Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Billardcafé de Veemarkt Vr. 23-02-2024 19:00:00 B1 1 21 BV de Veemarkt 04 - Buitenmolen 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 23-02-2024 20:00:00 C3 1 18 Slootermeer 14 - BV de Veemarkt 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 26-02-2024 13:00:00 R3 2 21 D.L.S. 1 - BV de Veemarkt 2 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 26-02-2024 13:00:00 R3 1 19 D.S.S. 1 - Buitenmolen 2 klein
Zalencentrum Luiking Ma. 26-02-2024 13:30:00 R3 5 21 Luiking 2 - De Oevelgunne 1 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 26-02-2024 19:00:00 C1 1 22 D.S.S. 03 - Slootermeer 03 klein
Café de Buitenmolen Ma. 26-02-2024 19:00:00 B1 1 22 Buitenmolen 02 - B.V. van Dorth 03 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 26-02-2024 19:00:00 C1 1 22 A.B.C. 01 - D.S.S. 02 klein
Walburgis Ma. 26-02-2024 19:30:00 B2 1 22 Walburgis 01 - Concordia `54 09 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 26-02-2024 19:30:00 B2 1 22 De Markt 02 - Graafschap 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 27-02-2024 13:00:00 R3 5 21 De Olde Molle Varsseveld 3 - BV de Veemarkt 7 klein
Cultuurhuis Halle Heide Di. 27-02-2024 13:00:00 R3 5 21 Halse Biljart Vereniging 3 - D.L.S. 3 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 27-02-2024 13:00:00 R3 2 21 De Olde Molle Varsseveld 1 - Gildehuis 2 klein
Café de Buitenmolen Di. 27-02-2024 13:00:00 R3 3 21 Buitenmolen 4 - De Olde Molle Team 2 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 27-02-2024 13:00:00 R3 3 21 Graafschap 2 - Concordia `54 6 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 27-02-2024 13:00:00 R3 4 21 BV de Veemarkt 3 - Piet van de Pol 1 klein
Het Gildehuis Di. 27-02-2024 13:00:00 R3 1 21 Gildehuis 1 - Concordia `54 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 27-02-2024 19:00:00 C1 1 22 BV de Veemarkt 01 - Slootermeer 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 27-02-2024 19:00:00 B1 1 22 Concordia `54 07 - Martin de Harmonie 08 klein
Het Hof van Giesbeek Di. 27-02-2024 19:00:00 C1 1 22 D.S.S. 01 - Slootermeer 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 27-02-2024 19:00:00 B1 1 22 BV de Veemarkt 09 - Martin de Harmonie 06 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 27-02-2024 19:30:00 B2 1 22 BV de Veemarkt 10 - W.S.S. 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 27-02-2024 19:30:00 B2 2 22 Concordia `54 10 - Veldhoek 03 klein
Café de Buitenmolen Di. 27-02-2024 19:30:00 C2 1 22 Buitenmolen 05 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 27-02-2024 19:30:00 C2 1 22 Martin de Harmonie 03 - BV de Veemarkt 06 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 27-02-2024 19:30:00 C2 2 22 Wapen Van Ulft 02 - Ter Voert 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 27-02-2024 19:30:00 C2 2 22 De Olde Molle Varsseveld 01 - D`n Draejer 01 klein
Kulturhuus De Vos Di. 27-02-2024 19:30:00 C2 2 22 W.S.S. 02 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
Thuus bi-j Theun Di. 27-02-2024 20:00:00 C4 1 22 Ons Genoegen Zelhem 07 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 27-02-2024 20:00:00 C3 1 22 D`n Draejer 02 - D.L.S. 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 27-02-2024 20:00:00 C3 1 22 Martin de Harmonie 04 - Tapperij 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 27-02-2024 20:00:00 C3 2 22 De Olde Molle Varsseveld 04 - A.B.C. 04 klein
Café Pand 8 Di. 27-02-2024 20:00:00 C4 1 22 Pand 8 03 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 28-02-2024 13:00:00 R3 1 21 A.B.C. 1 - Slootermeer 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 28-02-2024 13:00:00 R3 4 21 Slootermeer 04 - Halse Biljart Vereniging 2 klein
Café de Buitenmolen Wo. 28-02-2024 13:00:00 R3 1 21 Buitenmolen 2 - Slootermeer 02 klein
Café Wijnbergen Wo. 28-02-2024 13:00:00 R3 4 21 V.O.P. Wijnbergen 2 - Concordia `54 8 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 28-02-2024 13:00:00 R3 5 21 BV de Veemarkt 5 - Slootermeer 03 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 28-02-2024 13:00:00 R3 3 21 Concordia `54 7 - A.B.C. 3 klein
Kulturhuus De Vos Wo. 28-02-2024 13:00:00 R3 4 21 W.S.S. 1 - BV de Veemarkt 4 klein
De Viersprong Wo. 28-02-2024 13:30:00 R3 3 21 De Viersprong 1 - Graafschap 4 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 28-02-2024 19:00:00 B1 1 22 Concordia `54 06 - Gildehuis 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 28-02-2024 19:00:00 B1 1 22 Slootermeer 13 - BV de Veemarkt 04 klein
Coens Tapperij Wo. 28-02-2024 19:30:00 C2 1 22 Tapperij 01 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 28-02-2024 19:30:00 C2 1 22 Slootermeer 04 - Tapperij 02 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 28-02-2024 20:00:00 C4 1 22 Pol Zelhem 02 - Wijnbergen 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 28-02-2024 20:00:00 C3 3 22 Nieuwe Rosegaar 03 - Tapperij 06 klein
Café De Dijk Wo. 28-02-2024 20:00:00 C3 1 22 Oude Rijn 02 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 28-02-2024 20:00:00 C3 1 22 Concordia `54 04 - De Markt 06 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 28-02-2024 20:00:00 C3 3 22 Veldhoek 01 - D`n Draejer 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 28-02-2024 20:00:00 C3 3 22 De Olde Molle Varsseveld 05 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 29-02-2024 13:00:00 R3 3 21 D.L.S. 2 - Concordia `54 5 klein
Café de Buitenmolen Do. 29-02-2024 13:00:00 R3 1 21 Buitenmolen 1 - U-niek 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 29-02-2024 13:00:00 R3 1 21 Concordia `54 1 - D.S.S. 1 klein
Stichting De WijKern Do. 29-02-2024 13:00:00 R3 4 21 Thuvine 2 - D.S.S. 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 29-02-2024 13:00:00 R3 1 21 Halse Biljart Vereniging 1 - Concordia `54 3 klein
Café Wijnbergen Do. 29-02-2024 13:00:00 R3 2 21 V.O.P. Wijnbergen 1 - Graafschap 3 klein
Café de Buitenmolen Do. 29-02-2024 13:00:00 R3 2 21 Buitenmolen 3 - A.B.C. 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 29-02-2024 13:30:00 R3 3 21 Luiking 1 - Thuvine 1 klein
Café Bruggink Do. 29-02-2024 13:30:00 R3 2 21 Bruggink - De Viersprong 2 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 29-02-2024 19:00:00 C1 1 22 De Markt 05 - Martin de Harmonie 01 klein
Café De Dijk Do. 29-02-2024 19:00:00 C1 1 22 Oude Rijn 01 - A.B.C. 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 29-02-2024 19:00:00 B1 1 22 BV de Veemarkt 08 - Martin de Harmonie 07 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 29-02-2024 19:00:00 B1 1 22 De Markt 01 - Buitenmolen 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 29-02-2024 19:30:00 B2 2 22 Graafschap 02 - Concordia `54 08 klein
Coens Tapperij Do. 29-02-2024 19:30:00 B2 2 22 Tapperij 09 - De Markt 04 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 29-02-2024 19:30:00 C2 2 22 A.B.C. 03 - Martin de Harmonie 02 klein
Thuus bi-j Theun Do. 29-02-2024 19:30:00 C2 2 22 Ons Genoegen Zelhem 02 - BV de Veemarkt 12 klein
Café Restaurant Koenders Do. 29-02-2024 19:30:00 C2 1 22 Koenders 01 - Wapen Van Ulft 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 29-02-2024 19:30:00 C2 2 22 BV de Veemarkt 07 - Tapperij 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 29-02-2024 20:00:00 C3 3 22 Slootermeer-Köster 09 - A.B.C. 05 klein
Coens Tapperij Do. 29-02-2024 20:00:00 C3 3 22 Tapperij 07 - Pol Zelhem 01 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 29-02-2024 20:00:00 C3 3 22 D`n Draejer 03 - Koenders 02 klein
Kulturhuus De Vos Do. 29-02-2024 20:00:00 C4 1 22 W.S.S. 04 - B.V. van Dorth 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 29-02-2024 20:00:00 C4 1 22 Slootermeer 10 - D`n Draejer 05 klein
Café Van Dorth Do. 29-02-2024 20:00:00 C4 2 22 B.V. van Dorth 02 - BV de Veemarkt 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 29-02-2024 20:00:00 C4 2 22 D.L.S. 04 - Concordia `54 05 klein
Kulturhuus De Vos Do. 29-02-2024 20:00:00 C4 1 22 W.S.S. 05 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 29-02-2024 20:00:00 C4 2 22 D.L.S. 05 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 29-02-2024 20:00:00 C4 2 22 Slootermeer 11 - W.S.S. 06 klein
Gasterij De Harmonie Do. 29-02-2024 20:00:00 C3 2 22 Martin de Harmonie 05 - Concordia `54 02 klein
H.C.R. Leemreis Do. 29-02-2024 20:00:00 C3 2 22 Concordia `54 03 - D.L.S. 03 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 29-02-2024 20:00:00 C3 2 22 Veldhoek 02 - Tapperij 08 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 01-03-2024 13:00:00 R5 6 21 De Olde Molle Varsseveld 4 - Concordia `54 9 klein
Stichting De WijKern Vr. 01-03-2024 13:00:00 R5 6 21 Thuvine 3 - BV de Veemarkt 8 klein
Café de Buitenmolen Vr. 01-03-2024 13:00:00 R5 6 21 Buitenmolen 8 - Buitenmolen 7 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 01-03-2024 13:00:00 R5 6 21 Concordia `54 10 - De Olde Molle Varsseveld 5 klein
Café de Buitenmolen Vr. 01-03-2024 13:00:00 R5 6 21 Buitenmolen 6 - Thuvine 4 klein
Coens Tapperij Vr. 01-03-2024 13:30:00 R3 2 21 Tapperij 1 - Concordia `54 4 klein
Coens Tapperij Vr. 01-03-2024 13:30:00 R3 5 21 Tapperij 2 - BV de Veemarkt 6 klein
Zalencentrum De Onderbouw Vr. 01-03-2024 19:30:00 B2 1 22 De Markt 03 - Bal Met Stip 01 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 01-03-2024 19:30:00 B2 2 22 Ons Genoegen Zelhem 08 - Buitenmolen 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 01-03-2024 20:00:00 C3 2 22 Slootermeer 07 - Slootermeer-Köster 08 klein
Café Tiemessen Vr. 01-03-2024 20:00:00 C3 2 22 Tiemessen 01 - Pand 8 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 01-03-2024 20:00:00 C3 1 22 Slootermeer 14 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 01-03-2024 20:00:00 C4 2 22 Slootermeer 12 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
Café de Buitenmolen Ma. 04-03-2024 13:00:00 R3 3 22 Buitenmolen 5 - De Viersprong 1 klein
Café de Buitenmolen Ma. 04-03-2024 19:00:00 C1 1 23 Buitenmolen 04 - D.S.S. 01 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 04-03-2024 19:00:00 C1 1 23 D.S.S. 02 - Oude Rijn 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 04-03-2024 19:30:00 C2 1 23 Wapen Van Ulft 01 - Tapperij 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 05-03-2024 13:00:00 R3 2 22 Concordia `54 4 - De Olde Molle Varsseveld 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 05-03-2024 13:00:00 R3 3 22 Graafschap 4 - A.B.C. 3 klein
H.C.R. Leemreis Di. 05-03-2024 13:00:00 R3 1 22 Concordia `54 2 - Halse Biljart Vereniging 1 klein
Het Gildehuis Di. 05-03-2024 19:00:00 B1 1 23 Gildehuis 01 - BV de Veemarkt 08 klein
Café de Buitenmolen Di. 05-03-2024 19:00:00 B1 1 23 Buitenmolen 01 - Concordia `54 06 klein
Café Pand 8 Di. 05-03-2024 19:30:00 B2 1 23 Pand 8 01 - Graafschap 01 klein
Thuus bi-j Theun Di. 05-03-2024 19:30:00 C2 2 23 Ons Genoegen Zelhem 01 - BV de Veemarkt 07 klein
Gasterij De Harmonie Di. 05-03-2024 19:30:00 C2 2 23 Martin de Harmonie 02 - Ons Genoegen Zelhem 02 klein
Coens Tapperij Di. 05-03-2024 19:30:00 C2 1 23 Tapperij 02 - Concordia `54 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 05-03-2024 19:30:00 C2 1 23 BV de Veemarkt 06 - Slootermeer 04 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 05-03-2024 20:00:00 C3 3 23 D`n Draejer 04 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 05-03-2024 20:00:00 C3 1 23 De Olde Molle Varsseveld 02 - BV de Veemarkt 05 klein
H.C.R. Leemreis Di. 05-03-2024 20:00:00 C3 2 23 Concordia `54 02 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
Café Wijnbergen Di. 05-03-2024 20:00:00 C4 1 23 Wijnbergen 01 - W.S.S. 05 klein
Café Van Dorth Di. 05-03-2024 20:00:00 C4 1 23 B.V. van Dorth 01 - Slootermeer 10 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 05-03-2024 20:00:00 C3 1 23 D.L.S. 01 - Concordia `54 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 05-03-2024 20:00:00 C3 1 23 De Olde Molle Varsseveld 03 - Oude Rijn 02 klein
Coens Tapperij Di. 05-03-2024 20:00:00 C3 3 23 Tapperij 06 - Slootermeer-Köster 09 klein
Het Gildehuis Wo. 06-03-2024 13:00:00 R3 2 22 Gildehuis 2 - D.L.S. 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 06-03-2024 13:00:00 R3 1 22 Slootermeer 01 - Gildehuis 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 06-03-2024 13:00:00 R3 1 22 Concordia `54 3 - Buitenmolen 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 06-03-2024 13:00:00 R3 1 22 Slootermeer 02 - BV de Veemarkt 1 klein
De Viersprong Wo. 06-03-2024 13:30:00 R3 2 22 De Viersprong 2 - Graafschap 1 klein
Cafe Biljart Oald Hengel Wo. 06-03-2024 19:00:00 B1 1 23 Martin de Harmonie 08 - Buitenmolen 02 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 06-03-2024 19:00:00 C1 1 23 Martin de Harmonie 01 - A.B.C. 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 06-03-2024 19:30:00 B2 2 23 Concordia `54 08 - Buitenmolen 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 06-03-2024 19:30:00 C2 1 23 Slootermeer-Köster 06 - Koenders 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 06-03-2024 19:30:00 C2 1 23 Nieuwe Rosegaar 02 - Martin de Harmonie 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 06-03-2024 20:00:00 C4 1 23 De Olde Molle Varsseveld 06 - W.S.S. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 06-03-2024 20:00:00 C3 2 23 D.L.S. 03 - Slootermeer 07 klein
Café Pand 8 Wo. 06-03-2024 20:00:00 C3 2 23 Pand 8 02 - Veldhoek 02 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 06-03-2024 20:00:00 C4 2 23 Concordia `54 05 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Dorpshuis D`n Draejer Wo. 06-03-2024 20:00:00 C4 1 23 D`n Draejer 05 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 06-03-2024 20:00:00 C4 1 23 Ons Genoegen Zelhem 04 - Pand 8 03 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 06-03-2024 20:00:00 C3 3 23 Pol Zelhem 01 - Veldhoek 01 klein
Coens Tapperij Wo. 06-03-2024 20:00:00 C3 1 23 Tapperij 04 - D`n Draejer 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 06-03-2024 20:00:00 C3 2 23 Slootermeer-Köster 08 - Martin de Harmonie 05 klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 06-03-2024 20:00:00 C3 1 23 De Markt 06 - Slootermeer 14 klein
U-niek Do. 07-03-2024 13:00:00 R3 1 22 U-niek 1 - Buitenmolen 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 07-03-2024 13:00:00 R3 2 22 BV de Veemarkt 2 - V.O.P. Wijnbergen 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 07-03-2024 13:00:00 R3 2 22 Graafschap 3 - A.B.C. 2 klein
H.C.R. Leemreis Do. 07-03-2024 13:00:00 R3 3 22 Concordia `54 5 - Buitenmolen 4 klein
H.C.R. Leemreis Do. 07-03-2024 13:00:00 R3 3 22 Concordia `54 6 - D.L.S. 2 klein
Stichting De WijKern Do. 07-03-2024 13:00:00 R3 3 22 Thuvine 1 - Graafschap 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 07-03-2024 13:30:00 R3 3 22 Luiking 1 - Concordia `54 7 klein
Café Bruggink Do. 07-03-2024 13:30:00 R3 2 22 Bruggink - Buitenmolen 3 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 07-03-2024 19:00:00 C1 1 23 Slootermeer 02 - D.S.S. 03 klein
Gasterij De Harmonie Do. 07-03-2024 19:00:00 B1 1 23 Martin de Harmonie 07 - BV de Veemarkt 09 klein
Gasterij De Harmonie Do. 07-03-2024 19:00:00 B1 1 23 Martin de Harmonie 06 - Concordia `54 07 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 07-03-2024 19:00:00 C1 1 23 Slootermeer 03 - BV de Veemarkt 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 07-03-2024 19:00:00 C1 1 23 Slootermeer 01 - De Markt 05 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 07-03-2024 19:30:00 C2 2 23 BV de Veemarkt 12 - Wapen Van Ulft 02 klein
Café-rest Ter Voert Do. 07-03-2024 19:30:00 C2 2 23 Ter Voert 01 - W.S.S. 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 07-03-2024 19:30:00 C2 2 23 D`n Draejer 01 - A.B.C. 03 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 07-03-2024 19:30:00 B2 2 23 Veldhoek 03 - Ons Genoegen Zelhem 08 klein
Coens Tapperij Do. 07-03-2024 19:30:00 C2 2 23 Tapperij 03 - Slootermeer 05 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 07-03-2024 19:30:00 B2 2 23 De Markt 04 - Concordia `54 10 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 07-03-2024 20:00:00 C3 3 23 A.B.C. 05 - D`n Draejer 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 07-03-2024 20:00:00 C4 1 23 De Olde Molle Varsseveld 08 - Heelweg 01 klein
Kulturhuus De Vos Do. 07-03-2024 20:00:00 C3 3 23 W.S.S. 03 - Tapperij 07 klein
Coens Tapperij Do. 07-03-2024 20:00:00 C3 2 23 Tapperij 05 - Tiemessen 01 klein
Café Restaurant Koenders Do. 07-03-2024 20:00:00 C3 3 23 Koenders 02 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 07-03-2024 20:00:00 C4 2 23 BV de Veemarkt 03 - Slootermeer 12 klein
Thuus bi-j Theun Do. 07-03-2024 20:00:00 C4 2 23 Ons Genoegen Zelhem 05 - B.V. van Dorth 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 07-03-2024 20:00:00 C4 2 23 De Olde Molle Varsseveld 07 - Slootermeer 11 klein
Kulturhuus De Vos Do. 07-03-2024 20:00:00 C4 2 23 W.S.S. 06 - D.L.S. 04 klein
Café de Buitenmolen Vr. 08-03-2024 13:00:00 R5 6 22 Buitenmolen 7 - Concordia `54 10 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 08-03-2024 13:00:00 R5 6 22 De Olde Molle Varsseveld 5 - De Olde Molle Varsseveld 4 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 08-03-2024 13:00:00 R5 6 22 Concordia `54 9 - Thuvine 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 08-03-2024 13:00:00 R5 6 22 BV de Veemarkt 8 - Buitenmolen 6 klein
Stichting De WijKern Vr. 08-03-2024 13:00:00 R5 6 22 Thuvine 4 - Buitenmolen 8 klein
Café Van Dorth Vr. 08-03-2024 19:00:00 B1 1 23 B.V. van Dorth 03 - Slootermeer 13 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 08-03-2024 19:00:00 B1 1 23 BV de Veemarkt 04 - De Markt 01 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 08-03-2024 19:30:00 B2 1 23 W.S.S. 01 - De Markt 02 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 08-03-2024 19:30:00 B2 1 23 Bal Met Stip 01 - BV de Veemarkt 10 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 08-03-2024 19:30:00 B2 1 23 Concordia `54 09 - De Markt 03 klein
Coens Tapperij Vr. 08-03-2024 20:00:00 C3 2 23 Tapperij 08 - Concordia `54 03 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 11-03-2024 13:00:00 R3 1 23 D.S.S. 1 - Slootermeer 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 11-03-2024 13:00:00 R3 2 23 D.L.S. 1 - Concordia `54 4 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 11-03-2024 19:00:00 C1 1 24 D.S.S. 03 - Buitenmolen 04 klein
Café de Buitenmolen Ma. 11-03-2024 19:00:00 B1 1 24 Buitenmolen 02 - Martin de Harmonie 06 klein
Café de Buitenmolen Ma. 11-03-2024 19:30:00 B2 2 24 Buitenmolen 03 - Veldhoek 03 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 11-03-2024 19:30:00 B2 1 24 De Markt 02 - Bal Met Stip 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 11-03-2024 20:00:00 C4 2 24 BV de Veemarkt 02 - Concordia `54 05 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 11-03-2024 20:00:00 C3 2 24 A.B.C. 04 - Tapperij 05 klein
Café de Buitenmolen Di. 12-03-2024 13:00:00 R3 3 23 Buitenmolen 4 - Concordia `54 6 klein
Het Gildehuis Di. 12-03-2024 13:00:00 R3 1 23 Gildehuis 1 - A.B.C. 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 12-03-2024 13:00:00 R3 3 23 Graafschap 2 - Luiking 1 klein
Het Hof van Giesbeek Di. 12-03-2024 19:00:00 C1 1 24 D.S.S. 01 - A.B.C. 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 12-03-2024 19:00:00 C1 1 24 BV de Veemarkt 01 - Slootermeer 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 12-03-2024 19:00:00 B1 1 24 BV de Veemarkt 09 - Gildehuis 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 12-03-2024 19:00:00 B1 1 24 Concordia `54 07 - Martin de Harmonie 07 klein
Gasterij De Harmonie Di. 12-03-2024 19:30:00 C2 1 24 Martin de Harmonie 03 - Wapen Van Ulft 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 12-03-2024 19:30:00 C2 2 24 Martin de Harmonie 02 - BV de Veemarkt 12 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 12-03-2024 19:30:00 C2 2 24 De Olde Molle Varsseveld 01 - Tapperij 03 klein
Kulturhuus De Vos Di. 12-03-2024 19:30:00 C2 2 24 W.S.S. 02 - Wapen Van Ulft 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 12-03-2024 19:30:00 B2 1 24 BV de Veemarkt 10 - Concordia `54 09 klein
Café de Buitenmolen Di. 12-03-2024 19:30:00 C2 1 24 Buitenmolen 05 - Tapperij 02 klein
Café Pand 8 Di. 12-03-2024 20:00:00 C4 1 24 Pand 8 03 - Wijnbergen 01 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 12-03-2024 20:00:00 C3 1 24 D`n Draejer 02 - Martin de Harmonie 04 klein
Thuus bi-j Theun Di. 12-03-2024 20:00:00 C4 1 24 Ons Genoegen Zelhem 07 - B.V. van Dorth 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 12-03-2024 20:00:00 C3 2 24 De Olde Molle Varsseveld 04 - Slootermeer-Köster 08 klein
Café Wijnbergen Wo. 13-03-2024 13:00:00 R3 2 23 V.O.P. Wijnbergen 1 - Gildehuis 2 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 13-03-2024 13:00:00 R3 3 23 A.B.C. 3 - Buitenmolen 5 klein
Café de Buitenmolen Wo. 13-03-2024 13:00:00 R3 1 23 Buitenmolen 2 - Concordia `54 3 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 13-03-2024 13:00:00 R3 1 23 BV de Veemarkt 1 - U-niek 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 13-03-2024 13:00:00 R3 3 23 Concordia `54 7 - Graafschap 4 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 13-03-2024 13:00:00 R3 2 23 A.B.C. 2 - BV de Veemarkt 2 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 13-03-2024 13:00:00 R3 1 22 A.B.C. 1 - Concordia `54 1 klein
De Viersprong Wo. 13-03-2024 13:30:00 R3 3 23 De Viersprong 1 - De Olde Molle Team 2 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 13-03-2024 19:00:00 C1 1 24 Martin de Harmonie 01 - D.S.S. 02 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 13-03-2024 19:00:00 B1 1 24 Concordia `54 06 - De Markt 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 13-03-2024 19:00:00 B1 1 24 Slootermeer 13 - Martin de Harmonie 08 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 13-03-2024 19:30:00 C2 2 24 Slootermeer 05 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 13-03-2024 19:30:00 C2 1 24 Nieuwe Rosegaar 02 - BV de Veemarkt 06 klein
Coens Tapperij Wo. 13-03-2024 19:30:00 C2 1 24 Tapperij 01 - Slootermeer-Köster 06 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 13-03-2024 20:00:00 C3 1 24 BV de Veemarkt 05 - De Olde Molle Varsseveld 03 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 13-03-2024 20:00:00 C3 1 24 Concordia `54 04 - Tapperij 04 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 13-03-2024 20:00:00 C4 2 24 Ons Genoegen Zelhem 06 - W.S.S. 06 klein
Café De Dijk Wo. 13-03-2024 20:00:00 C3 1 24 Oude Rijn 02 - De Markt 06 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 13-03-2024 20:00:00 C3 3 24 De Olde Molle Varsseveld 05 - A.B.C. 05 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 13-03-2024 20:00:00 C3 3 24 Pol Zelhem 01 - D`n Draejer 04 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 13-03-2024 20:00:00 C3 3 24 Veldhoek 01 - W.S.S. 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 14-03-2024 13:00:00 R3 3 23 D.L.S. 2 - Thuvine 1 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 14-03-2024 13:00:00 R3 1 23 Halse Biljart Vereniging 1 - Slootermeer 01 klein
Café de Buitenmolen Do. 14-03-2024 13:00:00 R3 2 23 Buitenmolen 3 - Graafschap 3 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 14-03-2024 13:00:00 R3 2 23 Graafschap 1 - Bruggink klein
Café de Buitenmolen Do. 14-03-2024 13:00:00 R3 1 23 Buitenmolen 1 - Concordia `54 2 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 14-03-2024 19:00:00 B1 1 24 BV de Veemarkt 08 - Buitenmolen 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 14-03-2024 19:00:00 C1 1 24 A.B.C. 01 - Slootermeer 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 14-03-2024 19:00:00 C1 1 24 De Markt 05 - Slootermeer 03 klein
Coens Tapperij Do. 14-03-2024 19:30:00 B2 2 24 Tapperij 09 - Graafschap 02 klein
H.C.R. Leemreis Do. 14-03-2024 19:30:00 C2 1 24 Concordia `54 01 - Slootermeer 04 klein
Thuus bi-j Theun Do. 14-03-2024 19:30:00 C2 2 24 Ons Genoegen Zelhem 02 - D`n Draejer 01 klein
Café Restaurant Koenders Do. 14-03-2024 19:30:00 C2 1 24 Koenders 01 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 14-03-2024 19:30:00 B2 1 24 Graafschap 01 - W.S.S. 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 14-03-2024 19:30:00 C2 2 24 BV de Veemarkt 07 - Ter Voert 01 klein
Gasterij De Harmonie Do. 14-03-2024 20:00:00 C3 2 24 Martin de Harmonie 05 - D.L.S. 03 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 14-03-2024 20:00:00 C3 2 24 Veldhoek 02 - Tiemessen 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 14-03-2024 20:00:00 C3 1 24 D.L.S. 02 - De Olde Molle Varsseveld 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 14-03-2024 20:00:00 C3 3 24 Slootermeer-Köster 09 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
Coens Tapperij Do. 14-03-2024 20:00:00 C3 3 24 Tapperij 07 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
H.C.R. Leemreis Do. 14-03-2024 20:00:00 C3 2 24 Concordia `54 03 - Pand 8 02 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 14-03-2024 20:00:00 C3 3 24 D`n Draejer 03 - Tapperij 06 klein
Café Van Dorth Do. 14-03-2024 20:00:00 C4 2 24 B.V. van Dorth 02 - D.L.S. 05 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 14-03-2024 20:00:00 C4 1 24 Heelweg 01 - D`n Draejer 05 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 14-03-2024 20:00:00 C4 2 24 Slootermeer 11 - BV de Veemarkt 03 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 14-03-2024 20:00:00 C4 2 24 D.L.S. 04 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 14-03-2024 20:00:00 C4 1 24 Slootermeer 10 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
Kulturhuus De Vos Do. 14-03-2024 20:00:00 C4 1 24 W.S.S. 05 - Pol Zelhem 02 klein
Kulturhuus De Vos Do. 14-03-2024 20:00:00 C4 1 24 W.S.S. 04 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
Café de Buitenmolen Vr. 15-03-2024 13:00:00 R5 6 23 Buitenmolen 6 - Concordia `54 9 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 15-03-2024 13:00:00 R5 6 23 Concordia `54 10 - De Olde Molle Varsseveld 4 klein
Stichting De WijKern Vr. 15-03-2024 13:00:00 R5 6 23 Thuvine 3 - De Olde Molle Varsseveld 5 klein
Café de Buitenmolen Vr. 15-03-2024 13:00:00 R5 6 23 Buitenmolen 8 - BV de Veemarkt 8 klein
Café de Buitenmolen Vr. 15-03-2024 13:00:00 R5 6 23 Buitenmolen 7 - Thuvine 4 klein
Coens Tapperij Vr. 15-03-2024 13:30:00 R3 2 23 Tapperij 1 - De Viersprong 2 klein
Café Van Dorth Vr. 15-03-2024 19:00:00 B1 1 24 B.V. van Dorth 03 - BV de Veemarkt 04 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 15-03-2024 19:30:00 B2 2 24 Ons Genoegen Zelhem 08 - De Markt 04 klein
Walburgis Vr. 15-03-2024 19:30:00 B2 1 24 Walburgis 01 - Pand 8 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 15-03-2024 20:00:00 C3 2 24 Slootermeer 07 - Tapperij 08 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 15-03-2024 20:00:00 C3 1 24 Slootermeer 14 - D.L.S. 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 15-03-2024 20:00:00 C4 2 24 Slootermeer 12 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
Café de Buitenmolen Ma. 18-03-2024 13:00:00 R3 3 24 Buitenmolen 5 - Graafschap 4 klein
Café de Buitenmolen Ma. 18-03-2024 19:00:00 C1 1 25 Buitenmolen 04 - BV de Veemarkt 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 18-03-2024 19:30:00 C2 1 25 Wapen Van Ulft 01 - Nieuwe Rosegaar 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Ma. 18-03-2024 20:00:00 C4 2 26 BV de Veemarkt 02 - De Olde Molle Varsseveld 07 klein
Het Gildehuis Di. 19-03-2024 13:00:00 R3 1 24 Gildehuis 1 - Concordia `54 1 klein
H.C.R. Leemreis Di. 19-03-2024 13:00:00 R3 1 24 Concordia `54 2 - Buitenmolen 2 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 19-03-2024 13:00:00 R3 3 24 Graafschap 2 - Concordia `54 7 klein
H.C.R. Leemreis Di. 19-03-2024 13:00:00 R3 2 24 Concordia `54 4 - V.O.P. Wijnbergen 1 klein
Café de Buitenmolen Di. 19-03-2024 19:00:00 B1 1 25 Buitenmolen 01 - BV de Veemarkt 09 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Di. 19-03-2024 19:30:00 C2 2 25 Wapen Van Ulft 02 - BV de Veemarkt 07 klein
Thuus bi-j Theun Di. 19-03-2024 19:30:00 C2 2 25 Ons Genoegen Zelhem 01 - De Olde Molle Varsseveld 01 klein
Café Pand 8 Di. 19-03-2024 19:30:00 B2 1 25 Pand 8 01 - W.S.S. 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 19-03-2024 19:30:00 C2 1 25 BV de Veemarkt 06 - Concordia `54 01 klein
H.C.R. Leemreis Di. 19-03-2024 20:00:00 C3 2 25 Concordia `54 02 - A.B.C. 04 klein
Café Van Dorth Di. 19-03-2024 20:00:00 C4 1 25 B.V. van Dorth 01 - Heelweg 01 klein
Café Wijnbergen Di. 19-03-2024 20:00:00 C4 1 25 Wijnbergen 01 - W.S.S. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 19-03-2024 20:00:00 C3 1 25 D.L.S. 01 - Oude Rijn 02 klein
Gasterij De Harmonie Di. 19-03-2024 20:00:00 C3 1 25 Martin de Harmonie 04 - Concordia `54 04 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 19-03-2024 20:00:00 C3 3 25 D`n Draejer 04 - Slootermeer-Köster 09 klein
Coens Tapperij Di. 19-03-2024 20:00:00 C3 3 25 Tapperij 06 - De Olde Molle Varsseveld 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 19-03-2024 20:00:00 C3 1 25 De Olde Molle Varsseveld 03 - D.L.S. 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 20-03-2024 13:00:00 R3 1 24 Slootermeer 01 - Buitenmolen 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 20-03-2024 13:00:00 R3 1 24 Concordia `54 3 - BV de Veemarkt 1 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 20-03-2024 13:00:00 R3 1 24 A.B.C. 1 - Halse Biljart Vereniging 1 klein
Het Gildehuis Wo. 20-03-2024 13:00:00 R3 2 24 Gildehuis 2 - A.B.C. 2 klein
De Viersprong Wo. 20-03-2024 13:30:00 R3 2 24 De Viersprong 2 - De Olde Molle Varsseveld 1 klein
Cafe Biljart Oald Hengel Wo. 20-03-2024 19:00:00 B1 1 25 Martin de Harmonie 08 - B.V. van Dorth 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 20-03-2024 19:30:00 C2 1 25 Slootermeer-Köster 06 - Martin de Harmonie 03 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 20-03-2024 19:30:00 B2 2 25 Concordia `54 08 - Veldhoek 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 20-03-2024 19:30:00 C2 1 25 Slootermeer 04 - Buitenmolen 05 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 20-03-2024 20:00:00 C4 1 25 Ons Genoegen Zelhem 04 - Slootermeer 10 klein
Dorpshuis D`n Draejer Wo. 20-03-2024 20:00:00 C4 1 25 D`n Draejer 05 - De Olde Molle Varsseveld 08 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 20-03-2024 20:00:00 C4 1 25 Pol Zelhem 02 - Pand 8 03 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 20-03-2024 20:00:00 C3 3 25 Nieuwe Rosegaar 03 - D`n Draejer 03 klein
Café Pand 8 Wo. 20-03-2024 20:00:00 C3 2 25 Pand 8 02 - Slootermeer 07 klein
Coens Tapperij Wo. 20-03-2024 20:00:00 C3 1 25 Tapperij 04 - Slootermeer 14 klein
Zalencentrum De Onderbouw Wo. 20-03-2024 20:00:00 C3 1 25 De Markt 06 - BV de Veemarkt 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 20-03-2024 20:00:00 C3 2 25 D.L.S. 03 - De Olde Molle Varsseveld 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 20-03-2024 20:00:00 C4 1 25 De Olde Molle Varsseveld 06 - Ons Genoegen Zelhem 07 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 21-03-2024 13:00:00 R3 2 24 BV de Veemarkt 2 - Graafschap 3 klein
Stichting De WijKern Do. 21-03-2024 13:00:00 R3 3 24 Thuvine 1 - Buitenmolen 4 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 21-03-2024 13:00:00 R3 3 24 De Olde Molle Team 2 - A.B.C. 3 klein
H.C.R. Leemreis Do. 21-03-2024 13:00:00 R3 3 24 Concordia `54 5 - De Viersprong 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 21-03-2024 13:00:00 R3 2 24 Graafschap 1 - Buitenmolen 3 klein
U-niek Do. 21-03-2024 13:00:00 R3 1 24 U-niek 1 - D.S.S. 1 klein
Zalencentrum Luiking Do. 21-03-2024 13:30:00 R3 3 24 Luiking 1 - D.L.S. 2 klein
Café Bruggink Do. 21-03-2024 13:30:00 R3 2 24 Bruggink - Tapperij 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 21-03-2024 19:00:00 C1 1 25 Slootermeer 03 - A.B.C. 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 21-03-2024 19:00:00 C1 1 25 A.B.C. 02 - D.S.S. 03 klein
Gasterij De Harmonie Do. 21-03-2024 19:00:00 B1 1 25 Martin de Harmonie 07 - Buitenmolen 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 21-03-2024 19:00:00 C1 1 25 Slootermeer 01 - Martin de Harmonie 01 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 21-03-2024 19:00:00 C1 1 25 Slootermeer 02 - De Markt 05 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 21-03-2024 19:00:00 B1 1 25 De Markt 01 - BV de Veemarkt 08 klein
Gasterij De Harmonie Do. 21-03-2024 19:00:00 B1 1 25 Martin de Harmonie 06 - Slootermeer 13 klein
Café De Dijk Do. 21-03-2024 19:00:00 C1 1 25 Oude Rijn 01 - D.S.S. 01 klein
Het Gildehuis Do. 21-03-2024 19:00:00 B1 1 25 Gildehuis 01 - Concordia `54 07 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 21-03-2024 19:30:00 B2 2 25 De Markt 04 - Buitenmolen 03 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 21-03-2024 19:30:00 C2 2 25 D`n Draejer 01 - Martin de Harmonie 02 klein
Café-rest Ter Voert Do. 21-03-2024 19:30:00 C2 2 25 Ter Voert 01 - Slootermeer 05 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 21-03-2024 19:30:00 C2 2 25 BV de Veemarkt 12 - W.S.S. 02 klein
Coens Tapperij Do. 21-03-2024 19:30:00 C2 2 25 Tapperij 03 - A.B.C. 03 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 21-03-2024 19:30:00 B2 2 25 Graafschap 02 - Concordia `54 10 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 21-03-2024 19:30:00 C2 1 25 Nieuwe Rosegaar 01 - Tapperij 01 klein
Café Restaurant Koenders Do. 21-03-2024 20:00:00 C3 3 25 Koenders 02 - Tapperij 07 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 21-03-2024 20:00:00 C4 2 25 De Olde Molle Varsseveld 07 - Ons Genoegen Zelhem 06 klein
Thuus bi-j Theun Do. 21-03-2024 20:00:00 C4 2 25 Ons Genoegen Zelhem 05 - Slootermeer 11 klein
Coens Tapperij Do. 21-03-2024 20:00:00 C3 2 25 Tapperij 05 - Veldhoek 02 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 21-03-2024 20:00:00 C4 2 25 BV de Veemarkt 03 - D.L.S. 04 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 21-03-2024 20:00:00 C4 2 25 D.L.S. 05 - Slootermeer 12 klein
Kulturhuus De Vos Do. 21-03-2024 20:00:00 C3 3 25 W.S.S. 03 - Pol Zelhem 01 klein
Kulturhuus De Vos Do. 21-03-2024 20:00:00 C4 2 25 W.S.S. 06 - BV de Veemarkt 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 22-03-2024 13:00:00 R5 6 24 De Olde Molle Varsseveld 4 - Thuvine 3 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 22-03-2024 13:00:00 R5 6 24 Concordia `54 9 - Buitenmolen 8 klein
Stichting De WijKern Vr. 22-03-2024 13:00:00 R5 6 24 Thuvine 4 - Concordia `54 10 klein
Café de Buitenmolen Vr. 22-03-2024 13:00:00 R5 6 24 Buitenmolen 7 - BV de Veemarkt 8 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 22-03-2024 13:00:00 R5 6 24 De Olde Molle Varsseveld 5 - Buitenmolen 6 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 22-03-2024 19:00:00 B1 1 25 BV de Veemarkt 04 - Concordia `54 06 klein
MFA/Dorpshuis ‘De Braempt` Vr. 22-03-2024 19:30:00 B2 1 25 Bal Met Stip 01 - Graafschap 01 klein
Walburgis Vr. 22-03-2024 19:30:00 B2 1 25 Walburgis 01 - De Markt 03 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 22-03-2024 19:30:00 B2 1 25 Concordia `54 09 - De Markt 02 klein
Coens Tapperij Vr. 22-03-2024 20:00:00 C3 2 25 Tapperij 08 - Martin de Harmonie 05 klein
Café Tiemessen Vr. 22-03-2024 20:00:00 C3 2 25 Tiemessen 01 - Concordia `54 03 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 22-03-2024 20:00:00 C3 3 25 Ons Genoegen Zelhem 03 - Veldhoek 01 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 25-03-2024 13:00:00 R3 2 25 D.L.S. 1 - De Viersprong 2 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 25-03-2024 13:00:00 R3 1 25 D.S.S. 1 - Concordia `54 3 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 25-03-2024 19:00:00 C1 1 26 D.S.S. 03 - Oude Rijn 01 klein
Café de Buitenmolen Ma. 25-03-2024 19:00:00 B1 1 26 Buitenmolen 02 - Gildehuis 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 25-03-2024 19:30:00 B2 1 26 De Markt 03 - Pand 8 01 klein
‘t Dorpshuus Varsselder-Veldhunten Ma. 25-03-2024 19:30:00 C2 1 26 Wapen Van Ulft 01 - BV de Veemarkt 06 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Ma. 25-03-2024 20:00:00 C3 2 26 A.B.C. 04 - Slootermeer-Köster 08 klein
Café de Buitenmolen Di. 26-03-2024 13:00:00 R3 3 25 Buitenmolen 4 - Luiking 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 26-03-2024 13:00:00 R3 3 25 Graafschap 4 - De Olde Molle Team 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 26-03-2024 13:00:00 R3 2 25 De Olde Molle Varsseveld 1 - Bruggink klein
H.C.R. Leemreis Di. 26-03-2024 19:00:00 B1 1 26 Concordia `54 07 - Buitenmolen 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 26-03-2024 19:00:00 B1 1 26 BV de Veemarkt 09 - De Markt 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 26-03-2024 19:00:00 C1 1 26 BV de Veemarkt 01 - A.B.C. 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 26-03-2024 19:30:00 C2 2 26 De Olde Molle Varsseveld 01 - Ter Voert 01 klein
Café de Buitenmolen Di. 26-03-2024 19:30:00 C2 1 26 Buitenmolen 05 - Concordia `54 01 klein
Gasterij De Harmonie Di. 26-03-2024 19:30:00 C2 1 26 Martin de Harmonie 03 - Nieuwe Rosegaar 01 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 26-03-2024 19:30:00 B2 1 26 BV de Veemarkt 10 - Walburgis 01 klein
Thuus bi-j Theun Di. 26-03-2024 20:00:00 C4 1 26 Ons Genoegen Zelhem 07 - Ons Genoegen Zelhem 04 klein
Café Pand 8 Di. 26-03-2024 20:00:00 C4 1 26 Pand 8 03 - W.S.S. 05 klein
Dorpshuis D`n Draejer Di. 26-03-2024 20:00:00 C3 3 26 D`n Draejer 03 - Slootermeer-Köster 09 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 26-03-2024 20:00:00 C3 2 26 De Olde Molle Varsseveld 04 - Tapperij 08 klein
Café de Buitenmolen Wo. 27-03-2024 13:00:00 R3 1 25 Buitenmolen 2 - Slootermeer 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 27-03-2024 13:00:00 R3 2 25 A.B.C. 2 - Concordia `54 4 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 27-03-2024 13:00:00 R3 3 25 A.B.C. 3 - Concordia `54 5 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 27-03-2024 13:00:00 R3 3 25 Concordia `54 7 - Buitenmolen 5 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 27-03-2024 13:00:00 R3 1 25 BV de Veemarkt 1 - Concordia `54 2 klein
De Viersprong Wo. 27-03-2024 13:30:00 R3 3 25 De Viersprong 1 - Concordia `54 6 klein
Cafe Biljart Oald Hengel Wo. 27-03-2024 19:00:00 B1 1 26 Martin de Harmonie 08 - BV de Veemarkt 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 27-03-2024 19:00:00 B1 1 26 Slootermeer 13 - Martin de Harmonie 07 klein
Gasterij De Harmonie Wo. 27-03-2024 19:00:00 C1 1 26 Martin de Harmonie 01 - Slootermeer 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 27-03-2024 19:30:00 C2 2 26 Slootermeer 05 - Wapen Van Ulft 02 klein
Cultuurhuis Halle Heide Wo. 27-03-2024 19:30:00 C2 1 26 Nieuwe Rosegaar 02 - Slootermeer-Köster 06 klein
Thuus bi-j Theun Wo. 27-03-2024 20:00:00 C4 2 26 Ons Genoegen Zelhem 06 - BV de Veemarkt 03 klein
Café De Dijk Wo. 27-03-2024 20:00:00 C3 1 26 Oude Rijn 02 - Tapperij 04 klein
Eetcafé De Veldhoek Wo. 27-03-2024 20:00:00 C3 3 26 Veldhoek 01 - Koenders 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Wo. 27-03-2024 20:00:00 C3 3 26 De Olde Molle Varsseveld 05 - Nieuwe Rosegaar 03 klein
Bar Rest. De Pol Wo. 27-03-2024 20:00:00 C3 3 26 Pol Zelhem 01 - Ons Genoegen Zelhem 03 klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 27-03-2024 20:00:00 C3 1 26 BV de Veemarkt 05 - D.L.S. 01 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 27-03-2024 20:00:00 C3 1 26 Concordia `54 04 - D`n Draejer 02 klein
Café de Buitenmolen Do. 28-03-2024 13:00:00 R3 1 25 Buitenmolen 1 - A.B.C. 1 klein
H.C.R. Leemreis Do. 28-03-2024 13:00:00 R3 1 25 Concordia `54 1 - Slootermeer 02 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 28-03-2024 13:00:00 R3 1 25 Halse Biljart Vereniging 1 - Gildehuis 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 28-03-2024 13:00:00 R3 2 25 Graafschap 3 - Gildehuis 2 klein
Café de Buitenmolen Do. 28-03-2024 13:00:00 R3 2 25 Buitenmolen 3 - BV de Veemarkt 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 28-03-2024 13:00:00 R3 3 25 D.L.S. 2 - Graafschap 2 klein
Zalencentrum De Onderbouw Do. 28-03-2024 19:00:00 C1 1 26 De Markt 05 - Buitenmolen 04 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 28-03-2024 19:00:00 B1 1 26 BV de Veemarkt 08 - Concordia `54 06 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 28-03-2024 19:00:00 C1 1 26 A.B.C. 01 - Slootermeer 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 28-03-2024 19:00:00 C1 1 26 Slootermeer 01 - D.S.S. 02 klein
Eetcafé De Veldhoek Do. 28-03-2024 19:30:00 B2 2 26 Veldhoek 03 - De Markt 04 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 28-03-2024 19:30:00 B2 1 26 Graafschap 01 - Concordia `54 09 klein
Coens Tapperij Do. 28-03-2024 19:30:00 B2 2 26 Tapperij 09 - Concordia `54 08 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 28-03-2024 19:30:00 C2 2 26 BV de Veemarkt 07 - W.S.S. 02 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Do. 28-03-2024 19:30:00 C2 2 26 A.B.C. 03 - Ons Genoegen Zelhem 01 klein
Dorpshuis D`n Draejer Do. 28-03-2024 19:30:00 C2 2 26 D`n Draejer 01 - BV de Veemarkt 12 klein
Café Restaurant Koenders Do. 28-03-2024 19:30:00 C2 1 26 Koenders 01 - Tapperij 02 klein
Thuus bi-j Theun Do. 28-03-2024 19:30:00 C2 2 26 Ons Genoegen Zelhem 02 - Tapperij 03 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 28-03-2024 20:00:00 C4 2 26 Slootermeer 11 - D.L.S. 05 klein
Kulturhuus De Vos Do. 28-03-2024 20:00:00 C3 3 26 W.S.S. 03 - D`n Draejer 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Do. 28-03-2024 20:00:00 C4 1 26 Slootermeer 10 - Wijnbergen 01 klein
Kulturhuus De Vos Do. 28-03-2024 20:00:00 C4 1 26 W.S.S. 04 - Pol Zelhem 02 klein
Buurtschapshuus Heelweg Do. 28-03-2024 20:00:00 C4 1 26 Heelweg 01 - De Olde Molle Varsseveld 06 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 28-03-2024 20:00:00 C4 1 26 De Olde Molle Varsseveld 08 - B.V. van Dorth 01 klein
Gasterij De Harmonie Do. 28-03-2024 20:00:00 C3 2 26 Martin de Harmonie 05 - Pand 8 02 klein
H.C.R. Leemreis Do. 28-03-2024 20:00:00 C3 2 26 Concordia `54 03 - Veldhoek 02 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 28-03-2024 20:00:00 C4 2 26 D.L.S. 04 - Ons Genoegen Zelhem 05 klein
Coens Tapperij Do. 28-03-2024 20:00:00 C3 3 26 Tapperij 07 - A.B.C. 05 klein
H.C.R. Leemreis Do. 28-03-2024 20:00:00 C3 2 26 Concordia `54 02 - Tapperij 05 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 28-03-2024 20:00:00 C3 1 26 D.L.S. 02 - De Markt 06 klein
Café de Buitenmolen Vr. 29-03-2024 13:00:00 R5 6 25 Buitenmolen 6 - De Olde Molle Varsseveld 4 klein
Café de Buitenmolen Vr. 29-03-2024 13:00:00 R5 6 25 Buitenmolen 8 - De Olde Molle Varsseveld 5 klein
Stichting De WijKern Vr. 29-03-2024 13:00:00 R5 6 25 Thuvine 4 - BV de Veemarkt 8 klein
Café de Buitenmolen Vr. 29-03-2024 13:00:00 R5 6 25 Buitenmolen 7 - Concordia `54 9 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 29-03-2024 13:00:00 R5 6 25 Concordia `54 10 - Thuvine 3 klein
Coens Tapperij Vr. 29-03-2024 13:30:00 R3 2 25 Tapperij 1 - Graafschap 1 klein
Café Van Dorth Vr. 29-03-2024 19:00:00 B1 1 26 B.V. van Dorth 03 - Martin de Harmonie 06 klein
Kulturhuus De Vos Vr. 29-03-2024 19:30:00 B2 1 26 W.S.S. 01 - Bal Met Stip 01 klein
Thuus bi-j Theun Vr. 29-03-2024 19:30:00 B2 2 26 Ons Genoegen Zelhem 08 - Graafschap 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 29-03-2024 20:00:00 C4 2 26 Slootermeer 12 - B.V. van Dorth 02 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 29-03-2024 20:00:00 C3 1 26 Slootermeer 14 - Martin de Harmonie 04 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 29-03-2024 20:00:00 C3 2 26 Slootermeer 07 - Tiemessen 01 klein
Zalencentrum De Onderbouw Ma. 01-04-2024 19:30:00 B2 1 27 De Markt 03 - BV de Veemarkt 10 klein
H.C.R. Leemreis Di. 02-04-2024 13:00:00 R3 1 26 Concordia `54 2 - D.S.S. 1 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 02-04-2024 13:00:00 R3 3 26 Graafschap 2 - Buitenmolen 4 klein
Het Gildehuis Di. 02-04-2024 13:00:00 R3 1 26 Gildehuis 1 - Buitenmolen 1 klein
H.C.R. Leemreis Di. 02-04-2024 13:00:00 R3 2 26 Concordia `54 4 - Graafschap 3 klein
Café Pand 8 Di. 02-04-2024 19:30:00 B2 1 27 Pand 8 01 - Bal Met Stip 01 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 03-04-2024 13:00:00 R3 1 26 A.B.C. 1 - Buitenmolen 2 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 03-04-2024 13:00:00 R3 1 26 Slootermeer 01 - BV de Veemarkt 1 klein
Het Gildehuis Wo. 03-04-2024 13:00:00 R3 2 26 Gildehuis 2 - BV de Veemarkt 2 klein
De Viersprong Wo. 03-04-2024 13:30:00 R3 2 26 De Viersprong 2 - V.O.P. Wijnbergen 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 03-04-2024 19:30:00 B2 2 27 Concordia `54 08 - De Markt 04 klein
H.C.R. Leemreis Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 3 26 Concordia `54 6 - A.B.C. 3 klein
U-niek Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 1 26 U-niek 1 - Slootermeer 02 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 1 26 Halse Biljart Vereniging 1 - Concordia `54 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 2 26 Graafschap 1 - De Olde Molle Varsseveld 1 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 3 26 D.L.S. 2 - Concordia `54 7 klein
De Olde Molle Varsseveld Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 3 26 De Olde Molle Team 2 - Buitenmolen 5 klein
H.C.R. Leemreis Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 3 26 Concordia `54 5 - Graafschap 4 klein
Stichting De WijKern Do. 04-04-2024 13:00:00 R3 3 26 Thuvine 1 - De Viersprong 1 klein
Café Bruggink Do. 04-04-2024 13:30:00 R3 2 26 Bruggink - D.L.S. 1 klein
Coens Tapperij Do. 04-04-2024 19:30:00 B2 2 27 Tapperij 09 - Concordia `54 10 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 04-04-2024 19:30:00 B2 2 27 Graafschap 02 - Buitenmolen 03 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 05-04-2024 13:00:00 R5 6 26 BV de Veemarkt 8 - Concordia `54 10 klein
Stichting De WijKern Vr. 05-04-2024 13:00:00 R5 6 26 Thuvine 3 - Buitenmolen 6 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 05-04-2024 13:00:00 R5 6 26 De Olde Molle Varsseveld 5 - Buitenmolen 7 klein
De Olde Molle Varsseveld Vr. 05-04-2024 13:00:00 R5 6 26 De Olde Molle Varsseveld 4 - Buitenmolen 8 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 05-04-2024 13:00:00 R5 6 26 Concordia `54 9 - Thuvine 4 klein
Coens Tapperij Vr. 05-04-2024 13:30:00 R3 2 26 Tapperij 1 - Buitenmolen 3 klein
Walburgis Vr. 05-04-2024 19:30:00 B2 1 27 Walburgis 01 - De Markt 02 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 05-04-2024 19:30:00 B2 1 27 Concordia `54 09 - W.S.S. 01 klein
Café de Buitenmolen Ma. 08-04-2024 13:00:00 R3 3 27 Buitenmolen 5 - Concordia `54 5 klein
De Olde Molle Varsseveld Ma. 08-04-2024 13:00:00 R3 2 27 D.L.S. 1 - Graafschap 1 klein
Het Hof van Giesbeek Ma. 08-04-2024 13:00:00 R3 1 27 D.S.S. 1 - Slootermeer 01 klein
Café de Buitenmolen Di. 09-04-2024 13:00:00 R3 3 27 Buitenmolen 4 - D.L.S. 2 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 09-04-2024 13:00:00 R3 3 27 Graafschap 4 - Concordia `54 6 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 09-04-2024 13:00:00 R3 2 27 De Olde Molle Varsseveld 1 - Tapperij 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Wo. 10-04-2024 13:00:00 R3 1 27 Slootermeer 02 - Concordia `54 3 klein
Café Wijnbergen Wo. 10-04-2024 13:00:00 R3 2 27 V.O.P. Wijnbergen 1 - Bruggink klein
Billardcafé de Veemarkt Wo. 10-04-2024 13:00:00 R3 1 27 BV de Veemarkt 1 - A.B.C. 1 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 10-04-2024 13:00:00 R3 2 27 A.B.C. 2 - De Viersprong 2 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 10-04-2024 13:00:00 R3 3 27 Concordia `54 7 - De Olde Molle Team 2 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 10-04-2024 13:00:00 R3 3 27 A.B.C. 3 - Thuvine 1 klein
Café de Buitenmolen Wo. 10-04-2024 13:00:00 R3 1 27 Buitenmolen 2 - Gildehuis 1 klein
De Viersprong Wo. 10-04-2024 13:30:00 R3 3 27 De Viersprong 1 - Luiking 1 klein
Café de Buitenmolen Do. 11-04-2024 13:00:00 R3 1 27 Buitenmolen 1 - Halse Biljart Vereniging 1 klein
Billardcafé de Veemarkt Do. 11-04-2024 13:00:00 R3 2 27 BV de Veemarkt 2 - Concordia `54 4 klein
Café de Buitenmolen Do. 11-04-2024 13:00:00 R3 2 27 Buitenmolen 3 - Gildehuis 2 klein
H.C.R. Leemreis Do. 11-04-2024 13:00:00 R3 1 27 Concordia `54 1 - U-niek 1 klein
H.C.R. Leemreis Vr. 12-04-2024 13:00:00 R5 6 27 Concordia `54 10 - Buitenmolen 6 klein
Billardcafé de Veemarkt Vr. 12-04-2024 13:00:00 R5 6 27 BV de Veemarkt 8 - Concordia `54 9 klein
Café de Buitenmolen Vr. 12-04-2024 13:00:00 R5 6 27 Buitenmolen 8 - Thuvine 3 klein
Café de Buitenmolen Vr. 12-04-2024 13:00:00 R5 6 27 Buitenmolen 7 - De Olde Molle Varsseveld 4 klein
Stichting De WijKern Vr. 12-04-2024 13:00:00 R5 6 27 Thuvine 4 - De Olde Molle Varsseveld 5 klein
H.C.R. Leemreis Di. 16-04-2024 13:00:00 R3 2 28 Concordia `54 4 - Gildehuis 2 klein
De Olde Molle Varsseveld Di. 16-04-2024 13:00:00 R3 2 28 De Olde Molle Varsseveld 1 - Buitenmolen 3 klein
Het Gildehuis Di. 16-04-2024 13:00:00 R3 1 28 Gildehuis 1 - BV de Veemarkt 1 klein
H.C.R. Leemreis Di. 16-04-2024 13:00:00 R3 1 28 Concordia `54 2 - Slootermeer 02 klein
Sportcafé De Bongerd Di. 16-04-2024 13:00:00 R3 3 28 Graafschap 2 - De Viersprong 1 klein
Café de Buitenmolen Di. 16-04-2024 13:00:00 R3 3 28 Buitenmolen 4 - Concordia `54 7 klein
Sport en Cultureel Centrum De Pol Wo. 17-04-2024 13:00:00 R3 1 28 A.B.C. 1 - D.S.S. 1 klein
H.C.R. Leemreis Wo. 17-04-2024 13:00:00 R3 1 28 Concordia `54 3 - U-niek 1 klein
De Viersprong Wo. 17-04-2024 13:30:00 R3 2 28 De Viersprong 2 - Graafschap 3 klein
Stichting De WijKern Do. 18-04-2024 13:00:00 R3 3 28 Thuvine 1 - Graafschap 4 klein
H.C.R. Leemreis Do. 18-04-2024 13:00:00 R3 3 28 Concordia `54 6 - Buitenmolen 5 klein
H.C.R. Leemreis Do. 18-04-2024 13:00:00 R3 3 28 Concordia `54 5 - De Olde Molle Team 2 klein
Cultuurhuis Halle Heide Do. 18-04-2024 13:00:00 R3 1 28 Halse Biljart Vereniging 1 - Buitenmolen 2 klein
Café de Buitenmolen Do. 18-04-2024 13:00:00 R3 1 28 Buitenmolen 1 - Concordia `54 1 klein
Sportcafé De Bongerd Do. 18-04-2024 13:00:00 R3 2 28 Graafschap 1 - V.O.P. Wijnbergen 1 klein
Café Bruggink Do. 18-04-2024 13:30:00 R3 2 28 Bruggink - A.B.C. 2 klein
Zalencentrum Luiking Do. 18-04-2024 13:30:00 R3 3 28 Luiking 1 - A.B.C. 3 klein
Coens Tapperij Vr. 19-04-2024 13:30:00 R3 2 28 Tapperij 1 - D.L.S. 1 klein