Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
de Boomtak Ma. 31-10-2022 13:00:00 L5 1 8 Boomstraat 81 1 - s.b.v. Reeshof 3 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Ma. 28-11-2022 13:00:00 L6 1 12 Jan van Besouw 8 - Jeruzalem 3 klein
de Nieuwe Stede Ma. 28-11-2022 13:00:00 L6 1 12 ZuidWest 4 - G.B.B.C. 1 klein
de Leybron Ma. 28-11-2022 13:00:00 L5 1 12 de Leybron 2 - D.S.S. 7 klein
D.S.S. Ma. 28-11-2022 13:00:00 L2 1 12 D.S.S. 3 - Jeruzalem 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Ma. 28-11-2022 13:00:00 L5 1 12 s.b.v. Reeshof 3 - ZuidWest 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Ma. 28-11-2022 13:00:00 L6 1 12 K.T.K. 7 - de Ketsers 3 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 28-11-2022 13:00:00 L2 1 12 s.b.v. Dongen 1 - Cues & Darts 2 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 28-11-2022 13:00:00 L5 1 12 s.b.v. Dongen 2 - D.S.S. 6 klein
de Wetering Ma. 28-11-2022 13:00:00 L1 1 12 S.B.L. 1 - D.S.S. 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Di. 29-11-2022 13:00:00 L4 1 12 s.b.v. Reeshof 2 - K.T.K. 5 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 29-11-2022 13:00:00 L2 1 12 K.T.K. 2 - de Leybron 1 klein
de Wetering Di. 29-11-2022 13:00:00 L4 1 12 S.B.L. 3 - de Kubus 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 29-11-2022 13:00:00 L3 1 12 Jan van Besouw 4 - Jan van Besouw 3 klein
MFA HelvoirThuis Di. 29-11-2022 13:00:00 L4 1 12 de Ketsers 2 - D.S.S. 5 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Di. 29-11-2022 13:00:00 L4 1 12 Jeruzalem 2 - Pius X 1 klein
Ons Koningsoord Wo. 30-11-2022 13:00:00 L3 1 12 de Carambole 1 - S.B.L. 2 klein
Buurthuis Pannehoef Wo. 30-11-2022 13:00:00 L3 1 12 B.V.P. 1 - KBO-de Schalm 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 30-11-2022 13:00:00 L5 1 12 Jan van Besouw 7 - Jan van Besouw 6 klein
Bet Kolen Wo. 30-11-2022 13:00:00 L3 1 12 BetKolen 2 - K.T.K. 3 klein
't Huukske Wo. 30-11-2022 13:00:00 L6 1 12 t Huukske 1 - D.S.S. 8 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 30-11-2022 13:00:00 L4 1 12 K.T.K. 4 - ZuidWest 2 klein
D.S.S. Wo. 30-11-2022 13:00:00 L3 1 12 D.S.S. 4 - s.b.v. Reeshof 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Do. 01-12-2022 13:00:00 L2 1 12 `t. H.v.O. 5 - `t. H.v.O. 4 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 01-12-2022 13:00:00 L1 1 12 Jan van Besouw 2 - Cues & Darts 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 01-12-2022 13:00:00 L1 1 12 K.T.K. 1 - Jan van Besouw 1 klein
de Nieuwe Stede Do. 01-12-2022 13:00:00 L2 1 12 ZuidWest 1 - `t Zonneke 1 klein
Ons Koningsoord Do. 01-12-2022 13:00:00 L5 1 12 KBO-de Schalm 2 - K.T.K. 6 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 02-12-2022 13:00:00 L1 1 12 `t. H.v.O. 2 - KBO-Hilvarenbeek 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 02-12-2022 13:00:00 L1 1 12 `t. H.v.O. 1 - BetKolen 1 klein
D.S.S. Vr. 02-12-2022 13:00:00 L1 1 12 D.S.S. 2 - `t. H.v.O. 3 klein
de Nieuwe Stede Ma. 05-12-2022 13:00:00 L4 1 13 ZuidWest 2 - S.B.L. 3 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Ma. 05-12-2022 13:00:00 L2 1 13 Jeruzalem 1 - de Ketsers 1 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 05-12-2022 13:00:00 L2 1 13 s.b.v. Dongen 1 - K.T.K. 2 klein
de Leybron Ma. 05-12-2022 13:00:00 L2 1 13 de Leybron 1 - ZuidWest 1 klein
Bet Kolen Ma. 05-12-2022 13:00:00 L4 1 13 Pius X 1 - s.b.v. Reeshof 2 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 05-12-2022 13:00:00 L5 1 13 s.b.v. Dongen 2 - D.S.S. 7 klein
D.S.S. Ma. 05-12-2022 13:00:00 L1 1 13 D.S.S. 1 - K.T.K. 1 klein
de Wetering Di. 06-12-2022 13:00:00 L3 1 13 S.B.L. 2 - D.S.S. 4 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 06-12-2022 13:00:00 L6 1 13 G.B.B.C. 1 - Jan van Besouw 8 klein
Hotel Cafe 't Zonneke Di. 06-12-2022 13:00:00 L2 1 13 `t Zonneke 1 - D.S.S. 3 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 06-12-2022 13:00:00 L5 1 13 Jan van Besouw 6 - de Leybron 2 klein
MFA HelvoirThuis Di. 06-12-2022 13:00:00 L6 1 13 de Ketsers 3 - ZuidWest 4 klein
D.S.S. Di. 06-12-2022 13:00:00 L6 1 13 D.S.S. 8 - K.T.K. 7 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 06-12-2022 13:00:00 L3 1 13 K.T.K. 3 - B.V.P. 1 klein
Spijkerbeemden Wo. 07-12-2022 13:00:00 L4 1 13 de Kubus 1 - Jan van Besouw 5 klein
D.S.S. Wo. 07-12-2022 13:00:00 L4 1 13 D.S.S. 5 - Jeruzalem 2 klein
Bet Kolen Wo. 07-12-2022 13:00:00 L1 1 13 BetKolen 1 - D.S.S. 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 07-12-2022 13:00:00 L4 1 13 K.T.K. 5 - K.T.K. 4 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Wo. 07-12-2022 13:00:00 L6 1 13 Jeruzalem 3 - Pius X 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 07-12-2022 13:00:00 L3 1 13 Jan van Besouw 3 - BetKolen 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 08-12-2022 13:00:00 L5 1 13 K.T.K. 6 - s.b.v. Reeshof 3 klein
Wijkcentrum Heyhoef Do. 08-12-2022 13:00:00 L3 1 13 s.b.v. Reeshof 1 - Jan van Besouw 4 klein
MFA HelvoirThuis Do. 08-12-2022 13:00:00 L2 1 18 de Ketsers 1 - `t. H.v.O. 5 klein
de Nieuwe Stede Do. 08-12-2022 13:00:00 L5 1 13 ZuidWest 3 - Jan van Besouw 7 klein
Ons Koningsoord Do. 08-12-2022 13:00:00 L3 1 13 KBO-de Schalm 1 - s.b.v. de Leest 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 08-12-2022 13:00:00 L1 1 13 Jan van Besouw 2 - `t. H.v.O. 1 klein
D.S.S. Vr. 09-12-2022 13:00:00 L5 1 13 D.S.S. 6 - Boomstraat 81 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 09-12-2022 13:00:00 L1 1 13 `t. H.v.O. 2 - S.B.L. 1 klein
C.C. Elckerlyc Vr. 09-12-2022 13:00:00 L1 1 13 KBO-Hilvarenbeek 1 - Jan van Besouw 1 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 09-12-2022 13:00:00 L1 1 13 Cues & Darts 1 - `t. H.v.O. 3 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 09-12-2022 13:00:00 L2 1 13 `t. H.v.O. 4 - Cues & Darts 2 klein
D.S.S. Ma. 12-12-2022 13:00:00 L2 1 14 D.S.S. 3 - de Leybron 1 klein
de Nieuwe Stede Ma. 12-12-2022 13:00:00 L6 1 14 ZuidWest 4 - K.T.K. 7 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Ma. 12-12-2022 13:00:00 L6 1 14 Jan van Besouw 8 - de Ketsers 3 klein
de Boomtak Ma. 12-12-2022 13:00:00 L5 1 14 Boomstraat 81 1 - D.S.S. 7 klein
de Leybron Ma. 12-12-2022 13:00:00 L5 1 14 de Leybron 2 - ZuidWest 3 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 12-12-2022 13:00:00 L5 1 14 s.b.v. Dongen 2 - Jan van Besouw 6 klein
de Wetering Ma. 12-12-2022 13:00:00 L1 1 14 S.B.L. 1 - KBO-Hilvarenbeek 1 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Di. 13-12-2022 13:00:00 L4 1 14 Jeruzalem 2 - de Ketsers 2 klein
de Wetering Di. 13-12-2022 13:00:00 L4 1 14 S.B.L. 3 - K.T.K. 5 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 13-12-2022 13:00:00 L3 1 14 Jan van Besouw 4 - S.B.L. 2 klein
MFA HelvoirThuis Di. 13-12-2022 13:00:00 L2 1 14 de Ketsers 1 - `t Zonneke 1 klein
de Nieuwe Stede Di. 13-12-2022 13:00:00 L2 1 14 ZuidWest 1 - s.b.v. Dongen 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 13-12-2022 13:00:00 L2 1 14 K.T.K. 2 - `t. H.v.O. 4 klein
Wijkcentrum Heyhoef Di. 13-12-2022 13:00:00 L4 1 14 s.b.v. Reeshof 2 - D.S.S. 5 klein
't Huukske Wo. 14-12-2022 13:00:00 L6 1 14 t Huukske 1 - Jeruzalem 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 14-12-2022 13:00:00 L4 1 14 K.T.K. 4 - Pius X 1 klein
D.S.S. Wo. 14-12-2022 13:00:00 L3 1 14 D.S.S. 4 - de Carambole 1 klein
Bet Kolen Wo. 14-12-2022 13:00:00 L3 1 14 BetKolen 2 - s.b.v. Reeshof 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 14-12-2022 13:00:00 L5 1 14 Jan van Besouw 7 - K.T.K. 6 klein
Buurthuis Pannehoef Wo. 14-12-2022 13:00:00 L3 1 14 B.V.P. 1 - Jan van Besouw 3 klein
Wijkcentrum Heyhoef Do. 15-12-2022 13:00:00 L5 1 14 s.b.v. Reeshof 3 - KBO-de Schalm 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 15-12-2022 13:00:00 L1 1 14 K.T.K. 1 - `t. H.v.O. 2 klein
Bet Kolen Do. 15-12-2022 13:00:00 L6 1 14 Pius X 2 - G.B.B.C. 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 15-12-2022 13:00:00 L4 1 14 Jan van Besouw 5 - ZuidWest 2 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 16-12-2022 13:00:00 L1 1 14 `t. H.v.O. 1 - Cues & Darts 1 klein
Soos de Leest Vr. 16-12-2022 13:00:00 L3 1 14 s.b.v. de Leest 1 - K.T.K. 3 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 16-12-2022 13:00:00 L1 1 14 `t. H.v.O. 3 - BetKolen 1 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 16-12-2022 13:00:00 L2 1 14 Cues & Darts 2 - `t. H.v.O. 5 klein
D.S.S. Vr. 16-12-2022 13:00:00 L1 1 14 D.S.S. 2 - Jan van Besouw 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Vr. 16-12-2022 13:00:00 L1 1 14 Jan van Besouw 1 - D.S.S. 1 klein
de Leybron Ma. 19-12-2022 13:00:00 L2 1 15 de Leybron 1 - de Ketsers 1 klein
D.S.S. Ma. 19-12-2022 13:00:00 L2 1 15 D.S.S. 3 - s.b.v. Dongen 1 klein
Bet Kolen Ma. 19-12-2022 13:00:00 L4 1 15 Pius X 1 - S.B.L. 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Ma. 19-12-2022 13:00:00 L6 1 15 K.T.K. 7 - Jan van Besouw 8 klein
Wijkcentrum Heyhoef Ma. 19-12-2022 13:00:00 L4 1 15 s.b.v. Reeshof 2 - de Ketsers 2 klein
de Wetering Ma. 19-12-2022 13:00:00 L1 1 15 S.B.L. 1 - K.T.K. 1 klein
Spijkerbeemden Ma. 19-12-2022 13:00:00 L4 1 15 de Kubus 1 - ZuidWest 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 20-12-2022 13:00:00 L5 1 15 Jan van Besouw 6 - Boomstraat 81 1 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 20-12-2022 13:00:00 L6 1 15 G.B.B.C. 1 - t Huukske 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 20-12-2022 13:00:00 L3 1 15 K.T.K. 3 - KBO-de Schalm 1 klein
D.S.S. Di. 20-12-2022 13:00:00 L5 1 15 D.S.S. 7 - D.S.S. 6 klein
de Wetering Di. 20-12-2022 13:00:00 L3 1 15 S.B.L. 2 - BetKolen 2 klein
D.S.S. Di. 20-12-2022 13:00:00 L6 1 15 D.S.S. 8 - ZuidWest 4 klein
MFA HelvoirThuis Di. 20-12-2022 13:00:00 L6 1 15 de Ketsers 3 - Pius X 2 klein
Ons Koningsoord Wo. 21-12-2022 13:00:00 L3 1 15 de Carambole 1 - Jan van Besouw 4 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 21-12-2022 13:00:00 L1 1 15 Jan van Besouw 1 - `t. H.v.O. 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 21-12-2022 13:00:00 L4 1 15 K.T.K. 5 - Jan van Besouw 5 klein
Bet Kolen Wo. 21-12-2022 13:00:00 L1 1 15 BetKolen 1 - Cues & Darts 1 klein
D.S.S. Wo. 21-12-2022 13:00:00 L4 1 15 D.S.S. 5 - K.T.K. 4 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 22-12-2022 13:00:00 L3 1 15 Jan van Besouw 3 - s.b.v. de Leest 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Do. 22-12-2022 13:00:00 L3 1 15 s.b.v. Reeshof 1 - B.V.P. 1 klein
Ons Koningsoord Do. 22-12-2022 13:00:00 L5 1 15 KBO-de Schalm 2 - Jan van Besouw 7 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 22-12-2022 13:00:00 L1 1 15 Jan van Besouw 2 - `t. H.v.O. 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 22-12-2022 13:00:00 L5 1 15 K.T.K. 6 - de Leybron 2 klein
Hotel Cafe 't Zonneke Do. 22-12-2022 13:00:00 L2 1 15 `t Zonneke 1 - Jeruzalem 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Do. 22-12-2022 13:00:00 L2 1 15 `t. H.v.O. 5 - K.T.K. 2 klein
MFA HelvoirThuis Do. 22-12-2022 13:00:00 L2 1 16 de Ketsers 1 - s.b.v. Dongen 1 klein
de Nieuwe Stede Do. 22-12-2022 13:00:00 L5 1 15 ZuidWest 3 - s.b.v. Dongen 2 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 23-12-2022 13:00:00 L1 1 15 `t. H.v.O. 1 - D.S.S. 2 klein
C.C. Elckerlyc Vr. 23-12-2022 13:00:00 L1 1 15 KBO-Hilvarenbeek 1 - D.S.S. 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 23-12-2022 13:00:00 L2 1 15 `t. H.v.O. 4 - ZuidWest 1 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Ma. 02-01-2023 13:00:00 L2 1 16 Jeruzalem 1 - de Leybron 1 klein
de Boomtak Ma. 02-01-2023 13:00:00 L5 1 16 Boomstraat 81 1 - ZuidWest 3 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Ma. 02-01-2023 13:00:00 L6 1 16 Jan van Besouw 8 - ZuidWest 4 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 02-01-2023 13:00:00 L5 1 16 s.b.v. Dongen 2 - K.T.K. 6 klein
de Leybron Ma. 02-01-2023 13:00:00 L5 1 16 de Leybron 2 - KBO-de Schalm 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 03-01-2023 13:00:00 L2 1 16 K.T.K. 2 - Cues & Darts 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 03-01-2023 13:00:00 L3 1 16 Jan van Besouw 4 - D.S.S. 4 klein
de Wetering Di. 03-01-2023 13:00:00 L4 1 16 S.B.L. 3 - D.S.S. 5 klein
Wijkcentrum Heyhoef Di. 03-01-2023 13:00:00 L4 1 16 s.b.v. Reeshof 2 - Jeruzalem 2 klein
Bet Kolen Wo. 04-01-2023 13:00:00 L3 1 16 BetKolen 2 - de Carambole 1 klein
Spijkerbeemden Wo. 04-01-2023 13:00:00 L4 1 16 de Kubus 1 - K.T.K. 5 klein
't Huukske Wo. 04-01-2023 13:00:00 L6 1 16 t Huukske 1 - de Ketsers 3 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Wo. 04-01-2023 13:00:00 L6 1 16 Jeruzalem 3 - D.S.S. 8 klein
Buurthuis Pannehoef Wo. 04-01-2023 13:00:00 L3 1 16 B.V.P. 1 - S.B.L. 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 04-01-2023 13:00:00 L5 1 16 Jan van Besouw 7 - s.b.v. Reeshof 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 04-01-2023 13:00:00 L4 1 16 K.T.K. 4 - de Ketsers 2 klein
D.S.S. Wo. 04-01-2023 13:00:00 L5 1 16 D.S.S. 6 - Jan van Besouw 6 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 05-01-2023 13:00:00 L4 1 16 Jan van Besouw 5 - Pius X 1 klein
de Nieuwe Stede Do. 05-01-2023 13:00:00 L2 1 16 ZuidWest 1 - `t. H.v.O. 5 klein
Bet Kolen Do. 05-01-2023 13:00:00 L6 1 16 Pius X 2 - K.T.K. 7 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 05-01-2023 13:00:00 L1 1 16 K.T.K. 1 - KBO-Hilvarenbeek 1 klein
Ons Koningsoord Do. 05-01-2023 13:00:00 L3 1 16 KBO-de Schalm 1 - Jan van Besouw 3 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Vr. 06-01-2023 13:00:00 L1 1 16 Jan van Besouw 1 - S.B.L. 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 06-01-2023 13:00:00 L2 1 16 `t. H.v.O. 4 - D.S.S. 3 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 06-01-2023 13:00:00 L1 1 16 `t. H.v.O. 2 - D.S.S. 1 klein
Soos de Leest Vr. 06-01-2023 13:00:00 L3 1 16 s.b.v. de Leest 1 - s.b.v. Reeshof 1 klein
D.S.S. Vr. 06-01-2023 13:00:00 L1 1 16 D.S.S. 2 - Cues & Darts 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Vr. 06-01-2023 13:00:00 L1 1 16 Jan van Besouw 2 - BetKolen 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 06-01-2023 13:00:00 L1 1 16 `t. H.v.O. 1 - `t. H.v.O. 3 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Ma. 09-01-2023 13:00:00 L2 1 17 Jeruzalem 1 - s.b.v. Dongen 1 klein
de Leybron Ma. 09-01-2023 13:00:00 L2 1 17 de Leybron 1 - `t Zonneke 1 klein
de Nieuwe Stede Ma. 09-01-2023 13:00:00 L6 1 17 ZuidWest 4 - Pius X 2 klein
Bet Kolen Ma. 09-01-2023 13:00:00 L4 1 17 Pius X 1 - de Kubus 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Ma. 09-01-2023 13:00:00 L6 1 17 K.T.K. 7 - t Huukske 1 klein
D.S.S. Ma. 09-01-2023 13:00:00 L1 1 17 D.S.S. 1 - S.B.L. 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Ma. 09-01-2023 13:00:00 L5 1 17 s.b.v. Reeshof 3 - de Leybron 2 klein
de Wetering Di. 10-01-2023 13:00:00 L3 1 17 S.B.L. 2 - s.b.v. de Leest 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 10-01-2023 13:00:00 L5 1 17 Jan van Besouw 6 - D.S.S. 7 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Di. 10-01-2023 13:00:00 L4 1 17 Jeruzalem 2 - K.T.K. 4 klein
D.S.S. Di. 10-01-2023 13:00:00 L6 1 17 D.S.S. 8 - Jan van Besouw 8 klein
de Nieuwe Stede Di. 10-01-2023 13:00:00 L5 1 17 ZuidWest 3 - D.S.S. 6 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 10-01-2023 13:00:00 L6 1 17 G.B.B.C. 1 - Jeruzalem 3 klein
Bet Kolen Wo. 11-01-2023 13:00:00 L1 1 17 BetKolen 1 - `t. H.v.O. 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 11-01-2023 13:00:00 L3 1 17 Jan van Besouw 3 - K.T.K. 3 klein
D.S.S. Wo. 11-01-2023 13:00:00 L4 1 17 D.S.S. 5 - Jan van Besouw 5 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 11-01-2023 13:00:00 L4 1 17 K.T.K. 5 - ZuidWest 2 klein
Ons Koningsoord Wo. 11-01-2023 13:00:00 L3 1 17 de Carambole 1 - B.V.P. 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 12-01-2023 13:00:00 L5 1 17 K.T.K. 6 - Boomstraat 81 1 klein
MFA HelvoirThuis Do. 12-01-2023 13:00:00 L4 1 17 de Ketsers 2 - S.B.L. 3 klein
Ons Koningsoord Do. 12-01-2023 13:00:00 L5 1 17 KBO-de Schalm 2 - s.b.v. Dongen 2 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Do. 12-01-2023 13:00:00 L2 1 17 `t. H.v.O. 5 - D.S.S. 3 klein
Wijkcentrum Heyhoef Do. 12-01-2023 13:00:00 L3 1 17 s.b.v. Reeshof 1 - KBO-de Schalm 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Vr. 13-01-2023 13:00:00 L1 1 17 Jan van Besouw 1 - K.T.K. 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 13-01-2023 13:00:00 L2 1 17 `t. H.v.O. 4 - de Ketsers 1 klein
D.S.S. Vr. 13-01-2023 13:00:00 L3 1 17 D.S.S. 4 - BetKolen 2 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 13-01-2023 13:00:00 L2 1 17 Cues & Darts 2 - ZuidWest 1 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 13-01-2023 13:00:00 L1 1 17 Cues & Darts 1 - Jan van Besouw 2 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 13-01-2023 13:00:00 L1 1 17 `t. H.v.O. 3 - D.S.S. 2 klein
C.C. Elckerlyc Vr. 13-01-2023 13:00:00 L1 1 17 KBO-Hilvarenbeek 1 - `t. H.v.O. 2 klein
D.S.S. Ma. 16-01-2023 13:00:00 L2 1 18 D.S.S. 3 - Cues & Darts 2 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 16-01-2023 13:00:00 L2 1 18 s.b.v. Dongen 1 - `t Zonneke 1 klein
de Nieuwe Stede Ma. 16-01-2023 13:00:00 L4 1 18 ZuidWest 2 - Pius X 1 klein
de Boomtak Ma. 16-01-2023 13:00:00 L5 1 18 Boomstraat 81 1 - KBO-de Schalm 2 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 16-01-2023 13:00:00 L5 1 18 s.b.v. Dongen 2 - s.b.v. Reeshof 3 klein
de Leybron Ma. 16-01-2023 13:00:00 L5 1 18 de Leybron 2 - Jan van Besouw 7 klein
de Wetering Ma. 16-01-2023 13:00:00 L1 1 18 S.B.L. 1 - `t. H.v.O. 2 klein
de Wetering Di. 17-01-2023 13:00:00 L4 1 18 S.B.L. 3 - Jeruzalem 2 klein
Biljartcentrum Goirle Di. 17-01-2023 13:00:00 L6 1 18 G.B.B.C. 1 - D.S.S. 8 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 17-01-2023 13:00:00 L3 1 18 K.T.K. 3 - s.b.v. Reeshof 1 klein
D.S.S. Di. 17-01-2023 13:00:00 L5 1 18 D.S.S. 7 - ZuidWest 3 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Di. 17-01-2023 13:00:00 L2 1 18 Jeruzalem 1 - `t. H.v.O. 4 klein
Buurthuis Pannehoef Wo. 18-01-2023 13:00:00 L3 1 18 B.V.P. 1 - D.S.S. 4 klein
Spijkerbeemden Wo. 18-01-2023 13:00:00 L4 1 18 de Kubus 1 - D.S.S. 5 klein
't Huukske Wo. 18-01-2023 13:00:00 L6 1 18 t Huukske 1 - ZuidWest 4 klein
D.S.S. Wo. 18-01-2023 13:00:00 L5 1 18 D.S.S. 6 - K.T.K. 6 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 18-01-2023 13:00:00 L4 1 18 K.T.K. 4 - s.b.v. Reeshof 2 klein
Bet Kolen Wo. 18-01-2023 13:00:00 L3 1 18 BetKolen 2 - Jan van Besouw 4 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Wo. 18-01-2023 13:00:00 L6 1 18 Jeruzalem 3 - de Ketsers 3 klein
Bet Kolen Do. 19-01-2023 13:00:00 L6 1 18 Pius X 2 - Jan van Besouw 8 klein
Ons Koningsoord Do. 19-01-2023 13:00:00 L3 1 18 KBO-de Schalm 1 - S.B.L. 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 19-01-2023 13:00:00 L4 1 18 Jan van Besouw 5 - de Ketsers 2 klein
de Nieuwe Stede Do. 19-01-2023 13:00:00 L2 1 18 ZuidWest 1 - K.T.K. 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Vr. 20-01-2023 13:00:00 L1 1 18 K.T.K. 1 - D.S.S. 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Vr. 20-01-2023 13:00:00 L1 1 18 Jan van Besouw 1 - KBO-Hilvarenbeek 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 20-01-2023 13:00:00 L1 1 18 `t. H.v.O. 1 - Jan van Besouw 2 klein
Soos de Leest Vr. 20-01-2023 13:00:00 L3 1 18 s.b.v. de Leest 1 - de Carambole 1 klein
D.S.S. Vr. 20-01-2023 13:00:00 L1 1 18 D.S.S. 2 - BetKolen 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 20-01-2023 13:00:00 L1 1 18 `t. H.v.O. 3 - Cues & Darts 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Ma. 23-01-2023 13:00:00 L5 1 19 s.b.v. Reeshof 3 - Boomstraat 81 1 klein
de Leybron Ma. 23-01-2023 13:00:00 L2 1 19 de Leybron 1 - s.b.v. Dongen 1 klein
Bet Kolen Ma. 23-01-2023 13:00:00 L4 1 19 Pius X 1 - K.T.K. 5 klein
D.S.S. Ma. 23-01-2023 13:00:00 L1 1 19 D.S.S. 1 - Jan van Besouw 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 24-01-2023 13:00:00 L3 1 19 Jan van Besouw 4 - B.V.P. 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 24-01-2023 13:00:00 L2 1 19 K.T.K. 2 - D.S.S. 3 klein
de Wetering Di. 24-01-2023 13:00:00 L3 1 19 S.B.L. 2 - K.T.K. 3 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Di. 24-01-2023 13:00:00 L4 1 19 Jeruzalem 2 - Jan van Besouw 5 klein
Wijkcentrum Heyhoef Di. 24-01-2023 13:00:00 L4 1 19 s.b.v. Reeshof 2 - S.B.L. 3 klein
Ons Koningsoord Wo. 25-01-2023 13:00:00 L3 1 19 de Carambole 1 - KBO-de Schalm 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 25-01-2023 13:00:00 L5 1 19 Jan van Besouw 7 - s.b.v. Dongen 2 klein
Bet Kolen Wo. 25-01-2023 13:00:00 L1 1 19 BetKolen 1 - `t. H.v.O. 3 klein
D.S.S. Wo. 25-01-2023 13:00:00 L4 1 19 D.S.S. 5 - ZuidWest 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 26-01-2023 13:00:00 L1 1 19 Jan van Besouw 2 - D.S.S. 2 klein
MFA HelvoirThuis Do. 26-01-2023 13:00:00 L4 1 19 de Ketsers 2 - de Kubus 1 klein
Ons Koningsoord Do. 26-01-2023 13:00:00 L5 1 19 KBO-de Schalm 2 - D.S.S. 6 klein
Wijkcentrum Heyhoef Do. 26-01-2023 13:00:00 L3 1 19 s.b.v. Reeshof 1 - Jan van Besouw 3 klein
de Nieuwe Stede Do. 26-01-2023 13:00:00 L5 1 19 ZuidWest 3 - Jan van Besouw 6 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Do. 26-01-2023 13:00:00 L2 1 19 `t. H.v.O. 5 - Jeruzalem 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Vr. 27-01-2023 13:00:00 L5 1 19 K.T.K. 6 - D.S.S. 7 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 27-01-2023 13:00:00 L2 1 19 `t. H.v.O. 4 - `t Zonneke 1 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 27-01-2023 13:00:00 L2 1 19 Cues & Darts 2 - de Ketsers 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 27-01-2023 13:00:00 L1 1 19 `t. H.v.O. 2 - K.T.K. 1 klein
D.S.S. Vr. 27-01-2023 13:00:00 L3 1 19 D.S.S. 4 - s.b.v. de Leest 1 klein
C.C. Elckerlyc Vr. 27-01-2023 13:00:00 L1 1 19 KBO-Hilvarenbeek 1 - S.B.L. 1 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 27-01-2023 13:00:00 L1 1 19 Cues & Darts 1 - `t. H.v.O. 1 klein
de Boomtak Ma. 30-01-2023 13:00:00 L5 1 20 Boomstraat 81 1 - Jan van Besouw 7 klein
D.S.S. Ma. 30-01-2023 13:00:00 L1 1 20 D.S.S. 1 - KBO-Hilvarenbeek 1 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 30-01-2023 13:00:00 L5 1 20 s.b.v. Dongen 2 - de Leybron 2 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Ma. 30-01-2023 13:00:00 L2 1 20 Jeruzalem 1 - Cues & Darts 2 klein
D.S.S. Ma. 30-01-2023 13:00:00 L2 1 20 D.S.S. 3 - ZuidWest 1 klein
de Leybron Ma. 30-01-2023 13:00:00 L2 1 20 de Leybron 1 - `t. H.v.O. 4 klein
de Nieuwe Stede Ma. 30-01-2023 13:00:00 L4 1 20 ZuidWest 2 - de Ketsers 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 31-01-2023 13:00:00 L5 1 20 Jan van Besouw 6 - K.T.K. 6 klein
D.S.S. Di. 31-01-2023 13:00:00 L5 1 20 D.S.S. 7 - KBO-de Schalm 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 31-01-2023 13:00:00 L3 1 20 K.T.K. 3 - de Carambole 1 klein
de Wetering Di. 31-01-2023 13:00:00 L4 1 20 S.B.L. 3 - K.T.K. 4 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Wo. 01-02-2023 13:00:00 L1 1 20 `t. H.v.O. 2 - Jan van Besouw 1 klein
Bet Kolen Wo. 01-02-2023 13:00:00 L3 1 20 BetKolen 2 - B.V.P. 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 01-02-2023 13:00:00 L1 1 20 K.T.K. 1 - S.B.L. 1 klein
Spijkerbeemden Wo. 01-02-2023 13:00:00 L4 1 20 de Kubus 1 - Jeruzalem 2 klein
D.S.S. Wo. 01-02-2023 13:00:00 L5 1 20 D.S.S. 6 - s.b.v. Reeshof 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 01-02-2023 13:00:00 L4 1 20 K.T.K. 5 - D.S.S. 5 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 01-02-2023 13:00:00 L3 1 20 Jan van Besouw 3 - S.B.L. 2 klein
MFA HelvoirThuis Do. 02-02-2023 13:00:00 L2 1 20 de Ketsers 1 - K.T.K. 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 02-02-2023 13:00:00 L4 1 20 Jan van Besouw 5 - s.b.v. Reeshof 2 klein
Hotel Cafe 't Zonneke Do. 02-02-2023 13:00:00 L2 1 20 `t Zonneke 1 - `t. H.v.O. 5 klein
Ons Koningsoord Do. 02-02-2023 13:00:00 L3 1 20 KBO-de Schalm 1 - D.S.S. 4 klein
Soos de Leest Vr. 03-02-2023 13:00:00 L3 1 20 s.b.v. de Leest 1 - Jan van Besouw 4 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 03-02-2023 13:00:00 L1 1 20 `t. H.v.O. 3 - Jan van Besouw 2 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 03-02-2023 13:00:00 L1 1 20 Cues & Darts 1 - BetKolen 1 klein
D.S.S. Vr. 03-02-2023 13:00:00 L1 1 20 D.S.S. 2 - `t. H.v.O. 1 klein
de Leybron Ma. 06-02-2023 13:00:00 L5 1 21 de Leybron 2 - Boomstraat 81 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Ma. 06-02-2023 13:00:00 L5 1 21 s.b.v. Reeshof 3 - D.S.S. 7 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 06-02-2023 13:00:00 L2 1 21 s.b.v. Dongen 1 - `t. H.v.O. 4 klein
de Wetering Di. 07-02-2023 13:00:00 L3 1 21 S.B.L. 2 - s.b.v. Reeshof 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 07-02-2023 13:00:00 L2 1 21 K.T.K. 2 - Jeruzalem 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Di. 07-02-2023 13:00:00 L4 1 21 s.b.v. Reeshof 2 - de Kubus 1 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Di. 07-02-2023 13:00:00 L4 1 21 Jeruzalem 2 - ZuidWest 2 klein
MFA HelvoirThuis Di. 07-02-2023 13:00:00 L4 1 21 de Ketsers 2 - K.T.K. 5 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 07-02-2023 13:00:00 L3 1 21 Jan van Besouw 4 - KBO-de Schalm 1 klein
D.S.S. Wo. 08-02-2023 13:00:00 L4 1 21 D.S.S. 5 - Pius X 1 klein
Ons Koningsoord Wo. 08-02-2023 13:00:00 L3 1 21 de Carambole 1 - Jan van Besouw 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 08-02-2023 13:00:00 L4 1 21 K.T.K. 4 - Jan van Besouw 5 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 08-02-2023 13:00:00 L5 1 21 Jan van Besouw 7 - D.S.S. 6 klein
Bet Kolen Wo. 08-02-2023 13:00:00 L3 1 21 BetKolen 2 - s.b.v. de Leest 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 09-02-2023 13:00:00 L5 1 21 K.T.K. 6 - ZuidWest 3 klein
de Nieuwe Stede Do. 09-02-2023 13:00:00 L2 1 21 ZuidWest 1 - de Ketsers 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Do. 09-02-2023 13:00:00 L2 1 21 `t. H.v.O. 5 - de Leybron 1 klein
Ons Koningsoord Do. 09-02-2023 13:00:00 L5 1 21 KBO-de Schalm 2 - Jan van Besouw 6 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 10-02-2023 13:00:00 L2 1 21 Cues & Darts 2 - `t Zonneke 1 klein
D.S.S. Vr. 10-02-2023 13:00:00 L3 1 21 D.S.S. 4 - K.T.K. 3 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Ma. 13-02-2023 13:00:00 L2 1 22 Jeruzalem 1 - ZuidWest 1 klein
de Boomtak Ma. 13-02-2023 13:00:00 L5 1 22 Boomstraat 81 1 - s.b.v. Dongen 2 klein
de Leybron Ma. 13-02-2023 13:00:00 L2 1 22 de Leybron 1 - Cues & Darts 2 klein
Bet Kolen Ma. 13-02-2023 13:00:00 L4 1 22 Pius X 1 - de Ketsers 2 klein
de Nieuwe Stede Ma. 13-02-2023 13:00:00 L4 1 22 ZuidWest 2 - s.b.v. Reeshof 2 klein
D.S.S. Di. 14-02-2023 13:00:00 L5 1 22 D.S.S. 7 - Jan van Besouw 7 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 14-02-2023 13:00:00 L3 1 22 K.T.K. 3 - Jan van Besouw 4 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 14-02-2023 13:00:00 L5 1 22 Jan van Besouw 6 - s.b.v. Reeshof 3 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 15-02-2023 13:00:00 L4 1 22 K.T.K. 5 - Jeruzalem 2 klein
Spijkerbeemden Wo. 15-02-2023 13:00:00 L4 1 22 de Kubus 1 - K.T.K. 4 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 15-02-2023 13:00:00 L3 1 22 Jan van Besouw 3 - D.S.S. 4 klein
MFA HelvoirThuis Do. 16-02-2023 13:00:00 L2 1 22 de Ketsers 1 - D.S.S. 3 klein
Wijkcentrum Heyhoef Do. 16-02-2023 13:00:00 L3 1 22 s.b.v. Reeshof 1 - de Carambole 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 16-02-2023 13:00:00 L4 1 22 Jan van Besouw 5 - S.B.L. 3 klein
Ons Koningsoord Do. 16-02-2023 13:00:00 L3 1 22 KBO-de Schalm 1 - BetKolen 2 klein
de Nieuwe Stede Do. 16-02-2023 13:00:00 L5 1 22 ZuidWest 3 - KBO-de Schalm 2 klein
Hotel Cafe 't Zonneke Do. 16-02-2023 13:00:00 L2 1 22 `t Zonneke 1 - K.T.K. 2 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Do. 16-02-2023 13:00:00 L2 1 22 `t. H.v.O. 5 - s.b.v. Dongen 1 klein
D.S.S. Vr. 17-02-2023 13:00:00 L5 1 22 D.S.S. 6 - de Leybron 2 klein
Soos de Leest Vr. 17-02-2023 13:00:00 L3 1 22 s.b.v. de Leest 1 - B.V.P. 1 klein