Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Biljartschool Sneek Ma. 30-08-2021 19:30:00 A 1 1 D.B.C. Sneek 1 - De Friesche Club 7 groot
Dorpshuis Ma. 30-08-2021 19:30:00 B1 1 1 Lollum Waaxens - De Nostalgie 1 klein
Friesche Club Di. 31-08-2021 19:30:00 C2 1 1 De Friesche Club 3 - Lollum Waaxens 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 31-08-2021 19:30:00 B1 1 1 Biljartclub De Bargebeck 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Biljartschool Sneek Di. 31-08-2021 19:30:00 A 1 1 Biljartschool Sneek 8 - Biljartschool Sneek 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 31-08-2021 19:30:00 B1 1 1 D.B.C. Sneek 3 - N-Joy 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 31-08-2021 19:30:00 C2 1 1 Biljartschool Sneek 2 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Cafe De Posthoorn Wo. 01-09-2021 19:00:00 C1 1 1 Dronrijp Harley Davidson - Britsum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 01-09-2021 19:30:00 C1 1 1 Biljartclub Gorredijk C1-A - Spider klein
Friesche Club Wo. 01-09-2021 19:30:00 C1 1 1 De Friesche Club 5 - Biljartschool Sneek 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 01-09-2021 19:30:00 B1 1 1 N-Joy 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 01-09-2021 19:30:00 C2 1 1 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - De Friesche Club 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 01-09-2021 19:30:00 C3 1 1 Jan Wiemers 4 - Nea Tocht klein
Friesche Club Wo. 01-09-2021 19:30:00 C3 1 1 De Friesche Club 4 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 01-09-2021 19:30:00 C1 1 1 BV Noardeinde Workum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Do. 02-09-2021 19:30:00 A 1 1 FC Land Transport - Steenwijk 1 groot
Biljartschool Sneek Do. 02-09-2021 19:30:00 C3 1 1 Biljartschool Sneek 3 - Biljartvereniging Lekkum klein
Sportcafe Harmonie Do. 02-09-2021 19:30:00 C2 1 1 Jan Wiemers 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Het Blauwe Pand Do. 02-09-2021 19:30:00 C1 1 1 Krul Woudsend 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 02-09-2021 19:30:00 A 1 1 Biljartclub De Bargebeck 6 - Steenwijk 2 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 02-09-2021 19:30:00 B1 1 1 De Nostalgie 2 - Jan Wiemers 1 klein
Sportcafe Harmonie Do. 02-09-2021 19:30:00 C2 1 1 Jan Wiemers 2 - De Nostalgie 4 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 03-09-2021 19:30:00 C1 1 1 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Krul Woudsend 2 klein
Het Blauwe Pand Vr. 03-09-2021 19:30:00 C2 1 1 Krul Woudsend 3 - De Friesche Club 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 03-09-2021 19:30:00 B1 1 1 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Dorpshuis Ma. 06-09-2021 19:30:00 C2 1 2 Lollum Waaxens 3 - Krul Woudsend 3 klein
Rockcafé Spider Ma. 06-09-2021 19:30:00 C1 1 2 Spider - De Friesche Club 5 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 06-09-2021 19:30:00 C3 1 2 BV Noardeinde Workum - De Nostalgie 5 klein
Dorpshuis Ma. 06-09-2021 19:30:00 C3 1 2 Nea Tocht - Biljartschool Sneek 3 klein
Friesche Club Ma. 06-09-2021 19:30:00 C2 1 2 De Friesche Club 2 - De Friesche Club 3 klein
Francois Mingaud Di. 07-09-2021 19:30:00 A 1 2 Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 7 groot
Francois Mingaud Di. 07-09-2021 19:30:00 A 1 2 Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Di. 07-09-2021 19:30:00 B1 1 2 D.B.C. Sneek 2 - Lollum Waaxens klein
Café Kromme Knilles Di. 07-09-2021 19:30:00 C2 1 2 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 08-09-2021 19:30:00 C1 1 2 Biljartclub Gorredijk C1-B - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Poolcentrum N-joy Wo. 08-09-2021 19:30:00 B1 1 2 N-Joy 2 - De Nostalgie 2 klein
Britsenburgh Wo. 08-09-2021 19:30:00 C1 1 2 Britsum - Krul Woudsend 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 08-09-2021 19:30:00 C1 1 2 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 08-09-2021 19:30:00 C1 1 2 Krul Woudsend 2 - BV Noardeinde Workum klein
Sportcafe Harmonie Wo. 08-09-2021 19:30:00 B1 1 2 Jan Wiemers 1 - BC De Bosk klein
De Herberch fan Nylan Wo. 08-09-2021 19:30:00 B1 1 2 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - N-Joy 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 09-09-2021 19:30:00 C2 1 2 De Nostalgie 4 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis Do. 09-09-2021 19:30:00 C3 1 2 Biljartvereniging Lekkum - De Friesche Club 4 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 09-09-2021 19:30:00 B1 1 2 De Nostalgie 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
Sportcafe Harmonie Do. 09-09-2021 19:30:00 C2 1 2 Jan Wiemers 3 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 09-09-2021 19:30:00 A 1 2 Biljartclub De Bargebeck 6 - D.B.C. Sneek 1 groot
Friesche Club Do. 09-09-2021 19:30:00 A 1 2 De Friesche Club 7 - FC Land Transport groot
Poolcentrum N-joy Do. 09-09-2021 19:30:00 B1 1 2 Cue Action - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Biljartschool Sneek Vr. 10-09-2021 19:30:00 C1 1 2 Biljartschool Sneek 1 - Dronrijp Harley Davidson klein
Friesche Club Vr. 10-09-2021 19:30:00 C2 1 2 De Friesche Club 1 - Jan Wiemers 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 13-09-2021 19:30:00 B2 1 1 Biljartclub De Bargebeck 4 - BC De Bosk klein
Café Kromme Knilles Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 1 Biljartcentrum Akkrum - Driebandenclub De Smidte klein
Biljartschool Sneek Di. 14-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Biljartschool Sneek 2 - De Friesche Club 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 14-09-2021 19:30:00 C3 1 3 Biljartcentrum Akkrum - BV Noardeinde Workum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 14-09-2021 19:30:00 B2 1 1 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 15-09-2021 19:00:00 C1 1 3 Dronrijp Harley Davidson - Spider klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 15-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Biljartclub Gorredijk C2-A - De Nostalgie 4 klein
Friesche Club Wo. 15-09-2021 19:30:00 C3 1 3 De Friesche Club 4 - Nea Tocht klein
Friesche Club Wo. 15-09-2021 19:30:00 C1 1 3 De Friesche Club 5 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Kultuerhus Klameare Wo. 15-09-2021 19:30:00 B2 1 1 De Klameare - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 15-09-2021 19:30:00 C1 1 3 BV Noardeinde Workum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 15-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Jan Wiemers 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 15-09-2021 19:30:00 B2 1 1 Biljartclub De Bargebeck 5 - Posthoorn Dronrijp klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 15-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Biljartclub Gorredijk C2-B - Biljartcentrum Akkrum klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 15-09-2021 19:30:00 B2 1 1 Biljartclub De Bierhalle - De Trochstompers klein
Sportcafe Harmonie Do. 16-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Jan Wiemers 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Het Blauwe Pand Do. 16-09-2021 19:30:00 C1 1 3 Krul Woudsend 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
Particulier Vr. 17-09-2021 19:30:00 C3 1 3 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartvereniging Lekkum klein
Het Blauwe Pand Vr. 17-09-2021 19:30:00 C2 1 3 Krul Woudsend 3 - De Friesche Club 2 klein
Particulier Vr. 17-09-2021 19:30:00 C1 1 3 Biljartvereniging Kaldeklets - Krul Woudsend 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 17-09-2021 19:30:00 C1 1 3 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Britsum klein
Dorpshuis Ma. 20-09-2021 19:30:00 C3 1 4 Nea Tocht - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 20-09-2021 19:30:00 C3 1 4 BV Noardeinde Workum - Posthoorn Dronrijp klein
Rockcafé Spider Ma. 20-09-2021 19:30:00 C1 1 4 Spider - Krul Woudsend 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 20-09-2021 19:30:00 B2 1 2 Biljartclub De Bargebeck 4 - De Klameare klein
Friesche Club Ma. 20-09-2021 19:30:00 C2 1 4 De Friesche Club 2 - Jan Wiemers 2 klein
Dorpshuis Ma. 20-09-2021 19:30:00 C2 1 4 Lollum Waaxens 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 21-09-2021 19:30:00 C2 1 4 Biljartclub Gorredijk C2-B - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 2 Biljartclub Gorredijk B2-A - De Friesche Club 6 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 2 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 21-09-2021 19:30:00 B2 1 2 De Trochstompers - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Café Kromme Knilles Di. 21-09-2021 19:30:00 C2 1 4 Biljartcentrum Akkrum - De Nostalgie 4 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 22-09-2021 19:30:00 B2 1 2 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub De Bierhalle klein
Britsenburgh Wo. 22-09-2021 19:30:00 C1 1 4 Britsum - BV Noardeinde Workum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 22-09-2021 19:30:00 C1 1 4 Biljartclub Gorredijk C1-A - De Friesche Club 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 22-09-2021 19:30:00 C1 1 4 Biljartclub Gorredijk C1-B - Dronrijp Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Wo. 22-09-2021 19:30:00 C1 1 4 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Sportcafe Harmonie Do. 23-09-2021 19:30:00 C2 1 4 Jan Wiemers 3 - De Friesche Club 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 23-09-2021 19:30:00 C3 1 4 De Nostalgie 5 - Biljartcentrum Akkrum klein
Friesche Club Vr. 24-09-2021 19:30:00 C2 1 4 De Friesche Club 1 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Biljartschool Sneek Vr. 24-09-2021 19:30:00 C1 1 4 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 24-09-2021 19:30:00 B2 1 2 BC De Bosk - Driebandenclub De Smidte klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 27-09-2021 19:30:00 B1 1 3 Biljartclub De Bargebeck 1 - Jan Wiemers 1 klein
Dorpshuis Ma. 27-09-2021 19:30:00 B1 1 3 Lollum Waaxens - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Biljartschool Sneek Ma. 27-09-2021 19:30:00 A 1 3 D.B.C. Sneek 1 - Steenwijk 2 groot
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 28-09-2021 13:30:00 R3 1 1 Biljartvereniging De Stins - Britsum 2 klein
Friesche Club Di. 28-09-2021 19:30:00 C2 1 5 De Friesche Club 3 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Biljartschool Sneek Di. 28-09-2021 19:30:00 C2 1 5 Biljartschool Sneek 2 - De Friesche Club 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 28-09-2021 19:30:00 B1 1 3 D.B.C. Sneek 3 - D.B.C. Sneek 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 3 Biljartcentrum Akkrum - De Trochstompers klein
Biljartschool Sneek Di. 28-09-2021 19:30:00 A 1 3 Biljartschool Sneek 8 - De Friesche Club 7 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 28-09-2021 19:30:00 B2 1 3 Biljartclub Gorredijk B2-B - Posthoorn Dronrijp klein
Dorpshuis Wo. 29-09-2021 13:30:00 R3 1 1 Nea Tocht 1 - Biljartclub Gorredijk klein
Dorpshuis Wo. 29-09-2021 13:30:00 R3 1 1 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 6 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 29-09-2021 19:00:00 C1 1 5 Dronrijp Harley Davidson - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Stadscafe De Smidte Wo. 29-09-2021 19:30:00 B2 1 3 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 29-09-2021 19:30:00 C3 1 5 Jan Wiemers 4 - BV Noardeinde Workum klein
Het Blauwe Pand Wo. 29-09-2021 19:30:00 C1 1 5 Krul Woudsend 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 29-09-2021 19:30:00 C2 1 5 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Poolcentrum N-joy Wo. 29-09-2021 19:30:00 B1 1 3 N-Joy 1 - Cue Action klein
Kultuerhus Klameare Wo. 29-09-2021 19:30:00 B2 1 3 De Klameare - BC De Bosk klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 29-09-2021 19:30:00 B2 1 3 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 29-09-2021 19:30:00 C2 1 5 Biljartclub Gorredijk C2-A - Lollum Waaxens 3 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 29-09-2021 19:30:00 C1 1 5 BV Noardeinde Workum - Biljartschool Sneek 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 29-09-2021 20:00:00 C3 1 5 Posthoorn Dronrijp - De Nostalgie 5 klein
Dorpshuis Do. 30-09-2021 13:30:00 R3 1 1 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 5 klein
Dorpshuis Do. 30-09-2021 13:30:00 R3 1 1 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 4 klein
Het Blauwe Pand Do. 30-09-2021 19:30:00 C1 1 5 Krul Woudsend 1 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Cafe Den Nostalgie Do. 30-09-2021 19:30:00 C2 1 5 De Nostalgie 4 - De Friesche Club 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 30-09-2021 19:30:00 B1 1 3 De Nostalgie 2 - De Nostalgie 1 klein
Friesche Club Do. 30-09-2021 19:30:00 A 1 3 FC Land Transport - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Dorpshuis Do. 30-09-2021 19:30:00 C3 1 5 Biljartvereniging Lekkum - Nea Tocht klein
Biljartschool Sneek Do. 30-09-2021 19:30:00 A 1 3 Biljartschool Sneek 7 - Steenwijk 1 groot
Dorpshuis De Bosk Vr. 01-10-2021 19:30:00 B1 1 3 BC De Bosk - N-Joy 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 01-10-2021 19:30:00 C1 1 5 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Spider klein
Particulier Vr. 01-10-2021 19:30:00 C1 1 5 Biljartvereniging Kaldeklets - Britsum klein
Friesche Club Vr. 01-10-2021 19:30:00 B2 1 3 De Friesche Club 6 - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Het Blauwe Pand Vr. 01-10-2021 19:30:00 C2 1 5 Krul Woudsend 3 - Jan Wiemers 3 klein
Dorpshuis Ma. 04-10-2021 19:30:00 C2 1 6 Lollum Waaxens 3 - De Nostalgie 4 klein
Rockcafé Spider Ma. 04-10-2021 19:30:00 C1 1 6 Spider - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Ma. 04-10-2021 19:30:00 C2 1 6 De Friesche Club 2 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Biljartschool Sneek Ma. 04-10-2021 19:30:00 A 1 4 D.B.C. Sneek 1 - FC Land Transport groot
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 04-10-2021 19:30:00 C3 1 6 BV Noardeinde Workum - Biljartschool Sneek 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2 1 4 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 05-10-2021 13:30:00 R3 1 2 Biljartvereniging De Stins - Lollum Waaxens 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 6 Biljartclub Gorredijk C2-B - Krul Woudsend 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 05-10-2021 19:30:00 B1 1 4 D.B.C. Sneek 2 - De Nostalgie 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 05-10-2021 19:30:00 B1 1 4 Biljartclub De Bargebeck 2 - N-Joy 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 4 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartclub De Bierhalle klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 05-10-2021 19:30:00 B2 1 4 De Trochstompers - Driebandenclub De Smidte klein
Francois Mingaud Di. 05-10-2021 19:30:00 A 1 4 Steenwijk 2 - Steenwijk 1 groot
Café Kromme Knilles Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 6 Biljartcentrum Akkrum - Posthoorn Dronrijp klein
Café Kromme Knilles Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 6 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 06-10-2021 13:30:00 R3 1 2 Biljartschool Sneek 5 - Nea Tocht 2 klein
Britsenburgh Wo. 06-10-2021 13:30:00 R3 1 2 Britsum 2 - Biljartclub Gorredijk klein
Biljartschool Sneek Wo. 06-10-2021 13:30:00 R3 1 2 Biljartschool Sneek 6 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 06-10-2021 13:30:00 R3 1 2 Biljartschool Sneek 4 - Lollum Waaxens 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 06-10-2021 19:30:00 B2 1 4 De Klameare - De Friesche Club 6 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 06-10-2021 19:30:00 C2 1 6 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - De Friesche Club 3 klein
Britsenburgh Wo. 06-10-2021 19:30:00 C1 1 6 Britsum - Krul Woudsend 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 06-10-2021 19:30:00 B1 1 4 N-Joy 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Friesche Club Wo. 06-10-2021 19:30:00 C1 1 6 De Friesche Club 5 - Dronrijp Harley Davidson klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-10-2021 19:30:00 C1 1 6 Biljartclub Gorredijk C1-B - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-10-2021 19:30:00 C1 1 6 Biljartclub Gorredijk C1-A - Krul Woudsend 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 06-10-2021 19:30:00 B2 1 4 Posthoorn Dronrijp - Biljartcentrum Akkrum klein
De Herberch fan Nylan Wo. 06-10-2021 19:30:00 B1 1 4 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - D.B.C. Sneek 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 07-10-2021 19:30:00 B1 1 4 De Nostalgie 1 - BC De Bosk klein
Sportcafe Harmonie Do. 07-10-2021 19:30:00 C2 1 6 Jan Wiemers 3 - Jan Wiemers 2 klein
Poolcentrum N-joy Do. 07-10-2021 19:30:00 B1 1 4 Cue Action - Lollum Waaxens klein
Cafe Den Nostalgie Do. 07-10-2021 19:30:00 C3 1 6 De Nostalgie 5 - Jan Wiemers 4 klein
Friesche Club Do. 07-10-2021 19:30:00 A 1 4 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 7 groot
Zalencentrum Sint Nyk Do. 07-10-2021 19:30:00 A 1 4 Biljartclub De Bargebeck 6 - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Vr. 08-10-2021 19:30:00 C1 1 6 Biljartschool Sneek 1 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 08-10-2021 19:30:00 B2 1 4 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Dorpshuis Ma. 11-10-2021 19:30:00 B1 1 5 Lollum Waaxens - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 11-10-2021 19:30:00 B1 1 5 Biljartclub De Bargebeck 1 - De Nostalgie 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 12-10-2021 19:30:00 B1 1 5 D.B.C. Sneek 3 - Cue Action klein
Friesche Club Di. 12-10-2021 19:30:00 C2 1 7 De Friesche Club 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 12-10-2021 19:30:00 B2 1 5 Biljartclub De Bargebeck 3 - De Trochstompers klein
Francois Mingaud Di. 12-10-2021 19:30:00 A 1 5 Steenwijk 1 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 12-10-2021 19:30:00 C2 1 7 Biljartschool Sneek 2 - Jan Wiemers 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 12-10-2021 19:30:00 A 1 5 Biljartschool Sneek 8 - D.B.C. Sneek 1 groot
Dorpshuis Wo. 13-10-2021 13:30:00 R3 1 3 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 13-10-2021 13:30:00 R3 1 3 Biljartclub Gorredijk - Biljartschool Sneek 6 klein
Dorpshuis Wo. 13-10-2021 13:30:00 R3 1 3 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 5 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 13-10-2021 19:00:00 C3 1 7 Jan Wiemers 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
Friesche Club Wo. 13-10-2021 19:30:00 C3 1 7 De Friesche Club 4 - BV Noardeinde Workum klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 13-10-2021 19:30:00 C1 1 7 BV Noardeinde Workum - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Het Blauwe Pand Wo. 13-10-2021 19:30:00 C1 1 7 Krul Woudsend 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2 1 5 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 13-10-2021 19:30:00 C1 1 7 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Britsum klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2 1 5 Biljartclub De Bargebeck 5 - De Klameare klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2 1 5 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Stadscafe De Smidte Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2 1 5 Driebandenclub De Smidte - Posthoorn Dronrijp klein
Sportcafe Harmonie Wo. 13-10-2021 20:00:00 B1 1 5 Jan Wiemers 1 - N-Joy 2 klein
Dorpshuis Do. 14-10-2021 13:30:00 R3 1 3 Lollum Waaxens 1 - Biljartvereniging De Stins klein
Dorpshuis Do. 14-10-2021 13:30:00 R3 1 3 Lollum Waaxens 2 - Britsum 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-10-2021 19:30:00 B1 1 5 De Nostalgie 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Friesche Club Do. 14-10-2021 19:30:00 A 1 5 FC Land Transport - Steenwijk 2 groot
Biljartschool Sneek Do. 14-10-2021 19:30:00 C3 1 7 Biljartschool Sneek 3 - De Nostalgie 5 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-10-2021 19:30:00 C2 1 7 De Nostalgie 4 - De Friesche Club 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 14-10-2021 19:30:00 C1 1 7 Krul Woudsend 1 - De Friesche Club 5 klein
Biljartschool Sneek Do. 14-10-2021 19:30:00 A 1 5 Biljartschool Sneek 7 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Sportcafe Harmonie Do. 14-10-2021 19:30:00 C2 1 7 Jan Wiemers 2 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Friesche Club Vr. 15-10-2021 19:30:00 C2 1 7 De Friesche Club 1 - Lollum Waaxens 3 klein
Het Blauwe Pand Vr. 15-10-2021 19:30:00 C2 1 7 Krul Woudsend 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Particulier Vr. 15-10-2021 19:30:00 C1 1 7 Biljartvereniging Kaldeklets - Spider klein
De Herberch fan Nylan Vr. 15-10-2021 19:30:00 C1 1 7 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 15-10-2021 19:30:00 B1 1 5 BC De Bosk - D.B.C. Sneek 2 klein
Friesche Club Vr. 15-10-2021 19:30:00 B2 1 5 De Friesche Club 6 - BC De Bosk klein
Biljartschool Sneek Ma. 25-10-2021 19:30:00 A 1 6 D.B.C. Sneek 1 - Biljartschool Sneek 7 groot
Rockcafé Spider Ma. 25-10-2021 19:30:00 C1 1 8 Spider - Krul Woudsend 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 25-10-2021 19:30:00 B2 1 6 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Friesche Club Ma. 25-10-2021 19:30:00 C2 1 8 De Friesche Club 2 - De Friesche Club 1 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 25-10-2021 19:30:00 C3 1 8 BV Noardeinde Workum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Francois Mingaud Di. 26-10-2021 19:30:00 A 1 6 Steenwijk 2 - De Friesche Club 7 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 26-10-2021 19:30:00 B2 1 6 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartcentrum Akkrum klein
Biljartschool Sneek Di. 26-10-2021 19:30:00 B1 1 6 D.B.C. Sneek 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 26-10-2021 19:30:00 B1 1 6 Biljartclub De Bargebeck 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 26-10-2021 19:30:00 C2 1 8 Biljartcentrum Akkrum - Lollum Waaxens 3 klein
Friesche Club Di. 26-10-2021 19:30:00 C2 1 8 De Friesche Club 3 - Krul Woudsend 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 26-10-2021 19:30:00 C2 1 8 Biljartclub Gorredijk C2-B - Biljartschool Sneek 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 26-10-2021 19:30:00 C3 1 8 Biljartcentrum Akkrum - Biljartschool Sneek 3 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 27-10-2021 19:00:00 C1 1 8 Dronrijp Harley Davidson - Krul Woudsend 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 27-10-2021 19:30:00 B1 1 6 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - BC De Bosk klein
De Herberch fan Nylan Wo. 27-10-2021 19:30:00 C2 1 8 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Jan Wiemers 2 klein
Friesche Club Wo. 27-10-2021 19:30:00 C1 1 8 De Friesche Club 5 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 27-10-2021 19:30:00 B2 1 6 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 27-10-2021 19:30:00 B1 1 6 N-Joy 1 - Lollum Waaxens klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 27-10-2021 19:30:00 C1 1 8 Biljartclub Gorredijk C1-B - Biljartvereniging Kaldeklets klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 27-10-2021 19:30:00 C1 1 8 Biljartclub Gorredijk C1-A - BV Noardeinde Workum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 27-10-2021 19:30:00 B2 1 6 De Klameare - Biljartclub De Bierhalle klein
Cafe De Posthoorn Wo. 27-10-2021 20:00:00 C3 1 8 Posthoorn Dronrijp - Jan Wiemers 4 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 28-10-2021 19:30:00 B1 1 6 De Nostalgie 1 - Jan Wiemers 1 klein
Sportcafe Harmonie Do. 28-10-2021 19:30:00 C2 1 8 Jan Wiemers 3 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Friesche Club Do. 28-10-2021 19:30:00 A 1 6 FC Land Transport - Biljartschool Sneek 8 groot
Poolcentrum N-joy Do. 28-10-2021 19:30:00 B1 1 6 Cue Action - De Nostalgie 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 28-10-2021 19:30:00 C3 1 8 De Nostalgie 5 - De Friesche Club 4 klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 28-10-2021 19:30:00 A 1 6 Biljartclub De Bargebeck 6 - Steenwijk 1 groot
Biljartschool Sneek Vr. 29-10-2021 19:30:00 C1 1 8 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Friesche Club Vr. 29-10-2021 19:30:00 B2 1 6 De Friesche Club 6 - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 29-10-2021 19:30:00 B2 1 6 BC De Bosk - De Trochstompers klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 01-11-2021 19:30:00 B1 1 7 Biljartclub De Bargebeck 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 02-11-2021 13:30:00 R3 1 4 Biljartvereniging De Stins - Nea Tocht 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 7 Biljartclub Gorredijk B2-B - De Klameare klein
Café Kromme Knilles Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 7 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Biljartschool Sneek Di. 02-11-2021 19:30:00 B1 1 7 D.B.C. Sneek 3 - N-Joy 1 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 02-11-2021 19:30:00 B2 1 7 De Trochstompers - Posthoorn Dronrijp klein
Biljartschool Sneek Di. 02-11-2021 19:30:00 A 1 7 Biljartschool Sneek 8 - Steenwijk 2 groot
Francois Mingaud Di. 02-11-2021 19:30:00 A 1 7 Steenwijk 1 - D.B.C. Sneek 1 groot
Britsenburgh Wo. 03-11-2021 13:30:00 R3 1 4 Britsum 2 - Biljartschool Sneek 6 klein
Biljartschool Sneek Wo. 03-11-2021 13:30:00 R3 1 4 Biljartschool Sneek 5 - Biljartclub Gorredijk klein
Biljartschool Sneek Wo. 03-11-2021 13:30:00 R3 1 4 Biljartschool Sneek 4 - Nea Tocht 1 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 03-11-2021 19:30:00 B1 1 7 Jan Wiemers 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 03-11-2021 19:30:00 B1 1 7 N-Joy 2 - De Nostalgie 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 03-11-2021 19:30:00 B2 1 7 Biljartclub De Bargebeck 5 - BC De Bosk klein
Stadscafe De Smidte Wo. 03-11-2021 19:30:00 B2 1 7 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 03-11-2021 19:30:00 B2 1 7 Biljartclub De Bierhalle - De Friesche Club 6 klein
Friesche Club Wo. 03-11-2021 19:30:00 C3 1 9 De Friesche Club 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 03-11-2021 19:30:00 C1 1 9 BV Noardeinde Workum - De Friesche Club 5 klein
Het Blauwe Pand Wo. 03-11-2021 19:30:00 C1 1 9 Krul Woudsend 2 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
De Herberch fan Nylan Wo. 03-11-2021 19:30:00 C1 1 9 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Spider klein
Britsenburgh Wo. 03-11-2021 19:30:00 C1 1 9 Britsum - Biljartschool Sneek 1 klein
Dorpshuis Do. 04-11-2021 13:30:00 R3 1 4 Lollum Waaxens 2 - Lollum Waaxens 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 04-11-2021 19:30:00 B1 1 7 De Nostalgie 2 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 04-11-2021 19:30:00 C3 1 9 Biljartschool Sneek 3 - Posthoorn Dronrijp klein
Friesche Club Do. 04-11-2021 19:30:00 A 1 7 De Friesche Club 7 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Dorpshuis Do. 04-11-2021 19:30:00 C3 1 9 Biljartvereniging Lekkum - BV Noardeinde Workum klein
Biljartschool Sneek Do. 04-11-2021 19:30:00 A 1 7 Biljartschool Sneek 7 - FC Land Transport groot
De Herberch fan Nylan Vr. 05-11-2021 19:30:00 C1 1 9 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Dronrijp Harley Davidson klein
Particulier Vr. 05-11-2021 19:30:00 C1 1 9 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Particulier Vr. 05-11-2021 19:30:00 C3 1 9 Biljartvereniging Kaldeklets - De Nostalgie 5 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 05-11-2021 19:30:00 B1 1 7 BC De Bosk - Cue Action klein
Dorpshuis Ma. 08-11-2021 19:30:00 B1 1 8 Lollum Waaxens - D.B.C. Sneek 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 08-11-2021 19:30:00 B2 1 8 Biljartclub De Bargebeck 4 - Driebandenclub De Smidte klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 1 10 BV Noardeinde Workum - Nea Tocht klein
Rockcafé Spider Ma. 08-11-2021 19:30:00 C1 1 10 Spider - Britsum klein
Francois Mingaud Di. 09-11-2021 19:30:00 A 1 8 Steenwijk 1 - FC Land Transport groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 09-11-2021 19:30:00 B1 1 8 Biljartclub De Bargebeck 2 - BC De Bosk klein
Francois Mingaud Di. 09-11-2021 19:30:00 A 1 8 Steenwijk 2 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Biljartschool Sneek Di. 09-11-2021 19:30:00 B1 1 8 D.B.C. Sneek 2 - N-Joy 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 09-11-2021 19:30:00 B2 1 8 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Biljartcentrum Akkrum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 1 5 Biljartclub Gorredijk - Biljartschool Sneek 4 klein
Dorpshuis Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 1 5 Nea Tocht 1 - Biljartvereniging De Stins klein
Dorpshuis Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 1 5 Nea Tocht 2 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 10-11-2021 13:30:00 R3 1 5 Biljartschool Sneek 6 - Biljartschool Sneek 5 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 10-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Dronrijp Harley Davidson - BV Noardeinde Workum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 10-11-2021 19:30:00 C1 1 10 Biljartclub Gorredijk C1-B - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Jan Wiemers 4 - Biljartschool Sneek 3 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 8 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Jan Wiemers 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2 1 8 De Klameare - Biljartcentrum Akkrum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 10-11-2021 19:30:00 C1 1 10 Biljartclub Gorredijk C1-A - Krul Woudsend 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 8 N-Joy 1 - De Nostalgie 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2 1 8 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub De Bierhalle klein
Friesche Club Wo. 10-11-2021 19:30:00 C1 1 10 De Friesche Club 5 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cafe De Posthoorn Wo. 10-11-2021 20:00:00 C3 1 10 Posthoorn Dronrijp - De Friesche Club 4 klein
Dorpshuis Do. 11-11-2021 13:30:00 R3 1 5 Lollum Waaxens 1 - Britsum 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 11-11-2021 19:30:00 C3 1 10 De Nostalgie 5 - Biljartvereniging Lekkum klein
Poolcentrum N-joy Do. 11-11-2021 19:30:00 B1 1 8 Cue Action - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Het Blauwe Pand Do. 11-11-2021 19:30:00 C1 1 10 Krul Woudsend 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Biljartschool Sneek Do. 11-11-2021 19:30:00 A 1 8 Biljartschool Sneek 7 - Biljartschool Sneek 8 groot
Friesche Club Do. 11-11-2021 19:30:00 A 1 8 De Friesche Club 7 - D.B.C. Sneek 1 groot
Dorpshuis De Bosk Vr. 12-11-2021 19:30:00 B2 1 8 BC De Bosk - Posthoorn Dronrijp klein
Friesche Club Vr. 12-11-2021 19:30:00 B2 1 8 De Friesche Club 6 - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 15-11-2021 19:30:00 B1 1 9 Biljartclub De Bargebeck 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Biljartschool Sneek Ma. 15-11-2021 19:30:00 A 1 9 D.B.C. Sneek 1 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Dorpshuis Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Lollum Waaxens 3 - De Friesche Club 2 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 16-11-2021 13:30:00 R3 1 6 Biljartvereniging De Stins - Biljartclub Gorredijk klein
Café Kromme Knilles Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 9 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 16-11-2021 19:30:00 A 1 9 Biljartschool Sneek 8 - Steenwijk 1 groot
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 9 De Trochstompers - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 9 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Biljartschool Sneek 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 16-11-2021 19:30:00 B2 1 9 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Britsenburgh Wo. 17-11-2021 13:30:00 R3 1 6 Britsum 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 17-11-2021 13:30:00 R3 1 6 Biljartschool Sneek 4 - Biljartschool Sneek 6 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 17-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Biljartclub Gorredijk C2-A - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Sportcafe Harmonie Wo. 17-11-2021 19:30:00 B1 1 9 Jan Wiemers 1 - Cue Action klein
Poolcentrum N-joy Wo. 17-11-2021 19:30:00 B1 1 9 N-Joy 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2 1 9 Biljartclub De Bierhalle - BC De Bosk klein
Stadscafe De Smidte Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2 1 9 Driebandenclub De Smidte - De Klameare klein
Dorpshuis Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 1 6 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis Do. 18-11-2021 13:30:00 R3 1 6 Lollum Waaxens 1 - Nea Tocht 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 18-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Nostalgie 4 - Jan Wiemers 3 klein
Sportcafe Harmonie Do. 18-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Jan Wiemers 2 - De Friesche Club 3 klein
Friesche Club Do. 18-11-2021 19:30:00 A 1 9 FC Land Transport - De Friesche Club 7 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 18-11-2021 19:30:00 B1 1 9 De Nostalgie 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 18-11-2021 19:30:00 A 1 9 Biljartschool Sneek 7 - Steenwijk 2 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 18-11-2021 19:30:00 B1 1 9 De Nostalgie 2 - Lollum Waaxens klein
Het Blauwe Pand Vr. 19-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Krul Woudsend 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 19-11-2021 19:30:00 B1 1 9 BC De Bosk - N-Joy 1 klein
Dorpshuis Ma. 22-11-2021 19:30:00 B1 1 10 Lollum Waaxens - BC De Bosk klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 22-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartclub De Bargebeck 4 - De Trochstompers klein
Friesche Club Di. 23-11-2021 19:30:00 C2 1 10 De Friesche Club 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 23-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartclub Gorredijk B2-A - Posthoorn Dronrijp klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 23-11-2021 19:30:00 B1 1 10 Biljartclub De Bargebeck 2 - Jan Wiemers 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 23-11-2021 19:30:00 B1 1 10 D.B.C. Sneek 3 - De Nostalgie 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 23-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 24-11-2021 19:30:00 B1 1 10 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - De Nostalgie 1 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 24-11-2021 19:30:00 B2 1 10 De Klameare - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Biljartclub Gorredijk C2-B - De Nostalgie 4 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 24-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 24-11-2021 19:30:00 B2 1 10 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartcentrum Akkrum klein
Poolcentrum N-joy Wo. 24-11-2021 19:30:00 B1 1 10 N-Joy 1 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Poolcentrum N-joy Do. 25-11-2021 19:30:00 B1 1 10 Cue Action - N-Joy 2 klein
Sportcafe Harmonie Do. 25-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Jan Wiemers 3 - De Friesche Club 1 klein
Het Blauwe Pand Vr. 26-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Krul Woudsend 3 - Jan Wiemers 2 klein
Friesche Club Vr. 26-11-2021 19:30:00 B2 1 10 De Friesche Club 6 - Driebandenclub De Smidte klein
Dorpshuis Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 1 11 Lollum Waaxens 3 - Jan Wiemers 3 klein
Dorpshuis Ma. 29-11-2021 19:30:00 C3 1 11 Nea Tocht - De Nostalgie 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 29-11-2021 19:30:00 B1 1 11 Biljartclub De Bargebeck 1 - Lollum Waaxens klein
Biljartschool Sneek Di. 30-11-2021 19:30:00 B1 1 11 D.B.C. Sneek 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 11 De Trochstompers - De Klameare klein
Café Kromme Knilles Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 11 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Bierhalle klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 30-11-2021 19:30:00 B2 1 11 Biljartclub De Bargebeck 3 - De Friesche Club 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 30-11-2021 19:30:00 C2 1 11 Biljartschool Sneek 2 - Krul Woudsend 3 klein
Biljartschool Sneek Wo. 01-12-2021 13:30:00 R3 1 7 Biljartschool Sneek 6 - Biljartvereniging De Stins klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 01-12-2021 13:30:00 R3 1 7 Biljartclub Gorredijk - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 01-12-2021 13:30:00 R3 1 7 Biljartschool Sneek 5 - Biljartschool Sneek 4 klein
Dorpshuis Wo. 01-12-2021 13:30:00 R3 1 7 Nea Tocht 2 - Britsum 2 klein
Dorpshuis Wo. 01-12-2021 13:30:00 R3 1 7 Nea Tocht 1 - Lollum Waaxens 1 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2 1 11 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 01-12-2021 19:30:00 C1 1 11 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Britsenburgh Wo. 01-12-2021 19:30:00 C1 1 11 Britsum - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Poolcentrum N-joy Wo. 01-12-2021 19:30:00 B1 1 11 N-Joy 2 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Friesche Club Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 1 11 De Friesche Club 4 - Jan Wiemers 4 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 01-12-2021 19:30:00 C1 1 11 BV Noardeinde Workum - Krul Woudsend 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 01-12-2021 19:30:00 C1 1 11 Krul Woudsend 2 - De Friesche Club 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2 1 11 Biljartclub Gorredijk B2-B - BC De Bosk klein
Cafe De Posthoorn Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2 1 11 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 01-12-2021 19:30:00 C2 1 11 Biljartclub Gorredijk C2-A - De Friesche Club 3 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 01-12-2021 20:00:00 B1 1 11 Jan Wiemers 1 - N-Joy 1 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 02-12-2021 19:30:00 C2 1 11 De Nostalgie 4 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Sportcafe Harmonie Do. 02-12-2021 19:30:00 C2 1 11 Jan Wiemers 2 - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis Do. 02-12-2021 19:30:00 C3 1 11 Biljartvereniging Lekkum - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe Den Nostalgie Do. 02-12-2021 19:30:00 B1 1 11 De Nostalgie 1 - Cue Action klein
Particulier Vr. 03-12-2021 19:30:00 C3 1 11 Biljartvereniging Kaldeklets - Posthoorn Dronrijp klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 03-12-2021 19:30:00 B1 1 11 BC De Bosk - D.B.C. Sneek 3 klein
Friesche Club Vr. 03-12-2021 19:30:00 C2 1 11 De Friesche Club 1 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Biljartschool Sneek Vr. 03-12-2021 19:30:00 C1 1 11 Biljartschool Sneek 1 - Spider klein
Particulier Vr. 03-12-2021 19:30:00 C1 1 11 Biljartvereniging Kaldeklets - Dronrijp Harley Davidson klein
Dorpshuis Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 12 Lollum Waaxens - Jan Wiemers 1 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 07-12-2021 13:30:00 R3 1 8 Biljartvereniging De Stins - Biljartschool Sneek 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 07-12-2021 19:30:00 B1 1 12 Biljartclub De Bargebeck 2 - De Nostalgie 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 07-12-2021 19:30:00 B1 1 12 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Friesche Club Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 1 12 De Friesche Club 3 - De Nostalgie 4 klein
Café Kromme Knilles Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 12 Biljartcentrum Akkrum - Nea Tocht klein
Dorpshuis Wo. 08-12-2021 13:30:00 R3 1 8 Nea Tocht 2 - Nea Tocht 1 klein
Britsenburgh Wo. 08-12-2021 13:30:00 R3 1 8 Britsum 2 - Biljartschool Sneek 4 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 08-12-2021 19:00:00 C1 1 12 Dronrijp Harley Davidson - Krul Woudsend 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 08-12-2021 19:30:00 C3 1 12 Jan Wiemers 4 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 12 Biljartclub Gorredijk C2-B - Lollum Waaxens 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 08-12-2021 19:30:00 B2 1 12 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartcentrum Akkrum klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 08-12-2021 19:30:00 B2 1 12 Biljartclub De Bierhalle - Driebandenclub De Smidte klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 08-12-2021 19:30:00 B2 1 12 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 08-12-2021 19:30:00 B2 1 12 De Klameare - Posthoorn Dronrijp klein
Friesche Club Wo. 08-12-2021 19:30:00 C1 1 12 De Friesche Club 5 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 08-12-2021 19:30:00 B1 1 12 N-Joy 1 - N-Joy 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 12 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - De Friesche Club 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 08-12-2021 20:00:00 C3 1 12 Posthoorn Dronrijp - Biljartvereniging Lekkum klein
Dorpshuis Do. 09-12-2021 13:30:00 R3 1 8 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 6 klein
Dorpshuis Do. 09-12-2021 13:30:00 R3 1 8 Lollum Waaxens 1 - Biljartclub Gorredijk klein
Poolcentrum N-joy Do. 09-12-2021 19:30:00 B1 1 12 Cue Action - D.B.C. Sneek 2 klein
Sportcafe Harmonie Do. 09-12-2021 19:30:00 C2 1 12 Jan Wiemers 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 09-12-2021 19:30:00 C1 1 12 Krul Woudsend 1 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Sportcafe Harmonie Do. 09-12-2021 19:30:00 C2 1 12 Jan Wiemers 3 - De Friesche Club 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 09-12-2021 19:30:00 C3 1 12 Biljartschool Sneek 3 - De Friesche Club 4 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 09-12-2021 19:30:00 B1 1 12 De Nostalgie 2 - BC De Bosk klein
Friesche Club Vr. 10-12-2021 19:30:00 B2 1 12 De Friesche Club 6 - De Trochstompers klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 10-12-2021 19:30:00 B2 1 12 BC De Bosk - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Het Blauwe Pand Vr. 10-12-2021 19:30:00 C2 1 12 Krul Woudsend 3 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
De Herberch fan Nylan Vr. 10-12-2021 19:30:00 C1 1 12 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - BV Noardeinde Workum klein
Dorpshuis Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 1 13 Lollum Waaxens 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Dorpshuis Ma. 13-12-2021 19:30:00 C3 1 13 Nea Tocht - Posthoorn Dronrijp klein
Friesche Club Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 1 13 De Friesche Club 2 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 13-12-2021 19:30:00 B1 1 13 Biljartclub De Bargebeck 1 - De Nostalgie 2 klein
Rockcafé Spider Ma. 13-12-2021 19:30:00 C1 1 13 Spider - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Café Kromme Knilles Di. 14-12-2021 19:30:00 B2 1 13 Biljartcentrum Akkrum - BC De Bosk klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 14-12-2021 19:30:00 B2 1 13 De Trochstompers - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Biljartschool Sneek Di. 14-12-2021 19:30:00 C2 1 13 Biljartschool Sneek 2 - Biljartcentrum Akkrum klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 14-12-2021 19:30:00 B2 1 13 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartclub De Bierhalle klein
Biljartschool Sneek Di. 14-12-2021 19:30:00 B1 1 13 D.B.C. Sneek 2 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Dorpshuis Wo. 15-12-2021 13:30:00 R3 1 9 Nea Tocht 1 - Britsum 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 15-12-2021 13:30:00 R3 1 9 Biljartschool Sneek 4 - Biljartvereniging De Stins klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 15-12-2021 13:30:00 R3 1 9 Biljartclub Gorredijk - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 15-12-2021 13:30:00 R3 1 9 Biljartschool Sneek 6 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 15-12-2021 13:30:00 R3 1 9 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 2 klein
Het Blauwe Pand Wo. 15-12-2021 19:30:00 C1 1 13 Krul Woudsend 2 - Krul Woudsend 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 15-12-2021 19:30:00 C2 1 13 Biljartclub Gorredijk C2-A - Jan Wiemers 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 15-12-2021 19:30:00 B2 1 13 Posthoorn Dronrijp - De Friesche Club 6 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 13 N-Joy 2 - Lollum Waaxens klein
Sportcafe Harmonie Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 13 Jan Wiemers 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
Britsenburgh Wo. 15-12-2021 19:30:00 C1 1 13 Britsum - De Friesche Club 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 15-12-2021 19:30:00 C1 1 13 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Dronrijp Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 13 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Cue Action klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 15-12-2021 19:30:00 B2 1 13 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 15-12-2021 19:30:00 B2 1 13 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Dorpshuis Do. 16-12-2021 19:30:00 C3 1 13 Biljartvereniging Lekkum - Jan Wiemers 4 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 16-12-2021 19:30:00 C2 1 13 De Nostalgie 4 - Krul Woudsend 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 16-12-2021 19:30:00 B1 1 13 De Nostalgie 1 - N-Joy 1 klein
Particulier Vr. 17-12-2021 19:30:00 C1 1 13 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Biljartschool Sneek Vr. 17-12-2021 19:30:00 C1 1 13 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Friesche Club Vr. 17-12-2021 19:30:00 C2 1 13 De Friesche Club 1 - De Friesche Club 3 klein
Particulier Vr. 17-12-2021 19:30:00 C3 1 13 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartschool Sneek 3 klein
Francois Mingaud Di. 21-12-2021 19:30:00 A 1 10 Steenwijk 2 - D.B.C. Sneek 1 groot
Francois Mingaud Di. 21-12-2021 19:30:00 A 1 10 Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 7 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 22-12-2021 19:30:00 C1 1 12 Biljartclub Gorredijk C1-A - Britsum klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 22-12-2021 19:30:00 C1 1 12 Biljartclub Gorredijk C1-B - Biljartschool Sneek 1 klein
Friesche Club Do. 23-12-2021 19:30:00 A 1 10 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 8 groot
Zalencentrum Sint Nyk Do. 23-12-2021 19:30:00 A 1 10 Biljartclub De Bargebeck 6 - FC Land Transport groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 05-01-2022 19:30:00 B2 1 14 Biljartclub Gorredijk B2-B - Driebandenclub De Smidte klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 05-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Biljartclub Gorredijk C2-B - De Friesche Club 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 10-01-2022 19:30:00 B2 1 14 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Dorpshuis Ma. 10-01-2022 19:30:00 B1 1 14 Lollum Waaxens - N-Joy 2 klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 11-01-2022 13:30:00 R3 1 10 Biljartvereniging De Stins - Biljartschool Sneek 4 klein
Friesche Club Di. 11-01-2022 19:30:00 C2 1 14 De Friesche Club 3 - De Friesche Club 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 11-01-2022 19:30:00 A 1 11 Biljartschool Sneek 8 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Biljartschool Sneek Di. 11-01-2022 19:30:00 B1 1 14 D.B.C. Sneek 3 - Jan Wiemers 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 11-01-2022 19:30:00 B1 1 14 Biljartclub De Bargebeck 2 - D.B.C. Sneek 2 klein
Francois Mingaud Di. 11-01-2022 19:30:00 A 1 11 Steenwijk 1 - Steenwijk 2 groot
Café Kromme Knilles Di. 11-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Biljartcentrum Akkrum - Biljartschool Sneek 2 klein
Britsenburgh Wo. 12-01-2022 13:30:00 R3 1 10 Britsum 2 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis Wo. 12-01-2022 13:30:00 R3 1 10 Nea Tocht 2 - Biljartclub Gorredijk klein
Cafe De Posthoorn Wo. 12-01-2022 19:00:00 C1 1 14 Dronrijp Harley Davidson - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 12-01-2022 19:30:00 C1 1 14 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartschool Sneek 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 12-01-2022 19:30:00 B1 1 14 N-Joy 1 - De Nostalgie 1 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 12-01-2022 19:30:00 B2 1 14 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 12-01-2022 19:30:00 B2 1 14 Biljartclub De Bargebeck 5 - De Trochstompers klein
Sportcafe Harmonie Wo. 12-01-2022 19:30:00 C3 1 14 Jan Wiemers 4 - Biljartvereniging Lekkum klein
De Herberch fan Nylan Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Lollum Waaxens 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 12-01-2022 19:30:00 C1 1 14 Biljartclub Gorredijk C1-B - Spider klein
Friesche Club Wo. 12-01-2022 19:30:00 C1 1 14 De Friesche Club 5 - Britsum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 12-01-2022 20:00:00 C3 1 14 Posthoorn Dronrijp - Nea Tocht klein
Dorpshuis Do. 13-01-2022 13:30:00 R3 1 10 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 6 klein
Dorpshuis Do. 13-01-2022 13:30:00 R3 1 10 Lollum Waaxens 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
Het Blauwe Pand Do. 13-01-2022 19:30:00 C1 1 14 Krul Woudsend 1 - Krul Woudsend 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 13-01-2022 19:30:00 A 1 11 Biljartschool Sneek 7 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Do. 13-01-2022 19:30:00 C3 1 14 Biljartschool Sneek 3 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cafe Den Nostalgie Do. 13-01-2022 19:30:00 B1 1 14 De Nostalgie 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Poolcentrum N-joy Do. 13-01-2022 19:30:00 B1 1 14 Cue Action - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Friesche Club Do. 13-01-2022 19:30:00 A 1 11 FC Land Transport - D.B.C. Sneek 1 groot
Sportcafe Harmonie Do. 13-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Jan Wiemers 2 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Friesche Club Vr. 14-01-2022 19:30:00 B2 1 14 De Friesche Club 6 - Posthoorn Dronrijp klein
Het Blauwe Pand Vr. 14-01-2022 19:30:00 C2 1 14 Krul Woudsend 3 - De Nostalgie 4 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 14-01-2022 19:30:00 C1 1 14 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 14-01-2022 19:30:00 B2 1 14 BC De Bosk - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 1 15 Nea Tocht - Biljartcentrum Akkrum klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 17-01-2022 19:30:00 B1 1 15 Biljartclub De Bargebeck 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
Biljartschool Sneek Ma. 17-01-2022 19:30:00 A 1 12 D.B.C. Sneek 1 - Biljartschool Sneek 8 groot
Dorpshuis Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 15 Lollum Waaxens 3 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Friesche Club Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 15 De Friesche Club 2 - Jan Wiemers 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 18-01-2022 19:30:00 B1 1 15 D.B.C. Sneek 2 - Cue Action klein
Biljartschool Sneek Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 1 15 Biljartschool Sneek 2 - Jan Wiemers 2 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 15 De Trochstompers - De Friesche Club 6 klein
Café Kromme Knilles Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 15 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Francois Mingaud Di. 18-01-2022 19:30:00 A 1 12 Steenwijk 2 - FC Land Transport groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 18-01-2022 19:30:00 B2 1 15 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartschool Sneek 6 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartschool Sneek 5 - Biljartvereniging De Stins klein
Dorpshuis Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Nea Tocht 1 - Nea Tocht 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartclub Gorredijk - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 19-01-2022 13:30:00 R3 1 11 Biljartschool Sneek 4 - Britsum 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 19-01-2022 19:30:00 B1 1 15 N-Joy 2 - N-Joy 1 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 19-01-2022 19:30:00 B1 1 15 Jan Wiemers 1 - Lollum Waaxens klein
Stadscafe De Smidte Wo. 19-01-2022 19:30:00 B2 1 15 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub De Bierhalle klein
Cafe De Posthoorn Wo. 19-01-2022 19:30:00 B2 1 15 Posthoorn Dronrijp - De Klameare klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 19-01-2022 19:30:00 C2 1 15 Biljartclub Gorredijk C2-A - Krul Woudsend 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 19-01-2022 19:30:00 B2 1 15 Biljartclub Gorredijk B2-A - BC De Bosk klein
Britsenburgh Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 15 Britsum - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
De Herberch fan Nylan Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 15 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - De Friesche Club 5 klein
Het Blauwe Pand Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 15 Krul Woudsend 2 - Dronrijp Harley Davidson klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 19-01-2022 19:30:00 C1 1 15 BV Noardeinde Workum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Friesche Club Wo. 19-01-2022 19:30:00 C3 1 15 De Friesche Club 4 - Biljartschool Sneek 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 20-01-2022 19:30:00 B1 1 15 De Nostalgie 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 20-01-2022 19:30:00 C2 1 15 De Nostalgie 4 - De Friesche Club 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 20-01-2022 19:30:00 A 1 12 Biljartclub De Bargebeck 6 - Biljartschool Sneek 7 groot
Dorpshuis Do. 20-01-2022 19:30:00 C3 1 15 Biljartvereniging Lekkum - Posthoorn Dronrijp klein
Friesche Club Do. 20-01-2022 19:30:00 A 1 12 De Friesche Club 7 - Steenwijk 1 groot
Biljartschool Sneek Vr. 21-01-2022 19:30:00 C1 1 15 Biljartschool Sneek 1 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Particulier Vr. 21-01-2022 19:30:00 C1 1 15 Biljartvereniging Kaldeklets - Krul Woudsend 1 klein
Friesche Club Vr. 21-01-2022 19:30:00 C2 1 15 De Friesche Club 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 21-01-2022 19:30:00 B1 1 15 BC De Bosk - De Nostalgie 2 klein
Particulier Vr. 21-01-2022 19:30:00 C3 1 15 Biljartvereniging Kaldeklets - Jan Wiemers 4 klein
Rockcafé Spider Ma. 24-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Spider - Biljartschool Sneek 1 klein
Dorpshuis Ma. 24-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Lollum Waaxens - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartclub De Bargebeck 4 - Posthoorn Dronrijp klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 25-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Biljartvereniging De Stins - Biljartschool Sneek 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 25-01-2022 19:30:00 B1 1 16 D.B.C. Sneek 3 - BC De Bosk klein
Café Kromme Knilles Di. 25-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Biljartcentrum Akkrum - Jan Wiemers 2 klein
Friesche Club Di. 25-01-2022 19:30:00 C2 1 16 De Friesche Club 3 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Biljartschool Sneek Di. 25-01-2022 19:30:00 A 1 13 Biljartschool Sneek 8 - FC Land Transport groot
Café Kromme Knilles Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 1 16 Biljartcentrum Akkrum - Biljartvereniging Lekkum klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 25-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Biljartclub De Bargebeck 2 - N-Joy 2 klein
Francois Mingaud Di. 25-01-2022 19:30:00 A 1 13 Steenwijk 1 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Britsenburgh Wo. 26-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Britsum 2 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 26-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Biljartschool Sneek 4 - Biljartschool Sneek 5 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 26-01-2022 19:00:00 C1 1 16 Dronrijp Harley Davidson - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Wo. 26-01-2022 19:30:00 C1 1 16 De Friesche Club 5 - Krul Woudsend 2 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - D.B.C. Sneek 2 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartclub De Bierhalle - Biljartcentrum Akkrum klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2 1 16 Biljartclub De Bargebeck 5 - Driebandenclub De Smidte klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 26-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Biljartclub Gorredijk C1-B - Britsum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2 1 16 De Klameare - De Trochstompers klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 26-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 1 16 Jan Wiemers 4 - De Friesche Club 4 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 16 N-Joy 1 - Jan Wiemers 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Biljartclub Gorredijk C2-B - De Friesche Club 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - De Nostalgie 4 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 26-01-2022 20:00:00 C3 1 16 Posthoorn Dronrijp - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Dorpshuis Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Lollum Waaxens 1 - Nea Tocht 1 klein
Dorpshuis Do. 27-01-2022 13:30:00 R3 1 12 Lollum Waaxens 2 - Biljartclub Gorredijk klein
Biljartschool Sneek Do. 27-01-2022 14:30:00 A 1 13 Biljartschool Sneek 7 - D.B.C. Sneek 1 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 27-01-2022 19:30:00 C3 1 16 De Nostalgie 5 - Nea Tocht klein
Friesche Club Do. 27-01-2022 19:30:00 A 1 13 De Friesche Club 7 - Steenwijk 2 groot
Het Blauwe Pand Do. 27-01-2022 19:30:00 C1 1 16 Krul Woudsend 1 - BV Noardeinde Workum klein
Poolcentrum N-joy Do. 27-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Cue Action - De Nostalgie 1 klein
Sportcafe Harmonie Do. 27-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Jan Wiemers 3 - Lollum Waaxens 3 klein
Friesche Club Vr. 28-01-2022 19:30:00 B2 1 16 De Friesche Club 6 - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Het Blauwe Pand Vr. 28-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Krul Woudsend 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 28-01-2022 19:30:00 B2 1 16 BC De Bosk - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Biljartschool Sneek Ma. 31-01-2022 19:30:00 A 1 14 D.B.C. Sneek 1 - Steenwijk 1 groot
Dorpshuis Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 1 17 Nea Tocht - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 17 De Friesche Club 2 - Biljartcentrum Akkrum klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 31-01-2022 19:30:00 B1 1 17 Biljartclub De Bargebeck 1 - N-Joy 1 klein
Francois Mingaud Di. 01-02-2022 19:30:00 A 1 14 Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 8 groot
Biljartschool Sneek Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 1 17 Biljartschool Sneek 2 - De Friesche Club 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Biljartclub De Bargebeck 3 - De Klameare klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 01-02-2022 19:30:00 B2 1 17 De Trochstompers - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartclub De Bierhalle klein
Friesche Club Wo. 02-02-2022 19:30:00 C3 1 17 De Friesche Club 4 - Posthoorn Dronrijp klein
Sportcafe Harmonie Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 17 Jan Wiemers 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Driebandenclub De Smidte - De Friesche Club 6 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 17 N-Joy 2 - Cue Action klein
Cafe De Posthoorn Wo. 02-02-2022 19:30:00 B2 1 17 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 BV Noardeinde Workum - Dronrijp Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Britsenburgh Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Britsum - Spider klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 02-02-2022 19:30:00 C2 1 17 Biljartclub Gorredijk C2-A - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Het Blauwe Pand Wo. 02-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Krul Woudsend 2 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 03-02-2022 19:30:00 A 1 14 Biljartclub De Bargebeck 6 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 1 17 Biljartschool Sneek 3 - Jan Wiemers 4 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 03-02-2022 19:30:00 C2 1 17 De Nostalgie 4 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Dorpshuis Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 1 17 Biljartvereniging Lekkum - De Nostalgie 5 klein
Sportcafe Harmonie Do. 03-02-2022 19:30:00 C2 1 17 Jan Wiemers 2 - Krul Woudsend 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 03-02-2022 19:30:00 B1 1 17 De Nostalgie 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 03-02-2022 19:30:00 B1 1 17 De Nostalgie 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Friesche Club Do. 03-02-2022 19:30:00 A 1 14 FC Land Transport - Biljartschool Sneek 7 groot
De Herberch fan Nylan Vr. 04-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Krul Woudsend 1 klein
Friesche Club Vr. 04-02-2022 19:30:00 C2 1 17 De Friesche Club 1 - Jan Wiemers 3 klein
Particulier Vr. 04-02-2022 19:30:00 C3 1 17 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 04-02-2022 19:30:00 B1 1 17 BC De Bosk - Lollum Waaxens klein
Particulier Vr. 04-02-2022 19:30:00 C1 1 17 Biljartvereniging Kaldeklets - De Friesche Club 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2 1 18 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Rockcafé Spider Ma. 07-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Spider - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Biljartschool Sneek Ma. 07-02-2022 19:30:00 A 1 15 D.B.C. Sneek 1 - De Friesche Club 7 groot
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 1 18 BV Noardeinde Workum - Biljartvereniging Lekkum klein
Friesche Club Ma. 07-02-2022 19:30:00 C2 1 18 De Friesche Club 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Dorpshuis Ma. 07-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Lollum Waaxens - De Nostalgie 2 klein
Biljartschool Sneek Di. 08-02-2022 19:30:00 A 1 15 Biljartschool Sneek 8 - Biljartschool Sneek 7 groot
Café Kromme Knilles Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Biljartcentrum Akkrum - Krul Woudsend 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 08-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Biljartclub De Bargebeck 2 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Café Kromme Knilles Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 18 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Biljartclub Gorredijk C2-B - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 08-02-2022 19:30:00 B2 1 18 Biljartclub Gorredijk B2-A - De Trochstompers klein
Biljartschool Sneek Di. 08-02-2022 19:30:00 B1 1 18 D.B.C. Sneek 2 - De Nostalgie 1 klein
Friesche Club Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 18 De Friesche Club 3 - Jan Wiemers 2 klein
Dorpshuis Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Nea Tocht 2 - Lollum Waaxens 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Biljartclub Gorredijk - Biljartvereniging De Stins klein
Dorpshuis Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Nea Tocht 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Biljartschool Sneek 6 - Biljartschool Sneek 4 klein
Biljartschool Sneek Wo. 09-02-2022 13:30:00 R3 1 13 Biljartschool Sneek 5 - Britsum 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-02-2022 19:00:00 C1 1 18 Dronrijp Harley Davidson - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 09-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Biljartclub Gorredijk C1-B - Krul Woudsend 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Wo. 09-02-2022 19:30:00 C1 1 18 De Friesche Club 5 - BV Noardeinde Workum klein
De Herberch fan Nylan Wo. 09-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - N-Joy 2 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 09-02-2022 19:30:00 B1 1 18 N-Joy 1 - BC De Bosk klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 09-02-2022 19:30:00 B2 1 18 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Kultuerhus Klameare Wo. 09-02-2022 19:30:00 B2 1 18 De Klameare - Driebandenclub De Smidte klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-02-2022 20:00:00 C3 1 18 Posthoorn Dronrijp - Biljartschool Sneek 3 klein
Poolcentrum N-joy Do. 10-02-2022 19:30:00 B1 1 18 Cue Action - Jan Wiemers 1 klein
Sportcafe Harmonie Do. 10-02-2022 19:30:00 C2 1 18 Jan Wiemers 3 - De Nostalgie 4 klein
Friesche Club Do. 10-02-2022 19:30:00 A 1 15 FC Land Transport - Steenwijk 1 groot
Zalencentrum Sint Nyk Do. 10-02-2022 19:30:00 A 1 15 Biljartclub De Bargebeck 6 - Steenwijk 2 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 10-02-2022 19:30:00 C3 1 18 De Nostalgie 5 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Biljartschool Sneek Vr. 11-02-2022 19:30:00 C1 1 18 Biljartschool Sneek 1 - Britsum klein
Friesche Club Vr. 11-02-2022 19:30:00 B2 1 18 De Friesche Club 6 - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 11-02-2022 19:30:00 B2 1 18 BC De Bosk - Biljartclub De Bierhalle klein
Dorpshuis Ma. 14-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Lollum Waaxens 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 14-02-2022 19:30:00 B1 1 19 Biljartclub De Bargebeck 1 - Cue Action klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 15-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Biljartvereniging De Stins - Nea Tocht 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Café Kromme Knilles Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartcentrum Akkrum - De Klameare klein
Francois Mingaud Di. 15-02-2022 19:30:00 A 1 16 Steenwijk 1 - Biljartschool Sneek 8 groot
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 15-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartclub Gorredijk B2-B - De Friesche Club 6 klein
Biljartschool Sneek Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Biljartschool Sneek 2 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Biljartschool Sneek Di. 15-02-2022 19:30:00 B1 1 19 D.B.C. Sneek 3 - Lollum Waaxens klein
Francois Mingaud Di. 15-02-2022 19:30:00 A 1 16 Steenwijk 2 - Biljartschool Sneek 7 groot
Britsenburgh Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Britsum 2 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Biljartschool Sneek 5 - Biljartschool Sneek 6 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Biljartschool Sneek 4 - Biljartclub Gorredijk klein
Stadscafe De Smidte Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Driebandenclub De Smidte - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Friesche Club Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 19 De Friesche Club 4 - De Nostalgie 5 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2 1 19 Posthoorn Dronrijp - BC De Bosk klein
Poolcentrum N-joy Wo. 16-02-2022 19:30:00 B1 1 19 N-Joy 2 - D.B.C. Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Biljartclub Gorredijk C2-A - Jan Wiemers 3 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 19 Jan Wiemers 4 - Posthoorn Dronrijp klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Biljartschool Sneek 1 klein
Het Blauwe Pand Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Krul Woudsend 2 - Spider klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 16-02-2022 19:30:00 C1 1 19 BV Noardeinde Workum - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Sportcafe Harmonie Wo. 16-02-2022 20:00:00 B1 1 19 Jan Wiemers 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Dorpshuis Do. 17-02-2022 13:30:00 R3 1 14 Lollum Waaxens 2 - Nea Tocht 2 klein
Friesche Club Do. 17-02-2022 19:30:00 A 1 16 De Friesche Club 7 - FC Land Transport groot
Sportcafe Harmonie Do. 17-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Jan Wiemers 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-02-2022 19:30:00 B1 1 19 De Nostalgie 2 - N-Joy 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 17-02-2022 19:30:00 A 1 16 Biljartclub De Bargebeck 6 - D.B.C. Sneek 1 groot
Het Blauwe Pand Do. 17-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Krul Woudsend 1 - Dronrijp Harley Davidson klein
Biljartschool Sneek Do. 17-02-2022 19:30:00 C3 1 19 Biljartschool Sneek 3 - Biljartcentrum Akkrum klein
Friesche Club Vr. 18-02-2022 19:30:00 C2 1 19 De Friesche Club 1 - De Friesche Club 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 18-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - De Friesche Club 5 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 18-02-2022 19:30:00 B1 1 19 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Particulier Vr. 18-02-2022 19:30:00 C1 1 19 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Particulier Vr. 18-02-2022 19:30:00 C3 1 19 Biljartvereniging Kaldeklets - BV Noardeinde Workum klein
Het Blauwe Pand Vr. 18-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Krul Woudsend 3 - De Friesche Club 3 klein
Dorpshuis Ma. 21-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Lollum Waaxens 3 - De Friesche Club 1 klein
Rockcafé Spider Ma. 21-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Spider - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Friesche Club Ma. 21-02-2022 19:30:00 C2 1 20 De Friesche Club 2 - De Nostalgie 4 klein
Biljartschool Sneek Ma. 21-02-2022 19:30:00 A 1 17 D.B.C. Sneek 1 - Steenwijk 2 groot
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 21-02-2022 19:30:00 C3 1 20 BV Noardeinde Workum - De Friesche Club 4 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 21-02-2022 19:30:00 B2 1 20 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
Biljartschool Sneek Di. 22-02-2022 19:30:00 A 1 17 Biljartschool Sneek 8 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 22-02-2022 19:30:00 B1 1 20 D.B.C. Sneek 2 - Jan Wiemers 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 22-02-2022 19:30:00 B2 1 20 Biljartclub Gorredijk B2-A - Driebandenclub De Smidte klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 22-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Biljartclub De Bargebeck 2 - De Nostalgie 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 22-02-2022 19:30:00 C3 1 20 Biljartcentrum Akkrum - Jan Wiemers 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 22-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Biljartclub Gorredijk C2-B - Jan Wiemers 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 22-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Biljartcentrum Akkrum - De Friesche Club 3 klein
Dorpshuis Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Nea Tocht 2 - Biljartvereniging De Stins klein
Dorpshuis Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Biljartclub Gorredijk - Biljartschool Sneek 5 klein
Biljartschool Sneek Wo. 23-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Biljartschool Sneek 6 - Britsum 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Biljartclub Gorredijk C1-B - BV Noardeinde Workum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 23-02-2022 19:30:00 B2 1 20 Posthoorn Dronrijp - De Trochstompers klein
Kultuerhus Klameare Wo. 23-02-2022 19:30:00 B2 1 20 De Klameare - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Krul Woudsend 3 klein
Friesche Club Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 De Friesche Club 5 - Krul Woudsend 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 23-02-2022 19:30:00 B1 1 20 N-Joy 1 - D.B.C. Sneek 3 klein
Britsenburgh Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Britsum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Dorpshuis Do. 24-02-2022 13:30:00 R3 1 15 Lollum Waaxens 1 - Lollum Waaxens 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 24-02-2022 19:30:00 B1 1 20 De Nostalgie 1 - N-Joy 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 24-02-2022 19:30:00 A 1 17 Biljartschool Sneek 7 - Steenwijk 1 groot
Poolcentrum N-joy Do. 24-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Cue Action - BC De Bosk klein
Cafe Den Nostalgie Do. 24-02-2022 19:30:00 C3 1 20 De Nostalgie 5 - Biljartschool Sneek 3 klein
Friesche Club Do. 24-02-2022 19:30:00 A 1 17 FC Land Transport - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Sportcafe Harmonie Do. 24-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Jan Wiemers 3 - Biljartschool Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Vr. 25-02-2022 19:30:00 C1 1 20 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 2 klein
Friesche Club Vr. 25-02-2022 19:30:00 B2 1 20 De Friesche Club 6 - Biljartclub De Bierhalle klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 25-02-2022 19:30:00 B2 1 20 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Biljartschool Sneek Ma. 07-03-2022 19:30:00 A 1 18 D.B.C. Sneek 1 - FC Land Transport groot
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 07-03-2022 19:30:00 B1 1 21 Biljartclub De Bargebeck 1 - D.B.C. Sneek 2 klein
Dorpshuis Ma. 07-03-2022 19:30:00 B1 1 21 Lollum Waaxens - N-Joy 1 klein
Biljartschool Sneek Di. 08-03-2022 19:30:00 B1 1 21 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Friesche Club Di. 08-03-2022 19:30:00 C2 1 21 De Friesche Club 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub Gorredijk B2-B - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Café Kromme Knilles Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Francois Mingaud Di. 08-03-2022 19:30:00 A 1 18 Steenwijk 2 - Steenwijk 1 groot
Zalencentrum Sint Nyk Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub De Bargebeck 3 - Posthoorn Dronrijp klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 08-03-2022 19:30:00 B2 1 21 De Trochstompers - BC De Bosk klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-03-2022 19:00:00 C1 1 21 Dronrijp Harley Davidson - De Friesche Club 5 klein
Het Blauwe Pand Wo. 09-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Krul Woudsend 2 - Britsum klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 09-03-2022 19:30:00 C1 1 21 BV Noardeinde Workum - Spider klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub De Bierhalle - De Klameare klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2 1 21 Biljartclub De Bargebeck 5 - De Friesche Club 6 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 09-03-2022 19:30:00 C2 1 21 Biljartclub Gorredijk C2-A - De Friesche Club 2 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 09-03-2022 19:30:00 C3 1 21 Jan Wiemers 4 - De Nostalgie 5 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 09-03-2022 20:00:00 C3 1 21 Posthoorn Dronrijp - Biljartcentrum Akkrum klein
Sportcafe Harmonie Wo. 09-03-2022 20:00:00 B1 1 21 Jan Wiemers 1 - De Nostalgie 1 klein
Sportcafe Harmonie Do. 10-03-2022 19:30:00 C2 1 21 Jan Wiemers 2 - Jan Wiemers 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 10-03-2022 19:30:00 B1 1 21 De Nostalgie 2 - Cue Action klein
Het Blauwe Pand Do. 10-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Krul Woudsend 1 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 10-03-2022 19:30:00 A 1 18 Biljartclub De Bargebeck 6 - Biljartschool Sneek 8 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 10-03-2022 19:30:00 C2 1 21 De Nostalgie 4 - Lollum Waaxens 3 klein
Biljartschool Sneek Do. 10-03-2022 19:30:00 C3 1 21 Biljartschool Sneek 3 - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Do. 10-03-2022 19:30:00 A 1 18 De Friesche Club 7 - Biljartschool Sneek 7 groot
Friesche Club Vr. 11-03-2022 19:30:00 C2 1 21 De Friesche Club 1 - Biljartcentrum Akkrum klein
Het Blauwe Pand Vr. 11-03-2022 19:30:00 C2 1 21 Krul Woudsend 3 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Particulier Vr. 11-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartschool Sneek 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 11-03-2022 19:30:00 B1 1 21 BC De Bosk - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 11-03-2022 19:30:00 C1 1 21 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 1 22 BV Noardeinde Workum - Jan Wiemers 4 klein
Dorpshuis Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 1 22 Nea Tocht - Biljartvereniging Lekkum klein
Dorpshuis Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Lollum Waaxens 3 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Rockcafé Spider Ma. 14-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Spider - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Friesche Club Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 1 22 De Friesche Club 2 - Biljartschool Sneek 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2 1 22 Biljartclub De Bargebeck 4 - Biljartclub De Bierhalle klein
Stichting Welzijn Ouderen (SWO) Di. 15-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartvereniging De Stins - Lollum Waaxens 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 22 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Biljartclub De Bargebeck 2 - Lollum Waaxens klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 15-03-2022 19:30:00 B2 1 22 De Trochstompers - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Francois Mingaud Di. 15-03-2022 19:30:00 A 1 19 Steenwijk 1 - De Friesche Club 7 groot
Café Kromme Knilles Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Biljartclub Gorredijk C2-B - De Friesche Club 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 15-03-2022 19:30:00 B1 1 22 D.B.C. Sneek 2 - BC De Bosk klein
Biljartschool Sneek Di. 15-03-2022 19:30:00 A 1 19 Biljartschool Sneek 8 - D.B.C. Sneek 1 groot
Biljartschool Sneek Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartschool Sneek 5 - Nea Tocht 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartschool Sneek 4 - Nea Tocht 2 klein
Britsenburgh Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Britsum 2 - Lollum Waaxens 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 16-03-2022 13:30:00 R3 1 16 Biljartschool Sneek 6 - Biljartclub Gorredijk klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Krul Woudsend 2 klein
Kultuerhus Klameare Wo. 16-03-2022 19:30:00 B2 1 22 De Klameare - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 16-03-2022 19:30:00 B1 1 22 N-Joy 2 - Jan Wiemers 1 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 16-03-2022 19:30:00 B2 1 22 Posthoorn Dronrijp - Driebandenclub De Smidte klein
De Herberch fan Nylan Wo. 16-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - De Nostalgie 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartclub Gorredijk C1-B - Krul Woudsend 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartclub Gorredijk C1-A - Dronrijp Harley Davidson klein
Britsenburgh Wo. 16-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Britsum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Biljartschool Sneek Do. 17-03-2022 19:30:00 A 1 19 Biljartschool Sneek 7 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Cafe Den Nostalgie Do. 17-03-2022 19:30:00 C3 1 22 De Nostalgie 5 - Posthoorn Dronrijp klein
Poolcentrum N-joy Do. 17-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Cue Action - D.B.C. Sneek 3 klein
Sportcafe Harmonie Do. 17-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Jan Wiemers 3 - Krul Woudsend 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 17-03-2022 19:30:00 B1 1 22 De Nostalgie 1 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Friesche Club Do. 17-03-2022 19:30:00 A 1 19 FC Land Transport - Steenwijk 2 groot
Biljartschool Sneek Vr. 18-03-2022 19:30:00 C1 1 22 Biljartschool Sneek 1 - BV Noardeinde Workum klein
Friesche Club Vr. 18-03-2022 19:30:00 C2 1 22 De Friesche Club 1 - De Nostalgie 4 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 18-03-2022 19:30:00 B2 1 22 BC De Bosk - De Friesche Club 6 klein
Dorpshuis Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 23 Lollum Waaxens - Cue Action klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 21-03-2022 19:30:00 B1 1 23 Biljartclub De Bargebeck 1 - N-Joy 2 klein
Biljartschool Sneek Ma. 21-03-2022 19:30:00 A 1 20 D.B.C. Sneek 1 - Biljartschool Sneek 7 groot
Friesche Club Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 1 23 De Friesche Club 3 - Jan Wiemers 3 klein
Francois Mingaud Di. 22-03-2022 19:30:00 A 1 20 Steenwijk 2 - De Friesche Club 7 groot
Biljartschool Sneek Di. 22-03-2022 19:30:00 B1 1 23 D.B.C. Sneek 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Biljartschool Sneek Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Biljartschool Sneek 2 - Lollum Waaxens 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Biljartcentrum Akkrum - Posthoorn Dronrijp klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 22-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Biljartclub De Bargebeck 3 - BC De Bosk klein
Café Kromme Knilles Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 1 23 Biljartcentrum Akkrum - De Nostalgie 5 klein
Dorpshuis Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Nea Tocht 1 - Biljartschool Sneek 6 klein
Dorpshuis Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Nea Tocht 2 - Biljartschool Sneek 5 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Biljartclub Gorredijk - Britsum 2 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 23-03-2022 19:00:00 C1 1 23 Dronrijp Harley Davidson - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Stadscafe De Smidte Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Driebandenclub De Smidte - De Trochstompers klein
Friesche Club Wo. 23-03-2022 19:30:00 C1 1 23 De Friesche Club 5 - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Biljartclub Gorredijk C2-A - De Friesche Club 1 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Biljartclub De Bierhalle - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Poolcentrum N-joy Wo. 23-03-2022 19:30:00 B1 1 23 N-Joy 1 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Zalencentrum Sint Nyk Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2 1 23 Biljartclub De Bargebeck 5 - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 23-03-2022 19:30:00 C1 1 23 BV Noardeinde Workum - Britsum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 23-03-2022 20:00:00 C3 1 23 Posthoorn Dronrijp - BV Noardeinde Workum klein
Dorpshuis Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Lollum Waaxens 2 - Biljartvereniging De Stins klein
Dorpshuis Do. 24-03-2022 13:30:00 R3 1 17 Lollum Waaxens 1 - Biljartschool Sneek 4 klein
Het Blauwe Pand Do. 24-03-2022 19:30:00 C1 1 23 Krul Woudsend 1 - Spider klein
Cafe Den Nostalgie Do. 24-03-2022 19:30:00 C2 1 23 De Nostalgie 4 - Biljartcentrum Akkrum klein
Zalencentrum Sint Nyk Do. 24-03-2022 19:30:00 A 1 20 Biljartclub De Bargebeck 6 - Steenwijk 1 groot
Friesche Club Do. 24-03-2022 19:30:00 A 1 20 FC Land Transport - Biljartschool Sneek 8 groot
Sportcafe Harmonie Do. 24-03-2022 19:30:00 C2 1 23 Jan Wiemers 2 - De Friesche Club 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 24-03-2022 19:30:00 B1 1 23 De Nostalgie 2 - D.B.C. Sneek 2 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 25-03-2022 19:30:00 C1 1 23 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartschool Sneek 1 klein
Particulier Vr. 25-03-2022 19:30:00 C3 1 23 Biljartvereniging Kaldeklets - Nea Tocht klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 25-03-2022 19:30:00 B1 1 23 BC De Bosk - De Nostalgie 1 klein
Particulier Vr. 25-03-2022 19:30:00 C1 1 23 Biljartvereniging Kaldeklets - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Friesche Club Vr. 25-03-2022 19:30:00 B2 1 23 De Friesche Club 6 - De Klameare klein
Dorpshuis Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Nea Tocht - De Friesche Club 4 klein
Friesche Club Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 24 De Friesche Club 2 - Krul Woudsend 3 klein
Rockcafé Spider Ma. 28-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Spider - Dronrijp Harley Davidson klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2 1 24 Biljartclub De Bargebeck 4 - De Friesche Club 6 klein
Bar/sociëteit Noardeinde Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 1 24 BV Noardeinde Workum - Biljartcentrum Akkrum klein
Dorpshuis Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 1 24 Lollum Waaxens 3 - Jan Wiemers 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 24 Biljartclub Gorredijk B2-A - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 24 Biljartclub De Bargebeck 3 - Driebandenclub De Smidte klein
Café Kromme Knilles Di. 29-03-2022 19:30:00 C2 1 24 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub Gorredijk C2-B klein
Biljartschool Sneek Di. 29-03-2022 19:30:00 A 1 21 Biljartschool Sneek 8 - Steenwijk 2 groot
Francois Mingaud Di. 29-03-2022 19:30:00 A 1 21 Steenwijk 1 - D.B.C. Sneek 1 groot
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 29-03-2022 19:30:00 B2 1 24 De Trochstompers - Biljartcentrum Akkrum klein
Biljartschool Sneek Di. 29-03-2022 19:30:00 B1 1 24 D.B.C. Sneek 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartschool Sneek 6 - Nea Tocht 2 klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartschool Sneek 5 - Lollum Waaxens 1 klein
Biljartschool Sneek Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartschool Sneek 4 - Lollum Waaxens 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Biljartclub Gorredijk - Nea Tocht 1 klein
Britsenburgh Wo. 30-03-2022 13:30:00 R3 1 18 Britsum 2 - Biljartvereniging De Stins klein
De Herberch fan Nylan Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - BV Noardeinde Workum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 30-03-2022 19:30:00 B2 1 24 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
De Herberch fan Nylan Wo. 30-03-2022 19:30:00 B1 1 24 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Lollum Waaxens klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Biljartclub Gorredijk C1-B - De Friesche Club 5 klein
Het Blauwe Pand Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Krul Woudsend 2 - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Britsenburgh Wo. 30-03-2022 19:30:00 C1 1 24 Britsum - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 30-03-2022 19:30:00 B1 1 24 Jan Wiemers 1 - Biljartclub De Bargebeck 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 30-03-2022 19:30:00 B1 1 24 N-Joy 2 - BC De Bosk klein
Biljartschool Sneek Do. 31-03-2022 19:30:00 A 1 21 Biljartschool Sneek 7 - FC Land Transport groot
Sportcafe Harmonie Do. 31-03-2022 19:30:00 C2 1 24 Jan Wiemers 3 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Dorpshuis Do. 31-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Biljartvereniging Lekkum - Biljartvereniging Kaldeklets klein
Cafe Den Nostalgie Do. 31-03-2022 19:30:00 B1 1 24 De Nostalgie 1 - De Nostalgie 2 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 31-03-2022 19:30:00 C2 1 24 De Nostalgie 4 - Biljartclub Gorredijk C2-A klein
Poolcentrum N-joy Do. 31-03-2022 19:30:00 B1 1 24 Cue Action - N-Joy 1 klein
Friesche Club Do. 31-03-2022 19:30:00 A 1 21 De Friesche Club 7 - Biljartclub De Bargebeck 6 groot
Friesche Club Vr. 01-04-2022 19:30:00 C2 1 24 De Friesche Club 1 - Biljartschool Sneek 2 klein
Biljartschool Sneek Vr. 01-04-2022 19:30:00 C1 1 24 Biljartschool Sneek 1 - Krul Woudsend 1 klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 01-04-2022 19:30:00 B2 1 24 BC De Bosk - De Klameare klein
Dorpshuis Ma. 04-04-2022 19:30:00 B1 1 25 Lollum Waaxens - D.B.C. Sneek 2 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Biljartclub Gorredijk C2-B - Jan Wiemers 3 klein
Biljartschool Sneek Di. 05-04-2022 19:30:00 B1 1 25 D.B.C. Sneek 3 - De Nostalgie 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 05-04-2022 19:30:00 B1 1 25 Biljartclub De Bargebeck 2 - Cue Action klein
Biljartschool Sneek Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Biljartschool Sneek 2 - De Nostalgie 4 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 25 Biljartclub Gorredijk B2-B - De Trochstompers klein
Friesche Club Di. 05-04-2022 19:30:00 C2 1 25 De Friesche Club 3 - De Friesche Club 2 klein
Café Kromme Knilles Di. 05-04-2022 19:30:00 B2 1 25 Biljartcentrum Akkrum - Biljartclub De Bargebeck 3 klein
Cafe De Posthoorn Wo. 06-04-2022 19:00:00 C1 1 25 Dronrijp Harley Davidson - Biljartschool Sneek 1 klein
Friesche Club Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 25 De Friesche Club 5 - Spider klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Biljartclub Gorredijk C2-A - Biljartcentrum Akkrum klein
Poolcentrum N-joy Wo. 06-04-2022 19:30:00 B1 1 25 N-Joy 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 06-04-2022 19:30:00 B2 1 25 Driebandenclub De Smidte - BC De Bosk klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 25 Biljartclub Gorredijk C1-A - Biljartclub Gorredijk C1-B klein
Friesche Club Wo. 06-04-2022 19:30:00 C3 1 25 De Friesche Club 4 - Biljartvereniging Lekkum klein
Kultuerhus Klameare Wo. 06-04-2022 19:30:00 B2 1 25 De Klameare - Biljartclub De Bargebeck 4 klein
CAFE DE BIERHALLE Wo. 06-04-2022 19:30:00 B2 1 25 Biljartclub De Bierhalle - Posthoorn Dronrijp klein
Bar/sociëteit Noardeinde Wo. 06-04-2022 19:30:00 C1 1 25 BV Noardeinde Workum - Krul Woudsend 2 klein
Het Blauwe Pand Do. 07-04-2022 19:30:00 C1 1 25 Krul Woudsend 1 - Britsum klein
Cafe Den Nostalgie Do. 07-04-2022 19:30:00 C3 1 25 De Nostalgie 5 - BV Noardeinde Workum klein
Cafe Den Nostalgie Do. 07-04-2022 19:30:00 B1 1 25 De Nostalgie 2 - N-Joy 2 klein
Biljartschool Sneek Do. 07-04-2022 19:30:00 C3 1 25 Biljartschool Sneek 3 - Nea Tocht klein
Sportcafe Harmonie Do. 07-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Jan Wiemers 2 - De Friesche Club 1 klein
Het Blauwe Pand Vr. 08-04-2022 19:30:00 C2 1 25 Krul Woudsend 3 - Lollum Waaxens 3 klein
De Herberch fan Nylan Vr. 08-04-2022 19:30:00 C1 1 25 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 klein
Friesche Club Vr. 08-04-2022 19:30:00 B2 1 25 De Friesche Club 6 - Biljartclub Gorredijk B2-A klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 08-04-2022 19:30:00 B1 1 25 BC De Bosk - Jan Wiemers 1 klein
Dorpshuis Ma. 11-04-2022 19:30:00 C3 1 26 Nea Tocht - Jan Wiemers 4 klein
Rockcafé Spider Ma. 11-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Spider - Biljartclub Gorredijk C1-A klein
Friesche Club Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 26 De Friesche Club 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 3 klein
Zalencentrum Sint Nyk Ma. 11-04-2022 19:30:00 B1 1 26 Biljartclub De Bargebeck 1 - BC De Bosk klein
Dorpshuis Ma. 11-04-2022 19:30:00 C2 1 26 Lollum Waaxens 3 - De Friesche Club 3 klein
Café Kromme Knilles Di. 12-04-2022 19:30:00 C2 1 26 Biljartcentrum Akkrum - Jan Wiemers 3 klein
Multifunctioneel Centrum de Wier Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 26 De Trochstompers - Biljartclub De Bierhalle klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 26 Biljartclub Gorredijk B2-A - De Klameare klein
Biljartschool Sneek Di. 12-04-2022 19:30:00 B1 1 26 D.B.C. Sneek 2 - N-Joy 1 klein
Zalencentrum Sint Nyk Di. 12-04-2022 19:30:00 B2 1 26 Biljartclub De Bargebeck 3 - Biljartclub Gorredijk B2-B klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Wo. 13-04-2022 19:30:00 C2 1 26 Biljartclub Gorredijk C2-A - Biljartschool Sneek 2 klein
Stadscafe De Smidte Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 1 26 Driebandenclub De Smidte - Biljartcentrum Akkrum klein
Cafe De Posthoorn Wo. 13-04-2022 19:30:00 B2 1 26 Posthoorn Dronrijp - Biljartclub De Bargebeck 5 klein
De Herberch fan Nylan Wo. 13-04-2022 19:30:00 B1 1 26 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 4 - Biljartclub De Bargebeck 2 klein
Britsenburgh Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Britsum - Dronrijp Harley Davidson klein
De Herberch fan Nylan Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 2 - Krul Woudsend 1 klein
Poolcentrum N-joy Wo. 13-04-2022 19:30:00 B1 1 26 N-Joy 2 - D.B.C. Sneek 3 klein
Sportcafe Harmonie Wo. 13-04-2022 19:30:00 B1 1 26 Jan Wiemers 1 - De Nostalgie 2 klein
Het Blauwe Pand Wo. 13-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Krul Woudsend 2 - Biljartclub De Herberch Fan Nijlan 1 klein
Dorpshuis Do. 14-04-2022 19:30:00 C3 1 26 Biljartvereniging Lekkum - Biljartschool Sneek 3 klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-04-2022 19:30:00 B1 1 26 De Nostalgie 1 - Lollum Waaxens klein
Cafe Den Nostalgie Do. 14-04-2022 19:30:00 C2 1 26 De Nostalgie 4 - Jan Wiemers 2 klein
Friesche Club Vr. 15-04-2022 19:30:00 C2 1 26 De Friesche Club 1 - Krul Woudsend 3 klein
Particulier Vr. 15-04-2022 19:30:00 C3 1 26 Biljartvereniging Kaldeklets - De Friesche Club 4 klein
Biljartschool Sneek Vr. 15-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Biljartschool Sneek 1 - De Friesche Club 5 klein
Particulier Vr. 15-04-2022 19:30:00 C1 1 26 Biljartvereniging Kaldeklets - BV Noardeinde Workum klein
Dorpshuis De Bosk Vr. 15-04-2022 19:30:00 B2 1 26 BC De Bosk - Biljartclub De Bargebeck 4 klein