Teamleiders

Terug

Privacy statement: Onderstaande informatie is eventueel ook beschikbaar in programmaboekjes, mits uw organisatie die heeft. Wilt u niet met deze gegevens op deze en de teampagina staan, dan kunt u een e-mail sturen naar info@biljartpoint.nl.

A  A NK Teamfinale
B1  B1 NK voorronden
B1  B1 NK 3e / 4e plaats
B1  B1 NK 1e / 2e plaats
B2  B2 NK voorronden
B2  B2 NK 3e / 4e plaats
B2  B2 NK 1e / 2e plaats
BJ  NK Jeugd poules
BJ  NK jeugd 7e/8e plaats
BJ  Nk Jeugd 5e/6e plaats
BJ  NK Jeugd 3e/4e plaats
BJ  NK Jeugd Finale
C1  C1 NK voorronden
C1  C1 NK 3e / 4e plaats
C1  C1 NK 1e / 2e plaats
C2  C2 NK voorronden
C2  C2 NK 3e / 4e plaats
C2  C2 NK 1e / 2e plaats
C3  C3 NK voorronden
C3  C3 NK 3e / 4e plaats
C3  C3 NK 1e / 2e plaats
C4  C4 NK voorronden
C4  C4 NK 3e / 4e plaats
C4  C4 NK 1e / 2e plaats
C5  C5 NK Dames voorronden
C5  C5 NK Dames 3e / 4e plaats
C5  C5 NK Dames 1e / 2e plaats
R3  Dagcompetitie voorronden
R3  Dagcompetitie 3e / 4e plaats
R3  Dagcompetitie NK 1e / 2e plaats
D0  Buffalo League
Naam Bondsnr Naam
A1 Biljarts 154493 Wienk, Addy
Bousema Lochem 123059 Hazewinkel, Ronny
Dallinga.com 146821 Vasseur, Patrick
De Veemarkt 130389 Dericks, Rene
DPC 138921 Molier, Danny
HCR Prinsen 108000 Prinsen, Dinand
L & B Ledermode 180098 Hoogwerf, Jeroen
MCR 217859 Loenen, Nick
S.I.S. Schoonmaak 180219 Trampe, Cor
STZ Zundert 140672 Kerkoerle, van Jan
Team Eekhoorn 208902 Hermans, Jerry
`t Hartje / Van Wanrooy 131329 Broeders, Ad


D0  Halve finale Play-offs Buffalo League
D0  Finale Play-offs Buffalo League
D1  1e divisie poule 1
Naam Bondsnr Naam
Aardexpress 218924 Thiele, Dirk
B.C. Arnhem 113575 Gerritsen, Rudy
B.V. Sprundel BoKo 133606 Kools, Ludo
Beekman HPL 131902 Jonen, Sander
Constructor Staalbouw 149746 Posthumius, Jan
De Eekhoorn 2 208902 Hermans, Jerry
DKM Tools 180265 Damen, Willie
Jan Brock Amusement 138782 Esvelt, Gert Jan
Land Transport 175048 Veen, van der Gert-Jan
Man op Maat / `t Caves 217364 Boxem, van Toon
N-Surance / De Hoog 122324 Mierlo, van Peter
Post Luchtkanalen 223479 Persons, Rinus


D1  1e divisie poule 2
Naam Bondsnr Naam
Burgmans Biljarts 138641 Roijers, Johan
De Distel 1 132913 Demming, Adrie
FDV Jacoby / Schuler Cues 132890 Nijnatten, van Jeffrey
Hotel Stadt Lobberich / BCT 153306 Mans, Rob
Kippenpan.nl / van Beers-Son 179080 Havermans, Henk
La Plaza Hoensbroek 141598 Zielemans, Roy
Pearle Opticiens 139121 Dam, van Carlo
Sportfoyer De Hazelaar 147752 Heerkens, Peter
Team Hilvarenbeek 150663 Bruijstens, Paul
W .v.d. Sanden 166754 Peer, van Jack
`s Lands Welvaren / AVH Autos / VSS Machinebouw 128896 Iwaarden, van Tonnie
`t Hartje / Total Power Europe 160385 Roovers, Ton


D1  Finale 1e divisie
D2  2e divisie poule 1
Naam Bondsnr Naam
Aannemersbedrijf Beer de Jong 137772 Jong, de beer
BCO / Paeoniapassion.com 178360 Koster, Robert
Brouwer Project Design 169551 Straaten, van André
Cafedepijp.nl 120763 Dijk, van Ralph
Capelle 139648 Breur, Dan
E.D.O. `83 145333 Assem, van den Frans
Hektisch Biljartschool / Frans van Kuyk 114087 Hek, de Ivar
HWA / Hordijk Biljartartikelen 147668 Beek, van Wilfried
Merwehof / Derogee Beveiligingen 164586 Dérogée, Wim
Schroevengroothandel.nl 217359 Jong, de Leo
Take 5 118364 Spierenburg, Rob
TOVV 3 143232 Beuningen, van Frans


D2  2e divisie poule 2
Naam Bondsnr Naam
B.V. Sprundel 3 156883 Kuijstermans, René
De Distel Biljarts 2 126417 Jaspers, Cor
Lynn-Somers 182630 Martens, Kees
Machielsen Fin. Adv. 173068 Duivenvoorde, Fons
Pearle Opticiens 2 129429 Goethem, van Eddie
Polka Print 173633 Dallinga, Meerten
Rechtswinkel ZuidWest NL 177418 Schijndel, van Arthur
Stolting Advocatuur / De Laan 172219 Stolting, Ivo
Teletronika 179177 Vissenberg, Erwin
Treva 144976 Eckel, Sylvia
`t Steegje 173624 Geld, van der Daniël
`t Tapperijke 104861 Poppelaars, Ad


D2  2e divisie poule 3
Naam Bondsnr Naam
Albert Heijn Van Rijn 104937 Laan, van der Wim
B.C. Arnhem Innstijll 155480 Mortier, Nico
Carambole 152940 Lenting, Stefan
DBG `t Ottertje 159333 Baal, van Joost
De Driehoek / Thebo Speelautomaten 153378 Slijkhuis, Harrold
De Veemarkt 2 165024 Wilkowski, Monique
DPC-A1 216660 Kruijf, de Jordy
Drukkerij 3in1 141395 Elbertsen, Gijs
HCR Prinsen 2 108000 Prinsen, Dinand
Ribas 164755 Derks, Ben
Siemens 129106 Schaub, Tjaart
Thekes Herpen / Park Tivoli 170742 Ruijter, de Jurgen


D2  2e divisie poule 4
Naam Bondsnr Naam
aMate Communications 102035 Minkels, Willie
B.C. Goirle 141974 Spijkers, Roger
B.C. Tegelen 140071 Smaak, Tom
B.V. Setpoint 178582 Hultermans, Jan
De Molen 129732 Vermeer, Ad
De Molen 2 142254 Wellessen, Wim
De Molen 3 149526 Wit, de Wil
DKM Tools 2 118196 Tellekamp, Cris
Eddies-hr.nl 178921 Meusen, Wilco
S&P/De Molenvliet 101606 Pelders, Frans
Schildersbedrijf v.d. Bruggen 143522 Hulsen, Pieter
Vervat Vastgoed 123875 Zwiers, Johan


D2  Halve finale 2e divisie
D2  Finale 2e divisie
D3  3e divisie poule 1
Naam Bondsnr Naam
A3 BC 136914 Zwet, van der Rene
B.V. Waterland 177919 Evers, Klaas
B.V. Zaanzicht 114759 Ottenhoff, Freek
BCTO 100540 Schretlen, Reinier
Biljartshop Leiden 172259 Delden, van Marcel
Bolwerk `81 118597 Boogaard, Rob
De Liefhebber 117548 Schrijver, Gerrit
Het Koetshuys 2 118299 Bruin, de Arno
Roof Security / De Hoog 157409 Spaargaren, Martin
Sportprijzenkampioen.nl 164972 Snip, Dirk
Van Hot Naar Her 165830 Es, van Arie Willem
Voorbrood Meubelen / De Hoog 123579 Vlist, van der Niels


D3  3e divisie poule 2
Naam Bondsnr Naam
B.V. Jorissen 2000 3 212203 Wensveen, Chris
B.V. Jorissen 2000 4 151167 Diender, Peter
Cafedepijp.nl 2 183207 Dijksman, Jan
Capelle 2 / De Terp 82538 Osnabrug, Stefan
De Rietlander 214178 Heumen, van Ton
GS v.d. IJssel 120542 Hendriks, Jan
Samonda Die Haghe 169212 Thijssen, Ben
The Gamblers 122407 Kroon, Sjaak
TOVV 2 138921 Molier, Danny
TOVV 4 145932 Ende, op 't Wil
`s-GBC 119006 Elsacker, van Guido
`t Valkennest 138477 Kroes, John


D3  3e divisie poule 3
Naam Bondsnr Naam
B.V. Sprundel 4 212003 Gijzen, Bonny
Bottles / Dockside 139121 Dam, van Carlo
De Distel Biljarts 3 133722 Verdult, Jan
De Distel Biljarts 4 / TMG Biljarpromotie Team 132307 Enden, van den Rick
De Distel Biljarts 7 219028 Mechelen, van Adrie
De Stene Brug 172120 Menheere, Ad
The Friends / Ad`s Catering 126418 Batten, Ad
Veilingzicht 134201 Bruijn, de Jan
`s Lands Welvaren 2 / AVH Autos / VSS Machinebouw 159889 Hopmans, Marcel
`s Lands Welvaren 3 / AVH Autos / VSS Machinebouw 158632 Karelse, André
`t Bierwinkeltje 129591 Breur, Joke
`t Tapperijke 2 161549 Embregts, Johan


D3  3e divisie poule 4
Naam Bondsnr Naam
Autobedrijf Schrauwen 182538 Martens, Jack
B.H. Keukens 140026 Hoekman, Jaap
DCM / Den Boerenstamppot 217573 Schneijderberg, Henk
De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl 132484 Rijckaert, Peter
De Eekhoorn 4 138912 Hermans, Arie
DKM Tools 3 217111 Pals, Anton
Hazelaar 170629 Viguurs, Peter
Hazelaar 2 103145 Swinkels, Gert
Hoog-Laag Keukens 140027 Hoppenbrouwers, Ben
Team Hilvarenbeek 2 225983 Bergh, van den Patrick
`t Hartje / RMSC 206071 Aa, van der Jos
`t Steegje 2 / Cortini Automotive 206065 Cortini, Peter


D3  3e divisie poule 5
Naam Bondsnr Naam
B.V. Steenwijk 146927 Berg, van den Jaap
Beauty Sauna Peize 131168 Edens, Gerard
Boeve Afbouw 172586 Struik, Arnold
Carambole 2 111783 Vos, Henk
De Harmonie Groningen 157552 Breeuwsma, Fred
De Haven 170838 Moorst, van Bert
Hertog Jan van Mans 123439 Groot, de Erwin
Karssen Metals 220910 Karssen, Rolus
KIRI-Automaten 122441 Leeuw, de Broer
Noorderling 160522 Wilde, de Albert
Siemens 2 125148 Siemens, Willie
Sloepverhuur Nieuw Amsterdam 219418 Leusink, Fred


D3  3e divisie poule 6
Naam Bondsnr Naam
B.C. Uden 151698 Thiele, Matthijs
B.V. `75 141199 Hof, van 't Ap
Carambole / HPS Industrial 182981 Vink, Bert
Ekrischocola.nl 174064 Voorhaar, Kasjan
Excelsior 113660 Schreurs, Wim
Hazelaar 3 105427 Mulders, Harrie
Megafa Betty Boop 137361 Verhoef, Adri
Moira 180594 Verhoeven, Eddy
Struijk Metaal Recycling 150143 Struijk, Arie
Thekes Herpen 3 102934 Smits, Anton
Van den Berg Biljarts 107644 Ven, van der Jaco
Van Rossum Tegelwerken 102870 Pansier, Bert


D3  3e divisie poule 7
Naam Bondsnr Naam
B.C. Tegelen 2 105434 Ooms, Cock
B.C. Tegelen 3 228169 Pelzer, Wiel
Boers & Rosenboom 126613 Jacobs, Heinz
Bonanza 127702 Spiertz, Marcel
DAB 172082 Smits, Piet
De Bandstoters 225839 Verbruggen, Jan
La Plaza Hoensbroek 2 111578 Houwelingen, van Peter
NAS / Outlet DHZ Valkenswaard 165402 Roefs, Piet
Vanmelis.nl 126819 Heesakkers, Ad
VB / Gorissen Furniture 160665 Vaassen, Roger
VB2 / Teleng Schilderwerken 126977 Geerlings, Jacky
Voegersbedrijf W. Smetsers 154375 Smetsers, Willy


D3  Kwart finale 3e divisie
D3  Halve finale 3e divisie
D3  Finale 3e divisie
D4  4e divisie poule 1
Naam Bondsnr Naam
A3 BC 2 229657 Kok, Frank
Blauw Wit / De Klos 114463 Kruikemeier, Joep
BVM Apollo 221563 Ummels, Danny
De Windhoek 180431 Broekhuizen, Nico
E.D.O. `83 2 117840 Muller, Ruud
Gasthoeve Adrichem Beverwijk 225423 Hollenberg, Ton
Het Koetshuys 3 104365 Peetam, Jan
Push And Win 135318 Waal, Charles
Push And Win 2 234571 Gursoy, Yahyah
Sportrust 176700 Rozenhart, Ramon
Sportrust 2 121504 Leeuwen, van Ron
Vriendenkring 1 / Cafe Tapuit 220673 Mons, Michiel


D4  4e divisie poule 2
Naam Bondsnr Naam
B.V. Jorissen 2000 5 204487 Veen, van der Ferry
Biljartschool Holland 81154 Parbhoe, Aniel
Buffalo/Jorissen 2000/6 138834 Jorissen, Henk
Cafedepijp.nl 3 146154 Put, van Ronald
Capelle 69 158840 Phielix, Ernst
Capelle 7 181650 Stel, van der Kees
De Maasstad 120632 Boer, den Martin
De Rietlander 2 144346 Eersel, van Kees
Ladies First 168602 Verkerk-Heikoop, Janine
Pool and Billjards Delft 157835 Verleg, Sjaak
Slagerij Lander 109563 Hek, van der Hans
TOVV 5 135774 Nooijer, de Peter


D4  4e divisie poule 3
Naam Bondsnr Naam
B.V. De Zwaan 131217 Nouws, Toon
B.V. Setpoint 2 132121 Westerburger, Sjef
Bikse Biljart Bikkels 234740 Gool, van Ad
Bohnke / Van Delft Verhuur 214687 Tempelaars, Wilfred
Buro Balans / `t Hartje van Oosterhout 110914 Cardon, Nick
DCM 2 / Bongaards Transport 217663 Dooren, van Jan
De Staart / TVM 133860 Trigt, van Jan
DKM Tools 4 213285 Jaspers, René
L & B Ledermode 2 166790 Bakkers, Corné
RCD / Kloens Bestrating 118991 Berg, van den Wout
Stucadoorsbedrijf Kanters 133981 Kortsmit, Erik
`t Steegje 3 239947 Dongen, van Carlo


D4  4e divisie poule 4
Naam Bondsnr Naam
3B-SD HydroZorg 150409 Suykerbuyk, Jan
De Distel 7 154532 Niewenhuijse, Erik
De Ossekop 226230 Praat, van Marcel
De Ossekop 2 237268 Zagers, Mark
Jacobs Mannenmode 201931 Sturm, Martin
Jacobs Mannenmode 2 112127 Vliet, van der Frits
Jacobs Mannenmode 3 137092 Krottje, Jurgen
Reseda 139121 Dam, van Carlo
Treva 2 144976 Eckel, Sylvia
Treva 3 212962 Kooiman, Marco
Zandee Kloetinge 108783 Oudenhoven, van den Joop
`s Lands Welvaren 4 / AVH Autos / VSS Machinebouw 125846 Walraven, Wim


D4  4e divisie poule 5
Naam Bondsnr Naam
Autobedrijf Lion van Loon 214339 Verbunt, Toon
Hazelaar 4 170627 Rooij, van Frank
Hazelaar 5 148163 Dekkers, Jacky
Jan Baars Interieurs 105254 Vink, Cees
Molenvliet 2 206811 Pijnenburg, Mark
P.C. Kamp Scheeps- en Constructiewerken B.V. 131526 Ligtenberg, Jan
SunControls BV 178443 Hamers, Jos
Thekes Herpen 4 222897 Dinther, van Gerrit
Thekes Herpen 6 105955 Loermans, Jan
TMC Group 158976 Linden, van der Arnold
Van den Berg Biljarts 2 143523 Smetsers, Arie
`t Ottertje 165924 Damen, Jan


D4  4e divisie poule 6
Naam Bondsnr Naam
Aannemersbedrijf P. van Hulst 172503 Houbraken, Wim
B.C. Tegelen 4 142110 Verstappen, Gunther
Burgmans-Biljarts.nl 127934 Tilborg, van Jos
DAB 2 218205 Deursen, van Wim
de Mixx 140300 Brie, de Jos
De Peel 158356 Vanderplaetsen, Eric
HAS biljarts 151555 Huibers, Arnoud
Peter Smits Bestratingen / ABC `t Topke 180541 Gercek, Murat
VB3 / De Ketsers 226160 Kuipers, Ger
VB4 / Keuken en Montagebedrijf Jan Coninx 125433 Coninx, Jan
VB5 / Veerbenders 128236 Visser, Lex
`t Caves 217364 Boxem, van Toon


D4  4e divisie poule 7
Naam Bondsnr Naam
Bousema Lochem 2 145053 Vreeman, Jan
Daktechniek / Viersprong 207592 Heijnen, Jos
De Anerhof 173665 Beumer, Martin
De Haven 2 220057 Bakker, Ton
De Octopus 179315 Silfhout, van Rein
DOS - Hattem 149394 Poppe, Henk
Grolleman Schildersbedrijf 113411 Net, Arnold
Hertog Jan van Mans 2 106186 Binnenmars, Eric
HGL / Keurslager Brouwer 113379 Kuijk, van Klaas
Pelikaan 13 159107 Paap, René
van Dijk-Winterhoeve 126577 Winter, Wim


D4  Kwart finale 4e divisie
D4  Halve finale 4e divisie
D4  Finale 4e divisie
DB2  Divisie Beker 2e ronde
Naam Bondsnr Naam
Albert Heijn Van Rijn 104937 Laan, van der Wim
aMate Communications 102035 Minkels, Willie
B.C. Arnhem 113575 Gerritsen, Rudy
B.C. Arnhem Innstijll 155480 Mortier, Nico
B.C. Tegelen 140071 Smaak, Tom
B.C. Tegelen 2 105434 Ooms, Cock
B.V. Steenwijk 146927 Berg, van den Jaap
Beauty Sauna Peize 131168 Edens, Gerard
Beekman HPL 131902 Jonen, Sander
Bikse Biljart Bikkels 234740 Gool, van Ad
Biljartschool Holland 81154 Parbhoe, Aniel
Biljartshop Leiden 172259 Delden, van Marcel
Boers & Rosenboom 126613 Jacobs, Heinz
Boeve Afbouw 172586 Struik, Arnold
Bonanza 127702 Spiertz, Marcel
Buro Balans / `t Hartje van Oosterhout 110914 Cardon, Nick
BVM Apollo 216384 Ridder, de Bert
Carambole 152940 Lenting, Stefan
DAB 172082 Smits, Piet
DAB 2 218205 Deursen, van Wim
Daktechniek / Viersprong 207592 Heijnen, Jos
DBG `t Ottertje 159333 Baal, van Joost
De Distel Biljarts 7 219028 Mechelen, van Adrie
De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl 132484 Rijckaert, Peter
De Harmonie Groningen 157552 Breeuwsma, Fred
De Haven 170838 Moorst, van Bert
De Liefhebber 117548 Schrijver, Gerrit
De Molen 129732 Vermeer, Ad
De Molen 2 142254 Wellessen, Wim
De Molen 3 149526 Wit, de Wil
De Rietlander 214178 Heumen, van Ton
De Stene Brug 172120 Menheere, Ad
De Windhoek 180431 Broekhuizen, Nico
DOS - Hattem 149394 Poppe, Henk
DPC-A1 216660 Kruijf, de Jordy
Drukkerij 3in1 141395 Elbertsen, Gijs
Ekrischocola.nl 174064 Voorhaar, Kasjan
FDV Jacoby / Schuler Cues 132890 Nijnatten, van Jeffrey
Grolleman Schildersbedrijf 113411 Net, Arnold
Hazelaar 2 103145 Swinkels, Gert
Hektisch Biljartschool / Frans van Kuyk 114087 Hek, de Ivar
Hertog Jan van Mans 123439 Groot, de Erwin
HGL / Keurslager Brouwer 113379 Kuijk, van Klaas
Hotel Stadt Lobberich / BCT 153306 Mans, Rob
HWA / Hordijk Biljartartikelen 147668 Beek, van Wilfried
Jan Baars Interieurs 105254 Vink, Cees
Jan Brock Amusement 138782 Esvelt, Gert Jan
KIRI-Automaten 122441 Leeuw, de Broer
La Plaza Hoensbroek 141598 Zielemans, Roy
Man op Maat / `t Caves 217364 Boxem, van Toon
Megafa Betty Boop 137361 Verhoef, Adri
Merwehof / Derogee Beveiligingen 164586 Dérogée, Wim
NAS / Outlet DHZ Valkenswaard 165402 Roefs, Piet
Noorderling 160522 Wilde, de Albert
Peter Smits Bestratingen / ABC `t Topke 180541 Gercek, Murat
Rechtswinkel ZuidWest NL 177418 Schijndel, van Arthur
Roof Security / De Hoog 157409 Spaargaren, Martin
Schildersbedrijf v.d. Bruggen 143522 Hulsen, Pieter
Schroevengroothandel.nl 217359 Jong, de Leo
Siemens 129106 Schaub, Tjaart
Siemens 2 125148 Siemens, Willie
Slagerij Lander 109563 Hek, van der Hans
Sloepverhuur Nieuw Amsterdam 219418 Leusink, Fred
Stolting Advocatuur / De Laan 172219 Stolting, Ivo
Struijk Metaal Recycling 150143 Struijk, Arie
Stucadoorsbedrijf Kanters 133981 Kortsmit, Erik
SunControls BV 178443 Hamers, Jos
Team Hilvarenbeek 150663 Bruijstens, Paul
Team Hilvarenbeek 2 225983 Bergh, van den Patrick
Thekes Herpen / Park Tivoli 170742 Ruijter, de Jurgen
TOVV 2 138921 Molier, Danny
TOVV 3 143232 Beuningen, van Frans
Van den Berg Biljarts 107644 Ven, van der Jaco
Van den Berg Biljarts 2 143523 Smetsers, Arie
van Dijk-Winterhoeve 126577 Winter, Wim
VB / Gorissen Furniture 160665 Vaassen, Roger
VB2 / Teleng Schilderwerken 126977 Geerlings, Jacky
VB3 / De Ketsers 226160 Kuipers, Ger
VB4 / Keuken en Montagebedrijf Jan Coninx 125433 Coninx, Jan
VB5 / Veerbenders 128236 Visser, Lex
Vervat Vastgoed 123875 Zwiers, Johan
Voorbrood Meubelen / De Hoog 123579 Vlist, van der Niels
W .v.d. Sanden 166754 Peer, van Jack
Zandee Kloetinge 108783 Oudenhoven, van den Joop
`s-GBC 119006 Elsacker, van Guido
`t Hartje / RMSC 206071 Aa, van der Jos
`t Hartje / Total Power Europe 160385 Roovers, Ton
`t Ottertje 165924 Damen, Jan
`t Steegje 173624 Geld, van der Daniël
`t Steegje 3 139534 Donckers, Peter
`t Valkennest 138477 Kroes, John


DB3  Divisie Beker 3e ronde
Naam Bondsnr Naam
A1 Biljarts 154493 Wienk, Addy
aMate Communications 102035 Minkels, Willie
B.C. Arnhem 113575 Gerritsen, Rudy
B.C. Arnhem Innstijll 155480 Mortier, Nico
B.C. Tegelen 2 105434 Ooms, Cock
B.V. Steenwijk 146927 Berg, van den Jaap
Beekman HPL 131902 Jonen, Sander
Boeve Afbouw 172586 Struik, Arnold
Bousema Lochem 123059 Hazewinkel, Ronny
Carambole 152940 Lenting, Stefan
DAB 172082 Smits, Piet
DAB 2 218205 Deursen, van Wim
Dallinga.com 146821 Vasseur, Patrick
DBG `t Ottertje 159333 Baal, van Joost
De Distel Biljarts 7 219028 Mechelen, van Adrie
De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl 132484 Rijckaert, Peter
De Harmonie Groningen 157552 Breeuwsma, Fred
De Molen 129732 Vermeer, Ad
De Rietlander 214178 Heumen, van Ton
De Stene Brug 172120 Menheere, Ad
De Veemarkt 130389 Dericks, Rene
De Windhoek 180431 Broekhuizen, Nico
DPC 138921 Molier, Danny
DPC-A1 216660 Kruijf, de Jordy
Drukkerij 3in1 141395 Elbertsen, Gijs
Ekrischocola.nl 174064 Voorhaar, Kasjan
Grolleman Schildersbedrijf 113411 Net, Arnold
Hazelaar 2 103145 Swinkels, Gert
HCR Prinsen 108000 Prinsen, Dinand
Hektisch Biljartschool / Frans van Kuyk 114087 Hek, de Ivar
Hertog Jan van Mans 123439 Groot, de Erwin
Hotel Stadt Lobberich / BCT 153306 Mans, Rob
Jan Brock Amusement 138782 Esvelt, Gert Jan
KIRI-Automaten 122441 Leeuw, de Broer
L & B Ledermode 180098 Hoogwerf, Jeroen
La Plaza Hoensbroek 141598 Zielemans, Roy
Man op Maat / `t Caves 217364 Boxem, van Toon
MCR 217859 Loenen, Nick
Merwehof / Derogee Beveiligingen 164586 Dérogée, Wim
Noorderling 160522 Wilde, de Albert
Peter Smits Bestratingen / ABC `t Topke 180541 Gercek, Murat
Rechtswinkel ZuidWest NL 177418 Schijndel, van Arthur
S.I.S. Schoonmaak 180219 Trampe, Cor
Schildersbedrijf v.d. Bruggen 143522 Hulsen, Pieter
Schroevengroothandel.nl 217359 Jong, de Leo
Siemens 129106 Schaub, Tjaart
Sloepverhuur Nieuw Amsterdam 219418 Leusink, Fred
Struijk Metaal Recycling 150143 Struijk, Arie
STZ Zundert 140672 Kerkoerle, van Jan
SunControls BV 178443 Hamers, Jos
Team Eekhoorn 208902 Hermans, Jerry
Team Hilvarenbeek 150663 Bruijstens, Paul
Thekes Herpen / Park Tivoli 170742 Ruijter, de Jurgen
TOVV 3 143232 Beuningen, van Frans
Van den Berg Biljarts 107644 Ven, van der Jaco
VB4 / Keuken en Montagebedrijf Jan Coninx 125433 Coninx, Jan
VB5 / Veerbenders 128236 Visser, Lex
Vervat Vastgoed 123875 Zwiers, Johan
W .v.d. Sanden 166754 Peer, van Jack
Zandee Kloetinge 108783 Oudenhoven, van den Joop
`t Hartje / RMSC 206071 Aa, van der Jos
`t Hartje / Total Power Europe 160385 Roovers, Ton
`t Hartje / Van Wanrooy 131329 Broeders, Ad
`t Steegje 173624 Geld, van der Daniël


DB4  Divisie Beker 4e ronde
Naam Bondsnr Naam
B.C. Arnhem Innstijll 155480 Mortier, Nico
B.C. Tegelen 2 105434 Ooms, Cock
Beekman HPL 131902 Jonen, Sander
Bousema Lochem 123059 Hazewinkel, Ronny
Carambole 152940 Lenting, Stefan
Dallinga.com 146821 Vasseur, Patrick
DBG `t Ottertje 159333 Baal, van Joost
De Harmonie Groningen 157552 Breeuwsma, Fred
De Molen 129732 Vermeer, Ad
De Stene Brug 172120 Menheere, Ad
De Veemarkt 130389 Dericks, Rene
DPC 138921 Molier, Danny
DPC-A1 216660 Kruijf, de Jordy
Ekrischocola.nl 174064 Voorhaar, Kasjan
Hazelaar 2 103145 Swinkels, Gert
HCR Prinsen 108000 Prinsen, Dinand
Hektisch Biljartschool / Frans van Kuyk 114087 Hek, de Ivar
Hertog Jan van Mans 123439 Groot, de Erwin
Hotel Stadt Lobberich / BCT 153306 Mans, Rob
Jan Brock Amusement 138782 Esvelt, Gert Jan
L & B Ledermode 180098 Hoogwerf, Jeroen
La Plaza Hoensbroek 141598 Zielemans, Roy
Man op Maat / `t Caves 217364 Boxem, van Toon
MCR 217859 Loenen, Nick
S.I.S. Schoonmaak 180219 Trampe, Cor
STZ Zundert 140672 Kerkoerle, van Jan
VB5 / Veerbenders 128236 Visser, Lex
Vervat Vastgoed 123875 Zwiers, Johan
W .v.d. Sanden 166754 Peer, van Jack
`t Hartje / Total Power Europe 160385 Roovers, Ton
`t Hartje / Van Wanrooy 131329 Broeders, Ad
`t Steegje 173624 Geld, van der Daniël


DB5  Divisie Beker 5e ronde
DB5  Bekerfinale Poulefase
DB5  Bekercompetitie Halve Finale
DB5  Bekercompetitie Finale
K  Kadercompetitie poule 1
Naam Bondsnr Naam
BCO De Beste Keus 118058 Duivenvoorde, Ben
De Engel / van der Aart 117895 Opstal, Louis
Horna De Vries Juwelier 116348 Ooteman, Wim
Kaderteam Almere `83 141933 Aerle, van René
Kaderteam BCS 150769 Kok, Rob
Kaderteam Holland Parcel Express/De Musketiers 146112 Jamin, Peter
Kitseroo speelautomaten 118590 Kitseroo, John
O.G.B. 129638 Bruin, de Rene
Samonda 172597 Verschoor, Rudy
Targa Team 173154 Völker, Alex
Warme Bakker Ad Ketels / BV Velsen 146158 Ketels, Ad
`s-GBC 119012 Jager, de Hans


K  Kadercompetitie poule 2
Naam Bondsnr Naam
B.V. De Ram 135906 Dongen, van Peter
De Posthoorn / RBS 1 146431 Robbemont, Jaco
De Posthoorn / RBS 2 120895 Vermaas, Piet
Honky Tonk / Vonk Glas 163864 Mannetje, t Ies
Honky Tonk 1 175604 Vliet, van Dick
HWA Alblasserdam 138265 Kooten, van Reijer
HWA Hotel van Krimpen 134446 Blomberg, Arie
HWA Verhaar BKS 154137 Verhaar, Piet
Kaderteam B.V. De Hoog - Van der Wilt 167368 Wilt, van der Bas
Kaderteam `s Lands Welvaren 1 128870 Walhout, Sjaak
Kaderteam `s Lands Welvaren 2 208694 Breas, Jos
S.V.W. / De Ponderosa 125569 Rens, Jean-paul


K  Kadercompetitie poule 3
Naam Bondsnr Naam
B.V. Moira 152880 Bruijn, de Frank
B.V. Rapiditas 147002 Brink, van den Piet
BVM Apollo Etikon 149687 Heffty, Dennis
De Poedel 171694 Groep, van de Cor
De Vriendenkring 1 106620 Bulte, Henk
De Vriendenkring 2 138428 Hoen, Stefan
DOS `71 126829 Wetering, van de Tonnie
Gelre 1 205896 Veldhuizen, Gert-Jan
Kaderteam B.I.O.S. 142008 Beek, van Gert
Kaderteam Verploegen Party- en Congrescentrum 113442 Derksen, Theo
Padoc Kaderteam 208814 Overbeek, Hennie
Snelpost 12 139110 Lubbers, Willem


K  Kadercompetitie poule 4
Naam Bondsnr Naam
Bouwcenter Van Hoppe 129772 Dooren, van Piet
Carambole / BBG 101977 Kivits, Marco
Carambole / R&H Kassa 182981 Vink, Bert
Carambole / Rademaker 105353 Ridder, de Hans
De Hazelaar 1 111710 Jongh, de Piet
De Hazelaar 2 130388 Dericks, Eric
De Hazelaar 3 211980 Ven, van de Walco
D`n Babbel / DAS keukens 208997 Mol, van Ad
Het Wapen van Liempde / RegioBank 107493 Tillaart, van den Martien
Moira Lith 212433 Lith, van Jeroen
Treffers / VTS / Activtek 134815 Hooij, van Bernie
`t Centrum 155393 Sibtsen, Burkey


K  Kadercompetitie poule 5
Naam Bondsnr Naam
autoinkoopnoord.nl / ABC `08 101122 Zanten, van Alexander
B.C. Gorredijk 183834 Visser, Sipke
De Jol-Biomos-Hanze Zonwering 114492 Zweers, Edwin
De Kolonie Diamanttechniek Noord 216497 Brummer, Roel
DOS Hattem 154022 Beugeling, Wilco
Friesche Club / Popma Biljartservice 113880 Swart, Tonny
Krul Woudsend 220321 Krul, Stan


K  Kadercompetitie poule 6
Naam Bondsnr Naam
B.C. Concordia 106829 Dullemond, Willem
B.V. `t Centrum `47 126875 Alink, Boudewijn
Billardcafe de Veemarkt 130563 Raaij, van Bennie
De Korenmolen 1 160660 Hoevers, Arnoud
De Markt / De Onderbouw 122069 Broers, Maarten
Deventer `83 - AMS Bruijns 151203 Graaf, de John
HCR Prinsen 126722 Braak, ter Brian
Jan Brock Biljarts 110266 Schothuis, Remco
Kabelrups.com / Kronenhuis 167186 Tijdink, Jan
Pelikaan 1 159107 Paap, René
Pelikaan 2 106726 Peters, Reinder
Willemsen Bestratingen / B.V. De Driehoek 160770 Gierkink, Roy
Zandweerd 1 180358 Korderijnk, Gerrit


K  Kadercompetitie poule 7
Naam Bondsnr Naam
B.C. Maarland 1 202927 Sangen, Maurice
B.C. Maarland 2 143882 Andriessen, Peter
B.C. Tegelen / De Picardie 138030 Leijendeckers, Huub
B.C. `t Heukske / EuroBiljarts 224237 Diederen, Frank
B.V. Halfweg 106484 Volleberg, Piet
De Oase 128293 Ven, van de Theo
Mark_Us 127439 Heespelink, Cor
Op de Klos 1 200982 Berger, Eddy
Op de Klos 2 155946 Cleuskens, Roger
Van Esch Biljarts/Optiek van Gool/De Peel 122932 Asten, van Gerrit
VIOS / Van Esch Biljarts 149559 Vogels, Harry
VOP / DWH 202634 Kauffeld, Guido


K  Play-off poules kadercompetitie
K  Halve finale poules kadercompetitie
K  Finale Kadercompetitie
KB1  Kaderbekercompetitie ronde 1
Naam Bondsnr Naam
B.C. Concordia 106829 Dullemond, Willem
B.C. Maarland 1 202927 Sangen, Maurice
B.C. Maarland 2 143882 Andriessen, Peter
B.C. Tegelen / De Picardie 138030 Leijendeckers, Huub
B.C. `t Heukske / EuroBiljarts 224237 Diederen, Frank
B.V. De Ram 1 135906 Dongen, van Peter
B.V. De Ram 2 135906 Dongen, van Peter
B.V. Moira 152880 Bruijn, de Frank
B.V. `t Centrum `47 126875 Alink, Boudewijn
BVM Apollo Etikon 149687 Heffty, Dennis
Carambole / BBG 101977 Kivits, Marco
Carambole / R&H Kassa 182981 Vink, Bert
Carambole / Rademaker 105353 Ridder, de Hans
De Engel / van der Aart 117895 Opstal, Louis
De Hazelaar 1 111710 Jongh, de Piet
De Hazelaar 3 211980 Ven, van de Walco
De Jol-Biomos-Hanze Zonwering 114492 Zweers, Edwin
De Korenmolen 1 160660 Hoevers, Arnoud
De Markt / De Onderbouw 122069 Broers, Maarten
De Poedel 171694 Groep, van de Cor
De Vriendenkring 1 106620 Bulte, Henk
Deventer `83 - AMS Bruijns 151203 Graaf, de John
DOS `71 126829 Wetering, van de Tonnie
HCR Prinsen 126722 Braak, ter Brian
Het Wapen van Liempde / RegioBank 107493 Tillaart, van den Martien
Honky Tonk / Vonk Glas 163864 Mannetje, t Ies
Honky Tonk 1 175604 Vliet, van Dick
HWA Alblasserdam 138265 Kooten, van Reijer
HWA Hotel van Krimpen 134446 Blomberg, Arie
HWA Verhaar BKS 154137 Verhaar, Piet
Kabelrups.com / Kronenhuis 167186 Tijdink, Jan
Kaderteam Almere `83 141933 Aerle, van René
Kaderteam B.V. De Hoog - Van der Wilt 167368 Wilt, van der Bas
Kaderteam Verploegen Party- en Congrescentrum 113442 Derksen, Theo
Mark_Us 127439 Heespelink, Cor
Moira Lith 212433 Lith, van Jeroen
O.G.B. 129638 Bruin, de Rene
Op de Klos 1 200982 Berger, Eddy
Padoc Kaderteam 208814 Overbeek, Hennie
Pelikaan 1 159107 Paap, René
Pelikaan 2 106726 Peters, Reinder
Samonda 172597 Verschoor, Rudy
Snelpost 12 139110 Lubbers, Willem
Treffers / VTS / Activtek 134815 Hooij, van Bernie
VIOS / Van Esch Biljarts 149559 Vogels, Harry
VOP / DWH 202634 Kauffeld, Guido
Warme Bakker Ad Ketels / BV Velsen 146158 Ketels, Ad
Willemsen Bestratingen / B.V. De Driehoek 160770 Gierkink, Roy


KB2  Kaderbekercompetitie ronde 2
Naam Bondsnr Naam
B.C. Concordia 106829 Dullemond, Willem
B.C. Maarland 1 202927 Sangen, Maurice
B.C. `t Heukske / EuroBiljarts 224237 Diederen, Frank
B.V. Moira 152880 Bruijn, de Frank
B.V. `t Centrum `47 126875 Alink, Boudewijn
Carambole / R&H Kassa 182981 Vink, Bert
Carambole / Rademaker 105353 Ridder, de Hans
De Engel / van der Aart 117895 Opstal, Louis
De Hazelaar 1 111710 Jongh, de Piet
De Hazelaar 3 211980 Ven, van de Walco
De Jol-Biomos-Hanze Zonwering 114492 Zweers, Edwin
De Korenmolen 1 160660 Hoevers, Arnoud
De Poedel 171694 Groep, van de Cor
De Vriendenkring 1 106620 Bulte, Henk
Deventer `83 - AMS Bruijns 151203 Graaf, de John
DOS `71 126829 Wetering, van de Tonnie
HCR Prinsen 126722 Braak, ter Brian
Honky Tonk 1 175604 Vliet, van Dick
HWA Hotel van Krimpen 134446 Blomberg, Arie
HWA Verhaar BKS 154137 Verhaar, Piet
Kabelrups.com / Kronenhuis 167186 Tijdink, Jan
Kaderteam Verploegen Party- en Congrescentrum 113442 Derksen, Theo
Mark_Us 127439 Heespelink, Cor
Moira Lith 212433 Lith, van Jeroen
Op de Klos 1 200982 Berger, Eddy
Pelikaan 1 159107 Paap, René
Pelikaan 2 106726 Peters, Reinder
Treffers / VTS / Activtek 134815 Hooij, van Bernie
VIOS / Van Esch Biljarts 149559 Vogels, Harry
VOP / DWH 202634 Kauffeld, Guido
Warme Bakker Ad Ketels / BV Velsen 146158 Ketels, Ad
Willemsen Bestratingen / B.V. De Driehoek 160770 Gierkink, Roy


KB3  Kaderbekercompetitie ronde 3
Naam Bondsnr Naam
B.C. Maarland 1 202927 Sangen, Maurice
B.C. `t Heukske / EuroBiljarts 224237 Diederen, Frank
B.V. `t Centrum `47 126875 Alink, Boudewijn
Carambole / Rademaker 105353 Ridder, de Hans
De Engel / van der Aart 117895 Opstal, Louis
De Hazelaar 1 111710 Jongh, de Piet
De Hazelaar 3 211980 Ven, van de Walco
De Jol-Biomos-Hanze Zonwering 114492 Zweers, Edwin
De Vriendenkring 1 106620 Bulte, Henk
HCR Prinsen 126722 Braak, ter Brian
HWA Hotel van Krimpen 134446 Blomberg, Arie
Kabelrups.com / Kronenhuis 167186 Tijdink, Jan
Pelikaan 2 106726 Peters, Reinder
Treffers / VTS / Activtek 134815 Hooij, van Bernie
VOP / DWH 202634 Kauffeld, Guido
Warme Bakker Ad Ketels / BV Velsen 146158 Ketels, Ad


KB4  Kaderbekercompetitie ronde 4
KB5  Kaderbekercompetitie halve finale
KB6  Kaderbekercompetitie 3e/4e plaats
KB7  Kaderbekercompetitie finale
T1  Topteam eerste divisie
Naam Bondsnr Naam
123BILJARTS / BCO 105095 Filippo, Ronald
B.I.O.S. 143121 Linden, van der Erik
Buitelaar/Maasduin Witgoed 116420 Heesch, van Toon
De Hazelaar 111710 Jongh, de Piet
Exalto / HWA 134446 Blomberg, Arie
Hektisch Biljartschool / BV `75 149656 Hek, de Edgar
Horna 203520 Jong, Kees
Moira / Hartog Afdichtingssystemen 151022 Nabuurs, Sven
Snelpost 11 110354 Gielens, Raymon
Steinhoff Constructions 174132 Vermeulen, Frank
Terborgse Wijncentrale / Veemarkt 144362 Siebelink, Willem
Topteam Goirle / Metselbedrijf Stoop 182297 Diem, van Paul
Topteam `s Landswelvaren / Reedijk 128578 Bree, de Peter
Van Den Broek Biljarts / Almere `83 164899 Vreekamp, Martin
Verploegen Party- en Congrescentrum 106330 Megens, Rini


TE  Topteam eredivisie
Naam Bondsnr Naam
B.I.O.S.-Barneveld 213602 Pijnenburg, Leon
Benelux Biljarts / Snellen Horeca Service 151238 Silfhout, van Michel
De Hazelaar / Etikon 130388 Dericks, Eric
De Picardie 162863 Bochem, van Micha
Egbersbeek.nl 130692 Egbers, Martijn
The City / Dibo 109436 Boom, Ton
Topteam De Viaanse Molen 117552 Veldt, Vincent
Wennekes.nl 104909 Megens, Lyon