Toornsmit 2 (L4B) 3366 - seizoen 2020-2021

Terug

Lokaliteit

26 Toornsmit
Goorseweg 27
7475 BB Markelo
(0547) 36 23 13
w.h.kempers@planet.nl

Teamleider

Jelmer Spijkerman
Voor meer gegevens dient u in te loggen.

Dit team is 422 keer bekeken.

**Mocht een speler hieronder in het rood vermeld staan, dan is deze speler (nog) niet speelgerechtigd. Het kan zijn dat de ingangsdatum van het lidmaatschap later is dan de huidige datum van vandaag. Neem hierover eventueel contact op met uw wedstrijdleidercompetitie aub.
bondsnr speler aanvang moy huidig moy alg. moy Tecar Dpcar 3e wed 5e wed 1e helft 2e helft no r gs
2205 Jelmer Spijkerman 1.386 1.386 0.965 44 49 0.000 0.000 0.000 0.000 1
2339 Stef Berendsen 1.131 1.131 0.853 36 40 0.000 0.000 0.000 0.000 1
2296 Levi van Hinte 1.129 1.129 1.069 36 40 0.000 0.000 0.000 0.000 2
2298 Jasper Bonenkamp 0.657 0.657 0.500 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 1
2293 Jurgen Schreurs 1.324 1.324 1.400 42 47 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 1
2644 Rob Brinkers 0.500 0.500 0.137 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 Nieuwe speler Reserve 1
2579 Jurian Te Wierik 0.423 0.423 0.414 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 1
  • Nieuwe speler NO Niet officiele speler (nieuwe speler)
  • Reserve RReserve
  • GSGespeelde partijen in deze spelsoort dit seizoen
  • WedWedstrijd meetpunten
  • DPcarTemaken car bij dubbelpartij

Programma en uitslagen

10/09/2020 20:00:00 10/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Needse Wieken 1 Biljartwedstrijd - Ronde 2 LOGO false DD/MM/YYYY 60
14/09/2020 20:00:00 14/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Spek 1 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 3 LOGO false DD/MM/YYYY 60
15/10/2020 20:00:00 15/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Smit 3 Biljartwedstrijd - Ronde 4 LOGO false DD/MM/YYYY 60
21/10/2020 20:00:00 21/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Haverkamp 4 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 5 LOGO false DD/MM/YYYY 60
29/10/2020 20:00:00 29/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Gelster 2 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 7 LOGO false DD/MM/YYYY 60
05/11/2020 20:00:00 05/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Baan 5 Biljartwedstrijd - Ronde 8 LOGO false DD/MM/YYYY 60
10/11/2020 20:00:00 10/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Exel 3 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 9 LOGO false DD/MM/YYYY 60
19/11/2020 20:00:00 19/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Boonk 2 Biljartwedstrijd - Ronde 10 LOGO false DD/MM/YYYY 60
23/11/2020 20:00:00 23/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 11 LOGO false DD/MM/YYYY 60
10/12/2020 20:00:00 10/12/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Batse 7 Biljartwedstrijd - Ronde 6 LOGO false DD/MM/YYYY 60
12/01/2021 20:00:00 12/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Needse Wieken 1 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 13 LOGO false DD/MM/YYYY 60
21/01/2021 20:00:00 21/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Spek 1 Biljartwedstrijd - Ronde 14 LOGO false DD/MM/YYYY 60
28/01/2021 20:00:00 28/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 3 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 15 LOGO false DD/MM/YYYY 60
04/02/2021 20:00:00 04/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Haverkamp 4 Biljartwedstrijd - Ronde 16 LOGO false DD/MM/YYYY 60
10/02/2021 20:00:00 10/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Batse 7 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 17 LOGO false DD/MM/YYYY 60
18/02/2021 20:00:00 18/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Gelster 2 Biljartwedstrijd - Ronde 18 LOGO false DD/MM/YYYY 60
03/03/2021 20:00:00 03/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Baan 5 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 19 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/03/2021 20:00:00 11/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Exel 3 Biljartwedstrijd - Ronde 20 LOGO false DD/MM/YYYY 60
16/03/2021 20:00:00 16/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Boonk 2 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 21 LOGO false DD/MM/YYYY 60
02/04/2021 19:30:00 02/04/2021 22:30:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 22 LOGO false DD/MM/YYYY 60
ronde dag datum thuis uit uitslag ct cu  
2 Do. 10-09-2020 20:00 Toornsmit 2 Needse Wieken 1 Uitslagformulier printen 4 14 bekijk resultaten
3 Ma. 14-09-2020 20:00 Spek 1 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen 14 8 bekijk resultaten
4 Do. 15-10-2020 20:00 Toornsmit 2 Smit 3 Uitslagformulier printen          
5 Wo. 21-10-2020 20:00 Haverkamp 4 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
7 Do. 29-10-2020 20:00 Gelster 2 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
8 Do. 05-11-2020 20:00 Toornsmit 2 Baan 5 Uitslagformulier printen          
9 Di. 10-11-2020 20:00 Exel 3 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
10 Do. 19-11-2020 20:00 Toornsmit 2 Boonk 2 Uitslagformulier printen          
11 Ma. 23-11-2020 20:00 Groene Jager 4 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
6 Do. 10-12-2020 20:00 Toornsmit 2 Batse 7 Uitslagformulier printen          
13 Di. 12-01-2021 20:00 Needse Wieken 1 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
14 Do. 21-01-2021 20:00 Toornsmit 2 Spek 1 Uitslagformulier printen          
15 Do. 28-01-2021 20:00 Smit 3 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
16 Do. 04-02-2021 20:00 Toornsmit 2 Haverkamp 4 Uitslagformulier printen          
17 Wo. 10-02-2021 20:00 Batse 7 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
18 Do. 18-02-2021 20:00 Toornsmit 2 Gelster 2 Uitslagformulier printen          
19 Wo. 03-03-2021 20:00 Baan 5 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
20 Do. 11-03-2021 20:00 Toornsmit 2 Exel 3 Uitslagformulier printen          
21 Di. 16-03-2021 20:00 Boonk 2 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
22 Vr. 02-04-2021 19:30 Toornsmit 2 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen