Ladies First (D3) 63626 - seizoen 2021-2022
Terug
Lokaliteit
21001 Capelle SPC
Marsdiep
2
2904 ES
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
010-4585733
spccapelle010@gmail.com
Teamleider
Voor meer gegevens dient u in te loggen.
Dit team is 10.216 keer bekeken
Thuisspeeldag : Zaterdag
Reservedag : n.v.t.
Aanvangstijd : 13:00:00
**Mocht een speler hieronder in het rood vermeld staan, dan is deze speler (nog) niet speelgerechtigd.
Neem hierover contact op met Ledenadministratie, 030-6008401, la@knbb.nl
**Mocht een speler hieronder in het oranje vermeld staan, dan heeft deze speler een speelverbod.
Neem hierover contact op met: Ledenadministratie, 030-6008401, la@knbb.nl
**Mocht een speler hieronder in het blauw vermeld staan, dan is de speler afgevoerd bij het team.
bondsnr | speler | Aanvang moy | Huidig moy | Alg. moy | Cat | 0e wed | 1e helft | 2e helft | no | r | gs | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
165377 | Monique van Exter | 0.536 | 0.536 | 0.569 | 0.000 | 0.000 | 0.569 | 15 | ||||||
121351 | Gerrie Geelen | 0.526 | 0.526 | 0.532 | 0.000 | 0.000 | 0.532 | 17 | ||||||
144976 | Sylvia Eckel | 0.463 | 0.463 | 0.391 | 0.000 | 0.000 | 0.391 | 5 | ||||||
133241 | Joke Martijn | 0.444 | 0.444 | 0.441 | 0.000 | 0.000 | 0.441 | 11 | ||||||
129591 | Joke Breur | 0.428 | 0.428 | 0.444 | 0.000 | 0.000 | 0.444 | 11 | ||||||
105691 | Anja Verbogt | 0.415 | 0.415 | 0.368 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 3 | ||||||
134366 | Graddy Borst-de Wit | 0.400 | 0.400 | 0.327 | 0.000 | 0.000 | 0.327 | 7 | ||||||
213353 | Lisan van Os | 0.375 | 0.375 | 0.303 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 2 | ||||||
166595 | Marieke Jonkergouw-Mulders | 0.323 | 0.323 | 0.264 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 4 | ||||||
168602 | Janine Heikoop | 0.221 | 0.221 | 0.275 | 0.000 | 0.000 | 0.275 | 5 |
- NO Niet officiele speler (nieuwe speler)
- RReserve
- GSGespeelde partijen in deze spelsoort dit seizoen
- WedWedstrijd meetpunten
- DPcarTemaken car bij dubbelpartij
- **Kan niet dubbel spelen
- PKPersoonlijke resultaten
Programma en uitslagen
ronde | dag | datum | agenda | thuis | uit | w-form | uitslag | pp | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ma. | 06-09-2021 19:30 |
06/09/2021 19:30:00
06/09/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
Pool and Billiards Delft vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 1
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Pool and Billiards Delft | Ladies First | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
2 | Za. | 18-09-2021 13:00 |
18/09/2021 13:00:00
18/09/2021 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs De Rietlander
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 2
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | De Rietlander | 5 | 3 | bekijk resultaten | |||||
3 | Vr. | 24-09-2021 19:30 |
24/09/2021 19:30:00
24/09/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
De Hoog Biljartsocieteit Gouda vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 3
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
De Hoog Biljartsocieteit Gouda | Ladies First | 4 | 4 | bekijk resultaten | |||||
4 | Za. | 02-10-2021 13:00 |
02/10/2021 13:00:00
02/10/2021 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs Capelle SPC 2 / De Terp
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 4
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | Capelle SPC 2 / De Terp | 2 | 6 | bekijk resultaten | |||||
5 | Vr. | 08-10-2021 19:30 |
08/10/2021 19:30:00
08/10/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
Cafe `t Valkennest vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 5
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Cafe `t Valkennest | Ladies First | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
6 | Za. | 16-10-2021 13:00 |
16/10/2021 13:00:00
16/10/2021 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs van Ouds Havenzicht
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 6
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | van Ouds Havenzicht | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
7 | Vr. | 05-11-2021 19:30 |
05/11/2021 19:30:00
05/11/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
De Plas-Scandiflora vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 7
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
De Plas-Scandiflora | Ladies First | 5 | 3 | bekijk resultaten | |||||
8 | Za. | 13-11-2021 13:00 |
13/11/2021 13:00:00
13/11/2021 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs The Gamblers
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 8
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | The Gamblers | 4 | 4 | bekijk resultaten | |||||
9 | Vr. | 03-12-2021 19:30 |
03/12/2021 19:30:00
03/12/2021 22:30:00
Europe/Amsterdam
Team Harvest vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 9
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Team Harvest | Ladies First | 5 | 3 | bekijk resultaten | |||||
11 | Za. | 04-12-2021 13:00 |
04/12/2021 13:00:00
04/12/2021 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs Capelle SPC 8
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 11
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | Capelle SPC 8 | 2 | 6 | bekijk resultaten | |||||
14 | Za. | 05-02-2022 13:00 |
05/02/2022 13:00:00
05/02/2022 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs De Hoog Biljartsocieteit Gouda
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 14
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | De Hoog Biljartsocieteit Gouda | 4 | 4 | bekijk resultaten | |||||
15 | Vr. | 11-02-2022 19:30 |
11/02/2022 19:30:00
11/02/2022 22:30:00
Europe/Amsterdam
Capelle SPC 2 / De Terp vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 15
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Capelle SPC 2 / De Terp | Ladies First | 2 | 6 | bekijk resultaten | |||||
16 | Za. | 19-02-2022 13:00 |
19/02/2022 13:00:00
19/02/2022 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs Cafe `t Valkennest
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 16
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | Cafe `t Valkennest | 4 | 4 | bekijk resultaten | |||||
13 | Zo. | 27-02-2022 12:00 |
27/02/2022 12:00:00
27/02/2022 15:00:00
Europe/Amsterdam
De Rietlander vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 13
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
De Rietlander | Ladies First | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
17 | Zo. | 06-03-2022 13:00 |
06/03/2022 13:00:00
06/03/2022 16:00:00
Europe/Amsterdam
van Ouds Havenzicht vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 17
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
van Ouds Havenzicht | Ladies First | 7 | 1 | bekijk resultaten | |||||
18 | Za. | 12-03-2022 13:00 |
12/03/2022 13:00:00
12/03/2022 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs De Plas-Scandiflora
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 18
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | De Plas-Scandiflora | 2 | 6 | bekijk resultaten | |||||
19 | Ma. | 14-03-2022 19:30 |
14/03/2022 19:30:00
14/03/2022 22:30:00
Europe/Amsterdam
The Gamblers vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 19
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
The Gamblers | Ladies First | 6 | 2 | bekijk resultaten | |||||
12 | Za. | 19-03-2022 13:00 |
19/03/2022 13:00:00
19/03/2022 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs Pool and Billiards Delft
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 12
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | Pool and Billiards Delft | 4 | 4 | bekijk resultaten | |||||
22 | Do. | 07-04-2022 19:30 |
07/04/2022 19:30:00
07/04/2022 22:30:00
Europe/Amsterdam
Capelle SPC 8 vs Ladies First
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 22
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Capelle SPC 8 | Ladies First | 8 | 0 | bekijk resultaten | |||||
20 | Za. | 16-04-2022 13:00 |
16/04/2022 13:00:00
16/04/2022 16:00:00
Europe/Amsterdam
Ladies First vs Team Harvest
Biljartwedstrijd 3e divisie poule 2 - Ronde 20
KNBB
false
DD/MM/YYYY
60
|
Ladies First | Team Harvest | 4 | 4 | bekijk resultaten |