Zonnebloem 3 (L4C) 3377 - seizoen 2020-2021

Terug

Lokaliteit

34 Zonnebloem
Zutphenseweg 103
7241 SC Lochem
(0573) 25 17 45
zonnebloem@planet.nl

Teamleider

Gerard Zieverink
Voor meer gegevens dient u in te loggen.

Dit team is 451 keer bekeken.

**Mocht een speler hieronder in het rood vermeld staan, dan is deze speler (nog) niet speelgerechtigd. Het kan zijn dat de ingangsdatum van het lidmaatschap later is dan de huidige datum van vandaag. Neem hierover eventueel contact op met uw wedstrijdleidercompetitie aub.
bondsnr speler aanvang moy huidig moy alg. moy Tecar Dpcar 3e wed 5e wed 1e helft 2e helft no r gs
1599 Remco Kamphuis 1.415 1.415 1.240 45 50 0.000 0.000 0.000 0.000 3
1397 Gerrit Rossel 1.275 1.275 1.351 41 46 0.000 0.000 0.000 0.000 3
1399 Gerard Zieverink 1.095 1.095 0.910 35 39 0.000 0.000 0.000 0.000 2
2187 Bjorn Gardenier 0.698 0.698 1.000 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 1
2518 Raymond Boesveld 0.995 0.995 1.019 32 36 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 1
2349 Henk Lueks 0.819 0.819 0.892 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 1
2402 Alex Schutte 0.688 0.688 0.808 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 1
  • Nieuwe speler NO Niet officiele speler (nieuwe speler)
  • Reserve RReserve
  • GSGespeelde partijen in deze spelsoort dit seizoen
  • WedWedstrijd meetpunten
  • DPcarTemaken car bij dubbelpartij

Programma en uitslagen

03/09/2020 20:00:00 03/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Boonk 3 Biljartwedstrijd - Ronde 1 LOGO false DD/MM/YYYY 60
07/09/2020 20:00:00 07/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Spoolder 5 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 2 LOGO false DD/MM/YYYY 60
24/09/2020 20:00:00 24/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Kruusweg 2 Biljartwedstrijd - Ronde 4 LOGO false DD/MM/YYYY 60
22/10/2020 20:00:00 22/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Bousema 4 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 5 LOGO false DD/MM/YYYY 60
26/10/2020 20:00:00 26/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 3 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 7 LOGO false DD/MM/YYYY 60
05/11/2020 20:00:00 05/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Laren 3 Biljartwedstrijd - Ronde 8 LOGO false DD/MM/YYYY 60
12/11/2020 20:00:00 12/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Haverkamp 5 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 9 LOGO false DD/MM/YYYY 60
19/11/2020 20:00:00 19/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 10 LOGO false DD/MM/YYYY 60
23/11/2020 20:00:00 23/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Ster 2 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 11 LOGO false DD/MM/YYYY 60
03/12/2020 20:00:00 03/12/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Boonk 3 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 12 LOGO false DD/MM/YYYY 60
10/12/2020 20:00:00 10/12/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Baan 6 Biljartwedstrijd - Ronde 6 LOGO false DD/MM/YYYY 60
14/01/2021 20:00:00 14/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Spoolder 5 Biljartwedstrijd - Ronde 13 LOGO false DD/MM/YYYY 60
26/01/2021 20:00:00 26/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Kruusweg 2 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 15 LOGO false DD/MM/YYYY 60
04/02/2021 20:00:00 04/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Bousema 4 Biljartwedstrijd - Ronde 16 LOGO false DD/MM/YYYY 60
08/02/2021 20:00:00 08/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Baan 6 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 17 LOGO false DD/MM/YYYY 60
18/02/2021 20:00:00 18/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Groene Jager 3 Biljartwedstrijd - Ronde 18 LOGO false DD/MM/YYYY 60
05/03/2021 20:00:00 05/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Laren 3 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 19 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/03/2021 20:00:00 11/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Haverkamp 5 Biljartwedstrijd - Ronde 20 LOGO false DD/MM/YYYY 60
18/03/2021 20:00:00 18/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 21 LOGO false DD/MM/YYYY 60
26/03/2021 19:30:00 26/03/2021 22:30:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Ster 2 Biljartwedstrijd - Ronde 22 LOGO false DD/MM/YYYY 60
ronde dag datum thuis uit uitslag ct cu  
1 Do. 03-09-2020 20:00 Zonnebloem 3 Boonk 3 Uitslagformulier printen 13 8 bekijk resultaten
2 Ma. 07-09-2020 20:00 Spoolder 5 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen 12 13 bekijk resultaten
4 Do. 24-09-2020 20:00 Zonnebloem 3 Kruusweg 2 Uitslagformulier printen 14 7 bekijk resultaten
5 Do. 22-10-2020 20:00 Bousema 4 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
7 Ma. 26-10-2020 20:00 Groene Jager 3 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
8 Do. 05-11-2020 20:00 Zonnebloem 3 Laren 3 Uitslagformulier printen          
9 Do. 12-11-2020 20:00 Haverkamp 5 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
10 Do. 19-11-2020 20:00 Zonnebloem 3 Smit 4 Uitslagformulier printen          
11 Ma. 23-11-2020 20:00 Ster 2 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
12 Do. 03-12-2020 20:00 Boonk 3 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
6 Do. 10-12-2020 20:00 Zonnebloem 3 Baan 6 Uitslagformulier printen          
13 Do. 14-01-2021 20:00 Zonnebloem 3 Spoolder 5 Uitslagformulier printen          
15 Di. 26-01-2021 20:00 Kruusweg 2 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
16 Do. 04-02-2021 20:00 Zonnebloem 3 Bousema 4 Uitslagformulier printen          
17 Ma. 08-02-2021 20:00 Baan 6 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
18 Do. 18-02-2021 20:00 Zonnebloem 3 Groene Jager 3 Uitslagformulier printen          
19 Vr. 05-03-2021 20:00 Laren 3 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
20 Do. 11-03-2021 20:00 Zonnebloem 3 Haverkamp 5 Uitslagformulier printen          
21 Do. 18-03-2021 20:00 Smit 4 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
22 Vr. 26-03-2021 19:30 Zonnebloem 3 Ster 2 Uitslagformulier printen