Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Triangel Wo. 07-10-2020 19:30:00 C2 A 6 D.O.S. 2 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 13-10-2020 19:30:00 B1 A 7 HZW 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Triangel Wo. 14-10-2020 13:30:00 R3 A 8 D.O.S.Hattem3 - `t Centrum klein
HET WITTE PEERD Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 `t Westeinde 1 - H.B.C. 3 klein
Sportkantine USV Wo. 14-10-2020 19:30:00 C2 A 7 USV/De Brouwerij 2 - D.O.S. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 14-10-2020 19:30:00 C3 A 7 H.B.C. 4 - D.O.S. 4 klein
't Roefje Wo. 14-10-2020 19:30:00 C4 A 7 Ens 2 - `t Akkertien 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 15-10-2020 13:00:00 R3 A 8 H.B.C. 4 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 15-10-2020 13:30:00 R3 B 8 Reijersdam - Ens 2 klein
De Keet Do. 15-10-2020 13:30:00 R5 A 8 H.G.L./Top Fish - `t Westeinde/USV klein
Sportkantine USV Do. 15-10-2020 13:30:00 R3 A 8 USV/De Brouwerij 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Cafe De Schout Do. 15-10-2020 19:00:00 B2 A 7 De Schout 21 - De Pomerans 21 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 15-10-2020 19:30:00 B2 A 7 Oudleusen 21 - D.O.S. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 15-10-2020 19:30:00 B1 A 7 H.B.C. 11 - Steenwijk 11 klein
Ons Dorphuis Do. 15-10-2020 19:30:00 C1 A 7 De Kolonie 2 - USV/de Brouwerij 1 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 16-10-2020 13:00:00 R3 A 8 De Wenning 1 - De Wenning 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Steenwijk 3 - De IJssel 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 16-10-2020 19:30:00 C2 A 7 Oudleusen 1 - D.O.S. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 7 Steenwijk 4 - De Pol 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 16-10-2020 19:30:00 C3 A 7 De IJssel 3 - De Trefkoele 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 16-10-2020 19:30:00 C4 A 7 KBC 1911 3 - De Trefkoele 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 16-10-2020 19:30:00 C4 A 7 KBC 1911 2 - UBC 2016 2 klein
De Triangel Ma. 19-10-2020 13:30:00 R3 B 9 D.O.S.Hattem 5 - Reijersdam klein
't Roefje Ma. 19-10-2020 13:30:00 R3 B 9 Ens 2 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-10-2020 13:30:00 R5 A 9 H.B.C. 11 - H.B.C. 12 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 19-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Pol 21 - De Schout 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 8 De Trefkoele 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-10-2020 19:30:00 C2 A 8 H.B.C. 3 - Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 8 ZBC 4 - De IJssel 3 klein
De Triangel Ma. 19-10-2020 19:30:00 C3 A 8 SMR 1 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Ma. 19-10-2020 19:30:00 C4 A 8 SMR 2 - Ens 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 H.B.C. 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 KBC 1911 1 - D.O.S. 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 ZBC 2 - BV Steenwijk 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 8 De IJssel 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
De Havezathe Ma. 19-10-2020 19:30:00 C1 A 23 De Wiekslag 1 - ZBC 1 klein
De Triangel Di. 20-10-2020 13:30:00 R5 A 9 D.O.S.Hattem 2 - Steenwijk 1 3b klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 20-10-2020 13:30:00 R5 A 9 Steenwijk 2 3b - USV/De Brouwerij klein
De Buitensocieteit Di. 20-10-2020 13:30:00 R3 A 9 Zwolsche Biljartclub 1 - H.B.C. 4 klein
De Keet Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 8 HGL/CDS/Schol 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 20-10-2020 19:30:00 C2 A 8 HZW 1 - `t Westeinde 1 klein
Sportkantine USV Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 8 USV/de Brouwerij 4 - H.B.C. 4 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 20-10-2020 19:30:00 C3 A 8 De Pol 1 - De Kolonie 3 klein
De Keet Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 8 H.G.L./Unipeche 11 - HZW 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 20-10-2020 19:30:00 B1 A 8 Steenwijk 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Akkertien Wo. 21-10-2020 13:30:00 R3 B 9 `t Akkertien - Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 21-10-2020 13:30:00 R5 A 9 Zwolsche Biljartclub - `t Centrum klein
De Triangel Wo. 21-10-2020 13:30:00 R5 A 9 D.O.S.Hattem 1 - H.G.L./Top Fish klein
Wees Een Zegen Wo. 21-10-2020 19:30:00 B2 A 8 De Pomerans 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 8 D.O.S. 2 - Reijersdam 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 21-10-2020 19:30:00 C2 A 8 ZBC 3 - Oudleusen 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 De Trefkoele 3 - Steenwijk 6 klein
De Triangel Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 D.O.S. 4 - Steenwijk 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 ZBC 5 - De Trefkoele 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 21-10-2020 19:30:00 C4 A 8 UBC 2016 2 - `t Akkertien 1 klein
De Keet Wo. 21-10-2020 19:30:00 B1 A 8 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 11 klein
Sportkantine USV Wo. 21-10-2020 19:30:00 C1 A 8 USV/de Brouwerij 1 - De Bleistarte 1 klein
't Roefje Wo. 21-10-2020 19:30:00 C3 A 8 Ens 1 - BV Steenwijk 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-10-2020 13:00:00 R3 A 9 H.B.C. 3 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-10-2020 13:00:00 R3 A 9 H.B.C. 1 - D.O.S.Hattem3 klein
't Ende Do. 22-10-2020 13:30:00 R3 B 9 De Bleistarte - De Trefkoele 2 klein
De Buitensocieteit Do. 22-10-2020 13:30:00 R3 B 9 Zwolsche Biljartclub 2 - D.O.S.Hattem 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 22-10-2020 13:30:00 R3 A 9 De Trefkoele 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 A 8 H.B.C. 21 - BV de Mug 21 klein
De Triangel Do. 22-10-2020 19:30:00 B2 A 8 D.O.S. 21 - Z.B.C 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 22-10-2020 19:30:00 C4 A 8 De Trefkoele 4 - De Pol 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 22-10-2020 19:30:00 B1 A 8 K.B.C.1911 11 - D.O.S. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-10-2020 19:30:00 B1 A 8 H.B.C. 12 - De IJssel 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 23-10-2020 13:00:00 R3 A 9 De Wenning 2 - USV/De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 23-10-2020 13:30:00 R3 B 9 H.B.C. 6 - Steenwijk 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 23-10-2020 19:30:00 C4 A 8 KBC 1911 2 - ZBC 6 klein
Biljartcentrum H.B.C. Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 H.B.C./Diamant Techniek Noord - Biljartschool.nl klein
Biljartcentrum De Harmonie Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 De Harmonie - Krul Woudsend 2 klein
Stadscafé de Notaris Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 De Bleek - BC Gorredijk klein
Friesche Club Za. 24-10-2020 10:30:00 LK A 5 Friesche Club / Popma Biljartservice - Krul Woudsend 1 klein
Stadscafé de Notaris Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 De Bleek - H.B.C./Diamant Techniek Noord klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 BC Gorredijk - De Harmonie klein
Het Blauwe Pand Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 Krul Woudsend 2 - Friesche Club / Popma Biljartservice klein
Biljartschool.nl Za. 24-10-2020 13:30:00 LK A 6 Biljartschool.nl - Krul Woudsend 1 klein
De Triangel Ma. 26-10-2020 13:30:00 R3 B 10 D.O.S.Hattem 4 - De Bleistarte klein
Sportkantine USV Ma. 26-10-2020 13:30:00 R5 A 10 `t Westeinde/USV - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 26-10-2020 13:30:00 R5 A 10 H.B.C. 12 - D.O.S.Hattem 2 klein
Café De Casteleyn Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 A 9 BV de Mug 21 - D.O.S. 21 klein
HET WITTE PEERD Ma. 26-10-2020 19:30:00 B2 A 9 `t Westeinde 21 - H.B.C. 21 klein
De Magneet Ma. 26-10-2020 19:30:00 C2 A 9 De Koetsier 2 - ZBC 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 26-10-2020 19:30:00 C3 A 9 De Trefkoele 2 - De IJssel 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 26-10-2020 19:30:00 C4 A 9 ZBC 6 - UBC 2016 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 9 De IJssel 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Triangel Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 9 D.O.S. 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 9 De Kolonie 1 - ZBC 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 26-10-2020 19:30:00 C1 A 24 ZBC 2 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
De Keet Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 9 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Triangel Ma. 26-10-2020 19:30:00 B1 A 9 D.O.S. 11 - Steenwijk 11 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 27-10-2020 13:30:00 R3 B 10 Tholen - Ens 2 klein
Sportkantine USV Di. 27-10-2020 13:30:00 R3 B 10 USV/De Brouwerij 2 - D.O.S.Hattem 5 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 27-10-2020 13:30:00 R3 A 10 Steenwijk 1 Auto Veld - D.O.S.Hattem 1 klein
Sportkantine USV Di. 27-10-2020 19:30:00 C2 A 9 USV/De Brouwerij 3 - D.O.S. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 9 Steenwijk 6 - ZBC 4 klein
't Ende Di. 27-10-2020 19:30:00 C1 A 9 De Bleistarte 1 - H.B.C. 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 27-10-2020 19:30:00 B1 A 9 HZW 11 - H.B.C. 12 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 27-10-2020 19:30:00 C3 A 9 BV Steenwijk 5 - De Trefkoele 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 28-10-2020 13:30:00 R3 B 10 Steenwijk 3 - `t Akkertien klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 28-10-2020 13:30:00 R5 A 10 Steenwijk 1 3b - Zwolsche Biljartclub klein
Sportkantine USV Wo. 28-10-2020 13:30:00 R5 A 10 USV/De Brouwerij - H.B.C. 11 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 28-10-2020 13:30:00 R3 A 10 `t Centrum - H.B.C. 1 klein
De Triangel Wo. 28-10-2020 13:30:00 R3 A 10 D.O.S.Hattem3 - H.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 28-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Z.B.C 21 - De Pomerans 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 9 `t Westeinde 1 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 28-10-2020 19:30:00 C2 A 9 Reijersdam 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 ZBC 5 - SMR 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 UBC `2016 1 - De Pol 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 De Kolonie 3 - D.O.S. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 28-10-2020 19:30:00 C3 A 9 H.B.C. 4 - Ens 1 klein
Akkertien Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 9 `t Akkertien 1 - SMR 2 klein
't Roefje Wo. 28-10-2020 19:30:00 C4 A 9 Ens 2 - De Trefkoele 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 9 H.B.C. 2 - De IJssel 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 28-10-2020 19:30:00 C1 A 9 BV Steenwijk 1 - KBC 1911 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 29-10-2020 13:00:00 R3 A 10 H.B.C. 2 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 29-10-2020 13:30:00 R3 B 10 Reijersdam - H.B.C. 6 klein
De Keet Do. 29-10-2020 13:30:00 R5 A 10 H.G.L./Top Fish - Steenwijk 2 3b klein
De Triangel Do. 29-10-2020 13:30:00 R3 A 10 D.O.S.Hattem 2 - De Trefkoele 1 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 29-10-2020 19:30:00 B2 A 9 Oudleusen 21 - De Pol 21 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 29-10-2020 19:30:00 C4 A 9 KBC 1911 3 - KBC 1911 2 klein
Ons Dorphuis Do. 29-10-2020 19:30:00 C1 A 9 De Kolonie 2 - De Koetsier 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 29-10-2020 19:30:00 B1 A 9 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 30-10-2020 13:30:00 R3 B 10 H.B.C. 5 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 9 De IJssel 2 - H.B.C. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 9 Steenwijk 3 - HZW 1 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 30-10-2020 19:30:00 C2 A 9 Oudleusen 1 - D.O.S. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 30-10-2020 19:30:00 C3 A 9 Steenwijk 4 - USV/de Brouwerij 4 klein
De Triangel Ma. 02-11-2020 13:30:00 R3 B 11 D.O.S.Hattem 5 - Tholen klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 02-11-2020 13:30:00 R5 A 11 `t Centrum - Steenwijk 1 3b klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 02-11-2020 13:30:00 R5 A 11 H.B.C. 11 - H.G.L./Top Fish klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 02-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Pol 21 - Z.B.C 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 02-11-2020 19:30:00 C2 A 10 De Trefkoele 1 - Steenwijk 3 klein
De Triangel Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 A 10 SMR 1 - De Trefkoele 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 02-11-2020 19:30:00 C4 A 10 ZBC 6 - KBC 1911 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 A 10 H.B.C. 1 - D.O.S. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 02-11-2020 19:30:00 C1 A 10 KBC 1911 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 02-11-2020 19:30:00 C3 A 10 ZBC 4 - BV Steenwijk 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 03-11-2020 13:30:00 R3 B 11 De Trefkoele 2 - D.O.S.Hattem 4 klein
De Triangel Di. 03-11-2020 13:30:00 R5 A 11 D.O.S.Hattem 2 - USV/De Brouwerij klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 03-11-2020 13:30:00 R5 A 11 Steenwijk 2 3b - `t Westeinde/USV klein
De Buitensocieteit Di. 03-11-2020 13:30:00 R3 A 11 Zwolsche Biljartclub 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Keet Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 10 HGL/CDS/Schol 1 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 10 D.O.S. 3 - `t Westeinde 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 03-11-2020 19:30:00 C2 A 10 HZW 1 - De IJssel 2 klein
Sportkantine USV Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 10 USV/de Brouwerij 4 - De Kolonie 3 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 03-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De Pol 1 - ZBC 5 klein
De Keet Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 10 H.G.L./Unipeche 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 10 Steenwijk 11 - De IJssel 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 03-11-2020 19:30:00 B1 A 10 HZW 11 - H.B.C. 11 klein
Akkertien Wo. 04-11-2020 13:30:00 R3 B 11 `t Akkertien - Reijersdam klein
De Buitensocieteit Wo. 04-11-2020 13:30:00 R5 A 11 Zwolsche Biljartclub - H.B.C. 12 klein
Wees Een Zegen Wo. 04-11-2020 19:30:00 B2 A 10 De Pomerans 21 - BV de Mug 21 klein
Sportkantine USV Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 10 USV/De Brouwerij 2 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 10 D.O.S. 2 - De Koetsier 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 04-11-2020 19:30:00 C2 A 10 ZBC 3 - USV/De Brouwerij 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De Trefkoele 3 - H.B.C. 4 klein
't Roefje Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 10 Ens 1 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 04-11-2020 19:30:00 C3 A 10 D.O.S. 4 - UBC `2016 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 04-11-2020 19:30:00 C4 A 10 UBC 2016 2 - SMR 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 10 ZBC 1 - De Kolonie 2 klein
Sportkantine USV Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 10 USV/de Brouwerij 1 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 04-11-2020 19:30:00 C1 A 25 H.B.C. 2 - ZBC 2 klein
De Keet Wo. 04-11-2020 19:30:00 B1 A 10 H.G.L./Unipeche 13 - D.O.S. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 A 11 H.B.C. 4 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 05-11-2020 13:00:00 R3 A 11 H.B.C. 3 - `t Centrum klein
't Ende Do. 05-11-2020 13:30:00 R3 B 11 De Bleistarte - H.B.C. 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 05-11-2020 13:30:00 R3 A 11 De Trefkoele 1 - De Wenning 1 klein
De Triangel Do. 05-11-2020 13:30:00 R3 A 11 D.O.S.Hattem 1 - D.O.S.Hattem3 klein
Cafe De Schout Do. 05-11-2020 19:00:00 B2 A 10 De Schout 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Do. 05-11-2020 19:30:00 B2 A 10 D.O.S. 21 - `t Westeinde 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 05-11-2020 19:30:00 C4 A 10 De Trefkoele 4 - `t Akkertien 1 klein
De Havezathe Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 10 De Wiekslag 1 - De Kolonie 1 klein
De Magneet Do. 05-11-2020 19:30:00 C1 A 10 De Koetsier 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 05-11-2020 19:30:00 B1 A 10 H.B.C. 12 - K.B.C.1911 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 06-11-2020 13:00:00 R3 A 11 De Wenning 2 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 06-11-2020 13:30:00 R3 B 11 H.B.C. 6 - USV/De Brouwerij 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 06-11-2020 19:30:00 C3 A 10 De IJssel 3 - Steenwijk 6 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 06-11-2020 19:30:00 C4 A 10 KBC 1911 2 - De Pol 2 klein
't Roefje Ma. 09-11-2020 13:30:00 R3 B 12 Ens 2 - D.O.S.Hattem 5 klein
Sportkantine USV Ma. 09-11-2020 13:30:00 R5 A 12 `t Westeinde/USV - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 09-11-2020 13:30:00 R5 A 12 H.B.C. 12 - `t Centrum klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 09-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Pol 21 - BV de Mug 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 11 H.B.C. 3 - HZW 1 klein
De Magneet Ma. 09-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De Koetsier 2 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Triangel Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 11 SMR 1 - De Pol 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 09-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Trefkoele 2 - Steenwijk 6 klein
De Buitensocieteit Ma. 09-11-2020 19:30:00 C4 A 11 ZBC 6 - De Pol 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 09-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De IJssel 1 - ZBC 2 klein
De Triangel Ma. 09-11-2020 19:30:00 C1 A 11 D.O.S. 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 10-11-2020 13:30:00 R3 B 12 Tholen - H.B.C. 6 klein
Sportkantine USV Di. 10-11-2020 13:30:00 R3 B 12 USV/De Brouwerij 2 - `t Akkertien klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 10-11-2020 13:30:00 R3 B 12 Steenwijk 2 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Sportkantine USV Di. 10-11-2020 19:30:00 C2 A 11 USV/De Brouwerij 3 - D.O.S. 2 klein
't Ende Di. 10-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De Bleistarte 1 - ZBC 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 11 Steenwijk 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Keet Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 11 H.G.L./Unipeche 11 - D.O.S. 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 10-11-2020 19:30:00 B1 A 11 HZW 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 10-11-2020 19:30:00 C3 A 11 BV Steenwijk 5 - De IJssel 3 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 11-11-2020 13:30:00 R3 A 12 `t Centrum - D.O.S.Hattem 1 klein
De Triangel Wo. 11-11-2020 13:30:00 R3 A 12 D.O.S.Hattem3 - De Wenning 2 klein
De Triangel Wo. 11-11-2020 13:30:00 R5 A 12 D.O.S.Hattem 1 - Steenwijk 2 3b klein
Sportkantine USV Wo. 11-11-2020 13:30:00 R5 A 12 USV/De Brouwerij - Zwolsche Biljartclub klein
De Buitensocieteit Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 A 1 Z.B.C 21 - De Schout 21 klein
Wees Een Zegen Wo. 11-11-2020 19:30:00 B2 A 11 De Pomerans 21 - `t Westeinde 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 11-11-2020 19:30:00 C2 A 11 `t Westeinde 1 - ZBC 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 ZBC 5 - D.O.S. 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 UBC `2016 1 - USV/de Brouwerij 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 De Kolonie 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 11-11-2020 19:30:00 C3 A 11 H.B.C. 4 - ZBC 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 11 H.B.C. 2 - KBC 1911 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 11 Auto Veld BV Steenwijk 2 - USV/de Brouwerij 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 11-11-2020 19:30:00 C1 A 11 BV Steenwijk 1 - H.B.C. 1 klein
De Keet Wo. 11-11-2020 19:30:00 B1 A 11 H.G.L./Unipeche 13 - De IJssel 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 12-11-2020 13:00:00 R3 A 12 H.B.C. 1 - H.B.C. 3 klein
Sportkantine USV Do. 12-11-2020 13:30:00 R3 A 12 USV/De Brouwerij 1 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Do. 12-11-2020 13:30:00 R3 A 12 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 4 klein
De Keet Do. 12-11-2020 13:30:00 R5 A 12 H.G.L./Top Fish - D.O.S.Hattem 2 klein
De Triangel Do. 12-11-2020 19:30:00 B2 A 11 D.O.S. 21 - H.B.C. 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 12-11-2020 19:30:00 C4 A 11 De Trefkoele 4 - SMR 2 klein
Ons Dorphuis Do. 12-11-2020 19:30:00 C1 A 11 De Kolonie 2 - De Wiekslag 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 12-11-2020 19:30:00 B1 A 11 H.B.C. 11 - H.B.C. 12 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 13-11-2020 13:00:00 R3 A 12 De Wenning 1 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 13-11-2020 13:30:00 R3 B 12 H.B.C. 5 - De Trefkoele 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 11 De IJssel 2 - De Trefkoele 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Steenwijk 3 - D.O.S. 3 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 13-11-2020 19:30:00 C2 A 11 Oudleusen 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 13-11-2020 19:30:00 C3 A 11 Steenwijk 4 - De Trefkoele 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 13-11-2020 19:30:00 C4 A 11 KBC 1911 3 - UBC 2016 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 13-11-2020 19:30:00 C4 A 11 KBC 1911 2 - Ens 2 klein
De Triangel Ma. 16-11-2020 13:30:00 R3 B 13 D.O.S.Hattem 4 - H.B.C. 5 klein
Sportkantine USV Ma. 16-11-2020 13:30:00 R5 A 13 `t Westeinde/USV - D.O.S.Hattem 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 16-11-2020 13:30:00 R5 A 13 H.B.C. 12 - Steenwijk 1 3b klein
Café De Casteleyn Ma. 16-11-2020 19:30:00 B2 A 12 BV de Mug 21 - De Schout 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 16-11-2020 19:30:00 C2 A 12 De Trefkoele 1 - H.B.C. 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 16-11-2020 19:30:00 C3 A 12 ZBC 4 - Steenwijk 4 klein
Ons Dorphuis Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Kolonie 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 12 H.B.C. 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 16-11-2020 19:30:00 C1 A 12 KBC 1911 1 - De IJssel 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 12 De IJssel 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Keet Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 12 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.B.C. 11 klein
De Triangel Ma. 16-11-2020 19:30:00 B1 A 12 D.O.S. 11 - HZW 11 klein
De Buitensocieteit Di. 17-11-2020 13:30:00 R3 A 13 Zwolsche Biljartclub 1 - USV/De Brouwerij 1 klein
De Keet Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 12 HGL/CDS/Schol 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
De Triangel Di. 17-11-2020 19:30:00 C2 A 12 D.O.S. 3 - De IJssel 2 klein
Sportkantine USV Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 12 USV/de Brouwerij 4 - ZBC 5 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 12 De Pol 1 - De Trefkoele 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 17-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Steenwijk 6 - BV Steenwijk 5 klein
Akkertien Wo. 18-11-2020 13:30:00 R3 B 13 `t Akkertien - Tholen klein
Sportkantine USV Wo. 18-11-2020 13:30:00 R5 A 13 USV/De Brouwerij - `t Centrum klein
De Triangel Wo. 18-11-2020 13:30:00 R5 A 13 D.O.S.Hattem 1 - H.B.C. 11 klein
HET WITTE PEERD Wo. 18-11-2020 19:30:00 B2 A 12 `t Westeinde 21 - De Pol 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 Reijersdam 1 - Oudleusen 1 klein
Sportkantine USV Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 USV/De Brouwerij 2 - De Koetsier 2 klein
De Triangel Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 D.O.S. 2 - `t Westeinde 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 18-11-2020 19:30:00 C2 A 12 ZBC 3 - Steenwijk 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 12 De Trefkoele 3 - De Kolonie 3 klein
't Roefje Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 12 Ens 1 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Wo. 18-11-2020 19:30:00 C3 A 12 D.O.S. 4 - SMR 1 klein
Akkertien Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 `t Akkertien 1 - KBC 1911 2 klein
't Roefje Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 Ens 2 - ZBC 6 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 De Pol 2 - KBC 1911 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 18-11-2020 19:30:00 C4 A 12 UBC 2016 2 - De Trefkoele 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 A 12 ZBC 1 - D.O.S. 1 klein
Sportkantine USV Wo. 18-11-2020 19:30:00 C1 A 12 USV/de Brouwerij 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 A 13 H.B.C. 2 - D.O.S.Hattem 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 19-11-2020 13:00:00 R3 A 13 H.B.C. 4 - De Wenning 1 klein
't Ende Do. 19-11-2020 13:30:00 R3 B 13 De Bleistarte - Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Do. 19-11-2020 13:30:00 R3 B 13 Zwolsche Biljartclub 2 - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Do. 19-11-2020 13:30:00 R3 B 16 Reijersdam - De Trefkoele 2 klein
De Triangel Do. 19-11-2020 13:30:00 R3 A 13 D.O.S.Hattem 1 - H.B.C. 1 klein
De Keet Do. 19-11-2020 13:30:00 R5 A 13 H.G.L./Top Fish - Zwolsche Biljartclub klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 19-11-2020 19:30:00 B2 A 12 H.B.C. 21 - De Pomerans 21 klein
De Havezathe Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Wiekslag 1 - De Bleistarte 1 klein
De Magneet Do. 19-11-2020 19:30:00 C1 A 12 De Koetsier 1 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 12 H.B.C. 12 - Steenwijk 11 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 19-11-2020 19:30:00 B1 A 12 K.B.C.1911 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 20-11-2020 13:00:00 R3 A 13 De Wenning 2 - `t Centrum klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 20-11-2020 13:30:00 R3 B 13 H.B.C. 6 - Ens 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 20-11-2020 19:30:00 B2 A 2 Oudleusen 21 - Z.B.C 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 20-11-2020 19:30:00 C3 A 12 De IJssel 3 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 20-11-2020 19:30:00 C4 A 13 KBC 1911 3 - Ens 2 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 23-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Pol 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 13 H.B.C. 3 - D.O.S. 3 klein
De Magneet Ma. 23-11-2020 19:30:00 C2 A 13 De Koetsier 2 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 13 SMR 1 - USV/de Brouwerij 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 23-11-2020 19:30:00 C4 A 13 ZBC 6 - `t Akkertien 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 13 ZBC 2 - KBC 1911 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 13 De IJssel 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Triangel Ma. 23-11-2020 19:30:00 C1 A 13 D.O.S. 1 - De Wiekslag 1 klein
De Keet Ma. 23-11-2020 19:30:00 B1 A 13 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.B.C. 12 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 23-11-2020 19:30:00 C3 A 13 De Trefkoele 2 - BV Steenwijk 5 klein
Clublokaal de Rank Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 13 HZW 1 - De Trefkoele 1 klein
Sportkantine USV Di. 24-11-2020 19:30:00 C2 A 13 USV/De Brouwerij 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 24-11-2020 19:30:00 C3 A 13 De Pol 1 - D.O.S. 4 klein
't Ende Di. 24-11-2020 19:30:00 C1 A 13 De Bleistarte 1 - De Kolonie 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 13 HZW 11 - De IJssel 11 klein
De Keet Di. 24-11-2020 19:30:00 B1 A 13 H.G.L./Unipeche 11 - K.B.C.1911 11 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 25-11-2020 13:30:00 R3 A 16 `t Centrum - De Trefkoele 1 klein
Wees Een Zegen Wo. 25-11-2020 19:30:00 B2 A 13 De Pomerans 21 - D.O.S. 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 25-11-2020 19:30:00 C2 A 13 `t Westeinde 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 ZBC 5 - Ens 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 UBC `2016 1 - De Trefkoele 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 De Kolonie 3 - ZBC 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 25-11-2020 19:30:00 C3 A 13 H.B.C. 4 - Steenwijk 6 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 25-11-2020 19:30:00 C4 A 13 De Pol 2 - UBC 2016 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 13 H.B.C. 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 13 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Koetsier 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 25-11-2020 19:30:00 C1 A 13 BV Steenwijk 1 - ZBC 1 klein
De Keet Wo. 25-11-2020 19:30:00 B1 A 13 H.G.L./Unipeche 13 - Steenwijk 11 klein
Cafe De Schout Do. 26-11-2020 19:00:00 B2 A 13 De Schout 21 - `t Westeinde 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 26-11-2020 19:30:00 B1 A 13 H.B.C. 11 - D.O.S. 11 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 27-11-2020 19:30:00 B2 A 13 Oudleusen 21 - BV de Mug 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 13 De IJssel 2 - ZBC 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 27-11-2020 19:30:00 C2 A 13 Steenwijk 3 - D.O.S. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 27-11-2020 19:30:00 C3 A 13 Steenwijk 4 - De IJssel 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 27-11-2020 19:30:00 C4 A 13 KBC 1911 2 - SMR 2 klein
De Triangel Ma. 30-11-2020 13:30:00 R3 B 14 D.O.S.Hattem 5 - H.B.C. 6 klein
't Roefje Ma. 30-11-2020 13:30:00 R3 B 14 Ens 2 - `t Akkertien klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 30-11-2020 13:30:00 R5 A 14 `t Centrum - H.G.L./Top Fish klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 30-11-2020 13:30:00 R5 A 14 H.B.C. 11 - Steenwijk 2 3b klein
De Buitensocieteit Ma. 30-11-2020 19:30:00 C3 A 14 ZBC 4 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Ma. 30-11-2020 19:30:00 C4 A 14 SMR 2 - ZBC 6 klein
De Buitensocieteit Ma. 30-11-2020 19:30:00 B2 A 25 Z.B.C 21 - BV de Mug 21 klein
Ons Dorphuis Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 14 De Kolonie 1 - D.O.S. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 30-11-2020 19:30:00 C1 A 14 H.B.C. 1 - De IJssel 1 klein
De Triangel Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 14 D.O.S. 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 30-11-2020 19:30:00 B1 A 14 De IJssel 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 13:30:00 R3 B 14 Steenwijk 2 - De Trefkoele 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 13:30:00 R3 A 14 Steenwijk 1 Auto Veld - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Di. 01-12-2020 13:30:00 R5 A 14 D.O.S.Hattem 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Keet Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 14 HGL/CDS/Schol 1 - Steenwijk 3 klein
De Triangel Di. 01-12-2020 19:30:00 C2 A 14 D.O.S. 3 - HZW 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 14 Steenwijk 6 - Steenwijk 4 klein
Sportkantine USV Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 14 USV/de Brouwerij 4 - De Pol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 19:30:00 B1 A 14 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 01-12-2020 19:30:00 C3 A 14 BV Steenwijk 5 - H.B.C. 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 02-12-2020 13:30:00 R3 B 14 Steenwijk 3 - De Bleistarte klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 02-12-2020 13:30:00 R5 A 14 Steenwijk 1 3b - USV/De Brouwerij klein
De Buitensocieteit Wo. 02-12-2020 13:30:00 R5 A 14 Zwolsche Biljartclub - `t Westeinde/USV klein
HET WITTE PEERD Wo. 02-12-2020 19:30:00 B2 A 14 `t Westeinde 21 - Oudleusen 21 klein
W.C. Reyersdam Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 Reijersdam 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
Sportkantine USV Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 USV/De Brouwerij 2 - `t Westeinde 1 klein
De Triangel Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 D.O.S. 2 - De IJssel 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-12-2020 19:30:00 C2 A 14 ZBC 3 - H.B.C. 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 14 De Trefkoele 3 - ZBC 5 klein
't Roefje Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 14 Ens 1 - SMR 1 klein
De Triangel Wo. 02-12-2020 19:30:00 C3 A 14 D.O.S. 4 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 02-12-2020 19:30:00 C4 A 14 `t Akkertien 1 - KBC 1911 3 klein
't Roefje Wo. 02-12-2020 19:30:00 C4 A 14 Ens 2 - De Pol 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 14 ZBC 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Sportkantine USV Wo. 02-12-2020 19:30:00 C1 A 14 USV/de Brouwerij 1 - ZBC 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-12-2020 13:00:00 R3 A 14 H.B.C. 3 - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-12-2020 13:00:00 R3 A 14 H.B.C. 1 - De Wenning 2 klein
W.C. Reyersdam Do. 03-12-2020 13:30:00 R3 B 14 Reijersdam - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Sportkantine USV Do. 03-12-2020 13:30:00 R3 A 14 USV/De Brouwerij 1 - H.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 14 H.B.C. 21 - De Schout 21 klein
De Triangel Do. 03-12-2020 19:30:00 B2 A 14 D.O.S. 21 - De Pol 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 03-12-2020 19:30:00 C4 A 14 De Trefkoele 4 - KBC 1911 2 klein
Ons Dorphuis Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 14 De Kolonie 2 - De Bleistarte 1 klein
De Havezathe Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 14 De Wiekslag 1 - BV Steenwijk 1 klein
De Magneet Do. 03-12-2020 19:30:00 C1 A 14 De Koetsier 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 03-12-2020 19:30:00 B1 A 14 K.B.C.1911 11 - HZW 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 04-12-2020 13:00:00 R3 A 14 De Wenning 1 - H.B.C. 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 04-12-2020 19:30:00 C2 A 14 Oudleusen 1 - De Koetsier 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 04-12-2020 19:30:00 C3 A 14 De IJssel 3 - De Kolonie 3 klein
Het Blauwe Pand Zo. 06-12-2020 10:30:00 LK A 7 Krul Woudsend 2 - Krul Woudsend 1 klein
Biljartcentrum De Harmonie Zo. 06-12-2020 10:30:00 LK A 7 De Harmonie - H.B.C./Diamant Techniek Noord klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Zo. 06-12-2020 10:30:00 LK A 7 BC Gorredijk - Biljartschool.nl klein
Biljartvereniging Steenwijk Zo. 06-12-2020 10:30:00 LK A 7 BV Steenwijk - Friesche Club / Popma Biljartservice klein
Het Blauwe Pand Zo. 06-12-2020 13:30:00 LK A 8 Krul Woudsend 1 - De Harmonie klein
Biljartcentrum H.B.C. Zo. 06-12-2020 13:30:00 LK A 8 H.B.C./Diamant Techniek Noord - Friesche Club / Popma Biljartservice klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Zo. 06-12-2020 13:30:00 LK A 8 BC Gorredijk - Krul Woudsend 2 klein
Biljartschool.nl Zo. 06-12-2020 13:30:00 LK A 8 Biljartschool.nl - BV Steenwijk klein
De Triangel Ma. 07-12-2020 13:30:00 R3 B 15 D.O.S.Hattem 4 - Steenwijk 2 klein
Sportkantine USV Ma. 07-12-2020 13:30:00 R5 A 15 `t Westeinde/USV - `t Centrum klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 07-12-2020 19:30:00 C2 A 15 H.B.C. 3 - D.O.S. 2 klein
De Triangel Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 15 SMR 1 - De Trefkoele 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 07-12-2020 19:30:00 C3 A 15 De Trefkoele 2 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 KBC 1911 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 ZBC 2 - H.B.C. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 De IJssel 1 - De Koetsier 1 klein
De Triangel Ma. 07-12-2020 19:30:00 C1 A 15 D.O.S. 1 - De Kolonie 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 08-12-2020 13:30:00 R3 B 15 De Trefkoele 2 - Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Di. 08-12-2020 13:30:00 R3 A 15 Zwolsche Biljartclub 1 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 08-12-2020 13:30:00 R5 A 15 Steenwijk 2 3b - D.O.S.Hattem 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 15 De Trefkoele 1 - D.O.S. 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 15 HZW 1 - ZBC 3 klein
Sportkantine USV Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 15 USV/De Brouwerij 3 - Oudleusen 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 08-12-2020 19:30:00 C3 A 15 De Pol 1 - Ens 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 08-12-2020 19:30:00 C2 A 15 Steenwijk 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
Akkertien Wo. 09-12-2020 13:30:00 R3 B 15 `t Akkertien - D.O.S.Hattem 5 klein
De Triangel Wo. 09-12-2020 13:30:00 R5 A 15 D.O.S.Hattem 1 - Zwolsche Biljartclub klein
Sportkantine USV Wo. 09-12-2020 13:30:00 R5 A 15 USV/De Brouwerij - H.B.C. 12 klein
HET WITTE PEERD Wo. 09-12-2020 19:30:00 C2 A 15 `t Westeinde 1 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 D.O.S. 4 - USV/de Brouwerij 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 ZBC 5 - ZBC 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 UBC `2016 1 - De IJssel 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 09-12-2020 19:30:00 C3 A 15 De Kolonie 3 - Steenwijk 6 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 15 H.B.C. 2 - ZBC 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 15 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Wiekslag 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 09-12-2020 19:30:00 C1 A 15 BV Steenwijk 1 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 10-12-2020 13:00:00 R3 A 15 H.B.C. 2 - USV/De Brouwerij 1 klein
't Ende Do. 10-12-2020 13:30:00 R3 B 15 De Bleistarte - Reijersdam klein
De Buitensocieteit Do. 10-12-2020 13:30:00 R3 B 15 Zwolsche Biljartclub 2 - USV/De Brouwerij 2 klein
De Triangel Do. 10-12-2020 13:30:00 R3 A 15 D.O.S.Hattem 2 - De Wenning 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 10-12-2020 13:30:00 R3 A 15 De Trefkoele 1 - D.O.S.Hattem3 klein
De Keet Do. 10-12-2020 13:30:00 R5 A 15 H.G.L./Top Fish - Steenwijk 1 3b klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 11-12-2020 13:00:00 R3 A 15 De Wenning 2 - H.B.C. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 11-12-2020 13:30:00 R3 B 4 H.B.C. 5 - Ens 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 11-12-2020 19:30:00 C2 A 15 De IJssel 2 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 11-12-2020 19:30:00 C3 A 15 Steenwijk 4 - BV Steenwijk 5 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 14-12-2020 13:30:00 R5 A 16 `t Centrum - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-12-2020 13:30:00 R5 A 16 H.B.C. 12 - H.G.L./Top Fish klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 14-12-2020 19:30:00 B2 A 16 De Pol 21 - De Pomerans 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 14-12-2020 19:30:00 C2 A 16 H.B.C. 3 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 14-12-2020 19:30:00 C2 A 16 De Trefkoele 1 - ZBC 3 klein
De Triangel Ma. 14-12-2020 19:30:00 C3 A 16 SMR 1 - ZBC 4 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-12-2020 19:30:00 C4 A 16 ZBC 6 - De Trefkoele 4 klein
De Triangel Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 D.O.S. 1 - De Bleistarte 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 De IJssel 1 - ZBC 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 ZBC 2 - De Koetsier 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 14-12-2020 19:30:00 C1 A 16 KBC 1911 1 - H.B.C. 1 klein
De Keet Ma. 14-12-2020 19:30:00 B1 A 16 H.G.L./CDS/Schol 12 - De IJssel 11 klein
De Triangel Ma. 14-12-2020 19:30:00 B1 A 16 D.O.S. 11 - H.B.C. 12 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 15-12-2020 13:30:00 R3 B 16 Tholen - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Sportkantine USV Di. 15-12-2020 13:30:00 R3 B 16 USV/De Brouwerij 2 - De Bleistarte klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 15-12-2020 13:30:00 R3 B 16 Steenwijk 2 - H.B.C. 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 15-12-2020 13:30:00 R3 A 17 De Trefkoele 1 - H.B.C. 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 15-12-2020 13:30:00 R3 A 16 Steenwijk 1 Auto Veld - H.B.C. 4 klein
De Triangel Di. 15-12-2020 13:30:00 R5 A 16 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 11 klein
Sportkantine USV Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 16 USV/De Brouwerij 3 - De Koetsier 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 15-12-2020 19:30:00 C2 A 16 HZW 1 - D.O.S. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 A 16 De Pol 1 - De Trefkoele 3 klein
Sportkantine USV Di. 15-12-2020 19:30:00 C3 A 16 USV/de Brouwerij 4 - De Trefkoele 2 klein
De Keet Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 16 H.G.L./Unipeche 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Clublokaal de Rank Di. 15-12-2020 19:30:00 B1 A 16 HZW 11 - Steenwijk 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 16-12-2020 13:30:00 R3 B 16 Steenwijk 3 - D.O.S.Hattem 4 klein
De Triangel Wo. 16-12-2020 13:30:00 R3 A 16 D.O.S.Hattem3 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 16-12-2020 13:30:00 R5 A 16 Steenwijk 1 3b - `t Westeinde/USV klein
De Buitensocieteit Wo. 16-12-2020 13:30:00 R5 A 16 Zwolsche Biljartclub - Steenwijk 2 3b klein
De Buitensocieteit Wo. 16-12-2020 19:30:00 B2 A 16 Z.B.C 21 - `t Westeinde 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 16-12-2020 19:30:00 C2 A 16 `t Westeinde 1 - Oudleusen 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 UBC `2016 1 - Steenwijk 6 klein
De Buitensocieteit Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 ZBC 5 - De IJssel 3 klein
De Triangel Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 D.O.S. 4 - Ens 1 klein
't Roefje Wo. 16-12-2020 19:30:00 C4 A 16 Ens 2 - UBC 2016 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 16-12-2020 19:30:00 C4 A 16 De Pol 2 - `t Akkertien 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 16 BV Steenwijk 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 16 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 16-12-2020 19:30:00 C1 A 16 H.B.C. 2 - De Wiekslag 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 16-12-2020 19:30:00 C3 A 16 De Kolonie 3 - BV Steenwijk 5 klein
Sportkantine USV Do. 17-12-2020 13:30:00 R3 A 16 USV/De Brouwerij 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Triangel Do. 17-12-2020 13:30:00 R3 A 16 D.O.S.Hattem 1 - De Wenning 2 klein
Cafe De Schout Do. 17-12-2020 19:00:00 B2 A 16 De Schout 21 - D.O.S. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 17-12-2020 19:30:00 B1 A 16 H.B.C. 11 - K.B.C.1911 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 18-12-2020 13:30:00 R3 B 16 H.B.C. 6 - `t Akkertien klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 18-12-2020 19:30:00 B2 A 16 Oudleusen 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 18-12-2020 19:30:00 C2 A 16 Steenwijk 3 - Reijersdam 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 18-12-2020 19:30:00 C2 A 16 De IJssel 2 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 18-12-2020 19:30:00 C3 A 16 Steenwijk 4 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 18-12-2020 19:30:00 C4 A 16 KBC 1911 3 - SMR 2 klein
Het Blauwe Pand Za. 19-12-2020 10:30:00 LK A 9 Krul Woudsend 1 - BV Steenwijk klein
Biljartschool.nl Za. 19-12-2020 10:30:00 LK A 9 Biljartschool.nl - De Bleek klein
Friesche Club Za. 19-12-2020 10:30:00 LK A 9 Friesche Club / Popma Biljartservice - BC Gorredijk klein
Biljartcentrum H.B.C. Za. 19-12-2020 10:30:00 LK A 9 H.B.C./Diamant Techniek Noord - Krul Woudsend 2 klein
Stadscafé de Notaris Za. 19-12-2020 13:30:00 LK A 10 De Bleek - Krul Woudsend 1 klein
CLUBHUIS DE TROCHSTJITTER Za. 19-12-2020 13:30:00 LK A 10 BC Gorredijk - H.B.C./Diamant Techniek Noord klein
Friesche Club Za. 19-12-2020 13:30:00 LK A 10 Friesche Club / Popma Biljartservice - Biljartschool.nl klein
Het Blauwe Pand Za. 19-12-2020 13:30:00 LK A 10 Krul Woudsend 2 - BV Steenwijk klein
De Triangel Ma. 21-12-2020 13:30:00 R3 B 17 D.O.S.Hattem 4 - Reijersdam klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 21-12-2020 13:30:00 R5 A 17 H.B.C. 11 - Zwolsche Biljartclub klein
Sportkantine USV Ma. 21-12-2020 13:30:00 R5 A 17 `t Westeinde/USV - H.B.C. 12 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 22-12-2020 13:30:00 R3 B 17 De Trefkoele 2 - USV/De Brouwerij 2 klein
De Buitensocieteit Di. 22-12-2020 13:30:00 R3 A 17 Zwolsche Biljartclub 1 - `t Centrum klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 22-12-2020 13:30:00 R5 A 17 Steenwijk 2 3b - `t Centrum klein
De Triangel Wo. 23-12-2020 13:30:00 R5 A 17 D.O.S.Hattem 1 - Steenwijk 1 3b klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-12-2020 13:00:00 R3 A 17 H.B.C. 2 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 24-12-2020 13:00:00 R3 A 17 H.B.C. 4 - D.O.S.Hattem3 klein
't Ende Do. 24-12-2020 13:30:00 R3 B 17 De Bleistarte - Tholen klein
De Buitensocieteit Do. 24-12-2020 13:30:00 R3 B 17 Zwolsche Biljartclub 2 - Ens 2 klein
De Keet Do. 24-12-2020 13:30:00 R5 A 17 H.G.L./Top Fish - USV/De Brouwerij klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 25-12-2020 13:00:00 R3 A 17 De Wenning 1 - USV/De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 25-12-2020 13:30:00 R3 B 17 H.B.C. 5 - Steenwijk 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 29-12-2020 19:30:00 C2 A 6 HZW 1 - De Koetsier 2 klein
De Magneet Di. 29-12-2020 19:30:00 C2 A 7 De Koetsier 2 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Di. 29-12-2020 19:30:00 C2 A 8 D.O.S. 3 - De Koetsier 2 klein
De Magneet Di. 29-12-2020 19:30:00 C1 A 6 De Koetsier 1 - ZBC 1 klein
De Havezathe Di. 29-12-2020 19:30:00 C1 A 7 De Wiekslag 1 - De Koetsier 1 klein
De Magneet Di. 29-12-2020 19:30:00 C1 A 8 De Koetsier 1 - De Kolonie 1 klein
De Triangel Ma. 04-01-2021 13:30:00 R3 B 18 D.O.S.Hattem 4 - USV/De Brouwerij 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 04-01-2021 13:30:00 R5 A 18 `t Centrum - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 04-01-2021 13:30:00 R5 A 18 H.B.C. 12 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Magneet Ma. 04-01-2021 19:30:00 C2 A 17 De Koetsier 2 - `t Westeinde 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 17 ZBC 4 - De Pol 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 04-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De Trefkoele 2 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Ma. 04-01-2021 19:30:00 C4 A 17 SMR 2 - De Pol 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 04-01-2021 19:30:00 C1 A 17 H.B.C. 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 04-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Kolonie 1 - H.B.C. 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 04-01-2021 19:30:00 B1 A 17 De IJssel 11 - D.O.S. 11 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 05-01-2021 13:30:00 R3 B 18 De Trefkoele 2 - Tholen klein
De Buitensocieteit Di. 05-01-2021 13:30:00 R3 A 18 Zwolsche Biljartclub 1 - H.B.C. 1 klein
De Keet Di. 05-01-2021 19:30:00 C2 A 17 HGL/CDS/Schol 1 - HZW 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Steenwijk 6 - ZBC 5 klein
't Ende Di. 05-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Bleistarte 1 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 05-01-2021 19:30:00 B1 A 17 Steenwijk 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 05-01-2021 19:30:00 C3 A 17 BV Steenwijk 5 - UBC `2016 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 06-01-2021 13:30:00 R5 A 18 Steenwijk 1 3b - Steenwijk 2 3b klein
De Buitensocieteit Wo. 06-01-2021 13:30:00 R5 A 18 Zwolsche Biljartclub - D.O.S.Hattem 2 klein
Sportkantine USV Wo. 06-01-2021 13:30:00 R5 A 18 USV/De Brouwerij - `t Westeinde/USV klein
HET WITTE PEERD Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 A 17 `t Westeinde 21 - BV de Mug 21 klein
Wees Een Zegen Wo. 06-01-2021 19:30:00 B2 A 17 De Pomerans 21 - De Schout 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 ZBC 3 - D.O.S. 3 klein
De Triangel Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 D.O.S. 2 - De Trefkoele 1 klein
Sportkantine USV Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 USV/De Brouwerij 2 - H.B.C. 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 06-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Reijersdam 1 - De IJssel 2 klein
't Roefje Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 17 Ens 1 - USV/de Brouwerij 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De Trefkoele 3 - D.O.S. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 06-01-2021 19:30:00 C3 A 17 H.B.C. 4 - De Kolonie 3 klein
Akkertien Wo. 06-01-2021 19:30:00 C4 A 17 `t Akkertien 1 - Ens 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 06-01-2021 19:30:00 C4 A 17 UBC 2016 2 - KBC 1911 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 06-01-2021 19:30:00 C1 A 17 ZBC 1 - ZBC 2 klein
De Keet Wo. 06-01-2021 19:30:00 B1 A 17 H.G.L./Unipeche 13 - HZW 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 A 18 H.B.C. 4 - `t Centrum klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-01-2021 13:00:00 R3 A 18 H.B.C. 2 - D.O.S.Hattem3 klein
De Buitensocieteit Do. 07-01-2021 13:30:00 R3 B 18 Zwolsche Biljartclub 2 - D.O.S.Hattem 5 klein
't Ende Do. 07-01-2021 13:30:00 R3 B 18 De Bleistarte - Ens 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 07-01-2021 13:30:00 R3 A 18 De Trefkoele 1 - H.B.C. 3 klein
De Triangel Do. 07-01-2021 13:30:00 R3 A 18 D.O.S.Hattem 2 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 17 H.B.C. 21 - Z.B.C 21 klein
De Triangel Do. 07-01-2021 19:30:00 B2 A 17 D.O.S. 21 - Oudleusen 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 07-01-2021 19:30:00 C4 A 17 De Trefkoele 4 - KBC 1911 3 klein
De Magneet Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Koetsier 1 - KBC 1911 1 klein
De Havezathe Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Wiekslag 1 - De IJssel 1 klein
Ons Dorphuis Do. 07-01-2021 19:30:00 C1 A 17 De Kolonie 2 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 07-01-2021 19:30:00 B1 A 17 H.B.C. 12 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 07-01-2021 19:30:00 B1 A 17 K.B.C.1911 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 08-01-2021 13:30:00 R3 B 18 H.B.C. 5 - Reijersdam klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 08-01-2021 19:30:00 C2 A 17 Oudleusen 1 - Steenwijk 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 08-01-2021 19:30:00 C3 A 17 De IJssel 3 - SMR 1 klein
't Roefje Ma. 11-01-2021 13:30:00 R3 B 19 Ens 2 - De Trefkoele 2 klein
De Triangel Ma. 11-01-2021 13:30:00 R3 B 19 D.O.S.Hattem 5 - De Bleistarte klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 11-01-2021 13:30:00 R5 A 19 H.B.C. 11 - Steenwijk 1 3b klein
Sportkantine USV Ma. 11-01-2021 13:30:00 R5 A 19 `t Westeinde/USV - H.G.L./Top Fish klein
De Keet Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 18 H.G.L./CDS/Schol 12 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Ma. 11-01-2021 19:30:00 B1 A 18 D.O.S. 11 - K.B.C.1911 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 11-01-2021 19:30:00 B2 A 18 BV de Mug 21 - H.B.C. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 18 H.B.C. 3 - Reijersdam 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 11-01-2021 19:30:00 C2 A 18 De Trefkoele 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
De Triangel Ma. 11-01-2021 19:30:00 C3 A 18 SMR 1 - Steenwijk 6 klein
De Buitensocieteit Ma. 11-01-2021 19:30:00 C4 A 18 ZBC 6 - KBC 1911 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 18 De IJssel 1 - De Kolonie 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 11-01-2021 19:30:00 C1 A 18 KBC 1911 1 - ZBC 1 klein
Sportkantine USV Di. 12-01-2021 13:30:00 R3 B 19 USV/De Brouwerij 2 - H.B.C. 5 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 12-01-2021 13:30:00 R3 B 19 Tholen - D.O.S.Hattem 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 12-01-2021 13:30:00 R3 A 19 Steenwijk 1 Auto Veld - De Wenning 1 klein
De Triangel Di. 12-01-2021 13:30:00 R5 A 19 D.O.S.Hattem 2 - `t Centrum klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 12-01-2021 13:30:00 R5 A 19 Steenwijk 2 3b - H.B.C. 12 klein
Clublokaal de Rank Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 18 HZW 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
De Triangel Di. 12-01-2021 19:30:00 C2 A 18 D.O.S. 3 - D.O.S. 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 18 De Pol 1 - De IJssel 3 klein
Sportkantine USV Di. 12-01-2021 19:30:00 C3 A 18 USV/de Brouwerij 4 - De Trefkoele 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 12-01-2021 19:30:00 B1 A 18 HZW 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 13-01-2021 13:30:00 R3 B 19 Steenwijk 3 - Steenwijk 2 klein
De Triangel Wo. 13-01-2021 13:30:00 R3 A 19 D.O.S.Hattem3 - D.O.S.Hattem 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 13-01-2021 13:30:00 R3 A 19 `t Centrum - H.B.C. 2 klein
De Triangel Wo. 13-01-2021 13:30:00 R5 A 19 D.O.S.Hattem 1 - USV/De Brouwerij klein
De Buitensocieteit Wo. 13-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Z.B.C 21 - D.O.S. 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 13-01-2021 19:30:00 C2 A 18 `t Westeinde 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 De Kolonie 3 - Steenwijk 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 UBC `2016 1 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 D.O.S. 4 - ZBC 4 klein
't Roefje Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 Ens 1 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 18 `t Akkertien 1 - UBC 2016 2 klein
't Roefje Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 18 Ens 2 - SMR 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 13-01-2021 19:30:00 C4 A 18 De Pol 2 - De Trefkoele 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 BV Steenwijk 1 - D.O.S. 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 H.B.C. 2 - De Kolonie 2 klein
Sportkantine USV Wo. 13-01-2021 19:30:00 C1 A 18 USV/de Brouwerij 1 - De Koetsier 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 13-01-2021 19:30:00 C3 A 18 ZBC 5 - BV Steenwijk 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 A 19 H.B.C. 1 - H.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 14-01-2021 13:00:00 R3 A 19 H.B.C. 3 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
De Triangel Do. 14-01-2021 13:30:00 R3 A 19 D.O.S.Hattem 1 - De Trefkoele 1 klein
Cafe De Schout Do. 14-01-2021 19:00:00 B2 A 18 De Schout 21 - De Pol 21 klein
De Havezathe Do. 14-01-2021 19:30:00 C1 A 18 De Wiekslag 1 - ZBC 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 14-01-2021 19:30:00 B1 A 18 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 15-01-2021 13:30:00 R3 B 19 H.B.C. 6 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 15-01-2021 19:30:00 B2 A 18 Oudleusen 21 - De Pomerans 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 18 Steenwijk 3 - De Koetsier 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 15-01-2021 19:30:00 C2 A 18 De IJssel 2 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Ma. 18-01-2021 13:30:00 R3 B 20 D.O.S.Hattem 4 - Ens 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 18-01-2021 13:30:00 R5 A 20 `t Centrum - Zwolsche Biljartclub klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 18-01-2021 13:30:00 R5 A 20 H.B.C. 12 - H.B.C. 11 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 18-01-2021 19:30:00 B2 A 19 De Pol 21 - Oudleusen 21 klein
De Magneet Ma. 18-01-2021 19:30:00 C2 A 19 De Koetsier 2 - De IJssel 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 19 ZBC 4 - USV/de Brouwerij 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 18-01-2021 19:30:00 C3 A 19 De Trefkoele 2 - De Kolonie 3 klein
De Triangel Ma. 18-01-2021 19:30:00 C4 A 19 SMR 2 - `t Akkertien 1 klein
Ons Dorphuis Ma. 18-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Kolonie 1 - ZBC 2 klein
De Triangel Ma. 18-01-2021 19:30:00 C1 A 19 D.O.S. 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 19-01-2021 13:30:00 R3 B 20 De Trefkoele 2 - D.O.S.Hattem 5 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 19-01-2021 13:30:00 R3 B 20 Steenwijk 2 - Reijersdam klein
De Buitensocieteit Di. 19-01-2021 13:30:00 R3 A 20 Zwolsche Biljartclub 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Keet Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 19 HGL/CDS/Schol 1 - D.O.S. 3 klein
Sportkantine USV Di. 19-01-2021 19:30:00 C2 A 19 USV/De Brouwerij 3 - Steenwijk 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 19 Steenwijk 6 - De Pol 1 klein
't Ende Di. 19-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Bleistarte 1 - H.B.C. 2 klein
De Keet Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 19 H.G.L./Unipeche 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 19-01-2021 19:30:00 B1 A 19 Steenwijk 11 - D.O.S. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 19-01-2021 19:30:00 C3 A 19 BV Steenwijk 5 - SMR 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 20-01-2021 13:30:00 R5 A 20 Steenwijk 1 3b - D.O.S.Hattem 2 klein
Sportkantine USV Wo. 20-01-2021 13:30:00 R5 A 20 USV/De Brouwerij - Steenwijk 2 3b klein
De Buitensocieteit Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 4 ZBC 3 - D.O.S. 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 20-01-2021 19:30:00 B2 A 19 De Pomerans 21 - Z.B.C 21 klein
Sportkantine USV Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 19 USV/De Brouwerij 2 - De Trefkoele 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 20-01-2021 19:30:00 C2 A 19 Reijersdam 1 - HZW 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 19 De Trefkoele 3 - Ens 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 20-01-2021 19:30:00 C3 A 19 H.B.C. 4 - ZBC 5 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 20-01-2021 19:30:00 C4 A 19 UBC 2016 2 - ZBC 6 klein
De Buitensocieteit Wo. 20-01-2021 19:30:00 C1 A 19 ZBC 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Keet Wo. 20-01-2021 19:30:00 B1 A 19 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 A 20 H.B.C. 4 - H.B.C. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 21-01-2021 13:00:00 R3 A 20 H.B.C. 2 - H.B.C. 1 klein
De Buitensocieteit Do. 21-01-2021 13:30:00 R3 B 20 Zwolsche Biljartclub 2 - `t Akkertien klein
't Ende Do. 21-01-2021 13:30:00 R3 B 20 De Bleistarte - H.B.C. 6 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 21-01-2021 13:30:00 R3 A 20 De Trefkoele 1 - De Wenning 2 klein
De Triangel Do. 21-01-2021 13:30:00 R3 A 20 D.O.S.Hattem 2 - `t Centrum klein
Sportkantine USV Do. 21-01-2021 13:30:00 R3 A 20 USV/De Brouwerij 1 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
De Keet Do. 21-01-2021 13:30:00 R5 A 20 H.G.L./Top Fish - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 19 H.B.C. 21 - `t Westeinde 21 klein
De Triangel Do. 21-01-2021 19:30:00 B2 A 19 D.O.S. 21 - BV de Mug 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 21-01-2021 19:30:00 C4 A 19 De Trefkoele 4 - Ens 2 klein
De Magneet Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Koetsier 1 - H.B.C. 1 klein
De Havezathe Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Wiekslag 1 - KBC 1911 1 klein
Ons Dorphuis Do. 21-01-2021 19:30:00 C1 A 19 De Kolonie 2 - De IJssel 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 21-01-2021 19:30:00 B1 A 19 K.B.C.1911 11 - De IJssel 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 21-01-2021 19:30:00 B1 A 19 H.B.C. 12 - HZW 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 22-01-2021 13:00:00 R3 A 20 De Wenning 1 - D.O.S.Hattem3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 22-01-2021 13:30:00 R3 B 20 H.B.C. 5 - Tholen klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 22-01-2021 19:30:00 C2 A 19 Oudleusen 1 - H.B.C. 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 19 De IJssel 3 - D.O.S. 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 22-01-2021 19:30:00 C3 A 19 Steenwijk 4 - UBC `2016 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 22-01-2021 19:30:00 C4 A 19 KBC 1911 2 - KBC 1911 3 klein
't Roefje Ma. 25-01-2021 13:30:00 R3 B 21 Ens 2 - H.B.C. 5 klein
De Triangel Ma. 25-01-2021 13:30:00 R3 B 21 D.O.S.Hattem 5 - D.O.S.Hattem 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-01-2021 13:30:00 R5 A 21 H.B.C. 11 - USV/De Brouwerij klein
Café De Casteleyn Ma. 25-01-2021 19:30:00 B2 A 20 BV de Mug 21 - De Pomerans 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 20 H.B.C. 3 - De Koetsier 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 25-01-2021 19:30:00 C2 A 20 De Trefkoele 1 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Ma. 25-01-2021 19:30:00 C3 A 20 SMR 1 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Ma. 25-01-2021 19:30:00 C4 A 20 SMR 2 - UBC 2016 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 De IJssel 1 - De Bleistarte 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 ZBC 2 - De Kolonie 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 KBC 1911 1 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 25-01-2021 19:30:00 C1 A 20 H.B.C. 1 - ZBC 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 20 De IJssel 11 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 20 D.O.S. 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Keet Ma. 25-01-2021 19:30:00 B1 A 20 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Sportkantine USV Di. 26-01-2021 13:30:00 R3 B 21 USV/De Brouwerij 2 - Steenwijk 2 klein
De Triangel Di. 26-01-2021 13:30:00 R5 A 21 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 12 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 26-01-2021 13:30:00 R5 A 21 Steenwijk 2 3b - H.G.L./Top Fish klein
De Keet Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 5 HGL/CDS/Schol 1 - ZBC 3 klein
Sportkantine USV Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 5 USV/De Brouwerij 2 - D.O.S. 3 klein
Clublokaal de Rank Di. 26-01-2021 19:30:00 C2 A 20 HZW 1 - Oudleusen 1 klein
Sportkantine USV Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 20 USV/de Brouwerij 4 - De IJssel 3 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 26-01-2021 19:30:00 C3 A 20 De Pol 1 - BV Steenwijk 5 klein
Akkertien Wo. 27-01-2021 13:30:00 R3 B 21 `t Akkertien - De Bleistarte klein
De Triangel Wo. 27-01-2021 13:30:00 R3 A 21 D.O.S.Hattem3 - USV/De Brouwerij 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 27-01-2021 13:30:00 R3 A 21 `t Centrum - De Wenning 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 27-01-2021 13:30:00 R5 A 21 Zwolsche Biljartclub - Steenwijk 1 3b klein
De Triangel Wo. 27-01-2021 13:30:00 R5 A 21 D.O.S.Hattem 1 - `t Westeinde/USV klein
HET WITTE PEERD Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 A 20 `t Westeinde 21 - D.O.S. 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 27-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Z.B.C 21 - De Pol 21 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 UBC `2016 1 - De Kolonie 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 ZBC 5 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 D.O.S. 4 - Steenwijk 6 klein
't Roefje Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 Ens 1 - ZBC 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 27-01-2021 19:30:00 C3 A 20 De Trefkoele 3 - De Trefkoele 2 klein
Akkertien Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 20 `t Akkertien 1 - De Trefkoele 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 27-01-2021 19:30:00 C4 A 20 De Pol 2 - KBC 1911 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 20 Auto Veld BV Steenwijk 2 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 20 H.B.C. 2 - D.O.S. 1 klein
Sportkantine USV Wo. 27-01-2021 19:30:00 C1 A 20 USV/de Brouwerij 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 28-01-2021 13:00:00 R3 A 21 H.B.C. 3 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 28-01-2021 13:00:00 R3 A 21 H.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
W.C. Reyersdam Do. 28-01-2021 13:30:00 R3 B 21 Reijersdam - Steenwijk 3 klein
De Triangel Do. 28-01-2021 13:30:00 R3 A 21 D.O.S.Hattem 1 - H.B.C. 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 28-01-2021 19:30:00 B1 A 20 K.B.C.1911 11 - H.B.C. 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 28-01-2021 19:30:00 B1 A 20 H.B.C. 11 - HZW 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 29-01-2021 13:00:00 R3 A 21 De Wenning 2 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 29-01-2021 13:30:00 R3 B 21 H.B.C. 6 - De Trefkoele 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 29-01-2021 19:30:00 B2 A 20 Oudleusen 21 - De Schout 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 20 Steenwijk 3 - `t Westeinde 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 29-01-2021 19:30:00 C2 A 20 De IJssel 2 - USV/De Brouwerij 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 29-01-2021 19:30:00 C4 A 20 KBC 1911 3 - ZBC 6 klein
De Triangel Ma. 01-02-2021 13:30:00 R3 B 22 D.O.S.Hattem 4 - H.B.C. 6 klein
Sportkantine USV Ma. 01-02-2021 13:30:00 R5 A 22 `t Westeinde/USV - Steenwijk 2 3b klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 01-02-2021 13:30:00 R5 A 22 H.B.C. 12 - Zwolsche Biljartclub klein
Café De Casteleyn Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 A 21 BV de Mug 21 - De Pol 21 klein
HET WITTE PEERD Ma. 01-02-2021 19:30:00 B2 A 21 `t Westeinde 21 - De Pomerans 21 klein
De Magneet Ma. 01-02-2021 19:30:00 C2 A 21 De Koetsier 2 - HZW 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 A 21 ZBC 4 - De Trefkoele 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 01-02-2021 19:30:00 C3 A 21 De Trefkoele 2 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Ma. 01-02-2021 19:30:00 C4 A 21 SMR 2 - De Trefkoele 4 klein
Ons Dorphuis Ma. 01-02-2021 19:30:00 C1 A 21 De Kolonie 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
De Triangel Ma. 01-02-2021 19:30:00 C1 A 21 D.O.S. 1 - De IJssel 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 01-02-2021 19:30:00 B1 A 21 De IJssel 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Triangel Ma. 01-02-2021 19:30:00 B1 A 21 D.O.S. 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
De Keet Ma. 01-02-2021 19:30:00 B1 A 21 H.G.L./CDS/Schol 12 - HZW 11 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 02-02-2021 13:30:00 R3 B 22 De Trefkoele 2 - `t Akkertien klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 02-02-2021 13:30:00 R3 B 22 Steenwijk 2 - Tholen klein
De Keet Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 A 21 HGL/CDS/Schol 1 - D.O.S. 2 klein
Sportkantine USV Di. 02-02-2021 19:30:00 C2 A 21 USV/De Brouwerij 3 - H.B.C. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 A 21 Steenwijk 6 - USV/de Brouwerij 4 klein
't Ende Di. 02-02-2021 19:30:00 C1 A 21 De Bleistarte 1 - ZBC 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 02-02-2021 19:30:00 C3 A 21 BV Steenwijk 5 - D.O.S. 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 03-02-2021 13:30:00 R3 B 22 Steenwijk 3 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 03-02-2021 13:30:00 R5 A 22 Steenwijk 1 3b - `t Centrum klein
Sportkantine USV Wo. 03-02-2021 13:30:00 R5 A 22 USV/De Brouwerij - D.O.S.Hattem 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-02-2021 19:30:00 B2 A 21 Z.B.C 21 - De Schout 21 klein
Sportkantine USV Wo. 03-02-2021 19:30:00 C2 A 21 USV/De Brouwerij 2 - ZBC 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 03-02-2021 19:30:00 C2 A 21 Reijersdam 1 - D.O.S. 3 klein
HET WITTE PEERD Wo. 03-02-2021 19:30:00 C2 A 21 `t Westeinde 1 - De IJssel 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 A 21 H.B.C. 4 - De Pol 1 klein
Ons Dorphuis Wo. 03-02-2021 19:30:00 C3 A 21 De Kolonie 3 - ZBC 5 klein
't Roefje Wo. 03-02-2021 19:30:00 C4 A 21 Ens 2 - KBC 1911 2 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 03-02-2021 19:30:00 C4 A 21 De Pol 2 - ZBC 6 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 03-02-2021 19:30:00 C4 A 21 UBC 2016 2 - KBC 1911 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-02-2021 19:30:00 C1 A 21 ZBC 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 03-02-2021 19:30:00 C1 A 21 BV Steenwijk 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 A 22 H.B.C. 4 - De Wenning 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-02-2021 13:00:00 R3 A 22 H.B.C. 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Triangel Do. 04-02-2021 13:30:00 R3 A 22 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 3 klein
Sportkantine USV Do. 04-02-2021 13:30:00 R3 A 22 USV/De Brouwerij 1 - `t Centrum klein
De Keet Do. 04-02-2021 13:30:00 R5 A 22 H.G.L./Top Fish - H.B.C. 11 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 04-02-2021 19:30:00 B1 A 21 K.B.C.1911 11 - Steenwijk 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-02-2021 19:30:00 B2 A 21 H.B.C. 21 - D.O.S. 21 klein
De Havezathe Do. 04-02-2021 19:30:00 C1 A 21 De Wiekslag 1 - H.B.C. 1 klein
Ons Dorphuis Do. 04-02-2021 19:30:00 C1 A 21 De Kolonie 2 - KBC 1911 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-02-2021 19:30:00 B1 A 21 H.B.C. 12 - H.B.C. 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 05-02-2021 13:00:00 R3 A 22 De Wenning 1 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 05-02-2021 13:30:00 R3 B 22 H.B.C. 5 - D.O.S.Hattem 5 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 05-02-2021 19:30:00 C2 A 21 Oudleusen 1 - De Trefkoele 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 05-02-2021 19:30:00 C3 A 21 De IJssel 3 - Ens 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 05-02-2021 19:30:00 C3 A 21 Steenwijk 4 - SMR 1 klein
't Roefje Ma. 08-02-2021 13:30:00 R3 B 23 Ens 2 - Steenwijk 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 08-02-2021 13:30:00 R5 A 23 `t Centrum - H.B.C. 12 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 08-02-2021 13:30:00 R5 A 23 H.B.C. 11 - `t Westeinde/USV klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 08-02-2021 19:30:00 B2 A 22 De Pol 21 - `t Westeinde 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 A 22 H.B.C. 3 - `t Westeinde 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 08-02-2021 19:30:00 C2 A 22 De Trefkoele 1 - De Koetsier 2 klein
De Triangel Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 A 22 SMR 1 - De Kolonie 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 08-02-2021 19:30:00 C3 A 22 ZBC 4 - De Trefkoele 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 08-02-2021 19:30:00 C1 A 22 De IJssel 1 - BV Steenwijk 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 08-02-2021 19:30:00 C1 A 22 ZBC 2 - D.O.S. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 08-02-2021 19:30:00 C1 A 22 KBC 1911 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 08-02-2021 19:30:00 C1 A 22 H.B.C. 1 - De Kolonie 1 klein
Sportkantine USV Di. 09-02-2021 13:30:00 R3 B 23 USV/De Brouwerij 2 - Reijersdam klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 09-02-2021 13:30:00 R3 B 23 Tholen - Steenwijk 3 klein
De Triangel Di. 09-02-2021 13:30:00 R5 A 23 D.O.S.Hattem 2 - H.G.L./Top Fish klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 09-02-2021 13:30:00 R5 A 23 Steenwijk 2 3b - D.O.S.Hattem 1 klein
De Keet Di. 09-02-2021 19:30:00 B1 A 22 H.G.L./Unipeche 11 - De IJssel 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 09-02-2021 19:30:00 B1 A 22 Steenwijk 11 - H.B.C. 12 klein
Clublokaal de Rank Di. 09-02-2021 19:30:00 B1 A 22 HZW 11 - D.O.S. 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 A 22 HZW 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
De Triangel Di. 09-02-2021 19:30:00 C2 A 22 D.O.S. 3 - Oudleusen 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 22 De Pol 1 - Steenwijk 4 klein
Sportkantine USV Di. 09-02-2021 19:30:00 C3 A 22 USV/de Brouwerij 4 - BV Steenwijk 5 klein
Akkertien Wo. 10-02-2021 13:30:00 R3 B 23 `t Akkertien - D.O.S.Hattem 4 klein
De Triangel Wo. 10-02-2021 13:30:00 R3 A 23 D.O.S.Hattem3 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
De Buitensocieteit Wo. 10-02-2021 13:30:00 R5 A 23 Zwolsche Biljartclub - USV/De Brouwerij klein
Wees Een Zegen Wo. 10-02-2021 19:30:00 B2 A 22 De Pomerans 21 - H.B.C. 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 22 ZBC 3 - Reijersdam 1 klein
De Triangel Wo. 10-02-2021 19:30:00 C2 A 22 D.O.S. 2 - USV/De Brouwerij 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 22 ZBC 5 - UBC `2016 1 klein
De Triangel Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 22 D.O.S. 4 - H.B.C. 4 klein
't Roefje Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 22 Ens 1 - Steenwijk 6 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 10-02-2021 19:30:00 C3 A 22 De Trefkoele 3 - De IJssel 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 10-02-2021 19:30:00 C1 A 22 H.B.C. 2 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Sportkantine USV Wo. 10-02-2021 19:30:00 C1 A 22 USV/de Brouwerij 1 - De Kolonie 2 klein
De Keet Wo. 10-02-2021 19:30:00 B1 A 22 H.G.L./Unipeche 13 - K.B.C.1911 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 A 23 H.B.C. 1 - USV/De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-02-2021 13:00:00 R3 A 23 H.B.C. 3 - De Wenning 1 klein
De Triangel Do. 11-02-2021 13:30:00 R3 A 23 D.O.S.Hattem 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Cafe De Schout Do. 11-02-2021 19:00:00 B2 A 22 De Schout 21 - BV de Mug 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-02-2021 19:30:00 B1 A 22 H.B.C. 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 11-02-2021 19:30:00 C4 A 22 De Trefkoele 4 - UBC 2016 2 klein
De Magneet Do. 11-02-2021 19:30:00 C1 A 22 De Koetsier 1 - De Wiekslag 1 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 12-02-2021 13:00:00 R3 A 23 De Wenning 2 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 12-02-2021 13:30:00 R3 B 23 H.B.C. 6 - H.B.C. 5 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 12-02-2021 19:30:00 B2 A 22 Oudleusen 21 - Z.B.C 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 12-02-2021 19:30:00 C2 A 22 De IJssel 2 - Steenwijk 3 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 12-02-2021 19:30:00 C4 A 22 KBC 1911 3 - De Pol 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 12-02-2021 19:30:00 C4 A 22 KBC 1911 2 - `t Akkertien 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 15-02-2021 13:30:00 R5 A 24 `t Centrum - USV/De Brouwerij klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 15-02-2021 13:30:00 R5 A 24 H.B.C. 11 - D.O.S.Hattem 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 15-02-2021 19:30:00 B1 A 23 De IJssel 11 - HZW 11 klein
Café De Casteleyn Ma. 15-02-2021 19:30:00 B2 A 23 BV de Mug 21 - Oudleusen 21 klein
De Magneet Ma. 15-02-2021 19:30:00 C2 A 23 De Koetsier 2 - D.O.S. 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 15-02-2021 19:30:00 C3 A 23 De Trefkoele 2 - ZBC 5 klein
De Triangel Ma. 15-02-2021 19:30:00 C4 A 23 SMR 2 - KBC 1911 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 15-02-2021 19:30:00 C1 A 23 De Kolonie 1 - De Koetsier 1 klein
De Triangel Ma. 15-02-2021 19:30:00 C1 A 23 D.O.S. 1 - KBC 1911 1 klein
De Triangel Ma. 15-02-2021 19:30:00 B1 A 23 D.O.S. 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-02-2021 13:30:00 R3 B 24 Steenwijk 2 - D.O.S.Hattem 5 klein
De Buitensocieteit Di. 16-02-2021 13:30:00 R3 A 24 Zwolsche Biljartclub 1 - De Trefkoele 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-02-2021 13:30:00 R3 A 24 Steenwijk 1 Auto Veld - `t Centrum klein
De Triangel Di. 16-02-2021 13:30:00 R5 A 24 D.O.S.Hattem 2 - `t Westeinde/USV klein
Sportkantine USV Di. 16-02-2021 19:30:00 C2 A 23 USV/De Brouwerij 3 - De Trefkoele 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-02-2021 19:30:00 C3 A 23 Steenwijk 6 - De Trefkoele 3 klein
't Ende Di. 16-02-2021 19:30:00 C1 A 23 De Bleistarte 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-02-2021 19:30:00 B1 A 23 Steenwijk 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-02-2021 19:30:00 C3 A 23 BV Steenwijk 5 - Ens 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 17-02-2021 13:30:00 R3 B 24 Steenwijk 3 - Ens 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 17-02-2021 13:30:00 R5 A 24 Steenwijk 1 3b - H.B.C. 12 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-02-2021 13:30:00 R5 A 24 Zwolsche Biljartclub - H.G.L./Top Fish klein
Sportkantine USV Wo. 17-02-2021 19:30:00 C2 A 23 USV/De Brouwerij 2 - HGL/CDS/Schol 1 klein
W.C. Reyersdam Wo. 17-02-2021 19:30:00 C2 A 23 Reijersdam 1 - D.O.S. 2 klein
HET WITTE PEERD Wo. 17-02-2021 19:30:00 C2 A 23 `t Westeinde 1 - HZW 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 A 23 H.B.C. 4 - USV/de Brouwerij 4 klein
Ons Dorphuis Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 A 23 De Kolonie 3 - De Pol 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 17-02-2021 19:30:00 C3 A 23 UBC `2016 1 - SMR 1 klein
Akkertien Wo. 17-02-2021 19:30:00 C4 A 23 `t Akkertien 1 - ZBC 6 klein
't Roefje Wo. 17-02-2021 19:30:00 C4 A 23 Ens 2 - KBC 1911 3 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-02-2021 19:30:00 C1 A 8 ZBC 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 17-02-2021 19:30:00 C1 A 23 BV Steenwijk 1 - ZBC 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 17-02-2021 19:30:00 C1 A 23 Auto Veld BV Steenwijk 2 - De IJssel 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 18-02-2021 13:30:00 R3 B 24 Reijersdam - Tholen klein
't Ende Do. 18-02-2021 13:30:00 R3 B 24 De Bleistarte - Zwolsche Biljartclub 2 klein
De Triangel Do. 18-02-2021 13:30:00 R3 A 24 D.O.S.Hattem 2 - De Wenning 2 klein
Sportkantine USV Do. 18-02-2021 13:30:00 R3 A 24 USV/De Brouwerij 1 - H.B.C. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-02-2021 19:30:00 B2 A 23 H.B.C. 21 - De Pol 21 klein
De Triangel Do. 18-02-2021 19:30:00 B2 A 23 D.O.S. 21 - De Pomerans 21 klein
Ons Dorphuis Do. 18-02-2021 19:30:00 C1 A 23 De Kolonie 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-02-2021 19:30:00 B1 A 23 H.B.C. 12 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 18-02-2021 19:30:00 B1 A 23 K.B.C.1911 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 19-02-2021 13:00:00 R3 A 24 De Wenning 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 19-02-2021 13:30:00 R3 B 24 H.B.C. 5 - `t Akkertien klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 19-02-2021 19:30:00 C2 A 23 Oudleusen 1 - ZBC 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 19-02-2021 19:30:00 C2 A 23 Steenwijk 3 - H.B.C. 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 19-02-2021 19:30:00 C3 A 23 De IJssel 3 - ZBC 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 19-02-2021 19:30:00 C3 A 23 Steenwijk 4 - D.O.S. 4 klein
De Triangel Ma. 22-02-2021 13:30:00 R3 B 25 D.O.S.Hattem 5 - Steenwijk 3 klein
't Roefje Ma. 22-02-2021 13:30:00 R3 B 25 Ens 2 - Reijersdam klein
Sportkantine USV Ma. 22-02-2021 13:30:00 R5 A 25 `t Westeinde/USV - Zwolsche Biljartclub klein
De Buitensocieteit Ma. 22-02-2021 19:30:00 C4 A 22 ZBC 6 - Ens 2 klein
De Magneet Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 30 De Koetsier 2 - Oudleusen 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 22-02-2021 19:30:00 C2 A 30 H.B.C. 3 - ZBC 3 klein
De Triangel Ma. 22-02-2021 19:30:00 C3 A 30 SMR 1 - Ens 1 klein
De Triangel Ma. 22-02-2021 19:30:00 C1 A 29 D.O.S. 1 - De Kolonie 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 22-02-2021 19:30:00 C1 A 29 De IJssel 1 - H.B.C. 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 22-02-2021 19:30:00 C1 A 29 ZBC 2 - USV/de Brouwerij 1 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 23-02-2021 13:30:00 R3 B 25 Tholen - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 23-02-2021 13:30:00 R5 A 25 Steenwijk 2 3b - H.B.C. 11 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 24-02-2021 13:30:00 R3 A 25 `t Centrum - D.O.S.Hattem3 klein
De Triangel Wo. 24-02-2021 13:30:00 R5 A 25 D.O.S.Hattem 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Sportkantine USV Wo. 24-02-2021 13:30:00 R5 A 25 USV/De Brouwerij - Steenwijk 1 3b klein
HET WITTE PEERD Wo. 24-02-2021 19:30:00 B2 A 24 `t Westeinde 21 - De Schout 21 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 24-02-2021 19:30:00 C4 A 24 UBC 2016 2 - De Pol 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 25-02-2021 13:00:00 R3 A 25 H.B.C. 1 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
De Triangel Do. 25-02-2021 13:30:00 R3 A 25 D.O.S.Hattem 1 - USV/De Brouwerij 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 25-02-2021 13:30:00 R3 A 25 De Trefkoele 1 - H.B.C. 4 klein
De Buitensocieteit Do. 25-02-2021 13:30:00 R3 B 25 Zwolsche Biljartclub 2 - De Trefkoele 2 klein
De Keet Do. 25-02-2021 13:30:00 R5 A 25 H.G.L./Top Fish - `t Centrum klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 26-02-2021 13:00:00 R3 A 25 De Wenning 2 - De Wenning 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 26-02-2021 13:30:00 R3 B 25 H.B.C. 6 - Steenwijk 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 26-02-2021 19:30:00 B1 A 18 De IJssel 11 - H.B.C. 12 klein
De Triangel Ma. 01-03-2021 13:30:00 R3 B 26 D.O.S.Hattem 4 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 01-03-2021 13:30:00 R5 A 26 `t Centrum - `t Westeinde/USV klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 01-03-2021 13:30:00 R5 A 26 H.B.C. 12 - USV/De Brouwerij klein
Café De Casteleyn Ma. 01-03-2021 19:30:00 B2 A 14 BV de Mug 21 - Z.B.C 21 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 01-03-2021 19:30:00 B2 A 25 De Pol 21 - D.O.S. 21 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 25 H.B.C. 3 - De IJssel 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 01-03-2021 19:30:00 C2 A 25 De Trefkoele 1 - `t Westeinde 1 klein
De Triangel Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 A 25 SMR 1 - ZBC 5 klein
De Buitensocieteit Ma. 01-03-2021 19:30:00 C3 A 25 ZBC 4 - Steenwijk 6 klein
De Buitensocieteit Ma. 01-03-2021 19:30:00 C4 A 25 ZBC 6 - SMR 2 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 01-03-2021 19:30:00 C1 A 24 De IJssel 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 01-03-2021 19:30:00 C1 A 24 KBC 1911 1 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 01-03-2021 19:30:00 C1 A 24 H.B.C. 1 - De Bleistarte 1 klein
De Keet Ma. 01-03-2021 19:30:00 B1 A 24 H.G.L./CDS/Schol 12 - D.O.S. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 02-03-2021 13:30:00 R3 A 26 Steenwijk 1 Auto Veld - H.B.C. 3 klein
Sportkantine USV Di. 02-03-2021 13:30:00 R3 B 26 USV/De Brouwerij 2 - Ens 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 02-03-2021 13:30:00 R3 B 26 Steenwijk 2 - `t Akkertien klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 02-03-2021 13:30:00 R3 B 26 De Trefkoele 2 - De Bleistarte klein
De Triangel Di. 02-03-2021 13:30:00 R5 A 26 D.O.S.Hattem 2 - Steenwijk 2 3b klein
Clublokaal de Rank Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 25 HZW 1 - Steenwijk 3 klein
De Triangel Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 25 D.O.S. 3 - USV/De Brouwerij 3 klein
De Keet Di. 02-03-2021 19:30:00 C2 A 25 HGL/CDS/Schol 1 - Reijersdam 1 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 A 25 De Pol 1 - UBC `2016 1 klein
Sportkantine USV Di. 02-03-2021 19:30:00 C3 A 25 USV/de Brouwerij 4 - Steenwijk 4 klein
Clublokaal de Rank Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 A 24 HZW 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Keet Di. 02-03-2021 19:30:00 B1 A 24 H.G.L./Unipeche 11 - Steenwijk 11 klein
De Triangel Wo. 03-03-2021 13:30:00 R3 A 26 D.O.S.Hattem3 - H.B.C. 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 03-03-2021 13:30:00 R3 B 26 Steenwijk 3 - H.B.C. 6 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 03-03-2021 13:30:00 R5 A 26 Steenwijk 1 3b - H.G.L./Top Fish klein
De Buitensocieteit Wo. 03-03-2021 13:30:00 R5 A 26 Zwolsche Biljartclub - D.O.S.Hattem 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-03-2021 19:30:00 C2 A 25 ZBC 3 - De Koetsier 2 klein
De Triangel Wo. 03-03-2021 19:30:00 C2 A 25 D.O.S. 2 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 A 25 D.O.S. 4 - De Kolonie 3 klein
't Roefje Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 A 25 Ens 1 - H.B.C. 4 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 03-03-2021 19:30:00 C4 A 25 De Pol 2 - Ens 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 03-03-2021 19:30:00 C1 A 9 Auto Veld BV Steenwijk 2 - ZBC 2 klein
Sportkantine USV Wo. 03-03-2021 19:30:00 C1 A 24 USV/de Brouwerij 1 - D.O.S. 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 03-03-2021 19:30:00 C1 A 24 ZBC 1 - De Kolonie 1 klein
De Keet Wo. 03-03-2021 19:30:00 B1 A 24 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 12 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 03-03-2021 19:30:00 C3 A 25 De Trefkoele 3 - BV Steenwijk 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-03-2021 13:00:00 R3 A 26 H.B.C. 4 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-03-2021 13:00:00 R3 A 26 H.B.C. 2 - De Trefkoele 1 klein
Sportkantine USV Do. 04-03-2021 13:30:00 R3 A 26 USV/De Brouwerij 1 - De Wenning 2 klein
W.C. Reyersdam Do. 04-03-2021 13:30:00 R3 B 26 Reijersdam - D.O.S.Hattem 5 klein
Cafe De Schout Do. 04-03-2021 19:00:00 B2 A 25 De Schout 21 - H.B.C. 21 klein
De Magneet Do. 04-03-2021 19:30:00 C1 A 24 De Koetsier 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 04-03-2021 19:30:00 B1 A 24 H.B.C. 11 - De IJssel 11 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 05-03-2021 19:30:00 B2 A 25 Oudleusen 21 - `t Westeinde 21 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 05-03-2021 19:30:00 C3 A 25 De IJssel 3 - De Trefkoele 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 05-03-2021 19:30:00 C4 A 25 KBC 1911 3 - `t Akkertien 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 05-03-2021 19:30:00 C4 A 25 KBC 1911 2 - De Trefkoele 4 klein
De Triangel Ma. 08-03-2021 13:30:00 R3 B 27 D.O.S.Hattem 5 - USV/De Brouwerij 2 klein
't Roefje Ma. 08-03-2021 13:30:00 R3 B 27 Ens 2 - Tholen klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 08-03-2021 13:30:00 R5 A 27 H.B.C. 11 - D.O.S.Hattem 2 klein
Sportkantine USV Ma. 08-03-2021 13:30:00 R5 A 27 `t Westeinde/USV - Steenwijk 1 3b klein
De Magneet Ma. 08-03-2021 19:30:00 C2 A 26 De Koetsier 2 - D.O.S. 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 08-03-2021 19:30:00 C3 A 26 De Trefkoele 2 - SMR 1 klein
Café De Casteleyn Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 A 30 BV de Mug 21 - D.O.S. 21 klein
HET WITTE PEERD Ma. 08-03-2021 19:30:00 B2 A 30 `t Westeinde 21 - H.B.C. 21 klein
De Buitensocieteit Ma. 08-03-2021 19:30:00 C4 A 30 ZBC 6 - UBC 2016 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 08-03-2021 19:30:00 C1 A 10 ZBC 2 - H.B.C. 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 08-03-2021 19:30:00 C1 A 25 De Kolonie 1 - De Wiekslag 1 klein
De Triangel Ma. 08-03-2021 19:30:00 C1 A 25 D.O.S. 1 - H.B.C. 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 08-03-2021 19:30:00 B1 A 29 De IJssel 11 - K.B.C.1911 11 klein
De Triangel Ma. 08-03-2021 19:30:00 B1 A 29 D.O.S. 11 - Steenwijk 11 klein
De Keet Ma. 08-03-2021 19:30:00 B1 A 29 H.G.L./CDS/Schol 12 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Buitensocieteit Di. 09-03-2021 13:30:00 R3 A 27 Zwolsche Biljartclub 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 09-03-2021 13:30:00 R5 A 27 Steenwijk 2 3b - Zwolsche Biljartclub klein
Sportkantine USV Di. 09-03-2021 19:30:00 C2 A 26 USV/De Brouwerij 3 - ZBC 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 26 Steenwijk 6 - De IJssel 3 klein
't Ende Di. 09-03-2021 19:30:00 C1 A 25 De Bleistarte 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 09-03-2021 19:30:00 C3 A 26 BV Steenwijk 5 - ZBC 4 klein
De Triangel Wo. 10-03-2021 13:30:00 R5 A 27 D.O.S.Hattem 1 - `t Centrum klein
Akkertien Wo. 10-03-2021 13:30:00 R3 B 27 `t Akkertien - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 10-03-2021 19:30:00 C2 A 26 Reijersdam 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
HET WITTE PEERD Wo. 10-03-2021 19:30:00 C2 A 26 `t Westeinde 1 - D.O.S. 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 26 H.B.C. 4 - De Trefkoele 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 26 De Kolonie 3 - USV/de Brouwerij 4 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 26 UBC `2016 1 - D.O.S. 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 10-03-2021 19:30:00 C3 A 26 ZBC 5 - De Pol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 10-03-2021 19:30:00 C1 A 25 BV Steenwijk 1 - USV/de Brouwerij 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 10-03-2021 19:30:00 C1 A 25 Auto Veld BV Steenwijk 2 - KBC 1911 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 A 27 H.B.C. 1 - `t Centrum klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 11-03-2021 13:00:00 R3 A 27 H.B.C. 3 - D.O.S.Hattem3 klein
De Triangel Do. 11-03-2021 13:30:00 R3 A 27 D.O.S.Hattem 1 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 11-03-2021 13:30:00 R3 A 27 De Trefkoele 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Keet Do. 11-03-2021 13:30:00 R5 A 27 H.G.L./Top Fish - H.B.C. 12 klein
De Buitensocieteit Do. 11-03-2021 13:30:00 R3 B 27 Zwolsche Biljartclub 2 - H.B.C. 5 klein
't Ende Do. 11-03-2021 13:30:00 R3 B 27 De Bleistarte - D.O.S.Hattem 4 klein
Ons Dorphuis Do. 11-03-2021 19:30:00 C1 A 25 De Kolonie 2 - ZBC 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 12-03-2021 13:30:00 R3 B 27 H.B.C. 6 - Reijersdam klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 12-03-2021 19:30:00 C2 A 26 Oudleusen 1 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 12-03-2021 19:30:00 C2 A 26 Steenwijk 3 - De Trefkoele 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 12-03-2021 19:30:00 C2 A 26 De IJssel 2 - HZW 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 12-03-2021 19:30:00 C3 A 26 Steenwijk 4 - Ens 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 15-03-2021 13:30:00 R5 A 28 `t Centrum - Steenwijk 2 3b klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 15-03-2021 13:30:00 R5 A 28 H.B.C. 12 - `t Westeinde/USV klein
De Triangel Ma. 15-03-2021 13:30:00 R3 B 28 D.O.S.Hattem 4 - De Trefkoele 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 15-03-2021 19:30:00 C2 A 27 De Trefkoele 1 - De IJssel 2 klein
De Buitensocieteit Ma. 15-03-2021 19:30:00 C3 A 27 ZBC 4 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Ma. 15-03-2021 19:30:00 C4 A 27 SMR 2 - KBC 1911 3 klein
De Buitensocieteit Ma. 15-03-2021 19:30:00 C1 A 26 ZBC 2 - De IJssel 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 15-03-2021 19:30:00 C1 A 26 KBC 1911 1 - H.B.C. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 15-03-2021 19:30:00 C1 A 26 H.B.C. 1 - BV Steenwijk 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 15-03-2021 19:30:00 B1 A 26 De IJssel 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-03-2021 13:30:00 R3 A 28 Steenwijk 1 Auto Veld - De Wenning 2 klein
Sportkantine USV Di. 16-03-2021 13:30:00 R3 B 28 USV/De Brouwerij 2 - H.B.C. 6 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 16-03-2021 13:30:00 R3 B 28 Tholen - D.O.S.Hattem 5 klein
Clublokaal de Rank Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 A 27 HZW 1 - H.B.C. 3 klein
De Triangel Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 A 27 D.O.S. 3 - Steenwijk 3 klein
De Keet Di. 16-03-2021 19:30:00 C2 A 27 HGL/CDS/Schol 1 - De Koetsier 2 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 27 De Pol 1 - SMR 1 klein
Sportkantine USV Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 27 USV/de Brouwerij 4 - UBC `2016 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-03-2021 19:30:00 C3 A 27 Steenwijk 6 - De Trefkoele 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 16-03-2021 19:30:00 B1 A 26 Steenwijk 11 - HZW 11 klein
De Triangel Wo. 17-03-2021 13:30:00 R3 A 28 D.O.S.Hattem3 - D.O.S.Hattem 1 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 17-03-2021 13:30:00 R3 A 28 `t Centrum - H.B.C. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 17-03-2021 13:30:00 R5 A 28 Steenwijk 1 3b - D.O.S.Hattem 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-03-2021 13:30:00 R5 A 28 Zwolsche Biljartclub - H.B.C. 11 klein
Sportkantine USV Wo. 17-03-2021 13:30:00 R5 A 28 USV/De Brouwerij - H.G.L./Top Fish klein
HET WITTE PEERD Wo. 17-03-2021 19:30:00 B2 A 27 `t Westeinde 21 - Z.B.C 21 klein
Wees Een Zegen Wo. 17-03-2021 19:30:00 B2 A 27 De Pomerans 21 - De Pol 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-03-2021 19:30:00 C2 A 27 ZBC 3 - `t Westeinde 1 klein
De Triangel Wo. 17-03-2021 19:30:00 C2 A 27 D.O.S. 2 - USV/De Brouwerij 3 klein
Sportkantine USV Wo. 17-03-2021 19:30:00 C2 A 27 USV/De Brouwerij 2 - Oudleusen 1 klein
De Triangel Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 A 27 D.O.S. 4 - ZBC 5 klein
't Roefje Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 A 27 Ens 1 - De Kolonie 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 17-03-2021 19:30:00 C3 A 27 De Trefkoele 3 - Steenwijk 4 klein
Akkertien Wo. 17-03-2021 19:30:00 C4 A 27 `t Akkertien 1 - De Pol 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 17-03-2021 19:30:00 C4 A 27 UBC 2016 2 - Ens 2 klein
Sportkantine USV Wo. 17-03-2021 19:30:00 C1 A 26 USV/de Brouwerij 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 17-03-2021 19:30:00 C1 A 26 ZBC 1 - De Bleistarte 1 klein
De Keet Wo. 17-03-2021 19:30:00 B1 A 26 H.G.L./Unipeche 13 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-03-2021 13:00:00 R3 A 28 H.B.C. 2 - H.B.C. 4 klein
De Triangel Do. 18-03-2021 13:30:00 R3 A 28 D.O.S.Hattem 2 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
W.C. Reyersdam Do. 18-03-2021 13:30:00 R3 B 28 Reijersdam - `t Akkertien klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-03-2021 19:30:00 B2 A 27 H.B.C. 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Do. 18-03-2021 19:30:00 B2 A 27 D.O.S. 21 - De Schout 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 18-03-2021 19:30:00 C4 A 27 De Trefkoele 4 - ZBC 6 klein
De Magneet Do. 18-03-2021 19:30:00 C1 A 26 De Koetsier 1 - D.O.S. 1 klein
De Havezathe Do. 18-03-2021 19:30:00 C1 A 26 De Wiekslag 1 - De Kolonie 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 18-03-2021 19:30:00 B1 A 26 K.B.C.1911 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 18-03-2021 19:30:00 B1 A 26 H.B.C. 12 - D.O.S. 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 19-03-2021 13:00:00 R3 A 28 De Wenning 1 - De Trefkoele 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 19-03-2021 13:30:00 R3 B 28 H.B.C. 5 - De Bleistarte klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 19-03-2021 19:30:00 C3 A 27 De IJssel 3 - BV Steenwijk 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 22-03-2021 13:30:00 R5 A 29 H.B.C. 11 - `t Centrum klein
Sportkantine USV Ma. 22-03-2021 13:30:00 R5 A 29 `t Westeinde/USV - USV/De Brouwerij klein
De Triangel Ma. 22-03-2021 13:30:00 R3 B 29 D.O.S.Hattem 5 - Ens 2 klein
Café De Casteleyn Ma. 22-03-2021 19:30:00 B2 A 28 BV de Mug 21 - `t Westeinde 21 klein
De Magneet Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 28 De Koetsier 2 - USV/De Brouwerij 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 22-03-2021 19:30:00 C2 A 28 H.B.C. 3 - De Trefkoele 1 klein
De Triangel Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 A 28 SMR 1 - D.O.S. 4 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 22-03-2021 19:30:00 C3 A 28 De Trefkoele 2 - De Pol 1 klein
De Triangel Ma. 22-03-2021 19:30:00 C1 A 27 D.O.S. 1 - ZBC 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Ma. 22-03-2021 19:30:00 C1 A 27 De IJssel 1 - KBC 1911 1 klein
De Triangel Ma. 22-03-2021 19:30:00 B1 A 27 D.O.S. 11 - De IJssel 11 klein
De Keet Ma. 22-03-2021 19:30:00 B1 A 27 H.G.L./CDS/Schol 12 - K.B.C.1911 11 klein
De Buitensocieteit Di. 23-03-2021 13:30:00 R3 A 29 Zwolsche Biljartclub 1 - De Wenning 1 klein
De Triangel Di. 23-03-2021 13:30:00 R5 A 29 D.O.S.Hattem 2 - Zwolsche Biljartclub klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 23-03-2021 13:30:00 R5 A 29 Steenwijk 2 3b - Steenwijk 1 3b klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 23-03-2021 13:30:00 R3 B 29 De Trefkoele 2 - H.B.C. 5 klein
Sportkantine USV Di. 23-03-2021 19:30:00 C2 A 28 USV/De Brouwerij 3 - HGL/CDS/Schol 1 klein
't Ende Di. 23-03-2021 19:30:00 C1 A 27 De Bleistarte 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 23-03-2021 19:30:00 C3 A 28 BV Steenwijk 5 - Steenwijk 6 klein
Clublokaal de Rank Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 27 HZW 11 - H.G.L./Unipeche 13 klein
De Keet Di. 23-03-2021 19:30:00 B1 A 27 H.G.L./Unipeche 11 - H.B.C. 12 klein
De Triangel Wo. 24-03-2021 13:30:00 R5 A 29 D.O.S.Hattem 1 - H.B.C. 12 klein
Akkertien Wo. 24-03-2021 13:30:00 R3 B 29 `t Akkertien - USV/De Brouwerij 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 24-03-2021 19:30:00 B2 A 28 Z.B.C 21 - H.B.C. 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 24-03-2021 19:30:00 C2 A 28 `t Westeinde 1 - D.O.S. 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 28 H.B.C. 4 - De IJssel 3 klein
Ons Dorphuis Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 28 De Kolonie 3 - De Trefkoele 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 28 UBC `2016 1 - Ens 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 24-03-2021 19:30:00 C3 A 28 ZBC 5 - USV/de Brouwerij 4 klein
't Roefje Wo. 24-03-2021 19:30:00 C4 A 28 Ens 2 - `t Akkertien 1 klein
Wijkcentrum De Pol Wo. 24-03-2021 19:30:00 C4 A 28 De Pol 2 - SMR 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 24-03-2021 19:30:00 C1 A 27 BV Steenwijk 1 - De Koetsier 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 24-03-2021 19:30:00 C1 A 27 Auto Veld BV Steenwijk 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 24-03-2021 19:30:00 C1 A 27 H.B.C. 2 - USV/de Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 25-03-2021 13:00:00 R3 A 29 H.B.C. 3 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 25-03-2021 13:00:00 R3 A 29 H.B.C. 4 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Triangel Do. 25-03-2021 13:30:00 R3 A 29 D.O.S.Hattem 1 - `t Centrum klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 25-03-2021 13:30:00 R3 A 29 De Trefkoele 1 - USV/De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Do. 25-03-2021 13:30:00 R3 B 29 Zwolsche Biljartclub 2 - Steenwijk 2 klein
Cafe De Schout Do. 25-03-2021 19:00:00 B2 A 28 De Schout 21 - De Pomerans 21 klein
Cafe Rest. Mansier Do. 25-03-2021 19:30:00 B2 A 28 Oudleusen 21 - D.O.S. 21 klein
Ons Dorphuis Do. 25-03-2021 19:30:00 C1 A 27 De Kolonie 2 - De Kolonie 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 25-03-2021 19:30:00 B1 A 27 H.B.C. 11 - Steenwijk 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 26-03-2021 13:00:00 R3 A 29 De Wenning 2 - D.O.S.Hattem3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 26-03-2021 13:30:00 R3 B 29 H.B.C. 6 - Tholen klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 26-03-2021 19:30:00 C2 A 28 Oudleusen 1 - Reijersdam 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 26-03-2021 19:30:00 C2 A 28 Steenwijk 3 - ZBC 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 26-03-2021 19:30:00 C2 A 28 De IJssel 2 - D.O.S. 3 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 26-03-2021 19:30:00 C3 A 28 Steenwijk 4 - ZBC 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 26-03-2021 19:30:00 C4 A 28 KBC 1911 3 - De Trefkoele 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 26-03-2021 19:30:00 C4 A 28 KBC 1911 2 - UBC 2016 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 29-03-2021 13:30:00 R5 A 30 `t Centrum - D.O.S.Hattem 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 29-03-2021 13:30:00 R5 A 30 H.B.C. 12 - Steenwijk 2 3b klein
't Roefje Ma. 29-03-2021 13:30:00 R3 B 30 Ens 2 - H.B.C. 6 klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 29-03-2021 19:30:00 B2 A 29 De Pol 21 - De Schout 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Ma. 29-03-2021 19:30:00 C2 A 29 De Trefkoele 1 - HZW 1 klein
De Buitensocieteit Ma. 29-03-2021 19:30:00 C3 A 29 ZBC 4 - De Kolonie 3 klein
De Triangel Ma. 29-03-2021 19:30:00 C4 A 29 SMR 2 - Ens 2 klein
Biljartclub KBC 1911 Ma. 29-03-2021 19:30:00 C1 A 28 KBC 1911 1 - ZBC 2 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 29-03-2021 19:30:00 C1 A 28 H.B.C. 1 - H.B.C. 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 29-03-2021 19:30:00 C1 A 28 De Kolonie 1 - De Bleistarte 1 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 30-03-2021 13:30:00 R3 B 30 Tholen - `t Akkertien klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 30-03-2021 13:30:00 R3 B 30 Steenwijk 2 - De Bleistarte klein
De Triangel Di. 30-03-2021 19:30:00 C2 A 29 D.O.S. 3 - H.B.C. 3 klein
De Keet Di. 30-03-2021 19:30:00 C2 A 29 HGL/CDS/Schol 1 - `t Westeinde 1 klein
Sportkantine USV Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 29 USV/de Brouwerij 4 - SMR 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 29 Steenwijk 6 - H.B.C. 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 30-03-2021 19:30:00 C3 A 29 BV Steenwijk 5 - De Trefkoele 2 klein
De Keet Di. 30-03-2021 19:30:00 B1 A 28 H.G.L./Unipeche 11 - HZW 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 30-03-2021 19:30:00 B1 A 28 Steenwijk 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 31-03-2021 13:30:00 R3 A 30 `t Centrum - De Wenning 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 31-03-2021 13:30:00 R5 A 30 Steenwijk 1 3b - H.B.C. 11 klein
Sportkantine USV Wo. 31-03-2021 13:30:00 R5 A 30 USV/De Brouwerij - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 31-03-2021 13:30:00 R3 B 30 Steenwijk 3 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 31-03-2021 19:30:00 B2 A 29 De Pomerans 21 - Oudleusen 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 31-03-2021 19:30:00 C2 A 29 ZBC 3 - De IJssel 2 klein
De Triangel Wo. 31-03-2021 19:30:00 C2 A 29 D.O.S. 2 - Steenwijk 3 klein
Sportkantine USV Wo. 31-03-2021 19:30:00 C2 A 29 USV/De Brouwerij 2 - USV/De Brouwerij 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 31-03-2021 19:30:00 C2 A 29 Reijersdam 1 - De Koetsier 2 klein
De Triangel Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 A 29 D.O.S. 4 - De Pol 1 klein
't Roefje Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 A 29 Ens 1 - ZBC 5 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 31-03-2021 19:30:00 C3 A 29 De Trefkoele 3 - UBC `2016 1 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 31-03-2021 19:30:00 C4 A 29 UBC 2016 2 - `t Akkertien 1 klein
Sportkantine USV Wo. 31-03-2021 19:30:00 C1 A 28 USV/de Brouwerij 1 - De IJssel 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 31-03-2021 19:30:00 C1 A 28 ZBC 1 - BV Steenwijk 1 klein
De Keet Wo. 31-03-2021 19:30:00 B1 A 28 H.G.L./Unipeche 13 - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 01-04-2021 13:00:00 R3 A 30 H.B.C. 1 - D.O.S.Hattem 1 klein
De Triangel Do. 01-04-2021 13:30:00 R3 A 30 D.O.S.Hattem 2 - H.B.C. 2 klein
Sportkantine USV Do. 01-04-2021 13:30:00 R3 A 30 USV/De Brouwerij 1 - Zwolsche Biljartclub 1 klein
De Keet Do. 01-04-2021 13:30:00 R5 A 30 H.G.L./Top Fish - `t Westeinde/USV klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 01-04-2021 19:30:00 B2 A 29 H.B.C. 21 - BV de Mug 21 klein
De Triangel Do. 01-04-2021 19:30:00 B2 A 29 D.O.S. 21 - Z.B.C 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 01-04-2021 19:30:00 C4 A 29 De Trefkoele 4 - De Pol 2 klein
De Magneet Do. 01-04-2021 19:30:00 C1 A 28 De Koetsier 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
De Havezathe Do. 01-04-2021 19:30:00 C1 A 28 De Wiekslag 1 - D.O.S. 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Do. 01-04-2021 19:30:00 B1 A 28 K.B.C.1911 11 - D.O.S. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 01-04-2021 19:30:00 B1 A 28 H.B.C. 12 - De IJssel 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 02-04-2021 13:00:00 R3 A 30 De Wenning 1 - H.B.C. 4 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 02-04-2021 13:30:00 R3 B 30 H.B.C. 5 - D.O.S.Hattem 4 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 02-04-2021 19:30:00 C3 A 29 De IJssel 3 - Steenwijk 4 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 02-04-2021 19:30:00 C4 A 29 KBC 1911 2 - ZBC 6 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 05-04-2021 13:30:00 R5 A 31 H.B.C. 11 - H.B.C. 12 klein
De Triangel Di. 06-04-2021 13:30:00 R5 A 31 D.O.S.Hattem 2 - Steenwijk 1 3b klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 06-04-2021 13:30:00 R5 A 31 Steenwijk 2 3b - USV/De Brouwerij klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 06-04-2021 13:30:00 R3 B 31 De Trefkoele 2 - Steenwijk 2 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 A 30 De Trefkoele 2 - D.O.S. 4 klein
Sportkantine USV Di. 06-04-2021 19:30:00 C2 A 30 USV/De Brouwerij 3 - Reijersdam 1 klein
Clublokaal de Rank Di. 06-04-2021 19:30:00 C2 A 30 HZW 1 - D.O.S. 3 klein
Wijkcentrum De Pol Di. 06-04-2021 19:30:00 C3 A 30 De Pol 1 - USV/de Brouwerij 4 klein
't Ende Di. 06-04-2021 19:30:00 C1 A 29 De Bleistarte 1 - De Kolonie 2 klein
Clublokaal de Rank Di. 06-04-2021 19:30:00 B1 A 29 HZW 11 - H.B.C. 12 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-04-2021 13:30:00 R5 A 31 Zwolsche Biljartclub - `t Centrum klein
De Triangel Wo. 07-04-2021 13:30:00 R5 A 31 D.O.S.Hattem 1 - H.G.L./Top Fish klein
Akkertien Wo. 07-04-2021 13:30:00 R3 B 31 `t Akkertien - Ens 2 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Z.B.C 21 - De Pomerans 21 klein
HET WITTE PEERD Wo. 07-04-2021 19:30:00 C2 A 30 `t Westeinde 1 - USV/De Brouwerij 2 klein
Ons Dorphuis Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 A 30 De Kolonie 3 - De IJssel 3 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 A 30 UBC `2016 1 - ZBC 4 klein
De Buitensocieteit Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 A 30 ZBC 5 - De Trefkoele 3 klein
Akkertien Wo. 07-04-2021 19:30:00 C4 A 30 `t Akkertien 1 - SMR 2 klein
't Roefje Wo. 07-04-2021 19:30:00 C4 A 30 Ens 2 - De Trefkoele 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 07-04-2021 19:30:00 C1 A 29 BV Steenwijk 1 - De Wiekslag 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 07-04-2021 19:30:00 C1 A 29 Auto Veld BV Steenwijk 2 - ZBC 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 07-04-2021 19:30:00 C1 A 29 H.B.C. 2 - De Koetsier 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 07-04-2021 19:30:00 C3 A 30 H.B.C. 4 - BV Steenwijk 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 08-04-2021 13:00:00 R3 A 31 H.B.C. 4 - USV/De Brouwerij 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 08-04-2021 13:00:00 R3 A 31 H.B.C. 2 - De Wenning 1 klein
De Triangel Do. 08-04-2021 13:30:00 R3 A 31 D.O.S.Hattem 1 - H.B.C. 3 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 08-04-2021 13:30:00 R3 A 31 De Trefkoele 1 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
De Buitensocieteit Do. 08-04-2021 13:30:00 R3 B 31 Zwolsche Biljartclub 2 - Reijersdam klein
't Ende Do. 08-04-2021 13:30:00 R3 B 31 De Bleistarte - Steenwijk 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 08-04-2021 19:30:00 B1 A 29 H.B.C. 11 - H.G.L./Unipeche 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 09-04-2021 13:00:00 R3 A 31 De Wenning 2 - H.B.C. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 09-04-2021 13:30:00 R3 B 31 H.B.C. 6 - D.O.S.Hattem 5 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 09-04-2021 19:30:00 B2 A 30 Oudleusen 21 - De Pol 21 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 09-04-2021 19:30:00 C2 A 30 Steenwijk 3 - HGL/CDS/Schol 1 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 09-04-2021 19:30:00 C2 A 30 De IJssel 2 - D.O.S. 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Vr. 09-04-2021 19:30:00 C3 A 30 Steenwijk 4 - Steenwijk 6 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 09-04-2021 19:30:00 C4 A 30 KBC 1911 3 - KBC 1911 2 klein
Sportkantine USV Ma. 12-04-2021 13:30:00 R5 A 32 `t Westeinde/USV - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 12-04-2021 13:30:00 R5 A 32 H.B.C. 12 - D.O.S.Hattem 2 klein
De Triangel Ma. 12-04-2021 13:30:00 R3 B 32 D.O.S.Hattem 5 - `t Akkertien klein
Wijkcentrum De Pol Ma. 12-04-2021 19:30:00 B2 A 31 De Pol 21 - Z.B.C 21 klein
De Buitensocieteit Ma. 12-04-2021 19:30:00 C3 A 31 ZBC 4 - ZBC 5 klein
De Buitensocieteit Ma. 12-04-2021 19:30:00 C4 A 31 ZBC 6 - KBC 1911 3 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 12-04-2021 19:30:00 C1 A 30 H.B.C. 1 - ZBC 2 klein
Ons Dorphuis Ma. 12-04-2021 19:30:00 C1 A 30 De Kolonie 1 - BV Steenwijk 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 13-04-2021 13:30:00 R3 A 32 Steenwijk 1 Auto Veld - Zwolsche Biljartclub 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 13-04-2021 13:30:00 R3 B 32 Steenwijk 2 - D.O.S.Hattem 4 klein
Sportkantine USV Di. 13-04-2021 13:30:00 R3 B 32 USV/De Brouwerij 2 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
De Triangel Di. 13-04-2021 19:30:00 C2 A 31 D.O.S. 3 - De Trefkoele 1 klein
De Keet Di. 13-04-2021 19:30:00 C2 A 31 HGL/CDS/Schol 1 - De IJssel 2 klein
Sportkantine USV Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 31 USV/de Brouwerij 4 - D.O.S. 4 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 31 Steenwijk 6 - De Kolonie 3 klein
De Keet Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 30 H.G.L./Unipeche 11 - H.G.L./CDS/Schol 12 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 30 Steenwijk 11 - De IJssel 11 klein
Clublokaal de Rank Di. 13-04-2021 19:30:00 B1 A 30 HZW 11 - H.B.C. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 13-04-2021 19:30:00 C3 A 31 BV Steenwijk 5 - Steenwijk 4 klein
De Triangel Wo. 14-04-2021 13:30:00 R3 A 32 D.O.S.Hattem3 - De Trefkoele 1 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 14-04-2021 13:30:00 R5 A 32 Steenwijk 1 3b - Zwolsche Biljartclub klein
Sportkantine USV Wo. 14-04-2021 13:30:00 R5 A 32 USV/De Brouwerij - H.B.C. 11 klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 14-04-2021 13:30:00 R3 B 32 Steenwijk 3 - De Trefkoele 2 klein
Wees Een Zegen Wo. 14-04-2021 19:30:00 B2 A 31 De Pomerans 21 - BV de Mug 21 klein
De Buitensocieteit Wo. 14-04-2021 19:30:00 C2 A 31 ZBC 3 - HZW 1 klein
De Triangel Wo. 14-04-2021 19:30:00 C2 A 31 D.O.S. 2 - H.B.C. 3 klein
Sportkantine USV Wo. 14-04-2021 19:30:00 C2 A 31 USV/De Brouwerij 2 - Steenwijk 3 klein
W.C. Reyersdam Wo. 14-04-2021 19:30:00 C2 A 31 Reijersdam 1 - `t Westeinde 1 klein
't Roefje Wo. 14-04-2021 19:30:00 C3 A 31 Ens 1 - De Pol 1 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Wo. 14-04-2021 19:30:00 C3 A 31 De Trefkoele 3 - SMR 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Wo. 14-04-2021 19:30:00 C3 A 31 H.B.C. 4 - De Trefkoele 2 klein
Eetcafé Cafetaria Zaal "De Molensteen" Wo. 14-04-2021 19:30:00 C4 A 31 UBC 2016 2 - SMR 2 klein
Sportkantine USV Wo. 14-04-2021 19:30:00 C1 A 30 USV/de Brouwerij 1 - KBC 1911 1 klein
De Buitensocieteit Wo. 14-04-2021 19:30:00 C1 A 30 ZBC 1 - H.B.C. 2 klein
De Keet Wo. 14-04-2021 19:30:00 B1 A 30 H.G.L./Unipeche 13 - D.O.S. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 15-04-2021 13:00:00 R3 A 32 H.B.C. 3 - De Wenning 2 klein
Sportkantine USV Do. 15-04-2021 13:30:00 R3 A 32 USV/De Brouwerij 1 - H.B.C. 2 klein
De Keet Do. 15-04-2021 13:30:00 R5 A 32 H.G.L./Top Fish - Steenwijk 2 3b klein
W.C. Reyersdam Do. 15-04-2021 13:30:00 R3 B 32 Reijersdam - De Bleistarte klein
Cafe De Schout Do. 15-04-2021 19:00:00 B2 A 31 De Schout 21 - Oudleusen 21 klein
De Triangel Do. 15-04-2021 19:30:00 B2 A 31 D.O.S. 21 - `t Westeinde 21 klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 15-04-2021 19:30:00 C4 A 31 De Trefkoele 4 - `t Akkertien 1 klein
De Magneet Do. 15-04-2021 19:30:00 C1 A 30 De Koetsier 1 - De IJssel 1 klein
De Havezathe Do. 15-04-2021 19:30:00 C1 A 30 De Wiekslag 1 - Auto Veld BV Steenwijk 2 klein
Ons Dorphuis Do. 15-04-2021 19:30:00 C1 A 30 De Kolonie 2 - D.O.S. 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 15-04-2021 19:30:00 B1 A 30 H.B.C. 12 - K.B.C.1911 11 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 16-04-2021 13:00:00 R3 A 32 De Wenning 1 - D.O.S.Hattem 2 klein
Cafe Rest. Mansier Vr. 16-04-2021 19:30:00 C2 A 31 Oudleusen 1 - USV/De Brouwerij 3 klein
Vrijmetselaarsloge Profondsil Vr. 16-04-2021 19:30:00 C3 A 31 De IJssel 3 - UBC `2016 1 klein
Biljartclub KBC 1911 Vr. 16-04-2021 19:30:00 C4 A 31 KBC 1911 2 - De Pol 2 klein
Zalencentrum de Landerijen Ma. 19-04-2021 13:30:00 R5 A 33 `t Centrum - Steenwijk 1 3b klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 19-04-2021 13:30:00 R5 A 33 H.B.C. 11 - H.G.L./Top Fish klein
De Triangel Ma. 19-04-2021 13:30:00 R3 B 33 D.O.S.Hattem 4 - Steenwijk 3 klein
De Buitensocieteit Di. 20-04-2021 13:30:00 R3 A 33 Zwolsche Biljartclub 1 - D.O.S.Hattem3 klein
De Triangel Di. 20-04-2021 13:30:00 R5 A 33 D.O.S.Hattem 2 - USV/De Brouwerij klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 20-04-2021 13:30:00 R5 A 33 Steenwijk 2 3b - `t Westeinde/USV klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Di. 20-04-2021 13:30:00 R3 B 33 De Trefkoele 2 - Reijersdam klein
De Buitensocieteit Wo. 21-04-2021 13:30:00 R5 A 33 Zwolsche Biljartclub - H.B.C. 12 klein
Akkertien Wo. 21-04-2021 13:30:00 R3 B 33 `t Akkertien - H.B.C. 6 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 22-04-2021 13:00:00 R3 A 33 H.B.C. 4 - Steenwijk 1 Auto Veld klein
Multicultureel Centrum De Trefkoele Do. 22-04-2021 13:30:00 R3 A 33 De Trefkoele 1 - `t Centrum klein
De Triangel Do. 22-04-2021 13:30:00 R3 A 33 D.O.S.Hattem 2 - USV/De Brouwerij 1 klein
De Buitensocieteit Do. 22-04-2021 13:30:00 R3 B 33 Zwolsche Biljartclub 2 - Tholen klein
't Ende Do. 22-04-2021 13:30:00 R3 B 33 De Bleistarte - USV/De Brouwerij 2 klein
Stichting Ontmoetingscentrum Pesse Vr. 23-04-2021 13:00:00 R3 A 33 De Wenning 2 - D.O.S.Hattem 1 klein
Biljartcentrum H.B.C. Vr. 23-04-2021 13:30:00 R3 B 33 H.B.C. 5 - Steenwijk 2 klein
Sportkantine USV Ma. 26-04-2021 13:30:00 R5 A 34 `t Westeinde/USV - H.B.C. 11 klein
Biljartcentrum H.B.C. Ma. 26-04-2021 13:30:00 R5 A 34 H.B.C. 12 - `t Centrum klein
't Roefje Ma. 26-04-2021 13:30:00 R3 B 34 Ens 2 - Zwolsche Biljartclub 2 klein
Biljartvereniging Steenwijk Di. 27-04-2021 13:30:00 R3 A 34 Steenwijk 1 Auto Veld - H.B.C. 2 klein
Sportkantine USV Di. 27-04-2021 13:30:00 R3 B 34 USV/De Brouwerij 2 - De Trefkoele 2 klein
Biljartvereniging Tolen Clublokaal Di. 27-04-2021 13:30:00 R3 B 34 Tholen - De Bleistarte klein
De Triangel Wo. 28-04-2021 13:30:00 R3 A 34 D.O.S.Hattem3 - H.B.C. 4 klein
Zalencentrum de Landerijen Wo. 28-04-2021 13:30:00 R3 A 34 `t Centrum - Zwolsche Biljartclub 1 klein
De Triangel Wo. 28-04-2021 13:30:00 R5 A 34 D.O.S.Hattem 1 - Steenwijk 2 3b klein
Sportkantine USV Wo. 28-04-2021 13:30:00 R5 A 34 USV/De Brouwerij - Zwolsche Biljartclub klein
Biljartvereniging Steenwijk Wo. 28-04-2021 13:30:00 R3 B 34 Steenwijk 3 - H.B.C. 5 klein
Biljartcentrum H.B.C. Do. 29-04-2021 13:00:00 R3 A 34 H.B.C. 1 - De Trefkoele 1 klein
Sportkantine USV Do. 29-04-2021 13:30:00 R3 A 34 USV/De Brouwerij 1 - De Wenning 1 klein
De Keet Do. 29-04-2021 13:30:00 R5 A 34 H.G.L./Top Fish - D.O.S.Hattem 2 klein
W.C. Reyersdam Do. 29-04-2021 13:30:00 R3 B 34 Reijersdam - D.O.S.Hattem 4 klein