Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Cafe de Barbier Wo. 06-04-2022 19:30:00 L2 1 16 Klepperderk 1 - Kandjoli 1 klein
Cafe Het Kroegje Di. 12-04-2022 19:30:00 L5A 1 18 Het Kroegje 3 - De Droadnagel 4 klein
Cafe Het Kroegje Do. 21-04-2022 19:30:00 L1 1 20 Het Kroegje 1 - De Gauwe Geit 1 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 28-04-2022 19:30:00 L5A 1 19 `t Aahoes 2 - De Gauwe Geit 3 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 10-05-2022 19:30:00 D1 1 23 b.v. de Gezelligeit 7 - De Kachel 7 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 11-05-2022 19:30:00 L2 1 21 `t Aahoes 1 - Kalfsterman 1 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 12-05-2022 19:30:00 L5A 1 21 `t Aahoes 2 - De Schoenmaker 3 klein
Cafe de Driehoek Do. 17-11-2022 19:30:00 D1 1 10 De Driehoek 8 - De Zomp 7 klein
Cafe Dorus Ma. 28-11-2022 19:30:00 L1 1 13 Dorus 1 - `t Klavier 2 klein
Cafe de Driehoek Di. 29-11-2022 19:30:00 D2 1 13 De Driehoek 9 - `n Tip Top 7 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 29-11-2022 19:30:00 L4A 1 13 Op `n Bult 1 - Spoolder 3 klein
Cafe `t Lutje Di. 29-11-2022 19:30:00 L3A 1 13 `t Lutje 2 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Cafe de Boer Di. 29-11-2022 19:30:00 L3A 1 13 B.V.W. 1 - `t Lutje 1 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 29-11-2022 19:30:00 L2 1 13 De Schoenmaker 2 - De Vlishoek 1 klein
Cafe `n Tip Di. 29-11-2022 19:30:00 L1 1 13 `n Tip Top 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe de Zomp Wo. 30-11-2022 19:30:00 D2 1 13 De Zomp 9 - `t Lutje 7 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 30-11-2022 19:30:00 L3A 1 13 B.V. Uncle Sam 1 - B.C. Teripang 1 klein
Cafe de Barbier Wo. 30-11-2022 19:30:00 L3A 1 13 Klepperderk 3 - Spekhorst 2 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 30-11-2022 19:30:00 D1 1 12 De Bakker 8 - BV Levi`s 7 klein
Cafe de Kachel Wo. 30-11-2022 19:30:00 D1 1 12 De Kachel 7 - De Zomp 7 klein
Cafe Toontje Wo. 30-11-2022 19:30:00 L3A 1 13 Kalfsterman 2 - De Kachel 3 klein
Cafe de Driehoek Wo. 30-11-2022 19:30:00 D2 1 13 De Driehoek 10 - De Bakker 9 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 30-11-2022 19:30:00 L2 1 13 Het Kroegje 2 - `n Tip Top 2 klein
C.R. Spekhorst Wo. 30-11-2022 19:30:00 L2 1 13 Spekhorst 1 - De Gauwe Geit 2 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 30-11-2022 19:30:00 L1 1 13 b.v. de Gezelligeit 2 - Kandjoli 1 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 30-11-2022 19:30:00 L1 1 13 De Droadnagel 1 - Dorus 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 30-11-2022 19:30:00 L4A 1 13 Kandjoli 3 - Het Kroegje 4 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 30-11-2022 19:30:00 L1 1 13 De Gauwe Geit 1 - De Schoenmaker 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 01-12-2022 19:30:00 L3A 1 13 Kandjoli 2 - Klepperderk 2 klein
Cafe de Driehoek Do. 01-12-2022 19:30:00 L1 1 13 De Driehoek 1 - De Kachel 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 01-12-2022 19:30:00 L1 1 13 Het Kroegje 1 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Cafe Dorus Do. 01-12-2022 19:30:00 D2 1 13 Dorus 8 - De Gauwe Geit 7 klein
Kelder Klasse Do. 01-12-2022 19:30:00 L3A 1 13 `t Klavier 4 - Het Kroegje 3 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 01-12-2022 19:30:00 L4A 1 13 De Schoenmaker 3 - Kalfsterman 3 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 01-12-2022 19:30:00 L4A 1 13 `t Aahoes 2 - Kandjoli 4 klein
Cafe de Droadnagel Do. 01-12-2022 19:30:00 L4A 1 13 De Droadnagel 2 - Spoolder 2 klein
Cafe Het Kroegje Do. 01-12-2022 19:30:00 D1 1 12 Het Kroegje 7 - De Driehoek 8 klein
Eetcafe de Bakker Do. 01-12-2022 19:30:00 D1 1 12 De Bakker 7 - Spekhorst 7 klein
Cafe Spoolder Do. 01-12-2022 19:30:00 L2 1 13 Spoolder 1 - BV Levi`s 1 klein
Cafe de Barbier Do. 01-12-2022 19:30:00 L2 1 13 Klepperderk 1 - De Bakker 1 klein
Restaurant De Reggehal Do. 01-12-2022 19:30:00 L4A 1 13 Sporthal 1 - `t Hoffie 1 klein
Cafe Toontje Do. 01-12-2022 19:30:00 L2 1 13 Kalfsterman 1 - `t Aahoes 1 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 01-12-2022 19:30:00 L4A 1 13 BV Levi`s 3 - De Droadnagel 3 klein
Cafe Toontje Ma. 05-12-2022 19:30:00 D2 1 14 Kalfsterman 7 - De Driehoek 10 klein
Cafe de Zomp Ma. 05-12-2022 19:30:00 D2 1 14 De Zomp 8 - De Zomp 9 klein
Cafe Spoolder Di. 06-12-2022 19:30:00 L4A 1 14 Spoolder 2 - Kandjoli 3 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 06-12-2022 19:30:00 L4A 1 14 Op `n Bult 1 - `t Aahoes 2 klein
Cafe de Driehoek Di. 06-12-2022 19:30:00 D1 1 13 De Driehoek 7 - De Kachel 7 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 06-12-2022 19:30:00 L4A 1 14 BV Levi`s 2 - De Schoenmaker 3 klein
Cafe Dorus Di. 06-12-2022 19:30:00 L1 1 14 Dorus 2 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
Cafe Tante ELL Di. 06-12-2022 19:30:00 L3A 1 14 bv Cafe Tante ELL 2 - Klepperderk 3 klein
Cafe `t Lutje Di. 06-12-2022 19:30:00 D2 1 14 `t Lutje 7 - Dorus 8 klein
Cafe de Kachel Di. 06-12-2022 19:30:00 L1 1 14 De Kachel 1 - `t Klavier 1 klein
Cafe Toontje Wo. 07-12-2022 19:30:00 L4A 1 14 Kalfsterman 3 - Sporthal 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 07-12-2022 19:30:00 L4A 1 14 Kandjoli 4 - BV Levi`s 3 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 07-12-2022 19:30:00 L2 1 14 b.v. de Gezelligeit 3 - Kalfsterman 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 07-12-2022 19:30:00 D2 1 14 De Gauwe Geit 7 - De Driehoek 9 klein
Kelder Klasse Wo. 07-12-2022 19:30:00 L2 1 14 `t Klavier 3 - De Kachel 2 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 07-12-2022 19:30:00 L2 1 14 De Bakker 1 - Spekhorst 1 klein
Cafe de Zomp Wo. 07-12-2022 19:30:00 D1 1 13 De Zomp 7 - De Bakker 8 klein
Cafe `n Tip Wo. 07-12-2022 19:30:00 L2 1 14 `n Tip Top 2 - De Schoenmaker 2 klein
@ Levi's Eetcafe Wo. 07-12-2022 19:30:00 D1 1 13 BV Levi`s 7 - Het Kroegje 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 07-12-2022 19:30:00 D1 1 13 De Driehoek 8 - De Bakker 7 klein
C.R. Spekhorst Wo. 07-12-2022 19:30:00 D1 1 13 Spekhorst 7 - Dorus 7 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 07-12-2022 19:30:00 L2 1 14 `t Aahoes 1 - Klepperderk 1 klein
Gebouw Teripang Wo. 07-12-2022 19:30:00 L3A 1 14 B.C. Teripang 1 - B.V.W. 1 klein
Cafe de Kachel Wo. 07-12-2022 19:30:00 L3A 1 14 De Kachel 3 - `t Lutje 2 klein
Cafe de Barbier Wo. 07-12-2022 19:30:00 L3A 1 14 Klepperderk 2 - Kalfsterman 2 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 08-12-2022 19:30:00 L2 1 14 BV Levi`s 1 - Het Kroegje 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 08-12-2022 19:30:00 L1 1 14 Kandjoli 1 - De Driehoek 1 klein
C.R. Spekhorst Do. 08-12-2022 19:30:00 L3A 1 14 Spekhorst 2 - `t Klavier 4 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 08-12-2022 19:30:00 L2 1 14 De Gauwe Geit 2 - Spoolder 1 klein
Cafe `t Lutje Do. 08-12-2022 19:30:00 L3A 1 14 `t Lutje 1 - Kandjoli 2 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 08-12-2022 19:30:00 L1 1 14 De Schoenmaker 1 - De Droadnagel 1 klein
Cafe Tante ELL Do. 08-12-2022 19:30:00 L1 1 14 bv Cafe Tante ELL 1 - Dorus 1 klein
Cafe Spoolder Do. 08-12-2022 19:30:00 L4A 1 14 Spoolder 3 - Het Kroegje 4 klein
Cafe 't Hoffie Do. 08-12-2022 19:30:00 L4A 1 14 `t Hoffie 1 - De Droadnagel 2 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 08-12-2022 19:30:00 L1 1 14 b.v. de Gezelligeit 1 - De Gauwe Geit 1 klein
Kelder Klasse Do. 08-12-2022 19:30:00 L1 1 14 `t Klavier 2 - `n Tip Top 1 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 09-12-2022 19:30:00 L3A 1 14 Het Kroegje 3 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
Cafe Dorus Ma. 12-12-2022 19:30:00 L1 1 15 Dorus 1 - Het Kroegje 1 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 13-12-2022 19:30:00 L3A 1 15 b.v. de Gezelligeit 4 - Spekhorst 2 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 13-12-2022 19:30:00 L2 1 15 De Schoenmaker 2 - BV Levi`s 1 klein
Cafe de Boer Di. 13-12-2022 19:30:00 L3A 1 15 B.V.W. 1 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Cafe `t Lutje Di. 13-12-2022 19:30:00 L3A 1 15 `t Lutje 2 - Klepperderk 2 klein
Cafe `n Tip Di. 13-12-2022 19:30:00 D2 1 15 `n Tip Top 7 - De Gauwe Geit 7 klein
Cafe de Driehoek Di. 13-12-2022 19:30:00 D2 1 15 De Driehoek 9 - `t Lutje 7 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 14-12-2022 19:30:00 D1 1 14 De Bakker 8 - De Driehoek 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 14-12-2022 19:30:00 D1 1 14 De Driehoek 8 - Spekhorst 7 klein
Bar 't Mossink Wo. 14-12-2022 19:30:00 L2 1 15 De Vlishoek 1 - `n Tip Top 2 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 14-12-2022 19:30:00 L2 1 15 Het Kroegje 2 - De Gauwe Geit 2 klein
C.R. Spekhorst Wo. 14-12-2022 19:30:00 L2 1 15 Spekhorst 1 - `t Aahoes 1 klein
Cafe de Kachel Wo. 14-12-2022 19:30:00 D1 1 14 De Kachel 7 - Dorus 7 klein
Cafe `n Tip Wo. 14-12-2022 19:30:00 L1 1 15 `n Tip Top 1 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Cafe de Barbier Wo. 14-12-2022 19:30:00 L3A 1 15 Klepperderk 3 - De Kachel 3 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 14-12-2022 19:30:00 L4A 1 15 Kandjoli 3 - `t Hoffie 1 klein
Cafe de Zomp Wo. 14-12-2022 19:30:00 D2 1 15 De Zomp 9 - De Bakker 9 klein
Cafe Toontje Wo. 14-12-2022 19:30:00 L3A 1 15 Kalfsterman 2 - `t Lutje 1 klein
Kelder Klasse Wo. 14-12-2022 19:30:00 L1 1 15 `t Klavier 1 - Kandjoli 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 14-12-2022 19:30:00 L1 1 15 De Gauwe Geit 1 - `t Klavier 2 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 14-12-2022 19:30:00 L1 1 15 De Droadnagel 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 15-12-2022 19:30:00 L1 1 15 b.v. de Gezelligeit 2 - De Schoenmaker 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 15-12-2022 19:30:00 L4A 1 15 Het Kroegje 4 - Spoolder 2 klein
Restaurant De Reggehal Do. 15-12-2022 19:30:00 L4A 1 15 Sporthal 1 - BV Levi`s 2 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 15-12-2022 19:30:00 L4A 1 15 De Schoenmaker 3 - De Droadnagel 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 15-12-2022 19:30:00 L4A 1 15 De Droadnagel 2 - Kalfsterman 3 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 15-12-2022 19:30:00 L4A 1 15 BV Levi`s 3 - Op `n Bult 1 klein
Kelder Klasse Do. 15-12-2022 19:30:00 L3A 1 15 `t Klavier 4 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 15-12-2022 19:30:00 L4A 1 15 `t Aahoes 2 - Spoolder 3 klein
Cafe Het Kroegje Do. 15-12-2022 19:30:00 D1 1 14 Het Kroegje 7 - De Zomp 7 klein
Cafe Dorus Do. 15-12-2022 19:30:00 D2 1 15 Dorus 8 - De Zomp 8 klein
Cafe de Barbier Do. 15-12-2022 19:30:00 L2 1 15 Klepperderk 1 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Cafe Spoolder Do. 15-12-2022 19:30:00 L2 1 15 Spoolder 1 - De Bakker 1 klein
Cafe Toontje Do. 15-12-2022 19:30:00 L2 1 15 Kalfsterman 1 - `t Klavier 3 klein
Cafe de Driehoek Do. 15-12-2022 19:30:00 L1 1 15 De Driehoek 1 - Dorus 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 15-12-2022 19:30:00 L3A 1 15 Kandjoli 2 - B.C. Teripang 1 klein
Eetcafe de Bakker Do. 15-12-2022 19:30:00 D1 1 14 De Bakker 7 - BV Levi`s 7 klein
Cafe de Zomp Ma. 19-12-2022 19:30:00 D2 1 16 De Zomp 8 - De Driehoek 9 klein
Cafe Toontje Ma. 19-12-2022 19:30:00 D2 1 16 Kalfsterman 7 - De Zomp 9 klein
Cafe `t Lutje Di. 20-12-2022 19:30:00 D2 1 16 `t Lutje 7 - `n Tip Top 7 klein
Cafe de Kachel Di. 20-12-2022 19:30:00 L2 1 13 De Kachel 2 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 21-12-2022 19:30:00 D1 1 6 De Bakker 8 - Spekhorst 7 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 21-12-2022 19:30:00 L4A 1 10 De Droadnagel 3 - Kandjoli 4 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 22-12-2022 19:30:00 L2 1 6 De Gauwe Geit 2 - De Bakker 1 klein
Eetcafe de Bakker Do. 22-12-2022 19:30:00 D2 1 16 De Bakker 9 - Dorus 8 klein
Cafe `n Tip Di. 03-01-2023 19:30:00 D2 1 17 `n Tip Top 7 - De Zomp 8 klein
Cafe de Driehoek Di. 03-01-2023 19:30:00 D2 1 17 De Driehoek 9 - De Bakker 9 klein
Cafe de Zomp Wo. 04-01-2023 19:30:00 D2 1 17 De Zomp 9 - De Driehoek 10 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 04-01-2023 19:30:00 D2 1 17 De Gauwe Geit 7 - `t Lutje 7 klein
Cafe Dorus Do. 05-01-2023 19:30:00 D2 1 17 Dorus 8 - Kalfsterman 7 klein
Cafe Toontje Ma. 09-01-2023 19:30:00 D2 1 18 Kalfsterman 7 - De Bakker 9 klein
Cafe `t Lutje Di. 10-01-2023 19:30:00 L3A 1 16 `t Lutje 2 - `t Lutje 1 klein
Cafe Spoolder Di. 10-01-2023 19:30:00 L4A 1 16 Spoolder 2 - Spoolder 3 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 10-01-2023 19:30:00 L2 1 16 De Schoenmaker 2 - De Gauwe Geit 2 klein
Cafe `n Tip Di. 10-01-2023 19:30:00 L1 1 16 `n Tip Top 1 - Het Kroegje 1 klein
Cafe de Kachel Di. 10-01-2023 19:30:00 L1 1 16 De Kachel 1 - Kandjoli 1 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 10-01-2023 19:30:00 L3A 1 16 b.v. de Gezelligeit 4 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Cafe Toontje Wo. 11-01-2023 19:30:00 L3A 1 16 Kalfsterman 2 - B.C. Teripang 1 klein
Cafe de Barbier Wo. 11-01-2023 19:30:00 L3A 1 16 Klepperderk 3 - Klepperderk 2 klein
C.R. Spekhorst Wo. 11-01-2023 19:30:00 L2 1 16 Spekhorst 1 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Bar 't Mossink Wo. 11-01-2023 19:30:00 L2 1 16 De Vlishoek 1 - BV Levi`s 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 11-01-2023 19:30:00 L4A 1 16 Kandjoli 3 - Kalfsterman 3 klein
Cafe de Zomp Wo. 11-01-2023 19:30:00 D2 1 18 De Zomp 9 - De Gauwe Geit 7 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 11-01-2023 19:30:00 L1 1 16 De Droadnagel 1 - `t Klavier 2 klein
Cafe de Driehoek Wo. 11-01-2023 19:30:00 D2 1 18 De Driehoek 10 - De Zomp 8 klein
Kelder Klasse Wo. 11-01-2023 19:30:00 L1 1 16 `t Klavier 1 - Dorus 2 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 11-01-2023 19:30:00 L2 1 16 Het Kroegje 2 - De Bakker 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 11-01-2023 19:30:00 L1 1 16 De Gauwe Geit 1 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Cafe de Barbier Do. 12-01-2023 19:30:00 L2 1 16 Klepperderk 1 - `t Klavier 3 klein
Kelder Klasse Do. 12-01-2023 19:30:00 L3A 1 16 `t Klavier 4 - De Kachel 3 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 12-01-2023 19:30:00 L3A 1 16 Kandjoli 2 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 12-01-2023 19:30:00 L4A 1 16 De Schoenmaker 3 - Kandjoli 4 klein
Cafe Het Kroegje Do. 12-01-2023 19:30:00 L4A 1 16 Het Kroegje 4 - `t Hoffie 1 klein
Cafe Dorus Do. 12-01-2023 19:30:00 D2 1 18 Dorus 8 - `n Tip Top 7 klein
Cafe de Driehoek Do. 12-01-2023 19:30:00 L1 1 16 De Driehoek 1 - De Schoenmaker 1 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 12-01-2023 19:30:00 L1 1 16 b.v. de Gezelligeit 2 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe Toontje Do. 12-01-2023 19:30:00 L2 1 16 Kalfsterman 1 - De Kachel 2 klein
Cafe de Droadnagel Do. 12-01-2023 19:30:00 L4A 1 16 De Droadnagel 2 - BV Levi`s 2 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 12-01-2023 19:30:00 L4A 1 16 BV Levi`s 3 - `t Aahoes 2 klein
Restaurant De Reggehal Do. 12-01-2023 19:30:00 L4A 1 16 Sporthal 1 - De Droadnagel 3 klein
Cafe Spoolder Do. 12-01-2023 19:30:00 L2 1 16 Spoolder 1 - `t Aahoes 1 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 13-01-2023 19:30:00 L3A 1 16 Het Kroegje 3 - Spekhorst 2 klein
Cafe Dorus Ma. 16-01-2023 19:30:00 L1 1 17 Dorus 1 - `n Tip Top 1 klein
Cafe de Boer Di. 17-01-2023 19:30:00 L3A 1 17 B.V.W. 1 - Kandjoli 2 klein
Cafe `t Lutje Di. 17-01-2023 19:30:00 D2 1 19 `t Lutje 7 - De Zomp 9 klein
Cafe Dorus Di. 17-01-2023 19:30:00 L1 1 17 Dorus 2 - De Kachel 1 klein
Cafe de Driehoek Di. 17-01-2023 19:30:00 D1 1 15 De Driehoek 7 - Dorus 7 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 17-01-2023 19:30:00 L4A 1 17 Op `n Bult 1 - De Schoenmaker 3 klein
Cafe `n Tip Di. 17-01-2023 19:30:00 D2 1 19 `n Tip Top 7 - De Driehoek 9 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 17-01-2023 19:30:00 L4A 1 17 BV Levi`s 2 - Kandjoli 3 klein
Cafe Tante ELL Di. 17-01-2023 19:30:00 L3A 1 17 bv Cafe Tante ELL 2 - Het Kroegje 3 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 18-01-2023 19:30:00 L4A 1 17 Kandjoli 4 - Sporthal 1 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 18-01-2023 19:30:00 L3A 1 17 B.V. Uncle Sam 1 - Kalfsterman 2 klein
Cafe Toontje Wo. 18-01-2023 19:30:00 L4A 1 17 Kalfsterman 3 - Het Kroegje 4 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 18-01-2023 19:30:00 D2 1 19 De Gauwe Geit 7 - Dorus 8 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 18-01-2023 19:30:00 L2 1 17 `t Aahoes 1 - Het Kroegje 2 klein
Cafe de Kachel Wo. 18-01-2023 19:30:00 L3A 1 17 De Kachel 3 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
C.R. Spekhorst Wo. 18-01-2023 19:30:00 D1 1 15 Spekhorst 7 - De Bakker 7 klein
Kelder Klasse Wo. 18-01-2023 19:30:00 L2 1 17 `t Klavier 3 - Spekhorst 1 klein
Gebouw Teripang Wo. 18-01-2023 19:30:00 L3A 1 17 B.C. Teripang 1 - `t Lutje 2 klein
Cafe de Barbier Wo. 18-01-2023 19:30:00 L3A 1 17 Klepperderk 2 - `t Klavier 4 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 18-01-2023 19:30:00 L2 1 17 b.v. de Gezelligeit 3 - Spoolder 1 klein
@ Levi's Eetcafe Wo. 18-01-2023 19:30:00 D1 1 15 BV Levi`s 7 - De Bakker 8 klein
Cafe de Zomp Wo. 18-01-2023 19:30:00 D1 1 15 De Zomp 7 - De Kachel 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 18-01-2023 19:30:00 D1 1 15 De Driehoek 8 - Het Kroegje 7 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 18-01-2023 19:30:00 L2 1 17 De Bakker 1 - De Schoenmaker 2 klein
Cafe Tante ELL Do. 19-01-2023 19:30:00 L1 1 17 bv Cafe Tante ELL 1 - De Droadnagel 1 klein
Kelder Klasse Do. 19-01-2023 19:30:00 L1 1 17 `t Klavier 2 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 19-01-2023 19:30:00 L1 1 17 De Schoenmaker 1 - `t Klavier 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 19-01-2023 19:30:00 L1 1 17 Het Kroegje 1 - De Gauwe Geit 1 klein
Cafe 't Hoffie Do. 19-01-2023 19:30:00 L4A 1 17 `t Hoffie 1 - Spoolder 2 klein
Cafe Spoolder Do. 19-01-2023 19:30:00 L4A 1 17 Spoolder 3 - BV Levi`s 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 19-01-2023 19:30:00 L4A 1 17 De Droadnagel 3 - De Droadnagel 2 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 19-01-2023 19:30:00 L2 1 17 BV Levi`s 1 - `n Tip Top 2 klein
Cafe de Kachel Do. 19-01-2023 19:30:00 L2 1 17 De Kachel 2 - Klepperderk 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 19-01-2023 19:30:00 L2 1 17 De Gauwe Geit 2 - De Vlishoek 1 klein
Cafe `t Lutje Do. 19-01-2023 19:30:00 L3A 1 17 `t Lutje 1 - Klepperderk 3 klein
Eetcafe de Bakker Do. 19-01-2023 19:30:00 D2 1 19 De Bakker 9 - De Driehoek 10 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 19-01-2023 19:30:00 L1 1 17 b.v. de Gezelligeit 1 - De Driehoek 1 klein
Cafe `t Lutje Di. 24-01-2023 19:30:00 L3A 1 18 `t Lutje 2 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Cafe de Driehoek Di. 24-01-2023 19:30:00 D2 1 20 De Driehoek 9 - De Gauwe Geit 7 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 24-01-2023 19:30:00 L3A 1 18 b.v. de Gezelligeit 4 - Klepperderk 2 klein
Cafe de Kachel Di. 24-01-2023 19:30:00 L1 1 18 De Kachel 1 - De Schoenmaker 1 klein
Cafe Spoolder Di. 24-01-2023 19:30:00 L4A 1 18 Spoolder 2 - Kalfsterman 3 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 24-01-2023 19:30:00 L2 1 18 De Schoenmaker 2 - `t Aahoes 1 klein
Cafe Dorus Di. 24-01-2023 19:30:00 D1 1 16 Dorus 7 - Spekhorst 7 klein
Cafe de Kachel Wo. 25-01-2023 19:30:00 D1 1 16 De Kachel 7 - De Driehoek 7 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 25-01-2023 19:30:00 D1 1 16 De Bakker 8 - De Zomp 7 klein
Cafe de Zomp Wo. 25-01-2023 19:30:00 D2 1 20 De Zomp 9 - De Zomp 8 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 25-01-2023 19:30:00 L4A 1 18 Kandjoli 3 - De Droadnagel 3 klein
Cafe Toontje Wo. 25-01-2023 19:30:00 L3A 1 18 Kalfsterman 2 - B.V.W. 1 klein
Cafe de Barbier Wo. 25-01-2023 19:30:00 L3A 1 18 Klepperderk 3 - B.C. Teripang 1 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 25-01-2023 19:30:00 L2 1 18 Het Kroegje 2 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 25-01-2023 19:30:00 L1 1 18 De Gauwe Geit 1 - Dorus 1 klein
Cafe de Driehoek Wo. 25-01-2023 19:30:00 D2 1 20 De Driehoek 10 - Kalfsterman 7 klein
Cafe `n Tip Wo. 25-01-2023 19:30:00 L2 1 18 `n Tip Top 2 - De Gauwe Geit 2 klein
C.R. Spekhorst Wo. 25-01-2023 19:30:00 L2 1 18 Spekhorst 1 - De Kachel 2 klein
Kelder Klasse Wo. 25-01-2023 19:30:00 L1 1 18 `t Klavier 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 25-01-2023 19:30:00 L1 1 18 De Droadnagel 1 - Het Kroegje 1 klein
Bar 't Mossink Wo. 25-01-2023 19:30:00 L2 1 18 De Vlishoek 1 - De Bakker 1 klein
Cafe 't Hoffie Do. 26-01-2023 19:30:00 L4A 1 18 `t Hoffie 1 - Spoolder 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 26-01-2023 19:30:00 L4A 1 18 De Droadnagel 2 - Kandjoli 4 klein
Restaurant De Reggehal Do. 26-01-2023 19:30:00 L4A 1 18 Sporthal 1 - Op `n Bult 1 klein
Eetcafe de Bakker Do. 26-01-2023 19:30:00 D1 1 16 De Bakker 7 - De Driehoek 8 klein
C.R. Spekhorst Do. 26-01-2023 19:30:00 L3A 1 18 Spekhorst 2 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 26-01-2023 19:30:00 L1 1 18 Kandjoli 1 - Dorus 2 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 26-01-2023 19:30:00 L4A 1 18 De Schoenmaker 3 - `t Aahoes 2 klein
Kelder Klasse Do. 26-01-2023 19:30:00 L3A 1 18 `t Klavier 4 - `t Lutje 1 klein
Cafe Dorus Do. 26-01-2023 19:30:00 D2 1 20 Dorus 8 - `t Lutje 7 klein
Cafe de Driehoek Do. 26-01-2023 19:30:00 L1 1 18 De Driehoek 1 - `t Klavier 2 klein
Cafe de Barbier Do. 26-01-2023 19:30:00 L2 1 18 Klepperderk 1 - Kalfsterman 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 26-01-2023 19:30:00 L4A 1 18 Het Kroegje 4 - BV Levi`s 2 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 26-01-2023 19:30:00 L1 1 18 b.v. de Gezelligeit 2 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Cafe Spoolder Do. 26-01-2023 19:30:00 L2 1 18 Spoolder 1 - `t Klavier 3 klein
Cafe Het Kroegje Do. 26-01-2023 19:30:00 D1 1 16 Het Kroegje 7 - BV Levi`s 7 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 27-01-2023 19:30:00 L3A 1 18 Het Kroegje 3 - De Kachel 3 klein
Cafe de Zomp Ma. 30-01-2023 19:30:00 D2 1 21 De Zomp 8 - Dorus 8 klein
Cafe Dorus Ma. 30-01-2023 19:30:00 L1 1 19 Dorus 1 - De Droadnagel 1 klein
Cafe `n Tip Di. 31-01-2023 19:30:00 L1 1 19 `n Tip Top 1 - De Gauwe Geit 1 klein
Cafe de Boer Di. 31-01-2023 19:30:00 L3A 1 19 B.V.W. 1 - `t Lutje 2 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 31-01-2023 19:30:00 L4A 1 19 BV Levi`s 2 - Spoolder 2 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 31-01-2023 19:30:00 L4A 1 19 Op `n Bult 1 - De Droadnagel 2 klein
Cafe de Driehoek Di. 31-01-2023 19:30:00 D1 1 17 De Driehoek 7 - De Bakker 8 klein
Cafe `t Lutje Di. 31-01-2023 19:30:00 D2 1 21 `t Lutje 7 - De Driehoek 9 klein
Cafe Dorus Di. 31-01-2023 19:30:00 D1 1 17 Dorus 7 - De Kachel 7 klein
@ Levi's Eetcafe Wo. 01-02-2023 19:30:00 D1 1 17 BV Levi`s 7 - De Bakker 7 klein
Cafe de Barbier Wo. 01-02-2023 19:30:00 L3A 1 19 Klepperderk 2 - Het Kroegje 3 klein
Cafe de Kachel Wo. 01-02-2023 19:30:00 L3A 1 19 De Kachel 3 - Spekhorst 2 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 01-02-2023 19:30:00 L2 1 19 De Bakker 1 - `n Tip Top 2 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 01-02-2023 19:30:00 D2 1 21 De Gauwe Geit 7 - `n Tip Top 7 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 01-02-2023 19:30:00 L2 1 19 `t Aahoes 1 - De Vlishoek 1 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 01-02-2023 19:30:00 L2 1 19 b.v. de Gezelligeit 3 - De Schoenmaker 2 klein
Kelder Klasse Wo. 01-02-2023 19:30:00 L2 1 19 `t Klavier 3 - Het Kroegje 2 klein
Cafe de Zomp Wo. 01-02-2023 19:30:00 D1 1 17 De Zomp 7 - Het Kroegje 7 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 01-02-2023 19:30:00 L4A 1 19 Kandjoli 4 - Kandjoli 3 klein
Cafe Toontje Wo. 01-02-2023 19:30:00 L4A 1 19 Kalfsterman 3 - `t Hoffie 1 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 01-02-2023 19:30:00 L3A 1 19 B.V. Uncle Sam 1 - Klepperderk 3 klein
C.R. Spekhorst Wo. 01-02-2023 19:30:00 D1 1 17 Spekhorst 7 - De Driehoek 8 klein
Gebouw Teripang Wo. 01-02-2023 19:30:00 L3A 1 19 B.C. Teripang 1 - `t Klavier 4 klein
Cafe `t Lutje Do. 02-02-2023 19:30:00 L3A 1 19 `t Lutje 1 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
Kelder Klasse Do. 02-02-2023 19:30:00 L1 1 19 `t Klavier 2 - `t Klavier 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 02-02-2023 19:30:00 L2 1 19 De Gauwe Geit 2 - BV Levi`s 1 klein
Cafe Toontje Do. 02-02-2023 19:30:00 L2 1 19 Kalfsterman 1 - Spekhorst 1 klein
Cafe de Kachel Do. 02-02-2023 19:30:00 L2 1 19 De Kachel 2 - Spoolder 1 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 02-02-2023 19:30:00 L4A 1 19 BV Levi`s 3 - De Schoenmaker 3 klein
Cafe Tante ELL Do. 02-02-2023 19:30:00 L1 1 19 bv Cafe Tante ELL 1 - De Driehoek 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 02-02-2023 19:30:00 L1 1 19 Het Kroegje 1 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
Eetcafe de Bakker Do. 02-02-2023 19:30:00 D2 1 21 De Bakker 9 - De Zomp 9 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 02-02-2023 19:30:00 L3A 1 19 Kandjoli 2 - Kalfsterman 2 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 02-02-2023 19:30:00 L1 1 19 b.v. de Gezelligeit 1 - De Kachel 1 klein
Cafe de Droadnagel Do. 02-02-2023 19:30:00 L4A 1 19 De Droadnagel 3 - Het Kroegje 4 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 02-02-2023 19:30:00 L4A 1 19 `t Aahoes 2 - Sporthal 1 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 02-02-2023 19:30:00 L1 1 19 De Schoenmaker 1 - Kandjoli 1 klein
Cafe de Driehoek Di. 07-02-2023 19:30:00 D2 1 22 De Driehoek 9 - De Zomp 8 klein
Cafe `n Tip Di. 07-02-2023 19:30:00 D2 1 22 `n Tip Top 7 - `t Lutje 7 klein
Cafe Tante ELL Di. 07-02-2023 19:30:00 L3A 1 20 bv Cafe Tante ELL 2 - De Kachel 3 klein
Cafe Dorus Di. 07-02-2023 19:30:00 L1 1 20 Dorus 2 - De Schoenmaker 1 klein
Cafe `t Lutje Di. 07-02-2023 19:30:00 L3A 1 20 `t Lutje 2 - Kandjoli 2 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 07-02-2023 19:30:00 L3A 1 20 b.v. de Gezelligeit 4 - B.C. Teripang 1 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 07-02-2023 19:30:00 L2 1 20 De Schoenmaker 2 - `t Klavier 3 klein
Cafe Spoolder Di. 07-02-2023 19:30:00 L4A 1 20 Spoolder 2 - De Droadnagel 3 klein
Cafe de Kachel Di. 07-02-2023 19:30:00 L1 1 20 De Kachel 1 - `t Klavier 2 klein
Cafe de Barbier Wo. 08-02-2023 19:30:00 L3A 1 20 Klepperderk 3 - B.V.W. 1 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 08-02-2023 19:30:00 L1 1 20 De Droadnagel 1 - `n Tip Top 1 klein
Kelder Klasse Wo. 08-02-2023 19:30:00 L1 1 20 `t Klavier 1 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Bar 't Mossink Wo. 08-02-2023 19:30:00 L2 1 20 De Vlishoek 1 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Cafe de Zomp Wo. 08-02-2023 19:30:00 D2 1 22 De Zomp 9 - Kalfsterman 7 klein
Cafe de Kachel Wo. 08-02-2023 19:30:00 D1 1 18 De Kachel 7 - Spekhorst 7 klein
Cafe Toontje Wo. 08-02-2023 19:30:00 L4A 1 20 Kalfsterman 3 - Spoolder 3 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 08-02-2023 19:30:00 L4A 1 20 Kandjoli 3 - Op `n Bult 1 klein
C.R. Spekhorst Wo. 08-02-2023 19:30:00 L2 1 20 Spekhorst 1 - Klepperderk 1 klein
Cafe de Driehoek Wo. 08-02-2023 19:30:00 D1 1 18 De Driehoek 8 - BV Levi`s 7 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 08-02-2023 19:30:00 D1 1 18 De Bakker 8 - Dorus 7 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 08-02-2023 19:30:00 L2 1 20 Het Kroegje 2 - De Kachel 2 klein
Cafe `n Tip Wo. 08-02-2023 19:30:00 L2 1 20 `n Tip Top 2 - `t Aahoes 1 klein
Cafe Spoolder Do. 09-02-2023 19:30:00 L2 1 20 Spoolder 1 - Kalfsterman 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 09-02-2023 19:30:00 D1 1 18 Het Kroegje 7 - De Driehoek 7 klein
Eetcafe de Bakker Do. 09-02-2023 19:30:00 D1 1 18 De Bakker 7 - De Zomp 7 klein
C.R. Spekhorst Do. 09-02-2023 19:30:00 L3A 1 20 Spekhorst 2 - Klepperderk 2 klein
Kelder Klasse Do. 09-02-2023 19:30:00 L3A 1 20 `t Klavier 4 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Cafe de Droadnagel Do. 09-02-2023 19:30:00 L4A 1 20 De Droadnagel 2 - `t Aahoes 2 klein
Restaurant De Reggehal Do. 09-02-2023 19:30:00 L4A 1 20 Sporthal 1 - BV Levi`s 3 klein
Cafe 't Hoffie Do. 09-02-2023 19:30:00 L4A 1 20 `t Hoffie 1 - BV Levi`s 2 klein
Cafe Het Kroegje Do. 09-02-2023 19:30:00 L4A 1 20 Het Kroegje 4 - Kandjoli 4 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 09-02-2023 19:30:00 L1 1 20 b.v. de Gezelligeit 2 - Dorus 1 klein
Cafe Dorus Do. 09-02-2023 19:30:00 D2 1 22 Dorus 8 - De Bakker 9 klein
Cafe de Driehoek Do. 09-02-2023 19:30:00 L1 1 20 De Driehoek 1 - Het Kroegje 1 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 09-02-2023 19:30:00 L2 1 20 BV Levi`s 1 - De Bakker 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 09-02-2023 19:30:00 L1 1 20 Kandjoli 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 10-02-2023 19:30:00 L3A 1 20 Het Kroegje 3 - `t Lutje 1 klein
Cafe de Zomp Ma. 13-02-2023 19:30:00 D2 1 23 De Zomp 8 - `n Tip Top 7 klein
Cafe Toontje Ma. 13-02-2023 19:30:00 D2 1 23 Kalfsterman 7 - Dorus 8 klein
Cafe Dorus Ma. 13-02-2023 19:30:00 L1 1 21 Dorus 1 - De Driehoek 1 klein
Cafe de Driehoek Di. 14-02-2023 19:30:00 D1 1 19 De Driehoek 7 - De Bakker 7 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 14-02-2023 19:30:00 L4A 1 21 Op `n Bult 1 - Het Kroegje 4 klein
Cafe de Boer Di. 14-02-2023 19:30:00 L3A 1 21 B.V.W. 1 - `t Klavier 4 klein
Cafe `t Lutje Di. 14-02-2023 19:30:00 D2 1 23 `t Lutje 7 - De Gauwe Geit 7 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 14-02-2023 19:30:00 L4A 1 21 BV Levi`s 2 - Kalfsterman 3 klein
Cafe Dorus Di. 14-02-2023 19:30:00 D1 1 19 Dorus 7 - Het Kroegje 7 klein
Cafe `n Tip Di. 14-02-2023 19:30:00 L1 1 21 `n Tip Top 1 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 15-02-2023 19:30:00 L1 1 21 De Gauwe Geit 1 - De Droadnagel 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 15-02-2023 19:30:00 L4A 1 21 Kandjoli 4 - Spoolder 2 klein
Cafe de Driehoek Wo. 15-02-2023 19:30:00 D2 1 23 De Driehoek 10 - De Zomp 9 klein
Gebouw Teripang Wo. 15-02-2023 19:30:00 L3A 1 21 B.C. Teripang 1 - Het Kroegje 3 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 15-02-2023 19:30:00 L2 1 21 b.v. de Gezelligeit 3 - `n Tip Top 2 klein
C.R. Spekhorst Wo. 15-02-2023 19:30:00 D1 1 19 Spekhorst 7 - BV Levi`s 7 klein
Cafe de Kachel Wo. 15-02-2023 19:30:00 D1 1 19 De Kachel 7 - De Bakker 8 klein
Kelder Klasse Wo. 15-02-2023 19:30:00 L2 1 21 `t Klavier 3 - De Vlishoek 1 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 15-02-2023 19:30:00 L2 1 21 `t Aahoes 1 - BV Levi`s 1 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 15-02-2023 19:30:00 L2 1 21 De Bakker 1 - De Gauwe Geit 2 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 15-02-2023 19:30:00 L3A 1 21 B.V. Uncle Sam 1 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
Cafe de Barbier Wo. 15-02-2023 19:30:00 L3A 1 21 Klepperderk 2 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Cafe Toontje Wo. 15-02-2023 19:30:00 L3A 1 21 Kalfsterman 2 - `t Lutje 2 klein
Cafe de Zomp Wo. 15-02-2023 19:30:00 D1 1 19 De Zomp 7 - De Driehoek 8 klein
Cafe `t Lutje Do. 16-02-2023 19:30:00 L3A 1 21 `t Lutje 1 - Spekhorst 2 klein
Cafe de Droadnagel Do. 16-02-2023 19:30:00 L4A 1 21 De Droadnagel 3 - `t Hoffie 1 klein
Cafe Spoolder Do. 16-02-2023 19:30:00 L4A 1 21 Spoolder 3 - De Schoenmaker 3 klein
Eetcafe de Bakker Do. 16-02-2023 19:30:00 D2 1 23 De Bakker 9 - De Driehoek 9 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 16-02-2023 19:30:00 L1 1 21 b.v. de Gezelligeit 1 - Dorus 2 klein
Kelder Klasse Do. 16-02-2023 19:30:00 L1 1 21 `t Klavier 2 - Kandjoli 1 klein
Cafe Tante ELL Do. 16-02-2023 19:30:00 L1 1 21 bv Cafe Tante ELL 1 - De Kachel 1 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 16-02-2023 19:30:00 L4A 1 21 BV Levi`s 3 - De Droadnagel 2 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 16-02-2023 19:30:00 L4A 1 21 `t Aahoes 2 - Kandjoli 3 klein
Cafe Het Kroegje Do. 16-02-2023 19:30:00 L1 1 21 Het Kroegje 1 - `t Klavier 1 klein
Cafe de Kachel Do. 16-02-2023 19:30:00 L2 1 21 De Kachel 2 - De Schoenmaker 2 klein
Cafe de Barbier Do. 16-02-2023 19:30:00 L2 1 21 Klepperderk 1 - Spoolder 1 klein
Cafe Toontje Do. 16-02-2023 19:30:00 L2 1 21 Kalfsterman 1 - Het Kroegje 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 16-02-2023 19:30:00 L3A 1 21 Kandjoli 2 - Klepperderk 3 klein
C.R. Spekhorst Do. 23-02-2023 19:30:00 L3A 1 30 Spekhorst 2 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
Cafe Spoolder Do. 23-02-2023 19:30:00 L4A 1 30 Spoolder 3 - `t Aahoes 2 klein
Cafe 't Hoffie Do. 23-02-2023 19:30:00 L4A 1 30 `t Hoffie 1 - Kandjoli 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 23-02-2023 19:30:00 L4A 1 30 De Droadnagel 3 - De Schoenmaker 3 klein
Eetcafe de Bakker Do. 23-02-2023 19:30:00 D1 1 27 De Bakker 7 - Het Kroegje 7 klein
Cafe `t Lutje Do. 23-02-2023 19:30:00 L3A 1 30 `t Lutje 1 - Kalfsterman 2 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 23-02-2023 19:30:00 L2 1 30 De Gauwe Geit 2 - Het Kroegje 2 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 23-02-2023 19:30:00 L1 1 30 b.v. de Gezelligeit 1 - De Droadnagel 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 23-02-2023 19:30:00 L1 1 30 Het Kroegje 1 - Dorus 1 klein
Cafe Tante ELL Do. 23-02-2023 19:30:00 L1 1 30 bv Cafe Tante ELL 1 - `n Tip Top 1 klein
Kelder Klasse Do. 23-02-2023 19:30:00 L1 1 30 `t Klavier 2 - De Gauwe Geit 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 23-02-2023 19:30:00 L1 1 30 Kandjoli 1 - `t Klavier 1 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 23-02-2023 19:30:00 L1 1 30 De Schoenmaker 1 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 23-02-2023 19:30:00 L2 1 30 BV Levi`s 1 - De Schoenmaker 2 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 28-02-2023 19:30:00 L4A 1 22 BV Levi`s 2 - Spoolder 3 klein
Cafe de Kachel Di. 28-02-2023 19:30:00 L1 1 22 De Kachel 1 - Het Kroegje 1 klein
Cafe Dorus Di. 28-02-2023 19:30:00 L1 1 22 Dorus 2 - `t Klavier 2 klein
Cafe Spoolder Di. 28-02-2023 19:30:00 L4A 1 22 Spoolder 2 - Op `n Bult 1 klein
Cafe de Driehoek Di. 28-02-2023 19:30:00 D2 1 24 De Driehoek 9 - Kalfsterman 7 klein
Cafe `n Tip Di. 28-02-2023 19:30:00 D2 1 24 `n Tip Top 7 - De Bakker 9 klein
Cafe Tante ELL Di. 28-02-2023 19:30:00 L3A 1 22 bv Cafe Tante ELL 2 - `t Lutje 1 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 28-02-2023 19:30:00 L2 1 22 De Schoenmaker 2 - Kalfsterman 1 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 28-02-2023 19:30:00 L3A 1 22 b.v. de Gezelligeit 4 - B.V.W. 1 klein
Cafe Toontje Wo. 01-03-2023 19:30:00 L4A 1 22 Kalfsterman 3 - De Droadnagel 3 klein
Cafe de Kachel Wo. 01-03-2023 19:30:00 L3A 1 22 De Kachel 3 - Klepperderk 2 klein
Cafe de Barbier Wo. 01-03-2023 19:30:00 L3A 1 22 Klepperderk 3 - Kalfsterman 2 klein
C.R. Spekhorst Wo. 01-03-2023 19:30:00 D1 1 20 Spekhorst 7 - De Bakker 8 klein
Cafe de Driehoek Wo. 01-03-2023 19:30:00 D1 1 20 De Driehoek 8 - De Driehoek 7 klein
@ Levi's Eetcafe Wo. 01-03-2023 19:30:00 D1 1 20 BV Levi`s 7 - De Zomp 7 klein
Kelder Klasse Wo. 01-03-2023 19:30:00 L1 1 22 `t Klavier 1 - Dorus 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 01-03-2023 19:30:00 L4A 1 22 Kandjoli 3 - BV Levi`s 3 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 01-03-2023 19:30:00 D2 1 24 De Gauwe Geit 7 - De Zomp 8 klein
Bar 't Mossink Wo. 01-03-2023 19:30:00 L2 1 22 De Vlishoek 1 - De Kachel 2 klein
Cafe `n Tip Wo. 01-03-2023 19:30:00 L2 1 22 `n Tip Top 2 - `t Klavier 3 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 01-03-2023 19:30:00 L2 1 22 Het Kroegje 2 - Klepperderk 1 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 02-03-2023 19:30:00 L1 1 22 De Schoenmaker 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe de Driehoek Do. 02-03-2023 19:30:00 L1 1 22 De Driehoek 1 - `n Tip Top 1 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 02-03-2023 19:30:00 L1 1 22 b.v. de Gezelligeit 2 - De Gauwe Geit 1 klein
Cafe Spoolder Do. 02-03-2023 19:30:00 L2 1 22 Spoolder 1 - Spekhorst 1 klein
C.R. Spekhorst Do. 02-03-2023 19:30:00 L3A 1 22 Spekhorst 2 - B.C. Teripang 1 klein
Cafe Dorus Do. 02-03-2023 19:30:00 D2 1 24 Dorus 8 - De Driehoek 10 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 02-03-2023 19:30:00 L2 1 22 De Gauwe Geit 2 - `t Aahoes 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 02-03-2023 19:30:00 L1 1 22 Kandjoli 1 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 02-03-2023 19:30:00 D1 1 20 Het Kroegje 7 - De Kachel 7 klein
Eetcafe de Bakker Do. 02-03-2023 19:30:00 D1 1 20 De Bakker 7 - Dorus 7 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 02-03-2023 19:30:00 L2 1 22 BV Levi`s 1 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Cafe Het Kroegje Do. 02-03-2023 19:30:00 L4A 1 22 Het Kroegje 4 - `t Aahoes 2 klein
Cafe 't Hoffie Do. 02-03-2023 19:30:00 L4A 1 22 `t Hoffie 1 - Kandjoli 4 klein
Restaurant De Reggehal Do. 02-03-2023 19:30:00 L4A 1 22 Sporthal 1 - De Schoenmaker 3 klein
Kelder Klasse Do. 02-03-2023 19:30:00 L3A 1 22 `t Klavier 4 - Kandjoli 2 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 03-03-2023 19:30:00 L3A 1 22 Het Kroegje 3 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Cafe de Zomp Ma. 06-03-2023 19:30:00 D2 1 25 De Zomp 8 - `t Lutje 7 klein
Cafe Toontje Ma. 06-03-2023 19:30:00 D2 1 25 Kalfsterman 7 - `n Tip Top 7 klein
Cafe Dorus Ma. 06-03-2023 19:30:00 L1 1 23 Dorus 1 - De Kachel 1 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 07-03-2023 19:30:00 L4A 1 23 Op `n Bult 1 - `t Hoffie 1 klein
Cafe `t Lutje Di. 07-03-2023 19:30:00 L3A 1 23 `t Lutje 2 - Klepperderk 3 klein
Cafe de Boer Di. 07-03-2023 19:30:00 L3A 1 23 B.V.W. 1 - Het Kroegje 3 klein
Cafe Dorus Di. 07-03-2023 19:30:00 D1 1 21 Dorus 7 - De Driehoek 8 klein
Cafe de Driehoek Di. 07-03-2023 19:30:00 D1 1 21 De Driehoek 7 - BV Levi`s 7 klein
Cafe `n Tip Di. 07-03-2023 19:30:00 L1 1 23 `n Tip Top 1 - `t Klavier 1 klein
Gebouw Teripang Wo. 08-03-2023 19:30:00 L3A 1 23 B.C. Teripang 1 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Cafe de Zomp Wo. 08-03-2023 19:30:00 D1 1 21 De Zomp 7 - Spekhorst 7 klein
Cafe Toontje Wo. 08-03-2023 19:30:00 L3A 1 23 Kalfsterman 2 - `t Klavier 4 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 08-03-2023 19:30:00 L4A 1 23 Kandjoli 4 - Kalfsterman 3 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 08-03-2023 19:30:00 L2 1 23 b.v. de Gezelligeit 3 - De Gauwe Geit 2 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 08-03-2023 19:30:00 L2 1 23 `t Aahoes 1 - De Bakker 1 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 08-03-2023 19:30:00 D1 1 21 De Bakker 8 - Het Kroegje 7 klein
C.R. Spekhorst Wo. 08-03-2023 19:30:00 L2 1 23 Spekhorst 1 - Het Kroegje 2 klein
Cafe de Kachel Wo. 08-03-2023 19:30:00 D1 1 21 De Kachel 7 - De Bakker 7 klein
Kelder Klasse Wo. 08-03-2023 19:30:00 L2 1 23 `t Klavier 3 - BV Levi`s 1 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 08-03-2023 19:30:00 L3A 1 23 B.V. Uncle Sam 1 - Spekhorst 2 klein
Cafe de Driehoek Wo. 08-03-2023 19:30:00 D2 1 25 De Driehoek 10 - De Driehoek 9 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 08-03-2023 19:30:00 L1 1 23 De Gauwe Geit 1 - De Driehoek 1 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 08-03-2023 19:30:00 L1 1 23 De Droadnagel 1 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
Cafe `t Lutje Do. 09-03-2023 19:30:00 L3A 1 23 `t Lutje 1 - De Kachel 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 09-03-2023 19:30:00 L4A 1 23 De Droadnagel 3 - BV Levi`s 2 klein
Cafe de Barbier Do. 09-03-2023 19:30:00 L2 1 23 Klepperderk 1 - De Schoenmaker 2 klein
Cafe Toontje Do. 09-03-2023 19:30:00 L2 1 23 Kalfsterman 1 - De Vlishoek 1 klein
Cafe de Kachel Do. 09-03-2023 19:30:00 L2 1 23 De Kachel 2 - `n Tip Top 2 klein
Kelder Klasse Do. 09-03-2023 19:30:00 L1 1 23 `t Klavier 2 - De Schoenmaker 1 klein
Eetcafe de Bakker Do. 09-03-2023 19:30:00 D2 1 25 De Bakker 9 - De Gauwe Geit 7 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 09-03-2023 19:30:00 L4A 1 23 De Schoenmaker 3 - De Droadnagel 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 09-03-2023 19:30:00 L3A 1 23 Kandjoli 2 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 09-03-2023 19:30:00 L4A 1 23 BV Levi`s 3 - Het Kroegje 4 klein
Cafe Spoolder Do. 09-03-2023 19:30:00 L4A 1 23 Spoolder 3 - Sporthal 1 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 09-03-2023 19:30:00 L4A 1 23 `t Aahoes 2 - Spoolder 2 klein
Cafe Het Kroegje Do. 09-03-2023 19:30:00 L1 1 23 Het Kroegje 1 - Kandjoli 1 klein
Cafe Tante ELL Do. 09-03-2023 19:30:00 L1 1 23 bv Cafe Tante ELL 1 - Dorus 2 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 14-03-2023 19:30:00 L3A 1 24 b.v. de Gezelligeit 4 - Kalfsterman 2 klein
Cafe de Kachel Di. 14-03-2023 19:30:00 L1 1 24 De Kachel 1 - `n Tip Top 1 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 14-03-2023 19:30:00 L2 1 24 De Schoenmaker 2 - Spekhorst 1 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 14-03-2023 19:30:00 L4A 1 24 BV Levi`s 2 - Kandjoli 4 klein
Cafe `t Lutje Di. 14-03-2023 19:30:00 D2 1 26 `t Lutje 7 - De Bakker 9 klein
Cafe Spoolder Di. 14-03-2023 19:30:00 L4A 1 24 Spoolder 2 - BV Levi`s 3 klein
Cafe `n Tip Di. 14-03-2023 19:30:00 D2 1 26 `n Tip Top 7 - De Driehoek 10 klein
Cafe Dorus Di. 14-03-2023 19:30:00 L1 1 24 Dorus 2 - Het Kroegje 1 klein
Cafe Tante ELL Di. 14-03-2023 19:30:00 L3A 1 24 bv Cafe Tante ELL 2 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Cafe Toontje Wo. 15-03-2023 19:30:00 L4A 1 24 Kalfsterman 3 - Op `n Bult 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 15-03-2023 19:30:00 L4A 1 24 Kandjoli 3 - De Schoenmaker 3 klein
C.R. Spekhorst Wo. 15-03-2023 19:30:00 D1 1 22 Spekhorst 7 - Het Kroegje 7 klein
Cafe de Zomp Wo. 15-03-2023 19:30:00 D1 1 22 De Zomp 7 - De Driehoek 7 klein
@ Levi's Eetcafe Wo. 15-03-2023 19:30:00 D1 1 22 BV Levi`s 7 - Dorus 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 15-03-2023 19:30:00 D1 1 22 De Driehoek 8 - De Kachel 7 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 15-03-2023 19:30:00 D2 1 26 De Gauwe Geit 7 - Kalfsterman 7 klein
Cafe `n Tip Wo. 15-03-2023 19:30:00 L2 1 24 `n Tip Top 2 - Kalfsterman 1 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 15-03-2023 19:30:00 L2 1 24 De Bakker 1 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Bar 't Mossink Wo. 15-03-2023 19:30:00 L2 1 24 De Vlishoek 1 - Klepperderk 1 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 15-03-2023 19:30:00 L2 1 24 Het Kroegje 2 - Spoolder 1 klein
Cafe de Barbier Wo. 15-03-2023 19:30:00 L3A 1 24 Klepperderk 2 - `t Lutje 1 klein
Cafe de Kachel Wo. 15-03-2023 19:30:00 L3A 1 24 De Kachel 3 - B.C. Teripang 1 klein
Kelder Klasse Wo. 15-03-2023 19:30:00 L1 1 24 `t Klavier 1 - De Gauwe Geit 1 klein
Cafe 't Hoffie Do. 16-03-2023 19:30:00 L4A 1 24 `t Hoffie 1 - `t Aahoes 2 klein
Cafe de Driehoek Do. 16-03-2023 19:30:00 L1 1 24 De Driehoek 1 - De Droadnagel 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 16-03-2023 19:30:00 L1 1 24 Kandjoli 1 - Dorus 1 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 16-03-2023 19:30:00 L1 1 24 De Schoenmaker 1 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 16-03-2023 19:30:00 L2 1 24 BV Levi`s 1 - De Kachel 2 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 16-03-2023 19:30:00 L1 1 24 b.v. de Gezelligeit 1 - `t Klavier 2 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 16-03-2023 19:30:00 L2 1 24 De Gauwe Geit 2 - `t Klavier 3 klein
Cafe Spoolder Do. 16-03-2023 19:30:00 L4A 1 24 Spoolder 3 - De Droadnagel 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 16-03-2023 19:30:00 L4A 1 24 De Droadnagel 2 - Sporthal 1 klein
Eetcafe de Bakker Do. 16-03-2023 19:30:00 D1 1 22 De Bakker 7 - De Bakker 8 klein
Cafe Dorus Do. 16-03-2023 19:30:00 D2 1 26 Dorus 8 - De Zomp 9 klein
C.R. Spekhorst Do. 16-03-2023 19:30:00 L3A 1 24 Spekhorst 2 - B.V.W. 1 klein
Kelder Klasse Do. 16-03-2023 19:30:00 L3A 1 24 `t Klavier 4 - `t Lutje 2 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 17-03-2023 19:30:00 L3A 1 24 Het Kroegje 3 - Kandjoli 2 klein
Cafe Toontje Ma. 20-03-2023 19:30:00 D2 1 27 Kalfsterman 7 - `t Lutje 7 klein
Cafe Dorus Ma. 20-03-2023 19:30:00 L1 1 25 Dorus 1 - Dorus 2 klein
Cafe de Driehoek Di. 21-03-2023 19:30:00 D1 1 23 De Driehoek 7 - Spekhorst 7 klein
Cafe Dorus Di. 21-03-2023 19:30:00 D1 1 23 Dorus 7 - De Zomp 7 klein
Cafe de Boer Di. 21-03-2023 19:30:00 L3A 1 25 B.V.W. 1 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Cafe `n Tip Di. 21-03-2023 19:30:00 L1 1 25 `n Tip Top 1 - Kandjoli 1 klein
Cafe `t Lutje Di. 21-03-2023 19:30:00 L3A 1 25 `t Lutje 2 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 21-03-2023 19:30:00 L4A 1 25 Op `n Bult 1 - BV Levi`s 2 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 22-03-2023 19:30:00 L2 1 25 b.v. de Gezelligeit 3 - `t Aahoes 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 22-03-2023 19:30:00 L4A 1 25 Kandjoli 4 - De Droadnagel 3 klein
C.R. Spekhorst Wo. 22-03-2023 19:30:00 L2 1 25 Spekhorst 1 - De Vlishoek 1 klein
Cafe de Driehoek Wo. 22-03-2023 19:30:00 D2 1 27 De Driehoek 10 - De Gauwe Geit 7 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 22-03-2023 19:30:00 L1 1 25 De Droadnagel 1 - `t Klavier 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 22-03-2023 19:30:00 L1 1 25 De Gauwe Geit 1 - De Kachel 1 klein
Cafe de Kachel Wo. 22-03-2023 19:30:00 D1 1 23 De Kachel 7 - BV Levi`s 7 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 22-03-2023 19:30:00 D1 1 23 De Bakker 8 - De Driehoek 8 klein
Kelder Klasse Wo. 22-03-2023 19:30:00 L2 1 25 `t Klavier 3 - De Bakker 1 klein
Gebouw Teripang Wo. 22-03-2023 19:30:00 L3A 1 25 B.C. Teripang 1 - Klepperderk 2 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 22-03-2023 19:30:00 L3A 1 25 B.V. Uncle Sam 1 - De Kachel 3 klein
Cafe de Barbier Wo. 22-03-2023 19:30:00 L3A 1 25 Klepperderk 3 - `t Klavier 4 klein
Cafe Toontje Wo. 22-03-2023 19:30:00 L3A 1 25 Kalfsterman 2 - Het Kroegje 3 klein
Cafe de Zomp Wo. 22-03-2023 19:30:00 D2 1 27 De Zomp 9 - De Driehoek 9 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 23-03-2023 19:30:00 L1 1 25 b.v. de Gezelligeit 2 - De Driehoek 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 23-03-2023 19:30:00 L1 1 25 Het Kroegje 1 - De Schoenmaker 1 klein
Eetcafe de Bakker Do. 23-03-2023 19:30:00 D2 1 27 De Bakker 9 - De Zomp 8 klein
Cafe Het Kroegje Do. 23-03-2023 19:30:00 D1 1 23 Het Kroegje 7 - De Bakker 7 klein
Cafe Toontje Do. 23-03-2023 19:30:00 L2 1 25 Kalfsterman 1 - BV Levi`s 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 23-03-2023 19:30:00 L3A 1 25 Kandjoli 2 - Spekhorst 2 klein
Cafe Tante ELL Do. 23-03-2023 19:30:00 L1 1 25 bv Cafe Tante ELL 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 23-03-2023 19:30:00 L4A 1 25 De Schoenmaker 3 - Het Kroegje 4 klein
Restaurant De Reggehal Do. 23-03-2023 19:30:00 L4A 1 25 Sporthal 1 - Kandjoli 3 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 23-03-2023 19:30:00 L4A 1 25 `t Aahoes 2 - Kalfsterman 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 23-03-2023 19:30:00 L4A 1 25 De Droadnagel 2 - Spoolder 3 klein
Cafe de Barbier Do. 23-03-2023 19:30:00 L2 1 25 Klepperderk 1 - `n Tip Top 2 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 23-03-2023 19:30:00 L4A 1 25 BV Levi`s 3 - `t Hoffie 1 klein
Cafe de Kachel Do. 23-03-2023 19:30:00 L2 1 25 De Kachel 2 - De Gauwe Geit 2 klein
Cafe Spoolder Do. 23-03-2023 19:30:00 L2 1 25 Spoolder 1 - De Schoenmaker 2 klein
Cafe de Zomp Ma. 27-03-2023 19:30:00 D2 1 28 De Zomp 8 - Kalfsterman 7 klein
Cafe de Driehoek Di. 28-03-2023 19:30:00 D2 1 28 De Driehoek 9 - Dorus 8 klein
Cafe Tante ELL Di. 28-03-2023 19:30:00 L3A 1 26 bv Cafe Tante ELL 2 - Kandjoli 2 klein
Cafe `t Lutje Di. 28-03-2023 19:30:00 D2 1 28 `t Lutje 7 - De Driehoek 10 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 28-03-2023 19:30:00 L4A 1 26 BV Levi`s 2 - `t Aahoes 2 klein
Cafe Dorus Di. 28-03-2023 19:30:00 L1 1 26 Dorus 2 - `n Tip Top 1 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 28-03-2023 19:30:00 L2 1 26 De Schoenmaker 2 - Het Kroegje 2 klein
Cafe de Kachel Di. 28-03-2023 19:30:00 L1 1 26 De Kachel 1 - De Droadnagel 1 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 28-03-2023 19:30:00 L3A 1 26 b.v. de Gezelligeit 4 - Klepperderk 3 klein
Cafe `n Tip Di. 28-03-2023 19:30:00 D2 1 28 `n Tip Top 7 - De Zomp 9 klein
Cafe Spoolder Di. 28-03-2023 19:30:00 L4A 1 26 Spoolder 2 - De Schoenmaker 3 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 29-03-2023 19:30:00 L2 1 26 De Bakker 1 - De Kachel 2 klein
Cafe `n Tip Wo. 29-03-2023 19:30:00 L2 1 26 `n Tip Top 2 - Spekhorst 1 klein
Bar 't Mossink Wo. 29-03-2023 19:30:00 L2 1 26 De Vlishoek 1 - Spoolder 1 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 29-03-2023 19:30:00 L2 1 26 `t Aahoes 1 - `t Klavier 3 klein
Cafe de Kachel Wo. 29-03-2023 19:30:00 L3A 1 26 De Kachel 3 - B.V.W. 1 klein
Cafe de Barbier Wo. 29-03-2023 19:30:00 L3A 1 26 Klepperderk 2 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 29-03-2023 19:30:00 L4A 1 26 Kandjoli 3 - De Droadnagel 2 klein
Kelder Klasse Wo. 29-03-2023 19:30:00 L1 1 26 `t Klavier 1 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
Cafe Toontje Wo. 29-03-2023 19:30:00 L4A 1 26 Kalfsterman 3 - BV Levi`s 3 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 30-03-2023 19:30:00 L1 1 26 Kandjoli 1 - De Gauwe Geit 1 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 30-03-2023 19:30:00 L1 1 26 De Schoenmaker 1 - Dorus 1 klein
Kelder Klasse Do. 30-03-2023 19:30:00 L1 1 26 `t Klavier 2 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 30-03-2023 19:30:00 L2 1 26 De Gauwe Geit 2 - Kalfsterman 1 klein
Cafe Spoolder Do. 30-03-2023 19:30:00 L4A 1 26 Spoolder 3 - Kandjoli 4 klein
Cafe Het Kroegje Do. 30-03-2023 19:30:00 L4A 1 26 Het Kroegje 4 - Sporthal 1 klein
Cafe de Droadnagel Do. 30-03-2023 19:30:00 L4A 1 26 De Droadnagel 3 - Op `n Bult 1 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 30-03-2023 19:30:00 L2 1 26 BV Levi`s 1 - Klepperderk 1 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 30-03-2023 19:30:00 L1 1 26 b.v. de Gezelligeit 1 - Het Kroegje 1 klein
Cafe `t Lutje Do. 30-03-2023 19:30:00 L3A 1 26 `t Lutje 1 - B.C. Teripang 1 klein
C.R. Spekhorst Do. 30-03-2023 19:30:00 L3A 1 26 Spekhorst 2 - Kalfsterman 2 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 31-03-2023 19:30:00 L3A 1 26 Het Kroegje 3 - `t Lutje 2 klein
Cafe Toontje Ma. 03-04-2023 19:30:00 D2 1 29 Kalfsterman 7 - De Driehoek 9 klein
Cafe de Zomp Ma. 03-04-2023 19:30:00 D2 1 29 De Zomp 8 - De Gauwe Geit 7 klein
Cafe Dorus Ma. 03-04-2023 19:30:00 L1 1 27 Dorus 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe de Boer Di. 04-04-2023 19:30:00 L3A 1 27 B.V.W. 1 - Klepperderk 2 klein
Cafe `t Lutje Di. 04-04-2023 19:30:00 L3A 1 27 `t Lutje 2 - Spekhorst 2 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 04-04-2023 19:30:00 L4A 1 27 Op `n Bult 1 - Kandjoli 4 klein
Cafe de Driehoek Di. 04-04-2023 19:30:00 D1 1 24 De Driehoek 7 - De Driehoek 8 klein
Cafe `n Tip Di. 04-04-2023 19:30:00 L1 1 27 `n Tip Top 1 - De Schoenmaker 1 klein
Cafe Dorus Di. 04-04-2023 19:30:00 D1 1 24 Dorus 7 - De Bakker 7 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 05-04-2023 19:30:00 D1 1 24 De Bakker 8 - Spekhorst 7 klein
C.R. Spekhorst Wo. 05-04-2023 19:30:00 L2 1 27 Spekhorst 1 - BV Levi`s 1 klein
Kelder Klasse Wo. 05-04-2023 19:30:00 L2 1 27 `t Klavier 3 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 05-04-2023 19:30:00 L2 1 27 Het Kroegje 2 - De Vlishoek 1 klein
Cafe de Kachel Wo. 05-04-2023 19:30:00 D1 1 24 De Kachel 7 - Het Kroegje 7 klein
Cafe de Zomp Wo. 05-04-2023 19:30:00 D1 1 24 De Zomp 7 - BV Levi`s 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 05-04-2023 19:30:00 D2 1 29 De Driehoek 10 - Dorus 8 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 05-04-2023 19:30:00 L4A 1 27 Kandjoli 3 - Spoolder 3 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 05-04-2023 19:30:00 L3A 1 27 B.V. Uncle Sam 1 - `t Lutje 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 05-04-2023 19:30:00 L1 1 27 De Gauwe Geit 1 - Dorus 2 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 05-04-2023 19:30:00 L1 1 27 De Droadnagel 1 - Kandjoli 1 klein
Cafe Toontje Wo. 05-04-2023 19:30:00 L3A 1 27 Kalfsterman 2 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Cafe de Barbier Wo. 05-04-2023 19:30:00 L3A 1 27 Klepperderk 3 - Het Kroegje 3 klein
Kelder Klasse Do. 06-04-2023 19:30:00 L3A 1 27 `t Klavier 4 - b.v. de Gezelligeit 4 klein
Eetcafe de Bakker Do. 06-04-2023 19:30:00 D2 1 29 De Bakker 9 - `n Tip Top 7 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 06-04-2023 19:30:00 L4A 1 27 BV Levi`s 3 - BV Levi`s 2 klein
Restaurant De Reggehal Do. 06-04-2023 19:30:00 L4A 1 27 Sporthal 1 - Spoolder 2 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 06-04-2023 19:30:00 L1 1 27 b.v. de Gezelligeit 2 - De Kachel 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 06-04-2023 19:30:00 L1 1 27 Het Kroegje 1 - `t Klavier 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 06-04-2023 19:30:00 L3A 1 27 Kandjoli 2 - De Kachel 3 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 06-04-2023 19:30:00 L4A 1 27 `t Aahoes 2 - De Droadnagel 3 klein
Cafe de Droadnagel Do. 06-04-2023 19:30:00 L4A 1 27 De Droadnagel 2 - Het Kroegje 4 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 06-04-2023 19:30:00 L4A 1 27 De Schoenmaker 3 - `t Hoffie 1 klein
Cafe de Barbier Do. 06-04-2023 19:30:00 L2 1 27 Klepperderk 1 - De Gauwe Geit 2 klein
Cafe Toontje Do. 06-04-2023 19:30:00 L2 1 27 Kalfsterman 1 - De Bakker 1 klein
Cafe Spoolder Do. 06-04-2023 19:30:00 L2 1 27 Spoolder 1 - `n Tip Top 2 klein
Cafe de Kachel Do. 06-04-2023 19:30:00 L2 1 27 De Kachel 2 - `t Aahoes 1 klein
Cafe de Driehoek Do. 06-04-2023 19:30:00 L1 1 27 De Driehoek 1 - `t Klavier 1 klein
Cafe `t Lutje Di. 11-04-2023 19:30:00 D2 1 30 `t Lutje 7 - De Zomp 8 klein
Cafe Dorus Di. 11-04-2023 19:30:00 L1 1 28 Dorus 2 - De Droadnagel 1 klein
Cafe de Kachel Di. 11-04-2023 19:30:00 L1 1 28 De Kachel 1 - De Driehoek 1 klein
Cafe de Driehoek Di. 11-04-2023 19:30:00 D2 1 30 De Driehoek 9 - De Driehoek 10 klein
Cafe `n Tip Di. 11-04-2023 19:30:00 D2 1 30 `n Tip Top 7 - Kalfsterman 7 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Di. 11-04-2023 19:30:00 L1 1 28 Kandjoli 1 - b.v. de Gezelligeit 2 klein
Cafe Tante ELL Di. 11-04-2023 19:30:00 L3A 1 28 bv Cafe Tante ELL 2 - `t Lutje 2 klein
Cafe Spoolder Di. 11-04-2023 19:30:00 L4A 1 28 Spoolder 2 - De Droadnagel 2 klein
Cafe `n Tip Wo. 12-04-2023 19:30:00 L2 1 28 `n Tip Top 2 - Het Kroegje 2 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 12-04-2023 19:30:00 L2 1 28 De Bakker 1 - Klepperderk 1 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 12-04-2023 19:30:00 L2 1 28 `t Aahoes 1 - Kalfsterman 1 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 12-04-2023 19:30:00 L2 1 28 b.v. de Gezelligeit 3 - De Kachel 2 klein
Bar 't Mossink Wo. 12-04-2023 19:30:00 L2 1 28 De Vlishoek 1 - De Schoenmaker 2 klein
Gebouw Teripang Wo. 12-04-2023 19:30:00 L3A 1 28 B.C. Teripang 1 - B.V. Uncle Sam 1 klein
Cafe de Kachel Wo. 12-04-2023 19:30:00 L3A 1 28 De Kachel 3 - Kalfsterman 2 klein
Cafe de Barbier Wo. 12-04-2023 19:30:00 L3A 1 28 Klepperderk 2 - Kandjoli 2 klein
Cafe de Driehoek Wo. 12-04-2023 19:30:00 D1 1 25 De Driehoek 8 - Dorus 7 klein
@ Levi's Eetcafe Wo. 12-04-2023 19:30:00 D1 1 25 BV Levi`s 7 - De Driehoek 7 klein
C.R. Spekhorst Wo. 12-04-2023 19:30:00 D1 1 25 Spekhorst 7 - De Zomp 7 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 12-04-2023 19:30:00 D2 1 30 De Gauwe Geit 7 - De Bakker 9 klein
Cafe Toontje Wo. 12-04-2023 19:30:00 L4A 1 28 Kalfsterman 3 - De Schoenmaker 3 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 12-04-2023 19:30:00 L4A 1 28 Kandjoli 4 - `t Aahoes 2 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 13-04-2023 19:30:00 L1 1 28 b.v. de Gezelligeit 1 - `n Tip Top 1 klein
Kelder Klasse Do. 13-04-2023 19:30:00 L1 1 28 `t Klavier 2 - Dorus 1 klein
Cafe `t Lutje Do. 13-04-2023 19:30:00 L3A 1 28 `t Lutje 1 - B.V.W. 1 klein
C.R. Spekhorst Do. 13-04-2023 19:30:00 L3A 1 28 Spekhorst 2 - Klepperderk 3 klein
Cafe Tante ELL Do. 13-04-2023 19:30:00 L1 1 28 bv Cafe Tante ELL 1 - Het Kroegje 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 13-04-2023 19:30:00 L4A 1 28 Het Kroegje 4 - Kandjoli 3 klein
Cafe Spoolder Do. 13-04-2023 19:30:00 L4A 1 28 Spoolder 3 - Op `n Bult 1 klein
Cafe 't Hoffie Do. 13-04-2023 19:30:00 L4A 1 28 `t Hoffie 1 - Sporthal 1 klein
Cafe de Droadnagel Do. 13-04-2023 19:30:00 L4A 1 28 De Droadnagel 3 - BV Levi`s 3 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 13-04-2023 19:30:00 L1 1 28 De Schoenmaker 1 - De Gauwe Geit 1 klein
Eetcafe de Bakker Do. 13-04-2023 19:30:00 D1 1 25 De Bakker 7 - De Kachel 7 klein
Cafe Het Kroegje Do. 13-04-2023 19:30:00 D1 1 25 Het Kroegje 7 - De Bakker 8 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Do. 13-04-2023 19:30:00 L2 1 28 De Gauwe Geit 2 - Spekhorst 1 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 13-04-2023 19:30:00 L2 1 28 BV Levi`s 1 - Spoolder 1 klein
Cafe Het Kroegje Vr. 14-04-2023 19:30:00 L3A 1 28 Het Kroegje 3 - `t Klavier 4 klein
Cafe Dorus Ma. 17-04-2023 19:30:00 L1 1 29 Dorus 1 - bv Cafe Tante ELL 1 klein
Cafe Toontje Ma. 17-04-2023 19:30:00 D2 1 31 Kalfsterman 7 - De Gauwe Geit 7 klein
Cafe `t Lutje Di. 18-04-2023 19:30:00 L3A 1 29 `t Lutje 2 - De Kachel 3 klein
Cafe de Schoenmaker Di. 18-04-2023 19:30:00 L2 1 29 De Schoenmaker 2 - `n Tip Top 2 klein
Cafe de Driehoek Di. 18-04-2023 19:30:00 D1 1 26 De Driehoek 7 - De Zomp 7 klein
Cafe de Boer Di. 18-04-2023 19:30:00 L3A 1 29 B.V.W. 1 - B.C. Teripang 1 klein
Cafe `n Tip Di. 18-04-2023 19:30:00 L1 1 29 `n Tip Top 1 - `t Klavier 2 klein
Cafe Dorus Di. 18-04-2023 19:30:00 D1 1 26 Dorus 7 - BV Levi`s 7 klein
Cafe de Gezelligeit Di. 18-04-2023 19:30:00 L3A 1 29 b.v. de Gezelligeit 4 - Het Kroegje 3 klein
C.R. Spekhorst Wo. 19-04-2023 19:30:00 L2 1 29 Spekhorst 1 - De Bakker 1 klein
Cafe de Kachel Wo. 19-04-2023 19:30:00 D1 1 26 De Kachel 7 - De Driehoek 8 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 19-04-2023 19:30:00 D1 1 26 De Bakker 8 - De Bakker 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 19-04-2023 19:30:00 D2 1 31 De Driehoek 10 - `n Tip Top 7 klein
Cafe de Zomp Wo. 19-04-2023 19:30:00 D2 1 31 De Zomp 9 - Dorus 8 klein
Kelder Klasse Wo. 19-04-2023 19:30:00 L1 1 29 `t Klavier 1 - De Kachel 1 klein
Cafe de Droadnagel Wo. 19-04-2023 19:30:00 L1 1 29 De Droadnagel 1 - De Schoenmaker 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 19-04-2023 19:30:00 L1 1 29 De Gauwe Geit 1 - b.v. de Gezelligeit 1 klein
Cafe Het Kroegje Wo. 19-04-2023 19:30:00 L2 1 29 Het Kroegje 2 - BV Levi`s 1 klein
Cafe Toontje Wo. 19-04-2023 19:30:00 L3A 1 29 Kalfsterman 2 - Klepperderk 2 klein
Cafe de Barbier Wo. 19-04-2023 19:30:00 L3A 1 29 Klepperderk 3 - bv Cafe Tante ELL 2 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Wo. 19-04-2023 19:30:00 L4A 1 29 Kandjoli 3 - Spoolder 2 klein
Eetcafe de Bakker Do. 20-04-2023 19:30:00 D2 1 31 De Bakker 9 - `t Lutje 7 klein
Stichtingsgebouw Kandjoli Do. 20-04-2023 19:30:00 L3A 1 29 Kandjoli 2 - `t Lutje 1 klein
Kelder Klasse Do. 20-04-2023 19:30:00 L3A 1 29 `t Klavier 4 - Spekhorst 2 klein
Cafe Het Kroegje Do. 20-04-2023 19:30:00 D1 1 26 Het Kroegje 7 - Spekhorst 7 klein
Cafe de Schoenmaker Do. 20-04-2023 19:30:00 L4A 1 29 De Schoenmaker 3 - BV Levi`s 2 klein
@ Levi's Eetcafe Do. 20-04-2023 19:30:00 L4A 1 29 BV Levi`s 3 - Kandjoli 4 klein
Cafe de Droadnagel Do. 20-04-2023 19:30:00 L4A 1 29 De Droadnagel 2 - `t Hoffie 1 klein
Cafe de Driehoek Do. 20-04-2023 19:30:00 L1 1 29 De Driehoek 1 - Kandjoli 1 klein
Cafe de Gezelligeit Do. 20-04-2023 19:30:00 L1 1 29 b.v. de Gezelligeit 2 - Dorus 2 klein
Cafe Toontje Do. 20-04-2023 19:30:00 L2 1 29 Kalfsterman 1 - b.v. de Gezelligeit 3 klein
Cafe Spoolder Do. 20-04-2023 19:30:00 L2 1 29 Spoolder 1 - De Gauwe Geit 2 klein
Cafe de Kachel Do. 20-04-2023 19:30:00 L2 1 29 De Kachel 2 - `t Klavier 3 klein
Cafe de Barbier Do. 20-04-2023 19:30:00 L2 1 29 Klepperderk 1 - `t Aahoes 1 klein
Cafe Het Kroegje Do. 20-04-2023 19:30:00 L4A 1 29 Het Kroegje 4 - Spoolder 3 klein
Restaurant De Reggehal Do. 20-04-2023 19:30:00 L4A 1 29 Sporthal 1 - Kalfsterman 3 klein
Dorpshuis 't Aahoes Do. 20-04-2023 19:30:00 L4A 1 29 `t Aahoes 2 - Op `n Bult 1 klein
Cafe de Zomp Ma. 24-04-2023 19:30:00 D2 1 32 De Zomp 8 - De Bakker 9 klein
Cafe Tante ELL Di. 25-04-2023 19:30:00 L3A 1 30 bv Cafe Tante ELL 2 - `t Klavier 4 klein
Cafe Spoolder Di. 25-04-2023 19:30:00 L4A 1 30 Spoolder 2 - Het Kroegje 4 klein
Cafe Dorus Di. 25-04-2023 19:30:00 L1 1 30 Dorus 2 - De Driehoek 1 klein
@ Levi's Eetcafe Di. 25-04-2023 19:30:00 L4A 1 30 BV Levi`s 2 - Sporthal 1 klein
Cafe de Driehoek Di. 25-04-2023 19:30:00 D2 1 32 De Driehoek 9 - De Zomp 9 klein
Cafe `t Lutje Di. 25-04-2023 19:30:00 D2 1 32 `t Lutje 7 - Kalfsterman 7 klein
Kulturhus Hoge Hexel Di. 25-04-2023 19:30:00 L4A 1 30 Op `n Bult 1 - BV Levi`s 3 klein
Cafe Toontje Wo. 26-04-2023 19:30:00 L4A 1 30 Kalfsterman 3 - De Droadnagel 2 klein
Cafe Uncle Sam Wo. 26-04-2023 19:30:00 L3A 1 30 B.V. Uncle Sam 1 - B.V.W. 1 klein
Tapperij in de Gauwe Geit Wo. 26-04-2023 19:30:00 D2 1 32 De Gauwe Geit 7 - De Driehoek 10 klein
Cafe de Zomp Wo. 26-04-2023 19:30:00 D1 1 27 De Zomp 7 - Dorus 7 klein
Cafe de Kachel Wo. 26-04-2023 19:30:00 L3A 1 30 De Kachel 3 - Klepperderk 3 klein
Cafe de Barbier Wo. 26-04-2023 19:30:00 L3A 1 30 Klepperderk 2 - `t Lutje 2 klein
Eetcafe de Bakker Wo. 26-04-2023 19:30:00 L2 1 30 De Bakker 1 - Spoolder 1 klein
@ Levi's Eetcafe Wo. 26-04-2023 19:30:00 D1 1 27 BV Levi`s 7 - De Kachel 7 klein
C.R. Spekhorst Wo. 26-04-2023 19:30:00 D1 1 27 Spekhorst 7 - De Driehoek 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 26-04-2023 19:30:00 D1 1 27 De Driehoek 8 - De Bakker 8 klein
Cafe de Gezelligeit Wo. 26-04-2023 19:30:00 L2 1 30 b.v. de Gezelligeit 3 - Klepperderk 1 klein
Dorpshuis 't Aahoes Wo. 26-04-2023 19:30:00 L2 1 30 `t Aahoes 1 - Spekhorst 1 klein
Cafe `n Tip Wo. 26-04-2023 19:30:00 L2 1 30 `n Tip Top 2 - De Vlishoek 1 klein
Kelder Klasse Wo. 26-04-2023 19:30:00 L2 1 30 `t Klavier 3 - Kalfsterman 1 klein
Gebouw Teripang Wo. 26-04-2023 19:30:00 L3A 1 30 B.C. Teripang 1 - Kandjoli 2 klein
Cafe Toontje Ma. 01-05-2023 19:30:00 D2 1 33 Kalfsterman 7 - De Zomp 8 klein
Cafe de Zomp Wo. 03-05-2023 19:30:00 D2 1 33 De Zomp 9 - `n Tip Top 7 klein
Cafe de Driehoek Wo. 03-05-2023 19:30:00 D2 1 33 De Driehoek 10 - `t Lutje 7 klein
Cafe Dorus Do. 04-05-2023 19:30:00 D2 1 33 Dorus 8 - De Driehoek 9 klein