Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Café Baarends Ma. 26-09-2022 19:15:00 C3 2 5 ALM 7 - L.B.V. 6 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 26-09-2022 19:15:00 C3 2 5 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - KWADENDAMME 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 26-09-2022 19:15:00 C2 1 5 KWADENDAMME 3 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 26-09-2022 19:15:00 C2 1 5 Ons Genoegen 1 - S.S.V.W. 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 26-09-2022 19:15:00 B2 1 5 A.B.C./Groede 1 - L.B.V. 5 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 27-09-2022 13:30:00 R3 1 4 O.B.V. Schuttershof - Sv Walcheren 2 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 27-09-2022 13:30:00 R3 1 4 O.B.V. De Woelige Werf 2 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 27-09-2022 13:30:00 R3 1 4 Sv Walcheren 1 - O.B.V. Middelburg 1 klein
Sport Pub Goes Di. 27-09-2022 19:15:00 C2 1 5 BV Avontuur 1 - BV de Herberg 1 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 27-09-2022 19:15:00 C2 1 5 DE TOEKOMST 1 - Ons Genoegen 2 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 27-09-2022 19:15:00 C3 2 5 De Vierlinden 1 - WBV 3 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 27-09-2022 19:15:00 C3 2 5 De Gouwe Gheijt 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 27-09-2022 19:15:00 B1 1 5 L.B.V. 3 - 3B-GO 1 klein
Sport Pub Goes Di. 27-09-2022 19:15:00 B1 1 5 TREVA 3 - L.B.V. 4 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 28-09-2022 13:30:00 R3 1 4 S.S.V.W. 3 - RCS klein
Café Baarends Wo. 28-09-2022 19:15:00 B1 1 5 ALM 1 - WBV 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 28-09-2022 19:15:00 C2 1 5 A.B.C./Groede 5 - De Graanbeurs 3 klein
Café De Patrijs Wo. 28-09-2022 19:15:00 C3 1 5 De Patrijs - HIO 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 28-09-2022 19:15:00 C3 1 5 L.B.V. 8 - Onder Vrienden klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 28-09-2022 19:15:00 B2 1 5 3B-GO 2 - A.B.C./Groede 3 klein
Café de Herberg Wo. 28-09-2022 19:15:00 C3 1 5 BV de Herberg 3 - De Graanbeurs 4 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 28-09-2022 19:15:00 C3 2 5 S.S.V.W. 2 - L.B.V. 7 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 28-09-2022 19:15:00 B1 1 5 L.B.V. 2 - Kwadendamme 1 klein
Café De Kastanje Wo. 28-09-2022 19:15:00 B2 1 5 De Kastanje - ALM 2 klein
Café Baarends Wo. 28-09-2022 19:15:00 C2 1 5 ALM 6 - WINDENBURG 3 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 29-09-2022 19:15:00 B1 1 5 KWADENDAMME 2 - L.B.V. 1 klein
Neffen D`eule Do. 29-09-2022 19:15:00 C3 1 5 DOS - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Iets Anders Do. 29-09-2022 19:15:00 C3 1 5 WBV 2 - BV de Herberg 4 klein
Van de Weyde Hotel Do. 29-09-2022 19:15:00 C1 1 5 WINDENBURG 2 - ALM 5 klein
Café de Herberg Do. 29-09-2022 19:15:00 C3 2 5 BV de Herberg 2 - DE TOEKOMST 2 klein
Café De Sportvisser Do. 29-09-2022 19:15:00 C3 1 5 De Sportvisser 2 - De Vierlinden 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 30-09-2022 19:15:00 B2 1 5 A.B.C./Groede 2 - De Graanbeurs 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 30-09-2022 19:15:00 C1 1 5 V.E.G.A.B.V. 2 - Den Ouden Arend klein
Van de Weyde Hotel Vr. 30-09-2022 19:15:00 B2 1 5 WINDENBURG 1 - ALM 4 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 30-09-2022 19:15:00 C1 1 5 V.E.G.A.B.V. 3 - Biljartclub Lovenhoek klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 30-09-2022 19:15:00 C2 1 5 V.E.G.A.B.V. 4 - D`eule 2 klein
`t Durpsuus Ma. 03-10-2022 19:15:00 C3 1 6 Onder Vrienden - B.V. Answest klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 03-10-2022 19:15:00 C2 1 6 A.B.C./Groede 4 - BV Avontuur 1 klein
Café Baarends Ma. 03-10-2022 19:15:00 B2 1 6 ALM 4 - 3B-GO 2 klein
BC de Graanbeurs Ma. 03-10-2022 19:15:00 C3 1 6 De Graanbeurs 4 - De Patrijs klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 03-10-2022 19:15:00 C3 2 6 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - BV de Herberg 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 03-10-2022 19:15:00 B1 1 6 Kwadendamme 1 - L.B.V. 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 03-10-2022 19:15:00 B1 1 21 L.B.V. 2 - WBV 1 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 1 5 O.B.V. Schuttershof - O.B.V. Middelburg 2 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 04-10-2022 13:30:00 R3 1 5 O.B.V. De Woelige Werf 1 - Sv Walcheren 1 klein
H.C.R. De Kroon Di. 04-10-2022 19:15:00 C3 1 6 Ons Genoegen 3 - BV de Herberg 3 klein
Café Baarends Di. 04-10-2022 19:15:00 C1 1 6 ALM 5 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Neffen D`eule Di. 04-10-2022 19:15:00 C1 1 6 D`eule 1 - WINDENBURG 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 04-10-2022 19:15:00 C3 2 6 L.B.V. 7 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Di. 04-10-2022 19:15:00 B2 1 6 A.B.C./Groede 2 - L.B.V. 5 klein
De Warande Di. 04-10-2022 19:15:00 C1 1 6 Den Ouden Arend - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 04-10-2022 19:15:00 C2 1 6 DE GOUWE GHEIJT 1 - ALM 6 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 04-10-2022 19:15:00 C2 1 6 DE TOEKOMST 1 - D`eule 2 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 05-10-2022 13:30:00 R3 1 5 O.B.V. Middelburg 1 - S.S.V.W. 3 klein
Sport Pub Goes Wo. 05-10-2022 19:15:00 C3 2 6 BV Avontuur 2 - ALM 7 klein
BC de Graanbeurs Wo. 05-10-2022 19:15:00 B2 1 6 De Graanbeurs 2 - ALM 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 05-10-2022 19:15:00 C3 2 6 L.B.V. 6 - De Vierlinden 1 klein
Café Baarends Wo. 05-10-2022 19:15:00 B2 1 6 ALM 2 - WINDENBURG 1 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 05-10-2022 19:15:00 C3 2 6 DE TOEKOMST 2 - HIO 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 05-10-2022 19:15:00 B1 1 6 L.B.V. 4 - ALM 1 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 05-10-2022 19:15:00 C2 1 6 S.S.V.W. 1 - KWADENDAMME 3 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 05-10-2022 19:15:00 C2 1 6 A.B.C./Groede 5 - Ons Genoegen 1 klein
Café de Herberg Wo. 05-10-2022 19:15:00 C2 1 6 BV de Herberg 1 - De Graanbeurs 3 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 06-10-2022 13:30:00 R3 1 5 Sv Walcheren 2 - RCS klein
Brasserie Stelleplas Do. 06-10-2022 19:15:00 C3 1 6 HIO 1 - De Sportvisser 2 klein
BC de Graanbeurs Do. 06-10-2022 19:15:00 B1 1 6 De Graanbeurs 1 - KWADENDAMME 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 06-10-2022 19:15:00 C2 1 6 WINDENBURG 3 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Neffen D`eule Do. 06-10-2022 19:15:00 C3 1 1 DOS - De Graanbeurs 4 klein
Café de Herberg Do. 06-10-2022 19:15:00 C3 1 6 BV de Herberg 4 - L.B.V. 8 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 06-10-2022 19:15:00 B2 1 4 A.B.C./Groede 3 - WINDENBURG 1 klein
Iets Anders Do. 06-10-2022 19:15:00 C3 2 6 WBV 3 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Café De Sportvisser Do. 06-10-2022 19:15:00 B2 1 6 De Sportvisser 1 - OBK klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 07-10-2022 19:15:00 C3 1 6 V.E.G.A.B.V. 5 - WBV 2 klein
Clublokaal 3B-GO Vr. 07-10-2022 19:15:00 B1 1 6 3B-GO 1 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 10-10-2022 19:15:00 C2 1 7 KWADENDAMME 3 - A.B.C./Groede 5 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 10-10-2022 19:15:00 C2 1 7 A.B.C./Groede 4 - Ons Genoegen 2 klein
BC de Graanbeurs Ma. 10-10-2022 19:15:00 C3 1 7 De Graanbeurs 4 - Ons Genoegen 3 klein
Café Baarends Ma. 10-10-2022 19:15:00 B2 1 7 ALM 3 - L.B.V. 5 klein
Sport Pub Goes Ma. 10-10-2022 19:15:00 B1 1 7 TREVA 4 - 3B-GO 1 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 10-10-2022 19:15:00 C2 1 7 Ons Genoegen 1 - BV de Herberg 1 klein
Café Baarends Ma. 10-10-2022 19:15:00 C3 2 7 ALM 7 - KWADENDAMME 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 10-10-2022 19:15:00 B1 1 7 Kwadendamme 1 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 11-10-2022 13:30:00 R3 1 6 O.B.V. De Woelige Werf 2 - O.B.V. Schuttershof klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 11-10-2022 13:30:00 R3 1 6 RCS - O.B.V. Middelburg 1 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 11-10-2022 19:15:00 C3 2 7 De Gouwe Gheijt 2 - L.B.V. 6 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 11-10-2022 19:15:00 C3 2 7 De Vierlinden 1 - BV Avontuur 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 11-10-2022 19:15:00 B2 1 7 OBK - A.B.C./Groede 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 11-10-2022 19:15:00 B1 1 7 L.B.V. 3 - WBV 1 klein
Neffen D`eule Di. 11-10-2022 19:15:00 C1 1 7 D`eule 1 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 11-10-2022 19:15:00 C2 1 7 DE TOEKOMST 1 - WINDENBURG 3 klein
Sport Pub Goes Di. 11-10-2022 19:15:00 B1 1 7 TREVA 3 - L.B.V. 1 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 1 6 O.B.V. Middelburg 2 - Sv Walcheren 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 12-10-2022 13:30:00 R3 1 6 S.S.V.W. 3 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 12-10-2022 19:15:00 B1 1 7 L.B.V. 2 - L.B.V. 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 12-10-2022 19:15:00 C3 1 7 L.B.V. 8 - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Café De Patrijs Wo. 12-10-2022 19:15:00 C3 1 7 De Patrijs - De Sportvisser 2 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 12-10-2022 19:15:00 C3 2 7 HIO 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 12-10-2022 19:15:00 C3 2 7 S.S.V.W. 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Café De Kastanje Wo. 12-10-2022 19:15:00 B2 1 7 De Kastanje - De Graanbeurs 2 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 12-10-2022 19:15:00 B2 1 7 3B-GO 2 - ALM 2 klein
Café Baarends Wo. 12-10-2022 19:15:00 C2 1 7 ALM 6 - S.S.V.W. 1 klein
Café de Herberg Wo. 12-10-2022 19:15:00 C3 1 7 BV de Herberg 3 - Onder Vrienden klein
Café De Sportvisser Do. 13-10-2022 19:15:00 B2 1 7 De Sportvisser 1 - A.B.C./Groede 3 klein
Neffen D`eule Do. 13-10-2022 19:15:00 C3 1 7 DOS - De Vierlinden 2 klein
Café de Herberg Do. 13-10-2022 19:15:00 C3 2 7 BV de Herberg 2 - WBV 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 14-10-2022 19:15:00 C2 1 7 V.E.G.A.B.V. 4 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 14-10-2022 19:15:00 C1 1 7 V.E.G.A.B.V. 2 - ALM 5 klein
De Lovenhoek Vr. 14-10-2022 19:15:00 C1 1 7 Biljartclub Lovenhoek - Den Ouden Arend klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Vr. 14-10-2022 19:15:00 C3 1 7 B.V. Answest - BV de Herberg 4 klein
Sport Pub Goes Vr. 14-10-2022 19:15:00 C2 1 7 BV Avontuur 1 - De Graanbeurs 3 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 17-10-2022 19:15:00 B1 1 8 Kwadendamme 1 - TREVA 4 klein
BC de Graanbeurs Ma. 17-10-2022 19:15:00 C2 1 8 De Graanbeurs 3 - Ons Genoegen 1 klein
`t Durpsuus Ma. 17-10-2022 19:15:00 C3 1 8 Onder Vrienden - De Graanbeurs 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 17-10-2022 19:15:00 B1 1 8 L.B.V. 1 - ALM 1 klein
Café Baarends Ma. 17-10-2022 19:15:00 B2 1 8 ALM 4 - De Sportvisser 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 17-10-2022 19:15:00 B2 1 8 L.B.V. 5 - De Kastanje klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 17-10-2022 19:15:00 B2 1 8 A.B.C./Groede 1 - A.B.C./Groede 2 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 17-10-2022 19:15:00 B1 1 4 3B-GO 1 - L.B.V. 2 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 1 7 O.B.V. De Woelige Werf 1 - RCS klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 18-10-2022 13:30:00 R3 1 7 O.B.V. Schuttershof - Sv Walcheren 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 18-10-2022 19:15:00 B1 1 1 L.B.V. 2 - L.B.V. 3 klein
Neffen D`eule Di. 18-10-2022 19:15:00 C2 1 8 D`eule 2 - A.B.C./Groede 4 klein
Café Baarends Di. 18-10-2022 19:15:00 C1 1 8 ALM 5 - V.E.G.A.B.V. 3 klein
H.C.R. De Kroon Di. 18-10-2022 19:15:00 C3 1 8 Ons Genoegen 3 - De Patrijs klein
Eetcafé oriënt Express Di. 18-10-2022 19:15:00 C2 1 8 DE TOEKOMST 1 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 18-10-2022 19:15:00 C3 2 8 KWADENDAMME 4 - De Vierlinden 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 18-10-2022 19:15:00 C3 2 8 L.B.V. 7 - ALM 7 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 19-10-2022 13:30:00 R3 1 7 O.B.V. Middelburg 2 - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 19-10-2022 19:15:00 C3 2 8 DE TOEKOMST 2 - S.S.V.W. 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 19-10-2022 19:15:00 C2 1 8 S.S.V.W. 1 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 19-10-2022 19:15:00 B1 1 8 L.B.V. 4 - L.B.V. 3 klein
Iets Anders Wo. 19-10-2022 19:15:00 B1 1 8 WBV 1 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 19-10-2022 19:15:00 C3 2 8 L.B.V. 6 - BV de Herberg 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 19-10-2022 19:15:00 C3 2 8 BV Avontuur 2 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 19-10-2022 19:15:00 C2 1 8 A.B.C./Groede 5 - ALM 6 klein
Café de Herberg Wo. 19-10-2022 19:15:00 C2 1 8 BV de Herberg 1 - KWADENDAMME 3 klein
BC de Graanbeurs Wo. 19-10-2022 19:15:00 B2 1 8 De Graanbeurs 2 - WINDENBURG 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 20-10-2022 13:30:00 R3 1 7 Sv Walcheren 2 - O.B.V. Middelburg 1 klein
H.C.R. De Kroon Do. 20-10-2022 19:15:00 C2 1 8 Ons Genoegen 2 - BV Avontuur 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 20-10-2022 19:15:00 B2 1 8 A.B.C./Groede 3 - OBK klein
Van de Weyde Hotel Do. 20-10-2022 19:15:00 C1 1 8 WINDENBURG 2 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 20-10-2022 19:15:00 C3 1 8 De Vierlinden 2 - WBV 2 klein
Brasserie Stelleplas Do. 20-10-2022 19:15:00 C3 1 8 HIO 1 - DOS klein
BC de Graanbeurs Do. 20-10-2022 19:15:00 B1 1 8 De Graanbeurs 1 - TREVA 3 klein
Iets Anders Do. 20-10-2022 19:15:00 C3 2 8 WBV 3 - HIO 2 klein
Café de Herberg Do. 20-10-2022 19:15:00 C3 1 8 BV de Herberg 4 - BV de Herberg 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 21-10-2022 19:15:00 C3 1 8 V.E.G.A.B.V. 5 - B.V. Answest klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 21-10-2022 19:15:00 C1 1 8 V.E.G.A.B.V. 2 - D`eule 1 klein
BC de Graanbeurs Ma. 24-10-2022 19:15:00 C3 1 9 De Graanbeurs 4 - BV de Herberg 4 klein
Café Baarends Ma. 24-10-2022 19:15:00 C3 2 9 ALM 7 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 24-10-2022 19:15:00 C2 1 9 A.B.C./Groede 4 - WINDENBURG 3 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 24-10-2022 19:15:00 B1 1 9 3B-GO 1 - Kwadendamme 1 klein
Sport Pub Goes Ma. 24-10-2022 19:15:00 B1 1 9 TREVA 4 - WBV 1 klein
Café Baarends Ma. 24-10-2022 19:15:00 B2 1 9 ALM 3 - A.B.C./Groede 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 24-10-2022 19:15:00 C2 1 9 KWADENDAMME 3 - De Graanbeurs 3 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 25-10-2022 13:30:00 R3 1 8 O.B.V. De Woelige Werf 2 - Sv Walcheren 2 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 25-10-2022 13:30:00 R3 1 8 Sv Walcheren 1 - O.B.V. Middelburg 2 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 25-10-2022 19:15:00 C3 2 9 De Vierlinden 1 - L.B.V. 7 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 25-10-2022 19:15:00 C3 2 9 De Gouwe Gheijt 2 - KWADENDAMME 4 klein
Sport Pub Goes Di. 25-10-2022 19:15:00 B1 1 9 TREVA 3 - KWADENDAMME 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 25-10-2022 19:15:00 B2 1 9 OBK - A.B.C./Groede 2 klein
H.C.R. De Kroon Di. 25-10-2022 19:15:00 C3 1 9 Ons Genoegen 3 - Onder Vrienden klein
Eetcafé oriënt Express Di. 25-10-2022 19:15:00 C2 1 9 DE TOEKOMST 1 - S.S.V.W. 1 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 26-10-2022 13:30:00 R3 1 8 O.B.V. Middelburg 1 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 26-10-2022 13:30:00 R3 1 8 S.S.V.W. 3 - O.B.V. Schuttershof klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 26-10-2022 19:15:00 B1 1 9 L.B.V. 2 - L.B.V. 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 26-10-2022 19:15:00 C3 1 9 L.B.V. 8 - De Vierlinden 2 klein
Café Baarends Wo. 26-10-2022 19:15:00 B1 1 9 ALM 1 - De Graanbeurs 1 klein
Café Baarends Wo. 26-10-2022 19:15:00 C2 1 9 ALM 6 - BV de Herberg 1 klein
Café de Herberg Wo. 26-10-2022 19:15:00 C3 1 9 BV de Herberg 3 - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 26-10-2022 19:15:00 C3 2 9 HIO 2 - L.B.V. 6 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 26-10-2022 19:15:00 C3 2 9 DE TOEKOMST 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 26-10-2022 19:15:00 B2 1 9 3B-GO 2 - De Graanbeurs 2 klein
Café Reseda Do. 27-10-2022 19:15:00 A 1 6 Reseda - Den Ouden Arend groot
Café Reseda Do. 27-10-2022 19:15:00 A 1 5 Reseda - Den Ouden Arend groot
Café De Sportvisser Do. 27-10-2022 19:15:00 B2 1 9 De Sportvisser 1 - ALM 2 klein
Iets Anders Do. 27-10-2022 19:15:00 C3 1 9 WBV 2 - HIO 1 klein
Neffen D`eule Do. 27-10-2022 19:15:00 C3 1 9 DOS - De Sportvisser 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 27-10-2022 19:15:00 B2 1 9 A.B.C./Groede 3 - ALM 4 klein
Van de Weyde Hotel Do. 27-10-2022 19:15:00 C2 1 2 WINDENBURG 3 - De Graanbeurs 3 klein
H.C.R. De Kroon Do. 27-10-2022 19:15:00 C2 1 9 Ons Genoegen 2 - D`eule 2 klein
Café de Herberg Do. 27-10-2022 19:15:00 C3 2 9 BV de Herberg 2 - BV Avontuur 2 klein
Café Rue Du Nord Vr. 28-10-2022 19:15:00 B1 1 9 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - L.B.V. 4 klein
Van de Weyde Hotel Vr. 28-10-2022 19:15:00 B2 1 9 WINDENBURG 1 - L.B.V. 5 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 28-10-2022 19:15:00 C1 1 9 V.E.G.A.B.V. 3 - D`eule 1 klein
Sport Pub Goes Vr. 28-10-2022 19:15:00 C2 1 9 BV Avontuur 1 - Ons Genoegen 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 28-10-2022 19:15:00 C2 1 9 V.E.G.A.B.V. 4 - A.B.C./Groede 5 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 28-10-2022 19:15:00 C1 1 9 V.E.G.A.B.V. 2 - WINDENBURG 2 klein
De Lovenhoek Vr. 28-10-2022 19:15:00 C1 1 9 Biljartclub Lovenhoek - ALM 5 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 29-10-2022 13:30:00 A 1 6 TREVA 1 - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 29-10-2022 13:30:00 A 1 5 TREVA 1 - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 30-10-2022 13:30:00 A 1 5 TREVA 3A - TREVA 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 30-10-2022 19:15:00 A 1 6 TREVA 3A - TREVA 2 groot
H.C.R. De Kroon Ma. 31-10-2022 19:15:00 C2 1 10 Ons Genoegen 1 - KWADENDAMME 3 klein
`t Durpsuus Ma. 31-10-2022 19:15:00 C3 1 10 Onder Vrienden - De Patrijs klein
BC de Graanbeurs Ma. 31-10-2022 19:15:00 C2 1 10 De Graanbeurs 3 - ALM 6 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 31-10-2022 19:15:00 C3 2 10 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - De Vierlinden 1 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 31-10-2022 19:15:00 C3 2 10 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - S.S.V.W. 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 31-10-2022 19:15:00 B2 1 10 A.B.C./Groede 1 - De Kastanje klein
Café Baarends Ma. 31-10-2022 19:15:00 B2 1 10 ALM 4 - OBK klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 31-10-2022 19:15:00 B1 1 10 L.B.V. 1 - L.B.V. 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 31-10-2022 19:15:00 B2 1 10 L.B.V. 5 - 3B-GO 2 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 1 9 O.B.V. Schuttershof - RCS klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 01-11-2022 13:30:00 R3 1 9 O.B.V. De Woelige Werf 2 - Sv Walcheren 1 klein
Neffen D`eule Di. 01-11-2022 19:15:00 C2 1 10 D`eule 2 - BV Avontuur 1 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 01-11-2022 19:15:00 C2 1 10 DE TOEKOMST 1 - A.B.C./Groede 5 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 01-11-2022 19:15:00 C2 1 10 DE GOUWE GHEIJT 1 - A.B.C./Groede 4 klein
De Warande Di. 01-11-2022 19:15:00 C1 1 10 Den Ouden Arend - ALM 5 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 01-11-2022 19:15:00 C3 2 10 KWADENDAMME 4 - BV de Herberg 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 01-11-2022 19:15:00 C3 2 10 L.B.V. 7 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 02-11-2022 13:30:00 R3 1 9 O.B.V. Middelburg 2 - S.S.V.W. 3 klein
Sport Pub Goes Wo. 02-11-2022 19:15:00 C3 2 10 BV Avontuur 2 - HIO 2 klein
Iets Anders Wo. 02-11-2022 19:15:00 B1 1 10 WBV 1 - 3B-GO 1 klein
Café Baarends Wo. 02-11-2022 19:15:00 B2 1 10 ALM 2 - A.B.C./Groede 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 02-11-2022 19:15:00 B1 1 10 L.B.V. 4 - TREVA 4 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 02-11-2022 19:15:00 C1 1 10 V.E.G.A.B.V. 2 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Café de Herberg Wo. 02-11-2022 19:15:00 C2 1 10 BV de Herberg 1 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 03-11-2022 13:30:00 R3 1 9 Sv Walcheren 2 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Iets Anders Do. 03-11-2022 19:15:00 C3 2 10 WBV 3 - DE TOEKOMST 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 03-11-2022 19:15:00 B1 1 10 KWADENDAMME 2 - ALM 1 klein
Van de Weyde Hotel Do. 03-11-2022 19:15:00 C2 1 10 WINDENBURG 3 - Ons Genoegen 2 klein
Café de Herberg Do. 03-11-2022 19:15:00 C3 1 10 BV de Herberg 4 - Ons Genoegen 3 klein
Café De Sportvisser Do. 03-11-2022 19:15:00 C3 1 10 De Sportvisser 2 - WBV 2 klein
Brasserie Stelleplas Do. 03-11-2022 19:15:00 C3 1 10 HIO 1 - L.B.V. 8 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 03-11-2022 19:15:00 C3 1 10 De Vierlinden 2 - B.V. Answest klein
BC de Graanbeurs Do. 03-11-2022 19:15:00 B1 1 10 De Graanbeurs 1 - L.B.V. 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 04-11-2022 19:15:00 B2 1 10 A.B.C./Groede 2 - ALM 3 klein
De Lovenhoek Vr. 04-11-2022 19:15:00 C1 1 10 Biljartclub Lovenhoek - D`eule 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 04-11-2022 19:15:00 C1 1 10 V.E.G.A.B.V. 3 - WINDENBURG 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 04-11-2022 19:15:00 C3 1 10 V.E.G.A.B.V. 5 - De Graanbeurs 4 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 07-11-2022 19:15:00 C2 1 11 A.B.C./Groede 4 - S.S.V.W. 1 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 07-11-2022 19:15:00 C3 2 11 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - WBV 3 klein
`t Durpsuus Ma. 07-11-2022 19:15:00 C3 1 11 Onder Vrienden - BV de Herberg 4 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 07-11-2022 19:15:00 B1 1 11 3B-GO 1 - L.B.V. 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 07-11-2022 19:15:00 B1 1 11 Kwadendamme 1 - WBV 1 klein
Café Baarends Ma. 07-11-2022 19:15:00 B2 1 11 ALM 4 - ALM 2 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 1 10 Sv Walcheren 1 - Sv Walcheren 2 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 1 10 O.B.V. Schuttershof - O.B.V. Middelburg 1 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 08-11-2022 13:30:00 R3 1 10 O.B.V. De Woelige Werf 2 - S.S.V.W. 3 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 08-11-2022 19:15:00 C2 1 11 DE TOEKOMST 1 - BV de Herberg 1 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 08-11-2022 19:15:00 B2 1 11 OBK - ALM 3 klein
H.C.R. De Kroon Di. 08-11-2022 19:15:00 C3 1 11 Ons Genoegen 3 - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 08-11-2022 19:15:00 C3 2 11 De Gouwe Gheijt 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
De Warande Di. 08-11-2022 19:15:00 C1 1 11 Den Ouden Arend - D`eule 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 08-11-2022 19:15:00 B1 1 11 L.B.V. 3 - De Graanbeurs 1 klein
Neffen D`eule Di. 08-11-2022 19:15:00 C2 1 11 D`eule 2 - WINDENBURG 3 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 09-11-2022 13:30:00 R3 1 10 O.B.V. Middelburg 2 - RCS klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 09-11-2022 19:15:00 B1 1 11 L.B.V. 2 - KWADENDAMME 2 klein
Café De Kastanje Wo. 09-11-2022 19:15:00 B2 1 11 De Kastanje - A.B.C./Groede 2 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 09-11-2022 19:15:00 C3 2 11 DE TOEKOMST 2 - L.B.V. 6 klein
Café De Patrijs Wo. 09-11-2022 19:15:00 C3 1 11 De Patrijs - DOS klein
Café de Herberg Wo. 09-11-2022 19:15:00 C3 1 11 BV de Herberg 3 - De Vierlinden 2 klein
Café Baarends Wo. 09-11-2022 19:15:00 C2 1 11 ALM 6 - Ons Genoegen 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 09-11-2022 19:15:00 C3 1 11 L.B.V. 8 - De Sportvisser 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 09-11-2022 19:15:00 C3 2 11 S.S.V.W. 2 - ALM 7 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 09-11-2022 19:15:00 C3 2 11 HIO 2 - KWADENDAMME 4 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 09-11-2022 19:15:00 C1 1 3 V.E.G.A.B.V. 1 - Biljartclub Lovenhoek klein
Van de Weyde Hotel Do. 10-11-2022 19:15:00 C1 1 11 WINDENBURG 2 - Biljartclub Lovenhoek klein
Café de Herberg Do. 10-11-2022 19:15:00 C3 2 11 BV de Herberg 2 - L.B.V. 7 klein
H.C.R. De Kroon Do. 10-11-2022 19:15:00 C2 1 11 Ons Genoegen 2 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Café De Sportvisser Do. 10-11-2022 19:15:00 B2 1 11 De Sportvisser 1 - De Graanbeurs 2 klein
Café Rue Du Nord Vr. 11-11-2022 19:15:00 B1 1 11 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - L.B.V. 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 11-11-2022 19:15:00 C2 1 11 V.E.G.A.B.V. 4 - De Graanbeurs 3 klein
Van de Weyde Hotel Vr. 11-11-2022 19:15:00 B2 1 11 WINDENBURG 1 - A.B.C./Groede 1 klein
Sport Pub Goes Vr. 11-11-2022 19:15:00 C2 1 11 BV Avontuur 1 - KWADENDAMME 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 11-11-2022 19:15:00 C1 1 11 V.E.G.A.B.V. 1 - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 12-11-2022 13:30:00 C3 1 11 B.V. Answest - HIO 1 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 14-11-2022 19:15:00 C3 2 12 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - BV de Herberg 2 klein
Café Baarends Ma. 14-11-2022 19:15:00 C3 2 12 ALM 7 - De Vierlinden 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 14-11-2022 19:15:00 B2 1 12 A.B.C./Groede 1 - 3B-GO 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 14-11-2022 19:15:00 B2 1 12 L.B.V. 5 - De Sportvisser 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 14-11-2022 19:15:00 B1 1 12 L.B.V. 1 - TREVA 4 klein
Café Baarends Ma. 14-11-2022 19:15:00 B2 1 12 ALM 3 - De Kastanje klein
H.C.R. De Kroon Ma. 14-11-2022 19:15:00 C2 1 12 Ons Genoegen 1 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 14-11-2022 19:15:00 C2 1 12 KWADENDAMME 3 - ALM 6 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 1 11 O.B.V. De Woelige Werf 1 - O.B.V. Schuttershof klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 15-11-2022 13:30:00 R3 1 11 RCS - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
H.C.R. De Kroon Di. 15-11-2022 19:15:00 C3 1 20 Ons Genoegen 3 - B.V. Answest klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 15-11-2022 19:15:00 C2 1 12 DE GOUWE GHEIJT 1 - D`eule 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 15-11-2022 19:15:00 C3 2 12 L.B.V. 7 - HIO 2 klein
Sport Pub Goes Di. 15-11-2022 19:15:00 B1 1 12 TREVA 3 - ALM 1 klein
De Warande Di. 15-11-2022 19:15:00 C1 1 12 Den Ouden Arend - WINDENBURG 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 15-11-2022 19:15:00 C2 1 12 DE TOEKOMST 1 - De Graanbeurs 3 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 1 11 S.S.V.W. 3 - Sv Walcheren 1 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 16-11-2022 13:30:00 R3 1 11 O.B.V. Middelburg 1 - O.B.V. Middelburg 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 16-11-2022 19:15:00 C2 1 12 A.B.C./Groede 5 - A.B.C./Groede 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 16-11-2022 19:15:00 B1 1 12 L.B.V. 4 - Kwadendamme 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 16-11-2022 19:15:00 C3 2 12 L.B.V. 6 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 16-11-2022 19:15:00 C2 1 12 S.S.V.W. 1 - Ons Genoegen 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 16-11-2022 19:15:00 C3 2 12 BV Avontuur 2 - DE TOEKOMST 2 klein
Café Baarends Wo. 16-11-2022 19:15:00 B2 1 12 ALM 2 - OBK klein
BC de Graanbeurs Wo. 16-11-2022 19:15:00 B2 1 12 De Graanbeurs 2 - A.B.C./Groede 3 klein
Iets Anders Do. 17-11-2022 19:15:00 C3 2 12 WBV 3 - S.S.V.W. 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 17-11-2022 19:15:00 C2 1 12 WINDENBURG 3 - BV Avontuur 1 klein
Café de Herberg Do. 17-11-2022 19:15:00 C3 1 12 BV de Herberg 4 - De Patrijs klein
BC de Graanbeurs Do. 17-11-2022 19:15:00 B1 1 12 De Graanbeurs 1 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 17-11-2022 19:15:00 B1 1 12 KWADENDAMME 2 - L.B.V. 3 klein
Neffen D`eule Do. 17-11-2022 19:15:00 C3 1 12 DOS - WBV 2 klein
Café De Sportvisser Do. 17-11-2022 19:15:00 C3 1 12 De Sportvisser 2 - B.V. Answest klein
Brasserie Stelleplas Do. 17-11-2022 19:15:00 C3 1 12 HIO 1 - BV de Herberg 3 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 17-11-2022 19:15:00 C3 1 12 De Vierlinden 2 - De Graanbeurs 4 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 18-11-2022 19:15:00 C3 1 12 V.E.G.A.B.V. 5 - Onder Vrienden klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 18-11-2022 19:15:00 C1 1 12 V.E.G.A.B.V. 3 - V.E.G.A.B.V. 2 klein
De Lovenhoek Vr. 18-11-2022 19:15:00 C1 1 12 Biljartclub Lovenhoek - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 18-11-2022 19:15:00 B2 1 12 A.B.C./Groede 2 - WINDENBURG 1 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 21-11-2022 19:15:00 B1 1 13 3B-GO 1 - L.B.V. 1 klein
BC de Graanbeurs Ma. 21-11-2022 19:15:00 C3 1 13 De Graanbeurs 4 - HIO 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 21-11-2022 19:15:00 C2 1 13 A.B.C./Groede 4 - BV de Herberg 1 klein
Sport Pub Goes Ma. 21-11-2022 19:15:00 B1 1 13 TREVA 4 - De Graanbeurs 1 klein
Café Baarends Ma. 21-11-2022 19:15:00 B2 1 13 ALM 4 - De Graanbeurs 2 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 21-11-2022 19:15:00 C3 2 13 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - BV Avontuur 2 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 22-11-2022 13:30:00 R3 1 12 Sv Walcheren 1 - RCS klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 22-11-2022 13:30:00 R3 1 12 O.B.V. De Woelige Werf 2 - O.B.V. Middelburg 1 klein
H.C.R. De Kroon Di. 22-11-2022 19:15:00 C3 1 13 Ons Genoegen 3 - De Vierlinden 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 22-11-2022 19:15:00 C2 1 13 DE TOEKOMST 1 - Ons Genoegen 1 klein
Neffen D`eule Di. 22-11-2022 19:15:00 C1 1 13 D`eule 1 - ALM 5 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 22-11-2022 19:15:00 B2 1 13 OBK - De Kastanje klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 22-11-2022 19:15:00 C3 2 13 De Gouwe Gheijt 2 - ALM 7 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 23-11-2022 13:30:00 R3 1 12 S.S.V.W. 3 - Sv Walcheren 2 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 23-11-2022 13:30:00 R3 1 12 O.B.V. Middelburg 2 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 1 13 L.B.V. 8 - DOS klein
Café de Herberg Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 1 13 BV de Herberg 3 - De Sportvisser 2 klein
Iets Anders Wo. 23-11-2022 19:15:00 B1 1 13 WBV 1 - L.B.V. 4 klein
Café De Patrijs Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 1 13 De Patrijs - WBV 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 23-11-2022 19:15:00 B1 1 13 L.B.V. 2 - TREVA 3 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 2 13 DE TOEKOMST 2 - KWADENDAMME 4 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 23-11-2022 19:15:00 C2 1 13 S.S.V.W. 1 - D`eule 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 23-11-2022 19:15:00 C1 1 13 V.E.G.A.B.V. 1 - Den Ouden Arend klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 2 13 S.S.V.W. 2 - De Vierlinden 1 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 23-11-2022 19:15:00 B2 1 13 3B-GO 2 - A.B.C./Groede 2 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 23-11-2022 19:15:00 C3 2 13 HIO 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
H.C.R. De Kroon Do. 24-11-2022 19:15:00 C2 1 13 Ons Genoegen 2 - A.B.C./Groede 5 klein
Iets Anders Do. 24-11-2022 19:15:00 C3 2 13 WBV 3 - L.B.V. 6 klein
Café de Herberg Do. 24-11-2022 19:15:00 C3 1 13 BV de Herberg 4 - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Van de Weyde Hotel Do. 24-11-2022 19:15:00 C2 1 13 WINDENBURG 3 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 24-11-2022 19:15:00 B2 1 13 A.B.C./Groede 3 - L.B.V. 5 klein
Sport Pub Goes Vr. 25-11-2022 19:15:00 C2 1 13 BV Avontuur 1 - ALM 6 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 25-11-2022 19:15:00 C1 1 13 V.E.G.A.B.V. 2 - Biljartclub Lovenhoek klein
Van de Weyde Hotel Vr. 25-11-2022 19:15:00 B2 1 13 WINDENBURG 1 - ALM 3 klein
Café Rue Du Nord Vr. 25-11-2022 19:15:00 B1 1 13 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - KWADENDAMME 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 25-11-2022 19:15:00 C2 1 13 V.E.G.A.B.V. 4 - KWADENDAMME 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 28-11-2022 19:15:00 B1 1 14 L.B.V. 1 - Kwadendamme 1 klein
Café Baarends Ma. 28-11-2022 19:15:00 C3 2 14 ALM 7 - BV de Herberg 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 28-11-2022 19:15:00 C2 1 14 KWADENDAMME 3 - DE TOEKOMST 1 klein
BC de Graanbeurs Ma. 28-11-2022 19:15:00 C2 1 14 De Graanbeurs 3 - A.B.C./Groede 4 klein
Café Baarends Ma. 28-11-2022 19:15:00 B2 1 14 ALM 3 - 3B-GO 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 28-11-2022 19:15:00 B2 1 14 L.B.V. 5 - ALM 4 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 28-11-2022 19:15:00 B2 1 14 A.B.C./Groede 1 - De Sportvisser 1 klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 1 13 RCS - S.S.V.W. 3 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 29-11-2022 13:30:00 R3 1 13 O.B.V. De Woelige Werf 1 - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 29-11-2022 19:15:00 C3 2 14 KWADENDAMME 4 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 29-11-2022 19:15:00 C3 2 14 L.B.V. 7 - DE TOEKOMST 2 klein
Sport Pub Goes Di. 29-11-2022 19:15:00 B1 1 14 TREVA 3 - L.B.V. 3 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 29-11-2022 19:15:00 C2 1 14 DE GOUWE GHEIJT 1 - BV Avontuur 1 klein
Café Baarends Di. 29-11-2022 19:15:00 C1 1 14 ALM 5 - WINDENBURG 2 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 29-11-2022 19:15:00 C3 2 14 De Vierlinden 1 - De Gouwe Gheijt 2 klein
De Warande Di. 29-11-2022 19:15:00 C1 1 14 Den Ouden Arend - V.E.G.A.B.V. 2 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 30-11-2022 13:30:00 R3 1 13 O.B.V. Middelburg 1 - Sv Walcheren 1 klein
Café Baarends Wo. 30-11-2022 19:15:00 B1 1 14 ALM 1 - L.B.V. 2 klein
Café Baarends Wo. 30-11-2022 19:15:00 C2 1 14 ALM 6 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 30-11-2022 19:15:00 C2 1 14 A.B.C./Groede 5 - D`eule 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 30-11-2022 19:15:00 C2 1 14 S.S.V.W. 1 - WINDENBURG 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 30-11-2022 19:15:00 C3 2 14 L.B.V. 6 - S.S.V.W. 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 30-11-2022 19:15:00 C3 2 14 BV Avontuur 2 - WBV 3 klein
BC de Graanbeurs Wo. 30-11-2022 19:15:00 B2 1 14 De Graanbeurs 2 - ALM 2 klein
Café De Kastanje Wo. 30-11-2022 19:15:00 B2 1 14 De Kastanje - WINDENBURG 1 klein
Café de Herberg Wo. 30-11-2022 19:15:00 C2 1 14 BV de Herberg 1 - Ons Genoegen 2 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 01-12-2022 13:30:00 R3 1 13 Sv Walcheren 2 - O.B.V. Schuttershof klein
BC de Graanbeurs Do. 01-12-2022 19:15:00 B1 1 14 De Graanbeurs 1 - 3B-GO 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 01-12-2022 19:15:00 B1 1 14 KWADENDAMME 2 - TREVA 4 klein
Café De Sportvisser Do. 01-12-2022 19:15:00 C3 1 14 De Sportvisser 2 - De Graanbeurs 4 klein
Neffen D`eule Do. 01-12-2022 19:15:00 C3 1 14 DOS - B.V. Answest klein
Iets Anders Do. 01-12-2022 19:15:00 C3 1 14 WBV 2 - L.B.V. 8 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 01-12-2022 19:15:00 C3 1 14 De Vierlinden 2 - Onder Vrienden klein
Brasserie Stelleplas Do. 01-12-2022 19:15:00 C3 1 14 HIO 1 - Ons Genoegen 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 02-12-2022 19:15:00 C3 1 14 V.E.G.A.B.V. 5 - De Patrijs klein
De Lovenhoek Vr. 02-12-2022 19:15:00 C1 1 14 Biljartclub Lovenhoek - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 05-12-2022 19:15:00 C2 1 15 A.B.C./Groede 4 - Ons Genoegen 1 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 05-12-2022 19:15:00 C3 2 15 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - L.B.V. 7 klein
`t Durpsuus Ma. 05-12-2022 19:15:00 C3 1 15 Onder Vrienden - HIO 1 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 05-12-2022 19:15:00 B1 1 15 3B-GO 1 - KWADENDAMME 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 05-12-2022 19:15:00 B1 1 15 Kwadendamme 1 - De Graanbeurs 1 klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 06-12-2022 13:30:00 R3 1 14 RCS - Sv Walcheren 2 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 06-12-2022 13:30:00 R3 1 14 Sv Walcheren 1 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Neffen D`eule Di. 06-12-2022 19:15:00 C2 1 15 D`eule 2 - BV de Herberg 1 klein
H.C.R. De Kroon Di. 06-12-2022 19:15:00 C3 1 15 Ons Genoegen 3 - De Sportvisser 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 06-12-2022 19:15:00 B2 1 15 OBK - WINDENBURG 1 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 06-12-2022 19:15:00 C2 1 15 DE GOUWE GHEIJT 1 - S.S.V.W. 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 06-12-2022 19:15:00 B1 1 15 L.B.V. 3 - ALM 1 klein
Café Baarends Di. 06-12-2022 19:15:00 C2 1 15 ALM 6 - DE TOEKOMST 1 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 1 14 O.B.V. Middelburg 2 - O.B.V. Schuttershof klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 07-12-2022 13:30:00 R3 1 14 S.S.V.W. 3 - O.B.V. Middelburg 1 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 07-12-2022 19:15:00 B2 1 15 3B-GO 2 - De Kastanje klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 2 15 DE TOEKOMST 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 2 15 HIO 2 - ALM 7 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 2 15 S.S.V.W. 2 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Café De Patrijs Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 1 15 De Patrijs - L.B.V. 8 klein
Iets Anders Wo. 07-12-2022 19:15:00 B1 1 15 WBV 1 - L.B.V. 1 klein
Café de Herberg Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 1 15 BV de Herberg 3 - DOS klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 07-12-2022 19:15:00 C3 2 15 L.B.V. 6 - BV Avontuur 2 klein
Café Baarends Wo. 07-12-2022 19:15:00 B2 1 15 ALM 2 - L.B.V. 5 klein
H.C.R. De Kroon Do. 08-12-2022 19:15:00 C2 1 15 Ons Genoegen 2 - De Graanbeurs 3 klein
Café Reseda Do. 08-12-2022 19:15:00 A 1 8 Reseda - TREVA 1 groot
Iets Anders Do. 08-12-2022 19:15:00 C3 2 15 WBV 3 - KWADENDAMME 4 klein
Café De Sportvisser Do. 08-12-2022 19:15:00 B2 1 15 De Sportvisser 1 - A.B.C./Groede 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 08-12-2022 19:15:00 B2 1 15 A.B.C./Groede 3 - A.B.C./Groede 1 klein
Café de Herberg Do. 08-12-2022 19:15:00 C3 2 15 BV de Herberg 2 - De Vierlinden 1 klein
Van de Weyde Hotel Do. 08-12-2022 19:15:00 C2 1 15 WINDENBURG 3 - A.B.C./Groede 5 klein
Café de Herberg Do. 08-12-2022 19:15:00 C3 1 15 BV de Herberg 4 - De Vierlinden 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 08-12-2022 19:15:00 C1 1 15 WINDENBURG 2 - D`eule 1 klein
Café Reseda Do. 08-12-2022 19:15:00 A 1 7 Reseda - TREVA 1 groot
Sport Pub Goes Vr. 09-12-2022 19:15:00 C2 1 15 BV Avontuur 1 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 09-12-2022 19:15:00 C1 1 15 V.E.G.A.B.V. 1 - ALM 5 klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Vr. 09-12-2022 19:15:00 C3 1 15 B.V. Answest - WBV 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 09-12-2022 19:15:00 C1 1 15 V.E.G.A.B.V. 3 - Den Ouden Arend klein
Café Rue Du Nord Vr. 09-12-2022 19:15:00 B1 1 15 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - TREVA 3 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 10-12-2022 13:30:00 A 1 8 TREVA 2 - Den Ouden Arend groot
Café Reseda Za. 10-12-2022 13:30:00 A 1 8 Bouwbedrijf Goossen 1 - TREVA 3A groot
Café Reseda Za. 10-12-2022 13:30:00 A 1 7 Bouwbedrijf Goossen 1 - TREVA 3A groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 10-12-2022 13:30:00 A 1 7 TREVA 2 - Den Ouden Arend groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 12-12-2022 19:15:00 B1 1 16 Kwadendamme 1 - KWADENDAMME 2 klein
Sport Pub Goes Ma. 12-12-2022 19:15:00 B1 1 16 TREVA 4 - TREVA 3 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 12-12-2022 19:15:00 C2 1 16 A.B.C./Groede 4 - KWADENDAMME 3 klein
BC de Graanbeurs Ma. 12-12-2022 19:15:00 C3 1 16 De Graanbeurs 4 - DOS klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 12-12-2022 19:15:00 C3 2 16 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Café Baarends Ma. 12-12-2022 19:15:00 B2 1 16 ALM 4 - A.B.C./Groede 1 klein
`t Durpsuus Ma. 12-12-2022 19:15:00 C3 1 16 Onder Vrienden - De Sportvisser 2 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 1 15 O.B.V. Schuttershof - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 13-12-2022 13:30:00 R3 1 15 O.B.V. De Woelige Werf 1 - S.S.V.W. 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 13-12-2022 19:15:00 B1 1 16 L.B.V. 3 - L.B.V. 2 klein
De Warande Di. 13-12-2022 19:15:00 C1 1 16 Den Ouden Arend - Biljartclub Lovenhoek klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 13-12-2022 19:15:00 C2 1 16 DE GOUWE GHEIJT 1 - A.B.C./Groede 5 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 13-12-2022 19:15:00 C2 1 16 DE TOEKOMST 1 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Neffen D`eule Di. 13-12-2022 19:15:00 C2 1 16 D`eule 2 - De Graanbeurs 3 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 14-12-2022 13:30:00 R3 1 15 O.B.V. Middelburg 1 - RCS klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 14-12-2022 19:15:00 C1 1 16 V.E.G.A.B.V. 1 - D`eule 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 14-12-2022 19:15:00 B1 1 16 L.B.V. 4 - L.B.V. 1 klein
Café Baarends Wo. 14-12-2022 19:15:00 C1 1 16 ALM 5 - V.E.G.A.B.V. 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 14-12-2022 19:15:00 C3 2 16 BV Avontuur 2 - S.S.V.W. 2 klein
Iets Anders Wo. 14-12-2022 19:15:00 B1 1 16 WBV 1 - De Graanbeurs 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 14-12-2022 19:15:00 C3 2 16 L.B.V. 6 - KWADENDAMME 4 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 14-12-2022 19:15:00 C3 2 16 HIO 2 - De Vierlinden 1 klein
Café de Herberg Wo. 14-12-2022 19:15:00 C3 1 16 BV de Herberg 3 - WBV 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 14-12-2022 19:15:00 C3 1 16 V.E.G.A.B.V. 5 - De Vierlinden 2 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 14-12-2022 19:15:00 B2 1 16 3B-GO 2 - WINDENBURG 1 klein
BC de Graanbeurs Wo. 14-12-2022 19:15:00 B2 1 16 De Graanbeurs 2 - OBK klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 14-12-2022 19:15:00 C2 1 16 S.S.V.W. 1 - BV Avontuur 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 15-12-2022 13:30:00 R3 1 15 Sv Walcheren 2 - O.B.V. Middelburg 2 klein
Café de Herberg Do. 15-12-2022 19:15:00 C3 1 16 BV de Herberg 4 - HIO 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 15-12-2022 19:15:00 B2 1 16 A.B.C./Groede 3 - A.B.C./Groede 2 klein
H.C.R. De Kroon Do. 15-12-2022 19:15:00 C2 1 16 Ons Genoegen 2 - Ons Genoegen 1 klein
Café Reseda Do. 15-12-2022 19:15:00 A 1 9 Reseda - TREVA 3A groot
Iets Anders Do. 15-12-2022 19:15:00 C3 2 16 WBV 3 - L.B.V. 7 klein
Café De Sportvisser Do. 15-12-2022 19:15:00 B2 1 16 De Sportvisser 1 - ALM 3 klein
Café de Herberg Do. 15-12-2022 19:15:00 C3 2 16 BV de Herberg 2 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 15-12-2022 19:15:00 C2 1 16 WINDENBURG 3 - BV de Herberg 1 klein
Café Reseda Do. 15-12-2022 19:15:00 A 1 10 Reseda - TREVA 3A groot
Café Rue Du Nord Vr. 16-12-2022 19:15:00 B1 1 16 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - ALM 1 klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Vr. 16-12-2022 19:15:00 C3 1 16 B.V. Answest - L.B.V. 8 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 17-12-2022 13:30:00 A 1 10 TREVA 1 - Den Ouden Arend groot
Café Reseda Za. 17-12-2022 13:30:00 A 1 9 Bouwbedrijf Goossen 1 - TREVA 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 17-12-2022 13:30:00 A 1 9 TREVA 1 - Den Ouden Arend groot
Café Reseda Za. 17-12-2022 13:30:00 A 1 10 Bouwbedrijf Goossen 1 - TREVA 2 groot
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 19-12-2022 19:15:00 B2 1 17 L.B.V. 5 - De Graanbeurs 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 19-12-2022 19:15:00 B2 1 17 A.B.C./Groede 1 - ALM 2 klein
Café Baarends Ma. 19-12-2022 19:15:00 B2 1 17 ALM 3 - A.B.C./Groede 3 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 19-12-2022 19:15:00 C3 2 17 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - WBV 3 klein
Café Baarends Ma. 19-12-2022 19:15:00 C3 2 17 ALM 7 - DE TOEKOMST 2 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 19-12-2022 19:15:00 C2 1 17 Ons Genoegen 1 - D`eule 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 19-12-2022 19:15:00 C2 1 17 KWADENDAMME 3 - Ons Genoegen 2 klein
BC de Graanbeurs Ma. 19-12-2022 19:15:00 C2 1 17 De Graanbeurs 3 - WINDENBURG 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 20-12-2022 19:15:00 C3 2 17 L.B.V. 7 - L.B.V. 6 klein
Neffen D`eule Di. 20-12-2022 19:15:00 C1 1 17 D`eule 1 - V.E.G.A.B.V. 2 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 20-12-2022 19:15:00 C3 2 17 De Gouwe Gheijt 2 - HIO 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 20-12-2022 19:15:00 C3 2 17 KWADENDAMME 4 - BV Avontuur 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 20-12-2022 19:15:00 B2 1 17 OBK - 3B-GO 2 klein
Sport Pub Goes Di. 20-12-2022 19:15:00 B1 1 17 TREVA 3 - 3B-GO 1 klein
Café De Kastanje Wo. 21-12-2022 19:15:00 B2 1 17 De Kastanje - De Sportvisser 1 klein
Café Baarends Wo. 21-12-2022 19:15:00 C2 1 17 ALM 6 - A.B.C./Groede 4 klein
Café de Herberg Wo. 21-12-2022 19:15:00 C2 1 17 BV de Herberg 1 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 21-12-2022 19:15:00 C2 1 17 A.B.C./Groede 5 - S.S.V.W. 1 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 21-12-2022 19:15:00 C3 2 17 S.S.V.W. 2 - BV de Herberg 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 21-12-2022 19:15:00 C3 1 17 L.B.V. 8 - BV de Herberg 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 21-12-2022 19:15:00 C1 1 17 V.E.G.A.B.V. 1 - WINDENBURG 2 klein
Café Baarends Wo. 21-12-2022 19:15:00 B1 1 17 ALM 1 - TREVA 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 21-12-2022 19:15:00 B1 1 17 L.B.V. 2 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Café De Patrijs Wo. 21-12-2022 19:15:00 C3 1 17 De Patrijs - B.V. Answest klein
BC de Graanbeurs Do. 22-12-2022 19:15:00 B1 1 17 De Graanbeurs 1 - L.B.V. 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 22-12-2022 19:15:00 B1 1 17 KWADENDAMME 2 - WBV 1 klein
Iets Anders Do. 22-12-2022 19:15:00 C3 1 17 WBV 2 - De Graanbeurs 4 klein
Neffen D`eule Do. 22-12-2022 19:15:00 C3 1 17 DOS - Ons Genoegen 3 klein
Brasserie Stelleplas Do. 22-12-2022 19:15:00 C3 1 17 HIO 1 - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Café De Sportvisser Do. 22-12-2022 19:15:00 C3 1 17 De Sportvisser 2 - BV de Herberg 4 klein
Sport Pub Goes Vr. 23-12-2022 19:15:00 C2 1 17 BV Avontuur 1 - DE TOEKOMST 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 23-12-2022 19:15:00 B2 1 17 A.B.C./Groede 2 - ALM 4 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 23-12-2022 19:15:00 C1 1 17 V.E.G.A.B.V. 3 - ALM 5 klein
`t Durpsuus Ma. 02-01-2023 19:15:00 C3 1 18 Onder Vrienden - DOS klein
BC de Graanbeurs Ma. 02-01-2023 19:15:00 C3 1 18 De Graanbeurs 4 - L.B.V. 8 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 02-01-2023 19:15:00 C2 1 18 A.B.C./Groede 4 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 02-01-2023 19:15:00 B1 1 18 Kwadendamme 1 - TREVA 3 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 02-01-2023 19:15:00 C3 2 18 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - ALM 7 klein
Sport Pub Goes Ma. 02-01-2023 19:15:00 B1 1 18 TREVA 4 - L.B.V. 2 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 02-01-2023 19:15:00 B1 1 18 3B-GO 1 - ALM 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 02-01-2023 19:15:00 B2 1 18 L.B.V. 5 - OBK klein
Café Baarends Ma. 02-01-2023 19:15:00 B2 1 18 ALM 4 - ALM 3 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 03-01-2023 13:30:00 R3 1 16 O.B.V. De Woelige Werf 2 - O.B.V. Middelburg 2 klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 03-01-2023 13:30:00 R3 1 16 RCS - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 03-01-2023 13:30:00 R3 1 16 Sv Walcheren 1 - O.B.V. Schuttershof klein
Café Baarends Di. 03-01-2023 19:15:00 C1 1 18 ALM 5 - Biljartclub Lovenhoek klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 03-01-2023 19:15:00 C3 2 18 KWADENDAMME 4 - S.S.V.W. 2 klein
H.C.R. De Kroon Di. 03-01-2023 19:15:00 C3 1 18 Ons Genoegen 3 - WBV 2 klein
Neffen D`eule Di. 03-01-2023 19:15:00 C2 1 18 D`eule 2 - KWADENDAMME 3 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 03-01-2023 19:15:00 C2 1 18 DE GOUWE GHEIJT 1 - De Graanbeurs 3 klein
Neffen D`eule Di. 03-01-2023 19:15:00 C1 1 18 D`eule 1 - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 04-01-2023 13:30:00 R3 1 16 O.B.V. Middelburg 1 - Sv Walcheren 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 04-01-2023 19:15:00 C2 1 18 S.S.V.W. 1 - BV de Herberg 1 klein
H.C.R. De Kroon Wo. 04-01-2023 19:15:00 C2 1 20 Ons Genoegen 2 - DE TOEKOMST 1 klein
Café de Herberg Wo. 04-01-2023 19:15:00 C3 1 18 BV de Herberg 3 - B.V. Answest klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 04-01-2023 19:15:00 C2 1 18 A.B.C./Groede 5 - BV Avontuur 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 04-01-2023 19:15:00 C3 2 18 L.B.V. 6 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 04-01-2023 19:15:00 C3 2 18 DE TOEKOMST 2 - De Vierlinden 1 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 04-01-2023 19:15:00 C3 2 18 HIO 2 - BV de Herberg 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 04-01-2023 19:15:00 C3 2 18 BV Avontuur 2 - L.B.V. 7 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 04-01-2023 19:15:00 B1 1 18 L.B.V. 4 - KWADENDAMME 2 klein
Café Baarends Wo. 04-01-2023 19:15:00 B2 1 18 ALM 2 - A.B.C./Groede 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 05-01-2023 19:15:00 C1 1 18 WINDENBURG 2 - V.E.G.A.B.V. 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 05-01-2023 19:15:00 B2 1 18 A.B.C./Groede 3 - De Kastanje klein
Café De Sportvisser Do. 05-01-2023 19:15:00 B2 1 18 De Sportvisser 1 - WINDENBURG 1 klein
Van de Weyde Hotel Do. 05-01-2023 19:15:00 C2 1 18 WINDENBURG 3 - Ons Genoegen 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 05-01-2023 19:15:00 C3 1 18 De Vierlinden 2 - De Patrijs klein
H.C.R. De Kroon Do. 05-01-2023 19:15:00 C2 1 18 Ons Genoegen 2 - ALM 6 klein
Café Reseda Do. 05-01-2023 19:15:00 A 1 12 Reseda - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Café Reseda Do. 05-01-2023 19:15:00 A 1 11 Reseda - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Café Rue Du Nord Vr. 06-01-2023 19:15:00 B1 1 18 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - L.B.V. 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 06-01-2023 19:15:00 C3 1 18 V.E.G.A.B.V. 5 - De Sportvisser 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 07-01-2023 13:30:00 A 1 12 TREVA 1 - TREVA 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 07-01-2023 13:30:00 A 1 11 TREVA 1 - TREVA 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 08-01-2023 13:30:00 A 1 11 TREVA 3A - Den Ouden Arend groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 08-01-2023 13:30:00 A 1 12 TREVA 3A - Den Ouden Arend groot
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 09-01-2023 19:15:00 C3 2 19 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - BV Avontuur 2 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 09-01-2023 19:15:00 C2 1 19 Ons Genoegen 1 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 09-01-2023 19:15:00 C2 1 19 KWADENDAMME 3 - WINDENBURG 3 klein
BC de Graanbeurs Ma. 09-01-2023 19:15:00 C2 1 19 De Graanbeurs 3 - S.S.V.W. 1 klein
Café Baarends Ma. 09-01-2023 19:15:00 B2 1 19 ALM 3 - ALM 2 klein
BC de Graanbeurs Ma. 09-01-2023 19:15:00 B2 1 4 De Graanbeurs 2 - A.B.C./Groede 1 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 10-01-2023 13:30:00 R3 1 17 O.B.V. Schuttershof - S.S.V.W. 3 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 10-01-2023 13:30:00 R3 1 17 O.B.V. De Woelige Werf 1 - O.B.V. Middelburg 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 10-01-2023 19:15:00 B1 1 19 L.B.V. 3 - TREVA 4 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 10-01-2023 19:15:00 C3 2 19 De Gouwe Gheijt 2 - DE TOEKOMST 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 10-01-2023 19:15:00 C2 1 19 DE TOEKOMST 1 - A.B.C./Groede 4 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 10-01-2023 19:15:00 C3 2 19 De Vierlinden 1 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 10-01-2023 19:15:00 C3 2 19 L.B.V. 7 - KWADENDAMME 4 klein
Café Baarends Di. 10-01-2023 19:15:00 C1 1 19 ALM 5 - Den Ouden Arend klein
Neffen D`eule Di. 10-01-2023 19:15:00 C1 1 19 D`eule 1 - Biljartclub Lovenhoek klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 11-01-2023 13:30:00 R3 1 17 O.B.V. Middelburg 2 - Sv Walcheren 1 klein
Iets Anders Wo. 11-01-2023 19:15:00 B1 1 19 WBV 1 - TREVA 3 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 11-01-2023 19:15:00 C3 2 19 S.S.V.W. 2 - HIO 2 klein
Café de Herberg Wo. 11-01-2023 19:15:00 C2 1 19 BV de Herberg 1 - A.B.C./Groede 5 klein
Café Baarends Wo. 11-01-2023 19:15:00 C2 1 19 ALM 6 - D`eule 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 11-01-2023 19:15:00 B1 1 19 L.B.V. 2 - 3B-GO 1 klein
Café De Kastanje Wo. 11-01-2023 19:15:00 B2 1 19 De Kastanje - ALM 4 klein
Café De Patrijs Wo. 11-01-2023 19:15:00 C3 1 19 De Patrijs - BV de Herberg 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 11-01-2023 19:15:00 C3 1 19 L.B.V. 8 - Ons Genoegen 3 klein
Café Baarends Wo. 11-01-2023 19:15:00 B1 1 19 ALM 1 - Kwadendamme 1 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 11-01-2023 19:15:00 B2 1 19 3B-GO 2 - De Sportvisser 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 12-01-2023 13:30:00 R3 1 17 Sv Walcheren 2 - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
Iets Anders Do. 12-01-2023 19:15:00 C3 2 19 WBV 3 - ALM 7 klein
Iets Anders Do. 12-01-2023 19:15:00 C3 1 19 WBV 2 - Onder Vrienden klein
Neffen D`eule Do. 12-01-2023 19:15:00 C3 1 19 DOS - BV de Herberg 4 klein
Van de Weyde Hotel Do. 12-01-2023 19:15:00 C1 1 19 WINDENBURG 2 - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Café Reseda Do. 12-01-2023 19:15:00 A 1 14 Reseda - TREVA 2 groot
Café Reseda Do. 12-01-2023 19:15:00 A 1 13 Reseda - TREVA 2 groot
Brasserie Stelleplas Do. 12-01-2023 19:15:00 C3 1 19 HIO 1 - De Vierlinden 2 klein
BC de Graanbeurs Do. 12-01-2023 19:15:00 B1 1 19 De Graanbeurs 1 - L.B.V. 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 13-01-2023 19:15:00 C2 1 19 V.E.G.A.B.V. 4 - Ons Genoegen 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 13-01-2023 19:15:00 C1 1 19 V.E.G.A.B.V. 1 - V.E.G.A.B.V. 2 klein
Van de Weyde Hotel Vr. 13-01-2023 19:15:00 B2 1 19 WINDENBURG 1 - A.B.C./Groede 3 klein
Café Reseda Za. 14-01-2023 13:30:00 A 1 14 Bouwbedrijf Goossen 1 - Den Ouden Arend groot
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 14-01-2023 13:30:00 C3 1 19 B.V. Answest - De Graanbeurs 4 klein
Café Reseda Za. 14-01-2023 13:30:00 A 1 13 Bouwbedrijf Goossen 1 - Den Ouden Arend groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 15-01-2023 13:30:00 A 1 14 TREVA 1 - TREVA 3A groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 15-01-2023 19:15:00 A 1 13 TREVA 1 - TREVA 3A groot
BC de Graanbeurs Ma. 16-01-2023 19:15:00 C3 1 20 De Graanbeurs 4 - BV de Herberg 3 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 16-01-2023 19:15:00 C3 2 20 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - De Gouwe Gheijt 2 klein
BC de Graanbeurs Ma. 16-01-2023 19:15:00 C2 1 20 De Graanbeurs 3 - A.B.C./Groede 5 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 16-01-2023 19:15:00 B1 1 20 L.B.V. 1 - KWADENDAMME 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 16-01-2023 19:15:00 B2 1 20 L.B.V. 5 - A.B.C./Groede 1 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 16-01-2023 19:15:00 B1 1 20 3B-GO 1 - L.B.V. 3 klein
Café Baarends Ma. 16-01-2023 19:15:00 B2 1 20 ALM 4 - WINDENBURG 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 16-01-2023 19:15:00 B1 1 20 Kwadendamme 1 - L.B.V. 2 klein
`t Durpsuus Ma. 16-01-2023 19:15:00 C3 1 20 Onder Vrienden - L.B.V. 8 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 1 18 Sv Walcheren 1 - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 1 18 O.B.V. De Woelige Werf 1 - Sv Walcheren 2 klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 17-01-2023 13:30:00 R3 1 18 RCS - O.B.V. Schuttershof klein
Neffen D`eule Di. 17-01-2023 19:15:00 C2 1 20 D`eule 2 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 17-01-2023 19:15:00 C3 2 20 KWADENDAMME 4 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 17-01-2023 19:15:00 C2 1 20 DE GOUWE GHEIJT 1 - KWADENDAMME 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 17-01-2023 19:15:00 C3 2 20 L.B.V. 7 - S.S.V.W. 2 klein
Neffen D`eule Di. 17-01-2023 19:15:00 C1 1 20 D`eule 1 - Den Ouden Arend klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 18-01-2023 13:30:00 R3 1 18 S.S.V.W. 3 - O.B.V. Middelburg 2 klein
Café Baarends Wo. 18-01-2023 19:15:00 B2 1 20 ALM 2 - De Kastanje klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 18-01-2023 19:15:00 B1 1 20 L.B.V. 4 - TREVA 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 18-01-2023 19:15:00 C3 1 20 V.E.G.A.B.V. 5 - DOS klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 18-01-2023 19:15:00 C2 1 20 S.S.V.W. 1 - Ons Genoegen 1 klein
BC de Graanbeurs Wo. 18-01-2023 19:15:00 B2 1 20 De Graanbeurs 2 - A.B.C./Groede 2 klein
Iets Anders Wo. 18-01-2023 19:15:00 B1 1 20 WBV 1 - ALM 1 klein
Café de Herberg Wo. 18-01-2023 19:15:00 C2 1 20 BV de Herberg 1 - BV Avontuur 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 18-01-2023 19:15:00 C3 2 20 L.B.V. 6 - ALM 7 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 18-01-2023 19:15:00 C3 2 20 DE TOEKOMST 2 - BV de Herberg 2 klein
Café de Herberg Do. 19-01-2023 19:15:00 C3 1 20 BV de Herberg 4 - WBV 2 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 19-01-2023 19:15:00 C3 1 20 De Vierlinden 2 - De Sportvisser 2 klein
Brasserie Stelleplas Do. 19-01-2023 19:15:00 C3 1 20 HIO 1 - De Patrijs klein
Iets Anders Do. 19-01-2023 19:15:00 C3 2 20 WBV 3 - De Vierlinden 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 19-01-2023 19:15:00 B2 1 20 A.B.C./Groede 3 - 3B-GO 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 19-01-2023 19:15:00 C2 1 20 WINDENBURG 3 - ALM 6 klein
Café Rue Du Nord Vr. 20-01-2023 19:15:00 B1 1 20 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - TREVA 4 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 20-01-2023 19:15:00 C1 1 20 V.E.G.A.B.V. 3 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
De Lovenhoek Vr. 20-01-2023 19:15:00 C1 1 20 Biljartclub Lovenhoek - WINDENBURG 2 klein
Café Reseda Vr. 20-01-2023 19:15:00 A 1 15 Den Ouden Arend - Reseda groot
Café Reseda Vr. 20-01-2023 19:15:00 A 1 16 Den Ouden Arend - Reseda groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 21-01-2023 13:30:00 A 1 15 TREVA 2 - TREVA 3A groot
Café Reseda Za. 21-01-2023 13:30:00 A 1 15 Bouwbedrijf Goossen 1 - TREVA 1 groot
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 21-01-2023 13:30:00 C3 1 5 B.V. Answest - Ons Genoegen 3 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 21-01-2023 13:30:00 A 1 16 TREVA 2 - TREVA 3A groot
Café Reseda Za. 21-01-2023 13:30:00 A 1 16 Bouwbedrijf Goossen 1 - TREVA 1 groot
H.C.R. De Kroon Ma. 23-01-2023 19:15:00 C2 1 21 Ons Genoegen 1 - A.B.C./Groede 5 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 23-01-2023 19:15:00 C2 1 21 KWADENDAMME 3 - S.S.V.W. 1 klein
BC de Graanbeurs Ma. 23-01-2023 19:15:00 C2 1 21 De Graanbeurs 3 - BV de Herberg 1 klein
Café Baarends Ma. 23-01-2023 19:15:00 C3 2 21 ALM 7 - BV Avontuur 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 23-01-2023 19:15:00 B2 1 21 L.B.V. 5 - A.B.C./Groede 2 klein
Café Baarends Ma. 23-01-2023 19:15:00 B2 1 21 ALM 3 - De Graanbeurs 2 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 23-01-2023 19:15:00 C3 2 21 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - L.B.V. 7 klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 24-01-2023 13:30:00 R3 1 19 RCS - O.B.V. Middelburg 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 24-01-2023 19:15:00 B1 1 21 L.B.V. 3 - Kwadendamme 1 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 24-01-2023 19:15:00 B2 1 21 OBK - De Sportvisser 1 klein
Neffen D`eule Di. 24-01-2023 19:15:00 C2 1 21 D`eule 2 - DE TOEKOMST 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 24-01-2023 19:15:00 C3 2 21 De Vierlinden 1 - L.B.V. 6 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 24-01-2023 19:15:00 C3 2 21 De Gouwe Gheijt 2 - WBV 3 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 19 S.S.V.W. 3 - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 25-01-2023 13:30:00 R3 1 19 O.B.V. Middelburg 1 - O.B.V. Schuttershof klein
Café Baarends Wo. 25-01-2023 19:15:00 C2 1 21 ALM 6 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 25-01-2023 19:15:00 C3 1 21 L.B.V. 8 - BV de Herberg 4 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 25-01-2023 19:15:00 B2 1 21 3B-GO 2 - ALM 4 klein
Café de Herberg Wo. 25-01-2023 19:15:00 C3 1 21 BV de Herberg 3 - Ons Genoegen 3 klein
Café De Patrijs Wo. 25-01-2023 19:15:00 C3 1 21 De Patrijs - De Graanbeurs 4 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 25-01-2023 19:15:00 C3 2 21 HIO 2 - DE TOEKOMST 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Wo. 25-01-2023 19:15:00 C1 1 21 V.E.G.A.B.V. 1 - Biljartclub Lovenhoek klein
Café Baarends Wo. 25-01-2023 19:15:00 B1 1 21 ALM 1 - L.B.V. 4 klein
Iets Anders Wo. 25-01-2023 19:15:00 B1 1 6 WBV 1 - L.B.V. 2 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 26-01-2023 13:30:00 R3 1 19 Sv Walcheren 2 - Sv Walcheren 1 klein
Café De Sportvisser Do. 26-01-2023 19:15:00 C3 1 21 De Sportvisser 2 - HIO 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 26-01-2023 19:15:00 B1 1 21 KWADENDAMME 2 - De Graanbeurs 1 klein
Café de Herberg Do. 26-01-2023 19:15:00 C3 2 21 BV de Herberg 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Iets Anders Do. 26-01-2023 19:15:00 C3 1 21 WBV 2 - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Van de Weyde Hotel Do. 26-01-2023 19:15:00 C1 1 21 WINDENBURG 2 - Den Ouden Arend klein
Café Rue Du Nord Vr. 27-01-2023 19:15:00 B1 1 21 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - 3B-GO 1 klein
Sport Pub Goes Vr. 27-01-2023 19:15:00 C2 1 21 BV Avontuur 1 - A.B.C./Groede 4 klein
Van de Weyde Hotel Vr. 27-01-2023 19:15:00 B2 1 21 WINDENBURG 1 - ALM 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 27-01-2023 19:15:00 C2 1 21 V.E.G.A.B.V. 4 - WINDENBURG 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 27-01-2023 19:15:00 C1 1 21 V.E.G.A.B.V. 2 - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 28-01-2023 13:30:00 C3 1 21 B.V. Answest - Onder Vrienden klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 30-01-2023 19:15:00 B1 1 22 L.B.V. 1 - TREVA 3 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 30-01-2023 19:15:00 C3 2 22 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - HIO 2 klein
`t Durpsuus Ma. 30-01-2023 19:15:00 C3 1 22 Onder Vrienden - BV de Herberg 3 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 30-01-2023 19:15:00 B1 1 22 3B-GO 1 - TREVA 4 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 30-01-2023 19:15:00 C3 2 22 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - S.S.V.W. 2 klein
BC de Graanbeurs Ma. 30-01-2023 19:15:00 C2 1 22 De Graanbeurs 3 - BV Avontuur 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 30-01-2023 19:15:00 B2 1 22 A.B.C./Groede 1 - OBK klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 30-01-2023 19:15:00 B2 1 22 L.B.V. 5 - ALM 3 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 1 20 O.B.V. De Woelige Werf 2 - RCS klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 1 20 O.B.V. Schuttershof - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 31-01-2023 13:30:00 R3 1 20 Sv Walcheren 1 - S.S.V.W. 3 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 31-01-2023 19:15:00 C2 1 22 DE GOUWE GHEIJT 1 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
De Warande Di. 31-01-2023 19:15:00 C1 1 22 Den Ouden Arend - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Café Baarends Di. 31-01-2023 19:15:00 C1 1 22 ALM 5 - D`eule 1 klein
H.C.R. De Kroon Di. 31-01-2023 19:15:00 C3 1 22 Ons Genoegen 3 - De Graanbeurs 4 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 31-01-2023 19:15:00 C3 2 22 KWADENDAMME 4 - ALM 7 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 01-02-2023 13:30:00 R3 1 20 O.B.V. Middelburg 2 - O.B.V. Middelburg 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 01-02-2023 19:15:00 C3 2 22 BV Avontuur 2 - De Vierlinden 1 klein
BC de Graanbeurs Wo. 01-02-2023 19:15:00 B2 1 22 De Graanbeurs 2 - De Kastanje klein
Iets Anders Wo. 01-02-2023 19:15:00 B1 1 22 WBV 1 - L.B.V. 3 klein
Café Baarends Wo. 01-02-2023 19:15:00 B2 1 22 ALM 2 - 3B-GO 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 01-02-2023 19:15:00 B1 1 22 L.B.V. 4 - L.B.V. 2 klein
Café de Herberg Wo. 01-02-2023 19:15:00 C2 1 22 BV de Herberg 1 - Ons Genoegen 1 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 01-02-2023 19:15:00 C2 1 22 S.S.V.W. 1 - ALM 6 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 01-02-2023 19:15:00 C3 2 22 L.B.V. 6 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 01-02-2023 19:15:00 C2 1 22 A.B.C./Groede 5 - KWADENDAMME 3 klein
Café de Herberg Do. 02-02-2023 19:15:00 C3 1 22 BV de Herberg 4 - B.V. Answest klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 02-02-2023 19:15:00 C3 1 22 De Vierlinden 2 - DOS klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 02-02-2023 19:15:00 B2 1 22 A.B.C./Groede 3 - De Sportvisser 1 klein
Van de Weyde Hotel Do. 02-02-2023 19:15:00 C2 1 22 WINDENBURG 3 - DE TOEKOMST 1 klein
Iets Anders Do. 02-02-2023 19:15:00 C3 2 22 WBV 3 - BV de Herberg 2 klein
H.C.R. De Kroon Do. 02-02-2023 19:15:00 C2 1 22 Ons Genoegen 2 - A.B.C./Groede 4 klein
Café De Sportvisser Do. 02-02-2023 19:15:00 C3 1 22 De Sportvisser 2 - De Patrijs klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 03-02-2023 19:15:00 C3 1 22 V.E.G.A.B.V. 5 - L.B.V. 8 klein
Café Rue Du Nord Vr. 03-02-2023 19:15:00 B1 1 22 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - Kwadendamme 1 klein
De Lovenhoek Vr. 03-02-2023 19:15:00 C1 1 22 Biljartclub Lovenhoek - V.E.G.A.B.V. 2 klein
Sport Pub Goes Ma. 06-02-2023 19:15:00 B1 1 23 TREVA 4 - Kwadendamme 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 06-02-2023 19:15:00 C2 1 23 KWADENDAMME 3 - BV de Herberg 1 klein
BC de Graanbeurs Ma. 06-02-2023 19:15:00 C3 1 23 De Graanbeurs 4 - Onder Vrienden klein
Café Baarends Ma. 06-02-2023 19:15:00 C3 2 23 ALM 7 - L.B.V. 7 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 06-02-2023 19:15:00 C2 1 23 A.B.C./Groede 4 - D`eule 2 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 06-02-2023 19:15:00 C2 1 23 Ons Genoegen 1 - De Graanbeurs 3 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 07-02-2023 13:30:00 R3 1 21 O.B.V. De Woelige Werf 1 - O.B.V. Middelburg 2 klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 07-02-2023 13:30:00 R3 1 21 RCS - Sv Walcheren 1 klein
Sport Pub Goes Di. 07-02-2023 19:15:00 B1 1 23 TREVA 3 - De Graanbeurs 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 07-02-2023 19:15:00 C3 2 23 De Vierlinden 1 - KWADENDAMME 4 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 07-02-2023 19:15:00 B2 1 23 OBK - A.B.C./Groede 3 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 07-02-2023 19:15:00 C3 2 23 De Gouwe Gheijt 2 - BV Avontuur 2 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 07-02-2023 19:15:00 C2 1 23 DE GOUWE GHEIJT 1 - DE TOEKOMST 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 07-02-2023 19:15:00 B1 1 23 L.B.V. 3 - L.B.V. 4 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 08-02-2023 13:30:00 R3 1 21 O.B.V. Middelburg 1 - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 08-02-2023 19:15:00 C3 2 23 S.S.V.W. 2 - DE TOEKOMST 2 klein
Café De Patrijs Wo. 08-02-2023 19:15:00 C3 1 23 De Patrijs - Ons Genoegen 3 klein
Café de Herberg Wo. 08-02-2023 19:15:00 C3 1 23 BV de Herberg 3 - BV de Herberg 4 klein
Café Baarends Wo. 08-02-2023 19:15:00 B1 1 23 ALM 1 - L.B.V. 1 klein
Café De Kastanje Wo. 08-02-2023 19:15:00 B2 1 23 De Kastanje - L.B.V. 5 klein
Café Baarends Wo. 08-02-2023 19:15:00 C2 1 23 ALM 6 - A.B.C./Groede 5 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 08-02-2023 19:15:00 C3 2 23 HIO 2 - WBV 3 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 09-02-2023 13:30:00 R3 1 21 Sv Walcheren 2 - S.S.V.W. 3 klein
Iets Anders Do. 09-02-2023 19:15:00 C3 1 23 WBV 2 - De Vierlinden 2 klein
Café de Herberg Do. 09-02-2023 19:15:00 C3 2 23 BV de Herberg 2 - L.B.V. 6 klein
Café De Sportvisser Do. 09-02-2023 19:15:00 B2 1 23 De Sportvisser 1 - ALM 4 klein
Neffen D`eule Do. 09-02-2023 19:15:00 C3 1 23 DOS - HIO 1 klein
Van de Weyde Hotel Do. 09-02-2023 19:15:00 C1 1 23 WINDENBURG 2 - ALM 5 klein
Café Rue Du Nord Vr. 10-02-2023 19:15:00 B1 1 23 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - WBV 1 klein
Café Reseda Vr. 10-02-2023 19:15:00 A 1 18 Den Ouden Arend - TREVA 2 groot
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 10-02-2023 19:15:00 C1 1 23 V.E.G.A.B.V. 2 - Den Ouden Arend klein
Sport Pub Goes Vr. 10-02-2023 19:15:00 C2 1 23 BV Avontuur 1 - Ons Genoegen 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 10-02-2023 19:15:00 B2 1 23 A.B.C./Groede 2 - A.B.C./Groede 1 klein
Café Reseda Vr. 10-02-2023 19:15:00 A 1 17 Den Ouden Arend - TREVA 2 groot
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 10-02-2023 19:15:00 C1 1 23 V.E.G.A.B.V. 3 - Biljartclub Lovenhoek klein
Van de Weyde Hotel Vr. 10-02-2023 19:15:00 B2 1 23 WINDENBURG 1 - De Graanbeurs 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 10-02-2023 19:15:00 C2 1 23 V.E.G.A.B.V. 4 - S.S.V.W. 1 klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 11-02-2023 13:30:00 C3 1 23 B.V. Answest - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 11-02-2023 13:30:00 A 1 18 TREVA 1 - Reseda groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 11-02-2023 13:30:00 A 1 17 TREVA 1 - Reseda groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 12-02-2023 13:30:00 A 1 17 TREVA 3A - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 12-02-2023 13:30:00 A 1 18 TREVA 3A - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 13-02-2023 19:15:00 C3 2 24 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - DE TOEKOMST 2 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 13-02-2023 19:15:00 C3 2 24 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - ALM 7 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 13-02-2023 19:15:00 C2 1 24 Ons Genoegen 1 - BV Avontuur 1 klein
BC de Graanbeurs Ma. 13-02-2023 19:15:00 C2 1 24 De Graanbeurs 3 - KWADENDAMME 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 13-02-2023 19:15:00 B1 1 24 L.B.V. 1 - L.B.V. 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 13-02-2023 19:15:00 B1 1 24 Kwadendamme 1 - 3B-GO 1 klein
Café Baarends Ma. 13-02-2023 19:15:00 B2 1 24 ALM 4 - A.B.C./Groede 3 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 13-02-2023 19:15:00 B2 1 24 A.B.C./Groede 1 - ALM 3 klein
`t Durpsuus Ma. 13-02-2023 19:15:00 C3 1 24 Onder Vrienden - Ons Genoegen 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 13-02-2023 19:15:00 B2 1 24 L.B.V. 5 - WINDENBURG 1 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 1 22 O.B.V. De Woelige Werf 2 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 1 22 Sv Walcheren 1 - O.B.V. Middelburg 1 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 14-02-2023 13:30:00 R3 1 22 O.B.V. Schuttershof - Sv Walcheren 2 klein
De Warande Di. 14-02-2023 19:15:00 C1 1 24 Den Ouden Arend - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 14-02-2023 19:15:00 C3 2 24 KWADENDAMME 4 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 14-02-2023 19:15:00 C3 2 24 L.B.V. 7 - De Vierlinden 1 klein
Café Baarends Di. 14-02-2023 19:15:00 C1 1 24 ALM 5 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Neffen D`eule Di. 14-02-2023 19:15:00 C2 1 24 D`eule 2 - Ons Genoegen 2 klein
Neffen D`eule Di. 14-02-2023 19:15:00 C1 1 24 D`eule 1 - WINDENBURG 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 15-02-2023 13:30:00 R3 1 22 S.S.V.W. 3 - RCS klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 15-02-2023 19:15:00 C3 2 24 L.B.V. 6 - HIO 2 klein
BC de Graanbeurs Wo. 15-02-2023 19:15:00 B2 1 24 De Graanbeurs 2 - 3B-GO 2 klein
Café de Herberg Wo. 15-02-2023 19:15:00 C2 1 24 BV de Herberg 1 - ALM 6 klein
Café Baarends Wo. 15-02-2023 19:15:00 B2 1 24 ALM 2 - De Sportvisser 1 klein
Sport Pub Goes Wo. 15-02-2023 19:15:00 C3 2 24 BV Avontuur 2 - BV de Herberg 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 15-02-2023 19:15:00 C2 1 24 A.B.C./Groede 5 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 15-02-2023 19:15:00 C2 1 24 S.S.V.W. 1 - DE TOEKOMST 1 klein
Iets Anders Wo. 15-02-2023 19:15:00 B1 1 24 WBV 1 - TREVA 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 15-02-2023 19:15:00 B1 1 24 L.B.V. 4 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 16-02-2023 19:15:00 B1 1 24 KWADENDAMME 2 - TREVA 3 klein
Brasserie Stelleplas Do. 16-02-2023 19:15:00 C3 1 24 HIO 1 - WBV 2 klein
Café De Sportvisser Do. 16-02-2023 19:15:00 C3 1 24 De Sportvisser 2 - DOS klein
Van de Weyde Hotel Do. 16-02-2023 19:15:00 C2 1 24 WINDENBURG 3 - A.B.C./Groede 4 klein
BC de Graanbeurs Do. 16-02-2023 19:15:00 B1 1 24 De Graanbeurs 1 - ALM 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 16-02-2023 19:15:00 C3 1 24 De Vierlinden 2 - L.B.V. 8 klein
Café de Herberg Do. 16-02-2023 19:15:00 C3 1 24 BV de Herberg 4 - De Graanbeurs 4 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 17-02-2023 19:15:00 B2 1 24 A.B.C./Groede 2 - OBK klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 17-02-2023 19:15:00 C3 1 24 V.E.G.A.B.V. 5 - BV de Herberg 3 klein
BC de Graanbeurs Ma. 27-02-2023 19:15:00 C3 1 25 De Graanbeurs 4 - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Sport Pub Goes Ma. 27-02-2023 19:15:00 B1 1 25 TREVA 4 - L.B.V. 4 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 27-02-2023 19:15:00 B1 1 25 3B-GO 1 - WBV 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 27-02-2023 19:15:00 C2 1 25 KWADENDAMME 3 - Ons Genoegen 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 27-02-2023 19:15:00 C2 1 25 A.B.C./Groede 4 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Café Baarends Ma. 27-02-2023 19:15:00 B2 1 25 ALM 3 - A.B.C./Groede 2 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 1 23 O.B.V. Schuttershof - O.B.V. Middelburg 2 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 28-02-2023 13:30:00 R3 1 23 O.B.V. De Woelige Werf 1 - Sv Walcheren 1 klein
H.C.R. De Kroon Di. 28-02-2023 19:15:00 C3 1 25 Ons Genoegen 3 - BV de Herberg 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 28-02-2023 19:15:00 B1 1 25 L.B.V. 3 - L.B.V. 1 klein
Neffen D`eule Di. 28-02-2023 19:15:00 C1 1 25 D`eule 1 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 28-02-2023 19:15:00 C3 2 25 De Vierlinden 1 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 28-02-2023 19:15:00 C3 2 25 De Gouwe Gheijt 2 - L.B.V. 7 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 28-02-2023 19:15:00 B2 1 25 OBK - ALM 4 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 01-03-2023 13:30:00 R3 1 23 O.B.V. Middelburg 1 - S.S.V.W. 3 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 01-03-2023 19:15:00 B2 1 25 3B-GO 2 - L.B.V. 5 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 01-03-2023 19:15:00 C2 1 25 A.B.C./Groede 5 - DE TOEKOMST 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 01-03-2023 19:15:00 C3 1 25 L.B.V. 8 - HIO 1 klein
Café Baarends Wo. 01-03-2023 19:15:00 C2 1 25 ALM 6 - De Graanbeurs 3 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 01-03-2023 19:15:00 C3 2 25 S.S.V.W. 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Café Baarends Wo. 01-03-2023 19:15:00 B1 1 25 ALM 1 - KWADENDAMME 2 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 01-03-2023 19:15:00 C3 2 25 DE TOEKOMST 2 - WBV 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 01-03-2023 19:15:00 B1 1 25 L.B.V. 2 - De Graanbeurs 1 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 01-03-2023 19:15:00 C3 2 25 HIO 2 - BV Avontuur 2 klein
Café De Patrijs Wo. 01-03-2023 19:15:00 C3 1 25 De Patrijs - Onder Vrienden klein
Café De Kastanje Wo. 01-03-2023 19:15:00 B2 1 25 De Kastanje - A.B.C./Groede 1 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 02-03-2023 13:30:00 R3 1 23 Sv Walcheren 2 - RCS klein
H.C.R. De Kroon Do. 02-03-2023 19:15:00 C2 1 25 Ons Genoegen 2 - WINDENBURG 3 klein
Café de Herberg Do. 02-03-2023 19:15:00 C3 2 25 BV de Herberg 2 - KWADENDAMME 4 klein
Iets Anders Do. 02-03-2023 19:15:00 C3 1 25 WBV 2 - De Sportvisser 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 02-03-2023 19:15:00 B2 1 25 A.B.C./Groede 3 - ALM 2 klein
Café Reseda Vr. 03-03-2023 19:15:00 A 1 19 Den Ouden Arend - TREVA 1 groot
De Lovenhoek Vr. 03-03-2023 19:15:00 C1 1 25 Biljartclub Lovenhoek - Den Ouden Arend klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 03-03-2023 19:15:00 C1 1 25 V.E.G.A.B.V. 2 - ALM 5 klein
Sport Pub Goes Vr. 03-03-2023 19:15:00 C2 1 25 BV Avontuur 1 - D`eule 2 klein
Café Reseda Vr. 03-03-2023 19:15:00 A 1 20 Den Ouden Arend - TREVA 1 groot
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 03-03-2023 19:15:00 C2 1 25 V.E.G.A.B.V. 4 - BV de Herberg 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 04-03-2023 13:30:00 A 1 20 TREVA 2 - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 04-03-2023 13:30:00 A 1 19 TREVA 2 - Bouwbedrijf Goossen 1 groot
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 04-03-2023 13:30:00 C3 1 25 B.V. Answest - De Vierlinden 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 05-03-2023 13:30:00 A 1 19 TREVA 3A - Reseda groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 05-03-2023 13:30:00 A 1 20 TREVA 3A - Reseda groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 06-03-2023 19:15:00 C2 1 26 KWADENDAMME 3 - BV Avontuur 1 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 06-03-2023 19:15:00 C2 1 26 Ons Genoegen 1 - ALM 6 klein
BC de Graanbeurs Ma. 06-03-2023 19:15:00 C2 1 26 De Graanbeurs 3 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 06-03-2023 19:15:00 B1 1 26 L.B.V. 1 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 06-03-2023 19:15:00 C3 2 26 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - De Gouwe Gheijt 2 klein
Café Baarends Ma. 06-03-2023 19:15:00 B2 1 26 ALM 3 - OBK klein
Café Baarends Ma. 06-03-2023 19:15:00 C3 2 26 ALM 7 - S.S.V.W. 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 06-03-2023 19:15:00 B2 1 26 A.B.C./Groede 1 - WINDENBURG 1 klein
Sportpark De Alblas / Kantine V.V R.C.S. Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 1 24 RCS - O.B.V. Middelburg 1 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 07-03-2023 13:30:00 R3 1 24 O.B.V. De Woelige Werf 2 - O.B.V. Schuttershof klein
Café Baarends Di. 07-03-2023 19:15:00 C1 1 26 ALM 5 - V.E.G.A.B.V. 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 07-03-2023 19:15:00 C3 2 26 L.B.V. 7 - BV de Herberg 2 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 07-03-2023 19:15:00 C2 1 26 DE GOUWE GHEIJT 1 - Ons Genoegen 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 07-03-2023 19:15:00 C3 2 26 KWADENDAMME 4 - HIO 2 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 1 24 O.B.V. Middelburg 2 - Sv Walcheren 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 08-03-2023 13:30:00 R3 1 24 S.S.V.W. 3 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
BC de Graanbeurs Wo. 08-03-2023 19:15:00 B2 1 26 De Graanbeurs 2 - De Sportvisser 1 klein
Café Baarends Wo. 08-03-2023 19:15:00 B2 1 26 ALM 2 - ALM 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 08-03-2023 19:15:00 C3 2 26 L.B.V. 6 - DE TOEKOMST 2 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 08-03-2023 19:15:00 C2 1 26 S.S.V.W. 1 - A.B.C./Groede 4 klein
Café de Herberg Wo. 08-03-2023 19:15:00 C2 1 26 BV de Herberg 1 - DE TOEKOMST 1 klein
Iets Anders Wo. 08-03-2023 19:15:00 B1 1 26 WBV 1 - Kwadendamme 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 08-03-2023 19:15:00 B1 1 26 L.B.V. 4 - 3B-GO 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 09-03-2023 19:15:00 B1 1 26 KWADENDAMME 2 - L.B.V. 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 09-03-2023 19:15:00 C1 1 26 WINDENBURG 2 - V.E.G.A.B.V. 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 09-03-2023 19:15:00 C3 1 26 De Vierlinden 2 - BV de Herberg 3 klein
Neffen D`eule Do. 09-03-2023 19:15:00 C3 1 26 DOS - De Patrijs klein
Café De Sportvisser Do. 09-03-2023 19:15:00 C3 1 26 De Sportvisser 2 - L.B.V. 8 klein
Iets Anders Do. 09-03-2023 19:15:00 C3 2 26 WBV 3 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Van de Weyde Hotel Do. 09-03-2023 19:15:00 C2 1 26 WINDENBURG 3 - D`eule 2 klein
BC de Graanbeurs Do. 09-03-2023 19:15:00 B1 1 26 De Graanbeurs 1 - L.B.V. 3 klein
Café de Herberg Do. 09-03-2023 19:15:00 C3 1 26 BV de Herberg 4 - Onder Vrienden klein
Brasserie Stelleplas Do. 09-03-2023 19:15:00 C3 1 26 HIO 1 - B.V. Answest klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 10-03-2023 19:15:00 C1 1 26 V.E.G.A.B.V. 2 - D`eule 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 10-03-2023 19:15:00 C3 1 26 V.E.G.A.B.V. 5 - Ons Genoegen 3 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 10-03-2023 19:15:00 B2 1 26 A.B.C./Groede 2 - De Kastanje klein
`t Durpsuus Ma. 13-03-2023 19:15:00 C3 1 27 Onder Vrienden - V.E.G.A.B.V. 5 klein
BC de Graanbeurs Ma. 13-03-2023 19:15:00 C2 1 27 De Graanbeurs 3 - DE TOEKOMST 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 13-03-2023 19:15:00 B2 1 30 A.B.C./Groede 1 - A.B.C./Groede 3 klein
BC de Graanbeurs Ma. 13-03-2023 19:15:00 C3 1 27 De Graanbeurs 4 - De Vierlinden 2 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 13-03-2023 19:15:00 C3 2 27 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - L.B.V. 6 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 13-03-2023 19:15:00 C2 1 27 A.B.C./Groede 4 - A.B.C./Groede 5 klein
Sport Pub Goes Ma. 13-03-2023 19:15:00 B1 1 27 TREVA 4 - L.B.V. 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 13-03-2023 19:15:00 B1 1 27 Kwadendamme 1 - L.B.V. 4 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 14-03-2023 13:30:00 R3 1 25 O.B.V. De Woelige Werf 1 - RCS klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 14-03-2023 13:30:00 R3 1 25 O.B.V. Schuttershof - Sv Walcheren 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 14-03-2023 19:15:00 B1 1 27 L.B.V. 3 - KWADENDAMME 2 klein
Neffen D`eule Di. 14-03-2023 19:15:00 C2 1 27 D`eule 2 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 14-03-2023 19:15:00 C3 2 27 De Vierlinden 1 - ALM 7 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 14-03-2023 19:15:00 B2 1 27 OBK - ALM 2 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 15-03-2023 13:30:00 R3 1 25 O.B.V. Middelburg 2 - O.B.V. De Woelige Werf 2 klein
Café De Patrijs Wo. 15-03-2023 19:15:00 C3 1 27 De Patrijs - BV de Herberg 4 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 15-03-2023 19:15:00 B2 1 27 3B-GO 2 - A.B.C./Groede 1 klein
Café Baarends Wo. 15-03-2023 19:15:00 C2 1 27 ALM 6 - KWADENDAMME 3 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 15-03-2023 19:15:00 C3 2 27 S.S.V.W. 2 - WBV 3 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 15-03-2023 19:15:00 C3 2 27 DE TOEKOMST 2 - BV Avontuur 2 klein
Brasserie Stelleplas Wo. 15-03-2023 19:15:00 C3 2 27 HIO 2 - L.B.V. 7 klein
Café Baarends Wo. 15-03-2023 19:15:00 B1 1 27 ALM 1 - TREVA 3 klein
Café de Herberg Wo. 15-03-2023 19:15:00 C3 1 27 BV de Herberg 3 - HIO 1 klein
Café De Kastanje Wo. 15-03-2023 19:15:00 B2 1 27 De Kastanje - ALM 3 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 16-03-2023 13:30:00 R3 1 25 Sv Walcheren 2 - O.B.V. Middelburg 1 klein
Café de Herberg Do. 16-03-2023 19:15:00 C3 2 27 BV de Herberg 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 klein
Iets Anders Do. 16-03-2023 19:15:00 C3 1 27 WBV 2 - DOS klein
Café De Sportvisser Do. 16-03-2023 19:15:00 B2 1 27 De Sportvisser 1 - L.B.V. 5 klein
Eetcafé-pension het Overleg Do. 16-03-2023 19:15:00 B2 1 27 A.B.C./Groede 3 - De Graanbeurs 2 klein
H.C.R. De Kroon Do. 16-03-2023 19:15:00 C2 1 27 Ons Genoegen 2 - S.S.V.W. 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 17-03-2023 19:15:00 C2 1 27 V.E.G.A.B.V. 4 - Ons Genoegen 1 klein
Sport Pub Goes Vr. 17-03-2023 19:15:00 C2 1 27 BV Avontuur 1 - WINDENBURG 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 17-03-2023 19:15:00 C1 1 27 V.E.G.A.B.V. 2 - WINDENBURG 2 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 17-03-2023 19:15:00 C1 1 27 V.E.G.A.B.V. 3 - D`eule 1 klein
De Lovenhoek Vr. 17-03-2023 19:15:00 C1 1 27 Biljartclub Lovenhoek - ALM 5 klein
Café Rue Du Nord Vr. 17-03-2023 19:15:00 B1 1 27 W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 - De Graanbeurs 1 klein
Van de Weyde Hotel Vr. 17-03-2023 19:15:00 B2 1 27 WINDENBURG 1 - A.B.C./Groede 2 klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 18-03-2023 13:30:00 C3 1 27 B.V. Answest - De Sportvisser 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 20-03-2023 19:15:00 B1 1 28 L.B.V. 1 - 3B-GO 1 klein
Café Baarends Ma. 20-03-2023 19:15:00 C3 2 28 ALM 7 - De Gouwe Gheijt 2 klein
H.C.R. De Kroon Ma. 20-03-2023 19:15:00 C2 1 28 Ons Genoegen 1 - DE TOEKOMST 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 20-03-2023 19:15:00 C2 1 28 KWADENDAMME 3 - V.E.G.A.B.V. 4 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 20-03-2023 19:15:00 C3 2 28 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - HIO 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 20-03-2023 19:15:00 B2 1 28 L.B.V. 5 - A.B.C./Groede 3 klein
Café Baarends Ma. 20-03-2023 19:15:00 B2 1 28 ALM 3 - WINDENBURG 1 klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 1 26 O.B.V. De Woelige Werf 2 - Sv Walcheren 2 klein
Clubhuis SV Walcheren Di. 21-03-2023 13:30:00 R3 1 26 Sv Walcheren 1 - O.B.V. Middelburg 2 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 21-03-2023 19:15:00 C3 2 28 De Vierlinden 1 - S.S.V.W. 2 klein
Sport Pub Goes Di. 21-03-2023 19:15:00 B1 1 28 TREVA 3 - L.B.V. 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 21-03-2023 19:15:00 C3 2 28 KWADENDAMME 4 - DE TOEKOMST 2 klein
Neffen D`eule Di. 21-03-2023 19:15:00 C2 1 28 D`eule 2 - S.S.V.W. 1 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 21-03-2023 19:15:00 C2 1 28 DE GOUWE GHEIJT 1 - WINDENBURG 3 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 26 O.B.V. Middelburg 1 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 22-03-2023 13:30:00 R3 1 26 S.S.V.W. 3 - O.B.V. Schuttershof klein
Sport Pub Goes Wo. 22-03-2023 19:15:00 C3 2 28 BV Avontuur 2 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
BC de Graanbeurs Wo. 22-03-2023 19:15:00 B2 1 28 De Graanbeurs 2 - ALM 4 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 22-03-2023 19:15:00 B1 1 28 L.B.V. 4 - WBV 1 klein
Café De Kastanje Wo. 22-03-2023 19:15:00 B2 1 28 De Kastanje - OBK klein
Café Baarends Wo. 22-03-2023 19:15:00 C2 1 28 ALM 6 - BV Avontuur 1 klein
Café de Herberg Wo. 22-03-2023 19:15:00 C2 1 28 BV de Herberg 1 - A.B.C./Groede 4 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 22-03-2023 19:15:00 C2 1 28 A.B.C./Groede 5 - Ons Genoegen 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 22-03-2023 19:15:00 C3 2 28 L.B.V. 6 - WBV 3 klein
Brasserie Stelleplas Do. 23-03-2023 19:15:00 C3 1 28 HIO 1 - De Graanbeurs 4 klein
BC de Graanbeurs Do. 23-03-2023 19:15:00 B1 1 28 De Graanbeurs 1 - TREVA 4 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 23-03-2023 19:15:00 C3 1 28 De Vierlinden 2 - Ons Genoegen 3 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 23-03-2023 19:15:00 B1 1 28 KWADENDAMME 2 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Neffen D`eule Do. 23-03-2023 19:15:00 C3 1 28 DOS - L.B.V. 8 klein
Iets Anders Do. 23-03-2023 19:15:00 C3 1 28 WBV 2 - De Patrijs klein
Café De Sportvisser Do. 23-03-2023 19:15:00 C3 1 28 De Sportvisser 2 - BV de Herberg 3 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 24-03-2023 19:15:00 C3 1 28 V.E.G.A.B.V. 5 - BV de Herberg 4 klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 24-03-2023 19:15:00 B2 1 28 A.B.C./Groede 2 - 3B-GO 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 27-03-2023 19:15:00 B1 1 29 Kwadendamme 1 - L.B.V. 1 klein
Clublokaal 3B-GO Ma. 27-03-2023 19:15:00 B1 1 29 3B-GO 1 - De Graanbeurs 1 klein
Sport Pub Goes Ma. 27-03-2023 19:15:00 B1 1 29 TREVA 4 - KWADENDAMME 2 klein
Eetcafé-pension het Overleg Ma. 27-03-2023 19:15:00 C2 1 29 A.B.C./Groede 4 - De Graanbeurs 3 klein
BC de Graanbeurs Ma. 27-03-2023 19:15:00 C3 1 29 De Graanbeurs 4 - De Sportvisser 2 klein
Café Baarends Ma. 27-03-2023 19:15:00 B2 1 29 ALM 4 - L.B.V. 5 klein
`t Durpsuus Ma. 27-03-2023 19:15:00 C3 1 29 Onder Vrienden - De Vierlinden 2 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 27-03-2023 19:15:00 C3 2 29 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 - KWADENDAMME 4 klein
Sportcentrum Schuttershof Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 1 27 O.B.V. Schuttershof - RCS klein
Woonzorgcentrum Getij Di. 28-03-2023 13:30:00 R3 1 27 O.B.V. De Woelige Werf 2 - Sv Walcheren 1 klein
H.C.R. De Kroon Di. 28-03-2023 19:15:00 C3 1 29 Ons Genoegen 3 - HIO 1 klein
Neffen D`eule Di. 28-03-2023 19:15:00 C2 1 29 D`eule 2 - A.B.C./Groede 5 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 28-03-2023 19:15:00 B1 1 29 L.B.V. 3 - TREVA 3 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 28-03-2023 19:15:00 C2 1 29 DE TOEKOMST 1 - KWADENDAMME 3 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 28-03-2023 19:15:00 C3 2 29 De Gouwe Gheijt 2 - De Vierlinden 1 klein
Biljartvereniging Middelburg Wo. 29-03-2023 13:30:00 R3 1 27 O.B.V. Middelburg 2 - S.S.V.W. 3 klein
Café Baarends Wo. 29-03-2023 19:15:00 B2 1 29 ALM 2 - De Graanbeurs 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 29-03-2023 19:15:00 C3 1 29 L.B.V. 8 - WBV 2 klein
Café De Patrijs Wo. 29-03-2023 19:15:00 C3 1 29 De Patrijs - V.E.G.A.B.V. 5 klein
Clublokaal 3B-GO Wo. 29-03-2023 19:15:00 B2 1 29 3B-GO 2 - ALM 3 klein
Eetcafé oriënt Express Wo. 29-03-2023 19:15:00 C3 2 29 DE TOEKOMST 2 - L.B.V. 7 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 29-03-2023 19:15:00 B1 1 29 L.B.V. 2 - ALM 1 klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 29-03-2023 19:15:00 C3 2 29 S.S.V.W. 2 - L.B.V. 6 klein
Clubhuis SV Walcheren Do. 30-03-2023 13:30:00 R3 1 27 Sv Walcheren 2 - O.B.V. De Woelige Werf 1 klein
H.C.R. De Kroon Do. 30-03-2023 19:15:00 C2 1 29 Ons Genoegen 2 - BV de Herberg 1 klein
Iets Anders Do. 30-03-2023 19:15:00 C3 2 29 WBV 3 - BV Avontuur 2 klein
Café de Herberg Do. 30-03-2023 19:15:00 C3 2 29 BV de Herberg 2 - ALM 7 klein
Café De Sportvisser Do. 30-03-2023 19:15:00 B2 1 29 De Sportvisser 1 - A.B.C./Groede 1 klein
Van de Weyde Hotel Do. 30-03-2023 19:15:00 C2 1 29 WINDENBURG 3 - S.S.V.W. 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 31-03-2023 19:15:00 C2 1 29 V.E.G.A.B.V. 4 - ALM 6 klein
Sport Pub Goes Vr. 31-03-2023 19:15:00 C2 1 29 BV Avontuur 1 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Van de Weyde Hotel Vr. 31-03-2023 19:15:00 B2 1 29 WINDENBURG 1 - De Kastanje klein
Dorpshuis Kay Munk Hansweert Za. 01-04-2023 13:30:00 C3 1 29 B.V. Answest - DOS klein
H.C.R. De Kroon Ma. 03-04-2023 19:15:00 C2 1 30 Ons Genoegen 1 - A.B.C./Groede 4 klein
BC de Graanbeurs Ma. 03-04-2023 19:15:00 C2 1 30 De Graanbeurs 3 - Ons Genoegen 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 03-04-2023 19:15:00 B1 1 30 L.B.V. 1 - WBV 1 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Ma. 03-04-2023 19:15:00 B2 1 30 L.B.V. 5 - ALM 2 klein
Café Baarends Ma. 03-04-2023 19:15:00 C3 2 30 ALM 7 - HIO 2 klein
Buurthuis de Oudelandse Hoeve Ma. 03-04-2023 19:15:00 C3 2 30 Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 1 - DE TOEKOMST 2 klein
Eetcafé oriënt Express Di. 04-04-2023 19:15:00 C2 1 30 DE TOEKOMST 1 - ALM 6 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 04-04-2023 19:15:00 C3 2 30 KWADENDAMME 4 - WBV 3 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Di. 04-04-2023 19:15:00 C3 2 30 L.B.V. 7 - Rolstoelbiljart Zeeuws Vl. 2 klein
Café-Snackbar De Brandpit Di. 04-04-2023 19:15:00 C3 2 30 De Vierlinden 1 - BV de Herberg 2 klein
Dorpshuis Nimmerdor Di. 04-04-2023 19:15:00 C3 2 30 De Gouwe Gheijt 2 - S.S.V.W. 2 klein
Sport Pub Goes Di. 04-04-2023 19:15:00 B1 1 30 TREVA 3 - W.B.C. Bouwbedrijf Goossen 2 klein
Café-Pensioen De Goede Verwachting Wo. 05-04-2023 19:15:00 C3 1 30 L.B.V. 8 - De Patrijs klein
S.S.V.W. Clubhuis Wo. 05-04-2023 19:15:00 C2 1 30 S.S.V.W. 1 - DE GOUWE GHEIJT 1 klein
Eetcafé-pension het Overleg Wo. 05-04-2023 19:15:00 C2 1 30 A.B.C./Groede 5 - WINDENBURG 3 klein
Café de Herberg Wo. 05-04-2023 19:15:00 C2 1 30 BV de Herberg 1 - D`eule 2 klein
Sport Pub Goes Wo. 05-04-2023 19:15:00 C3 2 30 BV Avontuur 2 - L.B.V. 6 klein
Café De Kastanje Wo. 05-04-2023 19:15:00 B2 1 30 De Kastanje - 3B-GO 2 klein
Café Baarends Wo. 05-04-2023 19:15:00 B1 1 30 ALM 1 - L.B.V. 3 klein
BC de Graanbeurs Do. 06-04-2023 19:15:00 B1 1 30 De Graanbeurs 1 - Kwadendamme 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 06-04-2023 19:15:00 B1 1 30 KWADENDAMME 2 - 3B-GO 1 klein
Iets Anders Do. 06-04-2023 19:15:00 C3 1 30 WBV 2 - B.V. Answest klein
Neffen D`eule Do. 06-04-2023 19:15:00 C3 1 30 DOS - BV de Herberg 3 klein
Café De Sportvisser Do. 06-04-2023 19:15:00 C3 1 30 De Sportvisser 2 - Ons Genoegen 3 klein
Café-Snackbar De Brandpit Do. 06-04-2023 19:15:00 C3 1 30 De Vierlinden 2 - BV de Herberg 4 klein
Brasserie Stelleplas Do. 06-04-2023 19:15:00 C3 1 30 HIO 1 - Onder Vrienden klein
Van de Weyde Hotel Vr. 07-04-2023 19:15:00 B2 1 30 WINDENBURG 1 - OBK klein
Eetcafé-pension het Overleg Vr. 07-04-2023 19:15:00 B2 1 30 A.B.C./Groede 2 - De Sportvisser 1 klein
Sportzaal van Duyvenvoorde Vr. 07-04-2023 19:15:00 C2 1 30 V.E.G.A.B.V. 4 - BV Avontuur 1 klein