Toornsmit 5 (L6A) 3418 - seizoen 2020-2021

Terug

Lokaliteit

26 Toornsmit
Goorseweg 27
7475 BB Markelo
(0547) 36 23 13
w.h.kempers@planet.nl

Teamleider

Marloes Schreurs
Voor meer gegevens dient u in te loggen.

Dit team is 370 keer bekeken.

**Mocht een speler hieronder in het rood vermeld staan, dan is deze speler (nog) niet speelgerechtigd. Het kan zijn dat de ingangsdatum van het lidmaatschap later is dan de huidige datum van vandaag. Neem hierover eventueel contact op met uw wedstrijdleidercompetitie aub.
bondsnr speler aanvang moy huidig moy alg. moy Tecar Dpcar 3e wed 5e wed 1e helft 2e helft no r gs
847 Marloes Schreurs 0.539 0.539 .000 22 25 0.000 0.000 0.000 0.000 0
2207 Iris Groteboer 0.494 0.494 0.397 20 22 0.000 0.000 0.000 0.000 2
2539 Kirsten Bronsvoort 0.433 0.433 0.472 20 22 0.000 0.000 0.000 0.000 1
2419 Marleen Stevens 0.331 0.331 0.396 20 22 0.000 0.000 0.000 0.000 3
2063 Sharon Smit 0.864 0.864 0.858 35 39 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 3
849 Benny Nijhof 0.787 0.787 0.800 31 35 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 2
2616 Jennefer Lassak 0.500 0.500 0.058 20 22 0.000 0.000 0.000 0.000 Nieuwe speler Reserve 1
  • Nieuwe speler NO Niet officiele speler (nieuwe speler)
  • Reserve RReserve
  • GSGespeelde partijen in deze spelsoort dit seizoen
  • WedWedstrijd meetpunten
  • DPcarTemaken car bij dubbelpartij

Programma en uitslagen

04/09/2020 20:00:00 04/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Whee 4 Biljartwedstrijd - Ronde 1 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/09/2020 20:00:00 11/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Harfsen 6 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 2 LOGO false DD/MM/YYYY 60
25/09/2020 20:00:00 25/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Vennebekken 7 Biljartwedstrijd - Ronde 4 LOGO false DD/MM/YYYY 60
23/10/2020 20:00:00 23/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Spoolder 8 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 5 LOGO false DD/MM/YYYY 60
27/10/2020 20:00:00 27/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Haverkamp 9 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 7 LOGO false DD/MM/YYYY 60
06/11/2020 20:00:00 06/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Groene Jager 7 Biljartwedstrijd - Ronde 8 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/11/2020 20:00:00 11/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Spek 2 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 9 LOGO false DD/MM/YYYY 60
20/11/2020 20:00:00 20/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Zonnebloem 5 Biljartwedstrijd - Ronde 10 LOGO false DD/MM/YYYY 60
25/11/2020 20:00:00 25/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Kroon 4 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 11 LOGO false DD/MM/YYYY 60
03/12/2020 20:00:00 03/12/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Whee 4 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 12 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/12/2020 20:00:00 11/12/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Baan 11 Biljartwedstrijd - Ronde 6 LOGO false DD/MM/YYYY 60
15/01/2021 20:00:00 15/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Harfsen 6 Biljartwedstrijd - Ronde 13 LOGO false DD/MM/YYYY 60
28/01/2021 20:00:00 28/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Vennebekken 7 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 15 LOGO false DD/MM/YYYY 60
05/02/2021 20:00:00 05/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Spoolder 8 Biljartwedstrijd - Ronde 16 LOGO false DD/MM/YYYY 60
10/02/2021 20:00:00 10/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Baan 11 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 17 LOGO false DD/MM/YYYY 60
19/02/2021 20:00:00 19/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Haverkamp 9 Biljartwedstrijd - Ronde 18 LOGO false DD/MM/YYYY 60
02/03/2021 20:00:00 02/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 7 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 19 LOGO false DD/MM/YYYY 60
12/03/2021 20:00:00 12/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Spek 2 Biljartwedstrijd - Ronde 20 LOGO false DD/MM/YYYY 60
19/03/2021 20:00:00 19/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 5 vs Toornsmit 5 Biljartwedstrijd - Ronde 21 LOGO false DD/MM/YYYY 60
01/04/2021 19:30:00 01/04/2021 22:30:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 5 vs Kroon 4 Biljartwedstrijd - Ronde 22 LOGO false DD/MM/YYYY 60
ronde dag datum thuis uit uitslag ct cu  
1 Vr. 04-09-2020 20:00 Toornsmit 5 Whee 4 Uitslagformulier printen 10 15 bekijk resultaten
2 Vr. 11-09-2020 20:00 Harfsen 6 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen 15 9 bekijk resultaten
4 Vr. 25-09-2020 20:00 Toornsmit 5 Vennebekken 7 Uitslagformulier printen 12 15 bekijk resultaten
5 Vr. 23-10-2020 20:00 Spoolder 8 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
7 Di. 27-10-2020 20:00 Haverkamp 9 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
8 Vr. 06-11-2020 20:00 Toornsmit 5 Groene Jager 7 Uitslagformulier printen          
9 Wo. 11-11-2020 20:00 Spek 2 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
10 Vr. 20-11-2020 20:00 Toornsmit 5 Zonnebloem 5 Uitslagformulier printen          
11 Wo. 25-11-2020 20:00 Kroon 4 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
12 Do. 03-12-2020 20:00 Whee 4 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
6 Vr. 11-12-2020 20:00 Toornsmit 5 Baan 11 Uitslagformulier printen          
13 Vr. 15-01-2021 20:00 Toornsmit 5 Harfsen 6 Uitslagformulier printen          
15 Do. 28-01-2021 20:00 Vennebekken 7 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
16 Vr. 05-02-2021 20:00 Toornsmit 5 Spoolder 8 Uitslagformulier printen          
17 Wo. 10-02-2021 20:00 Baan 11 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
18 Vr. 19-02-2021 20:00 Toornsmit 5 Haverkamp 9 Uitslagformulier printen          
19 Di. 02-03-2021 20:00 Groene Jager 7 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
20 Vr. 12-03-2021 20:00 Toornsmit 5 Spek 2 Uitslagformulier printen          
21 Vr. 19-03-2021 20:00 Zonnebloem 5 Toornsmit 5 Uitslagformulier printen          
22 Do. 01-04-2021 19:30 Toornsmit 5 Kroon 4 Uitslagformulier printen