Groene Jager 4 (L4B) 3361 - seizoen 2020-2021

Terug

Lokaliteit

270 De Heksenlaak
Zwiepseweg 32
7244 NA Barchem
0573-441306
info@heksenlaak.nl

Teamleider

Dinand Luesink
Voor meer gegevens dient u in te loggen.

Dit team is 497 keer bekeken.
Thuisspeeldag : Maandag-avond
Aanvangstijd : 00:00:00

**Mocht een speler hieronder in het rood vermeld staan, dan is deze speler (nog) niet speelgerechtigd. Het kan zijn dat de ingangsdatum van het lidmaatschap later is dan de huidige datum van vandaag. Neem hierover eventueel contact op met uw wedstrijdleidercompetitie aub.
bondsnr speler aanvang moy huidig moy alg. moy Tecar Dpcar 3e wed 5e wed 1e helft 2e helft no r gs
1589 Bert Boesveld 1.293 1.293 1.080 41 46 0.000 0.000 0.000 0.000 4
1200 Bert Nijenhuis 1.137 1.137 1.478 36 40 0.000 0.000 0.000 0.000 4
1629 Dinand Luesink 0.890 0.890 0.895 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 2
1653 Ron Buurman 0.781 0.781 0.794 30 33 0.000 0.000 0.000 0.000 3
2480 Hans Jansen 1.510 1.510 1.579 48 53 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 2
2596 Arie Berenschot 1.260 1.260 1.283 40 44 0.000 0.000 0.000 0.000 Reserve 1
  • Nieuwe speler NO Niet officiele speler (nieuwe speler)
  • Reserve RReserve
  • GSGespeelde partijen in deze spelsoort dit seizoen
  • WedWedstrijd meetpunten
  • DPcarTemaken car bij dubbelpartij

Programma en uitslagen

01/09/2020 20:00:00 01/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Needse Wieken 1 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 1 LOGO false DD/MM/YYYY 60
07/09/2020 20:00:00 07/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Spek 1 Biljartwedstrijd - Ronde 2 LOGO false DD/MM/YYYY 60
17/09/2020 20:00:00 17/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Smit 3 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 3 LOGO false DD/MM/YYYY 60
21/09/2020 20:00:00 21/09/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Haverkamp 4 Biljartwedstrijd - Ronde 4 LOGO false DD/MM/YYYY 60
21/10/2020 20:00:00 21/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Batse 7 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 5 LOGO false DD/MM/YYYY 60
28/10/2020 20:00:00 28/10/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Baan 5 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 7 LOGO false DD/MM/YYYY 60
02/11/2020 20:00:00 02/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Exel 3 Biljartwedstrijd - Ronde 8 LOGO false DD/MM/YYYY 60
10/11/2020 20:00:00 10/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Boonk 2 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 9 LOGO false DD/MM/YYYY 60
23/11/2020 20:00:00 23/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Toornsmit 2 Biljartwedstrijd - Ronde 11 LOGO false DD/MM/YYYY 60
30/11/2020 20:00:00 30/11/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Needse Wieken 1 Biljartwedstrijd - Ronde 12 LOGO false DD/MM/YYYY 60
07/12/2020 20:00:00 07/12/2020 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Gelster 2 Biljartwedstrijd - Ronde 6 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/01/2021 20:00:00 11/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Spek 1 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 13 LOGO false DD/MM/YYYY 60
18/01/2021 20:00:00 18/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Smit 3 Biljartwedstrijd - Ronde 14 LOGO false DD/MM/YYYY 60
27/01/2021 20:00:00 27/01/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Haverkamp 4 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 15 LOGO false DD/MM/YYYY 60
01/02/2021 20:00:00 01/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Batse 7 Biljartwedstrijd - Ronde 16 LOGO false DD/MM/YYYY 60
11/02/2021 20:00:00 11/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Gelster 2 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 17 LOGO false DD/MM/YYYY 60
15/02/2021 20:00:00 15/02/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Baan 5 Biljartwedstrijd - Ronde 18 LOGO false DD/MM/YYYY 60
02/03/2021 20:00:00 02/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Exel 3 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 19 LOGO false DD/MM/YYYY 60
08/03/2021 20:00:00 08/03/2021 23:00:00 Europe/Amsterdam Groene Jager 4 vs Boonk 2 Biljartwedstrijd - Ronde 20 LOGO false DD/MM/YYYY 60
02/04/2021 19:30:00 02/04/2021 22:30:00 Europe/Amsterdam Toornsmit 2 vs Groene Jager 4 Biljartwedstrijd - Ronde 22 LOGO false DD/MM/YYYY 60
ronde dag datum thuis uit uitslag ct cu  
1 Di. 01-09-2020 20:00 Needse Wieken 1 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen 12 14 bekijk resultaten
2 Ma. 07-09-2020 20:00 Groene Jager 4 Spek 1 Uitslagformulier printen 14 9 bekijk resultaten
3 Do. 17-09-2020 20:00 Smit 3 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen 11 10 bekijk resultaten
4 Ma. 21-09-2020 20:00 Groene Jager 4 Haverkamp 4 Uitslagformulier printen 10 14 bekijk resultaten
5 Wo. 21-10-2020 20:00 Batse 7 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen          
7 Wo. 28-10-2020 20:00 Baan 5 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen          
8 Ma. 02-11-2020 20:00 Groene Jager 4 Exel 3 Uitslagformulier printen          
9 Di. 10-11-2020 20:00 Boonk 2 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen          
11 Ma. 23-11-2020 20:00 Groene Jager 4 Toornsmit 2 Uitslagformulier printen          
12 Ma. 30-11-2020 20:00 Groene Jager 4 Needse Wieken 1 Uitslagformulier printen          
6 Ma. 07-12-2020 20:00 Groene Jager 4 Gelster 2 Uitslagformulier printen          
13 Ma. 11-01-2021 20:00 Spek 1 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen          
14 Ma. 18-01-2021 20:00 Groene Jager 4 Smit 3 Uitslagformulier printen          
15 Wo. 27-01-2021 20:00 Haverkamp 4 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen          
16 Ma. 01-02-2021 20:00 Groene Jager 4 Batse 7 Uitslagformulier printen          
17 Do. 11-02-2021 20:00 Gelster 2 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen          
18 Ma. 15-02-2021 20:00 Groene Jager 4 Baan 5 Uitslagformulier printen          
19 Di. 02-03-2021 20:00 Exel 3 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen          
20 Ma. 08-03-2021 20:00 Groene Jager 4 Boonk 2 Uitslagformulier printen          
22 Vr. 02-04-2021 19:30 Toornsmit 2 Groene Jager 4 Uitslagformulier printen