Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

L1  Libre 1e klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C.K. 1 10030 Strien, van Wim 06 51319450 strien@home.nl 
Boulevard 1 10066 Schollen, Ton 06-53699342 prselect@online.nl 
BW111 1 2000005 Rombouts, Kevin 013-8220159 rombouts27@hotmail.com 
D.V.O. 1 10045 Kox, Joris 06-21842232 jorisbiljarter@hotmail.nl 
De Fijnproever 1 10126 Donders, Mischa 06-23214946 mischadonders@outlook.com 
De Koopman 1 10169 Sprang, van Rens 013-5700014 rensvansprang@home.nl 
Eensgezindheid 1 10195 Schlangen, Huub 013-5436292 hschlangen@home.nl 
Taverne 1 2000033 Leijer, de Leon 06 10804215 leondeleijer@hotmail.com 


L2  Libre 2e klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C.K. 2 10049 Wijgerde, Huub 06-46243849 wijgerdehm@home.nl 
De Blauwe Punt 1 10107 Bierings, Johan 013-5426347 johan.cafe@live.nl 
De Kauw 1 10080 Bakker, Frans 013-5710691 bakke472@home.nl 
De Korenbloem 1 2000081 Leenaars, Edward eleenaars@finnla.nl 
Eensgezindheid 2 10190 Helmond, van Davy 06-46353637 dvhelmond@gmail.com 
Geere Bier 1 10197 Kleijssen, Carlo 06-22603576 carlokleijssen@home.nl 
Teamwork 1 10280 Kuijsten, Ad 013-4550500 a.kuijsten@ziggo.nl 


L3  Libre 3e klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
Boulevard 3 10070 Stoopen, Patricia 013-5321106 josstoopen@home.nl 
De Fijnproever 2 10130 Jongh, de Cees 013-5354948 kees.leeuwerik@gmail.com 
De Koopman 2 10154 Groeninge, van Hannie 013-5353441 c.vangroeninge@home.nl 
G.V.O. 1 10090 Kusten, Roel 06-20666920 roel_1981@hotmail.com 
O.T.B.U. 1 10229 Brekelmans, Doreen 06-51762864 doreenbrekelmans@ziggo.nl 
O.T.B.U. 2 10236 Nas, Roos 013-4672534 ronsnas@gmail.com 
Taverne 2 10252 Beers, van Fred 013-5351789 fvbeers1@hotmail.com 
Team T Tilburg 1 2000095 Donders, Theo 06-50680877 donanti@hotmail.com 


L4  Libre 4e klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De Korenbloem 2 10278 Jong, de Carola 06-42100610 caroladejong013@icloud.com 
De Romein 2 2000028 Hest, van Ton hest@home.nl 
J.B.C. 1 10318 Hout, van den Trees 06-18636859 trees170358@hotmail.com 
L.C.L. 1 10099 Granse, le Marco 06-48136163 marcolegranse@live.nl 
La Carambole 1 10214 Jacobs, Gerrit 06-40339372 gpjacobs@home.nl 
Lekker Pilske 1 10319 Breugel, van Jean Paul 06-53392450 jpacbreugel@ziggo.nl 
Taverne 3 2000183 Persoons, Kees 0623363982 persoons-wooncomfort@home.nl 
V.V.A. 1 10014 Peijs, Connie 013-5437903 / 06-15108812 connie01@home.nl 


D1  T.B.B. Driebanden 1e Klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C.K. 1 10021 Groot, de Ad 06-15138964 anita.de.groot@home.nl 
Bet Kolen 1 10103 Vos, Mark 06-40718054 vosm66@hotmail.com 
Boulevard 1 10059 Hout, van de Wim 013-5437989 jccmdoomen@online.nl 
BW111 1 2000005 Rombouts, Kevin 013-8220159 rombouts27@hotmail.com 
De Fijnproever 1 10126 Donders, Mischa 06-23214946 mischadonders@outlook.com 
De Koopman 1 10169 Sprang, van Rens 013-5700014 rensvansprang@home.nl 
Eensgezindheid 1 10195 Schlangen, Huub 013-5436292 hschlangen@home.nl 
Nun Baand of 3 1 10219 Berkel, van Toine 06-22438493 berkel.toine@home.nl 


D2  T.B.B. Driebanden 2e Klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
D.V.O. 1 10045 Kox, Joris 06-21842232 jorisbiljarter@hotmail.nl 
De Blauwe Punt 1 10107 Bierings, Johan 013-5426347 johan.cafe@live.nl 
De Koopman 2 10153 Groeninge, van Cees 013-5353441 c.vangroeninge@home.nl 
De Koopman 3 10148 Brekelmans, Avital 06-10905943 avital@home.nl 
De Korenbloem 1 2000081 Leenaars, Edward eleenaars@finnla.nl 
Eensgezindheid 2 10186 Grimmelius, Roy 06-41851033 r.grimmelius@live.nl 
Taverne 1 2000033 Leijer, de Leon 06 10804215 leondeleijer@hotmail.com 
Teamwork 1 10280 Kuijsten, Ad 013-4550500 a.kuijsten@ziggo.nl 


D3  T.B.B. Driebanden 3e Klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.C.K. 2 2000007 Kroon, van der Gerard 06 17800214 gakroon1@hotmail.com 
Boulevard 3 10063 Kwantes, Anton 06-44764667 amnkwantes@kpnmail.nl 
De Fijnproever 2 10132 Lieshout, van Jan 06-25066096 jan@denkendandoen.nl 
De Kauw 1 10080 Bakker, Frans 013-5710691 bakke472@home.nl 
De Romein 1 10308 Boer, Clement 013-7505610 cmrboer@ziggo.nl 
G.V.O. 1 10090 Kusten, Roel 06-20666920 roel_1981@hotmail.com 
Geere Bier 1 10197 Kleijssen, Carlo 06-22603576 carlokleijssen@home.nl 
L.C.L. 1 10099 Granse, le Marco 06-48136163 marcolegranse@live.nl 


D4  T.B.B. Driebanden 4e Klasse
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
De Koopman 4 10154 Groeninge, van Hannie 013-5353441 c.vangroeninge@home.nl 
De Korenbloem 2 10278 Jong, de Carola 06-42100610 caroladejong013@icloud.com 
J.B.C. 1 10318 Hout, van den Trees 06-18636859 trees170358@hotmail.com 
La Carambole 10214 Jacobs, Gerrit 06-40339372 gpjacobs@home.nl 
Lekker Pilske 1 2000138 Leyten, Theo  
O.T.B.U. 1 10229 Brekelmans, Doreen 06-51762864 doreenbrekelmans@ziggo.nl 
Taverne 2 10252 Beers, van Fred 013-5351789 fvbeers1@hotmail.com 
V.V.A. 1 10014 Peijs, Connie 013-5437903 / 06-15108812 connie01@home.nl