Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Cafe de Stap Vr. 03-02-2023 20:00:00 L8 1 9 `t Heuveltje 6 - de Keu 3 klein
Cafe In d'n Olie-fant Ma. 06-02-2023 20:00:00 D1 1 10 in d`n Olie-fant - de Kraanvogel 3 klein
MFA Hart van Hapert Ma. 06-02-2023 20:00:00 D4 1 10 `t Huukske 4 - de Koster 6 klein
Cafe de Koster Ma. 06-02-2023 20:00:00 D4 1 10 de Koster 9 - Entre Nous 2 klein
Dorpshuis de Smis Ma. 06-02-2023 20:00:00 D3 1 9 de Ploeg 3 - Kleine Man 1 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 06-02-2023 20:00:00 D1 1 10 Steeds Beter/Gouden Leeuw 4 - de Koster 5 klein
Cafe de Koster Ma. 06-02-2023 20:00:00 D1 1 10 de Koster 7 - Nooit Volleerd 6 klein
Cafe de Stap Ma. 06-02-2023 20:00:00 D1 1 10 `t Heuveltje 12 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 3 klein
Cafe 't Hangijzer Ma. 06-02-2023 20:00:00 D4 1 10 de Hangijzers 2 - `t Heuveltje 11 klein
Eetcafe 't Drieske Do. 09-02-2023 20:00:00 L8 1 6 de Keu 3 - `t Heuveltje 4 klein
Cafe den Bakker Vr. 10-02-2023 20:00:00 L7 1 9 de Ster 1 - Poedelvrees 5 klein
Cafe de Stap Vr. 10-02-2023 20:00:00 L9 1 8 `t Heuveltje 5 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 10-02-2023 20:00:00 L9 1 8 de Keu 4 - Vr. Stoters 2 klein
Cafe de Stap Vr. 10-02-2023 20:00:00 L9 1 8 `t Heuveltje 7 - steeds Beter Hm 4 klein
Cafe den Bels Vr. 10-02-2023 20:00:00 L7 1 9 Ons Verzet 1 - steeds Beter Hm 3 klein
Cafe van de Ven Vr. 10-02-2023 20:00:00 L7 1 9 Poedelvrees 6 - DSS 3 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 10-02-2023 20:00:00 L7 1 9 de Keu 2 - de Kraanvogel 2 klein
Dorpshuis de Smis Za. 11-02-2023 20:00:00 L2 1 11 de Ploeg 1 - de Kraanvogel 1 klein
Cafe de Stap Za. 11-02-2023 20:00:00 L6 1 9 Nooit Volleerd 1 - DSS 2 klein
Eetcafe 't Drieske Za. 11-02-2023 20:00:00 L2 1 11 de Keu 1 - de Treffers 1 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 11-02-2023 20:00:00 L6 1 9 Vr. Stoters 1 - B.C. Hapert 4 klein
Cafe 't Pleintje Za. 11-02-2023 20:00:00 L6 1 9 B.C. Hapert 3 - Nooit Volleerd 3 klein
Cafe de Gouden Leeuw Za. 11-02-2023 20:00:00 L2 1 11 Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 - Nooit Volleerd 2 klein
Cafe d'n Babbel Za. 11-02-2023 20:00:00 L6 1 9 EMM 2 - Poedelvrees 2 klein
Cafe den Bakker Za. 11-02-2023 20:00:00 L2 1 11 de Zwaluw 3 - de Zwaluw 4 klein
Dorpshuis de Smis Ma. 13-02-2023 20:00:00 D3 1 10 de Ploeg 3 - Nooit Volleerd 5 klein
MFA Hart van Hapert Ma. 13-02-2023 20:00:00 D2 1 10 `t Huukske 1 - de Zwaluw 6 klein
Cafe de Hoek Ma. 13-02-2023 20:00:00 D2 1 10 Den Hoek 7 - de Hangijzers 1 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 13-02-2023 20:00:00 D2 1 10 Steeds Beter/Gouden Leeuw 5 - `t Huukske 3 klein
Het Caves Ma. 13-02-2023 20:00:00 D3 1 10 Het Caves 1 - de Koster 8 klein
Cafe de Stap Ma. 13-02-2023 20:00:00 D2 1 10 Nooit Volleerd 4 - de Ploeg 4 klein
Gemeenschapshuis d'ouw School Ma. 13-02-2023 20:00:00 D3 1 10 de Poedelaars 1 - B.I.O.S 2 klein
Cafe de Kleine Man Ma. 13-02-2023 20:00:00 D3 1 10 Kleine Man 1 - Het Caves 2 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 17-02-2023 20:00:00 L8 1 2 de Keu 3 - `t Heuveltje 6 klein
Cafe de Bijenkorf Vr. 24-02-2023 20:00:00 L7 1 10 steeds Beter Hm 3 - DSS 3 klein
Sporthal de Kraanvogel Vr. 24-02-2023 20:00:00 L7 1 10 de Kraanvogel 2 - Poedelvrees 6 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Vr. 24-02-2023 20:00:00 L9 1 9 Vr. Stoters 2 - `t Heuveltje 5 klein
Cafe de Gouden Leeuw Vr. 24-02-2023 20:00:00 L9 1 9 Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 - `t Heuveltje 7 klein
Cafe d'n Babbel Vr. 24-02-2023 20:00:00 L8 1 8 Centrum 1 - de Keu 5 klein
Cafe den Bels Vr. 24-02-2023 20:00:00 L7 1 10 Ons Verzet 1 - de Ster 1 klein
Cafe de Hoek Vr. 24-02-2023 20:00:00 L8 1 7 Den Hoek 8 - `t Heuveltje 6 klein
Cafe van de Ven Vr. 24-02-2023 20:00:00 L7 1 10 Poedelvrees 5 - de Keu 2 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 25-02-2023 20:00:00 L6 1 10 Poedelvrees 2 - DSS 2 klein
Cafe 't Pleintje Za. 25-02-2023 20:00:00 L6 1 10 B.C. Hapert 4 - Nooit Volleerd 1 klein
Cafe d'n Babbel Za. 25-02-2023 20:00:00 L6 1 10 EMM 2 - B.C. Hapert 3 klein
Cafe de Stap Za. 25-02-2023 20:00:00 L6 1 10 Nooit Volleerd 3 - Vr. Stoters 1 klein
Dorpshuis de Smis Za. 25-02-2023 20:00:00 L2 1 12 de Ploeg 2 - de Ploeg 1 klein
Cafe Sint Joris Za. 25-02-2023 20:00:00 L2 1 12 Krijt op Tijd - Nooit Volleerd 2 klein
Cafe den Bakker Za. 25-02-2023 20:00:00 L2 1 12 de Zwaluw 4 - de Treffers 1 klein
Eetcafe 't Drieske Za. 25-02-2023 20:00:00 L2 1 12 de Keu 1 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 klein
Het Caves Ma. 27-02-2023 20:00:00 D3 1 11 Het Caves 2 - de Ploeg 3 klein
Cafe 't Hangijzer Ma. 27-02-2023 20:00:00 D2 1 11 de Hangijzers 1 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 5 klein
Cafe den Bakker Ma. 27-02-2023 20:00:00 D2 1 11 de Zwaluw 6 - Den Hoek 7 klein
Gemeenschapshuis d'n Bond Ma. 27-02-2023 20:00:00 D3 1 11 B.I.O.S 2 - Kleine Man 1 klein
Cafe de Stap Ma. 27-02-2023 20:00:00 D3 1 11 Nooit Volleerd 5 - Het Caves 1 klein
Cafe de Koster Ma. 27-02-2023 20:00:00 D3 1 11 de Koster 8 - de Poedelaars 1 klein
Dorpshuis de Smis Ma. 27-02-2023 20:00:00 D2 1 11 de Ploeg 4 - `t Huukske 1 klein
MFA Hart van Hapert Ma. 27-02-2023 20:00:00 D2 1 11 `t Huukske 3 - Nooit Volleerd 4 klein
Sporthal de Kraanvogel Vr. 03-03-2023 20:00:00 L2 1 12 de Kraanvogel 1 - de Zwaluw 3 klein
Cafe d'n Babbel Vr. 03-03-2023 20:00:00 L8 1 10 Centrum 1 - Den Hoek 8 klein
MFA Hart van Hapert Vr. 03-03-2023 20:00:00 L8 1 10 `t Huukske 7 - `t Heuveltje 6 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 03-03-2023 20:00:00 L8 1 10 de Keu 3 - Sindsdien 1 klein
Cafe de Stap Vr. 03-03-2023 20:00:00 L8 1 10 `t Heuveltje 4 - de Keu 5 klein
Cafe den Bakker Vr. 03-03-2023 20:00:00 L7 1 6 de Ster 1 - Poedelvrees 6 klein
Cafe Molenvelden Za. 04-03-2023 19:30:00 L1 1 12 `t Groen 1 - B.C. Hapert 2 klein
Cafe den Bakker Za. 04-03-2023 20:00:00 L1 1 12 de Zwaluw 2 - steeds Beter Hm 2 klein
Cafe de Stap Za. 04-03-2023 20:00:00 L5 1 10 `t Heuveltje 2 - EMM 1 klein
Dorpshuis de Smis Za. 04-03-2023 20:00:00 L2 1 11 de Ploeg 2 - Krijt op Tijd klein
Cafe 't Pleintje Za. 04-03-2023 20:00:00 L1 1 12 B.C. Hapert 1 - In den Hoek 1 klein
Den Driesprong Za. 04-03-2023 20:00:00 L1 1 12 DSS 1 - de Zwaluw 1 klein
Cafe de Bijenkorf Za. 04-03-2023 20:00:00 L1 1 12 steeds Beter Hm 1 - Poedelvrees 1 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 04-03-2023 20:00:00 L5 1 10 Poedelvrees 3 - `t Heuveltje 1 klein
MFA Hart van Hapert Za. 04-03-2023 20:00:00 L5 1 10 `t Huukske 6 - Poedelvrees 4 klein
Cafe 't Snipke Za. 04-03-2023 20:00:00 L5 1 10 Entre Nous 1 - B.I.O.S 1 klein
Cafe de Stap Ma. 06-03-2023 20:00:00 D4 1 11 `t Heuveltje 11 - `t Huukske 4 klein
Cafe de Koster Ma. 06-03-2023 20:00:00 D4 1 11 de Koster 6 - de Koster 9 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 06-03-2023 20:00:00 D1 1 11 Steeds Beter/Gouden Leeuw 3 - in d`n Olie-fant klein
Cafe 't Snipke Ma. 06-03-2023 20:00:00 D4 1 11 Entre Nous 2 - Het Caves 3 klein
Sporthal de Kraanvogel Ma. 06-03-2023 20:00:00 D1 1 11 de Kraanvogel 3 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 4 klein
Cafe de Koster Ma. 06-03-2023 20:00:00 D1 1 11 de Koster 5 - de Koster 7 klein
Cafe de Stap Ma. 06-03-2023 20:00:00 D1 1 11 Nooit Volleerd 6 - `t Heuveltje 12 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 10-03-2023 20:00:00 L8 1 9 de Keu 5 - Den Hoek 8 klein
Den Driesprong Vr. 10-03-2023 20:00:00 L7 1 11 DSS 3 - de Kraanvogel 2 klein
Cafe van de Ven Vr. 10-03-2023 20:00:00 L7 1 11 Poedelvrees 6 - Poedelvrees 5 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 10-03-2023 20:00:00 L7 1 11 de Keu 2 - Ons Verzet 1 klein
Cafe de Stap Vr. 10-03-2023 20:00:00 L9 1 10 `t Heuveltje 5 - de Keu 4 klein
Cafe de Stap Vr. 10-03-2023 20:00:00 L9 1 10 `t Heuveltje 7 - Vr. Stoters 2 klein
Cafe de Bijenkorf Vr. 10-03-2023 20:00:00 L9 1 10 steeds Beter Hm 4 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 klein
Cafe d'n Babbel Vr. 10-03-2023 20:00:00 L5 1 11 EMM 1 - `t Huukske 6 klein
Cafe den Bakker Vr. 10-03-2023 20:00:00 L7 1 11 de Ster 1 - steeds Beter Hm 3 klein
Dorpshuis de Smis Za. 11-03-2023 20:00:00 L2 1 13 de Ploeg 1 - Krijt op Tijd klein
Cafe de Stap Za. 11-03-2023 20:00:00 L2 1 13 Nooit Volleerd 2 - de Keu 1 klein
Cafe de Gouden Leeuw Za. 11-03-2023 20:00:00 L2 1 13 Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 - de Zwaluw 4 klein
Cafe den Bakker Za. 11-03-2023 20:00:00 L2 1 13 de Zwaluw 3 - de Ploeg 2 klein
Cafe 't Pleintje Za. 11-03-2023 20:00:00 L6 1 11 B.C. Hapert 3 - Poedelvrees 2 klein
Den Driesprong Za. 11-03-2023 20:00:00 L6 1 11 DSS 2 - B.C. Hapert 4 klein
Cafe de Stap Za. 11-03-2023 20:00:00 L6 1 11 Nooit Volleerd 1 - Nooit Volleerd 3 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 11-03-2023 20:00:00 L6 1 11 Vr. Stoters 1 - EMM 2 klein
Cafe Sint Joris Za. 11-03-2023 20:00:00 L2 1 13 de Treffers 1 - de Kraanvogel 1 klein
Cafe de Stap Ma. 13-03-2023 20:00:00 D2 1 12 Nooit Volleerd 4 - `t Huukske 1 klein
MFA Hart van Hapert Ma. 13-03-2023 20:00:00 D2 1 12 `t Huukske 3 - de Hangijzers 1 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 13-03-2023 20:00:00 D2 1 12 Steeds Beter/Gouden Leeuw 5 - de Zwaluw 6 klein
Dorpshuis de Smis Ma. 13-03-2023 20:00:00 D3 1 12 de Ploeg 3 - B.I.O.S 2 klein
Cafe de Hoek Ma. 13-03-2023 20:00:00 D2 1 12 Den Hoek 7 - de Ploeg 4 klein
Cafe de Kleine Man Ma. 13-03-2023 20:00:00 D3 1 12 Kleine Man 1 - de Koster 8 klein
Gemeenschapshuis d'ouw School Ma. 13-03-2023 20:00:00 D3 1 12 de Poedelaars 1 - Het Caves 1 klein
Het Caves Ma. 13-03-2023 20:00:00 D3 1 12 Het Caves 2 - Nooit Volleerd 5 klein
Cafe Sindsdien Vr. 17-03-2023 20:00:00 L8 1 11 Sindsdien 1 - `t Huukske 7 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 17-03-2023 20:00:00 L8 1 11 de Keu 5 - de Keu 3 klein
Cafe de Hoek Vr. 17-03-2023 20:00:00 L8 1 11 Den Hoek 8 - `t Heuveltje 4 klein
Cafe de Stap Vr. 17-03-2023 20:00:00 L8 1 11 `t Heuveltje 6 - Centrum 1 klein
Cafe Sint Joris Za. 18-03-2023 20:00:00 L1 1 13 In den Hoek 1 - `t Groen 1 klein
Cafe 't Pleintje Za. 18-03-2023 20:00:00 L1 1 13 B.C. Hapert 2 - DSS 1 klein
Cafe de Kleine Man Za. 18-03-2023 20:00:00 L5 1 11 B.I.O.S 1 - Poedelvrees 3 klein
Cafe van de Ven Za. 18-03-2023 20:00:00 L1 1 13 Poedelvrees 1 - de Zwaluw 2 klein
Cafe de Bijenkorf Za. 18-03-2023 20:00:00 L1 1 13 steeds Beter Hm 2 - B.C. Hapert 1 klein
Cafe de Stap Za. 18-03-2023 20:00:00 L5 1 11 `t Heuveltje 1 - `t Heuveltje 2 klein
Cafe van de Ven Za. 18-03-2023 20:00:00 L5 1 11 Poedelvrees 4 - Entre Nous 1 klein
Cafe den Bakker Za. 18-03-2023 20:00:00 L1 1 13 de Zwaluw 1 - steeds Beter Hm 1 klein
Cafe de Stap Ma. 20-03-2023 20:00:00 D1 1 12 `t Heuveltje 12 - de Koster 5 klein
Cafe In d'n Olie-fant Ma. 20-03-2023 20:00:00 D1 1 12 in d`n Olie-fant - Steeds Beter/Gouden Leeuw 4 klein
Cafe de Koster Ma. 20-03-2023 20:00:00 D1 1 12 de Koster 7 - de Kraanvogel 3 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 20-03-2023 20:00:00 D1 1 12 Steeds Beter/Gouden Leeuw 3 - Nooit Volleerd 6 klein
Cafe de Koster Ma. 20-03-2023 20:00:00 D4 1 12 de Koster 9 - `t Heuveltje 11 klein
Het Caves Ma. 20-03-2023 20:00:00 D4 1 12 Het Caves 3 - de Koster 6 klein
MFA Hart van Hapert Ma. 20-03-2023 20:00:00 D4 1 12 `t Huukske 4 - de Hangijzers 2 klein
Cafe den Bels Vr. 24-03-2023 20:00:00 L7 1 12 Ons Verzet 1 - Poedelvrees 6 klein
Cafe de Gouden Leeuw Vr. 24-03-2023 20:00:00 L9 1 11 Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 - Vr. Stoters 2 klein
Cafe de Stap Vr. 24-03-2023 20:00:00 L9 1 11 `t Heuveltje 7 - de Keu 4 klein
Cafe den Bakker Vr. 24-03-2023 20:00:00 L7 1 12 de Ster 1 - de Keu 2 klein
Cafe de Bijenkorf Vr. 24-03-2023 20:00:00 L7 1 12 steeds Beter Hm 3 - de Kraanvogel 2 klein
Cafe van de Ven Vr. 24-03-2023 20:00:00 L7 1 12 Poedelvrees 5 - DSS 3 klein
Cafe de Bijenkorf Vr. 24-03-2023 20:00:00 L9 1 11 steeds Beter Hm 4 - `t Heuveltje 5 klein
Cafe 't Pleintje Za. 25-03-2023 20:00:00 L6 1 12 B.C. Hapert 3 - Vr. Stoters 1 klein
Cafe de Stap Za. 25-03-2023 20:00:00 L6 1 12 Nooit Volleerd 3 - DSS 2 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 25-03-2023 20:00:00 L6 1 12 Poedelvrees 2 - B.C. Hapert 4 klein
Cafe d'n Babbel Za. 25-03-2023 20:00:00 L6 1 12 EMM 2 - Nooit Volleerd 1 klein
Sporthal de Kraanvogel Za. 25-03-2023 20:00:00 L2 1 14 de Kraanvogel 1 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 klein
Dorpshuis de Smis Za. 25-03-2023 20:00:00 L2 1 14 de Ploeg 1 - de Zwaluw 3 klein
Cafe den Bakker Za. 25-03-2023 20:00:00 L2 1 14 de Zwaluw 4 - Nooit Volleerd 2 klein
Dorpshuis de Smis Za. 25-03-2023 20:00:00 L2 1 14 de Ploeg 2 - de Treffers 1 klein
Cafe Sint Joris Za. 25-03-2023 20:00:00 L2 1 14 Krijt op Tijd - de Keu 1 klein
Gemeenschapshuis d'ouw School Ma. 27-03-2023 20:00:00 D3 1 13 de Poedelaars 1 - Nooit Volleerd 5 klein
Gemeenschapshuis d'n Bond Ma. 27-03-2023 20:00:00 D3 1 13 B.I.O.S 2 - Het Caves 2 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 27-03-2023 20:00:00 D2 1 13 Steeds Beter/Gouden Leeuw 5 - de Ploeg 4 klein
Cafe de Stap Ma. 27-03-2023 20:00:00 D2 1 13 Nooit Volleerd 4 - de Hangijzers 1 klein
MFA Hart van Hapert Ma. 27-03-2023 20:00:00 D2 1 13 `t Huukske 1 - Den Hoek 7 klein
Cafe den Bakker Ma. 27-03-2023 20:00:00 D2 1 13 de Zwaluw 6 - `t Huukske 3 klein
Het Caves Ma. 27-03-2023 20:00:00 D3 1 13 Het Caves 1 - Kleine Man 1 klein
Cafe de Koster Ma. 27-03-2023 20:00:00 D3 1 13 de Koster 8 - de Ploeg 3 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 31-03-2023 20:00:00 L8 1 12 de Keu 3 - Den Hoek 8 klein
Cafe d'n Babbel Vr. 31-03-2023 20:00:00 L8 1 12 Centrum 1 - `t Heuveltje 4 klein
MFA Hart van Hapert Vr. 31-03-2023 20:00:00 L8 1 12 `t Huukske 7 - de Keu 5 klein
Cafe de Stap Vr. 31-03-2023 20:00:00 L8 1 12 `t Heuveltje 6 - Sindsdien 1 klein
Cafe Molenvelden Za. 01-04-2023 19:30:00 L1 1 14 `t Groen 1 - DSS 1 klein
Cafe de Bijenkorf Za. 01-04-2023 20:00:00 L1 1 14 steeds Beter Hm 1 - B.C. Hapert 2 klein
Cafe Sint Joris Za. 01-04-2023 20:00:00 L1 1 14 In den Hoek 1 - steeds Beter Hm 2 klein
Cafe 't Pleintje Za. 01-04-2023 20:00:00 L1 1 14 B.C. Hapert 1 - Poedelvrees 1 klein
Cafe de Stap Za. 01-04-2023 20:00:00 L5 1 12 `t Heuveltje 2 - B.I.O.S 1 klein
Cafe 't Snipke Za. 01-04-2023 20:00:00 L5 1 12 Entre Nous 1 - Poedelvrees 3 klein
Cafe van de Ven Za. 01-04-2023 20:00:00 L5 1 12 Poedelvrees 4 - EMM 1 klein
MFA Hart van Hapert Za. 01-04-2023 20:00:00 L5 1 12 `t Huukske 6 - `t Heuveltje 1 klein
Cafe den Bakker Za. 01-04-2023 20:00:00 L1 1 14 de Zwaluw 2 - de Zwaluw 1 klein
Cafe de Koster Ma. 03-04-2023 20:00:00 D1 1 13 de Koster 5 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 3 klein
Cafe de Koster Ma. 03-04-2023 20:00:00 D4 1 13 de Koster 6 - Entre Nous 2 klein
Sporthal de Kraanvogel Vr. 07-04-2023 20:00:00 L7 1 13 de Kraanvogel 2 - Poedelvrees 5 klein
Cafe de Bijenkorf Vr. 07-04-2023 20:00:00 L7 1 13 steeds Beter Hm 3 - de Keu 2 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 07-04-2023 20:00:00 L9 1 12 de Keu 4 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 klein
Den Driesprong Vr. 07-04-2023 20:00:00 L7 1 13 DSS 3 - Ons Verzet 1 klein
Cafe van de Ven Vr. 07-04-2023 20:00:00 L7 1 13 Poedelvrees 6 - de Ster 1 klein
Cafe de Stap Vr. 07-04-2023 20:00:00 L9 1 12 `t Heuveltje 5 - `t Heuveltje 7 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Vr. 07-04-2023 20:00:00 L9 1 12 Vr. Stoters 2 - steeds Beter Hm 4 klein
Den Driesprong Za. 08-04-2023 20:00:00 L6 1 13 DSS 2 - EMM 2 klein
Cafe Sint Joris Za. 08-04-2023 20:00:00 L2 1 15 de Treffers 1 - de Ploeg 1 klein
Eetcafe 't Drieske Za. 08-04-2023 20:00:00 L2 1 15 de Keu 1 - de Zwaluw 4 klein
Cafe den Bakker Za. 08-04-2023 20:00:00 L2 1 15 de Zwaluw 3 - Krijt op Tijd klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 08-04-2023 20:00:00 L6 1 13 Poedelvrees 2 - Vr. Stoters 1 klein
Cafe 't Pleintje Za. 08-04-2023 20:00:00 L6 1 13 B.C. Hapert 4 - Nooit Volleerd 3 klein
Cafe de Gouden Leeuw Za. 08-04-2023 20:00:00 L2 1 15 Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 - de Ploeg 2 klein
Cafe de Stap Za. 08-04-2023 20:00:00 L2 1 15 Nooit Volleerd 2 - de Kraanvogel 1 klein
Cafe de Stap Za. 08-04-2023 20:00:00 L6 1 13 Nooit Volleerd 1 - B.C. Hapert 3 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 10-04-2023 20:00:00 D2 1 14 Steeds Beter/Gouden Leeuw 5 - `t Huukske 1 klein
Cafe de Stap Ma. 10-04-2023 20:00:00 D4 1 13 `t Heuveltje 11 - Het Caves 3 klein
Cafe de Hoek Ma. 10-04-2023 20:00:00 D2 1 14 Den Hoek 7 - Nooit Volleerd 4 klein
Cafe 't Hangijzer Ma. 10-04-2023 20:00:00 D2 1 14 de Hangijzers 1 - de Zwaluw 6 klein
Cafe 't Hangijzer Ma. 10-04-2023 20:00:00 D4 1 13 de Hangijzers 2 - de Koster 9 klein
Cafe de Kleine Man Ma. 10-04-2023 20:00:00 D3 1 14 Kleine Man 1 - de Poedelaars 1 klein
Dorpshuis de Smis Ma. 10-04-2023 20:00:00 D3 1 14 de Ploeg 3 - Het Caves 1 klein
Cafe de Stap Ma. 10-04-2023 20:00:00 D3 1 14 Nooit Volleerd 5 - B.I.O.S 2 klein
Cafe In d'n Olie-fant Ma. 10-04-2023 20:00:00 D1 1 13 in d`n Olie-fant - Nooit Volleerd 6 klein
Sporthal de Kraanvogel Ma. 10-04-2023 20:00:00 D1 1 13 de Kraanvogel 3 - `t Heuveltje 12 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 10-04-2023 20:00:00 D1 1 13 Steeds Beter/Gouden Leeuw 4 - de Koster 7 klein
Het Caves Ma. 10-04-2023 20:00:00 D3 1 14 Het Caves 2 - de Koster 8 klein
MFA Hart van Hapert Ma. 10-04-2023 20:00:00 D2 1 14 `t Huukske 3 - de Ploeg 4 klein
Cafe d'n Babbel Vr. 14-04-2023 20:00:00 L8 1 13 Centrum 1 - Sindsdien 1 klein
Cafe de Hoek Vr. 14-04-2023 20:00:00 L8 1 13 Den Hoek 8 - `t Huukske 7 klein
Cafe de Stap Vr. 14-04-2023 20:00:00 L8 1 13 `t Heuveltje 4 - de Keu 3 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 14-04-2023 20:00:00 L8 1 13 de Keu 5 - `t Heuveltje 6 klein
Cafe den Bakker Za. 15-04-2023 20:00:00 L1 1 15 de Zwaluw 1 - B.C. Hapert 1 klein
Cafe van de Ven Za. 15-04-2023 20:00:00 L1 1 15 Poedelvrees 1 - In den Hoek 1 klein
Cafe de Bijenkorf Za. 15-04-2023 20:00:00 L1 1 15 steeds Beter Hm 2 - `t Groen 1 klein
Cafe 't Pleintje Za. 15-04-2023 20:00:00 L1 1 15 B.C. Hapert 2 - de Zwaluw 2 klein
Cafe 't Snipke Za. 15-04-2023 20:00:00 L5 1 13 Entre Nous 1 - EMM 1 klein
Den Driesprong Za. 15-04-2023 20:00:00 L1 1 15 DSS 1 - steeds Beter Hm 1 klein
Cafe de Kleine Man Za. 15-04-2023 20:00:00 L5 1 13 B.I.O.S 1 - `t Huukske 6 klein
Cafe de Stap Za. 15-04-2023 20:00:00 L5 1 13 `t Heuveltje 1 - Poedelvrees 4 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 15-04-2023 20:00:00 L5 1 13 Poedelvrees 3 - `t Heuveltje 2 klein
Cafe den Bels Vr. 21-04-2023 20:00:00 L7 1 14 Ons Verzet 1 - de Kraanvogel 2 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 21-04-2023 20:00:00 L7 1 14 de Keu 2 - Poedelvrees 6 klein
Cafe van de Ven Vr. 21-04-2023 20:00:00 L7 1 14 Poedelvrees 5 - steeds Beter Hm 3 klein
Cafe de Bijenkorf Vr. 21-04-2023 20:00:00 L9 1 13 steeds Beter Hm 4 - `t Heuveltje 7 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Vr. 21-04-2023 20:00:00 L9 1 13 Vr. Stoters 2 - de Keu 4 klein
Cafe de Gouden Leeuw Vr. 21-04-2023 20:00:00 L9 1 13 Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 - `t Heuveltje 5 klein
Cafe den Bakker Vr. 21-04-2023 20:00:00 L7 1 14 de Ster 1 - DSS 3 klein
Cafe d'n Babbel Za. 22-04-2023 20:00:00 L6 1 14 EMM 2 - B.C. Hapert 4 klein
Cafe 't Pleintje Za. 22-04-2023 20:00:00 L6 1 14 B.C. Hapert 3 - DSS 2 klein
Cafe de Stap Za. 22-04-2023 20:00:00 L6 1 14 Nooit Volleerd 3 - Poedelvrees 2 klein
Dorpshuis de Smis Za. 22-04-2023 20:00:00 L2 1 16 de Ploeg 2 - Nooit Volleerd 2 klein
Sporthal de Kraanvogel Za. 22-04-2023 20:00:00 L2 1 16 de Kraanvogel 1 - de Keu 1 klein
Cafe Sint Joris Za. 22-04-2023 20:00:00 L2 1 16 Krijt op Tijd - de Zwaluw 4 klein
Dorpshuis de Smis Za. 22-04-2023 20:00:00 L2 1 16 de Ploeg 1 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Za. 22-04-2023 20:00:00 L6 1 14 Vr. Stoters 1 - Nooit Volleerd 1 klein
Cafe den Bakker Za. 22-04-2023 20:00:00 L2 1 16 de Zwaluw 3 - de Treffers 1 klein
Cafe de Stap Ma. 24-04-2023 20:00:00 D1 1 14 Nooit Volleerd 6 - de Koster 5 klein
Het Caves Ma. 24-04-2023 20:00:00 D4 1 14 Het Caves 3 - de Hangijzers 2 klein
Cafe 't Snipke Ma. 24-04-2023 20:00:00 D4 1 14 Entre Nous 2 - `t Heuveltje 11 klein
Cafe de Koster Ma. 24-04-2023 20:00:00 D4 1 14 de Koster 9 - `t Huukske 4 klein
Cafe de Gouden Leeuw Ma. 24-04-2023 20:00:00 D1 1 14 Steeds Beter/Gouden Leeuw 3 - de Kraanvogel 3 klein
Cafe de Stap Ma. 24-04-2023 20:00:00 D1 1 14 `t Heuveltje 12 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 4 klein
Cafe de Koster Ma. 24-04-2023 20:00:00 D1 1 14 de Koster 7 - in d`n Olie-fant klein
Cafe de Bijenkorf Vr. 28-04-2023 20:00:00 L9 1 14 steeds Beter Hm 4 - de Keu 4 klein
Cafe de Stap Vr. 28-04-2023 20:00:00 L9 1 14 `t Heuveltje 7 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 klein
Cafe de Stap Vr. 28-04-2023 20:00:00 L9 1 14 `t Heuveltje 5 - Vr. Stoters 2 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 28-04-2023 20:00:00 L8 1 14 de Keu 3 - Centrum 1 klein
Cafe de Stap Vr. 28-04-2023 20:00:00 L8 1 14 `t Heuveltje 6 - Den Hoek 8 klein
Cafe Sindsdien Vr. 28-04-2023 20:00:00 L8 1 14 Sindsdien 1 - de Keu 5 klein
MFA Hart van Hapert Vr. 28-04-2023 20:00:00 L8 1 14 `t Huukske 7 - `t Heuveltje 4 klein
Cafe Molenvelden Za. 29-04-2023 19:30:00 L1 1 16 `t Groen 1 - steeds Beter Hm 1 klein
Cafe den Bakker Za. 29-04-2023 20:00:00 L1 1 16 de Zwaluw 2 - DSS 1 klein
Cafe de Bijenkorf Za. 29-04-2023 20:00:00 L1 1 16 steeds Beter Hm 2 - Poedelvrees 1 klein
Cafe den Bakker Za. 29-04-2023 20:00:00 L1 1 16 de Zwaluw 1 - In den Hoek 1 klein
Cafe 't Pleintje Za. 29-04-2023 20:00:00 L1 1 16 B.C. Hapert 1 - B.C. Hapert 2 klein
Cafe de Stap Za. 29-04-2023 20:00:00 L5 1 14 `t Heuveltje 2 - Entre Nous 1 klein
Cafe d'n Babbel Za. 29-04-2023 20:00:00 L5 1 14 EMM 1 - `t Heuveltje 1 klein
MFA Hart van Hapert Za. 29-04-2023 20:00:00 L5 1 14 `t Huukske 6 - Poedelvrees 3 klein
Cafe van de Ven Za. 29-04-2023 20:00:00 L5 1 14 Poedelvrees 4 - B.I.O.S 1 klein
Cafe de Gouden Leeuw Vr. 05-05-2023 20:00:00 L9 1 15 Steeds Beter/Gouden Leeuw 2 - steeds Beter Hm 4 klein
gemeenschapshuis d'n Boogerd Vr. 05-05-2023 20:00:00 L9 1 15 Vr. Stoters 2 - `t Heuveltje 7 klein
Eetcafe 't Drieske Vr. 05-05-2023 20:00:00 L9 1 15 de Keu 4 - `t Heuveltje 5 klein
Cafe Molenvelden Za. 06-05-2023 19:30:00 L1 1 17 `t Groen 1 - Poedelvrees 1 klein
Eetcafe 't Drieske Za. 06-05-2023 20:00:00 L2 1 17 de Keu 1 - de Ploeg 2 klein
Cafe de Stap Za. 06-05-2023 20:00:00 L2 1 17 Nooit Volleerd 2 - de Ploeg 1 klein
Cafe den Bakker Za. 06-05-2023 20:00:00 L2 1 17 de Zwaluw 4 - de Kraanvogel 1 klein
Cafe de Gouden Leeuw Za. 06-05-2023 20:00:00 L2 1 17 Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 - de Zwaluw 3 klein
Cafe Sint Joris Za. 06-05-2023 20:00:00 L2 1 17 Krijt op Tijd - de Treffers 1 klein
Cafe 't Pleintje Za. 06-05-2023 20:00:00 L1 1 17 B.C. Hapert 2 - In den Hoek 1 klein
Cafe den Bakker Za. 06-05-2023 20:00:00 L1 1 17 de Zwaluw 1 - steeds Beter Hm 2 klein
Den Driesprong Za. 06-05-2023 20:00:00 L1 1 17 DSS 1 - B.C. Hapert 1 klein
Cafe de Bijenkorf Za. 06-05-2023 20:00:00 L1 1 17 steeds Beter Hm 1 - de Zwaluw 2 klein
Cafe van de Ven Za. 13-05-2023 20:00:00 L1 1 18 Poedelvrees 1 - de Zwaluw 1 klein
Cafe 't Pleintje Za. 13-05-2023 20:00:00 L1 1 18 B.C. Hapert 1 - steeds Beter Hm 1 klein
Den Driesprong Za. 13-05-2023 20:00:00 L1 1 18 DSS 1 - In den Hoek 1 klein
Cafe den Bakker Za. 13-05-2023 20:00:00 L1 1 18 de Zwaluw 2 - `t Groen 1 klein
Cafe de Bijenkorf Za. 13-05-2023 20:00:00 L1 1 18 steeds Beter Hm 2 - B.C. Hapert 2 klein
Cafe den Bakker Za. 13-05-2023 20:00:00 L2 1 18 de Zwaluw 3 - Nooit Volleerd 2 klein
Sporthal de Kraanvogel Za. 13-05-2023 20:00:00 L2 1 18 de Kraanvogel 1 - Krijt op Tijd klein
Cafe den Bakker Za. 13-05-2023 20:00:00 L2 1 18 de Zwaluw 4 - de Ploeg 2 klein
Cafe Sint Joris Za. 13-05-2023 20:00:00 L2 1 18 de Treffers 1 - Steeds Beter/Gouden Leeuw 1 klein
Dorpshuis de Smis Za. 13-05-2023 20:00:00 L2 1 18 de Ploeg 1 - de Keu 1 klein