Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Tapperij Lingezicht Do. 24-09-2020 20:00:00 L4 A 1 A.B.C. Acquoy 2 - O. & O. Spijk 5 klein 31405
Vr. 25-09-2020 20:00:00 L2 A 1 Haaften 1 - De Pomerans 3 klein 31167
Cafe 't Vennetje Di. 29-09-2020 19:30:00 D2 A 2 `t Vennetje A - Z.B.G.G. Sportief B klein 31630
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 29-09-2020 19:30:00 D2 A 2 De Midget-Gilde B - Bisde B klein 31631
Dorpshuis De Linde Di. 29-09-2020 19:30:00 D2 A 2 Z.B.G.G. Sportief A - O. & O. Spijk C klein 31629
Cafe 't Uyltje Di. 29-09-2020 19:30:00 D1 A 2 `t Uyltje B - De Midget-Gilde A klein 31519
Clubgebouw Bisde Di. 29-09-2020 19:30:00 D1 A 2 Bisde A - De Pomerans A klein 31520
Cafe 't Uyltje Di. 29-09-2020 19:30:00 D1 A 2 Gorkum `84 A - De Pomerans C klein 31521
Dorpshuis De Lindehof Di. 29-09-2020 19:30:00 D1 A 2 O. & O. Spijk A - `t Uyltje A klein 31522
Cafe 't Uyltje Wo. 30-09-2020 20:00:00 L3 A 2 `t Uyltje 3 - De Pomerans 5 klein 31299
De Vluchthaven Do. 01-10-2020 20:00:00 L3 A 2 De Vluchthaven 2 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31300
Dorpshuis De Lindehof Do. 01-10-2020 20:00:00 L4 A 2 O. & O. Spijk 5 - De Pomerans 7 klein 31409
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 01-10-2020 20:00:00 L4 A 2 De Betuwepoort 1 - De Vluchthaven 3 klein 31408
Stichting `Benang Radja` Vr. 02-10-2020 20:00:00 L4 A 2 Benang Radja 2 - De Betuwepoort 2 klein 31411
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 02-10-2020 20:00:00 L2 A 2 De Midget-Gilde 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31173
Cafe 't Uyltje Vr. 02-10-2020 20:00:00 L2 A 2 `t Uyltje 1 - Benang Radja 1 klein 31169
De Vluchthaven Vr. 02-10-2020 20:00:00 L2 A 2 De Vluchthaven 1 - O. & O. Spijk 4 klein 31168
Clubgebouw De Pomerans Vr. 02-10-2020 20:00:00 L2 A 2 De Pomerans 2 - Haaften 1 klein 31172
Clubgebouw De Pomerans Vr. 02-10-2020 20:00:00 L2 A 2 De Pomerans 3 - `t Uyltje 2 klein 31171
Cafe 't Vennetje Vr. 02-10-2020 20:00:00 L2 A 2 `t Vennetje 2 - Bisde 2 klein 31170
Dorpshuis De Lindehof Vr. 02-10-2020 20:00:00 L4 A 2 O. & O. Spijk 7 - `t Fonteintje 2 klein 31410
Dorpshuis De Stoof Vr. 02-10-2020 20:00:00 L3 A 2 O.N.A. Kedichem 3 - Scalune klein 31303
Clubgebouw De Pomerans Vr. 02-10-2020 20:00:00 L1 A 2 De Pomerans 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31057
Tapperij Lingezicht Vr. 02-10-2020 20:00:00 L1 A 2 A.B.C. Acquoy 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31059
Clubgebouw Bisde Vr. 02-10-2020 20:00:00 L3 A 2 Bisde 3 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31302
Clubgebouw Bisde Vr. 02-10-2020 20:00:00 L1 A 2 Bisde 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31058
Dorpshuis De Linde Vr. 02-10-2020 20:00:00 L1 A 2 Z.B.G.G. Sportief 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31060
Buurthuis Gellicum Vr. 02-10-2020 20:00:00 L3 A 2 K.O.T. Gellicum 2 - De Pomerans 4 klein 31301
Clubgebouw De Pomerans Di. 06-10-2020 19:30:00 D1 A 3 De Pomerans B - De Pomerans A klein 31525
Cafe 't Uyltje Di. 06-10-2020 19:30:00 D1 A 3 Gorkum `84 A - `t Fonteintje A klein 31523
De Vluchthaven Di. 06-10-2020 19:30:00 D2 A 3 De Vluchthaven A - Z.B.G.G. Sportief B klein 31638
Clubgebouw De Pomerans Di. 06-10-2020 19:30:00 D1 A 3 De Pomerans C - `t Uyltje A klein 31527
Dorpshuis De Linde Di. 06-10-2020 19:30:00 D2 A 3 Z.B.G.G. Sportief A - De Midget-Gilde C klein 31637
Cafe 't Vennetje Di. 06-10-2020 19:30:00 D2 A 3 `t Vennetje A - De Midget-Gilde B klein 31636
Dorpshuis De Lindehof Di. 06-10-2020 19:30:00 D1 A 3 O. & O. Spijk A - Bisde A klein 31526
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 06-10-2020 19:30:00 D1 A 3 De Midget-Gilde A - O. & O. Spijk B klein 31524
Clubgebouw Bisde Di. 06-10-2020 19:30:00 D2 A 3 Bisde B - O. & O. Spijk C klein 31635
De Bolderik Wo. 07-10-2020 20:00:00 L3 A 3 D.N.N.N. De Bolderik 1 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31304
Dorpshuis De Poort Do. 08-10-2020 20:00:00 L1 A 3 Trefpunt Herwijnen 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31062
Dorpshuis De Lindehof Do. 08-10-2020 20:00:00 L1 A 3 O. & O. Spijk 1 - `t Vennetje 1 klein 31061
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 08-10-2020 20:00:00 L4 A 3 De Betuwepoort 2 - `t Fonteintje 2 klein 31413
Dorpshuis De Stoof Do. 08-10-2020 20:00:00 L4 A 3 O.N.A. Kedichem 4 - De Betuwepoort 1 klein 31414
De Vluchthaven Do. 08-10-2020 20:00:00 L3 A 3 De Vluchthaven 2 - `t Uyltje 3 klein 31305
Clubgebouw De Pomerans Vr. 09-10-2020 20:00:00 L3 A 3 De Pomerans 4 - Scalune klein 31308
Clubgebouw Bisde Vr. 09-10-2020 20:00:00 L1 A 3 Bisde 1 - `t Fonteintje 1 klein 31063
Dorpshuis De Linde Vr. 09-10-2020 20:00:00 L1 A 3 Z.B.G.G. Sportief 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31064
Stichting `Benang Radja` Vr. 09-10-2020 20:00:00 L4 A 3 Benang Radja 2 - O. & O. Spijk 5 klein 31415
Clubgebouw De Pomerans Vr. 09-10-2020 20:00:00 L4 A 3 De Pomerans 7 - De Vluchthaven 3 klein 31417
De Vluchthaven Vr. 09-10-2020 20:00:00 L2 A 3 De Vluchthaven 1 - De Pomerans 3 klein 31177
Vr. 09-10-2020 20:00:00 L2 A 3 Haaften 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31179
Clubgebouw De Pomerans Vr. 09-10-2020 20:00:00 L3 A 3 De Pomerans 5 - De Pomerans 6 klein 31306
Cafe 't Uyltje Vr. 09-10-2020 20:00:00 L2 A 3 `t Uyltje 1 - De Midget-Gilde 1 klein 31174
Cafe 't Vennetje Vr. 09-10-2020 20:00:00 L2 A 3 `t Vennetje 2 - De Pomerans 2 klein 31176
Dorpshuis De Lindehof Vr. 09-10-2020 20:00:00 L2 A 3 O. & O. Spijk 4 - Benang Radja 1 klein 31175
Clubgebouw Bisde Vr. 09-10-2020 20:00:00 L2 A 3 Bisde 2 - `t Uyltje 2 klein 31178
Buurthuis Gellicum Vr. 09-10-2020 20:00:00 L3 A 3 K.O.T. Gellicum 2 - Bisde 3 klein 31307
Clubgebouw Bisde Di. 13-10-2020 19:30:00 D1 A 4 Bisde A - `t Fonteintje A klein 31528
Dorpshuis De Lindehof Di. 13-10-2020 19:30:00 D1 A 4 O. & O. Spijk B - `t Uyltje A klein 31532
Dorpshuis De Linde Di. 13-10-2020 19:30:00 D2 A 4 Z.B.G.G. Sportief B - Bisde B klein 31641
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 13-10-2020 19:30:00 D2 A 4 De Midget-Gilde C - `t Vennetje A klein 31639
Cafe 't Uyltje Di. 13-10-2020 19:30:00 D1 A 4 `t Uyltje B - O. & O. Spijk A klein 31529
Clubgebouw De Pomerans Di. 13-10-2020 19:30:00 D1 A 4 De Pomerans B - De Midget-Gilde A klein 31530
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 13-10-2020 19:30:00 D2 A 4 De Midget-Gilde B - O. & O. Spijk D klein 31640
Clubgebouw De Pomerans Di. 13-10-2020 19:30:00 D1 A 4 De Pomerans A - De Pomerans C klein 31531
Cafe 't Uyltje Wo. 14-10-2020 20:00:00 L3 A 4 `t Uyltje 3 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31309
Dorpshuis De Stoof Do. 15-10-2020 20:00:00 L3 A 4 O.N.A. Kedichem 2 - Scalune klein 31311
De Vluchthaven Do. 15-10-2020 20:00:00 L3 A 4 De Vluchthaven 2 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31310
Cafe 't Uyltje Do. 15-10-2020 20:00:00 L2 A 4 `t Uyltje 2 - Benang Radja 1 klein 31182
Clubgebouw De Pomerans Do. 15-10-2020 20:00:00 L2 A 4 De Pomerans 2 - De Vluchthaven 1 klein 31181
Buurthuis Gellicum Do. 15-10-2020 20:00:00 L2 A 4 K.O.T. Gellicum 1 - O. & O. Spijk 4 klein 31180
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 15-10-2020 20:00:00 L4 A 4 De Betuwepoort 1 - O. & O. Spijk 7 klein 31419
Clubgebouw De Pomerans Do. 15-10-2020 20:00:00 L4 A 4 De Pomerans 7 - De Betuwepoort 2 klein 31418
Dorpshuis De Lindehof Do. 15-10-2020 20:00:00 L1 A 4 O. & O. Spijk 3 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31065
Dorpshuis De Stoof Vr. 16-10-2020 19:00:00 L1 A 4 O.N.A. Kedichem 1 - `t Vennetje 1 klein 31066
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 16-10-2020 20:00:00 L2 A 4 De Midget-Gilde 1 - De Pomerans 3 klein 31183
Vr. 16-10-2020 20:00:00 L2 A 4 Haaften 1 - Bisde 2 klein 31184
Cafe 't Vennetje Vr. 16-10-2020 20:00:00 L2 A 4 `t Vennetje 2 - `t Uyltje 1 klein 31185
Clubgebouw De Pomerans Vr. 16-10-2020 20:00:00 L3 A 4 De Pomerans 5 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31312
Stichting `Benang Radja` Vr. 16-10-2020 20:00:00 L4 A 4 Benang Radja 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31421
Clubgebouw De Pomerans Vr. 16-10-2020 20:00:00 L3 A 4 De Pomerans 6 - De Pomerans 4 klein 31313
Dorpshuis De Linde Vr. 16-10-2020 20:00:00 L1 A 4 Z.B.G.G. Sportief 1 - `t Fonteintje 1 klein 31067
Dorpshuis De Lindehof Vr. 16-10-2020 20:00:00 L1 A 4 O. & O. Spijk 2 - O. & O. Spijk 1 klein 31068
Tapperij Lingezicht Vr. 16-10-2020 20:00:00 L1 A 4 A.B.C. Acquoy 1 - De Pomerans 1 klein 31069
De Vluchthaven Vr. 16-10-2020 20:00:00 L4 A 4 De Vluchthaven 3 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31422
Dorpshuis De Lindehof Di. 20-10-2020 19:30:00 D1 A 5 O. & O. Spijk A - Gorkum `84 A klein 31533
Dorpshuis De Lindehof Di. 20-10-2020 19:30:00 D2 A 5 O. & O. Spijk D - De Midget-Gilde C klein 31646
De Vluchthaven Di. 20-10-2020 19:30:00 D2 A 5 De Vluchthaven A - O. & O. Spijk C klein 31645
Dorpshuis De Linde Di. 20-10-2020 19:30:00 D2 A 5 Z.B.G.G. Sportief A - `t Vennetje A klein 31644
Cafe 't Uyltje Di. 20-10-2020 19:30:00 D1 A 5 `t Uyltje B - Bisde A klein 31536
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 20-10-2020 19:30:00 D1 A 5 De Midget-Gilde A - `t Uyltje A klein 31537
Clubgebouw De Pomerans Di. 20-10-2020 19:30:00 D1 A 5 De Pomerans C - De Pomerans B klein 31535
Clubgebouw De Pomerans Di. 20-10-2020 19:30:00 D1 A 5 De Pomerans A - O. & O. Spijk B klein 31534
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 22-10-2020 20:00:00 L4 A 5 De Betuwepoort 1 - Benang Radja 2 klein 31424
Tapperij Lingezicht Do. 22-10-2020 20:00:00 L4 A 5 A.B.C. Acquoy 2 - De Pomerans 7 klein 31425
Kantine v.v. Schelluinen Do. 22-10-2020 20:00:00 L3 A 5 Scalune - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31314
Clubgebouw De Pomerans Do. 22-10-2020 20:00:00 L1 A 5 De Pomerans 1 - `t Fonteintje 1 klein 31070
Clubgebouw De Pomerans Do. 22-10-2020 20:00:00 L2 A 5 De Pomerans 3 - De Pomerans 2 klein 31186
Dorpshuis De Lindehof Do. 22-10-2020 20:00:00 L2 A 5 O. & O. Spijk 4 - Haaften 1 klein 31187
Cafe 't Vennetje Vr. 23-10-2020 19:30:00 L1 A 5 `t Vennetje 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31074
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 23-10-2020 20:00:00 L2 A 5 De Midget-Gilde 1 - `t Vennetje 2 klein 31188
Dorpshuis De Lindehof Vr. 23-10-2020 20:00:00 L1 A 5 O. & O. Spijk 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31071
Dorpshuis De Lindehof Vr. 23-10-2020 20:00:00 L1 A 5 O. & O. Spijk 2 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31073
Clubgebouw Bisde Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3 A 5 Bisde 3 - `t Uyltje 3 klein 31317
Dorpshuis De Stoof Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3 A 5 O.N.A. Kedichem 3 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31318
Clubgebouw De Pomerans Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3 A 5 De Pomerans 6 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31316
Buurthuis Gellicum Vr. 23-10-2020 20:00:00 L2 A 5 K.O.T. Gellicum 1 - `t Uyltje 2 klein 31191
Stichting `Benang Radja` Vr. 23-10-2020 20:00:00 L2 A 5 Benang Radja 1 - Bisde 2 klein 31190
Cafe 't Uyltje Vr. 23-10-2020 20:00:00 L2 A 5 `t Uyltje 1 - De Vluchthaven 1 klein 31189
De Vluchthaven Vr. 23-10-2020 20:00:00 L4 A 5 De Vluchthaven 3 - `t Fonteintje 2 klein 31426
Clubgebouw De Pomerans Vr. 23-10-2020 20:00:00 L3 A 5 De Pomerans 4 - De Pomerans 5 klein 31315
Clubgebouw Bisde Vr. 23-10-2020 20:00:00 L1 A 5 Bisde 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31072
Cafe 't Uyltje Di. 03-11-2020 19:30:00 D1 A 6 `t Uyltje A - De Pomerans A klein 31539
Cafe 't Uyltje Di. 03-11-2020 19:30:00 D1 A 6 Gorkum `84 A - `t Uyltje B klein 31542
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 03-11-2020 19:30:00 D1 A 6 De Midget-Gilde A - De Pomerans C klein 31541
Dorpshuis De Lindehof Di. 03-11-2020 19:30:00 D2 A 6 O. & O. Spijk C - Z.B.G.G. Sportief B klein 31652
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 03-11-2020 19:30:00 D2 A 6 De Midget-Gilde C - De Midget-Gilde B klein 31651
Dorpshuis De Linde Di. 03-11-2020 19:30:00 D2 A 6 Z.B.G.G. Sportief A - O. & O. Spijk D klein 31650
Dorpshuis De Lindehof Di. 03-11-2020 19:30:00 D1 A 6 O. & O. Spijk B - De Pomerans B klein 31540
Cafe `t Fonteintje Di. 03-11-2020 19:30:00 D1 A 6 `t Fonteintje A - O. & O. Spijk A klein 31538
Cafe `t Fonteintje Do. 05-11-2020 20:00:00 L4 A 6 `t Fonteintje 2 - De Pomerans 7 klein 31429
Dorpshuis De Lindehof Do. 05-11-2020 20:00:00 L1 A 6 O. & O. Spijk 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31075
Cafe 't Uyltje Do. 05-11-2020 20:00:00 L2 A 6 `t Uyltje 2 - Haaften 1 klein 31192
Kantine v.v. Schelluinen Do. 05-11-2020 20:00:00 L3 A 6 Scalune - De Pomerans 6 klein 31320
Dorpshuis De Stoof Do. 05-11-2020 20:00:00 L3 A 6 O.N.A. Kedichem 2 - De Pomerans 5 klein 31319
Tapperij Lingezicht Do. 05-11-2020 20:00:00 L4 A 6 A.B.C. Acquoy 2 - De Betuwepoort 2 klein 31427
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 05-11-2020 20:00:00 L4 A 6 De Betuwepoort 1 - O. & O. Spijk 5 klein 31428
Cafe 't Vennetje Vr. 06-11-2020 19:30:00 L1 A 6 `t Vennetje 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31076
Clubgebouw Bisde Vr. 06-11-2020 20:00:00 L3 A 6 Bisde 3 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31323
Clubgebouw De Pomerans Vr. 06-11-2020 20:00:00 L1 A 6 De Pomerans 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31077
Buurthuis Gellicum Vr. 06-11-2020 20:00:00 L3 A 6 K.O.T. Gellicum 2 - De Vluchthaven 2 klein 31322
Clubgebouw De Pomerans Vr. 06-11-2020 20:00:00 L3 A 6 De Pomerans 4 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31321
Clubgebouw Bisde Vr. 06-11-2020 20:00:00 L1 A 6 Bisde 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31078
Stichting `Benang Radja` Vr. 06-11-2020 20:00:00 L2 A 6 Benang Radja 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31196
Clubgebouw De Pomerans Vr. 06-11-2020 20:00:00 L2 A 6 De Pomerans 3 - `t Uyltje 1 klein 31195
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 06-11-2020 20:00:00 L2 A 6 De Midget-Gilde 1 - De Pomerans 2 klein 31194
Dorpshuis De Lindehof Vr. 06-11-2020 20:00:00 L4 A 6 O. & O. Spijk 7 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31431
De Vluchthaven Vr. 06-11-2020 20:00:00 L2 A 6 De Vluchthaven 1 - `t Vennetje 2 klein 31193
Cafe 't Vennetje Di. 10-11-2020 19:30:00 D2 A 7 `t Vennetje A - O. & O. Spijk D klein 31655
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 10-11-2020 19:30:00 D1 A 7 De Midget-Gilde A - De Pomerans A klein 31543
Cafe `t Fonteintje Di. 10-11-2020 19:30:00 D1 A 7 `t Fonteintje A - `t Uyltje B klein 31547
Clubgebouw Bisde Di. 10-11-2020 19:30:00 D2 A 7 Bisde B - De Vluchthaven A klein 31656
Cafe 't Uyltje Di. 10-11-2020 19:30:00 D1 A 7 Gorkum `84 A - Bisde A klein 31546
Dorpshuis De Lindehof Di. 10-11-2020 19:30:00 D1 A 7 O. & O. Spijk B - De Pomerans C klein 31545
Cafe 't Uyltje Di. 10-11-2020 19:30:00 D1 A 7 `t Uyltje A - De Pomerans B klein 31544
Cafe 't Uyltje Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3 A 7 `t Uyltje 3 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31325
De Bolderik Wo. 11-11-2020 20:00:00 L3 A 7 D.N.N.N. De Bolderik 1 - De Pomerans 6 klein 31324
Dorpshuis De Lindehof Do. 12-11-2020 20:00:00 L4 A 7 O. & O. Spijk 5 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31433
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 12-11-2020 20:00:00 L4 A 7 De Betuwepoort 2 - De Vluchthaven 3 klein 31432
Dorpshuis De Poort Do. 12-11-2020 20:00:00 L1 A 7 Trefpunt Herwijnen 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31079
De Vluchthaven Do. 12-11-2020 20:00:00 L3 A 7 De Vluchthaven 2 - Bisde 3 klein 31326
Cafe `t Fonteintje Do. 12-11-2020 20:00:00 L4 A 7 `t Fonteintje 2 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31434
Cafe 't Uyltje Do. 12-11-2020 20:00:00 L2 A 7 `t Uyltje 2 - O. & O. Spijk 4 klein 31197
Dorpshuis De Stoof Vr. 13-11-2020 19:00:00 L1 A 7 O.N.A. Kedichem 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31082
Clubgebouw De Pomerans Vr. 13-11-2020 20:00:00 L1 A 7 De Pomerans 1 - Bisde 1 klein 31083
Tapperij Lingezicht Vr. 13-11-2020 20:00:00 L1 A 7 A.B.C. Acquoy 1 - `t Fonteintje 1 klein 31081
Dorpshuis De Lindehof Vr. 13-11-2020 20:00:00 L1 A 7 O. & O. Spijk 3 - `t Vennetje 1 klein 31080
Cafe 't Vennetje Vr. 13-11-2020 20:00:00 L2 A 7 `t Vennetje 2 - De Pomerans 3 klein 31200
Clubgebouw Bisde Vr. 13-11-2020 20:00:00 L2 A 7 Bisde 2 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31202
Clubgebouw De Pomerans Vr. 13-11-2020 20:00:00 L3 A 7 De Pomerans 5 - Scalune klein 31327
De Vluchthaven Vr. 13-11-2020 20:00:00 L2 A 7 De Vluchthaven 1 - De Midget-Gilde 1 klein 31198
Vr. 13-11-2020 20:00:00 L2 A 7 Haaften 1 - Benang Radja 1 klein 31199
Clubgebouw De Pomerans Vr. 13-11-2020 20:00:00 L2 A 7 De Pomerans 2 - `t Uyltje 1 klein 31201
Stichting `Benang Radja` Vr. 13-11-2020 20:00:00 L4 A 7 Benang Radja 2 - O. & O. Spijk 7 klein 31436
Dorpshuis De Lindehof Ma. 16-11-2020 19:30:00 D1 A 8 O. & O. Spijk A - De Pomerans B klein 31548
Cafe 't Uyltje Di. 17-11-2020 19:30:00 D1 A 8 Gorkum `84 A - De Midget-Gilde A klein 31550
Cafe `t Fonteintje Di. 17-11-2020 19:30:00 D1 A 8 `t Fonteintje A - De Pomerans C klein 31551
Clubgebouw Bisde Di. 17-11-2020 19:30:00 D1 A 8 Bisde A - `t Uyltje A klein 31552
Cafe 't Uyltje Di. 17-11-2020 19:30:00 D1 A 8 `t Uyltje B - O. & O. Spijk B klein 31549
Dorpshuis De Lindehof Di. 17-11-2020 19:30:00 D2 A 8 O. & O. Spijk D - Z.B.G.G. Sportief B klein 31659
Cafe 't Vennetje Di. 17-11-2020 19:30:00 D2 A 8 `t Vennetje A - De Vluchthaven A klein 31660
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 17-11-2020 19:30:00 D2 A 8 De Midget-Gilde B - O. & O. Spijk C klein 31658
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 17-11-2020 19:30:00 D2 A 8 De Midget-Gilde C - Bisde B klein 31661
Cafe 't Uyltje Wo. 18-11-2020 20:00:00 L3 A 8 `t Uyltje 3 - De Pomerans 6 klein 31328
Dorpshuis De Stoof Do. 19-11-2020 20:00:00 L4 A 8 O.N.A. Kedichem 4 - De Pomerans 7 klein 31437
Dorpshuis De Lindehof Do. 19-11-2020 20:00:00 L4 A 8 O. & O. Spijk 7 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31438
Cafe `t Fonteintje Do. 19-11-2020 20:00:00 L1 A 8 `t Fonteintje 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31084
De Vluchthaven Do. 19-11-2020 20:00:00 L3 A 8 De Vluchthaven 2 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31329
Stichting `Benang Radja` Vr. 20-11-2020 20:00:00 L4 A 8 Benang Radja 2 - `t Fonteintje 2 klein 31439
Dorpshuis De Lindehof Vr. 20-11-2020 20:00:00 L4 A 8 O. & O. Spijk 5 - De Vluchthaven 3 klein 31440
Clubgebouw Bisde Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3 A 8 Bisde 3 - De Pomerans 4 klein 31331
Clubgebouw De Pomerans Vr. 20-11-2020 20:00:00 L2 A 8 De Pomerans 2 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31208
Dorpshuis De Stoof Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3 A 8 O.N.A. Kedichem 3 - De Pomerans 5 klein 31332
Buurthuis Gellicum Vr. 20-11-2020 20:00:00 L3 A 8 K.O.T. Gellicum 2 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31330
Tapperij Lingezicht Vr. 20-11-2020 20:00:00 L1 A 8 A.B.C. Acquoy 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31086
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 20-11-2020 20:00:00 L2 A 8 De Midget-Gilde 1 - Benang Radja 1 klein 31204
Clubgebouw Bisde Vr. 20-11-2020 20:00:00 L1 A 8 Bisde 1 - `t Vennetje 1 klein 31085
Dorpshuis De Linde Vr. 20-11-2020 20:00:00 L1 A 8 Z.B.G.G. Sportief 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31087
Clubgebouw De Pomerans Vr. 20-11-2020 20:00:00 L1 A 8 De Pomerans 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31088
Clubgebouw De Pomerans Vr. 20-11-2020 20:00:00 L2 A 8 De Pomerans 3 - O. & O. Spijk 4 klein 31203
De Vluchthaven Vr. 20-11-2020 20:00:00 L2 A 8 De Vluchthaven 1 - Bisde 2 klein 31205
Cafe 't Vennetje Vr. 20-11-2020 20:00:00 L2 A 8 `t Vennetje 2 - `t Uyltje 2 klein 31206
Cafe 't Uyltje Vr. 20-11-2020 20:00:00 L2 A 8 `t Uyltje 1 - Haaften 1 klein 31207
Clubgebouw De Pomerans Di. 24-11-2020 19:30:00 D1 A 9 De Pomerans A - `t Fonteintje A klein 31553
Clubgebouw De Pomerans Di. 24-11-2020 19:30:00 D1 A 9 De Pomerans B - `t Uyltje B klein 31557
Dorpshuis De Lindehof Di. 24-11-2020 19:30:00 D1 A 9 O. & O. Spijk B - Bisde A klein 31556
Clubgebouw De Pomerans Di. 24-11-2020 19:30:00 D1 A 9 De Pomerans C - O. & O. Spijk A klein 31555
Cafe 't Uyltje Di. 24-11-2020 19:30:00 D1 A 9 `t Uyltje A - Gorkum `84 A klein 31554
De Vluchthaven Di. 24-11-2020 19:30:00 D2 A 9 De Vluchthaven A - Z.B.G.G. Sportief A klein 31667
Clubgebouw Bisde Di. 24-11-2020 19:30:00 D2 A 9 Bisde B - `t Vennetje A klein 31663
Dorpshuis De Linde Di. 24-11-2020 19:30:00 D2 A 9 Z.B.G.G. Sportief B - De Midget-Gilde B klein 31665
De Bolderik Wo. 25-11-2020 20:00:00 L3 A 9 D.N.N.N. De Bolderik 1 - `t Uyltje 3 klein 31333
Dorpshuis De Stoof Do. 26-11-2020 19:00:00 L1 A 9 O.N.A. Kedichem 1 - Bisde 1 klein 31090
Dorpshuis De Poort Do. 26-11-2020 20:00:00 L1 A 9 Trefpunt Herwijnen 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31091
Kantine v.v. Schelluinen Do. 26-11-2020 20:00:00 L3 A 9 Scalune - K.O.T. Gellicum 2 klein 31336
Cafe 't Uyltje Do. 26-11-2020 20:00:00 L2 A 9 `t Uyltje 2 - De Midget-Gilde 1 klein 31209
Clubgebouw De Pomerans Do. 26-11-2020 20:00:00 L3 A 9 De Pomerans 6 - Bisde 3 klein 31335
Clubgebouw De Pomerans Do. 26-11-2020 20:00:00 L3 A 9 De Pomerans 5 - De Vluchthaven 2 klein 31334
Dorpshuis De Lindehof Do. 26-11-2020 20:00:00 L1 A 9 O. & O. Spijk 1 - `t Fonteintje 1 klein 31089
Cafe `t Fonteintje Do. 26-11-2020 20:00:00 L4 A 9 `t Fonteintje 2 - De Betuwepoort 1 klein 31441
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 26-11-2020 20:00:00 L4 A 9 De Betuwepoort 2 - O. & O. Spijk 5 klein 31442
Tapperij Lingezicht Do. 26-11-2020 20:00:00 L4 A 9 A.B.C. Acquoy 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31443
Cafe 't Vennetje Vr. 27-11-2020 19:30:00 L1 A 9 `t Vennetje 1 - De Pomerans 1 klein 31093
Vr. 27-11-2020 20:00:00 L2 A 9 Haaften 1 - `t Vennetje 2 klein 31210
De Vluchthaven Vr. 27-11-2020 20:00:00 L4 A 9 De Vluchthaven 3 - O. & O. Spijk 7 klein 31444
Dorpshuis De Lindehof Vr. 27-11-2020 20:00:00 L1 A 9 O. & O. Spijk 3 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31092
Clubgebouw De Pomerans Vr. 27-11-2020 20:00:00 L3 A 9 De Pomerans 4 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31337
Dorpshuis De Lindehof Vr. 27-11-2020 20:00:00 L2 A 9 O. & O. Spijk 4 - `t Uyltje 1 klein 31214
Stichting `Benang Radja` Vr. 27-11-2020 20:00:00 L2 A 9 Benang Radja 1 - De Vluchthaven 1 klein 31211
Clubgebouw Bisde Vr. 27-11-2020 20:00:00 L2 A 9 Bisde 2 - De Pomerans 2 klein 31212
Buurthuis Gellicum Vr. 27-11-2020 20:00:00 L2 A 9 K.O.T. Gellicum 1 - De Pomerans 3 klein 31213
Clubgebouw De Pomerans Vr. 27-11-2020 20:00:00 L4 A 9 De Pomerans 7 - Benang Radja 2 klein 31445
Cafe `t Fonteintje Ma. 30-11-2020 19:30:00 D1 A 2 `t Fonteintje A - O. & O. Spijk B klein 31558
Dorpshuis De Stoof Do. 03-12-2020 20:00:00 L3 A 7 O.N.A. Kedichem 2 - De Pomerans 4 klein 31338
Cafe `t Fonteintje Do. 03-12-2020 20:00:00 L1 A 2 `t Fonteintje 1 - `t Vennetje 1 klein 31094
Dorpshuis De Lindehof Vr. 04-12-2020 20:00:00 L4 A 5 O. & O. Spijk 7 - O. & O. Spijk 5 klein 31446
Dorpshuis De Lindehof Vr. 04-12-2020 20:00:00 L1 A 3 O. & O. Spijk 3 - O. & O. Spijk 2 klein 31095
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 08-12-2020 19:30:00 D2 A 10 De Midget-Gilde C - O. & O. Spijk C klein 31668
Dorpshuis De Lindehof Di. 08-12-2020 19:30:00 D2 A 10 O. & O. Spijk D - De Vluchthaven A klein 31669
Dorpshuis De Lindehof Di. 08-12-2020 19:30:00 D1 A 10 O. & O. Spijk A - De Pomerans A klein 31561
Clubgebouw Bisde Di. 08-12-2020 19:30:00 D1 A 10 Bisde A - De Pomerans B klein 31562
Dorpshuis De Linde Di. 08-12-2020 19:30:00 D2 A 10 Z.B.G.G. Sportief A - Bisde B klein 31670
Cafe 't Uyltje Di. 08-12-2020 19:30:00 D1 A 10 `t Uyltje B - De Pomerans C klein 31563
Cafe `t Fonteintje Di. 08-12-2020 19:30:00 D1 A 10 `t Fonteintje A - De Midget-Gilde A klein 31560
Cafe 't Uyltje Di. 08-12-2020 19:30:00 D1 A 10 Gorkum `84 A - O. & O. Spijk B klein 31559
Cafe 't Uyltje Wo. 09-12-2020 20:00:00 L3 A 10 `t Uyltje 3 - Scalune klein 31339
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 10-12-2020 20:00:00 L4 A 10 De Betuwepoort 1 - De Pomerans 7 klein 31448
Cafe `t Fonteintje Do. 10-12-2020 20:00:00 L1 A 10 `t Fonteintje 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31096
De Vluchthaven Do. 10-12-2020 20:00:00 L3 A 10 De Vluchthaven 2 - De Pomerans 4 klein 31340
Dorpshuis De Stoof Do. 10-12-2020 20:00:00 L4 A 10 O.N.A. Kedichem 4 - De Vluchthaven 3 klein 31447
Cafe 't Uyltje Vr. 11-12-2020 20:00:00 L2 A 10 `t Uyltje 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31220
De Vluchthaven Vr. 11-12-2020 20:00:00 L2 A 10 De Vluchthaven 1 - `t Uyltje 2 klein 31218
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-12-2020 20:00:00 L2 A 10 De Pomerans 3 - Bisde 2 klein 31217
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-12-2020 20:00:00 L2 A 10 De Pomerans 2 - Benang Radja 1 klein 31216
Cafe 't Vennetje Vr. 11-12-2020 20:00:00 L2 A 10 `t Vennetje 2 - O. & O. Spijk 4 klein 31215
Clubgebouw Bisde Vr. 11-12-2020 20:00:00 L3 A 10 Bisde 3 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31341
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 11-12-2020 20:00:00 L2 A 10 De Midget-Gilde 1 - Haaften 1 klein 31219
Buurthuis Gellicum Vr. 11-12-2020 20:00:00 L3 A 10 K.O.T. Gellicum 2 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31343
Clubgebouw De Pomerans Vr. 11-12-2020 20:00:00 L1 A 10 De Pomerans 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31100
Clubgebouw Bisde Vr. 11-12-2020 20:00:00 L1 A 10 Bisde 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31099
Dorpshuis De Lindehof Vr. 11-12-2020 20:00:00 L4 A 10 O. & O. Spijk 7 - De Betuwepoort 2 klein 31450
Dorpshuis De Linde Vr. 11-12-2020 20:00:00 L1 A 10 Z.B.G.G. Sportief 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31098
Tapperij Lingezicht Vr. 11-12-2020 20:00:00 L1 A 10 A.B.C. Acquoy 1 - `t Vennetje 1 klein 31097
Dorpshuis De Stoof Vr. 11-12-2020 20:00:00 L3 A 10 O.N.A. Kedichem 3 - De Pomerans 6 klein 31342
Stichting `Benang Radja` Vr. 11-12-2020 20:00:00 L4 A 10 Benang Radja 2 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31451
Dorpshuis De Linde Di. 15-12-2020 19:30:00 D2 A 11 Z.B.G.G. Sportief B - De Midget-Gilde C klein 31676
Clubgebouw Bisde Di. 15-12-2020 19:30:00 D2 A 11 Bisde B - O. & O. Spijk D klein 31674
Dorpshuis De Lindehof Di. 15-12-2020 19:30:00 D2 A 11 O. & O. Spijk C - `t Vennetje A klein 31673
De Vluchthaven Di. 15-12-2020 19:30:00 D2 A 11 De Vluchthaven A - De Midget-Gilde B klein 31675
Clubgebouw De Pomerans Di. 15-12-2020 19:30:00 D1 A 11 De Pomerans A - `t Uyltje B klein 31568
Clubgebouw De Pomerans Di. 15-12-2020 19:30:00 D1 A 11 De Pomerans C - Bisde A klein 31567
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 15-12-2020 19:30:00 D1 A 11 De Midget-Gilde A - O. & O. Spijk A klein 31566
Cafe 't Uyltje Di. 15-12-2020 19:30:00 D1 A 11 `t Uyltje A - `t Fonteintje A klein 31564
Clubgebouw De Pomerans Di. 15-12-2020 19:30:00 D1 A 11 De Pomerans B - Gorkum `84 A klein 31565
De Bolderik Wo. 16-12-2020 20:00:00 L3 A 11 D.N.N.N. De Bolderik 1 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31344
Dorpshuis De Poort Do. 17-12-2020 20:00:00 L1 A 11 Trefpunt Herwijnen 1 - `t Fonteintje 1 klein 31101
Dorpshuis De Lindehof Do. 17-12-2020 20:00:00 L1 A 11 O. & O. Spijk 3 - De Pomerans 1 klein 31102
Dorpshuis De Stoof Do. 17-12-2020 20:00:00 L3 A 11 O.N.A. Kedichem 2 - `t Uyltje 3 klein 31346
Kantine v.v. Schelluinen Do. 17-12-2020 20:00:00 L3 A 11 Scalune - Bisde 3 klein 31345
Tapperij Lingezicht Do. 17-12-2020 20:00:00 L4 A 11 A.B.C. Acquoy 2 - De Betuwepoort 1 klein 31452
Cafe `t Fonteintje Do. 17-12-2020 20:00:00 L4 A 11 `t Fonteintje 2 - O. & O. Spijk 5 klein 31453
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 17-12-2020 20:00:00 L4 A 11 De Betuwepoort 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31454
Cafe 't Uyltje Do. 17-12-2020 20:00:00 L2 A 11 `t Uyltje 2 - De Pomerans 2 klein 31222
Buurthuis Gellicum Do. 17-12-2020 20:00:00 L2 A 11 K.O.T. Gellicum 1 - `t Vennetje 2 klein 31221
Dorpshuis De Stoof Vr. 18-12-2020 19:00:00 L1 A 11 O.N.A. Kedichem 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31104
Dorpshuis De Lindehof Vr. 18-12-2020 20:00:00 L2 A 11 O. & O. Spijk 4 - De Midget-Gilde 1 klein 31223
Clubgebouw De Pomerans Vr. 18-12-2020 20:00:00 L3 A 11 De Pomerans 6 - De Vluchthaven 2 klein 31347
Clubgebouw Bisde Vr. 18-12-2020 20:00:00 L2 A 11 Bisde 2 - `t Uyltje 1 klein 31226
Dorpshuis De Lindehof Vr. 18-12-2020 20:00:00 L1 A 11 O. & O. Spijk 2 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31103
Vr. 18-12-2020 20:00:00 L2 A 11 Haaften 1 - De Vluchthaven 1 klein 31224
De Vluchthaven Vr. 18-12-2020 20:00:00 L4 A 11 De Vluchthaven 3 - Benang Radja 2 klein 31456
Stichting `Benang Radja` Vr. 18-12-2020 20:00:00 L2 A 11 Benang Radja 1 - De Pomerans 3 klein 31225
Clubgebouw De Pomerans Vr. 18-12-2020 20:00:00 L3 A 11 De Pomerans 5 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31348
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 22-12-2020 19:30:00 D2 A 7 De Midget-Gilde B - Z.B.G.G. Sportief A klein 31678
Cafe `t Fonteintje Do. 07-01-2021 20:00:00 L4 A 1 `t Fonteintje 2 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31457
Dorpshuis De Lindehof Do. 07-01-2021 20:00:00 L1 A 11 O. & O. Spijk 1 - Bisde 1 klein 31105
Dorpshuis De Stoof Vr. 08-01-2021 20:00:00 L1 A 6 O.N.A. Kedichem 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31106
Dorpshuis De Lindehof Vr. 08-01-2021 20:00:00 L2 A 6 O. & O. Spijk 4 - Bisde 2 klein 31227
Cafe `t Fonteintje Do. 21-01-2021 20:00:00 L4 A 16 `t Fonteintje 2 - De Vluchthaven 3 klein 31459
Dorpshuis De Lindehof Do. 21-01-2021 20:00:00 L1 A 13 O. & O. Spijk 2 - Bisde 1 klein 31107
Cafe `t Fonteintje Di. 26-01-2021 19:30:00 D1 A 12 `t Fonteintje A - De Pomerans B klein 31572
Dorpshuis De Lindehof Di. 26-01-2021 19:30:00 D2 A 12 O. & O. Spijk D - O. & O. Spijk C klein 31679
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 26-01-2021 19:30:00 D2 A 12 De Midget-Gilde C - De Vluchthaven A klein 31681
Cafe 't Uyltje Di. 26-01-2021 19:30:00 D1 A 12 `t Uyltje B - `t Uyltje A klein 31573
Dorpshuis De Lindehof Di. 26-01-2021 19:30:00 D1 A 12 O. & O. Spijk A - O. & O. Spijk B klein 31569
Cafe 't Uyltje Di. 26-01-2021 19:30:00 D1 A 12 Gorkum `84 A - De Pomerans A klein 31571
Dorpshuis De Linde Di. 26-01-2021 19:30:00 D2 A 12 Z.B.G.G. Sportief A - Z.B.G.G. Sportief B klein 31680
Clubgebouw Bisde Di. 26-01-2021 19:30:00 D1 A 12 Bisde A - De Midget-Gilde A klein 31570
Cafe 't Uyltje Wo. 27-01-2021 20:00:00 L3 A 12 `t Uyltje 3 - De Pomerans 4 klein 31349
Dorpshuis De Lindehof Do. 28-01-2021 20:00:00 L4 A 12 O. & O. Spijk 7 - De Pomerans 7 klein 31462
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 28-01-2021 20:00:00 L4 A 12 De Betuwepoort 1 - De Betuwepoort 2 klein 31461
Dorpshuis De Stoof Do. 28-01-2021 20:00:00 L4 A 12 O.N.A. Kedichem 4 - `t Fonteintje 2 klein 31460
Clubgebouw De Pomerans Do. 28-01-2021 20:00:00 L2 A 12 De Pomerans 2 - O. & O. Spijk 4 klein 31228
Clubgebouw De Pomerans Do. 28-01-2021 20:00:00 L2 A 12 De Pomerans 3 - Haaften 1 klein 31229
Clubgebouw De Pomerans Do. 28-01-2021 20:00:00 L1 A 12 De Pomerans 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31108
Cafe `t Fonteintje Do. 28-01-2021 20:00:00 L1 A 12 `t Fonteintje 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31109
De Vluchthaven Do. 28-01-2021 20:00:00 L3 A 12 De Vluchthaven 2 - Scalune klein 31350
Dorpshuis De Lindehof Vr. 29-01-2021 20:00:00 L4 A 12 O. & O. Spijk 5 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31464
Dorpshuis De Linde Vr. 29-01-2021 20:00:00 L1 A 12 Z.B.G.G. Sportief 1 - `t Vennetje 1 klein 31110
Clubgebouw Bisde Vr. 29-01-2021 20:00:00 L1 A 12 Bisde 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31112
Buurthuis Gellicum Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3 A 12 K.O.T. Gellicum 2 - De Pomerans 6 klein 31352
De Vluchthaven Vr. 29-01-2021 20:00:00 L2 A 12 De Vluchthaven 1 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31233
Clubgebouw Bisde Vr. 29-01-2021 20:00:00 L3 A 12 Bisde 3 - De Pomerans 5 klein 31351
Cafe 't Vennetje Vr. 29-01-2021 20:00:00 L2 A 12 `t Vennetje 2 - Benang Radja 1 klein 31230
Tapperij Lingezicht Vr. 29-01-2021 20:00:00 L1 A 12 A.B.C. Acquoy 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31111
Cafe 't Uyltje Vr. 29-01-2021 20:00:00 L2 A 12 `t Uyltje 1 - `t Uyltje 2 klein 31232
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 29-01-2021 20:00:00 L2 A 12 De Midget-Gilde 1 - Bisde 2 klein 31231
Clubgebouw De Pomerans Di. 02-02-2021 19:30:00 D1 A 13 De Pomerans A - Bisde A klein 31577
Clubgebouw De Pomerans Di. 02-02-2021 19:30:00 D1 A 13 De Pomerans C - Gorkum `84 A klein 31575
Clubgebouw Bisde Di. 02-02-2021 19:30:00 D2 A 13 Bisde B - De Midget-Gilde B klein 31687
Dorpshuis De Lindehof Di. 02-02-2021 19:30:00 D1 A 13 O. & O. Spijk B - `t Fonteintje A klein 31574
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 02-02-2021 19:30:00 D1 A 13 De Midget-Gilde A - `t Uyltje B klein 31578
Dorpshuis De Lindehof Di. 02-02-2021 19:30:00 D2 A 13 O. & O. Spijk C - Z.B.G.G. Sportief A klein 31688
Dorpshuis De Linde Di. 02-02-2021 19:30:00 D2 A 13 Z.B.G.G. Sportief B - `t Vennetje A klein 31684
Cafe 't Uyltje Di. 02-02-2021 19:30:00 D1 A 13 `t Uyltje A - O. & O. Spijk A klein 31576
De Bolderik Wo. 03-02-2021 20:00:00 L3 A 13 D.N.N.N. De Bolderik 1 - De Vluchthaven 2 klein 31353
Cafe 't Uyltje Do. 04-02-2021 20:00:00 L2 A 13 `t Uyltje 2 - De Pomerans 3 klein 31235
Kantine v.v. Schelluinen Do. 04-02-2021 20:00:00 L3 A 13 Scalune - O.N.A. Kedichem 3 klein 31355
Dorpshuis De Stoof Do. 04-02-2021 20:00:00 L3 A 13 O.N.A. Kedichem 2 - Bisde 3 klein 31354
Buurthuis Gellicum Do. 04-02-2021 20:00:00 L2 A 13 K.O.T. Gellicum 1 - De Midget-Gilde 1 klein 31234
Dorpshuis De Lindehof Do. 04-02-2021 20:00:00 L1 A 13 O. & O. Spijk 3 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31114
Dorpshuis De Poort Do. 04-02-2021 20:00:00 L1 A 13 Trefpunt Herwijnen 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31113
Cafe `t Fonteintje Do. 04-02-2021 20:00:00 L4 A 13 `t Fonteintje 2 - O. & O. Spijk 7 klein 31466
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 04-02-2021 20:00:00 L4 A 13 De Betuwepoort 2 - Benang Radja 2 klein 31467
Clubgebouw De Pomerans Vr. 05-02-2021 20:00:00 L3 A 13 De Pomerans 5 - `t Uyltje 3 klein 31356
Clubgebouw De Pomerans Vr. 05-02-2021 20:00:00 L3 A 13 De Pomerans 4 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31357
Vr. 05-02-2021 20:00:00 L2 A 13 Haaften 1 - De Pomerans 2 klein 31238
Clubgebouw De Pomerans Vr. 05-02-2021 20:00:00 L4 A 13 De Pomerans 7 - O. & O. Spijk 5 klein 31469
Dorpshuis De Lindehof Vr. 05-02-2021 20:00:00 L2 A 13 O. & O. Spijk 4 - De Vluchthaven 1 klein 31237
Clubgebouw Bisde Vr. 05-02-2021 20:00:00 L2 A 13 Bisde 2 - `t Vennetje 2 klein 31236
De Vluchthaven Vr. 05-02-2021 20:00:00 L4 A 13 De Vluchthaven 3 - De Betuwepoort 1 klein 31468
Dorpshuis De Lindehof Vr. 05-02-2021 20:00:00 L1 A 13 O. & O. Spijk 1 - De Pomerans 1 klein 31116
Cafe 't Vennetje Vr. 05-02-2021 20:00:00 L1 A 13 `t Vennetje 1 - `t Fonteintje 1 klein 31115
Stichting `Benang Radja` Vr. 05-02-2021 20:00:00 L2 A 13 Benang Radja 1 - `t Uyltje 1 klein 31239
Clubgebouw Bisde Di. 09-02-2021 19:30:00 D2 A 14 Bisde B - Z.B.G.G. Sportief B klein 31693
Cafe 't Vennetje Di. 09-02-2021 19:30:00 D2 A 14 `t Vennetje A - De Midget-Gilde C klein 31692
Cafe 't Uyltje Di. 09-02-2021 19:30:00 D1 A 14 `t Uyltje A - O. & O. Spijk B klein 31579
Dorpshuis De Lindehof Di. 09-02-2021 19:30:00 D2 A 14 O. & O. Spijk D - De Midget-Gilde B klein 31691
Clubgebouw De Pomerans Di. 09-02-2021 19:30:00 D1 A 14 De Pomerans C - De Pomerans A klein 31580
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 09-02-2021 19:30:00 D1 A 14 De Midget-Gilde A - De Pomerans B klein 31581
Dorpshuis De Lindehof Di. 09-02-2021 19:30:00 D1 A 14 O. & O. Spijk A - `t Uyltje B klein 31583
Cafe `t Fonteintje Di. 09-02-2021 19:30:00 D1 A 14 `t Fonteintje A - Bisde A klein 31582
De Bolderik Wo. 10-02-2021 20:00:00 L3 A 14 D.N.N.N. De Bolderik 1 - De Pomerans 5 klein 31358
Dorpshuis De Lindehof Do. 11-02-2021 20:00:00 L4 A 14 O. & O. Spijk 7 - De Betuwepoort 1 klein 31470
Dorpshuis De Poort Do. 11-02-2021 20:00:00 L1 A 14 Trefpunt Herwijnen 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31117
Kantine v.v. Schelluinen Do. 11-02-2021 20:00:00 L3 A 14 Scalune - O.N.A. Kedichem 2 klein 31359
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 11-02-2021 20:00:00 L4 A 14 De Betuwepoort 2 - De Pomerans 7 klein 31473
Dorpshuis De Stoof Do. 11-02-2021 20:00:00 L4 A 14 O.N.A. Kedichem 4 - Benang Radja 2 klein 31472
Cafe `t Fonteintje Do. 11-02-2021 20:00:00 L1 A 14 `t Fonteintje 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31118
Tapperij Lingezicht Do. 11-02-2021 20:00:00 L4 A 14 A.B.C. Acquoy 2 - De Vluchthaven 3 klein 31471
De Vluchthaven Vr. 12-02-2021 20:00:00 L2 A 14 De Vluchthaven 1 - De Pomerans 2 klein 31242
Cafe 't Uyltje Vr. 12-02-2021 20:00:00 L2 A 14 `t Uyltje 1 - `t Vennetje 2 klein 31240
Dorpshuis De Lindehof Vr. 12-02-2021 20:00:00 L1 A 14 O. & O. Spijk 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31119
Clubgebouw De Pomerans Vr. 12-02-2021 20:00:00 L2 A 14 De Pomerans 3 - De Midget-Gilde 1 klein 31241
Cafe 't Vennetje Vr. 12-02-2021 20:00:00 L1 A 14 `t Vennetje 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31120
Stichting `Benang Radja` Vr. 12-02-2021 20:00:00 L2 A 14 Benang Radja 1 - `t Uyltje 2 klein 31243
Clubgebouw Bisde Vr. 12-02-2021 20:00:00 L2 A 14 Bisde 2 - Haaften 1 klein 31244
Dorpshuis De Lindehof Vr. 12-02-2021 20:00:00 L2 A 14 O. & O. Spijk 4 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31245
Dorpshuis De Stoof Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3 A 14 O.N.A. Kedichem 3 - De Vluchthaven 2 klein 31360
Buurthuis Gellicum Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3 A 14 K.O.T. Gellicum 2 - `t Uyltje 3 klein 31362
Clubgebouw De Pomerans Vr. 12-02-2021 20:00:00 L3 A 14 De Pomerans 4 - De Pomerans 6 klein 31361
Clubgebouw De Pomerans Vr. 12-02-2021 20:00:00 L1 A 14 De Pomerans 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31121
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 16-02-2021 19:30:00 D2 A 15 De Midget-Gilde B - `t Vennetje A klein 31694
Dorpshuis De Linde Di. 16-02-2021 19:30:00 D2 A 15 Z.B.G.G. Sportief B - De Vluchthaven A klein 31696
Dorpshuis De Lindehof Di. 16-02-2021 19:30:00 D2 A 15 O. & O. Spijk C - Bisde B klein 31697
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 16-02-2021 19:30:00 D2 A 15 De Midget-Gilde C - Z.B.G.G. Sportief A klein 31695
Cafe 't Uyltje Di. 16-02-2021 19:30:00 D1 A 15 `t Uyltje A - De Pomerans C klein 31588
Clubgebouw De Pomerans Di. 16-02-2021 19:30:00 D1 A 15 De Pomerans A - De Pomerans B klein 31587
Dorpshuis De Lindehof Di. 16-02-2021 19:30:00 D1 A 15 O. & O. Spijk B - De Midget-Gilde A klein 31586
Clubgebouw Bisde Di. 16-02-2021 19:30:00 D1 A 15 Bisde A - O. & O. Spijk A klein 31585
Cafe `t Fonteintje Di. 16-02-2021 19:30:00 D1 A 15 `t Fonteintje A - Gorkum `84 A klein 31584
Cafe 't Uyltje Wo. 17-02-2021 20:00:00 L3 A 15 `t Uyltje 3 - De Vluchthaven 2 klein 31363
Dorpshuis De Stoof Do. 18-02-2021 20:00:00 L3 A 15 O.N.A. Kedichem 2 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31364
Dorpshuis De Lindehof Do. 18-02-2021 20:00:00 L4 A 15 O. & O. Spijk 5 - Benang Radja 2 klein 31475
Cafe 't Uyltje Do. 18-02-2021 20:00:00 L2 A 15 `t Uyltje 2 - Bisde 2 klein 31246
Buurthuis Gellicum Do. 18-02-2021 20:00:00 L2 A 15 K.O.T. Gellicum 1 - Haaften 1 klein 31247
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 18-02-2021 20:00:00 L4 A 15 De Betuwepoort 1 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31476
Kantine v.v. Schelluinen Do. 18-02-2021 20:00:00 L3 A 15 Scalune - De Pomerans 4 klein 31365
Cafe `t Fonteintje Do. 18-02-2021 20:00:00 L1 A 15 `t Fonteintje 1 - Bisde 1 klein 31122
De Vluchthaven Vr. 19-02-2021 20:00:00 L4 A 15 De Vluchthaven 3 - De Pomerans 7 klein 31478
Tapperij Lingezicht Vr. 19-02-2021 20:00:00 L1 A 15 A.B.C. Acquoy 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31125
Dorpshuis De Lindehof Vr. 19-02-2021 20:00:00 L1 A 15 O. & O. Spijk 2 - O. & O. Spijk 3 klein 31124
Dorpshuis De Stoof Vr. 19-02-2021 20:00:00 L1 A 15 O.N.A. Kedichem 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31126
Clubgebouw Bisde Vr. 19-02-2021 20:00:00 L3 A 15 Bisde 3 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31367
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 19-02-2021 20:00:00 L2 A 15 De Midget-Gilde 1 - `t Uyltje 1 klein 31251
Clubgebouw De Pomerans Vr. 19-02-2021 20:00:00 L2 A 15 De Pomerans 3 - De Vluchthaven 1 klein 31250
Stichting `Benang Radja` Vr. 19-02-2021 20:00:00 L2 A 15 Benang Radja 1 - O. & O. Spijk 4 klein 31249
Clubgebouw De Pomerans Vr. 19-02-2021 20:00:00 L2 A 15 De Pomerans 2 - `t Vennetje 2 klein 31248
Clubgebouw De Pomerans Vr. 19-02-2021 20:00:00 L3 A 15 De Pomerans 6 - De Pomerans 5 klein 31366
Cafe 't Vennetje Vr. 19-02-2021 20:00:00 L1 A 15 `t Vennetje 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31123
Cafe `t Fonteintje Do. 25-02-2021 20:00:00 L4 A 15 `t Fonteintje 2 - De Betuwepoort 2 klein 31479
Dorpshuis De Stoof Vr. 26-02-2021 20:00:00 L3 A 12 O.N.A. Kedichem 3 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31368
Clubgebouw De Pomerans Di. 02-03-2021 19:30:00 D1 A 16 De Pomerans B - De Pomerans C klein 31592
Clubgebouw Bisde Di. 02-03-2021 19:30:00 D1 A 16 Bisde A - `t Uyltje B klein 31593
Dorpshuis De Lindehof Di. 02-03-2021 19:30:00 D1 A 16 O. & O. Spijk B - De Pomerans A klein 31591
Cafe 't Uyltje Di. 02-03-2021 19:30:00 D1 A 16 `t Uyltje A - De Midget-Gilde A klein 31590
Cafe 't Uyltje Di. 02-03-2021 19:30:00 D1 A 16 Gorkum `84 A - O. & O. Spijk A klein 31589
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 02-03-2021 19:30:00 D2 A 16 De Midget-Gilde C - O. & O. Spijk D klein 31700
Cafe 't Vennetje Di. 02-03-2021 19:30:00 D2 A 16 `t Vennetje A - Z.B.G.G. Sportief A klein 31701
Dorpshuis De Lindehof Di. 02-03-2021 19:30:00 D2 A 16 O. & O. Spijk C - De Vluchthaven A klein 31702
De Bolderik Wo. 03-03-2021 20:00:00 L3 A 16 D.N.N.N. De Bolderik 1 - Scalune klein 31370
Cafe 't Uyltje Wo. 03-03-2021 20:00:00 L3 A 16 `t Uyltje 3 - Bisde 3 klein 31369
Dorpshuis De Stoof Do. 04-03-2021 20:00:00 L3 A 16 O.N.A. Kedichem 2 - De Pomerans 6 klein 31371
Cafe `t Fonteintje Do. 04-03-2021 20:00:00 L1 A 16 `t Fonteintje 1 - De Pomerans 1 klein 31129
Dorpshuis De Lindehof Do. 04-03-2021 20:00:00 L1 A 16 O. & O. Spijk 3 - O. & O. Spijk 1 klein 31128
Dorpshuis De Poort Do. 04-03-2021 20:00:00 L1 A 16 Trefpunt Herwijnen 1 - `t Vennetje 1 klein 31127
Cafe 't Uyltje Do. 04-03-2021 20:00:00 L2 A 16 `t Uyltje 2 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31252
Clubgebouw Bisde Vr. 05-03-2021 20:00:00 L2 A 16 Bisde 2 - Benang Radja 1 klein 31255
Clubgebouw De Pomerans Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3 A 16 De Pomerans 5 - De Pomerans 4 klein 31372
Buurthuis Gellicum Vr. 05-03-2021 20:00:00 L3 A 16 K.O.T. Gellicum 2 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31373
Dorpshuis De Stoof Vr. 05-03-2021 20:00:00 L1 A 16 O.N.A. Kedichem 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31130
Stichting `Benang Radja` Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4 A 16 Benang Radja 2 - De Betuwepoort 1 klein 31480
Vr. 05-03-2021 20:00:00 L2 A 16 Haaften 1 - O. & O. Spijk 4 klein 31253
Clubgebouw De Pomerans Vr. 05-03-2021 20:00:00 L2 A 16 De Pomerans 2 - De Pomerans 3 klein 31256
De Vluchthaven Vr. 05-03-2021 20:00:00 L2 A 16 De Vluchthaven 1 - `t Uyltje 1 klein 31257
Clubgebouw De Pomerans Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4 A 16 De Pomerans 7 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31483
Dorpshuis De Lindehof Vr. 05-03-2021 20:00:00 L4 A 16 O. & O. Spijk 5 - O. & O. Spijk 7 klein 31481
Dorpshuis De Linde Vr. 05-03-2021 20:00:00 L1 A 16 Z.B.G.G. Sportief 1 - Bisde 1 klein 31131
Cafe 't Vennetje Vr. 05-03-2021 20:00:00 L2 A 16 `t Vennetje 2 - De Midget-Gilde 1 klein 31254
Clubgebouw De Pomerans Di. 09-03-2021 19:30:00 D1 A 17 De Pomerans A - `t Uyltje A klein 31598
Clubgebouw De Pomerans Di. 09-03-2021 19:30:00 D1 A 17 De Pomerans C - De Midget-Gilde A klein 31597
Clubgebouw De Pomerans Di. 09-03-2021 19:30:00 D1 A 17 De Pomerans B - O. & O. Spijk B klein 31596
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 09-03-2021 19:30:00 D2 A 17 De Midget-Gilde B - De Midget-Gilde C klein 31706
Cafe 't Uyltje Di. 09-03-2021 19:30:00 D1 A 17 `t Uyltje B - Gorkum `84 A klein 31595
Dorpshuis De Lindehof Di. 09-03-2021 19:30:00 D2 A 17 O. & O. Spijk D - Z.B.G.G. Sportief A klein 31707
Dorpshuis De Lindehof Di. 09-03-2021 19:30:00 D1 A 17 O. & O. Spijk A - `t Fonteintje A klein 31594
Dorpshuis De Linde Di. 09-03-2021 19:30:00 D2 A 17 Z.B.G.G. Sportief B - O. & O. Spijk C klein 31705
De Bolderik Wo. 10-03-2021 20:00:00 L3 A 17 D.N.N.N. De Bolderik 1 - De Pomerans 4 klein 31374
Clubgebouw De Pomerans Do. 11-03-2021 20:00:00 L4 A 17 De Pomerans 7 - `t Fonteintje 2 klein 31484
Dorpshuis De Stoof Do. 11-03-2021 20:00:00 L4 A 17 O.N.A. Kedichem 4 - O. & O. Spijk 7 klein 31485
Clubgebouw De Pomerans Do. 11-03-2021 20:00:00 L3 A 17 De Pomerans 6 - Scalune klein 31375
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 11-03-2021 20:00:00 L4 A 17 De Betuwepoort 2 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31486
De Vluchthaven Do. 11-03-2021 20:00:00 L3 A 17 De Vluchthaven 2 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31376
Dorpshuis De Lindehof Do. 11-03-2021 20:00:00 L1 A 17 O. & O. Spijk 2 - `t Vennetje 1 klein 31132
Buurthuis Gellicum Do. 11-03-2021 20:00:00 L2 A 17 K.O.T. Gellicum 1 - Benang Radja 1 klein 31258
Dorpshuis De Poort Do. 11-03-2021 20:00:00 L1 A 17 Trefpunt Herwijnen 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31133
Dorpshuis De Lindehof Vr. 12-03-2021 20:00:00 L1 A 17 O. & O. Spijk 3 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31136
Vr. 12-03-2021 20:00:00 L2 A 17 Haaften 1 - `t Uyltje 2 klein 31263
Tapperij Lingezicht Vr. 12-03-2021 20:00:00 L1 A 17 A.B.C. Acquoy 1 - Bisde 1 klein 31135
Cafe 't Vennetje Vr. 12-03-2021 20:00:00 L2 A 17 `t Vennetje 2 - De Vluchthaven 1 klein 31261
Clubgebouw De Pomerans Vr. 12-03-2021 20:00:00 L2 A 17 De Pomerans 2 - De Midget-Gilde 1 klein 31260
Dorpshuis De Linde Vr. 12-03-2021 20:00:00 L1 A 17 Z.B.G.G. Sportief 1 - De Pomerans 1 klein 31134
Clubgebouw Bisde Vr. 12-03-2021 20:00:00 L2 A 17 Bisde 2 - O. & O. Spijk 4 klein 31259
Cafe 't Uyltje Vr. 12-03-2021 20:00:00 L2 A 17 `t Uyltje 1 - De Pomerans 3 klein 31262
Dorpshuis De Stoof Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3 A 17 O.N.A. Kedichem 3 - Bisde 3 klein 31377
Dorpshuis De Lindehof Vr. 12-03-2021 20:00:00 L4 A 17 O. & O. Spijk 5 - De Betuwepoort 1 klein 31487
Clubgebouw De Pomerans Vr. 12-03-2021 20:00:00 L3 A 17 De Pomerans 5 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31378
Clubgebouw De Pomerans Di. 16-03-2021 19:30:00 D1 A 18 De Pomerans A - De Midget-Gilde A klein 31602
Clubgebouw Bisde Di. 16-03-2021 19:30:00 D1 A 18 Bisde A - Gorkum `84 A klein 31600
Dorpshuis De Linde Di. 16-03-2021 19:30:00 D2 A 18 Z.B.G.G. Sportief A - De Midget-Gilde B klein 31710
De Vluchthaven Di. 16-03-2021 19:30:00 D2 A 18 De Vluchthaven A - Bisde B klein 31712
Dorpshuis De Lindehof Di. 16-03-2021 19:30:00 D2 A 18 O. & O. Spijk D - `t Vennetje A klein 31709
Cafe 't Uyltje Di. 16-03-2021 19:30:00 D1 A 18 `t Uyltje B - `t Fonteintje A klein 31599
Clubgebouw De Pomerans Di. 16-03-2021 19:30:00 D1 A 18 De Pomerans C - O. & O. Spijk B klein 31601
Clubgebouw De Pomerans Di. 16-03-2021 19:30:00 D1 A 18 De Pomerans B - `t Uyltje A klein 31603
Cafe `t Fonteintje Do. 18-03-2021 20:00:00 L1 A 18 `t Fonteintje 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31137
Buurthuis Gellicum Do. 18-03-2021 20:00:00 L2 A 18 K.O.T. Gellicum 1 - Bisde 2 klein 31264
Kantine v.v. Schelluinen Do. 18-03-2021 20:00:00 L3 A 18 Scalune - De Pomerans 5 klein 31379
Dorpshuis De Lindehof Do. 18-03-2021 20:00:00 L2 A 18 O. & O. Spijk 4 - `t Uyltje 2 klein 31265
Dorpshuis De Stoof Do. 18-03-2021 20:00:00 L4 A 18 O.N.A. Kedichem 4 - O. & O. Spijk 5 klein 31490
Tapperij Lingezicht Do. 18-03-2021 20:00:00 L4 A 18 A.B.C. Acquoy 2 - `t Fonteintje 2 klein 31489
Clubgebouw De Pomerans Vr. 19-03-2021 20:00:00 L2 A 18 De Pomerans 3 - `t Vennetje 2 klein 31266
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 19-03-2021 20:00:00 L2 A 18 De Midget-Gilde 1 - De Vluchthaven 1 klein 31267
Cafe 't Uyltje Vr. 19-03-2021 20:00:00 L2 A 18 `t Uyltje 1 - De Pomerans 2 klein 31268
Clubgebouw Bisde Vr. 19-03-2021 20:00:00 L1 A 18 Bisde 1 - De Pomerans 1 klein 31139
Dorpshuis De Lindehof Vr. 19-03-2021 20:00:00 L1 A 18 O. & O. Spijk 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31140
Clubgebouw Bisde Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3 A 18 Bisde 3 - De Vluchthaven 2 klein 31381
Dorpshuis De Lindehof Vr. 19-03-2021 20:00:00 L1 A 18 O. & O. Spijk 2 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31141
De Vluchthaven Vr. 19-03-2021 20:00:00 L4 A 18 De Vluchthaven 3 - De Betuwepoort 2 klein 31492
Stichting `Benang Radja` Vr. 19-03-2021 20:00:00 L2 A 18 Benang Radja 1 - Haaften 1 klein 31269
Clubgebouw De Pomerans Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3 A 18 De Pomerans 6 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31380
Clubgebouw De Pomerans Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3 A 18 De Pomerans 4 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31382
Dorpshuis De Stoof Vr. 19-03-2021 20:00:00 L3 A 18 O.N.A. Kedichem 3 - `t Uyltje 3 klein 31383
Cafe 't Vennetje Vr. 19-03-2021 20:00:00 L1 A 18 `t Vennetje 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31138
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 23-03-2021 19:30:00 D1 A 19 De Midget-Gilde A - `t Fonteintje A klein 31604
Dorpshuis De Lindehof Di. 23-03-2021 19:30:00 D2 A 19 O. & O. Spijk C - De Midget-Gilde C klein 31717
Clubgebouw Bisde Di. 23-03-2021 19:30:00 D2 A 19 Bisde B - Z.B.G.G. Sportief A klein 31718
Clubgebouw De Pomerans Di. 23-03-2021 19:30:00 D1 A 19 De Pomerans C - `t Uyltje B klein 31608
Clubgebouw De Pomerans Di. 23-03-2021 19:30:00 D1 A 19 De Pomerans B - Bisde A klein 31607
De Vluchthaven Di. 23-03-2021 19:30:00 D2 A 19 De Vluchthaven A - O. & O. Spijk D klein 31716
Clubgebouw De Pomerans Di. 23-03-2021 19:30:00 D1 A 19 De Pomerans A - O. & O. Spijk A klein 31606
Dorpshuis De Lindehof Di. 23-03-2021 19:30:00 D1 A 19 O. & O. Spijk B - Gorkum `84 A klein 31605
De Bolderik Wo. 24-03-2021 20:00:00 L3 A 19 D.N.N.N. De Bolderik 1 - Bisde 3 klein 31384
Dorpshuis De Stoof Do. 25-03-2021 20:00:00 L3 A 19 O.N.A. Kedichem 2 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31386
Tapperij Lingezicht Do. 25-03-2021 20:00:00 L4 A 19 A.B.C. Acquoy 2 - Benang Radja 2 klein 31495
Dorpshuis De Lindehof Do. 25-03-2021 20:00:00 L2 A 19 O. & O. Spijk 4 - `t Vennetje 2 klein 31270
Kantine v.v. Schelluinen Do. 25-03-2021 20:00:00 L3 A 19 Scalune - `t Uyltje 3 klein 31385
Cafe 't Uyltje Do. 25-03-2021 20:00:00 L2 A 19 `t Uyltje 2 - De Vluchthaven 1 klein 31271
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 25-03-2021 20:00:00 L4 A 19 De Betuwepoort 2 - O. & O. Spijk 7 klein 31494
Stichting `Benang Radja` Vr. 26-03-2021 20:00:00 L2 A 19 Benang Radja 1 - De Pomerans 2 klein 31273
Clubgebouw De Pomerans Vr. 26-03-2021 20:00:00 L4 A 19 De Pomerans 7 - De Betuwepoort 1 klein 31496
Clubgebouw De Pomerans Vr. 26-03-2021 20:00:00 L3 A 19 De Pomerans 4 - De Vluchthaven 2 klein 31387
De Vluchthaven Vr. 26-03-2021 20:00:00 L4 A 19 De Vluchthaven 3 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31497
Dorpshuis De Lindehof Vr. 26-03-2021 20:00:00 L1 A 19 O. & O. Spijk 2 - `t Fonteintje 1 klein 31142
Clubgebouw De Pomerans Vr. 26-03-2021 20:00:00 L3 A 19 De Pomerans 6 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31388
Dorpshuis De Lindehof Vr. 26-03-2021 20:00:00 L1 A 19 O. & O. Spijk 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31143
Dorpshuis De Stoof Vr. 26-03-2021 20:00:00 L1 A 19 O.N.A. Kedichem 1 - De Pomerans 1 klein 31144
Clubgebouw Bisde Vr. 26-03-2021 20:00:00 L2 A 19 Bisde 2 - De Pomerans 3 klein 31274
Vr. 26-03-2021 20:00:00 L2 A 19 Haaften 1 - De Midget-Gilde 1 klein 31272
Cafe 't Vennetje Vr. 26-03-2021 20:00:00 L1 A 19 `t Vennetje 1 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31145
Buurthuis Gellicum Vr. 26-03-2021 20:00:00 L2 A 19 K.O.T. Gellicum 1 - `t Uyltje 1 klein 31275
Clubgebouw Bisde Di. 30-03-2021 19:30:00 D1 A 20 Bisde A - De Pomerans C klein 31612
Dorpshuis De Lindehof Di. 30-03-2021 19:30:00 D2 A 20 O. & O. Spijk D - Bisde B klein 31722
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 30-03-2021 19:30:00 D2 A 20 De Midget-Gilde B - De Vluchthaven A klein 31721
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 30-03-2021 19:30:00 D2 A 20 De Midget-Gilde C - Z.B.G.G. Sportief B klein 31720
Cafe 't Vennetje Di. 30-03-2021 19:30:00 D2 A 20 `t Vennetje A - O. & O. Spijk C klein 31719
Cafe 't Uyltje Di. 30-03-2021 19:30:00 D1 A 20 Gorkum `84 A - De Pomerans B klein 31611
Cafe 't Uyltje Di. 30-03-2021 19:30:00 D1 A 20 `t Uyltje B - De Pomerans A klein 31610
Dorpshuis De Lindehof Di. 30-03-2021 19:30:00 D1 A 20 O. & O. Spijk A - De Midget-Gilde A klein 31609
Cafe `t Fonteintje Di. 30-03-2021 19:30:00 D1 A 20 `t Fonteintje A - `t Uyltje A klein 31613
Cafe 't Uyltje Wo. 31-03-2021 20:00:00 L3 A 20 `t Uyltje 3 - O.N.A. Kedichem 2 klein 31389
Dorpshuis De Stoof Do. 01-04-2021 20:00:00 L4 A 20 O.N.A. Kedichem 4 - De Betuwepoort 2 klein 31498
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 01-04-2021 20:00:00 L4 A 20 De Betuwepoort 1 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31499
De Vluchthaven Do. 01-04-2021 20:00:00 L3 A 20 De Vluchthaven 2 - De Pomerans 6 klein 31390
Cafe `t Fonteintje Do. 01-04-2021 20:00:00 L1 A 20 `t Fonteintje 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31146
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 02-04-2021 20:00:00 L2 A 20 De Midget-Gilde 1 - O. & O. Spijk 4 klein 31276
Clubgebouw De Pomerans Vr. 02-04-2021 20:00:00 L2 A 20 De Pomerans 3 - Benang Radja 1 klein 31277
Cafe 't Uyltje Vr. 02-04-2021 20:00:00 L2 A 20 `t Uyltje 1 - Bisde 2 klein 31278
Clubgebouw De Pomerans Vr. 02-04-2021 20:00:00 L2 A 20 De Pomerans 2 - `t Uyltje 2 klein 31279
De Vluchthaven Vr. 02-04-2021 20:00:00 L2 A 20 De Vluchthaven 1 - Haaften 1 klein 31280
Buurthuis Gellicum Vr. 02-04-2021 20:00:00 L3 A 20 K.O.T. Gellicum 2 - De Pomerans 5 klein 31392
Stichting `Benang Radja` Vr. 02-04-2021 20:00:00 L4 A 20 Benang Radja 2 - De Vluchthaven 3 klein 31501
Dorpshuis De Stoof Vr. 02-04-2021 20:00:00 L3 A 20 O.N.A. Kedichem 3 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31391
Dorpshuis De Lindehof Vr. 02-04-2021 20:00:00 L4 A 20 O. & O. Spijk 5 - `t Fonteintje 2 klein 31500
Cafe 't Vennetje Vr. 02-04-2021 20:00:00 L2 A 20 `t Vennetje 2 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31281
Clubgebouw Bisde Vr. 02-04-2021 20:00:00 L3 A 20 Bisde 3 - Scalune klein 31393
Clubgebouw Bisde Vr. 02-04-2021 20:00:00 L1 A 20 Bisde 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31147
Dorpshuis De Linde Vr. 02-04-2021 20:00:00 L1 A 20 Z.B.G.G. Sportief 1 - O. & O. Spijk 2 klein 31148
Clubgebouw De Pomerans Vr. 02-04-2021 20:00:00 L1 A 20 De Pomerans 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31149
Tapperij Lingezicht Vr. 02-04-2021 20:00:00 L1 A 20 A.B.C. Acquoy 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31150
Dorpshuis De Lindehof Vr. 09-04-2021 20:00:00 L1 A 19 O. & O. Spijk 3 - Bisde 1 klein 31151
Dorpshuis De Lindehof Vr. 09-04-2021 20:00:00 L4 A 18 O. & O. Spijk 7 - Benang Radja 2 klein 31503
Cafe 't Uyltje Di. 13-04-2021 19:30:00 D1 A 21 Gorkum `84 A - `t Uyltje A klein 31618
Cafe 't Uyltje Di. 13-04-2021 19:30:00 D1 A 21 `t Uyltje B - De Pomerans B klein 31616
Cafe `t Fonteintje Di. 13-04-2021 19:30:00 D1 A 21 `t Fonteintje A - De Pomerans A klein 31615
Clubgebouw Bisde Di. 13-04-2021 19:30:00 D1 A 21 Bisde A - O. & O. Spijk B klein 31614
Dorpshuis De Lindehof Di. 13-04-2021 19:30:00 D1 A 21 O. & O. Spijk A - De Pomerans C klein 31617
Dorpshuis De Linde Di. 13-04-2021 19:30:00 D2 A 21 Z.B.G.G. Sportief A - De Vluchthaven A klein 31725
Cafe 't Vennetje Di. 13-04-2021 19:30:00 D2 A 21 `t Vennetje A - Bisde B klein 31726
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 13-04-2021 19:30:00 D2 A 21 De Midget-Gilde B - Z.B.G.G. Sportief B klein 31724
Cafe 't Uyltje Wo. 14-04-2021 20:00:00 L3 A 21 `t Uyltje 3 - D.N.N.N. De Bolderik 1 klein 31394
De Vluchthaven Do. 15-04-2021 20:00:00 L3 A 21 De Vluchthaven 2 - De Pomerans 5 klein 31395
Dorpshuis De Stoof Do. 15-04-2021 20:00:00 L4 A 21 O.N.A. Kedichem 4 - A.B.C. Acquoy 2 klein 31505
Dorpshuis De Betuwepoort Do. 15-04-2021 20:00:00 L4 A 21 De Betuwepoort 1 - `t Fonteintje 2 klein 31504
Cafe `t Fonteintje Do. 15-04-2021 20:00:00 L1 A 21 `t Fonteintje 1 - O. & O. Spijk 1 klein 31152
Clubgebouw Bisde Vr. 16-04-2021 20:00:00 L3 A 21 Bisde 3 - De Pomerans 6 klein 31397
Clubgebouw De Pomerans Vr. 16-04-2021 20:00:00 L2 A 21 De Pomerans 3 - K.O.T. Gellicum 1 klein 31287
Clubgebouw De Pomerans Vr. 16-04-2021 20:00:00 L1 A 21 De Pomerans 1 - `t Vennetje 1 klein 31153
Dorpshuis De Stoof Vr. 16-04-2021 20:00:00 L3 A 21 O.N.A. Kedichem 3 - De Pomerans 4 klein 31396
Stichting `Benang Radja` Vr. 16-04-2021 20:00:00 L4 A 21 Benang Radja 2 - De Pomerans 7 klein 31508
Dorpshuis De Lindehof Vr. 16-04-2021 20:00:00 L4 A 21 O. & O. Spijk 7 - De Vluchthaven 3 klein 31507
Dorpshuis De Lindehof Vr. 16-04-2021 20:00:00 L4 A 21 O. & O. Spijk 5 - De Betuwepoort 2 klein 31506
Buurthuis Gellicum Vr. 16-04-2021 20:00:00 L3 A 21 K.O.T. Gellicum 2 - Scalune klein 31398
Cafe 't Vennetje Vr. 16-04-2021 20:00:00 L2 A 21 `t Vennetje 2 - Haaften 1 klein 31286
Clubgebouw De Midget-gilde Vr. 16-04-2021 20:00:00 L2 A 21 De Midget-Gilde 1 - `t Uyltje 2 klein 31285
Clubgebouw De Pomerans Vr. 16-04-2021 20:00:00 L2 A 21 De Pomerans 2 - Bisde 2 klein 31284
Dorpshuis De Linde Vr. 16-04-2021 20:00:00 L1 A 21 Z.B.G.G. Sportief 1 - O. & O. Spijk 3 klein 31154
Clubgebouw Bisde Vr. 16-04-2021 20:00:00 L1 A 21 Bisde 1 - O.N.A. Kedichem 1 klein 31155
Tapperij Lingezicht Vr. 16-04-2021 20:00:00 L1 A 21 A.B.C. Acquoy 1 - Trefpunt Herwijnen 1 klein 31156
De Vluchthaven Vr. 16-04-2021 20:00:00 L2 A 21 De Vluchthaven 1 - Benang Radja 1 klein 31283
Cafe 't Uyltje Vr. 16-04-2021 20:00:00 L2 A 21 `t Uyltje 1 - O. & O. Spijk 4 klein 31282
Dorpshuis De Lindehof Di. 20-04-2021 19:30:00 D1 A 22 O. & O. Spijk B - `t Uyltje B klein 31623
Clubgebouw Bisde Di. 20-04-2021 19:30:00 D2 A 22 Bisde B - De Midget-Gilde C klein 31733
De Vluchthaven Di. 20-04-2021 19:30:00 D2 A 22 De Vluchthaven A - `t Vennetje A klein 31729
Dorpshuis De Linde Di. 20-04-2021 19:30:00 D2 A 22 Z.B.G.G. Sportief B - O. & O. Spijk D klein 31731
Dorpshuis De Lindehof Di. 20-04-2021 19:30:00 D2 A 22 O. & O. Spijk C - De Midget-Gilde B klein 31732
Cafe 't Uyltje Di. 20-04-2021 19:30:00 D1 A 22 `t Uyltje A - Bisde A klein 31622
Clubgebouw De Pomerans Di. 20-04-2021 19:30:00 D1 A 22 De Pomerans C - `t Fonteintje A klein 31619
Clubgebouw De Pomerans Di. 20-04-2021 19:30:00 D1 A 22 De Pomerans B - O. & O. Spijk A klein 31621
Clubgebouw De Midget-gilde Di. 20-04-2021 19:30:00 D1 A 22 De Midget-Gilde A - Gorkum `84 A klein 31620
De Bolderik Wo. 21-04-2021 20:00:00 L3 A 22 D.N.N.N. De Bolderik 1 - K.O.T. Gellicum 2 klein 31399
Clubgebouw De Pomerans Do. 22-04-2021 20:00:00 L3 A 22 De Pomerans 4 - Bisde 3 klein 31401
Dorpshuis De Stoof Do. 22-04-2021 20:00:00 L3 A 22 O.N.A. Kedichem 2 - De Vluchthaven 2 klein 31400
Dorpshuis De Poort Do. 22-04-2021 20:00:00 L1 A 22 Trefpunt Herwijnen 1 - De Pomerans 1 klein 31157
Dorpshuis De Lindehof Do. 22-04-2021 20:00:00 L1 A 22 O. & O. Spijk 2 - A.B.C. Acquoy 1 klein 31158
Clubgebouw De Pomerans Do. 22-04-2021 20:00:00 L3 A 22 De Pomerans 5 - O.N.A. Kedichem 3 klein 31402
Tapperij Lingezicht Do. 22-04-2021 20:00:00 L4 A 22 A.B.C. Acquoy 2 - O. & O. Spijk 7 klein 31510
Cafe `t Fonteintje Do. 22-04-2021 20:00:00 L4 A 22 `t Fonteintje 2 - Benang Radja 2 klein 31511
Cafe 't Uyltje Do. 22-04-2021 20:00:00 L2 A 22 `t Uyltje 2 - `t Vennetje 2 klein 31288
Buurthuis Gellicum Vr. 23-04-2021 20:00:00 L2 A 22 K.O.T. Gellicum 1 - De Pomerans 2 klein 31291
Stichting `Benang Radja` Vr. 23-04-2021 20:00:00 L2 A 22 Benang Radja 1 - De Midget-Gilde 1 klein 31289
Clubgebouw Bisde Vr. 23-04-2021 20:00:00 L2 A 22 Bisde 2 - De Vluchthaven 1 klein 31290
Vr. 23-04-2021 20:00:00 L2 A 22 Haaften 1 - `t Uyltje 1 klein 31293
Dorpshuis De Lindehof Vr. 23-04-2021 20:00:00 L2 A 22 O. & O. Spijk 4 - De Pomerans 3 klein 31292
Dorpshuis De Lindehof Vr. 23-04-2021 20:00:00 L1 A 22 O. & O. Spijk 3 - `t Fonteintje 1 klein 31159
Dorpshuis De Stoof Vr. 23-04-2021 20:00:00 L1 A 22 O.N.A. Kedichem 1 - Z.B.G.G. Sportief 1 klein 31160
Cafe 't Vennetje Vr. 23-04-2021 20:00:00 L1 A 22 `t Vennetje 1 - Bisde 1 klein 31161
De Vluchthaven Vr. 23-04-2021 20:00:00 L4 A 22 De Vluchthaven 3 - O. & O. Spijk 5 klein 31512
Clubgebouw De Pomerans Vr. 23-04-2021 20:00:00 L4 A 22 De Pomerans 7 - O.N.A. Kedichem 4 klein 31513
Clubgebouw De Pomerans Vr. 23-04-2021 20:00:00 L3 A 22 De Pomerans 6 - `t Uyltje 3 klein 31403