Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

B1  B1 2017-18
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V. S.V.W. 2/biljartschool Marius 101501 Nispen, van Marius 06-43739794 mariusvannispen@hotmail.com 
B.V. S.V.W.1 159788 Bakx, Peter 0164-683046 / 06-46274958 pmbakx@gmail.com 
B.V. DE KWAST 1 133191 Stroop, Johan 06-23979939 jamstroop-voegbedrijf@planet.nl 
BARACUDA 1 224592 Bergh, van den Leon 06-81492190 lvandenbergh.1@kpnmail.nl 
BELLEVUE 1 141348 Stander, Ton 0164-256827 / 06-53894660 tonstander@ziggo.nl 
BELLEVUE 2 122534 Schepers, Henk 0631782816 henkschepers@tele2.nl 
BELLEVUE 3 170110 Zegers, John 0164-256187 / 06-36151001 johnzegers@home.nl 
BELLEVUE 4 133673 Nispen, van Johan 0164-251216 / 06-20832204 wampie@ziggo.nl 
Brugmans Biljarts/Kwik-Fit 1 181243 Brugmans, Henny 06-53614072 H.Brugmans@brugmansbiljarts.nl 
Bv De Keuning 1 148261 Brooijmans, Lou 06-51279526 ljgmbrooijmans@kpnmail.nl 
BV MFC De Biezen 1 237393 Thijssen, Sam 0032(0)472 465 676 kleinen_beckham_6@hotmail.com 
BV MFC De Biezen 2 180208 Imbert, Stany 0032-36650083 imbert.stany@telenet.be 
BV `t Durp 1 244167 Neele, Bram 0615097654  
D.z.d. 1 133978 Kalis, Kees 06-55732180 delangekees@gmail.com 
DE BLOEMENMARKT 1 132984 Alberts, Ludo 0165-542081 / 06 25566383 ludoalberts@gmail.com 
DE BLOEMENMARKT 2 132895 Boeren, Hans 06-41793171 margareth-hans@home.nl 
DE DRIE ZWAANTJES 1 161345 Koevoets, Sjak 0165-384870 / 06-15134228 jwkoevoets@home.nl 
DE KASTANJE 1 109394 Suijkerbuijk, Hans 06-29503180 skrbkh@gmail.com 
DE KRUISSTRAAT 1 136905 Rijsdijk, Sjaak 06 38229044 sjaak_55@hotmail.com 
De Vrolijke Ploeg 1 133358 Wegen, van der Kees 0165-822058 / 06-41389067 knbbkeesvdwegen@ziggo.nl 
RAM DE 1 166704 Bosch, van den Robin 06-20542798 racvdbosch@gmail.com 
SPRUNDEL 1 155744 Boeren, Rini 0165-386526  
SSVR 1 158618 Broeders, Joop 0165-534553 / 06-44480957 joopbroeders@outlook.com 
WBV 1 134002 Hollander, den Maarten 0168-462151 / 06-18164878 L.Hollander18@kpnplanet.nl 
ZBGG 1 161548 Broos, Cees 0165-504440 / 06-20139822 tapperijkehoeven1@gmail.com 
ZBGG 2 165996 Broos, Tonny 06-13303495 tonny.broos@online.nl 
ZBGG 8 166787 Beek, van Oscar 0165-506403 / 06-51498421 oscarvanbeek@me.com 
`t Pleintje 1 135004 Saman, Ad 0165-385413 a.saman@ziggo.nl 
`t Pleintje 2 138081 Huijzers, John 0165-386014 huijzers54@kpnmail.nl 
`t Pleintje 3 248066 Koevoets, Patrick 0165387883  


B2  B2 2017-18
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V Dorpskoffiehuis 1 163924 Hopstaken, Hans 0164-681075 hagehopstaken@home.nl 
B.V. S.V.W. 3 178675 Rens, Dominic 06-46480831 dominicrens23@hotmail.com 
B.V. S.V.W. 4 226359 Brouwers, Rien 0164-613706 / 06-21357244 rien.brouwers@ziggo.nl 
B.V. S.V.W. 5 146476 Hazen, Pierre 0164-231145 / 06-37647566 hazen@ziggo.nl 
B.V. DE KANNEBUIS 1 133505 Korsuize, Ad 0164-266170 / 06-51219880 adkorsuize@home.nl 
B.v. De Vriendschap 1 172916 Meer, van Henk 076-5932507 meer582@ziggo.nl 
B.v. De Vriendschap 2 107678 Tetering, van Louis 06-20596605 Zonzeel70@hotmail.com 
B.v. De Vriendschap 3 236439 Es, van Ad 076 - 5931087 advanes@casema.nl 
B.v. `t Dobbertje 1 140789 Vos, de Daniella 06-14487996 danielladevos@hotmail.nl 
BARACUDA 2 156013 Gordeijns, Joseph 06-53223615 jago.bvba@home.nl 
BARACUDA 3 123594 Matthijssen, John 0165-382531 johnmatthijssen@kpnmail.nl 
BARACUDA 4 236407 Suykerbuyk, Jordy 0651845258 Jordysuykerbuyk@hotmail.com 
BARACUDA 7 112253 Kouters, Jan 06-51873241 jkouters@home.nl 
BRC Gesellies 1 236422 Gesell, Patrick 06-52378988 pgesell32@hotmail.com 
BV De Coop 1 216616 Elteren, van Alfred 0165-382495 / 06-11274919 meike.1@home.nl 
BV De Coop 2 156218 Kuystermans, Adrie 0165-343724 / 06-80100370 adriekuystermans@home.nl 
BV De Keuning 2 211513 Theulings, Henk 0167-563021 / 0655703268 theulings@home.nl 
BV De Keuning 3 132311 Schilt, van John 0167-564991 / 06-46716494 fam.van.schilt@home.nl 
BV De Keuning 4 205547 Reijnders, Ad 0167-540391  
BV MFC De Biezen 3 230196 De Commines, Philippe 0032-479220996 philippe.de.commines@telenet.be 
BV N.G.G. 7 152759 Bosters, Henk 06-51296546 Hbosters2@msn.com 
BV Onda 1 127619 Leeuw, de Rudy 06-38279292 rudydl@zeelandnet.nl 
BV Onda2 215467 Joossen, Willard 0113-403795 / 06-81322187 wjoossen75@kpnmail.nl 
D.z.d. 2 157269 Kapitein, Jan 06-30892657 / 06-21125788 yi7fy7@kpnmail.nl 
DE BLOEMENMARKT 3 154532 Niewenhuijse, Erik 06-23143448 neuze66@kpnmail.nl 
DE BLOEMENMARKT 4 214373 Weber, Eric 0648630957 ericweber1962@outlook.com 
De Distel Biljarts 1 151111 Snelders, John 06-24686924 johnsnelders@gmail.com 
DE DRIE ZWAANTJES 2 126418 Batten, Ad 06-54700820 ard.batten@planet.nl 
DE KASTANJE 2 134597 Mous, Frans 0164-244650 / 06-51656680 fransmous@home.nl 
DE KASTANJE 3 119207 Dartel, Jos 06-27067850 jvandartel@ziggo.nl 
DE KASTANJE 4 236449 Huijsmans, Hein 0610893669 hein.huysmans@ziggo.nl 
DE KASTANJE 5 209292 Koevoets, Frans 0164-234659 cafehofvanholland@kpnmail.nl 
De Platte Pomerans (D.P.P.) 1 161350 Schults, Johan 0168-412596 / 06-50-556060 johan.schults@gmail.com 
DE VROLIJKE PLOEG 2 133350 Nijs, de Piet 0165-302121 / 06-37289347 pamdenijs@home.nl 
Gouden Leeuw 1 236399 Roelands, Jozef 076-5933469 / 06 40265440 jozef.roelands@gmail.com 
HOF VAN HOLLAND 1 225307 Gorkum, van Jan 0166-610959 / 651285292 janvangorkum@planet.nl 
Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart) 1 236453 Vermunt, Wilfred 06-42702654 kokkie73@home.nl 
Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart) 2 126196 Hollander, den Jan 0168-463711 jandenhollander@ziggo.nl 
Le Carambole 1 134197 Ligthart, Piet 0168-484475 cafeligthart@planet.nl 
NOOIT VOLLEERD 1 136035 Rommers, Tonny 0165-384795 a.rommers@online.nl 
SNA 1 149637 Steen, van Piet 06-12219713 / 0168-465085 pietvansteen9@gmail.com 
WILLEM III de Roos 1 211647 Voorbraak, Piet 06-12946067 pianvoti@kpnmail.nl 
ZBGG 3 161494 Roks, Kees 0165-382942 / 06-10531801 kees-roks@live.nl 
ZBGG 4 211375 Pot, Matheu 076-5015420 / 06-20937402 matheu.pot@casema.nl 
`t Pleintje 4 201862 Pijper, de Marcel 06-50577072 alexanderstr7@home.nl 
`t Pleintje 5 221593 Bosch, van den Nick 0165-630950 / 06-38247331 n.vdbosch@live.nl 
`t Pleintje 6 144372 Made, van de René 0165-382746 info@tpleintje.com 


C1  C1 2017-18
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V. S.V.W. 6 219456 Harten, Eric 0164-616028 / 06-55689592 jeharten59@gmail.com 
B.V. S.V.W. 7 125569 Rens, Jean-paul 06-24394598 cafeponderosa@kpnmail.nl 
B.V. S.V.W. 8 105149 Goossens, Michel 06-43965356 mmpgoossens@telfort.nl 
B.V.B.O. 1 162158 Hussaarts, Peter 06-54393710 / 0164-672316 tantearianne@home.nl 
BELLEVUE 5 133342 Doggen, Jac 0165-301997 / 06-15542724 jacdoggen@hotmail.com 
BELLEVUE 6 133473 Timmermans, Piet 06-36230567 timmermanspjm45@gmail.com 
BELLEVUE 7 101501 Nispen, van Marius 06-43739794 mariusvannispen@hotmail.com 
BV N.G.G. 1 133516 Luijtgaarden, van de Frans 0164-685116 / 06-45878048 f.luytgaarden@kpnplanet.nl 
BV N.G.G. 2 158351 Jong, de Harry 06-21448409 jjcm.dejong@telfort.nl 
DE RAM 2 223211 Heeren, Arian 076-5323724 / 06-10127344 arianvis@hotmail.com 
DE RAM 3 135906 Dongen, van Peter 0165-569842 / 06-23739430 pvandongen@cafederam.nl 
DE RAM 4 143181 Hassel, van Rick 06-83577921 rickvhassel@gmail.com 
HOF VAN HOLLAND 2 137592 Vroegop, Perry 0637275274 pvroegop73@zeelandnet.nl 


C2  C2 2017-18
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V. S.V.W. 11 217067 Kroonen, Patrick 0164-255942 / 06-27342938 patrick_kroonen@hotmail.com 
B.V. DE KANNEBUIS 2 133505 Korsuize, Ad 0164-266170 / 06-51219880 adkorsuize@home.nl 
B.V. DE KANNEBUIS 3 156540 Avert, van der Ton 0164-682037 / 06-20406823 avert001@ziggo.nl 
B.V. DE KANNEBUIS 4 211888 Verwijs, Kees 0167-572972 / 06-16896232 verwijs@hotmail.com 
B.V. DE KWAST 2 121900 Jong, de Walter 0165-384805 walter.de.jong1948@gmail.com 
B.v. De Vriendschap 4 115063 Vugt, van Koos 06-43508860 koos.van.vugt@casema.nl 
B.V. SMERDIEK 1 115125 Gorsel, van Cees 0166-663286 cees.vangorsel@gmail.com 
B.V. SMERDIEK 2 201276 Vermaas, Rien 0166-663910 jhvermaas@zeelandnet.nl 
B.v. `t Dobbertje 5 210582 Hooge, de Loet 06-40602520 ljhooge@ziggo.nl 
B.V.B.O. 2 137174 Ouden, den Johan 0651752860 johangerda.denouden@gmail.com 
BELLEVUE 8 212419 Hopmans, Cees 0164-233548 ceesh@home.nl 
BELLEVUE 9 228282 Hermus, Cor 06-53756852 corhermus@hetnet.nl 
Brugmans Biljarts 2 133776 Tillo, van Hans 06-48423085 jcmdegroot@hotmail.com 
BV De Reebok 1 246582 Elst, Connie 06-53812488 elst.kriesels@hetnet.nl 
BV N.G.G. 3 159188 Mooij, de Jack 0167-561258 j.demooij@ziggo.nl 
Cafe Krijnen / WWV 1 166131 Koevoets, Corné 0164-251098 / 06-29038124 koppekoevoets@gmail.com 
D.z.d. 3 236508 Crezee, Jeffrey 06-13145827 jeffrey.crezee@gmail.com 
DE DRIE ZWAANTJES 3 156681 Jaspers, Jan 0165-387550 / 06-24520103 jb.jaspers@home.nl 
De Fotsers 1 126152 Dielemans, Gerard 06-28708759 gerard.dielemans@live.nl 
De Fotsers 2 133992 Dongen, van Walter 0168-324552 / 06-52026658 wj.vandongen@home.nl 
DE KASTANJE 6 174253 Ligtenberg, Arnold 06-54200653 aligtenberg@home.nl 
DE KRUISSTRAAT 2 145823 Merrienboer, van Koen 0165-533343 / 06-13441544 koenvanmerrienboer@hotmail.com 
De Platte Pomerans (D.P.P.) 2 236502 Eestermans, Bert 0168-412618 / 06-12-411905 berteestermans@hotmail.com 
De RAM 5 225454 Dijke, van Jos 0166-653542 joel58@kpnplanet.nl 
De RAM 6 228276 Christen, Lea 06-48931964 ldjchristen@gmail.com 
De RAM 7 221308 Jong, de Angelo 0165-631030 / 06-52876248 angelo.de.jong@lpsnet.nl 
DE VOSJES 1 226388 Reijnders, Renee 0622378174  
DE VROLIJKE PLOEG 3 133358 Wegen, van der Kees 0165-822058 / 06-41389067 knbbkeesvdwegen@ziggo.nl 
DEN DUVEL 1 182707 Suijkerbuijk, Peter 0615013507 / 0615013507 carolasuijkerbuijk1970@gmail.com 
F.F.C. DE KROON 1 209906 Jong, de Lambert 0654293705 lambert.dejong@nuplex.com 
HOF VAN HOLLAND 3 209897 Goedegebuure, Ad 0166-672451 adverosa@zeelandnet.nl 
K.o.t. 1 236531 Arnouts, John 076-8500498 / 06-21204227 arnouts1955@gmail.com 
Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart) 3 236450 Ploeg, Rien 06-20117725 rienploeg59@ziggo.nl 
Le Soleil 1 209132 Daalen, van Hans 06-13042220 hansvandaalen@live.nl 
O.b.c. 1 178808 Raaymakers, Peter 0168-464676 / 0611255403 peerke57@hotmail.com 
O.b.c. 2 236474 Kersten, Jan 0168-463323 jan_kersten@hetnet.nl 
OP TIJD KRIJTEN 1 167899 Franken, Adrie 0164-253139 / 0615508107 a3franken@ziggo.nl 
OP TIJD KRIJTEN 2 138654 Lauweryssen, Eddie 0164-252805 e.j.lauwerijssen@ziggo.nl 
P.w.a. 1 134002 Hollander, den Maarten 0168-462151 / 06-18164878 L.Hollander18@kpnplanet.nl 
Real Biljartbal 1 105111 Cornelis, Patrick 06-11523377 paddy7@kpnmail.nl 
WILLEM III de Roos 2 205234 Roosendaal, Erwin 06-23602766  


C3  C3 2017-18
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V Dorpskoffiehuis 2 183942 Waanders, Ruud 618426150 duruwa697@gmail.com 
B.V Dorpskoffiehuis 3 247821 Vriens, Desmond 0650122418  
B.V. S.V.W 10. 212942 Massar, Michael 06-14751230 mickey.massar@ziggo.nl 
B.V. S.V.W. 12 200902 Tilburg, van Ton 0164-253159 / 06-19651036 tonels@ziggo.nl 
B.V. S.V.W. 15 221039 Jongkamp, Ger 06-14304822 g.m.jongkamp@online.nl 
B.V. S.V.W. 9 217450 Jungbeker, Jan 0164-251501 / 06-14464657 janjungbeker@telfort.nl 
B.V. DE BABBELAARS 1 215617 Dusink, Chris 0166-653045 dusink@telfort.nl 
B.V. DE KANNEBUIS 5 123285 Verdult, Richard 0164-687898 / 0625 467 799 richardverdult14@gmail.com 
B.V. DE KANNEBUIS 6 205051 Luijkx, Ad 0164-684231 / 06-38139672 ad.luijkx@online.nl 
B.v. De Vriendschap 5 106534 Fens, Adrie 076-5934192 adenelly@casema.nl 
B.v. `t Dobbertje 6 212239 Roskam, Jan 06-53790462 j.roskan@home.nl 
B.v. `t Dobbertje 7 133539 Nuyten, Wil 06-53519678 w.nuyten@outlook.com 
B.v. `t Dobbertje 9 140161 Jochems, Arjan 06-14358860 arjan_jochems@hotmail.com 
BARACUDA 5 114364 Ouden, den Jan JR 0657061551 bvbaracuda@hotmail.com 
BELLEVUE 10 163354 Veken, Ton 0164-252729 tonveken@gmail.com 
BELLEVUE 11 150836 Theuns, Ton 0164-235993 ton.theuns@ziggo.nl 
BELLEVUE 12 119229 Schroevers, José 0634142167 rschroevers@gmail.com 
Bergse Hoek 1 251283 Lambregts, Jeroen 0618724446 j.lambregts85@gmail.com 
BOULEVARD 1 213622 Keulen, van Arie 06-55775908 arievankeulen@hotmail.com 
BRC Gesellies 2 236422 Gesell, Patrick 06-52378988 pgesell32@hotmail.com 
BV DE AREND 1 147877 Heuvel, van den Ger 0164616135 / 06-40213026 wian4631@outlook.com 
BV N.G.G. 4 223450 Jong, de Nis 0167-564343 c.de.jong@home.nl 
BV N.G.G. 5 221499 Dam, Rien 0167-567365 / 06-12628407 riendam@ziggo.nl 
BV `t Durp 2 224061 Est, van der Giel 06-38433381 gielvanderest@hotmail.com 
BVS 1 144165 Bogaard, Leon 0167-567226 l.bogaard@home.nl 
BVS 2 116813 Majenburg, Ben 0167-567857 bltm@ziggo.nl 
Cafe Krijnen / WWV 2 152746 Jimkes, Adrie 0164-254223 Corriejimkes@kpnmail.nl 
Cafe Krijnen / WWV 3 172352 Kats, Chris 06-53387615 sjoebel.boz@gmail.com 
Cafe Krijnen / WWV 5 223581 Boeck, de Ad 06-53422761 adeboeck@home.nl 
D.z.d. 4 175817 Martens, Ad 06-13481812 admartens_dedruif@hotmail.com 
D.z.d. 5 236499 Fens, Jordy 06-15422043 fensbouw@gmail.com 
De Fotsers 3 133992 Dongen, van Walter 0168-324552 / 06-52026658 wj.vandongen@home.nl 
DE LAAN 1 148340 Vermeulen, Wilco 06-53651867 nw.vermeulen@hccnet.nl 
De Platte Pomerans (D.P.P.) 3 236395 Brandt, Jack 06-41-334860 cjn.brandt@gmail.com 
De Platte Pomerans (D.P.P.)4 263671 Geest, de Cyrano 06-11-395687 cyrano.degeest@gmail.com 
De Poedels 1 134111 Leest, Jack 0162-683219 / 06-24486330 huizeleest@gmail.com 
De Poedels 2 134108 Lankhuijzen, Bert 06-55187571 bert.lankhuijzen@planet.nl 
DE POMERANS 1 209496 Quist, Patrick 0166-652294 / 06-23037630 patrick-monique@hetnet.nl 
DE RAM 10 206106 Dongen, van Lian 0165-569842 / 06-12636619 lvandongen@cafederam.nl 
DE RAM 8 171917 Godschalk, Danny 06-20391696 dannygodschalk@casema.nl 
DE RAM 9 141451 Loon, van Ella 06-30357765 ellavanloon@gmail.com 
DEN DUVEL 2 225059 Weegen, van der Leon 0167852225 leonvdweegen@live.nl 
F.F.C. DE KROON 2 133564 Moerbeek, Piet 0164-242633 p22a19@live.nl 
HOF VAN HOLLAND 4 140879 Goedegebuure, Rien 0166-672116 fecori@zeelandnet.nl 
K.o.t 2 154006 Hereijgers, John 076-5973155 johnhereijgers@home.nl 
Krijt Op Tijd (KOT Fijnaart) 4 154058 Nieuwland, Adrie 0168-463821 ajm.nieuwland@hetnet.nl 
Le Soleil 2 209133 Heijboer, Henny 06-20133469 hhjheijboer@gmail.com 
OP TIJD KRIJTEN 3 201297 Oerlemans, Willy 0164-255549 willyoerlemans49@hotmail.com 
Poeh Poeh 1 133509 Dorst, van Jan 06-40434398 jan_vandorst@live.nl 
Real Biljartbal 2 236485 Rombouts, Kees 0168-463480 / 06-30572958 keesrombouts5@hotmail.com 
WBV 2 201674 Helmons, Theo 06-38329997 t.helmons@home.nl 
WILLEM III de Roos 3 133331 Tempelaars, Cees 0164-684170  
WILLEM III de Roos 4 241153 Broeders, Stan 0621194451 stanbroeders@outlook.com 
ZBGG 5 176998 Broek, van de Dré 0165-505469 / 06-43463816 dre.broek@kpnmail.nl 
ZBGG 7 207183 Embregts, Diana 0165-506144 / 06-51023505 embre018@ziggo.nl 
`t Molleke 1 214376 Keyzer, de Marco 06-52321079 marcodekeyzer@home.nl 
`t Pleintje 7 136530 Mulders-van de Meer, Anneke 06-25241565 annekemulders@hotmail.nl 
`t Posthuis 1 133171 Horst, van de Dre 06-23075626 drederick69@hotmail.com 
`t Posthuis 2 133172 Rispens, Aad 0168-462758 / 06-14494051 aad-nel@hetnet.nl 


C4  C4 2017-18
Naam Bondsnr Naam Telefoon Email
B.V Dorpskoffiehuis 4 265403 Uitdewilligen, Jeroen 0641129726 joene87@hotmail.com 
B.V Dorpskoffiehuis 5 263919 As, van Monique 0615244058 mo1971@zeelandnet.nl 
B.V. S.V.W 18. 133489 Loenhout, van Marijke 06-24614799 cafe_ponderosa@hotmail.com 
B.V. S.V.W. 13 224614 Crom, de Ad 06-41362703 a.l.decrom@t-mobilethuis.nl 
B.V. S.V.W. 16 205416 Hazen, Anita 06-38497826 anita_pierre@live.nl 
B.V. S.V.W. 17 221494 Matthijssen, Leon 0164-250667 / 06-57346480 lematthijssen@home.nl 
B.V. S.V.W. 19 177264 Rens, Peter 06-14205475 rens330@hotmail.com 
B.V. S.V.W.14 211768 Baan, Coby 06-39659309 / 0164-238559 jancoby130@gmail.com 
B.V. DE KANNEBUIS 7 205041 Bolier-van Zetten, Annelies 0166-785071 / 06-25077755 boli7375@outlook.com 
B.V. DE KANNEBUIS 8 119141 Landa-Provily, Diana 0164-785953 / 06-38309620 Dianalanda70@gmail.com 
B.V. DE KANNEBUIS 9 100820 Landa, John 0164-785953 / 06-18442968 johnlanda1965@gmail.com 
B.v. De Vriendschap 6 110683 Hoeve, Piet 076-5933167 penahoeve@casema.nl 
B.v. `t Dobbertje 11 154449 Nuyten, Joke 06-53519678 j.nuyten@outlook.com 
B.v. `t Dobbertje 12 220244 Bakx, Mark 06-54921233 mbakx@outlook.com 
B.v. `t Dobbertje 13 211779 Spikker-van Kempen, Marion 0164-255437 / 06-24937510 marion52@live.nl 
B.v. `t Dobbertje 8 146478 Bom, Jakko 06-49213546  
BARACUDA 6 246636 Wit, de Jet 0624478115 jmkouters170@gmail.com 
BELLEVUE 13 229724 Verdult-Dekkers, Carien 0610346803 carienverdult@gmail.com 
Bergse Hoek 2 234440 Bokstel, van nico 06-27200883  
Bergse Hoek 3 140736 Bogers, Elly 06-48343725 elly.bogers@kpnmail.nl 
Brugmans Biljarts 3 246299 De Boeck, Etienne +32495519621 etiennedeboeck@pandora.be 
BV DE KAAI 2 119626 Machielse, Jan 06-24799403 jan@cafedekaai-boz.nl 
BV N.G.G. 6 132222 Jong, de Toon 06-23584242 dejonga@home.nl 
Cafe Krijnen / WWV 4 143655 Steenbakker, Cees 622227615 cesteba@versatel.nl 
Cafe Krijnen / WWV 6 162034 Koppe, Gerda 0164-251098 / 06-29038124 koppekoevoets@gmail.com 
D.z.d. 6 103555 Martens, Anjo 06-13481812 admartens_dedruif@hotmail.com 
DE Laan 2 221816 Koemans - Grundel, Anja 06-12414093 anjagrundel1987@hotmail.com 
DE KASTANJE 10 200901 Visscher, Ruud 0164-256810 / 06-53113463 ruud.visscher@ziggo.nl 
DE KASTANJE 11 215242 Muller, Willy 0164-234659 cafehofvanholland@kpnmail.nl 
DE KASTANJE 12 224946 Treyen, van Joke 06-51522480  
DE KASTANJE 7 133731 Konings, Johan 0164-243149 jmbkonings@kpnmail.nl 
DE KASTANJE 8 224866 Meer, van Petra 0165-304560 / 06-13186899 cornevanmeer@home.nl 
DE KASTANJE9 157825 Schriek, José 0164-254410 / 06-24784194 jschriek@ziggo.nl 
De Platte Pomerans (D.P.P.) 5 236506 Pruijsen, Marco 0615-323793 marco.pruijsen@hotmail.com 
De Poedels 3 236428 Rooij, de Hans 06-48670223 jpa.derooy@gmail.com 
DE RAM 11 223304 Neys, Froukje 06-55781541 fneys@xs4all.nl 
DE VOSJES 2 170168 Vendrig, Diana 0164-680899 dianavendrig@gmail.com 
DE VROLIJKE PLOEG 4 112487 Kruf, Ton 06-51605503 a.kruf@home.nl 
F.F.C. DE KROON 3 133371 Luijsterburg, Kees 0164-857092 / 06-41615264 cjmluijsterburg@ziggo.nl 
K.o.t 3 236535 Koster, Wilbert 06-34556114 wilbert.koster@live.nl 
Le Carambole 2 236463 Ligthart, Stefan 0168-484475 dj_stefan_ligthart@hotmail.com 
O.b.c. 3 157376 Diependaal, Berna 0168-464573 / 06-36174103 bdjdiependaal@ziggo.nl 
O.b.k. 126466 Melisse, Ad 0168-326715 / 06-81690620 ad.melisse@ziggo.nl 
OP TIJD KRIJTEN 4 137197 Landa, Ad 0164-244790 am.landa@home.nl 
OP TIJD KRIJTEN 5 228294 Jonge, de Jan 06-53700175 jpdejonge@planet.nl 
OP TIJD KRIJTEN 6 211528 Oosterwaal, Denny 06-23804546  
P.w.a. 2 236465 Meer, van Rien 06-29369556  
poeh Poeh 2 141215 Groeneweg, Charles 0164-850769 / 06-21535303 cafepoehpoeh@gmail.com 
poeh Poeh 3 219315 Lempers, Ger 06-48265056 glempers@gmail.com 
ROZENOORD 1 133755 Daalmans, Peter 0164-265635  
ZBGG 6 136838 Boheemen, van Henk 076-5033483 / 06-53190859 henkvanboheemen@hotmail.nl