Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Meiboom Ma. 13-09-2021 13:00:00 L3 1 1 Han Traas Kzn - Hans Aantjes klein
Waarde Di. 14-09-2021 13:00:00 L3 1 1 Johan de Regt - Cees Rijk klein
Trefpunt Ma. 27-09-2021 13:00:00 L2 1 2 Johan de Punder - Jan Blok klein
Trefpunt Ma. 27-09-2021 13:00:00 L2 1 2 Gerard Peerdeman - Aad Buitelaar klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 12-10-2021 13:00:00 L5 1 3 Andrea Philipse - Kees van den Boomgaard klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 12-10-2021 13:00:00 L2 1 3 Joost van de Griek - Aad Buitelaar klein
Wijkcentrum De Ligthart Di. 26-10-2021 13:00:00 L3 1 4 Cees van Gessel - Piet de Jonge klein
De Spinne Ma. 08-11-2021 13:00:00 L5 1 5 Andrea Philipse - Hans de Nooijer klein
De Spinne Ma. 08-11-2021 13:00:00 L4 1 5 Jan Weststrate - Jan Lobbezoo klein
Waarde Di. 09-11-2021 13:00:00 L3 1 5 Peter Minderhoud - Hans Aantjes klein
s Lands Welvaren Ma. 22-11-2021 13:00:00 L3 1 6 Piet de Winter - Ferdinand Impens klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L3 1 7 Jan Rentmeester - Piet de Winter klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L3 1 7 Co Riedijk - Han Traas Kzn klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L3 1 7 Piet de Jonge - Johan de Regt klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L4 1 7 John Jansen - Jean van den Boom klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L2 1 7 Jan Blok - Lee Nguyen klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L2 1 7 Aad Buitelaar - Simon op `t Hof klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L5 1 7 Rinus Eckhardt - Leo Peeters klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L2 1 7 Jan Steenbakker - Cees Delzenne klein
De Meiboom Ma. 06-12-2021 13:00:00 L5 1 7 Rinus Kriekaard - Addy Eckel - v.d. Pas klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L2 1 7 Frans Cobben - Gerard Peerdeman klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L2 1 7 Jo Adriaanse - Jos van Oorschot klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L5 1 7 Kees van den Boomgaard - Jan Korstanje klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L4 1 7 Wil van de Water - Wim Geijs klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L4 1 7 Ko de Jonge - Jan Lobbezoo klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L5 1 7 Bram Schuit - Hans de Nooijer klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L3 1 7 Peter Minderhoud - Cees Rijk klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L3 1 7 Hans Aantjes - Rinus Schouwenaar klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L3 1 7 Cees van Gessel - Ferdinand Impens klein
Moerplein Di. 07-12-2021 13:00:00 L2 1 7 Johan de Punder - Harrie Koopmans klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 16-12-2021 13:15:00 L1 1 10 T.O.G. - Heinkenszand 2 klein
De Spinne Wo. 12-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Goese Polder 2 - Heinkenszand 1 klein
Erasmusflat Wo. 12-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Erasmus - Ovezande 1 klein
Wilhelminahuis Wo. 12-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Wilhelminahuis 1 - Goese Polder 1 klein
Waarde Wo. 12-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Waarde - Kwadendamme 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 12-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Senioren Biljart Sport Pub 2 - `s-Heerenhoek 2 klein
Trefpunt Wo. 12-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Ovezande 2 - Rilland 2 klein
Luctor et Emergo Do. 13-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Rilland 1 - Wemeldinge klein
Dijkstede Do. 13-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Heinkenszand 2 - Yerseke klein
Wijkcentrum De Ligthart Do. 13-01-2022 13:15:00 L1 1 14 De Ligthart - Wilhelminahuis 2 klein
Vorsvliet Do. 13-01-2022 13:15:00 L1 1 14 `s-Gravenpolder - Cleyenborch klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 13-01-2022 13:15:00 L1 1 14 T.O.G. - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Dijkstede Vr. 14-01-2022 13:15:00 L1 1 14 Heinkenszand 3 - Kwadendamme 2 klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L2 1 8 Frans Cobben - Joost van de Griek klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L2 1 8 Simon op `t Hof - Jan Blok klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L2 1 8 Jo Adriaanse - Gerard Peerdeman klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L3 1 8 Co Riedijk - Ferdinand Impens klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L2 1 8 Aad Buitelaar - Cees Delzenne klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L4 1 8 Jan Lobbezoo - Wil van de Water klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L3 1 8 Cees Rijk - Rinus Schouwenaar klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L4 1 8 Jaap Smit - Kees van Geel klein
s Lands Welvaren Ma. 17-01-2022 13:00:00 L4 1 8 Ko de Jonge - Jean van den Boom klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L3 1 8 Cees van Gessel - Jan Rentmeester klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L3 1 8 Adrie Lobbezoo - Piet de Winter klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L3 1 8 Piet de Jonge - Han Traas Kzn klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L3 1 8 Johan de Regt - Peter Minderhoud klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L2 1 8 Lee Nguyen - Jos van Oorschot klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L5 1 8 Hans de Nooijer - Rinus Eckhardt klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L2 1 8 Jan Steenbakker - Harrie Koopmans klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L4 1 8 Wim Geijs - Rob Jacobs klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L5 1 8 Rinus Kriekaard - Andrea Philipse klein
Luctor et Emergo Di. 18-01-2022 13:00:00 L5 1 8 Bram Schuit - Jan Korstanje klein
Dijkstede Wo. 19-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Heinkenszand 1 - Erasmus klein
Dorpshuis "De Wemel" Wo. 19-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Wemeldinge - Kwadendamme 1 klein
Trefpunt Wo. 19-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Ovezande 2 - Yerseke klein
De Jeugdhoeve Wo. 19-01-2022 13:15:00 L1 1 15 `s-Heerenhoek 1 - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 19-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Senioren Biljart Sport Pub 2 - Borssele klein
Wilhelminahuis Wo. 19-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Wilhelminahuis 1 - `s-Gravenpolder klein
De Spinne Wo. 19-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Goese Polder 1 - Wilhelminahuis 2 klein
De Brug Do. 20-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Cleyenborch - T.O.G. klein
De Jeugdhoeve Do. 20-01-2022 13:15:00 L1 1 15 `s-Heerenhoek 2 - Waarde klein
Dijkstede Do. 20-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Heinkenszand 2 - Goese Polder 2 klein
Luctor et Emergo Do. 20-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Rilland 1 - Ovezande 1 klein
Dijkstede Vr. 21-01-2022 13:15:00 L1 1 15 Heinkenszand 3 - Rilland 2 klein
Vijverzicht Wo. 26-01-2022 13:15:00 L1 1 16 Borssele - Waarde klein
De Spinne Wo. 26-01-2022 13:15:00 L1 1 16 Goese Polder 2 - Ovezande 2 klein
Erasmusflat Wo. 26-01-2022 13:15:00 L1 1 16 Erasmus - Heinkenszand 2 klein
Moerplein Wo. 26-01-2022 13:15:00 L1 1 16 Yerseke - Heinkenszand 3 klein
De Jeugdhoeve Wo. 26-01-2022 13:15:00 L1 1 16 `s-Heerenhoek 1 - Cleyenborch klein
Trefpunt Wo. 26-01-2022 13:15:00 L1 1 16 Ovezande 1 - Kwadendamme 1 klein
De Jeugdhoeve Do. 27-01-2022 13:15:00 L1 1 16 `s-Heerenhoek 2 - Wemeldinge klein
Vorsvliet Do. 27-01-2022 13:15:00 L1 1 16 `s-Gravenpolder - Goese Polder 1 klein
Wijkcentrum De Ligthart Do. 27-01-2022 13:15:00 L1 1 16 De Ligthart - Senioren Biljart Sport Pub 2 klein
s Lands Welvaren Do. 27-01-2022 13:15:00 L1 1 16 Kwadendamme 2 - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 27-01-2022 13:15:00 L1 1 16 T.O.G. - Wilhelminahuis 1 klein
Luctor et Emergo Vr. 28-01-2022 13:15:00 L1 1 16 Rilland 1 - Heinkenszand 1 klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L2 1 9 Simon op `t Hof - Cees Delzenne klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L2 1 9 Frans Cobben - Johan de Punder klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L5 1 9 Leo Peeters - Addy Eckel - v.d. Pas klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L2 1 9 Jan Blok - Jos van Oorschot klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L3 1 9 Johan de Regt - Han Traas Kzn klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L3 1 9 Hans Aantjes - Piet de Winter klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L3 1 9 Adrie Lobbezoo - Cees van Gessel klein
Trefpunt Ma. 31-01-2022 13:00:00 L3 1 9 Piet de Jonge - Ferdinand Impens klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L5 1 9 Kees van den Boomgaard - Rinus Kriekaard klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L5 1 9 Hans de Nooijer - Jan Korstanje klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L4 1 9 Jaap Smit - Jan Weststrate klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L4 1 9 Wil van de Water - Rob Jacobs klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L4 1 9 Jan Lobbezoo - Jean van den Boom klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L3 1 9 Peter Minderhoud - Rinus Schouwenaar klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L3 1 9 Co Riedijk - Jan Rentmeester klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L2 1 9 Lee Nguyen - Gerard Peerdeman klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L2 1 9 Aad Buitelaar - Harrie Koopmans klein
Dorpshuis "De Wemel" Di. 01-02-2022 13:00:00 L2 1 9 Jo Adriaanse - Joost van de Griek klein
Waarde Wo. 02-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Waarde - De Ligthart klein
De Spinne Wo. 02-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Goese Polder 2 - Heinkenszand 3 klein
Trefpunt Wo. 02-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Ovezande 1 - `s-Heerenhoek 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 02-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Senioren Biljart Sport Pub 2 - Wilhelminahuis 2 klein
Wilhelminahuis Wo. 02-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Wilhelminahuis 1 - `s-Heerenhoek 1 klein
Dorpshuis "De Wemel" Wo. 02-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Wemeldinge - Borssele klein
Erasmusflat Wo. 02-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Erasmus - Ovezande 2 klein
Dijkstede Do. 03-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Heinkenszand 2 - Rilland 1 klein
Luctor et Emergo Do. 03-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Rilland 2 - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
De Brug Do. 03-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Cleyenborch - Kwadendamme 2 klein
Vorsvliet Do. 03-02-2022 13:15:00 L1 1 17 `s-Gravenpolder - T.O.G. klein
Dijkstede Vr. 04-02-2022 13:15:00 L1 1 17 Heinkenszand 1 - Kwadendamme 1 klein
Moerplein Wo. 09-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Yerseke - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Erasmusflat Wo. 09-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Erasmus - Heinkenszand 3 klein
Vijverzicht Wo. 09-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Borssele - Ovezande 1 klein
Trefpunt Wo. 09-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Ovezande 2 - Rilland 1 klein
Wilhelminahuis Wo. 09-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Wilhelminahuis 2 - Waarde klein
De Jeugdhoeve Wo. 09-02-2022 13:15:00 L1 1 18 `s-Heerenhoek 1 - `s-Gravenpolder klein
Dijkstede Do. 10-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Heinkenszand 2 - Kwadendamme 1 klein
Luctor et Emergo Do. 10-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Rilland 2 - Cleyenborch klein
Wijkcentrum De Ligthart Do. 10-02-2022 13:15:00 L1 1 18 De Ligthart - Wemeldinge klein
s Lands Welvaren Do. 10-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Kwadendamme 2 - Wilhelminahuis 1 klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 10-02-2022 13:15:00 L1 1 18 T.O.G. - Goese Polder 1 klein
Dijkstede Vr. 11-02-2022 13:15:00 L1 1 18 Heinkenszand 1 - `s-Heerenhoek 2 klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L3 1 10 Han Traas Kzn - Peter Minderhoud klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L4 1 10 Jean van den Boom - Wil van de Water klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L2 1 10 Jos van Oorschot - Gerard Peerdeman klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L5 1 10 Jan Korstanje - Rinus Eckhardt klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L2 1 10 Cees Delzenne - Jan Blok klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L3 1 10 Johan de Regt - Ferdinand Impens klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L4 1 10 Wim Geijs - Kees van Geel klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L2 1 10 Jo Adriaanse - Johan de Punder klein
Sport Pub Goes Ma. 14-02-2022 13:00:00 L3 1 10 Hans Aantjes - Cees van Gessel klein
s Lands Welvaren Ma. 14-02-2022 13:00:00 L3 1 10 Cees Rijk - Piet de Winter klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L5 1 10 Bram Schuit - Rinus Kriekaard klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L5 1 10 Leo Peeters - Andrea Philipse klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L2 1 10 Jan Steenbakker - Frans Cobben klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L3 1 10 Piet de Jonge - Jan Rentmeester klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L3 1 10 Co Riedijk - Adrie Lobbezoo klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L2 1 10 Lee Nguyen - Joost van de Griek klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L4 1 10 John Jansen - Jaap Smit klein
De Jeugdhoeve Di. 15-02-2022 13:00:00 L2 1 10 Simon op `t Hof - Harrie Koopmans klein
De Spinne Wo. 16-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Goese Polder 1 - Senioren Biljart Sport Pub 2 klein
Trefpunt Wo. 16-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Ovezande 2 - Kwadendamme 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 16-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Senioren Biljart Sport Pub 1 - Goese Polder 2 klein
Wilhelminahuis Wo. 16-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Wilhelminahuis 1 - Rilland 2 klein
Dorpshuis "De Wemel" Wo. 16-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Wemeldinge - Wilhelminahuis 2 klein
Luctor et Emergo Do. 17-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Rilland 1 - Heinkenszand 3 klein
De Brug Do. 17-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Cleyenborch - Yerseke klein
Dijkstede Do. 17-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Heinkenszand 2 - `s-Heerenhoek 2 klein
s Lands Welvaren Do. 17-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Kwadendamme 2 - `s-Gravenpolder klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 17-02-2022 13:15:00 L1 1 19 T.O.G. - `s-Heerenhoek 1 klein
Dijkstede Vr. 18-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Heinkenszand 1 - Borssele klein
Trefpunt Vr. 18-02-2022 13:15:00 L1 1 19 Ovezande 1 - De Ligthart klein
De Spinne Wo. 23-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Goese Polder 2 - Cleyenborch klein
Wilhelminahuis Wo. 23-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Wilhelminahuis 2 - Ovezande 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 23-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Senioren Biljart Sport Pub 2 - Waarde klein
De Jeugdhoeve Wo. 23-02-2022 13:15:00 L1 1 20 `s-Heerenhoek 1 - Goese Polder 1 klein
Vijverzicht Wo. 23-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Borssele - Heinkenszand 2 klein
Erasmusflat Wo. 23-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Erasmus - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Moerplein Wo. 23-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Yerseke - Wilhelminahuis 1 klein
s Lands Welvaren Do. 24-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Kwadendamme 1 - Heinkenszand 3 klein
De Jeugdhoeve Do. 24-02-2022 13:15:00 L1 1 20 `s-Heerenhoek 2 - Ovezande 2 klein
Luctor et Emergo Do. 24-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Rilland 2 - `s-Gravenpolder klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 24-02-2022 13:15:00 L1 1 20 T.O.G. - Kwadendamme 2 klein
Dijkstede Vr. 25-02-2022 13:15:00 L1 1 20 Heinkenszand 1 - De Ligthart klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L2 1 11 Lee Nguyen - Johan de Punder klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L5 1 11 Hans de Nooijer - Rinus Kriekaard klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L5 1 11 Rinus Eckhardt - Addy Eckel - v.d. Pas klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L3 1 11 Hans Aantjes - Co Riedijk klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L4 1 11 Ko de Jonge - Jaap Smit klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L2 1 11 Jos van Oorschot - Joost van de Griek klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L3 1 11 Han Traas Kzn - Ferdinand Impens klein
s Lands Welvaren Ma. 28-02-2022 13:00:00 L3 1 11 Cees Rijk - Cees van Gessel klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L3 1 11 Johan de Regt - Jan Rentmeester klein
De Spinne Ma. 28-02-2022 13:00:00 L2 1 11 Cees Delzenne - Harrie Koopmans klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L2 1 11 Jan Blok - Gerard Peerdeman klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L3 1 11 Rinus Schouwenaar - Piet de Winter klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L3 1 11 Piet de Jonge - Adrie Lobbezoo klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L5 1 11 Leo Peeters - Kees van den Boomgaard klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L2 1 11 Jo Adriaanse - Jan Steenbakker klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L4 1 11 Wim Geijs - Jan Weststrate klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L4 1 11 Rob Jacobs - Kees van Geel klein
Wilhelminahuis Di. 01-03-2022 13:00:00 L2 1 11 Aad Buitelaar - Frans Cobben klein
Wilhelminahuis Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Wilhelminahuis 1 - Goese Polder 2 klein
De Jeugdhoeve Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 `s-Heerenhoek 1 - Kwadendamme 2 klein
De Spinne Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Goese Polder 1 - Waarde klein
Moerplein Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Yerseke - `s-Gravenpolder klein
Dorpshuis "De Wemel" Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Wemeldinge - Senioren Biljart Sport Pub 2 klein
Trefpunt Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Ovezande 2 - Borssele klein
Sport Pub Goes Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Senioren Biljart Sport Pub 1 - Rilland 1 klein
Dijkstede Wo. 02-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Heinkenszand 1 - Wilhelminahuis 2 klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 03-03-2022 13:15:00 L1 1 21 T.O.G. - Rilland 2 klein
Wijkcentrum De Ligthart Do. 03-03-2022 13:15:00 L1 1 21 De Ligthart - Heinkenszand 2 klein
De Brug Do. 03-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Cleyenborch - Erasmus klein
Dijkstede Vr. 04-03-2022 13:15:00 L1 1 21 Heinkenszand 3 - `s-Heerenhoek 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 09-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Senioren Biljart Sport Pub 2 - Ovezande 1 klein
De Spinne Wo. 09-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Goese Polder 1 - Kwadendamme 2 klein
Moerplein Wo. 09-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Yerseke - T.O.G. klein
Wilhelminahuis Wo. 09-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Wilhelminahuis 2 - Heinkenszand 2 klein
Waarde Wo. 09-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Waarde - Wemeldinge klein
Erasmusflat Wo. 09-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Erasmus - Wilhelminahuis 1 klein
Vijverzicht Wo. 09-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Borssele - Heinkenszand 3 klein
Vorsvliet Do. 10-03-2022 13:15:00 L1 1 22 `s-Gravenpolder - Goese Polder 2 klein
s Lands Welvaren Do. 10-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Kwadendamme 1 - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Luctor et Emergo Do. 10-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Rilland 1 - Cleyenborch klein
Wijkcentrum De Ligthart Do. 10-03-2022 13:15:00 L1 1 22 De Ligthart - Ovezande 2 klein
Luctor et Emergo Vr. 11-03-2022 13:15:00 L1 1 22 Rilland 2 - `s-Heerenhoek 1 klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L3 1 12 Ferdinand Impens - Peter Minderhoud klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L3 1 12 Johan de Regt - Adrie Lobbezoo klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L3 1 12 Han Traas Kzn - Jan Rentmeester klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L4 1 12 Rob Jacobs - Jan Weststrate klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L4 1 12 Wim Geijs - John Jansen klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L2 1 12 Jos van Oorschot - Johan de Punder klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L2 1 12 Harrie Koopmans - Jan Blok klein
Trefpunt Ma. 14-03-2022 13:00:00 L2 1 12 Lee Nguyen - Jan Steenbakker klein
s Lands Welvaren Ma. 14-03-2022 13:00:00 L3 1 12 Cees Rijk - Co Riedijk klein
Wijkcentrum De Ligthart Di. 15-03-2022 13:00:00 L2 1 12 Aad Buitelaar - Jo Adriaanse klein
Wijkcentrum De Ligthart Di. 15-03-2022 13:00:00 L4 1 12 Jan Lobbezoo - Jaap Smit klein
Wijkcentrum De Ligthart Di. 15-03-2022 13:00:00 L3 1 12 Piet de Jonge - Hans Aantjes klein
Wijkcentrum De Ligthart Di. 15-03-2022 13:00:00 L3 1 12 Rinus Schouwenaar - Cees van Gessel klein
Wijkcentrum De Ligthart Di. 15-03-2022 13:00:00 L2 1 12 Simon op `t Hof - Frans Cobben klein
Wijkcentrum De Ligthart Di. 15-03-2022 13:00:00 L2 1 12 Gerard Peerdeman - Joost van de Griek klein
Trefpunt Wo. 16-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Ovezande 2 - Wilhelminahuis 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 16-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Senioren Biljart Sport Pub 1 - `s-Heerenhoek 2 klein
Wilhelminahuis Wo. 16-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Wilhelminahuis 1 - Rilland 1 klein
De Jeugdhoeve Wo. 16-03-2022 13:15:00 L1 1 23 `s-Heerenhoek 1 - Yerseke klein
De Spinne Wo. 16-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Goese Polder 1 - Wemeldinge klein
Waarde Wo. 16-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Waarde - Ovezande 1 klein
Dijkstede Wo. 16-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Heinkenszand 1 - Senioren Biljart Sport Pub 2 klein
Vorsvliet Do. 17-03-2022 13:15:00 L1 1 23 `s-Gravenpolder - Erasmus klein
s Lands Welvaren Do. 17-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Kwadendamme 2 - Rilland 2 klein
De Brug Do. 17-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Cleyenborch - Kwadendamme 1 klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 17-03-2022 13:15:00 L1 1 23 T.O.G. - Goese Polder 2 klein
Dijkstede Vr. 18-03-2022 13:15:00 L1 1 23 Heinkenszand 3 - De Ligthart klein
Waarde Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Waarde - Heinkenszand 1 klein
De Spinne Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Goese Polder 2 - `s-Heerenhoek 1 klein
Vijverzicht Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Borssele - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
De Jeugdhoeve Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 `s-Heerenhoek 2 - Cleyenborch klein
Sport Pub Goes Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Senioren Biljart Sport Pub 2 - Heinkenszand 2 klein
Wilhelminahuis Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Wilhelminahuis 2 - Heinkenszand 3 klein
Moerplein Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Yerseke - Kwadendamme 2 klein
Erasmusflat Wo. 23-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Erasmus - T.O.G. klein
Vorsvliet Do. 24-03-2022 13:15:00 L1 1 24 `s-Gravenpolder - Rilland 1 klein
Luctor et Emergo Do. 24-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Rilland 2 - Goese Polder 1 klein
Trefpunt Do. 24-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Ovezande 1 - Wemeldinge klein
s Lands Welvaren Do. 24-03-2022 13:15:00 L1 1 24 Kwadendamme 1 - Wilhelminahuis 1 klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L4 1 13 Wil van de Water - Kees van Geel klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L2 1 13 Jan Blok - Joost van de Griek klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L4 1 13 Jean van den Boom - Jaap Smit klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L2 1 13 Jos van Oorschot - Jan Steenbakker klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L3 1 13 Ferdinand Impens - Jan Rentmeester klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L3 1 13 Han Traas Kzn - Adrie Lobbezoo klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L3 1 13 Johan de Regt - Hans Aantjes klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L2 1 13 Lee Nguyen - Aad Buitelaar klein
s Lands Welvaren Ma. 28-03-2022 13:00:00 L2 1 13 Cees Delzenne - Frans Cobben klein
Luctor et Emergo Di. 29-03-2022 13:00:00 L4 1 13 Rob Jacobs - John Jansen klein
Luctor et Emergo Di. 29-03-2022 13:00:00 L4 1 13 Wim Geijs - Ko de Jonge klein
Luctor et Emergo Di. 29-03-2022 13:00:00 L2 1 13 Gerard Peerdeman - Johan de Punder klein
Luctor et Emergo Di. 29-03-2022 13:00:00 L2 1 13 Simon op `t Hof - Jo Adriaanse klein
Luctor et Emergo Di. 29-03-2022 13:00:00 L3 1 13 Peter Minderhoud - Piet de Winter klein
Luctor et Emergo Di. 29-03-2022 13:00:00 L3 1 13 Rinus Schouwenaar - Co Riedijk klein
s Lands Welvaren Di. 29-03-2022 13:00:00 L3 1 13 Cees Rijk - Piet de Jonge klein
Trefpunt Wo. 30-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Ovezande 2 - Senioren Biljart Sport Pub 2 klein
De Spinne Wo. 30-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Goese Polder 1 - Ovezande 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 30-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Senioren Biljart Sport Pub 1 - De Ligthart klein
Waarde Wo. 30-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Waarde - Heinkenszand 2 klein
De Jeugdhoeve Wo. 30-03-2022 13:15:00 L1 1 25 `s-Heerenhoek 1 - Erasmus klein
Wilhelminahuis Wo. 30-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Wilhelminahuis 1 - `s-Heerenhoek 2 klein
Luctor et Emergo Do. 31-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Rilland 2 - Yerseke klein
De Brug Do. 31-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Cleyenborch - Borssele klein
Vorsvliet Do. 31-03-2022 13:15:00 L1 1 25 `s-Gravenpolder - Kwadendamme 1 klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 31-03-2022 13:15:00 L1 1 25 T.O.G. - Rilland 1 klein
s Lands Welvaren Do. 31-03-2022 13:15:00 L1 1 25 Kwadendamme 2 - Goese Polder 2 klein
Dijkstede Vr. 01-04-2022 13:15:00 L1 1 25 Heinkenszand 1 - Wemeldinge klein
Vijverzicht Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Borssele - Wilhelminahuis 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Senioren Biljart Sport Pub 2 - Heinkenszand 3 klein
Wilhelminahuis Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Wilhelminahuis 2 - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Waarde Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Waarde - Ovezande 2 klein
Erasmusflat Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Erasmus - Kwadendamme 2 klein
Dorpshuis "De Wemel" Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Wemeldinge - Heinkenszand 2 klein
De Jeugdhoeve Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 `s-Heerenhoek 2 - `s-Gravenpolder klein
De Spinne Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Goese Polder 2 - Rilland 2 klein
Trefpunt Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Ovezande 1 - Heinkenszand 1 klein
Moerplein Wo. 06-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Yerseke - Goese Polder 1 klein
s Lands Welvaren Do. 07-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Kwadendamme 1 - T.O.G. klein
Wijkcentrum De Ligthart Do. 07-04-2022 13:15:00 L1 1 26 De Ligthart - Cleyenborch klein
Luctor et Emergo Do. 07-04-2022 13:15:00 L1 1 26 Rilland 1 - `s-Heerenhoek 1 klein
De Spinne Wo. 13-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Goese Polder 1 - Heinkenszand 1 klein
Trefpunt Wo. 13-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Ovezande 2 - Wemeldinge klein
De Jeugdhoeve Wo. 13-04-2022 13:15:00 L1 1 27 `s-Heerenhoek 1 - Kwadendamme 1 klein
Wilhelminahuis Wo. 13-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Wilhelminahuis 1 - De Ligthart klein
Moerplein Wo. 13-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Yerseke - Goese Polder 2 klein
Vijverzicht Wo. 13-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Borssele - `s-Gravenpolder klein
Dijkstede Do. 14-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Heinkenszand 2 - Ovezande 1 klein
s Lands Welvaren Do. 14-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Kwadendamme 2 - Rilland 1 klein
Luctor et Emergo Do. 14-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Rilland 2 - Erasmus klein
Dorpshuis "De Stadsweide" Do. 14-04-2022 13:15:00 L1 1 27 T.O.G. - `s-Heerenhoek 2 klein
De Brug Do. 14-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Cleyenborch - Wilhelminahuis 2 klein
Dijkstede Vr. 15-04-2022 13:15:00 L1 1 27 Heinkenszand 3 - Waarde klein
Trefpunt Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Ovezande 2 - `s-Heerenhoek 1 klein
Moerplein Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Yerseke - Ovezande 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Senioren Biljart Sport Pub 2 - Rilland 1 klein
De Spinne Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Goese Polder 2 - Wemeldinge klein
Erasmusflat Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Erasmus - Waarde klein
De Jeugdhoeve Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 `s-Heerenhoek 2 - Wilhelminahuis 2 klein
Wilhelminahuis Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Wilhelminahuis 1 - Senioren Biljart Sport Pub 1 klein
Vijverzicht Wo. 20-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Borssele - De Ligthart klein
Luctor et Emergo Do. 21-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Rilland 2 - Heinkenszand 1 klein
De Brug Do. 21-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Cleyenborch - Goese Polder 1 klein
s Lands Welvaren Do. 21-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Kwadendamme 2 - Heinkenszand 2 klein
Dijkstede Vr. 22-04-2022 13:15:00 L1 1 12 Heinkenszand 3 - T.O.G. klein
De Spinne Wo. 27-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Goese Polder 1 - De Ligthart klein
Wilhelminahuis Wo. 27-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Wilhelminahuis 2 - Borssele klein
Sport Pub Goes Wo. 27-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Senioren Biljart Sport Pub 1 - `s-Gravenpolder klein
Trefpunt Wo. 27-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Ovezande 2 - Kwadendamme 2 klein
De Jeugdhoeve Wo. 27-04-2022 13:15:00 L1 1 13 `s-Heerenhoek 1 - Heinkenszand 3 klein
Dorpshuis "De Wemel" Do. 28-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Wemeldinge - Erasmus klein
Luctor et Emergo Do. 28-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Rilland 1 - Waarde klein
s Lands Welvaren Do. 28-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Kwadendamme 1 - Senioren Biljart Sport Pub 2 klein
Dijkstede Do. 28-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Heinkenszand 2 - Rilland 2 klein
De Brug Do. 28-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Cleyenborch - Wilhelminahuis 1 klein
Dijkstede Vr. 29-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Heinkenszand 1 - Yerseke klein
Trefpunt Vr. 29-04-2022 13:15:00 L1 1 13 Ovezande 1 - Goese Polder 2 klein
Wilhelminahuis Wo. 04-05-2022 13:15:00 L1 1 10 Wilhelminahuis 1 - Heinkenszand 3 klein
Moerplein Wo. 04-05-2022 13:15:00 L1 1 10 Yerseke - Waarde klein