Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Cafe Oud Stein Do. 16-09-2021 19:00:00 C1 1 3 Onder Ons 1 - Wilhelmina 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 16-09-2021 19:00:00 C2 1 2 De Oase 2 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
De Biljartacademie Do. 16-09-2021 19:00:00 C4 1 3 De Biljartacademie 4 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Cafe Oud Stein Vr. 17-09-2021 19:00:00 B1 1 2 Wilhelmina DB1 - La Plaza DB1 klein
Cafe Den Aezel Vr. 17-09-2021 19:00:00 B2ZL 1 3 Holtum DB1 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Cafe Den Aezel Vr. 17-09-2021 19:00:00 C3 1 3 `t Luip 1 - De Braadharing 2 klein
Brand Taveerne Vr. 17-09-2021 19:00:00 C3 1 3 Brandtaveerne 2 - BVM/Dormans 4 klein
Cafe Dormans Vr. 17-09-2021 19:00:00 C3 1 3 BVM/Dormans 2 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
De Biljartacademie Vr. 17-09-2021 19:00:00 C4 1 3 De Biljartacademie 3 - Brandtaveerne 6 klein
Brand Taveerne Vr. 17-09-2021 19:00:00 C4 1 3 Brandtaveerne 5 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 17-09-2021 19:30:00 A 1 1 BC Tegelen A1 - BC Tegelen A2 groot
De Biljartacademie Zo. 19-09-2021 13:00:00 A 1 1 De Biljartacademie A1 - De Biljartacademie A2 groot
Sporthal De Varenbeuk Ma. 20-09-2021 19:00:00 B1 1 3 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - De Biljartacademie DB2 klein
De Biljartacademie Ma. 20-09-2021 19:00:00 B2ZL 1 4 De Biljartacademie DB3 - Niet Klossen DB1 klein
Cafe Oud Stein Ma. 20-09-2021 19:00:00 B2ZL 1 4 Merpati DB1 - B.V.G. DB1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 20-09-2021 19:00:00 C2 1 3 B.V.G. 1 - De Keizer 1 klein
Oud Haander Ma. 20-09-2021 19:00:00 C2 2 4 W.H.C. 2 - Wolfrath 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 20-09-2021 19:00:00 C2 2 4 De Oase 3 - De Beute 1 klein
Harmoniezaal Ma. 20-09-2021 19:00:00 C3 2 4 De Beute 2 - Niet Klossen 3 klein
Café Groeselt Ma. 20-09-2021 19:30:00 A 1 2 Krijt Op Tijd `50 A1 - Nazareth A1 groot
Café Groeselt Ma. 20-09-2021 19:30:00 A 1 2 Veerbenders/Ketsers A1 - BC Tegelen A1 groot
Cafe Oud Stein Di. 21-09-2021 19:00:00 B2ZL 2 4 Onder Ons DB1 - De Biljartacademie DB4 klein
Cafe Dormans Di. 21-09-2021 19:00:00 C2 1 3 BVM/Dormans 1 - De Oase 2 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 21-09-2021 19:00:00 C2 1 3 Carambool 1 - Brandtaveerne 1 klein
Oud Haander Di. 21-09-2021 19:00:00 C2 1 3 W.H.C. 3 - BCH`70 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 21-09-2021 19:00:00 C2 2 4 Paesjsjtal 2 - Los Band 1 klein
Café De Braadharing Di. 21-09-2021 19:00:00 C3 1 4 De Braadharing 2 - Schaesberg 2 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 21-09-2021 19:00:00 C3 1 4 Sibbe`63/Amstenrade 1 - De Braadharing 1 klein
Cafe Den Aezel Di. 21-09-2021 19:00:00 C3 2 4 `t Luip 2 - Brandtaveerne 4 klein
Café "De Leeuw" Di. 21-09-2021 19:00:00 C3 2 4 B.V.G. 2 - De Braadharing 3 klein
Oud Haander Di. 21-09-2021 19:00:00 C3 1 4 W.H.C. 4 - Brandtaveerne 2 klein
De Biljartacademie Wo. 22-09-2021 19:00:00 B1 1 3 De Biljartacademie DB1 - Los Band DB1 klein
Ricky's Pub Wo. 22-09-2021 19:00:00 B1 1 3 Bonanza DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Bert's Place Wo. 22-09-2021 19:00:00 B1 1 3 La Plaza DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Cafe Dormans Wo. 22-09-2021 19:00:00 B1 1 3 BVM/Dormans DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 22-09-2021 19:00:00 B2ZL 1 4 `t Luip DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 22-09-2021 19:00:00 B2ZL 2 4 Concordia/Kabel Direct DB3 - De Keizer DB1 klein
Café "De Leeuw" Wo. 22-09-2021 19:00:00 B2ZL 2 4 B.V.G. DB2 Bie Lies - Schinnen DB1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 22-09-2021 19:00:00 C1 1 4 Maarland 3 - De Oase 1 klein
De Biljartacademie Wo. 22-09-2021 19:00:00 C2 1 3 De Biljartacademie 1 - W.H.C. 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 22-09-2021 19:00:00 C3 1 4 De Oase 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 22-09-2021 19:00:00 C3 2 4 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Wolfrath 2 klein
Ricky's Pub Wo. 22-09-2021 19:00:00 C4 1 4 Rickys Pub/Laporto 6 - De Oase 5 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 22-09-2021 19:00:00 C4 1 4 Sibbe`63/Amstenrade 2 - Brandtaveerne 5 klein
De Biljartacademie Do. 23-09-2021 19:00:00 A 1 2 De Biljartacademie A2 - BC Vilt `68 A1 groot
Café D'r Toeëre Do. 23-09-2021 19:00:00 B2ZL 2 4 O.H.V.Z. DB3 - Eendracht DB1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 23-09-2021 19:00:00 C1 1 4 Maarland 2 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Ricky's Pub Do. 23-09-2021 19:00:00 C2 1 3 Rickys Pub/Laporto 3 - Paesjsjtal 1 klein
Café Wilhelmina Do. 23-09-2021 19:00:00 C2 2 4 De Keizer 2 - Schaesberg 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 23-09-2021 19:00:00 C2 2 4 Onder Ons 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 23-09-2021 19:00:00 C4 1 4 De Sjoester 1 - De Biljartacademie 3 klein
Café De Braadharing Do. 23-09-2021 19:00:00 C4 1 4 De Braadharing 4 - De Biljartacademie 4 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 24-09-2021 19:00:00 B2ZL 1 4 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - O.H.V.Z. DB2 klein
Café Wilhelmina Vr. 24-09-2021 19:00:00 C1 1 4 Wilhelmina 1 - Niet Klossen 1 klein
Ricky's Pub Vr. 24-09-2021 19:00:00 C1 1 4 Rickys Pub/Laporto 2 - Onder Ons 1 klein
Brand Taveerne Vr. 24-09-2021 19:00:00 C3 1 4 Brandtaveerne 3 - De Biljartacademie 2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 24-09-2021 19:00:00 C3 1 4 `t Luip 1 - BVM/Dormans 4 klein
Ricky's Pub Vr. 24-09-2021 19:00:00 C3 1 4 Rickys Pub/Laporto 5 - BVM/Dormans 2 klein
Cafe Dormans Vr. 24-09-2021 19:00:00 C3 2 4 BVM/Dormans 3 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Brand Taveerne Vr. 24-09-2021 19:00:00 C4 1 4 Brandtaveerne 6 - Merpati 1 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 24-09-2021 19:30:00 A 1 2 BC Tegelen A2 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
Buurthuis De Oase Ma. 27-09-2021 19:00:00 C1 1 5 De Oase 1 - Maarland 2 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 27-09-2021 19:30:00 B2ZL 2 5 Eendracht DB1 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Oud Haander Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 1 4 W.H.C. 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Café Wilhelmina Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 1 4 De Keizer 1 - Carambool 1 klein
Harmoniezaal Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 2 5 De Beute 1 - W.H.C. 2 klein
Cafe Den Aezel Ma. 27-09-2021 19:30:00 C2 2 5 Wolfrath 1 - Onder Ons 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 27-09-2021 19:30:00 C3 1 5 Schaesberg 2 - BVM/Dormans 4 klein
Brand Taveerne Ma. 27-09-2021 19:30:00 C3 2 5 Brandtaveerne 4 - BVM/Dormans 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Di. 28-09-2021 19:00:00 B2ZL 1 5 Niet Klossen DB1 - `t Luip DB1 klein
Café D'r Toeëre Di. 28-09-2021 19:30:00 B2ZL 1 5 O.H.V.Z. DB2 - Holtum DB1 klein
Café "De Leeuw" Di. 28-09-2021 19:30:00 B2ZL 1 5 B.V.G. DB1 - De Biljartacademie DB3 klein
Café Wilhelmina Di. 28-09-2021 19:30:00 B2ZL 2 5 De Keizer DB1 - Onder Ons DB1 klein
Brand Taveerne Di. 28-09-2021 19:30:00 C2 1 4 Brandtaveerne 1 - W.H.C. 3 klein
Hotel Café Amicitia Di. 28-09-2021 19:30:00 C2 2 5 Los Band 1 - De Oase 3 klein
Het Steeperkruis Di. 28-09-2021 19:30:00 C2 2 5 Schaesberg 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
De Biljartacademie Di. 28-09-2021 19:30:00 C3 1 5 De Biljartacademie 2 - De Braadharing 2 klein
Café De Braadharing Di. 28-09-2021 19:30:00 C3 1 5 De Braadharing 1 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
Cafe Oud Stein Di. 28-09-2021 19:30:00 C4 1 5 Merpati 1 - De Sjoester 1 klein
Ricky's Pub Wo. 29-09-2021 19:00:00 C1 1 5 Rickys Pub/Laporto 1 - Niet Klossen 1 klein
De Biljartacademie Wo. 29-09-2021 19:30:00 B1 1 4 De Biljartacademie DB2 - La Plaza DB1 klein
Cafe Dormans Wo. 29-09-2021 19:30:00 B1 1 4 BVM/Dormans DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Café D'r Toeëre Wo. 29-09-2021 19:30:00 B1 1 4 O.H.V.Z. DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
Cafe Den Aezel Wo. 29-09-2021 19:30:00 B2ZL 2 5 Holtum DB2 - O.H.V.Z. DB3 klein
MFC Sanderbout Wo. 29-09-2021 19:30:00 C3 2 5 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - `t Luip 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 29-09-2021 19:30:00 C3 2 5 Niet Klossen 3 - B.V.G. 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 29-09-2021 19:30:00 C3 2 5 Wolfrath 2 - De Braadharing 3 klein
Cafe Oud Stein Do. 30-09-2021 19:00:00 C1 1 5 Onder Ons 1 - Niet Klossen 2 klein
Hotel Café Amicitia Do. 30-09-2021 19:30:00 B1 1 4 Los Band DB1 - Bonanza DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 30-09-2021 19:30:00 B2ZL 1 5 Concordia/Kabel Direct DB2 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
De Biljartacademie Do. 30-09-2021 19:30:00 B2ZL 2 5 De Biljartacademie DB4 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Café De Paesjsjtal Do. 30-09-2021 19:30:00 C2 1 4 Paesjsjtal 1 - BVM/Dormans 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 30-09-2021 19:30:00 C2 1 4 De Oase 2 - B.V.G. 1 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 30-09-2021 19:30:00 C2 1 4 BCH`70 1 - De Biljartacademie 1 klein
Café Wilhelmina Do. 30-09-2021 19:30:00 C2 2 5 De Keizer 2 - Paesjsjtal 2 klein
Ricky's Pub Do. 30-09-2021 19:30:00 C3 2 5 Rickys Pub/Laporto 4 - De Beute 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 30-09-2021 19:30:00 C4 1 5 De Oase 5 - Brandtaveerne 5 klein
Café De Braadharing Do. 30-09-2021 19:30:00 C4 1 5 De Braadharing 4 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Ricky's Pub Vr. 01-10-2021 19:00:00 C1 1 5 Rickys Pub/Laporto 2 - Wilhelmina 1 klein
Cafe Oud Stein Vr. 01-10-2021 19:30:00 B1 1 4 Wilhelmina DB1 - La Plaza DB2 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 01-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 1 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - `t Luip DB1 klein
Brand Taveerne Vr. 01-10-2021 19:30:00 C3 1 5 Brandtaveerne 3 - De Oase 4 klein
Brand Taveerne Vr. 01-10-2021 19:30:00 C3 1 5 Brandtaveerne 2 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Cafe Dormans Vr. 01-10-2021 19:30:00 C3 1 5 BVM/Dormans 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
De Biljartacademie Vr. 01-10-2021 19:30:00 C4 1 5 De Biljartacademie 3 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
De Biljartacademie Vr. 01-10-2021 19:30:00 C4 1 5 De Biljartacademie 4 - Brandtaveerne 6 klein
Cafe Den Aezel Vr. 01-10-2021 19:30:00 C3 1 5 `t Luip 1 - W.H.C. 4 klein
Café Groeselt Ma. 04-10-2021 19:30:00 A 1 3 BC Vilt `68 A1 - De Biljartacademie A1 groot
Café Groeselt Ma. 04-10-2021 19:30:00 A 1 3 Nazareth A1 - De Biljartacademie A2 groot
Sporthal De Varenbeuk Ma. 04-10-2021 19:30:00 B1 1 5 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Ma. 04-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 6 De Biljartacademie DB3 - Merpati DB1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 04-10-2021 19:30:00 C2 1 5 B.V.G. 1 - Paesjsjtal 1 klein
Oud Haander Ma. 04-10-2021 19:30:00 C2 2 6 W.H.C. 2 - Los Band 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 04-10-2021 19:30:00 C2 2 6 De Oase 3 - De Keizer 2 klein
Harmoniezaal Ma. 04-10-2021 19:30:00 C3 2 6 De Beute 2 - Brandtaveerne 4 klein
Cafe Oud Stein Di. 05-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 6 Onder Ons DB1 - Eendracht DB1 klein
Cafe 't Centrum Di. 05-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 6 Schinnen DB1 - De Biljartacademie DB4 klein
Cafe Dormans Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 5 BVM/Dormans 1 - W.H.C. 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 5 Carambool 1 - De Oase 2 klein
Brand Taveerne Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 5 Brandtaveerne 1 - De Keizer 1 klein
Oud Haander Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 1 5 W.H.C. 3 - De Biljartacademie 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 05-10-2021 19:30:00 C2 2 6 Paesjsjtal 2 - Schaesberg 1 klein
Café De Braadharing Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 6 De Braadharing 2 - Brandtaveerne 3 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 6 Sibbe`63/Amstenrade 1 - `t Luip 1 klein
MFC Sanderbout Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 6 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - De Braadharing 1 klein
Cafe Den Aezel Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 2 6 `t Luip 2 - Wolfrath 2 klein
Café "De Leeuw" Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 2 6 B.V.G. 2 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Oud Haander Di. 05-10-2021 19:30:00 C3 1 6 W.H.C. 4 - Schaesberg 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 06-10-2021 19:00:00 C1 1 6 Maarland 3 - Onder Ons 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 06-10-2021 19:00:00 C1 1 6 Niet Klossen 2 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
De Biljartacademie Wo. 06-10-2021 19:30:00 B1 1 5 De Biljartacademie DB2 - BVM/Dormans DB1 klein
Bert's Place Wo. 06-10-2021 19:30:00 B1 1 5 La Plaza DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Ricky's Pub Wo. 06-10-2021 19:30:00 B1 1 5 Bonanza DB1 - De Biljartacademie DB1 klein
Bert's Place Wo. 06-10-2021 19:30:00 B1 1 5 La Plaza DB2 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 06-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 6 `t Luip DB1 - B.V.G. DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 06-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 6 Concordia/Kabel Direct DB3 - Holtum DB2 klein
Café "De Leeuw" Wo. 06-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 6 B.V.G. DB2 Bie Lies - De Keizer DB1 klein
MFC Sanderbout Wo. 06-10-2021 19:30:00 C2 2 6 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Wolfrath 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 06-10-2021 19:30:00 C3 1 6 De Oase 4 - BVM/Dormans 2 klein
Cafe Dormans Wo. 06-10-2021 19:30:00 C3 1 6 BVM/Dormans 4 - De Biljartacademie 2 klein
Ricky's Pub Wo. 06-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Rickys Pub/Laporto 6 - Merpati 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 06-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Oase 5 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 07-10-2021 19:00:00 C1 1 6 Niet Klossen 1 - De Oase 1 klein
Ricky's Pub Do. 07-10-2021 19:30:00 A 1 3 Rickys Pub/Laporto A1 - Veerbenders/Ketsers A1 groot
Ricky's Pub Do. 07-10-2021 19:30:00 C2 1 5 Rickys Pub/Laporto 3 - BCH`70 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 07-10-2021 19:30:00 C2 2 6 Onder Ons 2 - De Beute 1 klein
Café De Braadharing Do. 07-10-2021 19:30:00 C3 2 6 De Braadharing 3 - Niet Klossen 3 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 07-10-2021 19:30:00 C4 1 6 De Sjoester 1 - De Biljartacademie 4 klein
Café Wilhelmina Vr. 08-10-2021 19:00:00 C1 1 6 Wilhelmina 1 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 08-10-2021 19:30:00 A 1 3 BC Tegelen A1 - Krijt Op Tijd `50 A1 groot
Sporthal De Varenbeuk Vr. 08-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 6 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - Niet Klossen DB1 klein
Cafe Den Aezel Vr. 08-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 6 Holtum DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Ricky's Pub Vr. 08-10-2021 19:30:00 C3 1 6 Rickys Pub/Laporto 5 - Brandtaveerne 2 klein
Brand Taveerne Vr. 08-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Brandtaveerne 5 - De Biljartacademie 3 klein
Brand Taveerne Vr. 08-10-2021 19:30:00 C4 1 6 Brandtaveerne 6 - De Braadharing 4 klein
Buurthuis De Oase Ma. 11-10-2021 19:00:00 C1 1 7 De Oase 1 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Café Groeselt Ma. 11-10-2021 19:30:00 A 1 4 Veerbenders/Ketsers A1 - BC Tegelen A2 groot
Café Groeselt Ma. 11-10-2021 19:30:00 A 1 4 Krijt Op Tijd `50 A1 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
Cafe Oud Stein Ma. 11-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 7 Merpati DB1 - `t Luip DB1 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 11-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 7 Eendracht DB1 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Oud Haander Ma. 11-10-2021 19:30:00 C2 1 6 W.H.C. 1 - B.V.G. 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 11-10-2021 19:30:00 C2 1 6 De Keizer 1 - W.H.C. 3 klein
Harmoniezaal Ma. 11-10-2021 19:30:00 C2 2 7 De Beute 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Brand Taveerne Ma. 11-10-2021 19:30:00 C3 1 7 Brandtaveerne 3 - BVM/Dormans 4 klein
Brand Taveerne Ma. 11-10-2021 19:30:00 C3 2 7 Brandtaveerne 4 - B.V.G. 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Di. 12-10-2021 19:00:00 B2ZL 1 7 Niet Klossen DB1 - Holtum DB1 klein
Café "De Leeuw" Di. 12-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 7 B.V.G. DB1 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Café Wilhelmina Di. 12-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 7 De Keizer DB1 - Schinnen DB1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 12-10-2021 19:30:00 C2 2 7 Paesjsjtal 2 - De Oase 3 klein
Hotel Café Amicitia Di. 12-10-2021 19:30:00 C2 2 7 Los Band 1 - Onder Ons 2 klein
Het Steeperkruis Di. 12-10-2021 19:30:00 C2 2 7 Schaesberg 1 - Wolfrath 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 1 7 Sibbe`63/Amstenrade 1 - Schaesberg 2 klein
Café De Braadharing Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 1 7 De Braadharing 1 - BVM/Dormans 2 klein
Cafe Den Aezel Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 2 7 `t Luip 2 - BVM/Dormans 3 klein
Cafe Oud Stein Di. 12-10-2021 19:30:00 C4 1 7 Merpati 1 - Brandtaveerne 5 klein
De Biljartacademie Di. 12-10-2021 19:30:00 C3 1 7 De Biljartacademie 2 - W.H.C. 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 13-10-2021 19:00:00 C1 1 7 Niet Klossen 2 - Wilhelmina 1 klein
De Biljartacademie Wo. 13-10-2021 19:30:00 A 1 4 De Biljartacademie A1 - Nazareth A1 groot
Cafe Dormans Wo. 13-10-2021 19:30:00 B1 1 6 BVM/Dormans DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 13-10-2021 19:30:00 B1 1 6 De Biljartacademie DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
De Biljartacademie Wo. 13-10-2021 19:30:00 B1 1 6 De Biljartacademie DB2 - La Plaza DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 13-10-2021 19:30:00 B1 1 6 Concordia/Kabel Direct DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 13-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 7 Holtum DB2 - Onder Ons DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 13-10-2021 19:30:00 C2 1 6 De Biljartacademie 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Buurthuis De Oase Wo. 13-10-2021 19:30:00 C3 1 7 De Oase 4 - De Braadharing 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 13-10-2021 19:30:00 C3 2 7 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - De Beute 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 13-10-2021 19:30:00 C3 2 7 Wolfrath 2 - Niet Klossen 3 klein
Cafe Oud Stein Do. 14-10-2021 19:00:00 C1 1 7 Onder Ons 1 - Maarland 2 klein
Hotel Café Amicitia Do. 14-10-2021 19:30:00 B1 1 6 Los Band DB1 - La Plaza DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 14-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 7 Concordia/Kabel Direct DB2 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café D'r Toeëre Do. 14-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 7 O.H.V.Z. DB3 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Café De Paesjsjtal Do. 14-10-2021 19:30:00 C2 1 6 Paesjsjtal 1 - Carambool 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 14-10-2021 19:30:00 C2 1 6 De Oase 2 - Brandtaveerne 1 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 14-10-2021 19:30:00 C2 1 6 BCH`70 1 - BVM/Dormans 1 klein
Café Wilhelmina Do. 14-10-2021 19:30:00 C2 2 7 De Keizer 2 - W.H.C. 2 klein
Ricky's Pub Do. 14-10-2021 19:30:00 C3 2 7 Rickys Pub/Laporto 4 - De Braadharing 3 klein
Café De Braadharing Do. 14-10-2021 19:30:00 C4 1 7 De Braadharing 4 - De Sjoester 1 klein
Ricky's Pub Vr. 15-10-2021 19:00:00 C1 1 7 Rickys Pub/Laporto 2 - Maarland 3 klein
De Biljartacademie Vr. 15-10-2021 19:30:00 A 1 4 De Biljartacademie A2 - BC Tegelen A1 groot
Cafe Den Aezel Vr. 15-10-2021 19:30:00 C3 1 7 `t Luip 1 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
Brand Taveerne Vr. 15-10-2021 19:30:00 C3 1 7 Brandtaveerne 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Cafe Dormans Vr. 15-10-2021 19:30:00 C3 2 6 BVM/Dormans 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
De Biljartacademie Vr. 15-10-2021 19:30:00 C4 1 7 De Biljartacademie 3 - De Oase 5 klein
De Biljartacademie Vr. 15-10-2021 19:30:00 C4 1 7 De Biljartacademie 4 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Brand Taveerne Vr. 15-10-2021 19:30:00 C4 1 7 Brandtaveerne 6 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 18-10-2021 19:00:00 C1 1 8 De Oase 1 - Wilhelmina 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 18-10-2021 19:30:00 B1 1 7 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - Bonanza DB1 klein
Café Wilhelmina Ma. 18-10-2021 19:30:00 C2 1 7 De Keizer 1 - De Oase 2 klein
Café "De Leeuw" Ma. 18-10-2021 19:30:00 C2 1 7 B.V.G. 1 - BCH`70 1 klein
Oud Haander Ma. 18-10-2021 19:30:00 C2 2 8 W.H.C. 2 - Paesjsjtal 2 klein
Cafe Den Aezel Ma. 18-10-2021 19:30:00 C2 2 8 Wolfrath 1 - De Beute 1 klein
Harmoniezaal Ma. 18-10-2021 19:30:00 C3 2 8 De Beute 2 - `t Luip 2 klein
Café Groeselt Ma. 18-10-2021 19:30:00 A 1 5 Nazareth A1 - BC Vilt `68 A1 groot
Café D'r Toeëre Di. 19-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 8 O.H.V.Z. DB2 - Niet Klossen DB1 klein
Cafe Oud Stein Di. 19-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 8 Onder Ons DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Cafe 't Centrum Di. 19-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 8 Schinnen DB1 - Eendracht DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 19-10-2021 19:30:00 C2 1 7 Carambool 1 - W.H.C. 1 klein
Brand Taveerne Di. 19-10-2021 19:30:00 C2 1 7 Brandtaveerne 1 - Paesjsjtal 1 klein
Oud Haander Di. 19-10-2021 19:30:00 C2 1 7 W.H.C. 3 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Cafe Dormans Di. 19-10-2021 19:30:00 C2 1 7 BVM/Dormans 1 - De Biljartacademie 1 klein
Het Steeperkruis Di. 19-10-2021 19:30:00 C2 2 8 Schaesberg 1 - De Oase 3 klein
Café De Braadharing Di. 19-10-2021 19:30:00 C3 1 8 De Braadharing 2 - BVM/Dormans 4 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 19-10-2021 19:30:00 C3 1 8 Sibbe`63/Amstenrade 1 - De Biljartacademie 2 klein
MFC Sanderbout Di. 19-10-2021 19:30:00 C3 1 8 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - `t Luip 1 klein
Café "De Leeuw" Di. 19-10-2021 19:30:00 C3 2 8 B.V.G. 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Oud Haander Di. 19-10-2021 19:30:00 C3 1 8 W.H.C. 4 - Brandtaveerne 3 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 20-10-2021 19:00:00 C1 1 8 Maarland 3 - Niet Klossen 2 klein
Cafe Dormans Wo. 20-10-2021 19:30:00 B1 1 7 BVM/Dormans DB1 - Los Band DB1 klein
Bert's Place Wo. 20-10-2021 19:30:00 B1 1 7 La Plaza DB1 - De Biljartacademie DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 20-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 8 `t Luip DB1 - De Biljartacademie DB3 klein
Café "De Leeuw" Wo. 20-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 8 B.V.G. DB2 Bie Lies - Holtum DB2 klein
MFC Sanderbout Wo. 20-10-2021 19:30:00 C2 2 8 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Los Band 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 20-10-2021 19:30:00 C3 1 8 De Oase 4 - De Braadharing 1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 20-10-2021 19:30:00 C3 2 8 Wolfrath 2 - BVM/Dormans 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 20-10-2021 19:30:00 C3 2 8 Niet Klossen 3 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Ricky's Pub Wo. 20-10-2021 19:30:00 C4 1 8 Rickys Pub/Laporto 6 - De Braadharing 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 21-10-2021 19:00:00 C1 1 8 Niet Klossen 1 - Onder Ons 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 21-10-2021 19:00:00 C1 1 8 Maarland 2 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
Ricky's Pub Do. 21-10-2021 19:30:00 A 1 5 Rickys Pub/Laporto A1 - De Biljartacademie A2 groot
Bert's Place Do. 21-10-2021 19:30:00 B1 1 7 La Plaza DB2 - O.H.V.Z. DB1 klein
De Biljartacademie Do. 21-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 8 De Biljartacademie DB4 - De Keizer DB1 klein
Cafe Oud Stein Do. 21-10-2021 19:30:00 C2 2 8 Onder Ons 2 - De Keizer 2 klein
Café De Braadharing Do. 21-10-2021 19:30:00 C3 2 8 De Braadharing 3 - Brandtaveerne 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 21-10-2021 19:30:00 C4 1 8 De Oase 5 - Merpati 1 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 21-10-2021 19:30:00 C4 1 8 De Sjoester 1 - Brandtaveerne 6 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 22-10-2021 19:30:00 A 1 5 BC Tegelen A1 - De Biljartacademie A1 groot
Cafe Oud Stein Vr. 22-10-2021 19:30:00 B1 1 7 Wilhelmina DB1 - De Biljartacademie DB2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 22-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 8 Holtum DB1 - B.V.G. DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 22-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 8 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - Merpati DB1 klein
Ricky's Pub Vr. 22-10-2021 19:30:00 C3 1 8 Rickys Pub/Laporto 5 - Schaesberg 2 klein
Cafe Dormans Vr. 22-10-2021 19:30:00 C3 1 8 BVM/Dormans 2 - Brandtaveerne 2 klein
De Biljartacademie Vr. 22-10-2021 19:30:00 C4 1 8 De Biljartacademie 3 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Brand Taveerne Vr. 22-10-2021 19:30:00 C4 1 8 Brandtaveerne 5 - De Biljartacademie 4 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 22-10-2021 19:30:00 A 1 5 BC Tegelen A2 - Krijt Op Tijd `50 A1 groot
Café Groeselt Ma. 25-10-2021 19:30:00 A 1 6 BC Vilt `68 A1 - BC Tegelen A1 groot
Café Groeselt Ma. 25-10-2021 19:30:00 A 1 6 Krijt Op Tijd `50 A1 - Veerbenders/Ketsers A1 groot
Cafe Oud Stein Ma. 25-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 9 Merpati DB1 - Holtum DB1 klein
De Biljartacademie Ma. 25-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 9 De Biljartacademie DB3 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Ejen Bouwerwei Ma. 25-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 9 Eendracht DB1 - De Biljartacademie DB4 klein
Oud Haander Ma. 25-10-2021 19:30:00 C2 1 8 W.H.C. 1 - Brandtaveerne 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 25-10-2021 19:30:00 C2 2 9 De Oase 3 - W.H.C. 2 klein
Harmoniezaal Ma. 25-10-2021 19:30:00 C2 2 9 De Beute 1 - Schaesberg 1 klein
Het Steeperkruis Ma. 25-10-2021 19:30:00 C3 1 9 Schaesberg 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Brand Taveerne Ma. 25-10-2021 19:30:00 C3 2 9 Brandtaveerne 4 - Niet Klossen 3 klein
Brand Taveerne Ma. 25-10-2021 19:30:00 C4 1 9 Brandtaveerne 6 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Hotel Restaurant De Kroon Di. 26-10-2021 19:00:00 B2ZL 1 9 Niet Klossen DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café "De Leeuw" Di. 26-10-2021 19:30:00 B2ZL 1 9 B.V.G. DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café De Paesjsjtal Di. 26-10-2021 19:30:00 C2 2 9 Paesjsjtal 2 - Onder Ons 2 klein
Hotel Café Amicitia Di. 26-10-2021 19:30:00 C2 2 9 Los Band 1 - Wolfrath 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 26-10-2021 19:30:00 C3 1 9 Sibbe`63/Amstenrade 1 - Brandtaveerne 3 klein
De Biljartacademie Di. 26-10-2021 19:30:00 C3 1 9 De Biljartacademie 2 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
Cafe Den Aezel Di. 26-10-2021 19:30:00 C3 2 9 `t Luip 2 - B.V.G. 2 klein
Cafe Oud Stein Di. 26-10-2021 19:30:00 C4 1 9 Merpati 1 - De Biljartacademie 3 klein
Café De Braadharing Di. 26-10-2021 19:30:00 C3 1 9 De Braadharing 2 - W.H.C. 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 27-10-2021 19:00:00 C1 1 9 Niet Klossen 2 - Maarland 2 klein
De Biljartacademie Wo. 27-10-2021 19:30:00 B1 1 8 De Biljartacademie DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Ricky's Pub Wo. 27-10-2021 19:30:00 B1 1 8 Bonanza DB1 - La Plaza DB1 klein
Café D'r Toeëre Wo. 27-10-2021 19:30:00 B1 1 8 O.H.V.Z. DB1 - Wilhelmina DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 27-10-2021 19:30:00 B1 1 8 De Biljartacademie DB2 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 27-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 9 Concordia/Kabel Direct DB3 - Onder Ons DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 27-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 9 Holtum DB2 - Schinnen DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 27-10-2021 19:30:00 C2 1 8 De Biljartacademie 1 - B.V.G. 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 27-10-2021 19:30:00 C3 1 9 De Oase 4 - BVM/Dormans 4 klein
Cafe Dormans Wo. 27-10-2021 19:30:00 C3 1 9 BVM/Dormans 2 - `t Luip 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 27-10-2021 19:30:00 C3 2 9 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - De Braadharing 3 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 27-10-2021 19:30:00 C4 1 9 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Sjoester 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 28-10-2021 19:00:00 C1 1 9 Onder Ons 1 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Hotel Café Amicitia Do. 28-10-2021 19:30:00 B1 1 8 Los Band DB1 - La Plaza DB2 klein
Café D'r Toeëre Do. 28-10-2021 19:30:00 B2ZL 2 9 O.H.V.Z. DB3 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Café De Paesjsjtal Do. 28-10-2021 19:30:00 C2 1 8 Paesjsjtal 1 - De Keizer 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 28-10-2021 19:30:00 C2 1 8 De Oase 2 - W.H.C. 3 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 28-10-2021 19:30:00 C2 1 8 BCH`70 1 - Carambool 1 klein
Ricky's Pub Do. 28-10-2021 19:30:00 C2 1 8 Rickys Pub/Laporto 3 - BVM/Dormans 1 klein
Café Wilhelmina Do. 28-10-2021 19:30:00 C2 2 9 De Keizer 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Ricky's Pub Do. 28-10-2021 19:30:00 C3 2 9 Rickys Pub/Laporto 4 - Wolfrath 2 klein
Café De Braadharing Do. 28-10-2021 19:30:00 C4 1 9 De Braadharing 4 - Brandtaveerne 5 klein
Ricky's Pub Vr. 29-10-2021 19:00:00 C1 1 9 Rickys Pub/Laporto 2 - Niet Klossen 1 klein
Café Wilhelmina Vr. 29-10-2021 19:00:00 C1 1 9 Wilhelmina 1 - Maarland 3 klein
De Biljartacademie Vr. 29-10-2021 19:30:00 A 1 6 De Biljartacademie A1 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
De Biljartacademie Vr. 29-10-2021 19:30:00 A 1 6 De Biljartacademie A2 - BC Tegelen A2 groot
Brand Taveerne Vr. 29-10-2021 19:30:00 C3 1 9 Brandtaveerne 2 - De Braadharing 1 klein
Cafe Dormans Vr. 29-10-2021 19:30:00 C3 2 9 BVM/Dormans 3 - De Beute 2 klein
De Biljartacademie Vr. 29-10-2021 19:30:00 C4 1 9 De Biljartacademie 4 - De Oase 5 klein
Cafe Oud Stein Ma. 01-11-2021 19:30:00 B1 1 9 Wilhelmina DB1 - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 10 De Biljartacademie DB3 - Holtum DB1 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 01-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 10 Eendracht DB1 - De Keizer DB1 klein
Café Wilhelmina Ma. 01-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Keizer 1 - W.H.C. 1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 01-11-2021 19:30:00 C2 1 9 B.V.G. 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Oud Haander Ma. 01-11-2021 19:30:00 C2 2 10 W.H.C. 2 - Schaesberg 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 01-11-2021 19:30:00 C2 2 10 De Oase 3 - Onder Ons 2 klein
Harmoniezaal Ma. 01-11-2021 19:30:00 C3 2 10 De Beute 2 - Wolfrath 2 klein
Brand Taveerne Ma. 01-11-2021 19:30:00 C3 2 10 Brandtaveerne 4 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Café "De Leeuw" Di. 02-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 10 B.V.G. DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Cafe Oud Stein Di. 02-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 10 Merpati DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Cafe 't Centrum Di. 02-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 10 Schinnen DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Brand Taveerne Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Brandtaveerne 1 - BCH`70 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 1 9 Carambool 1 - De Biljartacademie 1 klein
Oud Haander Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 1 9 W.H.C. 3 - BVM/Dormans 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 2 10 Paesjsjtal 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 02-11-2021 19:30:00 C2 2 10 Los Band 1 - De Beute 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Sibbe`63/Amstenrade 1 - De Braadharing 2 klein
MFC Sanderbout Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - De Biljartacademie 2 klein
Café De Braadharing Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 10 De Braadharing 1 - `t Luip 1 klein
Cafe Dormans Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 2 10 BVM/Dormans 3 - B.V.G. 2 klein
Cafe Den Aezel Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 2 10 `t Luip 2 - De Braadharing 3 klein
Oud Haander Di. 02-11-2021 19:30:00 C3 1 10 W.H.C. 4 - BVM/Dormans 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 03-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Niet Klossen 2 - Niet Klossen 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 03-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Maarland 3 - Maarland 2 klein
Cafe Dormans Wo. 03-11-2021 19:30:00 B1 1 9 BVM/Dormans DB1 - Bonanza DB1 klein
Bert's Place Wo. 03-11-2021 19:30:00 B1 1 9 La Plaza DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 03-11-2021 19:30:00 B1 1 9 Concordia/Kabel Direct DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 03-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 10 `t Luip DB1 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Cafe Den Aezel Wo. 03-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 10 Holtum DB2 - De Biljartacademie DB4 klein
MFC Sanderbout Wo. 03-11-2021 19:30:00 C3 2 10 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Niet Klossen 3 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 03-11-2021 19:30:00 C4 1 10 Sibbe`63/Amstenrade 2 - Merpati 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 04-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Onder Ons 1 - De Oase 1 klein
Bert's Place Do. 04-11-2021 19:30:00 B1 1 9 La Plaza DB2 - De Biljartacademie DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 04-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 10 Concordia/Kabel Direct DB3 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Buurthuis De Oase Do. 04-11-2021 19:30:00 C2 1 9 De Oase 2 - Paesjsjtal 1 klein
Café Wilhelmina Do. 04-11-2021 19:30:00 C2 2 10 De Keizer 2 - Wolfrath 1 klein
Café De Braadharing Do. 04-11-2021 19:30:00 C4 1 10 De Braadharing 4 - De Oase 5 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 04-11-2021 19:30:00 C4 1 10 De Sjoester 1 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Ricky's Pub Vr. 05-11-2021 19:00:00 C1 1 10 Rickys Pub/Laporto 2 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 05-11-2021 19:30:00 A 1 7 BC Tegelen A1 - Nazareth A1 groot
Brand Taveerne Vr. 05-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Brandtaveerne 2 - De Oase 4 klein
Ricky's Pub Vr. 05-11-2021 19:30:00 C3 1 10 Rickys Pub/Laporto 5 - Brandtaveerne 3 klein
Cafe Dormans Vr. 05-11-2021 19:30:00 C3 1 10 BVM/Dormans 2 - Schaesberg 2 klein
De Biljartacademie Vr. 05-11-2021 19:30:00 C4 1 10 De Biljartacademie 4 - De Biljartacademie 3 klein
Brand Taveerne Vr. 05-11-2021 19:30:00 C4 1 10 Brandtaveerne 6 - Brandtaveerne 5 klein
Buurthuis De Oase Ma. 08-11-2021 19:00:00 C1 1 11 De Oase 1 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 08-11-2021 19:30:00 B1 1 10 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - BVM/Dormans DB1 klein
Oud Haander Ma. 08-11-2021 19:30:00 C2 1 10 W.H.C. 1 - De Oase 2 klein
Cafe Den Aezel Ma. 08-11-2021 19:30:00 C2 2 11 Wolfrath 1 - Paesjsjtal 2 klein
Harmoniezaal Ma. 08-11-2021 19:30:00 C2 2 11 De Beute 1 - De Keizer 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 08-11-2021 19:30:00 C3 1 11 Schaesberg 2 - De Braadharing 1 klein
Café Groeselt Ma. 08-11-2021 19:30:00 A 1 7 Veerbenders/Ketsers A1 - De Biljartacademie A2 groot
Hotel Restaurant De Kroon Di. 09-11-2021 19:00:00 B2ZL 1 11 Niet Klossen DB1 - B.V.G. DB1 klein
Café D'r Toeëre Di. 09-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 11 O.H.V.Z. DB2 - De Biljartacademie DB3 klein
Cafe 't Centrum Di. 09-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 11 Schinnen DB1 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Café Wilhelmina Di. 09-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 11 De Keizer DB1 - Holtum DB2 klein
Cafe Dormans Di. 09-11-2021 19:30:00 C2 1 10 BVM/Dormans 1 - B.V.G. 1 klein
Het Steeperkruis Di. 09-11-2021 19:30:00 C2 2 11 Schaesberg 1 - Los Band 1 klein
Café De Braadharing Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 1 11 De Braadharing 2 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
De Biljartacademie Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 1 11 De Biljartacademie 2 - BVM/Dormans 2 klein
Café "De Leeuw" Di. 09-11-2021 19:30:00 C3 2 11 B.V.G. 2 - De Beute 2 klein
Cafe Oud Stein Di. 09-11-2021 19:30:00 C4 1 11 Merpati 1 - De Biljartacademie 4 klein
Ricky's Pub Wo. 10-11-2021 19:00:00 C1 1 11 Rickys Pub/Laporto 1 - Niet Klossen 2 klein
Ricky's Pub Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 10 Bonanza DB1 - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 10 De Biljartacademie DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Café D'r Toeëre Wo. 10-11-2021 19:30:00 B1 1 10 O.H.V.Z. DB1 - De Biljartacademie DB2 klein
Café "De Leeuw" Wo. 10-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 11 B.V.G. DB2 Bie Lies - Onder Ons DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 10-11-2021 19:30:00 C2 1 10 De Biljartacademie 1 - Brandtaveerne 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 10-11-2021 19:30:00 C2 2 11 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - De Oase 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 2 11 Niet Klossen 3 - `t Luip 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 2 11 Wolfrath 2 - Brandtaveerne 4 klein
Ricky's Pub Wo. 10-11-2021 19:30:00 C4 1 11 Rickys Pub/Laporto 6 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Buurthuis De Oase Wo. 10-11-2021 19:30:00 C3 1 11 De Oase 4 - W.H.C. 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 11-11-2021 19:00:00 C1 1 11 Niet Klossen 1 - Maarland 3 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 11-11-2021 19:00:00 C1 1 11 Maarland 2 - Wilhelmina 1 klein
Ricky's Pub Do. 11-11-2021 19:30:00 A 1 7 Rickys Pub/Laporto A1 - BC Vilt `68 A1 groot
Hotel Café Amicitia Do. 11-11-2021 19:30:00 B1 1 10 Los Band DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 11-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 11 Concordia/Kabel Direct DB2 - Merpati DB1 klein
De Biljartacademie Do. 11-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 11 De Biljartacademie DB4 - O.H.V.Z. DB3 klein
Café De Paesjsjtal Do. 11-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Paesjsjtal 1 - W.H.C. 3 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 11-11-2021 19:30:00 C2 1 10 BCH`70 1 - De Keizer 1 klein
Ricky's Pub Do. 11-11-2021 19:30:00 C2 1 10 Rickys Pub/Laporto 3 - Carambool 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 11-11-2021 19:30:00 C2 2 11 Onder Ons 2 - W.H.C. 2 klein
Café De Braadharing Do. 11-11-2021 19:30:00 C3 2 11 De Braadharing 3 - BVM/Dormans 3 klein
Ricky's Pub Do. 11-11-2021 19:30:00 C3 2 11 Rickys Pub/Laporto 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Buurthuis De Oase Do. 11-11-2021 19:30:00 C4 1 11 De Oase 5 - Brandtaveerne 6 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 12-11-2021 19:30:00 A 1 7 BC Tegelen A2 - De Biljartacademie A1 groot
Cafe Den Aezel Vr. 12-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 11 Holtum DB1 - `t Luip DB1 klein
Cafe Dormans Vr. 12-11-2021 19:30:00 C3 1 11 BVM/Dormans 4 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Brand Taveerne Vr. 12-11-2021 19:30:00 C3 1 11 Brandtaveerne 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 12-11-2021 19:30:00 C3 1 11 `t Luip 1 - Brandtaveerne 2 klein
De Biljartacademie Vr. 12-11-2021 19:30:00 C4 1 11 De Biljartacademie 3 - De Braadharing 4 klein
Brand Taveerne Vr. 12-11-2021 19:30:00 C4 1 11 Brandtaveerne 5 - De Sjoester 1 klein
Café Groeselt Ma. 15-11-2021 19:30:00 A 1 8 Nazareth A1 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
Café Groeselt Ma. 15-11-2021 19:30:00 A 1 8 BC Vilt `68 A1 - BC Tegelen A2 groot
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 15-11-2021 19:30:00 B1 1 11 Concordia/Kabel Direct DB1 - De Biljartacademie DB1 klein
Cafe Oud Stein Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 12 Merpati DB1 - Niet Klossen DB1 klein
De Biljartacademie Ma. 15-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 12 De Biljartacademie DB3 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café Wilhelmina Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 1 11 De Keizer 1 - De Biljartacademie 1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 1 11 B.V.G. 1 - W.H.C. 3 klein
Oud Haander Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 2 12 W.H.C. 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 15-11-2021 19:30:00 C2 2 12 De Oase 3 - Wolfrath 1 klein
Harmoniezaal Ma. 15-11-2021 19:30:00 C3 2 12 De Beute 2 - De Braadharing 3 klein
Cafe 't Centrum Di. 16-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 12 Schinnen DB1 - Onder Ons DB1 klein
Brand Taveerne Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 1 11 Brandtaveerne 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 1 11 Carambool 1 - BVM/Dormans 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 2 12 Paesjsjtal 2 - De Beute 1 klein
Cafe Oud Stein Di. 16-11-2021 19:30:00 C2 2 12 Onder Ons 2 - Schaesberg 1 klein
MFC Sanderbout Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 1 12 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - De Braadharing 2 klein
Café De Braadharing Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 1 12 De Braadharing 1 - De Biljartacademie 2 klein
Cafe Dormans Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 2 12 BVM/Dormans 3 - Niet Klossen 3 klein
Cafe Den Aezel Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 2 12 `t Luip 2 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Café "De Leeuw" Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 2 12 B.V.G. 2 - Wolfrath 2 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 16-11-2021 19:30:00 C3 1 12 Sibbe`63/Amstenrade 1 - W.H.C. 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 17-11-2021 19:00:00 C1 1 12 Niet Klossen 2 - De Oase 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 17-11-2021 19:00:00 C1 1 12 Maarland 3 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Cafe Dormans Wo. 17-11-2021 19:30:00 B1 1 11 BVM/Dormans DB1 - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 17-11-2021 19:30:00 B1 1 11 De Biljartacademie DB2 - Los Band DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 12 `t Luip DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 12 Concordia/Kabel Direct DB3 - De Biljartacademie DB4 klein
Cafe Den Aezel Wo. 17-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 12 Holtum DB2 - Eendracht DB1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 1 12 De Oase 4 - `t Luip 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 17-11-2021 19:30:00 C3 2 12 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Brandtaveerne 4 klein
Ricky's Pub Wo. 17-11-2021 19:30:00 C4 1 12 Rickys Pub/Laporto 6 - Brandtaveerne 5 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 17-11-2021 19:30:00 C4 1 12 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Biljartacademie 4 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 18-11-2021 19:00:00 C1 1 12 Maarland 2 - Niet Klossen 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 18-11-2021 19:00:00 C1 1 13 Onder Ons 1 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
Bert's Place Do. 18-11-2021 19:30:00 B1 1 11 La Plaza DB2 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
Café D'r Toeëre Do. 18-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 12 O.H.V.Z. DB3 - De Keizer DB1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 18-11-2021 19:30:00 C2 1 11 Paesjsjtal 1 - W.H.C. 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 18-11-2021 19:30:00 C2 1 11 De Oase 2 - BCH`70 1 klein
Café Wilhelmina Do. 18-11-2021 19:30:00 C2 2 12 De Keizer 2 - Los Band 1 klein
Café De Braadharing Do. 18-11-2021 19:30:00 C4 1 12 De Braadharing 4 - Merpati 1 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 18-11-2021 19:30:00 C4 1 12 De Sjoester 1 - De Oase 5 klein
Café Wilhelmina Vr. 19-11-2021 19:00:00 C1 1 12 Wilhelmina 1 - Onder Ons 1 klein
Cafe Oud Stein Vr. 19-11-2021 19:30:00 B1 1 11 Wilhelmina DB1 - Bonanza DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 19-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 12 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - Holtum DB1 klein
Ricky's Pub Vr. 19-11-2021 19:30:00 C3 1 12 Rickys Pub/Laporto 5 - BVM/Dormans 4 klein
Cafe Dormans Vr. 19-11-2021 19:30:00 C3 1 12 BVM/Dormans 2 - Brandtaveerne 3 klein
Brand Taveerne Vr. 19-11-2021 19:30:00 C3 1 12 Brandtaveerne 2 - Schaesberg 2 klein
Brand Taveerne Vr. 19-11-2021 19:30:00 C4 1 12 Brandtaveerne 6 - De Biljartacademie 3 klein
De Biljartacademie Vr. 19-11-2021 19:30:00 A 1 8 De Biljartacademie A1 - Veerbenders/Ketsers A1 groot
De Biljartacademie Vr. 19-11-2021 19:30:00 A 1 8 De Biljartacademie A2 - Krijt Op Tijd `50 A1 groot
Buurthuis De Oase Ma. 22-11-2021 19:00:00 C1 1 13 De Oase 1 - Maarland 3 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 22-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 13 Eendracht DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Cafe Den Aezel Ma. 22-11-2021 19:30:00 C2 2 13 Wolfrath 1 - W.H.C. 2 klein
Harmoniezaal Ma. 22-11-2021 19:30:00 C2 2 13 De Beute 1 - De Oase 3 klein
Het Steeperkruis Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 1 13 Schaesberg 2 - `t Luip 1 klein
Brand Taveerne Ma. 22-11-2021 19:30:00 C3 2 13 Brandtaveerne 4 - `t Luip 2 klein
Café Groeselt Ma. 22-11-2021 19:30:00 A 1 9 Veerbenders/Ketsers A1 - BC Vilt `68 A1 groot
Café Groeselt Ma. 22-11-2021 19:30:00 A 1 9 Krijt Op Tijd `50 A1 - De Biljartacademie A1 groot
Hotel Restaurant De Kroon Di. 23-11-2021 19:00:00 B2ZL 1 13 Niet Klossen DB1 - De Biljartacademie DB3 klein
Café D'r Toeëre Di. 23-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 13 O.H.V.Z. DB2 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Café "De Leeuw" Di. 23-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 13 B.V.G. DB1 - Merpati DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 23-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 13 De Keizer DB1 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Cafe 't Centrum Di. 23-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 13 Schinnen DB1 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Hotel Café Amicitia Di. 23-11-2021 19:30:00 C2 2 13 Los Band 1 - Paesjsjtal 2 klein
Het Steeperkruis Di. 23-11-2021 19:30:00 C2 2 13 Schaesberg 1 - De Keizer 2 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 13 Sibbe`63/Amstenrade 1 - De Oase 4 klein
Café De Braadharing Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 13 De Braadharing 2 - BVM/Dormans 2 klein
De Biljartacademie Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 13 De Biljartacademie 2 - Brandtaveerne 2 klein
Cafe Oud Stein Di. 23-11-2021 19:30:00 C4 1 13 Merpati 1 - Brandtaveerne 6 klein
Oud Haander Di. 23-11-2021 19:30:00 C3 1 13 W.H.C. 4 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
Ricky's Pub Wo. 24-11-2021 19:00:00 C1 1 13 Rickys Pub/Laporto 1 - Maarland 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 24-11-2021 19:30:00 C2 2 13 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Onder Ons 2 klein
Cafe Dormans Wo. 24-11-2021 19:30:00 C3 1 13 BVM/Dormans 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 24-11-2021 19:30:00 C3 2 13 Niet Klossen 3 - De Beute 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 24-11-2021 19:30:00 C3 2 13 Wolfrath 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 25-11-2021 19:00:00 C1 1 13 Niet Klossen 1 - Wilhelmina 1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 25-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 13 Concordia/Kabel Direct DB2 - `t Luip DB1 klein
De Biljartacademie Do. 25-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 13 De Biljartacademie DB4 - Onder Ons DB1 klein
Ricky's Pub Do. 25-11-2021 19:30:00 C3 2 13 Rickys Pub/Laporto 4 - BVM/Dormans 3 klein
Café De Braadharing Do. 25-11-2021 19:30:00 C3 2 13 De Braadharing 3 - B.V.G. 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 25-11-2021 19:30:00 C4 1 13 De Oase 5 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Ricky's Pub Do. 25-11-2021 19:30:00 A 1 9 Rickys Pub/Laporto A1 - BC Tegelen A1 groot
Brand Taveerne Vr. 26-11-2021 19:30:00 C3 1 13 Brandtaveerne 3 - De Braadharing 1 klein
De Biljartacademie Vr. 26-11-2021 19:30:00 C4 1 13 De Biljartacademie 3 - De Sjoester 1 klein
Brand Taveerne Vr. 26-11-2021 19:30:00 C4 1 13 Brandtaveerne 5 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
De Biljartacademie Vr. 26-11-2021 19:30:00 C4 1 13 De Biljartacademie 4 - De Braadharing 4 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 26-11-2021 19:30:00 A 1 9 BC Tegelen A2 - Nazareth A1 groot
De Biljartacademie Ma. 29-11-2021 19:30:00 B2ZL 1 14 De Biljartacademie DB3 - B.V.G. DB1 klein
Oud Haander Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 1 12 W.H.C. 1 - W.H.C. 3 klein
Café Wilhelmina Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 1 12 De Keizer 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Oud Haander Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 2 14 W.H.C. 2 - De Beute 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 29-11-2021 19:30:00 C2 2 14 De Oase 3 - Los Band 1 klein
Harmoniezaal Ma. 29-11-2021 19:30:00 C3 2 14 De Beute 2 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Brand Taveerne Ma. 29-11-2021 19:30:00 C4 1 14 Brandtaveerne 5 - De Oase 5 klein
Cafe Oud Stein Di. 30-11-2021 19:30:00 B2ZL 2 14 Onder Ons DB1 - De Keizer DB1 klein
Brand Taveerne Di. 30-11-2021 19:30:00 C2 1 12 Brandtaveerne 1 - BVM/Dormans 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 30-11-2021 19:30:00 C2 1 12 Carambool 1 - B.V.G. 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 30-11-2021 19:30:00 C2 2 14 Paesjsjtal 2 - De Keizer 2 klein
De Biljartacademie Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 1 14 De Biljartacademie 2 - `t Luip 1 klein
Café De Braadharing Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 1 14 De Braadharing 2 - De Braadharing 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 1 14 Sibbe`63/Amstenrade 1 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
Cafe Den Aezel Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 2 14 `t Luip 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Café "De Leeuw" Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 2 14 B.V.G. 2 - Niet Klossen 3 klein
Oud Haander Di. 30-11-2021 19:30:00 C3 1 14 W.H.C. 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 01-12-2021 19:00:00 C1 1 14 Niet Klossen 2 - Onder Ons 1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 01-12-2021 19:30:00 B1 1 12 Concordia/Kabel Direct DB1 - Bonanza DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 01-12-2021 19:30:00 B1 1 12 De Biljartacademie DB2 - De Biljartacademie DB1 klein
Café D'r Toeëre Wo. 01-12-2021 19:30:00 B1 1 12 O.H.V.Z. DB1 - Los Band DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 14 `t Luip DB1 - Niet Klossen DB1 klein
Café "De Leeuw" Wo. 01-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 14 B.V.G. DB2 Bie Lies - De Biljartacademie DB4 klein
MFC Sanderbout Wo. 01-12-2021 19:30:00 C2 2 14 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Schaesberg 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 1 14 De Oase 4 - Schaesberg 2 klein
Cafe Dormans Wo. 01-12-2021 19:30:00 C3 1 14 BVM/Dormans 4 - BVM/Dormans 2 klein
Ricky's Pub Wo. 01-12-2021 19:30:00 C4 1 14 Rickys Pub/Laporto 6 - De Biljartacademie 3 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 01-12-2021 19:30:00 C4 1 14 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Braadharing 4 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 02-12-2021 19:00:00 C1 1 14 Maarland 2 - De Oase 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 02-12-2021 19:00:00 C1 1 14 Niet Klossen 1 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Bert's Place Do. 02-12-2021 19:30:00 B1 1 12 La Plaza DB2 - La Plaza DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 02-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 14 Concordia/Kabel Direct DB3 - Eendracht DB1 klein
Café D'r Toeëre Do. 02-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 14 O.H.V.Z. DB3 - Holtum DB2 klein
Café De Paesjsjtal Do. 02-12-2021 19:30:00 C2 1 12 Paesjsjtal 1 - BCH`70 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 02-12-2021 19:30:00 C2 1 12 De Oase 2 - De Biljartacademie 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 02-12-2021 19:30:00 C2 2 14 Onder Ons 2 - Wolfrath 1 klein
Café De Braadharing Do. 02-12-2021 19:30:00 C3 2 14 De Braadharing 3 - Wolfrath 2 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 02-12-2021 19:30:00 C4 1 14 De Sjoester 1 - Merpati 1 klein
Café Wilhelmina Vr. 03-12-2021 19:00:00 C1 1 14 Wilhelmina 1 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
Cafe Oud Stein Vr. 03-12-2021 19:30:00 B1 1 12 Wilhelmina DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 03-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 14 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 03-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 14 Holtum DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Brand Taveerne Vr. 03-12-2021 19:30:00 C3 1 14 Brandtaveerne 3 - Brandtaveerne 2 klein
Cafe Dormans Vr. 03-12-2021 19:30:00 C3 2 14 BVM/Dormans 3 - Brandtaveerne 4 klein
Brand Taveerne Vr. 03-12-2021 19:30:00 C4 1 14 Brandtaveerne 6 - De Biljartacademie 4 klein
Buurthuis De Oase Ma. 06-12-2021 19:00:00 C1 1 15 De Oase 1 - Niet Klossen 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 06-12-2021 19:30:00 B1 1 13 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Cafe Oud Stein Ma. 06-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 15 Merpati DB1 - De Biljartacademie DB3 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 06-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 15 Eendracht DB1 - Onder Ons DB1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 06-12-2021 19:30:00 C2 1 13 B.V.G. 1 - Brandtaveerne 1 klein
Harmoniezaal Ma. 06-12-2021 19:30:00 C2 2 15 De Beute 1 - Onder Ons 2 klein
Cafe Den Aezel Ma. 06-12-2021 19:30:00 C2 2 15 Wolfrath 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Het Steeperkruis Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 1 15 Schaesberg 2 - De Biljartacademie 2 klein
Brand Taveerne Ma. 06-12-2021 19:30:00 C3 2 15 Brandtaveerne 4 - De Beute 2 klein
Café Groeselt Ma. 06-12-2021 19:30:00 A 1 10 Veerbenders/Ketsers A1 - Nazareth A1 groot
Café Groeselt Ma. 06-12-2021 19:30:00 A 1 10 Krijt Op Tijd `50 A1 - BC Vilt `68 A1 groot
Hotel Restaurant De Kroon Di. 07-12-2021 19:00:00 B2ZL 1 15 Niet Klossen DB1 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Café "De Leeuw" Di. 07-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 15 B.V.G. DB1 - `t Luip DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 07-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 15 De Keizer DB1 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Cafe Dormans Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 1 13 BVM/Dormans 1 - De Keizer 1 klein
Oud Haander Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 1 13 W.H.C. 3 - Carambool 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 2 15 Los Band 1 - W.H.C. 2 klein
Het Steeperkruis Di. 07-12-2021 19:30:00 C2 2 15 Schaesberg 1 - Paesjsjtal 2 klein
Café De Braadharing Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 15 De Braadharing 1 - BVM/Dormans 4 klein
MFC Sanderbout Di. 07-12-2021 19:30:00 C3 1 15 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Cafe Oud Stein Di. 07-12-2021 19:30:00 C4 1 15 Merpati 1 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Ricky's Pub Wo. 08-12-2021 19:00:00 C1 1 15 Rickys Pub/Laporto 1 - Wilhelmina 1 klein
Cafe Dormans Wo. 08-12-2021 19:30:00 B1 1 13 BVM/Dormans DB1 - La Plaza DB2 klein
Bert's Place Wo. 08-12-2021 19:30:00 B1 1 13 La Plaza DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Ricky's Pub Wo. 08-12-2021 19:30:00 B1 1 13 Bonanza DB1 - De Biljartacademie DB2 klein
De Biljartacademie Wo. 08-12-2021 19:30:00 B1 1 13 De Biljartacademie DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 08-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 15 Holtum DB2 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
De Biljartacademie Wo. 08-12-2021 19:30:00 C2 1 13 De Biljartacademie 1 - Paesjsjtal 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 08-12-2021 19:30:00 C3 2 15 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - BVM/Dormans 3 klein
Cafe Den Aezel Wo. 08-12-2021 19:30:00 C3 2 15 Wolfrath 2 - `t Luip 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 08-12-2021 19:30:00 C3 2 15 Niet Klossen 3 - De Braadharing 3 klein
Cafe Oud Stein Do. 09-12-2021 19:00:00 C1 1 15 Onder Ons 1 - Maarland 3 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 09-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 15 Concordia/Kabel Direct DB2 - Holtum DB1 klein
De Biljartacademie Do. 09-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 15 De Biljartacademie DB4 - Schinnen DB1 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 09-12-2021 19:30:00 C2 1 13 BCH`70 1 - W.H.C. 1 klein
Ricky's Pub Do. 09-12-2021 19:30:00 C2 1 13 Rickys Pub/Laporto 3 - De Oase 2 klein
Café Wilhelmina Do. 09-12-2021 19:30:00 C2 2 15 De Keizer 2 - De Oase 3 klein
Ricky's Pub Do. 09-12-2021 19:30:00 C3 2 15 Rickys Pub/Laporto 4 - B.V.G. 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 09-12-2021 19:30:00 C4 1 15 De Oase 5 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Café De Braadharing Do. 09-12-2021 19:30:00 C4 1 15 De Braadharing 4 - Brandtaveerne 6 klein
Ricky's Pub Vr. 10-12-2021 19:00:00 C1 1 15 Rickys Pub/Laporto 2 - Niet Klossen 2 klein
Ricky's Pub Vr. 10-12-2021 19:30:00 C3 1 15 Rickys Pub/Laporto 5 - De Oase 4 klein
Cafe Den Aezel Vr. 10-12-2021 19:30:00 C3 1 15 `t Luip 1 - Brandtaveerne 3 klein
Brand Taveerne Vr. 10-12-2021 19:30:00 C3 1 15 Brandtaveerne 2 - De Braadharing 2 klein
De Biljartacademie Vr. 10-12-2021 19:30:00 C4 1 15 De Biljartacademie 3 - Brandtaveerne 5 klein
De Biljartacademie Vr. 10-12-2021 19:30:00 C4 1 15 De Biljartacademie 4 - De Sjoester 1 klein
Cafe Dormans Vr. 10-12-2021 19:30:00 C3 1 15 BVM/Dormans 2 - W.H.C. 4 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 10-12-2021 19:30:00 A 1 10 BC Tegelen A2 - BC Tegelen A1 groot
De Biljartacademie Vr. 10-12-2021 19:30:00 A 1 10 De Biljartacademie A2 - De Biljartacademie A1 groot
Gemeenschapshuis Concordia Ma. 13-12-2021 19:30:00 B1 1 14 Concordia/Kabel Direct DB1 - La Plaza DB1 klein
Oud Haander Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 1 14 W.H.C. 1 - De Biljartacademie 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 1 14 De Keizer 1 - B.V.G. 1 klein
Oud Haander Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 2 16 W.H.C. 2 - De Keizer 2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 2 16 De Oase 3 - Paesjsjtal 2 klein
Cafe Den Aezel Ma. 13-12-2021 19:30:00 C2 2 16 Wolfrath 1 - Schaesberg 1 klein
Harmoniezaal Ma. 13-12-2021 19:30:00 C3 2 16 De Beute 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Café Groeselt Ma. 13-12-2021 19:30:00 A 1 11 Nazareth A1 - Krijt Op Tijd `50 A1 groot
Café Groeselt Ma. 13-12-2021 19:30:00 A 1 11 BC Vilt `68 A1 - De Biljartacademie A2 groot
Café D'r Toeëre Di. 14-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 16 O.H.V.Z. DB2 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Cafe Oud Stein Di. 14-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 16 Onder Ons DB1 - Holtum DB2 klein
Cafe 't Centrum Di. 14-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 16 Schinnen DB1 - De Keizer DB1 klein
Brand Taveerne Di. 14-12-2021 19:30:00 C2 1 14 Brandtaveerne 1 - Carambool 1 klein
Café De Braadharing Di. 14-12-2021 19:30:00 C3 1 16 De Braadharing 2 - `t Luip 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 14-12-2021 19:30:00 C3 1 16 Sibbe`63/Amstenrade 1 - BVM/Dormans 2 klein
Café "De Leeuw" Di. 14-12-2021 19:30:00 C3 2 16 B.V.G. 2 - Brandtaveerne 4 klein
Oud Haander Di. 14-12-2021 19:30:00 C3 1 16 W.H.C. 4 - De Braadharing 1 klein
Ricky's Pub Wo. 15-12-2021 19:00:00 C1 1 16 Rickys Pub/Laporto 1 - De Oase 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 15-12-2021 19:00:00 C1 1 16 Maarland 3 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
De Biljartacademie Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 14 De Biljartacademie DB2 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
Café D'r Toeëre Wo. 15-12-2021 19:30:00 B1 1 14 O.H.V.Z. DB1 - Bonanza DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 15-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 16 `t Luip DB1 - Merpati DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 15-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 16 Concordia/Kabel Direct DB3 - O.H.V.Z. DB3 klein
Café "De Leeuw" Wo. 15-12-2021 19:30:00 B2ZL 2 16 B.V.G. DB2 Bie Lies - Eendracht DB1 klein
MFC Sanderbout Wo. 15-12-2021 19:30:00 C2 2 16 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - De Beute 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 15-12-2021 19:30:00 C3 1 16 De Oase 4 - De Biljartacademie 2 klein
Cafe Dormans Wo. 15-12-2021 19:30:00 C3 1 16 BVM/Dormans 4 - Brandtaveerne 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 15-12-2021 19:30:00 C3 2 16 Niet Klossen 3 - Wolfrath 2 klein
Ricky's Pub Wo. 15-12-2021 19:30:00 C4 1 16 Rickys Pub/Laporto 6 - De Biljartacademie 4 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 15-12-2021 19:30:00 C4 1 16 Sibbe`63/Amstenrade 2 - Brandtaveerne 6 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 16-12-2021 19:00:00 C1 1 16 Maarland 2 - Onder Ons 1 klein
Hotel Café Amicitia Do. 16-12-2021 19:30:00 B1 1 14 Los Band DB1 - De Biljartacademie DB1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 16-12-2021 19:30:00 C2 1 14 Paesjsjtal 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Buurthuis De Oase Do. 16-12-2021 19:30:00 C2 1 14 De Oase 2 - BVM/Dormans 1 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 16-12-2021 19:30:00 C2 1 14 BCH`70 1 - W.H.C. 3 klein
Cafe Oud Stein Do. 16-12-2021 19:30:00 C2 2 16 Onder Ons 2 - Los Band 1 klein
Café De Braadharing Do. 16-12-2021 19:30:00 C3 2 16 De Braadharing 3 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 16-12-2021 19:30:00 C4 1 16 De Oase 5 - De Biljartacademie 3 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 16-12-2021 19:30:00 C4 1 16 De Sjoester 1 - De Braadharing 4 klein
Ricky's Pub Do. 16-12-2021 19:30:00 A 1 11 Rickys Pub/Laporto A1 - BC Tegelen A2 groot
Café Wilhelmina Vr. 17-12-2021 19:00:00 C1 1 16 Wilhelmina 1 - Niet Klossen 2 klein
Cafe Oud Stein Vr. 17-12-2021 19:30:00 B1 1 14 Wilhelmina DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Cafe Den Aezel Vr. 17-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 16 Holtum DB1 - Niet Klossen DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 17-12-2021 19:30:00 B2ZL 1 16 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - B.V.G. DB1 klein
Brand Taveerne Vr. 17-12-2021 19:30:00 C3 1 16 Brandtaveerne 3 - Schaesberg 2 klein
Ricky's Pub Vr. 17-12-2021 19:30:00 C3 1 16 Rickys Pub/Laporto 5 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Cafe Dormans Vr. 17-12-2021 19:30:00 C3 2 16 BVM/Dormans 3 - `t Luip 2 klein
Brand Taveerne Vr. 17-12-2021 19:30:00 C4 1 16 Brandtaveerne 5 - Merpati 1 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 17-12-2021 19:30:00 A 1 11 BC Tegelen A1 - Veerbenders/Ketsers A1 groot
Sporthal De Varenbeuk Ma. 03-01-2022 19:30:00 B1 1 15 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - O.H.V.Z. DB1 klein
Cafe Oud Stein Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 17 Merpati DB1 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
De Biljartacademie Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 17 De Biljartacademie DB3 - `t Luip DB1 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 03-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 17 Eendracht DB1 - Schinnen DB1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 03-01-2022 19:30:00 C2 1 15 B.V.G. 1 - De Oase 2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 03-01-2022 19:30:00 C2 2 17 De Oase 3 - Schaesberg 1 klein
Harmoniezaal Ma. 03-01-2022 19:30:00 C2 2 17 De Beute 1 - Wolfrath 1 klein
Het Steeperkruis Ma. 03-01-2022 19:30:00 C3 1 17 Schaesberg 2 - De Braadharing 2 klein
Brand Taveerne Ma. 03-01-2022 19:30:00 C3 2 17 Brandtaveerne 4 - De Braadharing 3 klein
Café Groeselt Ma. 03-01-2022 19:30:00 A 1 12 Veerbenders/Ketsers A1 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
Café Groeselt Ma. 03-01-2022 19:30:00 A 1 12 Krijt Op Tijd `50 A1 - BC Tegelen A1 groot
Hotel Restaurant De Kroon Di. 04-01-2022 19:00:00 B2ZL 1 17 Niet Klossen DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café "De Leeuw" Di. 04-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 17 B.V.G. DB1 - Holtum DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 04-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 17 De Keizer DB1 - De Biljartacademie DB4 klein
Cafe Dormans Di. 04-01-2022 19:30:00 C2 1 15 BVM/Dormans 1 - Paesjsjtal 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 04-01-2022 19:30:00 C2 1 15 Carambool 1 - De Keizer 1 klein
Oud Haander Di. 04-01-2022 19:30:00 C2 1 15 W.H.C. 3 - Brandtaveerne 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 04-01-2022 19:30:00 C2 2 17 Paesjsjtal 2 - W.H.C. 2 klein
Hotel Café Amicitia Di. 04-01-2022 19:30:00 C2 2 17 Los Band 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
MFC Sanderbout Di. 04-01-2022 19:30:00 C3 1 17 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - De Oase 4 klein
De Biljartacademie Di. 04-01-2022 19:30:00 C3 1 17 De Biljartacademie 2 - Brandtaveerne 3 klein
Café De Braadharing Di. 04-01-2022 19:30:00 C3 1 17 De Braadharing 1 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Cafe Den Aezel Di. 04-01-2022 19:30:00 C3 2 17 `t Luip 2 - De Beute 2 klein
Cafe Oud Stein Di. 04-01-2022 19:30:00 C4 1 17 Merpati 1 - De Oase 5 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 05-01-2022 19:00:00 C1 1 17 Niet Klossen 2 - Maarland 3 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 05-01-2022 19:30:00 B1 1 15 Concordia/Kabel Direct DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Bert's Place Wo. 05-01-2022 19:30:00 B1 1 15 La Plaza DB1 - De Biljartacademie DB2 klein
Ricky's Pub Wo. 05-01-2022 19:30:00 B1 1 15 Bonanza DB1 - Los Band DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 05-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 17 Holtum DB2 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
De Biljartacademie Wo. 05-01-2022 19:30:00 C2 1 15 De Biljartacademie 1 - BCH`70 1 klein
Cafe Dormans Wo. 05-01-2022 19:30:00 C3 1 17 BVM/Dormans 4 - `t Luip 1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 05-01-2022 19:30:00 C3 2 17 Wolfrath 2 - BVM/Dormans 3 klein
MFC Sanderbout Wo. 05-01-2022 19:30:00 C3 2 17 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - B.V.G. 2 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 05-01-2022 19:30:00 C4 1 17 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Biljartacademie 3 klein
Cafe Oud Stein Do. 06-01-2022 19:00:00 C1 1 17 Onder Ons 1 - Niet Klossen 1 klein
Bert's Place Do. 06-01-2022 19:30:00 B1 1 15 La Plaza DB2 - Wilhelmina DB1 klein
Café D'r Toeëre Do. 06-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 17 O.H.V.Z. DB3 - Onder Ons DB1 klein
Ricky's Pub Do. 06-01-2022 19:30:00 C2 1 15 Rickys Pub/Laporto 3 - W.H.C. 1 klein
Café Wilhelmina Do. 06-01-2022 19:30:00 C2 2 17 De Keizer 2 - Onder Ons 2 klein
Ricky's Pub Do. 06-01-2022 19:30:00 C3 2 17 Rickys Pub/Laporto 4 - Niet Klossen 3 klein
Café De Braadharing Do. 06-01-2022 19:30:00 C4 1 17 De Braadharing 4 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Café Wilhelmina Vr. 07-01-2022 19:00:00 C1 1 17 Wilhelmina 1 - De Oase 1 klein
Ricky's Pub Vr. 07-01-2022 19:00:00 C1 1 17 Rickys Pub/Laporto 2 - Maarland 2 klein
Cafe Dormans Vr. 07-01-2022 19:30:00 C3 1 17 BVM/Dormans 2 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
De Biljartacademie Vr. 07-01-2022 19:30:00 C4 1 17 De Biljartacademie 4 - Brandtaveerne 5 klein
Brand Taveerne Vr. 07-01-2022 19:30:00 C4 1 17 Brandtaveerne 6 - De Sjoester 1 klein
Brand Taveerne Vr. 07-01-2022 19:30:00 C3 1 17 Brandtaveerne 2 - W.H.C. 4 klein
De Biljartacademie Vr. 07-01-2022 19:30:00 A 1 12 De Biljartacademie A2 - Nazareth A1 groot
De Biljartacademie Vr. 07-01-2022 19:30:00 A 1 12 De Biljartacademie A1 - BC Vilt `68 A1 groot
Oud Haander Ma. 10-01-2022 19:30:00 C2 1 16 W.H.C. 1 - BVM/Dormans 1 klein
Café Wilhelmina Ma. 10-01-2022 19:30:00 C2 1 16 De Keizer 1 - Brandtaveerne 1 klein
Oud Haander Ma. 10-01-2022 19:30:00 C2 2 18 W.H.C. 2 - De Oase 3 klein
Cafe Den Aezel Ma. 10-01-2022 19:30:00 C2 2 18 Wolfrath 1 - Los Band 1 klein
Harmoniezaal Ma. 10-01-2022 19:30:00 C3 2 18 De Beute 2 - BVM/Dormans 3 klein
Café D'r Toeëre Di. 11-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 18 O.H.V.Z. DB2 - B.V.G. DB1 klein
Cafe Oud Stein Di. 11-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 18 Onder Ons DB1 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Cafe 't Centrum Di. 11-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 18 Schinnen DB1 - Holtum DB2 klein
Het Steeperkruis Di. 11-01-2022 19:30:00 C2 2 18 Schaesberg 1 - De Beute 1 klein
Café De Braadharing Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 18 De Braadharing 2 - De Biljartacademie 2 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 18 Sibbe`63/Amstenrade 1 - Brandtaveerne 2 klein
MFC Sanderbout Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 18 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - BVM/Dormans 2 klein
Café "De Leeuw" Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 2 18 B.V.G. 2 - `t Luip 2 klein
Oud Haander Di. 11-01-2022 19:30:00 C3 1 18 W.H.C. 4 - `t Luip 1 klein
Ricky's Pub Wo. 12-01-2022 19:00:00 C1 1 18 Rickys Pub/Laporto 1 - Onder Ons 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 12-01-2022 19:00:00 C1 1 18 Maarland 3 - Wilhelmina 1 klein
Cafe Dormans Wo. 12-01-2022 19:30:00 B1 1 16 BVM/Dormans DB1 - De Biljartacademie DB2 klein
Café D'r Toeëre Wo. 12-01-2022 19:30:00 B1 1 16 O.H.V.Z. DB1 - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 12-01-2022 19:30:00 B1 1 16 De Biljartacademie DB1 - Bonanza DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 12-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Concordia/Kabel Direct DB1 - La Plaza DB2 klein
Café "De Leeuw" Wo. 12-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 18 B.V.G. DB2 Bie Lies - O.H.V.Z. DB3 klein
De Biljartacademie Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 1 16 De Biljartacademie 1 - W.H.C. 3 klein
MFC Sanderbout Wo. 12-01-2022 19:30:00 C2 2 18 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - De Keizer 2 klein
Buurthuis De Oase Wo. 12-01-2022 19:30:00 C3 1 18 De Oase 4 - Brandtaveerne 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 12-01-2022 19:30:00 C3 2 18 Niet Klossen 3 - Brandtaveerne 4 klein
Cafe Den Aezel Wo. 12-01-2022 19:30:00 C3 2 18 Wolfrath 2 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Ricky's Pub Wo. 12-01-2022 19:30:00 C4 1 18 Rickys Pub/Laporto 6 - Brandtaveerne 6 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 13-01-2022 19:00:00 C1 1 18 Niet Klossen 1 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 13-01-2022 19:00:00 C1 1 18 Maarland 2 - Niet Klossen 2 klein
Hotel Café Amicitia Do. 13-01-2022 19:30:00 B1 1 16 Los Band DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 13-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 18 Concordia/Kabel Direct DB2 - Niet Klossen DB1 klein
De Biljartacademie Do. 13-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 18 De Biljartacademie DB4 - Eendracht DB1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 13-01-2022 19:30:00 C2 1 16 Paesjsjtal 1 - B.V.G. 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 13-01-2022 19:30:00 C2 1 16 De Oase 2 - Carambool 1 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 13-01-2022 19:30:00 C2 1 16 BCH`70 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Cafe Oud Stein Do. 13-01-2022 19:30:00 C2 2 18 Onder Ons 2 - Paesjsjtal 2 klein
Café De Braadharing Do. 13-01-2022 19:30:00 C3 2 18 De Braadharing 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Buurthuis De Oase Do. 13-01-2022 19:30:00 C4 1 18 De Oase 5 - De Biljartacademie 4 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 13-01-2022 19:30:00 C4 1 18 De Sjoester 1 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 14-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 18 Holtum DB1 - Merpati DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 14-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 18 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - De Biljartacademie DB3 klein
Cafe Dormans Vr. 14-01-2022 19:30:00 C3 1 18 BVM/Dormans 4 - Schaesberg 2 klein
Ricky's Pub Vr. 14-01-2022 19:30:00 C3 1 18 Rickys Pub/Laporto 5 - De Braadharing 1 klein
De Biljartacademie Vr. 14-01-2022 19:30:00 C4 1 18 De Biljartacademie 3 - Merpati 1 klein
Brand Taveerne Vr. 14-01-2022 19:30:00 C4 1 18 Brandtaveerne 5 - De Braadharing 4 klein
Buurthuis De Oase Ma. 17-01-2022 19:00:00 C1 1 19 De Oase 1 - Onder Ons 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Ma. 17-01-2022 19:30:00 B1 1 17 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - De Biljartacademie DB1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 1 17 B.V.G. 1 - W.H.C. 1 klein
Cafe Den Aezel Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 2 19 Wolfrath 1 - De Keizer 2 klein
Harmoniezaal Ma. 17-01-2022 19:30:00 C2 2 19 De Beute 1 - Los Band 1 klein
Brand Taveerne Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 1 19 Brandtaveerne 3 - De Braadharing 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 17-01-2022 19:30:00 C3 1 19 Schaesberg 2 - W.H.C. 4 klein
Café Groeselt Ma. 17-01-2022 19:30:00 A 1 13 Nazareth A1 - De Biljartacademie A1 groot
Café D'r Toeëre Di. 18-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 19 O.H.V.Z. DB2 - Merpati DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 18-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 19 De Keizer DB1 - Eendracht DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 1 17 Carambool 1 - Paesjsjtal 1 klein
Brand Taveerne Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 1 17 Brandtaveerne 1 - De Oase 2 klein
Oud Haander Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 1 17 W.H.C. 3 - De Keizer 1 klein
Cafe Dormans Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 1 17 BVM/Dormans 1 - BCH`70 1 klein
Het Steeperkruis Di. 18-01-2022 19:30:00 C2 2 19 Schaesberg 1 - W.H.C. 2 klein
De Biljartacademie Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 1 19 De Biljartacademie 2 - BVM/Dormans 4 klein
Café De Braadharing Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 1 19 De Braadharing 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Café "De Leeuw" Di. 18-01-2022 19:30:00 C3 2 19 B.V.G. 2 - BVM/Dormans 3 klein
Cafe Oud Stein Di. 18-01-2022 19:30:00 C4 1 19 Merpati 1 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Ricky's Pub Wo. 19-01-2022 19:00:00 C1 1 19 Rickys Pub/Laporto 1 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
Café D'r Toeëre Wo. 19-01-2022 19:30:00 B1 1 17 O.H.V.Z. DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Bert's Place Wo. 19-01-2022 19:30:00 B1 1 17 La Plaza DB1 - Los Band DB1 klein
Café "De Leeuw" Wo. 19-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 19 B.V.G. DB2 Bie Lies - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
MFC Sanderbout Wo. 19-01-2022 19:30:00 C2 2 19 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Paesjsjtal 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 19-01-2022 19:30:00 C3 2 19 Wolfrath 2 - De Beute 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 19-01-2022 19:30:00 C3 2 19 Niet Klossen 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Ricky's Pub Wo. 19-01-2022 19:30:00 C4 1 19 Rickys Pub/Laporto 6 - De Sjoester 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 20-01-2022 19:00:00 C1 1 19 Niet Klossen 1 - Niet Klossen 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 20-01-2022 19:00:00 C1 1 19 Maarland 2 - Maarland 3 klein
Bert's Place Do. 20-01-2022 19:30:00 B1 1 17 La Plaza DB2 - De Biljartacademie DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 20-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 19 Concordia/Kabel Direct DB2 - B.V.G. DB1 klein
Café D'r Toeëre Do. 20-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 19 O.H.V.Z. DB3 - Schinnen DB1 klein
De Biljartacademie Do. 20-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 19 De Biljartacademie DB4 - Holtum DB2 klein
Ricky's Pub Do. 20-01-2022 19:30:00 C2 1 17 Rickys Pub/Laporto 3 - De Biljartacademie 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 20-01-2022 19:30:00 C2 2 19 Onder Ons 2 - De Oase 3 klein
Café De Braadharing Do. 20-01-2022 19:30:00 C3 2 19 De Braadharing 3 - `t Luip 2 klein
Ricky's Pub Do. 20-01-2022 19:30:00 C3 2 19 Rickys Pub/Laporto 4 - Brandtaveerne 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 20-01-2022 19:30:00 C4 1 19 De Oase 5 - De Braadharing 4 klein
Ricky's Pub Do. 20-01-2022 19:30:00 A 1 13 Rickys Pub/Laporto A1 - Krijt Op Tijd `50 A1 groot
Cafe Oud Stein Vr. 21-01-2022 19:30:00 B1 1 17 Wilhelmina DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Cafe Den Aezel Vr. 21-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 19 Holtum DB1 - De Biljartacademie DB3 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 21-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 19 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - `t Luip DB1 klein
Cafe Dormans Vr. 21-01-2022 19:30:00 C3 1 19 BVM/Dormans 2 - De Oase 4 klein
Cafe Den Aezel Vr. 21-01-2022 19:30:00 C3 1 19 `t Luip 1 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Brand Taveerne Vr. 21-01-2022 19:30:00 C3 1 19 Brandtaveerne 2 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
De Biljartacademie Vr. 21-01-2022 19:30:00 C4 1 19 De Biljartacademie 3 - De Biljartacademie 4 klein
Brand Taveerne Vr. 21-01-2022 19:30:00 C4 1 19 Brandtaveerne 5 - Brandtaveerne 6 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 21-01-2022 19:30:00 A 1 13 BC Tegelen A1 - De Biljartacademie A2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 21-01-2022 19:30:00 A 1 13 BC Tegelen A2 - Veerbenders/Ketsers A1 groot
Cafe Oud Stein Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 20 Merpati DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
De Biljartacademie Ma. 24-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 20 De Biljartacademie DB3 - O.H.V.Z. DB2 klein
Oud Haander Ma. 24-01-2022 19:30:00 C2 1 18 W.H.C. 1 - Carambool 1 klein
Oud Haander Ma. 24-01-2022 19:30:00 C2 2 20 W.H.C. 2 - Onder Ons 2 klein
Buurthuis De Oase Ma. 24-01-2022 19:30:00 C2 2 20 De Oase 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Het Steeperkruis Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 1 20 Schaesberg 2 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Harmoniezaal Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 2 20 De Beute 2 - B.V.G. 2 klein
Brand Taveerne Ma. 24-01-2022 19:30:00 C3 2 20 Brandtaveerne 4 - Wolfrath 2 klein
Café "De Leeuw" Di. 25-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 20 B.V.G. DB1 - Niet Klossen DB1 klein
Cafe Oud Stein Di. 25-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 20 Onder Ons DB1 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Café De Paesjsjtal Di. 25-01-2022 19:30:00 C2 2 20 Paesjsjtal 2 - Wolfrath 1 klein
Hotel Café Amicitia Di. 25-01-2022 19:30:00 C2 2 20 Los Band 1 - Schaesberg 1 klein
Café De Braadharing Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 1 20 De Braadharing 2 - De Oase 4 klein
MFC Sanderbout Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 1 20 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Brandtaveerne 2 klein
Cafe Dormans Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 2 20 BVM/Dormans 3 - De Braadharing 3 klein
Cafe Den Aezel Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 2 20 `t Luip 2 - Niet Klossen 3 klein
Oud Haander Di. 25-01-2022 19:30:00 C3 1 20 W.H.C. 4 - De Biljartacademie 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 26-01-2022 19:00:00 C1 1 20 Niet Klossen 2 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 26-01-2022 19:00:00 C1 1 20 Maarland 3 - Niet Klossen 1 klein
De Biljartacademie Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 18 De Biljartacademie DB1 - La Plaza DB1 klein
Ricky's Pub Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 18 Bonanza DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
De Biljartacademie Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 18 De Biljartacademie DB2 - Wilhelmina DB1 klein
Café D'r Toeëre Wo. 26-01-2022 19:30:00 B1 1 18 O.H.V.Z. DB1 - La Plaza DB2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2ZL 1 20 `t Luip DB1 - Holtum DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 20 Concordia/Kabel Direct DB3 - Schinnen DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 26-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 20 Holtum DB2 - De Keizer DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 26-01-2022 19:30:00 C2 1 18 De Biljartacademie 1 - BVM/Dormans 1 klein
Cafe Dormans Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 1 20 BVM/Dormans 4 - Brandtaveerne 3 klein
MFC Sanderbout Wo. 26-01-2022 19:30:00 C3 2 20 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Ricky's Pub Wo. 26-01-2022 19:30:00 C4 1 20 Rickys Pub/Laporto 6 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Hotel Café Amicitia Do. 27-01-2022 19:30:00 B1 1 18 Los Band DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Café D'r Toeëre Do. 27-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 20 O.H.V.Z. DB3 - De Biljartacademie DB4 klein
Café De Paesjsjtal Do. 27-01-2022 19:30:00 C2 1 18 Paesjsjtal 1 - Brandtaveerne 1 klein
Buurthuis De Oase Do. 27-01-2022 19:30:00 C2 1 18 De Oase 2 - De Keizer 1 klein
Ricky's Pub Do. 27-01-2022 19:30:00 C2 1 18 Rickys Pub/Laporto 3 - W.H.C. 3 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 27-01-2022 19:30:00 C2 1 18 BCH`70 1 - B.V.G. 1 klein
Café Wilhelmina Do. 27-01-2022 19:30:00 C2 2 20 De Keizer 2 - De Beute 1 klein
Café De Braadharing Do. 27-01-2022 19:30:00 C4 1 20 De Braadharing 4 - De Biljartacademie 3 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 27-01-2022 19:30:00 C4 1 20 De Sjoester 1 - Brandtaveerne 5 klein
Ricky's Pub Vr. 28-01-2022 19:00:00 C1 1 20 Rickys Pub/Laporto 2 - De Oase 1 klein
Café Wilhelmina Vr. 28-01-2022 19:00:00 C1 1 20 Wilhelmina 1 - Maarland 2 klein
Ricky's Pub Vr. 28-01-2022 19:30:00 C3 1 20 Rickys Pub/Laporto 5 - `t Luip 1 klein
Cafe Dormans Vr. 28-01-2022 19:30:00 C3 1 20 BVM/Dormans 2 - De Braadharing 1 klein
De Biljartacademie Vr. 28-01-2022 19:30:00 C4 1 20 De Biljartacademie 4 - Merpati 1 klein
Brand Taveerne Vr. 28-01-2022 19:30:00 C4 1 20 Brandtaveerne 6 - De Oase 5 klein
Buurthuis De Oase Ma. 31-01-2022 19:00:00 C1 1 21 De Oase 1 - Niet Klossen 2 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 31-01-2022 19:30:00 B2ZL 2 21 Eendracht DB1 - Holtum DB2 klein
Café Wilhelmina Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 19 De Keizer 1 - Paesjsjtal 1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 1 19 B.V.G. 1 - De Biljartacademie 1 klein
Cafe Den Aezel Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 2 21 Wolfrath 1 - De Oase 3 klein
Harmoniezaal Ma. 31-01-2022 19:30:00 C2 2 21 De Beute 1 - Paesjsjtal 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 1 21 Schaesberg 2 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
Brand Taveerne Ma. 31-01-2022 19:30:00 C3 2 21 Brandtaveerne 4 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Cafe Oud Stein Ma. 31-01-2022 19:30:00 C4 1 21 Merpati 1 - De Braadharing 4 klein
Café Groeselt Ma. 31-01-2022 19:30:00 A 1 14 BC Vilt `68 A1 - Nazareth A1 groot
Café Groeselt Ma. 31-01-2022 19:30:00 A 1 14 Krijt Op Tijd `50 A1 - BC Tegelen A2 groot
Hotel Restaurant De Kroon Di. 01-02-2022 19:00:00 B2ZL 1 21 Niet Klossen DB1 - Merpati DB1 klein
Café D'r Toeëre Di. 01-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 21 O.H.V.Z. DB2 - `t Luip DB1 klein
Cafe Oud Stein Di. 01-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 21 Onder Ons DB1 - Schinnen DB1 klein
Café Wilhelmina Di. 01-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 21 De Keizer DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Brand Taveerne Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Brandtaveerne 1 - W.H.C. 1 klein
Oud Haander Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 1 19 W.H.C. 3 - De Oase 2 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 1 19 Carambool 1 - BCH`70 1 klein
Cafe Dormans Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 1 19 BVM/Dormans 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Hotel Café Amicitia Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 2 21 Los Band 1 - De Keizer 2 klein
Het Steeperkruis Di. 01-02-2022 19:30:00 C2 2 21 Schaesberg 1 - Onder Ons 2 klein
Café De Braadharing Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 1 21 De Braadharing 1 - De Oase 4 klein
De Biljartacademie Di. 01-02-2022 19:30:00 C3 1 21 De Biljartacademie 2 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Ricky's Pub Wo. 02-02-2022 19:00:00 C1 1 21 Rickys Pub/Laporto 1 - Maarland 3 klein
Cafe Dormans Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 19 BVM/Dormans DB1 - De Biljartacademie DB1 klein
Bert's Place Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 19 La Plaza DB1 - Bonanza DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 02-02-2022 19:30:00 B1 1 19 Concordia/Kabel Direct DB1 - De Biljartacademie DB2 klein
MFC Sanderbout Wo. 02-02-2022 19:30:00 C2 2 21 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - W.H.C. 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 02-02-2022 19:30:00 C3 2 21 Niet Klossen 3 - BVM/Dormans 3 klein
Cafe Den Aezel Wo. 02-02-2022 19:30:00 C3 2 21 Wolfrath 2 - B.V.G. 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 03-02-2022 19:00:00 C1 1 21 Niet Klossen 1 - Maarland 2 klein
Cafe Oud Stein Do. 03-02-2022 19:00:00 C1 1 21 Onder Ons 1 - Wilhelmina 1 klein
Bert's Place Do. 03-02-2022 19:30:00 B1 1 19 La Plaza DB2 - Los Band DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 03-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 21 Concordia/Kabel Direct DB2 - De Biljartacademie DB3 klein
De Biljartacademie Do. 03-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 21 De Biljartacademie DB4 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Café De Braadharing Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 2 21 De Braadharing 3 - De Beute 2 klein
Ricky's Pub Do. 03-02-2022 19:30:00 C3 2 21 Rickys Pub/Laporto 4 - `t Luip 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 03-02-2022 19:30:00 C4 1 21 De Oase 5 - De Sjoester 1 klein
Brand Taveerne Do. 03-02-2022 19:30:00 C4 1 21 Brandtaveerne 5 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Cafe Oud Stein Vr. 04-02-2022 19:30:00 B1 1 19 Wilhelmina DB1 - O.H.V.Z. DB1 klein
Cafe Den Aezel Vr. 04-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 21 Holtum DB1 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Cafe Dormans Vr. 04-02-2022 19:30:00 C3 1 21 BVM/Dormans 4 - De Braadharing 2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 04-02-2022 19:30:00 C3 1 21 `t Luip 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Brand Taveerne Vr. 04-02-2022 19:30:00 C3 1 21 Brandtaveerne 2 - BVM/Dormans 2 klein
De Biljartacademie Vr. 04-02-2022 19:30:00 C4 1 21 De Biljartacademie 3 - Brandtaveerne 6 klein
De Biljartacademie Vr. 04-02-2022 19:30:00 C4 1 21 De Biljartacademie 4 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Brand Taveerne Vr. 04-02-2022 19:30:00 C3 1 21 Brandtaveerne 3 - W.H.C. 4 klein
De Biljartacademie Vr. 04-02-2022 19:30:00 A 1 14 De Biljartacademie A2 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
De Biljartacademie Vr. 04-02-2022 19:30:00 A 1 14 De Biljartacademie A1 - BC Tegelen A1 groot
Sporthal De Varenbeuk Ma. 07-02-2022 19:30:00 B1 1 20 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - La Plaza DB1 klein
De Biljartacademie Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 22 De Biljartacademie DB3 - Niet Klossen DB1 klein
Cafe Oud Stein Ma. 07-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 22 Merpati DB1 - B.V.G. DB1 klein
Oud Haander Ma. 07-02-2022 19:30:00 C2 1 20 W.H.C. 1 - De Keizer 1 klein
Oud Haander Ma. 07-02-2022 19:30:00 C2 2 22 W.H.C. 2 - Wolfrath 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 07-02-2022 19:30:00 C2 2 22 De Oase 3 - De Beute 1 klein
Brand Taveerne Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 1 22 Brandtaveerne 3 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Harmoniezaal Ma. 07-02-2022 19:30:00 C3 2 22 De Beute 2 - Niet Klossen 3 klein
Café Groeselt Ma. 07-02-2022 19:30:00 A 1 15 Veerbenders/Ketsers A1 - Krijt Op Tijd `50 A1 groot
Cafe Oud Stein Di. 08-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 22 Onder Ons DB1 - De Biljartacademie DB4 klein
Cafe Dormans Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 1 20 BVM/Dormans 1 - W.H.C. 3 klein
Café De Paesjsjtal Di. 08-02-2022 19:30:00 C2 2 22 Paesjsjtal 2 - Los Band 1 klein
MFC Sanderbout Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 22 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Schaesberg 2 klein
Café De Braadharing Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 22 De Braadharing 1 - Brandtaveerne 2 klein
Cafe Den Aezel Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 2 22 `t Luip 2 - Brandtaveerne 4 klein
Café "De Leeuw" Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 2 22 B.V.G. 2 - De Braadharing 3 klein
Oud Haander Di. 08-02-2022 19:30:00 C3 1 22 W.H.C. 4 - De Braadharing 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 09-02-2022 19:00:00 C1 1 22 Maarland 3 - De Oase 1 klein
Ricky's Pub Wo. 09-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Bonanza DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 09-02-2022 19:30:00 B1 1 20 De Biljartacademie DB1 - La Plaza DB2 klein
Café D'r Toeëre Wo. 09-02-2022 19:30:00 B1 1 20 O.H.V.Z. DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 09-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 22 `t Luip DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 09-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 22 Concordia/Kabel Direct DB3 - De Keizer DB1 klein
Café "De Leeuw" Wo. 09-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 22 B.V.G. DB2 Bie Lies - Schinnen DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 09-02-2022 19:30:00 C2 1 20 De Biljartacademie 1 - Carambool 1 klein
Cafe Dormans Wo. 09-02-2022 19:30:00 C3 1 22 BVM/Dormans 4 - De Oase 4 klein
MFC Sanderbout Wo. 09-02-2022 19:30:00 C3 2 22 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - Wolfrath 2 klein
Ricky's Pub Wo. 09-02-2022 19:30:00 C4 1 22 Rickys Pub/Laporto 6 - De Oase 5 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 10-02-2022 19:00:00 C1 1 22 Maarland 2 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Hotel Café Amicitia Do. 10-02-2022 19:30:00 B1 1 20 Los Band DB1 - Wilhelmina DB1 klein
Café D'r Toeëre Do. 10-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 22 O.H.V.Z. DB3 - Eendracht DB1 klein
Café De Paesjsjtal Do. 10-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Paesjsjtal 1 - De Oase 2 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 10-02-2022 19:30:00 C2 1 20 BCH`70 1 - Brandtaveerne 1 klein
Ricky's Pub Do. 10-02-2022 19:30:00 C2 1 20 Rickys Pub/Laporto 3 - B.V.G. 1 klein
Café Wilhelmina Do. 10-02-2022 19:30:00 C2 2 22 De Keizer 2 - Schaesberg 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 10-02-2022 19:30:00 C2 2 22 Onder Ons 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 10-02-2022 19:30:00 C4 1 22 De Sjoester 1 - De Biljartacademie 3 klein
Café De Braadharing Do. 10-02-2022 19:30:00 C4 1 22 De Braadharing 4 - De Biljartacademie 4 klein
Ricky's Pub Do. 10-02-2022 19:30:00 A 1 15 Rickys Pub/Laporto A1 - De Biljartacademie A1 groot
Café Wilhelmina Vr. 11-02-2022 19:00:00 C1 1 22 Wilhelmina 1 - Niet Klossen 1 klein
Ricky's Pub Vr. 11-02-2022 19:00:00 C1 1 22 Rickys Pub/Laporto 2 - Onder Ons 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 11-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 22 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - O.H.V.Z. DB2 klein
Ricky's Pub Vr. 11-02-2022 19:30:00 C3 1 22 Rickys Pub/Laporto 5 - De Biljartacademie 2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 11-02-2022 19:30:00 C3 1 22 `t Luip 1 - BVM/Dormans 2 klein
Cafe Dormans Vr. 11-02-2022 19:30:00 C3 2 22 BVM/Dormans 3 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Brand Taveerne Vr. 11-02-2022 19:30:00 C4 1 22 Brandtaveerne 6 - Merpati 1 klein
Brand Taveerne Vr. 11-02-2022 19:30:00 C4 1 22 Brandtaveerne 5 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 11-02-2022 19:30:00 A 1 15 BC Tegelen A1 - BC Vilt `68 A1 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 11-02-2022 19:30:00 A 1 15 BC Tegelen A2 - De Biljartacademie A2 groot
Buurthuis De Oase Ma. 14-02-2022 19:00:00 C1 1 23 De Oase 1 - Maarland 2 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 14-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 23 Eendracht DB1 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Café Wilhelmina Ma. 14-02-2022 19:30:00 C2 1 21 De Keizer 1 - BCH`70 1 klein
Café "De Leeuw" Ma. 14-02-2022 19:30:00 C2 1 21 B.V.G. 1 - BVM/Dormans 1 klein
Harmoniezaal Ma. 14-02-2022 19:30:00 C2 2 23 De Beute 1 - W.H.C. 2 klein
Cafe Den Aezel Ma. 14-02-2022 19:30:00 C2 2 23 Wolfrath 1 - Onder Ons 2 klein
Het Steeperkruis Ma. 14-02-2022 19:30:00 C3 1 23 Schaesberg 2 - BVM/Dormans 2 klein
Brand Taveerne Ma. 14-02-2022 19:30:00 C3 2 23 Brandtaveerne 4 - BVM/Dormans 3 klein
Café Groeselt Ma. 14-02-2022 19:30:00 A 1 16 BC Vilt `68 A1 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
Café Groeselt Ma. 14-02-2022 19:30:00 A 1 16 Nazareth A1 - BC Tegelen A1 groot
Hotel Restaurant De Kroon Di. 15-02-2022 19:00:00 B2ZL 1 23 Niet Klossen DB1 - `t Luip DB1 klein
Café D'r Toeëre Di. 15-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 23 O.H.V.Z. DB2 - Holtum DB1 klein
Café "De Leeuw" Di. 15-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 23 B.V.G. DB1 - De Biljartacademie DB3 klein
Café Wilhelmina Di. 15-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 23 De Keizer DB1 - Onder Ons DB1 klein
Oud Haander Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 1 21 W.H.C. 3 - Paesjsjtal 1 klein
Brand Taveerne Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 1 21 Brandtaveerne 1 - De Biljartacademie 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 1 21 Carambool 1 - Rickys Pub/Laporto 3 klein
Hotel Café Amicitia Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 2 23 Los Band 1 - De Oase 3 klein
Het Steeperkruis Di. 15-02-2022 19:30:00 C2 2 23 Schaesberg 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Café De Braadharing Di. 15-02-2022 19:30:00 C3 1 23 De Braadharing 2 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
De Biljartacademie Di. 15-02-2022 19:30:00 C3 1 23 De Biljartacademie 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
Cafe Oud Stein Di. 15-02-2022 19:30:00 C4 1 23 Merpati 1 - De Sjoester 1 klein
Ricky's Pub Wo. 16-02-2022 19:00:00 C1 1 23 Rickys Pub/Laporto 1 - Niet Klossen 1 klein
Cafe Dormans Wo. 16-02-2022 19:30:00 B1 1 21 BVM/Dormans DB1 - BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 16-02-2022 19:30:00 B1 1 21 Concordia/Kabel Direct DB1 - Los Band DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 16-02-2022 19:30:00 B1 1 21 De Biljartacademie DB2 - O.H.V.Z. DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 16-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 23 Holtum DB2 - O.H.V.Z. DB3 klein
Buurthuis De Oase Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 23 De Oase 4 - Brandtaveerne 2 klein
MFC Sanderbout Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 2 23 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - `t Luip 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 2 23 Niet Klossen 3 - B.V.G. 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 2 23 Wolfrath 2 - De Braadharing 3 klein
Cafe Dormans Wo. 16-02-2022 19:30:00 C3 1 23 BVM/Dormans 4 - W.H.C. 4 klein
Cafe Oud Stein Do. 17-02-2022 19:00:00 C1 1 23 Onder Ons 1 - Niet Klossen 2 klein
Bert's Place Do. 17-02-2022 19:30:00 B1 1 21 La Plaza DB2 - Bonanza DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 17-02-2022 19:30:00 B2ZL 1 23 Concordia/Kabel Direct DB2 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
De Biljartacademie Do. 17-02-2022 19:30:00 B2ZL 2 23 De Biljartacademie DB4 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Buurthuis De Oase Do. 17-02-2022 19:30:00 C2 1 21 De Oase 2 - W.H.C. 1 klein
Café Wilhelmina Do. 17-02-2022 19:30:00 C2 2 23 De Keizer 2 - Paesjsjtal 2 klein
Ricky's Pub Do. 17-02-2022 19:30:00 C3 2 23 Rickys Pub/Laporto 4 - De Beute 2 klein
Buurthuis De Oase Do. 17-02-2022 19:30:00 C4 1 23 De Oase 5 - Brandtaveerne 5 klein
Café De Braadharing Do. 17-02-2022 19:30:00 C4 1 23 De Braadharing 4 - Sibbe`63/Amstenrade 2 klein
Ricky's Pub Vr. 18-02-2022 19:00:00 C1 1 23 Rickys Pub/Laporto 2 - Wilhelmina 1 klein
Cafe Oud Stein Vr. 18-02-2022 19:30:00 B1 1 21 Wilhelmina DB1 - De Biljartacademie DB1 klein
Brand Taveerne Vr. 18-02-2022 19:30:00 C3 1 23 Brandtaveerne 3 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
Cafe Den Aezel Vr. 18-02-2022 19:30:00 C3 1 23 `t Luip 1 - De Braadharing 1 klein
De Biljartacademie Vr. 18-02-2022 19:30:00 C4 1 23 De Biljartacademie 3 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
De Biljartacademie Vr. 18-02-2022 19:30:00 C4 1 23 De Biljartacademie 4 - Brandtaveerne 6 klein
De Biljartacademie Vr. 18-02-2022 19:30:00 A 1 16 De Biljartacademie A1 - BC Tegelen A2 groot
De Biljartacademie Vr. 18-02-2022 19:30:00 A 1 16 De Biljartacademie A2 - Veerbenders/Ketsers A1 groot
Sporthal De Varenbeuk Ma. 07-03-2022 19:30:00 B1 1 22 BCV `t Haantje 1944 DB1 (De Varenbeuk) - La Plaza DB2 klein
De Biljartacademie Ma. 07-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 24 De Biljartacademie DB3 - Merpati DB1 klein
Oud Haander Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 1 22 W.H.C. 1 - Paesjsjtal 1 klein
Oud Haander Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 2 24 W.H.C. 2 - Los Band 1 klein
Buurthuis De Oase Ma. 07-03-2022 19:30:00 C2 2 24 De Oase 3 - De Keizer 2 klein
Harmoniezaal Ma. 07-03-2022 19:30:00 C3 2 24 De Beute 2 - Brandtaveerne 4 klein
Brand Taveerne Ma. 07-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Brandtaveerne 5 - De Biljartacademie 3 klein
Café Groeselt Ma. 07-03-2022 19:30:00 A 1 17 Veerbenders/Ketsers A1 - De Biljartacademie A1 groot
Café Groeselt Ma. 07-03-2022 19:30:00 A 1 17 Krijt Op Tijd `50 A1 - De Biljartacademie A2 groot
Cafe Oud Stein Di. 08-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 24 Onder Ons DB1 - Eendracht DB1 klein
Cafe 't Centrum Di. 08-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 24 Schinnen DB1 - De Biljartacademie DB4 klein
Cafe Dormans Di. 08-03-2022 19:30:00 C2 1 22 BVM/Dormans 1 - Carambool 1 klein
Oud Haander Di. 08-03-2022 19:30:00 C2 1 22 W.H.C. 3 - B.V.G. 1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 08-03-2022 19:30:00 C2 2 24 Paesjsjtal 2 - Schaesberg 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Sibbe`63/Amstenrade 1 - BVM/Dormans 4 klein
MFC Sanderbout Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - Brandtaveerne 3 klein
Café De Braadharing Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 1 24 De Braadharing 1 - Schaesberg 2 klein
Cafe Den Aezel Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 2 24 `t Luip 2 - Wolfrath 2 klein
Café "De Leeuw" Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 2 24 B.V.G. 2 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Oud Haander Di. 08-03-2022 19:30:00 C3 1 24 W.H.C. 4 - De Oase 4 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 09-03-2022 19:00:00 C1 1 24 Maarland 3 - Onder Ons 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 09-03-2022 19:00:00 C1 1 24 Niet Klossen 2 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
Bert's Place Wo. 09-03-2022 19:30:00 B1 1 22 La Plaza DB1 - BVM/Dormans DB1 klein
Ricky's Pub Wo. 09-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Bonanza DB1 - Wilhelmina DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 09-03-2022 19:30:00 B1 1 22 De Biljartacademie DB1 - Concordia/Kabel Direct DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 24 `t Luip DB1 - B.V.G. DB1 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 24 Concordia/Kabel Direct DB3 - Holtum DB2 klein
Café "De Leeuw" Wo. 09-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 24 B.V.G. DB2 Bie Lies - De Keizer DB1 klein
De Biljartacademie Wo. 09-03-2022 19:30:00 C2 1 22 De Biljartacademie 1 - De Keizer 1 klein
MFC Sanderbout Wo. 09-03-2022 19:30:00 C2 2 24 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Wolfrath 1 klein
Cafe Dormans Wo. 09-03-2022 19:30:00 C3 2 24 BVM/Dormans 3 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Ricky's Pub Wo. 09-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Rickys Pub/Laporto 6 - Merpati 1 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 09-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Oase 5 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 10-03-2022 19:00:00 C1 1 24 Niet Klossen 1 - De Oase 1 klein
Hotel Café Amicitia Do. 10-03-2022 19:30:00 B1 1 22 Los Band DB1 - De Biljartacademie DB2 klein
Café-zaal De holle Eik Do. 10-03-2022 19:30:00 C2 1 22 BCH`70 1 - De Oase 2 klein
Ricky's Pub Do. 10-03-2022 19:30:00 C2 1 22 Rickys Pub/Laporto 3 - Brandtaveerne 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 10-03-2022 19:30:00 C2 2 24 Onder Ons 2 - De Beute 1 klein
Café De Braadharing Do. 10-03-2022 19:30:00 C3 2 24 De Braadharing 3 - Niet Klossen 3 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 10-03-2022 19:30:00 C4 1 24 De Sjoester 1 - De Biljartacademie 4 klein
Ricky's Pub Do. 10-03-2022 19:30:00 A 1 17 Rickys Pub/Laporto A1 - Nazareth A1 groot
Café Wilhelmina Vr. 11-03-2022 19:00:00 C1 1 24 Wilhelmina 1 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 11-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 24 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - Niet Klossen DB1 klein
Cafe Den Aezel Vr. 11-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 24 Holtum DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Ricky's Pub Vr. 11-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Rickys Pub/Laporto 5 - De Braadharing 2 klein
Cafe Dormans Vr. 11-03-2022 19:30:00 C3 1 24 BVM/Dormans 2 - De Biljartacademie 2 klein
Brand Taveerne Vr. 11-03-2022 19:30:00 C3 1 24 Brandtaveerne 2 - `t Luip 1 klein
Brand Taveerne Vr. 11-03-2022 19:30:00 C4 1 24 Brandtaveerne 6 - De Braadharing 4 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 11-03-2022 19:30:00 A 1 17 BC Tegelen A2 - BC Vilt `68 A1 groot
Buurthuis De Oase Ma. 14-03-2022 19:00:00 C1 1 25 De Oase 1 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Cafe Oud Stein Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 25 Merpati DB1 - `t Luip DB1 klein
Ejen Bouwerwei Ma. 14-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 25 Eendracht DB1 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Harmoniezaal Ma. 14-03-2022 19:30:00 C2 2 25 De Beute 1 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Het Steeperkruis Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 1 25 Schaesberg 2 - Brandtaveerne 2 klein
Brand Taveerne Ma. 14-03-2022 19:30:00 C3 2 25 Brandtaveerne 4 - B.V.G. 2 klein
Café Groeselt Ma. 14-03-2022 19:30:00 A 1 18 Nazareth A1 - BC Tegelen A2 groot
Café Groeselt Ma. 14-03-2022 19:30:00 A 1 18 BC Vilt `68 A1 - Veerbenders/Ketsers A1 groot
Hotel Restaurant De Kroon Di. 15-03-2022 19:00:00 B2ZL 1 25 Niet Klossen DB1 - Holtum DB1 klein
Café "De Leeuw" Di. 15-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 25 B.V.G. DB1 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Café Wilhelmina Di. 15-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 25 De Keizer DB1 - Schinnen DB1 klein
Café De Paesjsjtal Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 2 25 Paesjsjtal 2 - De Oase 3 klein
Hotel Café Amicitia Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 2 25 Los Band 1 - Onder Ons 2 klein
Het Steeperkruis Di. 15-03-2022 19:30:00 C2 2 25 Schaesberg 1 - Wolfrath 1 klein
Café De Braadharing Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 1 25 De Braadharing 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 klein
De Biljartacademie Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 1 25 De Biljartacademie 2 - De Braadharing 1 klein
Cafe Den Aezel Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 2 25 `t Luip 2 - BVM/Dormans 3 klein
Cafe Oud Stein Di. 15-03-2022 19:30:00 C4 1 25 Merpati 1 - Brandtaveerne 5 klein
Oud Haander Di. 15-03-2022 19:30:00 C3 1 25 W.H.C. 4 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 16-03-2022 19:00:00 C1 1 25 Niet Klossen 2 - Wilhelmina 1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 16-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 25 Holtum DB2 - Onder Ons DB1 klein
Cafe Dormans Wo. 16-03-2022 19:30:00 C3 1 25 BVM/Dormans 4 - Rickys Pub/Laporto 5 klein
MFC Sanderbout Wo. 16-03-2022 19:30:00 C3 2 25 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - De Beute 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 16-03-2022 19:30:00 C3 2 25 Wolfrath 2 - Niet Klossen 3 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 16-03-2022 19:30:00 C4 1 25 Sibbe`63/Amstenrade 2 - Brandtaveerne 6 klein
Cafe Oud Stein Do. 17-03-2022 19:00:00 C1 1 25 Onder Ons 1 - Maarland 2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Do. 17-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 25 Concordia/Kabel Direct DB2 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café D'r Toeëre Do. 17-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 25 O.H.V.Z. DB3 - Concordia/Kabel Direct DB3 klein
Café Wilhelmina Do. 17-03-2022 19:30:00 C2 2 25 De Keizer 2 - W.H.C. 2 klein
Ricky's Pub Do. 17-03-2022 19:30:00 C3 2 25 Rickys Pub/Laporto 4 - De Braadharing 3 klein
Café De Braadharing Do. 17-03-2022 19:30:00 C4 1 25 De Braadharing 4 - De Sjoester 1 klein
Ricky's Pub Vr. 18-03-2022 19:00:00 C1 1 25 Rickys Pub/Laporto 2 - Maarland 3 klein
Cafe Den Aezel Vr. 18-03-2022 19:30:00 C3 1 25 `t Luip 1 - De Oase 4 klein
Brand Taveerne Vr. 18-03-2022 19:30:00 C3 1 25 Brandtaveerne 3 - BVM/Dormans 2 klein
De Biljartacademie Vr. 18-03-2022 19:30:00 C4 1 25 De Biljartacademie 3 - De Oase 5 klein
De Biljartacademie Vr. 18-03-2022 19:30:00 C4 1 25 De Biljartacademie 4 - Rickys Pub/Laporto 6 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Vr. 18-03-2022 19:30:00 A 1 18 BC Tegelen A1 - Rickys Pub/Laporto A1 groot
De Biljartacademie Vr. 18-03-2022 19:30:00 A 1 18 De Biljartacademie A1 - Krijt Op Tijd `50 A1 groot
Buurthuis De Oase Ma. 21-03-2022 19:00:00 C1 1 26 De Oase 1 - Wilhelmina 1 klein
Oud Haander Ma. 21-03-2022 19:30:00 C2 2 26 W.H.C. 2 - Paesjsjtal 2 klein
Cafe Den Aezel Ma. 21-03-2022 19:30:00 C2 2 26 Wolfrath 1 - De Beute 1 klein
Harmoniezaal Ma. 21-03-2022 19:30:00 C3 2 26 De Beute 2 - `t Luip 2 klein
Café D'r Toeëre Di. 22-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 26 O.H.V.Z. DB2 - Niet Klossen DB1 klein
Cafe Oud Stein Di. 22-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 26 Onder Ons DB1 - O.H.V.Z. DB3 klein
Cafe 't Centrum Di. 22-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 26 Schinnen DB1 - Eendracht DB1 klein
Het Steeperkruis Di. 22-03-2022 19:30:00 C2 2 26 Schaesberg 1 - De Oase 3 klein
MFC Sanderbout Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 1 26 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 2 - BVM/Dormans 4 klein
Café De Braadharing Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 1 26 De Braadharing 1 - Brandtaveerne 3 klein
Café "De Leeuw" Di. 22-03-2022 19:30:00 C3 2 26 B.V.G. 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 klein
Cultureel Centrum Eijsden Wo. 23-03-2022 19:00:00 C1 1 26 Maarland 3 - Niet Klossen 2 klein
Cafe Den Aezel Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 26 `t Luip DB1 - De Biljartacademie DB3 klein
Café "De Leeuw" Wo. 23-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 26 B.V.G. DB2 Bie Lies - Holtum DB2 klein
MFC Sanderbout Wo. 23-03-2022 19:30:00 C2 2 26 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 - Los Band 1 klein
Buurthuis De Oase Wo. 23-03-2022 19:30:00 C3 1 26 De Oase 4 - Sibbe`63/Amstenrade 1 klein
Cafe Dormans Wo. 23-03-2022 19:30:00 C3 2 26 BVM/Dormans 3 - Wolfrath 2 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 23-03-2022 19:30:00 C3 2 26 Niet Klossen 3 - Rickys Pub/Laporto 4 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 23-03-2022 19:30:00 C4 1 26 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Biljartacademie 3 klein
Ricky's Pub Wo. 23-03-2022 19:30:00 C4 1 26 Rickys Pub/Laporto 6 - De Braadharing 4 klein
Hotel Restaurant De Kroon Do. 24-03-2022 19:00:00 C1 1 26 Niet Klossen 1 - Onder Ons 1 klein
Cultureel Centrum Eijsden Do. 24-03-2022 19:00:00 C1 1 26 Maarland 2 - Rickys Pub/Laporto 2 klein
De Biljartacademie Do. 24-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 26 De Biljartacademie DB4 - De Keizer DB1 klein
Cafe Oud Stein Do. 24-03-2022 19:30:00 C2 2 26 Onder Ons 2 - De Keizer 2 klein
Café De Braadharing Do. 24-03-2022 19:30:00 C3 2 26 De Braadharing 3 - Brandtaveerne 4 klein
Buurthuis De Oase Do. 24-03-2022 19:30:00 C4 1 26 De Oase 5 - Merpati 1 klein
Cafe De Nuuje Sjoester Born Do. 24-03-2022 19:30:00 C4 1 26 De Sjoester 1 - Brandtaveerne 6 klein
Cafe Den Aezel Vr. 25-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 26 Holtum DB1 - B.V.G. DB1 klein
Sporthal De Varenbeuk Vr. 25-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 26 La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) - Merpati DB1 klein
Cafe Dormans Vr. 25-03-2022 19:30:00 C3 1 26 BVM/Dormans 2 - De Braadharing 2 klein
Brand Taveerne Vr. 25-03-2022 19:30:00 C3 1 26 Brandtaveerne 2 - De Biljartacademie 2 klein
Cafe Den Aezel Vr. 25-03-2022 19:30:00 C3 1 26 `t Luip 1 - Schaesberg 2 klein
Brand Taveerne Vr. 25-03-2022 19:30:00 C4 1 26 Brandtaveerne 5 - De Biljartacademie 4 klein
Ricky's Pub Vr. 25-03-2022 19:30:00 C3 1 26 Rickys Pub/Laporto 5 - W.H.C. 4 klein
Cafe Oud Stein Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 27 Merpati DB1 - Holtum DB1 klein
De Biljartacademie Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 27 De Biljartacademie DB3 - La Plaza DB3 (team speelt in De Varenbeuk) klein
Ejen Bouwerwei Ma. 28-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 27 Eendracht DB1 - De Biljartacademie DB4 klein
Buurthuis De Oase Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 2 27 De Oase 3 - W.H.C. 2 klein
Harmoniezaal Ma. 28-03-2022 19:30:00 C2 2 27 De Beute 1 - Schaesberg 1 klein
Brand Taveerne Ma. 28-03-2022 19:30:00 C3 2 27 Brandtaveerne 4 - Niet Klossen 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Di. 29-03-2022 19:00:00 B2ZL 1 27 Niet Klossen DB1 - Concordia/Kabel Direct DB2 klein
Café "De Leeuw" Di. 29-03-2022 19:30:00 B2ZL 1 27 B.V.G. DB1 - O.H.V.Z. DB2 klein
Café De Paesjsjtal Di. 29-03-2022 19:30:00 C2 2 27 Paesjsjtal 2 - Onder Ons 2 klein
Hotel Café Amicitia Di. 29-03-2022 19:30:00 C2 2 27 Los Band 1 - Wolfrath 1 klein
Cafe Den Aezel Di. 29-03-2022 19:30:00 C3 2 27 `t Luip 2 - B.V.G. 2 klein
Cafe Oud Stein Di. 29-03-2022 19:30:00 C4 1 27 Merpati 1 - De Biljartacademie 3 klein
Hotel Restaurant De Kroon Wo. 30-03-2022 19:00:00 C1 1 27 Niet Klossen 2 - Maarland 2 klein
Gemeenschapshuis Concordia Wo. 30-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 27 Concordia/Kabel Direct DB3 - Onder Ons DB1 klein
Cafe Den Aezel Wo. 30-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 27 Holtum DB2 - Schinnen DB1 klein
MFC Sanderbout Wo. 30-03-2022 19:30:00 C3 2 27 Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 3 - De Braadharing 3 klein
Partycentrum De Oirsprong Wo. 30-03-2022 19:30:00 C4 1 27 Sibbe`63/Amstenrade 2 - De Sjoester 1 klein
Cafe Oud Stein Do. 31-03-2022 19:00:00 C1 1 27 Onder Ons 1 - Rickys Pub/Laporto 1 klein
Café D'r Toeëre Do. 31-03-2022 19:30:00 B2ZL 2 27 O.H.V.Z. DB3 - B.V.G. DB2 Bie Lies klein
Café Wilhelmina Do. 31-03-2022 19:30:00 C2 2 27 De Keizer 2 - Sanderbout/MFC Onger de 2 tores 1 klein
Ricky's Pub Do. 31-03-2022 19:30:00 C3 2 27 Rickys Pub/Laporto 4 - Wolfrath 2 klein
Café De Braadharing Do. 31-03-2022 19:30:00 C4 1 27 De Braadharing 4 - Brandtaveerne 5 klein
Ricky's Pub Vr. 01-04-2022 19:00:00 C1 1 27 Rickys Pub/Laporto 2 - Niet Klossen 1 klein
Café Wilhelmina Vr. 01-04-2022 19:00:00 C1 1 27 Wilhelmina 1 - Maarland 3 klein
Cafe Dormans Vr. 01-04-2022 19:30:00 C3 2 27 BVM/Dormans 3 - De Beute 2 klein
De Biljartacademie Vr. 01-04-2022 19:30:00 C4 1 27 De Biljartacademie 4 - De Oase 5 klein
Brand Taveerne Vr. 01-04-2022 19:30:00 C4 1 27 Brandtaveerne 6 - Rickys Pub/Laporto 6 klein