Smit 4 (L4C) 3374 - seizoen 2020-2021

Terug

Lokaliteit

22 Smit
Grotestraat 3
7475 AZ Markelo
(0547) 36 13 10
info@wapenvanmarkelo.nl

Teamleider

Twan v.d. Schoot
Voor meer gegevens dient u in te loggen.

Dit team is 442 keer bekeken.

**Mocht een speler hieronder in het rood vermeld staan, dan is deze speler (nog) niet speelgerechtigd. Het kan zijn dat de ingangsdatum van het lidmaatschap later is dan de huidige datum van vandaag. Neem hierover eventueel contact op met uw wedstrijdleidercompetitie aub.
bondsnr speler aanvang moy huidig moy alg. moy Tecar Dpcar 3e wed 5e wed 1e helft 2e helft no r gs
2381 Wouter Meengs 1.190 1.190 0.825 38 42 0.000 0.000 0.000 0.000 1
2383 Justin Sanderman 1.154 1.154 0.973 37 41 0.000 0.000 0.000 0.000 1
2382 Twan v.d. Schoot 1.148 1.148 0.952 37 41 0.000 0.000 0.000 0.000 4
2380 Bryan Kistemaker 0.776 0.776 .000 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 0
526 Mark Smit 2.340 2.340 2.067 62 69 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 1
602 Patrick Vogel 1.373 1.373 1.238 44 49 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 3
2530 Tijn Fleerkate 0.976 0.976 1.377 31 35 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 2
2602 Wouter Rensen 0.723 0.723 0.729 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 3
2601 Bart Nijland 0.600 0.600 0.592 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 Nieuwe speler Reserve 1
  • Nieuwe speler NO Niet officiele speler (nieuwe speler)
  • Reserve RReserve
  • GSGespeelde partijen in deze spelsoort dit seizoen
  • WedWedstrijd meetpunten
  • DPcarTemaken car bij dubbelpartij

Programma en uitslagen

03/09/2020 20:00:00 03/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Bousema 4 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 1 LOGO false DD/MM/YYYY 60
10/09/2020 20:00:00 10/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Baan 6 Biljartwedstrijd - Ronde 2 LOGO false DD/MM/YYYY 60
14/09/2020 20:00:00 14/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 3 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 3 LOGO false DD/MM/YYYY 60
24/09/2020 20:00:00 24/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Laren 3 Biljartwedstrijd - Ronde 4 LOGO false DD/MM/YYYY 60
22/10/2020 20:00:00 22/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Haverkamp 5 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 5 LOGO false DD/MM/YYYY 60
29/10/2020 20:00:00 29/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Ster 2 Biljartwedstrijd - Ronde 7 LOGO false DD/MM/YYYY 60
05/11/2020 20:00:00 05/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Boonk 3 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 8 LOGO false DD/MM/YYYY 60
12/11/2020 20:00:00 12/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Spoolder 5 Biljartwedstrijd - Ronde 9 LOGO false DD/MM/YYYY 60
19/11/2020 20:00:00 19/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Zonnebloem 3 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 10 LOGO false DD/MM/YYYY 60
26/11/2020 20:00:00 26/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Kruusweg 2 Biljartwedstrijd - Ronde 11 LOGO false DD/MM/YYYY 60
03/12/2020 20:00:00 03/12/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Bousema 4 Biljartwedstrijd - Ronde 12 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/01/2021 20:00:00 11/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Baan 6 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 13 LOGO false DD/MM/YYYY 60
21/01/2021 20:00:00 21/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Groene Jager 3 Biljartwedstrijd - Ronde 14 LOGO false DD/MM/YYYY 60
29/01/2021 20:00:00 29/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Laren 3 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 15 LOGO false DD/MM/YYYY 60
04/02/2021 20:00:00 04/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Haverkamp 5 Biljartwedstrijd - Ronde 16 LOGO false DD/MM/YYYY 60
15/02/2021 20:00:00 15/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Ster 2 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 18 LOGO false DD/MM/YYYY 60
04/03/2021 20:00:00 04/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Boonk 3 Biljartwedstrijd - Ronde 19 LOGO false DD/MM/YYYY 60
08/03/2021 20:00:00 08/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Spoolder 5 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 20 LOGO false DD/MM/YYYY 60
18/03/2021 20:00:00 18/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 4 vs Zonnebloem 3 Biljartwedstrijd - Ronde 21 LOGO false DD/MM/YYYY 60
26/03/2021 19:30:00 26/03/2021 22:30:00 Europe/Amsterdam Kruusweg 2 vs Smit 4 Biljartwedstrijd - Ronde 22 LOGO false DD/MM/YYYY 60
ronde dag datum thuis uit uitslag ct cu  
1 Do. 03-09-2020 20:00 Bousema 4 Smit 4 Uitslagformulier printen 15 8 bekijk resultaten
2 Do. 10-09-2020 20:00 Smit 4 Baan 6 Uitslagformulier printen 11 15 bekijk resultaten
3 Ma. 14-09-2020 20:00 Groene Jager 3 Smit 4 Uitslagformulier printen 12 13 bekijk resultaten
4 Do. 24-09-2020 20:00 Smit 4 Laren 3 Uitslagformulier printen 14 12 bekijk resultaten
5 Do. 22-10-2020 20:00 Haverkamp 5 Smit 4 Uitslagformulier printen          
7 Do. 29-10-2020 20:00 Smit 4 Ster 2 Uitslagformulier printen          
8 Do. 05-11-2020 20:00 Boonk 3 Smit 4 Uitslagformulier printen          
9 Do. 12-11-2020 20:00 Smit 4 Spoolder 5 Uitslagformulier printen          
10 Do. 19-11-2020 20:00 Zonnebloem 3 Smit 4 Uitslagformulier printen          
11 Do. 26-11-2020 20:00 Smit 4 Kruusweg 2 Uitslagformulier printen          
12 Do. 03-12-2020 20:00 Smit 4 Bousema 4 Uitslagformulier printen          
13 Ma. 11-01-2021 20:00 Baan 6 Smit 4 Uitslagformulier printen          
14 Do. 21-01-2021 20:00 Smit 4 Groene Jager 3 Uitslagformulier printen          
15 Vr. 29-01-2021 20:00 Laren 3 Smit 4 Uitslagformulier printen          
16 Do. 04-02-2021 20:00 Smit 4 Haverkamp 5 Uitslagformulier printen          
18 Ma. 15-02-2021 20:00 Ster 2 Smit 4 Uitslagformulier printen          
19 Do. 04-03-2021 20:00 Smit 4 Boonk 3 Uitslagformulier printen          
20 Ma. 08-03-2021 20:00 Spoolder 5 Smit 4 Uitslagformulier printen          
21 Do. 18-03-2021 20:00 Smit 4 Zonnebloem 3 Uitslagformulier printen          
22 Vr. 26-03-2021 19:30 Kruusweg 2 Smit 4 Uitslagformulier printen