Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
De Rietlander Vr. 23-09-2022 19:00:00 DB1 1 1 De Rietlander - KlaBilAdo groot
RBV De Kuip Ma. 26-09-2022 19:30:00 K 1 4 De Engel / Rijschool ter Beek - Ons Genoegen Bussum klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 26-09-2022 19:30:00 K 4 4 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 26-09-2022 19:30:00 K 6 4 Biljartclub Tegelen - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 26-09-2022 19:30:00 K 6 4 BV.Woezik - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 26-09-2022 19:30:00 D2 2 3 De Parel Dranken - Teletronika groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 26-09-2022 19:30:00 D2 4 3 Eddies-hr.nl - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Pool and Billiards Delft Ma. 26-09-2022 19:30:00 D3 2 3 Pool and Billiards Delft - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 26-09-2022 19:30:00 D3 3 3 TREVA - Theory Cues 2 - BV Sprundel 3 groot
Francois Mingaud Ma. 26-09-2022 19:30:00 D3 5 3 Boeve Afbouw - De Harmonie Winschoten groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 26-09-2022 19:30:00 D3 6 3 Biljartvereniging Marketing Rebel - BV de Hazelaar 2 groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 26-09-2022 19:30:00 D3 6 3 Struijk Metaal Recycling - B.C. De Kuul 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 26-09-2022 19:30:00 D4 6 3 SIS Billiards 7 - Van Rossum Tegelwerken groot
Camping De Dommelvallei Ma. 26-09-2022 19:30:00 D4 7 3 H.A.S. - B.C.Tegelen 3 groot
Café Groeselt Di. 27-09-2022 19:30:00 K 7 4 Veerbenders /VanEschBiljarts - Maarland 2 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 27-09-2022 19:30:00 D3 3 3 BV Cortini Automotive - De Distel Biljarts 4 groot
Camping De Eekhoorn Di. 27-09-2022 19:30:00 D3 3 3 De Eekhoorn 2 - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 27-09-2022 19:30:00 D3 4 3 Rob Jacobs Mannenmode - Stoeterij Stal Doorstap groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 1 3 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - Nieuw Diemen 2 groot
Capelle SPC Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 2 3 De Maasstad - Pool and Billiards Delft 2 groot
Café De Pijp Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 3 3 biljartcafedepijp.nl - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Café `t Steegje Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 3 3 Café `t Steegje 2 - Cues&Darts 3 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 4 3 De Distel Biljarts 5 - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
D`n Boerenbond Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 6 3 Maasduin Witgoed Service - BV de Hazelaar 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 6 3 B.C. De Kuul 4 - SIS Billiards 4 groot
Het Caves Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 7 4 `t Caves - Team Funny - Na Arbeid Sport groot
De Triangel Di. 27-09-2022 19:30:00 D4 5 3 D.O.S. - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
Biljartcentrum WBV Di. 27-09-2022 19:30:00 D3 1 3 WBV Wormerveer - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 28-09-2022 19:30:00 K 1 4 B.C.O. - WBD Den Haag klein
Padoc Wo. 28-09-2022 19:30:00 K 2 4 BV Padoc / V.D.H. - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 28-09-2022 19:30:00 K 2 4 BV Apollo - BV De Hoog/Van der Wilt klein
De Beestenmarkt Wo. 28-09-2022 19:30:00 K 5 4 Deventer `83 - De Korenmolen klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 28-09-2022 19:30:00 D2 1 3 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - Le Grand Crue Beekman HPL groot
Café `t Steegje Wo. 28-09-2022 19:30:00 D2 1 3 Team Bouwpartners / Wear-It - Café van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 28-09-2022 19:30:00 D2 2 3 `t Hartje van Oosterhout 2 - Dallinga.com 2 groot
H.C.R. Dallinga Wo. 28-09-2022 19:30:00 D2 2 3 Polka Print - Stolting Advocatuur / De Laan groot
De Biljartacademie Wo. 28-09-2022 19:30:00 D2 4 3 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - Biljartcentrum Goirle groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 28-09-2022 19:30:00 D3 1 3 Push and Win-Almere `83 - BV Waterland groot
De Rietlander Wo. 28-09-2022 19:30:00 D3 2 3 De Rietlander - The Gamblers groot
Camping De Eekhoorn Wo. 28-09-2022 19:30:00 D3 3 3 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - De Stene Brug groot
`t Tapperijke Wo. 28-09-2022 19:30:00 D3 4 3 `t Tapperijke - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Jan Massinkhal Wo. 28-09-2022 19:30:00 D3 6 3 Moira - BV `75 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 28-09-2022 19:30:00 D4 1 3 Nieuw Diemen - BV Apollo groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 28-09-2022 19:30:00 D4 6 3 SIS Billiards 5 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
Biljartvereniging Carambole Do. 29-09-2022 00:00:00 K 4 4 Carambole Brabant - BV de Hazelaar 1 klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 29-09-2022 19:30:00 K 1 4 Biljartvereniging KSA - B.C. Schagen klein
De Posthoorn Do. 29-09-2022 19:30:00 K 3 4 De Posthoorn 1 - De Posthoorn ONNIT klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 29-09-2022 19:30:00 K 4 4 BV de Hazelaar 3 - BV de Burgemeester klein
Biljartvereniging Carambole Do. 29-09-2022 19:30:00 K 4 4 Carambole Steinhoff - `t Centrum klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 29-09-2022 19:30:00 K 5 4 De Pelikaan Zutphen - Slootermeer klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 29-09-2022 19:30:00 K 6 4 BV Jong Geleerd - VIOS/van Esch Biljarts klein
Thekes Do. 29-09-2022 19:30:00 D2 3 3 Thekes / Park Tivoli - Petersberg groot
BC Merwehof Do. 29-09-2022 19:30:00 D3 2 3 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
Café De Ossekop Do. 29-09-2022 19:30:00 D3 4 3 Biljartvereniging De Ossekop 2 - DKM Tools 4 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 29-09-2022 19:30:00 D3 5 3 BM-Sat Rijssen - Quality Time Campers Verhuur groot
Horecabedrijf Mans Do. 29-09-2022 19:30:00 D3 5 3 Mans Genoeg - Kiri Casino groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 29-09-2022 19:30:00 D3 6 3 De Peel / Van Esch Biljarts - Thekes Herpen 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 29-09-2022 19:30:00 D4 1 3 E.D.O. 83 - 2 - Sportrust groot
Biljartzaal De Sport Do. 29-09-2022 19:30:00 D4 1 3 A3 BC - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Capelle SPC Do. 29-09-2022 19:30:00 D4 2 3 Capelle SPC 3 - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 29-09-2022 19:30:00 D4 4 3 De Distel Biljarts 6 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Café Reseda Do. 29-09-2022 19:30:00 D4 4 3 Reseda - Zandee Kloetinge groot
Het Caves Do. 29-09-2022 19:30:00 D4 7 3 `t Caves 3 - De Strevers - `t Caves - Team Funny groot
Sociëteit de Harmonie Do. 29-09-2022 19:30:00 D4 5 3 De Harmonie 2 - Carambole groot
BC Merwehof Do. 29-09-2022 19:30:00 C3 1 3 Merwehof 11 - Merwehof 14 klein
Gebouw Komin Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 1 3 Ons Genoegen Bussum - B.C.O. klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 1 4 Beemster / B.V. Velsen - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Café Honky Tonk Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 3 4 Honky Tonk/Vonk Glas - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 3 4 Het Wapen van Alblasserdam - Honky Tonk 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 5 4 BV Zandweerd - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 5 4 `t Centrum `47 - D.O.S. klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 7 2 BC Maarland - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Zaal Centraal Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 7 4 BDL / Martens Finance - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 30-09-2022 19:30:00 K 7 4 BC Maarland - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 30-09-2022 19:30:00 D2 1 3 BCO - Paeoniapassion - Schroevengroothandel.nl groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 30-09-2022 19:30:00 D2 3 3 Almere `83 - Carambole Daarlerveen groot
Cues & Darts Vr. 30-09-2022 19:30:00 D2 4 3 Cues&Darts 2 - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 30-09-2022 19:30:00 D2 4 3 S&P / Oordoppen Service - Ricky`s Pub groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 30-09-2022 19:30:00 D2 4 3 Café Het Wapen van Strijp - Van Melis Autobedrijf groot
Café Keyzer Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 1 3 De Plas / Scandiflora - BV New Jorissen groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 1 3 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - Vriendenkring / Café Tapuit groot
BV Onder Ons Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 1 3 Onder Ons `67 - Van Bruggen Adviesgroep groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 2 3 KlaBilAdo - Ladies First groot
`t Tapperijke Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 3 3 BM Boekhouding & Administratie - Biljartvereniging De Ossekop groot
De Drie Zwaantjes Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 4 3 The Friends - D.C. Michielsen 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 4 3 De Eekhoorn 4 - Bottles/Dockside groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 5 3 De Harmonie - Carambole Daarlerveen 2 groot
De Noordeling Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 5 3 Noorderling/Harlingen - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Biljartschool Sneek Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 5 3 Top&Twel Sneek - De Haven groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 6 3 Biljartclub Ammerzoden - ABC `t Töpke groot
Café De Mixx Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 7 3 D.A.B. / Eureka Billard - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 30-09-2022 19:30:00 D4 3 3 BV Cortini Automotive 2 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Café De Ossekop Vr. 30-09-2022 19:30:00 D4 3 3 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - De Eekhoorn 5 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 30-09-2022 19:30:00 D4 3 3 Stukadoorsbedrijf Kanters - RCD / Kloens bestrating groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 30-09-2022 19:30:00 D4 4 3 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
De Biljartacademie Vr. 30-09-2022 19:30:00 D4 7 3 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - Van Melis autobedrijf 2 groot
Horecabedrijf Mans Vr. 30-09-2022 19:30:00 D4 5 3 Mans Genoeg 2 - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 30-09-2022 19:30:00 D4 5 3 B.V. De Haven - Noorderling/Harlingen 2 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 30-09-2022 19:30:00 D3 2 3 RCN - `s-GBC groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 01-10-2022 11:00:00 T1 1 5 Biljartvereniging West-Peter - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 01-10-2022 11:00:00 T1 1 6 Biljartvereniging West-Peter - BV de Hazelaar 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 01-10-2022 13:00:00 D1 1 3 iQ Coach Stefan Lenting - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Camping De Eekhoorn Za. 01-10-2022 13:00:00 D1 1 3 DKM Tools - Kippenpan.nl groot
Biljartcafé Jorissen Za. 01-10-2022 13:00:00 D2 1 3 Aannemersbedrijf Beer de Jong - E.D.O. 83 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 01-10-2022 13:00:00 D2 1 3 RCN - Team Dokter - cafedepijp.nl / Sawari groot
De Drie Zwaantjes Za. 01-10-2022 13:00:00 D2 2 3 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Camping De Eekhoorn Za. 01-10-2022 13:00:00 D2 2 3 DKM Tools 3 - TMS / De Borduurder groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 01-10-2022 13:00:00 D2 3 3 SIS Billiards 3 Internationaal - Drukkerij 3in1 groot
Café Groeselt Za. 01-10-2022 13:00:00 D3 7 3 VK3 / Windex - Biljartclub La Plaza groot
Biljartcentrum WBV Za. 01-10-2022 13:00:00 D4 1 3 WBV 2 De Koger - A3 BC 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 01-10-2022 13:00:00 D4 2 3 De Haagse Régáhs - GBC Dynaspheres Gold groot
Capelle SPC Za. 01-10-2022 13:00:00 D4 2 3 markeer mts traffic serves - Valkennest groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 01-10-2022 13:00:00 D4 4 3 TREVA - Theory Cues 3 - L&B Ledermode groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Za. 01-10-2022 13:00:00 DB1 1 1 Van Melis Autobedrijf - Aartsbouw Sprundel groot
Capelle SPC Za. 01-10-2022 19:00:00 D1 1 3 Hello Drydocks / Arbo Industries - Constructor Staalbouw groot
Francois Mingaud Za. 01-10-2022 19:00:00 D1 1 3 Land Transport - Biljart Centrum Arnhem groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 01-10-2022 19:00:00 D1 2 3 Biljartvereniging De Veemarkt - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 01-10-2022 19:00:00 D1 2 3 TREVA - Theory Cues 1 - Man op Maat – `t Caves groot
Camping De Eekhoorn Za. 01-10-2022 19:00:00 D1 2 3 DKM Tools 2 - BV Sprundel groot
Cues & Darts Za. 01-10-2022 19:00:00 D2 2 3 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 01-10-2022 19:00:00 D2 3 3 Biljartvereniging West-Peter / DPC - splinter & de vosch groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Za. 01-10-2022 19:00:00 D2 3 3 HCR Prinsen - B.C. De Kuul groot
Sporthuis Reusel Za. 01-10-2022 19:00:00 D3 7 3 De Molen 2 - DBC de Mixx groot
Capelle SPC Za. 01-10-2022 19:00:00 D4 2 3 De Klapdeur - Ladies First 2 groot
D`n Boerenbond Za. 01-10-2022 19:00:00 D4 6 3 Maasduin Witgoed Service 2 - SIS Billiards 6 groot
Café Groeselt Za. 01-10-2022 19:00:00 D4 7 3 VK4 Café Groeselt - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 02-10-2022 11:00:00 K 2 3 HWA Verhaar BiljartKeuService - B.I.O.S. Kader 2 klein
Klubhuis Zo. 02-10-2022 11:00:00 K 2 4 DSS Weesp - BV Rapiditas - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 02-10-2022 11:00:00 T1 1 5 BV de Hazelaar 3 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 02-10-2022 11:00:00 T1 1 6 BV de Hazelaar 3 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Cues & Darts Zo. 02-10-2022 13:00:00 D0 1 3 Cues&Darts / Xtreme - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 02-10-2022 13:00:00 D0 1 3 Burgmans Biljarts - Stichting Topbiljart Zundert groot
Camping De Eekhoorn Zo. 02-10-2022 13:00:00 D0 1 3 Team Eekhoorn - A1 Biljarts DPC groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 02-10-2022 13:00:00 D0 1 3 SIS Schoonmaak - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 02-10-2022 13:00:00 D0 1 3 Bousema Lochem / JBScues.nl - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
H.C.R. Dallinga Zo. 02-10-2022 13:00:00 D0 1 3 Dallinga.com - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 02-10-2022 13:00:00 D1 1 3 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 02-10-2022 13:00:00 D1 1 3 B.C. De Kuul 2 - SIS Billiards 2 groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 02-10-2022 13:00:00 D1 2 3 Denksportcentrum `t Spaerne - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
De Drie Zwaantjes Zo. 02-10-2022 13:00:00 D1 2 3 Aartsbouw Sprundel - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Capelle SPC Zo. 02-10-2022 13:00:00 D1 2 3 Capelle SPC - VK1 Gorissen Furniture groot
Café Groeselt Zo. 02-10-2022 13:00:00 D3 7 3 VK5 Eetcafé Riekelt - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
`t Wonder Ma. 03-10-2022 00:00:00 K 6 5 Spoorweg Sportvereniging - Biljartclub Tegelen klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 03-10-2022 19:30:00 K 4 5 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Carambole Brabant klein
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 03-10-2022 19:30:00 D2 1 4 Le Grand Crue Beekman HPL - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Francois Mingaud Ma. 03-10-2022 19:30:00 D2 3 4 splinter & de vosch - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 03-10-2022 19:30:00 D3 4 4 Stoeterij Stal Doorstap - The Friends groot
Camping De Eekhoorn Ma. 03-10-2022 19:30:00 D3 4 4 D.C. Michielsen 2 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 03-10-2022 19:30:00 D3 6 4 B.C. De Kuul 3 - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Pool and Billiards Delft Ma. 03-10-2022 19:30:00 D4 2 4 Pool and Billiards Delft 2 - markeer mts traffic serves groot
De Drie Zwaantjes Ma. 03-10-2022 19:30:00 D4 3 4 BV Sprundel 4 / De Zwaan - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 03-10-2022 19:30:00 D4 6 4 BV de Hazelaar 3 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 03-10-2022 19:30:00 D4 7 4 B.C.Tegelen 3 - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Camping De Dommelvallei Ma. 03-10-2022 19:30:00 D4 7 4 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - VK4 Café Groeselt groot
BC Merwehof Ma. 03-10-2022 19:30:00 C3 1 4 Merwehof 14 - RCD 4 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 04-10-2022 00:00:00 K 5 5 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - De Pelikaan Zutphen klein
Biljartcentrum Samonda Di. 04-10-2022 19:30:00 K 1 5 WBD Den Haag - De Engel / Rijschool ter Beek klein
De Zandloper Di. 04-10-2022 19:30:00 K 4 5 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - BV de Burgemeester klein
De Biljartacademie Di. 04-10-2022 19:30:00 K 7 5 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Café De Pijp Di. 04-10-2022 19:30:00 D2 1 4 cafedepijp.nl / Sawari - BCO - Paeoniapassion groot
Café-Biljart `t Vossenhol Di. 04-10-2022 19:30:00 D2 3 4 Carambole Daarlerveen - Thekes / Park Tivoli groot
Café Reseda Di. 04-10-2022 19:30:00 D3 4 4 Bottles/Dockside - De Distel Biljarts 3 groot
De Biljartacademie Di. 04-10-2022 19:30:00 D3 7 4 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 04-10-2022 19:30:00 D4 3 4 Bikse Biljart Bikkels 3 - Apparekoi-Car groot
BC Merwehof Di. 04-10-2022 19:30:00 D4 3 4 RCD / Kloens bestrating - Café `t Steegje 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 04-10-2022 19:30:00 D4 3 4 De Eekhoorn 5 - biljartcafedepijp.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 04-10-2022 19:30:00 D4 4 4 Bikse Biljart Bikkels 1 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 04-10-2022 19:30:00 D4 4 4 Zandee Kloetinge - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 04-10-2022 19:30:00 D4 7 4 Van Melis autobedrijf 2 - H.A.S. groot
Café De Ram Wo. 05-10-2022 00:00:00 K 3 5 De Ram / MR Smederij - Honky Tonk/Vonk Glas klein
De Wetering Wo. 05-10-2022 19:30:00 K 4 5 `t Centrum - BV de Hazelaar 3 klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 05-10-2022 19:30:00 K 4 5 BV de Hazelaar 1 - Carambole Steinhoff klein
Café Cambrinus Wo. 05-10-2022 19:30:00 K 6 5 Cambrinus/VTS/van der Ven - BV Jong Geleerd klein
H.C.R. Dallinga Wo. 05-10-2022 19:30:00 D2 2 4 Dallinga.com 2 - De Parel Dranken groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 05-10-2022 19:30:00 D3 1 4 BV New Jorissen - WBV Wormerveer groot
BC Merwehof Wo. 05-10-2022 19:30:00 D3 2 4 The Gamblers - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 05-10-2022 19:30:00 D3 5 4 Carambole Daarlerveen 2 - Noorderling/Harlingen groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 05-10-2022 19:30:00 D3 5 4 De Harmonie Winschoten - Top&Twel Sneek groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 05-10-2022 19:30:00 D3 6 4 BV de Hazelaar 2 - Biljartclub Ammerzoden groot
Biljartcentrum WBV Wo. 05-10-2022 19:30:00 D4 1 4 Nieuw Diemen 2 - WBV 2 De Koger groot
De Rietlander Wo. 05-10-2022 19:30:00 D4 2 4 De Rietlander 2 - De Klapdeur groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 05-10-2022 19:30:00 D4 4 4 Rob Jacobs Mannenmode 2 - TREVA - Theory Cues 3 groot
`t Tapperijke Wo. 05-10-2022 19:30:00 D4 4 4 L&B Ledermode - De Distel Biljarts 6 groot
Biljartcentrum Samonda Wo. 05-10-2022 19:30:00 D3 2 4 `s-GBC - GBC Dynaspheres Platinum groot
De Posthoorn Do. 06-10-2022 19:30:00 K 3 2 De Posthoorn 1 - De Ram / MR Smederij klein
De Posthoorn Do. 06-10-2022 19:30:00 K 3 5 De Posthoorn ONNIT - Het Wapen van Alblasserdam klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 06-10-2022 19:30:00 K 6 5 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - BV.Woezik klein
Ricky`s Pub Do. 06-10-2022 19:30:00 K 7 5 Ricky,s Pub laporte 2 - BC Maarland klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 06-10-2022 19:30:00 D2 1 4 E.D.O. 83 - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Café Reseda Do. 06-10-2022 19:30:00 D2 2 4 TMS / De Borduurder - Polka Print groot
`t Ivoor Do. 06-10-2022 19:30:00 D2 4 4 Biljartvereniging `t Ivoor - Café Het Wapen van Strijp groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 06-10-2022 19:30:00 D2 4 4 Van Melis Autobedrijf - Cues&Darts 2 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 1 4 BV Waterland - Onder Ons `67 groot
Biljartcafé Jorissen Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 1 4 Van Bruggen Adviesgroep - Push and Win-Almere `83 groot
Café De Ossekop Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 3 4 Biljartvereniging De Ossekop - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Thekes Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 6 4 Thekes Herpen 2 - Struijk Metaal Recycling groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 6 4 BV `75 - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Bert`s Place Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 7 4 Biljartclub La Plaza - D.A.B. / Eureka Billard groot
Café De Mixx Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 7 4 DBC de Mixx - Bandstoters-`t Caves groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 06-10-2022 19:30:00 D4 1 4 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum Samonda Do. 06-10-2022 19:30:00 D4 2 4 GBC Dynaspheres Gold - BV New Jorissen 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 06-10-2022 19:30:00 D4 6 4 SIS Billiards 6 - Maasduin Witgoed Service groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 06-10-2022 19:30:00 D4 5 4 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - Almere `83 2 groot
Horecabedrijf Mans Do. 06-10-2022 19:30:00 D4 5 4 Mans Genoeg 3 - De Harmonie 2 groot
De Keet Do. 06-10-2022 19:30:00 D3 1 4 H.G.L. / Keurslager Brouwer - De Plas / Scandiflora groot
Gebouw Komin Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 1 5 Ons Genoegen Bussum - Beemster / B.V. Velsen klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 1 5 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Biljartvereniging KSA klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 1 5 B.C. Schagen - Targa Team klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 2 5 BV De Hoog/Van der Wilt - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
BIOS Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 2 5 B.I.O.S. Kader 2 - BV Padoc / V.D.H. klein
Café Honky Tonk Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 3 5 Honky Tonk 1 - Cafe de Ram klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 3 5 Kaderteam Hotel van Krimpen - Kwadendamme klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 4 1 BV de Burgemeester - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 5 5 Slootermeer - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 07-10-2022 19:30:00 K 7 5 Maarland 2 - BDL / Martens Finance klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 07-10-2022 19:30:00 D2 1 4 Schroevengroothandel.nl - RCN - Team Dokter groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 07-10-2022 19:30:00 D2 2 4 Biljartvereniging Lynn-Somers - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
Café De Ossekop Vr. 07-10-2022 19:30:00 D2 2 4 Teletronika - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 07-10-2022 19:30:00 D2 2 4 Stolting Advocatuur / De Laan - DKM Tools 3 groot
Francois Mingaud Vr. 07-10-2022 19:30:00 D2 3 4 Drukkerij 3in1 - HCR Prinsen groot
Hof Van Heemstede Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 1 4 Vriendenkring / Café Tapuit - MEGAFA groot
Capelle SPC Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 2 4 Capelle SPC 2 / De Terp - KlaBilAdo groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 2 4 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - De Rietlander groot
De Drie Zwaantjes Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 3 4 BV Sprundel 3 - BV Cortini Automotive groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 3 4 De Stene Brug - BM Boekhouding & Administratie groot
Friesche Club Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 5 4 Quality Time Campers Verhuur - Mans Genoeg groot
Café De Haven Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 5 4 De Haven - Boeve Afbouw groot
BC De Viersprong Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 5 4 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - De Harmonie groot
De Biljartacademie Vr. 07-10-2022 19:30:00 D3 7 4 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - VK3 / Windex groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 1 4 BV Apollo - E.D.O. 83 - 2 groot
Biljartzaal De Sport Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 1 4 A3 BC 2 - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Valkennest Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 2 4 Valkennest - De Maasstad groot
Cues & Darts Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 3 4 Cues&Darts 3 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 6 4 SIS Billiards 4 - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
De Biljartacademie Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 7 4 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 5 4 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - B.V. De Haven groot
De Noordeling Vr. 07-10-2022 19:30:00 D4 5 4 Noorderling/Harlingen 2 - Mans Genoeg 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 08-10-2022 11:00:00 T1 1 7 BV de Hazelaar 2 - Exalto groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 08-10-2022 11:00:00 T1 1 8 BV de Hazelaar 2 - Exalto groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 08-10-2022 13:00:00 D1 1 4 Kippenpan.nl - B.C. De Kuul 2 groot
Het Caves Za. 08-10-2022 13:00:00 D1 2 4 Man op Maat – `t Caves - Capelle SPC groot
De Drie Zwaantjes Za. 08-10-2022 13:00:00 D1 2 4 BV Sprundel - Biljartvereniging De Veemarkt groot
Biljartcentrum De Distel Za. 08-10-2022 13:00:00 D2 2 4 De Distel Biljarts 2 - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
De Snelpost Za. 08-10-2022 13:00:00 D2 3 4 Petersberg - Almere `83 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 08-10-2022 13:00:00 D2 4 4 Biljartcentrum Goirle - S&P / Oordoppen Service groot
Ricky`s Pub Za. 08-10-2022 13:00:00 D2 4 4 Ricky`s Pub - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Capelle SPC Za. 08-10-2022 13:00:00 D3 2 4 Ladies First - Pool and Billiards Delft groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 08-10-2022 13:00:00 D3 4 4 `t Hartje van Oosterhout 3 - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
Camping De Eekhoorn Za. 08-10-2022 13:00:00 D3 4 4 DKM Tools 4 - `t Tapperijke groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 08-10-2022 13:00:00 D3 5 4 Kiri Casino - BM-Sat Rijssen groot
Café Groeselt Za. 08-10-2022 13:00:00 D3 7 4 VK2 Gorissen Furniture - De Molen 2 groot
Capelle SPC Za. 08-10-2022 13:00:00 D4 2 4 Ladies First 2 - Capelle SPC 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 08-10-2022 13:00:00 D4 4 4 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Reseda groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 08-10-2022 13:00:00 D4 6 4 Van Rossum Tegelwerken - SIS Billiards 5 groot
Horecabedrijf Mans Za. 08-10-2022 13:00:00 DB1 1 1 Mans Genoeg 2 - Struijk Metaal Recycling groot
Cues & Darts Za. 08-10-2022 19:00:00 D1 1 4 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 08-10-2022 19:00:00 D1 1 4 SIS Billiards 2 - DKM Tools groot
De Biljartacademie Za. 08-10-2022 19:00:00 D1 2 4 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - Aartsbouw Sprundel groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 08-10-2022 19:00:00 D1 2 4 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - DKM Tools 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 08-10-2022 19:00:00 D1 2 4 Fietsaccu-Revisie.nl - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café Groeselt Za. 08-10-2022 19:00:00 D1 2 4 VK1 Gorissen Furniture - TREVA - Theory Cues 1 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 08-10-2022 19:00:00 D2 3 4 B.C. De Kuul - SIS Billiards 3 Internationaal groot
De Biljartacademie Za. 08-10-2022 19:00:00 D2 4 4 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - De Molen groot
Biljartcentrum De Distel Za. 08-10-2022 19:00:00 D3 3 4 De Distel Biljarts 4 - TREVA - Theory Cues 2 groot
D`n Boerenbond Za. 08-10-2022 19:00:00 D3 6 4 ABC `t Töpke - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Ricky`s Pub Za. 08-10-2022 19:00:00 D3 7 8 Bonanza / ls-elektro.nl - De Molen 2 groot
D`n Boerenbond Za. 08-10-2022 19:00:00 D4 6 4 Maasduin Witgoed Service 3 - SIS Billiards 7 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 09-10-2022 11:00:00 K 2 5 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV Apollo klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 09-10-2022 13:00:00 D0 1 4 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 09-10-2022 13:00:00 D0 1 4 Stichting Topbiljart Zundert - Dallinga.com groot
De Drie Zwaantjes Zo. 09-10-2022 13:00:00 D0 1 4 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - SIS Schoonmaak groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 09-10-2022 13:00:00 D0 1 4 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - Burgmans Biljarts groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 09-10-2022 13:00:00 D0 1 4 J&F Auto`s / New Jorissen - Team Eekhoorn groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 09-10-2022 13:00:00 D0 1 4 A1 Biljarts DPC - Cues&Darts / Xtreme groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 09-10-2022 13:00:00 D1 1 4 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - Land Transport groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 09-10-2022 13:00:00 D1 1 4 Constructor Staalbouw - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 09-10-2022 13:00:00 D1 1 4 Biljart Centrum Arnhem - iQ Coach Stefan Lenting groot
BC Merwehof Zo. 09-10-2022 13:00:00 D2 1 4 Café van Ouds Havenzicht - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Francois Mingaud Zo. 09-10-2022 13:00:00 DB1 1 1 Boeve Afbouw - BCO - Paeoniapassion groot
RBV De Kuip Ma. 10-10-2022 19:30:00 K 1 6 De Engel / Rijschool ter Beek - B.C.O. klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 10-10-2022 19:30:00 K 6 6 VIOS/van Esch Biljarts - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 10-10-2022 19:30:00 K 6 6 BV.Woezik - Spoorweg Sportvereniging klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 10-10-2022 19:30:00 D2 2 5 De Parel Dranken - De Distel Biljarts 2 groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 10-10-2022 19:30:00 D2 4 5 Eddies-hr.nl - Biljartcentrum Goirle groot
Francois Mingaud Ma. 10-10-2022 19:30:00 D3 5 5 Boeve Afbouw - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 10-10-2022 19:30:00 D3 6 5 Biljartvereniging Marketing Rebel - B.C. De Kuul 3 groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 10-10-2022 19:30:00 D3 6 5 Struijk Metaal Recycling - BV `75 groot
Het Caves Ma. 10-10-2022 19:30:00 D3 7 5 Bandstoters-`t Caves - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 10-10-2022 19:30:00 D4 1 5 ASA Ans Schoutsen Administraties - A3 BC 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 10-10-2022 19:30:00 D4 6 5 SIS Billiards 7 - SIS Billiards 6 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 10-10-2022 19:30:00 D4 7 5 H.A.S. - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 10-10-2022 19:30:00 D4 5 5 Almere `83 2 - Carambole groot
Pool and Billiards Delft Ma. 10-10-2022 19:30:00 D3 2 5 Pool and Billiards Delft - `s-GBC groot
Café Groeselt Di. 11-10-2022 19:30:00 K 7 6 Veerbenders /VanEschBiljarts - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Hotel Café-Rest. Prinsen Di. 11-10-2022 19:30:00 D2 3 5 HCR Prinsen - splinter & de vosch groot
Biljartcentrum WBV Di. 11-10-2022 19:30:00 D3 1 5 WBV Wormerveer - Vriendenkring / Café Tapuit groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 11-10-2022 19:30:00 D3 3 5 BV Cortini Automotive - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Di. 11-10-2022 19:30:00 D3 3 5 De Eekhoorn 2 - De Stene Brug groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 11-10-2022 19:30:00 D3 4 5 Rob Jacobs Mannenmode - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Capelle SPC Di. 11-10-2022 19:30:00 D4 2 5 De Maasstad - Ladies First 2 groot
Biljartcafé Jorissen Di. 11-10-2022 19:30:00 D4 2 5 BV New Jorissen 2 - Pool and Billiards Delft 2 groot
Café De Pijp Di. 11-10-2022 19:30:00 D4 3 5 biljartcafedepijp.nl - Cues&Darts 3 groot
Café `t Steegje Di. 11-10-2022 19:30:00 D4 3 5 Café `t Steegje 2 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 11-10-2022 19:30:00 D4 4 5 De Distel Biljarts 5 - L&B Ledermode groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 11-10-2022 19:30:00 D4 6 5 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
De Triangel Di. 11-10-2022 19:30:00 D4 5 5 D.O.S. - Mans Genoeg 3 groot
BC Merwehof Di. 11-10-2022 19:30:00 C3 1 5 Merwehof 12 - Merwehof 14 klein
Café De Ram Wo. 12-10-2022 00:00:00 K 3 6 Cafe de Ram - De Posthoorn ONNIT klein
Camping De Eekhoorn Wo. 12-10-2022 19:00:00 D3 3 5 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - De Distel Biljarts 4 groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 12-10-2022 19:30:00 K 2 6 BV Apollo - B.I.O.S. Kader 2 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Wo. 12-10-2022 19:30:00 K 3 1 Kaderteam Hotel van Krimpen - De Posthoorn 1 klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 12-10-2022 19:30:00 K 5 6 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
De Beestenmarkt Wo. 12-10-2022 19:30:00 K 5 6 Deventer `83 - `t Centrum `47 klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 12-10-2022 19:30:00 D2 1 5 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - Schroevengroothandel.nl groot
Café `t Steegje Wo. 12-10-2022 19:30:00 D2 1 5 Team Bouwpartners / Wear-It - Le Grand Crue Beekman HPL groot
H.C.R. Dallinga Wo. 12-10-2022 19:30:00 D2 2 5 Polka Print - Teletronika groot
De Biljartacademie Wo. 12-10-2022 19:30:00 D2 4 5 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - Biljartvereniging `t Ivoor groot
De Rietlander Wo. 12-10-2022 19:30:00 D3 2 5 De Rietlander - Ladies First groot
Jan Massinkhal Wo. 12-10-2022 19:30:00 D3 6 5 Moira - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 12-10-2022 19:30:00 D4 1 5 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - Sportrust groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 12-10-2022 19:30:00 D4 4 5 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 12-10-2022 19:30:00 D4 6 5 B.C. De Kuul 4 - Van Rossum Tegelwerken groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 12-10-2022 19:30:00 D4 6 5 SIS Billiards 5 - BV de Hazelaar 3 groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 12-10-2022 19:30:00 D3 1 5 Push and Win-Almere `83 - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljartvereniging Carambole Do. 13-10-2022 00:00:00 K 4 6 Carambole Brabant - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 13-10-2022 19:30:00 K 1 6 Biljartvereniging KSA - Ons Genoegen Bussum klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 13-10-2022 19:30:00 K 4 6 BV de Hazelaar 3 - BV de Hazelaar 1 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 13-10-2022 19:30:00 K 4 6 Carambole Steinhoff - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 13-10-2022 19:30:00 K 5 6 De Pelikaan Zutphen - De Korenmolen klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 13-10-2022 19:30:00 K 6 6 BV Jong Geleerd - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Ricky`s Pub Do. 13-10-2022 19:30:00 K 7 6 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Maarland 2 klein
Capelle SPC Do. 13-10-2022 19:30:00 D2 1 5 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - E.D.O. 83 groot
Thekes Do. 13-10-2022 19:30:00 D2 3 5 Thekes / Park Tivoli - B.C. De Kuul groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 13-10-2022 19:30:00 D2 3 5 Albert Heijn Van Rijn - Carambole Daarlerveen groot
Biljartcentrum Samonda Do. 13-10-2022 19:30:00 D3 2 5 GBC Dynaspheres Platinum - The Gamblers groot
BC Merwehof Do. 13-10-2022 19:30:00 D3 2 5 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Café De Ossekop Do. 13-10-2022 19:30:00 D3 4 5 Biljartvereniging De Ossekop 2 - Bottles/Dockside groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 13-10-2022 19:30:00 D3 5 5 BM-Sat Rijssen - De Haven groot
Horecabedrijf Mans Do. 13-10-2022 19:30:00 D3 5 5 Mans Genoeg - De Harmonie Winschoten groot
Café De Mixx Do. 13-10-2022 19:30:00 D3 7 5 D.A.B. / Eureka Billard - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 13-10-2022 19:30:00 D4 1 5 E.D.O. 83 - 2 - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartzaal De Sport Do. 13-10-2022 19:30:00 D4 1 5 A3 BC - Nieuw Diemen 2 groot
Capelle SPC Do. 13-10-2022 19:30:00 D4 2 5 Capelle SPC 3 - GBC Dynaspheres Gold groot
Biljartcentrum De Distel Do. 13-10-2022 19:30:00 D4 4 5 De Distel Biljarts 6 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Café Reseda Do. 13-10-2022 19:30:00 D4 4 5 Reseda - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Het Caves Do. 13-10-2022 19:30:00 D4 7 5 `t Caves 3 - De Strevers - B.C.Tegelen 3 groot
Sociëteit de Harmonie Do. 13-10-2022 19:30:00 D4 5 5 De Harmonie 2 - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 1 6 Targa Team - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 1 6 Beemster / B.V. Velsen - WBD Den Haag klein
BIOS Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 2 6 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 3 6 Kwadendamme - De Ram / MR Smederij klein
Café Honky Tonk Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 3 6 Honky Tonk/Vonk Glas - Honky Tonk 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 3 6 Het Wapen van Alblasserdam - De Posthoorn 1 klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 4 6 BV de Burgemeester - `t Centrum klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 5 6 BV Zandweerd - D.O.S. klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 5 10 `t Centrum `47 - Slootermeer klein
Zaal Centraal Vr. 14-10-2022 19:30:00 K 7 6 BDL / Martens Finance - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 14-10-2022 19:30:00 D2 1 5 BCO - Paeoniapassion - Café van Ouds Havenzicht groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 14-10-2022 19:30:00 D2 3 5 Almere `83 - Drukkerij 3in1 groot
Cues & Darts Vr. 14-10-2022 19:30:00 D2 4 5 Cues&Darts 2 - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 14-10-2022 19:30:00 D2 4 5 S&P / Oordoppen Service - Van Melis Autobedrijf groot
Sporthuis Reusel Vr. 14-10-2022 19:30:00 D2 4 5 De Molen - Ricky`s Pub groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 1 5 MEGAFA - Van Bruggen Adviesgroep groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 1 5 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - BV Waterland groot
BV Onder Ons Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 1 5 Onder Ons `67 - BV New Jorissen groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 2 5 RCN - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
Camping De Eekhoorn Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 3 5 D.C. Michielsen - Biljartvereniging De Ossekop groot
`t Tapperijke Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 3 5 BM Boekhouding & Administratie - BV Sprundel 3 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 4 5 The Friends - DKM Tools 4 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 4 5 De Eekhoorn 4 - D.C. Michielsen 2 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 5 5 De Harmonie - Quality Time Campers Verhuur groot
De Noordeling Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 5 5 Noorderling/Harlingen - Kiri Casino groot
Biljartschool Sneek Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 5 5 Top&Twel Sneek - Carambole Daarlerveen 2 groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 6 5 Biljartclub Ammerzoden - Thekes Herpen 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 14-10-2022 19:30:00 D3 6 5 Voegersbedrijf W. Smetsers - ABC `t Töpke groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 14-10-2022 19:30:00 D4 3 5 BV Cortini Automotive 2 - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 14-10-2022 19:30:00 D4 3 5 Apparekoi-Car - De Eekhoorn 5 groot
Café De Ossekop Vr. 14-10-2022 19:30:00 D4 3 5 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - RCD / Kloens bestrating groot
De Biljartacademie Vr. 14-10-2022 19:30:00 D4 7 5 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 14-10-2022 19:30:00 D4 5 5 B.V. De Haven - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 14-10-2022 20:00:00 DB1 1 1 De Haagse Régáhs - DKM Tools 2 groot
Dibo-the City Za. 15-10-2022 11:00:00 T1 1 7 Dibo - The City - BV de Hazelaar 3 groot
Jan Massinkhal Za. 15-10-2022 11:00:00 T1 1 7 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Biljartvereniging West-Peter groot
Dibo-the City Za. 15-10-2022 11:00:00 T1 1 8 Dibo - The City - BV de Hazelaar 3 groot
Jan Massinkhal Za. 15-10-2022 11:00:00 T1 1 8 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Biljartvereniging West-Peter groot
Café De Gouden Leeuw Za. 15-10-2022 12:00:00 D0 1 5 Burgmans Biljarts - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Cues & Darts Za. 15-10-2022 13:00:00 D0 1 5 Cues&Darts / Xtreme - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
Camping De Eekhoorn Za. 15-10-2022 13:00:00 D0 1 5 Team Eekhoorn - Stichting Topbiljart Zundert groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 15-10-2022 13:00:00 D0 1 5 SIS Schoonmaak - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Eet en Bier Café Bousema Za. 15-10-2022 13:00:00 D0 1 5 Bousema Lochem / JBScues.nl - A1 Biljarts DPC groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 15-10-2022 13:00:00 D0 1 5 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - Dallinga.com groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 15-10-2022 13:00:00 D1 1 5 iQ Coach Stefan Lenting - Constructor Staalbouw groot
Camping De Eekhoorn Za. 15-10-2022 13:00:00 D1 1 5 DKM Tools - Biljart Centrum Arnhem groot
Biljartcafé Jorissen Za. 15-10-2022 13:00:00 D2 1 5 Aannemersbedrijf Beer de Jong - cafedepijp.nl / Sawari groot
De Drie Zwaantjes Za. 15-10-2022 13:00:00 D2 2 5 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - TMS / De Borduurder groot
Camping De Eekhoorn Za. 15-10-2022 13:00:00 D2 2 5 DKM Tools 3 - Dallinga.com 2 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 15-10-2022 13:00:00 D3 4 5 De Distel Biljarts 3 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Ricky`s Pub Za. 15-10-2022 13:00:00 D3 7 5 Bonanza / ls-elektro.nl - DBC de Mixx groot
Biljartcentrum WBV Za. 15-10-2022 13:00:00 D4 1 5 WBV 2 De Koger - BV Apollo groot
Biljartcentrum Samonda Za. 15-10-2022 13:00:00 D4 2 5 De Haagse Régáhs - Valkennest groot
Capelle SPC Za. 15-10-2022 13:00:00 D4 2 5 markeer mts traffic serves - De Rietlander 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 15-10-2022 13:00:00 D4 4 5 TREVA - Theory Cues 3 - Zandee Kloetinge groot
Capelle SPC Za. 15-10-2022 19:00:00 D1 1 5 Hello Drydocks / Arbo Industries - SIS Billiards 2 groot
Francois Mingaud Za. 15-10-2022 19:00:00 D1 1 5 Land Transport - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
De Drie Zwaantjes Za. 15-10-2022 19:00:00 D1 2 5 Aartsbouw Sprundel - BV Sprundel groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 15-10-2022 19:00:00 D1 2 5 Biljartvereniging De Veemarkt - VK1 Gorissen Furniture groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 15-10-2022 19:00:00 D1 2 5 TREVA - Theory Cues 1 - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Camping De Eekhoorn Za. 15-10-2022 19:00:00 D1 2 5 DKM Tools 2 - Man op Maat – `t Caves groot
Cues & Darts Za. 15-10-2022 19:00:00 D2 2 5 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 15-10-2022 19:00:00 D2 3 5 Biljartvereniging West-Peter / DPC - Petersberg groot
Sporthuis Reusel Za. 15-10-2022 19:00:00 D3 7 5 De Molen 2 - Biljartclub La Plaza groot
D`n Boerenbond Za. 15-10-2022 19:00:00 D4 6 5 Maasduin Witgoed Service 2 - SIS Billiards 4 groot
Café Groeselt Za. 15-10-2022 19:00:00 D4 7 5 VK4 Café Groeselt - `t Caves - Team Funny groot
Klubhuis Zo. 16-10-2022 11:00:00 K 2 6 DSS Weesp - BV Rapiditas - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 16-10-2022 13:00:00 D0 1 6 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - Burgmans Biljarts groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 16-10-2022 13:00:00 D0 1 6 Stichting Topbiljart Zundert - Cues&Darts / Xtreme groot
De Drie Zwaantjes Zo. 16-10-2022 13:00:00 D0 1 6 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - Dallinga.com groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 16-10-2022 13:00:00 D0 1 6 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - Team Eekhoorn groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 16-10-2022 13:00:00 D0 1 6 J&F Auto`s / New Jorissen - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 16-10-2022 13:00:00 D0 1 6 A1 Biljarts DPC - SIS Schoonmaak groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 16-10-2022 13:00:00 D1 1 5 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - Kippenpan.nl groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 16-10-2022 13:00:00 D1 1 5 B.C. De Kuul 2 - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 16-10-2022 13:00:00 D1 2 5 Denksportcentrum `t Spaerne - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Capelle SPC Zo. 16-10-2022 13:00:00 D1 2 5 Capelle SPC - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Café Groeselt Zo. 16-10-2022 13:00:00 D3 7 5 VK5 Eetcafé Riekelt - VK2 Gorissen Furniture groot
Tapperij `s Lands Welvaren Zo. 16-10-2022 13:30:00 DB1 1 1 Rob Jacobs Mannenmode - Land Transport groot
Capelle SPC Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 Capelle SPC 3 - RCN - Team Dokter groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 Eddies-hr.nl - B.C. De Kuul 2 groot
Sociëteit De Harmonie Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 De Harmonie Winschoten - splinter & de vosch groot
`t Tapperijke Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 L&B Ledermode - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Biljartcentrum WBV Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 Nieuw Diemen - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 SIS Billiards 3 Internationaal - Capelle SPC groot
Café Groeselt Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 VK4 Café Groeselt - De Molen 2 groot
Biljartvereniging B.V.`75 Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 BV `75 - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Het Wapen Van Eerschot Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 Biljartvereniging Marketing Rebel - BM Boekhouding & Administratie groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - Biljart Centrum Arnhem groot
Café `t Steegje Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 Café `t Steegje 2 - Biljartclub Ammerzoden groot
Biljartcentrum Teylingen Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - Biljartvereniging De Veemarkt groot
Biljartzaal De Sport Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 A3 BC 2 - TREVA - Theory Cues 2 groot
Bert`s Place Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 Biljartclub La Plaza - B.C. De Kuul groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 B.V. De Haven - B.C. De Kuul 3 groot
De Keet Zo. 16-10-2022 19:00:00 DB1 1 1 H.G.L. / Keurslager Brouwer - BV de Hazelaar 2 groot
`t Wonder Ma. 17-10-2022 00:00:00 K 6 7 Spoorweg Sportvereniging - BV Jong Geleerd klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 17-10-2022 19:30:00 K 4 7 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - BV de Hazelaar 3 klein
Tjark Rikscentrum Ma. 17-10-2022 19:30:00 K 5 7 De Korenmolen - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 17-10-2022 19:30:00 K 6 7 Biljartclub Tegelen - BV.Woezik klein
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 17-10-2022 19:30:00 D2 1 6 Le Grand Crue Beekman HPL - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 17-10-2022 19:30:00 D3 4 6 Stoeterij Stal Doorstap - De Eekhoorn 4 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 17-10-2022 19:30:00 D3 4 6 D.C. Michielsen 2 - De Distel Biljarts 3 groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 17-10-2022 19:30:00 D3 6 6 B.C. De Kuul 3 - Biljartclub Ammerzoden groot
Pool and Billiards Delft Ma. 17-10-2022 19:30:00 D4 2 6 Pool and Billiards Delft 2 - De Haagse Régáhs groot
De Drie Zwaantjes Ma. 17-10-2022 19:30:00 D4 3 6 BV Sprundel 4 / De Zwaan - Apparekoi-Car groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 17-10-2022 19:30:00 D4 6 6 BV de Hazelaar 3 - SIS Billiards 7 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 17-10-2022 19:30:00 D4 7 6 B.C.Tegelen 3 - Na Arbeid Sport groot
Camping De Dommelvallei Ma. 17-10-2022 19:30:00 D4 7 6 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - H.A.S. groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 18-10-2022 00:00:00 K 5 7 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - Slootermeer klein
Biljartcentrum Samonda Di. 18-10-2022 19:30:00 K 1 7 WBD Den Haag - Biljartvereniging KSA klein
De Zandloper Di. 18-10-2022 19:30:00 K 4 7 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - `t Centrum klein
De Biljartacademie Di. 18-10-2022 19:30:00 K 7 7 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Café De Pijp Di. 18-10-2022 19:30:00 D2 1 6 cafedepijp.nl / Sawari - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Café Reseda Di. 18-10-2022 19:30:00 D3 4 6 Bottles/Dockside - `t Tapperijke groot
De Biljartacademie Di. 18-10-2022 19:30:00 D3 7 6 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - VK3 / Windex groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 18-10-2022 19:30:00 D4 3 6 Bikse Biljart Bikkels 3 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
BC Merwehof Di. 18-10-2022 19:30:00 D4 3 6 RCD / Kloens bestrating - biljartcafedepijp.nl groot
Camping De Eekhoorn Di. 18-10-2022 19:30:00 D4 3 6 De Eekhoorn 5 - BV Cortini Automotive 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 18-10-2022 19:30:00 D4 4 6 Bikse Biljart Bikkels 1 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 18-10-2022 19:30:00 D4 4 6 Zandee Kloetinge - De Distel Biljarts 6 groot
Het Caves Di. 18-10-2022 19:30:00 D4 7 6 `t Caves - Team Funny - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 18-10-2022 19:30:00 D4 7 6 Van Melis autobedrijf 2 - `t Caves 3 - De Strevers groot
Café De Ram Wo. 19-10-2022 00:00:00 K 3 7 De Ram / MR Smederij - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 19-10-2022 19:30:00 K 1 7 B.C.O. - Beemster / B.V. Velsen klein
Padoc Wo. 19-10-2022 19:30:00 K 2 7 BV Padoc / V.D.H. - BV Apollo klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 19-10-2022 19:30:00 K 4 7 BV de Hazelaar 1 - BV de Burgemeester klein
H.C.R. Dallinga Wo. 19-10-2022 19:30:00 D2 2 6 Dallinga.com 2 - Polka Print groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 19-10-2022 19:30:00 D3 1 6 BV New Jorissen - Push and Win-Almere `83 groot
BC Merwehof Wo. 19-10-2022 19:30:00 D3 2 6 The Gamblers - RCN groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 19-10-2022 19:30:00 D3 5 6 Carambole Daarlerveen 2 - Boeve Afbouw groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 19-10-2022 19:30:00 D3 5 6 De Harmonie Winschoten - BM-Sat Rijssen groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 19-10-2022 19:30:00 D3 6 6 BV de Hazelaar 2 - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 19-10-2022 19:30:00 D4 1 6 Sportrust - WBV 2 De Koger groot
Biljartcentrum WBV Wo. 19-10-2022 19:30:00 D4 1 6 Nieuw Diemen 2 - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
De Rietlander Wo. 19-10-2022 19:30:00 D4 2 6 De Rietlander 2 - De Maasstad groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 19-10-2022 19:30:00 D4 4 6 Rob Jacobs Mannenmode 2 - De Distel Biljarts 5 groot
`t Tapperijke Wo. 19-10-2022 19:30:00 D4 4 6 L&B Ledermode - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Biljartvereniging Carambole Do. 20-10-2022 00:00:00 K 4 7 Carambole Brabant - Carambole Steinhoff klein
De Posthoorn Do. 20-10-2022 19:30:00 K 3 7 De Posthoorn 1 - Cafe de Ram klein
De Posthoorn Do. 20-10-2022 19:30:00 K 3 7 De Posthoorn ONNIT - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 20-10-2022 19:30:00 K 6 7 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - VIOS/van Esch Biljarts klein
Ricky`s Pub Do. 20-10-2022 19:30:00 K 7 7 Ricky,s Pub laporte 2 - BDL / Martens Finance klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 20-10-2022 19:30:00 D2 1 6 E.D.O. 83 - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Café Reseda Do. 20-10-2022 19:30:00 D2 2 6 TMS / De Borduurder - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
`t Ivoor Do. 20-10-2022 19:30:00 D2 4 6 Biljartvereniging `t Ivoor - S&P / Oordoppen Service groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 20-10-2022 19:30:00 D2 4 6 Van Melis Autobedrijf - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 1 6 BV Waterland - MEGAFA groot
Biljartcafé Jorissen Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 1 6 Van Bruggen Adviesgroep - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 3 6 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - TREVA - Theory Cues 2 groot
Café De Ossekop Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 3 6 Biljartvereniging De Ossekop - De Eekhoorn 2 groot
Thekes Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 6 6 Thekes Herpen 2 - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 6 6 BV `75 - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Bert`s Place Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 7 6 Biljartclub La Plaza - Bandstoters-`t Caves groot
Café De Mixx Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 7 6 DBC de Mixx - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 20-10-2022 19:30:00 D4 1 6 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - Nieuw Diemen groot
Biljartcentrum Samonda Do. 20-10-2022 19:30:00 D4 2 6 GBC Dynaspheres Gold - De Klapdeur groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 20-10-2022 19:30:00 D4 6 6 SIS Billiards 6 - SIS Billiards 5 groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 20-10-2022 19:30:00 D4 5 6 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - Mans Genoeg 2 groot
Horecabedrijf Mans Do. 20-10-2022 19:30:00 D4 5 6 Mans Genoeg 3 - Almere `83 2 groot
De Keet Do. 20-10-2022 19:30:00 D3 1 6 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Onder Ons `67 groot
Gebouw Komin Vr. 21-10-2022 19:30:00 K 1 7 Ons Genoegen Bussum - Targa Team klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 21-10-2022 19:30:00 K 1 7 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - B.C. Schagen klein
BIOS Vr. 21-10-2022 19:30:00 K 2 7 B.I.O.S. Kader 2 - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Café Honky Tonk Vr. 21-10-2022 19:30:00 K 3 7 Honky Tonk 1 - Kwadendamme klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 21-10-2022 19:30:00 K 5 7 `t Centrum `47 - BV Zandweerd klein
De Triangel Vr. 21-10-2022 19:30:00 K 5 7 D.O.S. - De Pelikaan Zutphen klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 21-10-2022 19:30:00 K 7 7 BC Maarland - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 21-10-2022 19:30:00 D2 1 6 Schroevengroothandel.nl - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 21-10-2022 19:30:00 D2 2 6 Biljartvereniging Lynn-Somers - De Parel Dranken groot
Café De Ossekop Vr. 21-10-2022 19:30:00 D2 2 6 Teletronika - DKM Tools 3 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 21-10-2022 19:30:00 D2 2 6 Stolting Advocatuur / De Laan - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Francois Mingaud Vr. 21-10-2022 19:30:00 D2 3 6 Drukkerij 3in1 - Thekes / Park Tivoli groot
Capelle SPC Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 2 6 Capelle SPC 2 / De Terp - De Rietlander groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 2 6 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - GBC Dynaspheres Platinum groot
De Drie Zwaantjes Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 3 6 BV Sprundel 3 - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 3 6 De Stene Brug - D.C. Michielsen groot
Friesche Club Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 5 6 Quality Time Campers Verhuur - Noorderling/Harlingen groot
BC De Viersprong Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 5 6 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Top&Twel Sneek groot
De Biljartacademie Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 7 6 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - De Molen 2 groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 1 6 BV Apollo - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Biljartzaal De Sport Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 1 6 A3 BC 2 - A3 BC groot
Valkennest Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 2 6 Valkennest - BV New Jorissen 2 groot
Cues & Darts Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 3 6 Cues&Darts 3 - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 6 6 SIS Billiards 4 - Maasduin Witgoed Service groot
De Biljartacademie Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 7 6 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 5 6 Carambole - D.O.S. groot
De Noordeling Vr. 21-10-2022 19:30:00 D4 5 6 Noorderling/Harlingen 2 - De Harmonie 2 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 21-10-2022 19:30:00 KB1 1 1 Kaderteam Hotel van Krimpen - B.C.O. klein
Biljartcentrum Samonda Vr. 21-10-2022 19:30:00 D3 2 6 `s-GBC - KlaBilAdo groot
Padoc Za. 22-10-2022 11:00:00 KB1 1 1 BV Padoc / V.D.H. - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Za. 22-10-2022 11:00:00 KB1 1 2 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - BV Padoc / V.D.H. klein
D`n Boerenbond Za. 22-10-2022 11:00:00 TE 1 5 ABC `t Töpke - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Biljartvereniging Carambole Za. 22-10-2022 11:00:00 TE 1 5 Carambole D.I.S.C. B.V. - BV de Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 22-10-2022 11:00:00 TE 1 5 De Hazelaar - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
D`n Boerenbond Za. 22-10-2022 11:00:00 TE 1 6 ABC `t Töpke - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Biljartvereniging Carambole Za. 22-10-2022 11:00:00 TE 1 6 Carambole D.I.S.C. B.V. - BV de Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 22-10-2022 11:00:00 TE 1 6 De Hazelaar - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Biljartcentrum Samonda Za. 22-10-2022 11:00:00 T1 1 5 Exalto - BV `75 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 22-10-2022 11:00:00 T1 1 6 Exalto - BV `75 groot
Café De Gouden Leeuw Za. 22-10-2022 13:00:00 D0 1 8 Burgmans Biljarts - Cues&Darts / Xtreme groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 22-10-2022 13:00:00 D1 1 6 Kippenpan.nl - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Het Caves Za. 22-10-2022 13:00:00 D1 2 6 Man op Maat – `t Caves - Biljartvereniging De Veemarkt groot
De Drie Zwaantjes Za. 22-10-2022 13:00:00 D1 2 6 BV Sprundel - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Biljartcentrum De Distel Za. 22-10-2022 13:00:00 D2 2 6 De Distel Biljarts 2 - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
De Snelpost Za. 22-10-2022 13:00:00 D2 3 6 Petersberg - Albert Heijn Van Rijn groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 22-10-2022 13:00:00 D2 3 6 Carambole Daarlerveen - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Biljartcentrum Goirle Za. 22-10-2022 13:00:00 D2 4 6 Biljartcentrum Goirle - De Molen groot
Ricky`s Pub Za. 22-10-2022 13:00:00 D2 4 6 Ricky`s Pub - Eddies-hr.nl groot
Capelle SPC Za. 22-10-2022 13:00:00 D3 2 6 Ladies First - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 22-10-2022 13:00:00 D3 4 6 `t Hartje van Oosterhout 3 - The Friends groot
Camping De Eekhoorn Za. 22-10-2022 13:00:00 D3 4 6 DKM Tools 4 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Café De Haven Za. 22-10-2022 13:00:00 D3 5 6 De Haven - Mans Genoeg groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 22-10-2022 13:00:00 D3 5 6 Kiri Casino - De Harmonie groot
Café Groeselt Za. 22-10-2022 13:00:00 D3 7 6 VK2 Gorissen Furniture - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Capelle SPC Za. 22-10-2022 13:00:00 D4 2 6 Ladies First 2 - markeer mts traffic serves groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 22-10-2022 13:00:00 D4 4 6 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - TREVA - Theory Cues 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 22-10-2022 13:00:00 D4 6 6 Van Rossum Tegelwerken - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Ricky`s Pub Za. 22-10-2022 14:00:00 KB1 1 1 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Slootermeer klein
Cues & Darts Za. 22-10-2022 19:00:00 D1 1 6 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - iQ Coach Stefan Lenting groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 22-10-2022 19:00:00 D1 1 6 SIS Billiards 2 - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
De Biljartacademie Za. 22-10-2022 19:00:00 D1 2 6 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - TREVA - Theory Cues 1 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 22-10-2022 19:00:00 D1 2 6 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Aartsbouw Sprundel groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 22-10-2022 19:00:00 D1 2 6 Fietsaccu-Revisie.nl - Capelle SPC groot
Café Groeselt Za. 22-10-2022 19:00:00 D1 2 6 VK1 Gorissen Furniture - DKM Tools 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 22-10-2022 19:00:00 D2 3 6 B.C. De Kuul - Almere `83 groot
De Biljartacademie Za. 22-10-2022 19:00:00 D2 4 6 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - Café Het Wapen van Strijp groot
Hof Van Heemstede Za. 22-10-2022 19:00:00 D3 1 6 Vriendenkring / Café Tapuit - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum De Distel Za. 22-10-2022 19:00:00 D3 3 6 De Distel Biljarts 4 - BM Boekhouding & Administratie groot
D`n Boerenbond Za. 22-10-2022 19:00:00 D3 6 6 ABC `t Töpke - Moira groot
D`n Boerenbond Za. 22-10-2022 19:00:00 D4 6 6 Maasduin Witgoed Service 3 - B.C. De Kuul 4 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 23-10-2022 11:00:00 K 2 7 HWA Verhaar BiljartKeuService - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Slootermeer Camping en Recreatie Zo. 23-10-2022 12:00:00 KB1 1 2 Slootermeer - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
H.C.R. Dallinga Zo. 23-10-2022 13:00:00 D0 1 8 Dallinga.com - SIS Schoonmaak groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 23-10-2022 13:00:00 D1 1 6 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - DKM Tools groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 23-10-2022 13:00:00 D1 1 6 Constructor Staalbouw - Land Transport groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 23-10-2022 13:00:00 D1 1 6 Biljart Centrum Arnhem - B.C. De Kuul 2 groot
BC Merwehof Zo. 23-10-2022 13:00:00 D2 1 6 Café van Ouds Havenzicht - RCN - Team Dokter groot
Francois Mingaud Zo. 23-10-2022 13:00:00 D2 3 6 splinter & de vosch - SIS Billiards 3 Internationaal groot
De Zandloper Di. 25-10-2022 19:30:00 KB1 1 1 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - Deventer `83 klein
Café De Ram Wo. 26-10-2022 19:30:00 K 3 4 Cafe de Ram - De Ram / MR Smederij klein
De Posthoorn Do. 27-10-2022 19:30:00 K 3 2 De Posthoorn ONNIT - Honky Tonk 1 klein
De Beestenmarkt Do. 27-10-2022 19:30:00 KB1 1 2 Deventer `83 - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Sportcomplex Reeweg Do. 27-10-2022 19:30:00 C3 1 7 RCD 5 - Merwehof 14 klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 28-10-2022 19:30:00 K 1 3 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - De Engel / Rijschool ter Beek klein
BIOS Vr. 28-10-2022 19:30:00 K 2 2 B.I.O.S. Kader 2 - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 28-10-2022 19:30:00 K 5 1 Slootermeer - `t Centrum `47 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 28-10-2022 19:30:00 K 5 2 BV Zandweerd - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
De Triangel Vr. 28-10-2022 19:30:00 K 5 5 D.O.S. - Deventer `83 klein
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 28-10-2022 19:30:00 D2 4 7 Café Het Wapen van Strijp - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 28-10-2022 19:30:00 D4 5 2 Carambole - B.V. De Haven groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 30-10-2022 13:00:00 D0 1 7 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Cues & Darts Zo. 30-10-2022 13:00:00 D0 1 7 Cues&Darts / Xtreme - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 30-10-2022 13:00:00 D0 1 7 Stichting Topbiljart Zundert - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 30-10-2022 13:00:00 D0 1 7 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - A1 Biljarts DPC groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 30-10-2022 13:00:00 D0 1 7 SIS Schoonmaak - Burgmans Biljarts groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 30-10-2022 13:00:00 D0 1 7 Bousema Lochem / JBScues.nl - Dallinga.com groot
`t Wonder Ma. 31-10-2022 00:00:00 K 6 8 Spoorweg Sportvereniging - VIOS/van Esch Biljarts klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 31-10-2022 19:30:00 K 4 8 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - BV de Burgemeester klein
Tjark Rikscentrum Ma. 31-10-2022 19:30:00 K 5 5 De Korenmolen - BV Zandweerd klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 31-10-2022 19:30:00 K 6 8 Biljartclub Tegelen - BV Jong Geleerd klein
Francois Mingaud Ma. 31-10-2022 19:30:00 D2 3 7 splinter & de vosch - Drukkerij 3in1 groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 31-10-2022 19:30:00 D2 4 7 Eddies-hr.nl - De Molen groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 31-10-2022 19:30:00 D3 3 7 TREVA - Theory Cues 2 - BV Cortini Automotive groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 31-10-2022 19:30:00 D3 4 7 Stoeterij Stal Doorstap - D.C. Michielsen 2 groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 31-10-2022 19:30:00 D3 6 7 Biljartvereniging Marketing Rebel - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Het Caves Ma. 31-10-2022 19:30:00 D3 7 7 Bandstoters-`t Caves - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Pool and Billiards Delft Ma. 31-10-2022 19:30:00 D4 2 7 Pool and Billiards Delft 2 - Valkennest groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 31-10-2022 19:30:00 D4 6 7 SIS Billiards 7 - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 31-10-2022 19:30:00 D4 7 7 H.A.S. - Na Arbeid Sport groot
De Biljartacademie Di. 01-11-2022 19:30:00 K 7 8 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - Maarland 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 01-11-2022 19:30:00 D3 4 7 Rob Jacobs Mannenmode - De Eekhoorn 4 groot
Café Reseda Di. 01-11-2022 19:30:00 D3 4 7 Bottles/Dockside - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
De Biljartacademie Di. 01-11-2022 19:30:00 D3 7 7 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - Biljartclub La Plaza groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 1 7 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Capelle SPC Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 2 7 De Maasstad - De Haagse Régáhs groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 3 7 Bikse Biljart Bikkels 3 - RCD / Kloens bestrating groot
Café De Pijp Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 3 7 biljartcafedepijp.nl - Apparekoi-Car groot
Camping De Eekhoorn Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 3 7 De Eekhoorn 5 - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 4 7 Bikse Biljart Bikkels 1 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
D`n Boerenbond Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 6 7 Maasduin Witgoed Service - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Het Caves Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 7 7 `t Caves - Team Funny - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 01-11-2022 19:30:00 D4 7 7 Van Melis autobedrijf 2 - B.C.Tegelen 3 groot
Café De Ram Wo. 02-11-2022 00:00:00 K 3 8 Cafe de Ram - Het Wapen van Alblasserdam klein
Padoc Wo. 02-11-2022 19:30:00 K 2 8 BV Padoc / V.D.H. - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 02-11-2022 19:30:00 K 4 8 BV de Hazelaar 1 - `t Centrum klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 02-11-2022 19:30:00 K 5 8 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - D.O.S. klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 02-11-2022 19:30:00 D2 1 7 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 02-11-2022 19:30:00 D2 2 7 `t Hartje van Oosterhout 2 - De Parel Dranken groot
H.C.R. Dallinga Wo. 02-11-2022 19:30:00 D2 2 7 Polka Print - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 02-11-2022 19:30:00 D3 1 7 Push and Win-Almere `83 - Onder Ons `67 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 02-11-2022 19:30:00 D3 1 7 BV New Jorissen - BV Waterland groot
BC Merwehof Wo. 02-11-2022 19:30:00 D3 2 7 The Gamblers - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
De Rietlander Wo. 02-11-2022 19:30:00 D3 2 7 De Rietlander - RCN groot
Camping De Eekhoorn Wo. 02-11-2022 19:30:00 D3 3 7 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - D.C. Michielsen groot
`t Tapperijke Wo. 02-11-2022 19:30:00 D3 4 7 `t Tapperijke - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 02-11-2022 19:30:00 D3 5 7 De Harmonie Winschoten - Quality Time Campers Verhuur groot
Biljartcentrum WBV Wo. 02-11-2022 19:30:00 D4 1 7 Nieuw Diemen - E.D.O. 83 - 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 02-11-2022 19:30:00 D4 4 7 Rob Jacobs Mannenmode 2 - L&B Ledermode groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 02-11-2022 19:30:00 D4 6 7 SIS Billiards 5 - B.C. De Kuul 4 groot
Biljartvereniging Carambole Do. 03-11-2022 00:00:00 K 4 8 Carambole Brabant - BV de Hazelaar 3 klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 03-11-2022 19:30:00 K 1 8 Biljartvereniging KSA - B.C.O. klein
Café De Ram Do. 03-11-2022 19:30:00 K 3 1 De Ram / MR Smederij - De Posthoorn ONNIT klein
Biljartvereniging Carambole Do. 03-11-2022 19:30:00 K 4 8 Carambole Steinhoff - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 03-11-2022 19:30:00 K 5 8 De Pelikaan Zutphen - `t Centrum `47 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 03-11-2022 19:30:00 K 6 8 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Ricky`s Pub Do. 03-11-2022 19:30:00 K 7 8 Ricky,s Pub laporte 2 - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 03-11-2022 19:30:00 D2 1 7 E.D.O. 83 - Le Grand Crue Beekman HPL groot
Café Reseda Do. 03-11-2022 19:30:00 D2 2 7 TMS / De Borduurder - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Thekes Do. 03-11-2022 19:30:00 D2 3 7 Thekes / Park Tivoli - Albert Heijn Van Rijn groot
BC Merwehof Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 2 7 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - GBC Dynaspheres Platinum groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 3 7 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - BV Sprundel 3 groot
Café De Ossekop Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 3 7 Biljartvereniging De Ossekop - De Stene Brug groot
Horecabedrijf Mans Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 5 7 Mans Genoeg - BM-Sat Rijssen groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 6 7 De Peel / Van Esch Biljarts - Struijk Metaal Recycling groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 6 7 BV `75 - Thekes Herpen 2 groot
Café De Mixx Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 7 7 DBC de Mixx - VK2 Gorissen Furniture groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 03-11-2022 19:30:00 D4 1 7 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - BV Apollo groot
Biljartcentrum Samonda Do. 03-11-2022 19:30:00 D4 2 7 GBC Dynaspheres Gold - Ladies First 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 03-11-2022 19:30:00 D4 4 7 De Distel Biljarts 6 - De Distel Biljarts 5 groot
De Biljartacademie Do. 03-11-2022 19:30:00 D4 7 7 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - VK4 Café Groeselt groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 03-11-2022 19:30:00 D4 5 7 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
Sociëteit de Harmonie Do. 03-11-2022 19:30:00 D4 5 7 De Harmonie 2 - D.O.S. groot
Sportcomplex Reeweg Do. 03-11-2022 19:30:00 C3 1 8 RCD 6 - Merwehof 14 klein
De Keet Do. 03-11-2022 19:30:00 D3 1 7 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Van Bruggen Adviesgroep groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 1 8 B.C. Schagen - Ons Genoegen Bussum klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 1 8 Targa Team - WBD Den Haag klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 1 8 Beemster / B.V. Velsen - De Engel / Rijschool ter Beek klein
BIOS Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 2 8 B.I.O.S. Kader 2 - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 3 8 Kaderteam Hotel van Krimpen - Honky Tonk 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 3 8 Kwadendamme - De Posthoorn ONNIT klein
Café Honky Tonk Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 3 8 Honky Tonk/Vonk Glas - De Posthoorn 1 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 5 8 Slootermeer - De Korenmolen klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 5 8 BV Zandweerd - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 04-11-2022 19:30:00 K 7 8 BC Maarland - BDL / Martens Finance klein
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 04-11-2022 19:30:00 D2 2 7 Biljartvereniging Lynn-Somers - Teletronika groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 04-11-2022 19:30:00 D2 3 7 Almere `83 - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Cues & Darts Vr. 04-11-2022 19:30:00 D2 4 7 Cues&Darts 2 - S&P / Oordoppen Service groot
`t Ivoor Vr. 04-11-2022 19:30:00 D2 4 7 Biljartvereniging `t Ivoor - Van Melis Autobedrijf groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 1 7 MEGAFA - WBV Wormerveer groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 1 7 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - De Plas / Scandiflora groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 2 7 KlaBilAdo - Pool and Billiards Delft groot
`t Tapperijke Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 3 7 BM Boekhouding & Administratie - De Eekhoorn 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 4 7 The Friends - De Distel Biljarts 3 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 5 7 De Harmonie - Boeve Afbouw groot
BC De Viersprong Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 5 7 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Carambole Daarlerveen 2 groot
De Noordeling Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 5 7 Noorderling/Harlingen - Top&Twel Sneek groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 6 7 Biljartclub Ammerzoden - Moira groot
Biljartzaal De Sport Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 1 7 A3 BC 2 - Nieuw Diemen 2 groot
Café De Ossekop Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 3 7 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - BV Cortini Automotive 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 3 7 Stukadoorsbedrijf Kanters - Café `t Steegje 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 4 7 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Reseda groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 6 7 SIS Billiards 4 - BV de Hazelaar 3 groot
De Biljartacademie Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 7 7 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - `t Caves 3 - De Strevers groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 5 7 Carambole - Mans Genoeg 3 groot
Horecabedrijf Mans Vr. 04-11-2022 19:30:00 D4 5 7 Mans Genoeg 2 - B.V. De Haven groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 04-11-2022 19:30:00 D3 2 7 `s-GBC - Ladies First groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 05-11-2022 11:00:00 TE 1 7 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 05-11-2022 11:00:00 TE 1 7 BV de Hazelaar XL Box - ABC `t Töpke groot
BIOS Za. 05-11-2022 11:00:00 TE 1 7 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - De Hazelaar groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 05-11-2022 11:00:00 TE 1 8 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 05-11-2022 11:00:00 TE 1 8 BV de Hazelaar XL Box - ABC `t Töpke groot
BIOS Za. 05-11-2022 11:00:00 TE 1 8 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - De Hazelaar groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 05-11-2022 13:00:00 D1 1 7 Kippenpan.nl - SIS Billiards 2 groot
Camping De Eekhoorn Za. 05-11-2022 13:00:00 D1 1 7 DKM Tools - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
De Drie Zwaantjes Za. 05-11-2022 13:00:00 D1 2 7 BV Sprundel - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Biljartcafé Jorissen Za. 05-11-2022 13:00:00 D2 1 7 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 05-11-2022 13:00:00 D2 1 7 RCN - Team Dokter - BCO - Paeoniapassion groot
Biljartcentrum De Distel Za. 05-11-2022 13:00:00 D2 2 7 De Distel Biljarts 2 - Dallinga.com 2 groot
Camping De Eekhoorn Za. 05-11-2022 13:00:00 D2 2 7 DKM Tools 3 - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 05-11-2022 13:00:00 D2 3 7 Carambole Daarlerveen - Petersberg groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 05-11-2022 13:00:00 D2 3 7 SIS Billiards 3 Internationaal - HCR Prinsen groot
Ricky`s Pub Za. 05-11-2022 13:00:00 D2 4 7 Ricky`s Pub - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Café Groeselt Za. 05-11-2022 13:00:00 D3 7 7 VK3 / Windex - D.A.B. / Eureka Billard groot
Biljartcentrum WBV Za. 05-11-2022 13:00:00 D4 1 7 WBV 2 De Koger - A3 BC groot
Capelle SPC Za. 05-11-2022 13:00:00 D4 2 7 markeer mts traffic serves - BV New Jorissen 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 05-11-2022 13:00:00 D4 4 7 TREVA - Theory Cues 3 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Cues & Darts Za. 05-11-2022 19:00:00 D1 1 7 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Francois Mingaud Za. 05-11-2022 19:00:00 D1 1 7 Land Transport - iQ Coach Stefan Lenting groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 05-11-2022 19:00:00 D1 2 7 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 05-11-2022 19:00:00 D1 2 7 TREVA - Theory Cues 1 - Biljartvereniging De Veemarkt groot
Café Groeselt Za. 05-11-2022 19:00:00 D1 2 7 VK1 Gorissen Furniture - Man op Maat – `t Caves groot
D`n Boerenbond Za. 05-11-2022 19:00:00 D3 6 7 ABC `t Töpke - BV de Hazelaar 2 groot
Sporthuis Reusel Za. 05-11-2022 19:00:00 D3 7 7 De Molen 2 - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Capelle SPC Za. 05-11-2022 19:00:00 D4 2 7 De Klapdeur - Capelle SPC 3 groot
D`n Boerenbond Za. 05-11-2022 19:00:00 D4 6 7 Maasduin Witgoed Service 3 - Van Rossum Tegelwerken groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 06-11-2022 11:00:00 K 2 8 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV De Hoog/Van der Wilt klein
De Drie Zwaantjes Zo. 06-11-2022 13:00:00 D0 1 8 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 06-11-2022 13:00:00 D0 1 8 J&F Auto`s / New Jorissen - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Camping De Eekhoorn Zo. 06-11-2022 13:00:00 D0 1 8 Team Eekhoorn - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 06-11-2022 13:00:00 D0 1 8 A1 Biljarts DPC - Stichting Topbiljart Zundert groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 06-11-2022 13:00:00 D1 1 7 Constructor Staalbouw - Biljart Centrum Arnhem groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 06-11-2022 13:00:00 D1 1 7 B.C. De Kuul 2 - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 06-11-2022 13:00:00 D1 2 7 Denksportcentrum `t Spaerne - Aartsbouw Sprundel groot
Capelle SPC Zo. 06-11-2022 13:00:00 D1 2 7 Capelle SPC - DKM Tools 2 groot
BC Merwehof Zo. 06-11-2022 13:00:00 D2 1 7 Café van Ouds Havenzicht - cafedepijp.nl / Sawari groot
RBV De Kuip Ma. 07-11-2022 19:30:00 K 1 9 De Engel / Rijschool ter Beek - Biljartvereniging KSA klein
Tjark Rikscentrum Ma. 07-11-2022 19:30:00 K 5 9 De Korenmolen - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
De Beestenmarkt Ma. 07-11-2022 19:30:00 K 5 9 Deventer `83 - De Pelikaan Zutphen klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 07-11-2022 19:30:00 K 6 9 VIOS/van Esch Biljarts - Biljartclub Tegelen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 07-11-2022 19:30:00 D2 2 8 De Parel Dranken - Polka Print groot
Pool and Billiards Delft Ma. 07-11-2022 19:30:00 D3 2 8 Pool and Billiards Delft - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Francois Mingaud Ma. 07-11-2022 19:30:00 D3 5 8 Boeve Afbouw - Noorderling/Harlingen groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 07-11-2022 19:30:00 D3 6 8 Struijk Metaal Recycling - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 07-11-2022 19:30:00 D3 6 8 B.C. De Kuul 3 - BV `75 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 07-11-2022 19:30:00 D4 1 8 ASA Ans Schoutsen Administraties - WBV 2 De Koger groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 07-11-2022 19:30:00 D4 6 8 BV de Hazelaar 3 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 07-11-2022 19:30:00 D4 7 8 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - Van Melis autobedrijf 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 07-11-2022 19:30:00 D4 5 8 Almere `83 2 - De Harmonie 2 groot
BC Merwehof Ma. 07-11-2022 19:30:00 C3 1 9 Merwehof 14 - Merwehof 10 klein
Biljartcentrum Samonda Di. 08-11-2022 19:30:00 K 1 9 WBD Den Haag - B.C. Schagen klein
De Zandloper Di. 08-11-2022 19:30:00 K 4 9 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - BV de Hazelaar 1 klein
Café De Pijp Di. 08-11-2022 19:30:00 D2 1 8 cafedepijp.nl / Sawari - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum WBV Di. 08-11-2022 19:30:00 D3 1 8 WBV Wormerveer - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 08-11-2022 19:30:00 D3 3 8 BV Cortini Automotive - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Camping De Eekhoorn Di. 08-11-2022 19:30:00 D3 3 8 De Eekhoorn 2 - TREVA - Theory Cues 2 groot
BC Merwehof Di. 08-11-2022 19:30:00 D4 3 8 RCD / Kloens bestrating - De Eekhoorn 5 groot
Café `t Steegje Di. 08-11-2022 19:30:00 D4 3 8 Café `t Steegje 2 - biljartcafedepijp.nl groot
Biljartcentrum De Distel Di. 08-11-2022 19:30:00 D4 4 8 De Distel Biljarts 5 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 08-11-2022 19:30:00 D4 4 8 Bikse Biljart Bikkels 2 - De Distel Biljarts 6 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 08-11-2022 19:30:00 D4 4 8 Zandee Kloetinge - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 08-11-2022 19:30:00 D4 6 8 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - SIS Billiards 5 groot
De Triangel Di. 08-11-2022 19:30:00 D4 5 8 D.O.S. - Mans Genoeg 2 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 09-11-2022 19:30:00 K 1 9 B.C.O. - Targa Team klein
De Wetering Wo. 09-11-2022 19:30:00 K 4 9 `t Centrum - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Café Cambrinus Wo. 09-11-2022 19:30:00 K 6 9 Cambrinus/VTS/van der Ven - Spoorweg Sportvereniging klein
Café `t Steegje Wo. 09-11-2022 19:30:00 D2 1 8 Team Bouwpartners / Wear-It - RCN - Team Dokter groot
H.C.R. Dallinga Wo. 09-11-2022 19:30:00 D2 2 8 Dallinga.com 2 - TMS / De Borduurder groot
De Biljartacademie Wo. 09-11-2022 19:30:00 D2 4 8 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - Cues&Darts 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 09-11-2022 19:30:00 D3 5 8 Carambole Daarlerveen 2 - De Harmonie Winschoten groot
Jan Massinkhal Wo. 09-11-2022 19:30:00 D3 6 8 Moira - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 09-11-2022 19:30:00 D4 1 8 Sportrust - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 09-11-2022 19:30:00 D4 2 8 BV New Jorissen 2 - De Maasstad groot
De Rietlander Wo. 09-11-2022 19:30:00 D4 2 8 De Rietlander 2 - GBC Dynaspheres Gold groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 09-11-2022 19:30:00 D4 6 8 B.C. De Kuul 4 - Maasduin Witgoed Service groot
De Posthoorn Do. 10-11-2022 19:30:00 K 3 9 De Posthoorn 1 - Kwadendamme klein
De Posthoorn Do. 10-11-2022 19:30:00 K 3 9 De Posthoorn ONNIT - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 10-11-2022 19:30:00 K 4 9 BV de Hazelaar 3 - Carambole Steinhoff klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 10-11-2022 19:30:00 K 6 9 BV Jong Geleerd - BV.Woezik klein
Ricky`s Pub Do. 10-11-2022 19:30:00 K 7 9 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BC Maarland klein
Capelle SPC Do. 10-11-2022 19:30:00 D2 1 8 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 10-11-2022 19:30:00 D2 3 8 Albert Heijn Van Rijn - Almere `83 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 10-11-2022 19:30:00 D2 4 8 Van Melis Autobedrijf - Biljartcentrum Goirle groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 10-11-2022 19:30:00 D3 1 8 BV Waterland - Vriendenkring / Café Tapuit groot
Biljartcafé Jorissen Do. 10-11-2022 19:30:00 D3 1 8 Van Bruggen Adviesgroep - BV New Jorissen groot
Biljartcentrum Samonda Do. 10-11-2022 19:30:00 D3 2 8 GBC Dynaspheres Platinum - De Rietlander groot
Café De Ossekop Do. 10-11-2022 19:30:00 D3 4 8 Biljartvereniging De Ossekop 2 - The Friends groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 10-11-2022 19:30:00 D3 5 8 BM-Sat Rijssen - De Harmonie groot
Thekes Do. 10-11-2022 19:30:00 D3 6 8 Thekes Herpen 2 - ABC `t Töpke groot
Bert`s Place Do. 10-11-2022 19:30:00 D3 7 8 Biljartclub La Plaza - DBC de Mixx groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 10-11-2022 19:30:00 D4 1 8 E.D.O. 83 - 2 - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Biljartzaal De Sport Do. 10-11-2022 19:30:00 D4 1 8 A3 BC - Nieuw Diemen groot
Capelle SPC Do. 10-11-2022 19:30:00 D4 2 8 Capelle SPC 3 - markeer mts traffic serves groot
Café Reseda Do. 10-11-2022 19:30:00 D4 4 8 Reseda - TREVA - Theory Cues 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 10-11-2022 19:30:00 D4 6 8 SIS Billiards 6 - SIS Billiards 4 groot
Het Caves Do. 10-11-2022 19:30:00 D4 7 8 `t Caves 3 - De Strevers - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 10-11-2022 19:30:00 KB1 1 2 De Pelikaan Zutphen - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Gebouw Komin Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 1 9 Ons Genoegen Bussum - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
BIOS Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 2 9 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - BV Padoc / V.D.H. klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 2 9 BV De Hoog/Van der Wilt - B.I.O.S. Kader 2 klein
Café Honky Tonk Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 3 9 Honky Tonk 1 - De Ram / MR Smederij klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 3 9 Het Wapen van Alblasserdam - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 4 9 BV de Burgemeester - Carambole Brabant klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 5 9 `t Centrum `47 - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
De Triangel Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 5 9 D.O.S. - Slootermeer klein
Zaal Centraal Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 7 9 BDL / Martens Finance - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 11-11-2022 19:30:00 K 7 9 Maarland 2 - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 1 8 BCO - Paeoniapassion - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 1 8 Schroevengroothandel.nl - Café van Ouds Havenzicht groot
Café De Ossekop Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 2 8 Teletronika - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 2 8 Stolting Advocatuur / De Laan - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 3 8 HCR Prinsen - Thekes / Park Tivoli groot
Francois Mingaud Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 3 8 Drukkerij 3in1 - Carambole Daarlerveen groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 4 8 S&P / Oordoppen Service - Eddies-hr.nl groot
Sporthuis Reusel Vr. 11-11-2022 19:30:00 D2 4 8 De Molen - Café Het Wapen van Strijp groot
Café Keyzer Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 1 8 De Plas / Scandiflora - Push and Win-Almere `83 groot
BV Onder Ons Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 1 8 Onder Ons `67 - MEGAFA groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 2 8 RCN - KlaBilAdo groot
De Drie Zwaantjes Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 3 8 BV Sprundel 3 - Biljartvereniging De Ossekop groot
Camping De Eekhoorn Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 3 8 D.C. Michielsen - BM Boekhouding & Administratie groot
Camping De Eekhoorn Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 4 8 De Eekhoorn 4 - `t Tapperijke groot
Friesche Club Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 5 8 Quality Time Campers Verhuur - De Haven groot
Biljartschool Sneek Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 5 8 Top&Twel Sneek - Mans Genoeg groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 6 8 Voegersbedrijf W. Smetsers - Biljartclub Ammerzoden groot
De Biljartacademie Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 7 8 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Café De Mixx Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 7 8 D.A.B. / Eureka Billard - Bandstoters-`t Caves groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 1 8 BV Apollo - A3 BC 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 3 8 BV Cortini Automotive 2 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Cues & Darts Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 3 8 Cues&Darts 3 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 3 8 Apparekoi-Car - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
De Biljartacademie Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 7 8 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - `t Caves - Team Funny groot
Camping De Dommelvallei Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 7 8 Na Arbeid Sport - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 5 8 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - Carambole groot
De Noordeling Vr. 11-11-2022 19:30:00 D4 5 8 Noorderling/Harlingen 2 - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
Capelle SPC Vr. 11-11-2022 19:30:00 D3 2 8 Capelle SPC 2 / De Terp - `s-GBC groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 12-11-2022 13:00:00 D1 1 8 iQ Coach Stefan Lenting - B.C. De Kuul 2 groot
Het Caves Za. 12-11-2022 13:00:00 D1 2 8 Man op Maat – `t Caves - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
De Drie Zwaantjes Za. 12-11-2022 13:00:00 D2 2 8 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - DKM Tools 3 groot
Capelle SPC Za. 12-11-2022 13:00:00 D3 2 8 Ladies First - The Gamblers groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 12-11-2022 13:00:00 D3 4 8 `t Hartje van Oosterhout 3 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Biljartcentrum De Distel Za. 12-11-2022 13:00:00 D3 4 8 De Distel Biljarts 3 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Camping De Eekhoorn Za. 12-11-2022 13:00:00 D3 4 8 DKM Tools 4 - Bottles/Dockside groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 12-11-2022 13:00:00 D3 5 8 Kiri Casino - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Biljartcentrum Samonda Za. 12-11-2022 13:00:00 D4 2 8 De Haagse Régáhs - De Klapdeur groot
Capelle SPC Za. 12-11-2022 13:00:00 D4 2 8 Ladies First 2 - Pool and Billiards Delft 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 12-11-2022 13:00:00 D4 4 8 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Capelle SPC Za. 12-11-2022 19:00:00 D1 1 8 Hello Drydocks / Arbo Industries - Land Transport groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 12-11-2022 19:00:00 D1 1 8 SIS Billiards 2 - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
De Biljartacademie Za. 12-11-2022 19:00:00 D1 2 8 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - VK1 Gorissen Furniture groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 12-11-2022 19:00:00 D1 2 8 Biljartvereniging De Veemarkt - Capelle SPC groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 12-11-2022 19:00:00 D1 2 8 Fietsaccu-Revisie.nl - BV Sprundel groot
Camping De Eekhoorn Za. 12-11-2022 19:00:00 D1 2 8 DKM Tools 2 - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Cues & Darts Za. 12-11-2022 19:00:00 D2 2 8 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 12-11-2022 19:00:00 D2 3 8 Biljartvereniging West-Peter / DPC - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 12-11-2022 19:00:00 D2 3 8 B.C. De Kuul - splinter & de vosch groot
De Biljartacademie Za. 12-11-2022 19:00:00 D2 4 8 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Biljartcentrum De Distel Za. 12-11-2022 19:00:00 D3 3 8 De Distel Biljarts 4 - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
D`n Boerenbond Za. 12-11-2022 19:00:00 D4 6 8 Maasduin Witgoed Service 2 - SIS Billiards 7 groot
Café Groeselt Za. 12-11-2022 19:00:00 D4 7 8 VK4 Café Groeselt - H.A.S. groot
Klubhuis Zo. 13-11-2022 11:00:00 K 2 9 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV Apollo klein
Biljartcentrum De Distel Zo. 13-11-2022 13:00:00 D1 1 8 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - DKM Tools groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 13-11-2022 13:00:00 D1 1 8 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - Constructor Staalbouw groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 13-11-2022 13:00:00 D1 1 8 Biljart Centrum Arnhem - Kippenpan.nl groot
De Drie Zwaantjes Zo. 13-11-2022 13:00:00 D1 2 8 Aartsbouw Sprundel - TREVA - Theory Cues 1 groot
Café Groeselt Zo. 13-11-2022 13:00:00 D3 7 8 VK5 Eetcafé Riekelt - VK3 / Windex groot
`t Wonder Ma. 14-11-2022 00:00:00 K 6 10 Spoorweg Sportvereniging - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
RBV De Kuip Ma. 14-11-2022 19:30:00 K 1 10 De Engel / Rijschool ter Beek - Targa Team klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 14-11-2022 19:30:00 K 4 10 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - BV de Hazelaar 1 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 14-11-2022 19:30:00 K 6 10 Biljartclub Tegelen - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 14-11-2022 19:30:00 K 6 10 BV.Woezik - VIOS/van Esch Biljarts klein
Café De Gouden Leeuw Ma. 14-11-2022 19:30:00 D2 4 9 Eddies-hr.nl - Café Het Wapen van Strijp groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 14-11-2022 19:30:00 D3 3 9 TREVA - Theory Cues 2 - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 14-11-2022 19:30:00 D3 4 9 Stoeterij Stal Doorstap - DKM Tools 4 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 14-11-2022 19:30:00 D4 2 9 Pool and Billiards Delft 2 - De Rietlander 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 14-11-2022 19:30:00 D4 6 9 BV de Hazelaar 3 - Van Rossum Tegelwerken groot
Camping De Dommelvallei Ma. 14-11-2022 19:30:00 D4 7 9 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - B.C.Tegelen 3 groot
BC Merwehof Ma. 14-11-2022 19:30:00 C3 1 10 Merwehof 14 - Merwehof 13 klein
Biljartcentrum Samonda Di. 15-11-2022 19:30:00 K 1 10 WBD Den Haag - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Café Groeselt Di. 15-11-2022 19:30:00 K 7 10 Veerbenders /VanEschBiljarts - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Café De Pijp Di. 15-11-2022 19:30:00 D2 1 9 cafedepijp.nl / Sawari - Le Grand Crue Beekman HPL groot
Camping De Eekhoorn Di. 15-11-2022 19:30:00 D3 3 9 De Eekhoorn 2 - D.C. Michielsen groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 15-11-2022 19:30:00 D3 4 9 Rob Jacobs Mannenmode - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
Capelle SPC Di. 15-11-2022 19:30:00 D4 2 9 De Maasstad - Capelle SPC 3 groot
BC Merwehof Di. 15-11-2022 19:30:00 D4 3 9 RCD / Kloens bestrating - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Camping De Eekhoorn Di. 15-11-2022 19:30:00 D4 3 9 De Eekhoorn 5 - Cues&Darts 3 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 15-11-2022 19:30:00 D4 4 9 De Distel Biljarts 5 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
D`n Boerenbond Di. 15-11-2022 19:30:00 D4 6 9 Maasduin Witgoed Service - SIS Billiards 7 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 15-11-2022 19:30:00 D4 7 9 Van Melis autobedrijf 2 - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
De Triangel Di. 15-11-2022 19:30:00 D4 5 9 D.O.S. - Almere `83 2 groot
Café De Ram Wo. 16-11-2022 00:00:00 K 3 10 Cafe de Ram - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 16-11-2022 19:30:00 K 1 10 B.C.O. - B.C. Schagen klein
Padoc Wo. 16-11-2022 19:30:00 K 2 10 BV Padoc / V.D.H. - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 16-11-2022 19:30:00 K 2 10 BV Apollo - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
De Beestenmarkt Wo. 16-11-2022 19:30:00 K 5 10 Deventer `83 - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
Café `t Steegje Wo. 16-11-2022 19:30:00 D2 1 9 Team Bouwpartners / Wear-It - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 16-11-2022 19:30:00 D2 2 9 `t Hartje van Oosterhout 2 - Polka Print groot
H.C.R. Dallinga Wo. 16-11-2022 19:30:00 D2 2 9 Dallinga.com 2 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 16-11-2022 19:30:00 D3 1 9 Push and Win-Almere `83 - MEGAFA groot
BC Merwehof Wo. 16-11-2022 19:30:00 D3 2 9 The Gamblers - Capelle SPC 2 / De Terp groot
De Rietlander Wo. 16-11-2022 19:30:00 D3 2 9 De Rietlander - Pool and Billiards Delft groot
Jan Massinkhal Wo. 16-11-2022 19:30:00 D3 6 9 Moira - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartcentrum WBV Wo. 16-11-2022 19:30:00 D4 1 9 Nieuw Diemen - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 16-11-2022 19:30:00 D4 4 9 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Zandee Kloetinge groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 16-11-2022 19:30:00 D4 6 9 B.C. De Kuul 4 - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 16-11-2022 19:30:00 D4 6 9 SIS Billiards 5 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 16-11-2022 19:30:00 KB1 1 1 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - De Pelikaan Zutphen klein
Biljartcafé Jorissen Wo. 16-11-2022 19:30:00 D3 1 9 BV New Jorissen - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljartvereniging Carambole Do. 17-11-2022 00:00:00 K 4 10 Carambole Brabant - `t Centrum klein
De Posthoorn Do. 17-11-2022 19:30:00 K 3 10 De Posthoorn 1 - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
De Posthoorn Do. 17-11-2022 19:30:00 K 3 10 De Posthoorn ONNIT - De Ram / MR Smederij klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 17-11-2022 19:30:00 K 4 10 BV de Hazelaar 3 - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Biljartvereniging Carambole Do. 17-11-2022 19:30:00 K 4 10 Carambole Steinhoff - BV de Burgemeester klein
Ricky`s Pub Do. 17-11-2022 19:30:00 K 7 10 Ricky,s Pub laporte 2 - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 17-11-2022 19:30:00 D2 1 9 E.D.O. 83 - Schroevengroothandel.nl groot
Café Reseda Do. 17-11-2022 19:30:00 D2 2 9 TMS / De Borduurder - Teletronika groot
Café De Ossekop Do. 17-11-2022 19:30:00 D3 3 9 Biljartvereniging De Ossekop - De Distel Biljarts 4 groot
Horecabedrijf Mans Do. 17-11-2022 19:30:00 D3 5 9 Mans Genoeg - De Harmonie groot
Thekes Do. 17-11-2022 19:30:00 D3 6 9 Thekes Herpen 2 - BV de Hazelaar 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 17-11-2022 19:30:00 D3 6 9 De Peel / Van Esch Biljarts - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Bert`s Place Do. 17-11-2022 19:30:00 D3 7 9 Biljartclub La Plaza - VK2 Gorissen Furniture groot
Café De Mixx Do. 17-11-2022 19:30:00 D3 7 9 DBC de Mixx - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Biljartzaal De Sport Do. 17-11-2022 19:30:00 D4 1 9 A3 BC - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartcentrum De Distel Do. 17-11-2022 19:30:00 D4 4 9 De Distel Biljarts 6 - Reseda groot
Het Caves Do. 17-11-2022 19:30:00 D4 7 9 `t Caves 3 - De Strevers - Na Arbeid Sport groot
De Biljartacademie Do. 17-11-2022 19:30:00 D4 7 9 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - H.A.S. groot
Sociëteit de Harmonie Do. 17-11-2022 19:30:00 D4 5 9 De Harmonie 2 - B.V. De Haven groot
Jeugdhuis De Sprong Do. 17-11-2022 19:30:00 KB1 1 1 BV Jong Geleerd - BV Zandweerd klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 18-11-2022 19:30:00 K 1 10 Beemster / B.V. Velsen - Biljartvereniging KSA klein
BIOS Vr. 18-11-2022 19:30:00 K 2 10 B.I.O.S. Kader 2 - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 18-11-2022 19:30:00 K 3 10 Het Wapen van Alblasserdam - Kwadendamme klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 18-11-2022 19:30:00 K 5 10 BV Zandweerd - De Pelikaan Zutphen klein
De Triangel Vr. 18-11-2022 19:30:00 K 5 10 D.O.S. - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 18-11-2022 19:30:00 K 7 10 BC Maarland - Maarland 2 klein
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 18-11-2022 19:30:00 D2 3 9 Almere `83 - HCR Prinsen groot
Francois Mingaud Vr. 18-11-2022 19:30:00 D2 3 9 Drukkerij 3in1 - Petersberg groot
Cues & Darts Vr. 18-11-2022 19:30:00 D2 4 9 Cues&Darts 2 - De Molen groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 18-11-2022 19:30:00 D2 4 9 S&P / Oordoppen Service - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Café Keyzer Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 1 9 De Plas / Scandiflora - WBV Wormerveer groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 1 9 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - Onder Ons `67 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 2 9 RCN - GBC Dynaspheres Platinum groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 2 9 KlaBilAdo - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
De Drie Zwaantjes Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 3 9 BV Sprundel 3 - De Stene Brug groot
`t Tapperijke Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 3 9 BM Boekhouding & Administratie - BV Cortini Automotive groot
Camping De Eekhoorn Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 4 9 De Eekhoorn 4 - De Distel Biljarts 3 groot
BC De Viersprong Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 5 9 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Quality Time Campers Verhuur groot
De Noordeling Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 5 9 Noorderling/Harlingen - BM-Sat Rijssen groot
Biljartschool Sneek Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 5 9 Top&Twel Sneek - Boeve Afbouw groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 18-11-2022 19:30:00 D3 6 9 Biljartclub Ammerzoden - Struijk Metaal Recycling groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 1 9 BV Apollo - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartzaal De Sport Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 1 9 A3 BC 2 - Sportrust groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 3 9 BV Cortini Automotive 2 - Apparekoi-Car groot
Café De Ossekop Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 3 9 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Café `t Steegje 2 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 3 9 Stukadoorsbedrijf Kanters - biljartcafedepijp.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 4 9 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - TREVA - Theory Cues 3 groot
De Biljartacademie Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 7 9 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - VK4 Café Groeselt groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 5 9 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - Mans Genoeg 3 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 18-11-2022 19:30:00 D4 5 9 Carambole - Noorderling/Harlingen 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 19-11-2022 13:00:00 D1 1 9 Kippenpan.nl - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Camping De Eekhoorn Za. 19-11-2022 13:00:00 D1 1 9 DKM Tools - iQ Coach Stefan Lenting groot
De Drie Zwaantjes Za. 19-11-2022 13:00:00 D1 2 9 BV Sprundel - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Biljartcafé Jorissen Za. 19-11-2022 13:00:00 D2 1 9 Aannemersbedrijf Beer de Jong - BCO - Paeoniapassion groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 19-11-2022 13:00:00 D2 1 9 RCN - Team Dokter - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Biljartcentrum De Distel Za. 19-11-2022 13:00:00 D2 2 9 De Distel Biljarts 2 - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Camping De Eekhoorn Za. 19-11-2022 13:00:00 D2 2 9 DKM Tools 3 - De Parel Dranken groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 19-11-2022 13:00:00 D2 3 9 Carambole Daarlerveen - B.C. De Kuul groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 19-11-2022 13:00:00 D2 3 9 SIS Billiards 3 Internationaal - Thekes / Park Tivoli groot
Ricky`s Pub Za. 19-11-2022 13:00:00 D2 4 9 Ricky`s Pub - Biljartcentrum Goirle groot
Capelle SPC Za. 19-11-2022 13:00:00 D3 2 9 Ladies First - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 19-11-2022 13:00:00 D3 4 9 `t Hartje van Oosterhout 3 - D.C. Michielsen 2 groot
Café De Haven Za. 19-11-2022 13:00:00 D3 5 9 De Haven - De Harmonie Winschoten groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 19-11-2022 13:00:00 D3 5 9 Kiri Casino - Carambole Daarlerveen 2 groot
Café Groeselt Za. 19-11-2022 13:00:00 D3 7 9 VK3 / Windex - Bandstoters-`t Caves groot
Biljartcentrum WBV Za. 19-11-2022 13:00:00 D4 1 9 WBV 2 De Koger - E.D.O. 83 - 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 19-11-2022 13:00:00 D4 2 9 De Haagse Régáhs - BV New Jorissen 2 groot
Capelle SPC Za. 19-11-2022 13:00:00 D4 2 9 Ladies First 2 - Valkennest groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 19-11-2022 13:00:00 D4 4 9 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - L&B Ledermode groot
Capelle SPC Za. 19-11-2022 19:00:00 D1 1 9 Hello Drydocks / Arbo Industries - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
Francois Mingaud Za. 19-11-2022 19:00:00 D1 1 9 Land Transport - B.C. De Kuul 2 groot
De Biljartacademie Za. 19-11-2022 19:00:00 D1 2 9 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - Man op Maat – `t Caves groot
Café Groeselt Za. 19-11-2022 19:00:00 D1 2 9 VK1 Gorissen Furniture - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Camping De Eekhoorn Za. 19-11-2022 19:00:00 D1 2 9 DKM Tools 2 - Biljartvereniging De Veemarkt groot
Cues & Darts Za. 19-11-2022 19:00:00 D2 2 9 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 19-11-2022 19:00:00 D2 3 9 Biljartvereniging West-Peter / DPC - Albert Heijn Van Rijn groot
De Biljartacademie Za. 19-11-2022 19:00:00 D2 4 9 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - Van Melis Autobedrijf groot
Hof Van Heemstede Za. 19-11-2022 19:00:00 D3 1 9 Vriendenkring / Café Tapuit - Van Bruggen Adviesgroep groot
D`n Boerenbond Za. 19-11-2022 19:00:00 D3 6 9 ABC `t Töpke - B.C. De Kuul 3 groot
Sporthuis Reusel Za. 19-11-2022 19:00:00 D3 7 9 De Molen 2 - D.A.B. / Eureka Billard groot
Capelle SPC Za. 19-11-2022 19:00:00 D4 2 9 De Klapdeur - markeer mts traffic serves groot
D`n Boerenbond Za. 19-11-2022 19:00:00 D4 6 9 Maasduin Witgoed Service 3 - SIS Billiards 6 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 20-11-2022 13:00:00 D0 1 9 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - A1 Biljarts DPC groot
Cues & Darts Zo. 20-11-2022 13:00:00 D0 1 9 Cues&Darts / Xtreme - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 20-11-2022 13:00:00 D0 1 9 Stichting Topbiljart Zundert - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 20-11-2022 13:00:00 D0 1 9 J&F Auto`s / New Jorissen - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 20-11-2022 13:00:00 D0 1 9 Burgmans Biljarts - Dallinga.com groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 20-11-2022 13:00:00 D0 1 9 SIS Schoonmaak - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 20-11-2022 13:00:00 D1 1 9 Constructor Staalbouw - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 20-11-2022 13:00:00 D1 1 9 Biljart Centrum Arnhem - SIS Billiards 2 groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 20-11-2022 13:00:00 D1 2 9 Denksportcentrum `t Spaerne - TREVA - Theory Cues 1 groot
Capelle SPC Zo. 20-11-2022 13:00:00 D1 2 9 Capelle SPC - Aartsbouw Sprundel groot
Café Groeselt Zo. 20-11-2022 13:00:00 D3 7 9 VK5 Eetcafé Riekelt - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Zaal Centraal Zo. 20-11-2022 13:00:00 KB1 1 2 BDL / Martens Finance - BV de Hazelaar 3 klein
Tjark Rikscentrum Ma. 21-11-2022 19:30:00 K 5 11 De Korenmolen - D.O.S. klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 21-11-2022 19:30:00 K 6 11 VIOS/van Esch Biljarts - BV Jong Geleerd klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 21-11-2022 19:30:00 D2 2 10 De Parel Dranken - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Francois Mingaud Ma. 21-11-2022 19:30:00 D2 3 10 splinter & de vosch - Carambole Daarlerveen groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 21-11-2022 19:30:00 D2 4 10 Eddies-hr.nl - Cues&Darts 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 21-11-2022 19:30:00 D3 2 10 Pool and Billiards Delft - GBC Dynaspheres Platinum groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 21-11-2022 19:30:00 D3 3 10 TREVA - Theory Cues 2 - BM Boekhouding & Administratie groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 21-11-2022 19:30:00 D3 6 10 Biljartvereniging Marketing Rebel - Moira groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 21-11-2022 19:30:00 D3 6 10 Struijk Metaal Recycling - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 21-11-2022 19:30:00 D3 6 10 B.C. De Kuul 3 - BV de Hazelaar 2 groot
Het Caves Ma. 21-11-2022 19:30:00 D3 7 10 Bandstoters-`t Caves - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 21-11-2022 19:30:00 D4 6 10 SIS Billiards 7 - B.C. De Kuul 4 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 21-11-2022 19:30:00 D4 7 10 H.A.S. - `t Caves 3 - De Strevers groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 22-11-2022 00:00:00 K 5 11 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - `t Centrum `47 klein
De Zandloper Di. 22-11-2022 19:30:00 K 4 11 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
De Biljartacademie Di. 22-11-2022 19:30:00 K 7 11 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - BC Maarland klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 22-11-2022 19:30:00 D3 3 10 BV Cortini Automotive - D.C. Michielsen groot
Café Reseda Di. 22-11-2022 19:30:00 D3 4 10 Bottles/Dockside - Stoeterij Stal Doorstap groot
De Biljartacademie Di. 22-11-2022 19:30:00 D3 7 10 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - DBC de Mixx groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 1 10 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - A3 BC groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 3 10 Bikse Biljart Bikkels 3 - De Eekhoorn 5 groot
Café De Pijp Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 3 10 biljartcafedepijp.nl - BV Cortini Automotive 2 groot
Café `t Steegje Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 3 10 Café `t Steegje 2 - Apparekoi-Car groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 4 10 Bikse Biljart Bikkels 1 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 4 10 Zandee Kloetinge - L&B Ledermode groot
D`n Boerenbond Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 6 10 Maasduin Witgoed Service - SIS Billiards 5 groot
Het Caves Di. 22-11-2022 19:30:00 D4 7 10 `t Caves - Team Funny - Van Melis autobedrijf 2 groot
Café De Ram Wo. 23-11-2022 00:00:00 K 3 11 De Ram / MR Smederij - De Posthoorn 1 klein
De Wetering Wo. 23-11-2022 19:30:00 K 4 11 `t Centrum - Carambole Steinhoff klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 23-11-2022 19:30:00 K 4 11 BV de Hazelaar 1 - Carambole Brabant klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 23-11-2022 19:30:00 K 5 11 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - BV Zandweerd klein
Café Cambrinus Wo. 23-11-2022 19:30:00 K 6 11 Cambrinus/VTS/van der Ven - BV.Woezik klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 23-11-2022 19:30:00 D2 1 10 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 23-11-2022 19:30:00 D2 2 10 `t Hartje van Oosterhout 2 - DKM Tools 3 groot
H.C.R. Dallinga Wo. 23-11-2022 19:30:00 D2 2 10 Polka Print - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 23-11-2022 19:30:00 D3 1 10 Push and Win-Almere `83 - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 23-11-2022 19:30:00 D3 1 10 BV New Jorissen - Vriendenkring / Café Tapuit groot
Camping De Eekhoorn Wo. 23-11-2022 19:30:00 D3 3 10 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - De Eekhoorn 2 groot
`t Tapperijke Wo. 23-11-2022 19:30:00 D3 4 10 `t Tapperijke - Rob Jacobs Mannenmode groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 23-11-2022 19:30:00 D3 5 10 De Harmonie Winschoten - Kiri Casino groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 23-11-2022 19:30:00 D4 1 10 Sportrust - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 23-11-2022 19:30:00 D4 1 10 Nieuw Diemen - WBV 2 De Koger groot
De Rietlander Wo. 23-11-2022 19:30:00 D4 2 10 De Rietlander 2 - Valkennest groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 24-11-2022 19:30:00 K 6 11 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Biljartclub Tegelen klein
Ricky`s Pub Do. 24-11-2022 19:30:00 K 7 11 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BDL / Martens Finance klein
Thekes Do. 24-11-2022 19:30:00 D2 3 10 Thekes / Park Tivoli - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 1 10 MEGAFA - De Plas / Scandiflora groot
BC Merwehof Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 2 10 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - RCN groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 3 10 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Biljartvereniging De Ossekop groot
Café De Ossekop Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 4 10 Biljartvereniging De Ossekop 2 - De Distel Biljarts 3 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 5 10 BM-Sat Rijssen - Boeve Afbouw groot
Horecabedrijf Mans Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 5 10 Mans Genoeg - Noorderling/Harlingen groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 6 10 De Peel / Van Esch Biljarts - Biljartclub Ammerzoden groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 6 10 BV `75 - ABC `t Töpke groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 1 10 E.D.O. 83 - 2 - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 1 10 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - A3 BC 2 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 2 10 GBC Dynaspheres Gold - Pool and Billiards Delft 2 groot
Capelle SPC Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 2 10 Capelle SPC 3 - BV New Jorissen 2 groot
Café Reseda Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 4 10 Reseda - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 6 10 SIS Billiards 6 - Van Rossum Tegelwerken groot
De Biljartacademie Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 7 10 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 24-11-2022 19:30:00 D4 5 10 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - Carambole groot
BC Merwehof Do. 24-11-2022 19:30:00 C3 1 11 Merwehof 15 - Merwehof 14 klein
De Keet Do. 24-11-2022 19:30:00 D3 1 10 H.G.L. / Keurslager Brouwer - BV Waterland groot
Gebouw Komin Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 1 11 Ons Genoegen Bussum - WBD Den Haag klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 1 11 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - B.C.O. klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 1 11 B.C. Schagen - De Engel / Rijschool ter Beek klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 1 11 Targa Team - Beemster / B.V. Velsen klein
BIOS Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 2 11 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 2 11 BV De Hoog/Van der Wilt - BV Apollo klein
Café Honky Tonk Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 3 11 Honky Tonk 1 - De Posthoorn ONNIT klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 3 11 Kaderteam Hotel van Krimpen - Het Wapen van Alblasserdam klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 3 11 Kwadendamme - Cafe de Ram klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 4 11 BV de Burgemeester - BV de Hazelaar 3 klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 5 11 Slootermeer - Deventer `83 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 25-11-2022 19:30:00 K 7 11 Maarland 2 - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 25-11-2022 19:30:00 D2 1 10 BCO - Paeoniapassion - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 25-11-2022 19:30:00 D2 1 10 Schroevengroothandel.nl - Le Grand Crue Beekman HPL groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 25-11-2022 19:30:00 D2 2 10 Biljartvereniging Lynn-Somers - Dallinga.com 2 groot
Café De Ossekop Vr. 25-11-2022 19:30:00 D2 2 10 Teletronika - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Vr. 25-11-2022 19:30:00 D2 3 10 HCR Prinsen - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 25-11-2022 19:30:00 D2 4 10 Café Het Wapen van Strijp - S&P / Oordoppen Service groot
Sporthuis Reusel Vr. 25-11-2022 19:30:00 D2 4 10 De Molen - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
BV Onder Ons Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 1 10 Onder Ons `67 - WBV Wormerveer groot
Capelle SPC Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 2 10 Capelle SPC 2 / De Terp - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 2 10 KlaBilAdo - De Rietlander groot
De Drie Zwaantjes Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 4 10 The Friends - De Eekhoorn 4 groot
Friesche Club Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 5 10 Quality Time Campers Verhuur - Carambole Daarlerveen 2 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 5 10 De Harmonie - Top&Twel Sneek groot
De Biljartacademie Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 7 10 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - VK2 Gorissen Furniture groot
Café De Mixx Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 7 10 D.A.B. / Eureka Billard - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Cues & Darts Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 3 10 Cues&Darts 3 - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 3 10 Stukadoorsbedrijf Kanters - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 4 10 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Distel Biljarts 6 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 6 10 SIS Billiards 4 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
De Biljartacademie Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 7 10 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - B.C.Tegelen 3 groot
Horecabedrijf Mans Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 5 10 Mans Genoeg 2 - De Harmonie 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 5 10 B.V. De Haven - Almere `83 2 groot
De Noordeling Vr. 25-11-2022 19:30:00 D4 5 10 Noorderling/Harlingen 2 - Mans Genoeg 3 groot
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 25-11-2022 19:30:00 KB1 1 2 BV Zandweerd - BV Jong Geleerd klein
Biljartcentrum Samonda Vr. 25-11-2022 19:30:00 D3 2 10 `s-GBC - The Gamblers groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 26-11-2022 11:00:00 T1 1 9 BV `75 - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 26-11-2022 11:00:00 T1 1 9 Exalto - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 26-11-2022 11:00:00 T1 1 9 Biljartvereniging West-Peter - Dibo - The City groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 26-11-2022 11:00:00 T1 1 10 BV `75 - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 26-11-2022 11:00:00 T1 1 10 Exalto - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 26-11-2022 11:00:00 T1 1 10 Biljartvereniging West-Peter - Dibo - The City groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 26-11-2022 13:00:00 D1 1 10 iQ Coach Stefan Lenting - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
De Drie Zwaantjes Za. 26-11-2022 13:00:00 D1 2 10 BV Sprundel - VK1 Gorissen Furniture groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 26-11-2022 13:00:00 D2 1 10 RCN - Team Dokter - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum De Distel Za. 26-11-2022 13:00:00 D2 2 10 De Distel Biljarts 2 - TMS / De Borduurder groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 26-11-2022 13:00:00 D2 3 10 SIS Billiards 3 Internationaal - Almere `83 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 26-11-2022 13:00:00 D2 4 10 Biljartcentrum Goirle - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Ricky`s Pub Za. 26-11-2022 13:00:00 D2 4 10 Ricky`s Pub - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Camping De Eekhoorn Za. 26-11-2022 13:00:00 D3 4 10 DKM Tools 4 - D.C. Michielsen 2 groot
Café De Haven Za. 26-11-2022 13:00:00 D3 5 10 De Haven - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Café Groeselt Za. 26-11-2022 13:00:00 D3 7 10 VK3 / Windex - De Molen 2 groot
Capelle SPC Za. 26-11-2022 13:00:00 D4 2 10 markeer mts traffic serves - De Haagse Régáhs groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 26-11-2022 13:00:00 D4 4 10 TREVA - Theory Cues 3 - De Distel Biljarts 5 groot
Cues & Darts Za. 26-11-2022 19:00:00 D1 1 10 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - Biljart Centrum Arnhem groot
Francois Mingaud Za. 26-11-2022 19:00:00 D1 1 10 Land Transport - DKM Tools groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 26-11-2022 19:00:00 D1 2 10 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 26-11-2022 19:00:00 D1 2 10 TREVA - Theory Cues 1 - DKM Tools 2 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 26-11-2022 19:00:00 D1 2 10 Fietsaccu-Revisie.nl - Man op Maat – `t Caves groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 26-11-2022 19:00:00 D2 3 10 B.C. De Kuul - Petersberg groot
Biljartcentrum De Distel Za. 26-11-2022 19:00:00 D3 3 10 De Distel Biljarts 4 - De Stene Brug groot
Capelle SPC Za. 26-11-2022 19:00:00 D4 2 10 De Klapdeur - De Maasstad groot
D`n Boerenbond Za. 26-11-2022 19:00:00 D4 6 10 Maasduin Witgoed Service 2 - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Café Groeselt Za. 26-11-2022 19:00:00 D4 7 10 VK4 Café Groeselt - Na Arbeid Sport groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 27-11-2022 11:00:00 K 2 11 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV Padoc / V.D.H. klein
Cues & Darts Zo. 27-11-2022 13:00:00 D0 1 10 Cues&Darts / Xtreme - SIS Schoonmaak groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 27-11-2022 13:00:00 D0 1 10 Stichting Topbiljart Zundert - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 27-11-2022 13:00:00 D0 1 10 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Camping De Eekhoorn Zo. 27-11-2022 13:00:00 D0 1 10 Team Eekhoorn - Dallinga.com groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 27-11-2022 13:00:00 D0 1 10 A1 Biljarts DPC - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 27-11-2022 13:00:00 D0 1 10 Bousema Lochem / JBScues.nl - Burgmans Biljarts groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 27-11-2022 13:00:00 D1 1 10 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - SIS Billiards 2 groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 27-11-2022 13:00:00 D1 1 10 Constructor Staalbouw - Kippenpan.nl groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 27-11-2022 13:00:00 D1 1 10 B.C. De Kuul 2 - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 27-11-2022 13:00:00 D1 2 10 Denksportcentrum `t Spaerne - Capelle SPC groot
De Drie Zwaantjes Zo. 27-11-2022 13:00:00 D1 2 10 Aartsbouw Sprundel - Biljartvereniging De Veemarkt groot
BC Merwehof Zo. 27-11-2022 13:00:00 D2 1 10 Café van Ouds Havenzicht - E.D.O. 83 groot
RBV De Kuip Ma. 28-11-2022 19:30:00 K 1 12 De Engel / Rijschool ter Beek - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 28-11-2022 19:30:00 K 6 12 Biljartclub Tegelen - Spoorweg Sportvereniging klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 28-11-2022 19:30:00 K 6 12 BV.Woezik - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 28-11-2022 19:30:00 D2 1 11 Le Grand Crue Beekman HPL - Café van Ouds Havenzicht groot
Camping De Eekhoorn Ma. 28-11-2022 19:30:00 D3 4 11 D.C. Michielsen 2 - Bottles/Dockside groot
Francois Mingaud Ma. 28-11-2022 19:30:00 D3 5 11 Boeve Afbouw - Mans Genoeg groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 28-11-2022 19:30:00 D4 1 11 ASA Ans Schoutsen Administraties - Nieuw Diemen groot
De Drie Zwaantjes Ma. 28-11-2022 19:30:00 D4 3 11 BV Sprundel 4 / De Zwaan - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 28-11-2022 19:30:00 D4 6 11 BV de Hazelaar 3 - SIS Billiards 6 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 28-11-2022 19:30:00 D4 7 11 B.C.Tegelen 3 - `t Caves - Team Funny groot
Camping De Dommelvallei Ma. 28-11-2022 19:30:00 D4 7 11 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 28-11-2022 19:30:00 D4 5 11 Almere `83 2 - Mans Genoeg 2 groot
BC Merwehof Ma. 28-11-2022 19:30:00 C3 1 12 Merwehof 14 - Merwehof 11 klein
Café Groeselt Di. 29-11-2022 19:30:00 K 7 12 Veerbenders /VanEschBiljarts - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Café De Pijp Di. 29-11-2022 19:30:00 D2 1 11 cafedepijp.nl / Sawari - Schroevengroothandel.nl groot
De Biljartacademie Di. 29-11-2022 19:30:00 D2 4 11 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - Eddies-hr.nl groot
Biljartcentrum WBV Di. 29-11-2022 19:30:00 D3 1 11 WBV Wormerveer - Push and Win-Almere `83 groot
Camping De Eekhoorn Di. 29-11-2022 19:30:00 D3 3 11 De Eekhoorn 2 - BV Cortini Automotive groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 29-11-2022 19:30:00 D3 4 11 Rob Jacobs Mannenmode - The Friends groot
Capelle SPC Di. 29-11-2022 19:30:00 D4 2 11 De Maasstad - markeer mts traffic serves groot
BC Merwehof Di. 29-11-2022 19:30:00 D4 3 11 RCD / Kloens bestrating - Cues&Darts 3 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 29-11-2022 19:30:00 D4 4 11 De Distel Biljarts 5 - Reseda groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 29-11-2022 19:30:00 D4 4 11 Bikse Biljart Bikkels 2 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 29-11-2022 19:30:00 D4 6 11 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - Maasduin Witgoed Service groot
Café-Biljarts De Kuul Di. 29-11-2022 19:30:00 D4 6 11 B.C. De Kuul 4 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
De Triangel Di. 29-11-2022 19:30:00 D4 5 11 D.O.S. - B.V. De Haven groot
Café De Ram Wo. 30-11-2022 00:00:00 K 3 12 Cafe de Ram - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 30-11-2022 19:30:00 K 1 12 B.C.O. - Ons Genoegen Bussum klein
Padoc Wo. 30-11-2022 19:30:00 K 2 12 BV Padoc / V.D.H. - B.I.O.S. Kader 2 klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 30-11-2022 19:30:00 K 2 12 BV Apollo - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
De Beestenmarkt Wo. 30-11-2022 19:30:00 K 5 12 Deventer `83 - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Café `t Steegje Wo. 30-11-2022 19:30:00 D2 1 11 Team Bouwpartners / Wear-It - BCO - Paeoniapassion groot
H.C.R. Dallinga Wo. 30-11-2022 19:30:00 D2 2 11 Dallinga.com 2 - Teletronika groot
De Rietlander Wo. 30-11-2022 19:30:00 D3 2 11 De Rietlander - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 30-11-2022 19:30:00 D3 5 11 Carambole Daarlerveen 2 - De Haven groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 30-11-2022 19:30:00 D3 6 11 BV de Hazelaar 2 - BV `75 groot
Jan Massinkhal Wo. 30-11-2022 19:30:00 D3 6 11 Moira - Struijk Metaal Recycling groot
Biljartcentrum WBV Wo. 30-11-2022 19:30:00 D4 1 11 Nieuw Diemen 2 - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 30-11-2022 19:30:00 D4 2 11 BV New Jorissen 2 - De Klapdeur groot
`t Tapperijke Wo. 30-11-2022 19:30:00 D4 4 11 L&B Ledermode - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 30-11-2022 19:30:00 D4 6 11 SIS Billiards 5 - SIS Billiards 7 groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 30-11-2022 19:30:00 KB1 1 2 BV de Hazelaar 1 - Carambole Steinhoff klein
Biljartvereniging Carambole Do. 01-12-2022 00:00:00 K 4 12 Carambole Brabant - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 01-12-2022 19:30:00 K 1 12 Biljartvereniging KSA - Targa Team klein
De Posthoorn Do. 01-12-2022 19:30:00 K 3 12 De Posthoorn 1 - Honky Tonk 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 01-12-2022 19:30:00 K 4 12 BV de Hazelaar 3 - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Do. 01-12-2022 19:30:00 K 4 12 Carambole Steinhoff - BV de Hazelaar 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 01-12-2022 19:30:00 K 5 12 De Pelikaan Zutphen - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 01-12-2022 19:30:00 K 6 12 BV Jong Geleerd - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Capelle SPC Do. 01-12-2022 19:30:00 D2 1 11 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - RCN - Team Dokter groot
Café Reseda Do. 01-12-2022 19:30:00 D2 2 11 TMS / De Borduurder - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 01-12-2022 19:30:00 D2 3 11 Albert Heijn Van Rijn - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 01-12-2022 19:30:00 D2 4 11 Van Melis Autobedrijf - Ricky`s Pub groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 01-12-2022 19:30:00 D3 1 11 BV Waterland - Van Bruggen Adviesgroep groot
Biljartcentrum Samonda Do. 01-12-2022 19:30:00 D3 2 11 GBC Dynaspheres Platinum - KlaBilAdo groot
Thekes Do. 01-12-2022 19:30:00 D3 6 11 Thekes Herpen 2 - B.C. De Kuul 3 groot
Bert`s Place Do. 01-12-2022 19:30:00 D3 7 11 Biljartclub La Plaza - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Biljartzaal De Sport Do. 01-12-2022 19:30:00 D4 1 11 A3 BC - E.D.O. 83 - 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 01-12-2022 19:30:00 D4 4 11 De Distel Biljarts 6 - TREVA - Theory Cues 3 groot
Het Caves Do. 01-12-2022 19:30:00 D4 7 11 `t Caves 3 - De Strevers - VK4 Café Groeselt groot
Horecabedrijf Mans Do. 01-12-2022 19:30:00 D4 5 11 Mans Genoeg 3 - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 1 12 Beemster / B.V. Velsen - B.C. Schagen klein
Café Honky Tonk Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 3 12 Honky Tonk/Vonk Glas - Kwadendamme klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 3 12 Het Wapen van Alblasserdam - De Ram / MR Smederij klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 4 12 BV de Burgemeester - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 5 12 BV Zandweerd - Slootermeer klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 5 12 `t Centrum `47 - De Korenmolen klein
Zaal Centraal Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 7 12 BDL / Martens Finance - Maarland 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 02-12-2022 19:30:00 K 7 12 BC Maarland - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Biljartcentrum Amorti Vr. 02-12-2022 19:30:00 D2 2 11 Stolting Advocatuur / De Laan - De Distel Biljarts 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 02-12-2022 19:30:00 D2 3 11 Almere `83 - Thekes / Park Tivoli groot
Francois Mingaud Vr. 02-12-2022 19:30:00 D2 3 11 Drukkerij 3in1 - B.C. De Kuul groot
Cues & Darts Vr. 02-12-2022 19:30:00 D2 4 11 Cues&Darts 2 - Café Het Wapen van Strijp groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 02-12-2022 19:30:00 D2 4 11 S&P / Oordoppen Service - De Molen groot
Café Keyzer Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 1 11 De Plas / Scandiflora - Onder Ons `67 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 1 11 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - MEGAFA groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 2 11 RCN - Pool and Billiards Delft groot
De Drie Zwaantjes Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 3 11 BV Sprundel 3 - De Distel Biljarts 4 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 3 11 De Stene Brug - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 3 11 D.C. Michielsen - TREVA - Theory Cues 2 groot
`t Tapperijke Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 3 11 BM Boekhouding & Administratie - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Camping De Eekhoorn Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 4 11 De Eekhoorn 4 - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
BC De Viersprong Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 5 11 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - De Harmonie Winschoten groot
De Noordeling Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 5 11 Noorderling/Harlingen - De Harmonie groot
Biljartschool Sneek Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 5 11 Top&Twel Sneek - BM-Sat Rijssen groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 6 11 Biljartclub Ammerzoden - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 6 11 Voegersbedrijf W. Smetsers - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 1 11 BV Apollo - Sportrust groot
Valkennest Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 2 11 Valkennest - GBC Dynaspheres Gold groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 3 11 BV Cortini Automotive 2 - Café `t Steegje 2 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 3 11 Apparekoi-Car - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Café De Ossekop Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 3 11 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - biljartcafedepijp.nl groot
De Biljartacademie Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 7 11 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - H.A.S. groot
Camping De Dommelvallei Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 7 11 Na Arbeid Sport - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 02-12-2022 19:30:00 D4 5 11 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - Noorderling/Harlingen 2 groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 02-12-2022 19:30:00 D3 2 11 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - `s-GBC groot
BIOS Za. 03-12-2022 11:00:00 TE 1 9 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - BV de Hazelaar XL Box groot
D`n Boerenbond Za. 03-12-2022 11:00:00 TE 1 9 ABC `t Töpke - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-12-2022 11:00:00 TE 1 9 De Hazelaar - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
BIOS Za. 03-12-2022 11:00:00 TE 1 10 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - BV de Hazelaar XL Box groot
D`n Boerenbond Za. 03-12-2022 11:00:00 TE 1 10 ABC `t Töpke - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-12-2022 11:00:00 TE 1 10 De Hazelaar - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 03-12-2022 13:00:00 D1 1 11 Kippenpan.nl - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Camping De Eekhoorn Za. 03-12-2022 13:00:00 D1 1 11 DKM Tools - B.C. De Kuul 2 groot
Het Caves Za. 03-12-2022 13:00:00 D1 2 11 Man op Maat – `t Caves - BV Sprundel groot
Biljartcafé Jorissen Za. 03-12-2022 13:00:00 D2 1 11 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
De Drie Zwaantjes Za. 03-12-2022 13:00:00 D2 2 11 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Camping De Eekhoorn Za. 03-12-2022 13:00:00 D2 2 11 DKM Tools 3 - Polka Print groot
De Snelpost Za. 03-12-2022 13:00:00 D2 3 11 Petersberg - splinter & de vosch groot
`t Ivoor Za. 03-12-2022 13:00:00 D2 4 11 Biljartvereniging `t Ivoor - Biljartcentrum Goirle groot
Capelle SPC Za. 03-12-2022 13:00:00 D3 2 11 Ladies First - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 03-12-2022 13:00:00 D3 4 11 `t Hartje van Oosterhout 3 - DKM Tools 4 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 03-12-2022 13:00:00 D3 4 11 De Distel Biljarts 3 - `t Tapperijke groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 03-12-2022 13:00:00 D3 5 11 Kiri Casino - Quality Time Campers Verhuur groot
Ricky`s Pub Za. 03-12-2022 13:00:00 D3 7 11 Bonanza / ls-elektro.nl - VK3 / Windex groot
Café Groeselt Za. 03-12-2022 13:00:00 D3 7 11 VK2 Gorissen Furniture - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Biljartcentrum WBV Za. 03-12-2022 13:00:00 D4 1 11 WBV 2 De Koger - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Biljartcentrum Samonda Za. 03-12-2022 13:00:00 D4 2 11 De Haagse Régáhs - Capelle SPC 3 groot
Capelle SPC Za. 03-12-2022 13:00:00 D4 2 11 Ladies First 2 - De Rietlander 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 03-12-2022 13:00:00 D4 4 11 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Zandee Kloetinge groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 03-12-2022 13:00:00 D4 6 11 Van Rossum Tegelwerken - SIS Billiards 4 groot
Capelle SPC Za. 03-12-2022 19:00:00 D1 1 11 Hello Drydocks / Arbo Industries - iQ Coach Stefan Lenting groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 03-12-2022 19:00:00 D1 1 11 SIS Billiards 2 - Constructor Staalbouw groot
De Biljartacademie Za. 03-12-2022 19:00:00 D1 2 11 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 03-12-2022 19:00:00 D1 2 11 Biljartvereniging De Veemarkt - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café Groeselt Za. 03-12-2022 19:00:00 D1 2 11 VK1 Gorissen Furniture - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Camping De Eekhoorn Za. 03-12-2022 19:00:00 D1 2 11 DKM Tools 2 - Aartsbouw Sprundel groot
Cues & Darts Za. 03-12-2022 19:00:00 D2 2 11 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - De Parel Dranken groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 03-12-2022 19:00:00 D2 3 11 Biljartvereniging West-Peter / DPC - HCR Prinsen groot
Sporthuis Reusel Za. 03-12-2022 19:00:00 D3 7 11 De Molen 2 - Bandstoters-`t Caves groot
Hof Van Heemstede Za. 03-12-2022 19:00:00 D3 1 11 Vriendenkring / Café Tapuit - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Klubhuis Zo. 04-12-2022 11:00:00 K 2 12 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 04-12-2022 13:00:00 D0 1 11 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
De Drie Zwaantjes Zo. 04-12-2022 13:00:00 D0 1 11 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - Stichting Topbiljart Zundert groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 04-12-2022 13:00:00 D0 1 11 J&F Auto`s / New Jorissen - A1 Biljarts DPC groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 04-12-2022 13:00:00 D0 1 11 Burgmans Biljarts - Team Eekhoorn groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 04-12-2022 13:00:00 D0 1 11 SIS Schoonmaak - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
H.C.R. Dallinga Zo. 04-12-2022 13:00:00 D0 1 11 Dallinga.com - Cues&Darts / Xtreme groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 04-12-2022 13:00:00 D1 1 11 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - Land Transport groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 04-12-2022 13:00:00 D1 1 11 Biljart Centrum Arnhem - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Capelle SPC Zo. 04-12-2022 13:00:00 D1 2 11 Capelle SPC - TREVA - Theory Cues 1 groot
Café Groeselt Zo. 04-12-2022 13:00:00 D3 7 11 VK5 Eetcafé Riekelt - D.A.B. / Eureka Billard groot
`t Wonder Ma. 05-12-2022 00:00:00 K 6 13 Spoorweg Sportvereniging - BV.Woezik klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 05-12-2022 19:30:00 K 4 13 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Carambole Steinhoff klein
Tjark Rikscentrum Ma. 05-12-2022 19:30:00 K 5 13 De Korenmolen - Deventer `83 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 06-12-2022 00:00:00 K 5 13 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - BV Zandweerd klein
Biljartcentrum Samonda Di. 06-12-2022 19:30:00 K 1 13 WBD Den Haag - B.C.O. klein
De Zandloper Di. 06-12-2022 19:30:00 K 4 13 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - Carambole Brabant klein
De Biljartacademie Di. 06-12-2022 19:30:00 K 7 13 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - BDL / Martens Finance klein
Café De Ram Wo. 07-12-2022 00:00:00 K 3 13 De Ram / MR Smederij - Cafe de Ram klein
De Wetering Wo. 07-12-2022 19:30:00 K 4 13 `t Centrum - BV de Burgemeester klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 07-12-2022 19:30:00 K 4 13 BV de Hazelaar 1 - BV de Hazelaar 3 klein
Café Cambrinus Wo. 07-12-2022 19:30:00 K 6 13 Cambrinus/VTS/van der Ven - VIOS/van Esch Biljarts klein
De Posthoorn Do. 08-12-2022 19:30:00 K 3 13 De Posthoorn ONNIT - De Posthoorn 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 08-12-2022 19:30:00 K 6 13 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - BV Jong Geleerd klein
Ricky`s Pub Do. 08-12-2022 19:30:00 K 7 13 Ricky,s Pub laporte 2 - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 08-12-2022 19:30:00 KB1 1 1 BV de Hazelaar 3 - BDL / Martens Finance klein
Sportcomplex Reeweg Do. 08-12-2022 19:30:00 C3 1 13 RCD 4 - Merwehof 14 klein
Gebouw Komin Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 1 13 Ons Genoegen Bussum - De Engel / Rijschool ter Beek klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 1 13 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Beemster / B.V. Velsen klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 1 13 B.C. Schagen - Biljartvereniging KSA klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 2 13 BV De Hoog/Van der Wilt - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
BIOS Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 2 13 B.I.O.S. Kader 2 - BV Apollo klein
Café Honky Tonk Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 3 13 Honky Tonk 1 - Het Wapen van Alblasserdam klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 3 13 Kaderteam Hotel van Krimpen - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 5 13 Slootermeer - De Pelikaan Zutphen klein
De Triangel Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 5 13 D.O.S. - `t Centrum `47 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 09-12-2022 19:30:00 K 7 13 Maarland 2 - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 11-12-2022 11:00:00 K 2 13 HWA Verhaar BiljartKeuService - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
RBV De Kuip Ma. 12-12-2022 19:30:00 K 1 14 De Engel / Rijschool ter Beek - WBD Den Haag klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 12-12-2022 19:30:00 K 6 14 VIOS/van Esch Biljarts - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 12-12-2022 19:30:00 K 6 14 BV.Woezik - Biljartclub Tegelen klein
BC Merwehof Ma. 12-12-2022 19:30:00 C3 1 14 Merwehof 14 - Merwehof 12 klein
Café Groeselt Di. 13-12-2022 19:30:00 K 7 14 Veerbenders /VanEschBiljarts - BC Maarland klein
Café De Ram Wo. 14-12-2022 00:00:00 K 3 14 Cafe de Ram - Honky Tonk 1 klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 14-12-2022 19:30:00 K 2 14 BV Apollo - BV Padoc / V.D.H. klein
De Wetering Wo. 14-12-2022 19:30:00 K 4 14 `t Centrum - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 14-12-2022 19:30:00 K 5 14 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - Slootermeer klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 15-12-2022 19:30:00 K 1 14 Biljartvereniging KSA - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 15-12-2022 19:30:00 K 4 14 BV de Hazelaar 3 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Biljartvereniging Carambole Do. 15-12-2022 19:30:00 K 4 14 Carambole Steinhoff - Carambole Brabant klein
De Beestenmarkt Do. 15-12-2022 19:30:00 K 5 14 Deventer `83 - D.O.S. klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 15-12-2022 19:30:00 K 5 14 De Pelikaan Zutphen - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 15-12-2022 19:30:00 K 6 14 BV Jong Geleerd - Spoorweg Sportvereniging klein
Ricky`s Pub Do. 15-12-2022 19:30:00 K 7 14 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 1 14 B.C. Schagen - Targa Team klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 1 14 Beemster / B.V. Velsen - Ons Genoegen Bussum klein
BIOS Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 2 14 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 3 14 Kwadendamme - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Café Honky Tonk Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 3 14 Honky Tonk/Vonk Glas - De Ram / MR Smederij klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 3 14 Het Wapen van Alblasserdam - De Posthoorn ONNIT klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 4 14 BV de Burgemeester - BV de Hazelaar 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 5 14 BV Zandweerd - De Korenmolen klein
Zaal Centraal Vr. 16-12-2022 19:30:00 K 7 14 BDL / Martens Finance - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Café De Haven Za. 17-12-2022 13:00:00 D3 5 7 De Haven - Kiri Casino groot
Klubhuis Zo. 18-12-2022 11:00:00 K 2 14 DSS Weesp - BV Rapiditas - B.I.O.S. Kader 2 klein
Gebouw Komin Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 Ons Genoegen Bussum - WBD Den Haag klein
Biljartcentrum Samonda Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 WBD Den Haag - Ons Genoegen Bussum klein
Biljartcentrum Oegstgeest Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 B.C.O. - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 BV.Woezik - VIOS/van Esch Biljarts klein
Wijkcentrum De Geseldonk Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 VIOS/van Esch Biljarts - BV.Woezik klein
Biljartvereniging Carambole Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 Carambole Brabant - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 BV De Hoog/Van der Wilt - Carambole Brabant klein
Klubhuis Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 DSS Weesp - BV Rapiditas - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Café Groeselt Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 Veerbenders /VanEschBiljarts - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Biljartvereniging Carambole Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 Carambole Steinhoff - BV de Hazelaar 1 klein
`t Wonder Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 Spoorweg Sportvereniging - Biljartclub Tegelen klein
Café Biljartzaal Van Tienen Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 Biljartclub Tegelen - Spoorweg Sportvereniging klein
De Triangel Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 D.O.S. - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Café Cambrinus Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 Cambrinus/VTS/van der Ven - D.O.S. klein
Cultureel Centrum Eijsden Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 BC Maarland - De Ram / MR Smederij klein
Café De Ram Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 De Ram / MR Smederij - BC Maarland klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 HWA Verhaar BiljartKeuService - Beemster / B.V. Velsen klein
Biljartcentrum Velsen Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 Beemster / B.V. Velsen - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljartcafé De Burgemeester Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 1 BV de Burgemeester - Het Wapen van Alblasserdam klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 18-12-2022 13:00:00 KB1 1 2 Het Wapen van Alblasserdam - BV de Burgemeester klein
BC Merwehof Ma. 26-12-2022 19:30:00 C3 1 16 Merwehof 14 - RCD 5 klein
BC Merwehof Ma. 02-01-2023 19:30:00 C3 1 17 Merwehof 14 - RCD 6 klein
Tjark Rikscentrum Ma. 09-01-2023 19:30:00 K 5 15 De Korenmolen - De Pelikaan Zutphen klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 09-01-2023 19:30:00 K 6 15 VIOS/van Esch Biljarts - Spoorweg Sportvereniging klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 10-01-2023 00:00:00 K 5 15 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
De Zandloper Di. 10-01-2023 19:30:00 K 4 15 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - Carambole Steinhoff klein
Biljartcentrum Samonda Di. 10-01-2023 19:30:00 K 1 15 WBD Den Haag - Beemster / B.V. Velsen klein
Café De Ram Wo. 11-01-2023 00:00:00 K 3 15 De Ram / MR Smederij - Kwadendamme klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 11-01-2023 19:30:00 K 1 15 B.C.O. - De Engel / Rijschool ter Beek klein
De Wetering Wo. 11-01-2023 19:30:00 K 4 15 `t Centrum - BV de Hazelaar 1 klein
Café Cambrinus Wo. 11-01-2023 19:30:00 K 6 15 Cambrinus/VTS/van der Ven - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
BC Merwehof Wo. 11-01-2023 19:30:00 C3 1 18 Merwehof 10 - Merwehof 14 klein
De Posthoorn Do. 12-01-2023 19:30:00 K 3 15 De Posthoorn 1 - Het Wapen van Alblasserdam klein
De Posthoorn Do. 12-01-2023 19:30:00 K 3 15 De Posthoorn ONNIT - Cafe de Ram klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 12-01-2023 19:30:00 K 4 15 BV de Hazelaar 3 - Carambole Brabant klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 12-01-2023 19:30:00 K 6 15 BV Jong Geleerd - Biljartclub Tegelen klein
Ricky`s Pub Do. 12-01-2023 19:30:00 K 7 15 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Gebouw Komin Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 1 15 Ons Genoegen Bussum - Biljartvereniging KSA klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 1 15 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Targa Team klein
BIOS Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 2 15 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - B.I.O.S. Kader 2 klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 2 15 BV De Hoog/Van der Wilt - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Café Honky Tonk Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 3 15 Honky Tonk 1 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 4 15 BV de Burgemeester - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 5 15 `t Centrum `47 - Deventer `83 klein
De Triangel Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 5 15 D.O.S. - BV Zandweerd klein
Zaal Centraal Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 7 15 BDL / Martens Finance - BC Maarland klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 13-01-2023 19:30:00 K 7 15 Maarland 2 - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
D`n Boerenbond Za. 14-01-2023 11:00:00 TE 1 11 ABC `t Töpke - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
BIOS Za. 14-01-2023 11:00:00 TE 1 11 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 14-01-2023 11:00:00 TE 1 11 BV de Hazelaar XL Box - De Hazelaar groot
D`n Boerenbond Za. 14-01-2023 11:00:00 TE 1 12 ABC `t Töpke - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
BIOS Za. 14-01-2023 11:00:00 TE 1 12 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 14-01-2023 11:00:00 TE 1 12 BV de Hazelaar XL Box - De Hazelaar groot
Klubhuis Zo. 15-01-2023 11:00:00 K 2 15 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV Padoc / V.D.H. klein
`t Wonder Ma. 16-01-2023 00:00:00 K 6 16 Spoorweg Sportvereniging - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 16-01-2023 19:30:00 K 4 16 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - `t Centrum klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 16-01-2023 19:30:00 K 6 16 Biljartclub Tegelen - VIOS/van Esch Biljarts klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 16-01-2023 19:30:00 K 6 16 BV.Woezik - BV Jong Geleerd klein
Café Groeselt Di. 17-01-2023 19:30:00 K 7 16 Veerbenders /VanEschBiljarts - BDL / Martens Finance klein
Café De Ram Wo. 18-01-2023 00:00:00 K 3 16 Cafe de Ram - De Posthoorn 1 klein
Padoc Wo. 18-01-2023 19:30:00 K 2 16 BV Padoc / V.D.H. - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 18-01-2023 19:30:00 K 2 16 BV Apollo - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 18-01-2023 19:30:00 K 4 16 BV de Hazelaar 1 - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 18-01-2023 19:30:00 K 5 16 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - De Korenmolen klein
BC Merwehof Wo. 18-01-2023 19:30:00 C3 1 19 Merwehof 13 - Merwehof 14 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 19-01-2023 00:00:00 K 4 16 Carambole Brabant - BV de Burgemeester klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 19-01-2023 19:30:00 K 1 16 Biljartvereniging KSA - WBD Den Haag klein
Biljartvereniging Carambole Do. 19-01-2023 19:30:00 K 4 16 Carambole Steinhoff - BV de Hazelaar 3 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 19-01-2023 19:30:00 K 5 16 De Pelikaan Zutphen - D.O.S. klein
Ricky`s Pub Do. 19-01-2023 19:30:00 K 7 16 Ricky,s Pub laporte 2 - Maarland 2 klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 1 16 B.C. Schagen - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 1 16 Targa Team - Ons Genoegen Bussum klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 1 16 Beemster / B.V. Velsen - B.C.O. klein
BIOS Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 2 16 B.I.O.S. Kader 2 - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 3 16 Kaderteam Hotel van Krimpen - De Ram / MR Smederij klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 3 16 Kwadendamme - Honky Tonk 1 klein
Café Honky Tonk Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 3 16 Honky Tonk/Vonk Glas - De Posthoorn ONNIT klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 5 16 Slootermeer - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 5 16 BV Zandweerd - `t Centrum `47 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 20-01-2023 19:30:00 K 7 16 BC Maarland - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Dibo-the City Za. 21-01-2023 11:00:00 T1 1 11 Dibo - The City - Exalto groot
Jan Massinkhal Za. 21-01-2023 11:00:00 T1 1 11 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV `75 groot
Dibo-the City Za. 21-01-2023 11:00:00 T1 1 12 Dibo - The City - Exalto groot
Jan Massinkhal Za. 21-01-2023 11:00:00 T1 1 12 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV `75 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 21-01-2023 13:00:00 D4 2 12 De Haagse Régáhs - De Rietlander 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 22-01-2023 11:00:00 T1 1 11 BV de Hazelaar 3 - Biljartvereniging West-Peter groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 22-01-2023 11:00:00 T1 1 12 BV de Hazelaar 3 - Biljartvereniging West-Peter groot
RBV De Kuip Ma. 23-01-2023 19:30:00 K 1 17 De Engel / Rijschool ter Beek - Beemster / B.V. Velsen klein
Tjark Rikscentrum Ma. 23-01-2023 19:30:00 K 5 17 De Korenmolen - Slootermeer klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 23-01-2023 19:30:00 K 6 17 VIOS/van Esch Biljarts - BV.Woezik klein
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 23-01-2023 19:30:00 D2 1 12 Le Grand Crue Beekman HPL - BCO - Paeoniapassion groot
Francois Mingaud Ma. 23-01-2023 19:30:00 D2 3 12 splinter & de vosch - Thekes / Park Tivoli groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 23-01-2023 19:30:00 D3 4 12 Stoeterij Stal Doorstap - `t Tapperijke groot
Camping De Eekhoorn Ma. 23-01-2023 19:30:00 D3 4 12 D.C. Michielsen 2 - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 23-01-2023 19:30:00 D3 6 12 B.C. De Kuul 3 - Moira groot
Pool and Billiards Delft Ma. 23-01-2023 19:30:00 D4 2 12 Pool and Billiards Delft 2 - De Klapdeur groot
De Drie Zwaantjes Ma. 23-01-2023 19:30:00 D4 3 12 BV Sprundel 4 / De Zwaan - Café `t Steegje 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 23-01-2023 19:30:00 D4 6 12 BV de Hazelaar 3 - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 23-01-2023 19:30:00 D4 7 12 B.C.Tegelen 3 - VK4 Café Groeselt groot
Camping De Dommelvallei Ma. 23-01-2023 19:30:00 D4 7 12 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - Na Arbeid Sport groot
BC Merwehof Ma. 23-01-2023 19:30:00 C3 1 20 Merwehof 14 - Merwehof 15 klein
Biljartcentrum Samonda Di. 24-01-2023 19:30:00 K 1 17 WBD Den Haag - Targa Team klein
De Zandloper Di. 24-01-2023 19:30:00 K 4 17 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - BV de Hazelaar 3 klein
De Biljartacademie Di. 24-01-2023 19:30:00 K 7 17 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Café De Pijp Di. 24-01-2023 19:30:00 D2 1 12 cafedepijp.nl / Sawari - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Café Reseda Di. 24-01-2023 19:30:00 D3 4 12 Bottles/Dockside - The Friends groot
De Biljartacademie Di. 24-01-2023 19:30:00 D3 7 12 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - Bandstoters-`t Caves groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 24-01-2023 19:30:00 D4 3 12 Bikse Biljart Bikkels 3 - biljartcafedepijp.nl groot
BC Merwehof Di. 24-01-2023 19:30:00 D4 3 12 RCD / Kloens bestrating - Apparekoi-Car groot
Camping De Eekhoorn Di. 24-01-2023 19:30:00 D4 3 12 De Eekhoorn 5 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 24-01-2023 19:30:00 D4 4 12 Bikse Biljart Bikkels 1 - TREVA - Theory Cues 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 24-01-2023 19:30:00 D4 4 12 Zandee Kloetinge - De Distel Biljarts 5 groot
Het Caves Di. 24-01-2023 19:30:00 D4 7 12 `t Caves - Team Funny - H.A.S. groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 24-01-2023 19:30:00 D4 7 12 Van Melis autobedrijf 2 - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 25-01-2023 19:30:00 K 1 17 B.C.O. - Biljartvereniging KSA klein
De Wetering Wo. 25-01-2023 19:30:00 K 4 17 `t Centrum - Carambole Brabant klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 25-01-2023 19:30:00 K 4 17 BV de Hazelaar 1 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Café Cambrinus Wo. 25-01-2023 19:30:00 K 6 17 Cambrinus/VTS/van der Ven - Biljartclub Tegelen klein
H.C.R. Dallinga Wo. 25-01-2023 19:30:00 D2 2 12 Dallinga.com 2 - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 25-01-2023 19:30:00 D3 1 12 BV New Jorissen - MEGAFA groot
BC Merwehof Wo. 25-01-2023 19:30:00 D3 2 12 The Gamblers - KlaBilAdo groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 25-01-2023 19:30:00 D3 5 12 Carambole Daarlerveen 2 - BM-Sat Rijssen groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 25-01-2023 19:30:00 D3 5 12 De Harmonie Winschoten - Noorderling/Harlingen groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 25-01-2023 19:30:00 D3 6 12 BV de Hazelaar 2 - Struijk Metaal Recycling groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 25-01-2023 19:30:00 D4 1 12 Sportrust - A3 BC groot
Biljartcentrum WBV Wo. 25-01-2023 19:30:00 D4 1 12 Nieuw Diemen 2 - E.D.O. 83 - 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 25-01-2023 19:30:00 D4 4 12 Rob Jacobs Mannenmode 2 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
`t Tapperijke Wo. 25-01-2023 19:30:00 D4 4 12 L&B Ledermode - Reseda groot
De Posthoorn Do. 26-01-2023 19:30:00 K 3 17 De Posthoorn 1 - Honky Tonk/Vonk Glas klein
De Posthoorn Do. 26-01-2023 19:30:00 K 3 17 De Posthoorn ONNIT - Kwadendamme klein
De Beestenmarkt Do. 26-01-2023 19:30:00 K 5 17 Deventer `83 - BV Zandweerd klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 26-01-2023 19:30:00 K 6 17 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Spoorweg Sportvereniging klein
Ricky`s Pub Do. 26-01-2023 19:30:00 K 7 17 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 26-01-2023 19:30:00 D2 1 12 E.D.O. 83 - RCN - Team Dokter groot
Café Reseda Do. 26-01-2023 19:30:00 D2 2 12 TMS / De Borduurder - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
`t Ivoor Do. 26-01-2023 19:30:00 D2 4 12 Biljartvereniging `t Ivoor - Eddies-hr.nl groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 26-01-2023 19:30:00 D2 4 12 Van Melis Autobedrijf - De Molen groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 1 12 BV Waterland - WBV Wormerveer groot
Biljartcafé Jorissen Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 1 12 Van Bruggen Adviesgroep - De Plas / Scandiflora groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 3 12 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Café De Ossekop Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 3 12 Biljartvereniging De Ossekop - TREVA - Theory Cues 2 groot
Thekes Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 6 12 Thekes Herpen 2 - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 6 12 BV `75 - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Bert`s Place Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 7 12 Biljartclub La Plaza - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Café De Mixx Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 7 12 DBC de Mixx - VK3 / Windex groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 26-01-2023 19:30:00 D4 1 12 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Biljartcentrum Samonda Do. 26-01-2023 19:30:00 D4 2 12 GBC Dynaspheres Gold - markeer mts traffic serves groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 26-01-2023 19:30:00 D4 6 12 SIS Billiards 6 - B.C. De Kuul 4 groot
Horecabedrijf Mans Do. 26-01-2023 19:30:00 D4 5 12 Mans Genoeg 3 - B.V. De Haven groot
De Keet Do. 26-01-2023 19:30:00 D3 1 12 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Gebouw Komin Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 1 17 Ons Genoegen Bussum - B.C. Schagen klein
BIOS Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 2 17 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - BV Apollo klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 2 17 BV De Hoog/Van der Wilt - BV Padoc / V.D.H. klein
Café Honky Tonk Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 3 17 Honky Tonk 1 - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 3 17 Het Wapen van Alblasserdam - Cafe de Ram klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 4 17 BV de Burgemeester - Carambole Steinhoff klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 5 17 `t Centrum `47 - De Pelikaan Zutphen klein
De Triangel Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 5 17 D.O.S. - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 27-01-2023 19:30:00 K 7 17 Maarland 2 - BC Maarland klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 27-01-2023 19:30:00 D2 1 12 Schroevengroothandel.nl - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 27-01-2023 19:30:00 D2 2 12 Biljartvereniging Lynn-Somers - DKM Tools 3 groot
Café De Ossekop Vr. 27-01-2023 19:30:00 D2 2 12 Teletronika - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 27-01-2023 19:30:00 D2 2 12 Stolting Advocatuur / De Laan - De Parel Dranken groot
Francois Mingaud Vr. 27-01-2023 19:30:00 D2 3 12 Drukkerij 3in1 - Albert Heijn Van Rijn groot
Capelle SPC Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 2 12 Capelle SPC 2 / De Terp - RCN groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 2 12 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - Pool and Billiards Delft groot
De Drie Zwaantjes Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 3 12 BV Sprundel 3 - D.C. Michielsen groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 3 12 De Stene Brug - BV Cortini Automotive groot
Friesche Club Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 5 12 Quality Time Campers Verhuur - Top&Twel Sneek groot
BC De Viersprong Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 5 12 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Mans Genoeg groot
De Biljartacademie Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 7 12 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 1 12 BV Apollo - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Biljartzaal De Sport Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 1 12 A3 BC 2 - Nieuw Diemen groot
Valkennest Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 2 12 Valkennest - Capelle SPC 3 groot
Cues & Darts Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 3 12 Cues&Darts 3 - BV Cortini Automotive 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 6 12 SIS Billiards 4 - SIS Billiards 7 groot
De Biljartacademie Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 7 12 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - `t Caves 3 - De Strevers groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 5 12 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - Almere `83 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 5 12 Carambole - Mans Genoeg 2 groot
De Noordeling Vr. 27-01-2023 19:30:00 D4 5 12 Noorderling/Harlingen 2 - D.O.S. groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 27-01-2023 19:30:00 D3 2 12 `s-GBC - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 28-01-2023 13:00:00 D1 1 12 Kippenpan.nl - Land Transport groot
Het Caves Za. 28-01-2023 13:00:00 D1 2 12 Man op Maat – `t Caves - Aartsbouw Sprundel groot
De Drie Zwaantjes Za. 28-01-2023 13:00:00 D1 2 12 BV Sprundel - TREVA - Theory Cues 1 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 28-01-2023 13:00:00 D2 2 12 De Distel Biljarts 2 - Polka Print groot
De Snelpost Za. 28-01-2023 13:00:00 D2 3 12 Petersberg - HCR Prinsen groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 28-01-2023 13:00:00 D2 3 12 Carambole Daarlerveen - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Biljartcentrum Goirle Za. 28-01-2023 13:00:00 D2 4 12 Biljartcentrum Goirle - Cues&Darts 2 groot
Ricky`s Pub Za. 28-01-2023 13:00:00 D2 4 12 Ricky`s Pub - Café Het Wapen van Strijp groot
Capelle SPC Za. 28-01-2023 13:00:00 D3 2 12 Ladies First - GBC Dynaspheres Platinum groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 28-01-2023 13:00:00 D3 4 12 `t Hartje van Oosterhout 3 - De Distel Biljarts 3 groot
Camping De Eekhoorn Za. 28-01-2023 13:00:00 D3 4 12 DKM Tools 4 - De Eekhoorn 4 groot
Café De Haven Za. 28-01-2023 13:00:00 D3 5 12 De Haven - De Harmonie groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 28-01-2023 13:00:00 D3 5 12 Kiri Casino - Boeve Afbouw groot
Café Groeselt Za. 28-01-2023 13:00:00 D3 7 12 VK2 Gorissen Furniture - D.A.B. / Eureka Billard groot
Capelle SPC Za. 28-01-2023 13:00:00 D4 2 12 Ladies First 2 - BV New Jorissen 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 28-01-2023 13:00:00 D4 4 12 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 28-01-2023 13:00:00 D4 6 12 Van Rossum Tegelwerken - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Cues & Darts Za. 28-01-2023 19:00:00 D1 1 12 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - DKM Tools groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 28-01-2023 19:00:00 D1 1 12 SIS Billiards 2 - iQ Coach Stefan Lenting groot
De Biljartacademie Za. 28-01-2023 19:00:00 D1 2 12 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - Biljartvereniging De Veemarkt groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 28-01-2023 19:00:00 D1 2 12 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Capelle SPC groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 28-01-2023 19:00:00 D1 2 12 Fietsaccu-Revisie.nl - DKM Tools 2 groot
Café Groeselt Za. 28-01-2023 19:00:00 D1 2 12 VK1 Gorissen Furniture - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 28-01-2023 19:00:00 D2 3 12 B.C. De Kuul - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
De Biljartacademie Za. 28-01-2023 19:00:00 D2 4 12 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Hof Van Heemstede Za. 28-01-2023 19:00:00 D3 1 12 Vriendenkring / Café Tapuit - Push and Win-Almere `83 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 28-01-2023 19:00:00 D3 3 12 De Distel Biljarts 4 - De Eekhoorn 2 groot
D`n Boerenbond Za. 28-01-2023 19:00:00 D3 6 12 ABC `t Töpke - De Peel / Van Esch Biljarts groot
D`n Boerenbond Za. 28-01-2023 19:00:00 D4 6 12 Maasduin Witgoed Service 3 - Maasduin Witgoed Service groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 29-01-2023 11:00:00 K 2 17 HWA Verhaar BiljartKeuService - B.I.O.S. Kader 2 klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 29-01-2023 13:00:00 D0 1 12 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - Cues&Darts / Xtreme groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 29-01-2023 13:00:00 D0 1 12 Stichting Topbiljart Zundert - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
De Drie Zwaantjes Zo. 29-01-2023 13:00:00 D0 1 12 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - Team Eekhoorn groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 29-01-2023 13:00:00 D0 1 12 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - SIS Schoonmaak groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 29-01-2023 13:00:00 D0 1 12 J&F Auto`s / New Jorissen - Dallinga.com groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 29-01-2023 13:00:00 D0 1 12 A1 Biljarts DPC - Burgmans Biljarts groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 29-01-2023 13:00:00 D1 1 12 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 29-01-2023 13:00:00 D1 1 12 Constructor Staalbouw - B.C. De Kuul 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 29-01-2023 13:00:00 D1 1 12 Biljart Centrum Arnhem - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
BC Merwehof Zo. 29-01-2023 13:00:00 D2 1 12 Café van Ouds Havenzicht - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 30-01-2023 19:30:00 K 4 18 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 30-01-2023 19:30:00 K 6 18 Biljartclub Tegelen - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 30-01-2023 19:30:00 K 6 18 BV.Woezik - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 30-01-2023 19:30:00 D2 2 13 De Parel Dranken - TMS / De Borduurder groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 30-01-2023 19:30:00 D2 4 13 Eddies-hr.nl - Van Melis Autobedrijf groot
Pool and Billiards Delft Ma. 30-01-2023 19:30:00 D3 2 13 Pool and Billiards Delft - The Gamblers groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 30-01-2023 19:30:00 D3 3 13 TREVA - Theory Cues 2 - De Stene Brug groot
Francois Mingaud Ma. 30-01-2023 19:30:00 D3 5 13 Boeve Afbouw - Quality Time Campers Verhuur groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 30-01-2023 19:30:00 D3 6 13 Struijk Metaal Recycling - ABC `t Töpke groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 30-01-2023 19:30:00 D4 1 13 ASA Ans Schoutsen Administraties - Sportrust groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 30-01-2023 19:30:00 D4 5 13 Almere `83 2 - Noorderling/Harlingen 2 groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 31-01-2023 00:00:00 K 5 18 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - De Korenmolen klein
Café Groeselt Di. 31-01-2023 19:30:00 K 7 18 Veerbenders /VanEschBiljarts - Maarland 2 klein
Biljartcentrum WBV Di. 31-01-2023 19:30:00 D3 1 13 WBV Wormerveer - Van Bruggen Adviesgroep groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 31-01-2023 19:30:00 D3 3 13 BV Cortini Automotive - Biljartvereniging De Ossekop groot
Camping De Eekhoorn Di. 31-01-2023 19:30:00 D3 3 13 De Eekhoorn 2 - BV Sprundel 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 31-01-2023 19:30:00 D3 4 13 Rob Jacobs Mannenmode - Bottles/Dockside groot
Capelle SPC Di. 31-01-2023 19:30:00 D4 2 13 De Maasstad - GBC Dynaspheres Gold groot
Café `t Steegje Di. 31-01-2023 19:30:00 D4 3 13 Café `t Steegje 2 - De Eekhoorn 5 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 31-01-2023 19:30:00 D4 4 13 De Distel Biljarts 5 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 31-01-2023 19:30:00 D4 4 13 Bikse Biljart Bikkels 2 - Zandee Kloetinge groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 31-01-2023 19:30:00 D4 6 13 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - SIS Billiards 6 groot
D`n Boerenbond Di. 31-01-2023 19:30:00 D4 6 13 Maasduin Witgoed Service - Van Rossum Tegelwerken groot
De Triangel Di. 31-01-2023 19:30:00 D4 5 13 D.O.S. - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
Café De Ram Wo. 01-02-2023 00:00:00 K 3 18 De Ram / MR Smederij - Honky Tonk 1 klein
Padoc Wo. 01-02-2023 19:30:00 K 2 18 BV Padoc / V.D.H. - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 01-02-2023 19:30:00 K 2 18 BV Apollo - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Café `t Steegje Wo. 01-02-2023 19:30:00 D2 1 13 Team Bouwpartners / Wear-It - cafedepijp.nl / Sawari groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 01-02-2023 19:30:00 D2 2 13 `t Hartje van Oosterhout 2 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
H.C.R. Dallinga Wo. 01-02-2023 19:30:00 D2 2 13 Polka Print - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
`t Tapperijke Wo. 01-02-2023 19:30:00 D3 4 13 `t Tapperijke - D.C. Michielsen 2 groot
Jan Massinkhal Wo. 01-02-2023 19:30:00 D3 6 13 Moira - Thekes Herpen 2 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 01-02-2023 19:30:00 D4 1 13 Nieuw Diemen - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 01-02-2023 19:30:00 D4 2 13 BV New Jorissen 2 - De Rietlander 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 01-02-2023 19:30:00 D4 6 13 B.C. De Kuul 4 - BV de Hazelaar 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 01-02-2023 19:30:00 D4 6 13 SIS Billiards 5 - SIS Billiards 4 groot
De Rietlander Wo. 01-02-2023 19:30:00 D3 2 13 De Rietlander - `s-GBC groot
Biljartvereniging Carambole Do. 02-02-2023 00:00:00 K 4 18 Carambole Brabant - BV de Hazelaar 1 klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 02-02-2023 19:30:00 K 1 18 Biljartvereniging KSA - De Engel / Rijschool ter Beek klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 02-02-2023 19:30:00 K 4 18 BV de Hazelaar 3 - BV de Burgemeester klein
Biljartvereniging Carambole Do. 02-02-2023 19:30:00 K 4 18 Carambole Steinhoff - `t Centrum klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 02-02-2023 19:30:00 K 5 18 De Pelikaan Zutphen - Deventer `83 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 02-02-2023 19:30:00 K 6 18 BV Jong Geleerd - VIOS/van Esch Biljarts klein
Capelle SPC Do. 02-02-2023 19:30:00 D2 1 13 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Schroevengroothandel.nl groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 02-02-2023 19:30:00 D2 3 13 Albert Heijn Van Rijn - B.C. De Kuul groot
Biljartcentrum Samonda Do. 02-02-2023 19:30:00 D3 2 13 GBC Dynaspheres Platinum - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Café De Ossekop Do. 02-02-2023 19:30:00 D3 4 13 Biljartvereniging De Ossekop 2 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 02-02-2023 19:30:00 D3 5 13 BM-Sat Rijssen - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Horecabedrijf Mans Do. 02-02-2023 19:30:00 D3 5 13 Mans Genoeg - Carambole Daarlerveen 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 02-02-2023 19:30:00 D3 6 13 De Peel / Van Esch Biljarts - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 1 13 E.D.O. 83 - 2 - A3 BC 2 groot
Biljartzaal De Sport Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 1 13 A3 BC - BV Apollo groot
Capelle SPC Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 2 13 Capelle SPC 3 - Pool and Billiards Delft 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 4 13 De Distel Biljarts 6 - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Café Reseda Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 4 13 Reseda - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Het Caves Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 7 13 `t Caves 3 - De Strevers - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
De Biljartacademie Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 7 13 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - B.C.Tegelen 3 groot
Sociëteit de Harmonie Do. 02-02-2023 19:30:00 D4 5 13 De Harmonie 2 - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
BC Merwehof Do. 02-02-2023 19:30:00 C3 1 21 Merwehof 11 - Merwehof 14 klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 1 18 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Ons Genoegen Bussum klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 1 18 B.C. Schagen - WBD Den Haag klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 1 18 Targa Team - B.C.O. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 3 18 Kaderteam Hotel van Krimpen - De Posthoorn ONNIT klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 3 18 Kwadendamme - De Posthoorn 1 klein
Café Honky Tonk Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 3 18 Honky Tonk/Vonk Glas - Het Wapen van Alblasserdam klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 5 18 Slootermeer - D.O.S. klein
Zaal Centraal Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 7 18 BDL / Martens Finance - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 03-02-2023 19:30:00 K 7 18 BC Maarland - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 03-02-2023 19:30:00 D2 1 13 BCO - Paeoniapassion - E.D.O. 83 groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 03-02-2023 19:30:00 D2 3 13 Almere `83 - splinter & de vosch groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Vr. 03-02-2023 19:30:00 D2 3 13 HCR Prinsen - Carambole Daarlerveen groot
Cues & Darts Vr. 03-02-2023 19:30:00 D2 4 13 Cues&Darts 2 - Ricky`s Pub groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 03-02-2023 19:30:00 D2 4 13 S&P / Oordoppen Service - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 03-02-2023 19:30:00 D2 4 13 Café Het Wapen van Strijp - Biljartcentrum Goirle groot
Sporthuis Reusel Vr. 03-02-2023 19:30:00 D2 4 13 De Molen - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Café Keyzer Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 1 13 De Plas / Scandiflora - BV Waterland groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 1 13 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - BV New Jorissen groot
BV Onder Ons Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 1 13 Onder Ons `67 - Vriendenkring / Café Tapuit groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 2 13 RCN - Ladies First groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 2 13 KlaBilAdo - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
Camping De Eekhoorn Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 3 13 D.C. Michielsen - De Distel Biljarts 4 groot
`t Tapperijke Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 3 13 BM Boekhouding & Administratie - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Camping De Eekhoorn Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 4 13 De Eekhoorn 4 - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 5 13 De Harmonie - De Harmonie Winschoten groot
De Noordeling Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 5 13 Noorderling/Harlingen - De Haven groot
Biljartschool Sneek Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 5 13 Top&Twel Sneek - Kiri Casino groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 6 13 Biljartclub Ammerzoden - BV `75 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 6 13 Voegersbedrijf W. Smetsers - B.C. De Kuul 3 groot
Café De Mixx Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 7 13 D.A.B. / Eureka Billard - DBC de Mixx groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 3 13 BV Cortini Automotive 2 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 3 13 Apparekoi-Car - Cues&Darts 3 groot
Café De Ossekop Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 3 13 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 3 13 Stukadoorsbedrijf Kanters - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 4 13 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - L&B Ledermode groot
De Biljartacademie Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 7 13 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - `t Caves - Team Funny groot
Camping De Dommelvallei Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 7 13 Na Arbeid Sport - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Horecabedrijf Mans Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 5 13 Mans Genoeg 2 - Mans Genoeg 3 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 03-02-2023 19:30:00 D4 5 13 B.V. De Haven - Carambole groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 03-02-2023 19:30:00 D3 1 13 MEGAFA - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 04-02-2023 11:00:00 T1 1 13 BV de Hazelaar 2 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 04-02-2023 11:00:00 T1 1 13 BV `75 - Dibo - The City groot
Biljartcentrum Samonda Za. 04-02-2023 11:00:00 T1 1 13 Exalto - BV de Hazelaar 3 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 04-02-2023 11:00:00 T1 1 14 BV de Hazelaar 2 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 04-02-2023 11:00:00 T1 1 14 BV `75 - Dibo - The City groot
Biljartcentrum Samonda Za. 04-02-2023 11:00:00 T1 1 14 Exalto - BV de Hazelaar 3 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 04-02-2023 13:00:00 D1 1 13 iQ Coach Stefan Lenting - Kippenpan.nl groot
Camping De Eekhoorn Za. 04-02-2023 13:00:00 D1 1 13 DKM Tools - Constructor Staalbouw groot
Biljartcafé Jorissen Za. 04-02-2023 13:00:00 D2 1 13 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Café van Ouds Havenzicht groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 04-02-2023 13:00:00 D2 1 13 RCN - Team Dokter - Le Grand Crue Beekman HPL groot
De Drie Zwaantjes Za. 04-02-2023 13:00:00 D2 2 13 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - Teletronika groot
Camping De Eekhoorn Za. 04-02-2023 13:00:00 D2 2 13 DKM Tools 3 - De Distel Biljarts 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 04-02-2023 13:00:00 D2 3 13 SIS Billiards 3 Internationaal - Petersberg groot
Biljartcentrum De Distel Za. 04-02-2023 13:00:00 D3 4 13 De Distel Biljarts 3 - DKM Tools 4 groot
Ricky`s Pub Za. 04-02-2023 13:00:00 D3 7 13 Bonanza / ls-elektro.nl - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Café Groeselt Za. 04-02-2023 13:00:00 D3 7 13 VK3 / Windex - VK2 Gorissen Furniture groot
Biljartcentrum WBV Za. 04-02-2023 13:00:00 D4 1 13 WBV 2 De Koger - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcentrum Samonda Za. 04-02-2023 13:00:00 D4 2 13 De Haagse Régáhs - Ladies First 2 groot
Capelle SPC Za. 04-02-2023 19:00:00 D1 1 13 Hello Drydocks / Arbo Industries - Biljart Centrum Arnhem groot
Francois Mingaud Za. 04-02-2023 19:00:00 D1 1 13 Land Transport - SIS Billiards 2 groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 04-02-2023 19:00:00 D1 2 13 Biljartvereniging De Veemarkt - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 04-02-2023 19:00:00 D1 2 13 TREVA - Theory Cues 1 - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Camping De Eekhoorn Za. 04-02-2023 19:00:00 D1 2 13 DKM Tools 2 - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Cues & Darts Za. 04-02-2023 19:00:00 D2 2 13 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - Dallinga.com 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 04-02-2023 19:00:00 D2 3 13 Biljartvereniging West-Peter / DPC - Drukkerij 3in1 groot
Sporthuis Reusel Za. 04-02-2023 19:00:00 D3 7 13 De Molen 2 - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Capelle SPC Za. 04-02-2023 19:00:00 D4 2 13 De Klapdeur - Valkennest groot
D`n Boerenbond Za. 04-02-2023 19:00:00 D4 6 13 Maasduin Witgoed Service 2 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
Café Groeselt Za. 04-02-2023 19:00:00 D4 7 13 VK4 Café Groeselt - Van Melis autobedrijf 2 groot
Klubhuis Zo. 05-02-2023 11:00:00 K 2 18 DSS Weesp - BV Rapiditas - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Cues & Darts Zo. 05-02-2023 13:00:00 D0 1 13 Cues&Darts / Xtreme - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 05-02-2023 13:00:00 D0 1 13 Burgmans Biljarts - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Camping De Eekhoorn Zo. 05-02-2023 13:00:00 D0 1 13 Team Eekhoorn - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 05-02-2023 13:00:00 D0 1 13 SIS Schoonmaak - Stichting Topbiljart Zundert groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 05-02-2023 13:00:00 D0 1 13 Bousema Lochem / JBScues.nl - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
H.C.R. Dallinga Zo. 05-02-2023 13:00:00 D0 1 13 Dallinga.com - A1 Biljarts DPC groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 05-02-2023 13:00:00 D1 1 13 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 05-02-2023 13:00:00 D1 1 13 B.C. De Kuul 2 - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 05-02-2023 13:00:00 D1 2 13 Denksportcentrum `t Spaerne - Man op Maat – `t Caves groot
De Drie Zwaantjes Zo. 05-02-2023 13:00:00 D1 2 13 Aartsbouw Sprundel - VK1 Gorissen Furniture groot
Capelle SPC Zo. 05-02-2023 13:00:00 D1 2 13 Capelle SPC - BV Sprundel groot
Café Groeselt Zo. 05-02-2023 13:00:00 D3 7 13 VK5 Eetcafé Riekelt - Biljartclub La Plaza groot
`t Wonder Ma. 06-02-2023 00:00:00 K 6 19 Spoorweg Sportvereniging - Biljartclub Tegelen klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 06-02-2023 19:30:00 K 4 19 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Carambole Brabant klein
BC Merwehof Ma. 06-02-2023 19:30:00 C3 1 22 Merwehof 14 - RCD 4 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 07-02-2023 00:00:00 K 5 19 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - D.O.S. klein
De Zandloper Di. 07-02-2023 19:30:00 K 4 19 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - BV de Burgemeester klein
De Biljartacademie Di. 07-02-2023 19:30:00 K 7 19 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Café De Ram Wo. 08-02-2023 00:00:00 K 3 19 De Ram / MR Smederij - De Posthoorn ONNIT klein
De Wetering Wo. 08-02-2023 19:30:00 K 4 19 `t Centrum - BV de Hazelaar 3 klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 08-02-2023 19:30:00 K 4 19 BV de Hazelaar 1 - Carambole Steinhoff klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 08-02-2023 19:30:00 K 5 19 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - Deventer `83 klein
Café Cambrinus Wo. 08-02-2023 19:30:00 K 6 19 Cambrinus/VTS/van der Ven - BV Jong Geleerd klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 09-02-2023 19:30:00 K 1 19 Biljartvereniging KSA - Beemster / B.V. Velsen klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 09-02-2023 19:30:00 K 5 19 De Pelikaan Zutphen - BV Zandweerd klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 09-02-2023 19:30:00 K 6 19 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - BV.Woezik klein
Ricky`s Pub Do. 09-02-2023 19:30:00 K 7 19 Ricky,s Pub laporte 2 - BC Maarland klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 1 19 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - WBD Den Haag klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 1 19 B.C. Schagen - B.C.O. klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 1 19 Targa Team - De Engel / Rijschool ter Beek klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 2 19 BV De Hoog/Van der Wilt - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
BIOS Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 2 19 B.I.O.S. Kader 2 - BV Padoc / V.D.H. klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 3 19 Kaderteam Hotel van Krimpen - De Posthoorn 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 3 19 Kwadendamme - Het Wapen van Alblasserdam klein
Café Honky Tonk Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 3 19 Honky Tonk/Vonk Glas - Cafe de Ram klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 5 19 Slootermeer - `t Centrum `47 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 10-02-2023 19:30:00 K 7 19 Maarland 2 - BDL / Martens Finance klein
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 12-02-2023 11:00:00 K 2 19 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV Apollo klein
De Drie Zwaantjes Zo. 12-02-2023 13:00:00 D0 1 14 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 12-02-2023 13:00:00 D0 1 14 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - Dallinga.com groot
BC Merwehof Di. 14-02-2023 19:30:00 C3 1 23 Merwehof 12 - Merwehof 14 klein
Biljartcentrum Samonda Za. 18-02-2023 11:00:00 T1 1 15 Exalto - Biljartvereniging West-Peter groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 18-02-2023 11:00:00 T1 1 15 BV `75 - BV de Hazelaar 3 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 18-02-2023 11:00:00 T1 1 15 BV de Hazelaar 2 - Dibo - The City groot
Biljartcentrum Samonda Za. 18-02-2023 11:00:00 T1 1 16 Exalto - Biljartvereniging West-Peter groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 18-02-2023 11:00:00 T1 1 16 BV `75 - BV de Hazelaar 3 groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 18-02-2023 11:00:00 T1 1 16 BV de Hazelaar 2 - Dibo - The City groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 19-02-2023 13:00:00 D0 1 14 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - SIS Schoonmaak groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 19-02-2023 13:00:00 D0 1 14 Stichting Topbiljart Zundert - Burgmans Biljarts groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 19-02-2023 13:00:00 D0 1 14 J&F Auto`s / New Jorissen - Cues&Darts / Xtreme groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 19-02-2023 13:00:00 D0 1 14 A1 Biljarts DPC - Team Eekhoorn groot
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 20-02-2023 19:30:00 D2 1 14 Le Grand Crue Beekman HPL - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Francois Mingaud Ma. 20-02-2023 19:30:00 D2 3 14 splinter & de vosch - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 20-02-2023 19:30:00 D3 4 14 Stoeterij Stal Doorstap - Rob Jacobs Mannenmode groot
Camping De Eekhoorn Ma. 20-02-2023 19:30:00 D3 4 14 D.C. Michielsen 2 - The Friends groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 20-02-2023 19:30:00 D3 6 14 B.C. De Kuul 3 - Struijk Metaal Recycling groot
Pool and Billiards Delft Ma. 20-02-2023 19:30:00 D4 2 14 Pool and Billiards Delft 2 - De Maasstad groot
De Drie Zwaantjes Ma. 20-02-2023 19:30:00 D4 3 14 BV Sprundel 4 / De Zwaan - biljartcafedepijp.nl groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 20-02-2023 19:30:00 D4 6 14 BV de Hazelaar 3 - Maasduin Witgoed Service groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 20-02-2023 19:30:00 D4 7 14 B.C.Tegelen 3 - H.A.S. groot
Camping De Dommelvallei Ma. 20-02-2023 19:30:00 D4 7 14 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Café De Pijp Di. 21-02-2023 19:30:00 D2 1 14 cafedepijp.nl / Sawari - RCN - Team Dokter groot
Café Reseda Di. 21-02-2023 19:30:00 D3 4 14 Bottles/Dockside - De Eekhoorn 4 groot
De Biljartacademie Di. 21-02-2023 19:30:00 D3 7 14 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 21-02-2023 19:30:00 D4 3 14 Bikse Biljart Bikkels 3 - BV Cortini Automotive 2 groot
BC Merwehof Di. 21-02-2023 19:30:00 D4 3 14 RCD / Kloens bestrating - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Camping De Eekhoorn Di. 21-02-2023 19:30:00 D4 3 14 De Eekhoorn 5 - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 21-02-2023 19:30:00 D4 4 14 Bikse Biljart Bikkels 1 - De Distel Biljarts 5 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 21-02-2023 19:30:00 D4 4 14 Zandee Kloetinge - Reseda groot
Het Caves Di. 21-02-2023 19:30:00 D4 7 14 `t Caves - Team Funny - `t Caves 3 - De Strevers groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 21-02-2023 19:30:00 D4 7 14 Van Melis autobedrijf 2 - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 22-02-2023 19:30:00 K 5 18 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - `t Centrum `47 klein
H.C.R. Dallinga Wo. 22-02-2023 19:30:00 D2 2 14 Dallinga.com 2 - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 22-02-2023 19:30:00 D3 1 14 BV New Jorissen - De Plas / Scandiflora groot
BC Merwehof Wo. 22-02-2023 19:30:00 D3 2 14 The Gamblers - De Rietlander groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 22-02-2023 19:30:00 D3 5 14 Carambole Daarlerveen 2 - De Harmonie groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 22-02-2023 19:30:00 D3 5 14 De Harmonie Winschoten - Boeve Afbouw groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 22-02-2023 19:30:00 D3 6 14 BV de Hazelaar 2 - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 22-02-2023 19:30:00 D4 1 14 Sportrust - E.D.O. 83 - 2 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 22-02-2023 19:30:00 D4 1 14 Nieuw Diemen 2 - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
De Rietlander Wo. 22-02-2023 19:30:00 D4 2 14 De Rietlander 2 - Capelle SPC 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 22-02-2023 19:30:00 D4 4 14 Rob Jacobs Mannenmode 2 - De Distel Biljarts 6 groot
`t Tapperijke Wo. 22-02-2023 19:30:00 D4 4 14 L&B Ledermode - TREVA - Theory Cues 3 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 23-02-2023 19:30:00 D2 1 14 E.D.O. 83 - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Café Reseda Do. 23-02-2023 19:30:00 D2 2 14 TMS / De Borduurder - DKM Tools 3 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 23-02-2023 19:30:00 D2 4 14 Van Melis Autobedrijf - Café Het Wapen van Strijp groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 1 14 BV Waterland - Push and Win-Almere `83 groot
Biljartcafé Jorissen Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 1 14 Van Bruggen Adviesgroep - Onder Ons `67 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 3 14 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Eekhoorn 2 groot
Café De Ossekop Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 3 14 Biljartvereniging De Ossekop - BM Boekhouding & Administratie groot
Thekes Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 6 14 Thekes Herpen 2 - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 6 14 BV `75 - Moira groot
Bert`s Place Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 7 14 Biljartclub La Plaza - VK3 / Windex groot
Café De Mixx Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 7 14 DBC de Mixx - De Molen 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 23-02-2023 19:30:00 D4 1 14 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - A3 BC groot
Biljartcentrum Samonda Do. 23-02-2023 19:30:00 D4 2 14 GBC Dynaspheres Gold - De Haagse Régáhs groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 23-02-2023 19:30:00 D4 6 14 SIS Billiards 6 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 23-02-2023 19:30:00 D4 5 14 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - D.O.S. groot
De Keet Do. 23-02-2023 19:30:00 D3 1 14 H.G.L. / Keurslager Brouwer - WBV Wormerveer groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 24-02-2023 19:30:00 D2 1 14 Schroevengroothandel.nl - BCO - Paeoniapassion groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 24-02-2023 19:30:00 D2 2 14 Biljartvereniging Lynn-Somers - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Café De Ossekop Vr. 24-02-2023 19:30:00 D2 2 14 Teletronika - De Parel Dranken groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 24-02-2023 19:30:00 D2 2 14 Stolting Advocatuur / De Laan - Polka Print groot
Francois Mingaud Vr. 24-02-2023 19:30:00 D2 3 14 Drukkerij 3in1 - SIS Billiards 3 Internationaal groot
`t Ivoor Vr. 24-02-2023 19:30:00 D2 4 14 Biljartvereniging `t Ivoor - Cues&Darts 2 groot
Capelle SPC Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 2 14 Capelle SPC 2 / De Terp - Pool and Billiards Delft groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 2 14 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
De Drie Zwaantjes Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 3 14 BV Sprundel 3 - TREVA - Theory Cues 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 3 14 De Stene Brug - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Friesche Club Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 5 14 Quality Time Campers Verhuur - BM-Sat Rijssen groot
BC De Viersprong Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 5 14 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Noorderling/Harlingen groot
De Biljartacademie Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 7 14 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - D.A.B. / Eureka Billard groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 1 14 BV Apollo - Nieuw Diemen groot
Biljartzaal De Sport Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 1 14 A3 BC 2 - WBV 2 De Koger groot
Valkennest Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 2 14 Valkennest - markeer mts traffic serves groot
Cues & Darts Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 3 14 Cues&Darts 3 - Café `t Steegje 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 6 14 SIS Billiards 4 - B.C. De Kuul 4 groot
De Biljartacademie Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 7 14 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - VK4 Café Groeselt groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 5 14 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - Mans Genoeg 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 5 14 Carambole - De Harmonie 2 groot
De Noordeling Vr. 24-02-2023 19:30:00 D4 5 14 Noorderling/Harlingen 2 - B.V. De Haven groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 24-02-2023 19:30:00 D3 2 14 `s-GBC - RCN groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 25-02-2023 13:00:00 D1 1 14 Kippenpan.nl - DKM Tools groot
Het Caves Za. 25-02-2023 13:00:00 D1 2 14 Man op Maat – `t Caves - TREVA - Theory Cues 1 groot
De Drie Zwaantjes Za. 25-02-2023 13:00:00 D1 2 14 BV Sprundel - DKM Tools 2 groot
Biljartcentrum De Distel Za. 25-02-2023 13:00:00 D2 2 14 De Distel Biljarts 2 - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
De Snelpost Za. 25-02-2023 13:00:00 D2 3 14 Petersberg - Thekes / Park Tivoli groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 25-02-2023 13:00:00 D2 3 14 Carambole Daarlerveen - Almere `83 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 25-02-2023 13:00:00 D2 4 14 Biljartcentrum Goirle - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Ricky`s Pub Za. 25-02-2023 13:00:00 D2 4 14 Ricky`s Pub - S&P / Oordoppen Service groot
Capelle SPC Za. 25-02-2023 13:00:00 D3 2 14 Ladies First - KlaBilAdo groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 25-02-2023 13:00:00 D3 4 14 `t Hartje van Oosterhout 3 - `t Tapperijke groot
Camping De Eekhoorn Za. 25-02-2023 13:00:00 D3 4 14 DKM Tools 4 - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
Café De Haven Za. 25-02-2023 13:00:00 D3 5 14 De Haven - Top&Twel Sneek groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 25-02-2023 13:00:00 D3 5 14 Kiri Casino - Mans Genoeg groot
Café Groeselt Za. 25-02-2023 13:00:00 D3 7 14 VK2 Gorissen Furniture - Bandstoters-`t Caves groot
Capelle SPC Za. 25-02-2023 13:00:00 D4 2 14 Ladies First 2 - De Klapdeur groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 25-02-2023 13:00:00 D4 4 14 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 25-02-2023 13:00:00 D4 6 14 Van Rossum Tegelwerken - SIS Billiards 7 groot
Cues & Darts Za. 25-02-2023 19:00:00 D1 1 14 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 25-02-2023 19:00:00 D1 1 14 SIS Billiards 2 - B.C. De Kuul 2 groot
De Biljartacademie Za. 25-02-2023 19:00:00 D1 2 14 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 25-02-2023 19:00:00 D1 2 14 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Biljartvereniging De Veemarkt groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 25-02-2023 19:00:00 D1 2 14 Fietsaccu-Revisie.nl - Aartsbouw Sprundel groot
Café Groeselt Za. 25-02-2023 19:00:00 D1 2 14 VK1 Gorissen Furniture - Capelle SPC groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 25-02-2023 19:00:00 D2 3 14 B.C. De Kuul - HCR Prinsen groot
De Biljartacademie Za. 25-02-2023 19:00:00 D2 4 14 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - Eddies-hr.nl groot
Hof Van Heemstede Za. 25-02-2023 19:00:00 D3 1 14 Vriendenkring / Café Tapuit - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Biljartcentrum De Distel Za. 25-02-2023 19:00:00 D3 3 14 De Distel Biljarts 4 - BV Cortini Automotive groot
D`n Boerenbond Za. 25-02-2023 19:00:00 D3 6 14 ABC `t Töpke - Biljartclub Ammerzoden groot
D`n Boerenbond Za. 25-02-2023 19:00:00 D4 6 14 Maasduin Witgoed Service 3 - SIS Billiards 5 groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 26-02-2023 13:00:00 D1 1 14 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - iQ Coach Stefan Lenting groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 26-02-2023 13:00:00 D1 1 14 Constructor Staalbouw - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 26-02-2023 13:00:00 D1 1 14 Biljart Centrum Arnhem - Land Transport groot
BC Merwehof Zo. 26-02-2023 13:00:00 D2 1 14 Café van Ouds Havenzicht - Team Bouwpartners / Wear-It groot
RBV De Kuip Ma. 27-02-2023 19:30:00 K 1 20 De Engel / Rijschool ter Beek - B.C. Schagen klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 27-02-2023 19:30:00 K 6 20 VIOS/van Esch Biljarts - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 27-02-2023 19:30:00 K 6 20 BV.Woezik - Spoorweg Sportvereniging klein
Biljartcentrum Samonda Di. 28-02-2023 19:30:00 K 1 20 WBD Den Haag - Ons Genoegen Bussum klein
Café Groeselt Di. 28-02-2023 19:30:00 K 7 20 Veerbenders /VanEschBiljarts - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 28-02-2023 19:30:00 D4 4 16 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Café De Ram Wo. 01-03-2023 00:00:00 K 3 20 Cafe de Ram - Kwadendamme klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 01-03-2023 19:30:00 K 1 20 B.C.O. - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 01-03-2023 19:30:00 K 2 20 BV Apollo - B.I.O.S. Kader 2 klein
De Beestenmarkt Wo. 01-03-2023 19:30:00 K 5 20 Deventer `83 - Slootermeer klein
Biljartvereniging Carambole Do. 02-03-2023 00:00:00 K 4 20 Carambole Brabant - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
De Posthoorn Do. 02-03-2023 19:30:00 K 3 20 De Posthoorn 1 - De Ram / MR Smederij klein
De Posthoorn Do. 02-03-2023 19:30:00 K 3 20 De Posthoorn ONNIT - Honky Tonk 1 klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 02-03-2023 19:30:00 K 4 20 BV de Hazelaar 3 - BV de Hazelaar 1 klein
Biljartvereniging Carambole Do. 02-03-2023 19:30:00 K 4 20 Carambole Steinhoff - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 02-03-2023 19:30:00 K 6 20 BV Jong Geleerd - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Ricky`s Pub Do. 02-03-2023 19:30:00 K 7 20 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - Maarland 2 klein
Sportcomplex Reeweg Do. 02-03-2023 19:30:00 C3 1 25 RCD 5 - Merwehof 14 klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 03-03-2023 19:30:00 K 1 20 Beemster / B.V. Velsen - Targa Team klein
BIOS Vr. 03-03-2023 19:30:00 K 2 20 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 03-03-2023 19:30:00 K 3 20 Het Wapen van Alblasserdam - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 03-03-2023 19:30:00 K 4 20 BV de Burgemeester - `t Centrum klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 03-03-2023 19:30:00 K 5 20 BV Zandweerd - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 03-03-2023 19:30:00 K 5 20 `t Centrum `47 - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
De Triangel Vr. 03-03-2023 19:30:00 K 5 20 D.O.S. - De Korenmolen klein
Dibo-the City Za. 04-03-2023 11:00:00 T1 1 17 Dibo - The City - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 04-03-2023 11:00:00 T1 1 17 Biljartvereniging West-Peter - BV `75 groot
Dibo-the City Za. 04-03-2023 11:00:00 T1 1 18 Dibo - The City - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 04-03-2023 11:00:00 T1 1 18 Biljartvereniging West-Peter - BV `75 groot
Klubhuis Zo. 05-03-2023 11:00:00 K 2 20 DSS Weesp - BV Rapiditas - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 05-03-2023 11:00:00 T1 1 17 BV de Hazelaar 3 - BV de Hazelaar 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 05-03-2023 11:00:00 T1 1 18 BV de Hazelaar 3 - BV de Hazelaar 2 groot
`t Wonder Ma. 06-03-2023 00:00:00 K 6 21 Spoorweg Sportvereniging - BV Jong Geleerd klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 06-03-2023 19:30:00 K 4 21 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - BV de Hazelaar 3 klein
Tjark Rikscentrum Ma. 06-03-2023 19:30:00 K 5 21 De Korenmolen - `t Centrum `47 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 06-03-2023 19:30:00 K 6 21 Biljartclub Tegelen - BV.Woezik klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 06-03-2023 19:30:00 D2 2 15 De Parel Dranken - Dallinga.com 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 06-03-2023 19:30:00 D3 2 15 Pool and Billiards Delft - Ladies First groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 06-03-2023 19:30:00 D3 3 15 TREVA - Theory Cues 2 - De Distel Biljarts 4 groot
Francois Mingaud Ma. 06-03-2023 19:30:00 D3 5 15 Boeve Afbouw - De Haven groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 06-03-2023 19:30:00 D3 6 15 Biljartvereniging Marketing Rebel - ABC `t Töpke groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 06-03-2023 19:30:00 D3 6 15 Struijk Metaal Recycling - Thekes Herpen 2 groot
Het Caves Ma. 06-03-2023 19:30:00 D3 7 15 Bandstoters-`t Caves - DBC de Mixx groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 06-03-2023 19:30:00 D4 1 15 ASA Ans Schoutsen Administraties - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 06-03-2023 19:30:00 D4 6 15 SIS Billiards 7 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 06-03-2023 19:30:00 D4 7 15 H.A.S. - Van Melis autobedrijf 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 06-03-2023 19:30:00 D4 5 15 Almere `83 2 - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 07-03-2023 00:00:00 K 5 21 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - Deventer `83 klein
De Zandloper Di. 07-03-2023 19:30:00 K 4 21 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - `t Centrum klein
De Biljartacademie Di. 07-03-2023 19:30:00 K 7 21 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
De Biljartacademie Di. 07-03-2023 19:30:00 D2 4 15 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - Ricky`s Pub groot
Biljartcentrum WBV Di. 07-03-2023 19:30:00 D3 1 15 WBV Wormerveer - BV New Jorissen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 07-03-2023 19:30:00 D3 3 15 BV Cortini Automotive - BV Sprundel 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 07-03-2023 19:30:00 D3 4 15 Rob Jacobs Mannenmode - D.C. Michielsen 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 07-03-2023 19:30:00 D4 1 15 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - A3 BC 2 groot
Capelle SPC Di. 07-03-2023 19:30:00 D4 2 15 De Maasstad - Valkennest groot
Café De Pijp Di. 07-03-2023 19:30:00 D4 3 15 biljartcafedepijp.nl - De Eekhoorn 5 groot
Café `t Steegje Di. 07-03-2023 19:30:00 D4 3 15 Café `t Steegje 2 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 07-03-2023 19:30:00 D4 4 15 Bikse Biljart Bikkels 2 - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 07-03-2023 19:30:00 D4 6 15 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - SIS Billiards 4 groot
D`n Boerenbond Di. 07-03-2023 19:30:00 D4 6 15 Maasduin Witgoed Service - SIS Billiards 6 groot
Café De Ram Wo. 08-03-2023 00:00:00 K 3 21 De Ram / MR Smederij - Het Wapen van Alblasserdam klein
Padoc Wo. 08-03-2023 19:30:00 K 2 21 BV Padoc / V.D.H. - BV Apollo klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 08-03-2023 19:30:00 K 4 21 BV de Hazelaar 1 - BV de Burgemeester klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 08-03-2023 19:30:00 K 5 21 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - De Pelikaan Zutphen klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 08-03-2023 19:30:00 D2 1 15 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 08-03-2023 19:30:00 D2 2 15 `t Hartje van Oosterhout 2 - Teletronika groot
H.C.R. Dallinga Wo. 08-03-2023 19:30:00 D2 2 15 Polka Print - TMS / De Borduurder groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 08-03-2023 19:30:00 D3 1 15 Push and Win-Almere `83 - Van Bruggen Adviesgroep groot
De Rietlander Wo. 08-03-2023 19:30:00 D3 2 15 De Rietlander - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
Camping De Eekhoorn Wo. 08-03-2023 19:30:00 D3 3 15 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - Biljartvereniging De Ossekop groot
`t Tapperijke Wo. 08-03-2023 19:30:00 D3 4 15 `t Tapperijke - DKM Tools 4 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 08-03-2023 19:30:00 D4 1 15 Nieuw Diemen - Sportrust groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 08-03-2023 19:30:00 D4 2 15 BV New Jorissen 2 - GBC Dynaspheres Gold groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 08-03-2023 19:30:00 D4 6 15 SIS Billiards 5 - Van Rossum Tegelwerken groot
Biljartvereniging Carambole Do. 09-03-2023 00:00:00 K 4 21 Carambole Brabant - Carambole Steinhoff klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 09-03-2023 19:30:00 K 6 21 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - VIOS/van Esch Biljarts klein
Ricky`s Pub Do. 09-03-2023 19:30:00 K 7 21 Ricky,s Pub laporte 2 - BDL / Martens Finance klein
Capelle SPC Do. 09-03-2023 19:30:00 D2 1 15 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Café van Ouds Havenzicht groot
Thekes Do. 09-03-2023 19:30:00 D2 3 15 Thekes / Park Tivoli - Carambole Daarlerveen groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 09-03-2023 19:30:00 D2 3 15 Albert Heijn Van Rijn - splinter & de vosch groot
BC Merwehof Do. 09-03-2023 19:30:00 D3 2 15 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - The Gamblers groot
Café De Ossekop Do. 09-03-2023 19:30:00 D3 4 15 Biljartvereniging De Ossekop 2 - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 09-03-2023 19:30:00 D3 5 15 BM-Sat Rijssen - Kiri Casino groot
Horecabedrijf Mans Do. 09-03-2023 19:30:00 D3 5 15 Mans Genoeg - Quality Time Campers Verhuur groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 09-03-2023 19:30:00 D3 6 15 De Peel / Van Esch Biljarts - B.C. De Kuul 3 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 09-03-2023 19:30:00 D4 1 15 E.D.O. 83 - 2 - BV Apollo groot
Capelle SPC Do. 09-03-2023 19:30:00 D4 2 15 Capelle SPC 3 - Ladies First 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 09-03-2023 19:30:00 D4 4 15 De Distel Biljarts 6 - L&B Ledermode groot
Café Reseda Do. 09-03-2023 19:30:00 D4 4 15 Reseda - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
De Biljartacademie Do. 09-03-2023 19:30:00 D4 7 15 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Sociëteit de Harmonie Do. 09-03-2023 19:30:00 D4 5 15 De Harmonie 2 - Mans Genoeg 3 groot
Sportcomplex Reeweg Do. 09-03-2023 19:30:00 C3 1 26 RCD 6 - Merwehof 14 klein
Biljartcentrum Samonda Do. 09-03-2023 19:30:00 D3 2 15 GBC Dynaspheres Platinum - `s-GBC groot
Gebouw Komin Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 1 21 Ons Genoegen Bussum - B.C.O. klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 1 21 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - De Engel / Rijschool ter Beek klein
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 1 21 B.C. Schagen - Beemster / B.V. Velsen klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 1 21 Targa Team - Biljartvereniging KSA klein
BIOS Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 2 21 B.I.O.S. Kader 2 - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Café Honky Tonk Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 3 21 Honky Tonk 1 - De Posthoorn 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 3 21 Kaderteam Hotel van Krimpen - Cafe de Ram klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 3 21 Kwadendamme - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 5 21 Slootermeer - BV Zandweerd klein
Zaal Centraal Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 7 20 BDL / Martens Finance - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 10-03-2023 19:30:00 K 7 21 BC Maarland - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 10-03-2023 19:30:00 D2 1 15 BCO - Paeoniapassion - cafedepijp.nl / Sawari groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 10-03-2023 19:30:00 D2 3 15 Almere `83 - Petersberg groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Vr. 10-03-2023 19:30:00 D2 3 15 HCR Prinsen - Drukkerij 3in1 groot
Cues & Darts Vr. 10-03-2023 19:30:00 D2 4 15 Cues&Darts 2 - Van Melis Autobedrijf groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 10-03-2023 19:30:00 D2 4 15 S&P / Oordoppen Service - Biljartcentrum Goirle groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 10-03-2023 19:30:00 D2 4 15 Café Het Wapen van Strijp - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Sporthuis Reusel Vr. 10-03-2023 19:30:00 D2 4 15 De Molen - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 1 15 MEGAFA - Vriendenkring / Café Tapuit groot
BV Onder Ons Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 1 15 Onder Ons `67 - BV Waterland groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 2 15 KlaBilAdo - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Camping De Eekhoorn Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 3 15 D.C. Michielsen - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
`t Tapperijke Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 3 15 BM Boekhouding & Administratie - De Stene Brug groot
De Drie Zwaantjes Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 4 15 The Friends - Stoeterij Stal Doorstap groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 5 15 De Harmonie - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
De Noordeling Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 5 15 Noorderling/Harlingen - Carambole Daarlerveen 2 groot
Biljartschool Sneek Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 5 15 Top&Twel Sneek - De Harmonie Winschoten groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 6 15 Biljartclub Ammerzoden - BV de Hazelaar 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 6 15 Voegersbedrijf W. Smetsers - BV `75 groot
Café De Mixx Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 7 15 D.A.B. / Eureka Billard - Biljartclub La Plaza groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 3 15 Apparekoi-Car - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Café De Ossekop Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 3 15 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 3 15 Stukadoorsbedrijf Kanters - Cues&Darts 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 4 15 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Zandee Kloetinge groot
De Biljartacademie Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 7 15 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - B.C.Tegelen 3 groot
Camping De Dommelvallei Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 7 15 Na Arbeid Sport - `t Caves - Team Funny groot
Horecabedrijf Mans Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 5 15 Mans Genoeg 2 - Noorderling/Harlingen 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 10-03-2023 19:30:00 D4 5 15 B.V. De Haven - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
Café Keyzer Vr. 10-03-2023 19:30:00 D3 1 15 De Plas / Scandiflora - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 11-03-2023 13:00:00 D1 1 15 iQ Coach Stefan Lenting - Biljart Centrum Arnhem groot
Camping De Eekhoorn Za. 11-03-2023 13:00:00 D1 1 15 DKM Tools - SIS Billiards 2 groot
Biljartcafé Jorissen Za. 11-03-2023 13:00:00 D2 1 15 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Le Grand Crue Beekman HPL groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 11-03-2023 13:00:00 D2 1 15 RCN - Team Dokter - Schroevengroothandel.nl groot
De Drie Zwaantjes Za. 11-03-2023 13:00:00 D2 2 15 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - De Distel Biljarts 2 groot
Camping De Eekhoorn Za. 11-03-2023 13:00:00 D2 2 15 DKM Tools 3 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 11-03-2023 13:00:00 D2 3 15 SIS Billiards 3 Internationaal - B.C. De Kuul groot
Biljartcentrum De Distel Za. 11-03-2023 13:00:00 D3 4 15 De Distel Biljarts 3 - Bottles/Dockside groot
Ricky`s Pub Za. 11-03-2023 13:00:00 D3 7 15 Bonanza / ls-elektro.nl - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Café Groeselt Za. 11-03-2023 13:00:00 D3 7 15 VK3 / Windex - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Biljartcentrum WBV Za. 11-03-2023 13:00:00 D4 1 15 WBV 2 De Koger - Nieuw Diemen 2 groot
Capelle SPC Za. 11-03-2023 13:00:00 D4 2 15 markeer mts traffic serves - Pool and Billiards Delft 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 11-03-2023 13:00:00 D4 4 15 TREVA - Theory Cues 3 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Capelle SPC Za. 11-03-2023 19:00:00 D1 1 15 Hello Drydocks / Arbo Industries - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Francois Mingaud Za. 11-03-2023 19:00:00 D1 1 15 Land Transport - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 11-03-2023 19:00:00 D1 2 15 Biljartvereniging De Veemarkt - BV Sprundel groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 11-03-2023 19:00:00 D1 2 15 TREVA - Theory Cues 1 - VK1 Gorissen Furniture groot
Camping De Eekhoorn Za. 11-03-2023 19:00:00 D1 2 15 DKM Tools 2 - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Cues & Darts Za. 11-03-2023 19:00:00 D2 2 15 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Sporthuis Reusel Za. 11-03-2023 19:00:00 D3 7 15 De Molen 2 - VK2 Gorissen Furniture groot
Capelle SPC Za. 11-03-2023 19:00:00 D4 2 15 De Klapdeur - De Rietlander 2 groot
D`n Boerenbond Za. 11-03-2023 19:00:00 D4 6 15 Maasduin Witgoed Service 2 - BV de Hazelaar 3 groot
Café Groeselt Za. 11-03-2023 19:00:00 D4 7 15 VK4 Café Groeselt - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 12-03-2023 11:00:00 K 2 21 HWA Verhaar BiljartKeuService - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Biljartcentrum De Distel Zo. 12-03-2023 13:00:00 D1 1 15 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - Constructor Staalbouw groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 12-03-2023 13:00:00 D1 1 15 B.C. De Kuul 2 - Kippenpan.nl groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 12-03-2023 13:00:00 D1 2 15 Denksportcentrum `t Spaerne - Fietsaccu-Revisie.nl groot
De Drie Zwaantjes Zo. 12-03-2023 13:00:00 D1 2 15 Aartsbouw Sprundel - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Capelle SPC Zo. 12-03-2023 13:00:00 D1 2 15 Capelle SPC - Man op Maat – `t Caves groot
`t Wonder Ma. 13-03-2023 00:00:00 K 6 22 Spoorweg Sportvereniging - VIOS/van Esch Biljarts klein
RBV De Kuip Ma. 13-03-2023 19:30:00 K 1 22 De Engel / Rijschool ter Beek - Ons Genoegen Bussum klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 13-03-2023 19:30:00 K 4 22 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - BV de Burgemeester klein
De Beestenmarkt Ma. 13-03-2023 19:30:00 K 5 22 Deventer `83 - De Korenmolen klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 13-03-2023 19:30:00 K 6 22 Biljartclub Tegelen - BV Jong Geleerd klein
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 13-03-2023 19:30:00 D2 1 16 Le Grand Crue Beekman HPL - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Francois Mingaud Ma. 13-03-2023 19:30:00 D2 3 16 splinter & de vosch - HCR Prinsen groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 13-03-2023 19:30:00 D3 4 16 Stoeterij Stal Doorstap - De Distel Biljarts 3 groot
Camping De Eekhoorn Ma. 13-03-2023 19:30:00 D3 4 16 D.C. Michielsen 2 - De Eekhoorn 4 groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 13-03-2023 19:30:00 D3 6 16 B.C. De Kuul 3 - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Pool and Billiards Delft Ma. 13-03-2023 19:30:00 D4 2 16 Pool and Billiards Delft 2 - BV New Jorissen 2 groot
De Drie Zwaantjes Ma. 13-03-2023 19:30:00 D4 3 16 BV Sprundel 4 / De Zwaan - BV Cortini Automotive 2 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 13-03-2023 19:30:00 D4 6 16 BV de Hazelaar 3 - SIS Billiards 5 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 13-03-2023 19:30:00 D4 7 16 B.C.Tegelen 3 - `t Caves 3 - De Strevers groot
Camping De Dommelvallei Ma. 13-03-2023 19:30:00 D4 7 16 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
BC Merwehof Ma. 13-03-2023 19:30:00 C3 1 27 Merwehof 14 - Merwehof 10 klein
De Biljartacademie Di. 14-03-2023 19:30:00 K 7 22 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - Maarland 2 klein
Café De Pijp Di. 14-03-2023 19:30:00 D2 1 16 cafedepijp.nl / Sawari - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Café Reseda Di. 14-03-2023 19:30:00 D3 4 16 Bottles/Dockside - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
De Biljartacademie Di. 14-03-2023 19:30:00 D3 7 16 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - D.A.B. / Eureka Billard groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 1 16 Sportrust - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 3 16 Bikse Biljart Bikkels 3 - Café `t Steegje 2 groot
BC Merwehof Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 3 16 RCD / Kloens bestrating - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Camping De Eekhoorn Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 3 16 De Eekhoorn 5 - Apparekoi-Car groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 4 16 Bikse Biljart Bikkels 1 - Reseda groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 4 16 Zandee Kloetinge - TREVA - Theory Cues 3 groot
Het Caves Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 7 16 `t Caves - Team Funny - VK4 Café Groeselt groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 14-03-2023 19:30:00 D4 7 16 Van Melis autobedrijf 2 - Na Arbeid Sport groot
Café De Ram Wo. 15-03-2023 00:00:00 K 3 22 Cafe de Ram - De Ram / MR Smederij klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 15-03-2023 19:30:00 K 1 22 B.C.O. - WBD Den Haag klein
Padoc Wo. 15-03-2023 19:30:00 K 2 22 BV Padoc / V.D.H. - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 15-03-2023 19:30:00 K 4 22 BV de Hazelaar 1 - `t Centrum klein
H.C.R. Dallinga Wo. 15-03-2023 19:30:00 D2 2 16 Dallinga.com 2 - DKM Tools 3 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 15-03-2023 19:30:00 D3 1 16 BV New Jorissen - Onder Ons `67 groot
BC Merwehof Wo. 15-03-2023 19:30:00 D3 2 16 The Gamblers - GBC Dynaspheres Platinum groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 15-03-2023 19:30:00 D3 5 16 Carambole Daarlerveen 2 - Top&Twel Sneek groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 15-03-2023 19:30:00 D3 5 16 De Harmonie Winschoten - Mans Genoeg groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 15-03-2023 19:30:00 D3 6 16 BV de Hazelaar 2 - Moira groot
Biljartcentrum WBV Wo. 15-03-2023 19:30:00 D4 1 16 Nieuw Diemen 2 - A3 BC groot
De Rietlander Wo. 15-03-2023 19:30:00 D4 2 16 De Rietlander 2 - markeer mts traffic serves groot
`t Tapperijke Wo. 15-03-2023 19:30:00 D4 4 16 L&B Ledermode - De Distel Biljarts 5 groot
Biljartvereniging Carambole Do. 16-03-2023 00:00:00 K 4 22 Carambole Brabant - BV de Hazelaar 3 klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 16-03-2023 19:30:00 K 1 22 Biljartvereniging KSA - B.C. Schagen klein
De Posthoorn Do. 16-03-2023 19:30:00 K 3 22 De Posthoorn 1 - De Posthoorn ONNIT klein
Biljartvereniging Carambole Do. 16-03-2023 19:30:00 K 4 22 Carambole Steinhoff - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 16-03-2023 19:30:00 K 5 22 De Pelikaan Zutphen - Slootermeer klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 16-03-2023 19:30:00 K 6 22 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Ricky`s Pub Do. 16-03-2023 19:30:00 K 7 22 Ricky,s Pub laporte 2 - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 16-03-2023 19:30:00 D2 1 16 E.D.O. 83 - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Café Reseda Do. 16-03-2023 19:30:00 D2 2 16 TMS / De Borduurder - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 16-03-2023 19:30:00 D2 4 16 Van Melis Autobedrijf - S&P / Oordoppen Service groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 1 16 BV Waterland - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Biljartcafé Jorissen Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 1 16 Van Bruggen Adviesgroep - MEGAFA groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 3 16 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - BV Cortini Automotive groot
Café De Ossekop Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 3 16 Biljartvereniging De Ossekop - D.C. Michielsen groot
Thekes Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 6 16 Thekes Herpen 2 - Biljartclub Ammerzoden groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 6 16 BV `75 - Struijk Metaal Recycling groot
Bert`s Place Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 7 16 Biljartclub La Plaza - De Molen 2 groot
Café De Mixx Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 7 16 DBC de Mixx - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 16-03-2023 19:30:00 D4 1 16 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - E.D.O. 83 - 2 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 16-03-2023 19:30:00 D4 2 16 GBC Dynaspheres Gold - Capelle SPC 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 16-03-2023 19:30:00 D4 6 16 SIS Billiards 6 - SIS Billiards 7 groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 16-03-2023 19:30:00 D4 5 16 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - B.V. De Haven groot
Horecabedrijf Mans Do. 16-03-2023 19:30:00 D4 5 16 Mans Genoeg 3 - D.O.S. groot
De Keet Do. 16-03-2023 19:30:00 D3 1 16 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Push and Win-Almere `83 groot
Biljartcentrum Velsen Vr. 17-03-2023 19:30:00 K 1 22 Beemster / B.V. Velsen - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
BIOS Vr. 17-03-2023 19:30:00 K 2 22 B.I.O.S. Kader 2 - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Café Honky Tonk Vr. 17-03-2023 19:30:00 K 3 22 Honky Tonk/Vonk Glas - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 17-03-2023 19:30:00 K 3 22 Het Wapen van Alblasserdam - Honky Tonk 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 17-03-2023 19:30:00 K 5 22 BV Zandweerd - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 17-03-2023 19:30:00 K 5 22 `t Centrum `47 - D.O.S. klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 17-03-2023 19:30:00 K 7 22 BC Maarland - BDL / Martens Finance klein
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 17-03-2023 19:30:00 D2 1 16 Schroevengroothandel.nl - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 17-03-2023 19:30:00 D2 2 16 Biljartvereniging Lynn-Somers - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Café De Ossekop Vr. 17-03-2023 19:30:00 D2 2 16 Teletronika - Polka Print groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 17-03-2023 19:30:00 D2 2 16 Stolting Advocatuur / De Laan - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
Francois Mingaud Vr. 17-03-2023 19:30:00 D2 3 16 Drukkerij 3in1 - Almere `83 groot
`t Ivoor Vr. 17-03-2023 19:30:00 D2 4 16 Biljartvereniging `t Ivoor - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Capelle SPC Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 2 16 Capelle SPC 2 / De Terp - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 2 16 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - RCN groot
De Drie Zwaantjes Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 3 16 BV Sprundel 3 - BM Boekhouding & Administratie groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 3 16 De Stene Brug - De Eekhoorn 2 groot
Friesche Club Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 5 16 Quality Time Campers Verhuur - De Harmonie groot
BC De Viersprong Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 5 16 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Boeve Afbouw groot
De Biljartacademie Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 7 16 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - Bandstoters-`t Caves groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 1 16 BV Apollo - WBV 2 De Koger groot
Biljartzaal De Sport Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 1 16 A3 BC 2 - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Valkennest Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 2 16 Valkennest - De Haagse Régáhs groot
Cues & Darts Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 3 16 Cues&Darts 3 - biljartcafedepijp.nl groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 6 16 SIS Billiards 4 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
De Biljartacademie Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 7 16 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - H.A.S. groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 5 16 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - De Harmonie 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 17-03-2023 19:30:00 D4 5 16 Carambole - Almere `83 2 groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 17-03-2023 19:30:00 D3 2 16 `s-GBC - Pool and Billiards Delft groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 18-03-2023 11:00:00 T1 1 19 BV `75 - Exalto groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 18-03-2023 11:00:00 T1 1 19 BV de Hazelaar 2 - Biljartvereniging West-Peter groot
Jan Massinkhal Za. 18-03-2023 11:00:00 T1 1 19 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV de Hazelaar 3 groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 18-03-2023 11:00:00 T1 1 20 BV `75 - Exalto groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 18-03-2023 11:00:00 T1 1 20 BV de Hazelaar 2 - Biljartvereniging West-Peter groot
Jan Massinkhal Za. 18-03-2023 11:00:00 T1 1 20 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV de Hazelaar 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 18-03-2023 13:00:00 D1 1 16 Kippenpan.nl - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
Café De Gouden Leeuw Za. 18-03-2023 13:00:00 D1 1 16 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - B.C. De Kuul 2 groot
Het Caves Za. 18-03-2023 13:00:00 D1 2 16 Man op Maat – `t Caves - DKM Tools 2 groot
De Drie Zwaantjes Za. 18-03-2023 13:00:00 D1 2 16 BV Sprundel - Aartsbouw Sprundel groot
Biljartcentrum De Distel Za. 18-03-2023 13:00:00 D2 2 16 De Distel Biljarts 2 - De Parel Dranken groot
De Snelpost Za. 18-03-2023 13:00:00 D2 3 16 Petersberg - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 18-03-2023 13:00:00 D2 3 16 Carambole Daarlerveen - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum Goirle Za. 18-03-2023 13:00:00 D2 4 16 Biljartcentrum Goirle - Eddies-hr.nl groot
Ricky`s Pub Za. 18-03-2023 13:00:00 D2 4 16 Ricky`s Pub - De Molen groot
Capelle SPC Za. 18-03-2023 13:00:00 D3 2 16 Ladies First - De Rietlander groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 18-03-2023 13:00:00 D3 4 16 `t Hartje van Oosterhout 3 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Camping De Eekhoorn Za. 18-03-2023 13:00:00 D3 4 16 DKM Tools 4 - The Friends groot
Café De Haven Za. 18-03-2023 13:00:00 D3 5 16 De Haven - BM-Sat Rijssen groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 18-03-2023 13:00:00 D3 5 16 Kiri Casino - Noorderling/Harlingen groot
Café Groeselt Za. 18-03-2023 13:00:00 D3 7 16 VK2 Gorissen Furniture - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Capelle SPC Za. 18-03-2023 13:00:00 D4 2 16 Ladies First 2 - De Maasstad groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 18-03-2023 13:00:00 D4 4 16 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Distel Biljarts 6 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 18-03-2023 13:00:00 D4 6 16 Van Rossum Tegelwerken - B.C. De Kuul 4 groot
Cues & Darts Za. 18-03-2023 19:00:00 D1 1 16 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - Land Transport groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 18-03-2023 19:00:00 D1 1 16 SIS Billiards 2 - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
De Biljartacademie Za. 18-03-2023 19:00:00 D1 2 16 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - Capelle SPC groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 18-03-2023 19:00:00 D1 2 16 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 18-03-2023 19:00:00 D1 2 16 Fietsaccu-Revisie.nl - TREVA - Theory Cues 1 groot
Café Groeselt Za. 18-03-2023 19:00:00 D1 2 16 VK1 Gorissen Furniture - Biljartvereniging De Veemarkt groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 18-03-2023 19:00:00 D2 3 16 B.C. De Kuul - Thekes / Park Tivoli groot
De Biljartacademie Za. 18-03-2023 19:00:00 D2 4 16 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - Cues&Darts 2 groot
Hof Van Heemstede Za. 18-03-2023 19:00:00 D3 1 16 Vriendenkring / Café Tapuit - WBV Wormerveer groot
Biljartcentrum De Distel Za. 18-03-2023 19:00:00 D3 3 16 De Distel Biljarts 4 - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
D`n Boerenbond Za. 18-03-2023 19:00:00 D3 6 16 ABC `t Töpke - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
D`n Boerenbond Za. 18-03-2023 19:00:00 D4 6 16 Maasduin Witgoed Service 3 - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 19-03-2023 11:00:00 K 2 22 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Cues & Darts Zo. 19-03-2023 13:00:00 D0 1 15 Cues&Darts / Xtreme - A1 Biljarts DPC groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 19-03-2023 13:00:00 D0 1 15 Burgmans Biljarts - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
Camping De Eekhoorn Zo. 19-03-2023 13:00:00 D0 1 15 Team Eekhoorn - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 19-03-2023 13:00:00 D0 1 15 SIS Schoonmaak - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 19-03-2023 13:00:00 D0 1 15 Bousema Lochem / JBScues.nl - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
H.C.R. Dallinga Zo. 19-03-2023 13:00:00 D0 1 15 Dallinga.com - Stichting Topbiljart Zundert groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 19-03-2023 13:00:00 D1 1 16 Constructor Staalbouw - iQ Coach Stefan Lenting groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 19-03-2023 13:00:00 D1 1 16 Biljart Centrum Arnhem - DKM Tools groot
BC Merwehof Zo. 19-03-2023 13:00:00 D2 1 16 Café van Ouds Havenzicht - BCO - Paeoniapassion groot
Tjark Rikscentrum Ma. 20-03-2023 19:30:00 K 5 23 De Korenmolen - BV Zandweerd klein
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 20-03-2023 19:30:00 K 6 23 VIOS/van Esch Biljarts - Biljartclub Tegelen klein
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 20-03-2023 19:30:00 D2 2 17 De Parel Dranken - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 20-03-2023 19:30:00 D2 4 17 Eddies-hr.nl - Ricky`s Pub groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 20-03-2023 19:30:00 D3 3 17 TREVA - Theory Cues 2 - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Francois Mingaud Ma. 20-03-2023 19:30:00 D3 5 17 Boeve Afbouw - Carambole Daarlerveen 2 groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 20-03-2023 19:30:00 D3 6 17 Biljartvereniging Marketing Rebel - Thekes Herpen 2 groot
Het Caves Ma. 20-03-2023 19:30:00 D3 7 17 Bandstoters-`t Caves - Biljartclub La Plaza groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 20-03-2023 19:30:00 D4 1 17 ASA Ans Schoutsen Administraties - Nieuw Diemen 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 20-03-2023 19:30:00 D4 6 17 SIS Billiards 7 - BV de Hazelaar 3 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 20-03-2023 19:30:00 D4 7 17 H.A.S. - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 20-03-2023 19:30:00 D4 5 17 Almere `83 2 - Mans Genoeg 3 groot
BC Merwehof Ma. 20-03-2023 19:30:00 C3 1 28 Merwehof 14 - Merwehof 11 klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 21-03-2023 00:00:00 K 5 23 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - De Pelikaan Zutphen klein
Biljartcentrum Samonda Di. 21-03-2023 19:30:00 K 1 23 WBD Den Haag - De Engel / Rijschool ter Beek klein
De Zandloper Di. 21-03-2023 19:30:00 K 4 23 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - BV de Hazelaar 1 klein
De Biljartacademie Di. 21-03-2023 19:30:00 D2 4 17 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - Van Melis Autobedrijf groot
Camping De Eekhoorn Di. 21-03-2023 19:30:00 D3 3 17 De Eekhoorn 2 - Biljartvereniging De Ossekop groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 21-03-2023 19:30:00 D3 4 17 Rob Jacobs Mannenmode - DKM Tools 4 groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 1 17 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - BV Apollo groot
Capelle SPC Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 2 17 De Maasstad - De Rietlander 2 groot
Café De Pijp Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 3 17 biljartcafedepijp.nl - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum De Distel Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 4 17 De Distel Biljarts 5 - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 4 17 Bikse Biljart Bikkels 2 - L&B Ledermode groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 6 17 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - Van Rossum Tegelwerken groot
D`n Boerenbond Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 6 17 Maasduin Witgoed Service - SIS Billiards 4 groot
De Triangel Di. 21-03-2023 19:30:00 D4 5 17 D.O.S. - Carambole groot
Café De Ram Wo. 22-03-2023 00:00:00 K 3 23 De Ram / MR Smederij - Honky Tonk/Vonk Glas klein
De Wetering Wo. 22-03-2023 19:30:00 K 4 23 `t Centrum - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Café Cambrinus Wo. 22-03-2023 19:30:00 K 6 23 Cambrinus/VTS/van der Ven - Spoorweg Sportvereniging klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 22-03-2023 19:30:00 D2 1 17 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - cafedepijp.nl / Sawari groot
Café `t Steegje Wo. 22-03-2023 19:30:00 D2 1 17 Team Bouwpartners / Wear-It - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 22-03-2023 19:30:00 D2 2 17 `t Hartje van Oosterhout 2 - De Distel Biljarts 2 groot
H.C.R. Dallinga Wo. 22-03-2023 19:30:00 D2 2 17 Polka Print - Dallinga.com 2 groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 22-03-2023 19:30:00 D3 1 17 Push and Win-Almere `83 - BV New Jorissen groot
De Rietlander Wo. 22-03-2023 19:30:00 D3 2 17 De Rietlander - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Camping De Eekhoorn Wo. 22-03-2023 19:30:00 D3 3 17 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - BV Sprundel 3 groot
`t Tapperijke Wo. 22-03-2023 19:30:00 D3 4 17 `t Tapperijke - Bottles/Dockside groot
Jan Massinkhal Wo. 22-03-2023 19:30:00 D3 6 17 Moira - ABC `t Töpke groot
Biljartcentrum WBV Wo. 22-03-2023 19:30:00 D4 1 17 Nieuw Diemen - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 22-03-2023 19:30:00 D4 2 17 BV New Jorissen 2 - Valkennest groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 22-03-2023 19:30:00 D4 6 17 B.C. De Kuul 4 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 22-03-2023 19:30:00 D4 6 17 SIS Billiards 5 - SIS Billiards 6 groot
De Posthoorn Do. 23-03-2023 19:30:00 K 3 23 De Posthoorn ONNIT - Het Wapen van Alblasserdam klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 23-03-2023 19:30:00 K 4 23 BV de Hazelaar 3 - Carambole Steinhoff klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 23-03-2023 19:30:00 K 6 23 BV Jong Geleerd - BV.Woezik klein
Ricky`s Pub Do. 23-03-2023 19:30:00 K 7 23 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BC Maarland klein
Capelle SPC Do. 23-03-2023 19:30:00 D2 1 17 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Le Grand Crue Beekman HPL groot
Thekes Do. 23-03-2023 19:30:00 D2 3 17 Thekes / Park Tivoli - Drukkerij 3in1 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 23-03-2023 19:30:00 D2 3 17 Albert Heijn Van Rijn - Petersberg groot
Biljartcentrum Samonda Do. 23-03-2023 19:30:00 D3 2 17 GBC Dynaspheres Platinum - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
BC Merwehof Do. 23-03-2023 19:30:00 D3 2 17 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - Ladies First groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 23-03-2023 19:30:00 D3 5 17 BM-Sat Rijssen - De Harmonie Winschoten groot
Horecabedrijf Mans Do. 23-03-2023 19:30:00 D3 5 17 Mans Genoeg - De Haven groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 23-03-2023 19:30:00 D3 6 17 De Peel / Van Esch Biljarts - BV `75 groot
Biljartzaal De Sport Do. 23-03-2023 19:30:00 D4 1 17 A3 BC - A3 BC 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 23-03-2023 19:30:00 D4 4 17 De Distel Biljarts 6 - Zandee Kloetinge groot
Het Caves Do. 23-03-2023 19:30:00 D4 7 17 `t Caves 3 - De Strevers - Van Melis autobedrijf 2 groot
De Biljartacademie Do. 23-03-2023 19:30:00 D4 7 17 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - `t Caves - Team Funny groot
Sociëteit de Harmonie Do. 23-03-2023 19:30:00 D4 5 17 De Harmonie 2 - Noorderling/Harlingen 2 groot
Gebouw Komin Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 1 23 Ons Genoegen Bussum - Beemster / B.V. Velsen klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 1 23 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - Biljartvereniging KSA klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 1 23 Targa Team - B.C. Schagen klein
BIOS Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 2 23 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - BV Padoc / V.D.H. klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 2 23 BV De Hoog/Van der Wilt - B.I.O.S. Kader 2 klein
Café Honky Tonk Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 3 23 Honky Tonk 1 - Cafe de Ram klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 3 23 Kaderteam Hotel van Krimpen - Kwadendamme klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 4 23 BV de Burgemeester - Carambole Brabant klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 5 23 Slootermeer - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
De Triangel Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 5 23 D.O.S. - Deventer `83 klein
Zaal Centraal Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 7 23 BDL / Martens Finance - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 24-03-2023 19:30:00 K 7 23 Maarland 2 - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 24-03-2023 19:30:00 D2 3 17 Almere `83 - B.C. De Kuul groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 24-03-2023 19:30:00 D2 4 17 S&P / Oordoppen Service - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 24-03-2023 19:30:00 D2 4 17 Café Het Wapen van Strijp - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Sporthuis Reusel Vr. 24-03-2023 19:30:00 D2 4 17 De Molen - Biljartcentrum Goirle groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 1 17 MEGAFA - BV Waterland groot
Café Keyzer Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 1 17 De Plas / Scandiflora - Vriendenkring / Café Tapuit groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 1 17 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - Van Bruggen Adviesgroep groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 2 17 RCN - The Gamblers groot
Camping De Eekhoorn Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 3 17 D.C. Michielsen - De Stene Brug groot
`t Tapperijke Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 3 17 BM Boekhouding & Administratie - De Distel Biljarts 4 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 4 17 The Friends - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 4 17 De Eekhoorn 4 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 5 17 De Harmonie - Kiri Casino groot
De Noordeling Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 5 17 Noorderling/Harlingen - Quality Time Campers Verhuur groot
Biljartschool Sneek Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 5 17 Top&Twel Sneek - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 6 17 Biljartclub Ammerzoden - B.C. De Kuul 3 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 6 17 Voegersbedrijf W. Smetsers - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 3 17 BV Cortini Automotive 2 - De Eekhoorn 5 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 3 17 Apparekoi-Car - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Café De Ossekop Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 3 17 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Cues&Darts 3 groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 3 17 Stukadoorsbedrijf Kanters - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 4 17 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
De Biljartacademie Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 7 17 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Camping De Dommelvallei Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 7 17 Na Arbeid Sport - B.C.Tegelen 3 groot
Horecabedrijf Mans Vr. 24-03-2023 19:30:00 D4 5 17 Mans Genoeg 2 - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
BV Onder Ons Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 1 17 Onder Ons `67 - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 24-03-2023 19:30:00 D3 2 17 KlaBilAdo - `s-GBC groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 25-03-2023 11:00:00 TE 1 13 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - BV de Hazelaar XL Box groot
Biljartvereniging Carambole Za. 25-03-2023 11:00:00 TE 1 13 Carambole D.I.S.C. B.V. - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 25-03-2023 11:00:00 TE 1 13 De Hazelaar - ABC `t Töpke groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 25-03-2023 11:00:00 TE 1 14 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - BV de Hazelaar XL Box groot
Biljartvereniging Carambole Za. 25-03-2023 11:00:00 TE 1 14 Carambole D.I.S.C. B.V. - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 25-03-2023 11:00:00 TE 1 14 De Hazelaar - ABC `t Töpke groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 25-03-2023 13:00:00 D1 1 17 iQ Coach Stefan Lenting - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Camping De Eekhoorn Za. 25-03-2023 13:00:00 D1 1 17 DKM Tools - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Biljartcafé Jorissen Za. 25-03-2023 13:00:00 D2 1 17 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Schroevengroothandel.nl groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 25-03-2023 13:00:00 D2 1 17 RCN - Team Dokter - Café van Ouds Havenzicht groot
De Drie Zwaantjes Za. 25-03-2023 13:00:00 D2 2 17 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Camping De Eekhoorn Za. 25-03-2023 13:00:00 D2 2 17 DKM Tools 3 - Teletronika groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 25-03-2023 13:00:00 D2 3 17 SIS Billiards 3 Internationaal - splinter & de vosch groot
Biljartcentrum De Distel Za. 25-03-2023 13:00:00 D3 4 17 De Distel Biljarts 3 - D.C. Michielsen 2 groot
Ricky`s Pub Za. 25-03-2023 13:00:00 D3 7 17 Bonanza / ls-elektro.nl - VK2 Gorissen Furniture groot
Café Groeselt Za. 25-03-2023 13:00:00 D3 7 17 VK3 / Windex - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Biljartcentrum WBV Za. 25-03-2023 13:00:00 D4 1 17 WBV 2 De Koger - Sportrust groot
Biljartcentrum Samonda Za. 25-03-2023 13:00:00 D4 2 17 De Haagse Régáhs - Pool and Billiards Delft 2 groot
Capelle SPC Za. 25-03-2023 13:00:00 D4 2 17 markeer mts traffic serves - Ladies First 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 25-03-2023 13:00:00 D4 4 17 TREVA - Theory Cues 3 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Capelle SPC Za. 25-03-2023 19:00:00 D1 1 17 Hello Drydocks / Arbo Industries - Kippenpan.nl groot
Francois Mingaud Za. 25-03-2023 19:00:00 D1 1 17 Land Transport - Constructor Staalbouw groot
De Drie Zwaantjes Za. 25-03-2023 19:00:00 D1 2 17 Aartsbouw Sprundel - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 25-03-2023 19:00:00 D1 2 17 Biljartvereniging De Veemarkt - Man op Maat – `t Caves groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 25-03-2023 19:00:00 D1 2 17 TREVA - Theory Cues 1 - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Camping De Eekhoorn Za. 25-03-2023 19:00:00 D1 2 17 DKM Tools 2 - VK1 Gorissen Furniture groot
Cues & Darts Za. 25-03-2023 19:00:00 D2 2 17 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - TMS / De Borduurder groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 25-03-2023 19:00:00 D2 3 17 Biljartvereniging West-Peter / DPC - Carambole Daarlerveen groot
Sporthuis Reusel Za. 25-03-2023 19:00:00 D3 7 17 De Molen 2 - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Capelle SPC Za. 25-03-2023 19:00:00 D4 2 17 De Klapdeur - GBC Dynaspheres Gold groot
Klubhuis Zo. 26-03-2023 11:00:00 K 2 23 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV Apollo klein
H.C.R. Dallinga Zo. 26-03-2023 13:00:00 D0 1 16 Dallinga.com - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 26-03-2023 13:00:00 D0 1 16 Stichting Topbiljart Zundert - Team Eekhoorn groot
De Drie Zwaantjes Zo. 26-03-2023 13:00:00 D0 1 16 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - Burgmans Biljarts groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 26-03-2023 13:00:00 D0 1 16 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - Cues&Darts / Xtreme groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 26-03-2023 13:00:00 D0 1 16 J&F Auto`s / New Jorissen - SIS Schoonmaak groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 26-03-2023 13:00:00 D0 1 16 A1 Biljarts DPC - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 26-03-2023 13:00:00 D1 1 17 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - SIS Billiards 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 26-03-2023 13:00:00 D1 1 17 B.C. De Kuul 2 - Biljart Centrum Arnhem groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 26-03-2023 13:00:00 D1 2 17 Denksportcentrum `t Spaerne - BV Sprundel groot
Capelle SPC Zo. 26-03-2023 13:00:00 D1 2 17 Capelle SPC - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Café Groeselt Zo. 26-03-2023 13:00:00 D3 7 17 VK5 Eetcafé Riekelt - DBC de Mixx groot
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 27-03-2023 19:30:00 D2 1 18 Le Grand Crue Beekman HPL - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 27-03-2023 19:30:00 D2 2 18 De Parel Dranken - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 27-03-2023 19:30:00 D3 2 18 Pool and Billiards Delft - KlaBilAdo groot
Camping De Eekhoorn Ma. 27-03-2023 19:30:00 D3 4 18 D.C. Michielsen 2 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Francois Mingaud Ma. 27-03-2023 19:30:00 D3 5 18 Boeve Afbouw - De Harmonie groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 27-03-2023 19:30:00 D3 6 18 Struijk Metaal Recycling - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 27-03-2023 19:30:00 D4 1 18 ASA Ans Schoutsen Administraties - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
De Drie Zwaantjes Ma. 27-03-2023 19:30:00 D4 3 18 BV Sprundel 4 / De Zwaan - De Eekhoorn 5 groot
Sportfoyer De Hazelaar Ma. 27-03-2023 19:30:00 D4 6 18 BV de Hazelaar 3 - SIS Billiards 4 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 27-03-2023 19:30:00 D4 7 18 B.C.Tegelen 3 - Van Melis autobedrijf 2 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 27-03-2023 19:30:00 D4 7 18 Aannemersbedrijf P. van Hulst BV - `t Caves - Team Funny groot
Café De Pijp Di. 28-03-2023 19:30:00 D2 1 18 cafedepijp.nl / Sawari - Café van Ouds Havenzicht groot
Biljartcentrum WBV Di. 28-03-2023 19:30:00 D3 1 18 WBV Wormerveer - MEGAFA groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 28-03-2023 19:30:00 D3 3 18 BV Cortini Automotive - TREVA - Theory Cues 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 28-03-2023 19:30:00 D3 3 18 De Eekhoorn 2 - BM Boekhouding & Administratie groot
BC Merwehof Di. 28-03-2023 19:30:00 D4 3 18 RCD / Kloens bestrating - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Café `t Steegje Di. 28-03-2023 19:30:00 D4 3 18 Café `t Steegje 2 - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Biljartcentrum De Distel Di. 28-03-2023 19:30:00 D4 4 18 De Distel Biljarts 5 - De Distel Biljarts 6 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 28-03-2023 19:30:00 D4 4 18 Bikse Biljart Bikkels 2 - TREVA - Theory Cues 3 groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 28-03-2023 19:30:00 D4 6 18 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - SIS Billiards 7 groot
De Triangel Di. 28-03-2023 19:30:00 D4 5 18 D.O.S. - De Harmonie 2 groot
Café `t Steegje Wo. 29-03-2023 19:30:00 D2 1 18 Team Bouwpartners / Wear-It - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
H.C.R. Dallinga Wo. 29-03-2023 19:30:00 D2 2 18 Dallinga.com 2 - De Distel Biljarts 2 groot
De Biljartacademie Wo. 29-03-2023 19:30:00 D2 4 18 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - Café Het Wapen van Strijp groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 29-03-2023 19:30:00 D3 5 18 Carambole Daarlerveen 2 - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 29-03-2023 19:30:00 D3 6 18 BV de Hazelaar 2 - ABC `t Töpke groot
Jan Massinkhal Wo. 29-03-2023 19:30:00 D3 6 18 Moira - Biljartclub Ammerzoden groot
Biljartcentrum WBV Wo. 29-03-2023 19:30:00 D4 1 18 Nieuw Diemen 2 - A3 BC 2 groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 29-03-2023 19:30:00 D4 2 18 BV New Jorissen 2 - markeer mts traffic serves groot
`t Tapperijke Wo. 29-03-2023 19:30:00 D4 4 18 L&B Ledermode - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 29-03-2023 19:30:00 D4 6 18 B.C. De Kuul 4 - SIS Billiards 5 groot
Capelle SPC Do. 30-03-2023 19:30:00 D2 1 18 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 30-03-2023 19:30:00 D2 3 18 Albert Heijn Van Rijn - Thekes / Park Tivoli groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 30-03-2023 19:30:00 D2 4 18 Van Melis Autobedrijf - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 30-03-2023 19:30:00 D3 1 18 BV Waterland - BV New Jorissen groot
Biljartcentrum Samonda Do. 30-03-2023 19:30:00 D3 2 18 GBC Dynaspheres Platinum - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Café De Ossekop Do. 30-03-2023 19:30:00 D3 4 18 Biljartvereniging De Ossekop 2 - `t Tapperijke groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 30-03-2023 19:30:00 D3 5 18 BM-Sat Rijssen - Mans Genoeg groot
Thekes Do. 30-03-2023 19:30:00 D3 6 18 Thekes Herpen 2 - BV `75 groot
Bert`s Place Do. 30-03-2023 19:30:00 D3 7 18 Biljartclub La Plaza - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 30-03-2023 19:30:00 D4 1 18 E.D.O. 83 - 2 - Nieuw Diemen groot
Biljartzaal De Sport Do. 30-03-2023 19:30:00 D4 1 18 A3 BC - WBV 2 De Koger groot
Capelle SPC Do. 30-03-2023 19:30:00 D4 2 18 Capelle SPC 3 - De Klapdeur groot
Café Reseda Do. 30-03-2023 19:30:00 D4 4 18 Reseda - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Het Caves Do. 30-03-2023 19:30:00 D4 7 18 `t Caves 3 - De Strevers - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Horecabedrijf Mans Do. 30-03-2023 19:30:00 D4 5 18 Mans Genoeg 3 - Carambole groot
Sportcomplex Reeweg Do. 30-03-2023 19:30:00 C3 1 29 RCD 4 - Merwehof 14 klein
Biljartcafé Jorissen Do. 30-03-2023 19:30:00 D3 1 18 Van Bruggen Adviesgroep - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 31-03-2023 19:30:00 D2 1 18 BCO - Paeoniapassion - RCN - Team Dokter groot
Café De Ossekop Vr. 31-03-2023 19:30:00 D2 2 18 Teletronika - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 31-03-2023 19:30:00 D2 2 18 Stolting Advocatuur / De Laan - TMS / De Borduurder groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Vr. 31-03-2023 19:30:00 D2 3 18 HCR Prinsen - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Francois Mingaud Vr. 31-03-2023 19:30:00 D2 3 18 Drukkerij 3in1 - splinter & de vosch groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 31-03-2023 19:30:00 D2 4 18 S&P / Oordoppen Service - Cues&Darts 2 groot
Sporthuis Reusel Vr. 31-03-2023 19:30:00 D2 4 18 De Molen - Eddies-hr.nl groot
Café Keyzer Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 1 18 De Plas / Scandiflora - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
BV Onder Ons Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 1 18 Onder Ons `67 - Push and Win-Almere `83 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 2 18 RCN - De Rietlander groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 2 18 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - The Gamblers groot
De Drie Zwaantjes Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 3 18 BV Sprundel 3 - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 3 18 De Stene Brug - Biljartvereniging De Ossekop groot
Camping De Eekhoorn Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 3 18 D.C. Michielsen - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Camping De Eekhoorn Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 4 18 De Eekhoorn 4 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Friesche Club Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 5 18 Quality Time Campers Verhuur - De Harmonie Winschoten groot
Biljartschool Sneek Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 5 18 Top&Twel Sneek - Noorderling/Harlingen groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 6 18 Voegersbedrijf W. Smetsers - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Café De Mixx Vr. 31-03-2023 19:30:00 D3 7 18 D.A.B. / Eureka Billard - VK3 / Windex groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 31-03-2023 19:30:00 D4 1 18 BV Apollo - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Valkennest Vr. 31-03-2023 19:30:00 D4 2 18 Valkennest - Pool and Billiards Delft 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 31-03-2023 19:30:00 D4 3 18 BV Cortini Automotive 2 - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 31-03-2023 19:30:00 D4 3 18 Apparekoi-Car - biljartcafedepijp.nl groot
Camping De Dommelvallei Vr. 31-03-2023 19:30:00 D4 7 18 Na Arbeid Sport - H.A.S. groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 31-03-2023 19:30:00 D4 5 18 Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 31-03-2023 19:30:00 D4 5 18 B.V. De Haven - Mans Genoeg 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 01-04-2023 13:00:00 D1 1 18 iQ Coach Stefan Lenting - Land Transport groot
Café De Gouden Leeuw Za. 01-04-2023 13:00:00 D1 1 18 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Het Caves Za. 01-04-2023 13:00:00 D1 2 18 Man op Maat – `t Caves - VK1 Gorissen Furniture groot
De Drie Zwaantjes Za. 01-04-2023 13:00:00 D2 2 18 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - Polka Print groot
De Snelpost Za. 01-04-2023 13:00:00 D2 3 18 Petersberg - Carambole Daarlerveen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 01-04-2023 13:00:00 D3 4 18 `t Hartje van Oosterhout 3 - Bottles/Dockside groot
Biljartcentrum De Distel Za. 01-04-2023 13:00:00 D3 4 18 De Distel Biljarts 3 - The Friends groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 01-04-2023 13:00:00 D3 5 18 Kiri Casino - De Haven groot
Ricky`s Pub Za. 01-04-2023 13:00:00 D3 7 18 Bonanza / ls-elektro.nl - Bandstoters-`t Caves groot
Café Groeselt Za. 01-04-2023 13:00:00 D3 7 18 VK2 Gorissen Furniture - DBC de Mixx groot
Biljartcentrum Samonda Za. 01-04-2023 13:00:00 D4 2 18 De Haagse Régáhs - De Maasstad groot
Capelle SPC Za. 01-04-2023 13:00:00 D4 2 18 Ladies First 2 - GBC Dynaspheres Gold groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 01-04-2023 13:00:00 D4 4 18 `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 01-04-2023 13:00:00 D4 6 18 Van Rossum Tegelwerken - Maasduin Witgoed Service 3 groot
Capelle SPC Za. 01-04-2023 19:00:00 D1 1 18 Hello Drydocks / Arbo Industries - DKM Tools groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 01-04-2023 19:00:00 D1 1 18 SIS Billiards 2 - Kippenpan.nl groot
De Biljartacademie Za. 01-04-2023 19:00:00 D1 2 18 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - BV Sprundel groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 01-04-2023 19:00:00 D1 2 18 Biljartvereniging De Veemarkt - TREVA - Theory Cues 1 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 01-04-2023 19:00:00 D1 2 18 Fietsaccu-Revisie.nl - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Camping De Eekhoorn Za. 01-04-2023 19:00:00 D1 2 18 DKM Tools 2 - Capelle SPC groot
Cues & Darts Za. 01-04-2023 19:00:00 D2 2 18 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - DKM Tools 3 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 01-04-2023 19:00:00 D2 3 18 Biljartvereniging West-Peter / DPC - Almere `83 groot
De Biljartacademie Za. 01-04-2023 19:00:00 D2 4 18 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - Ricky`s Pub groot
D`n Boerenbond Za. 01-04-2023 19:00:00 D4 6 18 Maasduin Witgoed Service 2 - Maasduin Witgoed Service groot
Café Groeselt Za. 01-04-2023 19:00:00 D4 7 18 VK4 Café Groeselt - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Capelle SPC Za. 01-04-2023 19:30:00 D3 2 18 Ladies First - `s-GBC groot
Cues & Darts Zo. 02-04-2023 13:00:00 D0 1 17 Cues&Darts / Xtreme - Stichting Topbiljart Zundert groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 02-04-2023 13:00:00 D0 1 17 Burgmans Biljarts - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Camping De Eekhoorn Zo. 02-04-2023 13:00:00 D0 1 17 Team Eekhoorn - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 02-04-2023 13:00:00 D0 1 17 SIS Schoonmaak - A1 Biljarts DPC groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 02-04-2023 13:00:00 D0 1 17 Bousema Lochem / JBScues.nl - J&F Auto`s / New Jorissen groot
H.C.R. Dallinga Zo. 02-04-2023 13:00:00 D0 1 17 Dallinga.com - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 02-04-2023 13:00:00 D1 1 18 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - B.C. De Kuul 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 02-04-2023 13:00:00 D1 1 18 Biljart Centrum Arnhem - Constructor Staalbouw groot
De Drie Zwaantjes Zo. 02-04-2023 13:00:00 D1 2 18 Aartsbouw Sprundel - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café Groeselt Zo. 02-04-2023 13:00:00 D3 7 18 VK5 Eetcafé Riekelt - De Molen 2 groot
`t Wonder Ma. 03-04-2023 00:00:00 K 6 24 Spoorweg Sportvereniging - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
RBV De Kuip Ma. 03-04-2023 19:30:00 K 1 24 De Engel / Rijschool ter Beek - B.C.O. klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 03-04-2023 19:30:00 K 4 24 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - BV de Hazelaar 1 klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 03-04-2023 19:30:00 K 6 24 Biljartclub Tegelen - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 03-04-2023 19:30:00 K 6 24 BV.Woezik - VIOS/van Esch Biljarts klein
BC Merwehof Ma. 03-04-2023 19:30:00 C3 1 30 Merwehof 14 - Merwehof 12 klein
Café Groeselt Di. 04-04-2023 19:30:00 K 7 24 Veerbenders /VanEschBiljarts - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Café De Ram Wo. 05-04-2023 00:00:00 K 3 24 Cafe de Ram - De Posthoorn ONNIT klein
Padoc Wo. 05-04-2023 19:30:00 K 2 24 BV Padoc / V.D.H. - BV De Hoog/Van der Wilt klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 05-04-2023 19:30:00 K 2 24 BV Apollo - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 05-04-2023 19:30:00 K 5 24 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Biljartvereniging Carambole Do. 06-04-2023 00:00:00 K 4 24 Carambole Brabant - `t Centrum klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 06-04-2023 19:30:00 K 1 24 Biljartvereniging KSA - Ons Genoegen Bussum klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 06-04-2023 19:30:00 K 4 24 BV de Hazelaar 3 - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Biljartvereniging Carambole Do. 06-04-2023 19:30:00 K 4 24 Carambole Steinhoff - BV de Burgemeester klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 06-04-2023 19:30:00 K 5 24 De Pelikaan Zutphen - De Korenmolen klein
Ricky`s Pub Do. 06-04-2023 19:30:00 K 7 24 Ricky,s Pub laporte 2 - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 1 24 Targa Team - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 1 24 Beemster / B.V. Velsen - WBD Den Haag klein
BIOS Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 2 24 B.I.O.S. Kader 2 - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 3 24 Kwadendamme - De Ram / MR Smederij klein
Café Honky Tonk Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 3 24 Honky Tonk/Vonk Glas - Honky Tonk 1 klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 3 24 Het Wapen van Alblasserdam - De Posthoorn 1 klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 5 24 BV Zandweerd - D.O.S. klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 07-04-2023 19:30:00 K 7 24 BC Maarland - Maarland 2 klein
Tjark Rikscentrum Ma. 10-04-2023 19:30:00 K 5 25 De Korenmolen - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
Billardcafé de Veemarkt Di. 11-04-2023 00:00:00 K 5 25 Terborgse Wijncentrale De Veemarkt - Slootermeer klein
Biljartcentrum Samonda Di. 11-04-2023 19:30:00 K 1 25 WBD Den Haag - Biljartvereniging KSA klein
De Zandloper Di. 11-04-2023 19:30:00 K 4 25 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
De Biljartacademie Di. 11-04-2023 19:30:00 K 7 25 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - BC Maarland klein
Café De Ram Wo. 12-04-2023 00:00:00 K 3 25 De Ram / MR Smederij - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 12-04-2023 19:30:00 K 1 25 B.C.O. - Beemster / B.V. Velsen klein
De Wetering Wo. 12-04-2023 19:30:00 K 4 25 `t Centrum - Carambole Steinhoff klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 12-04-2023 19:30:00 K 4 25 BV de Hazelaar 1 - Carambole Brabant klein
De Beestenmarkt Wo. 12-04-2023 19:30:00 K 5 24 Deventer `83 - `t Centrum `47 klein
Café Cambrinus Wo. 12-04-2023 19:30:00 K 6 25 Cambrinus/VTS/van der Ven - BV.Woezik klein
De Posthoorn Do. 13-04-2023 19:30:00 K 3 25 De Posthoorn 1 - Cafe de Ram klein
De Posthoorn Do. 13-04-2023 19:30:00 K 3 25 De Posthoorn ONNIT - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 13-04-2023 19:30:00 K 6 25 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - Biljartclub Tegelen klein
Ricky`s Pub Do. 13-04-2023 19:30:00 K 7 25 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BDL / Martens Finance klein
Gebouw Komin Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 1 25 Ons Genoegen Bussum - Targa Team klein
Boko Biljart- & Denksportcentrum Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 1 25 BV Rappel/Bastiaan Makelaardij - B.C. Schagen klein
BIOS Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 2 25 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 2 25 BV De Hoog/Van der Wilt - BV Apollo klein
Café Honky Tonk Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 3 25 Honky Tonk 1 - Kwadendamme klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 4 25 BV de Burgemeester - BV de Hazelaar 3 klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 5 25 `t Centrum `47 - BV Zandweerd klein
De Triangel Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 5 25 D.O.S. - De Pelikaan Zutphen klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 14-04-2023 19:30:00 K 7 25 Maarland 2 - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Biljartcentrum Westpeter Za. 15-04-2023 11:00:00 T1 1 21 Biljartvereniging West-Peter - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Samonda Za. 15-04-2023 11:00:00 T1 1 21 Exalto - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 15-04-2023 11:00:00 T1 1 22 Biljartvereniging West-Peter - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Samonda Za. 15-04-2023 11:00:00 T1 1 22 Exalto - BV de Hazelaar 2 groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 16-04-2023 11:00:00 K 2 25 HWA Verhaar BiljartKeuService - BV Padoc / V.D.H. klein
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 16-04-2023 11:00:00 T1 1 21 BV de Hazelaar 3 - Dibo - The City groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 16-04-2023 11:00:00 T1 1 22 BV de Hazelaar 3 - Dibo - The City groot
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 17-04-2023 19:30:00 K 6 25 VIOS/van Esch Biljarts - BV Jong Geleerd klein
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 17-04-2023 19:30:00 K 6 26 Biljartclub Tegelen - Spoorweg Sportvereniging klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 17-04-2023 19:30:00 K 6 26 BV.Woezik - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Francois Mingaud Ma. 17-04-2023 19:30:00 D2 3 19 splinter & de vosch - B.C. De Kuul groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 17-04-2023 19:30:00 D2 4 19 Eddies-hr.nl - S&P / Oordoppen Service groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 17-04-2023 19:30:00 D3 3 19 TREVA - Theory Cues 2 - De Eekhoorn 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 17-04-2023 19:30:00 D3 4 19 Stoeterij Stal Doorstap - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 17-04-2023 19:30:00 D3 6 19 Biljartvereniging Marketing Rebel - Struijk Metaal Recycling groot
Het Caves Ma. 17-04-2023 19:30:00 D3 7 19 Bandstoters-`t Caves - D.A.B. / Eureka Billard groot
Pool and Billiards Delft Ma. 17-04-2023 19:30:00 D4 2 19 Pool and Billiards Delft 2 - Ladies First 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 17-04-2023 19:30:00 D4 6 19 SIS Billiards 7 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 17-04-2023 19:30:00 D4 7 19 H.A.S. - VK4 Café Groeselt groot
Café Groeselt Di. 18-04-2023 19:30:00 K 7 26 Veerbenders /VanEschBiljarts - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 18-04-2023 19:30:00 D3 4 19 Rob Jacobs Mannenmode - De Distel Biljarts 3 groot
Café Reseda Di. 18-04-2023 19:30:00 D3 4 19 Bottles/Dockside - DKM Tools 4 groot
De Biljartacademie Di. 18-04-2023 19:30:00 D3 7 19 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 1 19 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - E.D.O. 83 - 2 groot
Capelle SPC Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 2 19 De Maasstad - BV New Jorissen 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 3 19 Bikse Biljart Bikkels 3 - Cues&Darts 3 groot
Café De Pijp Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 3 19 biljartcafedepijp.nl - Café `t Steegje 2 groot
Camping De Eekhoorn Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 3 19 De Eekhoorn 5 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 4 19 Bikse Biljart Bikkels 1 - Zandee Kloetinge groot
D`n Boerenbond Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 6 19 Maasduin Witgoed Service - B.C. De Kuul 4 groot
Het Caves Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 7 19 `t Caves - Team Funny - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 18-04-2023 19:30:00 D4 7 19 Van Melis autobedrijf 2 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Café De Ram Wo. 19-04-2023 00:00:00 K 3 26 Cafe de Ram - Het Wapen van Alblasserdam klein
Padoc Wo. 19-04-2023 19:30:00 K 2 26 BV Padoc / V.D.H. - B.I.O.S. Kader 2 klein
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 19-04-2023 19:30:00 K 2 26 BV Apollo - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Restaurant Café Biljart de Driehoek Wo. 19-04-2023 19:30:00 K 5 26 Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen - D.O.S. klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 19-04-2023 19:30:00 D2 1 19 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - BCO - Paeoniapassion groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 19-04-2023 19:30:00 D2 2 19 `t Hartje van Oosterhout 2 - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
H.C.R. Dallinga Wo. 19-04-2023 19:30:00 D2 2 19 Polka Print - De Parel Dranken groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 19-04-2023 19:30:00 D3 1 19 Push and Win-Almere `83 - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 19-04-2023 19:30:00 D3 1 19 BV New Jorissen - Van Bruggen Adviesgroep groot
BC Merwehof Wo. 19-04-2023 19:30:00 D3 2 19 The Gamblers - Ladies First groot
De Rietlander Wo. 19-04-2023 19:30:00 D3 2 19 De Rietlander - GBC Dynaspheres Platinum groot
Camping De Eekhoorn Wo. 19-04-2023 19:30:00 D3 3 19 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - BV Cortini Automotive groot
`t Tapperijke Wo. 19-04-2023 19:30:00 D3 4 19 `t Tapperijke - De Eekhoorn 4 groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 19-04-2023 19:30:00 D3 5 19 De Harmonie Winschoten - Carambole Daarlerveen 2 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 19-04-2023 19:30:00 D4 1 19 Nieuw Diemen - A3 BC groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 19-04-2023 19:30:00 D4 4 19 Rob Jacobs Mannenmode 2 - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 19-04-2023 19:30:00 D4 6 19 SIS Billiards 5 - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Biljartvereniging Carambole Do. 20-04-2023 00:00:00 K 4 26 Carambole Brabant - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Dorpscentrum Spaarndam Do. 20-04-2023 19:30:00 K 1 26 Biljartvereniging KSA - B.C.O. klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 20-04-2023 19:30:00 K 4 26 BV de Hazelaar 3 - `t Centrum klein
Biljartvereniging Carambole Do. 20-04-2023 19:30:00 K 4 26 Carambole Steinhoff - BV de Hazelaar 1 klein
Biljartcentrum De Pelikaan Do. 20-04-2023 19:30:00 K 5 26 De Pelikaan Zutphen - `t Centrum `47 klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 20-04-2023 19:30:00 K 6 26 BV Jong Geleerd - Cambrinus/VTS/van der Ven klein
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 20-04-2023 19:30:00 D2 1 19 E.D.O. 83 - cafedepijp.nl / Sawari groot
Café Reseda Do. 20-04-2023 19:30:00 D2 2 19 TMS / De Borduurder - Dallinga.com 2 groot
Thekes Do. 20-04-2023 19:30:00 D2 3 19 Thekes / Park Tivoli - HCR Prinsen groot
BC Merwehof Do. 20-04-2023 19:30:00 D3 2 19 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - Pool and Billiards Delft groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 20-04-2023 19:30:00 D3 3 19 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Distel Biljarts 4 groot
Café De Ossekop Do. 20-04-2023 19:30:00 D3 3 19 Biljartvereniging De Ossekop - BV Sprundel 3 groot
Horecabedrijf Mans Do. 20-04-2023 19:30:00 D3 5 19 Mans Genoeg - Top&Twel Sneek groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 20-04-2023 19:30:00 D3 6 19 De Peel / Van Esch Biljarts - Moira groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 20-04-2023 19:30:00 D3 6 19 BV `75 - B.C. De Kuul 3 groot
Café De Mixx Do. 20-04-2023 19:30:00 D3 7 19 DBC de Mixx - Biljartclub La Plaza groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 20-04-2023 19:30:00 D4 1 19 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - Sportrust groot
Biljartcentrum Samonda Do. 20-04-2023 19:30:00 D4 2 19 GBC Dynaspheres Gold - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum De Distel Do. 20-04-2023 19:30:00 D4 4 19 De Distel Biljarts 6 - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
De Biljartacademie Do. 20-04-2023 19:30:00 D4 7 19 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - `t Caves 3 - De Strevers groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 20-04-2023 19:30:00 D4 5 19 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - Noorderling/Harlingen 2 groot
Sociëteit de Harmonie Do. 20-04-2023 19:30:00 D4 5 19 De Harmonie 2 - Almere `83 2 groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 1 26 B.C. Schagen - Ons Genoegen Bussum klein
Stichting Buurt-en Biljartcentrum Castricum Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 1 26 Targa Team - WBD Den Haag klein
Biljartcentrum Velsen Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 1 26 Beemster / B.V. Velsen - De Engel / Rijschool ter Beek klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 3 26 Kaderteam Hotel van Krimpen - Honky Tonk 1 klein
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 3 26 Kwadendamme - De Posthoorn ONNIT klein
Café Honky Tonk Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 3 26 Honky Tonk/Vonk Glas - De Posthoorn 1 klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 4 26 BV de Burgemeester - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Slootermeer Camping en Recreatie Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 5 26 Slootermeer - De Korenmolen klein
Biljartvereniging Zandweerd Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 5 26 BV Zandweerd - Deventer `83 klein
Zaal Centraal Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 7 26 BDL / Martens Finance - Maarland 2 klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 21-04-2023 19:30:00 K 7 26 BC Maarland - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 21-04-2023 19:30:00 D2 2 19 Biljartvereniging Lynn-Somers - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 21-04-2023 19:30:00 D2 3 19 Almere `83 - Albert Heijn Van Rijn groot
Cues & Darts Vr. 21-04-2023 19:30:00 D2 4 19 Cues&Darts 2 - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
`t Ivoor Vr. 21-04-2023 19:30:00 D2 4 19 Biljartvereniging `t Ivoor - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 21-04-2023 19:30:00 D2 4 19 Café Het Wapen van Strijp - De Molen groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 1 19 MEGAFA - Onder Ons `67 groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 1 19 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - WBV Wormerveer groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 2 19 KlaBilAdo - RCN groot
`t Tapperijke Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 3 19 BM Boekhouding & Administratie - D.C. Michielsen groot
De Drie Zwaantjes Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 4 19 The Friends - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 5 19 De Harmonie - BM-Sat Rijssen groot
BC De Viersprong Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 5 19 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - Kiri Casino groot
De Noordeling Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 5 19 Noorderling/Harlingen - Boeve Afbouw groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 6 19 Biljartclub Ammerzoden - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartzaal De Sport Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 1 19 A3 BC 2 - BV Apollo groot
Café De Ossekop Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 3 19 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Apparekoi-Car groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 3 19 Stukadoorsbedrijf Kanters - BV Cortini Automotive 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 4 19 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Distel Biljarts 5 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 6 19 SIS Billiards 4 - SIS Billiards 6 groot
De Biljartacademie Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 7 19 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - Na Arbeid Sport groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 5 19 Carambole - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
Horecabedrijf Mans Vr. 21-04-2023 19:30:00 D4 5 19 Mans Genoeg 2 - D.O.S. groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 21-04-2023 19:30:00 D3 2 19 `s-GBC - Capelle SPC 2 / De Terp groot
BIOS Za. 22-04-2023 11:00:00 TE 1 15 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - ABC `t Töpke groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 22-04-2023 11:00:00 TE 1 15 BV de Hazelaar XL Box - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 22-04-2023 11:00:00 TE 1 15 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - De Hazelaar groot
BIOS Za. 22-04-2023 11:00:00 TE 1 16 B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl - ABC `t Töpke groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 22-04-2023 11:00:00 TE 1 16 BV de Hazelaar XL Box - Carambole D.I.S.C. B.V. groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 22-04-2023 11:00:00 TE 1 16 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - De Hazelaar groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 22-04-2023 13:00:00 D1 1 19 Kippenpan.nl - Biljart Centrum Arnhem groot
Camping De Eekhoorn Za. 22-04-2023 13:00:00 D1 1 19 DKM Tools - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
De Drie Zwaantjes Za. 22-04-2023 13:00:00 D1 2 19 BV Sprundel - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Biljartcafé Jorissen Za. 22-04-2023 13:00:00 D2 1 19 Aannemersbedrijf Beer de Jong - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 22-04-2023 13:00:00 D2 1 19 RCN - Team Dokter - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartcentrum De Distel Za. 22-04-2023 13:00:00 D2 2 19 De Distel Biljarts 2 - Teletronika groot
Camping De Eekhoorn Za. 22-04-2023 13:00:00 D2 2 19 DKM Tools 3 - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 22-04-2023 13:00:00 D2 3 19 Carambole Daarlerveen - Drukkerij 3in1 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 22-04-2023 13:00:00 D2 3 19 SIS Billiards 3 Internationaal - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Biljartcentrum Goirle Za. 22-04-2023 13:00:00 D2 4 19 Biljartcentrum Goirle - Van Melis Autobedrijf groot
Café De Haven Za. 22-04-2023 13:00:00 D3 5 19 De Haven - Quality Time Campers Verhuur groot
Café Groeselt Za. 22-04-2023 13:00:00 D3 7 19 VK3 / Windex - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Biljartcentrum WBV Za. 22-04-2023 13:00:00 D4 1 19 WBV 2 De Koger - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
Capelle SPC Za. 22-04-2023 13:00:00 D4 2 19 markeer mts traffic serves - Capelle SPC 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 22-04-2023 13:00:00 D4 4 19 TREVA - Theory Cues 3 - Reseda groot
Cues & Darts Za. 22-04-2023 19:00:00 D1 1 19 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - SIS Billiards 2 groot
Francois Mingaud Za. 22-04-2023 19:00:00 D1 1 19 Land Transport - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 22-04-2023 19:00:00 D1 2 19 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - Man op Maat – `t Caves groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 22-04-2023 19:00:00 D1 2 19 TREVA - Theory Cues 1 - Aartsbouw Sprundel groot
Café Groeselt Za. 22-04-2023 19:00:00 D1 2 19 VK1 Gorissen Furniture - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Hof Van Heemstede Za. 22-04-2023 19:00:00 D3 1 19 Vriendenkring / Café Tapuit - BV Waterland groot
D`n Boerenbond Za. 22-04-2023 19:00:00 D3 6 19 ABC `t Töpke - Thekes Herpen 2 groot
Sporthuis Reusel Za. 22-04-2023 19:00:00 D3 7 19 De Molen 2 - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Capelle SPC Za. 22-04-2023 19:00:00 D4 2 19 De Klapdeur - De Haagse Régáhs groot
D`n Boerenbond Za. 22-04-2023 19:00:00 D4 6 19 Maasduin Witgoed Service 3 - BV de Hazelaar 3 groot
Klubhuis Zo. 23-04-2023 11:00:00 K 2 26 DSS Weesp - BV Rapiditas - BV De Hoog/Van der Wilt klein
De Drie Zwaantjes Zo. 23-04-2023 13:00:00 D0 1 18 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Biljartcafé Jorissen Zo. 23-04-2023 13:00:00 D0 1 18 J&F Auto`s / New Jorissen - Stichting Topbiljart Zundert groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 23-04-2023 13:00:00 D0 1 18 Burgmans Biljarts - SIS Schoonmaak groot
Camping De Eekhoorn Zo. 23-04-2023 13:00:00 D0 1 18 Team Eekhoorn - Cues&Darts / Xtreme groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 23-04-2023 13:00:00 D0 1 18 A1 Biljarts DPC - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
H.C.R. Dallinga Zo. 23-04-2023 13:00:00 D0 1 18 Dallinga.com - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 23-04-2023 13:00:00 D1 1 19 Constructor Staalbouw - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 23-04-2023 13:00:00 D1 1 19 B.C. De Kuul 2 - iQ Coach Stefan Lenting groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 23-04-2023 13:00:00 D1 2 19 Denksportcentrum `t Spaerne - DKM Tools 2 groot
Capelle SPC Zo. 23-04-2023 13:00:00 D1 2 19 Capelle SPC - Biljartvereniging De Veemarkt groot
BC Merwehof Zo. 23-04-2023 13:00:00 D2 1 19 Café van Ouds Havenzicht - Schroevengroothandel.nl groot
`t Wonder Ma. 24-04-2023 00:00:00 K 6 27 Spoorweg Sportvereniging - BV.Woezik klein
RBV De Kuip Ma. 24-04-2023 19:30:00 K 1 27 De Engel / Rijschool ter Beek - Biljartvereniging KSA klein
Dienstencentrum De Kloosterhof Ma. 24-04-2023 19:30:00 K 4 27 Het Wapen Van Liempde / Regiobank - Carambole Steinhoff klein
Tjark Rikscentrum Ma. 24-04-2023 19:30:00 K 5 27 De Korenmolen - Terborgse Wijncentrale De Veemarkt klein
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 24-04-2023 19:30:00 D2 1 20 Le Grand Crue Beekman HPL - cafedepijp.nl / Sawari groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 24-04-2023 19:30:00 D2 2 20 De Parel Dranken - DKM Tools 3 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 24-04-2023 19:30:00 D3 2 20 Pool and Billiards Delft - De Rietlander groot
Camping De Eekhoorn Ma. 24-04-2023 19:30:00 D3 4 20 D.C. Michielsen 2 - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Francois Mingaud Ma. 24-04-2023 19:30:00 D3 5 20 Boeve Afbouw - Top&Twel Sneek groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 24-04-2023 19:30:00 D3 6 20 Biljartvereniging Marketing Rebel - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 24-04-2023 19:30:00 D3 6 20 Struijk Metaal Recycling - Biljartclub Ammerzoden groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 24-04-2023 19:30:00 D3 6 20 B.C. De Kuul 3 - ABC `t Töpke groot
Het Caves Ma. 24-04-2023 19:30:00 D3 7 20 Bandstoters-`t Caves - VK3 / Windex groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 24-04-2023 19:30:00 D4 1 20 ASA Ans Schoutsen Administraties - A3 BC groot
De Drie Zwaantjes Ma. 24-04-2023 19:30:00 D4 3 20 BV Sprundel 4 / De Zwaan - RCD / Kloens bestrating groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 24-04-2023 19:30:00 D4 6 20 SIS Billiards 7 - Maasduin Witgoed Service groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 24-04-2023 19:30:00 D4 7 20 B.C.Tegelen 3 - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Camping De Dommelvallei Ma. 24-04-2023 19:30:00 D4 7 20 H.A.S. - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 24-04-2023 19:30:00 D4 5 20 Almere `83 2 - D.O.S. groot
Biljartcentrum Samonda Di. 25-04-2023 19:30:00 K 1 27 WBD Den Haag - B.C. Schagen klein
De Zandloper Di. 25-04-2023 19:30:00 K 4 27 Vriendenkring/Autobedrijf Coppes - Carambole Brabant klein
De Biljartacademie Di. 25-04-2023 19:30:00 K 7 27 BC de Biljartacademie 1/Entrée partout - BDL / Martens Finance klein
Biljartcentrum WBV Di. 25-04-2023 19:30:00 D3 1 20 WBV Wormerveer - De Plas / Scandiflora groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 25-04-2023 19:30:00 D3 3 20 BV Cortini Automotive - BM Boekhouding & Administratie groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 25-04-2023 19:30:00 D4 1 20 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - Nieuw Diemen groot
Café De Pijp Di. 25-04-2023 19:30:00 D4 3 20 biljartcafedepijp.nl - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
Café `t Steegje Di. 25-04-2023 19:30:00 D4 3 20 Café `t Steegje 2 - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 25-04-2023 19:30:00 D4 4 20 Bikse Biljart Bikkels 2 - De Distel Biljarts 5 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 25-04-2023 19:30:00 D4 4 20 Zandee Kloetinge - Rob Jacobs Mannenmode 2 groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 25-04-2023 19:30:00 D4 6 20 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - B.C. De Kuul 4 groot
Biljartcentrum Oegstgeest Wo. 26-04-2023 19:30:00 K 1 27 B.C.O. - Targa Team klein
De Wetering Wo. 26-04-2023 19:30:00 K 4 27 `t Centrum - BV de Burgemeester klein
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 26-04-2023 19:30:00 K 4 27 BV de Hazelaar 1 - BV de Hazelaar 3 klein
De Beestenmarkt Wo. 26-04-2023 19:30:00 K 5 27 Deventer `83 - De Pelikaan Zutphen klein
Café Cambrinus Wo. 26-04-2023 19:30:00 K 6 27 Cambrinus/VTS/van der Ven - VIOS/van Esch Biljarts klein
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 26-04-2023 19:30:00 D2 1 20 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - RCN - Team Dokter groot
H.C.R. Dallinga Wo. 26-04-2023 19:30:00 D2 2 20 Polka Print - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
De Biljartacademie Wo. 26-04-2023 19:30:00 D2 4 20 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - S&P / Oordoppen Service groot
Camping De Eekhoorn Wo. 26-04-2023 19:30:00 D3 3 20 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - TREVA - Theory Cues 2 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 26-04-2023 19:30:00 D3 5 20 Carambole Daarlerveen 2 - Kiri Casino groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 26-04-2023 19:30:00 D3 5 20 De Harmonie Winschoten - De Haven groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 26-04-2023 19:30:00 D3 6 20 BV de Hazelaar 2 - Thekes Herpen 2 groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 26-04-2023 19:30:00 D4 1 20 Sportrust - A3 BC 2 groot
Biljartcentrum WBV Wo. 26-04-2023 19:30:00 D4 1 20 Nieuw Diemen 2 - BV Apollo groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 26-04-2023 19:30:00 D4 2 20 BV New Jorissen 2 - De Haagse Régáhs groot
De Rietlander Wo. 26-04-2023 19:30:00 D4 2 20 De Rietlander 2 - Pool and Billiards Delft 2 groot
`t Tapperijke Wo. 26-04-2023 19:30:00 D4 4 20 L&B Ledermode - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
De Posthoorn Do. 27-04-2023 19:30:00 K 3 27 De Posthoorn 1 - Kwadendamme klein
De Posthoorn Do. 27-04-2023 19:30:00 K 3 27 De Posthoorn ONNIT - Kaderteam Hotel van Krimpen klein
Sportfoyer De Hazelaar Do. 27-04-2023 19:30:00 K 6 27 BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel - BV Jong Geleerd klein
Ricky`s Pub Do. 27-04-2023 19:30:00 K 7 27 Ricky,s Pub laporte 2 - Veerbenders /VanEschBiljarts klein
Capelle SPC Do. 27-04-2023 19:30:00 D2 1 20 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Thekes Do. 27-04-2023 19:30:00 D2 3 20 Thekes / Park Tivoli - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 27-04-2023 19:30:00 D2 3 20 Albert Heijn Van Rijn - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 27-04-2023 19:30:00 D2 4 20 Van Melis Autobedrijf - B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee groot
Biljartcafé Jorissen Do. 27-04-2023 19:30:00 D3 1 20 Van Bruggen Adviesgroep - Vriendenkring / Café Tapuit groot
Biljartcentrum Samonda Do. 27-04-2023 19:30:00 D3 2 20 GBC Dynaspheres Platinum - RCN groot
BC Merwehof Do. 27-04-2023 19:30:00 D3 2 20 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - KlaBilAdo groot
Café De Ossekop Do. 27-04-2023 19:30:00 D3 4 20 Biljartvereniging De Ossekop 2 - Rob Jacobs Mannenmode groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 27-04-2023 19:30:00 D3 5 20 BM-Sat Rijssen - Noorderling/Harlingen groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 27-04-2023 19:30:00 D4 1 20 E.D.O. 83 - 2 - WBV 2 De Koger groot
Capelle SPC Do. 27-04-2023 19:30:00 D4 2 20 Capelle SPC 3 - De Maasstad groot
Café Reseda Do. 27-04-2023 19:30:00 D4 4 20 Reseda - De Distel Biljarts 6 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 27-04-2023 19:30:00 D4 6 20 SIS Billiards 6 - Maasduin Witgoed Service 3 groot
Horecabedrijf Mans Do. 27-04-2023 19:30:00 D4 5 20 Mans Genoeg 3 - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
De Keet Do. 27-04-2023 19:30:00 D3 1 20 H.G.L. / Keurslager Brouwer - BV New Jorissen groot
Gebouw Komin Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 1 27 Ons Genoegen Bussum - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij klein
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 2 27 BV De Hoog/Van der Wilt - Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. klein
BIOS Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 2 27 B.I.O.S. Kader 2 - BV Apollo klein
Café Honky Tonk Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 3 27 Honky Tonk 1 - De Ram / MR Smederij klein
Het Wapen Van Alblasserdam Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 3 27 Het Wapen van Alblasserdam - Honky Tonk/Vonk Glas klein
Eetcafé, Biljart en Cafétaria Concordia Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 5 27 `t Centrum `47 - Biljartvereniging De Driehoek/Willemsen bestratingen klein
De Triangel Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 5 27 D.O.S. - Slootermeer klein
Cultureel Centrum Eijsden Vr. 28-04-2023 19:30:00 K 7 27 Maarland 2 - Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service klein
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 1 20 BCO - Paeoniapassion - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 1 20 Schroevengroothandel.nl - E.D.O. 83 groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 2 20 Biljartvereniging Lynn-Somers - De Distel Biljarts 2 groot
Café De Ossekop Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 2 20 Teletronika - TMS / De Borduurder groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 2 20 Stolting Advocatuur / De Laan - Dallinga.com 2 groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 3 20 HCR Prinsen - Almere `83 groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 4 20 Café Het Wapen van Strijp - Eddies-hr.nl groot
Sporthuis Reusel Vr. 28-04-2023 19:30:00 D2 4 20 De Molen - Cues&Darts 2 groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 1 20 MEGAFA - Push and Win-Almere `83 groot
BV Onder Ons Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 1 20 Onder Ons `67 - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
Capelle SPC Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 2 20 Capelle SPC 2 / De Terp - The Gamblers groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 2 20 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - Ladies First groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 3 20 De Stene Brug - BV Sprundel 3 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 3 20 D.C. Michielsen - De Eekhoorn 2 groot
De Drie Zwaantjes Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 4 20 The Friends - `t Tapperijke groot
Friesche Club Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 5 20 Quality Time Campers Verhuur - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 5 20 De Harmonie - Mans Genoeg groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 6 20 Voegersbedrijf W. Smetsers - Moira groot
De Biljartacademie Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 7 20 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - DBC de Mixx groot
Café De Mixx Vr. 28-04-2023 19:30:00 D3 7 20 D.A.B. / Eureka Billard - De Molen 2 groot
Valkennest Vr. 28-04-2023 19:30:00 D4 2 20 Valkennest - Ladies First 2 groot
Cues & Darts Vr. 28-04-2023 19:30:00 D4 3 20 Cues&Darts 3 - De Eekhoorn 5 groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 28-04-2023 19:30:00 D4 3 20 Apparekoi-Car - BV Cortini Automotive 2 groot
De Biljartacademie Vr. 28-04-2023 19:30:00 D4 7 20 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - Van Melis autobedrijf 2 groot
Camping De Dommelvallei Vr. 28-04-2023 19:30:00 D4 7 20 Na Arbeid Sport - `t Caves 3 - De Strevers groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 28-04-2023 19:30:00 D4 5 20 B.V. De Haven - De Harmonie 2 groot
De Noordeling Vr. 28-04-2023 19:30:00 D4 5 20 Noorderling/Harlingen 2 - Carambole groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 29-04-2023 11:00:00 T1 1 23 BV de Hazelaar 2 - BV `75 groot
Jan Massinkhal Za. 29-04-2023 11:00:00 T1 1 23 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Exalto groot
Dibo-the City Za. 29-04-2023 11:00:00 T1 1 23 Dibo - The City - Biljartvereniging West-Peter groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 29-04-2023 11:00:00 T1 1 24 BV de Hazelaar 2 - BV `75 groot
Jan Massinkhal Za. 29-04-2023 11:00:00 T1 1 24 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - Exalto groot
Dibo-the City Za. 29-04-2023 11:00:00 T1 1 24 Dibo - The City - Biljartvereniging West-Peter groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 29-04-2023 13:00:00 D1 1 20 iQ Coach Stefan Lenting - DKM Tools groot
Het Caves Za. 29-04-2023 13:00:00 D1 2 20 Man op Maat – `t Caves - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
De Drie Zwaantjes Za. 29-04-2023 13:00:00 D2 2 20 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
De Snelpost Za. 29-04-2023 13:00:00 D2 3 20 Petersberg - Drukkerij 3in1 groot
Biljartcentrum Goirle Za. 29-04-2023 13:00:00 D2 4 20 Biljartcentrum Goirle - Ricky`s Pub groot
Biljartcentrum De Distel Za. 29-04-2023 13:00:00 D3 4 20 De Distel Biljarts 3 - De Eekhoorn 4 groot
Camping De Eekhoorn Za. 29-04-2023 13:00:00 D3 4 20 DKM Tools 4 - Stoeterij Stal Doorstap groot
Ricky`s Pub Za. 29-04-2023 13:00:00 D3 7 20 Bonanza / ls-elektro.nl - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Café Groeselt Za. 29-04-2023 13:00:00 D3 7 20 VK2 Gorissen Furniture - Biljartclub La Plaza groot
Capelle SPC Za. 29-04-2023 13:00:00 D4 2 20 markeer mts traffic serves - De Klapdeur groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 29-04-2023 13:00:00 D4 4 20 TREVA - Theory Cues 3 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 29-04-2023 13:00:00 D4 6 20 Van Rossum Tegelwerken - BV de Hazelaar 3 groot
Cues & Darts Za. 29-04-2023 19:00:00 D1 1 20 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - Constructor Staalbouw groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 29-04-2023 19:00:00 D1 1 20 SIS Billiards 2 - Biljart Centrum Arnhem groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 29-04-2023 19:00:00 D1 2 20 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - BV Sprundel groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 29-04-2023 19:00:00 D1 2 20 Biljartvereniging De Veemarkt - DKM Tools 2 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 29-04-2023 19:00:00 D1 2 20 TREVA - Theory Cues 1 - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 29-04-2023 19:00:00 D1 2 20 Fietsaccu-Revisie.nl - VK1 Gorissen Furniture groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 29-04-2023 19:00:00 D2 3 20 B.C. De Kuul - Carambole Daarlerveen groot
Biljartcentrum De Distel Za. 29-04-2023 19:00:00 D3 3 20 De Distel Biljarts 4 - Biljartvereniging De Ossekop groot
D`n Boerenbond Za. 29-04-2023 19:00:00 D4 6 20 Maasduin Witgoed Service 2 - SIS Billiards 5 groot
Café Groeselt Za. 29-04-2023 19:00:00 D4 7 20 VK4 Café Groeselt - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Het Wapen Van Alblasserdam Zo. 30-04-2023 11:00:00 K 2 27 HWA Verhaar BiljartKeuService - DSS Weesp - BV Rapiditas klein
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Zo. 30-04-2023 13:00:00 D0 1 19 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Cues & Darts Zo. 30-04-2023 13:00:00 D0 1 19 Cues&Darts / Xtreme - Burgmans Biljarts groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 30-04-2023 13:00:00 D0 1 19 Stichting Topbiljart Zundert - A1 Biljarts DPC groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 30-04-2023 13:00:00 D0 1 19 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Stichting SIS Billiards Center Zo. 30-04-2023 13:00:00 D0 1 19 SIS Schoonmaak - Dallinga.com groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 30-04-2023 13:00:00 D0 1 19 Bousema Lochem / JBScues.nl - Team Eekhoorn groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 30-04-2023 13:00:00 D1 1 20 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 30-04-2023 13:00:00 D1 1 20 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - Kippenpan.nl groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 30-04-2023 13:00:00 D1 1 20 B.C. De Kuul 2 - Land Transport groot
De Drie Zwaantjes Zo. 30-04-2023 13:00:00 D1 2 20 Aartsbouw Sprundel - Capelle SPC groot
Wijkcentrum De Geseldonk Ma. 01-05-2023 19:30:00 K 6 28 VIOS/van Esch Biljarts - BV de Hazelaar 2/ Bouwbedrijf van Bakel klein
Verploegen Party- & Congrescentrum Ma. 01-05-2023 19:30:00 K 6 28 BV.Woezik - Biljartclub Tegelen klein
Denksportcentrum `t Spaerne Ma. 01-05-2023 19:30:00 D2 1 21 Le Grand Crue Beekman HPL - Schroevengroothandel.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 01-05-2023 19:30:00 D3 4 21 Stoeterij Stal Doorstap - Bottles/Dockside groot
Camping De Eekhoorn Ma. 01-05-2023 19:30:00 D3 4 21 D.C. Michielsen 2 - DKM Tools 4 groot
Francois Mingaud Ma. 01-05-2023 19:30:00 D3 5 21 Boeve Afbouw - BM-Sat Rijssen groot
Biljartcentrum Sloterdijk Ma. 01-05-2023 19:30:00 D4 1 21 ASA Ans Schoutsen Administraties - E.D.O. 83 - 2 groot
Pool and Billiards Delft Ma. 01-05-2023 19:30:00 D4 2 21 Pool and Billiards Delft 2 - GBC Dynaspheres Gold groot
De Drie Zwaantjes Ma. 01-05-2023 19:30:00 D4 3 21 BV Sprundel 4 / De Zwaan - Cues&Darts 3 groot
Café Biljartzaal Van Tienen Ma. 01-05-2023 19:30:00 D4 7 21 B.C.Tegelen 3 - B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren groot
Biljartvereniging Almere `83 Ma. 01-05-2023 19:30:00 D4 5 21 Almere `83 2 - B.V. De Haven groot
Café Groeselt Di. 02-05-2023 19:30:00 K 7 28 Veerbenders /VanEschBiljarts - BC Maarland klein
De Biljartacademie Di. 02-05-2023 19:30:00 D2 4 21 B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond - De Molen groot
Biljartcentrum WBV Di. 02-05-2023 19:30:00 D3 1 21 WBV Wormerveer - Onder Ons `67 groot
Camping De Eekhoorn Di. 02-05-2023 19:30:00 D3 3 21 De Eekhoorn 2 - De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 02-05-2023 19:30:00 D3 4 21 Rob Jacobs Mannenmode - `t Tapperijke groot
Capelle SPC Di. 02-05-2023 19:30:00 D4 2 21 De Maasstad - De Klapdeur groot
Camping De Eekhoorn Di. 02-05-2023 19:30:00 D4 3 21 De Eekhoorn 5 - Bikse Biljart Bikkels 3 groot
Biljartcentrum De Distel Di. 02-05-2023 19:30:00 D4 4 21 De Distel Biljarts 5 - TREVA - Theory Cues 3 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 02-05-2023 19:30:00 D4 4 21 Bikse Biljart Bikkels 2 - Reseda groot
Billardcafé de Veemarkt Di. 02-05-2023 19:30:00 D4 6 21 Biljartvereniging De Veemarkt 2 - Maasduin Witgoed Service 2 groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Di. 02-05-2023 19:30:00 D4 7 21 Van Melis autobedrijf 2 - `t Caves - Team Funny groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Wo. 03-05-2023 19:30:00 K 2 28 BV Apollo - BV Padoc / V.D.H. klein
De Wetering Wo. 03-05-2023 19:30:00 K 4 28 `t Centrum - Vriendenkring/Autobedrijf Coppes klein
Café `t Steegje Wo. 03-05-2023 19:30:00 D2 1 21 Team Bouwpartners / Wear-It - Biljartvereniging B. en S. Den Helder groot
H.C.R. Dallinga Wo. 03-05-2023 19:30:00 D2 2 21 Dallinga.com 2 - Biljartvereniging Lynn-Somers groot
De Rietlander Wo. 03-05-2023 19:30:00 D3 2 21 De Rietlander - KlaBilAdo groot
Café-Biljart `t Vossenhol Wo. 03-05-2023 19:30:00 D3 5 21 Carambole Daarlerveen 2 - Quality Time Campers Verhuur groot
Sportfoyer De Hazelaar Wo. 03-05-2023 19:30:00 D3 6 21 BV de Hazelaar 2 - B.C. De Kuul 3 groot
Jan Massinkhal Wo. 03-05-2023 19:30:00 D3 6 21 Moira - Biljartvereniging Marketing Rebel groot
Biljartcentrum WBV Wo. 03-05-2023 19:30:00 D4 1 21 Nieuw Diemen 2 - Sportrust groot
Biljartcafé Jorissen Wo. 03-05-2023 19:30:00 D4 2 21 BV New Jorissen 2 - Capelle SPC 3 groot
Tapperij `s Lands Welvaren Wo. 03-05-2023 19:30:00 D4 4 21 Rob Jacobs Mannenmode 2 - Bikse Biljart Bikkels 1 groot
`t Tapperijke Wo. 03-05-2023 19:30:00 D4 4 21 L&B Ledermode - Zandee Kloetinge groot
Café-Biljarts De Kuul Wo. 03-05-2023 19:30:00 D4 6 21 B.C. De Kuul 4 - SIS Billiards 7 groot
Stichting SIS Billiards Center Wo. 03-05-2023 19:30:00 D4 6 21 SIS Billiards 5 - Maasduin Witgoed Service groot
BC Merwehof Wo. 03-05-2023 19:30:00 D3 2 21 The Gamblers - `s-GBC groot
Sportfoyer De Hazelaar Do. 04-05-2023 19:30:00 K 4 28 BV de Hazelaar 3 - Het Wapen Van Liempde / Regiobank klein
Biljartvereniging Carambole Do. 04-05-2023 19:30:00 K 4 28 Carambole Steinhoff - Carambole Brabant klein
Jeugdhuis De Sprong Do. 04-05-2023 19:30:00 K 6 28 BV Jong Geleerd - Spoorweg Sportvereniging klein
Ricky`s Pub Do. 04-05-2023 19:30:00 K 7 28 Ricky`s Pub - Andy Verjans Airco Service - BC de Biljartacademie 1/Entrée partout klein
Capelle SPC Do. 04-05-2023 19:30:00 D2 1 21 Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC - BCO - Paeoniapassion groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 04-05-2023 19:30:00 D2 1 21 E.D.O. 83 - Café van Ouds Havenzicht groot
Café Reseda Do. 04-05-2023 19:30:00 D2 2 21 TMS / De Borduurder - De Distel Biljarts 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 04-05-2023 19:30:00 D2 3 21 Albert Heijn Van Rijn - HCR Prinsen groot
Biljartcentrum Samonda Do. 04-05-2023 19:30:00 D3 2 21 GBC Dynaspheres Platinum - Pool and Billiards Delft groot
Café De Ossekop Do. 04-05-2023 19:30:00 D3 3 21 Biljartvereniging De Ossekop - `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Café De Mixx Do. 04-05-2023 19:30:00 D3 7 21 DBC de Mixx - B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max groot
Biljartzaal De Sport Do. 04-05-2023 19:30:00 D4 1 21 A3 BC - Aannemersbedrijf Sporto B.V. groot
Biljartcentrum De Distel Do. 04-05-2023 19:30:00 D4 4 21 De Distel Biljarts 6 - `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
Het Caves Do. 04-05-2023 19:30:00 D4 7 21 `t Caves 3 - De Strevers - H.A.S. groot
Sociëteit de Harmonie Do. 04-05-2023 19:30:00 D4 5 21 De Harmonie 2 - Mans Genoeg 2 groot
Horecabedrijf Mans Do. 04-05-2023 19:30:00 D4 5 21 Mans Genoeg 3 - Noorderling/Harlingen 2 groot
Biljartcentrum Purmerend Do. 04-05-2023 19:30:00 D3 1 21 BV Waterland - H.G.L. / Keurslager Brouwer groot
BIOS Vr. 05-05-2023 19:30:00 K 2 28 Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV. - HWA Verhaar BiljartKeuService klein
Biljartcafé De Burgemeester Vr. 05-05-2023 19:30:00 K 4 28 BV de Burgemeester - BV de Hazelaar 1 klein
Zaal Centraal Vr. 05-05-2023 19:30:00 K 7 28 BDL / Martens Finance - Ricky,s Pub laporte 2 klein
Biljartcentrum Amorti Vr. 05-05-2023 19:30:00 D2 2 21 Stolting Advocatuur / De Laan - Teletronika groot
Biljartvereniging Almere `83 Vr. 05-05-2023 19:30:00 D2 3 21 Almere `83 - SIS Billiards 3 Internationaal groot
Cues & Darts Vr. 05-05-2023 19:30:00 D2 4 21 Cues&Darts 2 - Eddies-hr.nl groot
`t Ivoor Vr. 05-05-2023 19:30:00 D2 4 21 Biljartvereniging `t Ivoor - Ricky`s Pub groot
Sportfoyer De Hazelaar Vr. 05-05-2023 19:30:00 D2 4 21 S&P / Oordoppen Service - Café Het Wapen van Strijp groot
Café Keyzer Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 1 21 De Plas / Scandiflora - MEGAFA groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 1 21 Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen - Push and Win-Almere `83 groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 2 21 RCN - Merwehof / Dérogée Beveiligingen groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 2 21 De Hoog Biljartsocieteit Gouda - Capelle SPC 2 / De Terp groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 3 21 De Stene Brug - De Distel Biljarts 4 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 3 21 D.C. Michielsen - BV Cortini Automotive groot
`t Tapperijke Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 3 21 BM Boekhouding & Administratie - TREVA - Theory Cues 2 groot
Camping De Eekhoorn Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 4 21 De Eekhoorn 4 - The Friends groot
BC De Viersprong Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 5 21 Sloepverhuur Nieuw Amsterdam - De Haven groot
De Noordeling Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 5 21 Noorderling/Harlingen - Mans Genoeg groot
Biljartschool Sneek Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 5 21 Top&Twel Sneek - De Harmonie groot
Partycentrum De Weesboom Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 6 21 Biljartclub Ammerzoden - De Peel / Van Esch Biljarts groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 05-05-2023 19:30:00 D3 6 21 Voegersbedrijf W. Smetsers - Struijk Metaal Recycling groot
Biljartzaal De Sport Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 1 21 A3 BC 2 - Elbers Transport / Camberlin Vloeren groot
Valkennest Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 2 21 Valkennest - De Rietlander 2 groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 3 21 BV Cortini Automotive 2 - biljartcafedepijp.nl groot
Biljartvereniging Carambole Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 3 21 Apparekoi-Car - Café `t Steegje 2 groot
Café De Ossekop Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 3 21 Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt - Stukadoorsbedrijf Kanters groot
De Biljartacademie Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 7 21 B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons - B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys groot
Camping De Dommelvallei Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 7 21 Na Arbeid Sport - VK4 Café Groeselt groot
Café-Biljart `t Vossenhol Vr. 05-05-2023 19:30:00 D4 5 21 Carambole - Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig groot
Biljartvereniging Carambole Za. 06-05-2023 11:00:00 TE 1 17 Carambole D.I.S.C. B.V. - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
D`n Boerenbond Za. 06-05-2023 11:00:00 TE 1 17 ABC `t Töpke - BV de Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 06-05-2023 11:00:00 TE 1 17 De Hazelaar - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Biljartvereniging Carambole Za. 06-05-2023 11:00:00 TE 1 18 Carambole D.I.S.C. B.V. - Egbersbeek.nl / De Veemarkt groot
D`n Boerenbond Za. 06-05-2023 11:00:00 TE 1 18 ABC `t Töpke - BV de Hazelaar XL Box groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 06-05-2023 11:00:00 TE 1 18 De Hazelaar - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Biljartcentrum Den Hoek Za. 06-05-2023 13:00:00 D1 1 21 Kippenpan.nl - Constructor Staalbouw groot
Camping De Eekhoorn Za. 06-05-2023 13:00:00 D1 1 21 DKM Tools - Land Transport groot
Het Caves Za. 06-05-2023 13:00:00 D1 2 21 Man op Maat – `t Caves - Fietsaccu-Revisie.nl groot
Biljartcafé Jorissen Za. 06-05-2023 13:00:00 D2 1 21 Aannemersbedrijf Beer de Jong - RCN - Team Dokter groot
De Drie Zwaantjes Za. 06-05-2023 13:00:00 D2 2 21 Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 - De Parel Dranken groot
Camping De Eekhoorn Za. 06-05-2023 13:00:00 D2 2 21 DKM Tools 3 - `t Hartje van Oosterhout 2 groot
De Snelpost Za. 06-05-2023 13:00:00 D2 3 21 Petersberg - B.C. De Kuul groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 06-05-2023 13:00:00 D2 3 21 Carambole Daarlerveen - splinter & de vosch groot
Biljartcentrum De Distel Za. 06-05-2023 13:00:00 D3 4 21 De Distel Biljarts 3 - Biljartvereniging De Ossekop 2 groot
Biljartcentrum H.B.C. Za. 06-05-2023 13:00:00 D3 5 21 Kiri Casino - De Harmonie Winschoten groot
Ricky`s Pub Za. 06-05-2023 13:00:00 D3 7 21 Bonanza / ls-elektro.nl - D.A.B. / Eureka Billard groot
Café Groeselt Za. 06-05-2023 13:00:00 D3 7 21 VK2 Gorissen Furniture - B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport groot
Biljartcentrum WBV Za. 06-05-2023 13:00:00 D4 1 21 WBV 2 De Koger - Nieuw Diemen groot
Biljartcentrum Samonda Za. 06-05-2023 13:00:00 D4 2 21 De Haagse Régáhs - markeer mts traffic serves groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 06-05-2023 13:00:00 D4 6 21 Van Rossum Tegelwerken - SIS Billiards 6 groot
Capelle SPC Za. 06-05-2023 19:00:00 D1 1 21 Hello Drydocks / Arbo Industries - B.C. De Kuul 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 06-05-2023 19:00:00 D1 1 21 SIS Billiards 2 - Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij groot
De Biljartacademie Za. 06-05-2023 19:00:00 D1 2 21 B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche - Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 06-05-2023 19:00:00 D1 2 21 Biljartvereniging De Veemarkt - Aartsbouw Sprundel groot
Café Groeselt Za. 06-05-2023 19:00:00 D1 2 21 VK1 Gorissen Furniture - BV Sprundel groot
Camping De Eekhoorn Za. 06-05-2023 19:00:00 D1 2 21 DKM Tools 2 - TREVA - Theory Cues 1 groot
Cues & Darts Za. 06-05-2023 19:00:00 D2 2 21 Slijterij Zeegers / Cues & Darts - Polka Print groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 06-05-2023 19:00:00 D2 3 21 Biljartvereniging West-Peter / DPC - Thekes / Park Tivoli groot
De Biljartacademie Za. 06-05-2023 19:00:00 D2 4 21 B.C. De Biljartacademie 2 / Belgian Coffee - Biljartcentrum Goirle groot
Hof Van Heemstede Za. 06-05-2023 19:00:00 D3 1 21 Vriendenkring / Café Tapuit - BV New Jorissen groot
D`n Boerenbond Za. 06-05-2023 19:00:00 D3 6 21 ABC `t Töpke - BV `75 groot
Sporthuis Reusel Za. 06-05-2023 19:00:00 D3 7 21 De Molen 2 - VK3 / Windex groot
D`n Boerenbond Za. 06-05-2023 19:00:00 D4 6 21 Maasduin Witgoed Service 3 - SIS Billiards 4 groot
Klubhuis Zo. 07-05-2023 11:00:00 K 2 28 DSS Weesp - BV Rapiditas - B.I.O.S. Kader 2 klein
De Drie Zwaantjes Zo. 07-05-2023 13:00:00 D0 1 20 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 07-05-2023 13:00:00 D0 1 20 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - Stichting Topbiljart Zundert groot
Camping De Eekhoorn Zo. 07-05-2023 13:00:00 D0 1 20 Team Eekhoorn - SIS Schoonmaak groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 07-05-2023 13:00:00 D0 1 20 A1 Biljarts DPC - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 07-05-2023 13:00:00 D0 1 20 Bousema Lochem / JBScues.nl - Cues&Darts / Xtreme groot
H.C.R. Dallinga Zo. 07-05-2023 13:00:00 D0 1 20 Dallinga.com - Burgmans Biljarts groot
Biljartcentrum De Distel Zo. 07-05-2023 13:00:00 D1 1 21 De Distel Biljarts / Groene Cijfers - iQ Coach Stefan Lenting groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 07-05-2023 13:00:00 D1 1 21 Biljart Centrum Arnhem - Zwiers Aircoservice / Cues & Darts groot
Capelle SPC Zo. 07-05-2023 13:00:00 D1 2 21 Capelle SPC - Denksportcentrum `t Spaerne groot
Café Groeselt Zo. 07-05-2023 13:00:00 D3 7 21 VK5 Eetcafé Riekelt - Bandstoters-`t Caves groot
Biljartcentrum Den Hoek Ma. 08-05-2023 19:30:00 D2 2 22 De Parel Dranken - Slijterij Zeegers / Cues & Darts groot
Francois Mingaud Ma. 08-05-2023 19:30:00 D2 3 22 splinter & de vosch - Petersberg groot
Café De Gouden Leeuw Ma. 08-05-2023 19:30:00 D2 4 22 Eddies-hr.nl - B.C. De Biljartacademie 3 / Dubbel Rond groot
Pool and Billiards Delft Ma. 08-05-2023 19:30:00 D3 2 22 Pool and Billiards Delft - RCN groot
Tapperij `s Lands Welvaren Ma. 08-05-2023 19:30:00 D3 3 22 TREVA - Theory Cues 2 - D.C. Michielsen groot
Het Wapen Van Eerschot Ma. 08-05-2023 19:30:00 D3 6 22 Biljartvereniging Marketing Rebel - Biljartclub Ammerzoden groot
Mike`s Snooker & Biljarts Ma. 08-05-2023 19:30:00 D3 6 22 Struijk Metaal Recycling - Moira groot
Café-Biljarts De Kuul Ma. 08-05-2023 19:30:00 D3 6 22 B.C. De Kuul 3 - Thekes Herpen 2 groot
Het Caves Ma. 08-05-2023 19:30:00 D3 7 22 Bandstoters-`t Caves - De Molen 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Ma. 08-05-2023 19:30:00 D4 6 22 SIS Billiards 7 - SIS Billiards 5 groot
Camping De Dommelvallei Ma. 08-05-2023 19:30:00 D4 7 22 H.A.S. - B.C. De Biljartacademie 6 / De Daltons groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Di. 09-05-2023 19:30:00 D3 3 22 BV Cortini Automotive - De Eekhoorn 2 groot
Café Reseda Di. 09-05-2023 19:30:00 D3 4 22 Bottles/Dockside - D.C. Michielsen 2 groot
De Biljartacademie Di. 09-05-2023 19:30:00 D3 7 22 B.C. De Biljartacademie 5 / Go to the Max - VK2 Gorissen Furniture groot
Biljartcentrum Teylingen Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 1 22 Aannemersbedrijf Sporto B.V. - WBV 2 De Koger groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 3 22 Bikse Biljart Bikkels 3 - BV Sprundel 4 / De Zwaan groot
Café De Pijp Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 3 22 biljartcafedepijp.nl - Biljartvereniging De Ossekop 3 / Vissenberg Sierteelt groot
Café `t Steegje Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 3 22 Café `t Steegje 2 - BV Cortini Automotive 2 groot
Biljartcentrum Den Hoek Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 4 22 Bikse Biljart Bikkels 1 - L&B Ledermode groot
Tapperij `s Lands Welvaren Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 4 22 Zandee Kloetinge - `s Lands Welvaren 3 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw groot
D`n Boerenbond Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 6 22 Maasduin Witgoed Service - Biljartvereniging De Veemarkt 2 groot
Het Caves Di. 09-05-2023 19:30:00 D4 7 22 `t Caves - Team Funny - B.C.Tegelen 3 groot
Biljart & Snookercentrum Den Helder Wo. 10-05-2023 19:30:00 D2 1 22 Biljartvereniging B. en S. Den Helder - Aannemersbedrijf Beer de Jong groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Wo. 10-05-2023 19:30:00 D2 2 22 `t Hartje van Oosterhout 2 - Bouwbedrijf Rams / BV Sprundel 2 groot
H.C.R. Dallinga Wo. 10-05-2023 19:30:00 D2 2 22 Polka Print - DKM Tools 3 groot
Biljartvereniging Almere `83 Wo. 10-05-2023 19:30:00 D3 1 22 Push and Win-Almere `83 - WBV Wormerveer groot
Camping De Eekhoorn Wo. 10-05-2023 19:30:00 D3 3 22 De Eekhoorn 3 / Biljartpoint.nl - BM Boekhouding & Administratie groot
`t Tapperijke Wo. 10-05-2023 19:30:00 D3 4 22 `t Tapperijke - De Distel Biljarts 3 groot
Sociëteit De Harmonie Wo. 10-05-2023 19:30:00 D3 5 22 De Harmonie Winschoten - Sloepverhuur Nieuw Amsterdam groot
Biljartcentrum Teylingen Wo. 10-05-2023 19:30:00 D4 1 22 Sportrust - BV Apollo groot
Biljartcentrum WBV Wo. 10-05-2023 19:30:00 D4 1 22 Nieuw Diemen - ASA Ans Schoutsen Administraties groot
De Rietlander Wo. 10-05-2023 19:30:00 D4 2 22 De Rietlander 2 - Ladies First 2 groot
Thekes Do. 11-05-2023 19:30:00 D2 3 22 Thekes / Park Tivoli - Almere `83 groot
Biljartcafé Jorissen Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 1 22 Van Bruggen Adviesgroep - BV Waterland groot
BC Merwehof Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 2 22 Merwehof / Dérogée Beveiligingen - De Rietlander groot
Tapperij `s Lands Welvaren Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 3 22 `s Lands Welvaren 1 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - De Stene Brug groot
Café De Ossekop Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 4 22 Biljartvereniging De Ossekop 2 - De Eekhoorn 4 groot
Café-Biljart `t Vossenhol Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 5 22 BM-Sat Rijssen - Top&Twel Sneek groot
Horecabedrijf Mans Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 5 22 Mans Genoeg - Boeve Afbouw groot
Grand Café - Zaal `t Viltje Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 6 22 De Peel / Van Esch Biljarts - Voegersbedrijf W. Smetsers groot
Biljartvereniging B.V.`75 Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 6 22 BV `75 - BV de Hazelaar 2 groot
Biljartcentrum Sloterdijk Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 1 22 E.D.O. 83 - 2 - A3 BC groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 1 22 Elbers Transport / Camberlin Vloeren - Nieuw Diemen 2 groot
Biljartcentrum Samonda Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 2 22 GBC Dynaspheres Gold - Valkennest groot
Capelle SPC Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 2 22 Capelle SPC 3 - De Haagse Régáhs groot
Café Reseda Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 4 22 Reseda - De Distel Biljarts 5 groot
Stichting SIS Billiards Center Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 6 22 SIS Billiards 6 - BV de Hazelaar 3 groot
De Biljartacademie Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 7 22 B.C. De Biljartacademie 7 / De Boys - Na Arbeid Sport groot
Café Restaurant Zalencentrum Harwig Do. 11-05-2023 19:30:00 D4 5 22 Erik Kuiper Relatiegeschenken / Anytyme Harwig - Mans Genoeg 3 groot
De Keet Do. 11-05-2023 19:30:00 D3 1 22 H.G.L. / Keurslager Brouwer - Vriendenkring / Café Tapuit groot
Biljartcentrum Oegstgeest Vr. 12-05-2023 19:30:00 D2 1 22 BCO - Paeoniapassion - Team Bouwpartners / Wear-It groot
Biljartcentrum Miller`s (Grandcafé De Heeren) Vr. 12-05-2023 19:30:00 D2 1 22 Schroevengroothandel.nl - cafedepijp.nl / Sawari groot
Biljartcentrum Den Hoek Vr. 12-05-2023 19:30:00 D2 2 22 Biljartvereniging Lynn-Somers - TMS / De Borduurder groot
Café De Ossekop Vr. 12-05-2023 19:30:00 D2 2 22 Teletronika - Dallinga.com 2 groot
Hotel Café-Rest. Prinsen Vr. 12-05-2023 19:30:00 D2 3 22 HCR Prinsen - Biljartvereniging West-Peter / DPC groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Vr. 12-05-2023 19:30:00 D2 4 22 Café Het Wapen van Strijp - Cues&Darts 2 groot
Sporthuis Reusel Vr. 12-05-2023 19:30:00 D2 4 22 De Molen - S&P / Oordoppen Service groot
Wijkcentrum `t Schuurtje Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 1 22 MEGAFA - Dirk Snip Biljarts en Sportprijzen groot
BV Onder Ons Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 1 22 Onder Ons `67 - De Plas / Scandiflora groot
Capelle SPC Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 2 22 Capelle SPC 2 / De Terp - Ladies First groot
Biljart en bridgecentrum De Hoog Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 2 22 KlaBilAdo - GBC Dynaspheres Platinum groot
De Drie Zwaantjes Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 4 22 The Friends - Rob Jacobs Mannenmode groot
Friesche Club Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 5 22 Quality Time Campers Verhuur - Kiri Casino groot
Sociëteit de Harmonie Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 5 22 De Harmonie - Noorderling/Harlingen groot
De Biljartacademie Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 7 22 B.C. De Biljartacademie 4 / Pelzer Transport - Biljartclub La Plaza groot
Café De Mixx Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 7 22 D.A.B. / Eureka Billard - VK5 Eetcafé Riekelt groot
Cues & Darts Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 3 22 Cues&Darts 3 - RCD / Kloens bestrating groot
Biljartcentrum Amorti Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 3 22 Stukadoorsbedrijf Kanters - Apparekoi-Car groot
Tapperij `s Lands Welvaren Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 4 22 `s Lands Welvaren 2 / AVH Auto`s / VSS Machinebouw - Bikse Biljart Bikkels 2 groot
Stichting SIS Billiards Center Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 6 22 SIS Billiards 4 - Van Rossum Tegelwerken groot
De Biljartacademie Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 7 22 B.C. De Biljartacademie 8 / De Senioren - Aannemersbedrijf P. van Hulst BV groot
Horecabedrijf Mans Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 5 22 Mans Genoeg 2 - Almere `83 2 groot
Biljart- en Dartcentrum De Haven Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 5 22 B.V. De Haven - D.O.S. groot
De Noordeling Vr. 12-05-2023 19:30:00 D4 5 22 Noorderling/Harlingen 2 - Biljartschool.nl / B.C. De Harmonie groot
Biljartcentrum Samonda Vr. 12-05-2023 19:30:00 D3 2 22 `s-GBC - De Hoog Biljartsocieteit Gouda groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 13-05-2023 11:00:00 T1 1 25 Biljartvereniging West-Peter - BV de Hazelaar 3 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 13-05-2023 11:00:00 T1 1 25 Exalto - Dibo - The City groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 13-05-2023 11:00:00 T1 1 25 BV `75 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum Westpeter Za. 13-05-2023 11:00:00 T1 1 26 Biljartvereniging West-Peter - BV de Hazelaar 3 groot
Biljartcentrum Samonda Za. 13-05-2023 11:00:00 T1 1 26 Exalto - Dibo - The City groot
Biljartvereniging B.V.`75 Za. 13-05-2023 11:00:00 T1 1 26 BV `75 - Moira / Hartog Afdichtingssystemen groot
Biljartcentrum `t Hartje Van Oosterhout Za. 13-05-2023 13:00:00 D0 1 21 Woonwonder Oosterhout / `t Hartje - Stichting Topbiljart Zundert groot
De Drie Zwaantjes Za. 13-05-2023 13:00:00 D0 1 21 Dekker Keukens / A.P. Sprundel - A1 Biljarts DPC groot
Biljartcafé Jorissen Za. 13-05-2023 13:00:00 D0 1 21 J&F Auto`s / New Jorissen - Post Luchtkanalen / De Hazelaar groot
Café De Gouden Leeuw Za. 13-05-2023 13:00:00 D0 1 21 Burgmans Biljarts - Bousema Lochem / JBScues.nl groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 13-05-2023 13:00:00 D0 1 21 SIS Schoonmaak - Cues&Darts / Xtreme groot
H.C.R. Dallinga Za. 13-05-2023 13:00:00 D0 1 21 Dallinga.com - Team Eekhoorn groot
Café-Biljart `t Vossenhol Za. 13-05-2023 13:00:00 D1 1 22 iQ Coach Stefan Lenting - Hello Drydocks / Arbo Industries groot
Recreatie Centrum Nieuwegein Za. 13-05-2023 13:00:00 D2 1 22 RCN - Team Dokter - Burgie`s Popmuziek Smaak / Capelle SPC groot
Biljartcentrum De Distel Za. 13-05-2023 13:00:00 D2 2 22 De Distel Biljarts 2 - Stolting Advocatuur / De Laan groot
Biljartcentrum Goirle Za. 13-05-2023 13:00:00 D2 4 22 Biljartcentrum Goirle - Biljartvereniging `t Ivoor groot
Ricky`s Pub Za. 13-05-2023 13:00:00 D2 4 22 Ricky`s Pub - Van Melis Autobedrijf groot
Camping De Eekhoorn Za. 13-05-2023 13:00:00 D3 4 22 DKM Tools 4 - `t Hartje van Oosterhout 3 groot
Café De Haven Za. 13-05-2023 13:00:00 D3 5 22 De Haven - Carambole Daarlerveen 2 groot
Café Groeselt Za. 13-05-2023 13:00:00 D3 7 22 VK3 / Windex - Bonanza / ls-elektro.nl groot
Capelle SPC Za. 13-05-2023 13:00:00 D4 2 22 markeer mts traffic serves - De Maasstad groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 13-05-2023 13:00:00 D4 4 22 TREVA - Theory Cues 3 - De Distel Biljarts 6 groot
Cues & Darts Za. 13-05-2023 19:00:00 D1 1 22 Zwiers Aircoservice / Cues & Darts - Kippenpan.nl groot
Francois Mingaud Za. 13-05-2023 19:00:00 D1 1 22 Land Transport - De Distel Biljarts / Groene Cijfers groot
De Drie Zwaantjes Za. 13-05-2023 19:00:00 D1 2 22 BV Sprundel - Man op Maat – `t Caves groot
Café Biljartzaal Van Tienen Za. 13-05-2023 19:00:00 D1 2 22 Verkeersschool De Bruijn / BC Tegelen - VK1 Gorissen Furniture groot
Tapperij `s Lands Welvaren Za. 13-05-2023 19:00:00 D1 2 22 TREVA - Theory Cues 1 - Capelle SPC groot
Biljart & Poolcentrum Hilvarenbeek Za. 13-05-2023 19:00:00 D1 2 22 Fietsaccu-Revisie.nl - B.C. De Biljartacademie 1 / Avalanche groot
Café-Biljarts De Kuul Za. 13-05-2023 19:00:00 D2 3 22 B.C. De Kuul - Drukkerij 3in1 groot
Stichting SIS Billiards Center Za. 13-05-2023 19:00:00 D2 3 22 SIS Billiards 3 Internationaal - Albert Heijn Van Rijn groot
Biljartcentrum De Distel Za. 13-05-2023 19:00:00 D3 3 22 De Distel Biljarts 4 - BV Sprundel 3 groot
Capelle SPC Za. 13-05-2023 19:00:00 D4 2 22 De Klapdeur - BV New Jorissen 2 groot
D`n Boerenbond Za. 13-05-2023 19:00:00 D4 6 22 Maasduin Witgoed Service 2 - B.C. De Kuul 4 groot
Café Groeselt Za. 13-05-2023 19:00:00 D4 7 22 VK4 Café Groeselt - `t Caves 3 - De Strevers groot
Cues & Darts Zo. 14-05-2023 13:00:00 D0 1 22 Cues&Darts / Xtreme - Dallinga.com groot
Biljartcentrum Den Hoek Zo. 14-05-2023 13:00:00 D0 1 22 Stichting Topbiljart Zundert - Dekker Keukens / A.P. Sprundel groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 14-05-2023 13:00:00 D0 1 22 Post Luchtkanalen / De Hazelaar - Woonwonder Oosterhout / `t Hartje groot
Camping De Eekhoorn Zo. 14-05-2023 13:00:00 D0 1 22 Team Eekhoorn - Burgmans Biljarts groot
Apeldoorns Biljart Centrum Zo. 14-05-2023 13:00:00 D0 1 22 A1 Biljarts DPC - J&F Auto`s / New Jorissen groot
Eet en Bier Café Bousema Zo. 14-05-2023 13:00:00 D0 1 22 Bousema Lochem / JBScues.nl - SIS Schoonmaak groot
Café De Gouden Leeuw Zo. 14-05-2023 13:00:00 D1 1 22 Burgmans Biljarts / Revast Makelaardij - Biljart Centrum Arnhem groot
Biljartcentrum `De Liefhebber Zo. 14-05-2023 13:00:00 D1 1 22 Constructor Staalbouw - SIS Billiards 2 groot
Café-Biljarts De Kuul Zo. 14-05-2023 13:00:00 D1 1 22 B.C. De Kuul 2 - DKM Tools groot
Denksportcentrum `t Spaerne Zo. 14-05-2023 13:00:00 D1 2 22 Denksportcentrum `t Spaerne - Biljartvereniging De Veemarkt groot
De Drie Zwaantjes Zo. 14-05-2023 13:00:00 D1 2 22 Aartsbouw Sprundel - DKM Tools 2 groot
BC Merwehof Zo. 14-05-2023 13:00:00 D2 1 22 Café van Ouds Havenzicht - Le Grand Crue Beekman HPL groot
Jan Massinkhal Za. 27-05-2023 11:00:00 T1 1 27 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV de Hazelaar 2 groot
Dibo-the City Za. 27-05-2023 11:00:00 T1 1 27 Dibo - The City - BV `75 groot
Jan Massinkhal Za. 27-05-2023 11:00:00 T1 1 28 Moira / Hartog Afdichtingssystemen - BV de Hazelaar 2 groot
Dibo-the City Za. 27-05-2023 11:00:00 T1 1 28 Dibo - The City - BV `75 groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 28-05-2023 11:00:00 T1 1 27 BV de Hazelaar 3 - Exalto groot
Sportfoyer De Hazelaar Zo. 28-05-2023 11:00:00 T1 1 28 BV de Hazelaar 3 - Exalto groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-06-2023 11:00:00 TE 1 19 BV de Hazelaar XL Box - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 03-06-2023 11:00:00 TE 1 19 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - ABC `t Töpke groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-06-2023 11:00:00 TE 1 19 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar groot
Sportfoyer De Hazelaar Za. 03-06-2023 11:00:00 TE 1 20 BV de Hazelaar XL Box - B.I.O.S./De Biljartfabriek.nl groot
Billardcafé de Veemarkt Za. 03-06-2023 11:00:00 TE 1 20 Egbersbeek.nl / De Veemarkt - ABC `t Töpke groot
Biljartvereniging Carambole Za. 03-06-2023 11:00:00 TE 1 20 Carambole D.I.S.C. B.V. - De Hazelaar groot