Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Molnhofte Vr. 03-09-2021 19:00:00 D10 1 1 Johan Bokkers - Renate Karssenberg klein
Molnhofte Vr. 03-09-2021 19:00:00 D10 1 2 Johan Bokkers - Anton Rouwenhorst klein
Florijn Vr. 03-09-2021 19:00:00 D10 1 3 Gerrit Voortman - Johan Bokkers klein
Molnhofte Vr. 03-09-2021 19:00:00 D10 1 4 Johan Bokkers - Bas Saaltink klein
Spek Vr. 03-09-2021 19:00:00 D10 1 5 John Brunings - Johan Bokkers klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 08-09-2021 20:00:00 L6B 1 1 Kroon 4 - Toornsmit 6 klein
Langenbaergh Di. 12-10-2021 19:30:00 D11 1 1 Dirk Addink - Freddy Fokken klein
De Olde Keyser Di. 12-10-2021 19:30:00 D11 1 3 Hetty Herrebrugh - John Brunings klein
Bousema Di. 12-10-2021 19:30:00 D11 1 4 Freddy Fokken - Hetty Herrebrugh klein
Florijn Di. 12-10-2021 19:30:00 D11 1 4 Gerrit Voortman - John Brunings klein
Hoeflo Di. 12-10-2021 19:30:00 D11 1 2 Bertus Voortman - Jan Klumper klein
Hoeflo Di. 12-10-2021 19:30:00 D11 1 4 Jasper Klumper - Renate Karssenberg klein
Hoeflo Di. 12-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Bertus Voortman - Jasper Klumper klein
In de Groene Jager Wo. 13-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Bertus Dinkelman - G.J. Garritsen klein
Spek Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 1 Gerrit Veltkamp - Jacco Korenblik klein
Hoeflo Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 1 Laurens Jonker - Wim Wichers klein
Hoeflo Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 2 Jacco Korenblik - Laurens Jonker klein
Florijn Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 2 Willy Wanink - Gerrit Veltkamp klein
Hoeflo Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 3 Wim Wichers - Gerrit Veltkamp klein
Hoeflo Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 3 Jacco Korenblik - Willy Wanink klein
Hoeflo Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 4 Laurens Jonker - Gerrit Veltkamp klein
Florijn Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 4 Willy Wanink - Wim Wichers klein
Hoeflo Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Jacco Korenblik - Wim Wichers klein
Florijn Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Willy Wanink - Laurens Jonker klein
Bousema Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 2 Hans Vels - Roelof Wever klein
Lu Lin Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 2 Henk Nieuwenampsen - Henk Schepers klein
Baan Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 2 Gerben Bakhuis - Harry Knol klein
Florijn Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 3 Jozef Deeterink - Wim Daalwijk klein
In de Groene Jager Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 3 Bert Nijenhuis - Harry Knol klein
In de Groene Jager Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Bert Nijenhuis - Jozef Deeterink klein
Baan Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Gerben Bakhuis - Wim Daalwijk klein
Bousema Do. 14-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Hans Vels - Henk Schepers klein
Witkamp Di. 19-10-2021 19:30:00 D11 1 2 Gertie Beltman - Bertus Dinkelman klein
Baan Di. 19-10-2021 19:30:00 D11 1 4 Dick Nijland - G.J. Garritsen klein
Baan Di. 19-10-2021 19:30:00 D11 1 5 Dick Nijland - Gertie Beltman klein
Molnhofte Wo. 20-10-2021 20:00:00 L3A 1 3 Molnhofte 3 - Spoolder 2 klein
Tapperij Do. 21-10-2021 19:30:00 L2 1 3 Batse 3 - Buddy`s 3 klein
Kuppers Vr. 22-10-2021 20:00:00 L5B 1 4 Deso 1 - Buddy`s 6 klein
Hagmolle Ma. 25-10-2021 19:30:00 L1 1 6 Spoolder 1 - Laren 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 25-10-2021 20:00:00 L6A 1 6 Kroon 3 - Baan 12 klein
Hoeflo Ma. 25-10-2021 20:00:00 L6A 1 6 Harfsen 5 - Vennebekken 6 klein
Baan Ma. 25-10-2021 20:00:00 L5C 1 6 Baan 10 - Whee 4 klein
Baan Ma. 25-10-2021 20:00:00 L4C 1 6 Baan 7 - Ster 4 klein
Ster Ma. 25-10-2021 20:00:00 L4B 1 6 Ster 3 - Spoolder 6 klein
Boonk Ma. 25-10-2021 20:00:00 L4B 1 6 Boonk 2 - Haverkamp 5 klein
Hagmolle Ma. 25-10-2021 20:00:00 L4A 1 6 Spoolder 5 - Laren 3 klein
De Heksenlaak Ma. 25-10-2021 20:00:00 L4A 1 6 Groene Jager 2 - Toornsmit 2 klein
Brink Ma. 25-10-2021 20:00:00 L3A 1 6 De Brink 1 - Spoolder 2 klein
Tapperij Di. 26-10-2021 19:30:00 L1 1 6 Batse 1 - Smit 2 klein
Haverkamp Di. 26-10-2021 20:00:00 L6B 1 6 Haverkamp 9 - Baan 13 klein
Hoeflo Di. 26-10-2021 20:00:00 L6B 1 6 Harfsen 7 - Bousema 8 klein
De Heksenlaak Di. 26-10-2021 20:00:00 L5C 1 6 Groene Jager 7 - Langenbaergh 3 klein
Langenbaergh Di. 26-10-2021 20:00:00 L5A 1 6 Laren 4 - Toornsmit 4 klein
Kruusweg Di. 26-10-2021 20:00:00 L5A 1 6 Kruusweg 2 - Kroon 2 klein
Haverkamp Di. 26-10-2021 20:00:00 L5A 1 6 Haverkamp 7 - Baan 8 klein
Hagmolle Di. 26-10-2021 20:00:00 L3C 1 6 Spoolder 4 - Zonnebloem 2 klein
Zonnebloem Di. 26-10-2021 20:00:00 L3B 1 6 Zonnebloem 1 - Baan 3 klein
Witkamp Di. 26-10-2021 20:00:00 L3A 1 6 Witkamp 1 - Vennebekken 2 klein
Bousema Di. 26-10-2021 20:00:00 L3A 1 6 Bousema 2 - Harfsen 2 klein
Toornsmit Wo. 27-10-2021 19:30:00 L1 1 6 Toornsmit 1 - Molnhofte 2 klein
Molnhofte Wo. 27-10-2021 19:30:00 L1 1 6 Molnhofte 1 - Smit 1 klein
Buddy's Wo. 27-10-2021 19:30:00 L1 1 6 Buddy`s 1 - Exel 1 klein
Spek Wo. 27-10-2021 20:00:00 L6B 1 6 Spek 2 - Vennebekken 8 klein
De Heksenlaak Wo. 27-10-2021 20:00:00 L6B 1 6 Groene Jager 8 - Kroon 4 klein
Vennebekken Wo. 27-10-2021 20:00:00 L5C 1 6 Vennebekken 5 - H2O 1 klein
Lu Lin Wo. 27-10-2021 20:00:00 L5B 1 6 Exel 5 - Groene Jager 6 klein
Bousema Wo. 27-10-2021 20:00:00 L5B 1 6 Bousema 7 - Buddy`s 6 klein
Vennebekken Wo. 27-10-2021 20:00:00 L5A 1 6 Vennebekken 4 - Needse Wieken 1 klein
Haverkamp Wo. 27-10-2021 20:00:00 L4A 1 6 Smit 3 - Wapen van Borculo 3 klein
Tapperij Wo. 27-10-2021 20:00:00 L4A 1 6 Batse 6 - Ster 2 klein
Witkamp Wo. 27-10-2021 20:00:00 L3B 1 6 Witkamp 2 - Batse 5 klein
Baan Wo. 27-10-2021 20:00:00 L3B 1 6 Baan 2 - De Keyser 1 klein
Langenbaergh Wo. 27-10-2021 20:00:00 L3A 1 6 Langenbaergh 1 - Baan 1 klein
Haverkamp Wo. 27-10-2021 20:00:00 L3A 1 6 Haverkamp 2 - Molnhofte 3 klein
De Hoeksteen Do. 28-10-2021 19:30:00 L2 1 6 Wapen van Borculo 1 - Kruusweg 1 klein
Vennebekken Do. 28-10-2021 19:30:00 L2 1 6 Vennebekken 1 - Buddy`s 2 klein
Tapperij Do. 28-10-2021 19:30:00 L1 1 6 Batse 2 - Harfsen 1 klein
Molnhofte Do. 28-10-2021 20:00:00 L6B 1 6 Molnhofte 7 - Spoolder 9 klein
Zonnebloem Do. 28-10-2021 20:00:00 L5C 1 6 Zonnebloem 4 - Harfsen 4 klein
Haverkamp Do. 28-10-2021 20:00:00 L5C 1 6 Haverkamp 8 - Witkamp 4 klein
De Olde Keyser Do. 28-10-2021 20:00:00 L5B 1 6 De Keyser 2 - Whee 3 klein
Hagmolle Do. 28-10-2021 20:00:00 L5A 1 6 Spoolder 7 - Exel 4 klein
Witkamp Do. 28-10-2021 20:00:00 L4C 1 6 Witkamp 3 - Haverkamp 6 klein
Haverkamp Do. 28-10-2021 20:00:00 L4C 1 6 Smit 4 - Boonk 3 klein
Bousema Do. 28-10-2021 20:00:00 L4C 1 6 Bousema 6 - Langenbaergh 2 klein
Florijn Do. 28-10-2021 20:00:00 L4B 1 6 Gelster 2 - Spek 1 klein
Baan Do. 28-10-2021 20:00:00 L4A 1 6 Baan 5 - Bousema 5 klein
Vennebekken Do. 28-10-2021 20:00:00 L3C 1 6 Vennebekken 3 - Gelster 1 klein
Ster Do. 28-10-2021 20:00:00 L3C 1 6 Ster 1 - De Naober 1 klein
Molnhofte Do. 28-10-2021 20:00:00 L3C 1 6 Molnhofte 5 - Haverkamp 4 klein
De Heksenlaak Do. 28-10-2021 20:00:00 L3C 1 6 Groene Jager 1 - Bousema 4 klein
Whee Do. 28-10-2021 20:00:00 L3B 1 6 Whee 2 - Molnhofte 4 klein
Hagmolle Do. 28-10-2021 20:00:00 L3B 1 6 Spoolder 3 - Haverkamp 3 klein
Buddy's Do. 28-10-2021 20:00:00 L3B 1 6 Buddy`s 4 - Bousema 3 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 28-10-2021 20:00:00 L3A 1 6 Kroon 1 - Batse 4 klein
Whee Vr. 29-10-2021 19:30:00 L2 1 6 Whee 1 - Batse 3 klein
Langenbaergh Vr. 29-10-2021 19:30:00 L2 1 6 Laren 2 - Buddy`s 3 klein
Haverkamp Vr. 29-10-2021 19:30:00 L2 1 6 Haverkamp 1 - Boonk 1 klein
Bousema Vr. 29-10-2021 19:30:00 L2 1 6 Bousema 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Zonnebloem Vr. 29-10-2021 20:00:00 L6A 1 6 Zonnebloem 5 - De Keyser 3 klein
Hagmolle Vr. 29-10-2021 20:00:00 L6A 1 6 Spoolder 8 - Vennebekken 7 klein
Hoeflo Vr. 29-10-2021 20:00:00 L6A 1 6 Harfsen 6 - Toornsmit 5 klein
Molnhofte Vr. 29-10-2021 20:00:00 L5B 1 6 Molnhofte 6 - Baan 9 klein
Kuppers Vr. 29-10-2021 20:00:00 L5B 1 6 Deso 1 - Gelster 3 klein
Buddy's Vr. 29-10-2021 20:00:00 L4C 1 6 Buddy`s 5 - Zonnebloem 3 klein
Toornsmit Vr. 29-10-2021 20:00:00 L4B 1 6 Toornsmit 3 - Batse 7 klein
De Heksenlaak Vr. 29-10-2021 20:00:00 L4B 1 6 Groene Jager 3 - Baan 6 klein
Boonk Ma. 01-11-2021 19:30:00 L2 1 7 Boonk 1 - Vennebekken 1 klein
Baan Ma. 01-11-2021 20:00:00 L6B 1 7 Baan 13 - Groene Jager 8 klein
De Olde Keyser Ma. 01-11-2021 20:00:00 L6A 1 7 De Keyser 3 - Harfsen 5 klein
Baan Ma. 01-11-2021 20:00:00 L5A 1 7 Baan 8 - Kruusweg 2 klein
Ster Ma. 01-11-2021 20:00:00 L4C 1 7 Ster 4 - Smit 4 klein
De Heksenlaak Ma. 01-11-2021 20:00:00 L4C 1 7 Groene Jager 4 - Buddy`s 5 klein
Hagmolle Ma. 01-11-2021 20:00:00 L4B 1 7 Spoolder 6 - Toornsmit 3 klein
Spek Ma. 01-11-2021 20:00:00 L4B 1 7 Spek 1 - Boonk 2 klein
Kruusweg Di. 02-11-2021 19:30:00 L2 1 7 Kruusweg 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Langenbaergh Di. 02-11-2021 19:30:00 L1 1 7 Laren 1 - Batse 1 klein
Hoeflo Di. 02-11-2021 19:30:00 L1 1 7 Harfsen 1 - Buddy`s 1 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 02-11-2021 20:00:00 L5A 1 7 Needse Wieken 1 - Haverkamp 7 klein
De Heksenlaak Di. 02-11-2021 20:00:00 L5A 1 7 Groene Jager 5 - Vennebekken 4 klein
Zonnebloem Di. 02-11-2021 20:00:00 L4C 1 7 Zonnebloem 3 - Witkamp 3 klein
Haverkamp Di. 02-11-2021 20:00:00 L4B 1 7 Haverkamp 5 - Ster 3 klein
Lu Lin Di. 02-11-2021 20:00:00 L4B 1 7 Exel 3 - Gelster 2 klein
Bousema Di. 02-11-2021 20:00:00 L3C 1 7 Bousema 4 - Spoolder 4 klein
Hagmolle Di. 02-11-2021 20:00:00 L3A 1 7 Spoolder 2 - Haverkamp 2 klein
Tapperij Di. 02-11-2021 20:00:00 L3A 1 7 Batse 4 - Witkamp 1 klein
Buddy's Wo. 03-11-2021 19:30:00 L2 1 7 Buddy`s 3 - Whee 1 klein
Toornsmit Wo. 03-11-2021 19:30:00 L1 1 7 Toornsmit 1 - Spoolder 1 klein
Haverkamp Wo. 03-11-2021 19:30:00 L1 1 7 Smit 1 - Batse 2 klein
Bousema Wo. 03-11-2021 20:00:00 L6B 1 7 Bousema 8 - Spek 2 klein
Vennebekken Wo. 03-11-2021 20:00:00 L6A 1 7 Vennebekken 6 - Kroon 3 klein
Baan Wo. 03-11-2021 20:00:00 L6A 1 7 Baan 11 - Spoolder 8 klein
H2O Wo. 03-11-2021 20:00:00 L5C 1 7 H2O 1 - Baan 10 klein
Lu Lin Wo. 03-11-2021 20:00:00 L5A 1 7 Exel 4 - Laren 4 klein
Tapperij Wo. 03-11-2021 20:00:00 L4B 1 7 Batse 7 - Groene Jager 3 klein
Haverkamp Wo. 03-11-2021 20:00:00 L3B 1 7 Haverkamp 3 - Whee 2 klein
Baan Wo. 03-11-2021 20:00:00 L3B 1 7 Baan 2 - Buddy`s 4 klein
Vennebekken Wo. 03-11-2021 20:00:00 L3A 1 7 Vennebekken 2 - Bousema 2 klein
Molnhofte Wo. 03-11-2021 20:00:00 L3A 1 7 Molnhofte 3 - Kroon 1 klein
Langenbaergh Wo. 03-11-2021 20:00:00 L3A 1 7 Langenbaergh 1 - De Brink 1 klein
De Hoeksteen Do. 04-11-2021 19:30:00 L2 1 7 Wapen van Borculo 1 - Laren 2 klein
Tapperij Do. 04-11-2021 19:30:00 L2 1 7 Batse 3 - Haverkamp 1 klein
Molnhofte Do. 04-11-2021 19:30:00 L1 1 7 Molnhofte 2 - Exel 1 klein
Haverkamp Do. 04-11-2021 19:30:00 L1 1 7 Smit 2 - Molnhofte 1 klein
Vennebekken Do. 04-11-2021 20:00:00 L6B 1 7 Vennebekken 8 - Molnhofte 7 klein
Toornsmit Do. 04-11-2021 20:00:00 L6B 1 7 Toornsmit 6 - Harfsen 7 klein
Hagmolle Do. 04-11-2021 20:00:00 L6B 1 7 Spoolder 9 - Haverkamp 9 klein
Vennebekken Do. 04-11-2021 20:00:00 L6A 1 7 Vennebekken 7 - Harfsen 6 klein
Witkamp Do. 04-11-2021 20:00:00 L5C 1 7 Witkamp 4 - Groene Jager 7 klein
Whee Do. 04-11-2021 20:00:00 L5C 1 7 Whee 4 - Zonnebloem 4 klein
Langenbaergh Do. 04-11-2021 20:00:00 L5C 1 7 Laren 5 - Vennebekken 5 klein
Hoeflo Do. 04-11-2021 20:00:00 L5B 1 7 Harfsen 3 - Exel 5 klein
Buddy's Do. 04-11-2021 20:00:00 L5B 1 7 Buddy`s 6 - Molnhofte 6 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 04-11-2021 20:00:00 L5A 1 7 Kroon 2 - Spoolder 7 klein
Haverkamp Do. 04-11-2021 20:00:00 L4C 1 7 Haverkamp 6 - Baan 7 klein
Boonk Do. 04-11-2021 20:00:00 L4C 1 7 Boonk 3 - Bousema 6 klein
De Hoeksteen Do. 04-11-2021 20:00:00 L4A 1 7 Wapen van Borculo 3 - Baan 5 klein
Ster Do. 04-11-2021 20:00:00 L4A 1 7 Ster 2 - Smit 3 klein
Lu Lin Do. 04-11-2021 20:00:00 L4A 1 7 Exel 2 - Batse 6 klein
Bousema Do. 04-11-2021 20:00:00 L4A 1 7 Bousema 5 - Spoolder 5 klein
Zonnebloem Do. 04-11-2021 20:00:00 L3C 1 7 Zonnebloem 2 - Molnhofte 5 klein
Florijn Do. 04-11-2021 20:00:00 L3C 1 7 Gelster 1 - Ster 1 klein
De Olde Keyser Do. 04-11-2021 20:00:00 L3B 1 7 De Keyser 1 - Baan 3 klein
Bousema Do. 04-11-2021 20:00:00 L3B 1 7 Bousema 3 - Witkamp 2 klein
Baan Do. 04-11-2021 20:00:00 L3A 1 7 Baan 1 - Harfsen 2 klein
Buddy's Vr. 05-11-2021 19:30:00 L2 1 7 Buddy`s 2 - Bousema 1 klein
Toornsmit Vr. 05-11-2021 20:00:00 L6A 1 7 Toornsmit 5 - Zonnebloem 5 klein
Hoeflo Vr. 05-11-2021 20:00:00 L5C 1 7 Harfsen 4 - Haverkamp 8 klein
Whee Vr. 05-11-2021 20:00:00 L5B 1 7 Whee 3 - Bousema 7 klein
De Heksenlaak Vr. 05-11-2021 20:00:00 L5B 1 7 Groene Jager 6 - Deso 1 klein
Florijn Vr. 05-11-2021 20:00:00 L5B 1 7 Gelster 3 - De Keyser 2 klein
Langenbaergh Vr. 05-11-2021 20:00:00 L4A 1 7 Laren 3 - Groene Jager 2 klein
Haverkamp Vr. 05-11-2021 20:00:00 L3C 1 7 Haverkamp 4 - Vennebekken 3 klein
Baan Vr. 05-11-2021 20:00:00 L3C 1 7 Baan 4 - Groene Jager 1 klein
Molnhofte Vr. 05-11-2021 20:00:00 L3B 1 7 Molnhofte 4 - Zonnebloem 1 klein
Tapperij Vr. 05-11-2021 20:00:00 L3B 1 7 Batse 5 - Spoolder 3 klein
Hagmolle Ma. 08-11-2021 19:30:00 L1 1 8 Spoolder 1 - Molnhofte 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 08-11-2021 20:00:00 L6A 1 8 Kroon 3 - De Keyser 3 klein
Hoeflo Ma. 08-11-2021 20:00:00 L6A 1 8 Harfsen 5 - Toornsmit 5 klein
Baan Ma. 08-11-2021 20:00:00 L5C 1 8 Baan 10 - Laren 5 klein
Baan Ma. 08-11-2021 20:00:00 L4C 1 8 Baan 7 - Zonnebloem 3 klein
Ster Ma. 08-11-2021 20:00:00 L4B 1 8 Ster 3 - Spek 1 klein
Boonk Ma. 08-11-2021 20:00:00 L4B 1 8 Boonk 2 - Exel 3 klein
Hagmolle Ma. 08-11-2021 20:00:00 L4A 1 8 Spoolder 5 - Wapen van Borculo 3 klein
De Heksenlaak Ma. 08-11-2021 20:00:00 L4A 1 8 Groene Jager 2 - Bousema 5 klein
Brink Ma. 08-11-2021 20:00:00 L3A 1 8 De Brink 1 - Baan 1 klein
Lu Lin Di. 09-11-2021 19:30:00 L1 1 8 Exel 1 - Harfsen 1 klein
Tapperij Di. 09-11-2021 19:30:00 L1 1 8 Batse 1 - Toornsmit 1 klein
Haverkamp Di. 09-11-2021 20:00:00 L6B 1 8 Haverkamp 9 - Vennebekken 8 klein
Baan Di. 09-11-2021 20:00:00 L6A 1 8 Baan 12 - Vennebekken 6 klein
De Heksenlaak Di. 09-11-2021 20:00:00 L5C 1 8 Groene Jager 7 - Harfsen 4 klein
Langenbaergh Di. 09-11-2021 20:00:00 L5A 1 8 Laren 4 - Kroon 2 klein
Kruusweg Di. 09-11-2021 20:00:00 L5A 1 8 Kruusweg 2 - Needse Wieken 1 klein
Haverkamp Di. 09-11-2021 20:00:00 L5A 1 8 Haverkamp 7 - Groene Jager 5 klein
Hagmolle Di. 09-11-2021 20:00:00 L3C 1 8 Spoolder 4 - Baan 4 klein
De Naober Di. 09-11-2021 20:00:00 L3C 1 8 De Naober 1 - Gelster 1 klein
Zonnebloem Di. 09-11-2021 20:00:00 L3B 1 8 Zonnebloem 1 - Haverkamp 3 klein
Witkamp Di. 09-11-2021 20:00:00 L3A 1 8 Witkamp 1 - Molnhofte 3 klein
Bousema Di. 09-11-2021 20:00:00 L3A 1 8 Bousema 2 - Batse 4 klein
Molnhofte Wo. 10-11-2021 19:30:00 L1 1 8 Molnhofte 1 - Laren 1 klein
Buddy's Wo. 10-11-2021 19:30:00 L1 1 8 Buddy`s 1 - Smit 1 klein
Spek Wo. 10-11-2021 20:00:00 L6B 1 8 Spek 2 - Toornsmit 6 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 10-11-2021 20:00:00 L6B 1 8 Kroon 4 - Baan 13 klein
De Heksenlaak Wo. 10-11-2021 20:00:00 L6B 1 8 Groene Jager 8 - Spoolder 9 klein
Bousema Wo. 10-11-2021 20:00:00 L5B 1 8 Bousema 7 - Gelster 3 klein
Baan Wo. 10-11-2021 20:00:00 L5B 1 8 Baan 9 - Buddy`s 6 klein
Langenbaergh Wo. 10-11-2021 20:00:00 L4C 1 8 Langenbaergh 2 - Boonk 3 klein
Baan Wo. 10-11-2021 20:00:00 L4B 1 8 Baan 6 - Batse 7 klein
Toornsmit Wo. 10-11-2021 20:00:00 L4A 1 8 Toornsmit 2 - Laren 3 klein
Haverkamp Wo. 10-11-2021 20:00:00 L4A 1 8 Smit 3 - Exel 2 klein
Witkamp Wo. 10-11-2021 20:00:00 L3B 1 8 Witkamp 2 - Baan 2 klein
Haverkamp Wo. 10-11-2021 20:00:00 L3A 1 8 Haverkamp 2 - Langenbaergh 1 klein
De Hoeksteen Do. 11-11-2021 19:30:00 L2 1 8 Wapen van Borculo 2 - Buddy`s 2 klein
Vennebekken Do. 11-11-2021 19:30:00 L2 1 8 Vennebekken 1 - Batse 3 klein
Tapperij Do. 11-11-2021 19:30:00 L1 1 8 Batse 2 - Smit 2 klein
Molnhofte Do. 11-11-2021 20:00:00 L6B 1 8 Molnhofte 7 - Bousema 8 klein
Zonnebloem Do. 11-11-2021 20:00:00 L5C 1 8 Zonnebloem 4 - H2O 1 klein
Langenbaergh Do. 11-11-2021 20:00:00 L5C 1 8 Langenbaergh 3 - Witkamp 4 klein
Haverkamp Do. 11-11-2021 20:00:00 L5C 1 8 Haverkamp 8 - Whee 4 klein
De Olde Keyser Do. 11-11-2021 20:00:00 L5B 1 8 De Keyser 2 - Groene Jager 6 klein
Toornsmit Do. 11-11-2021 20:00:00 L5A 1 8 Toornsmit 4 - Exel 4 klein
Hagmolle Do. 11-11-2021 20:00:00 L5A 1 8 Spoolder 7 - Baan 8 klein
Witkamp Do. 11-11-2021 20:00:00 L4C 1 8 Witkamp 3 - Groene Jager 4 klein
Haverkamp Do. 11-11-2021 20:00:00 L4C 1 8 Smit 4 - Haverkamp 6 klein
Bousema Do. 11-11-2021 20:00:00 L4C 1 8 Bousema 6 - Ster 4 klein
Baan Do. 11-11-2021 20:00:00 L4A 1 8 Baan 5 - Ster 2 klein
Vennebekken Do. 11-11-2021 20:00:00 L3C 1 8 Vennebekken 3 - Zonnebloem 2 klein
Ster Do. 11-11-2021 20:00:00 L3C 1 8 Ster 1 - Haverkamp 4 klein
Molnhofte Do. 11-11-2021 20:00:00 L3C 1 8 Molnhofte 5 - Bousema 4 klein
Whee Do. 11-11-2021 20:00:00 L3B 1 8 Whee 2 - Batse 5 klein
Hagmolle Do. 11-11-2021 20:00:00 L3B 1 8 Spoolder 3 - Bousema 3 klein
Buddy's Do. 11-11-2021 20:00:00 L3B 1 8 Buddy`s 4 - De Keyser 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 11-11-2021 20:00:00 L3A 1 8 Kroon 1 - Spoolder 2 klein
Hoeflo Do. 11-11-2021 20:00:00 L3A 1 8 Harfsen 2 - Vennebekken 2 klein
Whee Vr. 12-11-2021 19:30:00 L2 1 8 Whee 1 - Wapen van Borculo 1 klein
Langenbaergh Vr. 12-11-2021 19:30:00 L2 1 8 Laren 2 - Kruusweg 1 klein
Haverkamp Vr. 12-11-2021 19:30:00 L2 1 8 Haverkamp 1 - Buddy`s 3 klein
Bousema Vr. 12-11-2021 19:30:00 L2 1 8 Bousema 1 - Boonk 1 klein
Zonnebloem Vr. 12-11-2021 20:00:00 L6A 1 8 Zonnebloem 5 - Vennebekken 7 klein
Hoeflo Vr. 12-11-2021 20:00:00 L6A 1 8 Harfsen 6 - Baan 11 klein
Molnhofte Vr. 12-11-2021 20:00:00 L5B 1 8 Molnhofte 6 - Whee 3 klein
Kuppers Vr. 12-11-2021 20:00:00 L5B 1 8 Deso 1 - Harfsen 3 klein
Toornsmit Vr. 12-11-2021 20:00:00 L4B 1 8 Toornsmit 3 - Haverkamp 5 klein
De Heksenlaak Vr. 12-11-2021 20:00:00 L4B 1 8 Groene Jager 3 - Spoolder 6 klein
Baan Vr. 12-11-2021 20:00:00 L3B 1 8 Baan 3 - Molnhofte 4 klein
Boonk Ma. 15-11-2021 19:30:00 L2 1 9 Boonk 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Hagmolle Ma. 15-11-2021 19:30:00 L1 1 9 Spoolder 1 - Batse 1 klein
De Olde Keyser Ma. 15-11-2021 20:00:00 L6A 1 9 De Keyser 3 - Baan 12 klein
Baan Ma. 15-11-2021 20:00:00 L5A 1 9 Baan 8 - Laren 4 klein
Ster Ma. 15-11-2021 20:00:00 L4C 1 9 Ster 4 - Langenbaergh 2 klein
De Heksenlaak Ma. 15-11-2021 20:00:00 L4C 1 9 Groene Jager 4 - Baan 7 klein
Hagmolle Ma. 15-11-2021 20:00:00 L4B 1 9 Spoolder 6 - Baan 6 klein
Spek Ma. 15-11-2021 20:00:00 L4B 1 9 Spek 1 - Toornsmit 3 klein
Brink Ma. 15-11-2021 20:00:00 L3A 1 9 De Brink 1 - Haverkamp 2 klein
Kruusweg Di. 16-11-2021 19:30:00 L2 1 9 Kruusweg 1 - Buddy`s 2 klein
Langenbaergh Di. 16-11-2021 19:30:00 L1 1 9 Laren 1 - Batse 2 klein
Hoeflo Di. 16-11-2021 20:00:00 L6B 1 9 Harfsen 7 - Spek 2 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 16-11-2021 20:00:00 L5A 1 9 Needse Wieken 1 - Spoolder 7 klein
De Heksenlaak Di. 16-11-2021 20:00:00 L5A 1 9 Groene Jager 5 - Kruusweg 2 klein
Zonnebloem Di. 16-11-2021 20:00:00 L4C 1 9 Zonnebloem 3 - Smit 4 klein
Haverkamp Di. 16-11-2021 20:00:00 L4B 1 9 Haverkamp 5 - Groene Jager 3 klein
Lu Lin Di. 16-11-2021 20:00:00 L4B 1 9 Exel 3 - Ster 3 klein
Bousema Di. 16-11-2021 20:00:00 L3C 1 9 Bousema 4 - Vennebekken 3 klein
Hagmolle Di. 16-11-2021 20:00:00 L3A 1 9 Spoolder 2 - Witkamp 1 klein
Tapperij Di. 16-11-2021 20:00:00 L3A 1 9 Batse 4 - Harfsen 2 klein
Buddy's Wo. 17-11-2021 19:30:00 L2 1 9 Buddy`s 3 - Vennebekken 1 klein
Toornsmit Wo. 17-11-2021 19:30:00 L1 1 9 Toornsmit 1 - Molnhofte 1 klein
Haverkamp Wo. 17-11-2021 19:30:00 L1 1 9 Smit 1 - Exel 1 klein
Bousema Wo. 17-11-2021 20:00:00 L6B 1 9 Bousema 8 - Haverkamp 9 klein
Baan Wo. 17-11-2021 20:00:00 L6A 1 9 Baan 11 - Zonnebloem 5 klein
Vennebekken Wo. 17-11-2021 20:00:00 L5C 1 9 Vennebekken 5 - Baan 10 klein
H2O Wo. 17-11-2021 20:00:00 L5C 1 9 H2O 1 - Haverkamp 8 klein
Lu Lin Wo. 17-11-2021 20:00:00 L5B 1 9 Exel 5 - Deso 1 klein
Vennebekken Wo. 17-11-2021 20:00:00 L5A 1 9 Vennebekken 4 - Haverkamp 7 klein
Tapperij Wo. 17-11-2021 20:00:00 L4A 1 9 Batse 6 - Smit 3 klein
Haverkamp Wo. 17-11-2021 20:00:00 L3B 1 9 Haverkamp 3 - Baan 3 klein
Baan Wo. 17-11-2021 20:00:00 L3B 1 9 Baan 2 - Spoolder 3 klein
Molnhofte Wo. 17-11-2021 20:00:00 L3A 1 9 Molnhofte 3 - Bousema 2 klein
Langenbaergh Wo. 17-11-2021 20:00:00 L3A 1 9 Langenbaergh 1 - Kroon 1 klein
De Hoeksteen Do. 18-11-2021 19:30:00 L2 1 9 Wapen van Borculo 1 - Haverkamp 1 klein
Tapperij Do. 18-11-2021 19:30:00 L2 1 9 Batse 3 - Bousema 1 klein
Molnhofte Do. 18-11-2021 19:30:00 L1 1 9 Molnhofte 2 - Harfsen 1 klein
Haverkamp Do. 18-11-2021 19:30:00 L1 1 9 Smit 2 - Buddy`s 1 klein
Vennebekken Do. 18-11-2021 20:00:00 L6B 1 9 Vennebekken 8 - Groene Jager 8 klein
Toornsmit Do. 18-11-2021 20:00:00 L6B 1 9 Toornsmit 6 - Molnhofte 7 klein
Hagmolle Do. 18-11-2021 20:00:00 L6B 1 9 Spoolder 9 - Kroon 4 klein
Vennebekken Do. 18-11-2021 20:00:00 L6A 1 9 Vennebekken 7 - Harfsen 5 klein
Whee Do. 18-11-2021 20:00:00 L5C 1 9 Whee 4 - Groene Jager 7 klein
Langenbaergh Do. 18-11-2021 20:00:00 L5C 1 9 Laren 5 - Zonnebloem 4 klein
Hoeflo Do. 18-11-2021 20:00:00 L5B 1 9 Harfsen 3 - De Keyser 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 18-11-2021 20:00:00 L5A 1 9 Kroon 2 - Toornsmit 4 klein
Haverkamp Do. 18-11-2021 20:00:00 L4C 1 9 Haverkamp 6 - Bousema 6 klein
Florijn Do. 18-11-2021 20:00:00 L4B 1 9 Gelster 2 - Boonk 2 klein
De Hoeksteen Do. 18-11-2021 20:00:00 L4A 1 9 Wapen van Borculo 3 - Groene Jager 2 klein
Ster Do. 18-11-2021 20:00:00 L4A 1 9 Ster 2 - Spoolder 5 klein
Lu Lin Do. 18-11-2021 20:00:00 L4A 1 9 Exel 2 - Baan 5 klein
Bousema Do. 18-11-2021 20:00:00 L4A 1 9 Bousema 5 - Toornsmit 2 klein
Zonnebloem Do. 18-11-2021 20:00:00 L3C 1 9 Zonnebloem 2 - Ster 1 klein
De Heksenlaak Do. 18-11-2021 20:00:00 L3C 1 9 Groene Jager 1 - Spoolder 4 klein
De Olde Keyser Do. 18-11-2021 20:00:00 L3B 1 9 De Keyser 1 - Molnhofte 4 klein
Buddy's Do. 18-11-2021 20:00:00 L3B 1 9 Buddy`s 4 - Witkamp 2 klein
Bousema Do. 18-11-2021 20:00:00 L3B 1 9 Bousema 3 - Whee 2 klein
Baan Do. 18-11-2021 20:00:00 L3A 1 9 Baan 1 - Vennebekken 2 klein
Langenbaergh Vr. 19-11-2021 19:30:00 L2 1 9 Laren 2 - Whee 1 klein
Toornsmit Vr. 19-11-2021 20:00:00 L6A 1 9 Toornsmit 5 - Kroon 3 klein
Hagmolle Vr. 19-11-2021 20:00:00 L6A 1 9 Spoolder 8 - Harfsen 6 klein
Hoeflo Vr. 19-11-2021 20:00:00 L5C 1 9 Harfsen 4 - Langenbaergh 3 klein
Whee Vr. 19-11-2021 20:00:00 L5B 1 9 Whee 3 - Baan 9 klein
De Heksenlaak Vr. 19-11-2021 20:00:00 L5B 1 9 Groene Jager 6 - Bousema 7 klein
Florijn Vr. 19-11-2021 20:00:00 L5B 1 9 Gelster 3 - Molnhofte 6 klein
Buddy's Vr. 19-11-2021 20:00:00 L4C 1 9 Buddy`s 5 - Witkamp 3 klein
Haverkamp Vr. 19-11-2021 20:00:00 L3C 1 9 Haverkamp 4 - De Naober 1 klein
Baan Vr. 19-11-2021 20:00:00 L3C 1 9 Baan 4 - Molnhofte 5 klein
Tapperij Vr. 19-11-2021 20:00:00 L3B 1 9 Batse 5 - Zonnebloem 1 klein
Baan Ma. 22-11-2021 20:00:00 L6B 1 10 Baan 13 - Spoolder 9 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 22-11-2021 20:00:00 L6A 1 10 Kroon 3 - Vennebekken 7 klein
Hoeflo Ma. 22-11-2021 20:00:00 L6A 1 10 Harfsen 5 - Baan 11 klein
Baan Ma. 22-11-2021 20:00:00 L4C 1 10 Baan 7 - Buddy`s 5 klein
Ster Ma. 22-11-2021 20:00:00 L4B 1 10 Ster 3 - Gelster 2 klein
Hagmolle Ma. 22-11-2021 20:00:00 L4A 1 10 Spoolder 5 - Exel 2 klein
De Heksenlaak Ma. 22-11-2021 20:00:00 L4A 1 10 Groene Jager 2 - Ster 2 klein
Hoeflo Di. 23-11-2021 19:30:00 L1 1 10 Harfsen 1 - Smit 1 klein
Lu Lin Di. 23-11-2021 19:30:00 L1 1 10 Exel 1 - Smit 2 klein
Tapperij Di. 23-11-2021 19:30:00 L1 1 10 Batse 1 - Molnhofte 2 klein
Haverkamp Di. 23-11-2021 20:00:00 L6B 1 10 Haverkamp 9 - Toornsmit 6 klein
Baan Di. 23-11-2021 20:00:00 L6A 1 10 Baan 12 - Toornsmit 5 klein
De Heksenlaak Di. 23-11-2021 20:00:00 L5C 1 10 Groene Jager 7 - H2O 1 klein
Langenbaergh Di. 23-11-2021 20:00:00 L5A 1 10 Laren 4 - Needse Wieken 1 klein
Kruusweg Di. 23-11-2021 20:00:00 L5A 1 10 Kruusweg 2 - Vennebekken 4 klein
Zonnebloem Di. 23-11-2021 20:00:00 L3B 1 10 Zonnebloem 1 - Bousema 3 klein
Witkamp Di. 23-11-2021 20:00:00 L3A 1 10 Witkamp 1 - Langenbaergh 1 klein
Bousema Di. 23-11-2021 20:00:00 L3A 1 10 Bousema 2 - Spoolder 2 klein
Molnhofte Wo. 24-11-2021 19:30:00 L1 1 10 Molnhofte 1 - Spoolder 1 klein
Buddy's Wo. 24-11-2021 19:30:00 L1 1 10 Buddy`s 1 - Laren 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 24-11-2021 20:00:00 L6B 1 10 Kroon 4 - Vennebekken 8 klein
De Heksenlaak Wo. 24-11-2021 20:00:00 L6B 1 10 Groene Jager 8 - Bousema 8 klein
Vennebekken Wo. 24-11-2021 20:00:00 L6A 1 10 Vennebekken 6 - De Keyser 3 klein
Bousema Wo. 24-11-2021 20:00:00 L5B 1 10 Bousema 7 - Harfsen 3 klein
Baan Wo. 24-11-2021 20:00:00 L5B 1 10 Baan 9 - Gelster 3 klein
Lu Lin Wo. 24-11-2021 20:00:00 L5A 1 10 Exel 4 - Kroon 2 klein
Langenbaergh Wo. 24-11-2021 20:00:00 L4C 1 10 Langenbaergh 2 - Haverkamp 6 klein
Tapperij Wo. 24-11-2021 20:00:00 L4B 1 10 Batse 7 - Spoolder 6 klein
Baan Wo. 24-11-2021 20:00:00 L4B 1 10 Baan 6 - Haverkamp 5 klein
Toornsmit Wo. 24-11-2021 20:00:00 L4A 1 10 Toornsmit 2 - Wapen van Borculo 3 klein
De Naober Wo. 24-11-2021 20:00:00 L3C 1 10 De Naober 1 - Zonnebloem 2 klein
Witkamp Wo. 24-11-2021 20:00:00 L3B 1 10 Witkamp 2 - De Keyser 1 klein
Vennebekken Wo. 24-11-2021 20:00:00 L3A 1 10 Vennebekken 2 - Batse 4 klein
Haverkamp Wo. 24-11-2021 20:00:00 L3A 1 10 Haverkamp 2 - Baan 1 klein
De Hoeksteen Do. 25-11-2021 19:30:00 L2 1 10 Wapen van Borculo 2 - Batse 3 klein
Vennebekken Do. 25-11-2021 19:30:00 L2 1 10 Vennebekken 1 - Wapen van Borculo 1 klein
Tapperij Do. 25-11-2021 19:30:00 L1 1 10 Batse 2 - Toornsmit 1 klein
Molnhofte Do. 25-11-2021 20:00:00 L6B 1 10 Molnhofte 7 - Harfsen 7 klein
Zonnebloem Do. 25-11-2021 20:00:00 L5C 1 10 Zonnebloem 4 - Vennebekken 5 klein
Witkamp Do. 25-11-2021 20:00:00 L5C 1 10 Witkamp 4 - Harfsen 4 klein
Langenbaergh Do. 25-11-2021 20:00:00 L5C 1 10 Langenbaergh 3 - Whee 4 klein
Haverkamp Do. 25-11-2021 20:00:00 L5C 1 10 Haverkamp 8 - Laren 5 klein
De Olde Keyser Do. 25-11-2021 20:00:00 L5B 1 10 De Keyser 2 - Exel 5 klein
Buddy's Do. 25-11-2021 20:00:00 L5B 1 10 Buddy`s 6 - Whee 3 klein
Toornsmit Do. 25-11-2021 20:00:00 L5A 1 10 Toornsmit 4 - Baan 8 klein
Hagmolle Do. 25-11-2021 20:00:00 L5A 1 10 Spoolder 7 - Groene Jager 5 klein
Haverkamp Do. 25-11-2021 20:00:00 L4C 1 10 Smit 4 - Groene Jager 4 klein
Bousema Do. 25-11-2021 20:00:00 L4C 1 10 Bousema 6 - Zonnebloem 3 klein
Boonk Do. 25-11-2021 20:00:00 L4C 1 10 Boonk 3 - Ster 4 klein
Baan Do. 25-11-2021 20:00:00 L4A 1 10 Baan 5 - Batse 6 klein
Vennebekken Do. 25-11-2021 20:00:00 L3C 1 10 Vennebekken 3 - Baan 4 klein
Ster Do. 25-11-2021 20:00:00 L3C 1 10 Ster 1 - Bousema 4 klein
Molnhofte Do. 25-11-2021 20:00:00 L3C 1 10 Molnhofte 5 - Groene Jager 1 klein
Florijn Do. 25-11-2021 20:00:00 L3C 1 10 Gelster 1 - Haverkamp 4 klein
Whee Do. 25-11-2021 20:00:00 L3B 1 10 Whee 2 - Baan 2 klein
Hagmolle Do. 25-11-2021 20:00:00 L3B 1 10 Spoolder 3 - Buddy`s 4 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 25-11-2021 20:00:00 L3A 1 10 Kroon 1 - De Brink 1 klein
Hoeflo Do. 25-11-2021 20:00:00 L3A 1 10 Harfsen 2 - Molnhofte 3 klein
Whee Vr. 26-11-2021 19:30:00 L2 1 10 Whee 1 - Kruusweg 1 klein
Haverkamp Vr. 26-11-2021 19:30:00 L2 1 10 Haverkamp 1 - Laren 2 klein
Buddy's Vr. 26-11-2021 19:30:00 L2 1 10 Buddy`s 2 - Boonk 1 klein
Bousema Vr. 26-11-2021 19:30:00 L2 1 10 Bousema 1 - Buddy`s 3 klein
Zonnebloem Vr. 26-11-2021 20:00:00 L6A 1 10 Zonnebloem 5 - Spoolder 8 klein
Molnhofte Vr. 26-11-2021 20:00:00 L5B 1 10 Molnhofte 6 - Groene Jager 6 klein
Toornsmit Vr. 26-11-2021 20:00:00 L4B 1 10 Toornsmit 3 - Exel 3 klein
De Heksenlaak Vr. 26-11-2021 20:00:00 L4B 1 10 Groene Jager 3 - Spek 1 klein
Langenbaergh Vr. 26-11-2021 20:00:00 L4A 1 10 Laren 3 - Bousema 5 klein
Molnhofte Vr. 26-11-2021 20:00:00 L3B 1 10 Molnhofte 4 - Haverkamp 3 klein
Baan Vr. 26-11-2021 20:00:00 L3B 1 10 Baan 3 - Batse 5 klein
Hagmolle Ma. 29-11-2021 19:30:00 L1 1 11 Spoolder 1 - Batse 2 klein
Baan Ma. 29-11-2021 20:00:00 L5C 1 11 Baan 10 - Zonnebloem 4 klein
Baan Ma. 29-11-2021 20:00:00 L5A 1 11 Baan 8 - Exel 4 klein
De Heksenlaak Ma. 29-11-2021 20:00:00 L4C 1 11 Groene Jager 4 - Bousema 6 klein
Spek Ma. 29-11-2021 20:00:00 L4B 1 11 Spek 1 - Baan 6 klein
Boonk Ma. 29-11-2021 20:00:00 L4B 1 11 Boonk 2 - Ster 3 klein
Brink Ma. 29-11-2021 20:00:00 L3A 1 11 De Brink 1 - Witkamp 1 klein
Kruusweg Di. 30-11-2021 19:30:00 L2 1 11 Kruusweg 1 - Boonk 1 klein
Langenbaergh Di. 30-11-2021 19:30:00 L1 1 11 Laren 1 - Exel 1 klein
Tapperij Di. 30-11-2021 19:30:00 L1 1 11 Batse 1 - Molnhofte 1 klein
Hoeflo Di. 30-11-2021 20:00:00 L6B 1 11 Harfsen 7 - Haverkamp 9 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 30-11-2021 20:00:00 L5A 1 11 Needse Wieken 1 - Toornsmit 4 klein
Haverkamp Di. 30-11-2021 20:00:00 L5A 1 11 Haverkamp 7 - Kruusweg 2 klein
De Heksenlaak Di. 30-11-2021 20:00:00 L5A 1 11 Groene Jager 5 - Laren 4 klein
Zonnebloem Di. 30-11-2021 20:00:00 L4C 1 11 Zonnebloem 3 - Langenbaergh 2 klein
Haverkamp Di. 30-11-2021 20:00:00 L4B 1 11 Haverkamp 5 - Batse 7 klein
Lu Lin Di. 30-11-2021 20:00:00 L4B 1 11 Exel 3 - Groene Jager 3 klein
Hagmolle Di. 30-11-2021 20:00:00 L3C 1 11 Spoolder 4 - Molnhofte 5 klein
Bousema Di. 30-11-2021 20:00:00 L3C 1 11 Bousema 4 - De Naober 1 klein
Hagmolle Di. 30-11-2021 20:00:00 L3A 1 11 Spoolder 2 - Harfsen 2 klein
Buddy's Wo. 01-12-2021 19:30:00 L2 1 11 Buddy`s 3 - Wapen van Borculo 2 klein
Toornsmit Wo. 01-12-2021 19:30:00 L1 1 11 Toornsmit 1 - Buddy`s 1 klein
Spek Wo. 01-12-2021 20:00:00 L6B 1 11 Spek 2 - Molnhofte 7 klein
Bousema Wo. 01-12-2021 20:00:00 L6B 1 11 Bousema 8 - Kroon 4 klein
Baan Wo. 01-12-2021 20:00:00 L6A 1 11 Baan 11 - Kroon 3 klein
Vennebekken Wo. 01-12-2021 20:00:00 L5C 1 11 Vennebekken 5 - Haverkamp 8 klein
H2O Wo. 01-12-2021 20:00:00 L5C 1 11 H2O 1 - Langenbaergh 3 klein
Lu Lin Wo. 01-12-2021 20:00:00 L5B 1 11 Exel 5 - Bousema 7 klein
Vennebekken Wo. 01-12-2021 20:00:00 L5A 1 11 Vennebekken 4 - Spoolder 7 klein
Haverkamp Wo. 01-12-2021 20:00:00 L4A 1 11 Smit 3 - Baan 5 klein
Tapperij Wo. 01-12-2021 20:00:00 L4A 1 11 Batse 6 - Spoolder 5 klein
Witkamp Wo. 01-12-2021 20:00:00 L3B 1 11 Witkamp 2 - Spoolder 3 klein
Baan Wo. 01-12-2021 20:00:00 L3B 1 11 Baan 2 - Zonnebloem 1 klein
Molnhofte Wo. 01-12-2021 20:00:00 L3A 1 11 Molnhofte 3 - Vennebekken 2 klein
Langenbaergh Wo. 01-12-2021 20:00:00 L3A 1 11 Langenbaergh 1 - Bousema 2 klein
Haverkamp Wo. 01-12-2021 20:00:00 L3A 1 11 Haverkamp 2 - Kroon 1 klein
De Hoeksteen Do. 02-12-2021 19:30:00 L2 1 11 Wapen van Borculo 1 - Bousema 1 klein
Tapperij Do. 02-12-2021 19:30:00 L2 1 11 Batse 3 - Buddy`s 2 klein
Molnhofte Do. 02-12-2021 19:30:00 L1 1 11 Molnhofte 2 - Smit 1 klein
Haverkamp Do. 02-12-2021 19:30:00 L1 1 11 Smit 2 - Harfsen 1 klein
Vennebekken Do. 02-12-2021 20:00:00 L6B 1 11 Vennebekken 8 - Baan 13 klein
Toornsmit Do. 02-12-2021 20:00:00 L6B 1 11 Toornsmit 6 - Groene Jager 8 klein
Vennebekken Do. 02-12-2021 20:00:00 L6A 1 11 Vennebekken 7 - Baan 12 klein
Whee Do. 02-12-2021 20:00:00 L5C 1 11 Whee 4 - Witkamp 4 klein
Langenbaergh Do. 02-12-2021 20:00:00 L5C 1 11 Laren 5 - Groene Jager 7 klein
Hoeflo Do. 02-12-2021 20:00:00 L5B 1 11 Harfsen 3 - Molnhofte 6 klein
Witkamp Do. 02-12-2021 20:00:00 L4C 1 11 Witkamp 3 - Baan 7 klein
Haverkamp Do. 02-12-2021 20:00:00 L4C 1 11 Haverkamp 6 - Boonk 3 klein
Florijn Do. 02-12-2021 20:00:00 L4B 1 11 Gelster 2 - Toornsmit 3 klein
Lu Lin Do. 02-12-2021 20:00:00 L4A 1 11 Exel 2 - Groene Jager 2 klein
Zonnebloem Do. 02-12-2021 20:00:00 L3C 1 11 Zonnebloem 2 - Gelster 1 klein
De Heksenlaak Do. 02-12-2021 20:00:00 L3C 1 11 Groene Jager 1 - Vennebekken 3 klein
De Olde Keyser Do. 02-12-2021 20:00:00 L3B 1 11 De Keyser 1 - Haverkamp 3 klein
Buddy's Do. 02-12-2021 20:00:00 L3B 1 11 Buddy`s 4 - Whee 2 klein
Bousema Do. 02-12-2021 20:00:00 L3B 1 11 Bousema 3 - Baan 3 klein
Baan Do. 02-12-2021 20:00:00 L3A 1 11 Baan 1 - Batse 4 klein
Ster Do. 02-12-2021 20:00:00 L4A 1 11 Ster 2 - Toornsmit 2 klein
De Hoeksteen Do. 02-12-2021 20:00:00 L4A 1 11 Wapen van Borculo 3 - Laren 3 klein
Whee Vr. 03-12-2021 19:30:00 L2 1 11 Whee 1 - Haverkamp 1 klein
Langenbaergh Vr. 03-12-2021 19:30:00 L2 1 11 Laren 2 - Vennebekken 1 klein
Toornsmit Vr. 03-12-2021 20:00:00 L6A 1 11 Toornsmit 5 - Vennebekken 6 klein
Hagmolle Vr. 03-12-2021 20:00:00 L6A 1 11 Spoolder 8 - Harfsen 5 klein
Hoeflo Vr. 03-12-2021 20:00:00 L6A 1 11 Harfsen 6 - Zonnebloem 5 klein
De Heksenlaak Vr. 03-12-2021 20:00:00 L5B 1 11 Groene Jager 6 - Baan 9 klein
Florijn Vr. 03-12-2021 20:00:00 L5B 1 11 Gelster 3 - Buddy`s 6 klein
Kuppers Vr. 03-12-2021 20:00:00 L5B 1 11 Deso 1 - De Keyser 2 klein
Buddy's Vr. 03-12-2021 20:00:00 L4C 1 11 Buddy`s 5 - Smit 4 klein
Baan Vr. 03-12-2021 20:00:00 L3C 1 11 Baan 4 - Ster 1 klein
Tapperij Vr. 03-12-2021 20:00:00 L3B 1 11 Batse 5 - Molnhofte 4 klein
Hagmolle Ma. 06-12-2021 19:30:00 L1 1 12 Spoolder 1 - Buddy`s 1 klein
Baan Ma. 06-12-2021 20:00:00 L5C 1 12 Baan 10 - Haverkamp 8 klein
Baan Ma. 06-12-2021 20:00:00 L5A 1 12 Baan 8 - Kroon 2 klein
De Heksenlaak Ma. 06-12-2021 20:00:00 L4C 1 12 Groene Jager 4 - Langenbaergh 2 klein
Spek Ma. 06-12-2021 20:00:00 L4B 1 12 Spek 1 - Batse 7 klein
Boonk Ma. 06-12-2021 20:00:00 L4B 1 12 Boonk 2 - Toornsmit 3 klein
Brink Ma. 06-12-2021 20:00:00 L3A 1 12 De Brink 1 - Bousema 2 klein
Langenbaergh Di. 07-12-2021 19:30:00 L1 1 12 Laren 1 - Harfsen 1 klein
Tapperij Di. 07-12-2021 19:30:00 L1 1 12 Batse 1 - Batse 2 klein
Hoeflo Di. 07-12-2021 20:00:00 L6B 1 12 Harfsen 7 - Groene Jager 8 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 07-12-2021 20:00:00 L5A 1 12 Needse Wieken 1 - Exel 4 klein
Haverkamp Di. 07-12-2021 20:00:00 L5A 1 12 Haverkamp 7 - Spoolder 7 klein
De Heksenlaak Di. 07-12-2021 20:00:00 L5A 1 12 Groene Jager 5 - Toornsmit 4 klein
Zonnebloem Di. 07-12-2021 20:00:00 L4C 1 12 Zonnebloem 3 - Boonk 3 klein
Haverkamp Di. 07-12-2021 20:00:00 L4B 1 12 Haverkamp 5 - Spoolder 6 klein
Lu Lin Di. 07-12-2021 20:00:00 L4B 1 12 Exel 3 - Baan 6 klein
Hagmolle Di. 07-12-2021 20:00:00 L3C 1 12 Spoolder 4 - Vennebekken 3 klein
Bousema Di. 07-12-2021 20:00:00 L3C 1 12 Bousema 4 - Gelster 1 klein
Hagmolle Di. 07-12-2021 20:00:00 L3A 1 12 Spoolder 2 - Vennebekken 2 klein
Buddy's Wo. 08-12-2021 19:30:00 L2 1 12 Buddy`s 3 - Buddy`s 2 klein
Toornsmit Wo. 08-12-2021 19:30:00 L1 1 12 Toornsmit 1 - Exel 1 klein
Molnhofte Wo. 08-12-2021 19:30:00 L1 1 12 Molnhofte 1 - Molnhofte 2 klein
Spek Wo. 08-12-2021 20:00:00 L6B 1 12 Spek 2 - Haverkamp 9 klein
Bousema Wo. 08-12-2021 20:00:00 L6B 1 12 Bousema 8 - Baan 13 klein
Baan Wo. 08-12-2021 20:00:00 L6A 1 12 Baan 11 - Baan 12 klein
Vennebekken Wo. 08-12-2021 20:00:00 L5C 1 12 Vennebekken 5 - Groene Jager 7 klein
H2O Wo. 08-12-2021 20:00:00 L5C 1 12 H2O 1 - Witkamp 4 klein
Lu Lin Wo. 08-12-2021 20:00:00 L5B 1 12 Exel 5 - Molnhofte 6 klein
Vennebekken Wo. 08-12-2021 20:00:00 L5A 1 12 Vennebekken 4 - Laren 4 klein
Witkamp Wo. 08-12-2021 20:00:00 L3B 1 12 Witkamp 2 - Whee 2 klein
Baan Wo. 08-12-2021 20:00:00 L3B 1 12 Baan 2 - Baan 3 klein
Molnhofte Wo. 08-12-2021 20:00:00 L3A 1 12 Molnhofte 3 - Batse 4 klein
Langenbaergh Wo. 08-12-2021 20:00:00 L3A 1 12 Langenbaergh 1 - Harfsen 2 klein
Haverkamp Wo. 08-12-2021 20:00:00 L3A 1 12 Haverkamp 2 - Witkamp 1 klein
Tapperij Wo. 08-12-2021 20:00:00 L4A 1 12 Batse 6 - Groene Jager 2 klein
Haverkamp Wo. 08-12-2021 20:00:00 L4A 1 12 Smit 3 - Spoolder 5 klein
De Hoeksteen Do. 09-12-2021 19:30:00 L2 1 12 Wapen van Borculo 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Tapperij Do. 09-12-2021 19:30:00 L2 1 12 Batse 3 - Boonk 1 klein
Haverkamp Do. 09-12-2021 19:30:00 L1 1 12 Smit 2 - Smit 1 klein
Vennebekken Do. 09-12-2021 20:00:00 L6B 1 12 Vennebekken 8 - Spoolder 9 klein
Toornsmit Do. 09-12-2021 20:00:00 L6B 1 12 Toornsmit 6 - Kroon 4 klein
Vennebekken Do. 09-12-2021 20:00:00 L6A 1 12 Vennebekken 7 - Vennebekken 6 klein
Whee Do. 09-12-2021 20:00:00 L5C 1 12 Whee 4 - Harfsen 4 klein
Langenbaergh Do. 09-12-2021 20:00:00 L5C 1 12 Laren 5 - Langenbaergh 3 klein
Hoeflo Do. 09-12-2021 20:00:00 L5B 1 12 Harfsen 3 - Baan 9 klein
Witkamp Do. 09-12-2021 20:00:00 L4C 1 12 Witkamp 3 - Smit 4 klein
Haverkamp Do. 09-12-2021 20:00:00 L4C 1 12 Haverkamp 6 - Ster 4 klein
Florijn Do. 09-12-2021 20:00:00 L4B 1 12 Gelster 2 - Groene Jager 3 klein
De Hoeksteen Do. 09-12-2021 20:00:00 L4A 1 12 Wapen van Borculo 3 - Bousema 5 klein
Zonnebloem Do. 09-12-2021 20:00:00 L3C 1 12 Zonnebloem 2 - Haverkamp 4 klein
De Heksenlaak Do. 09-12-2021 20:00:00 L3C 1 12 Groene Jager 1 - Ster 1 klein
Hagmolle Do. 09-12-2021 20:00:00 L3B 1 12 Spoolder 3 - De Keyser 1 klein
Buddy's Do. 09-12-2021 20:00:00 L3B 1 12 Buddy`s 4 - Zonnebloem 1 klein
Bousema Do. 09-12-2021 20:00:00 L3B 1 12 Bousema 3 - Molnhofte 4 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 09-12-2021 20:00:00 L3A 1 12 Kroon 1 - Baan 1 klein
Lu Lin Do. 09-12-2021 20:00:00 L4A 1 12 Exel 2 - Toornsmit 2 klein
Ster Do. 09-12-2021 20:00:00 L4A 1 12 Ster 2 - Laren 3 klein
Whee Vr. 10-12-2021 19:30:00 L2 1 12 Whee 1 - Vennebekken 1 klein
Langenbaergh Vr. 10-12-2021 19:30:00 L2 1 12 Laren 2 - Bousema 1 klein
Haverkamp Vr. 10-12-2021 19:30:00 L2 1 12 Haverkamp 1 - Kruusweg 1 klein
Toornsmit Vr. 10-12-2021 20:00:00 L6A 1 12 Toornsmit 5 - De Keyser 3 klein
Hagmolle Vr. 10-12-2021 20:00:00 L6A 1 12 Spoolder 8 - Kroon 3 klein
Hoeflo Vr. 10-12-2021 20:00:00 L6A 1 12 Harfsen 6 - Harfsen 5 klein
De Heksenlaak Vr. 10-12-2021 20:00:00 L5B 1 12 Groene Jager 6 - Buddy`s 6 klein
Florijn Vr. 10-12-2021 20:00:00 L5B 1 12 Gelster 3 - Whee 3 klein
Kuppers Vr. 10-12-2021 20:00:00 L5B 1 12 Deso 1 - Bousema 7 klein
Buddy's Vr. 10-12-2021 20:00:00 L4C 1 12 Buddy`s 5 - Bousema 6 klein
Baan Vr. 10-12-2021 20:00:00 L3C 1 12 Baan 4 - De Naober 1 klein
Tapperij Vr. 10-12-2021 20:00:00 L3B 1 12 Batse 5 - Haverkamp 3 klein
Boonk Ma. 10-01-2022 19:30:00 L2 1 13 Boonk 1 - Buddy`s 3 klein
Baan Ma. 10-01-2022 20:00:00 L6B 1 13 Baan 13 - Toornsmit 6 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 10-01-2022 20:00:00 L6A 1 13 Kroon 3 - Harfsen 6 klein
De Olde Keyser Ma. 10-01-2022 20:00:00 L6A 1 13 De Keyser 3 - Vennebekken 7 klein
Hoeflo Ma. 10-01-2022 20:00:00 L6A 1 13 Harfsen 5 - Zonnebloem 5 klein
Ster Ma. 10-01-2022 20:00:00 L4C 1 13 Ster 4 - Zonnebloem 3 klein
Hagmolle Ma. 10-01-2022 20:00:00 L4B 1 13 Spoolder 6 - Spek 1 klein
Hagmolle Ma. 10-01-2022 20:00:00 L4A 1 13 Spoolder 5 - Baan 5 klein
De Naober Ma. 10-01-2022 20:00:00 L3C 1 13 De Naober 1 - Groene Jager 1 klein
De Heksenlaak Ma. 10-01-2022 20:00:00 L4A 1 13 Groene Jager 2 - Smit 3 klein
Kruusweg Di. 11-01-2022 19:30:00 L2 1 13 Kruusweg 1 - Batse 3 klein
Hoeflo Di. 11-01-2022 19:30:00 L1 1 13 Harfsen 1 - Toornsmit 1 klein
Lu Lin Di. 11-01-2022 19:30:00 L1 1 13 Exel 1 - Spoolder 1 klein
Haverkamp Di. 11-01-2022 20:00:00 L6B 1 13 Haverkamp 9 - Molnhofte 7 klein
Baan Di. 11-01-2022 20:00:00 L6A 1 13 Baan 12 - Spoolder 8 klein
De Heksenlaak Di. 11-01-2022 20:00:00 L5C 1 13 Groene Jager 7 - Baan 10 klein
Langenbaergh Di. 11-01-2022 20:00:00 L5A 1 13 Laren 4 - Haverkamp 7 klein
Zonnebloem Di. 11-01-2022 20:00:00 L3B 1 13 Zonnebloem 1 - Witkamp 2 klein
Witkamp Di. 11-01-2022 20:00:00 L3A 1 13 Witkamp 1 - Kroon 1 klein
Bousema Di. 11-01-2022 20:00:00 L3A 1 13 Bousema 2 - Haverkamp 2 klein
Tapperij Di. 11-01-2022 20:00:00 L3A 1 13 Batse 4 - Spoolder 2 klein
Haverkamp Wo. 12-01-2022 19:30:00 L1 1 13 Smit 1 - Laren 1 klein
Buddy's Wo. 12-01-2022 19:30:00 L1 1 13 Buddy`s 1 - Batse 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 12-01-2022 20:00:00 L6B 1 13 Kroon 4 - Harfsen 7 klein
De Heksenlaak Wo. 12-01-2022 20:00:00 L6B 1 13 Groene Jager 8 - Spek 2 klein
Vennebekken Wo. 12-01-2022 20:00:00 L6A 1 13 Vennebekken 6 - Baan 11 klein
Bousema Wo. 12-01-2022 20:00:00 L5B 1 13 Bousema 7 - De Keyser 2 klein
Baan Wo. 12-01-2022 20:00:00 L5B 1 13 Baan 9 - Exel 5 klein
Lu Lin Wo. 12-01-2022 20:00:00 L5A 1 13 Exel 4 - Groene Jager 5 klein
Langenbaergh Wo. 12-01-2022 20:00:00 L4C 1 13 Langenbaergh 2 - Buddy`s 5 klein
Tapperij Wo. 12-01-2022 20:00:00 L4B 1 13 Batse 7 - Exel 3 klein
Baan Wo. 12-01-2022 20:00:00 L4B 1 13 Baan 6 - Gelster 2 klein
Haverkamp Wo. 12-01-2022 20:00:00 L3B 1 13 Haverkamp 3 - Bousema 3 klein
Vennebekken Wo. 12-01-2022 20:00:00 L3A 1 13 Vennebekken 2 - Langenbaergh 1 klein
Toornsmit Wo. 12-01-2022 20:00:00 L4A 1 13 Toornsmit 2 - Batse 6 klein
De Hoeksteen Do. 13-01-2022 19:30:00 L2 1 13 Wapen van Borculo 2 - Laren 2 klein
Vennebekken Do. 13-01-2022 19:30:00 L2 1 13 Vennebekken 1 - Haverkamp 1 klein
Molnhofte Do. 13-01-2022 19:30:00 L1 1 13 Molnhofte 2 - Smit 2 klein
Tapperij Do. 13-01-2022 19:30:00 L1 1 13 Batse 2 - Molnhofte 1 klein
Hagmolle Do. 13-01-2022 20:00:00 L6B 1 13 Spoolder 9 - Bousema 8 klein
Witkamp Do. 13-01-2022 20:00:00 L5C 1 13 Witkamp 4 - Laren 5 klein
Langenbaergh Do. 13-01-2022 20:00:00 L5C 1 13 Langenbaergh 3 - Vennebekken 5 klein
Haverkamp Do. 13-01-2022 20:00:00 L5C 1 13 Haverkamp 8 - Zonnebloem 4 klein
Buddy's Do. 13-01-2022 20:00:00 L5B 1 13 Buddy`s 6 - Harfsen 3 klein
Toornsmit Do. 13-01-2022 20:00:00 L5A 1 13 Toornsmit 4 - Vennebekken 4 klein
Hagmolle Do. 13-01-2022 20:00:00 L5A 1 13 Spoolder 7 - Kruusweg 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 13-01-2022 20:00:00 L5A 1 13 Kroon 2 - Needse Wieken 1 klein
Haverkamp Do. 13-01-2022 20:00:00 L4C 1 13 Smit 4 - Baan 7 klein
Bousema Do. 13-01-2022 20:00:00 L4C 1 13 Bousema 6 - Witkamp 3 klein
Boonk Do. 13-01-2022 20:00:00 L4C 1 13 Boonk 3 - Groene Jager 4 klein
Vennebekken Do. 13-01-2022 20:00:00 L3C 1 13 Vennebekken 3 - Molnhofte 5 klein
Ster Do. 13-01-2022 20:00:00 L3C 1 13 Ster 1 - Spoolder 4 klein
Florijn Do. 13-01-2022 20:00:00 L3C 1 13 Gelster 1 - Baan 4 klein
Whee Do. 13-01-2022 20:00:00 L3B 1 13 Whee 2 - Spoolder 3 klein
De Olde Keyser Do. 13-01-2022 20:00:00 L3B 1 13 De Keyser 1 - Batse 5 klein
Hoeflo Do. 13-01-2022 20:00:00 L3A 1 13 Harfsen 2 - De Brink 1 klein
Baan Do. 13-01-2022 20:00:00 L3A 1 13 Baan 1 - Molnhofte 3 klein
Bousema Do. 13-01-2022 20:00:00 L4A 1 13 Bousema 5 - Ster 2 klein
Buddy's Vr. 14-01-2022 19:30:00 L2 1 13 Buddy`s 2 - Wapen van Borculo 1 klein
Bousema Vr. 14-01-2022 19:30:00 L2 1 13 Bousema 1 - Whee 1 klein
Hoeflo Vr. 14-01-2022 20:00:00 L5C 1 13 Harfsen 4 - H2O 1 klein
Whee Vr. 14-01-2022 20:00:00 L5B 1 13 Whee 3 - Groene Jager 6 klein
Molnhofte Vr. 14-01-2022 20:00:00 L5B 1 13 Molnhofte 6 - Deso 1 klein
Toornsmit Vr. 14-01-2022 20:00:00 L4B 1 13 Toornsmit 3 - Ster 3 klein
De Heksenlaak Vr. 14-01-2022 20:00:00 L4B 1 13 Groene Jager 3 - Boonk 2 klein
Haverkamp Vr. 14-01-2022 20:00:00 L3C 1 13 Haverkamp 4 - Bousema 4 klein
Molnhofte Vr. 14-01-2022 20:00:00 L3B 1 13 Molnhofte 4 - Baan 2 klein
Baan Vr. 14-01-2022 20:00:00 L3B 1 13 Baan 3 - Buddy`s 4 klein
Langenbaergh Vr. 14-01-2022 20:00:00 L4A 1 13 Laren 3 - Exel 2 klein
Hagmolle Ma. 17-01-2022 19:30:00 L1 1 14 Spoolder 1 - Harfsen 1 klein
Baan Ma. 17-01-2022 20:00:00 L5C 1 14 Baan 10 - Langenbaergh 3 klein
De Heksenlaak Ma. 17-01-2022 20:00:00 L4C 1 14 Groene Jager 4 - Ster 4 klein
Baan Ma. 17-01-2022 20:00:00 L4C 1 14 Baan 7 - Bousema 6 klein
Ster Ma. 17-01-2022 20:00:00 L4B 1 14 Ster 3 - Groene Jager 3 klein
Spek Ma. 17-01-2022 20:00:00 L4B 1 14 Spek 1 - Haverkamp 5 klein
Boonk Ma. 17-01-2022 20:00:00 L4B 1 14 Boonk 2 - Baan 6 klein
Brink Ma. 17-01-2022 20:00:00 L3A 1 14 De Brink 1 - Vennebekken 2 klein
Langenbaergh Di. 18-01-2022 19:30:00 L1 1 14 Laren 1 - Smit 2 klein
Tapperij Di. 18-01-2022 19:30:00 L1 1 14 Batse 1 - Exel 1 klein
Hoeflo Di. 18-01-2022 20:00:00 L6B 1 14 Harfsen 7 - Baan 13 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 18-01-2022 20:00:00 L5A 1 14 Needse Wieken 1 - Baan 8 klein
Kruusweg Di. 18-01-2022 20:00:00 L5A 1 14 Kruusweg 2 - Laren 4 klein
Haverkamp Di. 18-01-2022 20:00:00 L5A 1 14 Haverkamp 7 - Toornsmit 4 klein
De Heksenlaak Di. 18-01-2022 20:00:00 L5A 1 14 Groene Jager 5 - Kroon 2 klein
Zonnebloem Di. 18-01-2022 20:00:00 L4C 1 14 Zonnebloem 3 - Haverkamp 6 klein
Lu Lin Di. 18-01-2022 20:00:00 L4B 1 14 Exel 3 - Spoolder 6 klein
Hagmolle Di. 18-01-2022 20:00:00 L3C 1 14 Spoolder 4 - De Naober 1 klein
Bousema Di. 18-01-2022 20:00:00 L3C 1 14 Bousema 4 - Zonnebloem 2 klein
Witkamp Di. 18-01-2022 20:00:00 L3A 1 14 Witkamp 1 - Baan 1 klein
Hagmolle Di. 18-01-2022 20:00:00 L3A 1 14 Spoolder 2 - Molnhofte 3 klein
Buddy's Wo. 19-01-2022 19:30:00 L2 1 14 Buddy`s 3 - Batse 3 klein
Toornsmit Wo. 19-01-2022 19:30:00 L1 1 14 Toornsmit 1 - Smit 1 klein
Molnhofte Wo. 19-01-2022 19:30:00 L1 1 14 Molnhofte 1 - Buddy`s 1 klein
Spek Wo. 19-01-2022 20:00:00 L6B 1 14 Spek 2 - Kroon 4 klein
Bousema Wo. 19-01-2022 20:00:00 L6B 1 14 Bousema 8 - Vennebekken 8 klein
Baan Wo. 19-01-2022 20:00:00 L6A 1 14 Baan 11 - De Keyser 3 klein
Vennebekken Wo. 19-01-2022 20:00:00 L5C 1 14 Vennebekken 5 - Witkamp 4 klein
H2O Wo. 19-01-2022 20:00:00 L5C 1 14 H2O 1 - Whee 4 klein
Lu Lin Wo. 19-01-2022 20:00:00 L5B 1 14 Exel 5 - Buddy`s 6 klein
Vennebekken Wo. 19-01-2022 20:00:00 L5A 1 14 Vennebekken 4 - Exel 4 klein
Witkamp Wo. 19-01-2022 20:00:00 L3B 1 14 Witkamp 2 - Baan 3 klein
Baan Wo. 19-01-2022 20:00:00 L3B 1 14 Baan 2 - Haverkamp 3 klein
Langenbaergh Wo. 19-01-2022 20:00:00 L3A 1 14 Langenbaergh 1 - Batse 4 klein
Haverkamp Wo. 19-01-2022 20:00:00 L3A 1 14 Haverkamp 2 - Harfsen 2 klein
Tapperij Wo. 19-01-2022 20:00:00 L4A 1 14 Batse 6 - Laren 3 klein
Haverkamp Wo. 19-01-2022 20:00:00 L4A 1 14 Smit 3 - Toornsmit 2 klein
De Hoeksteen Do. 20-01-2022 19:30:00 L2 1 14 Wapen van Borculo 1 - Boonk 1 klein
Vennebekken Do. 20-01-2022 19:30:00 L2 1 14 Vennebekken 1 - Kruusweg 1 klein
Tapperij Do. 20-01-2022 19:30:00 L1 1 14 Batse 2 - Molnhofte 2 klein
Toornsmit Do. 20-01-2022 20:00:00 L6B 1 14 Toornsmit 6 - Spoolder 9 klein
Molnhofte Do. 20-01-2022 20:00:00 L6B 1 14 Molnhofte 7 - Groene Jager 8 klein
Vennebekken Do. 20-01-2022 20:00:00 L6A 1 14 Vennebekken 7 - Toornsmit 5 klein
Zonnebloem Do. 20-01-2022 20:00:00 L5C 1 14 Zonnebloem 4 - Groene Jager 7 klein
Langenbaergh Do. 20-01-2022 20:00:00 L5C 1 14 Laren 5 - Harfsen 4 klein
De Olde Keyser Do. 20-01-2022 20:00:00 L5B 1 14 De Keyser 2 - Molnhofte 6 klein
Hoeflo Do. 20-01-2022 20:00:00 L5B 1 14 Harfsen 3 - Whee 3 klein
Witkamp Do. 20-01-2022 20:00:00 L4C 1 14 Witkamp 3 - Langenbaergh 2 klein
Florijn Do. 20-01-2022 20:00:00 L4B 1 14 Gelster 2 - Batse 7 klein
Ster Do. 20-01-2022 20:00:00 L4A 1 14 Ster 2 - Wapen van Borculo 3 klein
Molnhofte Do. 20-01-2022 20:00:00 L3C 1 14 Molnhofte 5 - Ster 1 klein
De Heksenlaak Do. 20-01-2022 20:00:00 L3C 1 14 Groene Jager 1 - Gelster 1 klein
Whee Do. 20-01-2022 20:00:00 L3B 1 14 Whee 2 - De Keyser 1 klein
Hagmolle Do. 20-01-2022 20:00:00 L3B 1 14 Spoolder 3 - Zonnebloem 1 klein
Buddy's Do. 20-01-2022 20:00:00 L3B 1 14 Buddy`s 4 - Molnhofte 4 klein
Bousema Do. 20-01-2022 20:00:00 L3B 1 14 Bousema 3 - Batse 5 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 20-01-2022 20:00:00 L3A 1 14 Kroon 1 - Bousema 2 klein
Baan Do. 20-01-2022 20:00:00 L4A 1 14 Baan 5 - Groene Jager 2 klein
Lu Lin Do. 20-01-2022 20:00:00 L4A 1 14 Exel 2 - Bousema 5 klein
Whee Vr. 21-01-2022 19:30:00 L2 1 14 Whee 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Langenbaergh Vr. 21-01-2022 19:30:00 L2 1 14 Laren 2 - Buddy`s 2 klein
Haverkamp Vr. 21-01-2022 19:30:00 L2 1 14 Haverkamp 1 - Bousema 1 klein
Zonnebloem Vr. 21-01-2022 20:00:00 L6A 1 14 Zonnebloem 5 - Kroon 3 klein
Hagmolle Vr. 21-01-2022 20:00:00 L6A 1 14 Spoolder 8 - Vennebekken 6 klein
Hoeflo Vr. 21-01-2022 20:00:00 L6A 1 14 Harfsen 6 - Baan 12 klein
De Heksenlaak Vr. 21-01-2022 20:00:00 L5B 1 14 Groene Jager 6 - Gelster 3 klein
Kuppers Vr. 21-01-2022 20:00:00 L5B 1 14 Deso 1 - Baan 9 klein
Buddy's Vr. 21-01-2022 20:00:00 L4C 1 14 Buddy`s 5 - Boonk 3 klein
Baan Vr. 21-01-2022 20:00:00 L3C 1 14 Baan 4 - Haverkamp 4 klein
Boonk Ma. 24-01-2022 19:30:00 L2 1 15 Boonk 1 - Laren 2 klein
Baan Ma. 24-01-2022 20:00:00 L6B 1 15 Baan 13 - Spek 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 24-01-2022 20:00:00 L6A 1 15 Kroon 3 - Harfsen 5 klein
De Olde Keyser Ma. 24-01-2022 20:00:00 L6A 1 15 De Keyser 3 - Spoolder 8 klein
Baan Ma. 24-01-2022 20:00:00 L5A 1 15 Baan 8 - Groene Jager 5 klein
Ster Ma. 24-01-2022 20:00:00 L4C 1 15 Ster 4 - Buddy`s 5 klein
Hagmolle Ma. 24-01-2022 20:00:00 L4B 1 15 Spoolder 6 - Gelster 2 klein
De Naober Ma. 24-01-2022 20:00:00 L3C 1 15 De Naober 1 - Molnhofte 5 klein
De Heksenlaak Ma. 24-01-2022 20:00:00 L4A 1 15 Groene Jager 2 - Spoolder 5 klein
Kruusweg Di. 25-01-2022 19:30:00 L2 1 15 Kruusweg 1 - Buddy`s 3 klein
Hoeflo Di. 25-01-2022 19:30:00 L1 1 15 Harfsen 1 - Batse 1 klein
Lu Lin Di. 25-01-2022 19:30:00 L1 1 15 Exel 1 - Molnhofte 1 klein
Baan Di. 25-01-2022 20:00:00 L6A 1 15 Baan 12 - Zonnebloem 5 klein
De Heksenlaak Di. 25-01-2022 20:00:00 L5C 1 15 Groene Jager 7 - Haverkamp 8 klein
Langenbaergh Di. 25-01-2022 20:00:00 L5A 1 15 Laren 4 - Spoolder 7 klein
Haverkamp Di. 25-01-2022 20:00:00 L4B 1 15 Haverkamp 5 - Exel 3 klein
Zonnebloem Di. 25-01-2022 20:00:00 L3B 1 15 Zonnebloem 1 - Whee 2 klein
Bousema Di. 25-01-2022 20:00:00 L3A 1 15 Bousema 2 - Witkamp 1 klein
Tapperij Di. 25-01-2022 20:00:00 L3A 1 15 Batse 4 - De Brink 1 klein
Haverkamp Wo. 26-01-2022 19:30:00 L1 1 15 Smit 1 - Spoolder 1 klein
Buddy's Wo. 26-01-2022 19:30:00 L1 1 15 Buddy`s 1 - Batse 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 26-01-2022 20:00:00 L6B 1 15 Kroon 4 - Molnhofte 7 klein
De Heksenlaak Wo. 26-01-2022 20:00:00 L6B 1 15 Groene Jager 8 - Haverkamp 9 klein
Vennebekken Wo. 26-01-2022 20:00:00 L6A 1 15 Vennebekken 6 - Harfsen 6 klein
Baan Wo. 26-01-2022 20:00:00 L5B 1 15 Baan 9 - De Keyser 2 klein
Lu Lin Wo. 26-01-2022 20:00:00 L5A 1 15 Exel 4 - Haverkamp 7 klein
Langenbaergh Wo. 26-01-2022 20:00:00 L4C 1 15 Langenbaergh 2 - Baan 7 klein
Tapperij Wo. 26-01-2022 20:00:00 L4B 1 15 Batse 7 - Boonk 2 klein
Baan Wo. 26-01-2022 20:00:00 L4B 1 15 Baan 6 - Ster 3 klein
Haverkamp Wo. 26-01-2022 20:00:00 L3B 1 15 Haverkamp 3 - Buddy`s 4 klein
Vennebekken Wo. 26-01-2022 20:00:00 L3A 1 15 Vennebekken 2 - Haverkamp 2 klein
Molnhofte Wo. 26-01-2022 20:00:00 L3A 1 15 Molnhofte 3 - Langenbaergh 1 klein
Toornsmit Wo. 26-01-2022 20:00:00 L4A 1 15 Toornsmit 2 - Baan 5 klein
De Hoeksteen Do. 27-01-2022 19:30:00 L2 1 15 Wapen van Borculo 2 - Haverkamp 1 klein
Tapperij Do. 27-01-2022 19:30:00 L2 1 15 Batse 3 - Wapen van Borculo 1 klein
Molnhofte Do. 27-01-2022 19:30:00 L1 1 15 Molnhofte 2 - Laren 1 klein
Haverkamp Do. 27-01-2022 19:30:00 L1 1 15 Smit 2 - Toornsmit 1 klein
Vennebekken Do. 27-01-2022 20:00:00 L6B 1 15 Vennebekken 8 - Toornsmit 6 klein
Hagmolle Do. 27-01-2022 20:00:00 L6B 1 15 Spoolder 9 - Harfsen 7 klein
Witkamp Do. 27-01-2022 20:00:00 L5C 1 15 Witkamp 4 - Baan 10 klein
Whee Do. 27-01-2022 20:00:00 L5C 1 15 Whee 4 - Laren 5 klein
Langenbaergh Do. 27-01-2022 20:00:00 L5C 1 15 Langenbaergh 3 - Zonnebloem 4 klein
Buddy's Do. 27-01-2022 20:00:00 L5B 1 15 Buddy`s 6 - Deso 1 klein
Toornsmit Do. 27-01-2022 20:00:00 L5A 1 15 Toornsmit 4 - Kruusweg 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 27-01-2022 20:00:00 L5A 1 15 Kroon 2 - Vennebekken 4 klein
Haverkamp Do. 27-01-2022 20:00:00 L4C 1 15 Haverkamp 6 - Groene Jager 4 klein
Bousema Do. 27-01-2022 20:00:00 L4C 1 15 Bousema 6 - Smit 4 klein
Boonk Do. 27-01-2022 20:00:00 L4C 1 15 Boonk 3 - Witkamp 3 klein
Zonnebloem Do. 27-01-2022 20:00:00 L3C 1 15 Zonnebloem 2 - Baan 4 klein
Ster Do. 27-01-2022 20:00:00 L3C 1 15 Ster 1 - Vennebekken 3 klein
Florijn Do. 27-01-2022 20:00:00 L3C 1 15 Gelster 1 - Spoolder 4 klein
De Olde Keyser Do. 27-01-2022 20:00:00 L3B 1 15 De Keyser 1 - Bousema 3 klein
Hoeflo Do. 27-01-2022 20:00:00 L3A 1 15 Harfsen 2 - Kroon 1 klein
Baan Do. 27-01-2022 20:00:00 L3A 1 15 Baan 1 - Spoolder 2 klein
Bousema Do. 27-01-2022 20:00:00 L4A 1 15 Bousema 5 - Batse 6 klein
De Hoeksteen Do. 27-01-2022 20:00:00 L4A 1 15 Wapen van Borculo 3 - Exel 2 klein
Buddy's Vr. 28-01-2022 19:30:00 L2 1 15 Buddy`s 2 - Whee 1 klein
Bousema Vr. 28-01-2022 19:30:00 L2 1 15 Bousema 1 - Vennebekken 1 klein
Toornsmit Vr. 28-01-2022 20:00:00 L6A 1 15 Toornsmit 5 - Baan 11 klein
Hoeflo Vr. 28-01-2022 20:00:00 L5C 1 15 Harfsen 4 - Vennebekken 5 klein
Whee Vr. 28-01-2022 20:00:00 L5B 1 15 Whee 3 - Exel 5 klein
Molnhofte Vr. 28-01-2022 20:00:00 L5B 1 15 Molnhofte 6 - Bousema 7 klein
Florijn Vr. 28-01-2022 20:00:00 L5B 1 15 Gelster 3 - Harfsen 3 klein
De Heksenlaak Vr. 28-01-2022 20:00:00 L4B 1 15 Groene Jager 3 - Toornsmit 3 klein
Haverkamp Vr. 28-01-2022 20:00:00 L3C 1 15 Haverkamp 4 - Groene Jager 1 klein
Molnhofte Vr. 28-01-2022 20:00:00 L3B 1 15 Molnhofte 4 - Witkamp 2 klein
Tapperij Vr. 28-01-2022 20:00:00 L3B 1 15 Batse 5 - Baan 2 klein
Baan Vr. 28-01-2022 20:00:00 L3B 1 15 Baan 3 - Spoolder 3 klein
Langenbaergh Vr. 28-01-2022 20:00:00 L4A 1 15 Laren 3 - Smit 3 klein
Hagmolle Ma. 31-01-2022 19:30:00 L1 1 16 Spoolder 1 - Smit 2 klein
Hoeflo Ma. 31-01-2022 20:00:00 L6A 1 16 Harfsen 5 - Baan 12 klein
Baan Ma. 31-01-2022 20:00:00 L5C 1 16 Baan 10 - Harfsen 4 klein
De Heksenlaak Ma. 31-01-2022 20:00:00 L4C 1 16 Groene Jager 4 - Zonnebloem 3 klein
Baan Ma. 31-01-2022 20:00:00 L4C 1 16 Baan 7 - Boonk 3 klein
Ster Ma. 31-01-2022 20:00:00 L4B 1 16 Ster 3 - Batse 7 klein
Boonk Ma. 31-01-2022 20:00:00 L4B 1 16 Boonk 2 - Spoolder 6 klein
Brink Ma. 31-01-2022 20:00:00 L3A 1 16 De Brink 1 - Molnhofte 3 klein
Hagmolle Ma. 31-01-2022 20:00:00 L4A 1 16 Spoolder 5 - Toornsmit 2 klein
Tapperij Di. 01-02-2022 19:30:00 L1 1 16 Batse 1 - Smit 1 klein
Haverkamp Di. 01-02-2022 20:00:00 L6B 1 16 Haverkamp 9 - Kroon 4 klein
Hoeflo Di. 01-02-2022 20:00:00 L6B 1 16 Harfsen 7 - Vennebekken 8 klein
Kruusweg Di. 01-02-2022 20:00:00 L5A 1 16 Kruusweg 2 - Exel 4 klein
Haverkamp Di. 01-02-2022 20:00:00 L5A 1 16 Haverkamp 7 - Kroon 2 klein
De Heksenlaak Di. 01-02-2022 20:00:00 L5A 1 16 Groene Jager 5 - Needse Wieken 1 klein
Lu Lin Di. 01-02-2022 20:00:00 L4B 1 16 Exel 3 - Spek 1 klein
Hagmolle Di. 01-02-2022 20:00:00 L3C 1 16 Spoolder 4 - Haverkamp 4 klein
Zonnebloem Di. 01-02-2022 20:00:00 L3B 1 16 Zonnebloem 1 - De Keyser 1 klein
Witkamp Di. 01-02-2022 20:00:00 L3A 1 16 Witkamp 1 - Harfsen 2 klein
Bousema Di. 01-02-2022 20:00:00 L3A 1 16 Bousema 2 - Baan 1 klein
Toornsmit Wo. 02-02-2022 19:30:00 L1 1 16 Toornsmit 1 - Laren 1 klein
Molnhofte Wo. 02-02-2022 19:30:00 L1 1 16 Molnhofte 1 - Harfsen 1 klein
Buddy's Wo. 02-02-2022 19:30:00 L1 1 16 Buddy`s 1 - Molnhofte 2 klein
Spek Wo. 02-02-2022 20:00:00 L6B 1 16 Spek 2 - Spoolder 9 klein
Baan Wo. 02-02-2022 20:00:00 L6A 1 16 Baan 11 - Vennebekken 7 klein
Vennebekken Wo. 02-02-2022 20:00:00 L5C 1 16 Vennebekken 5 - Whee 4 klein
Lu Lin Wo. 02-02-2022 20:00:00 L5B 1 16 Exel 5 - Gelster 3 klein
Bousema Wo. 02-02-2022 20:00:00 L5B 1 16 Bousema 7 - Baan 9 klein
Vennebekken Wo. 02-02-2022 20:00:00 L5A 1 16 Vennebekken 4 - Baan 8 klein
Witkamp Wo. 02-02-2022 20:00:00 L3B 1 16 Witkamp 2 - Haverkamp 3 klein
Baan Wo. 02-02-2022 20:00:00 L3B 1 16 Baan 2 - Bousema 3 klein
Langenbaergh Wo. 02-02-2022 20:00:00 L3A 1 16 Langenbaergh 1 - Spoolder 2 klein
Haverkamp Wo. 02-02-2022 20:00:00 L3A 1 16 Haverkamp 2 - Batse 4 klein
Tapperij Wo. 02-02-2022 20:00:00 L4A 1 16 Batse 6 - Wapen van Borculo 3 klein
Haverkamp Wo. 02-02-2022 20:00:00 L4A 1 16 Smit 3 - Bousema 5 klein
De Hoeksteen Do. 03-02-2022 19:30:00 L2 1 16 Wapen van Borculo 1 - Buddy`s 3 klein
Vennebekken Do. 03-02-2022 19:30:00 L2 1 16 Vennebekken 1 - Wapen van Borculo 2 klein
Tapperij Do. 03-02-2022 19:30:00 L1 1 16 Batse 2 - Exel 1 klein
Toornsmit Do. 03-02-2022 20:00:00 L6B 1 16 Toornsmit 6 - Bousema 8 klein
Molnhofte Do. 03-02-2022 20:00:00 L6B 1 16 Molnhofte 7 - Baan 13 klein
Zonnebloem Do. 03-02-2022 20:00:00 L5C 1 16 Zonnebloem 4 - Witkamp 4 klein
Langenbaergh Do. 03-02-2022 20:00:00 L5C 1 16 Laren 5 - H2O 1 klein
Haverkamp Do. 03-02-2022 20:00:00 L5C 1 16 Haverkamp 8 - Langenbaergh 3 klein
De Olde Keyser Do. 03-02-2022 20:00:00 L5B 1 16 De Keyser 2 - Buddy`s 6 klein
Hoeflo Do. 03-02-2022 20:00:00 L5B 1 16 Harfsen 3 - Groene Jager 6 klein
Hagmolle Do. 03-02-2022 20:00:00 L5A 1 16 Spoolder 7 - Toornsmit 4 klein
Witkamp Do. 03-02-2022 20:00:00 L4C 1 16 Witkamp 3 - Ster 4 klein
Haverkamp Do. 03-02-2022 20:00:00 L4C 1 16 Smit 4 - Langenbaergh 2 klein
Florijn Do. 03-02-2022 20:00:00 L4B 1 16 Gelster 2 - Haverkamp 5 klein
Lu Lin Do. 03-02-2022 20:00:00 L4A 1 16 Exel 2 - Ster 2 klein
Vennebekken Do. 03-02-2022 20:00:00 L3C 1 16 Vennebekken 3 - De Naober 1 klein
Molnhofte Do. 03-02-2022 20:00:00 L3C 1 16 Molnhofte 5 - Gelster 1 klein
De Heksenlaak Do. 03-02-2022 20:00:00 L3C 1 16 Groene Jager 1 - Zonnebloem 2 klein
Whee Do. 03-02-2022 20:00:00 L3B 1 16 Whee 2 - Baan 3 klein
Hagmolle Do. 03-02-2022 20:00:00 L3B 1 16 Spoolder 3 - Molnhofte 4 klein
Buddy's Do. 03-02-2022 20:00:00 L3B 1 16 Buddy`s 4 - Batse 5 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 03-02-2022 20:00:00 L3A 1 16 Kroon 1 - Vennebekken 2 klein
Baan Do. 03-02-2022 20:00:00 L4A 1 16 Baan 5 - Laren 3 klein
Whee Vr. 04-02-2022 19:30:00 L2 1 16 Whee 1 - Boonk 1 klein
Langenbaergh Vr. 04-02-2022 19:30:00 L2 1 16 Laren 2 - Batse 3 klein
Haverkamp Vr. 04-02-2022 19:30:00 L2 1 16 Haverkamp 1 - Buddy`s 2 klein
Bousema Vr. 04-02-2022 19:30:00 L2 1 16 Bousema 1 - Kruusweg 1 klein
Zonnebloem Vr. 04-02-2022 20:00:00 L6A 1 16 Zonnebloem 5 - Vennebekken 6 klein
Hagmolle Vr. 04-02-2022 20:00:00 L6A 1 16 Spoolder 8 - Toornsmit 5 klein
Hoeflo Vr. 04-02-2022 20:00:00 L6A 1 16 Harfsen 6 - De Keyser 3 klein
Kuppers Vr. 04-02-2022 20:00:00 L5B 1 16 Deso 1 - Whee 3 klein
Buddy's Vr. 04-02-2022 20:00:00 L4C 1 16 Buddy`s 5 - Haverkamp 6 klein
Toornsmit Vr. 04-02-2022 20:00:00 L4B 1 16 Toornsmit 3 - Baan 6 klein
Baan Vr. 04-02-2022 20:00:00 L3C 1 16 Baan 4 - Bousema 4 klein
Boonk Ma. 07-02-2022 19:30:00 L2 1 17 Boonk 1 - Haverkamp 1 klein
Baan Ma. 07-02-2022 20:00:00 L6B 1 17 Baan 13 - Haverkamp 9 klein
De Olde Keyser Ma. 07-02-2022 20:00:00 L6A 1 17 De Keyser 3 - Zonnebloem 5 klein
Baan Ma. 07-02-2022 20:00:00 L5A 1 17 Baan 8 - Haverkamp 7 klein
Ster Ma. 07-02-2022 20:00:00 L4C 1 17 Ster 4 - Baan 7 klein
Hagmolle Ma. 07-02-2022 20:00:00 L4B 1 17 Spoolder 6 - Ster 3 klein
Spek Ma. 07-02-2022 20:00:00 L4B 1 17 Spek 1 - Gelster 2 klein
De Naober Ma. 07-02-2022 20:00:00 L3C 1 17 De Naober 1 - Ster 1 klein
Kruusweg Di. 08-02-2022 19:30:00 L2 1 17 Kruusweg 1 - Wapen van Borculo 1 klein
Langenbaergh Di. 08-02-2022 19:30:00 L1 1 17 Laren 1 - Spoolder 1 klein
Hoeflo Di. 08-02-2022 19:30:00 L1 1 17 Harfsen 1 - Batse 2 klein
Lu Lin Di. 08-02-2022 19:30:00 L1 1 17 Exel 1 - Buddy`s 1 klein
Baan Di. 08-02-2022 20:00:00 L6A 1 17 Baan 12 - Kroon 3 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 08-02-2022 20:00:00 L5A 1 17 Needse Wieken 1 - Vennebekken 4 klein
Zonnebloem Di. 08-02-2022 20:00:00 L4C 1 17 Zonnebloem 3 - Buddy`s 5 klein
Haverkamp Di. 08-02-2022 20:00:00 L4B 1 17 Haverkamp 5 - Boonk 2 klein
Bousema Di. 08-02-2022 20:00:00 L3C 1 17 Bousema 4 - Groene Jager 1 klein
Hagmolle Di. 08-02-2022 20:00:00 L3A 1 17 Spoolder 2 - De Brink 1 klein
Tapperij Di. 08-02-2022 20:00:00 L3A 1 17 Batse 4 - Kroon 1 klein
Buddy's Wo. 09-02-2022 19:30:00 L2 1 17 Buddy`s 3 - Laren 2 klein
Haverkamp Wo. 09-02-2022 19:30:00 L1 1 17 Smit 1 - Molnhofte 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 09-02-2022 20:00:00 L6B 1 17 Kroon 4 - Groene Jager 8 klein
Bousema Wo. 09-02-2022 20:00:00 L6B 1 17 Bousema 8 - Harfsen 7 klein
Vennebekken Wo. 09-02-2022 20:00:00 L6A 1 17 Vennebekken 6 - Harfsen 5 klein
H2O Wo. 09-02-2022 20:00:00 L5C 1 17 H2O 1 - Vennebekken 5 klein
Baan Wo. 09-02-2022 20:00:00 L5B 1 17 Baan 9 - Molnhofte 6 klein
Lu Lin Wo. 09-02-2022 20:00:00 L5A 1 17 Exel 4 - Spoolder 7 klein
Langenbaergh Wo. 09-02-2022 20:00:00 L4C 1 17 Langenbaergh 2 - Bousema 6 klein
Tapperij Wo. 09-02-2022 20:00:00 L4B 1 17 Batse 7 - Toornsmit 3 klein
Baan Wo. 09-02-2022 20:00:00 L4B 1 17 Baan 6 - Groene Jager 3 klein
Haverkamp Wo. 09-02-2022 20:00:00 L3B 1 17 Haverkamp 3 - Spoolder 3 klein
Vennebekken Wo. 09-02-2022 20:00:00 L3A 1 17 Vennebekken 2 - Witkamp 1 klein
Molnhofte Wo. 09-02-2022 20:00:00 L3A 1 17 Molnhofte 3 - Haverkamp 2 klein
Toornsmit Wo. 09-02-2022 20:00:00 L4A 1 17 Toornsmit 2 - Groene Jager 2 klein
De Hoeksteen Do. 10-02-2022 19:30:00 L2 1 17 Wapen van Borculo 2 - Bousema 1 klein
Tapperij Do. 10-02-2022 19:30:00 L2 1 17 Batse 3 - Whee 1 klein
Molnhofte Do. 10-02-2022 19:30:00 L1 1 17 Molnhofte 2 - Toornsmit 1 klein
Haverkamp Do. 10-02-2022 19:30:00 L1 1 17 Smit 2 - Batse 1 klein
Vennebekken Do. 10-02-2022 20:00:00 L6B 1 17 Vennebekken 8 - Spek 2 klein
Hagmolle Do. 10-02-2022 20:00:00 L6B 1 17 Spoolder 9 - Molnhofte 7 klein
Vennebekken Do. 10-02-2022 20:00:00 L6A 1 17 Vennebekken 7 - Spoolder 8 klein
Witkamp Do. 10-02-2022 20:00:00 L5C 1 17 Witkamp 4 - Haverkamp 8 klein
Whee Do. 10-02-2022 20:00:00 L5C 1 17 Whee 4 - Baan 10 klein
Langenbaergh Do. 10-02-2022 20:00:00 L5C 1 17 Langenbaergh 3 - Groene Jager 7 klein
Buddy's Do. 10-02-2022 20:00:00 L5B 1 17 Buddy`s 6 - Bousema 7 klein
Toornsmit Do. 10-02-2022 20:00:00 L5A 1 17 Toornsmit 4 - Laren 4 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 10-02-2022 20:00:00 L5A 1 17 Kroon 2 - Kruusweg 2 klein
Haverkamp Do. 10-02-2022 20:00:00 L4C 1 17 Haverkamp 6 - Witkamp 3 klein
Boonk Do. 10-02-2022 20:00:00 L4C 1 17 Boonk 3 - Smit 4 klein
Zonnebloem Do. 10-02-2022 20:00:00 L3C 1 17 Zonnebloem 2 - Spoolder 4 klein
Florijn Do. 10-02-2022 20:00:00 L3C 1 17 Gelster 1 - Vennebekken 3 klein
De Olde Keyser Do. 10-02-2022 20:00:00 L3B 1 17 De Keyser 1 - Baan 2 klein
Bousema Do. 10-02-2022 20:00:00 L3B 1 17 Bousema 3 - Buddy`s 4 klein
Hoeflo Do. 10-02-2022 20:00:00 L3A 1 17 Harfsen 2 - Bousema 2 klein
Baan Do. 10-02-2022 20:00:00 L3A 1 17 Baan 1 - Langenbaergh 1 klein
Bousema Do. 10-02-2022 20:00:00 L4A 1 17 Bousema 5 - Baan 5 klein
Ster Do. 10-02-2022 20:00:00 L4A 1 17 Ster 2 - Batse 6 klein
De Hoeksteen Do. 10-02-2022 20:00:00 L4A 1 17 Wapen van Borculo 3 - Smit 3 klein
Buddy's Vr. 11-02-2022 19:30:00 L2 1 17 Buddy`s 2 - Vennebekken 1 klein
Toornsmit Vr. 11-02-2022 20:00:00 L6A 1 17 Toornsmit 5 - Harfsen 6 klein
Hoeflo Vr. 11-02-2022 20:00:00 L5C 1 17 Harfsen 4 - Zonnebloem 4 klein
Whee Vr. 11-02-2022 20:00:00 L5B 1 17 Whee 3 - De Keyser 2 klein
De Heksenlaak Vr. 11-02-2022 20:00:00 L5B 1 17 Groene Jager 6 - Exel 5 klein
Florijn Vr. 11-02-2022 20:00:00 L5B 1 17 Gelster 3 - Deso 1 klein
Haverkamp Vr. 11-02-2022 20:00:00 L3C 1 17 Haverkamp 4 - Molnhofte 5 klein
Molnhofte Vr. 11-02-2022 20:00:00 L3B 1 17 Molnhofte 4 - Whee 2 klein
Tapperij Vr. 11-02-2022 20:00:00 L3B 1 17 Batse 5 - Witkamp 2 klein
Baan Vr. 11-02-2022 20:00:00 L3B 1 17 Baan 3 - Zonnebloem 1 klein
Langenbaergh Vr. 11-02-2022 20:00:00 L4A 1 17 Laren 3 - Spoolder 5 klein
Hagmolle Ma. 14-02-2022 19:30:00 L1 1 18 Spoolder 1 - Toornsmit 1 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 14-02-2022 20:00:00 L6A 1 18 Kroon 3 - Vennebekken 6 klein
Hoeflo Ma. 14-02-2022 20:00:00 L6A 1 18 Harfsen 5 - De Keyser 3 klein
Baan Ma. 14-02-2022 20:00:00 L5C 1 18 Baan 10 - H2O 1 klein
Baan Ma. 14-02-2022 20:00:00 L4C 1 18 Baan 7 - Haverkamp 6 klein
Ster Ma. 14-02-2022 20:00:00 L4B 1 18 Ster 3 - Haverkamp 5 klein
Boonk Ma. 14-02-2022 20:00:00 L4B 1 18 Boonk 2 - Spek 1 klein
Brink Ma. 14-02-2022 20:00:00 L3A 1 18 De Brink 1 - Langenbaergh 1 klein
De Heksenlaak Ma. 14-02-2022 20:00:00 L4A 1 18 Groene Jager 2 - Laren 3 klein
Hagmolle Ma. 14-02-2022 20:00:00 L4A 1 18 Spoolder 5 - Bousema 5 klein
Lu Lin Di. 15-02-2022 19:30:00 L1 1 18 Exel 1 - Molnhofte 2 klein
Tapperij Di. 15-02-2022 19:30:00 L1 1 18 Batse 1 - Laren 1 klein
Haverkamp Di. 15-02-2022 20:00:00 L6B 1 18 Haverkamp 9 - Spoolder 9 klein
Hoeflo Di. 15-02-2022 20:00:00 L6B 1 18 Harfsen 7 - Toornsmit 6 klein
De Heksenlaak Di. 15-02-2022 20:00:00 L5C 1 18 Groene Jager 7 - Witkamp 4 klein
Langenbaergh Di. 15-02-2022 20:00:00 L5A 1 18 Laren 4 - Exel 4 klein
Kruusweg Di. 15-02-2022 20:00:00 L5A 1 18 Kruusweg 2 - Baan 8 klein
Haverkamp Di. 15-02-2022 20:00:00 L5A 1 18 Haverkamp 7 - Needse Wieken 1 klein
Hagmolle Di. 15-02-2022 20:00:00 L3C 1 18 Spoolder 4 - Bousema 4 klein
Zonnebloem Di. 15-02-2022 20:00:00 L3B 1 18 Zonnebloem 1 - Molnhofte 4 klein
Witkamp Di. 15-02-2022 20:00:00 L3A 1 18 Witkamp 1 - Batse 4 klein
Bousema Di. 15-02-2022 20:00:00 L3A 1 18 Bousema 2 - Vennebekken 2 klein
Molnhofte Wo. 16-02-2022 19:30:00 L1 1 18 Molnhofte 1 - Smit 2 klein
Buddy's Wo. 16-02-2022 19:30:00 L1 1 18 Buddy`s 1 - Harfsen 1 klein
Spek Wo. 16-02-2022 20:00:00 L6B 1 18 Spek 2 - Bousema 8 klein
De Heksenlaak Wo. 16-02-2022 20:00:00 L6B 1 18 Groene Jager 8 - Baan 13 klein
Vennebekken Wo. 16-02-2022 20:00:00 L5C 1 18 Vennebekken 5 - Laren 5 klein
Lu Lin Wo. 16-02-2022 20:00:00 L5B 1 18 Exel 5 - Harfsen 3 klein
Bousema Wo. 16-02-2022 20:00:00 L5B 1 18 Bousema 7 - Whee 3 klein
Vennebekken Wo. 16-02-2022 20:00:00 L5A 1 18 Vennebekken 4 - Groene Jager 5 klein
Tapperij Wo. 16-02-2022 20:00:00 L4A 1 18 Batse 6 - Exel 2 klein
Witkamp Wo. 16-02-2022 20:00:00 L3B 1 18 Witkamp 2 - Bousema 3 klein
Haverkamp Wo. 16-02-2022 20:00:00 L3A 1 18 Haverkamp 2 - Spoolder 2 klein
Haverkamp Wo. 16-02-2022 20:00:00 L4A 1 18 Smit 3 - Ster 2 klein
De Hoeksteen Do. 17-02-2022 19:30:00 L2 1 18 Wapen van Borculo 2 - Kruusweg 1 klein
Vennebekken Do. 17-02-2022 19:30:00 L2 1 18 Vennebekken 1 - Boonk 1 klein
Tapperij Do. 17-02-2022 19:30:00 L1 1 18 Batse 2 - Smit 1 klein
Molnhofte Do. 17-02-2022 20:00:00 L6B 1 18 Molnhofte 7 - Vennebekken 8 klein
Zonnebloem Do. 17-02-2022 20:00:00 L5C 1 18 Zonnebloem 4 - Whee 4 klein
Haverkamp Do. 17-02-2022 20:00:00 L5C 1 18 Haverkamp 8 - Harfsen 4 klein
De Olde Keyser Do. 17-02-2022 20:00:00 L5B 1 18 De Keyser 2 - Gelster 3 klein
Hagmolle Do. 17-02-2022 20:00:00 L5A 1 18 Spoolder 7 - Kroon 2 klein
Witkamp Do. 17-02-2022 20:00:00 L4C 1 18 Witkamp 3 - Zonnebloem 3 klein
Haverkamp Do. 17-02-2022 20:00:00 L4C 1 18 Smit 4 - Ster 4 klein
Bousema Do. 17-02-2022 20:00:00 L4C 1 18 Bousema 6 - Boonk 3 klein
Florijn Do. 17-02-2022 20:00:00 L4B 1 18 Gelster 2 - Exel 3 klein
Vennebekken Do. 17-02-2022 20:00:00 L3C 1 18 Vennebekken 3 - Haverkamp 4 klein
Ster Do. 17-02-2022 20:00:00 L3C 1 18 Ster 1 - Gelster 1 klein
Molnhofte Do. 17-02-2022 20:00:00 L3C 1 18 Molnhofte 5 - Zonnebloem 2 klein
De Heksenlaak Do. 17-02-2022 20:00:00 L3C 1 18 Groene Jager 1 - Baan 4 klein
Whee Do. 17-02-2022 20:00:00 L3B 1 18 Whee 2 - Haverkamp 3 klein
Hagmolle Do. 17-02-2022 20:00:00 L3B 1 18 Spoolder 3 - Batse 5 klein
Buddy's Do. 17-02-2022 20:00:00 L3B 1 18 Buddy`s 4 - Baan 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 17-02-2022 20:00:00 L3A 1 18 Kroon 1 - Molnhofte 3 klein
Hoeflo Do. 17-02-2022 20:00:00 L3A 1 18 Harfsen 2 - Baan 1 klein
Baan Do. 17-02-2022 20:00:00 L4A 1 18 Baan 5 - Wapen van Borculo 3 klein
Whee Vr. 18-02-2022 19:30:00 L2 1 18 Whee 1 - Buddy`s 3 klein
Langenbaergh Vr. 18-02-2022 19:30:00 L2 1 18 Laren 2 - Wapen van Borculo 1 klein
Haverkamp Vr. 18-02-2022 19:30:00 L2 1 18 Haverkamp 1 - Batse 3 klein
Bousema Vr. 18-02-2022 19:30:00 L2 1 18 Bousema 1 - Buddy`s 2 klein
Zonnebloem Vr. 18-02-2022 20:00:00 L6A 1 18 Zonnebloem 5 - Toornsmit 5 klein
Hagmolle Vr. 18-02-2022 20:00:00 L6A 1 18 Spoolder 8 - Baan 11 klein
Hoeflo Vr. 18-02-2022 20:00:00 L6A 1 18 Harfsen 6 - Vennebekken 7 klein
Molnhofte Vr. 18-02-2022 20:00:00 L5B 1 18 Molnhofte 6 - Buddy`s 6 klein
Kuppers Vr. 18-02-2022 20:00:00 L5B 1 18 Deso 1 - Groene Jager 6 klein
Buddy's Vr. 18-02-2022 20:00:00 L4C 1 18 Buddy`s 5 - Groene Jager 4 klein
Toornsmit Vr. 18-02-2022 20:00:00 L4B 1 18 Toornsmit 3 - Spoolder 6 klein
De Heksenlaak Vr. 18-02-2022 20:00:00 L4B 1 18 Groene Jager 3 - Batse 7 klein
Baan Vr. 18-02-2022 20:00:00 L3B 1 18 Baan 3 - De Keyser 1 klein
Boonk Ma. 28-02-2022 19:30:00 L2 1 19 Boonk 1 - Bousema 1 klein
Baan Ma. 28-02-2022 20:00:00 L6B 1 19 Baan 13 - Kroon 4 klein
De Olde Keyser Ma. 28-02-2022 20:00:00 L6A 1 19 De Keyser 3 - Kroon 3 klein
Baan Ma. 28-02-2022 20:00:00 L5A 1 19 Baan 8 - Spoolder 7 klein
Ster Ma. 28-02-2022 20:00:00 L4C 1 19 Ster 4 - Bousema 6 klein
De Heksenlaak Ma. 28-02-2022 20:00:00 L4C 1 19 Groene Jager 4 - Witkamp 3 klein
Hagmolle Ma. 28-02-2022 20:00:00 L4B 1 19 Spoolder 6 - Groene Jager 3 klein
Spek Ma. 28-02-2022 20:00:00 L4B 1 19 Spek 1 - Ster 3 klein
Kruusweg Di. 01-03-2022 19:30:00 L2 1 19 Kruusweg 1 - Laren 2 klein
Langenbaergh Di. 01-03-2022 19:30:00 L1 1 19 Laren 1 - Molnhofte 1 klein
Hoeflo Di. 01-03-2022 19:30:00 L1 1 19 Harfsen 1 - Exel 1 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 01-03-2022 20:00:00 L5A 1 19 Needse Wieken 1 - Kruusweg 2 klein
De Heksenlaak Di. 01-03-2022 20:00:00 L5A 1 19 Groene Jager 5 - Haverkamp 7 klein
Zonnebloem Di. 01-03-2022 20:00:00 L4C 1 19 Zonnebloem 3 - Baan 7 klein
Haverkamp Di. 01-03-2022 20:00:00 L4B 1 19 Haverkamp 5 - Toornsmit 3 klein
Lu Lin Di. 01-03-2022 20:00:00 L4B 1 19 Exel 3 - Boonk 2 klein
Bousema Di. 01-03-2022 20:00:00 L3C 1 19 Bousema 4 - Molnhofte 5 klein
Hagmolle Di. 01-03-2022 20:00:00 L3A 1 19 Spoolder 2 - Kroon 1 klein
Tapperij Di. 01-03-2022 20:00:00 L3A 1 19 Batse 4 - Bousema 2 klein
Buddy's Wo. 02-03-2022 19:30:00 L2 1 19 Buddy`s 3 - Haverkamp 1 klein
Toornsmit Wo. 02-03-2022 19:30:00 L1 1 19 Toornsmit 1 - Batse 1 klein
Haverkamp Wo. 02-03-2022 19:30:00 L1 1 19 Smit 1 - Buddy`s 1 klein
Bousema Wo. 02-03-2022 20:00:00 L6B 1 19 Bousema 8 - Molnhofte 7 klein
Vennebekken Wo. 02-03-2022 20:00:00 L6A 1 19 Vennebekken 6 - Baan 12 klein
Baan Wo. 02-03-2022 20:00:00 L6A 1 19 Baan 11 - Harfsen 6 klein
H2O Wo. 02-03-2022 20:00:00 L5C 1 19 H2O 1 - Zonnebloem 4 klein
Lu Lin Wo. 02-03-2022 20:00:00 L5A 1 19 Exel 4 - Toornsmit 4 klein
Tapperij Wo. 02-03-2022 20:00:00 L4B 1 19 Batse 7 - Baan 6 klein
Haverkamp Wo. 02-03-2022 20:00:00 L3B 1 19 Haverkamp 3 - Zonnebloem 1 klein
Baan Wo. 02-03-2022 20:00:00 L3B 1 19 Baan 2 - Witkamp 2 klein
Vennebekken Wo. 02-03-2022 20:00:00 L3A 1 19 Vennebekken 2 - Harfsen 2 klein
Molnhofte Wo. 02-03-2022 20:00:00 L3A 1 19 Molnhofte 3 - Witkamp 1 klein
Langenbaergh Wo. 02-03-2022 20:00:00 L3A 1 19 Langenbaergh 1 - Haverkamp 2 klein
De Hoeksteen Do. 03-03-2022 19:30:00 L2 1 19 Wapen van Borculo 1 - Whee 1 klein
Tapperij Do. 03-03-2022 19:30:00 L2 1 19 Batse 3 - Vennebekken 1 klein
Molnhofte Do. 03-03-2022 19:30:00 L1 1 19 Molnhofte 2 - Spoolder 1 klein
Haverkamp Do. 03-03-2022 19:30:00 L1 1 19 Smit 2 - Batse 2 klein
Vennebekken Do. 03-03-2022 20:00:00 L6B 1 19 Vennebekken 8 - Haverkamp 9 klein
Toornsmit Do. 03-03-2022 20:00:00 L6B 1 19 Toornsmit 6 - Spek 2 klein
Hagmolle Do. 03-03-2022 20:00:00 L6B 1 19 Spoolder 9 - Groene Jager 8 klein
Vennebekken Do. 03-03-2022 20:00:00 L6A 1 19 Vennebekken 7 - Zonnebloem 5 klein
Witkamp Do. 03-03-2022 20:00:00 L5C 1 19 Witkamp 4 - Langenbaergh 3 klein
Whee Do. 03-03-2022 20:00:00 L5C 1 19 Whee 4 - Haverkamp 8 klein
Langenbaergh Do. 03-03-2022 20:00:00 L5C 1 19 Laren 5 - Baan 10 klein
Hoeflo Do. 03-03-2022 20:00:00 L5B 1 19 Harfsen 3 - Deso 1 klein
Buddy's Do. 03-03-2022 20:00:00 L5B 1 19 Buddy`s 6 - Baan 9 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 03-03-2022 20:00:00 L5A 1 19 Kroon 2 - Laren 4 klein
Haverkamp Do. 03-03-2022 20:00:00 L4C 1 19 Haverkamp 6 - Smit 4 klein
Boonk Do. 03-03-2022 20:00:00 L4C 1 19 Boonk 3 - Langenbaergh 2 klein
De Hoeksteen Do. 03-03-2022 20:00:00 L4A 1 19 Wapen van Borculo 3 - Spoolder 5 klein
Zonnebloem Do. 03-03-2022 20:00:00 L3C 1 19 Zonnebloem 2 - Vennebekken 3 klein
Florijn Do. 03-03-2022 20:00:00 L3C 1 19 Gelster 1 - De Naober 1 klein
De Olde Keyser Do. 03-03-2022 20:00:00 L3B 1 19 De Keyser 1 - Buddy`s 4 klein
Bousema Do. 03-03-2022 20:00:00 L3B 1 19 Bousema 3 - Spoolder 3 klein
Baan Do. 03-03-2022 20:00:00 L3A 1 19 Baan 1 - De Brink 1 klein
Bousema Do. 03-03-2022 20:00:00 L4A 1 19 Bousema 5 - Groene Jager 2 klein
Lu Lin Do. 03-03-2022 20:00:00 L4A 1 19 Exel 2 - Smit 3 klein
Ster Do. 03-03-2022 20:00:00 L4A 1 19 Ster 2 - Baan 5 klein
Buddy's Vr. 04-03-2022 19:30:00 L2 1 19 Buddy`s 2 - Wapen van Borculo 2 klein
Toornsmit Vr. 04-03-2022 20:00:00 L6A 1 19 Toornsmit 5 - Harfsen 5 klein
Hoeflo Vr. 04-03-2022 20:00:00 L5C 1 19 Harfsen 4 - Groene Jager 7 klein
Whee Vr. 04-03-2022 20:00:00 L5B 1 19 Whee 3 - Molnhofte 6 klein
De Heksenlaak Vr. 04-03-2022 20:00:00 L5B 1 19 Groene Jager 6 - De Keyser 2 klein
Florijn Vr. 04-03-2022 20:00:00 L5B 1 19 Gelster 3 - Bousema 7 klein
Haverkamp Vr. 04-03-2022 20:00:00 L3C 1 19 Haverkamp 4 - Ster 1 klein
Baan Vr. 04-03-2022 20:00:00 L3C 1 19 Baan 4 - Spoolder 4 klein
Molnhofte Vr. 04-03-2022 20:00:00 L3B 1 19 Molnhofte 4 - Baan 3 klein
Tapperij Vr. 04-03-2022 20:00:00 L3B 1 19 Batse 5 - Whee 2 klein
Langenbaergh Vr. 04-03-2022 20:00:00 L4A 1 19 Laren 3 - Toornsmit 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Ma. 07-03-2022 20:00:00 L6A 1 20 Kroon 3 - Toornsmit 5 klein
Hoeflo Ma. 07-03-2022 20:00:00 L6A 1 20 Harfsen 5 - Vennebekken 7 klein
Baan Ma. 07-03-2022 20:00:00 L5C 1 20 Baan 10 - Vennebekken 5 klein
Baan Ma. 07-03-2022 20:00:00 L4C 1 20 Baan 7 - Groene Jager 4 klein
Ster Ma. 07-03-2022 20:00:00 L4B 1 20 Ster 3 - Exel 3 klein
Boonk Ma. 07-03-2022 20:00:00 L4B 1 20 Boonk 2 - Gelster 2 klein
Hagmolle Ma. 07-03-2022 20:00:00 L4A 1 20 Spoolder 5 - Ster 2 klein
De Heksenlaak Ma. 07-03-2022 20:00:00 L4A 1 20 Groene Jager 2 - Wapen van Borculo 3 klein
De Naober Ma. 07-03-2022 20:00:00 L3C 1 20 De Naober 1 - Haverkamp 4 klein
Hoeflo Di. 08-03-2022 19:30:00 L1 1 20 Harfsen 1 - Molnhofte 2 klein
Lu Lin Di. 08-03-2022 19:30:00 L1 1 20 Exel 1 - Smit 1 klein
Tapperij Di. 08-03-2022 19:30:00 L1 1 20 Batse 1 - Spoolder 1 klein
Haverkamp Di. 08-03-2022 20:00:00 L6B 1 20 Haverkamp 9 - Bousema 8 klein
Baan Di. 08-03-2022 20:00:00 L6A 1 20 Baan 12 - De Keyser 3 klein
De Heksenlaak Di. 08-03-2022 20:00:00 L5C 1 20 Groene Jager 7 - Whee 4 klein
Langenbaergh Di. 08-03-2022 20:00:00 L5A 1 20 Laren 4 - Baan 8 klein
Kruusweg Di. 08-03-2022 20:00:00 L5A 1 20 Kruusweg 2 - Groene Jager 5 klein
Haverkamp Di. 08-03-2022 20:00:00 L5A 1 20 Haverkamp 7 - Vennebekken 4 klein
Hagmolle Di. 08-03-2022 20:00:00 L3C 1 20 Spoolder 4 - Groene Jager 1 klein
Zonnebloem Di. 08-03-2022 20:00:00 L3B 1 20 Zonnebloem 1 - Batse 5 klein
Witkamp Di. 08-03-2022 20:00:00 L3A 1 20 Witkamp 1 - Spoolder 2 klein
Bousema Di. 08-03-2022 20:00:00 L3A 1 20 Bousema 2 - Molnhofte 3 klein
Molnhofte Wo. 09-03-2022 19:30:00 L1 1 20 Molnhofte 1 - Toornsmit 1 klein
Buddy's Wo. 09-03-2022 19:30:00 L1 1 20 Buddy`s 1 - Smit 2 klein
Spek Wo. 09-03-2022 20:00:00 L6B 1 20 Spek 2 - Harfsen 7 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 09-03-2022 20:00:00 L6B 1 20 Kroon 4 - Spoolder 9 klein
De Heksenlaak Wo. 09-03-2022 20:00:00 L6B 1 20 Groene Jager 8 - Vennebekken 8 klein
Bousema Wo. 09-03-2022 20:00:00 L5B 1 20 Bousema 7 - Groene Jager 6 klein
Baan Wo. 09-03-2022 20:00:00 L5B 1 20 Baan 9 - Whee 3 klein
Langenbaergh Wo. 09-03-2022 20:00:00 L4C 1 20 Langenbaergh 2 - Ster 4 klein
Baan Wo. 09-03-2022 20:00:00 L4B 1 20 Baan 6 - Spoolder 6 klein
Toornsmit Wo. 09-03-2022 20:00:00 L4A 1 20 Toornsmit 2 - Bousema 5 klein
Haverkamp Wo. 09-03-2022 20:00:00 L4A 1 20 Smit 3 - Batse 6 klein
Witkamp Wo. 09-03-2022 20:00:00 L3B 1 20 Witkamp 2 - Buddy`s 4 klein
Vennebekken Wo. 09-03-2022 20:00:00 L3A 1 20 Vennebekken 2 - Baan 1 klein
Haverkamp Wo. 09-03-2022 20:00:00 L3A 1 20 Haverkamp 2 - De Brink 1 klein
De Hoeksteen Do. 10-03-2022 19:30:00 L2 1 20 Wapen van Borculo 2 - Boonk 1 klein
Vennebekken Do. 10-03-2022 19:30:00 L2 1 20 Vennebekken 1 - Buddy`s 3 klein
Tapperij Do. 10-03-2022 19:30:00 L1 1 20 Batse 2 - Laren 1 klein
Molnhofte Do. 10-03-2022 20:00:00 L6B 1 20 Molnhofte 7 - Toornsmit 6 klein
Zonnebloem Do. 10-03-2022 20:00:00 L5C 1 20 Zonnebloem 4 - Laren 5 klein
Langenbaergh Do. 10-03-2022 20:00:00 L5C 1 20 Langenbaergh 3 - Harfsen 4 klein
Haverkamp Do. 10-03-2022 20:00:00 L5C 1 20 Haverkamp 8 - H2O 1 klein
De Olde Keyser Do. 10-03-2022 20:00:00 L5B 1 20 De Keyser 2 - Harfsen 3 klein
Toornsmit Do. 10-03-2022 20:00:00 L5A 1 20 Toornsmit 4 - Kroon 2 klein
Hagmolle Do. 10-03-2022 20:00:00 L5A 1 20 Spoolder 7 - Needse Wieken 1 klein
Witkamp Do. 10-03-2022 20:00:00 L4C 1 20 Witkamp 3 - Buddy`s 5 klein
Haverkamp Do. 10-03-2022 20:00:00 L4C 1 20 Smit 4 - Zonnebloem 3 klein
Bousema Do. 10-03-2022 20:00:00 L4C 1 20 Bousema 6 - Haverkamp 6 klein
Baan Do. 10-03-2022 20:00:00 L4A 1 20 Baan 5 - Exel 2 klein
Vennebekken Do. 10-03-2022 20:00:00 L3C 1 20 Vennebekken 3 - Bousema 4 klein
Ster Do. 10-03-2022 20:00:00 L3C 1 20 Ster 1 - Zonnebloem 2 klein
Molnhofte Do. 10-03-2022 20:00:00 L3C 1 20 Molnhofte 5 - Baan 4 klein
Whee Do. 10-03-2022 20:00:00 L3B 1 20 Whee 2 - Bousema 3 klein
Hagmolle Do. 10-03-2022 20:00:00 L3B 1 20 Spoolder 3 - Baan 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 10-03-2022 20:00:00 L3A 1 20 Kroon 1 - Langenbaergh 1 klein
Hoeflo Do. 10-03-2022 20:00:00 L3A 1 20 Harfsen 2 - Batse 4 klein
Whee Vr. 11-03-2022 19:30:00 L2 1 20 Whee 1 - Laren 2 klein
Haverkamp Vr. 11-03-2022 19:30:00 L2 1 20 Haverkamp 1 - Wapen van Borculo 1 klein
Buddy's Vr. 11-03-2022 19:30:00 L2 1 20 Buddy`s 2 - Kruusweg 1 klein
Bousema Vr. 11-03-2022 19:30:00 L2 1 20 Bousema 1 - Batse 3 klein
Zonnebloem Vr. 11-03-2022 20:00:00 L6A 1 20 Zonnebloem 5 - Baan 11 klein
Hoeflo Vr. 11-03-2022 20:00:00 L6A 1 20 Harfsen 6 - Spoolder 8 klein
Molnhofte Vr. 11-03-2022 20:00:00 L5B 1 20 Molnhofte 6 - Gelster 3 klein
Kuppers Vr. 11-03-2022 20:00:00 L5B 1 20 Deso 1 - Exel 5 klein
Toornsmit Vr. 11-03-2022 20:00:00 L4B 1 20 Toornsmit 3 - Spek 1 klein
De Heksenlaak Vr. 11-03-2022 20:00:00 L4B 1 20 Groene Jager 3 - Haverkamp 5 klein
Molnhofte Vr. 11-03-2022 20:00:00 L3B 1 20 Molnhofte 4 - De Keyser 1 klein
Baan Vr. 11-03-2022 20:00:00 L3B 1 20 Baan 3 - Haverkamp 3 klein
Boonk Ma. 14-03-2022 19:30:00 L2 1 21 Boonk 1 - Buddy`s 2 klein
Hagmolle Ma. 14-03-2022 19:30:00 L1 1 21 Spoolder 1 - Molnhofte 1 klein
De Olde Keyser Ma. 14-03-2022 20:00:00 L6A 1 21 De Keyser 3 - Vennebekken 6 klein
Baan Ma. 14-03-2022 20:00:00 L5A 1 21 Baan 8 - Toornsmit 4 klein
Ster Ma. 14-03-2022 20:00:00 L4C 1 21 Ster 4 - Boonk 3 klein
De Heksenlaak Ma. 14-03-2022 20:00:00 L4C 1 21 Groene Jager 4 - Smit 4 klein
Hagmolle Ma. 14-03-2022 20:00:00 L4B 1 21 Spoolder 6 - Batse 7 klein
Spek Ma. 14-03-2022 20:00:00 L4B 1 21 Spek 1 - Groene Jager 3 klein
Brink Ma. 14-03-2022 20:00:00 L3A 1 21 De Brink 1 - Kroon 1 klein
Kruusweg Di. 15-03-2022 19:30:00 L2 1 21 Kruusweg 1 - Whee 1 klein
Langenbaergh Di. 15-03-2022 19:30:00 L1 1 21 Laren 1 - Buddy`s 1 klein
Hoeflo Di. 15-03-2022 20:00:00 L6B 1 21 Harfsen 7 - Molnhofte 7 klein
Cafe Restaurant de Olde Molle Di. 15-03-2022 20:00:00 L5A 1 21 Needse Wieken 1 - Laren 4 klein
De Heksenlaak Di. 15-03-2022 20:00:00 L5A 1 21 Groene Jager 5 - Spoolder 7 klein
Zonnebloem Di. 15-03-2022 20:00:00 L4C 1 21 Zonnebloem 3 - Bousema 6 klein
Haverkamp Di. 15-03-2022 20:00:00 L4B 1 21 Haverkamp 5 - Baan 6 klein
Lu Lin Di. 15-03-2022 20:00:00 L4B 1 21 Exel 3 - Toornsmit 3 klein
Bousema Di. 15-03-2022 20:00:00 L3C 1 21 Bousema 4 - Ster 1 klein
Hagmolle Di. 15-03-2022 20:00:00 L3A 1 21 Spoolder 2 - Bousema 2 klein
Tapperij Di. 15-03-2022 20:00:00 L3A 1 21 Batse 4 - Vennebekken 2 klein
Buddy's Wo. 16-03-2022 19:30:00 L2 1 21 Buddy`s 3 - Bousema 1 klein
Toornsmit Wo. 16-03-2022 19:30:00 L1 1 21 Toornsmit 1 - Batse 2 klein
Haverkamp Wo. 16-03-2022 19:30:00 L1 1 21 Smit 1 - Harfsen 1 klein
Bousema Wo. 16-03-2022 20:00:00 L6B 1 21 Bousema 8 - Groene Jager 8 klein
Baan Wo. 16-03-2022 20:00:00 L6A 1 21 Baan 11 - Harfsen 5 klein
Vennebekken Wo. 16-03-2022 20:00:00 L5C 1 21 Vennebekken 5 - Zonnebloem 4 klein
H2O Wo. 16-03-2022 20:00:00 L5C 1 21 H2O 1 - Groene Jager 7 klein
Lu Lin Wo. 16-03-2022 20:00:00 L5B 1 21 Exel 5 - De Keyser 2 klein
Vennebekken Wo. 16-03-2022 20:00:00 L5A 1 21 Vennebekken 4 - Kruusweg 2 klein
Tapperij Wo. 16-03-2022 20:00:00 L4A 1 21 Batse 6 - Baan 5 klein
Haverkamp Wo. 16-03-2022 20:00:00 L3B 1 21 Haverkamp 3 - Molnhofte 4 klein
Baan Wo. 16-03-2022 20:00:00 L3B 1 21 Baan 2 - Whee 2 klein
Molnhofte Wo. 16-03-2022 20:00:00 L3A 1 21 Molnhofte 3 - Harfsen 2 klein
Langenbaergh Wo. 16-03-2022 20:00:00 L3A 1 21 Langenbaergh 1 - Witkamp 1 klein
De Hoeksteen Do. 17-03-2022 19:30:00 L2 1 21 Wapen van Borculo 1 - Vennebekken 1 klein
Tapperij Do. 17-03-2022 19:30:00 L2 1 21 Batse 3 - Wapen van Borculo 2 klein
Molnhofte Do. 17-03-2022 19:30:00 L1 1 21 Molnhofte 2 - Batse 1 klein
Haverkamp Do. 17-03-2022 19:30:00 L1 1 21 Smit 2 - Exel 1 klein
Vennebekken Do. 17-03-2022 20:00:00 L6B 1 21 Vennebekken 8 - Kroon 4 klein
Toornsmit Do. 17-03-2022 20:00:00 L6B 1 21 Toornsmit 6 - Haverkamp 9 klein
Hagmolle Do. 17-03-2022 20:00:00 L6B 1 21 Spoolder 9 - Baan 13 klein
Vennebekken Do. 17-03-2022 20:00:00 L6A 1 21 Vennebekken 7 - Kroon 3 klein
Whee Do. 17-03-2022 20:00:00 L5C 1 21 Whee 4 - Langenbaergh 3 klein
Langenbaergh Do. 17-03-2022 20:00:00 L5C 1 21 Laren 5 - Haverkamp 8 klein
Hoeflo Do. 17-03-2022 20:00:00 L5B 1 21 Harfsen 3 - Bousema 7 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 17-03-2022 20:00:00 L5A 1 21 Kroon 2 - Exel 4 klein
Haverkamp Do. 17-03-2022 20:00:00 L4C 1 21 Haverkamp 6 - Langenbaergh 2 klein
Florijn Do. 17-03-2022 20:00:00 L4B 1 21 Gelster 2 - Ster 3 klein
De Hoeksteen Do. 17-03-2022 20:00:00 L4A 1 21 Wapen van Borculo 3 - Toornsmit 2 klein
Ster Do. 17-03-2022 20:00:00 L4A 1 21 Ster 2 - Groene Jager 2 klein
Lu Lin Do. 17-03-2022 20:00:00 L4A 1 21 Exel 2 - Spoolder 5 klein
Bousema Do. 17-03-2022 20:00:00 L4A 1 21 Bousema 5 - Laren 3 klein
Zonnebloem Do. 17-03-2022 20:00:00 L3C 1 21 Zonnebloem 2 - De Naober 1 klein
De Heksenlaak Do. 17-03-2022 20:00:00 L3C 1 21 Groene Jager 1 - Molnhofte 5 klein
De Olde Keyser Do. 17-03-2022 20:00:00 L3B 1 21 De Keyser 1 - Witkamp 2 klein
Buddy's Do. 17-03-2022 20:00:00 L3B 1 21 Buddy`s 4 - Spoolder 3 klein
Bousema Do. 17-03-2022 20:00:00 L3B 1 21 Bousema 3 - Zonnebloem 1 klein
Baan Do. 17-03-2022 20:00:00 L3A 1 21 Baan 1 - Haverkamp 2 klein
Langenbaergh Vr. 18-03-2022 19:30:00 L2 1 21 Laren 2 - Haverkamp 1 klein
Toornsmit Vr. 18-03-2022 20:00:00 L6A 1 21 Toornsmit 5 - Baan 12 klein
Hagmolle Vr. 18-03-2022 20:00:00 L6A 1 21 Spoolder 8 - Zonnebloem 5 klein
Hoeflo Vr. 18-03-2022 20:00:00 L5C 1 21 Harfsen 4 - Witkamp 4 klein
Whee Vr. 18-03-2022 20:00:00 L5B 1 21 Whee 3 - Buddy`s 6 klein
De Heksenlaak Vr. 18-03-2022 20:00:00 L5B 1 21 Groene Jager 6 - Molnhofte 6 klein
Florijn Vr. 18-03-2022 20:00:00 L5B 1 21 Gelster 3 - Baan 9 klein
Buddy's Vr. 18-03-2022 20:00:00 L4C 1 21 Buddy`s 5 - Baan 7 klein
Haverkamp Vr. 18-03-2022 20:00:00 L3C 1 21 Haverkamp 4 - Gelster 1 klein
Baan Vr. 18-03-2022 20:00:00 L3C 1 21 Baan 4 - Vennebekken 3 klein
Tapperij Vr. 18-03-2022 20:00:00 L3B 1 21 Batse 5 - Baan 3 klein
Molnhofte Wo. 23-03-2022 19:00:00 L1 1 22 Molnhofte 1 - Batse 1 klein
Haverkamp Wo. 23-03-2022 19:00:00 L1 1 22 Smit 1 - Molnhofte 2 klein
Hoeflo Wo. 23-03-2022 19:00:00 L1 1 22 Harfsen 1 - Smit 2 klein
Lu Lin Wo. 23-03-2022 19:00:00 L1 1 22 Exel 1 - Laren 1 klein
Buddy's Wo. 23-03-2022 19:00:00 L1 1 22 Buddy`s 1 - Toornsmit 1 klein
Tapperij Wo. 23-03-2022 19:00:00 L1 1 22 Batse 2 - Spoolder 1 klein
Toornsmit Wo. 23-03-2022 19:30:00 L4A 1 22 Toornsmit 2 - Ster 2 klein
Hagmolle Wo. 23-03-2022 19:30:00 L4A 1 22 Spoolder 5 - Batse 6 klein
Langenbaergh Wo. 23-03-2022 19:30:00 L4A 1 22 Laren 3 - Wapen van Borculo 3 klein
De Heksenlaak Wo. 23-03-2022 19:30:00 L4A 1 22 Groene Jager 2 - Exel 2 klein
Baan Wo. 23-03-2022 19:30:00 L4A 1 22 Baan 5 - Smit 3 klein
Zonnebloem Wo. 23-03-2022 19:30:00 L3B 1 22 Zonnebloem 1 - Baan 2 klein
Whee Wo. 23-03-2022 19:30:00 L3B 1 22 Whee 2 - Buddy`s 4 klein
Hagmolle Wo. 23-03-2022 19:30:00 L3B 1 22 Spoolder 3 - Witkamp 2 klein
Molnhofte Wo. 23-03-2022 19:30:00 L3B 1 22 Molnhofte 4 - Batse 5 klein
Haverkamp Wo. 23-03-2022 19:30:00 L3B 1 22 Haverkamp 3 - De Keyser 1 klein
Baan Wo. 23-03-2022 19:30:00 L3B 1 22 Baan 3 - Bousema 3 klein
Vennebekken Do. 24-03-2022 19:30:00 L3C 1 22 Vennebekken 3 - Groene Jager 1 klein
Ster Do. 24-03-2022 19:30:00 L3C 1 22 Ster 1 - Baan 4 klein
De Naober Do. 24-03-2022 19:30:00 L3C 1 22 De Naober 1 - Bousema 4 klein
Molnhofte Do. 24-03-2022 19:30:00 L3C 1 22 Molnhofte 5 - Spoolder 4 klein
Florijn Do. 24-03-2022 19:30:00 L3C 1 22 Gelster 1 - Zonnebloem 2 klein
Witkamp Do. 24-03-2022 19:30:00 L3A 1 22 Witkamp 1 - De Brink 1 klein
Vennebekken Do. 24-03-2022 19:30:00 L3A 1 22 Vennebekken 2 - Molnhofte 3 klein
Grand-Cafe De Kroon Do. 24-03-2022 19:30:00 L3A 1 22 Kroon 1 - Haverkamp 2 klein
Hoeflo Do. 24-03-2022 19:30:00 L3A 1 22 Harfsen 2 - Spoolder 2 klein
Bousema Do. 24-03-2022 19:30:00 L3A 1 22 Bousema 2 - Langenbaergh 1 klein
Tapperij Do. 24-03-2022 19:30:00 L3A 1 22 Batse 4 - Baan 1 klein
Zonnebloem Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5C 1 22 Zonnebloem 4 - Baan 10 klein
Witkamp Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5C 1 22 Witkamp 4 - Whee 4 klein
Langenbaergh Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5C 1 22 Langenbaergh 3 - H2O 1 klein
Haverkamp Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5C 1 22 Haverkamp 8 - Vennebekken 5 klein
De Heksenlaak Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5C 1 22 Groene Jager 7 - Laren 5 klein
Molnhofte Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5B 1 22 Molnhofte 6 - Harfsen 3 klein
De Olde Keyser Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5B 1 22 De Keyser 2 - Deso 1 klein
Buddy's Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5B 1 22 Buddy`s 6 - Gelster 3 klein
Bousema Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5B 1 22 Bousema 7 - Exel 5 klein
Baan Vr. 25-03-2022 19:30:00 L5B 1 22 Baan 9 - Groene Jager 6 klein
Zonnebloem Wo. 30-03-2022 19:30:00 L6A 1 22 Zonnebloem 5 - Harfsen 6 klein
Vennebekken Wo. 30-03-2022 19:30:00 L6A 1 22 Vennebekken 6 - Toornsmit 5 klein
Grand-Cafe De Kroon Wo. 30-03-2022 19:30:00 L6A 1 22 Kroon 3 - Baan 11 klein
Hoeflo Wo. 30-03-2022 19:30:00 L6A 1 22 Harfsen 5 - Spoolder 8 klein
Baan Wo. 30-03-2022 19:30:00 L6A 1 22 Baan 12 - Vennebekken 7 klein
Toornsmit Wo. 30-03-2022 19:30:00 L4B 1 22 Toornsmit 3 - Gelster 2 klein
Ster Wo. 30-03-2022 19:30:00 L4B 1 22 Ster 3 - Boonk 2 klein
De Heksenlaak Wo. 30-03-2022 19:30:00 L4B 1 22 Groene Jager 3 - Exel 3 klein
Tapperij Wo. 30-03-2022 19:30:00 L4B 1 22 Batse 7 - Haverkamp 5 klein
Baan Wo. 30-03-2022 19:30:00 L4B 1 22 Baan 6 - Spek 1 klein
Toornsmit Do. 31-03-2022 19:30:00 L5A 1 22 Toornsmit 4 - Needse Wieken 1 klein
Hagmolle Do. 31-03-2022 19:30:00 L5A 1 22 Spoolder 7 - Vennebekken 4 klein
Langenbaergh Do. 31-03-2022 19:30:00 L5A 1 22 Laren 4 - Groene Jager 5 klein
Kruusweg Do. 31-03-2022 19:30:00 L5A 1 22 Kruusweg 2 - Haverkamp 7 klein
Lu Lin Do. 31-03-2022 19:30:00 L5A 1 22 Exel 4 - Baan 8 klein
Langenbaergh Do. 31-03-2022 19:30:00 L4C 1 22 Langenbaergh 2 - Zonnebloem 3 klein
Haverkamp Do. 31-03-2022 19:30:00 L4C 1 22 Smit 4 - Buddy`s 5 klein
Bousema Do. 31-03-2022 19:30:00 L4C 1 22 Bousema 6 - Groene Jager 4 klein
Boonk Do. 31-03-2022 19:30:00 L4C 1 22 Boonk 3 - Haverkamp 6 klein
Baan Do. 31-03-2022 19:30:00 L4C 1 22 Baan 7 - Witkamp 3 klein
De Hoeksteen Vr. 01-04-2022 19:00:00 L2 1 22 Wapen van Borculo 2 - Buddy`s 3 klein
Vennebekken Vr. 01-04-2022 19:00:00 L2 1 22 Vennebekken 1 - Laren 2 klein
Haverkamp Vr. 01-04-2022 19:00:00 L2 1 22 Haverkamp 1 - Whee 1 klein
Buddy's Vr. 01-04-2022 19:00:00 L2 1 22 Buddy`s 2 - Batse 3 klein
Bousema Vr. 01-04-2022 19:00:00 L2 1 22 Bousema 1 - Wapen van Borculo 1 klein
Boonk Vr. 01-04-2022 19:00:00 L2 1 22 Boonk 1 - Kruusweg 1 klein
Molnhofte Vr. 01-04-2022 19:30:00 L6B 1 22 Molnhofte 7 - Spek 2 klein
Grand-Cafe De Kroon Vr. 01-04-2022 19:30:00 L6B 1 22 Kroon 4 - Bousema 8 klein
Haverkamp Vr. 01-04-2022 19:30:00 L6B 1 22 Haverkamp 9 - Harfsen 7 klein
De Heksenlaak Vr. 01-04-2022 19:30:00 L6B 1 22 Groene Jager 8 - Toornsmit 6 klein
Baan Vr. 01-04-2022 19:30:00 L6B 1 22 Baan 13 - Vennebekken 8 klein