Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

B1  B1 klasse, gesponsord door CafĂ© Memory
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.I.O.S. 1 157156 Bult, Patrick 0541-518347 pcw.bult@kpnmail.nl 
B.I.O.S. 2 110272 Spelmink, Bertie 0541-519854 / 06-53582777 bertiespelmink@gmail.com 
B.S. Almelo 1 181980 Stakenburg, Peter 06-15480652 stakenburg@knbbtwente.nl 
B.V.`74 - 1 101009 Kroezen, Christian 06-55342203 christiankroezen@hotmail.com 
B.V.`74 - 2 111666 Ossenvoort, Hans 053-4324259 / 06-51332982 info@cafeossenvoort.nl 
Bartelshoek 1 183358 Velde, van de Martin 0546-538225 / 06-29280629 mvelde@caiway.nl 
BV `t Spoortje 1 123105 Vries, de Tonny 053-5364336 / 06-20180916 dedevriesjes@hotmail.com 
De Haven 5 181295 Bruggeman, Bert 06-22606707 bert@steponline.nl 
De Zomp 1 212766 Duin, Frans 0548-544782 / 06-34241110 f.duin@outlook.com 
EGB2 179672 Weele, ter Alex 053-5361437 / 06-14406549 alex@stealx.nl 
Grens - Ribbelt 3 159434 Dennekamp, Rene 06-41820744 projectmedia2016@gmail.com 
Grens - Ribbelt 4 145160 Ikink, Luc 0654758424 / 0654758424 luc.ikink@gmail.com 
Het Twentse Haagje 1 141420 Veltkamp, Gerrit 06-13330446 ghjveltkamp@gmail.com 
Het Zwarte Paadje 1 116237 Waanders, Gerard 0547-275766 / 06-51550270 gerardwaanders64@gmail.com 
Het Zwarte Paadje 2 108313 Workel, Bennie 0547-261068 / 06-25341225 blworkel@gmail.com 
Kolk 1 263761 Niet, de Wouter 651960890 w.deniet@hotmail.com 
OBK`70 1 136715 Klaver, Johan 06-19820782 jkz1@ziggo.nl 
OBK`70 2 109990 Notkamp, Tonny 06-15542038 notkamp@hotmail.com 
Peca 1 219739 Laar, van Frits  
Stokkers 3 125723 Teunissen, Raymond 0541-352493 teunissen250@hotmail.com 
Stokkers 4 135743 Ruiter, de Andre 053-4303849 / 06-38533478 andrederuiter@gmail.com