Overzicht thuiswedstrijden van een lokaliteit waarvan nog geen uitslag bekend is op speeldatum.

Terug

Lokaliteit Dag Datum+tijd Klasse Poule Ronde Thuis - Uit Tafel
Cafe de Ridder Ma. 19-10-2020 13:00:00 L2 4 1 Adri de Vos - Ed Oud klein 1335
Cafe de Ridder Ma. 19-10-2020 13:00:00 L2 4 2 Adri de Vos - Fred Schuurman klein 1337
Cafe de Ridder Ma. 19-10-2020 13:00:00 L2 4 2 Ed Oud - Klaas Koomen klein 1338
Cafe de Ridder Ma. 19-10-2020 13:00:00 L2 4 3 Klaas Koomen - Adri de Vos klein 1339
Cafe de Ridder Ma. 19-10-2020 13:00:00 L2 4 3 Ed Oud - Fred Schuurman klein 1340
Cafe de Ridder Ma. 19-10-2020 13:00:00 L2 4 1 Fred Schuurman - Klaas Koomen klein 1336
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 5 2 Jan Neefjes - Dirk Koster klein 1301
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 5 1 Dirk Koster - Piet Huysman klein 1300
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 5 1 Jan Neefjes - Dick Chattillon klein 1299
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 5 3 Dick Chattillon - Dirk Koster klein 1304
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 5 2 Dick Chattillon - Piet Huysman klein 1302
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 2 3 Antoon Rood - Fred Rood klein 1346
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 5 3 Piet Huysman - Jan Neefjes klein 1303
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 2 3 Cees Poldervaar - Aad van der Jagt klein 1345
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 2 2 Antoon Rood - Cees Poldervaar klein 1344
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 2 2 Aad van der Jagt - Fred Rood klein 1343
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 2 1 Fred Rood - Cees Poldervaar klein 1342
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 20-10-2020 13:00:00 L2 2 1 Aad van der Jagt - Antoon Rood klein 1341
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 6 2 Dirk Langenberg - John van der Ploeg klein 1325
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 6 1 John van der Ploeg - Roel van Dekken klein 1324
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 6 2 Piet Schilder - Roel van Dekken klein 1326
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 6 3 Roel van Dekken - Dirk Langenberg klein 1327
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 6 3 Piet Schilder - John van der Ploeg klein 1328
Cafe de Welkomst Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 3 2 Koos Swart - Nico Schouten klein 1272
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 4 2 Peter Seinen - Sjaak Koster klein 1283
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 4 3 Simon Neuvel - Sjaak Koster klein 1286
Cafe de Welkomst Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 3 1 Jan Ruijter - Koos Swart klein 1269
Cafe de Welkomst Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 3 1 Willem Kok - Nico Schouten klein 1270
Cafe de Welkomst Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 3 2 Jan Ruijter - Willem Kok klein 1271
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 6 1 Dirk Langenberg - Piet Schilder klein 1323
Cafe de Welkomst Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 3 3 Nico Schouten - Jan Ruijter klein 1273
Cafe de Welkomst Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 3 3 Koos Swart - Willem Kok klein 1274
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 4 1 Peter Seinen - Simon Neuvel klein 1281
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 4 1 Sjaak Koster - Wim Lammers klein 1282
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 4 2 Simon Neuvel - Wim Lammers klein 1284
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 21-10-2020 13:00:00 L2 4 3 Wim Lammers - Peter Seinen klein 1285
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 5 1 Gerard Roos - Johan Schilder klein 1263
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 3 2 Ed de Wit - Gerrit Leek klein 1355
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 5 1 Sjaak Reus - Wim Schenk klein 1264
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 5 2 Gerard Roos - Sjaak Reus klein 1265
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 5 2 Johan Schilder - Wim Schenk klein 1266
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 5 3 Johan Schilder - Sjaak Reus klein 1268
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 5 3 Wim Schenk - Gerard Roos klein 1267
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 3 3 George de Block - Ed de Wit klein 1357
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 3 3 Ente Reus - Gerrit Leek klein 1358
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 3 2 Ente Reus - George de Block klein 1356
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 3 1 Gerrit Leek - George de Block klein 1354
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 22-10-2020 13:00:00 L2 3 1 Ed de Wit - Ente Reus klein 1353
Cafe de Welkomst Vr. 23-10-2020 13:00:00 L2 7 3 Piet Groen - Dick Koster klein 1321
Cafe de Welkomst Vr. 23-10-2020 13:00:00 L2 7 3 Piet Wijdenes - Paul Jong klein 1322
Cafe de Welkomst Vr. 23-10-2020 13:00:00 L2 7 2 Piet Wijdenes - Piet Groen klein 1320
Cafe de Welkomst Vr. 23-10-2020 13:00:00 L2 7 2 Dick Koster - Paul Jong klein 1319
Cafe de Welkomst Vr. 23-10-2020 13:00:00 L2 7 1 Dick Koster - Piet Wijdenes klein 1317
Cafe de Welkomst Vr. 23-10-2020 13:00:00 L2 7 1 Paul Jong - Piet Groen klein 1318
Cafe de Ridder Ma. 26-10-2020 13:00:00 L2 4 2 Matt Schuitemaker - Theo Spil klein 1379
Cafe de Ridder Ma. 26-10-2020 13:00:00 L2 4 3 Sjaak van Rensch - Theo Spil klein 1382
Cafe de Ridder Ma. 26-10-2020 13:00:00 L2 4 2 Sjaak van Rensch - Wim Bouman klein 1380
Cafe de Ridder Ma. 26-10-2020 13:00:00 L2 4 1 Matt Schuitemaker - Sjaak van Rensch klein 1377
Cafe de Ridder Ma. 26-10-2020 13:00:00 L2 4 1 Theo Spil - Wim Bouman klein 1378
Cafe de Ridder Ma. 26-10-2020 13:00:00 L2 4 3 Wim Bouman - Matt Schuitemaker klein 1381
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 7 3 Pe Kaarsemaker - Peter Ruijter klein 1280
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 7 1 Peter Ruijter - Sjaak Smit klein 1276
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 7 2 Nico Smit - Peter Ruijter klein 1277
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 7 2 Pe Kaarsemaker - Sjaak Smit klein 1278
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 7 3 Sjaak Smit - Nico Smit klein 1279
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 7 1 Nico Smit - Pe Kaarsemaker klein 1275
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 6 3 Cees Bakker - Theo Mol klein 1256
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 5 1 Aad Koomen - Arie Nes klein 1347
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 5 2 Aad Koomen - Clemens de Wit klein 1349
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 5 2 Arie Nes - Dirk Oud klein 1350
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 5 3 Dirk Oud - Aad Koomen klein 1351
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 5 3 Arie Nes - Clemens de Wit klein 1352
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 6 1 Bruin Schenk - Cees Bakker klein 1251
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 5 1 Clemens de Wit - Dirk Oud klein 1348
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 6 3 Nico Neuvel - Bruin Schenk klein 1255
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 6 1 Theo Mol - Nico Neuvel klein 1252
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 6 2 Bruin Schenk - Theo Mol klein 1253
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 27-10-2020 13:00:00 L2 6 2 Cees Bakker - Nico Neuvel klein 1254
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 8 3 Frans Pronk - Jan Steenhart klein 1292
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 8 3 Ruud Veerman - Cees van Meulem klein 1291
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 8 2 Frans Pronk - Ruud Veerman klein 1290
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 8 2 Cees van Meulem - Jan Steenhart klein 1289
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 8 1 Jan Steenhart - Ruud Veerman klein 1288
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 8 1 Cees van Meulem - Frans Pronk klein 1287
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 6 3 Niek Feld - Piet Reus klein 1376
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 6 3 Piet van Diepen - Herman van Eldert klein 1375
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 6 2 Niek Feld - Piet van Diepen klein 1374
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 6 2 Herman van Eldert - Piet Reus klein 1373
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 6 1 Herman van Eldert - Niek Feld klein 1371
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 28-10-2020 13:00:00 L2 6 1 Piet Reus - Piet van Diepen klein 1372
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 8 1 Hans van Eerden - Jaap Bimmerman klein 1311
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 7 3 Hennie Meijners - Gerard Slagter klein 1363
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 8 3 Leo Wehrmeijer - Hans van Eerden klein 1315
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 8 3 Jaap Bimmerman - Kees Gropstra klein 1316
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 7 1 Gerard Slagter - Bart Bouw klein 1359
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 8 2 Jaap Bimmerman - Leo Wehrmeijer klein 1314
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 8 2 Hans van Eerden - Kees Gropstra klein 1313
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 8 1 Kees Gropstra - Leo Wehrmeijer klein 1312
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 7 2 Bart Bouw - Hennie Meijners klein 1362
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 7 2 Gerard Slagter - Gerrit Schuijtemaker klein 1361
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 7 1 Gerrit Schuijtemaker - Hennie Meijners klein 1360
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 29-10-2020 13:00:00 L2 7 3 Bart Bouw - Gerrit Schuijtemaker klein 1364
Verenigingsgbouw Di. 10-11-2020 13:00:00 L1 E 4 B.V.K. 3 - Cultura 2 klein 924
Verenigingsgbouw Di. 10-11-2020 13:00:00 L1 J 4 B.V.K. 1 - N.H.D. 2 klein 1150
N.H.D. Di. 10-11-2020 13:00:00 L1 C 4 N.H.D. 1 - Lindenhof 1 klein 789
Dorpshuis `t Centrum Di. 10-11-2020 13:00:00 L1 F 4 D.R.L 1 - Lutjebroek 1 klein 986
Dorpshuis De Brink Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 C 4 K.& V. 1 - S.B.G. 3 klein 790
Dorpshuis `t Centrum Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 A 4 C.I.O.S. 2 - De Schalm 7 klein 658
Dorsphuis "De Stek" Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 E 4 S.B.G. 6 - K.& V. 8 klein 921
Dorpshuis De Schalm Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 C 4 De Schalm 5 - De Ridders 4 klein 792
Dorpshuis De Brink Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 D 4 K.& V. 4 - De Schalm 4 klein 856
Muziekgebouw Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 G 4 H.B.K. 2 - D.B.H. 2 klein 1040
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 D 4 Lutjebroek 4 - De Plataan 1 klein 858
Cafe de Witte Valk Wo. 11-11-2020 13:00:00 L1 H 4 D.B.S. 1 - De Ridders 5 klein 1097
Dorsphuis "De Stek" Do. 12-11-2020 13:00:00 L1 J 5 S.B.G. 2 - D.B.R. 3 klein 1157
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 12-11-2020 13:00:00 L1 G 4 A.B.C. 2 - B.C.B.S. 1 klein 1043
Dorpshuis `t Centrum Do. 12-11-2020 13:00:00 L1 K 4 C.I.O.S. 3 - Het Postkantoor 3 klein 1208
Dorpshuis De Brink Vr. 13-11-2020 13:00:00 L1 H 4 K.& V. 3 - D.V.S. 1 klein 1098
Dorpshuis Centrum Ma. 16-11-2020 13:00:00 L1 A 5 Andijk 2 - C.I.O.S. 2 klein 665
De Dres Ma. 16-11-2020 13:00:00 L1 B 5 O.S.N. 6 - D.B.H. 1 klein 733
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 17-11-2020 13:00:00 L1 E 4 Lindenhof 2 - De Soos 4 klein 926
Cafe de Welkomst Wo. 18-11-2020 13:00:00 L1 A 5 Kemphanen 1 - Oostwoud 1 klein 668
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 18-11-2020 13:00:00 L1 B 5 Lutjebroek 3 - De Schalm 2 klein 731
Cafe `t Centrum Wo. 18-11-2020 13:00:00 L1 H 5 D.D.W. 1 - De Plataan 2 klein 1099
Dorpshuis De Schalm Wo. 18-11-2020 13:00:00 L1 F 5 De Schalm 1 - D.B.H. 3 klein 993
Dorsphuis "De Stek" Do. 19-11-2020 13:00:00 L1 A 4 S.B.G. 5 - N.H.D. 3 klein 660
Postkantoor Vr. 20-11-2020 13:00:00 L1 K 5 Het Postkantoor 3 - De Schalm 6 klein 1212
De Dres Vr. 20-11-2020 13:00:00 L1 F 5 O.S.N. 3 - K.& V. 6 klein 992
Muziekgebouw Ma. 23-11-2020 13:00:00 L1 J 5 H.B.K. 1 - De Ridders 6 klein 1158
Dorpshuis Cultura Ma. 23-11-2020 13:00:00 L1 E 5 Cultura 2 - The Oldtimers 2 klein 929
Cafe de Ridder Ma. 23-11-2020 13:00:00 L1 H 5 De Ridders 5 - Andijk 1 klein 1101
Sporthal de Sluis Ma. 23-11-2020 13:00:00 L1 K 5 D.B.R. 4 - O.S.N. 2 klein 1210
Dorpshuis De Schalm Ma. 23-11-2020 13:00:00 L1 D 5 De Schalm 4 - A.B.C. 1 klein 862
De Dres Ma. 23-11-2020 13:00:00 L1 G 5 O.S.N. 1 - Cultura 1 klein 1047
Cafe de Ridder Ma. 23-11-2020 13:00:00 L1 A 5 De Ridders 3 - O.S.N. 5 klein 663
Cafe `t Fortuin Wo. 25-11-2020 13:00:00 L1 E 5 De Soos 4 - A.B.C. 5 klein 931
Het wapen van Wogmeer Wo. 25-11-2020 13:00:00 L1 H 5 D.V.S. 1 - D.B.S. 1 klein 1102
Cafe de Ark Wo. 25-11-2020 13:00:00 L1 D 5 De Ark 1 - Lutjebroek 4 klein 865
Party Centrum ,,Opstap'' Wo. 25-11-2020 13:00:00 L1 A 5 De Vrijbuiters 1 - S.B.G. 5 klein 667
Cafe de Ridder Wo. 25-11-2020 13:00:00 L1 E 5 De Ridders 7 - B.V.K. 3 klein 930
Cafe de Witte Valk Wo. 25-11-2020 13:00:00 L1 D 5 De Plataan 1 - Horna Senioren 3 klein 864
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 25-11-2020 13:00:00 L1 F 5 Lutjebroek 1 - De Ridders 9 klein 990
Dorsphuis "De Stek" Do. 26-11-2020 13:00:00 L1 F 5 S.B.G. 1 - D.R.L 1 klein 991
Sporthal de Sluis Do. 26-11-2020 13:00:00 L1 B 5 D.B.R. 2 - S.B.G. 4 klein 732
Biljartvereniging Horna Vr. 27-11-2020 13:00:00 L1 G 5 Horna Senioren 4 - H.B.K. 2 klein 1046
Biljartvereniging Horna Vr. 27-11-2020 13:00:00 L1 J 5 Horna Senioren 2 - Kemphanen 2 klein 1156
Postkantoor Vr. 27-11-2020 13:00:00 L1 C 5 Het Postkantoor 2 - De Schalm 5 klein 799
Het Nieuwe Bonte Paard Ma. 30-11-2020 13:00:00 L1 H 5 A.B.C. 8 - K.& V. 3 klein 1103
De Dres Ma. 30-11-2020 13:00:00 L1 H 5 O.S.N. 7 - De Schalm 3 klein 1100
Dorpshuis De Schalm Ma. 30-11-2020 13:00:00 L1 A 5 De Schalm 7 - D.B.R. 1 klein 664
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 01-12-2020 13:00:00 L1 C 5 Lindenhof 1 - De Vrijbuiters 2 klein 795
Verenigingsgbouw Di. 01-12-2020 13:00:00 L1 K 5 B.V.K. 2 - A.B.C. 6 klein 1211
Cafe de Ridder Di. 01-12-2020 13:00:00 L1 C 5 De Ridders 4 - O.S.N. 4 klein 798
Cafe de Ridder Di. 01-12-2020 13:00:00 L1 K 5 De Ridders 8 - B.C.B.S. 2 klein 1209
Dorpshuis `t Centrum Di. 01-12-2020 13:00:00 L1 D 5 D.R.L 2 - De Ridders 10 klein 866
N.H.D. Wo. 02-12-2020 13:00:00 L1 J 5 N.H.D. 2 - O.S.N. 8 klein 1154
Cafe de Ark Wo. 02-12-2020 13:00:00 L1 G 5 D.B.H. 2 - De Ridders 1 klein 1045
Cafe `t Fortuin Wo. 02-12-2020 13:00:00 L1 D 5 De Soos 2 - K.& V. 4 klein 863
N.H.D. Wo. 02-12-2020 13:00:00 L1 A 5 N.H.D. 3 - Lutjebroek 2 klein 666
Dorpshuis De Brink Wo. 02-12-2020 13:00:00 L1 K 5 K.& V. 2 - C.I.O.S. 3 klein 1213
Dorpshuis De Brink Wo. 02-12-2020 13:00:00 L1 J 5 K.& V. 7 - B.V.K. 1 klein 1155
Dorsphuis "De Stek" Do. 03-12-2020 13:00:00 L1 B 6 S.B.G. 4 - O.S.N. 6 klein 739
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 03-12-2020 13:00:00 L1 B 5 A.B.C. 3 - De Ridders 2 klein 730
Cafe de Post Do. 03-12-2020 13:00:00 L1 B 5 Oostwoud 2 - Sarto 1 klein 729
Dorpshuis `t Centrum Do. 03-12-2020 13:00:00 L1 E 5 C.I.O.S. 1 - S.B.G. 6 klein 927
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 03-12-2020 13:00:00 L1 F 5 A.B.C. 4 - Het Postkantoor 4 klein 989
Cafe `t Centrum Vr. 04-12-2020 13:00:00 L1 G 6 D.D.W. 2 - A.B.C. 2 klein 1053
Dorpshuis De Brink Vr. 04-12-2020 13:00:00 L1 E 5 K.& V. 8 - Lindenhof 2 klein 932
Dorpshuis De Schalm Vr. 04-12-2020 13:00:00 L1 B 6 De Schalm 2 - D.B.R. 2 klein 738
Dorpshuis De Brink Vr. 04-12-2020 13:00:00 L1 G 5 K.& V. 5 - Oostwoud 3 klein 1044
Dorpshuis De Schalm Wo. 09-12-2020 13:00:00 L1 H 6 De Schalm 3 - De Ridders 5 klein 1106
Cafe `t Fortuin Wo. 09-12-2020 13:00:00 L1 F 6 De Soos 1 - O.S.N. 3 klein 997
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 09-12-2020 13:00:00 L1 A 6 Lutjebroek 2 - De Vrijbuiters 1 klein 673
Postkantoor Do. 10-12-2020 13:00:00 L1 F 6 Het Postkantoor 4 - Lutjebroek 1 klein 995
Cafe `t Fortuin Do. 10-12-2020 13:00:00 L1 H 6 De Soos 3 - D.D.W. 1 klein 1104
Dorsphuis "De Stek" Do. 10-12-2020 13:00:00 L1 A 6 S.B.G. 5 - Oostwoud 1 klein 674
Cafe de Ridder Do. 10-12-2020 13:00:00 L1 F 6 De Ridders 9 - S.B.G. 1 klein 996
Cafe de Post Do. 10-12-2020 13:00:00 L1 G 6 Oostwoud 3 - D.B.H. 2 klein 1049
Cafe de Ridder Do. 10-12-2020 13:00:00 L1 B 6 De Ridders 2 - Lutjebroek 3 klein 737
Cafe de Welkomst Vr. 11-12-2020 13:00:00 L1 J 6 Kemphanen 2 - A.B.C. 7 klein 1162
De Dres Vr. 11-12-2020 13:00:00 L1 J 6 O.S.N. 8 - K.& V. 7 klein 1160
Postkantoor Vr. 11-12-2020 13:00:00 L1 D 6 Het Postkantoor 1 - De Schalm 4 klein 868
De Dres Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 A 6 O.S.N. 5 - De Schalm 7 klein 670
Dorpshuis Cultura Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 G 6 Cultura 1 - B.C.B.S. 1 klein 1052
Verenigingsgbouw Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 E 6 B.V.K. 3 - De Soos 4 klein 937
Cafe de Ridder Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 G 6 De Ridders 1 - Horna Senioren 4 klein 1050
Sporthal de Sluis Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 A 6 D.B.R. 1 - Andijk 2 klein 671
Verenigingsgbouw Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 J 6 B.V.K. 1 - Horna Senioren 2 klein 1161
Cafe de Ridder Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 K 6 De Ridders 8 - K.& V. 2 klein 1214
De Vang Ma. 14-12-2020 13:00:00 L1 K 6 B.C.B.S. 2 - D.B.R. 4 klein 1215
De Dres Di. 15-12-2020 13:00:00 L1 K 6 O.S.N. 2 - B.V.K. 2 klein 1216
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 15-12-2020 13:00:00 L1 D 6 A.B.C. 1 - De Soos 2 klein 869
Cafe de Witte Valk Di. 15-12-2020 13:00:00 L1 H 6 De Plataan 2 - O.S.N. 7 klein 1105
Dorpshuis De Schalm Wo. 16-12-2020 13:00:00 L1 K 6 De Schalm 6 - C.I.O.S. 3 klein 1218
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 16-12-2020 13:00:00 L1 D 6 Lutjebroek 4 - De Ridders 10 klein 872
Dorpshuis `t Centrum Wo. 16-12-2020 13:00:00 L1 E 6 C.I.O.S. 1 - K.& V. 8 klein 933
Dorpshuis De Brink Wo. 16-12-2020 13:00:00 L1 D 6 K.& V. 4 - De Plataan 1 klein 870
Cafe de Witte Valk Wo. 16-12-2020 13:00:00 L1 H 6 D.B.S. 1 - K.& V. 3 klein 1108
Cafe de Ridder Wo. 16-12-2020 13:00:00 L1 A 6 De Ridders 3 - Kemphanen 1 klein 669
Dorpshuis De Brink Wo. 16-12-2020 13:00:00 L1 C 6 K.& V. 1 - De Ridders 4 klein 804
Dorpshuis `t Centrum Do. 17-12-2020 13:00:00 L1 A 6 C.I.O.S. 2 - N.H.D. 3 klein 672
Dorsphuis "De Stek" Do. 17-12-2020 13:00:00 L1 F 7 S.B.G. 1 - Het Postkantoor 4 klein 1000
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 17-12-2020 13:00:00 L1 E 6 A.B.C. 5 - Lindenhof 2 klein 938
Buurthuis Sarto Do. 17-12-2020 13:00:00 L1 B 6 Sarto 1 - A.B.C. 3 klein 736
Cafe de Post Do. 17-12-2020 13:00:00 L1 B 6 Oostwoud 2 - C.I.O.S. 4 klein 735
Party Centrum ,,Opstap'' Do. 17-12-2020 13:00:00 L1 C 6 De Vrijbuiters 2 - S.B.G. 3 klein 802
Dorpshuis Centrum Vr. 18-12-2020 13:00:00 L1 H 6 Andijk 1 - D.V.S. 1 klein 1107
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 18-12-2020 13:00:00 L1 F 6 A.B.C. 4 - De Schalm 1 klein 994
Biljartvereniging Horna Vr. 18-12-2020 13:00:00 L1 D 6 Horna Senioren 3 - De Ark 1 klein 871
Dorpshuis De Brink Vr. 18-12-2020 13:00:00 L1 F 6 K.& V. 6 - D.B.H. 3 klein 998
Biljartvereniging Horna Vr. 18-12-2020 13:00:00 L1 K 6 Horna Senioren 1 - Het Postkantoor 3 klein 1217
De Dres Vr. 18-12-2020 13:00:00 L1 C 6 O.S.N. 4 - Het Postkantoor 2 klein 805
Rozenstaete Za. 19-12-2020 13:00:00 L1 E 6 The Oldtimers 2 - De Ridders 7 klein 936
Sporthal de Sluis Ma. 21-12-2020 13:00:00 L1 J 6 D.B.R. 3 - De Ridders 6 klein 1163
De Vang Ma. 21-12-2020 13:00:00 L1 G 7 B.C.B.S. 1 - H.B.K. 2 klein 1057
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 22-12-2020 13:00:00 L1 C 6 Lindenhof 1 - The Oldtimers 1 klein 801
Muziekgebouw Wo. 23-12-2020 13:00:00 L1 G 6 H.B.K. 2 - O.S.N. 1 klein 1051
Dorsphuis "De Stek" Do. 24-12-2020 22:00:00 L1 C 7 S.B.G. 3 - Lindenhof 1 klein 807
De Dres Ma. 28-12-2020 13:00:00 L1 B 7 O.S.N. 6 - De Schalm 2 klein 744
Sporthal de Sluis Ma. 28-12-2020 13:00:00 L1 B 7 D.B.R. 2 - De Ridders 2 klein 743
Postkantoor Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 F 3 Het Postkantoor 4 - De Ridders 9 klein 979
Postkantoor Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 F 4 Het Postkantoor 4 - De Schalm 1 klein 984
Cafe de Ridder Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 F 4 De Ridders 9 - A.B.C. 4 klein 985
Sporthal de Sluis Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 K 3 D.B.R. 4 - Horna Senioren 1 klein 1201
Verenigingsgbouw Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 K 3 B.V.K. 2 - De Schalm 6 klein 1202
Cafe `t Fortuin Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 F 4 De Soos 1 - S.B.G. 1 klein 987
Cafe de Ark Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 F 4 D.B.H. 3 - O.S.N. 3 klein 988
Biljartvereniging Horna Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 K 4 Horna Senioren 1 - B.V.K. 2 klein 1207
Dorpshuis De Brink Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 K 3 K.& V. 2 - Het Postkantoor 3 klein 1203
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 K 4 A.B.C. 6 - D.B.R. 4 klein 1206
De Vang Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 K 4 B.C.B.S. 2 - K.& V. 2 klein 1204
De Dres Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 K 4 O.S.N. 2 - De Ridders 8 klein 1205
De Dres Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 3 O.S.N. 5 - D.B.R. 1 klein 651
Cafe `t Fortuin Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 H 4 De Soos 3 - A.B.C. 8 klein 1094
De Dres Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 J 4 O.S.N. 8 - H.B.K. 1 klein 1149
Biljartvereniging Horna Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 J 3 Horna Senioren 2 - D.B.R. 3 klein 1146
De Vang Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 5 B.C.B.S. 1 - D.D.W. 2 klein 1048
N.H.D. Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 J 3 N.H.D. 2 - Kemphanen 2 klein 1145
De Dres Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 J 3 O.S.N. 8 - B.V.K. 1 klein 1144
Cafe `t Fortuin Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 H 3 De Soos 3 - De Plataan 2 klein 1089
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 H 3 A.B.C. 8 - D.V.S. 1 klein 1093
Dorpshuis De Schalm Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 H 4 De Schalm 3 - D.D.W. 1 klein 1095
Cafe `t Centrum Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 4 D.D.W. 2 - O.S.N. 1 klein 1042
Dorpshuis Cultura Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 4 Cultura 1 - Horna Senioren 4 klein 1041
Cafe de Post Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 3 Oostwoud 3 - De Ridders 1 klein 1034
Dorpshuis De Brink Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 3 K.& V. 5 - H.B.K. 2 klein 1035
Cafe de Ridder Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 J 4 De Ridders 6 - S.B.G. 2 klein 1153
Cafe de Ark Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 3 D.B.H. 2 - Cultura 1 klein 1036
Biljartvereniging Horna Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 3 Horna Senioren 4 - D.D.W. 2 klein 1037
Cafe de Ridder Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 G 4 De Ridders 1 - K.& V. 5 klein 1039
Sporthal de Sluis Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 J 4 D.B.R. 3 - A.B.C. 7 klein 1152
Cafe de Welkomst Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 J 4 Kemphanen 2 - K.& V. 7 klein 1151
Dorpshuis Centrum Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 H 4 Andijk 1 - O.S.N. 7 klein 1096
Buurthuis Sarto Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 3 Sarto 1 - De Ridders 2 klein 717
Party Centrum ,,Opstap'' Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 C 4 De Vrijbuiters 2 - The Oldtimers 1 klein 794
Rozenstaete Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 C 3 The Oldtimers 1 - Het Postkantoor 2 klein 788
Dorpshuis `t Centrum Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 E 3 C.I.O.S. 1 - The Oldtimers 2 klein 916
Dorpshuis De Brink Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 E 3 K.& V. 8 - De Soos 4 klein 920
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 E 4 A.B.C. 5 - De Ridders 7 klein 925
Wijksteuncentrum De Lindenhof Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 C 3 Lindenhof 1 - K.& V. 1 klein 784
Cafe de Ridder Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 3 De Ridders 3 - C.I.O.S. 2 klein 652
Cafe de Post Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 3 Oostwoud 2 - De Schalm 2 klein 718
Dorsphuis "De Stek" Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 C 5 S.B.G. 3 - N.H.D. 1 klein 796
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 3 A.B.C. 3 - S.B.G. 4 klein 719
Dorpshuis `t Centrum Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 3 C.I.O.S. 4 - O.S.N. 6 klein 722
Cafe de Ridder Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 4 De Ridders 2 - Oostwoud 2 klein 723
Dorsphuis "De Stek" Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 E 6 S.B.G. 6 - De Vrijbuiters 3 klein 934
Dorpshuis De Schalm Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 4 De Schalm 2 - A.B.C. 3 klein 724
Dorsphuis "De Stek" Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 4 S.B.G. 4 - Lutjebroek 3 klein 725
Cafe de Ark Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 4 D.B.H. 1 - D.B.R. 2 klein 726
Buurthuis Sarto Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 B 4 Sarto 1 - C.I.O.S. 4 klein 728
Rozenstaete Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 E 4 The Oldtimers 2 - De Vrijbuiters 3 klein 923
Dorpshuis Centrum Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 3 Andijk 2 - S.B.G. 5 klein 654
Sporthal de Sluis Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 4 D.B.R. 1 - De Ridders 3 klein 662
Cafe de Post Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 4 Oostwoud 1 - De Vrijbuiters 1 klein 661
Cafe de Ridder Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 D 4 De Ridders 10 - De Ark 1 klein 859
Verenigingsgbouw De Wurf Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 4 Lutjebroek 2 - Andijk 2 klein 659
Biljartvereniging Horna Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 D 4 Horna Senioren 3 - De Soos 2 klein 857
De Dres Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 4 O.S.N. 5 - Kemphanen 1 klein 657
Cafe de Welkomst Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 3 Kemphanen 1 - De Vrijbuiters 1 klein 656
Dorpshuis `t Centrum Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 D 3 D.R.L 2 - De Ark 1 klein 854
Cafe de Witte Valk Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 D 3 De Plataan 1 - De Ridders 10 klein 853
Cafe `t Fortuin Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 D 3 De Soos 2 - Lutjebroek 4 klein 852
Postkantoor Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 D 3 Het Postkantoor 1 - A.B.C. 1 klein 849
N.H.D. Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 A 3 N.H.D. 3 - Oostwoud 1 klein 655
Postkantoor Vr. 01-01-2021 13:00:00 L1 D 4 Het Postkantoor 1 - D.R.L 2 klein 860
Cafe de Ridder Ma. 04-01-2021 13:00:00 L1 H 7 De Ridders 5 - De Plataan 2 klein 1110
Cafe de Ridder Ma. 04-01-2021 13:00:00 L1 D 7 De Ridders 10 - Horna Senioren 3 klein 877
Dorpshuis De Schalm Ma. 04-01-2021 13:00:00 L1 F 7 De Schalm 1 - K.& V. 6 klein 1003
De Dres Ma. 04-01-2021 13:00:00 L1 F 7 O.S.N. 3 - D.R.L 1 klein 1001
De Dres Di. 05-01-2021 13:00:00 L1 G 7 O.S.N. 1 - De Ridders 1 klein 1056
Cafe de Ark Wo. 06-01-2021 13:00:00 L1 D 7 De Ark 1 - K.& V. 4 klein 876
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 06-01-2021 13:00:00 L1 B 7 Lutjebroek 3 - Sarto 1 klein 742
Muziekgebouw Wo. 06-01-2021 13:00:00 L1 J 7 H.B.K. 1 - D.B.R. 3 klein 1168
Cafe de Post Wo. 06-01-2021 13:00:00 L1 A 7 Oostwoud 1 - Lutjebroek 2 klein 679
Cafe de Welkomst Wo. 06-01-2021 13:00:00 L1 A 7 Kemphanen 1 - S.B.G. 5 klein 680
Cafe de Ridder Do. 07-01-2021 13:00:00 L1 C 7 De Ridders 4 - N.H.D. 1 klein 809
Dorsphuis "De Stek" Do. 07-01-2021 13:00:00 L1 J 7 S.B.G. 2 - Kemphanen 2 klein 1167
Het wapen van Wogmeer Do. 07-01-2021 13:00:00 L1 H 7 D.V.S. 1 - De Schalm 3 klein 1111
Biljartvereniging Horna Vr. 08-01-2021 13:00:00 L1 J 7 Horna Senioren 2 - O.S.N. 8 klein 1165
Cafe de Ark Vr. 08-01-2021 13:00:00 L1 F 7 D.B.H. 3 - De Soos 1 klein 1002
De Dres Vr. 08-01-2021 13:00:00 L1 H 7 O.S.N. 7 - De Soos 3 klein 1109
Dorpshuis Centrum Vr. 08-01-2021 13:00:00 L1 A 7 Andijk 2 - O.S.N. 5 klein 676
Biljartvereniging Horna Vr. 08-01-2021 13:00:00 L1 G 7 Horna Senioren 4 - Oostwoud 3 klein 1055
Postkantoor Vr. 08-01-2021 13:00:00 L1 C 7 Het Postkantoor 2 - K.& V. 1 klein 810
Rozenstaete Za. 09-01-2021 13:00:00 L1 C 7 The Oldtimers 1 - De Schalm 5 klein 812
Sporthal de Sluis Ma. 11-01-2021 13:00:00 L1 K 7 D.B.R. 4 - De Ridders 8 klein 1219
N.H.D. Ma. 11-01-2021 13:00:00 L1 A 7 N.H.D. 3 - D.B.R. 1 klein 677
Party Centrum ,,Opstap'' Ma. 11-01-2021 13:00:00 L1 A 7 De Vrijbuiters 1 - C.I.O.S. 2 klein 678
De Dres Ma. 11-01-2021 13:00:00 L1 C 8 O.S.N. 4 - De Schalm 5 klein 818
Party Centrum ,,Opstap'' Ma. 11-01-2021 13:00:00 L1 E 7 De Vrijbuiters 3 - C.I.O.S. 1 klein 939
Dorpshuis Cultura Ma. 11-01-2021 13:00:00 L1 E 7 Cultura 2 - S.B.G. 6 klein 940
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 12-01-2021 13:00:00 L1 H 7 A.B.C. 8 - D.B.S. 1 klein 1113
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 12-01-2021 13:00:00 L1 J 7 A.B.C. 7 - B.V.K. 1 klein 1166
Verenigingsgbouw Di. 12-01-2021 13:00:00 L1 K 7 B.V.K. 2 - B.C.B.S. 2 klein 1220
Dorpshuis `t Centrum Di. 12-01-2021 13:00:00 L1 D 7 D.R.L 2 - Lutjebroek 4 klein 878
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 12-01-2021 13:00:00 L1 E 7 Lindenhof 2 - B.V.K. 3 klein 943
Dorpshuis De Schalm Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 A 7 De Schalm 7 - De Ridders 3 klein 675
Dorpshuis `t Centrum Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 B 7 C.I.O.S. 4 - D.B.H. 1 klein 746
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 F 7 Lutjebroek 1 - A.B.C. 4 klein 999
Cafe `t Fortuin Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 D 7 De Soos 2 - Het Postkantoor 1 klein 874
Cafe de Ark Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 G 7 D.B.H. 2 - K.& V. 5 klein 1054
Dorpshuis De Brink Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 J 7 K.& V. 7 - N.H.D. 2 klein 1164
Cafe de Witte Valk Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 D 7 De Plataan 1 - A.B.C. 1 klein 875
Dorpshuis De Brink Wo. 13-01-2021 13:00:00 L1 E 7 K.& V. 8 - A.B.C. 5 klein 944
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 14-01-2021 13:00:00 L1 B 7 A.B.C. 3 - Oostwoud 2 klein 741
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 14-01-2021 13:00:00 L1 G 7 A.B.C. 2 - Cultura 1 klein 1058
Dorsphuis "De Stek" Do. 14-01-2021 13:00:00 L1 B 8 S.B.G. 4 - D.B.H. 1 klein 752
Dorpshuis `t Centrum Do. 14-01-2021 13:00:00 L1 K 7 C.I.O.S. 3 - Horna Senioren 1 klein 1222
Cafe `t Fortuin Do. 14-01-2021 13:00:00 L1 E 7 De Soos 4 - The Oldtimers 2 klein 942
Dorpshuis De Brink Vr. 15-01-2021 13:00:00 L1 K 7 K.& V. 2 - De Schalm 6 klein 1223
Dorpshuis De Brink Vr. 15-01-2021 13:00:00 L1 H 7 K.& V. 3 - Andijk 1 klein 1112
Cafe de Post Vr. 15-01-2021 13:00:00 L1 G 8 Oostwoud 3 - O.S.N. 1 klein 1060
Cafe `t Centrum Vr. 15-01-2021 13:00:00 L1 H 8 D.D.W. 1 - A.B.C. 8 klein 1114
Postkantoor Vr. 15-01-2021 13:00:00 L1 K 7 Het Postkantoor 3 - A.B.C. 6 klein 1221
N.H.D. Za. 16-01-2021 13:00:00 L1 J 6 N.H.D. 2 - H.B.K. 1 klein 1159
De Dres Di. 19-01-2021 13:00:00 L1 A 8 O.S.N. 5 - N.H.D. 3 klein 683
Cafe de Witte Valk Wo. 20-01-2021 13:00:00 L1 H 8 De Plataan 2 - D.V.S. 1 klein 1116
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 20-01-2021 13:00:00 L1 A 8 Lutjebroek 2 - S.B.G. 5 klein 686
Dorsphuis "De Stek" Do. 21-01-2021 13:00:00 L1 E 8 S.B.G. 6 - De Ridders 7 klein 947
Postkantoor Do. 21-01-2021 13:00:00 L1 D 8 Het Postkantoor 1 - De Plataan 1 klein 881
De Dres Vr. 22-01-2021 13:00:00 L1 K 8 O.S.N. 2 - Het Postkantoor 3 klein 1226
Dorpshuis Centrum Vr. 22-01-2021 13:00:00 L1 H 8 Andijk 1 - D.B.S. 1 klein 1118
Buurthuis Sarto Vr. 22-01-2021 13:00:00 L1 B 8 Sarto 1 - D.B.R. 2 klein 749
Cafe de Ridder Ma. 25-01-2021 13:00:00 L1 F 8 De Ridders 9 - O.S.N. 3 klein 1006
Sporthal de Sluis Ma. 25-01-2021 13:00:00 L1 A 8 D.B.R. 1 - De Vrijbuiters 1 klein 684
Party Centrum ,,Opstap'' Ma. 25-01-2021 13:00:00 L1 C 8 De Vrijbuiters 2 - De Ridders 4 klein 815
Cafe de Ridder Ma. 25-01-2021 13:00:00 L1 B 8 De Ridders 2 - O.S.N. 6 klein 750
Party Centrum ,,Opstap'' Ma. 25-01-2021 13:00:00 L1 E 8 De Vrijbuiters 3 - K.& V. 8 klein 945
De Dres Di. 26-01-2021 13:00:00 L1 J 8 O.S.N. 8 - A.B.C. 7 klein 1171
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 27-01-2021 13:00:00 L1 F 8 Lutjebroek 1 - De Schalm 1 klein 1004
Cafe `t Fortuin Wo. 27-01-2021 13:00:00 L1 H 8 De Soos 3 - De Ridders 5 klein 1115
Cafe de Welkomst Wo. 27-01-2021 13:00:00 L1 J 8 Kemphanen 2 - De Ridders 6 klein 1173
Cafe de Ridder Wo. 27-01-2021 13:00:00 L1 K 8 De Ridders 8 - B.V.K. 2 klein 1225
Dorsphuis "De Stek" Do. 28-01-2021 13:00:00 L1 C 8 S.B.G. 3 - The Oldtimers 1 klein 813
Cafe de Ridder Do. 28-01-2021 13:00:00 L1 A 8 De Ridders 3 - Andijk 2 klein 682
Cafe de Ridder Do. 28-01-2021 13:00:00 L1 G 8 De Ridders 1 - B.C.B.S. 1 klein 1061
Biljartvereniging Horna Vr. 29-01-2021 13:00:00 L1 K 8 Horna Senioren 1 - De Schalm 6 klein 1228
Biljartvereniging Horna Vr. 29-01-2021 13:00:00 L1 D 8 Horna Senioren 3 - Lutjebroek 4 klein 884
Rozenstaete Za. 30-01-2021 13:00:00 L1 E 8 The Oldtimers 2 - Lindenhof 2 klein 949
Dorpshuis De Schalm Ma. 01-02-2021 13:00:00 L1 H 8 De Schalm 3 - K.& V. 3 klein 1117
Dorpshuis Cultura Ma. 01-02-2021 13:00:00 L1 G 8 Cultura 1 - D.D.W. 2 klein 1063
Sporthal de Sluis Ma. 01-02-2021 13:00:00 L1 K 8 D.B.R. 4 - K.& V. 2 klein 1224
Verenigingsgbouw Di. 02-02-2021 13:00:00 L1 J 8 B.V.K. 1 - S.B.G. 2 klein 1172
Dorpshuis `t Centrum Di. 02-02-2021 13:00:00 L1 F 8 D.R.L 1 - D.B.H. 3 klein 1007
Dorpshuis De Schalm Di. 02-02-2021 13:00:00 L1 D 8 De Schalm 4 - D.R.L 2 klein 879
Verenigingsgbouw Di. 02-02-2021 13:00:00 L1 E 8 B.V.K. 3 - A.B.C. 5 klein 950
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 03-02-2021 13:00:00 L1 B 9 Lutjebroek 3 - A.B.C. 3 klein 753
Dorpshuis De Brink Wo. 03-02-2021 13:00:00 L1 J 8 K.& V. 7 - H.B.K. 1 klein 1169
Muziekgebouw Wo. 03-02-2021 13:00:00 L1 G 8 H.B.K. 2 - A.B.C. 2 klein 1062
Cafe `t Fortuin Wo. 03-02-2021 13:00:00 L1 D 9 De Soos 2 - De Schalm 4 klein 885
Dorpshuis De Brink Wo. 03-02-2021 13:00:00 L1 D 8 K.& V. 4 - De Ridders 10 klein 883
Dorpshuis `t Centrum Wo. 03-02-2021 13:00:00 L1 A 8 C.I.O.S. 2 - Oostwoud 1 klein 685
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 04-02-2021 13:00:00 L1 D 8 A.B.C. 1 - De Ark 1 klein 882
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 04-02-2021 13:00:00 L1 B 8 A.B.C. 3 - C.I.O.S. 4 klein 747
Cafe de Post Do. 04-02-2021 13:00:00 L1 B 8 Oostwoud 2 - Lutjebroek 3 klein 748
Dorpshuis `t Centrum Do. 04-02-2021 13:00:00 L1 E 8 C.I.O.S. 1 - Cultura 2 klein 946
Dorsphuis "De Stek" Do. 04-02-2021 13:00:00 L1 F 9 S.B.G. 1 - Lutjebroek 1 klein 1009
Cafe `t Fortuin Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 F 8 De Soos 1 - K.& V. 6 klein 1008
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 F 8 A.B.C. 4 - S.B.G. 1 klein 1005
Dorpshuis De Schalm Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 A 8 De Schalm 7 - Kemphanen 1 klein 681
Cafe `t Centrum Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 G 9 D.D.W. 2 - H.B.K. 2 klein 1068
N.H.D. Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 J 8 N.H.D. 2 - Horna Senioren 2 klein 1170
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 K 8 A.B.C. 6 - C.I.O.S. 3 klein 1227
Dorpshuis De Brink Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 G 8 K.& V. 5 - Horna Senioren 4 klein 1059
N.H.D. Vr. 05-02-2021 13:00:00 L1 C 8 N.H.D. 1 - Het Postkantoor 2 klein 816
Sporthal de Sluis Ma. 08-02-2021 13:00:00 L1 J 9 D.B.R. 3 - Kemphanen 2 klein 1178
De Vang Ma. 08-02-2021 13:00:00 L1 G 9 B.C.B.S. 1 - Oostwoud 3 klein 1066
De Dres Di. 09-02-2021 13:00:00 L1 B 9 O.S.N. 6 - Sarto 1 klein 755
Cafe `t Fortuin Wo. 10-02-2021 13:00:00 L1 E 9 De Soos 4 - S.B.G. 6 klein 953
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 10-02-2021 13:00:00 L1 D 9 Lutjebroek 4 - K.& V. 4 klein 889
Cafe de Ark Wo. 10-02-2021 13:00:00 L1 F 9 D.B.H. 3 - De Ridders 9 klein 1011
Dorsphuis "De Stek" Do. 11-02-2021 13:00:00 L1 J 9 S.B.G. 2 - O.S.N. 8 klein 1176
Het wapen van Wogmeer Do. 11-02-2021 13:00:00 L1 H 9 D.V.S. 1 - De Soos 3 klein 1120
Postkantoor Do. 11-02-2021 13:00:00 L1 K 9 Het Postkantoor 3 - B.C.B.S. 2 klein 1230
Postkantoor Vr. 12-02-2021 13:00:00 L1 C 9 Het Postkantoor 2 - De Vrijbuiters 2 klein 821
Cafe de Post Vr. 12-02-2021 13:00:00 L1 A 9 Oostwoud 1 - D.B.R. 1 klein 690
De Dres Vr. 12-02-2021 13:00:00 L1 H 9 O.S.N. 7 - D.D.W. 1 klein 1119
Dorpshuis Centrum Vr. 12-02-2021 13:00:00 L1 A 9 Andijk 2 - De Schalm 7 klein 687
Dorpshuis De Schalm Vr. 12-02-2021 13:00:00 L1 F 9 De Schalm 1 - De Soos 1 klein 1013
Dorpshuis Cultura Ma. 15-02-2021 13:00:00 L1 E 9 Cultura 2 - De Vrijbuiters 3 klein 951
Cafe de Ridder Ma. 15-02-2021 13:00:00 L1 D 9 De Ridders 10 - A.B.C. 1 klein 888
Party Centrum ,,Opstap'' Ma. 15-02-2021 13:00:00 L1 A 9 De Vrijbuiters 1 - O.S.N. 5 klein 689
Dorpshuis De Schalm Ma. 15-02-2021 13:00:00 L1 C 9 De Schalm 5 - K.& V. 1 klein 823
Sporthal de Sluis Ma. 15-02-2021 13:00:00 L1 B 9 D.B.R. 2 - Oostwoud 2 klein 754
Cafe de Ridder Ma. 15-02-2021 13:00:00 L1 E 9 De Ridders 7 - C.I.O.S. 1 klein 952
De Dres Di. 16-02-2021 13:00:00 L1 F 9 O.S.N. 3 - Het Postkantoor 4 klein 1010
Cafe de Ridder Di. 16-02-2021 13:00:00 L1 J 9 De Ridders 6 - B.V.K. 1 klein 1177
Cafe de Ridder Di. 16-02-2021 13:00:00 L1 C 9 De Ridders 4 - Lindenhof 1 klein 820
Cafe de Welkomst Wo. 17-02-2021 13:00:00 L1 A 9 Kemphanen 1 - Lutjebroek 2 klein 692
Cafe de Ark Wo. 17-02-2021 13:00:00 L1 D 9 De Ark 1 - Het Postkantoor 1 klein 887
Dorpshuis `t Centrum Wo. 17-02-2021 13:00:00 L1 D 9 D.R.L 2 - Horna Senioren 3 klein 890
Dorsphuis "De Stek" Do. 18-02-2021 13:00:00 L1 A 9 S.B.G. 5 - C.I.O.S. 2 klein 691
Biljartvereniging Horna Vr. 19-02-2021 13:00:00 L1 G 9 Horna Senioren 4 - D.B.H. 2 klein 1064
Biljartvereniging Horna Vr. 19-02-2021 13:00:00 L1 J 9 Horna Senioren 2 - K.& V. 7 klein 1174
De Dres Vr. 19-02-2021 13:00:00 L1 G 9 O.S.N. 1 - K.& V. 5 klein 1065
Rozenstaete Za. 20-02-2021 13:00:00 L1 C 9 The Oldtimers 1 - O.S.N. 4 klein 824
Dorpshuis De Schalm Ma. 22-02-2021 13:00:00 L1 K 9 De Schalm 6 - A.B.C. 6 klein 1232
Verenigingsgbouw Ma. 22-02-2021 13:00:00 L1 K 9 B.V.K. 2 - D.B.R. 4 klein 1229
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 23-02-2021 13:00:00 L1 J 9 A.B.C. 7 - N.H.D. 2 klein 1175
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 23-02-2021 13:00:00 L1 G 9 A.B.C. 2 - De Ridders 1 klein 1067
Dorpshuis De Brink Wo. 24-02-2021 13:00:00 L1 F 9 K.& V. 6 - D.R.L 1 klein 1012
Cafe de Witte Valk Wo. 24-02-2021 13:00:00 L1 H 9 D.B.S. 1 - De Schalm 3 klein 1122
Dorpshuis De Brink Wo. 24-02-2021 13:00:00 L1 E 9 K.& V. 8 - B.V.K. 3 klein 956
Cafe de Ark Wo. 24-02-2021 13:00:00 L1 B 9 D.B.H. 1 - De Schalm 2 klein 757
Dorpshuis `t Centrum Wo. 24-02-2021 13:00:00 L1 B 9 C.I.O.S. 4 - S.B.G. 4 klein 758
Dorpshuis `t Centrum Do. 25-02-2021 13:00:00 L1 K 9 C.I.O.S. 3 - O.S.N. 2 klein 1231
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 25-02-2021 13:00:00 L1 E 9 A.B.C. 5 - The Oldtimers 2 klein 955
N.H.D. Do. 25-02-2021 13:00:00 L1 A 9 N.H.D. 3 - De Ridders 3 klein 688
Dorsphuis "De Stek" Do. 25-02-2021 13:00:00 L1 F 10 S.B.G. 1 - De Schalm 1 klein 1014
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 25-02-2021 13:00:00 L1 H 9 A.B.C. 8 - Andijk 1 klein 1123
Dorpshuis De Brink Vr. 26-02-2021 13:00:00 L1 H 9 K.& V. 3 - De Plataan 2 klein 1121
Dorpshuis De Brink Vr. 26-02-2021 13:00:00 L1 K 9 K.& V. 2 - Horna Senioren 1 klein 1233
De Vang Ma. 01-03-2021 13:00:00 L1 K 10 B.C.B.S. 2 - C.I.O.S. 3 klein 1236
Dorpshuis De Schalm Di. 02-03-2021 13:00:00 L1 B 10 De Schalm 2 - S.B.G. 4 klein 764
Dorpshuis De Brink Wo. 03-03-2021 13:00:00 L1 D 10 K.& V. 4 - Horna Senioren 3 klein 896
Dorpshuis De Brink Wo. 03-03-2021 13:00:00 L1 C 10 K.& V. 1 - O.S.N. 4 klein 830
Dorsphuis "De Stek" Do. 04-03-2021 13:00:00 L1 E 10 S.B.G. 6 - Lindenhof 2 klein 960
Sporthal de Sluis Do. 04-03-2021 13:00:00 L1 A 10 D.B.R. 1 - S.B.G. 5 klein 697
Cafe de Ridder Ma. 08-03-2021 13:00:00 L1 K 10 De Ridders 8 - Het Postkantoor 3 klein 1235
Dorpshuis De Schalm Ma. 08-03-2021 13:00:00 L1 H 10 De Schalm 3 - Andijk 1 klein 1128
Cafe de Ridder Ma. 08-03-2021 13:00:00 L1 G 10 De Ridders 1 - D.D.W. 2 klein 1072
Party Centrum ,,Opstap'' Ma. 08-03-2021 13:00:00 L1 E 10 De Vrijbuiters 3 - De Ridders 7 klein 958
Dorpshuis Cultura Ma. 08-03-2021 13:00:00 L1 E 10 Cultura 2 - K.& V. 8 klein 957
De Dres Ma. 08-03-2021 13:00:00 L1 H 10 O.S.N. 7 - A.B.C. 8 klein 1124
De Dres Di. 09-03-2021 13:00:00 L1 J 10 O.S.N. 8 - De Ridders 6 klein 1182
Dorpshuis De Schalm Wo. 10-03-2021 13:00:00 L1 D 10 De Schalm 4 - De Plataan 1 klein 892
Cafe de Ridder Wo. 10-03-2021 13:00:00 L1 F 10 De Ridders 9 - K.& V. 6 klein 1017
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 10-03-2021 13:00:00 L1 B 10 Lutjebroek 3 - C.I.O.S. 4 klein 759
Cafe `t Fortuin Wo. 10-03-2021 13:00:00 L1 H 10 De Soos 3 - K.& V. 3 klein 1126
Cafe de Witte Valk Wo. 10-03-2021 13:00:00 L1 H 10 De Plataan 2 - D.B.S. 1 klein 1127
Cafe de Post Do. 11-03-2021 13:00:00 L1 G 10 Oostwoud 3 - A.B.C. 2 klein 1071
Postkantoor Do. 11-03-2021 13:00:00 L1 F 10 Het Postkantoor 4 - D.B.H. 3 klein 1016
Dorsphuis "De Stek" Do. 11-03-2021 13:00:00 L1 C 10 S.B.G. 3 - De Ridders 4 klein 826
Cafe de Ridder Do. 11-03-2021 13:00:00 L1 A 10 De Ridders 3 - De Vrijbuiters 1 klein 695
Cafe de Ridder Do. 11-03-2021 13:00:00 L1 B 10 De Ridders 2 - D.B.H. 1 klein 763
De Dres Vr. 12-03-2021 13:00:00 L1 A 10 O.S.N. 5 - Oostwoud 1 klein 696
Dorpshuis Centrum Vr. 12-03-2021 13:00:00 L1 A 10 Andijk 2 - Kemphanen 1 klein 693
Cafe de Ark Vr. 12-03-2021 13:00:00 L1 G 10 D.B.H. 2 - O.S.N. 1 klein 1069
Biljartvereniging Horna Vr. 12-03-2021 13:00:00 L1 J 10 Horna Senioren 2 - H.B.K. 1 klein 1179
Postkantoor Vr. 12-03-2021 13:00:00 L1 D 10 Het Postkantoor 1 - De Ridders 10 klein 894
Rozenstaete Za. 13-03-2021 13:00:00 L1 E 10 The Oldtimers 2 - B.V.K. 3 klein 962
De Dres Ma. 15-03-2021 13:00:00 L1 K 10 O.S.N. 2 - De Schalm 6 klein 1237
Verenigingsgbouw Ma. 15-03-2021 13:00:00 L1 K 10 B.V.K. 2 - K.& V. 2 klein 1234
Verenigingsgbouw Ma. 15-03-2021 13:00:00 L1 J 10 B.V.K. 1 - D.B.R. 3 klein 1183
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 16-03-2021 13:00:00 L1 C 10 Lindenhof 1 - Het Postkantoor 2 klein 827
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 16-03-2021 13:00:00 L1 K 10 A.B.C. 6 - Horna Senioren 1 klein 1238
Het Nieuwe Bonte Paard Di. 16-03-2021 13:00:00 L1 F 10 A.B.C. 4 - O.S.N. 3 klein 1015
Dorpshuis `t Centrum Di. 16-03-2021 13:00:00 L1 F 10 D.R.L 1 - De Soos 1 klein 1018
Cafe `t Fortuin Wo. 17-03-2021 13:00:00 L1 D 10 De Soos 2 - D.R.L 2 klein 891
Dorpshuis De Schalm Wo. 17-03-2021 13:00:00 L1 A 10 De Schalm 7 - N.H.D. 3 klein 694
Cafe `t Centrum Wo. 17-03-2021 13:00:00 L1 H 10 D.D.W. 1 - De Ridders 5 klein 1125
Dorpshuis `t Centrum Wo. 17-03-2021 13:00:00 L1 E 10 C.I.O.S. 1 - De Soos 4 klein 959
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 18-03-2021 13:00:00 L1 B 10 A.B.C. 3 - D.B.R. 2 klein 760
Dorsphuis "De Stek" Do. 18-03-2021 13:00:00 L1 B 11 S.B.G. 4 - De Ridders 2 klein 769
Dorpshuis `t Centrum Do. 18-03-2021 13:00:00 L1 A 10 C.I.O.S. 2 - Lutjebroek 2 klein 698
N.H.D. Do. 18-03-2021 13:00:00 L1 J 10 N.H.D. 2 - S.B.G. 2 klein 1181
N.H.D. Do. 18-03-2021 13:00:00 L1 C 10 N.H.D. 1 - De Schalm 5 klein 829
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 18-03-2021 13:00:00 L1 D 10 A.B.C. 1 - Lutjebroek 4 klein 895
Dorpshuis De Brink Vr. 19-03-2021 13:00:00 L1 J 10 K.& V. 7 - A.B.C. 7 klein 1180
Dorpshuis De Brink Vr. 19-03-2021 13:00:00 L1 G 10 K.& V. 5 - B.C.B.S. 1 klein 1070
Muziekgebouw Vr. 19-03-2021 13:00:00 L1 G 10 H.B.K. 2 - Cultura 1 klein 1073
Cafe de Post Vr. 19-03-2021 13:00:00 L1 B 10 Oostwoud 2 - O.S.N. 6 klein 761
De Dres Ma. 22-03-2021 13:00:00 L1 B 11 O.S.N. 6 - A.B.C. 3 klein 766
Sporthal de Sluis Ma. 22-03-2021 13:00:00 L1 J 11 D.B.R. 3 - O.S.N. 8 klein 1187
De Dres Di. 23-03-2021 13:00:00 L1 C 11 O.S.N. 4 - N.H.D. 1 klein 835
Dorpshuis De Schalm Wo. 24-03-2021 13:00:00 L1 B 11 De Schalm 2 - C.I.O.S. 4 klein 770
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 24-03-2021 13:00:00 L1 A 11 Lutjebroek 2 - D.B.R. 1 klein 703
Het wapen van Wogmeer Do. 25-03-2021 13:00:00 L1 H 11 D.V.S. 1 - D.D.W. 1 klein 1130
Dorsphuis "De Stek" Do. 25-03-2021 13:00:00 L1 A 11 S.B.G. 5 - O.S.N. 5 klein 702
Biljartvereniging Horna Vr. 26-03-2021 13:00:00 L1 K 11 Horna Senioren 1 - O.S.N. 2 klein 1242
Biljartvereniging Horna Vr. 26-03-2021 13:00:00 L1 D 11 Horna Senioren 3 - A.B.C. 1 klein 901
De Dres Vr. 26-03-2021 13:00:00 L1 G 11 O.S.N. 1 - Horna Senioren 4 klein 1074
Cafe de Welkomst Vr. 26-03-2021 13:00:00 L1 J 11 Kemphanen 2 - H.B.K. 1 klein 1188
Cafe de Ridder Ma. 29-03-2021 13:00:00 L1 H 11 De Ridders 5 - O.S.N. 7 klein 1129
Dorpshuis De Schalm Ma. 29-03-2021 13:00:00 L1 H 11 De Schalm 3 - A.B.C. 8 klein 1133
Dorpshuis Cultura Ma. 29-03-2021 13:00:00 L1 G 11 Cultura 1 - De Ridders 1 klein 1078
Sporthal de Sluis Ma. 29-03-2021 13:00:00 L1 B 11 D.B.R. 2 - Lutjebroek 3 klein 765
Verenigingsgbouw De Wurf Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 D 11 Lutjebroek 4 - Het Postkantoor 1 klein 900
Cafe de Witte Valk Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 H 11 D.B.S. 1 - De Soos 3 klein 1131
Cafe `t Fortuin Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 E 11 De Soos 4 - De Vrijbuiters 3 klein 964
Dorpshuis `t Centrum Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 F 11 D.R.L 1 - De Schalm 1 klein 1023
Dorpshuis De Schalm Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 C 11 De Schalm 5 - De Vrijbuiters 2 klein 834
Cafe `t Centrum Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 G 11 D.D.W. 2 - Oostwoud 3 klein 1077
Cafe de Ark Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 F 11 D.B.H. 3 - A.B.C. 4 klein 1020
Cafe de Post Wo. 31-03-2021 13:00:00 L1 A 11 Oostwoud 1 - De Ridders 3 klein 701
Cafe de Ridder Do. 01-04-2021 13:00:00 L1 J 11 De Ridders 6 - N.H.D. 2 klein 1186
Cafe de Ridder Do. 01-04-2021 13:00:00 L1 E 11 De Ridders 7 - Cultura 2 klein 963
Postkantoor Do. 01-04-2021 13:00:00 L1 K 11 Het Postkantoor 3 - D.B.R. 4 klein 1239
Dorsphuis "De Stek" Do. 01-04-2021 13:00:00 L1 J 11 S.B.G. 2 - K.& V. 7 klein 1185
N.H.D. Vr. 02-04-2021 13:00:00 L1 A 11 N.H.D. 3 - Andijk 2 klein 699
Cafe de Ark Vr. 02-04-2021 13:00:00 L1 B 11 D.B.H. 1 - Sarto 1 klein 768
Postkantoor Vr. 02-04-2021 13:00:00 L1 C 11 Het Postkantoor 2 - S.B.G. 3 klein 832
Rozenstaete Za. 03-04-2021 13:00:00 L1 E 11 The Oldtimers 2 - K.& V. 8 klein 968
De Vang Ma. 05-04-2021 13:00:00 L1 G 11 B.C.B.S. 1 - D.B.H. 2 klein 1075
De Dres Di. 06-04-2021 13:00:00 L1 F 11 O.S.N. 3 - Lutjebroek 1 klein 1019
Wijksteuncentrum De Lindenhof Di. 06-04-2021 13:00:00 L1 E 11 Lindenhof 2 - C.I.O.S. 1 klein 965
Cafe de Witte Valk Wo. 07-04-2021 13:00:00 L1 D 11 De Plataan 1 - De Soos 2 klein 897
Dorpshuis De Brink Wo. 07-04-2021 13:00:00 L1 D 11 K.& V. 4 - D.R.L 2 klein 902
Cafe de Ark Wo. 07-04-2021 13:00:00 L1 D 11 De Ark 1 - De Schalm 4 klein 898
Party Centrum ,,Opstap'' Wo. 07-04-2021 13:00:00 L1 A 11 De Vrijbuiters 1 - De Schalm 7 klein 700
Dorpshuis `t Centrum Wo. 07-04-2021 13:00:00 L1 A 11 C.I.O.S. 2 - Kemphanen 1 klein 704
Dorpshuis De Brink Wo. 07-04-2021 13:00:00 L1 F 11 K.& V. 6 - Het Postkantoor 4 klein 1021
Het Nieuwe Bonte Paard Do. 08-04-2021 13:00:00 L1 E 11 A.B.C. 5 - S.B.G. 6 klein 966
Dorpshuis Centrum Do. 08-04-2021 13:00:00 L1 H 11 Andijk 1 - De Plataan 2 klein 1132
Cafe `t Fortuin Do. 08-04-2021 13:00:00 L1 F 11 De Soos 1 - De Ridders 9 klein 1022
Dorpshuis `t Centrum Do. 08-04-2021 13:00:00 L1 K 11 C.I.O.S. 3 - De Ridders 8 klein 1240
Het Nieuwe Bonte Paard Vr. 09-04-2021 13:00:00 L1 J 11 A.B.C. 7 - Horna Senioren 2 klein 1184
Dorpshuis De Schalm Vr. 09-04-2021 13:00:00 L1 K 11 De Schalm 6 - B.C.B.S. 2 klein 1241
Dorpshuis De Brink Vr. 09-04-2021 13:00:00 L1 C 11 K.& V. 1 - The Oldtimers 1 klein 836
Het Nieuwe Bonte Paard Ma. 12-04-2021 13:00:00 L1 K 11 A.B.C. 6 - K.& V. 2 klein 1243
Het Nieuwe Bonte Paard Ma. 12-04-2021 13:00:00 L1 G 11 A.B.C. 2 - K.& V. 5 klein 1076
De Nieuwen Doelen Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 9 BVE 1 (vervalt) - S.B.G. 3 klein 819
Dorpshuis De Brink Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 8 K.& V. 1 - Sporting S 1 (vervalt) klein 817
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 9 Sporting S 1 (vervalt) - N.H.D. 1 klein 822
Cafe de Witte Valk Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 9 De Plataan 1 - Sporting S 2 (vervalt) klein 886
Cafe de Ark Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 6 D.B.H. 1 - N.H.D. 4 (vervalt) klein 740
De Nieuwen Doelen Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 10 BVE 1 (vervalt) - The Oldtimers 1 klein 825
Party Centrum ,,Opstap'' Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 10 De Vrijbuiters 2 - Sporting S 1 (vervalt) klein 828
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 6 Sporting S 2 (vervalt) - D.R.L 2 klein 867
Dorpshuis De Schalm Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 7 De Schalm 4 - Sporting S 2 (vervalt) klein 873
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 8 Sporting S 2 (vervalt) - De Soos 2 klein 880
Cafe de Ridder Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 11 De Ridders 4 - BVE 1 (vervalt) klein 831
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 3 Sporting S 2 (vervalt) - K.& V. 4 klein 850
Biljartvereniging Horna Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 2 Horna Senioren 3 - Sporting S 2 (vervalt) klein 845
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 1 Sporting S 2 (vervalt) - Lutjebroek 4 klein 840
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 11 Sporting S 1 (vervalt) - Lindenhof 1 klein 833
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 5 Sporting S 2 (vervalt) - Het Postkantoor 1 klein 861
Wijksteuncentrum De Lindenhof Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 8 Lindenhof 1 - BVE 1 (vervalt) klein 814
Het Nieuwe Bonte Paard Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 4 A.B.C. 1 - Sporting S 2 (vervalt) klein 855
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 10 Sporting S 2 (vervalt) - De Ark 1 klein 893
N.H.D. Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 4 N.H.D. 4 (vervalt) - O.S.N. 6 klein 727
De Nieuwen Doelen Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 3 BVE 1 (vervalt) - De Schalm 5 klein 786
Dorpshuis `t Centrum Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 5 C.I.O.S. 4 - N.H.D. 4 (vervalt) klein 734
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 2 Sporting S 1 (vervalt) - BVE 1 (vervalt) klein 781
Dorsphuis "De Stek" Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 1 S.B.G. 3 - Sporting S 1 (vervalt) klein 773
N.H.D. Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 7 N.H.D. 4 (vervalt) - S.B.G. 4 klein 745
De Nieuwen Doelen Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 1 BVE 1 (vervalt) - Het Postkantoor 2 klein 772
N.H.D. Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 11 N.H.D. 4 (vervalt) - Oostwoud 2 klein 767
Dorpshuis De Schalm Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 8 De Schalm 2 - N.H.D. 4 (vervalt) klein 751
Buurthuis Sarto Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 10 Sarto 1 - N.H.D. 4 (vervalt) klein 762
Cafe de Ridder Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 3 De Ridders 4 - Sporting S 1 (vervalt) klein 787
De Dres Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 4 O.S.N. 4 - BVE 1 (vervalt) klein 791
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 4 Sporting S 1 (vervalt) - Het Postkantoor 2 klein 793
Sporthal Mijse Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 7 Sporting S 1 (vervalt) - O.S.N. 4 klein 811
N.H.D. Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 6 N.H.D. 1 - BVE 1 (vervalt) klein 803
De Nieuwen Doelen Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 7 BVE 1 (vervalt) - De Vrijbuiters 2 klein 808
Dorpshuis De Schalm Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 6 De Schalm 5 - Sporting S 1 (vervalt) klein 806
Het Nieuwe Bonte Paard Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 1 A.B.C. 3 - N.H.D. 4 (vervalt) klein 707
N.H.D. Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 2 N.H.D. 4 (vervalt) - Lutjebroek 3 klein 715
Rozenstaete Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 5 The Oldtimers 1 - Sporting S 1 (vervalt) klein 800
De Nieuwen Doelen Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 C 5 BVE 1 (vervalt) - K.& V. 1 klein 797
Sporthal de Sluis Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 3 D.B.R. 2 - N.H.D. 4 (vervalt) klein 721
Cafe de Ridder Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 D 11 De Ridders 10 - Sporting S 2 (vervalt) klein 899
N.H.D. Wo. 14-04-2021 13:00:00 L1 B 9 N.H.D. 4 (vervalt) - De Ridders 2 klein 756
N.H.D. Wo. 15-12-2021 13:00:00 L1 C 2 N.H.D. 1 - The Oldtimers 1 klein 777