Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Wijkcentrum De Pol Wo. 20-10-2021 19:30:00 C3 2 3 De Pol 1 - De Brouwerij 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 20-10-2021 19:30:00 C2 1 6 De Trefkoele 1 - Steenwijk 3 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 21-10-2021 19:30:00 B2 1 8 Oudleusen 21 - De Bleistarte 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 22-10-2021 19:30:00 C2 1 6 De IJssel 2 - De Brouwerij 2 klein
Francois Mingaud Vr. 22-10-2021 19:30:00 C3 1 9 Steenwijk 4 - K.B.C.1911 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-10-2021 13:30:00 R5 1 9 H.B.C. 12 - BV Steenwijk 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 25-10-2021 13:30:00 R5 1 9 Biljartvereniging `t Centrum - V.A.G. dr2 klein
De Brouwerij Ma. 25-10-2021 13:30:00 R5 1 9 `t Westeinde - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Triangel Ma. 25-10-2021 13:30:00 R3 1 9 D.O.S. 3 - D.O.S. 1 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 25-10-2021 13:30:00 R3 1 9 Ghesellen Emmeloord 1 - De Trefkoele 1 klein
De Keet Ma. 25-10-2021 19:30:00 B1 1 8 H.G.L./CDS/Schol 12 - D.O.S. Hattem 11 klein
De Triangel Ma. 25-10-2021 19:30:00 C1 1 8 D.O.S.Hattem 2 - De Koetsier 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 25-10-2021 19:30:00 C1 1 8 Z.B.C. 2 - De Bleistarte 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 25-10-2021 19:30:00 C1 1 8 De Kolonie 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 25-10-2021 19:30:00 C1 1 8 K.B.C.1911 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-10-2021 19:30:00 C2 1 8 H.B.C. 3 - Z.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 25-10-2021 19:30:00 C3 1 8 Z.B.C. 4 - D.O.S. Hattem 5 klein
Francois Mingaud Di. 26-10-2021 13:30:00 R5 1 9 BV Steenwijk 2 - De Boerhoorn 12 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 1 9 De Boerhoorn 1 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 1 9 V.A.G. 1 - De Brouwerij 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 1 9 Biljartclub De Pol - H.B.C. 5 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 2 9 Tholen - Biljartvereniging `t Centrum klein
Wees Een Zegen Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 2 9 De Pomerans 2 - De Pomerans 1 klein
Biljartcentrum Entree Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 2 9 Ghesellen Emmeloord 3 - D.O.S. 4 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 2 9 V.A.G. 2 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Francois Mingaud Di. 26-10-2021 13:30:00 R3 3 9 BV Steenwijk 2 - de Wenning 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 26-10-2021 19:30:00 B1 1 8 HZW 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Keet Di. 26-10-2021 19:30:00 B1 1 8 H.G.L./Unipeche 11 - De Pomerans 11 klein
Wees Een Zegen Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 8 De Pomerans 21 - De Pol 21 klein
De Keet Di. 26-10-2021 19:30:00 C2 1 8 H.G.L/CDS/Schol 1 - Oudleusen 1 klein
Francois Mingaud Di. 26-10-2021 19:30:00 B1 1 8 Steenwijk 12 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Wo. 27-10-2021 13:30:00 R5 1 9 D.O.S. 1 - HGL/Topfish klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 27-10-2021 13:30:00 R5 1 9 De Boerhoorn 11 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 27-10-2021 13:30:00 R5 1 9 V.A.G. dr1 - D.O.S. 2 klein
Francois Mingaud Wo. 27-10-2021 13:30:00 R3 2 9 BV Steenwijk 3 - Biljartvereniging Ens klein
Akkertien Wo. 27-10-2021 13:30:00 R3 2 9 Biljartvereniging `t Akkertien - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Brouwerij Wo. 27-10-2021 13:30:00 R3 3 9 De Brouwerij 2 - H.B.C. 1 klein
Wees Een Zegen Wo. 27-10-2021 13:30:00 R3 3 9 De Pomerans 3 - H.B.C. 3 klein
De Keet Wo. 27-10-2021 19:30:00 B1 1 8 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 12 klein
De Buitensocieteit Wo. 27-10-2021 19:30:00 B2 1 8 Z.B.C. 21 - BV de Mug 21 klein
Francois Mingaud Wo. 27-10-2021 19:30:00 C1 1 8 Steenwijk 1 - Z.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 27-10-2021 19:30:00 C1 1 8 H.B.C. 2 - De IJssel 1 klein
Francois Mingaud Wo. 27-10-2021 19:30:00 C1 1 8 Auto Veld Steenwijk 2 - De Brouwerij 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 27-10-2021 19:30:00 C2 1 8 HZW 1 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Wo. 27-10-2021 19:30:00 C2 1 8 D.O.S. Hattem 4 - De Brouwerij 2 klein
De Brouwerij Wo. 27-10-2021 19:30:00 C2 1 8 `t Westeinde 1 - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 27-10-2021 19:30:00 C3 1 8 Reijersdam 2 - `t Akkertien 1 klein
't Roefje Wo. 27-10-2021 19:30:00 C3 1 8 Ens 1 - S.M.R. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 28-10-2021 13:00:00 R3 3 9 H.B.C. 2 - De Trefkoele 2 klein
Wees Een Zegen Do. 28-10-2021 13:30:00 R5 1 9 De Pomerans 11 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
W.C. Reyersdam Do. 28-10-2021 13:30:00 R3 1 9 BV Reijersdam - BV Steenwijk 1 auto veld klein
't Ende Do. 28-10-2021 13:30:00 R3 2 9 De Bleistarte - De Boerhoorn 3 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 28-10-2021 13:30:00 R3 3 9 De Boerhoorn 2 - De Boerhoorn 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 28-10-2021 19:30:00 B1 1 8 H.B.C. 11 - De IJssel 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 28-10-2021 19:30:00 B2 1 8 H.B.C. 21 - `t Westeinde 21 klein
De Triangel Do. 28-10-2021 19:30:00 C1 1 8 D.O.S.Hattem 1 - H.B.C. 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 29-10-2021 13:00:00 R3 3 9 de Wenning 1 - De Pomerans 4 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 29-10-2021 19:30:00 C2 1 8 De IJssel 2 - HZW 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 29-10-2021 19:30:00 C3 1 8 K.B.C.1911 2 - De IJssel 3 klein
Friesche Club Za. 30-10-2021 10:30:00 LK 1 8 De Friesche Club/Popma Biljartservice - Krul Woudsend 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Za. 30-10-2021 10:30:00 LK 1 8 Biljartclub Gorredijk - Biljartschool.nl klein
Het Blauwe Pand Za. 30-10-2021 10:30:00 LK 1 8 Krul Woudsend 1 - H.B.C/Diamant Techniek Noord klein
Francois Mingaud Za. 30-10-2021 10:30:00 LK 1 8 BV Steenwijk - kaderteam Nylan klein
Biljartschool.nl Za. 30-10-2021 13:30:00 LK 1 7 Biljartschool.nl - Krul Woudsend 2 klein
De Herberch fan Nylan Za. 30-10-2021 13:30:00 LK 1 7 kaderteam Nylan - Biljartclub Gorredijk klein
Friesche Club Za. 30-10-2021 13:30:00 LK 1 7 De Friesche Club/Popma Biljartservice - Krul Woudsend 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Za. 30-10-2021 13:30:00 LK 1 7 H.B.C/Diamant Techniek Noord - BV Steenwijk klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 01-11-2021 13:30:00 R5 1 10 H.B.C. 11 - De Pomerans 11 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 01-11-2021 13:30:00 R5 1 10 Ghesellen Emmeloord 2 - BV Steenwijk 2 klein
De Triangel Ma. 01-11-2021 13:30:00 R3 2 10 D.O.S. 4 - De Pomerans 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 1 9 De Pol 21 - Oudleusen 21 klein
Café De Casteleyn Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2 1 9 BV de Mug 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 01-11-2021 19:30:00 C1 1 9 K.B.C.1911 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 01-11-2021 19:30:00 C1 1 9 De IJssel 1 - Z.B.C. 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 01-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Trefkoele 1 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
De Triangel Ma. 01-11-2021 19:30:00 C3 1 9 S.M.R. 1 - Reijersdam 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 01-11-2021 19:30:00 C3 2 9 H.B.C. 4 - U.B.C. 2016 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 01-11-2021 19:30:00 C3 2 9 Z.B.C. 5 - De Pol 1 klein
De Triangel Ma. 01-11-2021 19:30:00 C4 1 9 S.M.R. 2 - `t Akkertien 2 klein
De Triangel Di. 02-11-2021 13:30:00 R5 1 10 D.O.S. 2 - De Boerhoorn 11 klein
Francois Mingaud Di. 02-11-2021 13:30:00 R3 1 10 BV Steenwijk 1 auto veld - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Wees Een Zegen Di. 02-11-2021 13:30:00 R3 2 10 De Pomerans 1 - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Biljartcentrum Entree Di. 02-11-2021 13:30:00 R3 2 10 Ghesellen Emmeloord 2 - Tholen klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 02-11-2021 13:30:00 R3 2 10 De Boerhoorn 3 - Ghesellen Emmeloord 3 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 02-11-2021 13:30:00 R3 2 10 V.A.G. 2 - Biljartvereniging Ens klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 02-11-2021 13:30:00 R3 3 10 De Trefkoele 2 - de Wenning 1 klein
't Ende Di. 02-11-2021 19:30:00 C1 1 9 De Bleistarte 1 - Steenwijk 1 klein
De Brouwerij Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Brouwerij 3 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Brouwerij Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 2 9 De Brouwerij 4 - De Trefkoele 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-11-2021 13:30:00 R5 1 10 Zwolsche Biljartclub 11 - V.A.G. dr1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 03-11-2021 13:30:00 R5 1 10 De Boerhoorn 12 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 03-11-2021 13:30:00 R5 1 10 V.A.G. dr2 - H.B.C. 12 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 03-11-2021 13:30:00 R3 2 10 Biljartvereniging `t Centrum - BV Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-11-2021 13:30:00 R3 2 10 Zwolsche Biljartclub 2 - De Bleistarte klein
Wees Een Zegen Wo. 03-11-2021 13:30:00 R3 3 10 De Pomerans 4 - De Boerhoorn 2 klein
De Brouwerij Wo. 03-11-2021 19:30:00 C1 1 9 De Brouwerij 1 - De Kolonie 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-11-2021 19:30:00 C1 1 9 Z.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Z.B.C. 3 - De IJssel 2 klein
De Brouwerij Wo. 03-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Brouwerij 2 - HZW 1 klein
Akkertien Wo. 03-11-2021 19:30:00 C3 1 9 `t Akkertien 1 - Z.B.C. 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 03-11-2021 19:30:00 C3 2 9 De Kolonie 3 - Steenwijk 5 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 03-11-2021 19:30:00 C4 1 9 De Pol 2 - De Trefkoele 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 03-11-2021 19:30:00 C4 1 9 U.B.C. 2016 2 - Ens 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-11-2021 19:30:00 B2 1 9 Z.B.C. 21 - De Bleistarte 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-11-2021 13:00:00 R3 3 10 H.B.C. 3 - De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-11-2021 13:00:00 R3 3 10 H.B.C. 4 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum Entree Do. 04-11-2021 13:30:00 R5 1 10 Ghesellen Emmeloord 1 - D.O.S. 1 klein
De Keet Do. 04-11-2021 13:30:00 R5 1 10 HGL/Topfish - `t Westeinde klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 04-11-2021 13:30:00 R3 1 10 De Trefkoele 1 - V.A.G. 1 klein
De Brouwerij Do. 04-11-2021 13:30:00 R3 1 10 De Brouwerij 1 - D.O.S. 3 klein
De Triangel Do. 04-11-2021 13:30:00 R3 1 10 D.O.S. 1 - De Boerhoorn 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 04-11-2021 13:30:00 R3 1 10 BV Reijersdam - D.O.S. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 04-11-2021 13:30:00 R3 3 10 De Boerhoorn 4 - BV Steenwijk 2 klein
Ons Dorphuis Do. 04-11-2021 19:30:00 C1 1 9 De Kolonie 2 - H.B.C. 2 klein
De Magneet Do. 04-11-2021 19:30:00 C1 1 9 De Koetsier 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Havezathe Do. 04-11-2021 19:30:00 C1 1 9 De Wiekslag 1 - H.B.C. 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 05-11-2021 13:00:00 R3 3 10 de Wenning 2 - De Pomerans 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 05-11-2021 13:30:00 R3 1 10 H.B.C. 5 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Cafe De Schout Vr. 05-11-2021 19:30:00 B2 1 9 De Schout 21 - De Pomerans 21 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 05-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Oudleusen 1 - H.B.C. 3 klein
Francois Mingaud Vr. 05-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Steenwijk 3 - Reijersdam 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 05-11-2021 19:30:00 C3 1 9 De IJssel 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 08-11-2021 13:30:00 R5 1 11 H.B.C. 12 - De Boerhoorn 12 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 08-11-2021 13:30:00 R5 1 11 Biljartvereniging `t Centrum - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Brouwerij Ma. 08-11-2021 13:30:00 R5 1 11 `t Westeinde - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Triangel Ma. 08-11-2021 13:30:00 R3 1 11 D.O.S. 3 - De Trefkoele 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 08-11-2021 19:30:00 B1 1 10 De IJssel 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 08-11-2021 19:30:00 C1 1 10 H.B.C. 1 - De Koetsier 1 klein
De Triangel Ma. 08-11-2021 19:30:00 C1 1 10 D.O.S.Hattem 2 - De Bleistarte 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 08-11-2021 19:30:00 C1 1 10 Z.B.C. 2 - De Kolonie 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 08-11-2021 19:30:00 C1 1 10 De Kolonie 1 - K.B.C.1911 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 08-11-2021 19:30:00 C2 1 10 H.B.C. 3 - De Trefkoele 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Z.B.C. 4 - S.M.R. 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 2 10 De Trefkoele 2 - De Kolonie 3 klein
De Triangel Ma. 08-11-2021 19:30:00 B1 1 10 D.O.S. Hattem 11 - Steenwijk 12 klein
Francois Mingaud Di. 09-11-2021 13:30:00 R5 1 11 BV Steenwijk 2 - HGL/Topfish klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 1 11 De Boerhoorn 1 - De Brouwerij 1 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 1 11 V.A.G. 1 - H.B.C. 5 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 1 11 Biljartclub De Pol - BV Reijersdam klein
't Roefje Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 2 11 Biljartvereniging Ens - Biljartvereniging `t Centrum klein
BV Tolen Clublokaal Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 2 11 Tholen - De Pomerans 1 klein
Wees Een Zegen Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 2 11 De Pomerans 2 - De Boerhoorn 3 klein
Biljartcentrum Entree Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 2 11 Ghesellen Emmeloord 3 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Francois Mingaud Di. 09-11-2021 13:30:00 R3 3 11 BV Steenwijk 2 - De Pomerans 4 klein
't Ende Di. 09-11-2021 19:30:00 C1 1 12 De Bleistarte 1 - H.B.C. 1 klein
De Keet Di. 09-11-2021 19:30:00 C2 1 10 H.G.L/CDS/Schol 1 - `t Westeinde 1 klein
Francois Mingaud Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 2 10 Steenwijk 5 - Z.B.C. 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 09-11-2021 19:30:00 C4 1 10 De Trefkoele 3 - B.V.V. `94 1 klein
Akkertien Di. 09-11-2021 19:30:00 C4 1 10 `t Akkertien 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Francois Mingaud Wo. 10-11-2021 13:30:00 R5 1 11 BV Steenwijk 1 - V.A.G. dr2 klein
De Triangel Wo. 10-11-2021 13:30:00 R5 1 11 D.O.S. 1 - D.O.S. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 10-11-2021 13:30:00 R5 1 11 De Boerhoorn 11 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 10-11-2021 13:30:00 R5 1 11 V.A.G. dr1 - H.B.C. 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 1 11 Zwolsche Biljartclub 1 - D.O.S. 1 klein
Francois Mingaud Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 2 11 BV Steenwijk 3 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Akkertien Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 2 11 Biljartvereniging `t Akkertien - D.O.S. 4 klein
De Brouwerij Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 3 11 De Brouwerij 2 - de Wenning 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 3 11 De Pomerans 3 - De Boerhoorn 4 klein
Francois Mingaud Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 10 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Wees Een Zegen Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 10 De Pomerans 11 - HZW 11 klein
De Brouwerij Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2 1 10 `t Westeinde 21 - BV de Mug 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Z.B.C. 21 - De Pol 21 klein
Francois Mingaud Wo. 10-11-2021 19:30:00 C1 1 10 Steenwijk 1 - De IJssel 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 10-11-2021 19:30:00 C1 1 10 H.B.C. 2 - De Brouwerij 1 klein
Francois Mingaud Wo. 10-11-2021 19:30:00 C1 1 10 Auto Veld Steenwijk 2 - De Wiekslag 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 10-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Reijersdam 1 - De Brouwerij 2 klein
Clublokaal de Rank Wo. 10-11-2021 19:30:00 C2 1 10 HZW 1 - De Brouwerij 3 klein
De Triangel Wo. 10-11-2021 19:30:00 C2 1 10 D.O.S. Hattem 4 - HZW 2 klein
De Triangel Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 1 10 D.O.S. Hattem 5 - `t Akkertien 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Reijersdam 2 - De IJssel 3 klein
't Roefje Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Ens 1 - Steenwijk 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 2 10 De Pol 1 - H.B.C. 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 2 10 U.B.C. 2016 1 - De Brouwerij 4 klein
't Roefje Wo. 10-11-2021 19:30:00 C4 1 10 Ens 2 - De Pol 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-11-2021 13:00:00 R3 3 11 H.B.C. 1 - H.B.C. 3 klein
De Triangel Do. 11-11-2021 13:30:00 R3 1 11 D.O.S. 2 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
't Ende Do. 11-11-2021 13:30:00 R3 2 11 De Bleistarte - V.A.G. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 11-11-2021 13:30:00 R3 3 11 De Boerhoorn 2 - De Trefkoele 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 11-11-2021 19:30:00 B1 1 10 K.B.C.1911 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-11-2021 19:30:00 B1 1 10 H.B.C. 12 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-11-2021 19:30:00 B2 1 10 H.B.C. 21 - De Bleistarte 21 klein
De Triangel Do. 11-11-2021 19:30:00 C1 1 10 D.O.S.Hattem 1 - Z.B.C. 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 12-11-2021 13:00:00 R3 3 11 de Wenning 1 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 12-11-2021 19:30:00 C3 1 6 K.B.C.1911 2 - `t Akkertien 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 12-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Oudleusen 21 - De Schout 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 12-11-2021 19:30:00 C2 1 10 De IJssel 2 - Oudleusen 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 15-11-2021 13:30:00 R5 1 12 H.B.C. 11 - De Boerhoorn 11 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 15-11-2021 13:30:00 R5 1 12 Ghesellen Emmeloord 2 - H.B.C. 12 klein
De Triangel Ma. 15-11-2021 13:30:00 R3 2 12 D.O.S. 4 - Tholen klein
De Triangel Ma. 15-11-2021 19:30:00 B1 1 11 D.O.S. Hattem 11 - De IJssel 11 klein
De Keet Ma. 15-11-2021 19:30:00 B1 1 11 H.G.L./CDS/Schol 12 - K.B.C.1911 11 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 15-11-2021 19:30:00 C1 1 11 K.B.C.1911 1 - H.B.C. 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 15-11-2021 19:30:00 C1 1 11 De IJssel 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 1 11 De Trefkoele 1 - De IJssel 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 15-11-2021 19:30:00 C3 1 11 Z.B.C. 4 - De IJssel 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 15-11-2021 19:30:00 C3 2 11 H.B.C. 4 - Z.B.C. 5 klein
Landstede Ma. 15-11-2021 19:30:00 C4 1 11 B.V.V. `94 1 - Ens 2 klein
De Triangel Di. 16-11-2021 13:30:00 R5 1 12 D.O.S. 2 - `t Westeinde klein
Francois Mingaud Di. 16-11-2021 13:30:00 R3 1 12 BV Steenwijk 1 auto veld - D.O.S. 1 klein
Wees Een Zegen Di. 16-11-2021 13:30:00 R3 2 12 De Pomerans 1 - BV Steenwijk 3 klein
Biljartcentrum Entree Di. 16-11-2021 13:30:00 R3 2 12 Ghesellen Emmeloord 2 - Biljartvereniging Ens klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 16-11-2021 13:30:00 R3 2 12 De Boerhoorn 3 - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Seniorensocieteit VAG Di. 16-11-2021 13:30:00 R3 2 12 V.A.G. 2 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 16-11-2021 13:30:00 R3 3 12 De Trefkoele 2 - BV Steenwijk 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 16-11-2021 19:30:00 B1 1 11 HZW 11 - H.B.C. 12 klein
De Keet Di. 16-11-2021 19:30:00 B1 1 11 H.G.L./Unipeche 11 - Steenwijk 11 klein
't Ende Di. 16-11-2021 19:30:00 C1 1 11 De Bleistarte 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 1 11 HZW 2 - HZW 1 klein
De Brouwerij Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 1 11 De Brouwerij 3 - Reijersdam 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 2 11 De Trefkoele 2 - Steenwijk 5 klein
De Brouwerij Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 2 11 De Brouwerij 4 - De Pol 1 klein
Francois Mingaud Di. 16-11-2021 19:30:00 B1 1 11 Steenwijk 12 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-11-2021 13:30:00 R5 1 12 Zwolsche Biljartclub 11 - D.O.S. 1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 17-11-2021 13:30:00 R5 1 12 De Boerhoorn 12 - BV Steenwijk 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-11-2021 13:30:00 R3 2 12 Zwolsche Biljartclub 2 - De Pomerans 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 17-11-2021 13:30:00 R3 3 12 De Pomerans 4 - De Pomerans 3 klein
De Brouwerij Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2 1 11 `t Westeinde 21 - De Bleistarte 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2 1 11 Z.B.C. 21 - De Schout 21 klein
Francois Mingaud Wo. 17-11-2021 19:30:00 C1 1 11 Auto Veld Steenwijk 2 - De Kolonie 1 klein
De Brouwerij Wo. 17-11-2021 19:30:00 C1 1 11 De Brouwerij 1 - Z.B.C. 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-11-2021 19:30:00 C1 1 11 Z.B.C. 1 - H.B.C. 1 klein
De Brouwerij Wo. 17-11-2021 19:30:00 C2 1 11 `t Westeinde 1 - H.B.C. 3 klein
De Triangel Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 1 11 D.O.S. Hattem 5 - S.M.R. 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 1 11 Reijersdam 2 - Steenwijk 4 klein
't Roefje Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 1 11 Ens 1 - K.B.C.1911 2 klein
Ons Dorphuis Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 2 11 De Kolonie 3 - U.B.C. 2016 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 17-11-2021 19:30:00 C4 1 11 De Pol 2 - `t Akkertien 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 17-11-2021 19:30:00 C4 1 11 U.B.C. 2016 2 - S.M.R. 2 klein
De Triangel Wo. 17-11-2021 19:30:00 C2 1 26 D.O.S. Hattem 4 - Z.B.C. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-11-2021 13:00:00 R3 3 12 H.B.C. 2 - de Wenning 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-11-2021 13:00:00 R3 3 12 H.B.C. 4 - De Boerhoorn 2 klein
Wees Een Zegen Do. 18-11-2021 13:30:00 R5 1 12 De Pomerans 11 - V.A.G. dr1 klein
Biljartcentrum Entree Do. 18-11-2021 13:30:00 R5 1 12 Ghesellen Emmeloord 1 - BV Steenwijk 2 klein
De Keet Do. 18-11-2021 13:30:00 R5 1 12 HGL/Topfish - Biljartvereniging `t Centrum klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 1 12 De Trefkoele 1 - De Boerhoorn 1 klein
De Brouwerij Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 1 12 De Brouwerij 1 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
De Triangel Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 1 12 D.O.S. 2 - Biljartclub De Pol klein
W.C. Reyersdam Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 1 12 BV Reijersdam - Ghesellen Emmeloord 1 klein
't Ende Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 2 12 De Bleistarte - Ghesellen Emmeloord 3 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 3 12 De Boerhoorn 4 - De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-11-2021 19:30:00 B1 1 11 H.B.C. 11 - De Pomerans 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-11-2021 19:30:00 B2 1 11 H.B.C. 21 - De Pol 21 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 18-11-2021 19:30:00 B2 1 11 Oudleusen 21 - De Pomerans 21 klein
Ons Dorphuis Do. 18-11-2021 19:30:00 C1 1 11 De Kolonie 2 - Steenwijk 1 klein
De Havezathe Do. 18-11-2021 19:30:00 C1 1 11 De Wiekslag 1 - De Koetsier 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 19-11-2021 13:00:00 R3 3 12 de Wenning 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 19-11-2021 13:30:00 R3 1 12 H.B.C. 5 - D.O.S. 3 klein
Francois Mingaud Vr. 19-11-2021 19:30:00 C2 1 11 Steenwijk 3 - De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 22-11-2021 13:30:00 R5 1 13 H.B.C. 12 - HGL/Topfish klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 22-11-2021 13:30:00 R5 1 13 Biljartvereniging `t Centrum - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Brouwerij Ma. 22-11-2021 13:30:00 R5 1 13 `t Westeinde - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 22-11-2021 13:30:00 R3 1 13 Ghesellen Emmeloord 1 - D.O.S. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 22-11-2021 19:30:00 B2 1 12 De Pol 21 - `t Westeinde 21 klein
De Triangel Ma. 22-11-2021 19:30:00 C1 1 12 D.O.S.Hattem 2 - De Kolonie 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 22-11-2021 19:30:00 C1 1 12 Z.B.C. 2 - K.B.C.1911 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 22-11-2021 19:30:00 C1 1 12 De Kolonie 1 - De Wiekslag 1 klein
De Triangel Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 1 12 S.M.R. 1 - `t Akkertien 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 1 12 De IJssel 3 - D.O.S. Hattem 5 klein
De Buitensocieteit Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 2 12 Z.B.C. 5 - De Brouwerij 4 klein
De Triangel Ma. 22-11-2021 19:30:00 C4 1 12 S.M.R. 2 - De Pol 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 22-11-2021 19:30:00 B1 1 12 De IJssel 11 - Steenwijk 12 klein
Francois Mingaud Di. 23-11-2021 13:30:00 R5 1 13 BV Steenwijk 2 - D.O.S. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 1 13 De Boerhoorn 1 - H.B.C. 5 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 1 13 V.A.G. 1 - BV Reijersdam klein
Wijkcentrum De Pol Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 1 13 Biljartclub De Pol - BV Steenwijk 1 auto veld klein
't Roefje Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 2 13 Biljartvereniging Ens - De Pomerans 1 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 2 13 Tholen - De Boerhoorn 3 klein
Wees Een Zegen Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 2 13 De Pomerans 2 - De Bleistarte klein
Biljartcentrum Entree Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 2 13 Ghesellen Emmeloord 3 - V.A.G. 2 klein
Francois Mingaud Di. 23-11-2021 13:30:00 R3 3 13 BV Steenwijk 2 - H.B.C. 4 klein
Wees Een Zegen Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 12 De Pomerans 21 - Z.B.C. 21 klein
't Ende Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 12 De Bleistarte 21 - BV de Mug 21 klein
De Keet Di. 23-11-2021 19:30:00 C2 1 12 H.G.L/CDS/Schol 1 - Steenwijk 3 klein
Francois Mingaud Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 2 12 Steenwijk 5 - H.B.C. 4 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 24-11-2021 13:30:00 R5 1 13 V.A.G. dr2 - De Boerhoorn 12 klein
Francois Mingaud Wo. 24-11-2021 13:30:00 R5 1 13 BV Steenwijk 1 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Triangel Wo. 24-11-2021 13:30:00 R5 1 13 D.O.S. 1 - H.B.C. 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 24-11-2021 13:30:00 R5 1 13 De Boerhoorn 11 - De Pomerans 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 24-11-2021 13:30:00 R3 1 13 Zwolsche Biljartclub 1 - De Trefkoele 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 24-11-2021 13:30:00 R3 2 13 Biljartvereniging `t Centrum - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Francois Mingaud Wo. 24-11-2021 13:30:00 R3 2 13 BV Steenwijk 3 - D.O.S. 4 klein
Akkertien Wo. 24-11-2021 13:30:00 R3 2 13 Biljartvereniging `t Akkertien - Zwolsche Biljartclub 2 klein
De Brouwerij Wo. 24-11-2021 13:30:00 R3 3 13 De Brouwerij 2 - De Pomerans 4 klein
Wees Een Zegen Wo. 24-11-2021 13:30:00 R3 3 13 De Pomerans 3 - De Trefkoele 2 klein
Francois Mingaud Wo. 24-11-2021 19:30:00 B1 1 12 Steenwijk 11 - HZW 11 klein
De Keet Wo. 24-11-2021 19:30:00 B1 1 12 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 24-11-2021 19:30:00 B1 1 12 De Pomerans 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Francois Mingaud Wo. 24-11-2021 19:30:00 C1 1 12 Steenwijk 1 - De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 24-11-2021 19:30:00 C1 1 12 H.B.C. 2 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
De Brouwerij Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 12 De Brouwerij 2 - De Brouwerij 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 12 Reijersdam 1 - HZW 2 klein
Clublokaal de Rank Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 12 HZW 1 - Z.B.C. 3 klein
De Triangel Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 12 D.O.S. Hattem 4 - Oudleusen 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 24-11-2021 19:30:00 C3 2 12 De Pol 1 - De Kolonie 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 24-11-2021 19:30:00 C3 2 12 U.B.C. 2016 1 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 24-11-2021 19:30:00 C4 1 12 `t Akkertien 2 - B.V.V. `94 1 klein
't Roefje Wo. 24-11-2021 19:30:00 C4 1 12 Ens 2 - De Trefkoele 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 25-11-2021 13:00:00 R3 3 13 H.B.C. 3 - de Wenning 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 25-11-2021 13:00:00 R3 3 13 H.B.C. 1 - De Boerhoorn 4 klein
De Triangel Do. 25-11-2021 13:30:00 R3 1 13 D.O.S. 1 - De Brouwerij 1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 25-11-2021 13:30:00 R3 3 13 De Boerhoorn 2 - H.B.C. 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 25-11-2021 19:30:00 B1 1 12 K.B.C.1911 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 25-11-2021 19:30:00 B1 1 12 H.B.C. 12 - H.B.C. 11 klein
De Magneet Do. 25-11-2021 19:30:00 C1 1 12 De Koetsier 1 - Z.B.C. 1 klein
De Triangel Do. 25-11-2021 19:30:00 C1 1 12 D.O.S.Hattem 1 - De IJssel 1 klein
Cafe De Schout Vr. 26-11-2021 19:30:00 B2 1 12 De Schout 21 - H.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 26-11-2021 19:30:00 C2 1 12 De IJssel 2 - `t Westeinde 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 26-11-2021 19:30:00 C3 1 12 K.B.C.1911 2 - Reijersdam 2 klein
Francois Mingaud Vr. 26-11-2021 19:30:00 C3 1 12 Steenwijk 4 - Z.B.C. 4 klein
Het Blauwe Pand Za. 27-11-2021 10:30:00 LK 1 9 Krul Woudsend 1 - kaderteam Nylan klein
Biljartcentrum H.B.C. Za. 27-11-2021 10:30:00 LK 1 9 H.B.C/Diamant Techniek Noord - De Harmonie klein
Biljartschool.nl Za. 27-11-2021 10:30:00 LK 1 9 Biljartschool.nl - BV Steenwijk klein
Het Blauwe Pand Za. 27-11-2021 10:30:00 LK 1 10 Krul Woudsend 2 - Biljartschool.nl klein
Francois Mingaud Za. 27-11-2021 13:30:00 LK 1 10 BV Steenwijk - Krul Woudsend 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Za. 27-11-2021 13:30:00 LK 1 9 Biljartclub Gorredijk - Krul Woudsend 2 klein
De Herberch fan Nylan Za. 27-11-2021 13:30:00 LK 1 10 kaderteam Nylan - De Harmonie klein
Biljartcentrum H.B.C. Za. 27-11-2021 13:30:00 LK 1 10 H.B.C/Diamant Techniek Noord - Biljartclub Gorredijk klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 29-11-2021 13:30:00 R5 1 14 H.B.C. 11 - `t Westeinde klein
Biljartcentrum Entree Ma. 29-11-2021 13:30:00 R5 1 14 Ghesellen Emmeloord 2 - V.A.G. dr2 klein
De Triangel Ma. 29-11-2021 13:30:00 R3 2 14 D.O.S. 4 - Biljartvereniging Ens klein
Café De Casteleyn Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2 1 13 BV de Mug 21 - De Pol 21 klein
Ons Dorphuis Ma. 29-11-2021 19:30:00 C1 1 13 De Kolonie 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 29-11-2021 19:30:00 C1 1 13 K.B.C.1911 1 - Steenwijk 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 29-11-2021 19:30:00 C1 1 13 De IJssel 1 - H.B.C. 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 29-11-2021 19:30:00 C3 2 13 De Trefkoele 2 - De Pol 1 klein
Landstede Ma. 29-11-2021 19:30:00 C4 1 13 B.V.V. `94 1 - S.M.R. 2 klein
De Triangel Di. 30-11-2021 13:30:00 R5 1 14 D.O.S. 2 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Wijkcentrum De Pol Di. 30-11-2021 13:30:00 R3 1 14 Biljartclub De Pol - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Francois Mingaud Di. 30-11-2021 13:30:00 R3 1 14 BV Steenwijk 1 auto veld - De Brouwerij 1 klein
Wees Een Zegen Di. 30-11-2021 13:30:00 R3 2 14 De Pomerans 1 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Biljartcentrum Entree Di. 30-11-2021 13:30:00 R3 2 14 Ghesellen Emmeloord 3 - De Pomerans 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 30-11-2021 13:30:00 R3 2 14 De Boerhoorn 3 - BV Steenwijk 3 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 30-11-2021 13:30:00 R3 2 14 V.A.G. 2 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 30-11-2021 13:30:00 R3 3 14 De Trefkoele 2 - De Brouwerij 2 klein
't Ende Di. 30-11-2021 19:30:00 C1 1 13 De Bleistarte 1 - De Koetsier 1 klein
De Keet Di. 30-11-2021 19:30:00 C2 1 13 H.G.L/CDS/Schol 1 - H.B.C. 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 30-11-2021 19:30:00 C2 1 13 HZW 2 - De Brouwerij 2 klein
De Brouwerij Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 2 13 De Brouwerij 4 - H.B.C. 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 30-11-2021 19:30:00 C4 1 13 De Trefkoele 3 - `t Akkertien 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 01-12-2021 13:30:00 R5 1 14 V.A.G. dr1 - De Boerhoorn 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 01-12-2021 13:30:00 R5 1 14 Zwolsche Biljartclub 11 - BV Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 01-12-2021 13:30:00 R3 2 14 Zwolsche Biljartclub 2 - Tholen klein
Wees Een Zegen Wo. 01-12-2021 13:30:00 R3 3 14 De Pomerans 4 - H.B.C. 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2 1 13 Z.B.C. 21 - Oudleusen 21 klein
Francois Mingaud Wo. 01-12-2021 19:30:00 C1 1 13 Auto Veld Steenwijk 2 - Z.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 01-12-2021 19:30:00 C1 1 13 De Brouwerij 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 01-12-2021 19:30:00 C2 1 13 Z.B.C. 3 - Reijersdam 1 klein
Akkertien Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 1 13 `t Akkertien 1 - De IJssel 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 1 13 Reijersdam 2 - Ens 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 2 13 U.B.C. 2016 1 - Steenwijk 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 2 13 De Kolonie 3 - Z.B.C. 5 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 01-12-2021 19:30:00 C4 1 13 De Pol 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 02-12-2021 13:00:00 R3 3 14 H.B.C. 2 - BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 02-12-2021 13:00:00 R3 3 14 H.B.C. 4 - De Pomerans 3 klein
Wees Een Zegen Do. 02-12-2021 13:30:00 R5 1 14 De Pomerans 11 - D.O.S. 1 klein
Biljartcentrum Entree Do. 02-12-2021 13:30:00 R5 1 14 Ghesellen Emmeloord 1 - H.B.C. 12 klein
De Keet Do. 02-12-2021 13:30:00 R5 1 14 HGL/Topfish - BV Steenwijk 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 02-12-2021 13:30:00 R3 1 14 De Trefkoele 1 - D.O.S. 1 klein
De Triangel Do. 02-12-2021 13:30:00 R3 1 14 D.O.S. 2 - V.A.G. 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 02-12-2021 13:30:00 R3 1 14 BV Reijersdam - D.O.S. 3 klein
't Ende Do. 02-12-2021 13:30:00 R3 2 14 De Bleistarte - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 02-12-2021 13:30:00 R3 3 14 De Boerhoorn 4 - H.B.C. 3 klein
Ons Dorphuis Do. 02-12-2021 19:30:00 C1 1 13 De Kolonie 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Havezathe Do. 02-12-2021 19:30:00 C1 1 13 De Wiekslag 1 - Z.B.C. 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 02-12-2021 19:30:00 C2 1 13 De Trefkoele 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 03-12-2021 13:00:00 R3 3 14 de Wenning 1 - De Boerhoorn 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 03-12-2021 13:30:00 R3 1 14 H.B.C. 5 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 03-12-2021 19:30:00 C2 1 13 Oudleusen 1 - HZW 1 klein
Francois Mingaud Vr. 03-12-2021 19:30:00 C2 1 13 Steenwijk 3 - De Brouwerij 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 06-12-2021 13:30:00 R5 1 15 H.B.C. 12 - D.O.S. 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 06-12-2021 13:30:00 R5 1 15 Biljartvereniging `t Centrum - Zwolsche Biljartclub 11 klein
De Brouwerij Ma. 06-12-2021 13:30:00 R5 1 15 `t Westeinde - De Pomerans 11 klein
De Triangel Ma. 06-12-2021 13:30:00 R3 1 15 D.O.S. 3 - D.O.S. 2 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 06-12-2021 13:30:00 R3 1 15 Ghesellen Emmeloord 1 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 14 De IJssel 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Triangel Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 14 D.O.S. Hattem 11 - De Pomerans 11 klein
De Keet Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 14 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.B.C. 12 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 06-12-2021 19:30:00 B2 1 14 De Pol 21 - De Bleistarte 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 06-12-2021 19:30:00 C1 1 14 H.B.C. 1 - De Kolonie 2 klein
De Triangel Ma. 06-12-2021 19:30:00 C1 1 14 D.O.S.Hattem 2 - K.B.C.1911 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 06-12-2021 19:30:00 C1 1 14 Z.B.C. 2 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 06-12-2021 19:30:00 C2 1 14 H.B.C. 3 - Steenwijk 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 2 14 H.B.C. 4 - De Kolonie 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 2 14 Z.B.C. 5 - De Trefkoele 2 klein
De Triangel Ma. 06-12-2021 19:30:00 C4 1 14 S.M.R. 2 - De Trefkoele 3 klein
Francois Mingaud Di. 07-12-2021 13:30:00 R5 1 15 BV Steenwijk 2 - H.B.C. 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 1 15 De Boerhoorn 1 - BV Reijersdam klein
Seniorensocieteit VAG Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 1 15 V.A.G. 1 - Biljartclub De Pol klein
Biljartcentrum Entree Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 2 15 Ghesellen Emmeloord 2 - De Pomerans 1 klein
't Roefje Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 2 15 Biljartvereniging Ens - De Boerhoorn 3 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 2 15 Tholen - De Bleistarte klein
Wees Een Zegen Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 2 15 De Pomerans 2 - V.A.G. 2 klein
Francois Mingaud Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 3 15 BV Steenwijk 2 - de Wenning 1 klein
't Ende Di. 07-12-2021 19:30:00 C1 1 14 De Bleistarte 1 - Z.B.C. 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 07-12-2021 19:30:00 B1 1 14 HZW 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Brouwerij Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 1 14 De Brouwerij 3 - HZW 2 klein
Francois Mingaud Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 2 14 Steenwijk 5 - De Brouwerij 4 klein
Akkertien Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 24 `t Akkertien 1 - Steenwijk 4 klein
Francois Mingaud Di. 07-12-2021 19:30:00 B1 1 14 Steenwijk 12 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 08-12-2021 13:30:00 R5 1 15 De Boerhoorn 12 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 08-12-2021 13:30:00 R5 1 15 V.A.G. dr2 - HGL/Topfish klein
Francois Mingaud Wo. 08-12-2021 13:30:00 R5 1 15 BV Steenwijk 1 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Triangel Wo. 08-12-2021 13:30:00 R5 1 15 D.O.S. 1 - V.A.G. dr1 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 08-12-2021 13:30:00 R3 2 15 Biljartvereniging `t Centrum - D.O.S. 4 klein
Francois Mingaud Wo. 08-12-2021 13:30:00 R3 2 15 BV Steenwijk 3 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Akkertien Wo. 08-12-2021 13:30:00 R3 2 15 Biljartvereniging `t Akkertien - Ghesellen Emmeloord 3 klein
De Brouwerij Wo. 08-12-2021 13:30:00 R3 3 15 De Brouwerij 2 - H.B.C. 4 klein
Wees Een Zegen Wo. 08-12-2021 13:30:00 R3 3 15 De Pomerans 3 - H.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 08-12-2021 19:30:00 B2 1 4 `t Westeinde 21 - De Pomerans 21 klein
Francois Mingaud Wo. 08-12-2021 19:30:00 C1 1 14 Steenwijk 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 08-12-2021 19:30:00 C1 1 14 H.B.C. 2 - De Wiekslag 1 klein
De Brouwerij Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 14 De Brouwerij 2 - Z.B.C. 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 14 Reijersdam 1 - Oudleusen 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 14 HZW 1 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 14 D.O.S. Hattem 4 - `t Westeinde 1 klein
't Roefje Wo. 08-12-2021 19:30:00 C3 1 14 Ens 1 - Z.B.C. 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 08-12-2021 19:30:00 C3 2 14 De Pol 1 - U.B.C. 2016 1 klein
Akkertien Wo. 08-12-2021 19:30:00 C4 1 14 `t Akkertien 2 - Ens 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 08-12-2021 19:30:00 C4 1 14 U.B.C. 2016 2 - B.V.V. `94 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 09-12-2021 13:00:00 R3 3 15 H.B.C. 3 - De Pomerans 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 09-12-2021 13:00:00 R3 3 15 H.B.C. 1 - De Trefkoele 2 klein
De Brouwerij Do. 09-12-2021 13:30:00 R3 1 15 De Brouwerij 1 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Do. 09-12-2021 13:30:00 R3 1 15 D.O.S. 1 - H.B.C. 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 09-12-2021 19:30:00 B1 1 14 H.B.C. 11 - Steenwijk 11 klein
De Magneet Do. 09-12-2021 19:30:00 C1 1 14 De Koetsier 1 - De IJssel 1 klein
De Triangel Do. 09-12-2021 19:30:00 C1 1 14 D.O.S.Hattem 1 - De Brouwerij 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 10-12-2021 13:00:00 R3 3 15 de Wenning 2 - De Boerhoorn 4 klein
Cafe De Schout Vr. 10-12-2021 19:30:00 B2 1 14 De Schout 21 - BV de Mug 21 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 10-12-2021 19:30:00 B2 1 14 Oudleusen 21 - H.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 10-12-2021 19:30:00 C2 1 14 De IJssel 2 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 10-12-2021 19:30:00 C3 1 14 K.B.C.1911 2 - D.O.S. Hattem 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 13-12-2021 13:30:00 R5 1 16 H.B.C. 11 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Biljartcentrum Entree Ma. 13-12-2021 13:30:00 R3 1 16 Ghesellen Emmeloord 1 - V.A.G. 1 klein
De Triangel Ma. 13-12-2021 13:30:00 R3 2 16 D.O.S. 4 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 13-12-2021 19:30:00 C1 1 15 De Kolonie 1 - Steenwijk 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 13-12-2021 19:30:00 C1 1 15 K.B.C.1911 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 13-12-2021 19:30:00 C1 1 15 De IJssel 1 - Z.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 1 15 H.B.C. 3 - De IJssel 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 1 15 De Trefkoele 1 - Reijersdam 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 13-12-2021 19:30:00 C3 2 15 De Pol 1 - Steenwijk 5 klein
Landstede Ma. 13-12-2021 19:30:00 C4 1 15 B.V.V. `94 1 - De Pol 2 klein
Café De Casteleyn Ma. 13-12-2021 19:30:00 B2 1 15 BV de Mug 21 - De Pomerans 21 klein
De Buitensocieteit Ma. 13-12-2021 19:30:00 C3 1 15 Z.B.C. 4 - Reijersdam 2 klein
De Triangel Ma. 13-12-2021 19:30:00 C3 1 15 S.M.R. 1 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Di. 14-12-2021 13:30:00 R5 1 16 D.O.S. 2 - BV Steenwijk 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 14-12-2021 13:30:00 R3 1 16 Biljartclub De Pol - D.O.S. 3 klein
Francois Mingaud Di. 14-12-2021 13:30:00 R3 1 16 BV Steenwijk 1 auto veld - De Trefkoele 1 klein
Wees Een Zegen Di. 14-12-2021 13:30:00 R3 2 16 De Pomerans 2 - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Biljartcentrum Entree Di. 14-12-2021 13:30:00 R3 2 16 Ghesellen Emmeloord 3 - Tholen klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 14-12-2021 13:30:00 R3 2 16 De Boerhoorn 3 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Seniorensocieteit VAG Di. 14-12-2021 13:30:00 R3 2 16 V.A.G. 2 - De Pomerans 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 14-12-2021 13:30:00 R3 3 16 De Trefkoele 2 - H.B.C. 3 klein
De Keet Di. 14-12-2021 19:30:00 B1 1 15 H.G.L./Unipeche 11 - HZW 11 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 14-12-2021 19:30:00 C4 1 15 De Trefkoele 3 - U.B.C. 2016 2 klein
't Ende Di. 14-12-2021 19:30:00 B2 1 15 De Bleistarte 21 - De Schout 21 klein
Akkertien Di. 14-12-2021 19:30:00 C3 1 15 `t Akkertien 1 - K.B.C.1911 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 15-12-2021 13:30:00 R5 1 16 De Boerhoorn 11 - D.O.S. 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 15-12-2021 13:30:00 R5 1 16 V.A.G. dr1 - `t Westeinde klein
De Buitensocieteit Wo. 15-12-2021 13:30:00 R5 1 16 Zwolsche Biljartclub 11 - H.B.C. 12 klein
De Buitensocieteit Wo. 15-12-2021 13:30:00 R3 2 16 Zwolsche Biljartclub 2 - Biljartvereniging Ens klein
Wees Een Zegen Wo. 15-12-2021 13:30:00 R3 3 16 De Pomerans 4 - de Wenning 2 klein
Francois Mingaud Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 15 Steenwijk 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
De Keet Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 15 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 15 De Pomerans 11 - De IJssel 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 15-12-2021 19:30:00 C1 1 15 H.B.C. 2 - Z.B.C. 2 klein
Francois Mingaud Wo. 15-12-2021 19:30:00 C1 1 15 Auto Veld Steenwijk 2 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Brouwerij Wo. 15-12-2021 19:30:00 C1 1 15 De Brouwerij 1 - H.B.C. 1 klein
De Brouwerij Wo. 15-12-2021 19:30:00 C2 1 15 `t Westeinde 1 - HZW 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 15-12-2021 19:30:00 C2 1 15 Z.B.C. 3 - De Brouwerij 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 15-12-2021 19:30:00 C3 2 15 U.B.C. 2016 1 - Z.B.C. 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 15-12-2021 19:30:00 C3 2 15 De Kolonie 3 - De Brouwerij 4 klein
't Roefje Wo. 15-12-2021 19:30:00 C4 1 15 Ens 2 - S.M.R. 2 klein
De Brouwerij Wo. 15-12-2021 19:30:00 B2 1 15 `t Westeinde 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Wo. 15-12-2021 19:30:00 C3 1 15 D.O.S. Hattem 5 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 16-12-2021 13:00:00 R3 3 16 H.B.C. 2 - De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 16-12-2021 13:00:00 R3 3 16 H.B.C. 4 - H.B.C. 1 klein
Wees Een Zegen Do. 16-12-2021 13:30:00 R5 1 16 De Pomerans 11 - BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum Entree Do. 16-12-2021 13:30:00 R5 1 16 Ghesellen Emmeloord 1 - V.A.G. dr2 klein
De Keet Do. 16-12-2021 13:30:00 R5 1 16 HGL/Topfish - De Boerhoorn 12 klein
De Triangel Do. 16-12-2021 13:30:00 R3 1 16 D.O.S. 2 - De Boerhoorn 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 16-12-2021 13:30:00 R3 1 16 BV Reijersdam - Zwolsche Biljartclub 1 klein
't Ende Do. 16-12-2021 13:30:00 R3 2 16 De Bleistarte - BV Steenwijk 3 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 16-12-2021 13:30:00 R3 3 16 De Boerhoorn 2 - BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 16-12-2021 19:30:00 B1 1 15 H.B.C. 12 - D.O.S. Hattem 11 klein
Ons Dorphuis Do. 16-12-2021 19:30:00 C1 1 15 De Kolonie 2 - De Koetsier 1 klein
De Havezathe Do. 16-12-2021 19:30:00 C1 1 15 De Wiekslag 1 - De Bleistarte 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 16-12-2021 19:30:00 C3 2 15 De Trefkoele 2 - H.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 16-12-2021 19:30:00 B2 1 15 H.B.C. 21 - Z.B.C. 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 16-12-2021 19:30:00 B1 1 15 K.B.C.1911 11 - Steenwijk 12 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 17-12-2021 13:00:00 R3 3 16 de Wenning 1 - De Pomerans 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 17-12-2021 13:30:00 R3 1 16 H.B.C. 5 - De Brouwerij 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 17-12-2021 19:30:00 C2 1 15 Oudleusen 1 - De Brouwerij 2 klein
Francois Mingaud Vr. 17-12-2021 19:30:00 C2 1 15 Steenwijk 3 - HZW 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 17-12-2021 19:30:00 C3 1 14 De IJssel 3 - S.M.R. 1 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 20-12-2021 13:30:00 R5 1 17 Ghesellen Emmeloord 2 - HGL/Topfish klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 20-12-2021 13:30:00 R5 1 17 H.B.C. 12 - H.B.C. 11 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 20-12-2021 13:30:00 R5 1 17 Biljartvereniging `t Centrum - De Pomerans 11 klein
De Brouwerij Ma. 20-12-2021 13:30:00 R5 1 17 `t Westeinde - De Boerhoorn 11 klein
Francois Mingaud Di. 21-12-2021 13:30:00 R5 1 17 BV Steenwijk 2 - V.A.G. dr1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 22-12-2021 13:30:00 R5 1 17 De Boerhoorn 12 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 22-12-2021 13:30:00 R5 1 17 V.A.G. dr2 - D.O.S. 2 klein
Francois Mingaud Wo. 22-12-2021 13:30:00 R5 1 17 BV Steenwijk 1 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
De Brouwerij Ma. 03-01-2022 13:30:00 R5 1 18 `t Westeinde - D.O.S. 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 03-01-2022 13:30:00 R5 1 18 Biljartvereniging `t Centrum - V.A.G. dr1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 03-01-2022 13:30:00 R5 1 18 H.B.C. 12 - De Pomerans 11 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 03-01-2022 13:30:00 R5 1 18 Ghesellen Emmeloord 2 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 03-01-2022 19:30:00 C3 1 16 Z.B.C. 4 - K.B.C.1911 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 03-01-2022 19:30:00 C1 1 16 K.B.C.1911 1 - H.B.C. 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 03-01-2022 19:30:00 C1 1 16 De Kolonie 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 03-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Z.B.C. 2 - De Wiekslag 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 03-01-2022 19:30:00 C3 2 16 De Trefkoele 2 - De Brouwerij 4 klein
Francois Mingaud Di. 04-01-2022 13:30:00 R5 1 18 BV Steenwijk 2 - De Boerhoorn 11 klein
't Ende Di. 04-01-2022 19:30:00 B2 1 19 De Bleistarte 21 - Z.B.C. 21 klein
De Keet Di. 04-01-2022 19:30:00 C2 1 16 H.G.L/CDS/Schol 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
Francois Mingaud Di. 04-01-2022 19:30:00 C3 2 16 Steenwijk 5 - De Kolonie 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 04-01-2022 19:30:00 C4 1 16 De Trefkoele 3 - De Pol 2 klein
't Ende Di. 04-01-2022 19:30:00 C1 1 16 De Bleistarte 1 - De IJssel 1 klein
Francois Mingaud Di. 04-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Steenwijk 12 - HZW 11 klein
Francois Mingaud Wo. 05-01-2022 13:30:00 R5 1 18 BV Steenwijk 1 - H.B.C. 11 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 05-01-2022 13:30:00 R5 1 18 V.A.G. dr2 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 05-01-2022 13:30:00 R5 1 18 De Boerhoorn 12 - D.O.S. 2 klein
De Brouwerij Wo. 05-01-2022 19:30:00 B2 1 16 `t Westeinde 21 - De Schout 21 klein
De Triangel Wo. 05-01-2022 19:30:00 C3 1 16 D.O.S. Hattem 5 - Steenwijk 4 klein
Francois Mingaud Wo. 05-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Steenwijk 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
De Keet Wo. 05-01-2022 19:30:00 B1 1 16 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Wees Een Zegen Wo. 05-01-2022 19:30:00 B1 1 16 De Pomerans 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Brouwerij Wo. 05-01-2022 19:30:00 C1 1 16 De Brouwerij 1 - De Koetsier 1 klein
Francois Mingaud Wo. 05-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Auto Veld Steenwijk 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 05-01-2022 19:30:00 C1 1 16 H.B.C. 2 - Steenwijk 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 05-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Z.B.C. 3 - HZW 2 klein
De Brouwerij Wo. 05-01-2022 19:30:00 C2 1 16 `t Westeinde 1 - Reijersdam 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 05-01-2022 19:30:00 C3 2 16 De Pol 1 - Z.B.C. 5 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 05-01-2022 19:30:00 C3 2 16 U.B.C. 2016 1 - H.B.C. 4 klein
Akkertien Wo. 05-01-2022 19:30:00 C4 1 16 `t Akkertien 2 - S.M.R. 2 klein
't Roefje Wo. 05-01-2022 19:30:00 C4 1 16 Ens 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 06-01-2022 19:30:00 B2 1 16 H.B.C. 21 - De Pomerans 21 klein
Ons Dorphuis Do. 06-01-2022 19:30:00 C1 1 16 De Kolonie 2 - Z.B.C. 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 06-01-2022 19:30:00 C2 1 16 De Trefkoele 1 - De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 06-01-2022 19:30:00 B1 1 16 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 07-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Oudleusen 1 - De Brouwerij 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 07-01-2022 19:30:00 C2 1 16 De IJssel 2 - Steenwijk 3 klein
Francois Mingaud Zo. 09-01-2022 10:30:00 LK 1 11 BV Steenwijk - H.B.C/Diamant Techniek Noord klein
Het Blauwe Pand Zo. 09-01-2022 10:30:00 LK 1 11 Krul Woudsend 2 - De Friesche Club/Popma Biljartservice klein
De Herberch fan Nylan Zo. 09-01-2022 10:30:00 LK 1 11 kaderteam Nylan - Biljartclub Gorredijk klein
B.C. De Harmonie Zo. 09-01-2022 10:30:00 LK 1 11 De Harmonie - Biljartschool.nl klein
De Herberch fan Nylan Zo. 09-01-2022 13:30:00 LK 1 12 kaderteam Nylan - Krul Woudsend 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Zo. 09-01-2022 13:30:00 LK 1 12 Biljartclub Gorredijk - De Friesche Club/Popma Biljartservice klein
Biljartschool.nl Zo. 09-01-2022 13:30:00 LK 1 12 Biljartschool.nl - H.B.C/Diamant Techniek Noord klein
Francois Mingaud Zo. 09-01-2022 13:30:00 LK 1 12 BV Steenwijk - De Harmonie klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 10-01-2022 13:30:00 R5 1 19 H.B.C. 11 - V.A.G. dr2 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 10-01-2022 13:30:00 R3 1 19 Ghesellen Emmeloord 1 - D.O.S. 3 klein
De Triangel Ma. 10-01-2022 13:30:00 R3 2 19 D.O.S. 4 - De Pomerans 1 klein
De Triangel Ma. 10-01-2022 19:30:00 C1 1 17 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 10-01-2022 19:30:00 C1 1 17 H.B.C. 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 2 17 H.B.C. 4 - De Pol 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 2 17 Z.B.C. 5 - Steenwijk 5 klein
Landstede Ma. 10-01-2022 19:30:00 C4 1 17 B.V.V. `94 1 - De Trefkoele 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 10-01-2022 19:30:00 B1 1 16 De IJssel 11 - H.B.C. 12 klein
De Triangel Di. 11-01-2022 13:30:00 R5 1 19 D.O.S. 2 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 11-01-2022 13:30:00 R3 1 19 V.A.G. 1 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
Wijkcentrum De Pol Di. 11-01-2022 13:30:00 R3 1 19 Biljartclub De Pol - De Boerhoorn 1 klein
Wees Een Zegen Di. 11-01-2022 13:30:00 R3 2 19 De Pomerans 2 - Tholen klein
Biljartcentrum Entree Di. 11-01-2022 13:30:00 R3 2 19 Ghesellen Emmeloord 3 - BV Steenwijk 3 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 11-01-2022 13:30:00 R3 2 19 De Boerhoorn 3 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 11-01-2022 13:30:00 R3 3 19 De Trefkoele 2 - de Wenning 2 klein
Wees Een Zegen Di. 11-01-2022 19:30:00 B2 1 17 De Pomerans 21 - De Bleistarte 21 klein
't Ende Di. 11-01-2022 19:30:00 C1 1 17 De Bleistarte 1 - De Kolonie 2 klein
De Brouwerij Di. 11-01-2022 19:30:00 C2 1 17 De Brouwerij 3 - De Trefkoele 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 11-01-2022 19:30:00 C2 1 17 HZW 2 - Oudleusen 1 klein
De Brouwerij Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 2 17 De Brouwerij 4 - U.B.C. 2016 1 klein
Akkertien Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 17 `t Akkertien 1 - Ens 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 12-01-2022 13:30:00 R5 1 19 Zwolsche Biljartclub 11 - De Boerhoorn 12 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 12-01-2022 13:30:00 R5 1 19 V.A.G. dr1 - H.B.C. 12 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 12-01-2022 13:30:00 R5 1 19 De Boerhoorn 11 - Biljartvereniging `t Centrum klein
De Triangel Wo. 12-01-2022 13:30:00 R5 1 19 D.O.S. 1 - BV Steenwijk 2 klein
Akkertien Wo. 12-01-2022 13:30:00 R3 2 19 Biljartvereniging `t Akkertien - V.A.G. 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 12-01-2022 13:30:00 R3 2 19 Zwolsche Biljartclub 2 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Wees Een Zegen Wo. 12-01-2022 13:30:00 R3 3 19 De Pomerans 4 - De Boerhoorn 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 12-01-2022 19:30:00 B2 1 17 Z.B.C. 21 - `t Westeinde 21 klein
Francois Mingaud Wo. 12-01-2022 19:30:00 C1 1 17 Steenwijk 1 - Z.B.C. 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 12-01-2022 19:30:00 C1 1 17 Z.B.C. 1 - De Brouwerij 1 klein
De Triangel Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 1 17 D.O.S. Hattem 4 - H.B.C. 3 klein
Clublokaal de Rank Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 1 17 HZW 1 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
De Brouwerij Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 1 17 De Brouwerij 2 - `t Westeinde 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 12-01-2022 19:30:00 C3 1 17 Reijersdam 2 - D.O.S. Hattem 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 12-01-2022 19:30:00 C3 2 17 De Kolonie 3 - De Trefkoele 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 12-01-2022 19:30:00 C4 1 17 De Pol 2 - Ens 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 12-01-2022 19:30:00 C4 1 17 U.B.C. 2016 2 - `t Akkertien 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 13-01-2022 13:00:00 R3 3 19 H.B.C. 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 13-01-2022 13:00:00 R3 3 19 H.B.C. 4 - H.B.C. 3 klein
Biljartcentrum Entree Do. 13-01-2022 13:30:00 R5 1 19 Ghesellen Emmeloord 1 - HGL/Topfish klein
Wees Een Zegen Do. 13-01-2022 13:30:00 R5 1 19 De Pomerans 11 - BV Steenwijk 1 klein
De Triangel Do. 13-01-2022 13:30:00 R3 1 19 D.O.S. 2 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 13-01-2022 13:30:00 R3 1 19 BV Reijersdam - D.O.S. 1 klein
't Ende Do. 13-01-2022 13:30:00 R3 2 19 De Bleistarte - Biljartvereniging Ens klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 13-01-2022 13:30:00 R3 3 19 De Boerhoorn 2 - De Pomerans 3 klein
De Triangel Do. 13-01-2022 19:30:00 C1 1 17 D.O.S.Hattem 1 - De Kolonie 1 klein
De Magneet Do. 13-01-2022 19:30:00 C1 1 17 De Koetsier 1 - K.B.C.1911 1 klein
De Havezathe Do. 13-01-2022 19:30:00 C1 1 17 De Wiekslag 1 - De IJssel 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 14-01-2022 13:00:00 R3 3 19 de Wenning 1 - De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 14-01-2022 13:30:00 R3 1 19 H.B.C. 5 - De Trefkoele 1 klein
Cafe De Schout Vr. 14-01-2022 19:30:00 B2 1 17 De Schout 21 - De Pol 21 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 14-01-2022 19:30:00 B2 1 17 Oudleusen 21 - BV de Mug 21 klein
Francois Mingaud Vr. 14-01-2022 19:30:00 C2 1 17 Steenwijk 3 - Z.B.C. 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 14-01-2022 19:30:00 C3 1 17 K.B.C.1911 2 - S.M.R. 1 klein
Francois Mingaud Vr. 14-01-2022 19:30:00 C3 1 17 Steenwijk 4 - De IJssel 3 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 17-01-2022 13:30:00 R5 1 20 Biljartvereniging `t Centrum - D.O.S. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 17-01-2022 13:30:00 R5 1 20 H.B.C. 12 - De Boerhoorn 11 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 17-01-2022 13:30:00 R5 1 20 Ghesellen Emmeloord 2 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
De Triangel Ma. 17-01-2022 13:30:00 R3 1 20 D.O.S. 3 - V.A.G. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 17-01-2022 19:30:00 B1 1 18 De IJssel 11 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Ma. 17-01-2022 19:30:00 B1 1 18 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Keet Ma. 17-01-2022 19:30:00 B1 1 18 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 17-01-2022 19:30:00 B2 1 18 De Pol 21 - De Pomerans 21 klein
Café De Casteleyn Ma. 17-01-2022 19:30:00 B2 1 18 BV de Mug 21 - Z.B.C. 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 17-01-2022 19:30:00 C1 1 18 K.B.C.1911 1 - Z.B.C. 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 17-01-2022 19:30:00 C1 1 18 De Kolonie 1 - H.B.C. 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 17-01-2022 19:30:00 C1 1 18 Z.B.C. 2 - D.O.S.Hattem 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 18 De Trefkoele 1 - HZW 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 18 H.B.C. 3 - HZW 1 klein
De Triangel Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 1 18 S.M.R. 1 - Ens 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 2 18 Z.B.C. 5 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Ma. 17-01-2022 19:30:00 C4 1 18 S.M.R. 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Francois Mingaud Di. 18-01-2022 13:30:00 R5 1 20 BV Steenwijk 2 - `t Westeinde klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 1 20 De Boerhoorn 1 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Francois Mingaud Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 1 20 BV Steenwijk 1 auto veld - H.B.C. 5 klein
Wees Een Zegen Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 2 20 De Pomerans 1 - De Boerhoorn 3 klein
Biljartcentrum Entree Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 2 20 Ghesellen Emmeloord 2 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
't Roefje Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 2 20 Biljartvereniging Ens - Ghesellen Emmeloord 3 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 2 20 Tholen - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Seniorensocieteit VAG Di. 18-01-2022 13:30:00 R3 2 20 V.A.G. 2 - D.O.S. 4 klein
't Ende Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 18 De Bleistarte 21 - Oudleusen 21 klein
De Keet Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 1 18 H.G.L/CDS/Schol 1 - Reijersdam 1 klein
Akkertien Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 1 18 `t Akkertien 1 - Reijersdam 2 klein
Francois Mingaud Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 2 18 Steenwijk 5 - De Trefkoele 2 klein
Francois Mingaud Wo. 19-01-2022 13:30:00 R5 1 20 BV Steenwijk 1 - V.A.G. dr1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 19-01-2022 13:30:00 R5 1 20 V.A.G. dr2 - De Pomerans 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 19-01-2022 13:30:00 R5 1 20 De Boerhoorn 12 - H.B.C. 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 20 Zwolsche Biljartclub 1 - Biljartclub De Pol klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 2 20 Biljartvereniging `t Centrum - De Bleistarte klein
Francois Mingaud Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 2 20 BV Steenwijk 3 - De Pomerans 2 klein
De Brouwerij Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 3 20 De Brouwerij 2 - De Boerhoorn 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 3 20 De Pomerans 3 - BV Steenwijk 2 klein
De Brouwerij Wo. 19-01-2022 19:30:00 B2 1 18 `t Westeinde 21 - H.B.C. 21 klein
De Brouwerij Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 18 De Brouwerij 1 - De Bleistarte 1 klein
Francois Mingaud Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 18 Auto Veld Steenwijk 2 - De Koetsier 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 18 H.B.C. 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
Francois Mingaud Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 18 Steenwijk 1 - De Wiekslag 1 klein
De Brouwerij Wo. 19-01-2022 19:30:00 C2 1 18 `t Westeinde 1 - De Brouwerij 3 klein
De Triangel Wo. 19-01-2022 19:30:00 C3 1 18 D.O.S. Hattem 5 - Z.B.C. 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 19-01-2022 19:30:00 C3 2 18 De Pol 1 - De Brouwerij 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 19-01-2022 19:30:00 C3 2 18 U.B.C. 2016 1 - De Kolonie 3 klein
Akkertien Wo. 19-01-2022 19:30:00 C4 1 18 `t Akkertien 2 - De Pol 2 klein
't Roefje Wo. 19-01-2022 19:30:00 C4 1 18 Ens 2 - B.V.V. `94 1 klein
Wees Een Zegen Wo. 19-01-2022 19:30:00 B1 1 18 De Pomerans 11 - Steenwijk 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 20-01-2022 13:00:00 R3 3 20 H.B.C. 3 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 20-01-2022 13:00:00 R3 3 20 H.B.C. 1 - de Wenning 1 klein
De Keet Do. 20-01-2022 13:30:00 R5 1 20 HGL/Topfish - D.O.S. 2 klein
De Brouwerij Do. 20-01-2022 13:30:00 R3 1 20 De Brouwerij 1 - BV Reijersdam klein
De Triangel Do. 20-01-2022 13:30:00 R3 1 20 D.O.S. 1 - D.O.S. 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 20-01-2022 13:30:00 R3 3 20 De Boerhoorn 4 - De Trefkoele 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 20-01-2022 19:30:00 B1 1 18 K.B.C.1911 11 - H.B.C. 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 20-01-2022 19:30:00 B1 1 18 H.B.C. 11 - HZW 11 klein
Ons Dorphuis Do. 20-01-2022 19:30:00 C1 1 18 De Kolonie 2 - De IJssel 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 21-01-2022 13:00:00 R3 3 20 de Wenning 2 - H.B.C. 4 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 21-01-2022 19:30:00 C2 1 18 Oudleusen 1 - Z.B.C. 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 21-01-2022 19:30:00 C2 1 18 De IJssel 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-01-2022 13:30:00 R5 1 21 H.B.C. 11 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Brouwerij Ma. 24-01-2022 13:30:00 R5 1 21 `t Westeinde - Biljartvereniging `t Centrum klein
De Triangel Ma. 24-01-2022 13:30:00 R3 1 21 D.O.S. 3 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
Biljartcentrum Entree Ma. 24-01-2022 13:30:00 R3 1 21 Ghesellen Emmeloord 1 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
De Triangel Ma. 24-01-2022 19:30:00 C1 1 19 D.O.S.Hattem 2 - Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-01-2022 19:30:00 C1 1 19 H.B.C. 1 - H.B.C. 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 24-01-2022 19:30:00 C1 1 19 De IJssel 1 - De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 1 19 Z.B.C. 4 - `t Akkertien 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 2 19 H.B.C. 4 - Steenwijk 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 2 19 De Trefkoele 2 - U.B.C. 2016 1 klein
De Triangel Di. 25-01-2022 13:30:00 R5 1 21 D.O.S. 2 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 1 21 V.A.G. 1 - De Boerhoorn 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 1 21 Biljartclub De Pol - D.O.S. 1 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 2 21 Tholen - V.A.G. 2 klein
Wees Een Zegen Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 2 21 De Pomerans 2 - Biljartvereniging Ens klein
Biljartcentrum Entree Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 2 21 Ghesellen Emmeloord 3 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 2 21 De Boerhoorn 3 - D.O.S. 4 klein
Francois Mingaud Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 3 21 BV Steenwijk 2 - De Brouwerij 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 3 21 De Trefkoele 2 - De Pomerans 4 klein
Clublokaal de Rank Di. 25-01-2022 19:30:00 B1 1 19 HZW 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
De Keet Di. 25-01-2022 19:30:00 B1 1 19 H.G.L./Unipeche 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Wees Een Zegen Di. 25-01-2022 19:30:00 B2 1 19 De Pomerans 21 - De Schout 21 klein
't Ende Di. 25-01-2022 19:30:00 C1 1 19 De Bleistarte 1 - K.B.C.1911 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 25-01-2022 19:30:00 C2 1 19 HZW 2 - `t Westeinde 1 klein
De Brouwerij Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 2 19 De Brouwerij 4 - Z.B.C. 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 25-01-2022 19:30:00 C4 1 19 De Trefkoele 3 - Ens 2 klein
Francois Mingaud Di. 25-01-2022 19:30:00 B1 1 19 Steenwijk 12 - H.B.C. 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-01-2022 13:30:00 R5 1 21 Zwolsche Biljartclub 11 - HGL/Topfish klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 26-01-2022 13:30:00 R5 1 21 V.A.G. dr1 - V.A.G. dr2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 26-01-2022 13:30:00 R5 1 21 De Boerhoorn 11 - BV Steenwijk 1 klein
De Triangel Wo. 26-01-2022 13:30:00 R5 1 21 D.O.S. 1 - H.B.C. 12 klein
Akkertien Wo. 26-01-2022 13:30:00 R3 2 21 Biljartvereniging `t Akkertien - BV Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-01-2022 13:30:00 R3 2 21 Zwolsche Biljartclub 2 - De Pomerans 1 klein
Francois Mingaud Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 19 Steenwijk 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Keet Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 19 H.G.L./Unipeche 13 - De IJssel 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-01-2022 19:30:00 C1 1 19 Z.B.C. 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
Clublokaal de Rank Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 19 HZW 1 - De IJssel 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 19 Reijersdam 1 - H.B.C. 3 klein
De Brouwerij Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 19 De Brouwerij 2 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 19 Z.B.C. 3 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 1 19 Reijersdam 2 - S.M.R. 1 klein
't Roefje Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 1 19 Ens 1 - De IJssel 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 2 19 De Kolonie 3 - De Pol 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 26-01-2022 19:30:00 C4 1 19 De Pol 2 - S.M.R. 2 klein
Akkertien Wo. 26-01-2022 19:30:00 C4 1 27 `t Akkertien 2 - B.V.V. `94 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 27-01-2022 13:00:00 R3 3 21 H.B.C. 2 - de Wenning 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 27-01-2022 13:00:00 R3 3 21 H.B.C. 4 - De Boerhoorn 4 klein
Wees Een Zegen Do. 27-01-2022 13:30:00 R5 1 21 De Pomerans 11 - De Boerhoorn 12 klein
De Triangel Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 1 21 D.O.S. 2 - De Brouwerij 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 1 21 BV Reijersdam - De Trefkoele 1 klein
't Ende Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 2 21 De Bleistarte - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 3 21 De Boerhoorn 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 27-01-2022 19:30:00 B1 1 19 H.B.C. 12 - De Pomerans 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 27-01-2022 19:30:00 B2 1 19 H.B.C. 21 - BV de Mug 21 klein
De Triangel Do. 27-01-2022 19:30:00 C1 1 19 D.O.S.Hattem 1 - Z.B.C. 2 klein
De Magneet Do. 27-01-2022 19:30:00 C1 1 19 De Koetsier 1 - De Kolonie 1 klein
De Havezathe Do. 27-01-2022 19:30:00 C1 1 19 De Wiekslag 1 - De Kolonie 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Do. 27-01-2022 19:30:00 C3 1 20 De IJssel 3 - Reijersdam 2 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 28-01-2022 13:00:00 R3 3 21 de Wenning 1 - H.B.C. 3 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 28-01-2022 19:30:00 B2 1 19 Oudleusen 21 - De Pol 21 klein
Francois Mingaud Vr. 28-01-2022 19:30:00 C2 1 19 Steenwijk 3 - Oudleusen 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 28-01-2022 19:30:00 C3 1 19 K.B.C.1911 2 - Steenwijk 4 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 31-01-2022 13:30:00 R5 1 22 Biljartvereniging `t Centrum - BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 31-01-2022 13:30:00 R5 1 22 H.B.C. 12 - `t Westeinde klein
Biljartcentrum Entree Ma. 31-01-2022 13:30:00 R5 1 22 Ghesellen Emmeloord 2 - De Pomerans 11 klein
De Triangel Ma. 31-01-2022 13:30:00 R3 2 22 D.O.S. 4 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 31-01-2022 19:30:00 B1 1 20 De IJssel 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Triangel Ma. 31-01-2022 19:30:00 B1 1 20 D.O.S. Hattem 11 - HZW 11 klein
De Keet Ma. 31-01-2022 19:30:00 B1 1 20 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.B.C. 11 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 31-01-2022 19:30:00 B2 1 20 De Pol 21 - Z.B.C. 21 klein
Café De Casteleyn Ma. 31-01-2022 19:30:00 B2 1 20 BV de Mug 21 - `t Westeinde 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 31-01-2022 19:30:00 C1 1 20 K.B.C.1911 1 - De IJssel 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 31-01-2022 19:30:00 C1 1 20 De Kolonie 1 - Z.B.C. 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 31-01-2022 19:30:00 C1 1 20 Z.B.C. 2 - H.B.C. 1 klein
De Triangel Ma. 31-01-2022 19:30:00 C1 1 20 D.O.S.Hattem 2 - De Wiekslag 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 20 De Trefkoele 1 - Oudleusen 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 20 H.B.C. 3 - De Brouwerij 2 klein
De Triangel Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 1 20 S.M.R. 1 - Z.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 2 20 H.B.C. 4 - De Brouwerij 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 2 20 Z.B.C. 5 - De Kolonie 3 klein
De Triangel Ma. 31-01-2022 19:30:00 C4 1 20 S.M.R. 2 - B.V.V. `94 1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 01-02-2022 13:30:00 R3 1 22 De Boerhoorn 1 - D.O.S. 3 klein
Wees Een Zegen Di. 01-02-2022 13:30:00 R3 2 22 De Pomerans 1 - De Bleistarte klein
Biljartcentrum Entree Di. 01-02-2022 13:30:00 R3 2 22 Ghesellen Emmeloord 2 - Ghesellen Emmeloord 3 klein
't Roefje Di. 01-02-2022 13:30:00 R3 2 22 Biljartvereniging Ens - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Seniorensocieteit VAG Di. 01-02-2022 13:30:00 R3 2 22 V.A.G. 2 - De Boerhoorn 3 klein
't Ende Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 20 De Bleistarte 21 - H.B.C. 21 klein
De Keet Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 1 20 H.G.L/CDS/Schol 1 - De Brouwerij 3 klein
Akkertien Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 1 20 `t Akkertien 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
Francois Mingaud Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 2 20 Steenwijk 5 - U.B.C. 2016 1 klein
Francois Mingaud Wo. 02-02-2022 13:30:00 R5 1 22 BV Steenwijk 1 - D.O.S. 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 02-02-2022 13:30:00 R5 1 22 V.A.G. dr2 - De Boerhoorn 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 02-02-2022 13:30:00 R5 1 22 De Boerhoorn 12 - V.A.G. dr1 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-02-2022 13:30:00 R3 1 22 Zwolsche Biljartclub 1 - V.A.G. 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 02-02-2022 13:30:00 R3 2 22 Biljartvereniging `t Centrum - De Pomerans 2 klein
Francois Mingaud Wo. 02-02-2022 13:30:00 R3 2 22 BV Steenwijk 3 - Tholen klein
De Brouwerij Wo. 02-02-2022 13:30:00 R3 3 22 De Brouwerij 2 - De Pomerans 3 klein
Wees Een Zegen Wo. 02-02-2022 13:30:00 R3 3 22 De Pomerans 4 - H.B.C. 4 klein
Wees Een Zegen Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 20 De Pomerans 11 - Steenwijk 11 klein
De Brouwerij Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 20 De Brouwerij 1 - De Kolonie 2 klein
Francois Mingaud Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Auto Veld Steenwijk 2 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 20 H.B.C. 2 - De Koetsier 1 klein
Francois Mingaud Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Steenwijk 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Brouwerij Wo. 02-02-2022 19:30:00 C2 1 20 `t Westeinde 1 - Z.B.C. 3 klein
De Triangel Wo. 02-02-2022 19:30:00 C2 1 20 D.O.S. Hattem 4 - Steenwijk 3 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 02-02-2022 19:30:00 C3 2 20 De Pol 1 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 02-02-2022 19:30:00 C4 1 20 `t Akkertien 2 - De Trefkoele 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 02-02-2022 19:30:00 C4 1 20 U.B.C. 2016 2 - De Pol 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-02-2022 13:00:00 R3 3 22 H.B.C. 3 - De Boerhoorn 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-02-2022 13:00:00 R3 3 22 H.B.C. 1 - BV Steenwijk 2 klein
De Keet Do. 03-02-2022 13:30:00 R5 1 22 HGL/Topfish - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum Entree Do. 03-02-2022 13:30:00 R5 1 22 Ghesellen Emmeloord 1 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 03-02-2022 13:30:00 R3 1 22 De Trefkoele 1 - D.O.S. 2 klein
De Brouwerij Do. 03-02-2022 13:30:00 R3 1 22 De Brouwerij 1 - Biljartclub De Pol klein
De Triangel Do. 03-02-2022 13:30:00 R3 1 22 D.O.S. 1 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 03-02-2022 13:30:00 R3 3 22 De Boerhoorn 4 - H.B.C. 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 03-02-2022 19:30:00 B1 1 20 K.B.C.1911 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-02-2022 19:30:00 B1 1 20 H.B.C. 12 - Steenwijk 12 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 04-02-2022 13:00:00 R3 3 22 de Wenning 2 - de Wenning 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 04-02-2022 13:30:00 R3 1 22 H.B.C. 5 - BV Reijersdam klein
Cafe De Schout Vr. 04-02-2022 19:30:00 B2 1 20 De Schout 21 - Oudleusen 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 04-02-2022 19:30:00 C2 1 20 De IJssel 2 - Reijersdam 1 klein
Francois Mingaud Vr. 04-02-2022 19:30:00 C3 1 20 Steenwijk 4 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-02-2022 13:30:00 R5 1 23 H.B.C. 11 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Brouwerij Ma. 07-02-2022 13:30:00 R5 1 23 `t Westeinde - BV Steenwijk 1 klein
De Triangel Ma. 07-02-2022 13:30:00 R3 1 23 D.O.S. 3 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 07-02-2022 13:30:00 R3 1 23 Ghesellen Emmeloord 1 - De Brouwerij 1 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 1 21 De Pol 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-02-2022 19:30:00 C1 1 21 H.B.C. 1 - Steenwijk 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 07-02-2022 19:30:00 C1 1 21 De IJssel 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
De Triangel Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 1 21 S.M.R. 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 2 21 De Trefkoele 2 - Z.B.C. 5 klein
Landstede Ma. 07-02-2022 19:30:00 C4 1 21 B.V.V. `94 1 - U.B.C. 2016 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 07-02-2022 19:30:00 C1 1 21 De Kolonie 1 - De Bleistarte 1 klein
Francois Mingaud Di. 08-02-2022 13:30:00 R5 1 23 BV Steenwijk 2 - H.B.C. 12 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 1 23 De Boerhoorn 1 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
Seniorensocieteit VAG Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 1 23 V.A.G. 1 - D.O.S. 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 1 23 Biljartclub De Pol - De Trefkoele 1 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 2 23 Tholen - Biljartvereniging Ens klein
Wees Een Zegen Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 2 23 De Pomerans 2 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Biljartcentrum Entree Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 2 23 Ghesellen Emmeloord 3 - De Pomerans 1 klein
Francois Mingaud Di. 08-02-2022 13:30:00 R3 3 23 BV Steenwijk 2 - H.B.C. 3 klein
Wees Een Zegen Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 21 De Pomerans 21 - Oudleusen 21 klein
't Ende Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 21 De Bleistarte 21 - `t Westeinde 21 klein
De Brouwerij Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 21 De Brouwerij 3 - H.B.C. 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 21 HZW 2 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
De Brouwerij Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 2 21 De Brouwerij 4 - Steenwijk 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 08-02-2022 19:30:00 C4 1 21 De Trefkoele 3 - S.M.R. 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-02-2022 13:30:00 R5 1 23 Zwolsche Biljartclub 11 - D.O.S. 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 09-02-2022 13:30:00 R5 1 23 V.A.G. dr1 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 09-02-2022 13:30:00 R5 1 23 De Boerhoorn 11 - De Boerhoorn 12 klein
De Triangel Wo. 09-02-2022 13:30:00 R5 1 23 D.O.S. 1 - V.A.G. dr2 klein
Francois Mingaud Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 2 23 BV Steenwijk 3 - V.A.G. 2 klein
Akkertien Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 2 23 Biljartvereniging `t Akkertien - Biljartvereniging `t Centrum klein
De Buitensocieteit Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 2 23 Zwolsche Biljartclub 2 - De Boerhoorn 3 klein
Wees Een Zegen Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 3 23 De Pomerans 3 - H.B.C. 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-02-2022 19:30:00 C1 1 21 Z.B.C. 1 - H.B.C. 2 klein
Clublokaal de Rank Wo. 09-02-2022 19:30:00 C2 1 21 HZW 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Brouwerij Wo. 09-02-2022 19:30:00 C2 1 21 De Brouwerij 2 - De IJssel 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 09-02-2022 19:30:00 C3 2 21 U.B.C. 2016 1 - De Pol 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 09-02-2022 19:30:00 C3 2 21 De Kolonie 3 - H.B.C. 4 klein
't Roefje Wo. 09-02-2022 19:30:00 C4 1 21 Ens 2 - `t Akkertien 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 10-02-2022 13:00:00 R3 3 23 H.B.C. 2 - De Pomerans 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 10-02-2022 13:00:00 R3 3 23 H.B.C. 4 - De Trefkoele 2 klein
Wees Een Zegen Do. 10-02-2022 13:30:00 R5 1 23 De Pomerans 11 - HGL/Topfish klein
De Triangel Do. 10-02-2022 13:30:00 R3 1 23 D.O.S. 2 - H.B.C. 5 klein
't Ende Do. 10-02-2022 13:30:00 R3 2 23 De Bleistarte - D.O.S. 4 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 10-02-2022 13:30:00 R3 3 23 De Boerhoorn 2 - de Wenning 2 klein
De Triangel Do. 10-02-2022 19:30:00 C1 1 21 D.O.S.Hattem 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Magneet Do. 10-02-2022 19:30:00 C1 1 21 De Koetsier 1 - Z.B.C. 2 klein
Ons Dorphuis Do. 10-02-2022 19:30:00 C1 1 21 De Kolonie 2 - K.B.C.1911 1 klein
De Havezathe Do. 10-02-2022 19:30:00 C1 1 21 De Wiekslag 1 - De Brouwerij 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 11-02-2022 13:00:00 R3 3 23 de Wenning 1 - De Boerhoorn 4 klein
Cafe De Schout Vr. 11-02-2022 19:30:00 B2 1 21 De Schout 21 - Z.B.C. 21 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 11-02-2022 19:30:00 C2 1 21 Oudleusen 1 - `t Westeinde 1 klein
Francois Mingaud Vr. 11-02-2022 19:30:00 C2 1 21 Steenwijk 3 - De Trefkoele 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 11-02-2022 19:30:00 C3 1 21 K.B.C.1911 2 - Ens 1 klein
Francois Mingaud Vr. 11-02-2022 19:30:00 C3 1 21 Steenwijk 4 - Reijersdam 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 11-02-2022 19:30:00 C3 1 21 De IJssel 3 - Z.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-02-2022 13:30:00 R5 1 24 H.B.C. 12 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Biljartcentrum Entree Ma. 14-02-2022 13:30:00 R5 1 24 Ghesellen Emmeloord 2 - De Boerhoorn 11 klein
De Triangel Ma. 14-02-2022 13:30:00 R3 2 24 D.O.S. 4 - Ghesellen Emmeloord 3 klein
Café De Casteleyn Ma. 14-02-2022 19:30:00 B2 1 22 BV de Mug 21 - De Bleistarte 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 14-02-2022 19:30:00 C1 1 22 K.B.C.1911 1 - De Brouwerij 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 14-02-2022 19:30:00 C1 1 22 De Kolonie 1 - De IJssel 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-02-2022 19:30:00 C1 1 22 Z.B.C. 2 - Z.B.C. 1 klein
De Triangel Ma. 14-02-2022 19:30:00 C1 1 22 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-02-2022 19:30:00 C2 1 22 H.B.C. 3 - HZW 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-02-2022 19:30:00 C3 1 22 Z.B.C. 4 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Di. 15-02-2022 13:30:00 R5 1 24 D.O.S. 2 - H.B.C. 11 klein
Francois Mingaud Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 1 24 BV Steenwijk 1 auto veld - BV Reijersdam klein
Wees Een Zegen Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 2 24 De Pomerans 1 - De Pomerans 2 klein
Biljartcentrum Entree Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 2 24 Ghesellen Emmeloord 2 - Biljartvereniging `t Akkertien klein
't Roefje Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 2 24 Biljartvereniging Ens - BV Steenwijk 3 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 2 24 De Boerhoorn 3 - De Bleistarte klein
De Buitensocieteit Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 2 24 Zwolsche Biljartclub 2 - V.A.G. 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 3 24 De Trefkoele 2 - H.B.C. 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 15-02-2022 19:30:00 B1 1 22 HZW 11 - De IJssel 11 klein
De Keet Di. 15-02-2022 19:30:00 B1 1 22 H.G.L./Unipeche 11 - K.B.C.1911 11 klein
't Ende Di. 15-02-2022 19:30:00 C1 1 22 De Bleistarte 1 - H.B.C. 2 klein
De Keet Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 1 22 H.G.L/CDS/Schol 1 - Z.B.C. 3 klein
Francois Mingaud Di. 15-02-2022 19:30:00 B1 1 22 Steenwijk 12 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Francois Mingaud Wo. 16-02-2022 13:30:00 R5 1 24 BV Steenwijk 1 - BV Steenwijk 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 16-02-2022 13:30:00 R5 1 24 V.A.G. dr2 - `t Westeinde klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 16-02-2022 13:30:00 R5 1 24 De Boerhoorn 12 - D.O.S. 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 1 24 Zwolsche Biljartclub 1 - De Boerhoorn 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 2 24 Biljartvereniging `t Centrum - Tholen klein
Wees Een Zegen Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 3 24 De Pomerans 4 - de Wenning 1 klein
Francois Mingaud Wo. 16-02-2022 19:30:00 B1 1 22 Steenwijk 11 - H.B.C. 12 klein
De Keet Wo. 16-02-2022 19:30:00 B1 1 22 H.G.L./Unipeche 13 - De Pomerans 11 klein
De Brouwerij Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 22 `t Westeinde 21 - De Pol 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 22 Z.B.C. 21 - De Pomerans 21 klein
Francois Mingaud Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 22 Auto Veld Steenwijk 2 - De Kolonie 2 klein
Francois Mingaud Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 22 Steenwijk 1 - De Koetsier 1 klein
De Brouwerij Wo. 16-02-2022 19:30:00 C2 1 22 `t Westeinde 1 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Wo. 16-02-2022 19:30:00 C2 1 22 D.O.S. Hattem 4 - Reijersdam 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 16-02-2022 19:30:00 C2 1 22 HZW 1 - Steenwijk 3 klein
Akkertien Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 22 `t Akkertien 1 - S.M.R. 1 klein
De Triangel Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 22 D.O.S. Hattem 5 - De IJssel 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 22 Reijersdam 2 - K.B.C.1911 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-02-2022 13:00:00 R3 3 24 H.B.C. 3 - De Pomerans 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-02-2022 13:00:00 R3 3 24 H.B.C. 1 - De Brouwerij 2 klein
De Keet Do. 17-02-2022 13:30:00 R5 1 24 HGL/Topfish - V.A.G. dr1 klein
Biljartcentrum Entree Do. 17-02-2022 13:30:00 R5 1 24 Ghesellen Emmeloord 1 - De Pomerans 11 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 17-02-2022 13:30:00 R3 1 24 De Trefkoele 1 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Brouwerij Do. 17-02-2022 13:30:00 R3 1 24 De Brouwerij 1 - V.A.G. 1 klein
De Triangel Do. 17-02-2022 13:30:00 R3 1 24 D.O.S. 1 - D.O.S. 3 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 17-02-2022 13:30:00 R3 3 24 De Boerhoorn 4 - De Boerhoorn 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-02-2022 19:30:00 B1 1 22 H.B.C. 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-02-2022 19:30:00 B2 1 22 H.B.C. 21 - De Schout 21 klein
De Triangel Do. 17-02-2022 19:30:00 C1 1 22 D.O.S.Hattem 1 - De Wiekslag 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 18-02-2022 13:00:00 R3 3 24 de Wenning 2 - BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 18-02-2022 13:30:00 R3 1 24 H.B.C. 5 - Biljartclub De Pol klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 18-02-2022 19:30:00 C2 1 22 De IJssel 2 - De Brouwerij 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-02-2022 13:30:00 R5 1 25 H.B.C. 11 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
De Brouwerij Ma. 21-02-2022 13:30:00 R5 1 25 `t Westeinde - De Boerhoorn 12 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 21-02-2022 13:30:00 R5 1 25 Biljartvereniging `t Centrum - BV Steenwijk 1 klein
De Triangel Ma. 21-02-2022 13:30:00 R3 1 25 D.O.S. 3 - De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 21-02-2022 13:30:00 R3 1 25 Ghesellen Emmeloord 1 - H.B.C. 5 klein
De Triangel Ma. 21-02-2022 19:30:00 B1 1 23 D.O.S. Hattem 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 21-02-2022 19:30:00 B2 1 23 De Pol 21 - BV de Mug 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-02-2022 19:30:00 C1 1 23 H.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 21-02-2022 19:30:00 C1 1 23 De IJssel 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-02-2022 19:30:00 C3 2 23 H.B.C. 4 - De Trefkoele 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 21-02-2022 19:30:00 C3 2 23 Z.B.C. 5 - U.B.C. 2016 1 klein
De Triangel Ma. 21-02-2022 19:30:00 C4 1 23 S.M.R. 2 - Ens 2 klein
Francois Mingaud Di. 22-02-2022 13:30:00 R5 1 25 BV Steenwijk 2 - V.A.G. dr2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 22-02-2022 13:30:00 R3 1 25 De Boerhoorn 1 - D.O.S. 1 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 22-02-2022 13:30:00 R3 1 25 V.A.G. 1 - De Trefkoele 1 klein
't Roefje Di. 22-02-2022 13:30:00 R3 2 25 Biljartvereniging Ens - V.A.G. 2 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 22-02-2022 13:30:00 R3 2 25 Tholen - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Wees Een Zegen Di. 22-02-2022 13:30:00 R3 2 25 De Pomerans 2 - D.O.S. 4 klein
Biljartcentrum Entree Di. 22-02-2022 13:30:00 R3 2 25 Ghesellen Emmeloord 3 - De Boerhoorn 3 klein
Francois Mingaud Di. 22-02-2022 13:30:00 R3 3 25 BV Steenwijk 2 - De Boerhoorn 4 klein
Wees Een Zegen Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 23 De Pomerans 21 - H.B.C. 21 klein
't Ende Di. 22-02-2022 19:30:00 C1 1 23 De Bleistarte 1 - Z.B.C. 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 22-02-2022 19:30:00 C2 1 23 HZW 2 - De IJssel 2 klein
De Brouwerij Di. 22-02-2022 19:30:00 C3 2 23 De Brouwerij 4 - De Kolonie 3 klein
Francois Mingaud Di. 22-02-2022 19:30:00 C3 2 23 Steenwijk 5 - De Pol 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 23-02-2022 13:30:00 R5 1 25 V.A.G. dr1 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 23-02-2022 13:30:00 R5 1 25 De Boerhoorn 11 - HGL/Topfish klein
De Triangel Wo. 23-02-2022 13:30:00 R5 1 25 D.O.S. 1 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 25 Zwolsche Biljartclub 1 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
Francois Mingaud Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 2 25 BV Steenwijk 3 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Akkertien Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 2 25 Biljartvereniging `t Akkertien - De Pomerans 1 klein
De Brouwerij Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 3 25 De Brouwerij 2 - H.B.C. 3 klein
Wees Een Zegen Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 3 25 De Pomerans 3 - de Wenning 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 23-02-2022 19:30:00 B1 1 23 De Pomerans 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 23 Z.B.C. 1 - Steenwijk 1 klein
De Brouwerij Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 23 De Brouwerij 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 23-02-2022 19:30:00 C2 1 23 Reijersdam 1 - HZW 1 klein
De Brouwerij Wo. 23-02-2022 19:30:00 C2 1 23 De Brouwerij 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-02-2022 19:30:00 C2 1 23 Z.B.C. 3 - H.B.C. 3 klein
't Roefje Wo. 23-02-2022 19:30:00 C3 1 23 Ens 1 - Reijersdam 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 23-02-2022 19:30:00 C4 1 23 De Pol 2 - B.V.V. `94 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 23-02-2022 19:30:00 C4 1 23 U.B.C. 2016 2 - De Trefkoele 3 klein
Francois Mingaud Wo. 23-02-2022 19:30:00 B1 1 23 Steenwijk 11 - Steenwijk 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-02-2022 13:00:00 R3 3 25 H.B.C. 2 - H.B.C. 4 klein
Wees Een Zegen Do. 24-02-2022 13:30:00 R5 1 25 De Pomerans 11 - D.O.S. 2 klein
De Triangel Do. 24-02-2022 13:30:00 R3 1 25 D.O.S. 2 - BV Reijersdam klein
't Ende Do. 24-02-2022 13:30:00 R3 2 25 De Bleistarte - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 24-02-2022 13:30:00 R3 3 25 De Boerhoorn 2 - De Pomerans 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 24-02-2022 19:30:00 B1 1 23 K.B.C.1911 11 - HZW 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-02-2022 19:30:00 B1 1 23 H.B.C. 12 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 24-02-2022 19:30:00 B2 1 23 Oudleusen 21 - Z.B.C. 21 klein
De Magneet Do. 24-02-2022 19:30:00 C1 1 23 De Koetsier 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Ons Dorphuis Do. 24-02-2022 19:30:00 C1 1 23 De Kolonie 2 - De Kolonie 1 klein
De Havezathe Do. 24-02-2022 19:30:00 C1 1 23 De Wiekslag 1 - K.B.C.1911 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 25-02-2022 13:00:00 R3 3 25 de Wenning 1 - De Trefkoele 2 klein
Cafe De Schout Vr. 25-02-2022 19:30:00 B2 1 23 De Schout 21 - `t Westeinde 21 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 25-02-2022 19:30:00 C2 1 23 Oudleusen 1 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
Francois Mingaud Vr. 25-02-2022 19:30:00 C2 1 23 Steenwijk 3 - `t Westeinde 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 25-02-2022 19:30:00 C3 1 23 K.B.C.1911 2 - Z.B.C. 4 klein
Francois Mingaud Vr. 25-02-2022 19:30:00 C3 1 23 Steenwijk 4 - D.O.S. Hattem 5 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 25-02-2022 19:30:00 C3 1 23 De IJssel 3 - `t Akkertien 1 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 28-02-2022 13:30:00 R5 1 26 Ghesellen Emmeloord 2 - `t Westeinde klein
De Triangel Ma. 28-02-2022 13:30:00 R3 2 26 D.O.S. 4 - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 28-02-2022 19:30:00 B1 1 23 De IJssel 11 - H.B.C. 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 28-02-2022 19:30:00 B2 1 24 BV de Mug 21 - De Schout 21 klein
Ons Dorphuis Ma. 28-02-2022 19:30:00 C1 1 24 De Kolonie 1 - De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 28-02-2022 19:30:00 C1 1 24 Z.B.C. 2 - De IJssel 1 klein
De Triangel Ma. 28-02-2022 19:30:00 C1 1 24 D.O.S.Hattem 2 - Z.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 28-02-2022 19:30:00 C1 1 24 H.B.C. 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 28-02-2022 19:30:00 C2 1 24 H.B.C. 3 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Ma. 28-02-2022 19:30:00 C3 1 24 S.M.R. 1 - De IJssel 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 28-02-2022 19:30:00 C3 1 24 Z.B.C. 4 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 28-02-2022 19:30:00 C3 2 24 H.B.C. 4 - U.B.C. 2016 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 28-02-2022 19:30:00 C3 2 24 Z.B.C. 5 - De Pol 1 klein
De Triangel Ma. 28-02-2022 19:30:00 C4 1 24 S.M.R. 2 - `t Akkertien 2 klein
De Triangel Di. 01-03-2022 13:30:00 R5 1 26 D.O.S. 2 - V.A.G. dr1 klein
Francois Mingaud Di. 01-03-2022 13:30:00 R3 1 26 BV Steenwijk 1 auto veld - D.O.S. 2 klein
Wees Een Zegen Di. 01-03-2022 13:30:00 R3 2 26 De Pomerans 1 - Tholen klein
Biljartcentrum Entree Di. 01-03-2022 13:30:00 R3 2 26 Ghesellen Emmeloord 2 - BV Steenwijk 3 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 01-03-2022 13:30:00 R3 2 26 De Boerhoorn 3 - De Pomerans 2 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 01-03-2022 13:30:00 R3 2 26 V.A.G. 2 - De Bleistarte klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 01-03-2022 13:30:00 R3 3 26 De Trefkoele 2 - De Boerhoorn 2 klein
't Ende Di. 01-03-2022 19:30:00 B2 1 24 De Bleistarte 21 - De Pol 21 klein
De Keet Di. 01-03-2022 19:30:00 C2 1 24 H.G.L/CDS/Schol 1 - De Trefkoele 1 klein
De Brouwerij Di. 01-03-2022 19:30:00 C3 2 24 De Brouwerij 4 - De Trefkoele 2 klein
Francois Mingaud Wo. 02-03-2022 13:30:00 R5 1 26 BV Steenwijk 1 - H.B.C. 12 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 02-03-2022 13:30:00 R5 1 26 V.A.G. dr2 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 02-03-2022 13:30:00 R5 1 26 De Boerhoorn 12 - BV Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-03-2022 13:30:00 R5 1 26 Zwolsche Biljartclub 11 - De Pomerans 11 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 02-03-2022 13:30:00 R3 2 26 Biljartvereniging `t Centrum - Biljartvereniging Ens klein
De Buitensocieteit Wo. 02-03-2022 13:30:00 R3 2 26 Zwolsche Biljartclub 2 - Ghesellen Emmeloord 3 klein
Wees Een Zegen Wo. 02-03-2022 13:30:00 R3 3 26 De Pomerans 4 - BV Steenwijk 2 klein
De Brouwerij Wo. 02-03-2022 19:30:00 B2 1 24 `t Westeinde 21 - De Pomerans 21 klein
Francois Mingaud Wo. 02-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Auto Veld Steenwijk 2 - K.B.C.1911 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 02-03-2022 19:30:00 C1 1 24 H.B.C. 2 - De Kolonie 2 klein
Francois Mingaud Wo. 02-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Steenwijk 1 - De Bleistarte 1 klein
De Triangel Wo. 02-03-2022 19:30:00 C2 1 24 D.O.S. Hattem 4 - De Brouwerij 3 klein
Clublokaal de Rank Wo. 02-03-2022 19:30:00 C2 1 24 HZW 1 - De Brouwerij 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 02-03-2022 19:30:00 C2 1 24 Reijersdam 1 - Steenwijk 3 klein
De Triangel Wo. 02-03-2022 19:30:00 C3 1 24 D.O.S. Hattem 5 - K.B.C.1911 2 klein
Ons Dorphuis Wo. 02-03-2022 19:30:00 C3 2 24 De Kolonie 3 - Steenwijk 5 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 02-03-2022 19:30:00 C4 1 24 De Pol 2 - De Trefkoele 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 02-03-2022 19:30:00 C4 1 24 U.B.C. 2016 2 - Ens 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-03-2022 13:00:00 R3 3 26 H.B.C. 3 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-03-2022 13:00:00 R3 3 26 H.B.C. 4 - de Wenning 1 klein
De Keet Do. 03-03-2022 13:30:00 R5 1 26 HGL/Topfish - D.O.S. 1 klein
Biljartcentrum Entree Do. 03-03-2022 13:30:00 R5 1 26 Ghesellen Emmeloord 1 - De Boerhoorn 11 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 03-03-2022 13:30:00 R3 1 26 De Trefkoele 1 - D.O.S. 3 klein
De Brouwerij Do. 03-03-2022 13:30:00 R3 1 26 De Brouwerij 1 - De Boerhoorn 1 klein
De Triangel Do. 03-03-2022 13:30:00 R3 1 26 D.O.S. 1 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 03-03-2022 13:30:00 R3 1 26 BV Reijersdam - Biljartclub De Pol klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 03-03-2022 13:30:00 R3 3 26 De Boerhoorn 4 - De Pomerans 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-03-2022 19:30:00 B2 1 24 H.B.C. 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Do. 03-03-2022 19:30:00 C1 1 24 D.O.S.Hattem 1 - De Koetsier 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 04-03-2022 13:00:00 R3 3 26 de Wenning 2 - De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 04-03-2022 13:30:00 R3 1 26 H.B.C. 5 - V.A.G. 1 klein
Francois Mingaud Vr. 04-03-2022 19:30:00 C3 1 14 Steenwijk 4 - `t Akkertien 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 04-03-2022 19:30:00 C2 1 24 De IJssel 2 - Z.B.C. 3 klein
De Brouwerij Ma. 07-03-2022 13:30:00 R5 1 27 `t Westeinde - HGL/Topfish klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 07-03-2022 13:30:00 R5 1 27 Biljartvereniging `t Centrum - De Boerhoorn 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-03-2022 13:30:00 R5 1 27 H.B.C. 12 - V.A.G. dr2 klein
De Triangel Ma. 07-03-2022 13:30:00 R3 1 27 D.O.S. 3 - H.B.C. 5 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 07-03-2022 13:30:00 R3 1 27 Ghesellen Emmeloord 1 - BV Reijersdam klein
De Keet Ma. 07-03-2022 19:30:00 B1 1 25 H.G.L./CDS/Schol 12 - De IJssel 11 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 07-03-2022 19:30:00 C1 1 25 De IJssel 1 - Steenwijk 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 07-03-2022 19:30:00 C1 1 25 K.B.C.1911 1 - De Kolonie 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 1 25 De Trefkoele 1 - H.B.C. 3 klein
Francois Mingaud Di. 08-03-2022 13:30:00 R5 1 27 BV Steenwijk 2 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 08-03-2022 13:30:00 R3 1 27 De Boerhoorn 1 - De Trefkoele 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 08-03-2022 13:30:00 R3 1 27 Biljartclub De Pol - D.O.S. 2 klein
't Roefje Di. 08-03-2022 13:30:00 R3 2 27 Biljartvereniging Ens - Ghesellen Emmeloord 2 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 08-03-2022 13:30:00 R3 2 27 Tholen - D.O.S. 4 klein
Wees Een Zegen Di. 08-03-2022 13:30:00 R3 2 27 De Pomerans 2 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Biljartcentrum Entree Di. 08-03-2022 13:30:00 R3 2 27 Ghesellen Emmeloord 3 - De Bleistarte klein
Francois Mingaud Di. 08-03-2022 13:30:00 R3 3 27 BV Steenwijk 2 - De Trefkoele 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 25 HZW 11 - De Pomerans 11 klein
De Keet Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 25 H.G.L./Unipeche 11 - H.B.C. 12 klein
't Ende Di. 08-03-2022 19:30:00 C1 1 25 De Bleistarte 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Brouwerij Di. 08-03-2022 19:30:00 C2 1 25 De Brouwerij 3 - HZW 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 08-03-2022 19:30:00 C2 1 25 HZW 2 - D.O.S. Hattem 4 klein
Francois Mingaud Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 2 25 Steenwijk 5 - Z.B.C. 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 08-03-2022 19:30:00 C4 1 25 De Trefkoele 3 - B.V.V. `94 1 klein
Francois Mingaud Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 25 Steenwijk 12 - D.O.S. Hattem 11 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 09-03-2022 13:30:00 R5 1 27 V.A.G. dr1 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 09-03-2022 13:30:00 R5 1 27 De Boerhoorn 11 - D.O.S. 2 klein
De Triangel Wo. 09-03-2022 13:30:00 R5 1 27 D.O.S. 1 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-03-2022 13:30:00 R3 1 27 Zwolsche Biljartclub 1 - De Brouwerij 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 09-03-2022 13:30:00 R3 2 27 Biljartvereniging `t Centrum - V.A.G. 2 klein
Francois Mingaud Wo. 09-03-2022 13:30:00 R3 2 27 BV Steenwijk 3 - De Pomerans 1 klein
Akkertien Wo. 09-03-2022 13:30:00 R3 2 27 Biljartvereniging `t Akkertien - De Boerhoorn 3 klein
De Brouwerij Wo. 09-03-2022 13:30:00 R3 3 27 De Brouwerij 2 - De Boerhoorn 4 klein
Wees Een Zegen Wo. 09-03-2022 13:30:00 R3 3 27 De Pomerans 3 - De Pomerans 4 klein
De Keet Wo. 09-03-2022 19:30:00 B1 1 25 H.G.L./Unipeche 13 - Steenwijk 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-03-2022 19:30:00 C1 1 25 Z.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Brouwerij Wo. 09-03-2022 19:30:00 C1 1 25 De Brouwerij 1 - H.B.C. 2 klein
De Brouwerij Wo. 09-03-2022 19:30:00 C2 1 25 De Brouwerij 2 - Reijersdam 1 klein
De Brouwerij Wo. 09-03-2022 19:30:00 C2 1 25 `t Westeinde 1 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 09-03-2022 19:30:00 C3 2 25 De Pol 1 - H.B.C. 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 09-03-2022 19:30:00 C3 2 25 U.B.C. 2016 1 - De Brouwerij 4 klein
Akkertien Wo. 09-03-2022 19:30:00 C4 1 25 `t Akkertien 2 - U.B.C. 2016 2 klein
't Roefje Wo. 09-03-2022 19:30:00 C4 1 25 Ens 2 - De Pol 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 10-03-2022 13:00:00 R3 3 27 H.B.C. 1 - de Wenning 2 klein
Wees Een Zegen Do. 10-03-2022 13:30:00 R5 1 27 De Pomerans 11 - H.B.C. 11 klein
De Triangel Do. 10-03-2022 13:30:00 R3 1 27 D.O.S. 1 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 10-03-2022 13:30:00 R3 3 27 De Boerhoorn 2 - H.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 10-03-2022 19:30:00 B1 1 25 H.B.C. 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Magneet Do. 10-03-2022 19:30:00 C1 1 25 De Koetsier 1 - H.B.C. 1 klein
Ons Dorphuis Do. 10-03-2022 19:30:00 C1 1 25 De Kolonie 2 - Z.B.C. 2 klein
De Havezathe Do. 10-03-2022 19:30:00 C1 1 25 De Wiekslag 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 10-03-2022 19:30:00 C3 2 25 De Trefkoele 2 - De Kolonie 3 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 11-03-2022 13:00:00 R3 3 27 de Wenning 1 - H.B.C. 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 11-03-2022 19:30:00 C2 1 25 Oudleusen 1 - De IJssel 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 11-03-2022 19:30:00 C3 1 18 De IJssel 3 - K.B.C.1911 2 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 14-03-2022 13:30:00 R5 1 28 Ghesellen Emmeloord 2 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-03-2022 13:30:00 R5 1 28 H.B.C. 11 - V.A.G. dr1 klein
De Triangel Ma. 14-03-2022 13:30:00 R3 2 28 D.O.S. 4 - BV Steenwijk 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 14-03-2022 19:30:00 B1 1 26 De IJssel 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
Ons Dorphuis Ma. 14-03-2022 19:30:00 C1 1 26 De Kolonie 1 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-03-2022 19:30:00 C1 1 26 Z.B.C. 2 - De Brouwerij 1 klein
De Triangel Ma. 14-03-2022 19:30:00 C1 1 26 D.O.S.Hattem 2 - De IJssel 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-03-2022 19:30:00 C1 1 26 H.B.C. 1 - Z.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 26 H.B.C. 3 - `t Westeinde 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 2 26 H.B.C. 4 - Z.B.C. 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 2 26 De Trefkoele 2 - Steenwijk 5 klein
Landstede Ma. 14-03-2022 19:30:00 C4 1 26 B.V.V. `94 1 - Ens 2 klein
De Triangel Di. 15-03-2022 13:30:00 R5 1 28 D.O.S. 2 - D.O.S. 1 klein
Francois Mingaud Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 1 28 BV Steenwijk 1 auto veld - Biljartclub De Pol klein
Wees Een Zegen Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 2 28 De Pomerans 1 - Biljartvereniging Ens klein
Biljartcentrum Entree Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 2 28 Ghesellen Emmeloord 2 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 2 28 De Boerhoorn 3 - Tholen klein
Seniorensocieteit VAG Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 2 28 V.A.G. 2 - Ghesellen Emmeloord 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 3 28 De Trefkoele 2 - De Pomerans 3 klein
Wees Een Zegen Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 26 De Pomerans 21 - BV de Mug 21 klein
De Brouwerij Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 2 26 De Brouwerij 4 - De Pol 1 klein
De Keet Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 26 H.G.L./Unipeche 13 - Steenwijk 12 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 16-03-2022 13:30:00 R5 1 28 V.A.G. dr2 - BV Steenwijk 1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 16-03-2022 13:30:00 R5 1 28 De Boerhoorn 12 - H.B.C. 12 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-03-2022 13:30:00 R5 1 28 Zwolsche Biljartclub 11 - De Boerhoorn 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 2 28 Zwolsche Biljartclub 2 - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Wees Een Zegen Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 3 28 De Pomerans 4 - De Brouwerij 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-03-2022 19:30:00 C2 1 11 Z.B.C. 3 - D.O.S. Hattem 4 klein
Francois Mingaud Wo. 16-03-2022 19:30:00 B1 1 26 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 16-03-2022 19:30:00 B1 1 26 De Pomerans 11 - H.B.C. 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-03-2022 19:30:00 B2 1 26 Z.B.C. 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 26 H.B.C. 2 - K.B.C.1911 1 klein
Francois Mingaud Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 26 Steenwijk 1 - De Kolonie 2 klein
Clublokaal de Rank Wo. 16-03-2022 19:30:00 C2 1 26 HZW 1 - HZW 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 16-03-2022 19:30:00 C2 1 26 Reijersdam 1 - De Brouwerij 3 klein
De Brouwerij Wo. 16-03-2022 19:30:00 C2 1 26 De Brouwerij 2 - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 16-03-2022 19:30:00 C3 1 26 Reijersdam 2 - Z.B.C. 4 klein
't Roefje Wo. 16-03-2022 19:30:00 C3 1 26 Ens 1 - D.O.S. Hattem 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 16-03-2022 19:30:00 C3 2 26 De Kolonie 3 - U.B.C. 2016 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 16-03-2022 19:30:00 C4 1 26 De Pol 2 - `t Akkertien 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 16-03-2022 19:30:00 C4 1 26 U.B.C. 2016 2 - S.M.R. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-03-2022 13:00:00 R3 3 28 H.B.C. 2 - De Boerhoorn 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-03-2022 13:00:00 R3 3 28 H.B.C. 4 - BV Steenwijk 2 klein
De Keet Do. 17-03-2022 13:30:00 R5 1 28 HGL/Topfish - BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum Entree Do. 17-03-2022 13:30:00 R5 1 28 Ghesellen Emmeloord 1 - `t Westeinde klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 17-03-2022 13:30:00 R3 1 28 De Trefkoele 1 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
De Brouwerij Do. 17-03-2022 13:30:00 R3 1 28 De Brouwerij 1 - D.O.S. 1 klein
De Triangel Do. 17-03-2022 13:30:00 R3 1 28 D.O.S. 2 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 17-03-2022 13:30:00 R3 1 28 BV Reijersdam - V.A.G. 1 klein
't Ende Do. 17-03-2022 13:30:00 R3 2 28 De Bleistarte - De Pomerans 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 17-03-2022 13:30:00 R3 3 28 De Boerhoorn 4 - H.B.C. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 17-03-2022 19:30:00 B1 1 26 K.B.C.1911 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-03-2022 19:30:00 B1 1 26 H.B.C. 12 - HZW 11 klein
De Triangel Do. 17-03-2022 19:30:00 C1 1 26 D.O.S.Hattem 1 - De Bleistarte 1 klein
De Magneet Do. 17-03-2022 19:30:00 C1 1 26 De Koetsier 1 - De Wiekslag 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 18-03-2022 13:00:00 R3 3 28 de Wenning 2 - H.B.C. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 18-03-2022 13:30:00 R3 1 28 H.B.C. 5 - De Boerhoorn 1 klein
Cafe De Schout Vr. 18-03-2022 19:30:00 B2 1 26 De Schout 21 - De Bleistarte 21 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 18-03-2022 19:30:00 B2 1 26 Oudleusen 21 - `t Westeinde 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 18-03-2022 19:30:00 C2 1 26 De IJssel 2 - De Trefkoele 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 18-03-2022 19:30:00 C3 1 26 K.B.C.1911 2 - `t Akkertien 1 klein
Francois Mingaud Vr. 18-03-2022 19:30:00 C3 1 26 Steenwijk 4 - S.M.R. 1 klein
De Brouwerij Ma. 21-03-2022 13:30:00 R5 1 29 `t Westeinde - D.O.S. 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 21-03-2022 13:30:00 R5 1 29 Biljartvereniging `t Centrum - HGL/Topfish klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-03-2022 13:30:00 R5 1 29 H.B.C. 12 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Triangel Ma. 21-03-2022 13:30:00 R3 1 29 D.O.S. 3 - BV Reijersdam klein
Biljartcentrum Entree Ma. 21-03-2022 13:30:00 R3 1 29 Ghesellen Emmeloord 1 - Biljartclub De Pol klein
Landstede Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 1 19 B.V.V. `94 1 - `t Akkertien 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-03-2022 19:30:00 C1 1 27 H.B.C. 1 - De Bleistarte 1 klein
De Triangel Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 27 D.O.S. Hattem 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Keet Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 27 H.G.L./CDS/Schol 12 - De Pomerans 11 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 21-03-2022 19:30:00 B2 1 27 De Pol 21 - De Schout 21 klein
Café De Casteleyn Ma. 21-03-2022 19:30:00 B2 1 27 BV de Mug 21 - Oudleusen 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 21-03-2022 19:30:00 C1 1 27 De IJssel 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 21-03-2022 19:30:00 C1 1 27 K.B.C.1911 1 - Z.B.C. 2 klein
De Triangel Ma. 21-03-2022 19:30:00 C3 1 27 S.M.R. 1 - K.B.C.1911 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 21-03-2022 19:30:00 C3 2 27 Z.B.C. 5 - De Brouwerij 4 klein
De Triangel Ma. 21-03-2022 19:30:00 C4 1 27 S.M.R. 2 - De Pol 2 klein
Francois Mingaud Di. 22-03-2022 13:30:00 R5 1 29 BV Steenwijk 2 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 22-03-2022 13:30:00 R3 1 29 V.A.G. 1 - D.O.S. 2 klein
Biljartcentrum Entree Di. 22-03-2022 13:30:00 R3 2 29 Ghesellen Emmeloord 2 - V.A.G. 2 klein
't Roefje Di. 22-03-2022 13:30:00 R3 2 29 Biljartvereniging Ens - D.O.S. 4 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 22-03-2022 13:30:00 R3 2 29 Tholen - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Wees Een Zegen Di. 22-03-2022 13:30:00 R3 2 29 De Pomerans 2 - Ghesellen Emmeloord 3 klein
Francois Mingaud Di. 22-03-2022 13:30:00 R3 3 29 BV Steenwijk 2 - H.B.C. 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 22-03-2022 19:30:00 B1 1 27 HZW 11 - Steenwijk 11 klein
De Keet Di. 22-03-2022 19:30:00 B1 1 27 H.G.L./Unipeche 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
't Ende Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 27 De Bleistarte 21 - De Pomerans 21 klein
De Brouwerij Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 1 27 De Brouwerij 3 - De Brouwerij 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 1 27 HZW 2 - Reijersdam 1 klein
Francois Mingaud Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 2 27 Steenwijk 5 - H.B.C. 4 klein
Francois Mingaud Di. 22-03-2022 19:30:00 B1 1 27 Steenwijk 12 - De IJssel 11 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 23-03-2022 13:30:00 R5 1 29 V.A.G. dr1 - De Pomerans 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 23-03-2022 13:30:00 R5 1 29 De Boerhoorn 11 - H.B.C. 11 klein
De Triangel Wo. 23-03-2022 13:30:00 R5 1 29 D.O.S. 1 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Francois Mingaud Wo. 23-03-2022 13:30:00 R5 1 29 BV Steenwijk 1 - De Boerhoorn 12 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 1 29 Zwolsche Biljartclub 1 - H.B.C. 5 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 2 29 Biljartvereniging `t Centrum - De Pomerans 1 klein
Francois Mingaud Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 2 29 BV Steenwijk 3 - De Boerhoorn 3 klein
De Brouwerij Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 3 29 De Brouwerij 2 - De Trefkoele 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 3 29 De Pomerans 3 - H.B.C. 4 klein
't Roefje Wo. 23-03-2022 19:30:00 C3 1 27 Ens 1 - `t Akkertien 1 klein
De Brouwerij Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 1 27 `t Westeinde 21 - Z.B.C. 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-03-2022 19:30:00 C1 1 27 Z.B.C. 1 - De Koetsier 1 klein
De Brouwerij Wo. 23-03-2022 19:30:00 C1 1 27 De Brouwerij 1 - Steenwijk 1 klein
Francois Mingaud Wo. 23-03-2022 19:30:00 C1 1 27 Auto Veld Steenwijk 2 - H.B.C. 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 1 27 Z.B.C. 3 - HZW 1 klein
De Brouwerij Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 1 27 `t Westeinde 1 - De IJssel 2 klein
De Triangel Wo. 23-03-2022 19:30:00 C3 1 27 D.O.S. Hattem 5 - Reijersdam 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 23-03-2022 19:30:00 C3 2 27 De Pol 1 - De Kolonie 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 23-03-2022 19:30:00 C3 2 27 U.B.C. 2016 1 - De Trefkoele 2 klein
't Roefje Wo. 23-03-2022 19:30:00 C4 1 27 Ens 2 - De Trefkoele 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-03-2022 13:00:00 R3 3 29 H.B.C. 3 - De Boerhoorn 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-03-2022 13:00:00 R3 3 29 H.B.C. 1 - De Pomerans 4 klein
De Brouwerij Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 1 29 De Brouwerij 1 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
De Triangel Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 1 29 D.O.S. 1 - De Trefkoele 1 klein
Akkertien Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 2 29 Biljartvereniging `t Akkertien - De Bleistarte klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 3 29 De Boerhoorn 2 - de Wenning 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-03-2022 19:30:00 B1 1 27 H.B.C. 11 - H.B.C. 12 klein
Ons Dorphuis Do. 24-03-2022 19:30:00 C1 1 27 De Kolonie 2 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Havezathe Do. 24-03-2022 19:30:00 C1 1 27 De Wiekslag 1 - De Kolonie 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 25-03-2022 19:30:00 C2 1 27 Oudleusen 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
Francois Mingaud Vr. 25-03-2022 19:30:00 C2 1 27 Steenwijk 3 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 25-03-2022 19:30:00 C3 1 27 De IJssel 3 - Steenwijk 4 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 28-03-2022 13:30:00 R5 1 30 Ghesellen Emmeloord 2 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 28-03-2022 13:30:00 R5 1 30 H.B.C. 11 - D.O.S. 1 klein
De Triangel Ma. 28-03-2022 13:30:00 R3 2 30 D.O.S. 4 - Biljartvereniging `t Centrum klein
De Buitensocieteit Ma. 28-03-2022 19:30:00 C1 1 28 Z.B.C. 2 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
De Triangel Ma. 28-03-2022 19:30:00 C1 1 28 D.O.S.Hattem 2 - De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 28-03-2022 19:30:00 C1 1 28 H.B.C. 1 - De IJssel 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 28 H.B.C. 3 - H.G.L/CDS/Schol 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 1 28 Z.B.C. 4 - D.O.S. Hattem 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 2 28 De Trefkoele 2 - De Pol 1 klein
Landstede Ma. 28-03-2022 19:30:00 C4 1 28 B.V.V. `94 1 - S.M.R. 2 klein
De Triangel Di. 29-03-2022 13:30:00 R5 1 30 D.O.S. 2 - BV Steenwijk 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 29-03-2022 13:30:00 R3 1 30 Biljartclub De Pol - V.A.G. 1 klein
Francois Mingaud Di. 29-03-2022 13:30:00 R3 1 30 BV Steenwijk 1 auto veld - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Wees Een Zegen Di. 29-03-2022 13:30:00 R3 2 30 De Pomerans 1 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Biljartcentrum Entree Di. 29-03-2022 13:30:00 R3 2 30 Ghesellen Emmeloord 3 - Biljartvereniging `t Akkertien klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 29-03-2022 13:30:00 R3 2 30 De Boerhoorn 3 - Biljartvereniging Ens klein
Seniorensocieteit VAG Di. 29-03-2022 13:30:00 R3 2 30 V.A.G. 2 - De Pomerans 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 29-03-2022 13:30:00 R3 3 30 De Trefkoele 2 - H.B.C. 1 klein
Wees Een Zegen Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 28 De Pomerans 21 - De Pol 21 klein
De Brouwerij Di. 29-03-2022 19:30:00 C2 1 28 De Brouwerij 3 - Steenwijk 3 klein
De Brouwerij Di. 29-03-2022 19:30:00 C3 2 28 De Brouwerij 4 - H.B.C. 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 29-03-2022 19:30:00 C4 1 28 De Trefkoele 3 - `t Akkertien 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 30-03-2022 13:30:00 R5 1 30 De Boerhoorn 12 - V.A.G. dr2 klein
De Buitensocieteit Wo. 30-03-2022 13:30:00 R5 1 30 Zwolsche Biljartclub 11 - `t Westeinde klein
De Buitensocieteit Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 2 30 Zwolsche Biljartclub 2 - BV Steenwijk 3 klein
Wees Een Zegen Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 3 30 De Pomerans 4 - H.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 30-03-2022 19:30:00 B2 1 28 Z.B.C. 21 - BV de Mug 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 28 H.B.C. 2 - De Kolonie 1 klein
Francois Mingaud Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 28 Steenwijk 1 - K.B.C.1911 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 28 Z.B.C. 1 - De Wiekslag 1 klein
De Triangel Wo. 30-03-2022 19:30:00 C2 1 28 D.O.S. Hattem 4 - De Trefkoele 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 30-03-2022 19:30:00 C2 1 28 HZW 1 - Oudleusen 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 30-03-2022 19:30:00 C2 1 28 Reijersdam 1 - Z.B.C. 3 klein
De Brouwerij Wo. 30-03-2022 19:30:00 C2 1 28 De Brouwerij 2 - HZW 2 klein
W.C. Reyersdam Wo. 30-03-2022 19:30:00 C3 1 28 Reijersdam 2 - `t Akkertien 1 klein
't Roefje Wo. 30-03-2022 19:30:00 C3 1 28 Ens 1 - S.M.R. 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 30-03-2022 19:30:00 C3 2 28 U.B.C. 2016 1 - Steenwijk 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 30-03-2022 19:30:00 C3 2 28 De Kolonie 3 - Z.B.C. 5 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 30-03-2022 19:30:00 C4 1 28 De Pol 2 - U.B.C. 2016 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 31-03-2022 13:00:00 R3 3 30 H.B.C. 2 - De Pomerans 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 31-03-2022 13:00:00 R3 3 30 H.B.C. 4 - De Brouwerij 2 klein
De Keet Do. 31-03-2022 13:30:00 R5 1 30 HGL/Topfish - H.B.C. 12 klein
Biljartcentrum Entree Do. 31-03-2022 13:30:00 R5 1 30 Ghesellen Emmeloord 1 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Wees Een Zegen Do. 31-03-2022 13:30:00 R5 1 30 De Pomerans 11 - De Boerhoorn 11 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 31-03-2022 13:30:00 R3 1 30 De Trefkoele 1 - De Brouwerij 1 klein
De Triangel Do. 31-03-2022 13:30:00 R3 1 30 D.O.S. 2 - D.O.S. 3 klein
W.C. Reyersdam Do. 31-03-2022 13:30:00 R3 1 30 BV Reijersdam - De Boerhoorn 1 klein
't Ende Do. 31-03-2022 13:30:00 R3 2 30 De Bleistarte - Tholen klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Do. 31-03-2022 13:30:00 R3 3 30 De Boerhoorn 4 - de Wenning 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 31-03-2022 19:30:00 B2 1 28 H.B.C. 21 - `t Westeinde 21 klein
De Triangel Do. 31-03-2022 19:30:00 C1 1 28 D.O.S.Hattem 1 - De Kolonie 2 klein
De Magneet Do. 31-03-2022 19:30:00 C1 1 28 De Koetsier 1 - De Bleistarte 1 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 01-04-2022 13:00:00 R3 3 30 de Wenning 1 - BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 01-04-2022 13:30:00 R3 1 30 H.B.C. 5 - D.O.S. 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 01-04-2022 19:30:00 B2 1 28 Oudleusen 21 - De Bleistarte 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 01-04-2022 19:30:00 C3 1 28 K.B.C.1911 2 - De IJssel 3 klein
De Brouwerij Ma. 04-04-2022 13:30:00 R5 1 31 `t Westeinde - H.B.C. 11 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 04-04-2022 13:30:00 R5 1 31 Biljartvereniging `t Centrum - D.O.S. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 04-04-2022 13:30:00 R5 1 31 H.B.C. 12 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
De Triangel Ma. 04-04-2022 13:30:00 R3 1 31 D.O.S. 3 - Biljartclub De Pol klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 04-04-2022 19:30:00 B2 1 29 De Pol 21 - Oudleusen 21 klein
Café De Casteleyn Ma. 04-04-2022 19:30:00 B2 1 29 BV de Mug 21 - H.B.C. 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 04-04-2022 19:30:00 C1 1 29 De IJssel 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 04-04-2022 19:30:00 C1 1 29 K.B.C.1911 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 04-04-2022 19:30:00 C1 1 29 De Kolonie 1 - Z.B.C. 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 04-04-2022 19:30:00 C2 1 29 De Trefkoele 1 - HZW 1 klein
De Triangel Ma. 04-04-2022 19:30:00 C3 1 29 S.M.R. 1 - Reijersdam 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 04-04-2022 19:30:00 C3 2 29 H.B.C. 4 - De Kolonie 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 04-04-2022 19:30:00 C3 2 29 Z.B.C. 5 - De Trefkoele 2 klein
De Triangel Ma. 04-04-2022 19:30:00 C4 1 29 S.M.R. 2 - De Trefkoele 3 klein
Francois Mingaud Di. 05-04-2022 13:30:00 R5 1 31 BV Steenwijk 2 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Di. 05-04-2022 13:30:00 R3 1 31 De Boerhoorn 1 - D.O.S. 2 klein
Seniorensocieteit VAG Di. 05-04-2022 13:30:00 R3 1 31 V.A.G. 1 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Wees Een Zegen Di. 05-04-2022 13:30:00 R3 2 31 De Pomerans 1 - V.A.G. 2 klein
Biljartcentrum Entree Di. 05-04-2022 13:30:00 R3 2 31 Ghesellen Emmeloord 2 - D.O.S. 4 klein
't Roefje Di. 05-04-2022 13:30:00 R3 2 31 Biljartvereniging Ens - Zwolsche Biljartclub 2 klein
BV Tolen Clublokaal Di. 05-04-2022 13:30:00 R3 2 31 Tholen - Ghesellen Emmeloord 3 klein
Francois Mingaud Di. 05-04-2022 13:30:00 R3 3 31 BV Steenwijk 2 - De Boerhoorn 2 klein
't Ende Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 29 De Bleistarte 21 - Z.B.C. 21 klein
Clublokaal de Rank Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 29 HZW 2 - De Brouwerij 3 klein
De Keet Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 29 H.G.L/CDS/Schol 1 - De IJssel 2 klein
Akkertien Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 1 29 `t Akkertien 1 - Z.B.C. 4 klein
Francois Mingaud Di. 05-04-2022 19:30:00 C3 2 29 Steenwijk 5 - De Brouwerij 4 klein
De Keet Di. 05-04-2022 19:30:00 B1 1 29 H.G.L./Unipeche 11 - Steenwijk 12 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 06-04-2022 13:30:00 R5 1 31 De Boerhoorn 11 - V.A.G. dr1 klein
De Triangel Wo. 06-04-2022 13:30:00 R5 1 31 D.O.S. 1 - De Pomerans 11 klein
Francois Mingaud Wo. 06-04-2022 13:30:00 R5 1 31 BV Steenwijk 1 - HGL/Topfish klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 06-04-2022 13:30:00 R5 1 31 V.A.G. dr2 - Ghesellen Emmeloord 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 06-04-2022 13:30:00 R3 1 31 Zwolsche Biljartclub 1 - BV Reijersdam klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 06-04-2022 13:30:00 R3 2 31 Biljartvereniging `t Centrum - De Boerhoorn 3 klein
Francois Mingaud Wo. 06-04-2022 13:30:00 R3 2 31 BV Steenwijk 3 - De Bleistarte klein
Akkertien Wo. 06-04-2022 13:30:00 R3 2 31 Biljartvereniging `t Akkertien - De Pomerans 2 klein
De Brouwerij Wo. 06-04-2022 13:30:00 R3 3 31 De Brouwerij 2 - H.B.C. 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 06-04-2022 13:30:00 R3 3 31 De Pomerans 3 - de Wenning 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 29 Z.B.C. 1 - De Bleistarte 1 klein
Francois Mingaud Wo. 06-04-2022 19:30:00 B1 1 29 Steenwijk 11 - H.B.C. 11 klein
De Keet Wo. 06-04-2022 19:30:00 B1 1 29 H.G.L./Unipeche 13 - HZW 11 klein
Wees Een Zegen Wo. 06-04-2022 19:30:00 B1 1 29 De Pomerans 11 - D.O.S. Hattem 11 klein
De Brouwerij Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 29 De Brouwerij 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Francois Mingaud Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 29 Auto Veld Steenwijk 2 - Steenwijk 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 06-04-2022 19:30:00 C2 1 29 Z.B.C. 3 - De Brouwerij 2 klein
De Brouwerij Wo. 06-04-2022 19:30:00 C2 1 29 `t Westeinde 1 - D.O.S. Hattem 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 06-04-2022 19:30:00 C3 2 29 De Pol 1 - U.B.C. 2016 1 klein
Akkertien Wo. 06-04-2022 19:30:00 C4 1 29 `t Akkertien 2 - Ens 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 06-04-2022 19:30:00 C4 1 29 U.B.C. 2016 2 - B.V.V. `94 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-04-2022 13:00:00 R3 3 31 H.B.C. 3 - De Trefkoele 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-04-2022 13:00:00 R3 3 31 H.B.C. 1 - H.B.C. 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 07-04-2022 13:30:00 R3 1 31 De Trefkoele 1 - BV Steenwijk 1 auto veld klein
De Brouwerij Do. 07-04-2022 13:30:00 R3 1 31 De Brouwerij 1 - H.B.C. 5 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 07-04-2022 19:30:00 B1 1 29 K.B.C.1911 11 - De IJssel 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-04-2022 19:30:00 B1 1 29 H.B.C. 12 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Ons Dorphuis Do. 07-04-2022 19:30:00 C1 1 29 De Kolonie 2 - H.B.C. 1 klein
De Havezathe Do. 07-04-2022 19:30:00 C1 1 29 De Wiekslag 1 - H.B.C. 2 klein
St. Ontmoetingscentr. Pesse Vr. 08-04-2022 13:00:00 R3 3 31 de Wenning 2 - De Pomerans 4 klein
Cafe De Schout Vr. 08-04-2022 19:30:00 B2 1 29 De Schout 21 - De Pomerans 21 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 08-04-2022 19:30:00 C2 1 29 Oudleusen 1 - Reijersdam 1 klein
Francois Mingaud Vr. 08-04-2022 19:30:00 C2 1 29 Steenwijk 3 - H.B.C. 3 klein
Francois Mingaud Vr. 08-04-2022 19:30:00 C3 1 29 Steenwijk 4 - K.B.C.1911 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 08-04-2022 19:30:00 C3 1 29 De IJssel 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum Entree Ma. 11-04-2022 13:30:00 R5 1 32 Ghesellen Emmeloord 2 - De Boerhoorn 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 11-04-2022 13:30:00 R5 1 32 H.B.C. 11 - BV Steenwijk 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 11-04-2022 19:30:00 B1 1 30 De IJssel 11 - De Pomerans 11 klein
De Triangel Ma. 11-04-2022 19:30:00 B1 1 30 D.O.S. Hattem 11 - H.B.C. 12 klein
De Keet Ma. 11-04-2022 19:30:00 B1 1 30 H.G.L./CDS/Schol 12 - Steenwijk 11 klein
De Buitensocieteit Ma. 11-04-2022 19:30:00 C1 1 30 Z.B.C. 2 - H.B.C. 2 klein
De Triangel Ma. 11-04-2022 19:30:00 C1 1 30 D.O.S.Hattem 2 - Auto Veld Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 11-04-2022 19:30:00 C1 1 30 H.B.C. 1 - De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 1 30 Z.B.C. 4 - S.M.R. 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 2 30 De Trefkoele 2 - H.B.C. 4 klein
Landstede Ma. 11-04-2022 19:30:00 C4 1 30 B.V.V. `94 1 - De Pol 2 klein
De Triangel Di. 12-04-2022 13:30:00 R5 1 32 D.O.S. 2 - H.B.C. 12 klein
Clublokaal de Rank Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 30 HZW 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
't Ende Di. 12-04-2022 19:30:00 C1 1 30 De Bleistarte 1 - De Wiekslag 1 klein
De Brouwerij Di. 12-04-2022 19:30:00 C2 1 30 De Brouwerij 3 - Z.B.C. 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 12-04-2022 19:30:00 C2 1 30 HZW 2 - Steenwijk 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 12-04-2022 19:30:00 C4 1 30 De Trefkoele 3 - U.B.C. 2016 2 klein
Francois Mingaud Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 30 Steenwijk 12 - K.B.C.1911 11 klein
De Buitensocieteit Wo. 13-04-2022 13:30:00 R5 1 32 Zwolsche Biljartclub 11 - Biljartvereniging `t Centrum klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 13-04-2022 13:30:00 R5 1 32 V.A.G. dr1 - D.O.S. 1 klein
De Brouwerij Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 1 30 `t Westeinde 21 - BV de Mug 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 1 30 Z.B.C. 21 - De Pol 21 klein
Francois Mingaud Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 30 Steenwijk 1 - De Kolonie 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 30 Z.B.C. 1 - De IJssel 1 klein
Clublokaal de Rank Wo. 13-04-2022 19:30:00 C2 1 30 HZW 1 - `t Westeinde 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 13-04-2022 19:30:00 C2 1 30 Reijersdam 1 - De Trefkoele 1 klein
De Brouwerij Wo. 13-04-2022 19:30:00 C2 1 30 De Brouwerij 2 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Wo. 13-04-2022 19:30:00 C3 1 30 D.O.S. Hattem 5 - `t Akkertien 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 13-04-2022 19:30:00 C3 1 30 Reijersdam 2 - De IJssel 3 klein
't Roefje Wo. 13-04-2022 19:30:00 C3 1 30 Ens 1 - Steenwijk 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 13-04-2022 19:30:00 C3 2 30 De Pol 1 - Steenwijk 5 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 13-04-2022 19:30:00 C3 2 30 U.B.C. 2016 1 - Z.B.C. 5 klein
Ons Dorphuis Wo. 13-04-2022 19:30:00 C3 2 30 De Kolonie 3 - De Brouwerij 4 klein
't Roefje Wo. 13-04-2022 19:30:00 C4 1 30 Ens 2 - S.M.R. 2 klein
De Keet Do. 14-04-2022 13:30:00 R5 1 32 HGL/Topfish - V.A.G. dr2 klein
Biljartcentrum Entree Do. 14-04-2022 13:30:00 R5 1 32 Ghesellen Emmeloord 1 - BV Steenwijk 1 klein
Wees Een Zegen Do. 14-04-2022 13:30:00 R5 1 32 De Pomerans 11 - `t Westeinde klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 14-04-2022 19:30:00 B1 1 30 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 14-04-2022 19:30:00 B2 1 30 H.B.C. 21 - De Bleistarte 21 klein
De Triangel Do. 14-04-2022 19:30:00 C1 1 30 D.O.S.Hattem 1 - K.B.C.1911 1 klein
De Magneet Do. 14-04-2022 19:30:00 C1 1 30 De Koetsier 1 - De Kolonie 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 15-04-2022 19:30:00 B2 1 30 Oudleusen 21 - De Schout 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 15-04-2022 19:30:00 C2 1 30 De IJssel 2 - H.B.C. 3 klein
De Brouwerij Ma. 18-04-2022 13:30:00 R5 1 33 `t Westeinde - V.A.G. dr1 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 18-04-2022 13:30:00 R5 1 33 Biljartvereniging `t Centrum - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 18-04-2022 13:30:00 R5 1 33 H.B.C. 12 - Zwolsche Biljartclub 11 klein
Francois Mingaud Di. 19-04-2022 13:30:00 R5 1 33 BV Steenwijk 2 - De Pomerans 11 klein
De Triangel Wo. 20-04-2022 13:30:00 R5 1 33 D.O.S. 1 - De Boerhoorn 11 klein
Francois Mingaud Wo. 20-04-2022 13:30:00 R5 1 33 BV Steenwijk 1 - D.O.S. 2 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 20-04-2022 13:30:00 R5 1 33 V.A.G. dr2 - Ghesellen Emmeloord 1 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 20-04-2022 13:30:00 R5 1 33 De Boerhoorn 12 - HGL/Topfish klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-04-2022 13:30:00 R5 1 34 H.B.C. 11 - H.B.C. 12 klein
De Triangel Di. 26-04-2022 13:30:00 R5 1 34 D.O.S. 2 - V.A.G. dr2 klein
De Buitensocieteit Wo. 27-04-2022 13:30:00 R5 1 34 Zwolsche Biljartclub 11 - BV Steenwijk 1 klein
Seniorensocieteit VAG Wo. 27-04-2022 13:30:00 R5 1 34 V.A.G. dr1 - BV Steenwijk 2 klein
Ontmoetingscentrum De Boerhoorn Wo. 27-04-2022 13:30:00 R5 1 34 De Boerhoorn 11 - `t Westeinde klein
De Keet Do. 28-04-2022 13:30:00 R5 1 34 HGL/Topfish - Ghesellen Emmeloord 2 klein
Biljartcentrum Entree Do. 28-04-2022 13:30:00 R5 1 34 Ghesellen Emmeloord 1 - De Boerhoorn 12 klein
Wees Een Zegen Do. 28-04-2022 13:30:00 R5 1 34 De Pomerans 11 - Biljartvereniging `t Centrum klein