Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
de Boomtak Ma. 31-10-2022 13:00:00 L5 1 8 Boomstraat 81 1 - s.b.v. Reeshof 3 klein
de Leybron Ma. 06-02-2023 13:00:00 L5 1 21 de Leybron 2 - Boomstraat 81 1 klein
Wijkcentrum Heyhoef Ma. 06-02-2023 13:00:00 L5 1 21 s.b.v. Reeshof 3 - D.S.S. 7 klein
Cafe en Zalencentrum de Viersprong Ma. 06-02-2023 13:00:00 L2 1 21 s.b.v. Dongen 1 - `t. H.v.O. 4 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Di. 07-02-2023 13:00:00 L4 1 21 Jeruzalem 2 - ZuidWest 2 klein
Wijkcentrum Heyhoef Di. 07-02-2023 13:00:00 L4 1 21 s.b.v. Reeshof 2 - de Kubus 1 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 07-02-2023 13:00:00 L3 1 21 Jan van Besouw 4 - KBO-de Schalm 1 klein
MFA HelvoirThuis Di. 07-02-2023 13:00:00 L4 1 21 de Ketsers 2 - K.T.K. 5 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 07-02-2023 13:00:00 L2 1 21 K.T.K. 2 - Jeruzalem 1 klein
de Wetering Di. 07-02-2023 13:00:00 L3 1 21 S.B.L. 2 - s.b.v. Reeshof 1 klein
D.S.S. Wo. 08-02-2023 13:00:00 L4 1 21 D.S.S. 5 - Pius X 1 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 08-02-2023 13:00:00 L4 1 21 K.T.K. 4 - Jan van Besouw 5 klein
Ons Koningsoord Wo. 08-02-2023 13:00:00 L3 1 21 de Carambole 1 - Jan van Besouw 3 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 08-02-2023 13:00:00 L5 1 21 Jan van Besouw 7 - D.S.S. 6 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Do. 09-02-2023 13:00:00 L5 1 21 K.T.K. 6 - ZuidWest 3 klein
Ons Koningsoord Do. 09-02-2023 13:00:00 L5 1 21 KBO-de Schalm 2 - Jan van Besouw 6 klein
de Nieuwe Stede Do. 09-02-2023 13:00:00 L2 1 21 ZuidWest 1 - de Ketsers 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Do. 09-02-2023 13:00:00 L2 1 21 `t. H.v.O. 5 - de Leybron 1 klein
D.S.S. Vr. 10-02-2023 13:00:00 L3 1 21 D.S.S. 4 - K.T.K. 3 klein
Bet Kolen Vr. 10-02-2023 13:00:00 L3 1 21 BetKolen 2 - s.b.v. de Leest 1 klein
Biljart-Pool Centrum Cues & Darts Vr. 10-02-2023 13:00:00 L2 1 21 Cues & Darts 2 - `t Zonneke 1 klein
de Leybron Ma. 13-02-2023 13:00:00 L2 1 22 de Leybron 1 - Cues & Darts 2 klein
Bet Kolen Ma. 13-02-2023 13:00:00 L4 1 22 Pius X 1 - de Ketsers 2 klein
de Boomtak Ma. 13-02-2023 13:00:00 L5 1 22 Boomstraat 81 1 - s.b.v. Dongen 2 klein
Wijkcentrum Jeruzalem Ma. 13-02-2023 13:00:00 L2 1 22 Jeruzalem 1 - ZuidWest 1 klein
de Nieuwe Stede Ma. 13-02-2023 13:00:00 L4 1 22 ZuidWest 2 - s.b.v. Reeshof 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Di. 14-02-2023 13:00:00 L3 1 22 K.T.K. 3 - Jan van Besouw 4 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Di. 14-02-2023 13:00:00 L5 1 22 Jan van Besouw 6 - s.b.v. Reeshof 3 klein
D.S.S. Di. 14-02-2023 13:00:00 L5 1 22 D.S.S. 7 - Jan van Besouw 7 klein
Spijkerbeemden Wo. 15-02-2023 13:00:00 L4 1 22 de Kubus 1 - K.T.K. 4 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Wo. 15-02-2023 13:00:00 L3 1 22 Jan van Besouw 3 - D.S.S. 4 klein
de Nieuwe Stede Wo. 15-02-2023 13:00:00 L5 1 22 ZuidWest 3 - KBO-de Schalm 2 klein
"Trefpunt" Senioren Udenhout Wo. 15-02-2023 13:00:00 L4 1 22 K.T.K. 5 - Jeruzalem 2 klein
MFA HelvoirThuis Do. 16-02-2023 13:00:00 L2 1 22 de Ketsers 1 - D.S.S. 3 klein
Ons Koningsoord Do. 16-02-2023 13:00:00 L3 1 22 KBO-de Schalm 1 - BetKolen 2 klein
Hotel Cafe 't Zonneke Do. 16-02-2023 13:00:00 L2 1 22 `t Zonneke 1 - K.T.K. 2 klein
Cultureel Centrum Jan van Besouwhuis Do. 16-02-2023 13:00:00 L4 1 22 Jan van Besouw 5 - S.B.L. 3 klein
Wijkcentrum Heyhoef Do. 16-02-2023 13:00:00 L3 1 22 s.b.v. Reeshof 1 - de Carambole 1 klein
Soos de Leest Vr. 17-02-2023 13:00:00 L3 1 22 s.b.v. de Leest 1 - B.V.P. 1 klein
Biljartcentr. 't Hartje van Oosterhout Vr. 17-02-2023 13:00:00 L2 1 22 `t. H.v.O. 5 - s.b.v. Dongen 1 klein
D.S.S. Vr. 17-02-2023 13:00:00 L5 1 22 D.S.S. 6 - de Leybron 2 klein