Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Veerhuis Ma. 29-08-2022 19:30:00 C1 1 1 Amstelbron 3 - Amstelbron 4 klein
Impuls Ma. 29-08-2022 19:30:00 C4 1 1 Impuls 3 - Impuls 4 klein
De Lustenburgt Ma. 29-08-2022 19:30:00 C1 1 1 Anti Poedel 1 - Anti Poedel 2 klein
Café L`esperance Di. 30-08-2022 19:30:00 B1 1 1 Centrum 1 - H.B.G. 1 klein
Café L`esperance Di. 30-08-2022 19:30:00 C3 1 1 Centrum 4 - De Pinguin klein
Veerhuis Di. 30-08-2022 19:30:00 C3 1 1 Amstelbron 7 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Veerhuis Di. 30-08-2022 19:30:00 B2 1 1 Amstelbron 1 - Amstelbron 2 klein
Veerhuis Di. 30-08-2022 19:30:00 C3 1 1 Amstelbron 5 - Amstelbron 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 30-08-2022 19:30:00 B1 1 1 Musketier 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Café De Kwayste Niet Di. 30-08-2022 19:30:00 B1 1 1 O.V.A. 1 - Moerkapelle 1 klein
Café de Amstelbron Di. 30-08-2022 19:30:00 B1 1 1 O.N.A. 1 - O.N.A. 2 klein
Café L`esperance Wo. 31-08-2022 19:30:00 C4 1 1 Centrum 5 - Centrum 6 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 31-08-2022 19:30:00 C4 1 1 Moerkapelle 3 - De Musketier 7 klein
De Lustenburgt Wo. 31-08-2022 19:30:00 C3 1 1 Anti Poedel 5 - Impuls 2 klein
De Lustenburgt Wo. 31-08-2022 19:30:00 C2 1 1 Anti Poedel 3 - Anti Poedel 4 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 31-08-2022 19:30:00 C3 1 1 Onze Vrije Avond 2 - De Musketier 6 klein
Café de Amstelbron Wo. 31-08-2022 19:30:00 B2 1 1 O.N.A. 3 - Rust Wat 1 klein
Impuls Wo. 31-08-2022 19:30:00 B2 1 1 Impuls 1 - Centrum 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 01-09-2022 19:30:00 B2 1 1 De Musketier 2 - De Musketier 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 01-09-2022 19:30:00 C2 1 1 De Musketier 4 - De Musketier 5 klein
Holle Bolle Gijs Do. 01-09-2022 19:30:00 B2 1 1 H.B.G. 2 - Centrum 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 01-09-2022 19:30:00 C4 1 1 Krijt Op Tijd `40 2 - O.N.A. 5 klein
Café de Amstelbron Do. 01-09-2022 19:30:00 C4 1 1 O.N.A. 4 - Rust Wat 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 05-09-2022 19:30:00 B1 1 2 Moerkapelle 1 - Musketier 1 klein
Café `t Anker Ma. 05-09-2022 19:30:00 C3 1 2 De Pinguin - Onze Vrije Avond 2 klein
Café Rust Wat Ma. 05-09-2022 19:30:00 C4 1 2 Rust Wat 2 - Centrum 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 05-09-2022 19:30:00 C4 1 2 De Musketier 7 - O.N.A. 4 klein
Impuls Ma. 05-09-2022 19:30:00 C4 1 2 Impuls 3 - Centrum 5 klein
Veerhuis Ma. 05-09-2022 19:30:00 C1 1 2 Amstelbron 4 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Veerhuis Ma. 05-09-2022 19:30:00 C1 1 2 Amstelbron 3 - Anti Poedel 1 klein
Veerhuis Ma. 05-09-2022 19:30:00 B2 1 2 Amstelbron 2 - Centrum 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 06-09-2022 19:30:00 B1 1 2 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - O.N.A. 1 klein
Veerhuis Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Amstelbron 5 - Anti Poedel 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 06-09-2022 19:30:00 C2 1 2 De Musketier 5 - Moerkapelle 2 klein
Café De Kwayste Niet Di. 06-09-2022 19:30:00 B1 1 2 O.V.A. 1 - Centrum 1 klein
Veerhuis Di. 06-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Amstelbron 6 - Centrum 4 klein
Café de Amstelbron Di. 06-09-2022 19:30:00 C4 1 2 O.N.A. 5 - Moerkapelle 3 klein
Café L`esperance Di. 06-09-2022 19:30:00 B2 1 2 Centrum 2 - De Musketier 2 klein
Café de Amstelbron Wo. 07-09-2022 19:30:00 B1 1 2 O.N.A. 2 - H.B.G. 1 klein
Impuls Wo. 07-09-2022 19:30:00 C4 1 2 Impuls 4 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Café Rust Wat Wo. 07-09-2022 19:30:00 B2 1 2 Rust Wat 1 - Amstelbron 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 08-09-2022 19:30:00 C3 1 2 Krijt Op Tijd `40 1 - Impuls 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 08-09-2022 19:30:00 C3 1 2 De Musketier 6 - Amstelbron 7 klein
Holle Bolle Gijs Do. 08-09-2022 19:30:00 B2 1 2 H.B.G. 2 - Impuls 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 08-09-2022 19:30:00 C2 1 2 De Musketier 4 - Anti Poedel 3 klein
De Lustenburgt Ma. 12-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Anti Poedel 4 - De Musketier 5 klein
Café L`esperance Ma. 12-09-2022 19:30:00 B2 1 3 Centrum 3 - Rust Wat 1 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 12-09-2022 19:30:00 C1 1 3 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Amstelbron 3 klein
Impuls Ma. 12-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Impuls 2 - De Musketier 6 klein
Café L`esperance Ma. 12-09-2022 19:30:00 C4 1 3 Centrum 6 - De Musketier 7 klein
Veerhuis Di. 13-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Amstelbron 7 - De Pinguin klein
Café de Amstelbron Di. 13-09-2022 19:30:00 B1 1 3 O.N.A. 1 - Moerkapelle 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 13-09-2022 19:30:00 C2 1 3 Moerkapelle 2 - De Musketier 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 13-09-2022 19:30:00 B1 1 3 Musketier 1 - O.V.A. 1 klein
Café L`esperance Di. 13-09-2022 19:30:00 B1 1 3 Centrum 1 - O.N.A. 2 klein
Veerhuis Di. 13-09-2022 19:30:00 B2 1 3 Amstelbron 1 - De Musketier 3 klein
Café L`esperance Di. 13-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Centrum 4 - Amstelbron 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 14-09-2022 19:30:00 C4 1 3 Moerkapelle 3 - Impuls 4 klein
Café L`esperance Wo. 14-09-2022 19:30:00 C4 1 3 Centrum 5 - Rust Wat 2 klein
De Lustenburgt Wo. 14-09-2022 19:30:00 C1 1 3 Anti Poedel 2 - Amstelbron 4 klein
Impuls Wo. 14-09-2022 19:30:00 B2 1 3 Impuls 1 - Amstelbron 2 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 14-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Onze Vrije Avond 2 - Amstelbron 6 klein
Café de Amstelbron Wo. 14-09-2022 19:30:00 B2 1 3 O.N.A. 3 - Centrum 2 klein
De Lustenburgt Wo. 14-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Anti Poedel 5 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Café de Amstelbron Do. 15-09-2022 19:30:00 C4 1 3 O.N.A. 4 - O.N.A. 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 15-09-2022 19:30:00 B2 1 3 De Musketier 2 - H.B.G. 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 15-09-2022 19:30:00 B1 1 3 H.B.G. 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 15-09-2022 19:30:00 C4 1 3 Krijt Op Tijd `40 2 - Impuls 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 19-09-2022 19:30:00 B1 1 4 Moerkapelle 1 - H.B.G. 1 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 19-09-2022 19:30:00 C1 1 4 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Anti Poedel 1 klein
Impuls Ma. 19-09-2022 19:30:00 C4 1 4 Impuls 3 - Moerkapelle 3 klein
Veerhuis Ma. 19-09-2022 19:30:00 C1 1 4 Amstelbron 3 - Anti Poedel 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 19-09-2022 19:30:00 C4 1 4 De Musketier 7 - Rust Wat 2 klein
Café `t Anker Ma. 19-09-2022 19:30:00 C3 1 4 De Pinguin - Impuls 2 klein
Café De Kwayste Niet Di. 20-09-2022 19:30:00 B1 1 4 O.V.A. 1 - O.N.A. 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 20-09-2022 19:30:00 C2 1 4 Moerkapelle 2 - Anti Poedel 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 20-09-2022 19:30:00 B1 1 4 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - O.N.A. 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 20-09-2022 19:30:00 B1 1 4 Musketier 1 - Centrum 1 klein
Café L`esperance Di. 20-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Centrum 4 - Anti Poedel 5 klein
Veerhuis Di. 20-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Amstelbron 6 - Amstelbron 7 klein
Café de Amstelbron Di. 20-09-2022 19:30:00 C4 1 4 O.N.A. 5 - Centrum 6 klein
Veerhuis Di. 20-09-2022 19:30:00 C3 1 4 Amstelbron 5 - Onze Vrije Avond 2 klein
Café L`esperance Di. 20-09-2022 19:30:00 B2 1 4 Centrum 2 - Amstelbron 1 klein
Impuls Wo. 21-09-2022 19:30:00 C4 1 4 Impuls 4 - O.N.A. 4 klein
Café Rust Wat Wo. 21-09-2022 19:30:00 B2 1 4 Rust Wat 1 - Amstelbron 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 22-09-2022 19:30:00 B2 1 4 De Musketier 3 - Centrum 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 22-09-2022 19:30:00 B2 1 4 De Musketier 2 - Impuls 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 22-09-2022 19:30:00 C4 1 4 Krijt Op Tijd `40 2 - Centrum 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 22-09-2022 19:30:00 C2 1 4 De Musketier 4 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 22-09-2022 19:30:00 C3 1 4 De Musketier 6 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Café de Amstelbron Di. 27-09-2022 19:30:00 B1 1 6 O.N.A. 1 - Centrum 1 klein
Café de Amstelbron Wo. 28-09-2022 19:30:00 B1 1 5 O.N.A. 2 - Moerkapelle 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 29-09-2022 19:30:00 B2 1 2 De Musketier 3 - O.N.A. 3 klein
Holle Bolle Gijs Do. 29-09-2022 19:30:00 B1 1 8 H.B.G. 1 - Centrum 1 klein
Impuls Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Impuls 2 - Amstelbron 6 klein
Café Rust Wat Ma. 03-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Rust Wat 2 - O.N.A. 5 klein
Café L`esperance Ma. 03-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Centrum 6 - Impuls 4 klein
De Lustenburgt Ma. 03-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Anti Poedel 4 - Moerkapelle 2 klein
De Lustenburgt Ma. 03-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Anti Poedel 1 - Amstelbron 4 klein
Veerhuis Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Amstelbron 2 - De Musketier 3 klein
Café L`esperance Ma. 03-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Centrum 3 - Centrum 2 klein
Veerhuis Di. 04-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Amstelbron 7 - Amstelbron 5 klein
Veerhuis Di. 04-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Amstelbron 1 - H.B.G. 2 klein
Café de Amstelbron Di. 04-10-2022 19:30:00 B1 1 5 O.N.A. 1 - Musketier 1 klein
Café L`esperance Di. 04-10-2022 19:30:00 B1 1 5 Centrum 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Moerkapelle 3 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
De Lustenburgt Wo. 05-10-2022 19:30:00 C2 1 5 Anti Poedel 3 - De Musketier 5 klein
De Lustenburgt Wo. 05-10-2022 19:30:00 C1 1 5 Anti Poedel 2 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
De Lustenburgt Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Anti Poedel 5 - De Musketier 6 klein
Café L`esperance Wo. 05-10-2022 19:30:00 C4 1 5 Centrum 5 - De Musketier 7 klein
Café de Amstelbron Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 5 O.N.A. 3 - De Musketier 2 klein
Impuls Wo. 05-10-2022 19:30:00 B2 1 5 Impuls 1 - Rust Wat 1 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 05-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Onze Vrije Avond 2 - Centrum 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 06-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Krijt Op Tijd `40 1 - De Pinguin klein
Holle Bolle Gijs Do. 06-10-2022 19:30:00 B1 1 5 H.B.G. 1 - O.V.A. 1 klein
Café de Amstelbron Do. 06-10-2022 19:30:00 C4 1 5 O.N.A. 4 - Impuls 3 klein
Veerhuis Ma. 10-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Amstelbron 4 - Amstelbron 3 klein
De Lustenburgt Ma. 10-10-2022 19:30:00 C2 1 6 Anti Poedel 4 - Anti Poedel 3 klein
Impuls Ma. 10-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Impuls 3 - Centrum 6 klein
Café `t Anker Ma. 10-10-2022 19:30:00 C3 1 6 De Pinguin - De Musketier 6 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 10-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Moerkapelle 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 11-10-2022 19:30:00 C2 1 6 De Musketier 5 - De Musketier 4 klein
Café De Kwayste Niet Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 6 O.V.A. 1 - O.N.A. 2 klein
Café L`esperance Di. 11-10-2022 19:30:00 B2 1 6 Centrum 2 - Amstelbron 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 11-10-2022 19:30:00 B1 1 6 Musketier 1 - H.B.G. 1 klein
Café L`esperance Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Centrum 4 - Amstelbron 7 klein
Café de Amstelbron Di. 11-10-2022 19:30:00 C4 1 6 O.N.A. 5 - De Musketier 7 klein
Veerhuis Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Amstelbron 5 - Impuls 2 klein
Veerhuis Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Amstelbron 6 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 12-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Moerkapelle 3 - Centrum 5 klein
Café de Amstelbron Wo. 12-10-2022 19:30:00 B2 1 6 O.N.A. 3 - Impuls 1 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 12-10-2022 19:30:00 C3 1 6 Onze Vrije Avond 2 - Anti Poedel 5 klein
De Lustenburgt Wo. 12-10-2022 19:30:00 C1 1 6 Anti Poedel 2 - Anti Poedel 1 klein
Impuls Wo. 12-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Impuls 4 - Rust Wat 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 13-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Musketier 2 - Amstelbron 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 13-10-2022 19:30:00 C4 1 6 Krijt Op Tijd `40 2 - O.N.A. 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 13-10-2022 19:30:00 B2 1 6 De Musketier 3 - Rust Wat 1 klein
Holle Bolle Gijs Do. 13-10-2022 19:30:00 B2 1 6 H.B.G. 2 - Centrum 3 klein
Veerhuis Ma. 17-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Amstelbron 2 - H.B.G. 2 klein
Café L`esperance Ma. 17-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Centrum 3 - De Musketier 2 klein
Café L`esperance Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 1 7 Centrum 6 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 1 7 De Musketier 7 - Impuls 4 klein
Impuls Ma. 17-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Impuls 2 - Centrum 4 klein
Café Rust Wat Ma. 17-10-2022 19:30:00 C4 1 7 Rust Wat 2 - Impuls 3 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 17-10-2022 19:30:00 C1 1 7 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Amstelbron 4 klein
De Lustenburgt Ma. 17-10-2022 19:30:00 C1 1 7 Anti Poedel 1 - Amstelbron 3 klein
Veerhuis Di. 18-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Amstelbron 1 - O.N.A. 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 18-10-2022 19:30:00 B1 1 7 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - O.V.A. 1 klein
Café L`esperance Di. 18-10-2022 19:30:00 B1 1 7 Centrum 1 - Moerkapelle 1 klein
Veerhuis Di. 18-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Amstelbron 7 - Onze Vrije Avond 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 18-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Moerkapelle 2 - De Musketier 5 klein
De Lustenburgt Wo. 19-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Anti Poedel 5 - De Pinguin klein
Impuls Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Impuls 1 - De Musketier 3 klein
De Lustenburgt Wo. 19-10-2022 19:30:00 C2 1 7 Anti Poedel 3 - De Musketier 4 klein
Café Rust Wat Wo. 19-10-2022 19:30:00 B2 1 7 Rust Wat 1 - Centrum 2 klein
Café de Amstelbron Wo. 19-10-2022 19:30:00 B1 1 7 O.N.A. 2 - Musketier 1 klein
Café L`esperance Wo. 19-10-2022 19:30:00 C4 1 7 Centrum 5 - O.N.A. 5 klein
Café de Amstelbron Do. 20-10-2022 19:30:00 C4 1 7 O.N.A. 4 - Moerkapelle 3 klein
Holle Bolle Gijs Do. 20-10-2022 19:30:00 B1 1 7 H.B.G. 1 - O.N.A. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 1 7 De Musketier 6 - Amstelbron 6 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 20-10-2022 19:30:00 C3 1 7 Krijt Op Tijd `40 1 - Amstelbron 5 klein
Café de Amstelbron Di. 25-10-2022 19:30:00 B1 1 9 O.N.A. 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Café de Amstelbron Wo. 26-10-2022 19:30:00 B1 1 8 O.N.A. 2 - O.N.A. 1 klein
Holle Bolle Gijs Do. 27-10-2022 19:30:00 B2 1 4 H.B.G. 2 - O.N.A. 3 klein
Veerhuis Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 8 Amstelbron 3 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 31-10-2022 19:30:00 B1 1 8 Moerkapelle 1 - O.V.A. 1 klein
Impuls Ma. 31-10-2022 19:30:00 C4 1 8 Impuls 3 - De Musketier 7 klein
Veerhuis Ma. 31-10-2022 19:30:00 C1 1 8 Amstelbron 4 - Anti Poedel 2 klein
Biljarthuys de Dam Di. 01-11-2022 19:30:00 B1 1 8 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - Musketier 1 klein
Veerhuis Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 8 Amstelbron 1 - Impuls 1 klein
Veerhuis Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Amstelbron 5 - De Musketier 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 01-11-2022 19:30:00 C2 1 8 De Musketier 5 - Anti Poedel 4 klein
Café L`esperance Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Centrum 4 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Veerhuis Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Amstelbron 7 - Anti Poedel 5 klein
Café L`esperance Di. 01-11-2022 19:30:00 B2 1 8 Centrum 2 - De Musketier 3 klein
Veerhuis Di. 01-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Amstelbron 6 - De Pinguin klein
Café de Amstelbron Wo. 02-11-2022 19:30:00 B2 1 8 O.N.A. 3 - Centrum 3 klein
Impuls Wo. 02-11-2022 19:30:00 C4 1 8 Impuls 4 - O.N.A. 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 02-11-2022 19:30:00 C4 1 8 Moerkapelle 3 - Centrum 6 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 02-11-2022 19:30:00 C3 1 8 Onze Vrije Avond 2 - Impuls 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 03-11-2022 19:30:00 C2 1 8 De Musketier 4 - Moerkapelle 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 1 8 Krijt Op Tijd `40 2 - Rust Wat 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 03-11-2022 19:30:00 B2 1 8 H.B.G. 2 - Rust Wat 1 klein
Café de Amstelbron Do. 03-11-2022 19:30:00 C4 1 8 O.N.A. 4 - Centrum 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 03-11-2022 19:30:00 B2 1 8 De Musketier 2 - Amstelbron 2 klein
Veerhuis Ma. 07-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Amstelbron 2 - O.N.A. 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 07-11-2022 19:30:00 C4 1 9 De Musketier 7 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Impuls Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Impuls 2 - Amstelbron 7 klein
De Lustenburgt Ma. 07-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Anti Poedel 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Café Rust Wat Ma. 07-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Rust Wat 2 - Moerkapelle 3 klein
Café `t Anker Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 1 9 De Pinguin - Amstelbron 5 klein
Café L`esperance Ma. 07-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Centrum 6 - O.N.A. 4 klein
Café L`esperance Ma. 07-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Centrum 3 - Amstelbron 1 klein
De Lustenburgt Ma. 07-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Anti Poedel 4 - De Musketier 4 klein
Café de Amstelbron Di. 08-11-2022 19:30:00 C4 1 9 O.N.A. 5 - Impuls 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 08-11-2022 19:30:00 B1 1 9 Musketier 1 - Moerkapelle 1 klein
Café L`esperance Di. 08-11-2022 19:30:00 B1 1 9 Centrum 1 - O.V.A. 1 klein
Café Rust Wat Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Rust Wat 1 - De Musketier 2 klein
Impuls Wo. 09-11-2022 19:30:00 B2 1 9 Impuls 1 - Centrum 2 klein
De Lustenburgt Wo. 09-11-2022 19:30:00 C2 1 9 Anti Poedel 3 - Moerkapelle 2 klein
Café L`esperance Wo. 09-11-2022 19:30:00 C4 1 9 Centrum 5 - Impuls 4 klein
De Lustenburgt Wo. 09-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Anti Poedel 5 - Amstelbron 6 klein
De Lustenburgt Wo. 09-11-2022 19:30:00 C1 1 9 Anti Poedel 2 - Amstelbron 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 10-11-2022 19:30:00 B2 1 9 De Musketier 3 - H.B.G. 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Krijt Op Tijd `40 1 - Onze Vrije Avond 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 10-11-2022 19:30:00 C3 1 9 De Musketier 6 - Centrum 4 klein
Holle Bolle Gijs Do. 10-11-2022 19:30:00 B1 1 9 H.B.G. 1 - O.N.A. 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 14-11-2022 19:30:00 B1 1 10 Moerkapelle 1 - O.N.A. 1 klein
Café L`esperance Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Centrum 3 - Impuls 1 klein
Café `t Anker Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Pinguin - Centrum 4 klein
Veerhuis Ma. 14-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Amstelbron 2 - Amstelbron 1 klein
Café Rust Wat Ma. 14-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Rust Wat 2 - O.N.A. 4 klein
Veerhuis Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 10 Amstelbron 4 - Anti Poedel 1 klein
Café L`esperance Ma. 14-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Centrum 6 - Centrum 5 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 14-11-2022 19:30:00 C1 1 10 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Anti Poedel 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 14-11-2022 19:30:00 C4 1 10 De Musketier 7 - Moerkapelle 3 klein
Impuls Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Impuls 2 - Anti Poedel 5 klein
Café de Amstelbron Di. 15-11-2022 19:30:00 C4 1 10 O.N.A. 5 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Veerhuis Di. 15-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Amstelbron 6 - Amstelbron 5 klein
Café De Kwayste Niet Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 10 O.V.A. 1 - Musketier 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 10 De Musketier 5 - Anti Poedel 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 15-11-2022 19:30:00 B1 1 10 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - H.B.G. 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 15-11-2022 19:30:00 C2 1 10 Moerkapelle 2 - Anti Poedel 4 klein
Café L`esperance Di. 15-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Centrum 2 - H.B.G. 2 klein
Café de Amstelbron Wo. 16-11-2022 19:30:00 B1 1 10 O.N.A. 2 - Centrum 1 klein
Café Rust Wat Wo. 16-11-2022 19:30:00 B2 1 10 Rust Wat 1 - O.N.A. 3 klein
Impuls Wo. 16-11-2022 19:30:00 C4 1 10 Impuls 4 - Impuls 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 17-11-2022 19:30:00 B2 1 10 De Musketier 3 - De Musketier 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Krijt Op Tijd `40 1 - Amstelbron 7 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 17-11-2022 19:30:00 C3 1 10 De Musketier 6 - Onze Vrije Avond 2 klein
Impuls Ma. 21-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Impuls 2 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Veerhuis Ma. 21-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Amstelbron 3 - Amstelbron 4 klein
Café L`esperance Ma. 21-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Centrum 6 - Rust Wat 2 klein
Café L`esperance Ma. 21-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Centrum 3 - Amstelbron 2 klein
De Lustenburgt Ma. 21-11-2022 19:30:00 C1 1 11 Anti Poedel 1 - Anti Poedel 2 klein
Café L`esperance Di. 22-11-2022 19:30:00 B1 1 11 Centrum 1 - Musketier 1 klein
Veerhuis Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Amstelbron 7 - De Musketier 6 klein
Café de Amstelbron Di. 22-11-2022 19:30:00 B1 1 11 O.N.A. 1 - O.V.A. 1 klein
Veerhuis Di. 22-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Amstelbron 1 - Rust Wat 1 klein
Café L`esperance Di. 22-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Centrum 4 - Amstelbron 6 klein
De Lustenburgt Wo. 23-11-2022 19:30:00 C2 1 11 Anti Poedel 3 - Anti Poedel 4 klein
Café de Amstelbron Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 11 O.N.A. 3 - De Musketier 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Moerkapelle 3 - O.N.A. 5 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Onze Vrije Avond 2 - De Pinguin klein
De Lustenburgt Wo. 23-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Anti Poedel 5 - Amstelbron 5 klein
Impuls Wo. 23-11-2022 19:30:00 B2 1 11 Impuls 1 - H.B.G. 2 klein
Café L`esperance Wo. 23-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Centrum 5 - Impuls 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 24-11-2022 19:30:00 C2 1 11 De Musketier 4 - De Musketier 5 klein
Café de Amstelbron Do. 24-11-2022 19:30:00 C4 1 11 O.N.A. 4 - De Musketier 7 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 24-11-2022 19:30:00 B2 1 11 De Musketier 2 - Centrum 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 24-11-2022 19:30:00 C4 1 11 Krijt Op Tijd `40 2 - Impuls 4 klein
Holle Bolle Gijs Do. 24-11-2022 19:30:00 B1 1 11 H.B.G. 1 - Moerkapelle 1 klein
Café de Amstelbron Vr. 25-11-2022 19:30:00 B1 1 11 O.N.A. 2 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Veerhuis Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 12 Amstelbron 4 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Veerhuis Ma. 28-11-2022 19:30:00 C1 1 12 Amstelbron 3 - Anti Poedel 1 klein
Café `t Anker Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 1 12 De Pinguin - Amstelbron 7 klein
Café Rust Wat Ma. 28-11-2022 19:30:00 C4 1 12 Rust Wat 2 - Centrum 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 28-11-2022 19:30:00 B1 1 12 Moerkapelle 1 - O.N.A. 2 klein
Impuls Ma. 28-11-2022 19:30:00 C4 1 12 Impuls 3 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Veerhuis Ma. 28-11-2022 19:30:00 B2 1 12 Amstelbron 2 - Impuls 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 28-11-2022 19:30:00 C4 1 12 De Musketier 7 - Centrum 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 29-11-2022 19:30:00 C2 1 12 De Musketier 5 - Moerkapelle 2 klein
Veerhuis Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Amstelbron 5 - Centrum 4 klein
Café de Amstelbron Di. 29-11-2022 19:30:00 C4 1 12 O.N.A. 5 - O.N.A. 4 klein
Veerhuis Di. 29-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Amstelbron 6 - Onze Vrije Avond 2 klein
Café L`esperance Di. 29-11-2022 19:30:00 B2 1 12 Centrum 2 - O.N.A. 3 klein
Café De Kwayste Niet Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 12 O.V.A. 1 - H.B.G. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 12 Musketier 1 - O.N.A. 1 klein
Biljarthuys de Dam Di. 29-11-2022 19:30:00 B1 1 12 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - Centrum 1 klein
Café Rust Wat Wo. 30-11-2022 19:30:00 B2 1 12 Rust Wat 1 - Centrum 3 klein
Impuls Wo. 30-11-2022 19:30:00 C4 1 12 Impuls 4 - Moerkapelle 3 klein
Holle Bolle Gijs Do. 01-12-2022 19:30:00 B2 1 12 H.B.G. 2 - De Musketier 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 01-12-2022 19:30:00 B2 1 12 De Musketier 3 - Amstelbron 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 12 De Musketier 6 - Impuls 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 01-12-2022 19:30:00 C3 1 12 Krijt Op Tijd `40 1 - Anti Poedel 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 01-12-2022 19:30:00 C2 1 12 De Musketier 4 - Anti Poedel 3 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 05-12-2022 19:30:00 C1 1 13 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Amstelbron 3 klein
Café L`esperance Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Centrum 3 - De Musketier 3 klein
Impuls Ma. 05-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Impuls 2 - De Pinguin klein
Café Rust Wat Ma. 05-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Rust Wat 2 - De Musketier 7 klein
Café L`esperance Ma. 05-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Centrum 6 - O.N.A. 5 klein
Veerhuis Ma. 05-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Amstelbron 2 - Rust Wat 1 klein
De Lustenburgt Ma. 05-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Anti Poedel 4 - De Musketier 5 klein
Veerhuis Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Amstelbron 1 - Centrum 2 klein
Café de Amstelbron Di. 06-12-2022 19:30:00 B2 1 13 O.N.A. 3 - H.B.G. 2 klein
Veerhuis Di. 06-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Amstelbron 7 - Amstelbron 6 klein
Biljarthuys de Dam Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 13 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - Moerkapelle 1 klein
Café L`esperance Di. 06-12-2022 19:30:00 B1 1 13 Centrum 1 - O.N.A. 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 06-12-2022 19:30:00 C2 1 13 Moerkapelle 2 - De Musketier 4 klein
Café de Amstelbron Wo. 07-12-2022 19:30:00 B1 1 13 O.N.A. 2 - O.V.A. 1 klein
Impuls Wo. 07-12-2022 19:30:00 B2 1 13 Impuls 1 - De Musketier 2 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Onze Vrije Avond 2 - Amstelbron 5 klein
Café L`esperance Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Centrum 5 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 07-12-2022 19:30:00 C4 1 13 Moerkapelle 3 - Impuls 3 klein
De Lustenburgt Wo. 07-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Anti Poedel 5 - Centrum 4 klein
De Lustenburgt Wo. 07-12-2022 19:30:00 C1 1 13 Anti Poedel 2 - Amstelbron 4 klein
Holle Bolle Gijs Do. 08-12-2022 19:30:00 B1 1 13 H.B.G. 1 - Musketier 1 klein
Café de Amstelbron Do. 08-12-2022 19:30:00 C4 1 13 O.N.A. 4 - Impuls 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 08-12-2022 19:30:00 C3 1 13 Krijt Op Tijd `40 1 - De Musketier 6 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 12-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Moerkapelle 1 - Centrum 1 klein
Café de Amstelbron Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 14 O.N.A. 1 - H.B.G. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 14 Musketier 1 - O.N.A. 2 klein
Café De Kwayste Niet Di. 13-12-2022 19:30:00 B1 1 14 O.V.A. 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Café L`esperance Di. 13-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Centrum 2 - Centrum 3 klein
Café Rust Wat Wo. 14-12-2022 19:30:00 B2 1 14 Rust Wat 1 - Impuls 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Musketier 2 - O.N.A. 3 klein
Holle Bolle Gijs Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 14 H.B.G. 2 - Amstelbron 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 15-12-2022 19:30:00 B2 1 14 De Musketier 3 - Amstelbron 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 02-01-2023 19:30:00 C4 1 27 De Musketier 7 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Café Rust Wat Ma. 02-01-2023 19:30:00 C4 1 27 Rust Wat 2 - Moerkapelle 3 klein
Café L`esperance Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Centrum 3 - H.B.G. 2 klein
Impuls Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 1 27 Impuls 2 - Amstelbron 7 klein
Café L`esperance Ma. 02-01-2023 19:30:00 C4 1 27 Centrum 6 - O.N.A. 4 klein
Veerhuis Ma. 02-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Amstelbron 2 - Centrum 2 klein
Café `t Anker Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 1 27 De Pinguin - Amstelbron 5 klein
Veerhuis Di. 03-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Amstelbron 1 - De Musketier 2 klein
Café de Amstelbron Di. 03-01-2023 19:30:00 B1 1 15 O.N.A. 1 - O.N.A. 2 klein
Café L`esperance Di. 03-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Centrum 1 - H.B.G. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 03-01-2023 19:30:00 B1 1 15 Musketier 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Café De Kwayste Niet Di. 03-01-2023 19:30:00 B1 1 15 O.V.A. 1 - Moerkapelle 1 klein
Café de Amstelbron Wo. 04-01-2023 19:30:00 C4 1 27 O.N.A. 5 - Impuls 3 klein
Impuls Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Impuls 1 - O.N.A. 3 klein
Café L`esperance Wo. 04-01-2023 19:30:00 C4 1 27 Centrum 5 - Impuls 4 klein
Café Rust Wat Wo. 04-01-2023 19:30:00 B2 1 15 Rust Wat 1 - De Musketier 3 klein
De Lustenburgt Wo. 04-01-2023 19:30:00 C3 1 27 Anti Poedel 5 - Amstelbron 6 klein
Holle Bolle Gijs Do. 05-01-2023 19:30:00 B1 1 19 H.B.G. 1 - O.V.A. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 05-01-2023 19:30:00 C3 1 27 De Musketier 6 - Centrum 4 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 05-01-2023 19:30:00 C3 1 27 Krijt Op Tijd `40 1 - Onze Vrije Avond 2 klein
Impuls Ma. 09-01-2023 19:30:00 C4 1 14 Impuls 3 - O.N.A. 4 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 14 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Anti Poedel 1 klein
Veerhuis Ma. 09-01-2023 19:30:00 C1 1 14 Amstelbron 3 - Anti Poedel 2 klein
Café `t Anker Ma. 09-01-2023 19:30:00 C3 1 14 De Pinguin - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 09-01-2023 19:30:00 B1 1 16 Moerkapelle 1 - Musketier 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 09-01-2023 19:30:00 C4 1 14 De Musketier 7 - Centrum 5 klein
Café de Amstelbron Di. 10-01-2023 19:30:00 C4 1 14 O.N.A. 5 - Rust Wat 2 klein
Café L`esperance Di. 10-01-2023 19:30:00 B2 1 16 Centrum 2 - Rust Wat 1 klein
Café L`esperance Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 14 Centrum 4 - Onze Vrije Avond 2 klein
Biljarthuys de Dam Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 16 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - O.N.A. 1 klein
Veerhuis Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 14 Amstelbron 5 - Amstelbron 7 klein
Café De Kwayste Niet Di. 10-01-2023 19:30:00 B1 1 16 O.V.A. 1 - Centrum 1 klein
Veerhuis Di. 10-01-2023 19:30:00 C3 1 14 Amstelbron 6 - Impuls 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 10-01-2023 19:30:00 C2 1 14 Moerkapelle 2 - Anti Poedel 3 klein
Impuls Wo. 11-01-2023 19:30:00 C4 1 14 Impuls 4 - Centrum 6 klein
Café de Amstelbron Wo. 11-01-2023 19:30:00 B2 1 16 O.N.A. 3 - Amstelbron 1 klein
Café de Amstelbron Do. 12-01-2023 19:30:00 B1 1 16 O.N.A. 2 - H.B.G. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 12-01-2023 19:30:00 C3 1 14 De Musketier 6 - Anti Poedel 5 klein
Holle Bolle Gijs Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 16 H.B.G. 2 - Amstelbron 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Musketier 3 - Impuls 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 12-01-2023 19:30:00 C4 1 14 Krijt Op Tijd `40 2 - Moerkapelle 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 12-01-2023 19:30:00 C2 1 14 De Musketier 4 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 12-01-2023 19:30:00 B2 1 16 De Musketier 2 - Centrum 3 klein
Impuls Ma. 16-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Impuls 2 - Amstelbron 5 klein
Café Rust Wat Ma. 16-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Rust Wat 2 - Impuls 4 klein
Café L`esperance Ma. 16-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Centrum 6 - Impuls 3 klein
Café L`esperance Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Centrum 3 - O.N.A. 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 16-01-2023 19:30:00 C4 1 15 De Musketier 7 - O.N.A. 5 klein
De Lustenburgt Ma. 16-01-2023 19:30:00 C2 1 15 Anti Poedel 4 - Moerkapelle 2 klein
De Lustenburgt Ma. 16-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Anti Poedel 1 - Amstelbron 4 klein
Veerhuis Ma. 16-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Amstelbron 2 - De Musketier 2 klein
Café L`esperance Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Centrum 1 - O.N.A. 2 klein
Veerhuis Di. 17-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Amstelbron 7 - Centrum 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 17 Musketier 1 - O.V.A. 1 klein
Café de Amstelbron Di. 17-01-2023 19:30:00 B1 1 17 O.N.A. 1 - Moerkapelle 1 klein
De Lustenburgt Wo. 18-01-2023 19:30:00 C1 1 15 Anti Poedel 2 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Café Rust Wat Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Rust Wat 1 - H.B.G. 2 klein
De Lustenburgt Wo. 18-01-2023 19:30:00 C2 1 15 Anti Poedel 3 - De Musketier 5 klein
Café L`esperance Wo. 18-01-2023 19:30:00 C4 1 15 Centrum 5 - Moerkapelle 3 klein
Impuls Wo. 18-01-2023 19:30:00 B2 1 17 Impuls 1 - Amstelbron 1 klein
De Lustenburgt Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Anti Poedel 5 - Onze Vrije Avond 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 15 Krijt Op Tijd `40 1 - Amstelbron 6 klein
Café de Amstelbron Do. 19-01-2023 19:30:00 C4 1 15 O.N.A. 4 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 19-01-2023 19:30:00 B1 1 17 H.B.G. 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 19-01-2023 19:30:00 B2 1 17 De Musketier 3 - Centrum 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 19-01-2023 19:30:00 C3 1 15 De Musketier 6 - De Pinguin klein
Veerhuis Ma. 23-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Amstelbron 4 - Amstelbron 3 klein
Impuls Ma. 23-01-2023 19:30:00 C4 1 16 Impuls 3 - Rust Wat 2 klein
Café `t Anker Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 1 16 De Pinguin - Anti Poedel 5 klein
De Lustenburgt Ma. 23-01-2023 19:30:00 C2 1 16 Anti Poedel 4 - Anti Poedel 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 23-01-2023 19:30:00 B1 1 18 Moerkapelle 1 - H.B.G. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 24-01-2023 19:30:00 C2 1 16 De Musketier 5 - De Musketier 4 klein
Biljarthuys de Dam Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 18 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - O.N.A. 2 klein
Café De Kwayste Niet Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 18 O.V.A. 1 - O.N.A. 1 klein
Veerhuis Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Amstelbron 5 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Café L`esperance Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Centrum 4 - Impuls 2 klein
Veerhuis Di. 24-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Amstelbron 6 - De Musketier 6 klein
Café L`esperance Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Centrum 2 - Impuls 1 klein
Café de Amstelbron Di. 24-01-2023 19:30:00 C4 1 16 O.N.A. 5 - Centrum 5 klein
Veerhuis Di. 24-01-2023 19:30:00 B2 1 18 Amstelbron 1 - Centrum 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 24-01-2023 19:30:00 B1 1 18 Musketier 1 - Centrum 1 klein
Impuls Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 16 Impuls 4 - De Musketier 7 klein
De Lustenburgt Wo. 25-01-2023 19:30:00 C1 1 16 Anti Poedel 2 - Anti Poedel 1 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 25-01-2023 19:30:00 C3 1 16 Onze Vrije Avond 2 - Amstelbron 7 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 25-01-2023 19:30:00 C4 1 16 Moerkapelle 3 - O.N.A. 4 klein
Café de Amstelbron Wo. 25-01-2023 19:30:00 B2 1 18 O.N.A. 3 - Amstelbron 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 18 H.B.G. 2 - De Musketier 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 26-01-2023 19:30:00 B2 1 18 De Musketier 2 - Rust Wat 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 26-01-2023 19:30:00 C4 1 16 Krijt Op Tijd `40 2 - Centrum 6 klein
Café Rust Wat Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Rust Wat 2 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 30-01-2023 19:30:00 C1 1 17 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Amstelbron 4 klein
Café `t Anker Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 1 17 De Pinguin - Amstelbron 6 klein
Impuls Ma. 30-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Impuls 2 - Onze Vrije Avond 2 klein
De Lustenburgt Ma. 30-01-2023 19:30:00 C1 1 17 Anti Poedel 1 - Amstelbron 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 17 De Musketier 7 - Impuls 3 klein
Café L`esperance Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 17 Centrum 6 - Moerkapelle 3 klein
Café de Amstelbron Ma. 30-01-2023 19:30:00 C4 1 17 O.N.A. 5 - Impuls 4 klein
Café de Amstelbron Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 19 O.N.A. 1 - Musketier 1 klein
Veerhuis Di. 31-01-2023 19:30:00 B2 1 19 Amstelbron 1 - Amstelbron 2 klein
Café L`esperance Di. 31-01-2023 19:30:00 B1 1 19 Centrum 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 31-01-2023 19:30:00 C2 1 17 Moerkapelle 2 - De Musketier 5 klein
De Lustenburgt Wo. 01-02-2023 19:30:00 C3 1 17 Anti Poedel 5 - Amstelbron 7 klein
Impuls Wo. 01-02-2023 19:30:00 B2 1 19 Impuls 1 - Centrum 3 klein
Café de Amstelbron Wo. 01-02-2023 19:30:00 B1 1 19 O.N.A. 2 - Moerkapelle 1 klein
Café L`esperance Wo. 01-02-2023 19:30:00 C4 1 17 Centrum 5 - O.N.A. 4 klein
De Lustenburgt Wo. 01-02-2023 19:30:00 C2 1 17 Anti Poedel 3 - De Musketier 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 17 De Musketier 6 - Amstelbron 5 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 17 Krijt Op Tijd `40 1 - Centrum 4 klein
Café de Amstelbron Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 19 O.N.A. 3 - Rust Wat 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 19 De Musketier 2 - De Musketier 3 klein
Holle Bolle Gijs Do. 02-02-2023 19:30:00 B2 1 19 H.B.G. 2 - Centrum 2 klein
Veerhuis Ma. 06-02-2023 19:30:00 B2 1 20 Amstelbron 2 - Centrum 3 klein
Veerhuis Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Amstelbron 3 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Impuls Ma. 06-02-2023 19:30:00 C4 1 18 Impuls 3 - O.N.A. 5 klein
Veerhuis Ma. 06-02-2023 19:30:00 C1 1 18 Amstelbron 4 - Anti Poedel 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 06-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Moerkapelle 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 20 Musketier 1 - H.B.G. 1 klein
Café De Kwayste Niet Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 20 O.V.A. 1 - O.N.A. 2 klein
Café de Amstelbron Di. 07-02-2023 19:30:00 B1 1 20 O.N.A. 1 - Centrum 1 klein
Veerhuis Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 18 Amstelbron 5 - De Pinguin klein
Veerhuis Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 18 Amstelbron 6 - Anti Poedel 5 klein
Veerhuis Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 18 Amstelbron 7 - Impuls 2 klein
Café L`esperance Di. 07-02-2023 19:30:00 B2 1 20 Centrum 2 - De Musketier 2 klein
Café L`esperance Di. 07-02-2023 19:30:00 C3 1 18 Centrum 4 - De Musketier 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 07-02-2023 19:30:00 C2 1 18 De Musketier 5 - Anti Poedel 4 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 18 Moerkapelle 3 - Rust Wat 2 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 08-02-2023 19:30:00 C3 1 18 Onze Vrije Avond 2 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Café Rust Wat Wo. 08-02-2023 19:30:00 B2 1 20 Rust Wat 1 - Amstelbron 1 klein
Impuls Wo. 08-02-2023 19:30:00 C4 1 18 Impuls 4 - Centrum 5 klein
Café de Amstelbron Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 18 O.N.A. 4 - Centrum 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 09-02-2023 19:30:00 C2 1 18 De Musketier 4 - Moerkapelle 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 20 De Musketier 3 - O.N.A. 3 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 09-02-2023 19:30:00 C4 1 18 Krijt Op Tijd `40 2 - De Musketier 7 klein
Holle Bolle Gijs Do. 09-02-2023 19:30:00 B2 1 20 H.B.G. 2 - Impuls 1 klein
Impuls Ma. 13-02-2023 19:30:00 C4 1 19 Impuls 3 - Impuls 4 klein
De Lustenburgt Ma. 13-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Anti Poedel 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Café L`esperance Ma. 13-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Centrum 3 - Rust Wat 1 klein
De Lustenburgt Ma. 13-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Anti Poedel 4 - De Musketier 4 klein
Café de Amstelbron Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 1 21 O.N.A. 2 - Musketier 1 klein
Café L`esperance Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 1 21 Centrum 1 - Moerkapelle 1 klein
Veerhuis Di. 14-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Amstelbron 1 - De Musketier 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 14-02-2023 19:30:00 B1 1 21 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - O.V.A. 1 klein
Veerhuis Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Amstelbron 5 - Amstelbron 6 klein
Veerhuis Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Amstelbron 7 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Café L`esperance Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Centrum 4 - De Pinguin klein
De Lustenburgt Wo. 15-02-2023 19:30:00 C1 1 19 Anti Poedel 2 - Amstelbron 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 15-02-2023 19:30:00 C4 1 19 Moerkapelle 3 - De Musketier 7 klein
Café L`esperance Wo. 15-02-2023 19:30:00 C4 1 19 Centrum 5 - Centrum 6 klein
Impuls Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 21 Impuls 1 - Amstelbron 2 klein
De Lustenburgt Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Anti Poedel 5 - Impuls 2 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 15-02-2023 19:30:00 C3 1 19 Onze Vrije Avond 2 - De Musketier 6 klein
Café de Amstelbron Wo. 15-02-2023 19:30:00 B2 1 21 O.N.A. 3 - Centrum 2 klein
De Lustenburgt Wo. 15-02-2023 19:30:00 C2 1 19 Anti Poedel 3 - Moerkapelle 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 16-02-2023 19:30:00 B1 1 21 H.B.G. 1 - O.N.A. 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 16-02-2023 19:30:00 C4 1 19 Krijt Op Tijd `40 2 - O.N.A. 5 klein
Café de Amstelbron Do. 16-02-2023 19:30:00 C4 1 19 O.N.A. 4 - Rust Wat 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 16-02-2023 19:30:00 B2 1 21 De Musketier 2 - H.B.G. 2 klein
Café Rust Wat Ma. 20-02-2023 19:30:00 C4 1 20 Rust Wat 2 - Centrum 6 klein
Impuls Ma. 20-02-2023 19:30:00 C4 1 20 Impuls 3 - Centrum 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 20-02-2023 19:30:00 B1 1 22 Moerkapelle 1 - O.V.A. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 20-02-2023 19:30:00 C4 1 20 De Musketier 7 - O.N.A. 4 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 20-02-2023 19:30:00 C1 1 20 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Anti Poedel 2 klein
Veerhuis Ma. 20-02-2023 19:30:00 C1 1 20 Amstelbron 4 - Anti Poedel 1 klein
Café `t Anker Ma. 20-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De Pinguin - Onze Vrije Avond 2 klein
Café de Amstelbron Di. 21-02-2023 19:30:00 C4 1 20 O.N.A. 5 - Moerkapelle 3 klein
Café L`esperance Di. 21-02-2023 19:30:00 B2 1 22 Centrum 2 - Amstelbron 1 klein
Veerhuis Di. 21-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Amstelbron 5 - Anti Poedel 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 21-02-2023 19:30:00 C2 1 20 De Musketier 5 - Anti Poedel 3 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 21-02-2023 19:30:00 C2 1 20 Moerkapelle 2 - Anti Poedel 4 klein
Veerhuis Di. 21-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Amstelbron 6 - Centrum 4 klein
Biljarthuys de Dam Di. 21-02-2023 19:30:00 B1 1 22 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - Musketier 1 klein
Impuls Wo. 22-02-2023 19:30:00 C4 1 20 Impuls 4 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Café de Amstelbron Wo. 22-02-2023 19:30:00 B1 1 22 O.N.A. 2 - O.N.A. 1 klein
Café Rust Wat Wo. 22-02-2023 19:30:00 B2 1 22 Rust Wat 1 - Amstelbron 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 23-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Musketier 3 - Centrum 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 23-02-2023 19:30:00 B2 1 22 De Musketier 2 - Impuls 1 klein
Holle Bolle Gijs Do. 23-02-2023 19:30:00 B1 1 22 H.B.G. 1 - Centrum 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 23-02-2023 19:30:00 C3 1 20 De Musketier 6 - Amstelbron 7 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 23-02-2023 19:30:00 C3 1 20 Krijt Op Tijd `40 1 - Impuls 2 klein
De Lustenburgt Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 Anti Poedel 1 - Anti Poedel 2 klein
Veerhuis Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Amstelbron 2 - De Musketier 3 klein
Café L`esperance Ma. 27-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Centrum 3 - Centrum 2 klein
Veerhuis Ma. 27-02-2023 19:30:00 C1 1 21 Amstelbron 3 - Amstelbron 4 klein
Café L`esperance Ma. 27-02-2023 19:30:00 C4 1 21 Centrum 6 - De Musketier 7 klein
Impuls Ma. 27-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Impuls 2 - De Musketier 6 klein
Café L`esperance Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 23 Centrum 1 - O.V.A. 1 klein
Café de Amstelbron Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 23 O.N.A. 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Café L`esperance Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Centrum 4 - Amstelbron 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 28-02-2023 19:30:00 B1 1 23 Musketier 1 - Moerkapelle 1 klein
Veerhuis Di. 28-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Amstelbron 7 - De Pinguin klein
Veerhuis Di. 28-02-2023 19:30:00 B2 1 23 Amstelbron 1 - H.B.G. 2 klein
De Lustenburgt Wo. 01-03-2023 19:30:00 C2 1 21 Anti Poedel 3 - Anti Poedel 4 klein
Impuls Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 1 23 Impuls 1 - Rust Wat 1 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Onze Vrije Avond 2 - Amstelbron 6 klein
Café de Amstelbron Wo. 01-03-2023 19:30:00 B2 1 23 O.N.A. 3 - De Musketier 2 klein
De Lustenburgt Wo. 01-03-2023 19:30:00 C3 1 21 Anti Poedel 5 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Café L`esperance Wo. 01-03-2023 19:30:00 C4 1 21 Centrum 5 - Rust Wat 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 01-03-2023 19:30:00 C4 1 21 Moerkapelle 3 - Impuls 4 klein
Holle Bolle Gijs Do. 02-03-2023 19:30:00 B1 1 23 H.B.G. 1 - O.N.A. 2 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 1 21 Krijt Op Tijd `40 2 - Impuls 3 klein
Café de Amstelbron Do. 02-03-2023 19:30:00 C4 1 21 O.N.A. 4 - O.N.A. 5 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 02-03-2023 19:30:00 C2 1 21 De Musketier 4 - De Musketier 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 06-03-2023 19:30:00 B1 1 24 Moerkapelle 1 - O.N.A. 1 klein
Café `t Anker Ma. 06-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De Pinguin - Impuls 2 klein
Veerhuis Ma. 06-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Amstelbron 4 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
Veerhuis Ma. 06-03-2023 19:30:00 C1 1 22 Amstelbron 3 - Anti Poedel 1 klein
Impuls Ma. 06-03-2023 19:30:00 C4 1 22 Impuls 3 - Moerkapelle 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 06-03-2023 19:30:00 C4 1 22 De Musketier 7 - Rust Wat 2 klein
Café de Amstelbron Di. 07-03-2023 19:30:00 C4 1 22 O.N.A. 5 - Centrum 6 klein
Biljarthuys de Dam Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 24 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - H.B.G. 1 klein
Café De Kwayste Niet Di. 07-03-2023 19:30:00 B1 1 24 O.V.A. 1 - Musketier 1 klein
Café L`esperance Di. 07-03-2023 19:30:00 B2 1 24 Centrum 2 - Amstelbron 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 07-03-2023 19:30:00 C2 1 22 De Musketier 5 - Moerkapelle 2 klein
Veerhuis Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Amstelbron 6 - Amstelbron 7 klein
Veerhuis Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Amstelbron 5 - Onze Vrije Avond 2 klein
Café L`esperance Di. 07-03-2023 19:30:00 C3 1 22 Centrum 4 - Anti Poedel 5 klein
Café de Amstelbron Wo. 08-03-2023 19:30:00 B1 1 24 O.N.A. 2 - Centrum 1 klein
Impuls Wo. 08-03-2023 19:30:00 C4 1 22 Impuls 4 - O.N.A. 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Musketier 2 - Amstelbron 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 09-03-2023 19:30:00 C2 1 22 De Musketier 4 - Anti Poedel 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 24 De Musketier 3 - Rust Wat 1 klein
Café de Amstelbron Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 24 O.N.A. 3 - Impuls 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 22 De Musketier 6 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Holle Bolle Gijs Do. 09-03-2023 19:30:00 B2 1 24 H.B.G. 2 - Centrum 3 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 09-03-2023 19:30:00 C4 1 22 Krijt Op Tijd `40 2 - Centrum 5 klein
Café Rust Wat Ma. 13-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Rust Wat 2 - O.N.A. 5 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 13-03-2023 19:30:00 C1 1 23 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Amstelbron 3 klein
Veerhuis Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Amstelbron 2 - H.B.G. 2 klein
Café L`esperance Ma. 13-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Centrum 6 - Impuls 4 klein
Impuls Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Impuls 2 - Amstelbron 6 klein
Café L`esperance Ma. 13-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Centrum 3 - De Musketier 2 klein
De Lustenburgt Ma. 13-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Anti Poedel 4 - De Musketier 5 klein
Café L`esperance Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 25 Centrum 1 - Musketier 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 14-03-2023 19:30:00 C2 1 23 Moerkapelle 2 - De Musketier 4 klein
Veerhuis Di. 14-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Amstelbron 7 - Amstelbron 5 klein
Veerhuis Di. 14-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Amstelbron 1 - O.N.A. 3 klein
Café de Amstelbron Di. 14-03-2023 19:30:00 B1 1 25 O.N.A. 1 - O.V.A. 1 klein
Café L`esperance Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Centrum 5 - De Musketier 7 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Onze Vrije Avond 2 - Centrum 4 klein
De Lustenburgt Wo. 15-03-2023 19:30:00 C1 1 23 Anti Poedel 2 - Amstelbron 4 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 15-03-2023 19:30:00 C4 1 23 Moerkapelle 3 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
Café de Amstelbron Wo. 15-03-2023 19:30:00 B1 1 25 O.N.A. 2 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Impuls Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Impuls 1 - De Musketier 3 klein
Café Rust Wat Wo. 15-03-2023 19:30:00 B2 1 25 Rust Wat 1 - Centrum 2 klein
De Lustenburgt Wo. 15-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Anti Poedel 5 - De Musketier 6 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 16-03-2023 19:30:00 C3 1 23 Krijt Op Tijd `40 1 - De Pinguin klein
Café de Amstelbron Do. 16-03-2023 19:30:00 C4 1 23 O.N.A. 4 - Impuls 3 klein
Holle Bolle Gijs Do. 16-03-2023 19:30:00 B1 1 25 H.B.G. 1 - Moerkapelle 1 klein
Café `t Anker Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 1 24 De Pinguin - De Musketier 6 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 20-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Moerkapelle 1 - O.N.A. 2 klein
Biljarthuys de Dam Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 24 BV Benthuizen-Zoetermeer 2 - Anti Poedel 1 klein
Veerhuis Ma. 20-03-2023 19:30:00 C1 1 24 Amstelbron 3 - Anti Poedel 2 klein
Impuls Ma. 20-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Impuls 3 - Centrum 6 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 26 Musketier 1 - O.N.A. 1 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Di. 21-03-2023 19:30:00 C2 1 24 Moerkapelle 2 - Anti Poedel 3 klein
Café De Kwayste Niet Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 26 O.V.A. 1 - H.B.G. 1 klein
Veerhuis Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Amstelbron 5 - Impuls 2 klein
Veerhuis Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Amstelbron 6 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Café L`esperance Di. 21-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Centrum 4 - Amstelbron 7 klein
Café de Amstelbron Di. 21-03-2023 19:30:00 C4 1 24 O.N.A. 5 - De Musketier 7 klein
Veerhuis Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 1 26 Amstelbron 1 - Impuls 1 klein
Café L`esperance Di. 21-03-2023 19:30:00 B2 1 26 Centrum 2 - De Musketier 3 klein
Biljarthuys de Dam Di. 21-03-2023 19:30:00 B1 1 26 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - Centrum 1 klein
Impuls Wo. 22-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Impuls 4 - Rust Wat 2 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 22-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Moerkapelle 3 - Centrum 5 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 22-03-2023 19:30:00 C3 1 24 Onze Vrije Avond 2 - Anti Poedel 5 klein
Café de Amstelbron Wo. 22-03-2023 19:30:00 B2 1 26 O.N.A. 3 - Centrum 3 klein
Holle Bolle Gijs Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 26 H.B.G. 2 - Rust Wat 1 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 23-03-2023 19:30:00 C4 1 24 Krijt Op Tijd `40 2 - O.N.A. 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 23-03-2023 19:30:00 C2 1 24 De Musketier 4 - Anti Poedel 4 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 23-03-2023 19:30:00 B2 1 26 De Musketier 2 - Amstelbron 2 klein
Café L`esperance Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Centrum 6 - Krijt Op Tijd `40 2 klein
De Lustenburgt Ma. 27-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Anti Poedel 4 - Moerkapelle 2 klein
Café Rust Wat Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Rust Wat 2 - Impuls 3 klein
Café L`esperance Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Centrum 3 - Amstelbron 1 klein
Veerhuis Ma. 27-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Amstelbron 2 - O.N.A. 3 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Ma. 27-03-2023 19:30:00 C4 1 25 De Musketier 7 - Impuls 4 klein
Impuls Ma. 27-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Impuls 2 - Centrum 4 klein
De Lustenburgt Ma. 27-03-2023 19:30:00 C1 1 25 Anti Poedel 1 - Amstelbron 4 klein
Biljarthuys de Dam Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 27 BV Benthuizen-Zoetermeer 1 - Moerkapelle 1 klein
Veerhuis Di. 28-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Amstelbron 7 - Onze Vrije Avond 2 klein
Café L`esperance Di. 28-03-2023 19:30:00 B1 1 27 Centrum 1 - O.N.A. 1 klein
Café L`esperance Wo. 29-03-2023 19:30:00 C4 1 25 Centrum 5 - O.N.A. 5 klein
Café de Amstelbron Wo. 29-03-2023 19:30:00 B1 1 27 O.N.A. 2 - O.V.A. 1 klein
Impuls Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Impuls 1 - Centrum 2 klein
Café Rust Wat Wo. 29-03-2023 19:30:00 B2 1 27 Rust Wat 1 - De Musketier 2 klein
De Lustenburgt Wo. 29-03-2023 19:30:00 C1 1 25 Anti Poedel 2 - BV Benthuizen-Zoetermeer 2 klein
De Lustenburgt Wo. 29-03-2023 19:30:00 C2 1 25 Anti Poedel 3 - De Musketier 5 klein
De Lustenburgt Wo. 29-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Anti Poedel 5 - De Pinguin klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 30-03-2023 19:30:00 B2 1 27 De Musketier 3 - H.B.G. 2 klein
Café de Amstelbron Do. 30-03-2023 19:30:00 C4 1 25 O.N.A. 4 - Moerkapelle 3 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 25 Krijt Op Tijd `40 1 - Amstelbron 5 klein
Holle Bolle Gijs Do. 30-03-2023 19:30:00 B1 1 27 H.B.G. 1 - Musketier 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 25 De Musketier 6 - Amstelbron 6 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Ma. 03-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Moerkapelle 1 - Centrum 1 klein
Impuls Ma. 03-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Impuls 3 - De Musketier 7 klein
Café De Kwayste Niet Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 28 O.V.A. 1 - BV Benthuizen-Zoetermeer 1 klein
Veerhuis Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 Amstelbron 7 - Anti Poedel 5 klein
Café L`esperance Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 Centrum 4 - Krijt Op Tijd `40 1 klein
Veerhuis Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 Amstelbron 6 - De Pinguin klein
Café de Amstelbron Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 28 O.N.A. 1 - H.B.G. 1 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Di. 04-04-2023 19:30:00 B1 1 28 Musketier 1 - O.N.A. 2 klein
Veerhuis Di. 04-04-2023 19:30:00 C3 1 26 Amstelbron 5 - De Musketier 6 klein
Impuls Wo. 05-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Impuls 4 - O.N.A. 5 klein
Het Wapen Van Moerkapelle Wo. 05-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Moerkapelle 3 - Centrum 6 klein
Café De Kwayste Niet Wo. 05-04-2023 19:30:00 C3 1 26 Onze Vrije Avond 2 - Impuls 2 klein
Holle Bolle Gijs Do. 06-04-2023 19:30:00 B2 1 22 H.B.G. 2 - O.N.A. 3 klein
Café de Amstelbron Do. 06-04-2023 19:30:00 C4 1 26 O.N.A. 4 - Centrum 5 klein
Cul. Centrum Berkenwoude Do. 06-04-2023 19:30:00 C4 1 26 Krijt Op Tijd `40 2 - Rust Wat 2 klein