Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

C1  C1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V. Jong Geleerd 1 131073 Kuijpers, Theo 06-53791129 th.kuijpers@ziggo.nl 
Biljart Vereniging Uden 1 238832 Visser, de Richard 06-30109807 / 0413-357325 wjg.visser70@gmail.com 
De Leeuwerik 1 158448 Gloudemans, Martie 06-23427607 martgloudemans@ziggo.nl 
De Zwaan 3 103056 Bogaert, van den Ben 0486-462741 benvandenbogaert@hotmail.com 
Germenzeel 1 201412 Gras, André 0683555095  
Kerkzicht 2 205153 Clement, Wilfred 073-5325956 bvkerkzicht@gmail.com 
Krijt Op Tijd 2 217224 Bommel, van Harrie 06-50620015 harrievanbommel@ziggo.nl 
Krijt Op Tijd 3 151695 Vugts, Henk 06-51460363 h.p.j.vugts@ziggo.nl 
Moira 1 212433 Lith, van Jeroen 0412-479787 / 06-53266172 jeroenvlith@hotmail.com 
Moira 2 103115 Kuijpers, Theo 0412-462744 / 0622328240 theo.kuijpers@outlook.com 
Touché 3 154028 Megens, Harold 06-24679299 harold.megens@home.nl 
Zeeland B.C. 3 160857 Erp, van Hans 0486-453382 / 06-14273159 witte.erp@gmail.com 
Zeeland B.C. 4 216907 Schippers, Richard 0628263963 richardstienschippers@gmail.com 
Zeeland B.C. 5 155552 Huvenaars, Peter 0486-451971 / 06-55344579 phuvenaars@home.nl 


C2  C2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.B.B. 2 215666 Vogels, Cees 06-53316782 kc_bird@hotmail.com 
B.B.B. 3 123466 Haterd, van de Marinus 0412-402341 haterd40@gmail.com 
B.V. Jong Geleerd 2 163280 Wassenberg, Piet 0413-273594 pmwassenberg@gmail.com 
Bc D`n Brouwer 3 133912 Stiphout, van Ad 0413-362327 advanstiphout50@gmail.com 
BC D`n Huuskamer 1 237584 Dobbelsteen, van den Angelo 06-46918429 ajvdd@home.nl 
Germenzeel 2 211447 Vught, van Hennie 0413-267530 henvu@home.nl 
Germenzeel 3 201413 Kampert, Joop 0413-257978 / 06-30454489 Joop.coby12@gmail.com 
Moira 3 107724 Ruijs, Cor 0412-482082 cena.ruijs@ziggo.nl 
Net Mis 6 229964 Watervliet, van de Alex 0623027291  
S.O.K.O. 2 210335 Hoorn, van Bert 0412-624650 / 06-28749006 hajmvanhoorn@gmail.com 
Touché 4 164123 Rossum, van Arno 0412-641119 / 06-50520828 arno-rossum@live.nl 
Vriendschap De 1 224004 Simajchl, Piet 0412-462647 simajchl@gmail.com 
Zeeland B.C. 6 138780 Kandelaars, Ton 0486-453554 tkandelaars@home.nl 
`t Centrum 2 158375 Orsouw, van Hein 0412-402804 anitavorsouw@hetnet.nl 


C4  C4 3
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.B.B. 9 225134 Tilburg, van Wim 0620644417 wimvantilburg46@gmail.com 
B.V.O.V.`89 1 164165 Doop, den Tineke 0651537620 tineke.10@home.nl 
BV Coehoorn 2 179903 Rijssemus, Irene 06-40022334 imrijssemus@gmail.com 
De Brug 6 141148 Beelen, Jo 0486-412486 jo.beelen@ziggo.nl 
De Vriendenkring (D.V.K.) 3 217319 Rooij, van Pim 06-52174620 pim_van_rooij@hotmail.com 
De Vriendenkring (D.V.K.) 4 132286 Hoefnagels, Rien 06-46213914 dvkharen@gmail.com 
Krijt Op Tijd 6 156575 Kokke, Merijn 06-49040820 / 024-3031160 info@mediakracht.nl 
Net Mis 7 156387 Romme, 0412-455976  
O.B.C. De Schutskooi 4 170138 Brands, Wilma 0412-492463 / 0653329538 jma.brands@hetnet.nl 
Touché 10 183288 Horst, van der Brian 06-38598008 brianvdhorst@gmail.com 
Touché 11 153702 Bek, Antoinette 06-20507450 antoinettebek@gmail.com 
Touché 9 138361 Keijzers, Marjon 06-10331028 / 0412-850737 toucheoss@gmail.com 
Zeeland B.C. 7 229457 Boxtel, van Manuela 0486 - 45 36 69 / 06 - 10 83 29 70 marimanuela@hotmail.nl 
`t Centrum 8 134928 Orsouw, van Anita 0412-402804 anitavorsouw@hetnet.nl 


C4  C4 4
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.B.B. 7 215831 Hoogstraten, van Rini 06-51285092 tonnie.rini@caiway.nl 
B.B.B. 8 236787 Ven van de, Roy 06-29538053 royvandeven80@gmail.com 
BV de Raaf 1 221759 Goeij, de Theo 06-26062721  
De Bongerd 1 132433 Aar, van John 0412-492470 / 06-46751040 info@vanaarhoutimport.nl 
De Brug 5 208334 Ham, van Piet 06-54644937 pietvanham@live.nl 
De Zwaan 5 158357 Janssen, Nellie 0622330109 nellie.joost@gmail.com 
Kerkzicht 4 120939 Nistelrooij, van Ad 073-5323535 ala.vannistelrooij@ziggo.nl 
Net Mis 8 201134 Ven, van de Roel 06-46238403 vandervenroel@gmail.com 
Vriendschap De 4 211479 Bakel, van Karel 0412-462590 / 06-86688803 karelwima@gmail.com 
`t Centrum 4 203331 Hintum, van Jan 0412-402155 janhin@caiway.nl 
`t Centrum 5 226680 Hendrickx, Adriaan 0412-761585 / 06-29378947 adriaanhendrickx@live.nl 
`t Centrum 6 103230 Gaal, van Willie 0412-656772 willyenpetra@icloud.com 


C3  C3
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.B.B. 4 164113 Maas, Mathieu 0412-643356 / 06-53624656 thieumaas@live.nl 
B.B.B. 5 144868 Manders, Wilco 0412-404139 w.manders2@kpnplanet.nl 
B.B.B. 6 219517 kersten, Jan 06-26814362 ajgkersten@gmail.com 
B.V. Jong Geleerd 3 246491 Ven, Van de Ad 0650638307 advdven@home.nl 
Bc D`n Brouwer 4 221541 Mannes, Tinus 0413-362807 / 06-29000373 fam.mannes@ziggo.nl 
BV Coehoorn 1 217062 Halen, van Paul 06-27264377 paul.vanhalen@home.nl 
De Leeuwerik 2 148740 Wanrooy-Luft, van Kitty 0412-854161 / 06-51844405 kittyluft@hotmail.com 
De Vriendenkring (D.V.K.) 2 132286 Hoefnagels, Rien 06-46213914 dvkharen@gmail.com 
De Zwaan 4 158252 Wingens, Ad 06-11297708 a3.wingens@gmail.com 
Germenzeel 4 211119 Laar, van de Corry 0492-323444 / 06-51475813 corryvandelaar65@gmail.com 
Germenzeel 5 201413 Kampert, Joop 0413-257978 / 06-30454489 Joop.coby12@gmail.com 
Germenzeel 6 201413 Kampert, Joop 0413-257978 / 06-30454489 Joop.coby12@gmail.com 
Kerkzicht 3 150488 Staveren, van Frans 06-51840023 fvstaveren@telfort.nl 
Krijt Op Tijd 4 102916 Broers, Cees 06-10283712 ineke50@caiway.nl 
Krijt Op Tijd 5 183823 Heuvel, van den Peter 0486-851029 / 06 10387905 petervandenheuvel@home.nl 
Moira 4 163476 Brands, Jan 0412-481009 / 0653817503 jan_brands@live.nl 
O.B.C. De Schutskooi 3 132435 Erp, van Harry 0412-402201  
O.B.C. De Schutskooi 5 236940 Lent, van Eri 0412-479569 / 06-15130494 emvanlent@home.nl 
O.B.C. De Schutskooi 6 163851 Orsouw, van John 06-14923789 john-wanda@home.nl 
Oud Grave 1 125312 Lamers, Theo 0486-420220 jeth@home.nl 
S.O.K.O. 3 140492 Elzen, van de Lambert 0412-637536 lambert-biljart@ziggo.nl 
S.O.K.O. 4 121696 Leur, van Annet 0412-853557 amvanleur@gmail.com 
T.O.P. 3 226935 Verhoeven, Nico 0412 625 215 nalverhoeven@ziggo.nl 
Tok'74 2 147891 Dappers, Hennie 073-5325690  
Touché 5 158240 Venne, van der Gertie 0412-638860 / 06-55361007 venne88@ziggo.nl 
Touché 6 146529 Orsouw, van Robert 0412-642661 / 06-42323666 a.r.vanorsouw@home.nl 
Touché 7 103209 Amstel, van Jo 06-15077283 jovanamstel@home.nl 
Touché 8 203615 Bervoets, Hans 06-23845327 hansbervoets4@gmail.com 
t`Haasje 1 170132 Schutjens, René 06-51807188 rene.schutjens@hotmail.com 
t`Haasje 2 108078 Wouw, van de Gijs 073-5321875 wouwgijs@gmail.com 
Vriendschap De 2 183557 Driessen, Ruud 0412-462306 / 0653803705 ruud_je@live.nl 
Vriendschap De 3 211476 Janssen, Rémi 0412-465035 / 06-10449335 janssen.remi@gmail.com 
`t Centrum 3 216913 Erp, van Alwin 0654972250 alwinvanerp5351@live.nl 


B1  B1
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V. Bellevue 1 138184 Bakel, van Jos 0412-784178 / 06-40219928  
Bc D`n Brouwer 5 176539 Hermsen, Marc 0413-342590 / 06-57558596 hermsenbiljart@ziggo.nl 
BV Ons Café 229727 Peters, Frank 0642086586 info@slagerijpeters.com 
De Brug 1 172251 Rossum, van Han 0486-411668 campingdebrug@gmail.com 
De Brug 2 147666 Manders, Bart 0486-411007 / 06-17104503 bjornmanders@home.nl 
De Zwaan 1 145829 Linden, van de Peter 0486-461403 plinden@home.nl 
De Zwaan 2 103143 Akker, van den Frans 0412-456339 falvandenakker@levix.nl 
Dos `71 1 175860 Berg, van de Henri 0412-452668 / 06-40701259 hvdberg5@ziggo.nl 
Net Mis 1 140441 Peters, William 0486-411547 / 06-51528400 thekes-herpen@home.nl 
Net Mis 2 166954 Loon, van Bert 0486-414258 lambertusvanloon@online.nl 
Net Mis 3 170742 Ruijter, de Jurgen 024-6425371 / 06-53230537 j.deruijter@zzgzorggroep.nl 
O.B.C. De Schutskooi 1 154301 Heuvel, van de Laurens 0615263074 laurensisnothome@ziggo.nl 
S.O.K.O. 1 118826 Dinther, van Theo 0412-635750 / 06-16773389 theo.betsie@hotmail.com 
T.O.P. 1 221613 Pacque, Marcel 06-57570770 marcel06@home.nl 
Tok'74 1 154283 Schutjens, Peter 06-42345612  
Touché 2 146254 Maren, van René 06-53798085 mvanmaren@home.nl 
Verkregen Door Oefening 1 208885 Orsouw, van Hein 0412-851641 / 06-12611916 emmiemels@home.nl 
`t Centrum 1 103236 Megens, Noud 06-21112995 cvandeutekom@kabelfoon.nl 


B2  B2
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.B.B. 1 214779 Gijsbers, Hans 06-25028731 hgijsb@kabelfoon.nl 
B.V. Bellevue 2 207224 Man, de John 0412-634727 / 06-51034961 john.de.man@tele2.nl 
Bc D`n Brouwer 1 207734 Sikkers, Ruud 06 - 30019739 ruud.sikkers@gmail.com 
Bc D`n Brouwer 2 225593 Vissers, Piet 0413-362411 / 06-42392016 piet.vissers02@gmail.com 
Bc D`n Brouwer 6 236680 Goettsch, Henk 0402419704 h.goettsch@upcmail.nl 
Bilartclub Reek 1 178893 Doelen, van der Jan 0637598197 janvanderdoelen58@gmail.com 
Bilartclub Reek 2 175443 Driessen, Willy 06-54922024 driekol22@gmail.com 
Café Tinus 1 151986 Bardoel, Jan 0486-475776 / 06-22526094 janenmaria@hotmail.com 
Café Tinus 2 217018 Haren, van Piet 0486-422499 / 06-13206768 p.vanharen@home.nl 
Café Tinus 3 221681 Janssen, Tonny 0653673848 info@janssenbv.nl 
De Beukenhof (B.V.B.) 141753 Kinderen, der 0413-335001 / 06-51368530 drukkerij@drukkerijderkinderen.nl 
De Bongerd 2 169656 Vloet, Bert 0412-492960 bertvloet@live.nl 
De Brug 3 175451 Casteren, van Thijs 0486-412175 van_casteren@hotmail.com 
De Brug 4 223453 Kreij, van Jo 06-48161936 jovankrey@live.nl 
De Vriendenkring (D.V.K.) 1 132286 Hoefnagels, Rien 06-46213914 dvkharen@gmail.com 
Dos `71 2 219514 Venrooy, van Jas 0412-452470 / 0623600897 jasvanvenrooy@home.nl 
Dos `71 3 237026 Soerland, van Jan 0652053183 soerland@home.nl 
Het Witte Paard (HWP`89) 1 122250 Boogaard, van de Wim 0413-272118 wvdboogaard@home.nl 
Kerkzicht 1 150488 Staveren, van Frans 06-51840023 fvstaveren@telfort.nl 
Net Mis 4 115136 Megens, Chris 06-22600070 chris-denny@ziggo.nl 
Net Mis 5 222897 Dinther, van Gerrit 06-25341527 knuffelbeest@home.nl 
Nooit Gedacht 1 145899 Buul, van Mario 0412-851411 / 06-53704090 bbbshow@home.nl 
O.B.C. De Schutskooi 2 154298 Brands, Koos 0412-492463 jma.brands@hetnet.nl 
T.O.P. 2 229798 Hoof, van den Ronald 06-42223572 vandenhoof9@hotmail.com 
T.O.P. 4 160105 Es, van Iwan 0412-622837 iwan.v.es@gmail.com 
Tok'74 3 132293 Schijndel, van Alfons 073-5324951  
Verkregen Door Oefening 2 118831 Bloemers, Mari 06-16042039 / 06-33317555 mbloemers@home.nl 
Verkregen Door Oefening 3 147408 Velden, van der Hans 06-10169443 hnsvandervelden@gmail.com 
Zeeland B.C. 1 147740 Groot, de Ronald 0486-450895 ronaldgroot@ziggo.nl 
Zeeland B.C. 2 174983 Bongers, Bert 0486-452445 bertrina.bongers@home.nl 
`t Centrum 7 107672 Gaal, van Perry 0412-401347 info@demerx.nl 


BJ  Jeugd B
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
ABC `T TOPKE 263824 Kolorz, Ron 0485-532468 rkolorz@home.nl 
BV Overberg 225003 Eggenkamp, Max 073-5211595 paulenkarin@hetnet.nl 
INABORG 170000 Verhaegh, Chris 077-4732850 / 06-10772908 chrisverhaegh@hetnet.nl 
Zeeland B.C. 1 155552 Huvenaars, Peter 0486-451971 / 06-55344579 phuvenaars@home.nl 
Zeeland B.C. 2 155552 Huvenaars, Peter 0486-451971 / 06-55344579 phuvenaars@home.nl